ASOM - Sprint 2
Kortrijk 30.6.2018
TROL
Last updated: 03.07.2018 17:17:36
Contact/Remarks:
jeremygenar@gmail.com
W ELITE
M ELITE
W YOUTH -12
M YOUTH -12
W YOUTH -16
M YOUTH -16
W JUNIOR
M JUNIOR
W VET
M VET
W SUPERVET
M SUPERVET
W ULTRAVET
M ULTRAVET
W HYPERVET
M HYPERVET
1
2
3
Total
NCL
niet geklasseerd
W ELITE
2500m (43)
[H:]M:S
min/km
1.
Galina VINOGRADOVA
RUS
Team Russia
15:24
6'09"
2.
Megan CARTER-DAVIES
GBR
Mid Wales Orienteering Club
15:51
6'20"
+0:27
3.
Sigrid ALEXANDERSEN
NOR
NTNUI
16:06
6'26"
+0:42
4.
Olena FEDOROVA
UKR
LeO-Team
16:13
6'29"
+0:49
Tereza JANOSIKOVA
CZE
SK Severka Sumperk
16:13
6'29"
+0:49
6.
Charlotte WARD
GBR
HALO
16:19
6'31"
+0:55
7.
Laura ROBERTSON
NZL
Edinburgh Southern Orienteering Club
16:21
6'32"
+0:57
8.
Sandra GROSBERGA
LAT
IGTISA
16:33
6'37"
+1:09
9.
Krystal NEUMANN
AUS
Järla Orientering
16:47
6'42"
+1:23
10.
Kerstin UIBOUPIN
EST
OK Võru
16:58
6'47"
+1:34
11.
Gabija RAZAITYTE
LTU
IGTISA
17:01
6'48"
+1:37
12.
Lone Karin BROCHMANN
NOR
Baekkelagets SK
17:08
6'51"
+1:44
13.
Anna SERRALLONGA
ESP
TROL
17:15
6'54"
+1:51
14.
Kirstin MAXWELL
GBR
Roxburgh Reivers
18:13
7'17"
+2:49
15.
Liesbeth VAN DE VELDE
BEL
Omega
19:12
7'40"
+3:48
16.
Daria MOSKALENKO
UKR
C.O. Liège
19:18
7'43"
+3:54
17.
Michele DAWSON
AUS
Garingal
20:17
8'06"
+4:53
18.
Miek FABRÉ
BEL
Omega
20:24
8'09"
+5:00
19.
Jessica LIMPACH
BEL
ASUB
20:48
8'19"
+5:24
20.
Hannah THIELS
BEL
Hainaut O.C.
21:00
8'23"
+5:36
21.
Britta MEISSNER
GER
OLV Landshut
21:05
8'26"
+5:41
22.
Claudia ROOMAN
BEL
ASUB
21:26
8'34"
+6:02
23.
Antonija ORLIC
CRO
SprintAddicts
21:41
8'40"
+6:17
24.
Yiching HUANG
TPE
Moxina OK
21:46
8'42"
+6:22
25.
Nataliya HATSUK
BLR
Belarus
23:40
9'27"
+8:16
26.
Vanessa VAN BREEDAM
BEL
TROL
23:57
9'34"
+8:33
27.
Lies PROVOOST
BEL
Omega
24:08
9'39"
+8:44
28.
Silke VAN ROOY
BEL
TROL
24:46
9'54"
+9:22
29.
Lieke VAN OPSTAL
NED
K.O.L.
26:05
10'26"
+10:41
30.
Aurélie DESCHEPPER
BEL
Balise 10
28:06
11'14"
+12:42
31.
Sietske PEETERS
BEL
TROL
28:48
11'31"
+13:24
32.
Liina SUMBERG
EST
LSF PT
29:17
11'42"
+13:53
33.
Anneleen AERTS
BEL
TROL
30:00
12'00"
+14:36
34.
Peichi CHUANG
TPE
Moxina OK
30:11
12'04"
+14:47
35.
Iris CEULEMANS
BEL
TROL
31:42
12'40"
+16:18
36.
Sonia VUJAKLIJA
SRB
ASUB
35:31
14'12"
+20:07
37.
Rebecca MOLLON
BEL
C.O. Pégase
37:31
15'00"
+22:07
38.
Laura COX
IRL
Wato
38:24
15'21"
+23:00
NCL
Alice NEHT
GER
TTT
NCL
Ellen BOURGONJON
BEL
TROL
NCL
Helina POST
BEL
indiv
NCL
Mélanie RASSENEUR
BEL
C.O. Militaire Belge
NCL
Renske GOOSSENS
BEL
TROL
Top
M ELITE
3110m (71)
[H:]M:S
min/km
1.
Tim ROBERTSON
NZL
Koovee
15:30
4'59"
2.
Frederic TRANCHAND
FRA
Paimion Rasti
15:39
5'01"
+0:09
3.
Chris SMITHARD
GBR
Forth Valley Orienteers
15:45
5'03"
+0:15
4.
Yannick MICHIELS
BEL
TROL
15:52
5'06"
+0:22
5.
Dane BLOMQUIST
GBR
South Yorkshire Orienteers
16:05
5'10"
+0:35
6.
Tristan BLOEMEN
BEL
C.O. Liège
16:19
5'14"
+0:49
7.
Emil AHLBECK
NOR
Fossum IF
16:22
5'15"
+0:52
8.
Henry MCNULTY
AUS
NTNUI
16:25
5'16"
+0:55
9.
Levente TUGYI
HUN
Diosgyori Tajfuto Club
16:45
5'23"
+1:15
Øystein KVAAL ØSTERBØ
NOR
IFK Lidingö
16:45
5'23"
+1:15
11.
