clublogo
index

Militair Regelmatigheidscriterium - REGULARITE ZONHOVEN
ZONHOVEN 22.11.2018
St / EM Prov LIMBURG

Last updated: 22.11.2018 16:10:36Contact/Remarks: eddy.jansen@mil.be HELGA Orienteering Software © Michael Hock

01 02 03 04 05 06 07 Total Splitsbrowser

NCL niet geklasseerd   

01   length 9200m (69)

[H:]M:Smin/km
1.Geert SIMKENSBELH35Md Bn 1C/1Gr55:196'00"
2.Tomy JANSSENSBELH40TrgC Para58:256'20"+3:06
3.Serge DUSZABELH40ERM/KMS59:046'25"+3:45
4.Thomas VAN DER KLEIJ DOMABELH21hamok59:466'29"+4:27
5.Bert BOCKXBELH35CE Cdo1:01:426'42"+6:23
6.Nicolas IMPENSBELH35CC Land Dept Man1:03:046'51"+7:45
7.Serge BAERTBELH50Md Bn Bvr/5Li1:03:226'53"+8:03
8.Thorsten LANGERBELH45IRMEP - KMILO1:05:267'06"+10:07
9.Siegfried BAKELANTSBELH35hamok1:05:307'07"+10:11
10.Sebastien DAELSBELH35Bn HK Def St QRE1:07:327'20"+12:13
11.Michael CAMPIONEBELH21IRMEP - KMILO1:08:057'24"+12:46
12.Sven HERMANSBELH40Md Bn 1C/1Gr1:08:227'25"+13:03
13.Sven FRANCETBELH50Bn ISTAR1:10:317'39"+15:12
14.Jo CREEMERSBELH21TrgC Para1:10:487'41"+15:29
15.Ritchie SEDEYNBELH35DG Com1:10:567'42"+15:37
16.Wim HERMANSBELH3510 Gp CIS1:11:127'44"+15:53
17.Wouter VAN BAELBELH35ACOS IS1:11:267'45"+16:07
18.Eric ACHTENBELH50ERSO-KSOO1:11:587'49"+16:39
19.Sylvain STERCKXBELH21Md Bn 1/3 L1:12:337'53"+17:14
20.Jeremy FRANCQBELH35CC R&A1:13:337'59"+18:14
21.Glen VAN DEN BROECKBELH2111 BnGn1:16:088'16"+20:49
22.Erik VAN DYCKBELH503 Para1:17:058'22"+21:46
23.Ronald SOMERSBELH35Kamp BEVERLO1:17:498'27"+22:30
24.Nick WILLEMSBELH21CBOS Noord1:18:028'28"+22:43
25.Thijs VAN HAMBELH21hamok1:19:008'35"+23:41
26.Wim VAN DER STEENBELH2111 BnGn1:20:008'41"+24:41
27.Dirk GENARBELH503 Para1:20:408'46"+25:21
28.Hans MOONENBELH35Md Bn 1C/1Gr1:20:598'48"+25:40
29.Kristof SCHILDERMANSBELH21Md Bn 1C/1Gr1:21:268'51"+26:07
30.Simon ROCCABELH35Indiv.1:22:008'54"+26:41
31.Dominique VAN HEMELENBELH35DisC WS1:23:029'01"+27:43
