clublogo
index

Brugge Olympiapark - L'Hermitage - AM
Olympiapark - Hermitage -AM 30.5.2015
hamok

Last updated: 30.05.2015 15:15:28Contact/Remarks: inschrijvingen@hamok.be HELGA Orienteering Software © Michael Hock

D.Pup DESP DJUN DOPEN DMA DMB DMC HPUP HESP HOPEN HMA HMB HMC HMD HME SD LD Total Splitsbrowser

NCL niet geklasseerd   

D. Pupilles   length 1980m (5)

[H:]M:Smin/km
1.Kato BROUCKAERTBELD-12Omega23:2511'49"
2.Lies BROUCKAERTBELD-10Omega36:4018'31"+13:15
3.Louise MATTARTBELD-10Hermathenae45:5423'10"+22:29
4.Elvire PIERLOTBELD-10C.O. Liège1:02:5531'46"+39:30
5.Lotte VAN BOVENBELD-12TROL1:30:5945'57"+1:07:34
Top

D. Espoirs - Beloften   length 2260m (4)

[H:]M:Smin/km
1.Esmee VAN DE MAELEBELD-16K.O.L.18:278'09"
2.Lisse CEULEMANSBELD-14TROL20:329'05"+2:05
3.Sophie BROUCKAERTBELD-14Omega21:229'27"+2:55
4.Hanna HERZFELDD-14Berchziechen und Strüchewetzer26:3011'43"+8:03
Top

D. Junioren - Juniores   length 2490m (2)

[H:]M:Smin/km
1.Kim TIREZBELD-20K.O.L.28:4411'32"
2.Sara DEBYSERBELD-18Omega37:1114'55"+8:27
Top

D. Open   length 3100m (12)

[H:]M:Smin/km
1.Liesbeth VAN DE VELDEBELD21Omega20:516'43"
2.Federica MAGGIONIITAD21Omega24:467'59"+3:55
3.Ellen HOUBENBELD21hamok25:358'15"+4:44
4.Lieke VAN OPSTALNEDD21K.O.L.28:329'12"+7:41
5.Aurélie DESCHEPPERBELD21Balise 1029:039'22"+8:12
6.Anneleen SPIESSENSBELD21K.O.L.29:499'37"+8:58
7.Elisabeth SCHUTJESBELD35hamok30:389'52"+9:47
8.Ariane DECRAMERBELD21hamok36:3111'46"+15:40
9.Amélie DELFORGEBELD21ASUB41:1213'17"+20:21
10.Judith LEYIMANGOYEGABD35C.O. Liège50:3216'18"+29:41
11.Sabrina DEGEE-MATTARTBELD35Hermathenae51:4916'42"+30:58
NCLNancy WENDERICKXBELD35hamok
Top

D. Masters A   length 2490m (16)

[H:]M:Smin/km
1.Marieke VAN LOONNEDD40MINOR24:319'50"
2.Woo ALLENGBRD40BRITISH ARMY ORIENTEERING CLUB24:369'52"+0:05
3.Laurence AUGHUETBELD45ASUB26:3210'39"+2:01
4.Valérie AUGHUETBELD45Hainaut O.C.29:2611'49"+4:55
5.An DUYCKBELD55ASUB29:3911'54"+5:08
6.Tatiana IVANOVARUSD40Yarkiy29:5512'00"+5:24
7.Bénédicte DELITTEBELD45Hainaut O.C.30:2912'14"+5:58
8.Sindy SAGGIORATOBELD40Balise 1030:4412'20"+6:13
9.Angelique DE GRANDEBELD40Omega31:1412'32"+6:43
10.Toninaina SANTAMARIA VILLALONGAESPD40ERMASSETS. Club de muntanya d'Esporles32:1712'57"+7:46
11.Corinne SERVAISBELD45ASUB34:5714'02"+10:26
12.Anja STYNENBELD45hamok36:1414'33"+11:43
13.Anja POTVINBELD45K.O.L.38:2915'27"+13:58
14.Viktoria HERZFELDD40Berchziechen und Strüchewetzer38:5315'36"+14:22
15.An VERBERNEBELD45hamok40:1116'08"+15:40
16.Annabelle LIEGEOISBELD40C.O. Pégase43:1917'23"+18:48
Top

