clublogo
index

Relais mixte
La Doua _ Villeurbanne (69) 22.9.2018
6911AR ASUL SPORTS NAT

Last updated: 22.09.2018 20:07:50HELGA Orienteering Software © Michael Hock

Total

NCL non classé   DNS non parti   
Top

Relais Mixte 14 et +  (68)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.7404AR ASO (ASO jeunes)00:24:31
103.1Johan CALANDRYFRA1600m14:439'11"14:43(1)
103.2Simon CALANDRYFRA1500m09:486'31"24:31(1)
6911AR ASUL SPORTS NAT (ASUL Sports Nature 10 Mixte)00:28:37+4:06
110.1Tess BASSETFRA1500m19:1212'48"19:12(2)
110.2Maël BONTRONFRA1500m09:256'16"28:37(1)
7404AR ASO (ASO1)00:40:00+15:29
60.1Cécile CALANDRYFRA2400m13:365'40"13:36(2)
60.2Antoine BECAERTFRA2800m12:584'37"26:34(2)
60.3Lenny VOLLETFRA2700m13:264'58"40:00(1)
2.0705AR Raidlinks'07 (Raidlinks 07 10/12)00:26:08+1:37
102.1Albin CHIFFLETFRA1500m15:1310'08"15:13(2)
102.2Johan DEJOUXFRA1500m10:557'16"26:08(2)
4201AR NOSE (NOSE)00:35:26+10:55
108.1Juliette PELLISSIERFRA1500m18:4312'28"18:43(1)
108.2Nathael LOUISONFRA1500m16:4311'08"35:26(2)
9998OP Open (CSLG-ACA-BA)00:40:18+15:47
75.1Elsa AUDEFROYFRA2400m14:115'54"14:11(6)
75.2Clément GUILLEMAINFRA2800m13:424'53"27:53(3)
75.3Guilhem ELIASFRA2800m12:254'26"40:18(2)
3.4201AR NOSE (NOSE 2)00:42:21+17:50
37.1Odile PERRINFRA2400m16:226'49"16:22(19)
37.2Eric PERRINFRA2800m13:514'56"30:13(7)
37.3Mathieu PERRINFRA2800m12:084'20"42:21(3)
4.9998OP Open (CSLG-ACA-D)00:42:24+17:53
70.1Paula STARKEFRA2400m13:505'45"13:50(4)
70.2Hélène CHAMPIGNYFRA2800m15:485'38"29:38(6)
70.3Tom TOUSSAINTFRA2800m12:464'33"42:24(4)
5.9998OP Open (TOM forever)00:43:24+18:53
72.1Gaëlle BARLETFRA2400m14:476'09"14:47(9)
72.2Denis SEIMBILLEFRA2800m14:485'17"29:35(5)
72.3Baptiste FUCHSFRA2800m13:494'56"43:24(5)
6.3810AR ORIENTALP (Orient'Alp 1)00:44:01+19:30
31.1Joachim LEONARDONFRA2400m13:525'46"13:52(5)
31.2Simon DENIERFRA2900m15:185'16"29:10(4)
31.3Cedric REYNAUDFRA2800m14:515'18"44:01(6)
7.7407AR SOS GO (SOS-GO 1)00:46:05+21:34
66.1Lucine GINTZBURGERFRA2300m14:416'23"14:41(7)
66.2Léandre MAGATFRA2800m17:386'17"32:19(15)
66.3Damien BERGUERREFRA2800m13:464'54"46:05(7)
8.4203AR OE42 (Orient'Express 2)00:46:07+21:36
43.1Liv CHARBONNIERFRA2300m15:326'45"15:32(13)
43.2Nicolas GHIBAUDOFRA2800m14:435'15"30:15(8)
43.3Nathan ARONDEAUFRA2800m15:525'39"46:07(8)
9.0705AR Raidlinks'07 (Raidlinks 07 4)00:46:32+22:01
10.1Melle CHIFFLETFRA2400m14:456'08"14:45(8)
10.2Mathis REBOULFRA2800m16:475'59"31:32(14)
10.3Jolan NEELFRA2800m15:005'21"46:32(9)
10.4204AR Boussole en F. (BOUSSOLE Equi 1)00:46:50+22:19
51.1Camille GRANGEFRA2400m15:426'32"15:42(16)
51.2Hugo RICHARDFRA2700m15:345'45"31:16(12)
51.3Nicolas RICHARDFRA2800m15:345'33"46:50(10)