32.Sanne BOSTEELSBELH40CE Cdo1:23:089'02"+27:49
33.Gil DECLERCQBELH21ERM/KMS1:26:039'21"+30:44
34.Christophe RESTIVOBELH40Lt Bn 12/13 Li1:26:049'21"+30:45
35.Benoit JOIE-WALCZYKBELH40CBOS Noord1:26:389'24"+31:19
36.Mark STEENSSENSBELH45Md Bn 1C/1Gr1:26:429'25"+31:23
37.Vincent GOBERTBELH354 Gp CIS1:26:569'26"+31:37
38.Tim VAN DEN BROECKBELH35CBOS Noord1:27:529'33"+32:33
39.Véronique DE BRIEYBELD21ERM/KMS1:27:569'33"+32:37
40.Rychon VAN PUTTENBELH21ERM/KMS1:27:579'33"+32:38
41.Philip MOREAUBELH45Md Bn Bvr/5Li1:29:499'45"+34:30
42.Aurian LECOMTEBELH21CC Sp Dept Adm /CIS1:30:559'52"+35:36
43.Lenaart THIREBELH21Md Bn Bvr/5Li1:31:079'54"+35:48
44.Wannes VAN HAMBELH35hamok1:31:209'55"+36:01
45.Joery HINSSENBELH21Md Bn 1C/1Gr1:31:449'58"+36:25
46.Brecht CRAEGHSBELH21CASA-ERSO1:34:0610'13"+38:47
47.Denis VANBAELENBELH50Kamp BEVERLO1:34:4410'17"+39:25
48.Sam HABRAKENBELH2129 Bn Log1:35:1210'20"+39:53
49.Eli SMEYERSBELH21CC Sp Dept Adm /CIS1:36:0510'26"+40:46
50.Jorick VAN KWIKENBORNEBELH21ERM/KMS1:36:5310'31"+41:34
51.Bert STERCKXBELH216 Gp CIS1:37:0110'32"+41:42
52.Bertrand NOBENBELH354 Gp CIS1:37:0910'33"+41:50
53.Guy DE COSTERBELH55OMEGA1:37:3610'36"+42:17
54.Aubin LECOMTEBELH35Md Bn ChA1:39:1210'46"+43:53
55.Raphael TAISBELH21CC V&C1:48:0411'44"+52:45
56.Michel PREUXBELH21Md Bn ChA1:57:0812'43"+1:01:49
57.Philippe HORSTENBELH21Md Bn Bvr/5Li1:58:5112'55"+1:03:32
58.Kris GEETSBELH45BPO2:01:1813'11"+1:05:59
59.Merlin MULLERBELH21Md Bn ChA2:18:0215'00"+1:22:43
60.Jonathan DECHAMPSBELH21Md Bn ChA2:19:3615'10"+1:24:17
61.Maxim DANCKERSBELH2111 BnGn2:23:2415'35"+1:28:05
62.Alexandre GODEAUBELH21Md Bn ChA2:40:4817'28"+1:45:29
63.Dylan SCHREURSBELH21Md Bn ChA2:41:5317'35"+1:46:34
NCLArne DEHUYSSERBELH21CASA-ERSO
NCLRaphaël HEINSBELH40ERM/KMS
NCLRony WILDERMANSBELH40CBOS Noord
NCLJean-Claude JIMENEZBELH55hamok
NCLMarc VANHERLEBELH45Bn ISTAR
NCLEngin BAYRAMBELH21Md Bn 1C/1Gr
Top

