clublogo
index

Sylvester 2019 - Dag 2
Solterheide 27.12.2019
Omega

Last updated: 31.12.2019 14:08:43Contact/Remarks: info@sylvester5.be HELGA Orienteering Software © Michael Hock

Kinder-O D-10 D10B D-12 D-14 D-16 D-18 DE D21 DB D35 D40 D45 D50 D55 D60 D65 D70 H-10 H10B H-12 H-14 H-16 H-18 H-20 HE H21 HB H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 SE LE SD LD
Days 1 2 3 4 5 ALL
Total
 Splitsbrowser WinSplits Online

NCL niet geklasseerd   DNS niet gestart   NT zonder tijd   -- buiten wedstrijd   

Kinder-O  (11)

points[H:]M:S
NTAmrita VINAYAKGEROLG Breitsee0
NTEli Maja VERSCHAERENBELBorasca0
NTEva VLEESCHOUWERSKinder-O0
NTJaël REITSEMAKinder-O0
NTLisa BENINIBELOmega0
NTMats TALLOENBELOmega0
NTNikolas BOSISIOSLOOK Bovec0
NTNoor KENISKinder-O0
NTNoor TALLOENBELOmega0
NTSophia VASSILEVAKinder-O0
NTWitse BOECKXOmega0
Top

D-10   length 2300m (3)

points[H:]M:Smin/km
1.Elin ZWIKKERNEDTROL100022:119'38"
2.Mey ZAHNDSUIOLG Thun86525:3811'08"+3:27
3.Mila VAN DE MOORTELBELOmega56139:3317'11"+17:22
Top

D10B   length 2300m (2)

points[H:]M:Smin/km
1.Rosie VAN PUYMBROECKBELOmega100032:3514'09"
2.Ninthe WOLLESBELhamok88336:5516'03"+4:20
Top

D-12   length 3000m (6)

points[H:]M:Smin/km
1.Louise MATTARTBELHermathenae100027:109'03"
2.Jeanne VAN PUYMBROECKBELOmega86031:3510'31"+4:25
3.Fin MYLLEBELhamok76635:2711'48"+8:17
4.Frida HOPENORModum OL66540:5113'36"+13:41
5.Viktoriya VALYAVKASVKCardinal49554:5118'16"+27:41
DNSJeanne RENARDBELhamok
Top

D-14   length 4200m (10)

points[H:]M:Smin/km
1.Hanne TIESTERSBELOmega100042:1010'02"
2.Sofie BOSMANSBELOmega84449:5611'53"+7:46
3.Mette TIESTERSBELOmega83050:4812'05"+8:38
4.Feike KERCKHOFSBELOmega82850:5412'07"+8:44
5.Lorena HOSNERSUIOLregioolten82251:1612'12"+9:06
6.Marit ZWIKKERNEDTROL70659:4614'13"+17:36
7.Noor DE MITSBELTROL6951:00:4014'26"+18:30
8.Fee MYLLEBELhamok6241:07:3516'05"+25:25
DNSMaya RENARDBELhamok
DNSSarah ROOMANBELTROL
Top

D-16   length 4500m (7)

points[H:]M:Smin/km
1.Jil MYLLEBELhamok100048:4710'50"
2.Lotte VERHAEGENBELOmega94351:4511'30"+2:58
3.Lotte TIESTERSBELOmega89254:4212'09"+5:55
4.Tille DE SMULBELOmega8071:00:2913'26"+11:42
5.Mona INGRISANISUIOLregioolten8051:00:3713'28"+11:50
DNSChiara PFROMMGERWOLF Haltern
DNSLisa HARMSGERWOLF Haltern
Top

D-18   length 5200m (7)

points[H:]M:Smin/km
1.Mikaela GRAYAUSUgly Gully Orienteers100040:307'47"
2.Gaëlle FRONHOFFSBELASUB95642:218'08"+1:51
3.Julia KREKELSBELTROL91844:078'29"+3:37
4.Kato KEUPPENSBELOmega85447:269'07"+6:56
5.Emma MAESBELK.O.L.83048:479'22"+8:17
6.Diana Nora MARIASHUNMaccabi VAC6601:01:2311'48"+20:53
DNSSophie LÜSCHERSUIOLK Argus Lüscher
Top

DE   length 7300m (9)

points[H:]M:Smin/km
1.Anna MOILANENFINKuopion Suunnistajat100048:596'42"
2.Liesbeth VAN DE VELDEBELOmega98949:326'47"+0:33
3.Kim GEYPENBELOmega97450:166'53"+1:17
4.Greet OEYENBELhamok95951:056'59"+2:06
5.Eva VAN BOVENNEDOlifant89055:017'32"+6:02
6.Hannah THIELSBELHainaut O.C.85557:187'50"+8:19
7.Maria PEREVERZINAIndiv.7541:04:588'53"+15:59
8.Elise VANELFRATout Azimut Fameck7331:06:509'09"+17:51
DNSAurelia PARISFRACRCO
Top