Davis DISLERS
LAT
Ozons
16:49
5'24"
+1:19
12.
Toby SCOTT
NZL
OLV Steinberg
16:52
5'25"
+1:22
13.
Tomas HENDRICKX
BEL
K.O.L.
16:56
5'26"
+1:26
14.
Brodie NANKERVIS
AUS
Esk Valley Orienteering Club
17:37
5'39"
+2:07
15.
Joseph LYNCH
NZL
PAPO
17:41
5'41"
+2:11
16.
Marvin GOERICKE
GER
Berliner TGC
17:49
5'43"
+2:19
17.
Serhiy BABYCH
UKR
LeO-Team
17:51
5'44"
+2:21
18.
Matt DOYLE
AUS
Abominable O-Men
17:59
5'46"
+2:29
19.
Cameron DE L'ISLE
NZL
North West
18:06
5'49"
+2:36
20.
Sergey MIKHALKIN
BLR
Eridan
18:09
5'50"
+2:39
21.
Wannes HENDRICKX
BEL
K.O.L.
18:20
5'53"
+2:50
22.
Aidan DAWSON
AUS
Garingal
18:23
5'54"
+2:53
23.
Clément DEMEUSE
BEL
C.O. Liège
18:26
5'55"
+2:56
24.
Fabien PASQUASY
BEL
Hainaut O.C.
18:32
5'57"
+3:02
25.
François VAN DER OUDERAA
BEL
ASUB
18:39
5'59"
+3:09
Warre DE CUYPER
BEL
K.O.L.
18:39
5'59"
+3:09
27.
Liévin CREFCOEUR
BEL
Altaïr C.O.
18:45
6'01"
+3:15
28.
Tom DRYGALSKI
BEL
Hainaut O.C.
18:57
6'05"
+3:27
29.
Daniel MONCKTON
NZL
North West
19:10
6'09"
+3:40
30.
Simon KREKELS
BEL
TROL
19:19
6'12"
+3:49
31.
Max GRIFFITHS
NZL
North West
19:39
6'19"
+4:09
32.
Toby WILSON
AUS
Garingal
19:41
6'19"
+4:11
33.
Devon BECKMAN
NZL
HBOC
19:51
6'22"
+4:21
34.
Danil SALIMOV
RUS
Orienta Ski-o
20:45
6'40"
+5:15
35.
Daniel LEWINGTON
GBR
South London Orienteers
20:49
6'41"
+5:19
36.
Toulouse SEBASTIAN
BEL
C.O. Pégase
21:26
6'53"
+5:56
37.
Adriaan PELCKMANS
BEL
TROL
21:38
6'57"
+6:08
38.
Garnt SWINKELS
NED
KOVZ
21:42
6'58"
+6:12
39.
Martijn HUS
BEL
K.O.L.
21:47
7'00"
+6:17
40.
Thomas COCHRANE
GBR
North Gloucestershire Orienteering Club
22:03
7'05"
+6:33
41.
Chi Kin MAN
HKG
HKIOF
22:11
7'07"
+6:41
42.
Frederik DANIELSEN
NOR
IL Tyrving
23:02
7'24"
+7:32
43.
Sébastien DAELS
BEL
C.O. Militaire Belge
23:05
7'25"
+7:35
44.
Siegfried BAKELANTS
BEL
hamok
23:16
7'28"
+7:46
45.
Vladan VUJAKLIJA
SRB
ASUB
23:51
7'40"
+8:21
46.
Dieter COEN
BEL
TROL
24:47
7'58"
+9:17
47.
Philippe CREFCOEUR
BEL
Altaïr C.O.
25:08
8'04"
+9:38
48.
Oleg KUZMOVYCH
UKR
Ukranian Hunters
25:09
8'05"
+9:39
49.
Michael HOCK
BEL
O.L.G. St. Vith ARDOC
25:11
8'05"
+9:41
50.
Toon PEETERS
BEL
TROL
25:25
8'10"
+9:55
51.
Jelle BAKELANTS
BEL
K.O.L.
26:01
8'21"
+10:31
52.
Piotr DELANDMETER
BEL
ASUB
26:18
8'27"
+10:48
53.
Tarmo KUUB
EST
LSF PT
27:26
8'49"
+11:56
54.
Ronald SOMERS
NED
K.O.L.
27:59
8'59"
+12:29
55.
Stefan HERLE
GER
TTT
28:35
9'11"
+13:05
56.
Patrice LOMBET
BEL
Balise 10
28:52
9'16"
+13:22
57.
George SIMMONS
GBR
Guildford Orienteers
29:34
9'30"
+14:04
58.
Tom BIRTHWRIGHT
GBR
North Gloucestershire Orienteering Club
30:38
9'50"
+15:08
59.
Pieter DE CONINCK
BEL
K.O.L.
33:10
10'39"
+17:40
60.
Pieter HENDRICKX
BEL
KOVZ
1:36:54
31'09"
+1:21:24
NCL
Alexander KLESSEN
GER
Berliner TGC
NCL
Carl BOOTLAND
GBR
hamok
NCL
Edouard ROGGE
BEL
TROL
NCL
Gael POULAIN
FRA
CapOnord
NCL
Hans TALLOEN
BEL
Omega
NCL
Olaf WOERTEL
NED
KOVZ
NCL
Pablo BANCIELLA ALVARO
ESP
Astur Extrem
NCL
Pavel KRASKO
BLR
Belarus
NCL
Peter HODKINSON
GBR
Nottinghamshire
NCL
Simon BRANFORD
GBR
Wimborne orienteers
NCL
Topias AHOLA
FIN
Navi
Top
W YOUTH -12
1530m (4)
[H:]M:S
min/km
1.
