3 daagse van België
LOMMEL PIJNVEN 3.6.2017
V.V.O.
Last updated: 04.06.2017 16:23:31
Contact/Remarks:
lucheuninckx@skynet.be
Kinder-O
D-10
D10B
D-12
D-14
D-16
D-18
DE
D21
DB
D35
D40
D45
D50
D55
D60
D65
D70
D75
D80
H-10
H10B
H-12
H-14
H-16
H-18
H-20
HE
H21
HB
H35
H40
H45
H50
H55
H60
H65
H70
H75
H80
H85
SE
LE
SD
LD
1
2
3
Total
NCL
niet geklasseerd
--
buiten wedstrijd
Kinder-O
1100m (13)
[H:]M:S
min/km
1.
Fien SPELEERS
BEL
K.O.L.
10:00
9'05"
Gabriel GIBONIN
Kinder-O
10:00
9'05"
Isaac GOLDSWORTHY
GBR
GOLDOC
10:00
9'05"
Jann SCHWALL
BEL
O.L.V. Eifel
10:00
9'05"
Jeanne VAN PUYBROECK
Omega
10:00
9'05"
Kjel GÖDDE
GER
DJK Adler 07 Botrop
10:00
9'05"
Luis SCHWALL
O.L.V. Eifel
10:00
9'05"
Max VAN PUYBROECK
BEL
Omega
10:00
9'05"
Nele HANS
BEL
N.S.V. Amel
10:00
9'05"
Nien MANNAERTS
BEL
Kinder-O
10:00
9'05"
Ninthe WOLLES
BEL
hamok
10:00
9'05"
Sofie VAN PUYBROECK
BEL
Omega
10:00
9'05"
Tis MANNAERTS
BEL
Kinder-O
10:00
9'05"
Top
D-10
1800m (4)
[H:]M:S
min/km
1.
Elvire PIERLOT
BEL
C.O. Liège
20:41
11'29"
2.
Kato HILLEN
BEL
Omega
23:52
13'15"
+3:11
3.
Marie-Anna KOTECKA
CZE
Luxembourg Orienteering Club
34:27
19'08"
+13:46
4.
Hanne MOURITS
NED
ARGUS
38:21
21'18"
+17:40
Top
D10B
1800m (5)
[H:]M:S
min/km
1.
Jeanne VAN PUYMBROECK
BEL
Omega
24:54
13'49"
2.
Janne HILLEN
BEL
Omega
25:26
14'07"
+0:32
3.
Fin MYLLE
BEL
hamok
36:30
20'16"
+11:36
4.
Kiara NIJST
BEL
Omega
42:50
23'47"
+17:56
5.
Anaïs MAZY
BEL
C.O. Liège
45:28
25'15"
+20:34
Top
D-12
2200m (7)
[H:]M:S
min/km
1.
Annkathrin KNOLL
GER
Bielefelder TG
20:55
9'30"
2.
Sarah ROOMAN
BEL
TROL
21:26
9'44"
+0:31
3.
Eline DEBAERE
BEL
K.O.L.
27:28
12'29"
+6:33
4.
Nora MOURITS
NED
ARGUS
29:21
13'20"
+8:26
5.
Hanne TIESTERS
BEL
Omega
32:00
14'32"
+11:05
6.
Noor DE MITS
BEL
TROL
33:20
15'09"
+12:25
7.
Fee MYLLE
BEL
hamok
34:27
15'39"
+13:32
Top
D-14
3000m (5)
[H:]M:S
min/km
1.
Tille DE SMUL
BEL
Omega
31:05
10'21"
2.
Lisa HARMS
GER
WOLF Haltern
40:08
13'22"
+9:03
3.
Lena GEENEN
BEL
K.O.L.
41:08
13'42"
+10:03
4.
Maud KUIPERS
NED
KOVZ
48:11
16'03"
+17:06
5.
Jil MYLLE
BEL
hamok
55:15
18'24"
+24:10
Top
D-16
3600m (5)
[H:]M:S
min/km
1.
Kato KEUPPENS
BEL
Omega
36:36
10'09"
2.
Emma MAES
BEL
K.O.L.
39:51
11'04"
+3:15
3.
Nore PEETERS
BEL
Omega
43:58
12'12"
+7:22
4.
Lene ELSEN
BEL
Omega
52:04
14'27"
+15:28
5.
Karoline FONAGER ULSOE
DEN
ASUB
1:10:17
19'31"
+33:41
Top
D-18
4200m (1)
[H:]M:S
min/km
1.
Esmee VAN DE MAELE
BEL
K.O.L.
56:41
13'29"
Top
DE
5700m (5)
[H:]M:S
min/km
1.
Miek FABRÉ
BEL
Omega
43:37
7'39"
2.
Anna SERRALLONGA
ESP
TROL
44:16
7'45"
+0:39
3.
Greet OEYEN
BEL
hamok
47:38
8'21"
+4:01
4.
Elisabeth HENKES
BEL
O.L.G. St. Vith ARDOC
54:57
9'38"
+11:20
5.
Eva VAN BOVEN
NED
Olifant
1:09:19
12'09"
+25:42
Top
D21
4700m (8)
[H:]M:S
min/km
1.
Saartje SALLAERTS
BEL
K.O.L.
50:13
10'41"
2.
Vanessa VAN BREEDAM
BEL
TROL
56:48
12'05"
+6:35
3.
Emilie MORLON
FRA
CSAG Metz
56:50
12'05"
+6:37
4.
Vera WOLLGARTEN
GER
Kölner O team
58:23
12'25"
+8:10
5.
Louise MORLON
FRA
CSAG Metz
58:25
12'25"
+8:12
6.
Marion CHARDOT
FRA
Guyancourt Orientattion 78
59:28
12'39"
+9:15
7.
Véronique DE BRIEY
BEL
Balise 10
1:01:21
13'03"
+11:08
8.
Julia CHARDOT
FRA
Guyancourt Orientattion 78
1:10:11
14'55"
+19:58
Top
DB
3300m (8)
[H:]M:S
min/km
1.
Andrea MARAITE
BEL
N.S.V. Amel
37:10
11'15"
2.
Kristine MOURITS
NED
ARGUS
43:20
13'07"
+6:10
3.
Flavia WYDER
SUI
OLC Kapreolo
48:02
14'33"
+10:52
4.
Nathalie SOKOLOFF
SUI
OLC Kapreolo
48:06
14'34"
+10:56
5.
Alexandra HENRICH
GER
OLG Siegerland
55:12
16'43"
+18:02
6.
Stephanie HEINFELDNER
GER
Hansa Simmerath
59:19
17'58"
+22:09
7.
Sandra WOLLGARTEN
GER
Hansa Simmerath
1:02:34
18'57"
+25:24
8.
Judith LEYIMANGOYE
GAB
C.O. Liège
1:18:54
23'54"
+41:44
Top
D35
4600m (12)
[H:]M:S
min/km
1.
Monika DEPTA
POL
OLG Siegerland
36:28
7'55"
2.
Rie MCGRAIL
DEN
OK PAN Aarhus
39:52
8'39"
+3:24
3.
Michaela KOTECKA
CZE
Luxembourg Orienteering Club
42:53
9'19"
+6:25
4.
Sofie HEUNINCKX
BEL
K.O.L.
44:40
9'42"
+8:12
5.
Lien VANDERLINDEN
BEL
Omega
45:25
9'52"
+8:57
6.
Ellen MOLS
BEL
hamok
51:36
11'13"
+15:08
7.
