index

3 days of Belgium 2010
22.5.2010 - 24.5.2010
O.L.G. St.Vith "ARDOC"

clublogo
HELGA Orienteering Software © Michael HockContact/Remarks: o3days@ardoc.be Last updated: 21.05.2010 09:58:08

Classes D-10 D-12 D-14 D-16 D-18 D-20 D21E D21A D21B D35 D40 D45 D50 D55 D60 D65 D70 D75+ DN H-10 H-12 H-14 H-16 H-18 H-20 H21E H21A H21B H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75+
Clubs «» 6 A B C D E F G H I K L M N O P R S T U V W Y
Stages 1 2 3
Total

6707AL ASOPE (1)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
871Lionel MELINARDFRA#122229#H21E15:04:0009:40:0008:44:00
Top

Allerød OK (4)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
734Hans BENTZENDEN#89962#H6514:50:0009:12:0008:39:00
737Lise GANTZHORNDEN#89963#D6015:10:0009:25:0008:46:00
735Flemming MARCUSSENDEN#312736#H6515:00:0009:04:0008:50:00
736Bent NYHEGNDEN#89964#H6515:16:0009:41:0009:08:00
Top

Alnis (4)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
836Inguna CAKURELAT#119249#D4515:09:0009:52:0009:43:00
840Baiba KAULINALAT#112625#D21B14:46:0009:40:0009:22:00
839Tamara KOSMACEVALAT#112626#D5015:24:0009:53:0009:08:00
841Daiga RIGAVALAT#112623#D4515:11:0009:03:0009:10:00
Top

Altaïr C.O. (2)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
185Pascale MARTINFRA#119782#D5014:39:0011:28:0010:26:00
184Arnis SNORELAT#71130#H21E14:12:0011:16:0008:04:00
Top

ARGUS (1)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
860Frans VOSNED#64793#H75+14:19:0010:58:0008:50:00
Top

AS QUETIGNY (3)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
715François CAILLETFRA#109918#H5014:10:0011:18:0008:43:00
716Véronique CAILLETFRA#116354#D4514:03:0010:48:0008:41:00
738Pierre TERZIFRA#140521#H5014:01:0011:29:0008:16:00
Top

ASUB (50)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
284Claire ADAMBEL#67017#D5014:10:0011:11:0008:34:00
285Cédric AMERIJCKXBEL#119704#H-1013:54:0010:48:0008:30:00
286Christophe AMERIJCKXBEL#68637#H4013:00:0009:00:0008:00:00
287Gaël AMERIJCKXBEL#67044#H-1015:24:0011:37:0010:22:00
288Laurence AUGHUETBEL#119776#D4014:16:0011:34:0008:17:00
289Marie AVAUXBEL#119666#D21A14:25:0010:40:0008:16:00
290Raphael BECKFRA#119803#H21A14:03:0011:25:0008:03:00
291Christophe BERNARDBEL#68621#H21E14:08:0011:04:0008:36:00
393M.Christine BLANCHEBEL#119829#D6014:27:0011:09:0008:03:00
394Jenny BUELENSBEL#67036#D4014:14:0010:48:0008:49:00
292Michel DE LANNOYBEL#130251#H5514:13:0011:04:0008:47:00
293Béatrice DE LONGUEVILLEBEL#130507#D3513:00:0009:03:0008:00:00
395Gilles DE NEYERBEL#90108#H21E15:12:0009:00:0008:00:00
441Quentin DE NEYERBEL#90010#H21E15:20:0009:16:0008:12:00
294Jean-Noël DEBEHOGNEBEL#68620#H5013:00:0009:00:0008:00:00
295Colette DECEUNINCKBEL#68627#D5514:14:0011:30:0008:41:00
296Gilles DELMEEBEL#119777#H21A15:07:0011:38:0008:26:00
396An DUYCKBEL#68770#D5014:35:0011:03:0008:31:00
397Gérald FIERENSBEL#119737#H-1614:38:0011:12:0008:27:00
398Hugo FIERENSBEL#90037#H-1014:20:0011:04:0008:15:00
399Romane FIERENSBEL#90040#D-1014:26:0011:29:0008:06:00
297An FREDERICKXBEL#64894#D21A14:11:0011:02:0008:28:00
349Christian GILLETBEL#90045#H4514:18:0010:58:0008:50:00
350Julien GILLETBEL#78319#H-1814:08:0011:45:0008:32:00
351Thomas GILLETBEL#119707#H-1614:11:0011:37:0008:51:00
298Thomas GOUBAUBEL#66962#H-1815:39:0009:02:0008:02:00
299Katri HAATAJAFIN#119827#D4014:05:0010:46:0008:31:00
300Freddy HERMANBEL#67030#H7014:09:0011:27:0008:38:00
400Jacques HOFMANSBEL#67037#H5015:44:0011:41:0010:45:00
301Catherine HOOFDBEL#64561#D21E15:06:0011:02:0008:04:00
302Valérie HUBENSBEL#119685#D4013:54:0011:22:0008:15:00
303Tarmo KUUBEST#90044#H21E14:20:0011:20:0008:24:00
352David LEMAIREBEL#119656#H21A14:12:0011:17:0008:18:00
304Dominique LUYTSBEL#68914#D4014:18:0011:30:0008:38:00
442Rachel MATTHYSBEL#67023#D75+14:30:0010:47:0008:27:00
353Vinciane MULPASBEL#119655#D21E14:44:0011:23:0008:26:00
401Geneviève NYSBEL#67025#D4014:43:0011:09:0008:20:00
402Pierre PARMENTIERBEL#68614#H6014:01:0011:37:0008:47:00
403Christine PARMENTIER-RENARDBEL#68615#D5513:53:0011:16:0008:04:00
305John PEARSONGBR#68629#H7014:24:0011:19:0008:19:00
443Gaël POULAINFRA#119688#H-1414:25:0011:13:0008:13:00
444Joël POULAINFRA#68784#H5014:26:0010:53:0008:09:00
445Odile POULAINFRA#68772#D4514:22:0010:53:0008:25:00
306Christian SMOLDERSBEL#119749#H4513:54:0011:16:0008:16:00
307Philippe TAELEMANSBEL#119657#H4514:32:0011:36:0008:10:00
404Dimitri TERYTSEROM#119710#H-2014:07:0010:59:0008:38:00
25Leonard THIENPONDTBEL#68640#H5514:19:0011:14:0008:31:00
308Jean-Pierre VAN DER CRUYSBEL#119667#H6514:09:0011:19:0008:31:00
309François VAN DER OUDERAABEL#119801#H21A14:23:0011:34:0008:34:00
405Annamari VIERIKKOFIN#130239#D21A14:35:0010:55:0008:38:00
Top

B.A.B.A. (11)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
63Valérie AUGHUETBEL#129888#D4014:30:0010:43:0008:55:00
64Valérie CASTAGNE - VISBEL#78439#D3514:30:0010:43:0008:24:00
65Coline CEULEMANSBEL#119725#D-1414:32:0011:20:0008:52:00
66Franciscus CEULEMANSBEL#119724#H4013:55:0011:37:0008:37:00
67Marc DEPAUEBEL#67080#H4514:22:0011:38:0008:34:00
68Géraldine TRIPIERFRA#119669#D4013:58:0011:03:0008:29:00
69Arthur VISBEL#89965#H-1014:30:0011:31:0008:33:00
70Iwan VISBEL#90090#H4014:21:0011:20:0008:13:00
71Thomas VISBEL#89969#H-1014:39:0010:53:0008:21:00
72Christopher WERYBEL#130669#H-1814:36:0011:42:0008:52:00
73Robert WERYBEL#130668#H5014:36:0010:50:0008:26:00
Top

Balise 10 (15)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
48Frédérique DELHASSEBEL#78256#D5015:19:0009:37:0009:37:00
49Serge DERYBEL#122350#H6014:49:0009:32:0009:15:00
50Claudy DUJARDINBEL#66879#H6514:44:0009:45:0008:58:00
378Serge HERBIGNIAUXBEL#68807#H4515:20:0009:42:0009:06:00
51Serge JEANMENNEBEL#122334#H6015:12:0009:41:0009:31:00
52André LUXENBEL#122340#H7014:40:0009:03:0009:09:00
53Josette LUXENBEL#122339#D7015:15:0009:22:0008:58:00
54Richard MATHOTBEL#77624#H5515:01:0009:46:0009:16:00
55Benjamin MINEURBEL#90105#H-2014:52:0009:20:0009:44:00
56Jacques MINEURBEL#122337#H5515:30:0009:21:0009:47:00
57Philippe PARIZELBEL#66859#H5515:35:0009:42:0009:35:00
58Ernest PELTIERBEL#124595#H5515:13:0009:08:0008:58:00
59Alfred RAESBEL#122335#H6014:55:0009:24:0009:47:00
60René STEENSSENSBEL#124555#H5514:52:0009:44:0009:01:00
61Christiane TOEBINTEBEL#131733#D5515:03:0009:51:0009:45:00
Top

Balise 25 (9)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
596Gisèle ABISSEFRA#38693#D6513:53:0010:53:0008:23:00
597Jacques ABISSEFRA#38714#H6514:07:0010:55:0008:28:00
949Baptiste GIRARDFRA#139904#H-1614:13:0011:31:0008:37:00
772Aurore MEMBREYFRA#117809#D21A14:15:0010:59:0008:13:00
598Alain POURREFRA#34249#H4514:46:0011:24:0008:08:00
599Jérémi POURREFRA#34222#H-1214:40:0011:31:0008:44:00
600Marion POURREFRA#38744#D-1613:56:0010:35:0008:54:00
601Valérie POURREFRA#34250#D4014:09:0011:11:0008:01:00
773Mathieu ROBERTFRA#140531#H21A14:07:0011:12:0008:21:00
Top

Balise 77 (1)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
947Sandra OLIVIERFRA#90095#D4015:17:0009:41:0009:09:00
Top

Basingstoke & District Orienteers (5)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
555George ELKINGBR#410469#H6014:51:0009:11:0009:23:00
554Tony LUDFORDGBR#484049#H6515:03:0009:32:0009:00:00
474Chris ROSEGBR#484036#D5015:33:0009:17:0008:59:00
475Laurie ROSEGBR#400438#H5515:20:0009:50:0009:14:00
556David WATKINSGBR#408217#H5015:37:0009:09:0009:17:00
Top

Berchziechen und Strüchewetzer (4)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
767Finn HERZFELDGER#90036#H-1014:17:0011:08:0008:27:00
766Hanna HERZFELDGER#90031#D-1014:09:0011:00:0008:50:00
765Viktoria HERZFELDGER#90032#D4514:07:0011:00:0008:36:00
764Tobias WOLFGER#90028#H4514:06:0011:08:0008:30:00
Top

Bergfreunde Saar (1)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
685Katja BECKERGER#143781#D4500:00:0009:41:0000:00:00
Top

Bike-O NWS (2)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
853Andreas HERZIGSUI#90033#H21E14:00:0011:28:0008:40:00
854Manuela SCHÄRERSUI#90034#D21A14:18:0010:31:0008:21:00
Top

Borasca (7)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
371Anita BAERTSBEL#141753#D5013:14:0010:09:0009:53:00
372Johan CLAESBEL#64166#H5013:47:0010:26:0010:36:00
373Sam DEFERMBEL#64404#H21E13:52:0010:36:0009:52:00
374Bert MERTENSBEL#148392#H3513:30:0010:03:0010:18:00
375Jan OEYENBEL#92636#H21E13:08:0010:12:0010:20:00
392Willy OPDEKAMPBEL#407585#H5013:04:0010:09:0010:42:00
376Ruud SCHONEWILLENED#136397#H6013:18:0010:13:0010:27:00
Top

