clublogo
index

NKD- 1/2 finale Orientatie Cross Defensie
Brasschaat - Groot Schietveld 26.10.2017
Bn Aie

Last updated: 01.11.2017 18:48:53Contact/Remarks: jeremygenar@gmail.com HELGA Orienteering Software © Michael Hock

Open Senioren Open Masters Masters 50+ Burg_Lang Burg_Medium Burg_Kort Total

NCL niet geklasseerd   -- buiten wedstrijd   

Open Senioren   length 9300m (53)

[H:]M:Smin/km
1.Tomy JANSSENS35BELTrgC Para1:00:346'30"
2.Geert SIMKENS6BEL1C/1Gr1:00:436'31"+0:09
3.Jo LINTEN8BEL1W/BKOKS1:02:456'44"+2:11
4.Sebastien DAELS18BELBn QG EM Def - QRE1:04:556'58"+4:21
5.Sebastien GROSDIENT26BELCC Land Dept Man1:09:517'30"+9:17
6.Sven HERMANS5BEL1C/1Gr1:10:137'33"+9:39
7.Michael CAMPIONE19BELCASA - ERSO1:10:407'35"+10:06
8.Wouter VAN BAEL17BELACOS IS1:13:227'53"+12:48
9.Ritchie SEDEYN70BELDG Com1:13:317'54"+12:57
10.Sylvain STERCKX33BELMd Bn 1/3L1:14:147'58"+13:40
11.Tim VAN DEN BROECK22BELCBOS1:16:328'13"+15:58
12.Wim HERMANS2BEL10 Gp CIS1:17:028'16"+16:28
13.Kristof DAEMS36BEL1C/1Gr1:20:098'37"+19:35
14.Nicolas PEERENBOOMS31BELCC Sp dept CIS Adm1:23:108'56"+22:36
15.Sebastien FRANCOIS61BEL2 COMDO1:23:148'56"+22:40
16.David OLBRECHTS12BELMd Bn ChA1:23:158'57"+22:41
17.Benoit EVRARD24BELCC Land Dept Gn1:23:429'00"+23:08
18.Brent VLEUGELS4BEL18 Bn Log1:23:479'00"+23:13
19.Vincent GOBERT16BEL4 Gp CIS1:24:249'04"+23:50
20.Nathan LANNEAU50BELKMS1:26:579'20"+26:23
21.Maxime HARDY10BELMd Bn ChA1:27:029'21"+26:28
22.Ignace GELLENS48BELKMS1:27:269'24"+26:52
23.Gregory LOBBE56BEL4 Bn Gn1:28:049'28"+27:30
24.Coen BOYEN34BELInfo Ops Gp1:28:119'28"+27:37
25.Mathijs HERREMANS49BELKMS1:32:229'55"+31:48
26.Robert THEUNISSEN53BELKMS1:32:239'56"+31:49
27.Arnaud MARTIN51BELKMS1:32:299'56"+31:55
28.Geert VERSTRAETEN7BEL1C/1Gr1:32:509'58"+32:16
29.Ian SLOOTMANS42BELMd Bn Bvr/5 Li1:33:0010'00"+32:26
30.Ludovic BREULS DE TIECKEN46BELKMS1:34:3310'10"+33:59
31.Jerome SOTTIAUX32BELCC Sp dept CIS Adm1:35:0010'12"+34:26
32.Ben HUYBRECHTS40BELMd Bn Bvr/5 Li1:35:0410'13"+34:30
33.Mathieu COSSE23BELCC Land Dept Gn1:35:2610'15"+34:52
34.Jardo VERMOENS45BELMd Bn Bvr/5 Li1:39:2210'41"+38:48
35.Lauren NYS30BELCC Sp dept CIS Adm1:40:2010'47"+39:46
36.Dries TORFS60BEL29 Bn Log1:41:4410'56"+41:10
37.Maxime GOBLET9BELMd Bn ChA1:42:5611'04"+42:22
38.Damien VAN LAETHEM14BELMd Bn ChA1:43:2811'07"+42:54
39.Martin TAYMANS52BELKMS1:44:4711'16"+44:13
40.Peter D'HONDT58BELCASA - ERSO1:46:0011'23"+45:26
41.Rychon VAN PUTTEN54BELKMS1:51:1811'58"+50:44
42.Matthias VERBEECK44BELMd Bn Bvr/5 Li1:55:5412'27"+55:20
43.Orazio RENDA41BELMd Bn Bvr/5 Li1:55:5512'27"+55:21
44.Jean MICHAUX63BEL2 COMDO2:00:3312'57"+59:59
45.Olivier JASSOGNE11BELMd Bn ChA2:00:5913'00"+1:00:25
46.Erik HEIJKOOP39BELMd Bn Bvr/5 Li2:02:2013'09"+1:01:46
47.Quentin DECHARNEUX47BELKMS2:05:3413'30"+1:05:00
48.x DE GOOYERT68Md Bn Bvr/5 Li2:13:5214'23"+1:13:18
49.Bert DEKETELAERE1BEL10 Gp CIS2:15:0814'31"+1:14:34
50.Rob BLOEMEN37BELMd Bn Bvr/5 Li2:22:4615'21"+1:22:12
51.Mathias SWINNEN43BELMd Bn Bvr/5 Li2:23:4915'27"+1:23:15
52.x DE LANDSHEER69Md Bn Bvr/5 Li3:11:1020'33"+2:10:36
--Joachim LEROY29BELCC R&A
Top