D. Masters B   length 2260m (15)

[H:]M:Smin/km
1.Carol EDWARDSGBRD50Indiv.20:559'15"
2.Catherine DE BIOURGEBELD50C.O. Pégase22:219'53"+1:26
3.Liz PHILLIPSGBRD50Octavian Droobers22:3710'00"+1:42
4.Mia KINNAERBELD50Omega23:4910'32"+2:54
5.Katarina SJÖHOLMSWED50Mullsjö Skid och Orienteringsklubb24:4910'58"+3:54
6.Diane LEAKEYLUXD50SLOW Luxembourg25:3511'19"+4:40
7.Julie CLEARYIRLD50London Irish25:4011'21"+4:45
8.Maggie ROACHLUXD50SLOW Luxembourg26:5311'53"+5:58
9.Marie-Christine METTENBELD55K.O.L.27:0611'59"+6:11
10.Christine ROBINSONGBRD50South London Orienteers27:3612'12"+6:41
11.Marie-Pierre COFFEFRAD50A C Beauchamp27:3712'13"+6:42
12.Gail PARKERLUXD50SLOW Luxembourg32:0114'10"+11:06
13.Lauriann OWENSGBRD50BRITISH ARMY ORIENTEERING CLUB34:1315'08"+13:18
14.Francine MOLSBELD55hamok39:1317'21"+18:18
15.Françoise PIRETBELD55C.O. Militaire Belge53:1523'33"+32:20
Top

D. Masters C   length 2260m (13)

[H:]M:Smin/km
1.Monica ROELINGNEDD60TROL25:1711'11"
2.Mary NIXONGBRD60Southampton Orienteering Club26:2511'41"+1:08
3.Odette MORETBELD60K.O.L.26:4511'50"+1:28
4.Hildegard BASTIN-HALMESBELD60O.L.G. St. Vith ARDOC27:4012'14"+2:23
5.Jean PAYNEGBRD60Deeside O.C.28:3612'39"+3:19
6.Anna DUBOIS COLOMBIBELD60Hermathenae29:2513'00"+4:08
7.Lynn BRANFORDGBRD60Wimborne orienteers29:4413'09"+4:27
8.Marie-Reine OUDINFRAD60CO Colmar29:4613'10"+4:29
9.Christiane TOEBINTEBELD60Balise 1030:0913'20"+4:52
10.Simonne SILVIBELD60K.O.L.33:0614'38"+7:49
11.Annie LE BIAN-DEROMEFRAD60A C Beauchamp38:1316'54"+12:56
12.Danielle NOLENSBELD70hamok40:4318'00"+15:26
13.Maria DELARBREBELD65hamok43:3519'17"+18:18
Top

H. Pupilles   length 1980m (2)

[H:]M:Smin/km
1.Antoine MATTARTBELH-12Hermathenae19:059'38"
2.Wolf DE MITSBELH-12TROL27:0613'41"+8:01
Top

H. Espoirs - Beloften   length 2260m (5)

[H:]M:Smin/km
1.Sverre BUYTAERTBELH-16TROL15:056'40"
2.Manu KINTBELH-16Omega19:148'30"+4:09
3.Jan GOOSSENSBELH-16Omega20:098'54"+5:04
4.Lennard GHEYSELSBELH-16Omega23:2510'21"+8:20
5.Finn HERZFELDH-14Berchziechen und Strüchewetzer25:1811'11"+10:13
Top