Elisabeth SCHUTJES
BEL
hamok
51:59
11'18"
+15:31
8.
An FREDERICKX
BEL
ASUB
52:10
11'20"
+15:42
9.
Annelies GEBOERS
BEL
K.O.L.
1:02:20
13'33"
+25:52
10.
Lieke VAN OPSTAL
NED
K.O.L.
1:02:32
13'35"
+26:04
11.
Lies PROVOOST
BEL
Omega
1:04:55
14'06"
+28:27
12.
Ellen BOURGONJON
BEL
TROL
1:07:30
14'40"
+31:02
Top
D40
4600m (10)
[H:]M:S
min/km
1.
Aline HERMANS
BEL
C.O. Liège
41:24
9'00"
2.
Barbara SCHULTHESS
SUI
OLC Kapreolo
44:13
9'36"
+2:49
3.
Greet PERSOON
BEL
TROL
50:27
10'58"
+9:03
4.
Marianne MOHN
SUI
OLC Kapreolo
50:35
10'59"
+9:11
5.
Marie DESRUMEAUX
FRA
Villeneuve d' Ascq Lille Metropole O
51:51
11'16"
+10:27
6.
Ellen DE BIE
BEL
Omega
55:14
12'00"
+13:50
7.
Monika MOHN
SUI
OLC Kapreolo
57:20
12'27"
+15:56
8.
Katja VAN OOSTERWIJCK
BEL
Omega
1:07:43
14'43"
+26:19
9.
Kay GOLDSWORTHY
GBR
GOLDOC
1:23:08
18'04"
+41:44
10.
Marijke KLAASSEN
NED
HOC'93
1:45:14
22'52"
+1:03:50
Top
D45
4200m (18)
[H:]M:S
min/km
1.
Béatrice DE LONGUEVILLE
BEL
ASUB
36:43
8'44"
2.
Mirjam ARNET
SUI
OLC Kapreolo
44:17
10'32"
+7:34
3.
Kristel MERTENS
BEL
TROL
44:25
10'34"
+7:42
4.
Caroline MARGREVE
BEL
O.L.G. St. Vith ARDOC
44:53
10'41"
+8:10
5.
Anne GODEL
SUI
CA ROSE
45:47
10'54"
+9:04
6.
Veerle TULLENEERS
BEL
Omega
51:54
12'21"
+15:11
7.
Caroline KNOLL
GER
Bielefelder TG
52:16
12'26"
+15:33
8.
Annemie JANSEN
BEL
K.O.L.
53:40
12'46"
+16:57
9.
Valérie AUGHUET
BEL
Hainaut O.C.
54:44
13'01"
+18:01
10.
Laurence AUGHUET
BEL
ASUB
54:56
13'04"
+18:13
11.
Angelique DE GRANDE
BEL
Omega
58:40
13'58"
+21:57
12.
Natalie BEENAERTS
BEL
Omega
1:05:33
15'36"
+28:50
13.
Anne-Marie DELANGHE
BEL
K.O.L.
1:07:20
16'01"
+30:37
14.
Janine TANTANINI
SUI
OLC Kapreolo
1:12:55
17'21"
+36:12
15.
Martine HOEKSMA
NED
Olifant
1:13:37
17'31"
+36:54
16.
Anja POTVIN
BEL
CO Colmar
1:27:09
20'45"
+50:26
17.
Anja STYNEN
BEL
hamok
1:37:24
23'11"
+1:00:41
NCL
Elisabet WIRTZ
GER
Luxembourg Orienteering Club
Top
D50
3600m (30)
[H:]M:S
min/km
1.
Katarina BORG
SWE
Södertälje - Nykvarn O
30:38
8'30"
2.
Marie MORLON
FRA
CSAG Metz
30:45
8'32"
+0:07
3.
Marijs VANDEWEYER
BEL
hamok
36:03
10'00"
+5:25
4.
Hilde KROLS
BEL
hamok
38:25
10'40"
+7:47
5.
Leen WOUTERS
BEL
Omega
39:10
10'52"
+8:32
6.
Runa ULSOE
DEN
ASUB
39:34
10'59"
+8:56
7.
Priska CURIGER
SUI
OLC Kapreolo
39:45
11'02"
+9:07
8.
Katleen VAN DE MOORTEL
BEL
Omega
41:43
11'35"
+11:05
9.
Dunja VAN DE RIET
NED
Olifant
42:00
11'40"
+11:22
10.
Kirsten KÖNIG
GER
OLG Ortenau
42:16
11'44"
+11:38
11.
An VERBERNE
BEL
hamok
44:47
12'26"
+14:09
12.
Kristel PALMANS
BEL
Omega
44:55
12'28"
+14:17
13.
Geneviève NYS
BEL
Hainaut O.C.
45:40
12'41"
+15:02
14.
Masja VAN DE VEN
NED
KOVZ
45:54
12'45"
+15:16
15.
Greta MOLS
BEL
hamok
47:02
13'03"
+16:24
16.
Evi SCHLATTER
SUI
OLC Kapreolo
48:00
13'19"
+17:22
17.
Iris KOSCH
GER
OLV Steinberg
53:19
14'48"
+22:41
18.
Evelyn BÜSCHEMANN
GER
O.L.G. St. Vith ARDOC
56:49
15'46"
+26:11
19.
Hilde VERCAEREN
BEL
K.O.L.
58:19
16'11"
+27:41
20.
Annick ROUSEREZ
BEL
ASUB
1:01:58
17'12"
+31:20
21.
Mia KINNAER
BEL
Omega
1:03:18
17'35"
+32:40
22.
An DUYCK
BEL
ASUB
1:07:49
18'50"
+37:11
23.
Jenny BUELENS
BEL
ASUB
1:07:54
18'51"
+37:16
24.
Pascale FLAMION
BEL
Hainaut O.C.
1:10:07
19'28"
+39:29
25.
Viktoria HERZFELD
GER
Berchziechen und Stüchewetzer
1:11:29
19'51"
+40:51
26.
Chantal DAVID
BEL
Balise 10
1:21:34
22'39"
+50:56
27.
Ulrike CHARDOT
FRA
Guyancourt Orientattion 78
1:24:53
23'34"
+54:15
28.
Anne-Marie CEULEMANS
BEL
Balise 10
1:26:18
23'58"
+55:40
NCL
Maria HENKES
BEL
O.L.G. St. Vith ARDOC
NCL
Silvia PIETSCH
AUT
NF Wien
Top
D55
3300m (15)
[H:]M:S
min/km
1.
Inger BERG
SWE
Linköpings Orienteeringklubb
29:15
8'51"
2.
Louise CAPPER
GBR
Lakeland Orienteering Club
35:26
10'44"
+6:11
3.
Els PUT
BEL
Omega
36:12
10'58"
+6:57
4.
Pascale MARTIN
FRA
C.O. Liège
39:06
11'50"
+9:51
5.
Sarah HOWES
GBR
Saxons OC
40:14
12'11"
+10:59
6.
Katarina SJÖHOLM
SWE
Mullsjö Skid Orienteringsklubb
41:49
12'40"
+12:34
7.
Julienne VANREUSEL
BEL
hamok
46:23
14'03"
+17:08
8.
Claire MUYLLAERT
BEL
ASUB
49:05
14'52"
+19:50
9.
Marina DRIESEN
BEL
Omega
58:07
17'36"
+28:52
10.
Gail PARKER
LUX
SLOW Luxemburg
59:20
17'58"
+30:05
11.