Eline DEBAERE
BEL
K.O.L.
14:43
9'37"
2.
Noor DE MITS
BEL
TROL
17:41
11'33"
+2:58
3.
Mara DE CLERCQ
BEL
TROL
17:50
11'39"
+3:07
4.
Thelma KUUB
EST
LSF PT
28:34
18'40"
+13:51
Top
M YOUTH -12
1530m (9)
[H:]M:S
min/km
1.
Mathis BROUWIER
BEL
Hermathenae
11:29
7'30"
2.
Thomas DEBAERE
BEL
K.O.L.
13:56
9'06"
+2:27
3.
Stan DE CLERCQ
BEL
TROL
14:24
9'24"
+2:55
4.
Thomas JANSEN
BEL
Omega
18:09
11'51"
+6:40
5.
Thor DE MITS
BEL
TROL
21:02
13'44"
+9:33
6.
Nathan JANSEN
BEL
Omega
21:28
14'01"
+9:59
7.
Victor BROUWIER
BEL
Hermathenae
22:16
14'33"
+10:47
8.
Daan COOLS
BEL
TROL
28:44
18'46"
+17:15
NCL
Nand BOLSENS
BEL
TROL
Top
W YOUTH -16
1930m (12)
[H:]M:S
min/km
1.
Lotte TIESTERS
BEL
Omega
14:12
7'21"
2.
Tille DE SMUL
BEL
Omega
14:24
7'27"
+0:12
3.
Hanne TIESTERS
BEL
Omega
15:26
7'59"
+1:14
4.
Janne VAN GELDER
BEL
Omega
15:41
8'07"
+1:29
5.
Feike KERCKHOFS
BEL
Omega
17:26
9'01"
+3:14
6.
Aimee DARLEY
GBR
Guildford Orienteers
18:00
9'19"
+3:48
7.
Maija TAILLIEU
BEL
K.O.L.
19:07
9'54"
+4:55
8.
Lotte VERHAEGEN
BEL
Omega
19:18
10'00"
+5:06
9.
Sarah DARLEY
GBR
Guildford Orienteers
19:52
10'17"
+5:40
10.
Grete KUUB
EST
LSF PT
19:57
10'20"
+5:45
11.
Lotte VAN BOVEN
BEL
TROL
22:57
11'53"
+8:45
12.
Juliette VIDAL
BEL
TROL
30:56
16'01"
+16:44
Top
M YOUTH -16
2010m (11)
[H:]M:S
min/km
1.
Willem BAKELANTS
BEL
Omega
13:49
6'52"
2.
Cyprien URVOAS
FRA
Guyancourt Orientation 78
14:04
6'59"
+0:15
3.
Jon ICEAGA
FRA
Guyancourt Orientation 78
14:18
7'06"
+0:29
4.
Lasse TAILLIEU
BEL
K.O.L.
14:19
7'07"
+0:30
5.
Joris SMET
BEL
TROL
15:24
7'39"
+1:35
6.
Rune DE CLERCQ
BEL
TROL
15:38
7'46"
+1:49
7.
Joppe VAN MIERLO
BEL
Omega
16:44
8'19"
+2:55
8.
Nisse VAN GELDER
BEL
Omega
17:25
8'39"
+3:36
9.
Tijs VAN MIERLO
BEL
Omega
19:13
9'33"
+5:24
10.
Wolf DE MITS
BEL
TROL
19:31
9'42"
+5:42
NCL
Louis KREKELS
BEL
TROL
Top
W JUNIOR
2220m (4)
[H:]M:S
min/km
1.
Julie SMEETS
BEL
Omega
20:16
9'07"
2.
Nore PEETERS
BEL
Omega
22:33
10'09"
+2:17
3.
Magalie VERSTREPEN
BEL
Omega
22:50
10'17"
+2:34
4.
Charlotte SOLTYSIAK
FRA
Villeneuve d'Ascq Lille Métropole Orientation
23:05
10'23"
+2:49
Top
M JUNIOR
2510m (4)
[H:]M:S
min/km
1.
Callum HILL
NZL
North West
16:38
6'37"
2.
Matijs LOECKX
BEL
Omega
19:01
7'34"
+2:23
3.
Lennard GHEYSELS
BEL
Omega
21:44
8'39"
+5:06
4.
Vincent VERSTREPEN
BEL
Omega
27:05
10'47"
+10:27
Top
W VET
2340m (44)
[H:]M:S
min/km
1.
Greet PERSOON
BEL
TROL
19:46
8'26"
2.
Katja VAN OOSTERWIJCK
BEL
Omega
19:49
8'28"
+0:03
3.
Ulrika BORNETUN
SWE
Bogla OK
20:34
8'47"
+0:48
4.
Virpi KOMULAINEN
FIN
Olifant
20:37
8'48"
+0:51
5.
Tanya TAYLOR
GBR
Lincoln Orienteering Group
21:04
9'00"
+1:18
6.
Sofie HEUNINCKX
BEL
K.O.L.
21:22
9'07"
+1:36
7.
Marijs VANDEWEYER
BEL
hamok
22:42
9'42"
+2:56
8.
Dorothea WILDHABER
SUI
OLG KÖLLIKEN
23:34
10'04"
+3:48
9.
Nadège URVOAS
FRA
Guyancourt Orientation 78
23:53
10'12"
+4:07
10.