H. Open   length 3440m (19)

[H:]M:Smin/km
1.Jeroen HOEKXBELH21hamok23:336'50"
2.Oscar VILA SEMPEREESPH21ASUB24:127'02"+0:39
3.Siegfried BAKELANTSBELH21K.O.L.26:237'40"+2:50
4.Frederik MEYNENBELH21hamok26:537'48"+3:20
5.Jeremy GENARBELH21TROL27:097'53"+3:36
6.Sébastien DAELSBELH21C.O. Militaire Belge27:227'57"+3:49
7.Marek FILICKOCZEH21OK Lokomotiva Pardubice29:168'30"+5:43
8.Dieter COENBELH21TROL29:328'35"+5:59
9.Olaf WOERTELNEDH21KOVZ30:378'54"+7:04
10.Neville BAKERGBRH21Thames Valley Orienteering Club30:478'56"+7:14
11.Benjamin ANCIAUXBELH21hamok30:548'58"+7:21
12.Hans MERKENBELH21K.O.L.30:589'00"+7:25
13.Kim JANSENBELH35Omega31:389'11"+8:05
14.Simon BRANFORDGBRH21Wimborne orienteers32:119'21"+8:38
15.Jean-Claude JIMENEZBELH55hamok32:269'25"+8:53
16.Jordi DOMÈNECHESPH21ERMASSETS. Club de muntanya d'Esporles32:569'34"+9:23
17.Stefaan SCHUTJESBELH35hamok37:1510'49"+13:42
18.Marie-anne FISCHERGBRH21Thames Valley Orienteering Club37:5211'00"+14:19
NCLThomas VAN DER KLEIJBELH21hamok
Top

H. Masters A   length 3100m (15)

[H:]M:Smin/km
1.Frank BUYTAERTBELH40TROL18:235'55"
2.Guy TIREZBELH45K.O.L.20:126'30"+1:49
3.John OWENSGBRH40BRITISH ARMY ORIENTEERING CLUB20:566'45"+2:33
4.Marc KERCKHOFSBELH40Omega21:216'53"+2:58
5.Ronny TIMMERSBELH40hamok22:007'05"+3:37
6.Donald VAN BOVENBELH40TROL22:187'11"+3:55
7.Alexander KARPELSONRUSH40Yarkiy23:097'28"+4:46
8.Joël DRYGALSKIBELH40C.L.O. Chiny23:397'37"+5:16
9.Eric MATTARTBELH40Hermathenae23:427'38"+5:19
10.Tony UDRISGBRH40South Yorkshire Orienteers24:487'59"+6:25
11.Tobias WOLFH40Berchziechen und Strüchewetzer24:518'00"+6:28
12.Michael HOCKBELH40O.L.G. St. Vith ARDOC24:538'01"+6:30
13.Yves DE MITSBELH45TROL26:308'32"+8:07
14.Patrice LOMBETBELH40C.O. Pégase27:138'46"+8:50
15.Peter GHEYSELSBELH45Omega33:4110'51"+15:18
Top

H. Masters B   length 3100m (15)

[H:]M:Smin/km
1.Christian STOFFELSBELH50Balise 1023:347'36"
2.Rudi AERTSBELH50Omega24:117'48"+0:37
3.Gordon PARKERLUXH50SLOW Luxembourg24:167'49"+0:42
4.Marc VAN DE MAELEBELH55K.O.L.24:417'57"+1:07
5.André PIERLOTBELH55C.O. Liège25:138'08"+1:39
6.Bruce BRYANTGBRH50Octavian Droobers25:468'18"+2:12
7.Ronan CLEARYIRLH50London Irish29:139'25"+5:39
8.Daniel COFFEFRAH50A C Beauchamp30:549'58"+7:20
9.Jean-Luc DUBOISBELH55Hermathenae30:569'58"+7:22
10.Hans DE GROOTNEDH50MINOR32:0810'21"+8:34
11.Philippe LELEUXBELH55C.O. Militaire Belge35:1811'23"+11:44
12.David ROACHLUXH50SLOW Luxembourg36:0811'39"+12:34
13.Peter DE LEPELEIREH50Indiv.36:4511'51"+13:11
14.Georges BARBIERBELH65ASUB41:4813'29"+18:14
15.Danny SWERTSBELH50hamok53:0417'07"+29:30
Top