Open Masters   length 8200m (57)

[H:]M:Smin/km
1.Serge DUSZA155BELKMS49:306'02"
2.Marc KERCKHOFS151BELTrgC Para51:246'16"+1:54
3.Ben GIELEN153BELMd Bn Bvr/5 Li56:486'55"+7:18
4.Patrice LOMBET146BELMR-SYS1:00:487'24"+11:18
5.Olivier DOURTE130BELCC LAND1:00:557'25"+11:25
6.Eric ACHTEN127BELCASA - ERSO1:01:027'26"+11:32
7.Eric MATTART134BELCC Land Dept Man1:03:037'41"+13:33
8.Bruno RASKIN120BELBase de Florennes1:04:087'49"+14:38
9.Christophe DUSSART132BELCC Land Dept Gn1:05:287'59"+15:58
10.Joachim LEROY159BELKMS1:05:327'59"+16:02
11.JP DERAMOUDT107BEL1W/BKOKS1:05:518'01"+16:21
12.Gerd BLOOTACKER174BELHK Md Bde1:05:558'02"+16:25
13.Philip VERVENNE138BELCC Sp dept CIS Adm1:06:108'04"+16:40
14.Luc STEENSELS101BEL10 Gp CIS1:06:538'09"+17:23
15.Samuel SAGGIORATO171BELMd Bn 1/3L1:08:038'17"+18:33
16.Sanne BOSTEELS172BELCD Cdo1:09:038'25"+19:33
17.Olivier HERMANN158BELKMS1:09:068'25"+19:36
18.Patrick JANSEN106BEL1C/1Gr1:09:128'26"+19:42
19.Joie WALCZYK169CBOS1:11:098'40"+21:39
20.Ronald LEGRAND166BEL2 COMDO1:11:128'40"+21:42
21.Koen VANGESTEL173BELTrgC Para1:11:538'45"+22:23
Vincent BORDIGNON175BELDG Com1:11:538'45"+22:23
23.Xavier BOUTY109BEL29 Bn Log1:12:008'46"+22:30
24.Kris LENAERS136BELCC R&A1:12:068'47"+22:36
25.Stephane ADAM135BELCC Land Dept Man1:12:108'48"+22:40
26.Olivier BRASSEUR108BEL1W/BKOKS1:12:258'49"+22:55
27.Frank TOUSSAINT143BELInfo Ops Gp1:12:318'50"+23:01
28.Frederic PICARD164BEL4 Bn Gn1:12:478'52"+23:17
29.Christophe GREGOIRE156BELKMS1:13:028'54"+23:32
30.Alain DE WILDE128BELCBOS1:13:038'54"+23:33
31.Pedro WALLYN112BEL3 Para1:13:108'55"+23:40
32.Patrick CLAES102BEL10 Gp CIS1:13:278'57"+23:57
33.Benoit LEBLANC165BEL2 COMDO1:15:429'13"+26:12
34.Tim VOS154BELMd Bn Bvr/5 Li1:15:519'15"+26:21
35.Stephane DEBEVERE110BEL29 Bn Log1:16:079'16"+26:37
36.Michael VANSCHOUBROECK129BELCBOS1:16:139'17"+26:43
37.Davy DE BOEL131BELCC Land Dept Gn1:16:159'17"+26:45
38.Dieter DOHOGNE124BELBPO1:16:269'19"+26:56
39.Eric LECOQ126BELCASA - ERSO1:18:069'31"+28:36
40.Eddy JONCKERS122BELBn ISTAR1:18:139'32"+28:43
41.Ronny LEMOINE118BELACOS O&T1:18:579'37"+29:27
42.Rony WILDERMANS170BELCBOS1:20:309'49"+31:00
43.Marc EVLARD114BEL4 Bn Log1:20:509'51"+31:20
44.Raphaël HEINS157BELKMS1:22:3810'04"+33:08
45.Michael DUPRET168BEL12/13 li1:26:3910'34"+37:09
46.Kris GEETS121BELBelgian Pipeline Org1:27:3010'40"+38:00
47.Pascal WIJKMAN119BELACOS O&T1:29:3510'55"+40:05
48.David GILLET145BELMR-SYS1:29:5710'58"+40:27
49.Patrick VANDERSANDEN103BEL10W TAC1:33:2411'23"+43:54
50.Tim JACOBS105BEL11Bn Gn1:33:3011'24"+44:00
51.Dominique TREGUIER125BELCASA - ERSO1:34:4411'33"+45:14
52.Koen STAELENS123BELBn Aie1:39:1812'06"+49:48
53.Fabian BIEVELEZ163BEL4 Bn Gn1:40:0012'11"+50:30
54.Egwin COESSENS147BELPROV COMDO LIMBURG1:40:0912'12"+50:39
55.Jurgen COPPENS104BEL11Bn Gn1:43:3012'37"+54:00
56.Jerry COTON142BELInfo Ops Gp1:50:1813'27"+1:00:48
57.Jean-Francois ROSALA111BELMd Bn ChA2:06:0615'22"+1:16:36
Top