Julie COLLINS
GBR
Dartford
1:06:25
20'07"
+37:10
12.
Marie QUISTHOUDT
BEL
Omega
1:22:41
25'03"
+53:26
13.
Alexandra WANNER
GER
ind
1:26:51
26'19"
+57:36
14.
Gudrun ZWICKE
GER
DJK VFL Willich
1:32:48
28'07"
+1:03:33
15.
Noëlle CHOPRIX
BEL
Altaïr C.O.
1:50:10
33'23"
+1:20:55
Top
D60
3000m (16)
[H:]M:S
min/km
1.
Stella LEWSLEY
GBR
Borderliners
34:55
11'38"
2.
Diane LEAKEY
LUX
SLOW Luxemburg
37:31
12'30"
+2:36
3.
Odette MORET
BEL
K.O.L.
42:58
14'19"
+8:03
4.
Bernadette VANDERMEULEN
BEL
C.O. Liège
43:58
14'39"
+9:03
5.
Anna DUBOIS COLOMBI
BEL
Hermathenae
46:00
15'19"
+11:05
6.
Eren LANG ALBINSSON
SWE
Bredaryds SOK
46:24
15'28"
+11:29
7.
Liset HENDRICKX
BEL
Omega
46:38
15'32"
+11:43
8.
Maggie ROACH
GBR
SLOW Luxemburg
51:02
17'00"
+16:07
9.
Jean FITZERALD
GBR
Saxons OC
52:34
17'31"
+17:39
10.
Christiane TOEBINTE
BEL
Balise 10
52:54
17'37"
+17:59
11.
Irma SCHWARZKOPF
GER
TV Coburg Neuses
53:02
17'40"
+18:07
12.
Viera FIALOVA
SVK
N.S.V. Amel
57:20
19'06"
+22:25
13.
Jane LEGROSCOLLARD
BEL
TROL
1:07:19
22'26"
+32:24
14.
Marie-Jeanne ARSAC
BEL
Altaïr C.O.
1:27:00
29'00"
+52:05
NCL
Irma COLLIENNE
BEL
O.L.V. Eifel
NCL
Lily-Anne COLE
BEL
TROL
Top
D65
3000m (16)
[H:]M:S
min/km
1.
Lisette EYKMANS
BEL
K.O.L.
34:35
11'31"
2.
Elisabeth VLIEGEN
BEL
N.S.V. Amel
43:07
14'22"
+8:32
3.
Martine ROBERT
FRA
Vesoul Haute Saône Orientattion
48:56
16'18"
+14:21
4.
Paulette BLOMMEN
BEL
Omega
49:34
16'31"
+14:59
5.
Monica ROELING
NED
TROL
49:43
16'34"
+15:08
6.
Maria HENDRICKX
BEL
Omega
51:47
17'15"
+17:12
7.
Lia DE KERF
BEL
TROL
54:22
18'07"
+19:47
8.
Agnès PONCELET
BEL
C.O. Liège
55:16
18'25"
+20:41
9.
Lieve GEENS
BEL
TROL
55:20
18'26"
+20:45
10.
Marie José BERGER
FRA
Tout Azimut Fameck
58:30
19'30"
+23:55
11.
Marie-Christine BLANCHE
BEL
ASUB
1:01:22
20'27"
+26:47
12.
Marie Jo BRUNEL
FRA
YCONE SENS
1:01:35
20'31"
+27:00
13.
Jacqueline MOREAU-SCUVEE
BEL
C.O. Liège
1:03:18
21'06"
+28:43
14.
Angelika WEID
GER
TV Coburg Neuses
1:03:50
21'16"
+29:15
15.
Hilde BADER
GER
OLF Mainz
1:03:55
21'18"
+29:20
16.
Annie ROMBOUT
NED
TROL
1:26:24
28'48"
+51:49
Top
D70
2400m (4)
[H:]M:S
min/km
1.
Gilberte MARIEN
BEL
K.O.L.
36:07
15'02"
2.
Gerda MUELLER
GER
SV Moerlenbach
38:50
16'10"
+2:43
3.
Maria DELARBRE
BEL
hamok
50:02
20'50"
+13:55
4.
Manon RENNOTTE-CHAUVEHEID
BEL
Hermathenae
1:00:57
25'23"
+24:50
Top
D75
2400m (3)
[H:]M:S
min/km
1.
Erica HUGGLER
SUI
OLG Stäfa
36:16
15'06"
2.
Hilary SIMPSON
GBR
SONA OC
46:09
19'13"
+9:53
3.
Judith POWELL
GBR
South Wales O.C.
53:47
22'24"
+17:31
Top
D80
2400m (1)
[H:]M:S
min/km
1.
Josette LUXEN
BEL
Balise 10
1:03:54
26'37"
Top
H-10
1800m (9)
[H:]M:S
min/km
1.
Thomas DEBAERE
BEL
K.O.L.
19:26
10'47"
2.
Rube ELSEN
BEL
Omega
23:39
13'08"
+4:13
3.
Jakob WIRTZ
GER
Luxembourg Orienteering Club
26:24
14'39"
+6:58
4.
Stan DE CLERCQ
BEL
TROL
29:15
16'15"
+9:49
5.
Torben AERDEN
BEL
K.O.L.
30:52
17'08"
+11:26
6.
Victor BROUWIER
BEL
Hermathenae
31:27
17'28"
+12:01
7.
Jachym KOTECKY
CZE
Luxembourg Orienteering Club
34:51
19'21"
+15:25
8.
Thor DE MITS
BEL
TROL
43:17
24'02"
+23:51
NCL
Lennart HENRICH
GER
OLG Siegerland
Top
H10B
1800m (9)
[H:]M:S
min/km
1.
Sacha KURT
NED
KOVZ
23:36
13'06"
2.
Viek DE MITS
BEL
TROL
25:49
14'20"
+2:13
3.
Thomas JANSEN
BEL
Omega
27:36
15'20"
+4:00
4.
Louis BASTIN
BEL
O.L.G. St. Vith ARDOC
28:18
15'43"
+4:42
5.
Nathan JANSEN
BEL
Omega
29:44
16'31"
+6:08
6.
Lenni LEHTOLA
FIN
Luxembourg Orienteering Club
29:54
16'36"
+6:18
7.
Loïc CHATELAIN
BEL
Hermathenae
35:31
19'43"
+11:55
8.
Thor WOLLES
BEL
hamok
36:34
20'18"
+12:58
9.
Matthias WIRTZ
GER
Luxembourg Orienteering Club
46:36
25'53"
+23:00
Top
H-12
2200m (10)
[H:]M:S
min/km
1.
Mathis BROUWIER
BEL
Hermathenae
19:15
8'45"
2.
Arnaud MAZY
BEL
C.O. Liège
20:26
9'17"
+1:11
3.
Nils KUIPERS
NED
KOVZ
23:43
10'46"
+4:28
4.
Jorn KENNIS
BEL
K.O.L.
23:56
10'52"
+4:41
5.
Jarno GEENEN
BEL
K.O.L.
25:08
11'25"
+5:53
6.
Paul WIRTZ
GER
Luxembourg Orienteering Club
28:40
13'01"
+9:25
7.
Mats DE SMUL
BEL
Omega
31:10
14'09"
+11:55
8.
Florentin LOVENS
BEL
C.O. Pégase
32:37
14'49"
+13:22
--
Matias LEHTOLA
FIN
Luxembourg Orienteering Club
56:29
25'40"
+37:14
NCL
Lauri HENRICH
GER
OLG Siegerland
Top
H-14
3600m (7)
[H:]M:S
min/km
1.