11.4203AR OE42 (Orient'Express 3)00:47:32+23:01
47.1Sarah GHIBAUDOFRA2400m15:106'19"15:10(10)
47.2David GERYFRA2800m15:525'39"31:02(10)
47.3Swann VIGIERFRA2800m16:305'53"47:32(11)
12.2604AR CROCO (CROCO Romans 1)00:48:12+23:41
22.1Mathilde CARRAFRA2400m17:017'05"17:01(25)
22.2Gautier PELLOUX-PRAYERFRA2800m16:506'00"33:51(21)
22.3Benoit DEROUXFRA2800m14:215'07"48:12(12)
13.0705AR Raidlinks'07 (Raidlinks 07 5)00:48:33+24:02
7.1Lou COLLÉFRA2300m15:316'44"15:31(12)
7.2Thomas PARDOENFRA2900m15:495'27"31:20(13)
7.3François CHIFFLETFRA2800m17:136'08"48:33(13)
14.4201AR NOSE (NOSE 4)00:48:59+24:28
39.1Lise PELLISSIERFRA2400m18:107'34"18:10(32)
39.2Corentin ROUXFRA2800m13:044'39"31:14(11)
39.3Baptiste DUVERNEYFRA2700m17:456'34"48:59(14)
15.2605AR VSO (VSO - 14+)00:49:14+24:43
27.1Elisabeth HUGUETFRA2400m17:227'14"17:22(28)
27.2Baptiste VERGNOLLEFRA2700m15:415'48"33:03(17)
27.3François HUGUETFRA2800m16:115'46"49:14(15)
16.7404AR ASO (ASO3)00:50:09+25:38
63.1Anne-Lise DUBOISFRA2400m16:376'55"16:37(21)
63.2Pierre BORDETFRA2700m17:076'20"33:44(20)
63.3Bruno MOLLARETFRA2800m16:255'51"50:09(16)
17.4201AR NOSE (NOSE 5)00:50:26+25:55
40.1Justine PELLISSIERFRA2300m16:357'12"16:35(20)
40.2Arthur PERRINFRA2800m15:555'41"32:30(16)
40.3Yann CHABANCEFRA2800m17:566'24"50:26(17)
18.4201AR NOSE (NOSE 6)00:50:42+26:11
35.1Elisabeth PELLISSIERFRA2300m19:088'19"19:08(40)
35.2Maël HERITIERFRA2800m14:115'03"33:19(19)
35.3Costin ANDREFRA2800m17:236'12"50:42(18)
19.2109BF A.S.Quetigny (ASQ'O)00:51:09+26:38
18.1Elodie DONETFRA2400m17:057'07"17:05(26)
18.2Valentin PALCAUFRA2800m17:176'10"34:22(23)
18.3Sébastien DONETFRA2800m16:475'59"51:09(19)
20.4203AR OE42 (Orient'Express 4)00:51:14+26:43
45.1Yona JACQUEMINFRA2400m15:146'20"15:14(11)
45.2Olivier CHARBONNIERFRA2800m15:225'29"30:36(9)
45.3Elie REBOULLETFRA2800m20:387'22"51:14(20)
21.7404AR ASO (ASO2)00:52:30+27:59
59.1Lucia CALANDRYITA2400m15:576'38"15:57(18)
59.2Raphael CALANDRYFRA2800m17:076'06"33:04(18)
59.3Jean-Marc PEYRARDFRA2800m19:266'56"52:30(21)
22.Indiv. (La gueule sur l'asphalte)00:53:28+28:57
17.1Léo CAGLARFRA2400m17:217'13"17:21(27)
17.2Audrey SAHUCFRA2700m20:357'37"37:56(32)
17.3Igor BOUGNOTFRA2800m15:325'32"53:28(22)
23.4201AR NOSE (NOSE 1)00:53:38+29:07
36.1Marie VERDIERFRA2400m20:348'34"20:34(46)
36.2Gilles PERRINFRA2700m14:445'27"35:18(24)
36.3Veronique HERITIERFRA2800m18:206'32"53:38(23)
24.0705AR Raidlinks'07 (Raidlinks 07 7)00:53:46+29:15
9.1Mona RAYNAUDFRA2400m18:087'33"18:08(31)
9.2Manaut BASTIDEFRA2800m17:406'18"35:48(28)
9.3Jael BEININGFRA2800m17:586'25"53:46(24)
25.2604AR CROCO (CROCO Romans 6)00:54:35+30:04
21.1Camille LONGINOTTIFRA2400m19:528'16"19:52(44)
21.2Corinne SMITHFRA2800m18:186'32"38:10(33)