H. Masters C   length 2490m (27)

[H:]M:Smin/km
1.Rudy CANTREBELH60K.O.L.22:349'03"
2.Klaus HELDBELH60O.L.V. Eifel22:369'04"+0:02
3.Alan LEAKEYLUXH60SLOW Luxembourg24:329'51"+1:58
4.Pierre GILLAIN DOMABELH60C.O. Pégase24:359'52"+2:01
5.Andre AERTSBELH60hamok24:5410'00"+2:20
6.Pierre PARMENTIERBELH65ASUB25:1110'06"+2:37
7.Hubert BASTINBELH65O.L.G. St. Vith ARDOC25:4310'19"+3:09
8.Thomas SJÖHOLMSWEH60Mullsjö Skid och Orienteringsklubb26:1710'33"+3:43
9.Mike IN T GROENNEDH65TROL26:4610'44"+4:12
10.Gérard DEROMEFRAH60A C Beauchamp27:5311'11"+5:19
11.Jean-Pierre KELLENSBELH60K.O.L.27:5511'12"+5:21
12.René STEENSSENSBELH60Balise 1028:1211'19"+5:38
13.Dominique SCHUTJESBELH60hamok29:4911'58"+7:15
14.Mike HAMPTONGBRH60Rugby Droobers O.C.30:1912'10"+7:45
15.Walter VAN KRUNCKELSVENBELH65Omega33:2713'26"+10:53
16.Eddie DESMEDTBELH65TROL34:4513'57"+12:11
17.Daniel DANGRIAUXBELH60C.O. Militaire Belge34:4613'57"+12:12
18.Gérard LEFRANÇOISFRAH60A C Beauchamp34:5714'02"+12:23
19.Ruud SCHONEWILLENEDH65Borasca35:5714'26"+13:23
20.Bernard OUDINFRAH60CO Colmar40:0616'06"+17:32
21.Oswald VAN BOCKSTALBELH65TROL41:4616'46"+19:12
22.Co TOPSNEDH60KOVZ49:1419'46"+26:40
23.Marianne TOPSNEDD60KOVZ49:1719'47"+26:43
24.Andy ROBINSONGBRH60South London Orienteers52:0820'56"+29:34
NCLChris BRANFORDGBRH60Wimborne orienteers
NCLLeonard THIENPONDTBELH60ASUB
NCLLuc HEUNINCKXBELH60K.O.L.
Top

H. Masters D   length 2260m (2)

[H:]M:Smin/km
1.Georges RENNOTTEBELH70Hermathenae25:3511'19"
2.Jean-Pierre VAN DER CRUYSBELH70ASUB33:4014'53"+8:05
Top

H. Master E   length 2260m (2)

[H:]M:Smin/km
1.Jozef DUCHESNEBELH80hamok44:1919'36"
2.Bonaventur CLOOSTERMANSBELH80hamok46:3820'38"+2:19
Top

SD   length 1980m (3)

[H:]M:Smin/km
1.Melanie RASSENEURBELD35Indiv.24:3112'22"
2.Hilde VAN AUTGAERDENBELD40Omega29:3814'57"+5:07
3.Mats DE CLERCQBELH-10TROL53:2626'59"+28:55
Top

LD   length 3440m (8)

[H:]M:Smin/km
1.Koen WILSSENSBELH21TROL23:186'46"
2.Desmond FRANSSENBELH21TROL24:277'06"+1:09
3.Anna SERRALLONGAESPD21TROL25:477'29"+2:29
4.Helena PLUYMERSBELD21TROL28:528'23"+5:34
5.Ivan BATCHEVNEDH45VVO 9632:039'19"+8:45
6.Gerald SOUWEINEBELH40ASUB33:009'35"+9:42
7.Felipe MARTOS SANCHEZESPH55Hainaut O.C.46:3013'31"+23:12
8.Annemie COLRUYTBELD45VVO 961:13:5121'28"+50:33
Top

Total

hamok21
TROL18
Omega17
K.O.L.15
ASUB10
Hermathenae7
SLOW Luxembourg6
A C Beauchamp5
Balise 105
Berchziechen und Strüchewetzer4
C.O. Militaire Belge4
C.O. Pégase4
BRITISH ARMY ORIENTEERING CLUB3
C.O. Liège3
Hainaut O.C.3
Indiv.3
KOVZ3
O.L.G. St. Vith ARDOC3
Wimborne orienteers3
CO Colmar2
ERMASSETS. Club de muntanya d'Esporles2
London Irish2
MINOR2
Mullsjö Skid och Orienteringsklubb2
Octavian Droobers2
South London Orienteers2
Thames Valley Orienteering Club2
VVO 962
Yarkiy2
Borasca1
C.L.O. Chiny1
Deeside O.C.1
O.L.V. Eifel1
OK Lokomotiva Pardubice1
Rugby Droobers O.C.1
South Yorkshire Orienteers1
Southampton Orienteering Club1
Total: 165