clublogo
index

Brugge Koude Keuken PM
De koude keuken - PM 30.5.2015
hamok

Last updated: 30.05.2015 15:26:28Contact/Remarks: inschrijvingen@hamok.be HELGA Orienteering Software © Michael Hock

D.Pup DESP DJUN DOPEN DMA DMB DMC HPUP HESP HOPEN HMA HMB HMC HMD HME SD LD Total Splitsbrowser


D. Pupilles   length 1870m (5)

[H:]M:Smin/km
1.Kato BROUCKAERTBELD-12Omega13:237'09"
2.Lies BROUCKAERTBELD-10Omega21:4611'38"+8:23
3.Louise MATTARTBELD-10Hermathenae22:4912'12"+9:26
4.Noor DE MITSBELD-10TROL25:3013'38"+12:07
5.Elvire PIERLOTBELD-10C.O. Liège36:4719'40"+23:24
Top

D. Espoirs - Beloften   length 2400m (4)

[H:]M:Smin/km
1.Esmee VAN DE MAELEBELD-16K.O.L.17:447'23"
2.Sophie BROUCKAERTBELD-14Omega18:147'35"+0:30
3.Lisse CEULEMANSBELD-14TROL19:128'00"+1:28
4.Hanna HERZFELDD-14Berchziechen und Strüchewetzer30:1812'37"+12:34
Top

D. Junioren - Juniores   length 2900m (2)

[H:]M:Smin/km
1.Kim TIREZBELD-20K.O.L.26:409'11"
2.Sara DEBYSERBELD-18Omega27:549'37"+1:14
Top

D. Open   length 3410m (11)

[H:]M:Smin/km
1.Liesbeth VAN DE VELDEBELD21Omega19:305'43"
2.Federica MAGGIONIITAD21Omega22:546'42"+3:24
3.Nancy WENDERICKXBELD35hamok26:107'40"+6:40
4.Lieke VAN OPSTALNEDD21K.O.L.26:357'47"+7:05
5.Aurélie DESCHEPPERBELD21Balise 1026:427'49"+7:12
6.Elisabeth SCHUTJESBELD35hamok27:458'08"+8:15
7.Ellen HOUBENBELD21hamok28:218'18"+8:51
8.Anneleen SPIESSENSBELD21K.O.L.30:449'00"+11:14
9.Amélie DELFORGEBELD21ASUB33:089'42"+13:38
10.Sabrina DEGEE-MATTARTBELD35Hermathenae43:2312'43"+23:53
11.Judith LEYIMANGOYEGABD35C.O. Liège50:1914'45"+30:49
Top

D. Masters A   length 2900m (17)

[H:]M:Smin/km
1.Woo ALLENGBRD40BRITISH ARMY ORIENTEERING CLUB21:067'16"
2.Marieke VAN LOONNEDD40MINOR23:138'00"+2:07
3.Valérie AUGHUETBELD45Hainaut O.C.23:518'13"+2:45
4.Laurence AUGHUETBELD45ASUB23:548'14"+2:48
5.Tatiana IVANOVARUSD40Yarkiy25:588'57"+4:52
6.Toninaina SANTAMARIA VILLALONGAESPD40ERMASSETS. Club de muntanya d'Esporles26:099'01"+5:03
7.Angelique DE GRANDEBELD40Omega26:469'13"+5:40
8.Bénédicte DELITTEBELD45Hainaut O.C.27:089'21"+6:02
9.An DUYCKBELD55ASUB27:359'30"+6:29
10.Sindy SAGGIORATOBELD40Balise 1028:009'39"+6:54
11.Viktoria HERZFELDD40Berchziechen und Strüchewetzer30:5210'38"+9:46
12.Corinne SERVAISBELD45ASUB31:4410'56"+10:38
13.Anja POTVINBELD45K.O.L.33:5011'39"+12:44
14.An VERBERNEBELD45hamok35:2812'13"+14:22
15.Anja STYNENBELD45hamok36:4512'40"+15:39
16.Sabine DE LEEBELD40TROL37:4012'59"+16:34
17.Annabelle LIEGEOISBELD40C.O. Pégase40:0613'49"+19:00
Top