BROS 4012 AQ (2)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
605Marie Claire VANHOVEFRA#147951#D5513:21:0010:06:0009:59:00
567Philippe VANHOVEFRA#147954#H5513:12:0010:09:0010:39:00
Top

C.L.O. Chiny (1)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
3Pierre DELHASSEBEL#119728#H5015:15:0009:22:0009:46:00
Top

C.O. Liège (33)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
26Florence BASTINBEL#130184#D3514:05:0010:34:0008:18:00
449Caroline BLOCKXBEL#78476#D21A13:58:0009:00:0008:10:00
27Paul CHAUVEHEIDBEL#130111#H6514:18:0011:14:0008:24:00
384Pierre-Emmanuel DEMEUSEBEL#119836#H4014:15:0011:07:0008:09:00
28Jean-Claude DUPONTBEL#119642#H6014:41:0011:19:0008:36:00
29Guillaume EYENBEL#68924#H-1015:27:0011:12:0008:09:00
30Quentin GILLETBEL#78470#H3513:40:0011:31:0008:43:00
31Patrick GORREUXBEL#130606#H4514:16:0010:50:0008:03:00
32Aline HERMANSBEL#130443#D3513:02:0011:31:0008:26:00
1Servais HICKBEL#67004#H5514:26:0011:16:0008:03:00
180Fanny JAMSINBEL#90114#D-1814:31:0011:12:0008:51:00
181Laure JAMSINBEL#89984#D-1614:03:0011:19:0008:51:00
182Nils JAMSINBEL#119639#H-1414:37:0011:01:0008:02:00
183Ruben JAMSINBEL#119640#H-1214:03:0011:14:0008:24:00
414Dorota KOSINSKAPOL#68925#D21E13:00:0011:16:0008:45:00
382Jean-Marie LEGROSBEL#68922#H6014:28:0011:13:0008:18:00
33Jean-Michel LUDOVICYBEL#119653#H5014:28:0011:08:0008:02:00
34Laure-Anne LUDOVICYBEL#119860#D-1214:12:0011:26:0008:41:00
35Sybilla LUDOVICY - HICKBEL#78433#D5013:54:0011:34:0008:22:00
36Ingrid LUTTERIBEL#130112#D21A14:41:0010:46:0008:34:00
37Patricia MARCHALBEL#66992#D4514:15:0010:42:0008:45:00
38Pierre MARCHALBEL#66990#H5014:47:0010:57:0008:57:00
39Alain MAZYBEL#68716#H3515:31:0009:02:0008:19:00
40Jacqueline MOREAU SCUVEEBEL#67002#D5514:32:0011:39:0008:09:00
41Frédéric PASCONBEL#130244#H3513:35:0011:05:0008:30:00
42Françoise RENARDBEL#68993#D4515:40:0011:20:0008:39:00
450Jean-Damien SCHENKELAARSBEL#119846#H21E14:28:0009:04:0008:32:00
43Robert SCUVEEBEL#67001#H6014:36:0010:58:0008:26:00
44Jacques SILVESTREBEL#67060#H5514:01:0011:27:0008:32:00
45Jérémie THIEBAUTBEL#130110#H-1614:31:0011:02:0008:34:00
379Fanny TILKINBEL#119796#D-1813:56:0010:56:0008:23:00
46Bernadette VANDERMEULENBEL#67053#D5514:07:0011:24:0008:33:00
47Bruno VANDERMEULENBEL#130607#H5514:11:0010:46:0008:27:00
Top

C.O. Militaire Belge (12)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
74Philippe BAGUETBEL#78252#H4014:24:0011:04:0008:30:00
75Thomas BAGUETBEL#109706#H-1614:21:0011:21:0008:41:00
76Hugues BAUGNIESBEL#131779#H4014:12:0011:14:0008:40:00
77Daniel DANGRIAUXBEL#411392#H5514:42:0011:31:0008:01:00
78Jean-Philippe DEROUBAIXBEL#116340#H21B14:41:0011:33:0008:28:00
79Chantal LIMBOURGBEL#85874#D4014:27:0011:00:0008:45:00
85Thierry LOUCHEBEL#140542#H4014:18:0010:56:0008:17:00
80Françoise PIRETBEL#114904#D5014:25:0011:21:0008:03:00
81Antonin SAROTBEL#144948#H-1014:14:0011:06:0008:03:00
82Dominique SAROTBEL#134693#H4514:38:0011:20:0008:24:00
83Fabien SCORNICIELBEL#131751#H4014:43:0011:28:0008:23:00
84Fabrice SEMETBEL#109724#H4014:00:0011:23:0008:11:00
Top

C.O. Pégase (22)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
4Jean-Luc BERTINCHAMPSBEL#408211#H5515:27:0009:45:0008:57:00
5Muriel CHOUFFARTBEL#119768#D4515:05:0009:10:0009:36:00
6Julien DACHEBEL#119853#H-1615:19:0009:29:0009:18:00
7Catherine DE BIOURGEBEL#68873#D4515:00:0009:24:0008:54:00
8Monique DEFFENSEBEL#78316#D6015:20:0009:56:0009:24:00
9Béatrice DEGUELLEBEL#89993#D5015:06:0009:15:0009:28:00
10Jules GARRAYBEL#66435#H5015:23:0009:34:0009:08:00
11Pierre GILLAINBEL#119820#H5514:45:0009:27:0009:07:00
12Claude LEMASSONBEL#68864#H5514:57:0009:30:0009:27:00
13Monique LHOMMELBEL#90047#DN14:54:0009:32:0009:05:00
14Dominique LIESSEBEL#119821#D5015:36:0009:45:0009:46:00
415Gregory LOBBEBEL#130595#H21A15:04:0009:21:0009:00:00
15Patrice LOMBETBEL#471911#H3514:28:0009:25:0009:23:00
16J-Philippe LOVENSBEL#67279#H4515:08:0009:26:0009:52:00
17Xavier MORISBEL#119765#H5015:16:0009:43:0009:20:00
18Patrick MOSSOUXBEL#66428#H5014:52:0009:50:0009:23:00
19Christel POULAINBEL#66977#D3514:59:0009:46:0008:45:00
20Eddy SALENBIENBEL#77264#H5015:07:0011:42:0009:49:00
21Freddy SILLIENBEL#119766#H6015:15:0009:56:0009:35:00
22Isabelle SILLIENBEL#119751#D4015:41:0009:17:0009:15:00
23Marine SILLIENBEL#68872#D-1014:58:0009:45:0009:24:00
24Nicolas SILLIENBEL#408212#H21E14:52:0009:08:0008:48:00
Top

C.S.PERTUIS (1)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
825Pierre SCIORAFRA#147863#H21A15:12:0009:33:0008:37:00
Top

Centre Régional de CO du Nord (18)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
923Vincent AVEDIKIANFRA#90012#H-1813:56:0011:35:0008:44:00
930Jérôme CZERNIAKFRA#90026#H21B14:54:0011:19:0008:10:00
919Jean-Jacques DESOOMERFRA#90018#H-1614:29:0011:25:0008:03:00
920Xavier DUBOISFRA#90024#H-1614:48:0010:52:0009:02:00
914Mathilde GOURLAINFRA#90021#D-1614:00:0010:58:0008:48:00
915Melanie GUILMAINFRA#89938#D-1614:28:0010:28:0008:17:00
925François JOLYFRA#90043#H-1814:44:0011:26:0008:56:00
916Ophelie LEPERQUEFRA#89937#D-1613:54:0010:50:0008:32:00
929J-François LOTERIEFRA#89939#H4514:34:0011:40:0008:38:00
917Laurine LOTERIEFRA#90061#D-1614:22:0010:43:0008:25:00
928Pierre MAHIEUFRA#89940#H21E14:16:0011:12:0008:16:00
948François-Rémi MAZYFRA#89941#H-1614:39:0010:56:0008:39:00
926Florian PECQUEURFRA#90094#H-1814:02:0011:22:0008:04:00
921Yannick POULAINFRA#67035#H-1614:23:0011:35:0008:54:00
927Valentin SZYMANOWSKIFRA#90092#H-1814:12:0011:04:0008:18:00
918Delphine TANTARTFRA#90091#D-1813:58:0010:54:0008:29:00
913Camille VANOVERBERGHEFRA#90087#D-1614:16:0011:16:0008:38:00
922Julien WATRELOTFRA#90078#H-1614:45:0011:07:0008:23:00
Top

Chigwell (2)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
806Robin CAMPBELLGBR#147988#H7014:52:0009:13:0009:04:00
807Ruby CAMPBELLGBR#147839#D7014:38:0009:18:0008:54:00
Top

CO Colmar (19)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
649Baptiste BAGUERREYFRA#90097#H21B15:06:0009:45:0009:52:00
650Gilles BAGUERREYFRA#90098#H5514:47:0009:33:0009:24:00
658Robin GRANDADAMFRA#90120#H-1215:35:0009:45:0009:38:00
661Axel JOUFFROYFRA#89970#H-1215:18:0009:50:0009:21:00
660Michel JOUFFROYFRA#90124#H4515:30:0009:18:0009:32:00
662Sophia JOUFFROYFRA#90076#D-1015:06:0009:40:0009:05:00
659Baptiste KAUFFMANNFRA#89971#H-1815:33:0009:23:0009:49:00
657Barbara LE BIHANFRA#90075#D-1415:10:0009:14:0009:26:00
654Marcel LE BIHANFRA#89972#H5015:27:0009:37:0009:35:00
655Martine LE BIHANFRA#90074#D4515:17:0009:29:0009:45:00
656Sarah LE BIHANFRA#90072#D-2015:08:0009:17:0009:24:00
907Jean-Luc LEGALLAISFRA#90071#H3514:21:0009:42:0009:42:00
651Libor MAKOWICKAFRA#90000#H5515:12:0009:04:0009:08:00
652Véronique MAKOWICKAFRA#90062#D4514:51:0009:35:0008:59:00
653Vanessa MAKOWICKAFRA#90001#D21B14:52:0009:07:0009:19:00
594Bernard OUDINFRA#90063#H5515:38:0009:51:0009:42:00
645Emma OUDINFRA#90064#D-1215:24:0009:31:0009:13:00
646Marie-Reine OUDINFRA#90065#D6014:46:0009:17:0009:14:00
908Antoine POULAINFRA#90067#H3515:01:0009:53:0009:38:00
Top

COBF (1)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
783Vaclav BENACEKFRA#147993#H6514:23:0010:53:0008:20:00
Top

CREF Bourgogne (6)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
843Manon CHAVANCEFRA#89943#D-1815:07:0009:09:0009:02:00
846Benjamin CLEMENT-AGONIFRA#89946#H21B15:25:0009:27:0009:28:00
847Jean-Pierre CLEMENT-AGONIFRA#89947#H5515:32:0009:18:0009:12:00
844Marie JACQUOTFRA#89929#D-1814:59:0009:06:0009:26:00
845Louis ROLANDFRA#89930#H-1815:37:0009:52:0009:46:00
848Christian VUILLETFRA#89936#H6015:20:0009:50:0009:44:00
Top