Antoine MATTART
BEL
Hermathenae
30:23
8'26"
2.
Jonas JANSEN
BEL
Omega
33:57
9'25"
+3:34
3.
Anton KNOLL
GER
Bielefelder TG
36:35
10'09"
+6:12
4.
Willem BAKELANTS
BEL
Omega
38:25
10'40"
+8:02
5.
Wolf DE MITS
BEL
TROL
44:52
12'27"
+14:29
6.
Gaël AMERIJCKX
BEL
ASUB
45:44
12'42"
+15:21
7.
Tuur KAELEN
BEL
Omega
59:56
16'38"
+29:33
Top
H-16
4200m (3)
[H:]M:S
min/km
1.
Liam THIELS
BEL
Omega
36:38
8'43"
2.
Jonas FONAGER ULSOE
DEN
ASUB
38:34
9'10"
+1:56
3.
Tim DEBYSER
BEL
Omega
54:13
12'54"
+17:35
Top
H-18
5000m (2)
[H:]M:S
min/km
1.
Daan KAELEN
BEL
Omega
1:10:48
14'09"
2.
Max BLOOR
GBR
Interlopers
1:14:27
14'53"
+3:39
Top
H-20
5700m (1)
[H:]M:S
min/km
1.
Klaas MELLEBEEK
BEL
hamok
54:23
9'32"
Top
HE
6700m (14)
[H:]M:S
min/km
1.
Thomas VAN DER KLEIJ
BEL
hamok
39:27
5'53"
2.
Joost TALLOEN
BEL
Omega
40:49
6'05"
+1:22
3.
Desmond FRANSSEN
BEL
TROL
41:39
6'12"
+2:12
4.
Geert SIMKENS
BEL
K.O.L.
41:51
6'14"
+2:24
5.
Bart DELOBEL
BEL
Omega
43:04
6'25"
+3:37
6.
Clément DEMEUSE
BEL
C.O. Liège
43:12
6'26"
+3:45
7.
Jeroen HOEKX
BEL
hamok
43:17
6'27"
+3:50
8.
David BORG
SWE
Södertälje - Nykvarn O
43:48
6'32"
+4:21
9.
Tomy JANSSENS
BEL
Omega
49:11
7'20"
+9:44
10.
Michel BASTIN
BEL
O.L.G. St. Vith ARDOC
52:56
7'54"
+13:29
11.
Hans TALLOEN
BEL
Omega
1:03:13
9'26"
+23:46
12.
Thomas BREDO
BEL
O.L.V. Eifel
1:04:38
9'38"
+25:11
NCL
Dries VAN DER KLEIJ
BEL
hamok
NCL
Wouter LEEUWS
BEL
Omega
Top
H21
6400m (6)
[H:]M:S
min/km
1.
Bert MARIEN
BEL
K.O.L.
45:12
7'03"
2.
Julien DACHE
BEL
C.O. Pégase
58:43
9'10"
+13:31
3.
Tom GEYPEN
BEL
Omega
59:15
9'15"
+14:03
4.
Daniel STEIGER
GER
OC Munchen
1:00:29
9'27"
+15:17
5.
Dieter COEN
BEL
TROL
1:00:42
9'29"
+15:30
6.
Lukas DOHRMANN
GER
TV Oberbexbach 1994
1:08:56
10'46"
+23:44
Top
HB
4600m (6)
[H:]M:S
min/km
1.
Andreas BERG
SWE
Linköpings Orienteeringklubb
51:24
11'10"
2.
Tino NIJST
BEL
Omega
52:55
11'30"
+1:31
3.
Frank AERDEN
BEL
K.O.L.
1:01:17
13'19"
+9:53
4.
Raphael WILLEMSENS
BEL
Hermathenae
1:01:47
13'25"
+10:23
5.
Andreas MALTIG
GER
DJK Adler 07 Botrop
1:12:25
15'44"
+21:01
6.
Mike BRULS
BEL
O.L.G. St. Vith ARDOC
1:13:09
15'54"
+21:45
Top
H35
6400m (15)
[H:]M:S
min/km
1.
Jo LINTEN
BEL
K.O.L.
45:03
7'02"
2.
Jeroen VAN DER KLEIJ
BEL
hamok
45:14
7'04"
+0:11
3.
Peter KRAMPILTZ
BEL
hamok
45:22
7'05"
+0:19
4.
Siegfried BAKELANTS
BEL
hamok
49:31
7'44"
+4:28
5.
Simon ROCCA
ITA
Polisportiva Besanese
55:13
8'37"
+10:10
6.
Matthias GROH
GER
TV 05 Bierbach
57:07
8'55"
+12:04
7.
Dennis SCHOTS
NED
K.O.L.
57:32
8'59"
+12:29
8.
Jan CAPPAERT
BEL
TROL
58:40
9'10"
+13:37
9.
Wim BRIES
BEL
K.O.L.
58:44
9'10"
+13:41
10.
Daniel GOLDSWORTHY
GBR
GOLDOC
1:00:49
9'30"
+15:46
11.
Kasper COX
BEL
TROL
1:02:44
9'48"
+17:41
12.
Jean-Claude JIMENEZ
BEL
hamok
1:03:14
9'52"
+18:11
13.
Tim HILLEN
BEL
Omega
1:12:58
11'24"
+27:55
14.
Kristof WOLLES
BEL
hamok
1:47:52
16'51"
+1:02:49
NCL
Michael HEINFELDNER
GER
Hansa Simmerath
Top
H40
5700m (25)
[H:]M:S
min/km
1.
Patrick MCGRAIL
DEN
OK PAN Aarhus
41:33
7'17"
2.
Nicolas SILLIEN
BEL
C.O. Pégase
43:13
7'34"
+1:40
3.
Ronny TIMMERS
BEL
hamok
44:59
7'53"
+3:26
4.
Ondrej KOTECKY
CZE
Luxembourg Orienteering Club
45:48
8'02"
+4:15
5.
Alain MAZY
BEL
C.O. Liège
46:42
8'11"
+5:09
6.
Thies KNOLL
GER
Bielefelder TG
47:47
8'22"
+6:14
7.
Filiep DEBAERE
BEL
K.O.L.
48:05
8'26"
+6:32
8.
Christian HENRICH - FRANKE
GER
OLG Siegerland
48:44
8'32"
+7:11
9.
Stefaan SCHUTJES
BEL
hamok
48:46
8'33"
+7:13
10.
Guido LENGES
BEL
N.S.V. Amel
49:12
8'37"
+7:39
11.
Jeroen LIEFRINK
NED
Olifant
49:19
8'39"
+7:46
12.
Michael HOCK
BEL
O.L.G. St. Vith ARDOC
54:14
9'30"
+12:41
13.
Juha LEHTOLA
FIN
Luxembourg Orienteering Club
58:54
10'20"
+17:21
14.
Patrick HOCK
BEL
O.L.G. St. Vith ARDOC
59:20
10'24"
+17:47
15.
Erwin BOGAERTS
BEL
K.O.L.
1:00:18
10'34"
+18:45
16.
Gerald SOUWEINE
BEL
ASUB
1:03:21
11'06"
+21:48
17.
Chris SCOTT
GBR
Luxembourg Orienteering Club
1:04:06
11'14"
+22:33
18.