02   length 8400m (32)

[H:]M:Smin/km
1.Roel VAN DE MOORTELBELH45OMEGA57:156'48"
2.Sandro GRASSOBELH3510 Gp CIS58:527'00"+1:37
3.Pierre PARTHOENSBELH5510 Gp CIS1:00:277'11"+3:12
4.Dirk DEIJGERSBELH55hamok1:02:327'26"+5:17
5.Olivier HERMANNBELH40ERM/KMS1:03:397'34"+6:24
6.Christophe DUSSARTBELH45CC Land Dept Gn1:08:008'05"+10:45
7.Nico VAN UYTSELBELH40Bn Aie1:08:018'05"+10:46
8.Luc STEENSELSBELH4510 Gp CIS1:08:358'09"+11:20
9.Eric MATTARTBELH45CC Land Dept Man1:08:378'10"+11:22
10.Vasco BRUNOBELH403 Para1:09:358'17"+12:20
11.Philip VERVENNEBELH45CC Sp Dept Adm /CIS1:10:008'19"+12:45
12.Bart TICKETBELH55TROL1:11:598'34"+14:44
13.Eric LECOQBELH40CASA-ERSO1:13:158'43"+16:00
14.Maxime GOBLETBELH35Md Bn ChA1:13:378'45"+16:22
15.Amandine MALENGREAUBELD211 W1:14:168'50"+17:01
16.Ronny LEMOINEBELH45ACOS O-T1:14:478'54"+17:32
17.Gilles DEVAUXBELH45ACOS IS1:18:429'22"+21:27
18.Steven LORNOYBELH45TrgC Para1:19:359'28"+22:20
19.Christophe GREGOIREBELH45ERM/KMS1:21:279'41"+24:12
20.Pieter BOLLENBELH21Md Bn 1C/1Gr1:21:299'42"+24:14
21.Michel COGGHEBELH65TROL1:22:279'48"+25:12
22.Hans VERVAETBELH50BEL PART BACA1:24:2310'02"+27:08
23.Kevin JANKOWSKIBELH214 Bn Log1:25:5110'13"+28:36
24.Dimitri PAUNETBELH214 Bn Log1:26:5410'20"+29:39
25.Johan TAFFEIRENBELH50CC V&C1:26:5810'21"+29:43
26.David GILLETBELH40MRSYS1:27:5110'27"+30:36
27.Mathias ACKEBELH50ERM/KMS1:32:4811'02"+35:33
28.Pascal MARLIERBELH50CC MED1:34:1011'12"+36:55
29.Pedro WALLYNBELH453 Para1:34:1311'12"+36:58
30.Jochen MAESBELH2111 BnGn1:46:0412'37"+48:49
31.Lode MONDELAERSBELH453 Para1:50:3213'09"+53:17
NCLFranky COOLSBELH50Bn Aie
Top

03   length 7600m (71)

