index

De koude keuken - PM
De koude keuken - PM 30.5.2015
hamok

clublogo
HELGA Orienteering Software © Michael Hock
Contact/Remarks: inschrijvingen@hamok.be Info
participant list, no start times will be assigned.
Any errors, contact inschrijvingen@hamok.be
Last updated: 27.05.2015 23:59:10

Classes D.Pup DESP DJUN DOPEN DMA DMB DMC DMD HPUP HESP HOPEN HMA HMB HMC HMD HME
Clubs «» A B C D E H I K L M O R S T W Y
Total

A C Beauchamp (5)

2Daniel COFFEFRA#210569#00:00:00H. Masters B
3Marie-pierre COFFEFRA#210578#00:00:00D. Masters B
4Gérard DEROMEFRA#184804#00:00:00H. Masters C
5Annie LE BIAN-DEROMEFRA#197904#00:00:00D. Masters C
1Gérard LEFRANÇOISFRA#210272#00:00:00H. Masters C
Top

ASUB (13)

58Laurence AUGHUETBEL#151632#00:00:00D. Masters A
59Georges BARBIERBEL#189620#00:00:00H. Masters B
60Jenny BUELENSBEL#151634#00:00:00D. Masters B
61Philippe CLAPUYTBEL#198278#00:00:00H. Masters B
172Amélie DELFORGEBEL#198220#00:00:00D. Open
62An DUYCKBEL#68770#00:00:00D. Masters A
63Jacques HOFMANSBEL#67037#00:00:00H. Masters B
64Pierre PARMENTIERBEL#189622#00:00:00H. Masters C
65Nicole REVENCUBEL#171485#00:00:00D. Masters A
66Corinne SERVAISBEL#198218#00:00:00D. Masters A
67Leonard THIENPONDTBEL#68640#00:00:00H. Masters C
68Jean-Pierre VAN DER CRUYSBEL#171572#00:00:00H. Masters D
69Oscar VILA SEMPEREESP#186580#00:00:00H. Open
Top

Balise 10 (5)

70Aurélie DESCHEPPERBEL#88859#00:00:00D. Open
71Sindy SAGGIORATOBEL#90109#00:00:00D. Masters A
72René STEENSSENSBEL#199184#00:00:00H. Masters C
73Christian STOFFELSBEL#171422#00:00:00H. Masters B
74Christiane TOEBINTEBEL#199182#00:00:00D. Masters C
Top

Berchziechen und Strüchewetzer (4)

28Finn HERZFELD#184887#00:00:00H. Espoirs - Beloften
29Hanna HERZFELD#184837#00:00:00D. Espoirs - Beloften
30Viktoria HERZFELD#183940#00:00:00D. Masters A
31Tobias WOLF#197659#00:00:00H. Masters A
Top

Borasca (1)

75Ruud SCHONEWILLENED#158452#00:00:00H. Masters C
Top

BRITISH ARMY ORIENTEERING CLUB (3)

38Woo ALLENGBR#156490#00:00:00D. Masters A
34John OWENSGBR#31249#00:00:00H. Masters A
35Lauriann OWENSGBR#470627#00:00:00D. Masters B
Top

C.E.FARRA-O (2)

16Maria GRACIAESP#79929#00:00:00D. Open
17Ferran SANTOYO MEDINAESP#197665#00:00:00H. Open
Top

C.L.O. Chiny (1)

47Joël DRYGALSKIBEL#184760#00:00:00H. Masters A
Top

C.O. Liège (3)

102Judith LEYIMANGOYEGAB#198171#00:00:00D. Open
103André PIERLOTBEL#189583#00:00:00H. Masters B
104Elvire PIERLOTBEL#198382#00:00:00D. Pupilles
Top

C.O. Militaire Belge (4)

182Sébastien DAELSBEL#131772#00:00:00H. Open
176Daniel DANGRIAUXBEL#197652#00:00:00H. Masters C
175Philippe LELEUXBEL#66506#00:00:00H. Masters B
177Françoise PIRETBEL#189589#00:00:00D. Masters B
Top

C.O. Pégase (4)