CSEIS Fontainebleau (7)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
553Philippe BARDESFRA#147843#H5513:24:0010:16:0010:32:00
551Jacky BAROUXFRA#147995#H5013:28:0010:31:0009:56:00
548Etienne BOUSSERFRA#148053#H6013:35:0010:42:0010:06:00
549Julien GARDEURFRA#147834#H21B13:16:0010:25:0010:39:00
547Alain GUILLONFRA#109650#H6013:26:0010:30:0010:16:00
552Marie-Paule LEROUEILFRA#143783#D5513:15:0010:27:0009:52:00
550François SENTAGNEFRA#140310#H4013:15:0010:47:0009:34:00
Top

Dartford (2)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
513Andrew EVANSGBR#409046#H5513:04:0010:36:0010:09:00
512Louise SYLVAGBR#411069#D4513:42:0010:08:0010:30:00
Top

Dauphiné Orientation (2)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
533Isabelle DERMINEFRA#114902#D4514:46:0011:02:0008:08:00
534Jean DERMINEFRA#125184#H5514:39:0011:18:0008:38:00
Top

Deeside O.C. (2)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
587Norman HALLGBR#131785#H6014:45:0009:00:0009:07:00
585Alan MULLOCKGBR#143782#H6015:29:0009:20:0008:56:00
Top

Deetrogs GBR (3)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
557Peter EDWARDSGBR#63440#H7013:00:0010:04:0010:21:00
559Carol EVANSGBR#409893#D6513:04:0010:13:0010:28:00
558John EVANSGBR#410395#H7013:12:0010:18:0010:33:00
Top

DJK Adler 07 Bottrop (5)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
515Tobias GÖDDEGER#114903#H21A14:09:0011:21:0008:09:00
517Christian HARMSGER#147994#H4014:30:0011:00:0008:34:00
514Andreas MALTIGGER#131773#H4014:09:0011:10:0008:27:00
518Luca MALTIGGER#133211#H-1014:47:0011:17:0008:39:00
516Kartin NICKELGER#116356#D21A14:01:0011:11:0008:31:00
Top

DJK VfL Willich (3)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
803Evelyn ZWICKEGER#116383#D21B14:11:0011:09:0008:24:00
804Gudrun ZWICKEGER#109705#D21B14:27:0010:53:0008:13:00
802Michael ZWICKEGER#139907#H5014:24:0011:20:0008:50:00
Top

Dormelles (1)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
463Bernard PÉRICHONFRA#133212#H6013:40:0010:34:0010:36:00
Top

Eborienteers (1)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
679Sheila SMITHGBR#140522#D6014:58:0009:39:0009:19:00
Top

Enebybergs IF (1)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
886Henning HAMILTONSWE#61489#H75+15:30:0010:45:0008:41:00
Top

ESV Lok Magdeburg (1)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
663Holger JURACKGER#140534#H5014:17:0011:14:0008:40:00
Top

Falköpings AIK OK (6)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
589Bo ANDERSSONSWE#29990#H5513:44:0010:07:0009:58:00
521Bo HALLBERGSWE#39482#H4013:30:0010:50:0009:54:00
592I-M HJERTSWE#33262#D5513:24:0010:43:0010:21:00
590Thomas HJERTSWE#33265#H5013:24:0010:10:0009:59:00
591Tommy ROOSSWE#33240#H5013:32:0010:41:0010:23:00
588Pia SVENSSONSWE#38039#D5513:08:0010:21:0010:42:00
Top

Finspångs SOK (5)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
626Kent-ake OHLSSONSWE#125634#H7013:22:0010:23:0010:16:00
664Monicc OLSSONSWE#125638#D5513:47:0010:00:0010:09:00
832Andrea SVENSSONSWE#73946#D-1413:43:0010:22:0009:54:00
833Leif SVENSSONSWE#73948#H-1613:34:0009:57:0010:30:00
831Per SVENSSONSWE#39385#H4513:52:0010:10:0010:31:00
Top

FK Goingarna (1)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
943Martin GRANQVISTSWE#147989#H21A13:05:0010:25:0009:57:00
Top

Freidig Spk. (2)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
786Torid KVAALNOR#401037#D6515:00:0009:24:0009:29:00
782Gunnar ØSTERBØNOR#127080#H7014:46:0009:01:0009:14:00
Top

Guyancourt Orientation 78 (4)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
689Jane CAMPBELLFRA#401891#D5014:09:0011:40:0010:04:00
690Nick CAMPBELLFRA#483177#H5014:03:0011:38:0010:05:00
870Paul CHINCHOLEFRA#109671#H5015:43:0011:10:0008:06:00
581Yann ROGIERFRA#131748#H4515:44:0011:34:0008:40:00
Top

Hagaby-Goif (4)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
865Goeran FORSBERGSWE#131786#H6013:37:0010:38:0010:33:00
866Mona FORSBERGSWE#140533#D6013:19:0010:11:0009:48:00
867Kurt NILSSONSWE#148001#H6513:42:0010:28:0010:04:00
868Wiwi-Anne NILSSONSWE#116384#D6513:14:0010:43:0009:53:00
Top

Hainaut O.C. (18)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
435Lucie ARNOBEL#130282#D-1213:30:0010:03:0010:19:00
436Simon ARNOBEL#130281#H-1013:26:0010:02:0010:05:00
354Jean-Pol BRISEBOISBEL#67124#H4513:08:0010:46:0010:24:00
355Bénédicte DELITTEBEL#130280#D4013:44:0009:56:0010:35:00
356Marie DESTREEBEL#472038#D21A13:19:0010:22:0009:59:00
357Joël DRYGALSKIBEL#119748#H4513:22:0010:54:0010:04:00
358Lucie DRYGALSKIBEL#119744#D-1213:15:0010:36:0010:12:00
359Tom DRYGALSKIBEL#67094#H-1413:24:0009:58:0009:54:00
360Bernard DUBOISBEL#68825#H5513:06:0010:26:0010:05:00
437Michel LORENTBEL#67126#H4013:44:0010:04:0010:03:00
361Fabien PASQUASYBEL#119722#H21E13:32:0010:00:0009:36:00
362Jean-Claude PASQUASYBEL#67127#H5513:26:0010:29:0010:40:00
451Bernard PAULUSBEL#119721#H4013:37:0010:25:0009:25:00
946Bernard PONCEBEL#472107#H6513:24:0010:19:0010:00:00
438Fabienne TASSINBEL#78313#D3513:13:0010:14:0009:27:00
439Paul TIMMERMANSBEL#67098#H5513:11:0010:15:0010:00:00
452Johann TINCHANTFRA#95877#H21E13:48:0010:44:0010:12:00
440Isabelle WATELETBEL#78309#D4013:30:0010:19:0010:37:00
Top

hamok (32)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
310Andre AERTSBEL#65152#H5513:57:0010:33:0009:50:00
311Marcel AERTSBEL#94113#H4013:49:0010:08:0010:07:00
312Martin BECKERSBEL#70445#H5013:38:0010:38:0010:20:00
313Patrick BLEYENBEL#131783#H4513:04:0011:00:0010:26:00
315Kasper CLAESBEL#65105#H-1613:36:0010:42:0010:11:00
316Kobe CLAESBEL#79529#H-1413:14:0010:20:0009:40:00
317Marc CLAESBEL#64542#H4513:44:0010:36:0009:58:00
318Bonaventur CLOOSTERMANSBEL#65091#H75+13:16:0010:16:0009:58:00
320Greta DE BOCKBEL#117982#D4013:20:0010:22:0010:18:00
321Georges DEFERMEBEL#93454#H6513:00:0010:37:0009:43:00
323Dirk DEIJGERSBEL#92616#H4513:34:0010:20:0010:33:00
324Ian GELDOFBEL#110041#H-1613:27:0010:27:0010:06:00
325Roxanne GELDOFBEL#124593#D-1213:38:0010:29:0009:58:00
326Vladimir GELDOFBEL#94270#H21E13:28:0010:48:0009:48:00
327Jeroen HOEKXBEL#117981#H21E13:20:0010:08:0009:40:00
328Willy HOEKXBEL#124589#H5013:14:0009:59:0010:27:00
368Hilde KROLSBEL#64481#D4513:46:0010:00:0010:41:00
329Luc MELISBEL#64861#H4513:38:0010:42:0010:02:00
330Toon MELISBEL#117990#H-1813:26:0010:26:0010:30:00
331Bart MELLEBEEKBEL#127635#H4013:40:0010:43:0010:15:00
365Phil MELLEBEEKBEL#64840#H7013:38:0010:25:0010:02:00
332Greta MOLSBEL#65103#D4513:18:0009:58:0010:08:00
333Danielle NOLENSBEL#64855#D6513:30:0009:54:0009:45:00
334Greet OEYENBEL#64880#D21E13:17:0010:33:0009:30:00
335Dominique SCHUTJESBEL#64854#H5513:41:0010:05:0010:31:00
336Danny SWERTSBEL#65137#H4513:30:0010:32:0010:06:00
338Dries VAN DER KLEIJBEL#64820#H21E13:12:0010:40:0010:00:00
377Jeroen VAN DER KLEIJBEL#64823#H21E13:44:0011:00:0010:08:00
391Thomas VAN DER KLEIJBEL#127643#H21E13:04:0010:28:0010:16:00
339Marijs VANDEWEYERBEL#64589#D4013:07:0010:16:0010:24:00
340Fred WELLENSBEL#124572#H6513:06:0010:24:0009:58:00
341Nancy WENDERICKXBEL#117796#D21A15:43:0010:09:0009:39:00
Top

Hansa Simmerath (9)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
817Rainer BRANDTGER#78286#H4513:16:0010:44:0010:12:00
818Carmen BRANDT-SCHMARLEIZGER#78245#D4513:00:0010:12:0010:14:00
823Thorsten CREMERGER#68951#H3513:27:0010:35:0009:55:00
816Elfriede FOERSTERGER#68704#D7013:48:0010:10:0010:00:00
821Günter SCHEIDTGER#68702#H6013:45:0010:25:0010:40:00
822Renate SCHEIDTGER#68703#D6013:03:0010:15:0009:37:00
824Raimund SCHLEEGERGER#67176#H6513:30:0010:46:0010:08:00
820Helmut WOLLGARTENGER#68939#H5513:39:0010:02:0010:03:00
819Hermann WOLLGARTENGER#68938#H5513:49:0009:55:0010:29:00
Top

Hautes Vosges Orientation (2)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
494Claudine ASTFRA#109629#D6013:46:0010:08:0009:51:00
493Norbert ASTFRA#109691#H6013:48:0010:01:0010:20:00
Top

Helsingin Suunnistajat (2)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
745Janne HEIKKINENFIN#95136#H-1815:12:0009:04:0008:28:00
746Lassi HEIKKINENFIN#95137#H-1614:56:0010:03:0008:56:00
Top