Masters 50+   length 6800m (86)

[H:]M:Smin/km
1.Guy TIREZ245BELEUROCORPS47:477'01"
2.Serge BAERT282BELMd Bn Bvr/5 Li47:577'03"+0:10
3.Francis WATELET281BELKMILO49:057'13"+1:18
4.Pierre PARTHOENS220BEL10 Gp CIS51:387'35"+3:51
5.Eric VANDENBROEK294BELCOMOPSLAND52:267'42"+4:39
6.Tony CELUS205BEL10W TAC53:267'51"+5:39
7.Patrick MENGAL253BELCC Land Dept Man53:307'52"+5:43
8.Patrick VANHAEREN237BELBelgian Pipeline Org53:357'52"+5:48
9.Thierry DOSSIN271BELDG HR R/S53:367'52"+5:49
William DIDIER285BELCamp LAGLAND53:367'52"+5:49
11.Michel VAN LAER252BELCC Land Dept Man53:417'53"+5:54
12.Luc HERMANS212BEL18 Bn Log53:427'53"+5:55
13.Yvo JANNIS215BEL1C/1Gr53:437'53"+5:56
14.Ronny BALVE279BELTrgC Para53:447'54"+5:57
15.Dirk SMITS213BEL18 Bn Log53:457'54"+5:58
16.Dirk GENAR223BEL3 Para56:108'15"+8:23
17.Marc GELLENS222BEL3 Para57:208'25"+9:33
18.Jozef GOVEN211BEL18 Bn Log57:278'26"+9:40
19.Alain GENTEN242BELCamp ELSENBORN57:418'28"+9:54
20.Erik SEGERS240BELBn ISTAR57:498'30"+10:02
21.Albert LOUIS287BELCamp LAGLAND59:228'43"+11:35
22.Luc HANSEN260BELCC R&A59:308'45"+11:43
23.Jos BULLEN204BEL10W TAC59:348'45"+11:47
24.Jean Pierre MOINY226BEL4 Bn Log59:438'46"+11:56
25.Pascal PARTHOENS201BELMd Bn ChA59:528'48"+12:05
26.Jo DROSSAERT218BEL29 Bn Log59:558'48"+12:08
27.Eric LORENT247BELCamp MARCHE59:568'48"+12:09
28.Roger DULIEU207BEL10W TAC1:02:009'07"+14:13
29.Pascal VAN DER VEKEN288BELCD Cdo1:03:409'21"+15:53
30.Yves SOLBREUX264BELCC V&C1:03:429'22"+15:55
31.Richard MATHOT261BELCC R&A1:03:469'22"+15:59
32.Christian ARMAND210BEL12/13 li1:03:479'22"+16:00
33.Marc CUYVERS206BEL10W TAC1:04:089'25"+16:21
34.Antoine SCHIMTZ239BELBn ISTAR1:04:099'26"+16:22
35.Francis GLASSEE272BELDisC WS1:04:199'27"+16:32
36.Jan TURTELBOOM221BEL29 Bn Log1:04:289'28"+16:41
37.Fernand FILIEUX284BELMd Bn ChA1:05:449'39"+17:57
38.Patrick BLEYEN203BEL10W TAC1:06:289'46"+18:41
39.Johan SWINNEN230BELACOS O&T1:07:489'58"+20:01
40.Hans VERVAET270BELDG Com1:07:499'58"+20:02
41.Rudy LAMOLLE265BELCIBE sud1:08:4210'06"+20:55
42.Guy DE COSTER262BELCC Sp dept CIS Adm1:08:5010'07"+21:03
43.Jean-Luc HAINE259BELCC R&A1:08:5810'08"+21:11
44.Philippe KERENS278BELMR-SYS1:09:2610'12"+21:39