Céline ICEAGA
FRA
Guyancourt Orientation 78
24:13
10'20"
+4:27
Hilde BREESCH
BEL
TROL
24:13
10'20"
+4:27
12.
Tatiana LIABZINA
RUS
Krasnoyarsk
24:23
10'25"
+4:37
13.
Valérie AUGHUET
BEL
Hainaut O.C.
24:46
10'35"
+5:00
14.
Bénédicte DELITTE
BEL
Omega
25:13
10'46"
+5:27
15.
Mia KINNAER
BEL
Omega
25:23
10'50"
+5:37
16.
Karen BECKMAN
NZL
HBOC
25:25
10'51"
+5:39
17.
Luz FERNANDEZ SUAREZ
ESP
Astur Extrem
26:30
11'19"
+6:44
18.
Geneviève NYS
BEL
Hainaut O.C.
26:40
11'23"
+6:54
19.
Virginie DEHULLU
BEL
K.O.L.
26:43
11'25"
+6:57
20.
Angelique DE GRANDE
BEL
Omega
26:44
11'25"
+6:58
21.
Laura KUCINSKA
LAT
AC Beauchamp
26:49
11'27"
+7:03
22.
Betty DE MEYER
BEL
TROL
27:12
11'37"
+7:26
23.
Sofie D'HONDT
BEL
Omega
27:34
11'46"
+7:48
24.
Katleen VAN DE MOORTEL
BEL
Omega
27:44
11'51"
+7:58
25.
Leen JESPERS
BEL
TROL
28:19
12'06"
+8:33
26.
Annelies GEBOERS
BEL
K.O.L.
29:10
12'27"
+9:24
27.
Lina JASULAITYTE
LTU
Olifant
29:17
12'30"
+9:31
28.
Francine SERRE
BEL
Altaïr C.O.
29:48
12'44"
+10:02
29.
Bieke VAN ELSACKER
BEL
Omega
30:20
12'57"
+10:34
30.
Sónia SARAMAGO
POR
Lisboa
32:44
13'59"
+12:58
31.
Anne CUNNINGHAM
GBR
Derwent Valley Orienteers
33:50
14'27"
+14:04
32.
Jillian DEVINE
GBR
Southampton Orienteering Club
34:52
14'54"
+15:06
33.
Ellen DESCHEPPER
BEL
TROL
35:35
15'12"
+15:49
34.
An VERBERNE
BEL
hamok
36:01
15'23"
+16:15
35.
Angela DARLEY
GBR
Guildford Orienteers
36:51
15'44"
+17:05
36.
Clara COX
BEL
Omega
38:00
16'14"
+18:14
37.
Annabelle LIEGEOIS
BEL
Balise 10
38:53
16'37"
+19:07
38.
Teresa DIAZ TOLEDO
ESP
C.D.C.E.B.E.
39:22
16'49"
+19:36
39.
Anja POTVIN
BEL
CO Colmar
40:38
17'21"
+20:52
40.
An VAN DE POL
BEL
Omega
40:49
17'26"
+21:03
41.
Marie DEMEUSE
BEL
C.O. Liège
41:02
17'32"
+21:16
42.
Sabrina PALM
BEL
Hermathenae
41:29
17'43"
+21:43
43.
Nathalie VERSCHAEREN
BEL
Borasca
49:26
21'07"
+29:40
NCL
Nicole REVENCU
BEL
ASUB
Top
M VET
2510m (64)
[H:]M:S
min/km
1.
Frederik LOECKX
BEL
Omega
17:33
6'59"
2.
Nicolas SILLIEN
BEL
C.O. Pégase
17:50
7'06"
+0:17
3.
Filiep DEBAERE
BEL
K.O.L.
17:55
7'08"
+0:22
4.
Pierre-Emmanuel DEMEUSE
BEL
C.O. Liège
18:17
7'17"
+0:44
5.
Alberto GRILLI
ITA
Polisportiva Punto Nord
18:41
7'26"
+1:08
6.
Dmitry USHAKOV
GBR
London Orienteering Klubb
18:43
7'27"
+1:10
7.
Edi OCVIRK
CRO
SprintAddicts
18:45
7'28"
+1:12
8.
Kim JANSEN
BEL
Omega
18:47
7'29"
+1:14
9.
Guy TIREZ
BEL
CO Colmar
18:55
7'32"
+1:22
10.
Robert OREHOCI
CRO
SprintAddicts
19:06
7'36"
+1:33
11.
Dainoras SAUNORIUS
LTU
IGTISA
19:12
7'38"
+1:39
12.
Joël ICEAGA
FRA
Guyancourt Orientation 78
20:14
8'03"
+2:41
13.
Sandro RODRIGUES
POR
CA Madeira
20:16
8'04"
+2:43
14.
David HUNT
GBR
Bristol Orienteering Klub
20:27
8'08"
+2:54
15.
Ronny TIMMERS
BEL
hamok
20:50
8'18"
+3:17
16.
Rudy ROOMAN
BEL
TROL
20:55
8'19"
+3:22
17.
Marc KERCKHOFS
BEL
Omega
21:19
8'29"
+3:46
18.
Jan DELOBEL
BEL
Omega
21:56
8'44"
+4:23
19.
Graeme FRANCIS
GBR
Lagan Valley Orienteers
22:22
8'54"
+4:49
20.
Andre DE VEIRMAN
BEL
TROL
22:30
8'57"
+4:57
21.
Davy HEESAKKERS
NED
Olifant
22:40
9'01"
+5:07
22.
Rudi AERTS
BEL
Omega
22:41
9'02"
+5:08
23.
Tony UDRIS
GBR
South Yorkshire Orienteers
22:55
9'07"
+5:22
24.