Hermathenae (24)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
380Guy CHATELAINBEL#66892#H6013:06:0010:44:0010:13:00
381Françoise CHATELAIN-NANOUXBEL#66895#D6013:10:0010:42:0009:41:00
86Frédéric COLLINBEL#130127#H3513:23:0010:12:0010:13:00
87Leslie CRETTELSBEL#130123#D21B13:41:0009:10:0008:05:00
88Luc DERENNEBEL#114697#H4513:46:0010:18:0010:08:00
89Thibaut DERENNEBEL#114762#H-1613:49:0009:54:0010:02:00
90Stephane DMYTERKOBEL#114894#H6013:00:0010:07:0010:43:00
348Arnaud DROUGUETBEL#114809#H-1813:42:0010:38:0010:00:00
91Jean-Luc DUBOISBEL#66870#H5013:08:0010:35:0010:33:00
92Anna DUBOIS COLOMBIBEL#404556#D5513:28:0009:58:0010:07:00
93Joseph FAGARDBEL#119647#H75+13:08:0010:37:0009:47:00
94Robert MARIQUEBEL#408257#H6013:51:0010:20:0010:25:00
366Eric MATTARTBEL#130125#H3513:05:0010:05:0010:23:00
95Patrick MAYERESBEL#130124#H21A15:20:0011:40:0009:45:00
96Marie-Agnès PIQUERAYBEL#66920#D4013:02:0010:05:0010:10:00
97Georges RENNOTTEBEL#78248#H6513:28:0010:00:0009:56:00
98Manon RENNOTTE-CHAUVEHEIDBEL#114763#D6513:02:0010:07:0010:24:00
99Bernard VAN DE VELDEBEL#119663#H4513:32:0010:02:0010:14:00
100Frank VANSPAUWENBEL#114764#H4013:09:0010:35:0009:58:00
101Madeleine VILLERSBEL#130087#D5513:17:0010:40:0010:39:00
102Albert WARNIMONTBEL#66943#H7013:40:0010:30:0010:18:00
104Raphael WILLEMSENSBEL#119644#H21B15:33:0010:17:0010:41:00
105Stephane WILLEMSENSBEL#114808#H21A15:35:0010:38:0010:06:00
106Rachel WINTHAGENBEL#114766#D21B13:32:0010:24:0010:01:00
Top

Hune Orienterings Club 93 (7)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
703Adriaan BAASNED#140645#H4514:42:0011:14:0008:48:00
879Koen DE JONGNED#78292#H21E14:24:0010:56:0008:28:00
723Hillegonde DE NIETNED#140646#D4014:22:0010:59:0008:53:00
814Bert MOLENAARNED#88879#H5014:44:0010:55:0008:46:00
815Joke MOLENAARNED#88878#D5014:33:0011:08:0008:08:00
702Ronald ROOSNED#140644#H-1215:44:0011:38:0010:23:00
701Ton ROOSNED#140643#H6513:01:0009:00:0008:00:00
Top

Indiv. (8)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
897Linda BECKMANN#144752#D-1814:48:0009:25:0009:06:00
283Wannes CUYPER#64243#H21B15:42:0009:30:0009:31:00
852Godefroid DEFAYS#114900#H21A14:58:0009:29:0009:16:00
742Gerrit KRAUSE#109642#H6515:12:0009:21:0009:16:00
880Filip KROUPA#109646#H21B15:31:0009:21:0009:50:00
364Hillary PEARSON#116393#D7014:49:0009:39:0009:06:00
733Remco VAN DEN BRINK#140642#H21B15:38:0009:47:0008:59:00
953Tim VAN DER HOUWENNED#0#H21B13:11:0009:10:0008:22:00
Top

K.O.L. (52)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
237Roger BOCKXBEL#148534#H5515:08:0009:15:0009:31:00
238Wim BRIESBEL#64501#H21A15:33:0009:37:0009:13:00
239Georges CEUNENBEL#64502#H7014:54:0009:33:0009:39:00
240Leon CEUNENBEL#121836#H6014:56:0009:36:0009:33:00
385Bruno DE LATBEL#137038#H21A15:18:0009:50:0008:58:00
386Adrianus DE RIJKBEL#63699#H75+15:06:0009:08:0009:33:00
243Inge DE WITBEL#139961#D21A15:01:0009:10:0009:10:00
244Lisette EYKMANSBEL#64292#D5515:08:0009:38:0008:55:00
245Bert GEUDENSBEL#64488#H6514:54:0009:14:0009:03:00
369Jos GILOTBEL#64244#H5515:22:0009:05:0009:18:00
246Eddy GRESSENSBEL#98907#H5514:58:0009:01:0009:11:00
932Francis HAEXBEL#64447#H5015:12:0009:31:0009:39:00
247Pieter HENDRICKXBEL#147869#H21E13:00:0011:32:0009:08:00
248Roger HENDRICKXBEL#133084#H5515:33:0009:11:0008:53:00
249Sara HENDRICKXBEL#64491#D21B14:44:0009:14:0009:41:00
250Tomas HENDRICKXBEL#64476#H21E14:56:0009:48:0009:20:00
251Wannes HENDRICKXBEL#141594#H21E14:44:0009:32:0009:00:00
253Luc HEUNINCKXBEL#140094#H5515:29:0009:13:0009:48:00
254Igna HEYNSBEL#122232#D21A15:13:0009:21:0008:52:00
255Jos HOUBENBEL#63675#H6014:53:0009:44:0009:38:00
256Pieter HUSBEL#109722#H-1815:42:0009:12:0009:16:00
257Wouter HUSBEL#131775#H-1615:24:0009:35:0009:54:00
387Jean IGNOULBEL#64448#H5015:00:0009:52:0009:32:00
258Dirk JACOBSBEL#64247#H4015:22:0009:39:0009:39:00
259Marcel JANSSENBEL#67172#H6015:34:0009:09:0009:09:00
260Jean-Pierre KELLENSBEL#141841#H5515:37:0009:26:0008:55:00
261Jo LINTENBEL#64291#H21E14:36:0009:56:0008:52:00
262Juliaan LINTENBEL#93460#H5514:53:0009:17:0009:44:00
263Yannick MICHIELSBEL#127648#H-2014:14:0009:28:0009:40:00
388Chris NEYENSBEL#64359#H6514:48:0009:43:0009:22:00
264Willy NICASIBEL#64503#H5015:36:0009:23:0009:34:00
265Karel PEETERSBEL#124533#H5015:04:0009:26:0009:26:00
266Saartje SALLAERTSBEL#114761#D21E15:14:0009:15:0009:19:00
267Simonne SILVIBEL#116355#D5515:21:0009:31:0009:20:00
268Alfred SIMKENSBEL#127646#H5514:50:0009:53:0009:22:00
269An SMETBEL#117790#D21B15:05:0009:21:0009:43:00
389Roel SMOLDERSBEL#131771#H3514:31:0009:17:0009:26:00
270Kim STEEGENBEL#127718#D21E13:02:0011:32:0009:06:00
271Angela TIELEMANSBEL#127716#D21A14:55:0009:32:0009:04:00
272Georges TIMMERMANSBEL#140484#H6015:23:0009:34:0009:05:00
273Ivo TIMMERMANSBEL#117787#H6015:25:0009:57:0009:16:00
370Guy TIREZBEL#64464#H4015:28:0009:57:0009:06:00
274Esmee VAN DE MAELEBEL#64380#D-1215:27:0009:42:0009:08:00
275Marc VAN DE MAELEBEL#64248#H5015:18:0009:48:0009:51:00
276Dries VAN LOMMELBEL#64256#H-1015:15:0009:33:0009:18:00
277Jens VAN LOMMELBEL#64257#H-1215:15:0009:21:0009:01:00
278Henri VANDENBERKBEL#64231#H7015:02:0009:15:0009:24:00
390Eddie VANDEWEYERBEL#64642#H5014:55:0009:08:0009:04:00
279Patrick VANHAERENBEL#133086#H4015:11:0009:06:0009:20:00
280Jef VANHOUTBEL#64473#H6015:17:0009:52:0009:36:00
281Hilde VERCAERENBEL#114918#D4515:14:0009:19:0009:13:00
282Geert VOORHOFBEL#63702#H4015:34:0009:26:0009:29:00
Top

kilroy (1)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
911Martin SACHERSUI#140530#H5013:21:0010:36:0010:22:00
Top

Kimito Sportförening (5)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
622Filip ERIKSSONFIN#41469#H-1414:13:0010:54:0008:42:00
621Göran ERIKSSONFIN#41462#H5514:37:0011:22:0008:10:00
623Mikko HOIKKALAFIN#402598#H21B14:34:0010:54:0008:36:00
620Gun NORDELLFIN#41456#D21B14:42:0011:00:0008:00:00
619Rolf NORDELLFIN#41457#H7014:33:0011:03:0008:13:00
Top

Les Raptors (5)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
342Liévin CREFCOEURBEL#90117#H-1215:38:0009:39:0009:26:00
343Philippe CREFCOEURBEL#64519#H4515:02:0009:22:0009:12:00
344François HANZENBEL#67048#H21A15:23:0009:16:0009:07:00
345Francine SERREBEL#68625#D4515:03:0009:22:0009:38:00
346Gérald SOUWEINEBEL#68956#H21E14:48:0009:20:0009:12:00
Top

Linköpings Orienteringsklubb (3)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
724Anders BERGSWE#400047#H4513:20:0010:28:0010:18:00
725Andreas BERGSWE#97077#H21A13:39:0010:21:0009:25:00
726Inger BERGSWE#68324#D4513:38:0010:21:0010:35:00
Top

Lokomotiva Pardubice (1)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
877Marek FILICKOCZE#143870#H3513:15:0010:40:0010:08:00
Top

LSC Düppenweiler (1)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
935Josef PAULUSGER#116352#H7000:00:0011:14:0000:00:00
Top

Luxembourg Orienteers (2)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
586Inga AUSEKLE-SALAKALAT#148066#D21A13:47:0010:11:0009:49:00
582Orsolya LUKOCZKYHUN#130289#D21B13:55:0010:12:0009:55:00
Top

MIDLAND NAVIGATORS (2)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
682Barbara FOLEY-FISHERIRL#139264#D5514:03:0011:38:0008:35:00
681Nigel FOLEY-FISHERIRL#139262#H6013:56:0011:05:0008:28:00
Top

MINOR (7)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
811Niels-Peter FOPPENNED#88882#H21E14:04:0011:24:0008:08:00
812Peter FOPPENNED#88880#H5514:24:0011:10:0008:12:00
813Wouter FOPPENNED#88881#H21E13:56:0011:08:0008:20:00
465Hans KUIJKENNED#67178#H6014:20:0011:07:0008:53:00
466Natascha KUIJKENNED#67177#D21B14:29:0010:55:0008:11:00
464Patrick KUIJKENNED#67175#H3513:53:0010:56:0008:04:00
467Johan NIJHOFNED#20669#H3513:48:0011:25:0008:48:00
Top

Muonion Tunturiveikot (1)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
851Jarmo RAUTIOFIN#411964#H4514:54:0009:36:0009:42:00
Top

N.S.V. Amel (24)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
108Milan FIALACZE#130230#H5514:28:0010:57:0008:43:00
109Viera FIALOVASVK#130232#D5513:58:0011:04:0008:20:00
110Alain GENTENBEL#78468#H4014:35:0011:34:0008:15:00
111Albin GENTENBEL#404218#H7014:27:0011:05:0008:30:00
112Herbert GENTENBEL#67139#H4513:58:0010:56:0008:26:00
113Marco GENTENBEL#68796#H-2014:04:0011:02:0008:52:00
114Thérèse GENTENBEL#119659#D6514:06:0011:21:0008:21:00
115Dennis HECKBEL#78460#H-1613:55:0011:23:0008:18:00
116Alain HEUKEMESBEL#119762#H4014:53:0011:17:0008:49:00
117Claire HOFFMANNBEL#131749#D-1013:59:0011:20:0008:24:00
118Helen HOFFMANNBEL#66968#D-1414:23:0011:15:0008:17:00
119Kathrin HOFFMANNBEL#66967#D-1214:22:0010:57:0008:56:00
120Lydia HOFFMANN - GENTENBEL#130107#D4514:41:0010:51:0008:52:00
121Guido LENGESBEL#67161#H3513:56:0011:12:0008:12:00
122Philippe MERTESBEL#78434#H-1613:59:0010:49:0008:05:00
123François PAQUAYBEL#119760#H21A14:19:0011:03:0008:32:00
124Annissa RAUWBEL#130145#D-1614:07:0011:04:0008:09:00
125Ewald REINERTZBEL#130103#H7013:59:0010:51:0008:46:00
126Eliane SCHMITZBEL#130146#D-1614:18:0010:39:0008:29:00
127Mike SCHUMACHERBEL#67142#H-1614:04:0010:34:0008:07:00
128Michel SOLHEIDBEL#66966#H4514:14:0011:32:0008:20:00
383Patrick SPIESBEL#68797#H-1614:35:0011:15:0008:58:00
129Robert THEISSBEL#67163#H4514:48:0009:50:0008:00:00
130Elisabeth VLIEGENBEL#130233#D5514:05:0011:41:0008:30:00
Top