21.3Guillaume BLECICFRA2800m16:255'51"54:35(25)
26.6911AR ASUL SPORTS NAT (ASUL Sports Nature 2)00:54:37+30:06
55.1Loïs TOULIER ANCIANFRA2300m18:157'56"18:15(34)
55.2Hugo CODURIFRA2800m21:337'41"39:48(38)
55.3Romain PICHARDFRA2800m14:495'17"54:37(26)
27.9998OP Open (Raidlinks 07 9)00:55:21+30:50
74.1Marlène CHIFFLETFRA2400m15:366'30"15:36(15)
74.2Valérie OCTOBREFRA2800m24:038'35"39:39(37)
74.3Damien ROCHEFRA2800m15:425'36"55:21(27)
28.9998OP Open (ASUL Sports Nature Open 2)00:55:25+30:54
69.1Manon MAIREFRA2400m16:416'57"16:41(22)
69.2Jérôme ALBREGUEFRA2800m17:346'16"34:15(22)
69.3Jérôme POCACHARDFRA2800m21:107'33"55:25(28)
29.0705AR Raidlinks'07 (Raidlinks 07 2)00:55:34+31:03
4.1Lola COLLÉFRA2300m18:117'54"18:11(33)
4.2Guilhem CHIFFLETFRA2800m18:036'26"36:14(29)
4.3Antoine LESQUERFRA2800m19:206'54"55:34(29)
30.2604AR CROCO (CROCO Romans 7)00:56:27+31:56
26.1Jules COLLARDFRA2500m18:567'34"18:56(38)
26.2Joris PAINFRA2800m18:356'38"37:31(31)
26.3Antoine VASSEURFRA2700m18:567'00"56:27(30)
31.2604AR CROCO (CROCO Romans 5)00:57:00+32:29
24.1Mariane CORBINFRA2400m16:466'59"16:46(23)
24.2Jean-Micaël SALTZMANNFRA2800m18:576'46"35:43(27)
24.3Vincent DORIERFRA2700m21:177'52"57:00(31)
32.3812AR BOL D'AIR (boldair)00:57:12+32:41
32.1Aucéane BOUIJOUXFRA2500m17:327'00"17:32(30)
32.2Augustin LECLERCFRA2800m17:586'25"35:30(26)
32.3Axel PERANGELIFRA2800m21:427'45"57:12(32)
33.2604AR CROCO (CROCO Romans 4)00:58:21+33:50
20.1Aline CORBINFRA2500m19:137'41"19:13(41)
20.2Arthur DORIERFRA2800m21:567'49"41:09(42)
20.3Geoffrey DAVIDFRA2800m17:126'08"58:21(33)
34.7407AR SOS GO (SOS-GO 4)00:59:20+34:49
68.1Veronique DECROIXFRA2400m18:247'39"18:24(36)
68.2Théophile COTTERETFRA2700m21:047'48"39:28(36)
68.3Pierre-Axel COTTERETFRA2800m19:527'05"59:20(34)
35.2604AR CROCO (CROCO Romans 3)01:00:24+35:53
23.1Elisa DORIERFRA2300m20:058'43"20:05(45)
23.2Millian AVIASFRA2800m18:106'29"38:15(34)
23.3Lucien DE SOUSAFRA2800m22:097'54"1:00:24(35)
36.0111AR CO AMBERIEU (CO AMBERIEU 1)01:00:46+36:15
1.1Valentine SELLIERFRA2400m24:4110'17"24:41(55)
1.2J-Marc SELLIERFRA2800m18:226'33"43:03(44)
1.3Mathis SELLIERFRA2800m17:436'19"1:00:46(36)
37.4201AR NOSE (NOSE 3)01:00:51+36:20
38.1Lucie PERRINFRA2400m27:5311'37"27:53(57)
38.2Simon PERRINFRA2800m14:295'10"42:22(43)
38.3Christophe DUVERNEYFRA2800m18:296'36"1:00:51(37)
38.0111AR CO AMBERIEU (CO AMBERIEU 2)01:03:18+38:47
3.1Aurore BEGUFRA2400m29:3212'18"29:32(58)
3.2Brieuc ROUSSEAUFRA2800m16:586'03"46:30(48)
3.3Alain BOULMIERFRA2800m16:485'59"1:03:18(38)
39.7407AR SOS GO (SOS-GO 3)01:08:46+44:15
65.1Véronique GINTZBURGERFRA2400m23:009'34"23:00(50)
65.2Malouan SCHMITZFRA2800m21:597'51"44:59(46)