Michel VAN LOON
BEL
TROL
22:59
9'09"
+5:26
25.
Espen Fyhn NILSEN
NOR
Stavanger OK
23:04
9'11"
+5:31
26.
Pierre CIPARISSE
BEL
C.O. Pégase
23:05
9'11"
+5:32
27.
Anthony URVOAS
FRA
Guyancourt Orientation 78
23:06
9'12"
+5:33
28.
Michaël BROUWIER
BEL
Hermathenae
23:07
9'12"
+5:34
29.
Bob DE CLERCQ
BEL
TROL
23:16
9'16"
+5:43
30.
Ian WILSON
GBR
Leicestershire Orienteering Club
23:19
9'17"
+5:46
31.
Marco JACOBS
BEL
Borasca
23:24
9'19"
+5:51
32.
Jesus HERVAS
ESP
C.D.C.E.B.E.
23:38
9'24"
+6:05
33.
Manuele Alessio CALDERON
ITA
Firenze Orienteering ASD
23:46
9'28"
+6:13
34.
Tom KREKELS
BEL
TROL
24:11
9'38"
+6:38
35.
Eddy JANSEN
BEL
K.O.L.
24:17
9'40"
+6:44
Luis MARTINHO
POR
ATV
24:17
9'40"
+6:44
37.
Nicolas GONZALEZ ALONSO
ESP
Astur Extrem
24:34
9'47"
+7:01
38.
Roger LARSSON
SWE
Bogla OK
24:41
9'50"
+7:08
39.
Eric ALEXANDRE
FRA
AC Beauchamp
24:56
9'56"
+7:23
40.
Philippe PAPIN
FRA
Villeneuve d'Ascq Lille Métropole Orientation
24:59
9'57"
+7:26
41.
Arne TAILLIEU
BEL
K.O.L.
25:00
9'57"
+7:27
42.
Peter KELCHTERMANS
BEL
TROL
25:09
10'01"
+7:36
43.
Stu LEVENE
GBR
Hertfordshire Orienteering Club
25:13
10'02"
+7:40
44.
Bjorn VANNESTE
BEL
TROL
25:31
10'09"
+7:58
45.
Mark STEENSSENS
BEL
Balise 10
25:34
10'11"
+8:01
46.
Arnaud MALERBE
FRA
ASUB
25:36
10'11"
+8:03
47.
Dirk GENAR
BEL
TROL
25:39
10'13"
+8:06
48.
Yves GOMREE
BEL
Hainaut O.C.
26:03
10'22"
+8:30
49.
Kris VAN GELDER
BEL
Omega
26:34
10'35"
+9:01
50.
Christoph WILDHABER
SUI
OLG KÖLLIKEN
26:45
10'39"
+9:12
51.
Yves DE MITS
BEL
TROL
27:18
10'52"
+9:45
52.
Kurt SMET
BEL
TROL
27:48
11'04"
+10:15
53.
Steven TIESTERS
BEL
Omega
28:15
11'15"
+10:42
54.
Stefano BOVERI
ITA
Polisportiva Punto Nord
29:37
11'47"
+12:04
55.
Iain BELL
GBR
Southern Navigators
29:44
11'50"
+12:11
56.
Donald VAN BOVEN
BEL
TROL
29:57
11'55"
+12:24
57.
Patrick SOLTYSIAK
FRA
Villeneuve d'Ascq Lille Métropole Orientation
30:49
12'16"
+13:16
58.
Sven DE NEEF
BEL
TROL
38:22
15'17"
+20:49
59.
Miguel BANCIELLA ALVARO
ESP
Astur Extrem
40:48
16'15"
+23:15
NCL
Julius GARRAY
BEL
C.O. Liège
NCL
Manu TAMARGO
ESP
Astur Extrem
NCL
Patrick HOCK
BEL
O.L.G. St. Vith ARDOC
NCL
Paul CROTHERS
BEL
TROL
NCL
Stepan LIABZIN
RUS
Krasnoyarsk
Top
W SUPERVET
2010m (31)
[H:]M:S
min/km
1.
Martine TAFFEIREN
BEL
C.O. Liège
17:49
8'51"
2.
Linda VERBRAKEN
BEL
TROL
18:04
8'59"
+0:15
3.
Joli WEHRLI
SUI
Swiss O Tours
18:36
9'15"
+0:47
4.
Diane LEAKEY
GBR
South London Orienteers
19:14
9'34"
+1:25
5.
Carol EDWARDS
GBR
Border Liners
19:41
9'47"
+1:52
6.
Dominique LUYTS
BEL
ASUB
19:48
9'51"
+1:59
7.
Stella LEWSLEY
GBR
Border Liners
20:02
9'58"
+2:13
8.
Marion PAYNE-BIRD
GBR
Guildford Orienteers
20:06
10'00"
+2:17
9.
Pascale MARTIN
FRA
Raid Orientation Paris
21:07
10'30"
+3:18
10.
Kirsty STAUNTON
GBR
Wimborne orienteers
21:27
10'40"
+3:38
11.
Katarina SJOHOLM
SWE
Mullsjö Skid och Orienteringsklubb
22:04
10'58"
+4:15
12.
Eileen MAXWELL
GBR
Roxburgh Reivers
22:06
10'59"
+4:17
13.
Greta MOLS
BEL
hamok
22:12
11'02"
+4:23
14.
Claire MUYLLAERT
BEL
ASUB
22:35
11'14"
+4:46
15.
Jane BURGESS
GBR
Derwent Valley Orienteers
24:00
11'56"
+6:11
16.
An DUYCK
BEL
ASUB
24:17
12'04"
+6:28
17.