NADA (2)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
808Kees GEERSNED#67170#H6513:54:0011:17:0008:10:00
809Katinka MULDERNED#67171#D5014:16:0011:14:0008:37:00
Top

NMOLT (10)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
762Geke BAKKERNED#140650#D21A13:41:0010:04:0009:46:00
763Tjitske BREIMERNED#140649#D21A13:25:0010:17:0009:41:00
774Chantal DE GEUS DE COCKNED#140651#D21A13:32:0009:58:0009:32:00
739Arne HEIKOOPNED#133085#H5013:06:0010:21:0010:25:00
750Mark HEIKOOPNED#131725#H21A13:13:0010:43:0009:48:00
749Jeroen LIEFRINKNED#85304#H21A13:42:0010:18:0009:54:00
761Gerard MOOIMANNED#141611#H21A13:50:0010:00:0009:36:00
740Gerrit VAN DE RIETNED#131202#H21A13:29:0010:29:0009:42:00
748Michel VAN DONGENNED#130589#H21A13:35:0010:05:0009:20:00
747Adrie VAN OPSTALNED#64354#H21A13:21:0010:10:0009:27:00
Top

Norfolk OC (9)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
741David BALLGBR#109643#H6515:07:0009:19:0008:54:00
760Laurence BALLGBR#140541#H21A14:55:0009:52:0008:55:00
566Alan BEDDERGBR#141581#H6515:14:0009:51:0009:06:00
576Pat BEDDERGBR#148056#D6515:19:0009:36:0009:26:00
577Paul GOLDSWORTHYGBR#141723#H4514:58:0009:46:0009:40:00
578Helen LLOYDGBR#147837#D5015:11:0009:30:0009:01:00
937Clarissa NAPIERGBR#109698#D7015:09:0009:43:0009:21:00
579Stephen SEARLEGBR#109618#H5515:04:0009:37:0009:33:00
580Sue VINEGBR#147998#D7014:42:0009:20:0009:12:00
Top

Northern Navigators (2)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
677Maria MACKENZIEGBR#147953#D21A15:05:0009:44:0008:57:00
678Sasha MACKENZIEGBR#116395#D-1615:16:0009:38:0009:13:00
Top

Nyköpings OK (9)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
708Carl CARLSSONSWE#131754#H-1215:11:0009:25:0009:05:00
727Monica CARLSSONSWE#114922#D21B14:59:0009:48:0009:11:00
728Per CARLSSONSWE#147987#H4515:26:0009:40:0009:44:00
707Philip CARLSSONSWE#140539#H-1015:12:0009:03:0009:14:00
885Ian HAMILTONSWE#61491#H4515:41:0009:44:0009:30:00
730Eva-Lena JONSSONSWE#139905#D4515:24:0009:12:0009:28:00
729Dan NILSSONSWE#131731#H4515:16:0009:32:0009:02:00
732Signe NILSSONSWE#109634#D-1015:18:0009:14:0009:32:00
731William NILSSONSWE#141619#H-1015:03:0009:49:0008:59:00
Top

O.L.G. St. Vith "ARDOC" (8)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
454Julien ANTOINEBEL#130568#H-1413:39:0010:15:0009:44:00
455Maëlle BLAISEBEL#89924#D-1214:26:0000:00:0000:00:00
456Chiara DUCOMBLEBEL#130566#D-1413:50:0010:13:0010:01:00
457Ronja FELLGER#130563#D-1813:02:0011:45:0008:00:00
448Christian KRINGSBEL#68928#H6015:45:0011:45:0010:45:00
460Matthieu LEJOLYBEL#68930#H-1815:45:0009:00:0010:45:00
461Elena THOMMESSENBEL#130098#D-1014:04:0000:00:0000:00:00
462Louisa THOMMESSENBEL#67104#D-1014:04:0000:00:0000:00:00
Top

O.L.V. Eifel (19)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
136Jean BAYIBEL#119679#H7014:01:0011:12:0008:52:00
144Clemens BRÜLSBEL#114919#H75+14:35:0011:08:0008:25:00
133Jérémy BREDOBEL#109561#H-1413:52:0011:07:0008:57:00
131Jean BREDOBEL#67065#H5514:17:0011:25:0008:14:00
132Thomas BREDOBEL#119770#H-1814:40:0010:52:0008:36:00
143Irma COLLIENNEBEL#68754#D5514:34:0011:32:0008:51:00
137J-François DOHOGNEBEL#119772#H4014:26:0011:26:0008:06:00
135Klaus HELDBEL#68991#H5514:35:0011:29:0008:19:00
134Daniel KESSELBEL#68962#H4514:24:0011:06:0009:00:00
416Stéphan KREUTZBEL#404989#H4014:47:0011:43:0008:25:00
367Axel LOFGENBEL#68990#H5014:19:0010:44:0008:30:00
138Hermann MACKELSBEL#119682#H7014:44:0011:24:0008:17:00
140Martine MINETBEL#130506#D5014:43:0010:56:0008:43:00
139Engelbert OFFERMANBEL#119809#H7014:13:0011:00:0008:43:00
147Marcel SCHWALLBEL#119806#H6013:59:0011:15:0008:12:00
142Corentin TONNEAUBEL#119773#H21A14:15:0011:14:0008:12:00
141Lucien TONNEAUBEL#119769#H7014:21:0011:30:0008:34:00
145Alain VANDERCAMMENBEL#133215#H4514:10:0011:28:0008:22:00
146Hugo VANDERCAMMENBEL#141620#H-1213:59:0011:22:0008:16:00
Top

Oberodenthaler SC (6)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
711Lothar KEMPINGER#141617#H6014:18:0011:02:0008:14:00
712Silvia KEMPINGER#140537#D5514:23:0010:57:0008:02:00
709Tatjana KEMPINGER#140544#D21A14:08:0010:50:0008:40:00
710Matthias LENSSENGER#147991#H21A14:00:0011:31:0008:24:00
713Holger NEUHAUSGER#136400#H-1814:26:0011:30:0008:14:00
714Raphael SCHWIRTENGER#144407#H-1814:04:0011:10:0008:42:00
Top

Odense (1)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
744Palle Møller NIELSENDEN#409103#H6514:32:0011:04:0008:16:00
Top

OK Roskilde (6)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
479Janne BRUNSTEDTDEN#114877#H6013:33:0010:22:0010:38:00
776Ann-Sofie HANSENDEN#114874#DN13:15:0010:06:0009:57:00
863Inge JØRGENSENDEN#407145#D6513:24:0010:20:0009:51:00
480Jette KREIBERGDEN#114876#D5013:27:0010:39:0009:58:00
775Michael KREIBERGDEN#120898#H21B13:23:0010:01:0010:07:00
864Ole SVENDSENDEN#407149#H6513:21:0010:03:0009:39:00
Top

OK-HTF Haderslev (13)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
538Guri ALMDEN#127524#D4513:51:0010:23:0009:53:00
697Ingelise BADENDEN#127539#D4513:40:0010:31:0009:51:00
487Arne BERTELSENDEN#83012#H5013:15:0010:23:0010:12:00
642Marie B. BERTELSENDEN#127529#D-1613:09:0010:07:0009:32:00
537Søren DALLDEN#485228#H5013:26:0010:33:0010:01:00
527Hans FREDERIKSENDEN#411420#H6513:51:0010:05:0009:34:00
535Inger Marie HAAHRDEN#127521#D6013:16:0010:13:0010:06:00
536Per F. HENRIKSENDEN#127522#H6513:40:0010:22:0010:02:00
680Sören KJÄRDEN#407553#H5513:36:0010:20:0010:20:00
526Hans NIELSENDEN#63339#H6513:26:0010:17:0009:54:00
528Lise NIELSENDEN#99074#D5013:12:0010:51:0010:08:00
643Edit THOMSENDEN#149402#D6513:06:0010:35:0010:10:00
644Mogens THOMSENDEN#94254#H6513:08:0010:26:0009:30:00
Top

OL-Team Filder (2)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
473Michael BOHSMANNGER#140452#H4514:20:0011:18:0008:12:00
472Kristine FRITZGER#109616#D4514:05:0010:58:0008:15:00
Top

ol.biel.seeland (6)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
859Beatrice EYERSUI#110576#D5514:50:0009:42:0009:39:00
858Michael EYERSUI#140536#H21A15:16:0009:12:0008:46:00
857Thomas EYERSUI#140309#H21A15:26:0009:54:0008:40:00
769Brian MARTINSUI#131750#H4515:06:0009:48:0009:18:00
770Eileen MARTINSUI#109707#D-1614:58:0009:25:0009:18:00
768Eva MARTINSUI#148060#D5014:57:0009:04:0009:50:00
Top

OLC SKOG FRIBOURG (7)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
484Oli BÄCHLERSUI#122682#H21B13:57:0011:26:0008:42:00
483Lorenz BENNINGERSUI#109630#H21B13:51:0011:39:0008:13:00
482Kati CEJKASUI#140547#D5014:30:0010:54:0008:29:00
478Andreas GROTESUI#122917#H3514:00:0011:17:0008:55:00
481Bernard PEISSARDSUI#129027#H5014:32:0011:04:0008:19:00
486Christine PEISSARDSUI#148059#D5514:37:0010:59:0008:16:00
485Steff PREISIGSUI#122920#H3513:44:0011:08:0008:24:00
Top

OLF Mainz (16)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
630Frank CZIOSKAGER#147836#H5513:47:0010:41:0009:52:00
720Helen CZIOSKAGER#147859#D21A13:22:0010:28:0009:30:00
636Paul CZIOSKAGER#147860#H21E13:40:0010:04:0009:44:00
635Andreas DRESENGER#147950#H5513:52:0009:57:0010:42:00
634Kerstin DRESENGER#147952#D4513:33:0010:28:0010:28:00
637Miriam FERRARIGER#147861#D4013:37:0010:08:0010:14:00
633David KLAUERGER#148058#H21A13:55:0009:57:0009:22:00
631Marten KLAUERGER#147999#H-1613:29:0010:14:0010:09:00
632Thomas KLAUERGER#147838#H-2013:20:0010:17:0010:03:00
638Galina KRASSOWIZKAJAGER#148057#D5013:19:0010:17:0009:56:00
639Juriy KRASSOWIZKIJGER#131752#H5513:29:0010:34:0010:02:00
640Michael KRASSOWIZKIJGER#131753#H-1213:48:0010:07:0010:03:00
641Rostislaw KRASSOWIZKIJGER#147992#H21E13:24:0010:24:0010:04:00
721Attila SZABOGER#121841#H21A13:46:0010:08:0009:39:00
810Tamas SZLIADIGER#131788#H21E13:16:0010:32:0009:28:00
722Viktoria TANCZERGER#140538#D21A13:36:0009:52:0009:43:00
Top