Kris VERDUYCKT
BEL
Omega
1:08:03
11'56"
+26:30
19.
Freddy SCHWALL
BEL
N.S.V. Amel
1:11:57
12'37"
+30:24
20.
Pascal MYLLE
BEL
hamok
1:12:09
12'39"
+30:36
21.
Michaël BROUWIER
BEL
Hermathenae
1:13:31
12'53"
+31:58
22.
Jurjen RINGERS
NED
hamok
1:21:56
14'22"
+40:23
23.
Ken SCHEVERNELS
BEL
Omega
1:29:46
15'44"
+48:13
NCL
Eric MATTART
BEL
Hermathenae
NCL
Kim JANSEN
BEL
Omega
Top
H45
5000m (21)
[H:]M:S
min/km
1.
Wim VERVOORT
BEL
TROL
33:58
6'47"
2.
Rudy ROOMAN
BEL
TROL
36:28
7'17"
+2:30
3.
Pierre-Emmanuel DEMEUSE
BEL
C.O. Liège
38:27
7'41"
+4:29
4.
Marco MENSINK
NED
ARGUS
38:46
7'45"
+4:48
5.
Olivier DE SMUL
BEL
Omega
39:23
7'52"
+5:25
6.
Ralph KURT
GER
KOVZ
39:58
7'59"
+6:00
7.
Christophe AMERIJCKX
BEL
ASUB
43:32
8'42"
+9:34
8.
Filip KENNIS
BEL
hamok
44:07
8'49"
+10:09
9.
Kurt SMET
BEL
TROL
45:34
9'06"
+11:36
10.
Bart WILLEMS
BEL
Omega
46:41
9'20"
+12:43
11.
Stefan THIELS
BEL
Omega
47:03
9'24"
+13:05
12.
Frank DOHRMANN
GER
TV Oberbexbach 1994
48:01
9'36"
+14:03
13.
Espen Fyhn NILSEN
NOR
Stavanger Orienteringsklubb
48:28
9'41"
+14:30
14.
Yves DE MITS
BEL
TROL
50:40
10'07"
+16:42
15.
Yves GOMREE
BEL
Hainaut O.C.
52:00
10'23"
+18:02
16.
Tom KAELEN
BEL
Omega
1:00:00
12'00"
+26:02
17.
Richard ROBINSON
BEL
ASUB
1:04:43
12'56"
+30:45
18.
Frédeéric ROBINET
BEL
Les Cros
1:08:24
13'40"
+34:26
19.
Eelco MULLER
NED
TROL
1:14:21
14'52"
+40:23
20.
Steven TIESTERS
BEL
Omega
1:15:11
15'02"
+41:13
21.
Geert DEBYSER
BEL
Omega
1:19:13
15'50"
+45:15
Top
H50
4700m (32)
[H:]M:S
min/km
1.
Anders BERG
SWE
Linköpings Orienteeringklubb
31:32
6'42"
2.
Robert THEISS
BEL
N.S.V. Amel
34:35
7'21"
+3:03
3.
Martin SCHAFFNER
SUI
OLK Piz Hasi
36:17
7'43"
+4:45
4.
Serge BAERT
BEL
N.S.V. Amel
39:08
8'19"
+7:36
5.
Guy TIREZ
BEL
CO Colmar
39:31
8'24"
+7:59
6.
Stefan KÖNIG
GER
OLG Ortenau
40:59
8'43"
+9:27
7.
Benedikt FUNK
GER
OLG Ortenau
41:39
8'51"
+10:07
Christian KOSCH
GER
OLV Steinberg
41:39
8'51"
+10:07
Kenneth HERMANSSON
SWE
Sigtuna OK
41:39
8'51"
+10:07
10.
Tobias WOLF
GER
Berchziechen und Stüchewetzer
42:43
9'05"
+11:11
11.
Werner PIETSCH
AUT
NF Wien
42:53
9'07"
+11:21
12.
Jean-Philippe LOVENS
BEL
C.O. Pégase
43:00
9'08"
+11:28
13.
Klaus HELFRICH
GER
OLV Steinberg
44:39
9'30"
+13:07
14.
Philippe CREFCOEUR
BEL
Altaïr C.O.
45:50
9'45"
+14:18
15.
Gordon PARKER
LUX
SLOW Luxemburg
46:42
9'56"
+15:10
16.
Peter DEPTA
POL
OLG Siegerland
47:06
10'01"
+15:34
17.
Jean - Claude MARION
SUI
CA ROSE
50:27
10'44"
+18:55
18.
Rudi AERTS
BEL
Omega
52:19
11'07"
+20:47
19.
Christian HARMS
GER
WOLF Haltern
52:31
11'10"
+20:59
20.
Eric HUIJSERS
SWE
Hammarby IF OF
55:39
11'50"
+24:07
21.
Marcel KUIPERS
NED
KOVZ
56:15
11'58"
+24:43
22.
Steven JOCHEMS
NED
KOVZ
57:38
12'15"
+26:06
23.
Philippe PAPIN
FRA
Villeneuve d' Ascq Lille Metropole O
1:05:52
14'00"
+34:20
24.
Jan BOUWMAN
GER
Kölner O team
1:06:40
14'11"
+35:08
25.
Peter OLSCHOWSKI
GER
OLV Steinberg
1:10:30
15'00"
+38:58
26.
Peter HOOGSTRATE
NED
hamok
1:16:18
16'14"
+44:46
27.
Danny SWERTS
BEL
hamok
1:17:44
16'32"
+46:12
28.
Marc TALLOEN
BEL
Omega
1:19:50
16'59"
+48:18
29.
Didier GOHY
BEL
Hainaut O.C.
1:31:42
19'30"
+1:00:10
30.
Piet BAKELANTS
BEL
Omega
1:35:36
20'20"
+1:04:04
NCL
Frank VANSPAUWEN
BEL
Hermathenae
NCL
Roger DULIEU
BEL
Omega
Top
H55
4200m (40)
[H:]M:S
min/km
1.
Martin SACHER
SUI
kilroy
32:56
7'50"
2.
Luc MELIS
BEL
hamok
33:07
7'53"
+0:11
3.
Lennart BORG
SWE
Södertälje - Nykvarn O
34:01
8'05"
+1:05
4.
P-O DEREBRANT
SWE
SOK Aneby
34:08
8'07"
+1:12
5.
Bart VAN DE MOORTEL
BEL
Omega
35:12
8'22"
+2:16
6.
Pascal LEGERE
FRA
Villeneuve d' Ascq Lille Metropole O
36:17
8'38"
+3:21
7.
Robert BLOOR
GBR
Interlopers
38:47
9'14"
+5:51
8.
Marc VAN DE MAELE
BEL
K.O.L.
38:55
9'15"
+5:59
9.
Luc WERKX
BEL
Balise 10
39:00
9'17"
+6:04
10.
Konstantin SMIRNOV
Villeneuve d' Ascq Lille Metropole O
42:00
10'00"
+9:04
11.
Freddy HENKES
BEL
O.L.G. St. Vith ARDOC
43:49
10'25"
+10:53
12.
Philippe SINAEVE
BEL
Balise 10
44:12
10'31"
+11:16
13.
Jan THEYS
BEL
Omega
45:20
10'47"
+12:24
14.
Milan BELES
SVK
ASUB
45:38
10'51"
+12:42
15.
Herman JANSSEN
BEL
TROL
46:17
11'01"
+13:21
16.
Nikolaj WANNER
GER
ind
46:54
11'10"
+13:58
17.