Clare HANNA
GBR
Lincoln Orienteering Group
25:00
12'26"
+7:11
18.
Maggie ROACH
LUX
Luxembourg Orienteering
26:03
12'57"
+8:14
19.
Amanda WARD
GBR
HALO
26:20
13'06"
+8:31
20.
Barbara DAWSON
AUS
Garingal
27:14
13'32"
+9:25
21.
Marina DRIESEN
BEL
Omega
27:42
13'46"
+9:53
22.
Françoise RENARD
BEL
C.O. Liège
28:22
14'06"
+10:33
23.
Jane CAMPBELL
GBR
Guyancourt Orientation 78
29:09
14'30"
+11:20
24.
Anne KIMBERLEY
GBR
Derwent Valley Orienteers
29:13
14'32"
+11:24
25.
Marie-Pierre COFFE
FRA
AC Beauchamp
29:21
14'36"
+11:32
Penny MARSHALL
GBR
indiv
29:21
14'36"
+11:32
27.
Anita BAERTS
BEL
Borasca
36:21
18'05"
+18:32
28.
Miek BRUYNINCKX
NED
KOVZ
37:04
18'26"
+19:15
NCL
Gail PARKER
GBR
South London Orienteers
NCL
Janet ROSEN
GBR
Hertfordshire Orienteering Club
NCL
Marie-Christine METTEN
BEL
K.O.L.
Top
M SUPERVET
2450m (49)
[H:]M:S
min/km
1.
Jon HOLLINGDALE
GBR
Moravian OC
17:49
7'16"
2.
Ian MAXWELL
GBR
Roxburgh Reivers
18:05
7'22"
+0:16
3.
Keith TONKIN
GBR
Border Liners
19:06
7'47"
+1:17
4.
Joël POULAIN
FRA
CapOnord
19:42
8'02"
+1:53
5.
James CRAWFORD
GBR
Guildford Orienteers
20:05
8'11"
+2:16
6.
Paul ALLÉ
FRA
Scapa Nancy
20:20
8'17"
+2:31
7.
Brian WARD
GBR
HALO
20:25
8'19"
+2:36
8.
Gavin CLEGG
GBR
Bristol Orienteering Klub
20:29
8'21"
+2:40
9.
Bart VAN DE MOORTEL
BEL
Omega
21:04
8'35"
+3:15
10.
David SEWARD
GBR
Swansea Bay OC
21:12
8'39"
+3:23
11.
Johan DE CONINCK
BEL
K.O.L.
21:32
8'47"
+3:43
12.
Patrick WALLAERT
BEL
Omega
22:05
9'00"
+4:16
13.
Neil HARVATT
GBR
HALO
22:15
9'04"
+4:26
14.
Philippe CLAPUYT
BEL
ASUB
22:24
9'08"
+4:35
15.
Didier GROSHENS
FRA
Garde Républicaine
22:44
9'16"
+4:55
16.
Gordon PARKER
GBR
South London Orienteers
23:01
9'23"
+5:12
17.
Nick CAMPBELL
GBR
Guyancourt Orientation 78
23:09
9'26"
+5:20
18.
André PEETERS
BEL
TROL
23:12
9'28"
+5:23
19.
Graeme DAWSON
AUS
Garingal
23:13
9'28"
+5:24
20.
Andre AERTS
BEL
hamok
23:15
9'29"
+5:26
21.
Marc VAN DE MAELE
BEL
K.O.L.
23:28
9'34"
+5:39
22.
Bart TICKET
BEL
TROL
23:30
9'35"
+5:41
23.
Peter HARRIS
GBR
HALO
23:33
9'36"
+5:44
24.
Ferdinand GEBOERS
BEL
K.O.L.
24:04
9'49"
+6:15
25.
Mike CAPPER
GBR
Limestone Cowboys
24:11
9'52"
+6:22
26.
Stephen KIMBERLEY
GBR
Derwent Valley Orienteers
24:52
10'08"
+7:03
27.
Simon BROOK
GBR
Eborienteers
25:39
10'28"
+7:50
28.
Eamon STAUNTON
GBR
Wimborne orienteers
25:40
10'28"
+7:51
29.
Marc BRIERS
BEL
K.O.L.
26:14
10'42"
+8:25
30.
Xavier MORIS
BEL
C.O. Pégase
26:55
10'59"
+9:06
31.
Philippe DOFFIGNY
BEL
Balise 10
27:21
11'09"
+9:32
32.
Albert VAN CANEGHEM
BEL
K.O.L.
27:36
11'15"
+9:47
33.
Andrew COX
IRL
Wato
27:53
11'22"
+10:04
34.
Daniel COFFE
FRA
AC Beauchamp
29:06
11'52"
+11:17
35.
Vidar DANIELSEN
NOR
IL Tyrving
29:50
12'10"
+12:01
36.
Paul CHANNING
GBR
Southampton Orienteering Club
30:30
12'26"
+12:41
37.
Norbert DEMEYERE
BEL
K.O.L.
31:58
13'02"
+14:09
38.
Johan CLAES
BEL
Borasca
33:39
13'44"
+15:50
39.
Eric NOBELS
BEL
C.O. Militaire Belge
33:55
13'50"
+16:06
40.
Justino NOBREGA
POR
Club Montanha do Funchal
33:57
13'51"
+16:08
41.
Gary SIMMONS
GBR
Guildford Orienteers
34:02
13'53"
+16:13
42.
Philippe LELEUX
BEL
C.O. Militaire Belge
35:15
14'23"
+17:26
43.