OLG Bern (2)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
477Edith BRANDSUI#141836#D6514:56:0009:06:0009:01:00
476Hans Rudolf BRANDSUI#133175#H6515:23:0009:08:0009:11:00
Top

OLG Goldau (2)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
856Liz MULDERSUI#95400#D6513:44:0009:57:0009:55:00
855Pieter MULDERSUI#95500#H7013:10:0009:52:0010:13:00
Top

OLG Hondrich (1)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
618Urs JORDISUI#109652#H4515:43:0010:14:0009:22:00
Top

OLG Kakowa (1)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
909Thomas MEIERSUI#121844#H4013:34:0010:39:0009:44:00
Top

OLG Ortenau (4)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
830Ewald EYRICHGER#116382#H5513:13:0010:10:0010:36:00
828Camill HARTERGER#140526#H-2013:12:0010:00:0009:59:00
827Martin HERZOGGER#140527#H4513:06:0010:40:0010:20:00
829David SCHILLIGER#116353#H21B13:45:0010:07:0010:19:00
Top

OLG Säuliamt (3)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
826Moritz KÖHLESUI#140525#H-1613:18:0010:13:0010:21:00
717René VOCKSUI#109693#H5013:46:0009:55:0010:40:00
718Sandro VOCKSUI#140548#H-1613:25:0010:29:0010:04:00
Top

OLG Siegerland (8)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
892Elisabeth DREXHAGEGER#67881#D7013:51:0010:56:0008:48:00
891Karl DREXHAGEGER#67880#H75+14:04:0011:16:0008:36:00
890Nicole FISCHERGER#140535#D-1214:36:0011:24:0008:33:00
931Marie FUCHSGER#109921#D-1613:48:0011:10:0008:35:00
888Merle HIRSCHGER#116351#D-1214:47:0011:08:0008:51:00
887Götz HOFMANNGER#133172#H21A14:05:0010:52:0008:06:00
889Nils ROTHGER#121839#H-1214:30:0010:50:0008:10:00
771Nikolaj WANNERGER#109622#H4514:30:0011:43:0008:06:00
Top

OLG SKANDIA (1)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
912Jürg WÄLCHLISUI#140523#H21E00:00:0009:28:0000:00:00
Top

Olifant (2)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
835Larissa RANDNED#151288#D3514:51:0009:36:0008:55:00
704Dunja VAN DE RIETNED#407142#D4014:50:0009:01:0009:05:00
Top

OLV Uslar (9)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
752Evi DRESEGER#144950#D4014:46:0010:45:0008:33:00
754Felix DRESEGER#131787#H-1214:07:0011:18:0008:47:00
753Jessica DRESEGER#114757#D-1814:33:0010:50:0008:21:00
751Werner DRESEGER#140529#H4514:00:0011:02:0008:46:00
756Andrea FINKENSTÄDTGER#121831#D4014:12:0011:27:0008:52:00
755Frank FINKENSTÄDTGER#140520#H6513:57:0010:50:0008:07:00
757Laura FINKENSTÄDTGER#141584#D-1814:20:0011:06:0008:17:00
758Malte FINKENSTÄDTGER#145693#H-1613:53:0010:58:0008:44:00
759Till FINKENSTÄDTGER#140448#H-1414:40:0010:46:0008:21:00
Top

OLV-ZUG (11)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
672Christoph BORNERSUI#139906#H5015:21:0009:07:0009:27:00
671François BORNERSUI#140450#H-1815:00:0009:08:0009:36:00
669Joel BORNERSUI#140546#H-1614:53:0009:02:0009:10:00
668Kathrin BORNERSUI#141724#D4514:49:0009:14:0009:23:00
670Sonja BORNERSUI#143780#D-1415:03:0009:47:0009:49:00
684Felicitas GLOORSUI#140528#D5015:22:0009:55:0009:10:00
683Markus GLOORSUI#109647#H5015:40:0009:44:0009:47:00
674Géraldine MÜLLERSUI#117404#D-1815:16:0009:28:0009:20:00
673Karin MÜLLERSUI#117789#D3515:18:0009:24:0009:22:00
675Sandrine MÜLLERSUI#139908#D-1614:47:0009:06:0009:21:00
676Urs RUBITSCHONSUI#140532#H4514:56:0009:58:0009:48:00
Top

Omega (60)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
187Chris ADDIERSBEL#64895#H5013:43:0010:28:0010:38:00
936Marieke ADDIERSBEL#64897#D21B13:34:0010:03:0009:57:00
189Rudi AERTSBEL#116369#H4513:18:0010:12:0010:10:00
347Jan BOECKXBEL#64364#H21A13:25:0010:46:0009:18:00
190Anton BUYTAERTBEL#64937#H5513:09:0010:22:0010:34:00
453Veerle BUYTAERTBEL#64936#D21E13:40:0010:39:0009:49:00
191Dirk CEULEMANSBEL#141838#H4513:48:0010:08:0010:39:00
192Rob CEULEMANSBEL#147864#H-1413:35:0009:53:0009:49:00
193Wout CEULEMANSBEL#145651#H-1013:31:0010:34:0009:54:00
406Etienne DE CANNEBEL#405006#H5513:22:0009:59:0010:07:00
194Lode DE VUYSTBEL#140311#H21A15:31:0010:16:0010:03:00
407Jan DELOBELBEL#64941#H21A13:48:0010:40:0009:32:00
196Marina DRIESENBEL#63672#D5013:16:0010:36:0010:10:00
197Lieve FEYSBEL#64938#D5513:09:0010:19:0010:31:00
408Kim GEYPENBEL#63673#D21E13:48:0009:56:0010:00:00
198Jean-Marc GILLETBEL#64962#H4015:37:0010:13:0010:11:00
199Magalie GILLETBEL#117409#D-1215:41:0010:00:0010:07:00
200Tibo GILLETBEL#117410#H-1015:30:0010:30:0010:08:00
201Liset HENDRICKXBEL#122148#D5513:38:0010:33:0010:18:00
202Maria HENDRICKXBEL#64905#D6013:12:0010:33:0009:32:00
203Eddy HERMANSBEL#64915#H5013:31:0010:04:0010:15:00
204François JACOBSBEL#64944#H4513:24:0010:30:0010:42:00
205Virpi KORPIFIN#128258#D3513:04:0009:05:0008:02:00
206Jukka KOTILEHTOFIN#81903#H4015:43:0011:40:0010:19:00
207Helge KRISTENSENNOR#83267#H5013:19:0010:15:0010:00:00
208Evert LEEUWSBEL#94301#H-1613:05:0010:37:0009:58:00
235Wouter LEEUWSBEL#94302#H21E00:00:0010:52:0000:00:00
209Tobias LEFRANCBEL#97511#H-1413:44:0010:24:0009:28:00
211Frederik LOECKXBEL#116365#H3513:00:0009:00:0010:28:00
212Matijs LOECKXBEL#140774#H-1015:21:0011:34:0010:18:00
363Stijn MOENSBEL#64898#H21B13:12:0010:39:0009:55:00
213Veerle MOERMANSBEL#85888#D4513:53:0010:19:0010:11:00
214Karl MOLSGER#64616#H75+13:33:0010:27:0010:07:00
409Sonia NYSBEL#132144#D4513:48:0010:04:0010:22:00
215Jeroen PLASMANBEL#109695#H21A15:42:0010:36:0009:51:00
216Marie QUISTHOUDTBEL#94296#D5015:41:0010:15:0010:35:00
410Els SPILLEBEENBEL#141590#D3513:10:0009:54:0009:36:00
217Sanne STEGENBEL#141583#D21A15:38:0010:25:0009:53:00
218Lea SWINNENBEL#64917#D5013:50:0010:29:0010:00:00
219Ellen TALLOENBEL#140545#D21A15:45:0010:01:0010:02:00
413Hans TALLOENBEL#64930#H21E00:00:0009:52:0000:00:00
417Jasmien TALLOENBEL#116398#D21B15:37:0010:08:0010:28:00
411Joost TALLOENBEL#64928#H21E13:36:0010:20:0009:56:00
220Marc TALLOENBEL#79376#H5015:45:0010:02:0010:32:00
221Charlotte THEYSBEL#141615#D-1613:19:0010:02:0009:36:00
222Jan THEYSBEL#63679#H5013:10:0010:12:0010:17:00
223Jeroen THEYSBEL#139964#H-1813:10:0010:48:0009:54:00
224Hannah THIELSBEL#116373#D-1213:24:0010:10:0009:53:00
225Liam THIELSBEL#117412#H-1013:14:0010:42:0010:02:00
226Stefan THIELSBEL#67173#H3513:09:0010:07:0009:51:00
227Veerle TULLENEERSBEL#141722#D21E13:12:0010:19:0009:36:00
228Bart VAN DE MOORTELBEL#64920#H5013:48:0010:24:0010:29:00
229Frans VAN DE MOORTELBEL#117424#H75+13:26:0010:00:0009:49:00
230Bieke VAN ELSACKERBEL#116377#D3515:32:0011:22:0010:25:00
231Walter VAN KRUNCKELSVENBEL#64961#H6013:22:0010:11:0009:54:00
232Kris VERDUYCKTBEL#117403#H21B13:39:0009:53:0010:26:00
233Patrick WALLAERTBEL#117812#H5013:52:0010:18:0010:03:00
412Bart WILLEMSBEL#141591#H4013:03:0009:02:0008:03:00
446Lotte WILLEMSBEL#141592#D-1015:33:0011:40:0010:26:00
234Leen WOUTERSBEL#64595#D4513:25:0010:40:0009:56:00
Top

OOB Trebic (2)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
492Miroslav ORALEKCZE#140540#H5513:31:0010:24:0010:38:00
499Libuse ORALKOVACZE#141580#D5513:11:0010:31:0010:23:00
Top

Orientalp - Società romana orientisti dilettanti (1)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
583Stefano SCARPINIITA#116357#H6513:14:0010:31:0009:28:00
Top

Orientation Haut-Jura (12)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
571Elliot DANNECKERFRA#141618#H-1013:00:0009:00:0008:00:00
573Gilles DANNECKERFRA#148000#H3515:23:0010:23:0010:39:00
572Laurence DANNECKERFRA#116385#D3515:29:0011:34:0009:01:00
570Victor DANNECKERFRA#116348#H-1013:11:0009:09:0008:18:00
532Alina NIGGLIFRA#116350#D-1013:17:0010:19:0009:58:00
530Daria NIGGLIFRA#140451#D21B13:52:0010:26:0010:17:00
529Jurg NIGGLIFRA#109614#H4013:12:0010:21:0009:49:00
531Natalja NIGGLIFRA#140312#D-1013:06:0010:07:0010:12:00
862Cédric VINCENTFRA#147949#H21A13:32:0010:14:0010:00:00
568Loïc VINCENTFRA#142092#H21A15:44:0011:43:0008:00:00
569Maryline VINCENTFRA#148054#D21B13:02:0009:01:0009:18:00
584Lucas VINCETFRA#147997#H-1013:36:0010:38:0009:50:00
Top