[H:]M:Smin/km
1.Patric MENGALBELH50CC Land Dept Man54:397'11"
2.Patrick VANHAERENBELH50KOL57:007'30"+2:21
3.Guy TIREZBELH50BELPART EUROCORPS57:077'30"+2:28
4.Stephane ADAMBELH45CC Land Dept Man58:267'41"+3:47
5.Francis WATELETBELH55IRMEP - KMILO58:307'41"+3:51
6.Franky AERTSBELH45TrgC Para58:377'42"+3:58
7.Jean-Marc GILLETBELH45OMEGA1:00:007'53"+5:21
8.Mike VANDENBULCKEBELH40Md Bn Bvr/5Li1:00:027'53"+5:23
9.Andre DE VEIRMANBELH5011 BnGn1:00:147'55"+5:35
10.Kim JANSENBELH40OMEGA1:00:317'57"+5:52
11.Linda SCHRADERBELD35JFC Brunsum1:02:068'10"+7:27
12.Kris LENAERSBELH45CC R&A1:02:458'15"+8:06
13.Roger DULIEUBELH50TrgC Para1:03:158'19"+8:36
14.Ronny BALVEBELH50TrgC Para1:03:478'23"+9:08
15.Ludovic ANTRESANGLEFRAH45JFC Brunsum1:04:398'30"+10:00
16.Tim BAENSBELH35Md Bn Bvr/5Li1:06:058'41"+11:26
17.Luc HANSENBELH50CC R&A1:06:068'41"+11:27
18.Gerd BLOOTACKERBELH45HQ Mot Bde Noord1:06:168'43"+11:37
19.Frederic PICARDBELH454 Bn Gn1:06:258'44"+11:46
20.Jean-Pierre MOINYBELH504 Bn Log1:06:328'45"+11:53
21.Michel VAN LOONBELH50Bn Aie1:07:438'54"+13:04
22.Eddy GRESSENSBELH60KOL1:07:528'55"+13:13
23.Pierre CIPARISSEBELH45ACOS IS1:08:078'57"+13:28
24.Ellen MOLSBELD35hamok1:08:319'00"+13:52
25.Philippe CAEYENBERGHSBELH45CC Land Dept Man1:09:109'06"+14:31
26.Benoit LEBLANCBELH452 W Tac1:10:379'17"+15:58
27.Marc TIMSONETBELH55CE Cdo1:11:459'26"+17:06
28.Ronald MENSBELH45TrgC Para1:11:469'26"+17:07
29.Vincent GREGOIREBELH40Md Bn 1/3 L1:11:549'27"+17:15
30.Dolf LEPPENSBELH40KOL1:12:189'30"+17:39
31.Johan DROSSAERTBELH5029 Bn Log1:12:299'32"+17:50
32.Christian DEVULDERBELH55BALISE 101:12:439'34"+18:04
33.Dieter SELSBELH35hamok1:13:429'41"+19:03
34.Karl VERVOORTBELH50TROL1:14:369'48"+19:57
35.Serge JANSSENBELH50CE Cdo1:14:509'50"+20:11
36.Pascal WIJKMANBELH50JFC Brunsum1:15:369'56"+20:57
37.Peter MOONENBELH4029 Bn Log1:15:399'57"+21:00
38.Tim VOSBELH45Md Bn Bvr/5Li1:15:519'58"+21:12
39.Kris VERDUYCKTBELH40OMEGA1:16:2210'02"+21:43
40.Roger HEUSEBELH504 Bn Log1:16:2710'03"+21:48
41.Peter HOOGSTRATENEDH50hamok1:17:0910'09"+22:30
42.Johan SWINNENBELH50ACOS O-T1:18:1410'17"+23:35
43.Mario VAN HOEIJBELH45Kamp BEVERLO1:18:5510'23"+24:16
44.Axel SMETSBELH213 Para1:20:3310'35"+25:54
45.Davy CUVELLIERBELH40CC V&C1:23:5011'01"+29:11
46.Blandine DEFOSSABELD21CC Land Dept Gn1:24:1611'05"+29:37
Thijs LESCROARTBELH-203 Para1:24:1611'05"+29:37
48.David MOYSONBELH45HQ Mot Bde Noord1:25:1511'13"+30:36
49.Patrice LOMBETBELH45MRSYS1:25:2511'14"+30:46
50.Steven COOREMANBELH35Md Bn Bvr/5Li1:26:0411'19"+31:25
51.Pieter MOONSBELH-203 Para1:27:0911'28"+32:30
52.Jelmer DEBAEKEBELH35Bn ISTAR1:28:0011'34"+33:21
53.Patrick CLAESBELH4510 Gp CIS1:28:3011'38"+33:51
54.Vincent DEBROUXBELH504 Bn Log1:28:5411'41"+34:15
55.Philippe ALBESSARDBELH554 Bn Log1:29:0411'43"+34:25
56.Etienne CERTYNBELH553 Para1:29:0511'43"+34:26
57.Wil ALARDSNEDH55LO Sport Oirschot1:30:4411'56"+36:05
58.Egwin COESSENSBELH45Mil Prov Comdo Limburg1:31:4812'04"+37:09
59.Marc BUEKERSBELH60KOL1:34:2012'24"+39:41
60.Hugues BAUGNIESBELH45Gp MP1:54:2015'02"+59:41
61.Jonathan MICLOTTEBELH21CC Land Dept Gn2:02:3516'07"+1:07:56
62.Karel VANDUFFELBELH213 Para2:26:1119'14"+1:31:32
NCLBruno RASKINBELH452 W Tac
NCLJean-Hugues DE LEEUWBELH214 Bn Gn
NCLJos LIJNENBELH50hamok
NCLMaxime VERGUCHTBELH2111 BnGn
NCLDavid VORSTENBOSCHBELH40Md Bn Bvr/5Li
NCLJean-Marc DE MIDDELAERBELH3511 BnGn
NCLLuuk ALARDSBELH21Indiv.
NCLKim PLACIDOBELH35BPO
NCLGitte OBENBELD21CC Sp Dept Adm /CIS
Top

04   length 6700m (75)