Werner HOFFMANN
BEL
O.L.G. St. Vith ARDOC
47:18
11'15"
+14:22
18.
André PIERLOT
BEL
C.O. Liège
48:28
11'32"
+15:32
19.
Franz Josef DIRKES
GER
SV Eintracht Neuenkirchen
50:56
12'07"
+18:00
20.
Jean - François MORLON
FRA
CSAG Metz
51:24
12'14"
+18:28
21.
Thierry CHARLES
FRA
ASUB
52:00
12'22"
+19:04
22.
Mark COLLINS
GBR
Dartford
53:20
12'41"
+20:24
23.
Paul CORTHOUTS
BEL
K.O.L.
54:02
12'51"
+21:06
24.
Michael ZWICKE
GER
DJK VFL Willich
54:12
12'54"
+21:16
25.
Peter VANDE LOOCK
BEL
K.O.L.
54:27
12'57"
+21:31
26.
Henri VAN BRIEL
BEL
hamok
57:20
13'39"
+24:24
27.
Eric GIAUX
BEL
Balise 10
1:00:11
14'19"
+27:15
28.
Guy DE COSTER
BEL
Omega
1:00:51
14'29"
+27:55
29.
Jesper Fonager CHRISTENSEN
DEN
ASUB
1:03:16
15'03"
+30:20
30.
Johan WALBERS
BEL
K.O.L.
1:05:34
15'36"
+32:38
31.
Felipe MARTOS SANCHEZ
ESP
Hainaut O.C.
1:10:24
16'45"
+37:28
32.
Dirk FABRÉ
BEL
Omega
1:12:44
17'19"
+39:48
33.
Leonard THIENPONDT
BEL
ASUB
1:12:55
17'21"
+39:59
34.
Jean-Pierre PIRAPREZ
BEL
Balise 10
1:17:16
18'23"
+44:20
35.
Willy NICASI
BEL
K.O.L.
1:24:57
20'13"
+52:01
36.
Thierry CHARDOT
FRA
Guyancourt Orientattion 78
1:26:45
20'39"
+53:49
37.
Philippe TAELEMANS
BEL
ASUB
1:27:35
20'51"
+54:39
38.
Jacques FLORIN
BEL
C.O. Liège
1:29:58
21'25"
+57:02
NCL
Graham CAPPER
GBR
Lakeland Orienteering Club
NCL
Jean-Pol HOULMONT
BEL
C.O. Liège
Top
H60
3600m (45)
[H:]M:S
min/km
1.
Andre AERTS
BEL
hamok
29:06
8'04"
2.
Gerrit VAN DE RIET
NED
Olifant
29:07
8'05"
+0:01
3.
Patrick WALLAERT
BEL
Omega
31:43
8'48"
+2:37
4.
Adrian JÜNI
SUI
OLG Hondrich
32:22
8'59"
+3:16
5.
Alain JUAN
SUI
ANCO
33:56
9'25"
+4:50
6.
Jean - Marie FATH
FRA
SCAPA NANCY ORIENTATION
34:12
9'30"
+5:06
7.
Etienne DE WIT
BEL
K.O.L.
34:15
9'30"
+5:09
8.
Kenneth KAISAJUNTTI
OK Milan
34:31
9'35"
+5:25
9.
Jean-Claude PASQUASY
BEL
Hainaut O.C.
34:44
9'38"
+5:38
10.
Steve KIRK
SUI
OLG Brinorbel
35:31
9'51"
+6:25
11.
Marc BRIERS
BEL
K.O.L.
35:46
9'56"
+6:40
12.
Adrie VAN OPSTAL
NED
K.O.L.
36:09
10'02"
+7:03
13.
Paul ALLE
FRA
SCAPA NANCY ORIENTATION
36:18
10'04"
+7:12
14.
Jacques HOFMANS
BEL
ASUB
36:54
10'15"
+7:48
15.
Thomas SJÖHOLM
SWE
Mullsjö Skid Orienteringsklubb
37:14
10'20"
+8:08
16.
Helmut WOLLGARTEN
GER
Hansa Simmerath
37:27
10'24"
+8:21
17.
Ferdinand GEBOERS
BEL
K.O.L.
38:54
10'48"
+9:48
18.
Andy LEWSLEY
GBR
Borderliners
39:31
10'58"
+10:25
19.
Roger BOCKX
BEL
K.O.L.
39:49
11'03"
+10:43
20.
Patrick BLEYENS
BEL
TROL
40:35
11'16"
+11:29
21.
Richard GARDNER
SUI
OLG Brinorbel
40:42
11'18"
+11:36
22.
John MCCULLOUGH
IRL
Three Rock O C
41:30
11'31"
+12:24
23.
Roger HENROTTAY
BEL
Les Cros
41:40
11'34"
+12:34
24.
Björn NILSSON
SWE
OK Milan
42:29
11'48"
+13:23
25.
Hermann WOLLGARTEN
GER
Hansa Simmerath
42:40
11'51"
+13:34
26.
Alan LEAKEY
LUX
SLOW Luxemburg
42:44
11'52"
+13:38
27.
Bruno VANDERMEULEN
BEL
C.O. Liège
42:58
11'56"
+13:52
28.
Alfons BAKELANTS
BEL
K.O.L.
44:14
12'17"
+15:08
29.
Simon BLANCHFLOWER
GBR
Saxons OC
44:33
12'22"
+15:27
30.
Philippe HECQ
BEL
Hainaut O.C.
45:40
12'41"
+16:34
31.
Jean-Luc DUBOIS
BEL
Hermathenae
46:44
12'58"
+17:38
32.
Chris ADDIERS
BEL
Omega
46:48
13'00"
+17:42
33.
Albert VAN CANEGHEM
BEL
K.O.L.
46:56
13'02"
+17:50
34.
Marc CEULEMANS
BEL
TROL
47:13
13'06"
+18:07
35.
Tommy BURKE
IRL
Fingal Orienteers
47:19
13'08"
+18:13
36.
David ROACH
GBR
SLOW Luxemburg
47:31
13'11"
+18:25
37.
Uwe KRAUSBAUER
GER
O.L.G. St. Vith ARDOC
47:59
13'19"
+18:53
38.
Peter WALDRON
SUI
OLG Brinorbel
48:27
13'27"
+19:21
39.
Guus VAN BOVEN
NED
Olifant
49:12
13'40"
+20:06
40.
Etienne VANDEGHINSTE
BEL
Altaïr C.O.
50:41
14'04"
+21:35
41.
Eric HULLY
BEL
Altaïr C.O.
51:02
14'10"
+21:56
42.
John ROWE
IRL
Fingal Orienteers
1:09:02
19'10"
+39:56
43.
Paul BOLSENS
BEL
TROL
1:14:01
20'33"
+44:55
44.
Julien VAN BOSCH
BEL
TROL
2:36:37
43'30"
+2:07:31
NCL
Jackie VANDIJCK
BEL
K.O.L.
Top
H65
3300m (45)
[H:]M:S
min/km
1.
Thomas ALBINSSON
SWE
Bredaryds SOK
29:10
8'50"
2.
Klaus HELD
BEL
O.L.V. Eifel
30:43
9'18"
+1:33
3.
Rudy CANTRE
BEL
K.O.L.
31:20
9'29"
+2:10
4.
Alfred SIMKENS
BEL
K.O.L.
32:05
9'43"
+2:55
5.
Georges VONCK
BEL
TROL
32:06
9'43"
+2:56
6.