45.Rudi CORSTJENS280BELTrgC Para1:09:2810'12"+21:41
46.Philippe ALBESSARD224BEL4 Bn Log1:09:3110'13"+21:44
47.Steve VERSTRAETE209BEL10W TAC1:09:4010'14"+21:53
48.JF BOTTE235BELBase de Florennes1:09:5410'16"+22:07
49.Roger HEUSE225BEL4 Bn Log1:10:1710'20"+22:30
50.Pierre DESMAELE241BELCamp ELSENBORN1:10:1810'20"+22:31
51.Stefan LAMBERT251BELCC Land Dept Gn1:10:3610'22"+22:49
52.Marc TIMSONET289BELCD Cdo1:10:3710'23"+22:50
53.Rudy WIGGELEER274BELInfo Ops Gp1:10:4010'23"+22:53
54.Pascal MARLIER254BELCC MED1:10:4510'24"+22:58
55.Luc AUBY238BELBn ISTAR1:11:4410'32"+23:57
56.Dennis VANBAELEN276BELKamp BEVERLO1:12:0410'35"+24:17
57.Paul BILLEN266BELCID Mat1:12:0710'36"+24:20
58.Claude MATHURIN248BELCASA - ERSO1:13:4010'49"+25:53
59.Mario MATTON233BELATCC GAVERE1:13:4410'50"+25:57
60.Guy DECKX249BELCC INFRA1:14:4610'59"+26:59
61.Thierry NOISET273BELHQ Lt Bde1:16:5011'17"+29:03
62.Thierry DEUXANT217BEL29 Bn Log1:16:5111'18"+29:04
63.Thierry PETIT236BELBase de Florennes1:16:5211'18"+29:05
64.Thierry KELLNER286BELCamp LAGLAND1:16:5811'19"+29:11
65.Michel NICKMANS219BELMd Bn ChA1:17:2011'22"+29:33
66.Dirk TOURNY234BELATCC GAVERE1:17:2811'23"+29:41
67.Filip LOIX208BEL10W TAC1:21:5612'02"+34:09
68.Phillipe DE VILLE292BELCD Cdo1:22:0612'04"+34:19
69.Marc ARNARDI283BELKMS1:22:2712'07"+34:40
70.Serge BULTHUIS227BEL4 Gp CIS1:22:2912'07"+34:42
71.Michel LAMBORELLE228BEL4 Gp CIS1:23:4012'18"+35:53
72.Serge BARTE263BELCC Sp Dept Log1:23:4112'18"+35:54
73.Reginald FORGET290BEL2 COMDO1:24:0912'22"+36:22
74.Stephane COLIN267BELCID Mat1:29:3613'10"+41:49
75.Johan VANNESTE246BELCamp ELSENBORN1:32:5513'39"+45:08
76.Christian GOHY243BELCamp ELSENBORN1:32:5813'40"+45:11
77.Manu VAN HULLEBUS216BEL1W/BKOKS1:33:3513'45"+45:48
78.Nico DE COEYER232BELATCC GAVERE1:36:4714'13"+49:00
79.Michel GREGOIRE291BEL2 COMDO1:38:4914'31"+51:02
80.Freddy GHILAIN258BELCC R&A1:51:2316'22"+1:03:36
81.x VAN LANGENHOVE293BELATCC GAVERE1:51:3516'24"+1:03:48
82.Rudy THEUNIS229BELACOS IS2:00:2017'41"+1:12:33
83.Alain HERMANS244BELCamp ELSENBORN2:09:0518'58"+1:21:18
--Chris THIJSSEN202BEL10 Gp CIS
--Eddy JANSEN277BELKamp BEVERLO
--Pierre ERNOTTE257BELCC R&A
Top