Orientierungslauf-Gruppe Huttwil (2)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
785Lukas MÜLLERSUI#121849#H21E15:16:0010:16:0008:56:00
784Anna STRUBSUI#109734#D21A15:35:0010:06:0009:07:00
Top

Pihkaniskat (1)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
842Jaana ERONENFIN#44282#D4513:28:0010:06:0010:18:00
Top

Potteries Orienteering Club (2)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
896Brenda MORGANGBR#109640#D6515:17:0009:27:0009:16:00
895Henry MORGANGBR#109732#H5515:10:0009:23:0009:39:00
Top

RAMBO Belfort (2)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
574Alexandre GANZITTIFRA#140308#H6013:30:0010:46:0010:11:00
575Michel STRIBEAUFRA#109670#H5513:34:0010:18:0010:24:00
Top

SCAPA NANCY (4)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
604Renaud GRANSARTFRA#147990#H5013:35:0010:06:0010:31:00
941Sabine GUIGNONFRA#109674#D4513:15:0009:56:0010:25:00
893Michael HODSONFRA#140519#H7013:20:0010:39:0010:04:00
940Georges MAHLERFRA#140524#H4513:02:0010:24:0010:37:00
Top

SG Kelkheim (1)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
787Wilhelm HOERNINGGER#236087#H7013:35:0010:32:0009:42:00
Top

Silin (3)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
525Alex KULIKOVGER#140449#H-1413:05:0010:11:0009:58:00
523Galyna KULIKOVAGER#147840#D3513:52:0010:20:0010:04:00
524Vasil SILINGER#147842#H5513:16:0010:14:0010:26:00
Top

Ski Klub Düsseldorf (1)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
945Horst GÖLLMANNGER#68658#H75+13:56:0010:49:0008:32:00
Top

Ski-Klub Duisburg (2)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
838Jörg HERBRANDGER#78452#H6514:15:0011:02:0008:22:00
837Monika HERBRANDGER#89975#D5514:12:0011:26:0008:07:00
Top

SLOW LUX (4)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
504David ROACHGBR#412348#H5013:40:0009:58:0010:08:00
505Maggie ROACHGBR#412352#D5013:43:0010:47:0010:29:00
506Charlie TURNERGBR#120644#H5513:20:0009:54:0009:54:00
507Teresa TURNERGBR#95002#D6013:36:0010:35:0009:45:00
Top

SOK Aneby (1)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
593P-O DEREBRANTSWE#33147#H5014:06:0011:24:0008:21:00
Top

South East Lancs OC (3)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
698Tony DAVIESGBR#147996#H6015:02:0009:29:0009:03:00
700Cliff ETHERDENGBR#147835#H6015:31:0009:39:0009:27:00
699Steve ROUNDGBR#147862#H5515:25:0009:32:0009:05:00
Top

Southern Navigators (3)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
882Jane ARCHERGBR#78454#D5515:14:0009:12:0009:30:00
883Calvin MANNINGGBR#90005#H7015:21:0009:41:0009:18:00
881Colin SWALLOWGBR#90007#H5015:29:0009:05:0009:14:00
Top

SPOBO (2)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
901Elsbeth HOFERSUI#408909#D6014:05:0011:06:0008:18:00
900Kurt HUBERSUI#408119#H6514:13:0010:57:0008:33:00
Top

Sport Athlétique Verdunois (1)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
861Abdelkader KENANEFRA#35430#H7014:11:0011:10:0008:09:00
Top

SuS Vehrte (5)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
873Veronika BODEGER#109739#D5514:21:0011:36:0008:48:00
875Carolin KOHLMEYERGER#147841#D-1014:35:0011:25:0008:12:00
874Niklas KOHLMEYERGER#140549#H-1614:25:0011:17:0008:12:00
876Patrick KOHLMEYERGER#148055#H21B14:00:0011:36:0008:24:00
950Winfried RIEDELGER#147947#H6514:11:0010:40:0010:11:00
Top

SV Moerlenbach (2)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
520Gerda MUELLERGER#89987#D6013:59:0011:00:0008:26:00
519Peter MUELLERGER#89982#H6514:29:0011:12:0008:13:00
Top

TG Northeim (1)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
510Frank DOHRMANNGER#90008#H4015:25:0009:47:0008:58:00
Top

TGM Budenheim (2)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
894Simon HARSTONGER#68684#H21A14:51:0009:03:0008:53:00
878Claus-Peter RATHJEGER#68687#H6514:52:0009:10:0008:37:00
Top

TGV Horn (1)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
805Klaus SCHWINDGER#68735#H3514:45:0009:49:0009:14:00
Top

The Hague (2)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
691Olaf BINSCHNED#66816#H4014:05:0010:53:0008:44:00
692Mietta GROENEVELDNED#66817#D4014:07:0010:47:0008:08:00
Top

Tockarps IK (2)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
850Bill SCHÖLINSWE#68800#H6015:07:0009:46:0009:34:00
849Margareta SCHÖLINSWE#68688#D5515:18:0009:54:0009:42:00
Top

Tout Azimut Fameck (12)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
489Marie José BERGERFRA#78448#D6014:02:0011:21:0008:35:00
488Robert LOCUSSEFRA#78447#H6014:19:0011:17:0008:01:00
542Jeanne LOGEFRA#68911#D-1213:54:0011:11:0008:38:00
540Lucie LOGEFRA#68947#D-1814:09:0010:44:0008:34:00
541Paul LOGEFRA#68949#H-1614:15:0011:05:0008:47:00
539Sophie LOGEFRA#78444#D4014:37:0011:16:0008:04:00
511Régine MOUCHETTEFRA#90131#D5514:26:0011:22:0008:45:00
602Olivier SCHOULLERFRA#90130#H4014:40:0011:31:0008:20:00
603Thomas SCHOULLERFRA#90011#H-1014:23:0010:57:0008:43:00
545Chris SCOTTGBR#130286#H21A14:41:0011:07:0008:15:00
543Nicolas STEINFRA#90025#H3515:27:0011:40:0010:45:00
544Virginie STEINFRA#90129#D21A13:06:0009:07:0008:04:00
Top

TROL (52)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
418Bram BOECKXBEL#141849#H21B15:28:0009:16:0009:19:00
148Paul BOLSENSBEL#64769#H5515:21:0009:34:0009:03:00
149Vanessa BOLSENSBEL#64772#D21A14:57:0009:27:0009:20:00
151Frie BRESSELEERSBEL#64346#D6515:11:0009:48:0009:36:00
152Frank BUYTAERTBEL#117800#H3514:18:0009:31:0009:32:00
153Sverre BUYTAERTBEL#67130#H-1215:07:0009:28:0009:30:00
419Michel COGGHEBEL#77760#H5515:06:0009:48:0009:46:00
154Lily-Anne COLEBEL#64771#D5515:10:0009:33:0009:24:00
155Franky COOLSBEL#77758#H4015:40:0009:44:0009:15:00
156Eddie DE KERFNED#408070#H5515:18:0009:16:0009:41:00
157Betty DE MEYERBEL#88850#D4513:01:0009:43:0009:17:00
158Yves DE MITSBEL#88897#H4015:31:0009:51:0009:02:00
159Jan DE SOETEBEL#406047#H4515:36:0009:24:0009:14:00
160Eddie DESMEDTBEL#410970#H6014:47:0009:06:0009:49:00
834Sergey FEDATSENKABLR#125427#H21E15:00:0009:36:0009:32:00
420Desmond FRANSSENBEL#64169#H21E15:08:0009:44:0009:24:00
421Winston FRANSSENBEL#412036#H21A15:29:0009:44:0008:43:00
161Aime FRANSSENSBEL#64347#H6514:36:0009:02:0008:56:00
422Mike IN T GROENNED#64781#H6015:27:0009:23:0009:13:00
162Herman JANSSENBEL#66086#H5015:10:0009:36:0009:30:00
163Leene JESPERSBEL#64681#D3514:47:0009:39:0009:14:00
944Simon KREKELSBEL#64324#H-1215:22:0009:34:0009:49:00
423Wiet LAENENBEL#412043#H5015:05:0009:40:0009:43:00
164MARC LEERSBEL#98919#H5015:08:0009:18:0009:11:00
165Daniel MARINUSBEL#64760#H4515:10:0009:14:0008:58:00
166Dieter MARINUSBEL#88902#H-1615:30:0009:04:0009:33:00
424Marc MEEUWSSENBEL#117802#H4515:28:0009:38:0009:08:00
167Kristel MERTENSBEL#66318#D4015:02:0009:06:0009:03:00
425Eelco MULLERNED#64628#H3514:48:0009:39:0008:59:00
168Giel PARDOELNED#64387#H5514:54:0009:39:0009:37:00
169Philippe PAUWELSBEL#98850#H6015:30:0009:27:0009:02:00
426Ken PEETERSBEL#141845#H21E14:32:0009:24:0009:16:00
427Dirk PYLYSERBEL#77682#H5014:49:0009:42:0009:06:00
428Monica ROELINGNED#64782#D5515:16:0009:25:0009:04:00
170Claudia ROOMANBEL#64690#D-1415:17:0009:24:0009:41:00
171Michael ROOMANBEL#88894#H-1615:14:0009:20:0009:36:00
172Rudy ROOMANBEL#117427#H4015:06:0010:00:0008:54:00
173Kurt SMETBEL#408029#H3514:25:0009:23:0009:05:00
429Michael VAN BAELENBEL#117777#H-1815:24:0009:28:0009:34:00
174Oswald VAN BOCKSTALBEL#65988#H6015:04:0009:18:0009:17:00
430Julien VAN BOSCHBEL#64691#H5015:39:0009:11:0009:00:00
186Kristof VAN BOUWELBEL#127711#H-1815:18:0009:10:0009:04:00
431Donald VAN BOVENBEL#64694#H3514:34:0009:12:0009:19:00
447Mark VAN BRUGGENBEL#483626#H6015:00:0009:43:0009:21:00
432Erik VAN DYCKBEL#94221#H4515:32:0009:20:0009:50:00
175Ben VERVOORTBEL#133540#H-1613:03:0009:13:0009:24:00
176Karl VERVOORTBEL#64353#H4513:00:0009:34:0009:38:00
177Nick VERVOORTBEL#88847#H-1613:17:0009:25:0009:21:00
178Tom VERVOORTBEL#141606#H-1613:13:0009:46:0009:38:00
179Frans WENSBEL#66281#H6013:13:0009:02:0009:32:00
433Christa ZWIKKERNED#81037#D6015:18:0009:37:0008:52:00
434Dirk ZWIKKERNED#81038#H6514:41:0009:06:0008:41:00
Top

TSC Eintracht Dortmund 48/95 (14)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
793Tanja DASBEKGER#68856#D4015:26:0009:51:0009:40:00
791Arvid GLOWKAGER#68803#H-2014:10:0009:09:0009:47:00
789Barbara GLOWKAGER#68802#D5013:01:0011:43:0009:25:00
788Hans-Joachim GLOWKAGER#68836#H5013:01:0011:40:0009:37:00
790Niklas GLOWKAGER#68866#H21A15:09:0009:41:0008:50:00
798Dean HAGEDORNGER#68689#H-1815:22:0009:30:0009:10:00
794Oliver HAUPTSTOCKGER#68858#H3514:39:0009:35:0009:10:00
800Karl KEDDYGER#68869#H6514:39:0009:49:0009:26:00
799Meike KLEISTGER#68909#D-1815:28:0009:47:0009:00:00
797Colin KOLBEGER#90009#H-1215:29:0009:37:0009:43:00
796Kirsten KOLBEGER#68837#D4515:19:0009:38:0009:15:00
792Christoph LUTERGER#68835#H4514:50:0009:54:0009:24:00
801Hildegard REHORSTGER#68834#D5515:35:0009:49:0009:12:00
795Thomas REINITZGER#122460#H21A15:40:0009:25:0009:04:00
Top