65.3Theo BOURREAUFRA2800m23:478'29"1:08:46(39)
40.0705AR Raidlinks'07 (Raidlinks 07 8)01:09:02+44:31
11.1Tamara RANDONFRA2400m22:599'34"22:59(49)
11.2Caroline BARDINEFRA2800m22:237'59"45:22(47)
11.3Steve RANDONFRA2800m23:408'27"1:09:02(40)
41.4203AR OE42 (Orient'Express 7)01:11:49+47:18
42.1Clarisse INANFRA2400m24:2210'09"24:22(54)
42.2Sandrine BASTINFRA2800m26:539'36"51:15(51)
42.3Denis ARONDEAUFRA2700m20:347'37"1:11:49(41)
42.4203AR OE42 (Orient'Express 8)01:15:39+51:08
48.1Lisa ARONDEAUFRA2400m24:0110'00"24:01(52)
48.2Paolo FLECHETFRA2800m22:458'07"46:46(49)
48.3Philippe GERYFRA2800m28:5310'18"1:15:39(42)
43.3812AR BOL D'AIR (BOL DAIR GO)01:21:46+57:15
34.1Léa DAVIDFRA2400m45:5119'06"45:51(59)
34.2Thomas MOIROUDFRA2800m15:595'42"1:01:50(52)
34.3Alex LOCATELLIFRA2700m19:567'22"1:21:46(43)
Indiv. (NL 1)NCL
16.1Ivan /FRA2400mNCL
16.2* * VACANT2800mDNS
16.3* * VACANT2700mDNS
2605AR VSO (VSO - Jeune)NCL
107.1Thomas HUGUETFRA1500mNCL
107.2Mélanie HUGUETFRA1500m14:079'24"
4203AR OE42 (Orient'Express 1)NCL
109.1Soren CHARBONNIERFRA1500mNCL
109.2Judith GERYFRA1500m13:008'40"
6906AR ALCO (Amicale Laïque Saint Priest équipe 1)NCL
53.1Marine BONORAFRA2400m17:267'15"17:26(29)
53.2Yoann BONORAFRA2700m17:546'37"35:20(25)
53.3Léo VIENNETFRA2800mDNS
9998OP Open (ASUL BROS HVO)NCL
73.1Juliette BASSETFRA2400mNCL
73.2Pierre MARTINEZFRA2700m12:534'46"
73.3Hugo VAXELAIREFRA2800m12:544'36"
9998OP Open (La Team d'Alex)NCL
71.1Marine DUDOIGNONFRA2400mNCL
71.2Alexandre VERGNAUDFRA2800m13:104'42"
71.3Benjamin LEDUCFRA2800m12:314'28"
2610AR L.O.V. (LOV 1)NCL
29.1Louna MASLIAHFRA2400mNCL
29.2Raphaël MASLIAHFRA2800m12:364'30"
29.3Thomas BRUASFRA2800m15:365'34"
7404AR ASO (ASO4)NCL
61.1Christophe LE GLANDFRA2400mNCL
61.2Alina PALCAUFRA2800m15:465'37"
61.3Dominique FLEURENTFRA2800m16:576'03"
7407AR SOS GO (SOS-GO 2)NCL
67.1Zoé MAGATFRA2400mNCL
67.2Colas GINTZBURGERFRA2800m16:506'00"
67.3Charles AUDINFRA2700m15:505'51"
7404AR ASO (ASO marques prêts partez)NCL
64.1Olivier BREGNACFRA2300mNCL
64.2Marie-Violaine PALCAUFRA2800m18:536'44"
64.3Xavier BREGNACFRA2800m15:255'30"
2517BF OTB (OTB 1)NCL
19.1Meghane PENSATOFRA2300mNCL
19.2Martin MATHISFRA2900m13:114'32"
19.3Quentin MOULETFRA2800m13:104'42"
0705AR Raidlinks'07 (Raidlinks 07 1)NCL
6.1Luann RANDONFRA2500mNCL
6.2Cassandra MARTINETFRA2800m21:057'31"
6.3Lina DEJOUXFRA2700m20:017'24"
6806GE COBuhl.Florival (COBF)NCL
52.1Florence HANAUERFRA2400m12:505'20"12:50(1)
52.2Arthur BOEHRINGERFRA2800mNCL
52.3Olivier SUTTERFRA2800m13:054'40"
3812AR BOL D'AIR (Bol d'air Leclere)NCL
100.1Celeste LECLEREFRA1500m27:1018'06"27:10(2)
100.2Elodie LECLEREFRA1500mNCL
0705AR Raidlinks'07 (Raidlinks 07 3)NCL