Hubert BASTIN
BEL
O.L.G. St. Vith ARDOC
32:14
9'46"
+3:04
7.
Mark GLAISHER
GBR
Saxons OC
32:50
9'56"
+3:40
8.
Frans WENS
BEL
TROL
33:16
10'04"
+4:06
9.
Freddy SILLIEN
BEL
C.O. Pégase
33:19
10'05"
+4:09
10.
Servais HICK
BEL
C.O. Liège
33:39
10'11"
+4:29
11.
René STEENSSENS
BEL
Balise 10
33:46
10'13"
+4:36
12.
Daniel WILLEMSENS
BEL
Hermathenae
33:51
10'15"
+4:41
13.
Rogier VANAKEN
BEL
Omega
34:05
10'19"
+4:55
14.
Alfred RAES
BEL
Balise 10
34:57
10'35"
+5:47
15.
Brian JOHNSON
GBR
Wimborne orienteers
35:04
10'37"
+5:54
16.
Aimé LOUAT
FRA
YCONE SENS
37:23
11'19"
+8:13
17.
Dominique SCHUTJES
BEL
hamok
37:48
11'27"
+8:38
18.
Ludwig KAUT
BEL
O.L.G. St. Vith ARDOC
37:49
11'27"
+8:39
19.
Jacques SILVESTRE
BEL
C.O. Liège
37:56
11'29"
+8:46
20.
Heinrich GOETTE
GER
ind
38:21
11'37"
+9:11
21.
Philippe PARIZEL
BEL
Balise 10
39:15
11'53"
+10:05
22.
Luc HEUNINCKX
BEL
K.O.L.
39:48
12'03"
+10:38
Michel MASSON
FRA
ADOC
39:48
12'03"
+10:38
24.
Georges TIMMERMANS
BEL
K.O.L.
40:18
12'12"
+11:08
25.
Eddie DE KERF
NED
TROL
40:36
12'18"
+11:26
26.
Anton BUYTAERT
BEL
Omega
40:49
12'22"
+11:39
27.
Pierre PARMENTIER
BEL
ASUB
42:38
12'55"
+13:28
28.
Bengt STARK
SWE
OK Milan
43:21
13'08"
+14:11
29.
Bernard DARGENTON
FRA
Course Orientation Tours Sud
44:34
13'30"
+15:24
30.
Claude PIERRON
FRA
ind
44:55
13'36"
+15:45
31.
Christian KRINGS
BEL
O.L.G. St. Vith ARDOC
45:31
13'47"
+16:21
32.
Eddie DESMEDT
BEL
TROL
48:04
14'33"
+18:54
33.
Jean-Claude DUPONT
BEL
C.O. Liège
48:06
14'34"
+18:56
34.
Jean BREDO
BEL
O.L.V. Eifel
48:43
14'45"
+19:33
35.
Robert LOCUSSE
FRA
Tout Azimut Fameck
49:01
14'51"
+19:51
36.
Jef VANHOUT
BEL
K.O.L.
50:48
15'23"
+21:38
37.
Bill GRIFFITHS
GBR
Eborienteers
51:32
15'36"
+22:22
38.
Fernand SCHEELEN
BEL
hamok
54:29
16'30"
+25:19
39.
Georges DICKER
BEL
ASUB
55:14
16'44"
+26:04
40.
Guy CHATELAIN
BEL
Hermathenae
56:52
17'13"
+27:42
41.
Daniel DANGRIAUX
BEL
C.O. Militaire Belge
57:10
17'19"
+28:00
42.
Jozef BELMANS
BEL
K.O.L.
58:32
17'44"
+29:22
43.
Walter VAN KRUNCKELSVEN
BEL
Omega
1:08:37
20'47"
+39:27
44.
Jacques BASTIEN
BEL
Hainaut O.C.
1:10:07
21'14"
+40:57
--
Stephan HANS
BEL
N.S.V. Amel
1:01:17
18'34"
+32:07
Top
H70
3000m (21)
[H:]M:S
min/km
1.
Vic VANDERSTRAETEN
BEL
hamok
33:06
11'01"
2.
Etienne BOUSSER
FRA
CSAG Metz
35:00
11'40"
+1:54
3.
Bert GEUDENS
BEL
K.O.L.
38:24
12'48"
+5:18
4.
Jos THYS
BEL
hamok
39:02
13'00"
+5:56
5.
Kurt HUBER
SUI
SPOBO
39:53
13'17"
+6:47
6.
Chris NEYENS
BEL
K.O.L.
40:53
13'37"
+7:47
7.
Jacques FLAMENT
BEL
ASUB
42:18
14'05"
+9:12
8.
Jos BYLEMANS
BEL
K.O.L.
42:20
14'06"
+9:14
9.
Mike IN 'T GROEN
NED
TROL
42:28
14'09"
+9:22
10.
Jean BAISIPONT
BEL
C.O. Liège
48:35
16'11"
+15:29
11.
Jos HOUBEN
BEL
K.O.L.
49:59
16'39"
+16:53
12.
Stephane DMYTERKO
BEL
Hermathenae
50:23
16'47"
+17:17
13.
Christian ROBERT
FRA
Vesoul Haute Saône Orientattion
51:04
17'01"
+17:58
14.
Georges RENNOTTE
BEL
Hermathenae
52:24
17'28"
+19:18
15.
Knud Erik THOMSEN
DEN
Svendborg OK
55:47
18'35"
+22:41
16.
Claudy DUJARDIN
BEL
Balise 10
57:29
19'09"
+24:23
17.
Co TOPS
NED
KOVZ
1:01:32
20'30"
+28:26
18.
Ruud SCHONEWILLE
NED
Borasca
1:04:13
21'24"
+31:07
19.
Jozef DEN TROOSTER
BEL
Omega
1:27:34
29'11"
+54:28
NCL
Achim BADER
GER
OLF Mainz
NCL
Serge DERY
BEL
O.L.V. Eifel
Top
H75
2400m (9)
[H:]M:S
min/km
1.
Jean OOMS
BEL
hamok
30:21
12'38"
2.
Trevor SIMPSON
GBR
SONA OC
35:24
14'45"
+5:03
3.
Georges CEUNEN
BEL
K.O.L.
35:47
14'54"
+5:26
4.
Hans-Peter MINGERS
GER
Hansa Simmerath
36:28
15'11"
+6:07
5.
Lucien TONNEAU
BEL
O.L.V. Eifel
40:38
16'55"
+10:17
6.
Jean-Pierre VAN DER CRUYS
BEL
ASUB
43:29
18'07"
+13:08
7.
Klaus HUGGLER
SUI
OLG Stäfa
44:31
18'32"
+14:10
8.
Peter MUELLER
GER
SV Moerlenbach
48:55
20'22"
+18:34
NCL
Colin POWELL
GBR
South Wales O.C.
Top
H80
2400m (8)
[H:]M:S
min/km
1.
Michel OOMS
BEL
Omega
29:14
12'10"
2.
Adrianus DE RIJK
BEL
K.O.L.
34:23
14'19"
+5:09
3.
Frans VAN DE MOORTEL
BEL
Omega
37:33
15'38"
+8:19
4.
Henri VANDENBERK
BEL
K.O.L.
39:34
16'29"
+10:20
5.
André LUXEN
BEL
Balise 10
40:35
16'54"
+11:21
6.
Jan VAN HEES
BEL
K.O.L.
44:53
18'42"
+15:39
7.