TUS Hilter (1)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
951Hans SIMONGER#78293#H75+13:46:0010:41:0010:26:00
Top

TUS Karlsruhe-Rüppurr (2)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
695Bernd DÖHLERGER#78296#H5513:55:0010:38:0010:16:00
696Erik DÖHLERGER#78295#H-1213:05:0010:40:0010:16:00
Top

TV 05 Bierbach (11)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
939Eva-Maria BECKERGER#78269#D21B00:00:0009:59:0000:00:00
627Anna BRAUNGER#78272#D21A00:00:0009:50:0000:00:00
624Andreas GROHGER#78274#H21A13:01:0010:12:0009:30:00
938Matthias GROHGER#78275#H21A00:00:0010:27:0000:00:00
687Dirk HARTMANNGER#130497#H4515:38:0011:31:0010:35:00
686Lars HARTMANNGER#78291#H-1813:50:0010:34:0009:13:00
942Lisa KÖHLGER#78294#D-1000:00:0010:24:0000:00:00
522Jens SCHLAFKEGER#68895#H4513:14:0010:04:0010:22:00
628Joachim TRAUDTGER#68896#H21A00:00:0010:32:0000:00:00
625Hilmar WENDLERGER#68982#H4515:34:0009:01:0010:43:00
629Thamar WENDLERGER#68983#D21A13:08:0011:25:0008:06:00
Top

TV 1901 Saarlouis-Beaumarais e.V. (2)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
666Evelyn WIRTHGER#89951#D3515:41:0011:28:0008:08:00
665Robert WIRTHGER#89952#H4013:06:0009:04:0010:22:00
Top

TV Düppenweiler (1)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
934Ortwin ZIMMERGER#68985#H7000:00:0009:29:0000:00:00
Top

TV Eitelborn (4)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
470Celine VILZGER#68799#D-1414:13:0011:10:0008:21:00
471Leonie VILZGER#68738#D-1214:16:0011:29:0008:29:00
469Marion VILZGER#68737#D21B14:15:0011:44:0008:49:00
468Wolfgang VILZGER#68734#H4514:28:0011:12:0008:54:00
Top

TV Klein-Winternheim (1)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
667Alexander ECKERTGER#89950#H21A15:37:0009:47:0009:10:00
Top

TV Losheim 1929 e.V. (1)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
694Holger KOHRGER#89949#H21A13:37:0010:03:0010:09:00
Top

TV Oberbexbach (12)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
612Ralf DÖLLGASTGER#68721#H5015:34:0009:28:0009:53:00
608Kira DOELLGASTGER#68682#D-1215:00:0009:12:0009:46:00
610Moritz DOELLGASTGER#68683#H-1615:11:0009:38:0009:42:00
607Nina DOELLGASTGER#68680#D-1815:31:0009:36:0009:32:00
611Ulrike DOELLGASTGER#68720#D4015:20:0009:33:0009:07:00
617Lukas DOHRMANNGER#89956#H-1415:10:0009:35:0009:02:00
609Gerhard GARBASGER#68675#H4514:52:0009:06:0009:28:00
614Daniel GIEMSAGER#68677#H-1415:04:0009:44:0009:24:00
613Rosi GIEMSAGER#68877#D3515:03:0009:13:0009:17:00
952Anja KÄSTNERGER#68881#D3500:00:0009:29:0000:00:00
615Lika RANKERGER#68892#D-1815:36:0009:02:0009:04:00
616Michaela SCHEIDGER#68673#D-1415:24:0009:40:0009:15:00
Top

TV Vallendar (2)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
869Evelyn BÜSCHEMANNGER#68893#D21B14:00:0011:06:0008:39:00
872Uwe KRAUSBAUERGER#68894#H5013:56:0011:32:0008:14:00
Top

Uni Trier (1)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
606Sascha RACHOWGER#68672#H21A14:33:0011:10:0008:29:00
Top

Union sportive melunaise (7)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
565Ludivine DENHEZFRA#90127#D21B15:28:0009:35:0009:48:00
563Christian GAUDEAUFRA#90122#H21B14:58:0009:24:0009:16:00
595Julie SOCHAFRA#90123#D4015:09:0009:19:0009:22:00
562Jean-Rémi TESSERFRA#90125#H21B15:35:0009:12:0009:45:00
561Ariane TESSIERFRA#90126#D5514:54:0009:19:0008:58:00
564Damien TESSIERFRA#68849#H21B15:03:0009:03:0009:25:00
560Daniel TESSIERFRA#68670#H6015:32:0009:13:0008:54:00
Top

USC Leipzig (1)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
906Susanne HEYDERGER#68848#D3514:21:0010:37:0008:42:00
Top

UZO (4)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
884Alfred NEWERLANED#90086#H5514:56:0009:31:0009:29:00
509Eva VAN BOVENNED#131730#D21A15:10:0009:42:0008:48:00
508Guus VAN BOVENNED#20923#H5014:57:0009:15:0009:41:00
693Cas VAN ZWEEDENNED#90088#H4515:04:0009:56:0009:26:00
Top

VALMO (5)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
898Marie DESRUMAUXFRA#68781#D21E13:22:0010:26:0009:43:00
905Marc GEIRNARTFRA#78281#H4513:36:0010:16:0010:16:00
903Aurélie KIRILOVFRA#68780#D21E13:07:0010:45:0009:54:00
902Pascal LEGEREFRA#68779#H4513:28:0010:22:0009:56:00
904Laurence ROBYNFRA#68853#D4013:09:0010:32:0010:16:00
Top

VHSO (2)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
490Christian ROBERTFRA#90096#H6015:09:0009:22:0009:29:00
491Martine ROBERTFRA#90100#D6014:56:0009:53:0008:48:00
Top

VW Büssli OK (5)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
779Manuel BROGLISUI#90093#H-1815:14:0009:16:0009:20:00
778Roman BROGLISUI#68722#H21E14:40:0009:12:0009:04:00
777Sandro BROGLISUI#68723#H-2014:56:0009:45:0009:29:00
780Nicolas GÜRTLERSUI#68876#H-2014:36:0009:06:0009:03:00
781Silvio MEIERSUI#78297#H-2014:42:0009:15:0009:35:00
Top

West Anglian Orienteering (5)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
498David COOPERGBR#78330#H4015:17:0009:11:0009:10:00
503Duncan COOPERGBR#78432#H-1015:09:0009:24:0009:38:00
500Frances COOPERGBR#89926#D4014:59:0009:39:0009:13:00
502Lewis COOPERGBR#89927#H-1215:32:0009:55:0009:34:00
501Todd COOPERGBR#89928#H-1414:53:0009:32:0009:08:00
Top

WOLF Haltern e.V. (3)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
496Anna GIERLACHGER#78307#D-1814:18:0011:08:0008:49:00
497Julia GIERLACHGER#78318#D-1614:33:0010:32:0008:45:00
495Peter GIERLACHGER#78299#H5014:40:0011:06:0008:32:00
Top

Wrekin Orienteers (3)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
688Brian MORRISGBR#404717#H6515:05:0009:23:0008:43:00
910Beryl PAYGBR#78300#D75+15:04:0009:10:0008:56:00
743Patrick PAYGBR#408202#H7015:13:0009:46:0009:31:00
Top

YCONE 8903 (2)

NrNameNatEmitClassStage 1Stage 2Stage 3
705Marie Jo BRUNELFRA#90022#D5513:31:0010:23:0010:15:00
706Aimé LOUATFRA#90023#H6013:42:0010:49:0010:02:00
Top

Total

Omega60
K.O.L.52
TROL52
ASUB50
C.O. Liège33
hamok32
Hermathenae24
N.S.V. Amel24
C.O. Pégase22
CO Colmar19
O.L.V. Eifel19
Centre Régional de CO du Nord18
Hainaut O.C.18
OLF Mainz16
Balise 1015
TSC Eintracht Dortmund 48/9514
OK-HTF Haderslev13
C.O. Militaire Belge12
Orientation Haut-Jura12
Tout Azimut Fameck12
TV Oberbexbach12
B.A.B.A.11
OLV-ZUG11
TV 05 Bierbach11
NMOLT10
Balise 259
Hansa Simmerath9
Norfolk OC9
Nyköpings OK9
OLV Uslar9
Indiv.8
O.L.G. St. Vith "ARDOC"8
OLG Siegerland8
Borasca7
CSEIS Fontainebleau7
Hune Orienterings Club 937
MINOR7
OLC SKOG FRIBOURG7
Union sportive melunaise7
CREF Bourgogne6
Falköpings AIK OK6
Oberodenthaler SC6
OK Roskilde6
ol.biel.seeland6
Basingstoke & District Orienteers5
DJK Adler 07 Bottrop5
Finspångs SOK5
Kimito Sportförening5
Les Raptors5
SuS Vehrte5
VALMO5
VW Büssli OK5
West Anglian Orienteering5
Allerød OK4
Alnis4
Berchziechen und Strüchewetzer4
Guyancourt Orientation 784
Hagaby-Goif4
OLG Ortenau4
SCAPA NANCY4
SLOW LUX4
TV Eitelborn4
UZO4
AS QUETIGNY3
Deetrogs GBR3
DJK VfL Willich3
Linköpings Orienteringsklubb3
OLG Säuliamt3
Silin3
South East Lancs OC3
Southern Navigators3
WOLF Haltern e.V.3
Wrekin Orienteers3
Altaïr C.O.2
Bike-O NWS2
BROS 4012 AQ2
Chigwell2
Dartford2
Dauphiné Orientation2
Deeside O.C.2
Freidig Spk.2
Hautes Vosges Orientation2
Helsingin Suunnistajat2
Luxembourg Orienteers2
MIDLAND NAVIGATORS2
NADA2
Northern Navigators2
OL-Team Filder2
OLG Bern2
OLG Goldau2
Olifant2
OOB Trebic2
Orientierungslauf-Gruppe Huttwil2
Potteries Orienteering Club2
RAMBO Belfort2
Ski-Klub Duisburg2
SPOBO2
SV Moerlenbach2
TGM Budenheim2
The Hague2
Tockarps IK2
TUS Karlsruhe-Rüppurr2
TV 1901 Saarlouis-Beaumarais e.V.2
TV Vallendar2
VHSO2
YCONE 89032
6707AL ASOPE1
ARGUS1
Balise 771
Bergfreunde Saar1
C.L.O. Chiny1
C.S.PERTUIS1
COBF1
Dormelles1
Eborienteers1
Enebybergs IF1
ESV Lok Magdeburg1
FK Goingarna1
kilroy1
Lokomotiva Pardubice1
LSC Düppenweiler1
Muonion Tunturiveikot1
Odense1
OLG Hondrich1
OLG Kakowa1
OLG SKANDIA1
Orientalp - Società romana orientisti dilettanti1
Pihkaniskat1
SG Kelkheim1
Ski Klub Düsseldorf1
SOK Aneby1
Sport Athlétique Verdunois1
TG Northeim1
TGV Horn1
TUS Hilter1
TV Düppenweiler1
TV Klein-Winternheim1
TV Losheim 1929 e.V.1
Uni Trier1
USC Leipzig1
Total: 928