5.1Romane LESQUERFRA2400m15:556'37"15:55(17)
5.2David LESQUERFRA2700mNCL
5.3Albin DEMARET-JOLYFRA2800m14:375'13"
3812AR BOL D'AIR (BOL D AIR NIGHT)NCL
33.1Marie-Lou GUIBERTFRA2400m19:208'03"19:20(42)
33.2Alexandre BOUIJOUXFRA2800mNCL
33.3Leo BERNARDFRA2800m16:586'03"
2604AR CROCO (CROCO Romans 2)NCL
25.1Emma CORBINFRA2400m15:336'28"15:33(14)
25.2Gil CORBINFRA2800mNCL
25.3Fabien AVIASFRA2800m19:096'50"
4203AR OE42 (Orient'Express 5)NCL
44.1Céline BONNINFRA2400m21:479'04"21:47(48)
44.2Olivier REBOULLETFRA2800mNCL
44.3Thomas ROUILLERFRA2700m17:046'19"
6911AR ASUL SPORTS NAT (ASUL Sports Nature Open 1)NCL
57.1Bruno BERNADEFRA2400m16:476'59"16:47(24)
57.2Christophe DUPONTFRA2800mNCL
57.3Mickael BIDETFRA2700m22:398'23"
6911AR ASUL SPORTS NAT (ASUL Sports Nature D10)NCL
101.1Elsa DECHAVANNEFRA1500m24:3616'23"24:36(1)
101.2Solen BONTRONFRA1500mNCL
4204AR Boussole en F. (BOUSSOLE Équipe 3)NCL
49.1Mahault LEBRUNFRA2400m21:098'48"21:09(47)
49.2Theophile BIONFRA2800mNCL
49.3Eliott GODARDFRA2700m21:047'48"
6911AR ASUL SPORTS NAT (ASUL Sports Nature 1)NCL
54.1Tereza SMELIKOVASVK2300m13:385'55"13:38(3)
54.2H??kon Raadal BJØRLOFRA2800m12:404'31"26:18(1)
54.3Massimiliano MARCHISONEFRA2800mNCL
4204AR Boussole en F. (BOUSSOLE Équipe 2)NCL
50.1Marianne RICHARDFRA2400m19:218'03"19:21(43)
50.2Axel RICHARDFRA2800m20:317'19"39:52(39)
50.3Guillaume DEGANDFRA2800mNCL
4201AR NOSE (NOSE 7)NCL
41.1Elsa DUVERNEYFRA2400m24:4610'19"24:46(56)
41.2Bruno LOUISONFRA2700m15:485'51"40:34(41)
41.3Franck PELLISSIERFRA2800mNCL
6911AR ASUL SPORTS NAT (ASUL Sports Nature 3)NCL
56.1Laurence BASSETFRA2400m18:587'54"18:58(39)
56.2Yann ABIVENFRA2700m19:577'23"38:55(35)
56.3Simon DECHAVANNEFRA2800mNCL
6911AR ASUL SPORTS NAT (ASUL Sports Nature 4)NCL
58.1Anne-Laure ERBACHERFRA2400m18:197'37"18:19(35)
58.2Elouan BONTRONFRA2800m18:336'37"36:52(30)
58.3Martin BASSETFRA2800mNCL
0705AR Raidlinks'07 (Raidlinks 07 6)NCL
8.1François GINTZBURGERFRA2500m23:509'32"23:50(51)
8.2Mattis ARAUJOFRA2800m20:407'22"44:30(45)
8.3Simeon CHARVETFRA2700mNCL
0111AR CO AMBERIEU (CO AMBERIEU 3)NCL
2.1Sandra COULOMBFRA2400m24:0410'01"24:04(53)
2.2Denis COLLOMBFRA2800m24:168'40"48:20(50)
2.3Nicola CURTFRA2800mNCL
7404AR ASO (ASO 5)NCL
62.1Christiane DELATOURFRA2400m18:297'42"18:29(37)
62.2Tristan BREGNACFRA2800m21:467'46"40:15(40)
62.3Alexis BREGNACFRA2700mNCL
Top

Total

0705AR Raidlinks'0726
4201AR NOSE23
2604AR CROCO21
6911AR ASUL SPORTS NAT21
4203AR OE4220
7404AR ASO20
9998OP Open19
7407AR SOS GO12
3812AR BOL D'AIR11
0111AR CO AMBERIEU9
4204AR Boussole en F.9
2605AR VSO5
Indiv.4
2109BF A.S.Quetigny3
2517BF OTB3
2610AR L.O.V.3
3810AR ORIENTALP3
6806GE COBuhl.Florival3
6906AR ALCO2
Total: 217