D. Masters B   length 2740m (15)

[H:]M:Smin/km
1.Carol EDWARDSGBRD50Indiv.21:027'40"
2.Liz PHILLIPSGBRD50Octavian Droobers22:188'08"+1:16
3.Catherine DE BIOURGEBELD50C.O. Pégase23:108'27"+2:08
4.Katarina SJÖHOLMSWED50Mullsjö Skid och Orienteringsklubb25:129'11"+4:10
5.Marie-Christine METTENBELD55K.O.L.26:289'39"+5:26
6.Julie CLEARYIRLD50London Irish27:119'55"+6:09
7.Marie-Pierre COFFEFRAD50A C Beauchamp27:149'56"+6:12
8.Maggie ROACHLUXD50SLOW Luxembourg27:4210'06"+6:40
9.Christine ROBINSONGBRD50South London Orienteers29:0710'37"+8:05
10.Mia KINNAERBELD50Omega29:2710'44"+8:25
11.Gail PARKERLUXD50SLOW Luxembourg31:1711'25"+10:15
12.Lauriann OWENSGBRD50BRITISH ARMY ORIENTEERING CLUB35:4413'02"+14:42
13.Diane LEAKEYLUXD50SLOW Luxembourg38:0213'52"+17:00
14.Jenny BUELENSBELD55ASUB38:5714'12"+17:55
15.Françoise PIRETBELD55C.O. Militaire Belge44:0316'04"+23:01
Top

D. Masters C   length 2740m (13)

[H:]M:Smin/km
1.Monica ROELINGNEDD60TROL25:429'22"
2.Odette MORETBELD60K.O.L.26:149'34"+0:32
3.Simonne SILVIBELD60K.O.L.26:469'46"+1:04
4.Hildegard BASTIN-HALMESBELD60O.L.G. St. Vith ARDOC26:529'48"+1:10
5.Mary NIXONGBRD60Southampton Orienteering Club27:049'52"+1:22
6.Anna DUBOIS COLOMBIBELD60Hermathenae28:1810'19"+2:36
7.Jean PAYNEGBRD60Deeside O.C.28:2510'22"+2:43
8.Christiane TOEBINTEBELD60Balise 1030:0510'58"+4:23
9.Lynn BRANFORDGBRD60Wimborne orienteers30:4611'13"+5:04
10.Marie-Reine OUDINFRAD60CO Colmar34:1912'31"+8:37
11.Danielle NOLENSBELD70hamok40:4014'50"+14:58
12.Maria DELARBREBELD65hamok43:5616'02"+18:14
13.Annie LE BIAN-DEROMEFRAD60A C Beauchamp49:2918'03"+23:47
Top

H. Pupilles   length 1870m (2)

[H:]M:Smin/km
1.Antoine MATTARTBELH-12Hermathenae11:176'02"
2.Wolf DE MITSBELH-12TROL18:099'42"+6:52
Top

H. Espoirs - Beloften   length 2400m (6)

[H:]M:Smin/km
1.Sverre BUYTAERTBELH-16TROL13:265'35"
2.Manu KINTBELH-16Omega16:216'48"+2:55
3.Maxim KARPELSONRUSH-14Yarkiy16:386'55"+3:12
4.Jan GOOSSENSBELH-16Omega17:477'24"+4:21
5.Lennard GHEYSELSBELH-16Omega21:459'03"+8:19
6.Finn HERZFELDH-14Berchziechen und Strüchewetzer30:3212'43"+17:06
Top