150Catherine DE BIOURGEBEL#68873#00:00:00D. Masters B
151Pierre GILLAINBEL#89934#00:00:00H. Masters C
152Annabelle LIEGEOISBEL#189628#00:00:00D. Masters A
153Patrice LOMBETBEL#68816#00:00:00H. Masters A
Top

Club Orientació BerguedĂ  (2)

26Jaume ALARCONESP#175543#00:00:00H. Open
27Daniel CASTELLĂ€ESP#175583#00:00:00H. Open
Top

co colmar (2)

54bernard OUDINFRA#186794#00:00:00H. Masters C
55Marie-Reine OUDINFRA#186601#00:00:00D. Masters C
Top

Deeside O.C. (1)

12Jean PAYNEGBR#143153#00:00:00D. Masters C
Top

ERMASSETS. Club de muntanya d'Esporles (2)

10Jordi DOMÈNECHESP#184785#00:00:00H. Open
11Toninaina SANTAMARIA VILLALONGAESP#197911#00:00:00D. Masters A
Top

Hainaut O.C. (6)

112Valérie AUGHUETBEL#189603#00:00:00D. Masters A
113Chloé BOGAERTBEL#189596#00:00:00D. Espoirs - Beloften
114Bénédicte DELITTEBEL#210186#00:00:00D. Masters A
115Cheyenne DELL ANESEBEL#171821#00:00:00D. Junioren - Juniores
116Pascale FLAMIONBEL#68825#00:00:00D. Masters B
117Camille PIETTEBEL#189609#00:00:00D. Espoirs - Beloften
Top

hamok (24)

76Andre AERTSBEL#65152#00:00:00H. Masters C
77Bonaventur CLOOSTERMANSBEL#183706#00:00:00H. Master E
78Ariane DECRAMERBEL#124585#00:00:00D. Open
79Gunther DEFERMEBEL#157666#00:00:00H. Open
80Maria DELARBREBEL#79553#00:00:00D. Masters C
81Jozef DUCHESNEBEL#173008#00:00:00H. Master E
82Jeroen HOEKXBEL#172941#00:00:00H. Open
83Peter HOOGSTRATENED#199255#00:00:00H. Masters B
84Ellen HOUBENBEL#183722#00:00:00D. Open
181Jean-Claude JIMENEZBEL#64524#00:00:00H. Open
88Frederik MEYNENBEL#94278#00:00:00H. Open
89Francine MOLSBEL#114920#00:00:00D. Masters B
90Danielle NOLENSBEL#209806#00:00:00D. Masters D
91Dominique SCHUTJESBEL#64854#00:00:00H. Masters C
92Elisabeth SCHUTJESBEL#64851#00:00:00D. Open
93Stefaan SCHUTJESBEL#64850#00:00:00H. Open
94Anja STYNENBEL#183938#00:00:00D. Masters A
95Danny SWERTSBEL#210026#00:00:00H. Masters B
96Jos THYSBEL#194493#00:00:00H. Masters C
97Ronny TIMMERSBEL#10160#00:00:00H. Masters A
98Thomas VAN DER KLEIJBEL#198856#00:00:00H. Open
99Vic VANDERSTRAETENBEL#64857#00:00:00H. Masters C
100An VERBERNEBEL#65113#00:00:00D. Masters A
101Nancy WENDERICKXBEL#173006#00:00:00D. Open
Top

Hermathenae (7)

105Sabrina DEGEE-MATTARTBEL#186541#00:00:00D. Open
106Jean-Luc DUBOISBEL#66870#00:00:00H. Masters B
107Anna DUBOIS COLOMBIBEL#405321#00:00:00D. Masters C
108Antoine MATTARTBEL#185162#00:00:00H. Pupilles
109Eric MATTARTBEL#185045#00:00:00H. Masters A
110Louise MATTARTBEL#186617#00:00:00D. Pupilles
111Georges RENNOTTEBEL#69007#00:00:00H. Masters D
Top

HOC'93 (2)

56Hedwig DE JONGNED#175530#00:00:00D. Masters B
57Klaas DE JONGNED#184834#00:00:00H. Masters C
Top

Indiv. (1)

14Carol EDWARDS#413292#00:00:00D. Masters B
Top

K.O.L. (15)