[H:]M:Smin/km
1.Gert CLAESBELH2110 W Tac40:035'58"
2.Benjamin ANCIAUXBELH2110 W Tac40:075'59"+0:04
3.Jean-Manuel VERPOORTENBELH55CC R&A43:326'29"+3:29
4.Jos JACOBSBELH55BORASCA47:237'04"+7:20
5.Hans DE WITNEDH50LO Sport Oirschot48:117'11"+8:08
6.Eddy WINTERSBELH55hamok48:487'17"+8:45
7.Michel VAN LAARBELH50CC Land Dept Man50:197'30"+10:16
8.Jelle BAKELANTSBELH21KOL51:077'37"+11:04
9.Ivo JANNISBELH55Md Bn 1C/1Gr51:257'40"+11:22
10.Tony CELUSBELH5510 W Tac51:347'41"+11:31
11.Albert LOUISBELH55Indiv.51:517'44"+11:48
12.Jos GOVENBELH55hamok52:557'53"+12:52
13.Luc WERKXBELH55BALISE 1053:197'57"+13:16
14.Jos BULLENBELH5010 W Tac53:277'58"+13:24
15.Philippe PETRISINECBELH501 W54:498'10"+14:46
16.Erik SEGERSBELH5010 W Tac55:238'15"+15:20
17.Ferdinand GEBOERSBELH60KOL55:438'18"+15:40
18.Jos BLEYENBELH5510 W Tac55:518'20"+15:48
19.Marc VAN DE MAELEBELH55KOL56:118'23"+16:08
20.Jan THEYSBELH55OMEGA57:108'31"+17:07
21.Rudy VROMANSBELH4510 W Tac57:228'33"+17:19
22.Eddy JANSENBELH50Kamp BEVERLO57:398'36"+17:36
23.Richard MATHOTBELH60CC R&A58:408'45"+18:37
24.Antoine SCHMITZBELH55Indiv.59:078'49"+19:04
25.Pascal PARTHOENSBELH50Md Bn ChA59:358'53"+19:32
26.Jean BREDOBELH65OLVE59:388'54"+19:35
27.Johan MAESBELH50hamok59:598'57"+19:56
28.Yves SOLBREUXBELH50CC V&C1:00:409'03"+20:37
29.Patrick VANDERSANDENBELH5010 W Tac1:01:349'11"+21:31
30.Peter VERSWEYVELDBELH50Bn ISTAR1:03:039'24"+23:00
31.Luc AUBLYBELH50Bn ISTAR1:03:559'32"+23:52
32.Dirk SMITSBELH5518 Bn Log1:04:069'34"+24:03
33.Michel LAMBORELLEBELH55Indiv.1:04:139'35"+24:10
34.Els PUTBELD55OMEGA1:04:499'40"+24:46
35.Patrick BLEYENBELH5510 W Tac1:05:189'44"+25:15
36.Jean-Luc MULLERBELH55BALISE 101:06:269'54"+26:23
37.Jean IGNOULBELH55KOL1:06:519'58"+26:48
38.Thierry DOSSINBELH55DGHR1:07:5510'08"+27:52
39.Didier CAVILLOTBELH55CC R&A1:08:0410'09"+28:01
40.Philippe DOFFIGNYBELH55BALISE 101:08:5110'16"+28:48
41.Michel LEJEUNEBELH50CC R&A1:08:5810'17"+28:55
42.Guy DECKXBELH60CC Infra Noord1:09:1010'19"+29:07
43.Georges VONCKBELH70+TROL1:09:3510'23"+29:32
44.Rudy LAMOLLEBELH50CIBE sud1:11:2010'38"+31:17
45.Dimitri DE VILLEBELH40DG Com1:12:5310'52"+32:50
46.Patrick DIEZBELH55H.O.C.1:13:1610'56"+33:13
47.Paul CORTHOUTSBELH55KOL1:14:5111'10"+34:48
48.Gery DELANGHEBELH50Kamp BEVERLO1:16:5311'28"+36:50
49.Ivan HEYNINCKBELH55hamok1:17:4711'36"+37:44
50.Filip LOIXBELH5010 W Tac1:17:5811'38"+37:55
51.Erik VAN DEN BOERBELH50Kamp BEVERLO1:18:4711'45"+38:44
52.Christophe CRENBELH50Md Bn ChA1:19:5711'55"+39:54
53.Luc VETSBELH50BPO1:20:1911'59"+40:16
54.Jan TROMPETBELH50BPO1:20:2211'59"+40:19
55.Jan DE SOETEBELH55TROL1:20:3212'01"+40:29
56.Christian GOHYBELH55Camp ELSENBORN1:21:3212'10"+41:29
57.Dominique PTAKBELH50CC R&A1:23:5512'31"+43:52
58.Pascal CAMPAGNOLOBELH50MRSYS1:23:5812'31"+43:55
59.Didier TERRITOBELH55Lt Bn 12/13 Li1:25:1812'43"+45:15
Marc RASSARTBELH50Lt Bn 12/13 Li1:25:1812'43"+45:15
61.Bert REESKENSBELH3510 W Tac1:26:2512'53"+46:22
62.David HONOREBELH504 Gp CIS1:33:2313'56"+53:20
63.Dirk CRUYSBERGHSBELH40Md Bn 1C/1Gr1:36:1514'21"+56:12
64.Didier MERCIERBELH50HMRA1:37:3514'33"+57:32
65.Frank VERCOUILLIEBELH55CC R&A1:41:1915'07"+1:01:16
66.Bart VERLAAKBELH3510 W Tac1:50:1116'26"+1:10:08
67.Thierry GENICOTBELH45CC Land Dept Gn1:51:0916'35"+1:11:06
68.David SCHMETSBELH21Indiv.2:03:5518'29"+1:23:52
NCLEric LORENTBELH50Camp MARCHE
NCLLuc HERMANSBELH5518 Bn Log
NCLEddy COSTERMANSBELH5010 W Tac
NCLStefan LAMBERTBELH50CC Land Dept Gn
NCLJimmy HENDRIXBELH2110 W Tac
NCLNicolas DEPLANQUEBELH45DG Com
NCLPeter IVENSBELH21CASA-ERSO
Top