Bonaventur CLOOSTERMANS
BEL
hamok
51:21
21'23"
+22:07
8.
Horst GÖLLMANN
GER
Ski Klub Dusseldorf 190e.V.
54:18
22'37"
+25:04
Top
H85
2400m (1)
[H:]M:S
min/km
1.
Frans VOS
NED
ARGUS
40:38
16'55"
Top
SE
3900m (7)
[H:]M:S
min/km
1.
Lydie STEENAERTS
BEL
Omega
1:06:24
17'01"
2.
Havard WENDLER
TV 05 Bierbach
1:12:47
18'39"
+6:23
3.
Hannu WENDLER
TV 05 Bierbach
1:23:34
21'25"
+17:10
4.
Maryline DEMEUSE
BEL
C.O. Liège
1:28:12
22'36"
+21:48
5.
Françoise PIRET
BEL
C.O. Militaire Belge
1:38:26
25'14"
+32:02
6.
Kirsten Wolff THOMSEN
DEN
Svendborg OK
1:52:38
28'52"
+46:14
7.
Marie-Antoinett CAMBIER
BEL
Hainaut O.C.
2:06:11
32'21"
+59:47
Top
LE
6000m (2)
[H:]M:S
min/km
1.
Dennis BOGERS
NED
Olifant
1:05:07
10'51"
2.
Jeroen CROON
NED
Olifant
1:13:06
12'11"
+7:59
Top
SD
4300m (19)
[H:]M:S
min/km
1.
Jean-Noël DEBEHOGNE
BEL
SUD O LUX
41:37
9'40"
2.
Luc HANSEN
BEL
K.O.L.
48:45
11'20"
+7:08
3.
Catherine DICKBURT
BEL
ASUB
49:47
11'34"
+8:10
4.
Frank WEYLER
BEL
TROL
50:06
11'39"
+8:29
5.
Tobias GÖDDLE
DJK Adler 07 Botrop
50:15
11'41"
+8:38
6.
Ellen HOUBEN
BEL
hamok
51:31
11'58"
+9:54
7.
Jo DAS
BEL
TROL
57:09
13'17"
+15:32
8.
Lukas DAS
BEL
TROL
58:55
13'42"
+17:18
9.
Eleonore SCUVEE
BEL
C.O. Liège
1:00:52
14'09"
+19:15
10.
Inge HANSEN
BEL
K.O.L.
1:01:21
14'16"
+19:44
11.
Christiane DROOGMANS
BEL
K.O.L.
1:01:35
14'19"
+19:58
12.
Pim VAN DER WIJK
NED
Olifant
1:03:57
14'52"
+22:20
13.
Bernadette GOVAERTS
BEL
ASUB
1:06:33
15'28"
+24:56
14.
Eva Maria GROH
GER
TV 05 Bierbach
1:08:21
15'53"
+26:44
15.
Paul KESSELAERS
BEL
Omega
1:09:35
16'10"
+27:58
16.
Astrid CORNELIS
BEL
K.O.L.
1:12:46
16'55"
+31:09
17.
Camille GUEBELS
BEL
ASUB
1:19:02
18'22"
+37:25
18.
Katrin GRODDE
DJK Adler 07 Botrop
1:19:13
18'25"
+37:36
19.
Roger AERTS
BEL
Omega
1:35:07
22'07"
+53:30
Top
LD
5900m (18)
[H:]M:S
min/km
1.
Michel VAN DONGEN
NED
Olifant
49:36
8'24"
2.
Pim VAN DEN NOUWELANT
NED
Olifant
53:07
9'00"
+3:31
3.
Barbora MARGOLDOVA
CZE
Kotlarka Praha
54:30
9'14"
+4:54
Jorran VAN DER HEIJDEN
NED
TROL
54:30
9'14"
+4:54
5.
Jos LIJNEN
BEL
hamok
57:52
9'48"
+8:16
6.
Ruud VAN GORP
NED
Olifant
1:00:28
10'14"
+10:52
7.
Wouter VAN MUYSEN
BEL
Omega
1:00:59
10'20"
+11:23
8.
Winand BERNAERS
BEL
K.O.L.
1:02:13
10'32"
+12:37
9.
Roel SMOLDERS
BEL
K.O.L.
1:05:40
11'07"
+16:04
10.
Larissa RAND
NED
Olifant
1:16:13
12'55"
+26:37
11.
Dominique STAS
BEL
ASUB
1:18:54
13'22"
+29:18
12.
An KESSELAERS
BEL
Omega
1:23:23
14'07"
+33:47
13.
Erik VAN DE WEIJER
BEL
Omega
1:23:55
14'13"
+34:19
14.
Maurice DE COCK
NED
Olifant
1:24:01
14'14"
+34:25
15.
Didier DARIMONT
BEL
ASUB
1:33:04
15'46"
+43:28
NCL
Benjamin HOFMANS
BEL
ASUB
NCL
Dag DESTREEL
BEL
Omega
NCL
Jolien Box
BEL
K.O.L.
Top
Total
Omega
80
K.O.L.
61
hamok
42
TROL
40
ASUB
31
C.O. Liège
22
Hermathenae
15
O.L.G. St. Vith ARDOC
15
Balise 10
14
Olifant
14
Luxembourg Orienteering Club
12
Hainaut O.C.
10
N.S.V. Amel
9
OLC Kapreolo
9
KOVZ
8
O.L.V. Eifel
8
Hansa Simmerath
6
OLG Siegerland
6
SLOW Luxemburg
6
ARGUS
5
Altaïr C.O.
5
C.O. Pégase
5
CSAG Metz
5
Bielefelder TG
4
DJK Adler 07 Botrop
4
Guyancourt Orientattion 78
4
OLV Steinberg
4
Saxons OC
4
TV 05 Bierbach
4
Villeneuve d' Ascq Lille Metropole O
4
ind
4
GOLDOC
3
Kinder-O
3
Linköpings Orienteeringklubb
3
OK Milan
3
OLG Brinorbel
3
OLG Ortenau
3
Södertälje - Nykvarn O
3
Berchziechen und Stüchewetzer
2
Borderliners
2
Bredaryds SOK
2
C.O. Militaire Belge
2
CA ROSE
2
CO Colmar
2
DJK VFL Willich
2
Dartford
2
Fingal Orienteers
2
Interlopers
2
Kölner O team
2
Lakeland Orienteering Club
2
Les Cros
2
Mullsjö Skid Orienteringsklubb
2
NF Wien
2
OK PAN Aarhus
2
OLF Mainz
2
OLG Stäfa
2
SCAPA NANCY ORIENTATION
2
SONA OC
2
SV Moerlenbach
2
South Wales O.C.
2
Svendborg OK
2
TV Coburg Neuses
2
TV Oberbexbach 1994
2
Tout Azimut Fameck
2
Vesoul Haute Saône Orientattion
2
WOLF Haltern
2
YCONE SENS
2
ADOC
1
ANCO
1
Borasca
1
Course Orientation Tours Sud
1
Eborienteers
1
HOC'93
1
Hammarby IF OF
1
Kotlarka Praha
1
OC Munchen
1
OLG Hondrich
1
OLK Piz Hasi
1
Polisportiva Besanese
1
SOK Aneby
1
SPOBO
1
SUD O LUX
1
SV Eintracht Neuenkirchen
1
Sigtuna OK
1
Ski Klub Dusseldorf 190e.V.
1
Stavanger Orienteringsklubb
1
Three Rock O C
1
Wimborne orienteers
1
kilroy
1
Total: 561