Brugge Olympiapark - L'Hermitage - AM
Olympiapark - Hermitage -AM 30.5.2015
hamok
Contact/Remarks:
inschrijvingen@hamok.be
Contact/Remarks:
inschrijvingen@hamok.be
participant list, no start times will be assigned.
Any errors, contact inschrijvingen@hamok.be
Last updated: 27.05.2015 23:58:18
Classes
D.Pup
DESP
DJUN
DOPEN
DMA
DMB
DMC
DMD
HPUP
HESP
HOPEN
HMA
HMB
HMC
HMD
HME
Clubs
»«
A C BEAUCHAMP
ARDOC
ASUB
BAL10
BERCHZIECHEN UN
BORASCA
BRITISH ARMY OR
C.E.FARRA-O
C.O.M.B.
CLOC
CLUB ORIENTACIÓ
CO COLMAR
COLG
DEESIDE O.C.
ERMASSETS. CLUB
HAMOK
HERMA
HOC
HOC93
INDIV
KOL
KOVZ
LONDON IRISH
MINOR
MULLSJÖ SKID OC
OCTAVIAN DROOBE
OK LOKOMOTIVA P
OL REGIO OLTEN
OLVE
OMEGA
PEGASE
RUGBY DROOBERS
SLOW LUXEMBOURG
SOUTH LONDON OR
SOUTH YORKSHIRE
SOUTHAMPTON ORI
THAMES VALLEY O
TROL
WIMBORNE ORIENT
YARKIY
Clubs
«»
A
B
C
D
E
H
I
K
L
M
O
R
S
T
W
Y
Total
D. Pupilles
(6)
132
Kato BROUCKAERT
BEL
Omega
#199800#
00:00:00
133
Lies BROUCKAERT
BEL
Omega
#196855#
00:00:00
159
Noor DE MITS
BEL
TROL
#65045#
00:00:00
109
Louise MATTART
BEL
Hermathenae
#186617#
00:00:00
103
Elvire PIERLOT
BEL
C.O. Liège
#198382#
00:00:00
169
Lotte VAN BOVEN
BEL
TROL
#65029#
00:00:00
Top
D. Espoirs - Beloften
(6)
112
Chloé BOGAERT
BEL
Hainaut O.C.
#189596#
00:00:00
134
Sophie BROUCKAERT
BEL
Omega
#196823#
00:00:00
156
Lisse CEULEMANS
BEL
TROL
#64692#
00:00:00
29
Hanna HERZFELD
Berchziechen und Strüchewetzer
#184837#
00:00:00
116
Camille PIETTE
BEL
Hainaut O.C.
#189609#
00:00:00
128
Esmee VAN DE MAELE
BEL
K.O.L.
#64380#
00:00:00
Top
D. Junioren - Juniores
(3)
136
Sara DEBYSER
BEL
Omega
#199196#
00:00:00
114
Cheyenne DELL ANESE
BEL
Hainaut O.C.
#171821#
00:00:00
127
Kim TIREZ
BEL
K.O.L.
#173628#
00:00:00
Top
D. Open
(14)
153
Ellen BOURGONJON
BEL
TROL
#173550#
00:00:00
77
Ariane DECRAMER
BEL
hamok
#124585#
00:00:00
104
Sabrina DEGEE-MATTART
BEL
Hermathenae
#186541#
00:00:00
172
Amélie DELFORGE
BEL
ASUB
#198220#
00:00:00
69
Aurélie DESCHEPPER
BEL
Balise 10
#88859#
00:00:00
16
Maria GRACIA
ESP
C.E.FARRA-O
#79929#
00:00:00
83
Ellen HOUBEN
BEL
hamok
#183722#
00:00:00
101
Judith LEYIMANGOYE
GAB
C.O. Liège
#198171#
00:00:00
145
Federica MAGGIONI
ITA
Omega
#185099#
00:00:00
91
Elisabeth SCHUTJES
BEL
hamok
#64851#
00:00:00
125
Anneleen SPIESSENS
BEL
K.O.L.
#209700#
00:00:00
147
Liesbeth VAN DE VELDE
BEL
Omega
#210061#
00:00:00
130
Lieke VAN OPSTAL
NED
K.O.L.
#184950#
00:00:00
100
Nancy WENDERICKX
BEL
hamok
#173006#
00:00:00
Top
D. Masters A
(18)
38
Woo ALLEN
GBR
BRITISH ARMY ORIENTEERING CLUB
#156490#
00:00:00
59
Laurence AUGHUET
BEL
ASUB
#151632#
00:00:00
111
Valérie AUGHUET
BEL
Hainaut O.C.
#189603#
00:00:00
135
Angelique DE GRANDE
BEL
Omega
#199845#
00:00:00
158
Sabine DE LEE
BEL
TROL
#175654#
00:00:00
113
Bénédicte DELITTE
BEL
Hainaut O.C.