05   length 5300m (31)

[H:]M:Smin/km
1.Patrick WALLAERTBELH60OMEGA46:388'47"
2.Roger BOCKXBELH60KOL46:478'49"+0:09
3.Ivo TIMMERMANSBELH65KOL53:5110'09"+7:13
4.Rudy CANTREBELH65KOL54:4510'19"+8:07
5.Anne HEIKOOPNEDH60KOL55:0610'23"+8:28
6.Alfred SIMKENSBELH65KOL56:5910'45"+10:21
7.Georges TIMMERMANSBELH70+KOL57:2710'50"+10:49
8.Albert VAN CANEGHEMBELH60KOL59:1511'10"+12:37
9.Leon CEUNENBELH65KOL1:04:2612'09"+17:48
10.Naud VAN DEN BERGBELH21Md Bn 1C/1Gr1:05:0312'16"+18:25
11.André VANHULSTBELH55BALISE 101:07:2712'43"+20:49
12.Dirk GODELAINEBELH50hamok1:07:3712'45"+20:59
13.Ferdinand MAENENBELH70+KOL1:13:3513'53"+26:57
14.Jos THYSBELH70+hamok1:13:5513'56"+27:17
15.Ernest PELTIERBELH65OLVE1:14:3614'04"+27:58
16.René STEENSSENSBELH65BALISE 101:17:1914'35"+30:41
17.Erick OOSTERLINCKBELH70+KOL1:21:2115'20"+34:43
18.Lionel HENRISBELH55BALISE 101:25:3116'08"+38:53
19.Stefanie POLLETBELD21CC R&A1:46:1720'03"+59:39
20.Christian KAYEBELH55CC R&A1:46:1820'03"+59:40
21.Anne-Marie DELANGHEBELD45DisC WS1:48:3320'28"+1:01:55
22.Nele VAN INGELGEMBELD35IRMEP - KMILO1:48:3620'29"+1:01:58
23.Eveline DIERYNCKBELD40CC Infra Noord2:01:1222'52"+1:14:34
Greet DE LEENHEERBELD40CCMP2:01:1222'52"+1:14:34
25.Sandy VAN SPRINGELBELD40CC V&C2:07:5324'07"+1:21:15
26.Thomas MANDERLIERBELH21Md Bn 1/3 L2:08:4524'17"+1:22:07
27.Martin SOUGNEBELH21Md Bn 1/3 L2:09:4624'29"+1:23:08
28.David DE WULFBELH404 Bn Gn2:17:3725'57"+1:30:59
29.Gianni IANCHELLOBELH354 Bn Gn2:18:3626'09"+1:31:58
NCLMarc BRIERSBELH60KOL
NCLChris NEYENSBELH75KOL
Top