118Siegfried BAKELANTSBEL#64238#00:00:00H. Open
119Rudy CANTREBEL#64384#00:00:00H. Masters C
120Luc HEUNINCKXBEL#158490#00:00:00H. Masters C
121Jean-Pierre KELLENSBEL#182147#00:00:00H. Masters C
171Hans MERKENBEL#186633#00:00:00H. Open
122Marie-Christine METTENBEL#198392#00:00:00D. Masters B
123Odette MORETBEL#64385#00:00:00D. Masters C
124Anja POTVINBEL#172957#00:00:00D. Masters A
125Simonne SILVIBEL#158487#00:00:00D. Masters C
126Anneleen SPIESSENSBEL#209700#00:00:00D. Open
127Guy TIREZBEL#79321#00:00:00H. Masters A
128Kim TIREZBEL#173628#00:00:00D. Junioren - Juniores
129Esmee VAN DE MAELEBEL#64380#00:00:00D. Espoirs - Beloften
130Marc VAN DE MAELEBEL#204152#00:00:00H. Masters B
131Lieke VAN OPSTALNED#184950#00:00:00D. Open
Top

KOVZ (3)

18Co TOPSNED#64783#00:00:00H. Masters C
19Marianne TOPSNED#197914#00:00:00D. Masters C
32Olaf WOERTELNED#64779#00:00:00H. Open
Top

London Irish (2)

51Julie CLEARYIRL#402650#00:00:00D. Masters B
52Ronan CLEARYIRL#402742#00:00:00H. Masters B
Top

MINOR (2)

22Hans DE GROOTNED#184779#00:00:00H. Masters B
23Marieke VAN LOONNED#186594#00:00:00D. Masters A
Top

Mullsjö Skid och Orienteringsklubb (2)

39Katarina SJÖHOLMSWE#394649851#00:00:00D. Masters B
40Thomas SJÖHOLMSWE#394799851#00:00:00H. Masters C
Top

O.L.G. St. Vith ARDOC (3)

179Hubert BASTINBEL#151612#00:00:00H. Masters C
178Hildegard BASTIN-HALMESBEL#67104#00:00:00D. Masters C
180Michael HOCKBEL#189616#00:00:00H. Masters A
Top

O.L.V. Eifel (1)

174Klaus HELDBEL#68991#00:00:00H. Masters C
Top

Octavian Droobers (2)

20Bruce BRYANTGBR#483080#00:00:00H. Masters B
21Liz PHILLIPSGBR#483074#00:00:00D. Masters B
Top

OK Lokomotiva Pardubice (1)

53Marek FILICKOCZE#143870#00:00:00H. Open
Top

OL Regio Olten (1)

33Philipp VON ARXSUI#189364#00:00:00H. Open
Top

Omega (17)

132Rudi AERTSBEL#184931#00:00:00H. Masters B
133Kato BROUCKAERTBEL#199800#00:00:00D. Pupilles
134Lies BROUCKAERTBEL#196855#00:00:00D. Pupilles
135Sophie BROUCKAERTBEL#196823#00:00:00D. Espoirs - Beloften
136Angelique DE GRANDEBEL#199845#00:00:00D. Masters A
137Sara DEBYSERBEL#199196#00:00:00D. Junioren - Juniores
138Ewoud GHEYSELSBEL#175446#00:00:00H. Espoirs - Beloften
139Lennard GHEYSELSBEL#199815#00:00:00H. Espoirs - Beloften
140Peter GHEYSELSBEL#184841#00:00:00H. Masters A
141Jan GOOSSENSBEL#204207#00:00:00H. Espoirs - Beloften
142Kim JANSENBEL#199856#00:00:00H. Open
143Marc KERCKHOFSBEL#88856#00:00:00H. Masters A
144Mia KINNAERBEL#184603#00:00:00D. Masters B
145Manu KINTBEL#184600#00:00:00H. Espoirs - Beloften
146Federica MAGGIONIITA#185099#00:00:00D. Open
148Liesbeth VAN DE VELDEBEL#210061#00:00:00D. Open
149Walter VAN KRUNCKELSVENBEL#64565#00:00:00H. Masters C
Top