Burg_Lang   length 9300m (7)

[H:]M:Smin/km
1.Jeroen HOEKX DOMA501BELhamok1:01:006'33"
2.Thomas VAN DER KLEIJ507BELhamok1:02:426'44"+1:42
3.Toon PEETERS511BELTROL1:29:599'40"+28:59
4.William NICQUE510BELTROL1:56:3112'31"+55:31
NCLMarie ALSTEENS504BELKMS
--Laura HEYMANS506BELKMS
--Véronique DE BRIEY505BELKMS
Top

Burg_Medium   length 8200m (9)

[H:]M:Smin/km
1.Nancy WENDERICKX605BELhamok1:13:308'57"
2.Dirk CEULEMANS612BELOmega1:20:159'47"+6:45
3.Jorran VAN DER HEIJDEN602BELTROL1:23:0410'07"+9:34
4.Karl VERVOORT603BELTROL1:24:2810'18"+10:58
5.Hans DE WIT601BELSport Oirschot NL1:36:4011'47"+23:10
6.André PEETERS610BELTROL1:37:1811'51"+23:48
7.Jan DE SOETE604BELTROL2:11:1516'00"+57:45
8.Nele VAN INGELGEM606BELKMILO2:35:5019'00"+1:22:20
9.Jelle HAMSELAER607Bn Aie2:45:1320'08"+1:31:43
Top

Burg_Kort   length 6800m (13)

[H:]M:Smin/km
1.Dominique BRUYLANT710BELASUB1:08:3010'04"
2.Linda VERBRAKEN705BEL29 Bn Log1:09:1710'11"+0:47
3.Betty DE MEYER706BELTROL1:16:4211'16"+8:12
4.Julien VAN BOSCH702BELTROL1:17:0511'20"+8:35
5.Georges VONCK704BELTROL1:21:4512'01"+13:15
6.Dirk BERWAERTS707BELTROL1:27:0812'48"+18:38
7.Marc CEULEMANS711BELTROL1:34:1413'51"+25:44
8.Ferdinand MAENEN712BELK.O.L.1:41:5514'59"+33:25
9.Eddie DESMEDT701BELTROL1:42:1215'01"+33:42
10.Erick OOSTERLINCK713BELK.O.L.1:59:2117'33"+50:51
11.Lia DE KERF703BELTROL2:02:0017'56"+53:30
12.Lieve GEENS709BELTROL2:02:1117'58"+53:41
13.Lieve THIERS708BELCC Sp dept CIS Adm2:35:4922'54"+1:27:19
Top

Total

KMS18
TROL14
Md Bn Bvr/5 Li13
Md Bn ChA9
10W TAC8
29 Bn Log7
CC R&A7
10 Gp CIS6
1C/1Gr6
2 COMDO6
CASA - ERSO6
CC Sp dept CIS Adm6
Camp ELSENBORN5
CBOS5
CC Land Dept Gn5
CC Land Dept Man5
TrgC Para5
18 Bn Log4
1W/BKOKS4
4 Bn Log4
ATCC GAVERE4
Bn ISTAR4
CD Cdo4
Info Ops Gp4
3 Para3
4 Bn Gn3
4 Gp CIS3
ACOS O&T3
Base de Florennes3
Camp LAGLAND3
DG Com3
hamok3
MR-SYS3
11Bn Gn2
12/13 li2
ACOS IS2
Belgian Pipeline Org2
Bn Aie2
CID Mat2
K.O.L.2
Kamp BEVERLO2
KMILO2
Md Bn 1/3L2
ASUB1
Bn QG EM Def - QRE1
BPO1
Camp MARCHE1
CC INFRA1
CC LAND1
CC MED1
CC Sp Dept Log1
CC V&C1
CIBE sud1
COMOPSLAND1
DG HR R/S1
DisC WS1
EUROCORPS1
HK Md Bde1
HQ Lt Bde1
Omega1
PROV COMDO LIMBURG1
Sport Oirschot NL1
Total: 225