#210186#
00:00:00
62
An DUYCK
BEL
ASUB
#68770#
00:00:00
30
Viktoria HERZFELD
Berchziechen und Strüchewetzer
#183940#
00:00:00
48
Tatiana IVANOVA
RUS
Yarkiy
#184827#
00:00:00
151
Annabelle LIEGEOIS
BEL
C.O. Pégase
#189628#
00:00:00
123
Anja POTVIN
BEL
K.O.L.
#172957#
00:00:00
64
Nicole REVENCU
BEL
ASUB
#171485#
00:00:00
70
Sindy SAGGIORATO
BEL
Balise 10
#90109#
00:00:00
11
Toninaina SANTAMARIA VILLALONGA
ESP
ERMASSETS. Club de muntanya d'Esporles
#197911#
00:00:00
65
Corinne SERVAIS
BEL
ASUB
#198218#
00:00:00
93
Anja STYNEN
BEL
hamok
#183938#
00:00:00
23
Marieke VAN LOON
NED
MINOR
#186594#
00:00:00
99
An VERBERNE
BEL
hamok
#65113#
00:00:00
Top
D. Masters B
(17)
51
Julie CLEARY
IRL
London Irish
#402650#
00:00:00
3
Marie-pierre COFFE
FRA
A C Beauchamp
#210578#
00:00:00
149
Catherine DE BIOURGE
BEL
C.O. Pégase
#68873#
00:00:00
57
Hedwig DE JONG
NED
HOC'93
#175530#
00:00:00
14
Carol EDWARDS
Indiv.
#413292#
00:00:00
115
Pascale FLAMION
BEL
Hainaut O.C.
#68825#
00:00:00
143
Mia KINNAER
BEL
Omega
#184603#
00:00:00
44
Diane LEAKEY
LUX
SLOW Luxembourg
#94599#
00:00:00
121
Marie-Christine METTEN
BEL
K.O.L.
#198392#
00:00:00
88
Francine MOLS
BEL
hamok
#114920#
00:00:00
35
Lauriann OWENS
GBR
BRITISH ARMY ORIENTEERING CLUB
#470627#
00:00:00
45
Gail PARKER
LUX
SLOW Luxembourg
#210748#
00:00:00
21
Liz PHILLIPS
GBR
Octavian Droobers
#483074#
00:00:00
176
Françoise PIRET
BEL
C.O. Militaire Belge
#189589#
00:00:00
42
Maggie ROACH
LUX
SLOW Luxembourg
#412352#
00:00:00
25
Christine ROBINSON
GBR
South London Orienteers
#407317#
00:00:00
39
Katarina SJÖHOLM
SWE
Mullsjö Skid och Orienteringsklubb
#394649851#
00:00:00
Top
D. Masters C
(13)
178
Hildegard BASTIN-HALMES
BEL
O.L.G. St. Vith ARDOC
#67104#
00:00:00
8
Lynn BRANFORD
GBR
Wimborne orienteers
#484179#
00:00:00
79
Maria DELARBRE
BEL
hamok
#79553#
00:00:00
106
Anna DUBOIS COLOMBI
BEL
Hermathenae
#405321#
00:00:00
5
Annie LE BIAN-DEROME
FRA
A C Beauchamp
#197904#
00:00:00
122
Odette MORET
BEL
K.O.L.
#64385#
00:00:00
15
Mary NIXON
GBR
Southampton Orienteering Club
#483076#
00:00:00
55
Marie-Reine OUDIN
FRA
co colmar
#186601#
00:00:00
12
Jean PAYNE
GBR
Deeside O.C.
#143153#
00:00:00
166
Monica ROELING
NED
TROL
#173111#
00:00:00
124
Simonne SILVI
BEL
K.O.L.
#158487#
00:00:00
73
Christiane TOEBINTE
BEL
Balise 10
#199182#
00:00:00
19
Marianne TOPS
NED
KOVZ
#197914#
00:00:00
Top
D. Masters D
(1)
89
Danielle NOLENS
BEL
hamok
#209806#
00:00:00
Top
H. Pupilles
(2)
160
Wolf DE MITS
BEL
TROL
#196867#
00:00:00
107
Antoine MATTART
BEL
Hermathenae
#185162#
00:00:00
Top
H. Espoirs - Beloften
(7)
155
Sverre BUYTAERT
BEL
TROL
#173113#
00:00:00
137
Ewoud GHEYSELS
BEL
Omega
#175446#
00:00:00
138
Lennard GHEYSELS
BEL
Omega
#199815#
00:00:00
140
Jan GOOSSENS
BEL
Omega
#204207#
00:00:00
28
Finn HERZFELD
Berchziechen und Strüchewetzer
#184887#
00:00:00
50
Maxim KARPELSON
RUS
Yarkiy
#175707#
00:00:00
144
Manu KINT
BEL
Omega
#184600#
00:00:00
Top
H. Open
(23)
26
Jaume ALARCON
ESP
Club Orientació Berguedà
#175543#
00:00:00
117
Siegfried BAKELANTS
BEL
K.O.L.