H. Open   length 3730m (21)

[H:]M:Smin/km
1.Philipp VON ARXSUIH21OL Regio Olten18:244'55"
2.Jeremy GENARBELH21TROL18:405'00"+0:16
3.Jeroen HOEKXBELH21hamok19:175'10"+0:53
4.Benjamin ANCIAUXBELH21hamok19:375'15"+1:13
5.Oscar VILA SEMPEREESPH21ASUB20:275'28"+2:03
6.Thomas VAN DER KLEIJBELH21hamok20:505'35"+2:26
7.Sébastien DAELSBELH21C.O. Militaire Belge22:025'54"+3:38
8.Siegfried BAKELANTSBELH21K.O.L.22:366'03"+4:12
9.Frederik MEYNENBELH21hamok22:406'04"+4:16
10.Stefaan SCHUTJESBELH35hamok22:566'08"+4:32
11.Kim JANSENBELH35Omega23:056'11"+4:41
12.Olaf WOERTELNEDH21KOVZ23:486'22"+5:24
13.Dieter COENBELH21TROL25:036'42"+6:39
14.Marek FILICKOCZEH21OK Lokomotiva Pardubice25:106'44"+6:46
15.Jordi DOMÈNECHESPH21ERMASSETS. Club de muntanya d'Esporles25:206'47"+6:56
16.Neville BAKERGBRH21Thames Valley Orienteering Club25:456'54"+7:21
17.Hans MERKENBELH21K.O.L.26:127'01"+7:48
18.Simon BRANFORDGBRH21Wimborne orienteers28:167'34"+9:52
19.Ferran SANTOYO MEDINAESPH21C.E.FARRA-O28:407'41"+10:16
20.Jean-Claude JIMENEZBELH55hamok28:457'42"+10:21
21.Marie-anne FISCHERGBRH21Thames Valley Orienteering Club32:318'43"+14:07
Top

H. Masters A   length 3410m (15)

[H:]M:Smin/km
1.Frank BUYTAERTBELH40TROL17:125'02"
2.John OWENSGBRH40BRITISH ARMY ORIENTEERING CLUB19:065'36"+1:54
3.Guy TIREZBELH45K.O.L.19:475'48"+2:35
4.Ronny TIMMERSBELH40hamok20:115'55"+2:59
5.Marc KERCKHOFSBELH40Omega20:205'57"+3:08
6.Alexander KARPELSONRUSH40Yarkiy20:316'00"+3:19
7.Donald VAN BOVENBELH40TROL20:486'05"+3:36
8.Eric MATTARTBELH40Hermathenae21:516'24"+4:39
9.Joël DRYGALSKIBELH40C.L.O. Chiny22:306'35"+5:18
10.Michael HOCKBELH40O.L.G. St. Vith ARDOC22:506'41"+5:38
11.Tobias WOLFH40Berchziechen und Strüchewetzer23:096'47"+5:57
12.Tony UDRISGBRH40South Yorkshire Orienteers23:206'50"+6:08
13.Yves DE MITSBELH45TROL24:247'09"+7:12
14.Patrice LOMBETBELH40C.O. Pégase24:397'13"+7:27
15.Peter GHEYSELSBELH45Omega28:178'17"+11:05
Top

H. Masters B   length 3090m (15)

[H:]M:Smin/km
1.Christian STOFFELSBELH50Balise 1019:406'21"
2.Rudi AERTSBELH50Omega20:366'40"+0:56
3.Jacques HOFMANSBELH55ASUB21:417'01"+2:01
4.Marc VAN DE MAELEBELH55K.O.L.21:557'05"+2:15
5.Bruce BRYANTGBRH50Octavian Droobers22:327'17"+2:52
6.André PIERLOTBELH55C.O. Liège23:067'28"+3:26
7.Gordon PARKERLUXH50SLOW Luxembourg23:187'32"+3:38
8.Ronan CLEARYIRLH50London Irish27:208'50"+7:40
9.Hans DE GROOTNEDH50MINOR27:539'01"+8:13
10.Jean-Luc DUBOISBELH55Hermathenae28:169'08"+8:36
11.Dominique SCHUTJESBELH60hamok28:369'15"+8:56
12.Daniel COFFEFRAH50A C Beauchamp28:569'21"+9:16
13.David ROACHLUXH50SLOW Luxembourg31:3910'14"+11:59
14.Philippe LELEUXBELH55C.O. Militaire Belge34:3211'10"+14:52
15.Georges BARBIERBELH65ASUB38:3912'30"+18:59
Top