Emmanuel VAN HULLEBUS
BEL
hamok
42:52
17'29"
+25:03
44.
Hywel MORRIS
GBR
Wimborne orienteers
55:31
22'39"
+37:42
NCL
Bernard DUBOIS
BEL
Hainaut O.C.
NCL
Chris MARSHALL
GBR
indiv
NCL
David ROACH
LUX
Luxembourg Orienteering
NCL
Nick GREEN
GBR
Guildford Orienteers
NCL
William NICQUE
BEL
TROL
Top
W ULTRAVET
1930m (25)
[H:]M:S
min/km
1.
Christine KIDDIER
GBR
Border Liners
17:27
9'02"
2.
Odette MORET
BEL
K.O.L.
19:19
10'00"
+1:52
3.
Liz GODFREE
GBR
Derwent Valley Orienteers
19:38
10'10"
+2:11
4.
Lisette EYKMANS
BEL
K.O.L.
19:55
10'19"
+2:28
Monica ROELING
NED
TROL
19:55
10'19"
+2:28
6.
Lieve GEENS
BEL
TROL
20:55
10'50"
+3:28
7.
Kari PEDERSEN
NOR
IL Tyrving
21:00
10'52"
+3:33
8.
Monique DEFFENSE
BEL
C.O. Pégase
21:19
11'02"
+3:52
9.
Carol SANDS
GBR
Bristol Orienteering Klub
21:24
11'05"
+3:57
10.
Madeleine DIEUDONNE
FRA
ASMBCO
21:52
11'19"
+4:25
11.
Mary NIXON
GBR
Southampton Orienteering Club
22:00
11'23"
+4:33
12.
Irene CRAWSHAW
GBR
Manchester and District Orienteering Club
22:09
11'28"
+4:42
13.
Julie ASTIN
GBR
Wessex Orienteering Club
22:59
11'54"
+5:32
14.
Jean O'NEILL
IRL
Fingal Orienteers
23:03
11'56"
+5:36
15.
Denise HARPER
GBR
Caversham Orienteers
23:57
12'24"
+6:30
16.
Christa ZWIKKER
NED
ARGUS
24:46
12'49"
+7:19
17.
Jean PAYNE
GBR
DEE
24:51
12'52"
+7:24
18.
Lynn BRANFORD
GBR
Wimborne orienteers
26:37
13'47"
+9:10
19.
Christiane TOEBINTE
BEL
Balise 10
26:57
13'57"
+9:30
20.
Jen GALE
GBR
Derwent Valley Orienteers
27:18
14'08"
+9:51
21.
Paulette BLOMMEN
BEL
Omega
29:38
15'21"
+12:11
22.
Jacqueline SEPANS
FRA
Charente Maritime Orientation
30:44
15'55"
+13:17
23.
Jana COX
IRL
Wato
31:13
16'10"
+13:46
24.
Gilberte MARIEN
BEL
K.O.L.
33:37
17'25"
+16:10
25.
Angela COX
IRL
Wato
34:08
17'41"
+16:41
Top
M ULTRAVET
2220m (45)
[H:]M:S
min/km
1.
Roger HENDRICKX
BEL
K.O.L.
16:36
7'28"
2.
Axel BLOMQUIST
GBR
BRITISH ARMY ORIENTEERING CLUB
18:24
8'17"
+1:48
3.
Juliaan LINTEN
BEL
K.O.L.
18:59
8'33"
+2:23
4.
Klaus HELD
BEL
O.L.V. Eifel
19:09
8'37"
+2:33
5.
Richard SPENDLOVE
GBR
East Pennine Orienteering Club
19:20
8'42"
+2:44
6.
Rudy CANTRE
BEL
K.O.L.
19:42
8'52"
+3:06
7.
Freddy SILLIEN
BEL
C.O. Pégase
19:48
8'55"
+3:12
8.
Nigel HOULT
GBR
Bershire Orienteers
19:55
8'58"
+3:19
9.
Daniel SEPANS
FRA
Charente Maritime Orientation
20:04
9'02"
+3:28
10.
Chris BRANFORD
GBR
Wimborne orienteers
20:15
9'07"
+3:39
11.
Alfred RAES
BEL
Balise 10
20:24
9'11"
+3:48
12.
Ralph MEISSNER
GER
OLV Landshut
20:49
9'22"
+4:13
13.
Mike GODFREE
GBR
Derwent Valley Orienteers
21:04
9'29"
+4:28
14.
Vic VANDERSTRAETEN
BEL
hamok
21:19
9'36"
+4:43
15.
Rogier VANAKEN
BEL
Omega
21:29
9'40"
+4:53
16.
Armando Santos
POR
COALA
21:39
9'45"
+5:03
17.
René STEENSSENS
BEL
Balise 10
22:26
10'06"
+5:50
18.
Luc HEUNINCKX
BEL
K.O.L.
22:33
10'09"
+5:57
19.
Mike IN 'T GROEN
NED
TROL
23:21
10'31"
+6:45
20.
Keith SYKES
GBR
East Pennine Orienteering Club
24:06
10'51"
+7:30
21.
Jean BAISIPONT
BEL
C.O. Liège
24:07
10'51"
+7:31
22.
Jeffrey BAKER
GBR
Lincoln Orienteering Group
24:09
10'52"
+7:33
23.
Derek GALE
GBR
Derwent Valley Orienteers
24:19
10'57"
+7:43
24.
Dirk ZWIKKER
NED
ARGUS
24:37
11'05"
+8:01
25.
Jos THYS
BEL
hamok
25:03
11'17"
+8:27
26.
Andy PAYNE
GBR
DEE
25:38
11'32"
+9:02
27.