#64238#
00:00:00
36
Neville BAKER
GBR
Thames Valley Orienteering Club
#407309#
00:00:00
9
Simon BRANFORD
GBR
Wimborne orienteers
#487901#
00:00:00
27
Daniel CASTELLÀ
ESP
Club Orientació Berguedà
#175583#
00:00:00
157
Dieter COEN
BEL
TROL
#173478#
00:00:00
181
Sébastien DAELS
BEL
C.O. Militaire Belge
#131772#
00:00:00
78
Gunther DEFERME
BEL
hamok
#157666#
00:00:00
10
Jordi DOMÈNECH
ESP
ERMASSETS. Club de muntanya d'Esporles
#184785#
00:00:00
53
Marek FILICKO
CZE
OK Lokomotiva Pardubice
#143870#
00:00:00
37
Marie-anne FISCHER
GBR
Thames Valley Orienteering Club
#175440#
00:00:00
163
Jeremy GENAR
BEL
TROL
#88851#
00:00:00
81
Jeroen HOEKX
BEL
hamok
#172941#
00:00:00
141
Kim JANSEN
BEL
Omega
#199856#
00:00:00
180
Jean-Claude JIMENEZ
BEL
hamok
#64524#
00:00:00
173
Hans MERKEN
BEL
K.O.L.
#186633#
00:00:00
87
Frederik MEYNEN
BEL
hamok
#94278#
00:00:00
17
Ferran SANTOYO MEDINA
ESP
C.E.FARRA-O
#197665#
00:00:00
92
Stefaan SCHUTJES
BEL
hamok
#64850#
00:00:00
97
Thomas VAN DER KLEIJ
BEL
hamok
#198856#
00:00:00
68
Oscar VILA SEMPERE
ESP
ASUB
#186580#
00:00:00
33
Philipp VON ARX
SUI
OL Regio Olten
#189364#
00:00:00
32
Olaf WOERTEL
NED
KOVZ
#64779#
00:00:00
Top
H. Masters A
(16)
154
Frank BUYTAERT
BEL
TROL
#204210#
00:00:00
161
Yves DE MITS
BEL
TROL
#88897#
00:00:00
47
Joël DRYGALSKI
BEL
C.L.O. Chiny
#184760#
00:00:00
139
Peter GHEYSELS
BEL
Omega
#184841#
00:00:00
179
Michael HOCK
BEL
O.L.G. St. Vith ARDOC
#189616#
00:00:00
49
Alexander KARPELSON
RUS
Yarkiy
#175531#
00:00:00
142
Marc KERCKHOFS
BEL
Omega
#88856#
00:00:00
152
Patrice LOMBET
BEL
C.O. Pégase
#68816#
00:00:00
108
Eric MATTART
BEL
Hermathenae
#185045#
00:00:00
165
William NICQUE
BEL
TROL
#172943#
00:00:00
34
John OWENS
GBR
BRITISH ARMY ORIENTEERING CLUB
#31249#
00:00:00
96
Ronny TIMMERS
BEL
hamok
#10160#
00:00:00
126
Guy TIREZ
BEL
K.O.L.
#79321#
00:00:00
13
Tony UDRIS
GBR
South Yorkshire Orienteers
#197654#
00:00:00
168
Donald VAN BOVEN
BEL
TROL
#173272#
00:00:00
31
Tobias WOLF
Berchziechen und Strüchewetzer
#197659#
00:00:00
Top
H. Masters B
(17)
131
Rudi AERTS
BEL
Omega
#184931#
00:00:00
60
Georges BARBIER
BEL
ASUB
#189620#
00:00:00
20
Bruce BRYANT
GBR
Octavian Droobers
#483080#
00:00:00
61
Philippe CLAPUYT
BEL
ASUB
#198278#
00:00:00
52
Ronan CLEARY
IRL
London Irish
#402742#
00:00:00
2
Daniel COFFE
FRA
A C Beauchamp
#210569#
00:00:00
22
Hans DE GROOT
NED
MINOR
#184779#
00:00:00
56
Peter DE LEPELEIRE
Indiv.