D21   length 5800m (10)

points[H:]M:Smin/km
1.Eveline HUSNERSUIOLK WIGGERTAL100048:548'25"
2.Jolien VANDEBROEKBELhamok94251:558'57"+3:01
3.Stefanie WASSMERSUIOLG Suhr87855:419'36"+6:47
4.Vanessa VAN BREEDAMBELTROL84957:379'56"+8:43
5.Natalia PEREVERZINAIndiv.84058:1110'01"+9:17
6.Kim TIREZBELco colmar7901:01:5310'40"+12:59
7.Charlotte THEYSBELOmega7881:02:0510'42"+13:11
8.Mariya PEREPELYTSYAUKROC O-Kompas7811:02:3710'47"+13:43
DNSClaudia ROOMANBELASUB
DNSKatja BLUMEGERBerliner TSC
Top

DB   length 4500m (1)

points[H:]M:Smin/km
1.Clara COXBELOmega10001:37:4521'43"
Top

D35   length 5200m (9)

points[H:]M:Smin/km
1.Helena PLUYMERSBELTROL100044:588'38"
2.Lieke VAN OPSTALNEDK.O.L.99245:198'42"+0:21
3.Imke VAN OPSTALNEDK.O.L.89950:019'37"+5:03
4.Barbara GIUGANINOITACO283453:5510'22"+8:57
5.Stephanie HEINFELDNERGERHansa Simmerath80256:0410'46"+11:06
6.Tania HENDRICKXBELhamok6991:04:2212'22"+19:24
7.Jennifer BOEYKENSBELOmega6391:10:1913'31"+25:21
--Saskia KROONNEDOlifant050:049'37"+5:06
DNSSéverine VANDERMEULENBELC.O. Liège
Top

D40   length 5200m (15)

points[H:]M:Smin/km
1.Elisabeth SCHUTJESBELhamok100042:178'07"
2.f VASSILEVAITACO296243:588'27"+1:41
3.Nancy WENDERICKXBELhamok91446:168'53"+3:59
4.Eva LÜSCHERSUIOLK Argus Lüscher90746:388'58"+4:21
5.Meredith GRAYAUSUgly Gully Orienteers89447:179'05"+5:00
6.Katja VAN OOSTERWIJCKBELOmega88447:499'11"+5:32
7.Ellen BOURGONJONBELTROL87948:059'14"+5:48
8.Laurence DRABSBELASUB84550:039'37"+7:46
9.Metka UDOVICSLOOK Bovec83850:289'42"+8:11
10.Nadja ZAHNDSUIOLG Thun82651:129'50"+8:55
11.Lies PROVOOSTBELOmega80952:1510'02"+9:58
12.Olga ZWIKKERNEDTROL73257:4411'06"+15:27
13.Matyasné PASKUJHUNMaccabi VAC5431:17:5314'58"+35:36
DNSHilde BREESCHBELTROL
DNSSofie D'HONDTBELOmega
Top

D45   length 4500m (13)

points[H:]M:Smin/km
1.Veerle TULLENEERSBELOmega100039:498'50"
2.Evi DRESEGEROLV Uslar81748:4510'49"+8:56
3.May Ingela HOPENORModum OL78051:0411'20"+11:15
4.Els SPILLEBEENBELOmega75252:5811'46"+13:09
5.Ellen DE BIEBELOmega73554:1112'02"+14:22
6.Angelique DE GRANDEBELOmega72954:3712'08"+14:48
7.Galyna KULIKOVAGERSilin5771:09:0015'19"+29:11
8.Janni Anette HELWEGDENBallerup OK5761:09:0415'20"+29:15
9.Karin DECLERCQBELhamok5461:12:5316'11"+33:04
10.Renate THYS MARCLAYSUICA Rosé4931:20:5017'57"+41:01
11.Marijke DEBRUYNEBELhamok4841:22:1618'16"+42:27
DNSAmber THYSBELhamok
DNSNatalia KUNITSKAYARUSTitan
Top