06   length 4300m (22)

[H:]M:Smin/km
1.Marc ARNARDIBELH50ERM/KMS46:1410'45"
2.Fred GORDTSBELH55Indiv.46:2310'47"+0:09
3.Betty DE MEYERBELD50TROL54:5512'46"+8:41
4.Ferdy NIJSTBELH65KOL55:4312'57"+9:29
5.Johan WALBERSBELH60KOL56:1013'03"+9:56
6.Fernand SCHEELENBELH65hamok1:00:5314'09"+14:39
7.Jos HOUBENBELH70+KOL1:01:1014'13"+14:56
8.Willy POELBELH50CC V&C1:03:4214'48"+17:28
9.Henri VANDENBERKBELH80KOL1:04:0214'53"+17:48
10.Jacques FLAMENTBELH70+ASUB1:04:0614'54"+17:52
11.Romain DE POTTERBELH55Indiv.1:08:4715'59"+22:33
12.Lieve GEENSBELD65TROL1:11:1616'34"+25:02
13.Christiane TOEBINTEBELD65BALISE 101:17:1917'58"+31:05
14.Ruud SCHONEWILLENEDH70+BORASCA1:18:0018'08"+31:46
15.Pascal CLOQUETBELH55CC Land Dept Gn1:24:2019'36"+38:06
16.Marie-Christine METTENBELD60KOL1:24:2319'37"+38:09
17.Lia DE KERFBELD65TROL1:31:3321'17"+45:19
18.André LEDENTBELH70+BALISE 101:52:3526'10"+1:06:21
19.Anne-Marie CEULEMANSBELD50BALISE 101:53:5726'30"+1:07:43
NCLMark VAN BRUGGENBELH70+TROL
NCLJean-Michel MORETBELH45CE Cdo
NCLMathieu NADINBELH45CC Land Dept Gn
Top

07   length 4600m (1)

[H:]M:Smin/km
NCLTom DE KORTBELH4029 Bn Log
Top

Total

KOL26
hamok17
10 W Tac14
CC R&A11
Md Bn 1C/1Gr11
3 Para10
BALISE 1010
ERM/KMS10
Md Bn Bvr/5Li9
Md Bn ChA9
TROL9
Indiv.8
OMEGA8
11 BnGn7
CC Land Dept Gn7
TrgC Para7
4 Bn Log6
CC Land Dept Man6
CC V&C6
Kamp BEVERLO6
10 Gp CIS5
Bn ISTAR5
CE Cdo5
29 Bn Log4
4 Bn Gn4
BPO4
CASA-ERSO4
CBOS Noord4
CC Sp Dept Adm /CIS4
IRMEP - KMILO4
Md Bn 1/3 L4
4 Gp CIS3
ACOS IS3
Bn Aie3
DG Com3
JFC Brunsum3
Lt Bn 12/13 Li3
MRSYS3
1 W2
18 Bn Log2
2 W Tac2
ACOS O-T2
BORASCA2
CC Infra Noord2
DisC WS2
HQ Mot Bde Noord2
LO Sport Oirschot2
OLVE2
6 Gp CIS1
ASUB1
BEL PART BACA1
BELPART EUROCORPS1
Bn HK Def St QRE1
CC MED1
CCMP1
CIBE sud1
Camp ELSENBORN1
Camp MARCHE1
DGHR1
ERSO-KSOO1
Gp MP1
H.O.C.1
HMRA1
Mil Prov Comdo Limburg1
Total: 301