Rugby Droobers O.C. (1)

6Mike HAMPTONGBR#184888#00:00:00H. Masters C
Top

SLOW Luxembourg (6)

43Alan LEAKEYLUX#94600#00:00:00H. Masters C
44Diane LEAKEYLUX#94599#00:00:00D. Masters B
45Gail PARKERLUX#210748#00:00:00D. Masters B
46Gordon PARKERLUX#210818#00:00:00H. Masters B
41David ROACHLUX#410006#00:00:00H. Masters B
42Maggie ROACHLUX#412352#00:00:00D. Masters B
Top

South London Orienteers (2)

24Andy ROBINSONGBR#155985#00:00:00H. Masters C
25Christine ROBINSONGBR#407317#00:00:00D. Masters B
Top

South Yorkshire Orienteers (1)

13Tony UDRISGBR#197654#00:00:00H. Masters A
Top

Southampton Orienteering Club (1)

15Mary NIXONGBR#483076#00:00:00D. Masters C
Top

Thames Valley Orienteering Club (2)

36Neville BAKERGBR#407309#00:00:00H. Open
37Marie-anne FISCHERGBR#175440#00:00:00H. Open
Top

TROL (17)

154Ellen BOURGONJONBEL#173550#00:00:00D. Open
155Frank BUYTAERTBEL#204210#00:00:00H. Masters A
156Sverre BUYTAERTBEL#173113#00:00:00H. Espoirs - Beloften
157Lisse CEULEMANSBEL#64692#00:00:00D. Espoirs - Beloften
158Dieter COENBEL#173478#00:00:00H. Open
159Sabine DE LEEBEL#175654#00:00:00D. Masters A
160Noor DE MITSBEL#65045#00:00:00D. Pupilles
161Wolf DE MITSBEL#196867#00:00:00H. Pupilles
162Yves DE MITSBEL#88897#00:00:00H. Masters A
163Eddie DESMEDTBEL#197407#00:00:00H. Masters C
164Jeremy GENARBEL#88851#00:00:00H. Open
165Mike IN T GROENNED#173157#00:00:00H. Masters C
166William NICQUEBEL#172943#00:00:00H. Masters A
167Monica ROELINGNED#173111#00:00:00D. Masters C
168Oswald VAN BOCKSTALBEL#88898#00:00:00H. Masters C
169Donald VAN BOVENBEL#173272#00:00:00H. Masters A
170Lotte VAN BOVENBEL#65029#00:00:00D. Pupilles
Top

Wimborne orienteers (3)

7Chris BRANFORDGBR#487878#00:00:00H. Masters C
8Lynn BRANFORDGBR#484179#00:00:00D. Masters C
9Simon BRANFORDGBR#487901#00:00:00H. Open
Top

Yarkiy (3)

48Tatiana IVANOVARUS#184827#00:00:00D. Masters A
49Alexander KARPELSONRUS#175531#00:00:00H. Masters A
50Maxim KARPELSONRUS#175707#00:00:00H. Espoirs - Beloften
Top

Total

hamok24
Omega17
TROL17
K.O.L.15
ASUB13
Hermathenae7
Hainaut O.C.6
SLOW Luxembourg6
A C Beauchamp5
Balise 105
Berchziechen und Strüchewetzer4
C.O. Militaire Belge4
C.O. Pégase4
BRITISH ARMY ORIENTEERING CLUB3
C.O. Liège3
KOVZ3
O.L.G. St. Vith ARDOC3
Wimborne orienteers3
Yarkiy3
C.E.FARRA-O2
Club Orientació BerguedĂ 2
co colmar2
ERMASSETS. Club de muntanya d'Esporles2
HOC'932
London Irish2
MINOR2
Mullsjö Skid och Orienteringsklubb2
Octavian Droobers2
South London Orienteers2
Thames Valley Orienteering Club2
Borasca1
C.L.O. Chiny1
Deeside O.C.1
Indiv.1
O.L.V. Eifel1
OK Lokomotiva Pardubice1
OL Regio Olten1
Rugby Droobers O.C.1
South Yorkshire Orienteers1
Southampton Orienteering Club1
Total: 177