H. Masters C   length 2900m (28)

[H:]M:Smin/km
1.Hubert BASTINBELH65O.L.G. St. Vith ARDOC19:286'42"
2.Klaus HELDBELH60O.L.V. Eifel20:016'54"+0:33
3.Andre AERTSBELH60hamok20:257'02"+0:57
4.Rudy CANTREBELH60K.O.L.20:367'06"+1:08
5.Pierre PARMENTIERBELH65ASUB21:147'19"+1:46
6.Alan LEAKEYLUXH60SLOW Luxembourg22:097'38"+2:41
7.René STEENSSENSBELH60Balise 1022:157'40"+2:47
8.Mike IN T GROENNEDH65TROL22:457'50"+3:17
9.Pierre GILLAIN DOMABELH60C.O. Pégase22:547'53"+3:26
Thomas SJÖHOLMSWEH60Mullsjö Skid och Orienteringsklubb22:547'53"+3:26
11.Luc HEUNINCKXBELH60K.O.L.23:288'05"+4:00
12.Chris BRANFORDGBRH60Wimborne orienteers23:578'15"+4:29
13.Jean-Pierre KELLENSBELH60K.O.L.24:278'25"+4:59
14.Vic VANDERSTRAETENBELH65hamok25:318'47"+6:03
15.Mike HAMPTONGBRH60Rugby Droobers O.C.26:169'03"+6:48
16.Gérard DEROMEFRAH60A C Beauchamp26:309'08"+7:02
17.Jos THYSBELH65hamok27:089'21"+7:40
18.Gérard LEFRANÇOISFRAH60A C Beauchamp30:2210'28"+10:54
19.Walter VAN KRUNCKELSVENBELH65Omega30:2310'28"+10:55
20.Leonard THIENPONDTBELH60ASUB31:4510'56"+12:17
21.Eddie DESMEDTBELH65TROL32:1011'05"+12:42
22.Ruud SCHONEWILLENEDH65Borasca32:4011'15"+13:12
23.Marianne TOPSNEDD60KOVZ34:1511'48"+14:47
24.Co TOPSNEDH60KOVZ34:2011'50"+14:52
25.Bernard OUDINFRAH60CO Colmar35:3812'17"+16:10
26.Oswald VAN BOCKSTALBELH65TROL38:5713'25"+19:29
27.Daniel DANGRIAUXBELH60C.O. Militaire Belge40:2913'57"+21:01
28.Andy ROBINSONGBRH60South London Orienteers43:4215'04"+24:14
Top

H. Masters D   length 2900m (2)

[H:]M:Smin/km
1.Georges RENNOTTEBELH70Hermathenae25:398'50"
2.Jean-Pierre VAN DER CRUYSBELH70ASUB34:5312'01"+9:14
Top

H. Master E   length 2900m (2)

[H:]M:Smin/km
1.Jozef DUCHESNEBELH80hamok41:1914'14"
2.Bonaventur CLOOSTERMANSBELH80hamok42:0014'28"+0:41
Top

SD   length 1850m (1)

[H:]M:Smin/km
1.Hilde VAN AUTGAERDENBELD40Omega16:368'58"
Top

LD   length 3290m (7)

[H:]M:Smin/km
1.Desmond FRANSSENBELH21TROL16:585'09"
2.Anna SERRALLONGAESPD21TROL19:275'54"+2:29
3.Ivan BATCHEVNEDH45VVO 9623:077'01"+6:09
4.Mark HEIKOOPNEDH50Olifant24:277'25"+7:29
5.Bart HERREMANSBELH45hamok25:237'42"+8:25
6.Annemie COLRUYTBELD45VVO 9634:0310'20"+17:05
7.Felipe MARTOS SANCHEZESPH55Hainaut O.C.37:0311'15"+20:05
Top

Total

hamok21
Omega17
TROL16
K.O.L.15
ASUB11
Hermathenae7
SLOW Luxembourg6
A C Beauchamp5
Balise 105
Berchziechen und Strüchewetzer4
C.O. Militaire Belge4
C.O. Pégase4
BRITISH ARMY ORIENTEERING CLUB3
C.O. Liège3
Hainaut O.C.3
KOVZ3
O.L.G. St. Vith ARDOC3
Wimborne orienteers3
Yarkiy3
CO Colmar2
ERMASSETS. Club de muntanya d'Esporles2
London Irish2
MINOR2
Mullsjö Skid och Orienteringsklubb2
Octavian Droobers2
South London Orienteers2
Thames Valley Orienteering Club2
VVO 962
Borasca1
C.E.FARRA-O1
C.L.O. Chiny1
Deeside O.C.1
Indiv.1
O.L.V. Eifel1
OK Lokomotiva Pardubice1
OL Regio Olten1
Olifant1
Rugby Droobers O.C.1
South Yorkshire Orienteers1
Southampton Orienteering Club1
Total: 166