#197644#
00:00:00
105
Jean-Luc DUBOIS
BEL
Hermathenae
#66870#
00:00:00
82
Peter HOOGSTRATE
NED
hamok
#199255#
00:00:00
174
Philippe LELEUX
BEL
C.O. Militaire Belge
#66506#
00:00:00
46
Gordon PARKER
LUX
SLOW Luxembourg
#210818#
00:00:00
102
André PIERLOT
BEL
C.O. Liège
#189583#
00:00:00
41
David ROACH
LUX
SLOW Luxembourg
#410006#
00:00:00
72
Christian STOFFELS
BEL
Balise 10
#171422#
00:00:00
94
Danny SWERTS
BEL
hamok
#210026#
00:00:00
129
Marc VAN DE MAELE
BEL
K.O.L.
#204152#
00:00:00
Top
H. Masters C
(29)
75
Andre AERTS
BEL
hamok
#65152#
00:00:00
177
Hubert BASTIN
BEL
O.L.G. St. Vith ARDOC
#151612#
00:00:00
7
Chris BRANFORD
GBR
Wimborne orienteers
#487878#
00:00:00
118
Rudy CANTRE
BEL
K.O.L.
#64384#
00:00:00
175
Daniel DANGRIAUX
BEL
C.O. Militaire Belge
#197652#
00:00:00
58
Klaas DE JONG
NED
HOC'93
#184834#
00:00:00
4
Gérard DEROME
FRA
A C Beauchamp
#184804#
00:00:00
162
Eddie DESMEDT
BEL
TROL
#197407#
00:00:00
150
Pierre GILLAIN
BEL
C.O. Pégase
#89934#
00:00:00
6
Mike HAMPTON
GBR
Rugby Droobers O.C.
#184888#
00:00:00
170
Klaus HELD
BEL
O.L.V. Eifel
#68991#
00:00:00
119
Luc HEUNINCKX
BEL
K.O.L.
#158490#
00:00:00
164
Mike IN T GROEN
NED
TROL
#173157#
00:00:00
120
Jean-Pierre KELLENS
BEL
K.O.L.
#182147#
00:00:00
43
Alan LEAKEY
LUX
SLOW Luxembourg
#94600#
00:00:00
1
Gérard LEFRANÇOIS
FRA
A C Beauchamp
#210272#
00:00:00
54
bernard OUDIN
FRA
co colmar
#186794#
00:00:00
63
Pierre PARMENTIER
BEL
ASUB
#189622#
00:00:00
24
Andy ROBINSON
GBR
South London Orienteers
#155985#
00:00:00
74
Ruud SCHONEWILLE
NED
Borasca
#158452#
00:00:00
90
Dominique SCHUTJES
BEL
hamok
#64854#
00:00:00
40
Thomas SJÖHOLM
SWE
Mullsjö Skid och Orienteringsklubb
#394799851#
00:00:00
71
René STEENSSENS
BEL
Balise 10
#199184#
00:00:00
66
Leonard THIENPONDT
BEL
ASUB
#68640#
00:00:00
95
Jos THYS
BEL
hamok
#194493#
00:00:00
18
Co TOPS
NED
KOVZ
#64783#
00:00:00
167
Oswald VAN BOCKSTAL
BEL
TROL
#88898#
00:00:00
148
Walter VAN KRUNCKELSVEN
BEL
Omega
#64565#
00:00:00
98
Vic VANDERSTRAETEN
BEL
hamok
#64857#
00:00:00
Top
H. Masters D
(2)
110
Georges RENNOTTE
BEL
Hermathenae
#69007#
00:00:00
67
Jean-Pierre VAN DER CRUYS
BEL
ASUB
#171572#
00:00:00
Top
H. Master E
(2)
76
Bonaventur CLOOSTERMANS
BEL
hamok
#183706#
00:00:00
80
Jozef DUCHESNE
BEL
hamok
#173008#
00:00:00
Top
Total
hamok
24
Omega
17
TROL
17
K.O.L.
15
ASUB
11
Hermathenae
7
Hainaut O.C.
6
SLOW Luxembourg
6
A C Beauchamp
5
Balise 10
5
Berchziechen und Strüchewetzer
4
C.O. Militaire Belge
4
C.O. Pégase
4
BRITISH ARMY ORIENTEERING CLUB
3
C.O. Liège
3
KOVZ
3
O.L.G. St. Vith ARDOC
3
Wimborne orienteers
3
Yarkiy
3
C.E.FARRA-O
2
Club Orientació Berguedà
2
co colmar
2
ERMASSETS. Club de muntanya d'Esporles
2
HOC'93
2
Indiv.
2
London Irish
2
MINOR
2
Mullsjö Skid och Orienteringsklubb
2
Octavian Droobers
2
South London Orienteers
2
Thames Valley Orienteering Club
2
Borasca
1
C.L.O. Chiny
1
Deeside O.C.
1
O.L.V. Eifel
1
OK Lokomotiva Pardubice
1
OL Regio Olten
1
Rugby Droobers O.C.
1
South Yorkshire Orienteers
1
Southampton Orienteering Club
1
Total: 176