Kieran DEVINE
GBR
Southampton Orienteering Club
26:37
11'59"
+10:01
28.
Bill GRIFFITHS
GBR
Eborienteers
26:40
12'00"
+10:04
29.
Arnolds KUCINSKIS
LAT
OK Ogre
27:37
12'26"
+11:01
30.
Eddie DESMEDT
BEL
TROL
28:44
12'56"
+12:08
31.
Jacques FLAMENT
BEL
ASUB
28:52
13'00"
+12:16
32.
Gérard LEFRANÇOIS
FRA
AC Beauchamp
29:31
13'17"
+12:55
33.
Grahame CRAWSHAW
GBR
Manchester and District Orienteering Club
29:32
13'18"
+12:56
34.
Ruud SCHONEWILLE
NED
Borasca
33:06
14'54"
+16:30
35.
Oswald VAN BOCKSTAL
BEL
TROL
34:00
15'18"
+17:24
36.
Brian HART
GBR
Sarum
34:50
15'41"
+18:14
37.
Jos BYLEMANS
BEL
K.O.L.
40:34
18'16"
+23:58
38.
Roland DIEUDONNE
FRA
ASMBCO
44:49
20'11"
+28:13
NCL
Alan LEAKEY
GBR
South London Orienteers
NCL
David MAY
GBR
South London Orienteers
NCL
Eric HARPER
GBR
Caversham Orienteers
NCL
Kai SAKSMAN
FIN
OK TON
NCL
Martin WILSON
GBR
Berkshire Orienteers
NCL
Mike HAMPTON
GBR
OD Rugby
NCL
Tim SANDS
GBR
Bristol Orienteering Klub
Top
W HYPERVET
1530m (2)
[H:]M:S
min/km
1.
Patricia HART
GBR
Sarum
26:13
17'08"
NCL
Judith GOODAIR
GBR
East Pennine Orienteering Club
Top
M HYPERVET
1530m (4)
[H:]M:S
min/km
1.
Guy GOODAIR
GBR
East Pennine Orienteering Club
16:26
10'44"
2.
Michel OOMS
BEL
Omega
18:00
11'45"
+1:34
3.
Jean-Pierre VAN DER CRUYS
BEL
ASUB
24:11
15'48"
+7:45
NCL
Frans VAN DE MOORTEL
BEL
Omega
Top
Total
TROL
53
Omega
45
K.O.L.
33
ASUB
14
hamok
10
C.O. Liège
9
Balise 10
8
Derwent Valley Orienteers
8
Guildford Orienteers
8
Guyancourt Orientation 78
8
C.O. Pégase
7
Hainaut O.C.
7
South London Orienteers
6
Wimborne orienteers
6
AC Beauchamp
5
Astur Extrem
5
Borasca
5
Garingal
5
HALO
5
Border Liners
4
Bristol Orienteering Klub
4
C.O. Militaire Belge
4
East Pennine Orienteering Club
4
Hermathenae
4
KOVZ
4
LSF PT
4
North West
4
Southampton Orienteering Club
4
Wato
4
Altaïr C.O.
3
IGTISA
3
IL Tyrving
3
Lincoln Orienteering Group
3
Olifant
3
Roxburgh Reivers
3
SprintAddicts
3
Villeneuve d'Ascq Lille Métropole Orientation
3
indiv
3
ARGUS
2
ASMBCO
2
Belarus
2
Berliner TGC
2
Bogla OK
2
C.D.C.E.B.E.
2
CO Colmar
2
CapOnord
2
Caversham Orienteers
2
Charente Maritime Orientation
2
DEE
2
Eborienteers
2
HBOC
2
Hertfordshire Orienteering Club
2
Krasnoyarsk
2
LeO-Team
2
Luxembourg Orienteering
2
Manchester and District Orienteering Club
2
Moxina OK
2
NTNUI
2
North Gloucestershire Orienteering Club
2
O.L.G. St. Vith ARDOC
2
OLG KÖLLIKEN
2
OLV Landshut
2
Polisportiva Punto Nord
2
Sarum
2
South Yorkshire Orienteers
2
TTT
2
ATV
1
Abominable O-Men
1
BRITISH ARMY ORIENTEERING CLUB
1
Baekkelagets SK
1
Berkshire Orienteers
1
Bershire Orienteers
1
CA Madeira
1
COALA
1
Club Montanha do Funchal
1
Diosgyori Tajfuto Club
1
Edinburgh Southern Orienteering Club
1
Eridan
1
Esk Valley Orienteering Club
1
Fingal Orienteers
1
Firenze Orienteering ASD
1
Forth Valley Orienteers
1
Fossum IF
1
Garde Républicaine
1
HKIOF
1
IFK Lidingö
1
Järla Orientering
1
Koovee
1
Lagan Valley Orienteers
1
Leicestershire Orienteering Club
1
Limestone Cowboys
1
Lisboa
1
London Orienteering Klubb
1
Mid Wales Orienteering Club
1
Moravian OC
1
Mullsjö Skid och Orienteringsklubb
1
Navi
1
Nottinghamshire
1
O.L.V. Eifel
1
OD Rugby
1
OK Ogre
1
OK TON
1
OK Võru
1
OLV Steinberg
1
Orienta Ski-o
1
Ozons
1
PAPO
1
Paimion Rasti
1
Raid Orientation Paris
1
SK Severka Sumperk
1
Scapa Nancy
1
Southern Navigators
1
Stavanger OK
1
Swansea Bay OC
1
Swiss O Tours
1
Team Russia
1
Ukranian Hunters
1
Wessex Orienteering Club
1
Total: 422