D50   length 4500m (16)

points[H:]M:Smin/km
1.Anne GODELSUICA Rosé100044:249'52"
2.Agnès SEGONDYFRATout Azimut Fameck84152:4911'44"+8:25
3.Laurence AUGHUETBELASUB80954:5412'12"+10:30
4.Katleen VAN DE MOORTELBELOmega78456:3712'34"+12:13
5.Kristel PALMANSBELOmega77357:2512'45"+13:01
6.Valérie AUGHUETBELHainaut O.C.7221:01:2913'39"+17:05
7.Masja VAN DE VENNEDKOVZ6491:08:2415'12"+24:00
8.Susanne MAIBACHSUIol norska6431:09:0115'20"+24:37
9.Lina JASULAITYTELTUOlifant6371:09:3915'28"+25:15
10.Martine MAMPAEYBELTROL5451:21:3218'07"+37:08
11.Martine HOEKSMANEDOlifant5331:23:1618'30"+38:52
12.Anja POTVINBELco colmar5251:24:3118'46"+40:07
13.Marion VILZGERTV Eitelborn3672:01:0226'53"+1:16:38
DNSAn VERBERNEBELhamok
DNSElena KARPENKOVARUSIndiv.
DNSKristel MERTENSBELTROL
Top

D55   length 4200m (15)

points[H:]M:Smin/km
1.Lily HUSNERSUIOLK WIGGERTAL100042:0410'00"
2.Ulla MOILANENFINKuopion Suunnistajat96643:3310'22"+1:29
3.Catherine DICKBURTBELASUB93744:5510'41"+2:51
4.Tamara DENYSENKOSVKCardinal92945:1710'46"+3:13
5.Caroline MACKENZIEGBRDarlington Orienteers89347:0711'13"+5:03
6.Greta MOLSBELhamok75755:3613'14"+13:32
7.Sonja NIJSBELOmega72558:0113'48"+15:57
8.Keiko CONWAYGBRGuildford Orienteers6081:09:1016'28"+27:06
9.Myriam BRUYNINCKXBELhamok5881:11:3217'01"+29:28
NCLAnnette BONDEDENBallerup OK
DNSAlexandra BAESBELTROL
DNSFrançoise RENARDBELC.O. Liège
DNSHilde KROLSBELhamok
DNSHilde VERCAERENBELK.O.L.
DNSMaria HENKES-JOHANNSBELOLG Sankt Vith ARDOC
Top

D60   length 4200m (11)

points[H:]M:Smin/km
1.Lotta VALENTINSWEGustavsbergs OK100037:248'54"
2.Käthi KOHLERSUIOLG Dahsen88442:1810'04"+4:54
3.Odette MORETBELK.O.L.76548:5411'38"+11:30
4.Julienne VANREUSELBELhamok69653:4612'48"+16:22
5.Liset HENDRICKXBELOmega63458:5714'02"+21:33
6.Alexandra WANNERGEROLG Siegerland6071:01:3714'40"+24:13
7.Irma COLLIENNEBELO.L.V. Eifel6021:02:0914'47"+24:45
8.Maria SULZERSUIOLG Skandia5671:05:5915'42"+28:35
9.Marie-Christine METTENBELK.O.L.5201:11:5817'08"+34:34
DNSBernadette VANDERMEULENBELC.O. Liège
DNSMarina DRIESENBELOmega
Top

D65   length 3400m (10)

points[H:]M:Smin/km
1.Ulla ENGELBYSWEPan-Kristianstad100039:2111'34"
2.Sirpa KOIVULAFINHelsingin Suunnistajat98040:0911'48"+0:48
3.Monica ROELINGNEDTROL96140:5612'02"+1:35
4.Margrith HOFERSUIOLG Breitsee88544:2913'04"+5:08
5.Paulette BLOMMENBELOmega84146:4913'46"+7:28
6.Lieve GEENSBELTROL81148:3314'16"+9:12
7.Ursula WYSSSUIOLregioolten76651:2415'07"+12:03
8.Nicole VANHEESBELhamok73553:3315'45"+14:12
9.Caty DAWSONPORGAFANHORI72354:2716'00"+15:06
10.Margrit WASSMERSUIOLG Suhr5971:05:5719'23"+26:36
Top

D70   length 3200m (7)

points[H:]M:Smin/km
1.Christa ZWIKKERNEDTROL100046:4314'35"
2.Marie-Christine BLANCHEBELASUB95648:5315'16"+2:10
3.Danielle NOLENSBELhamok88053:0716'35"+6:24
4.Marianne SELLGRENSWESigtuna OK5721:21:3725'30"+34:54
NCLMargareta HARALDSSONSWEGustavsbergs OK
DNSAnnie ROMBOUTNEDTROL
DNSGilberte MARIENBELK.O.L.
Top

H-10   length 2300m (9)

points[H:]M:Smin/km
1.Sascha KURTNEDKOVZ100020:068'44"
2.Wout BOECKXBELOmega93121:359'23"+1:29
3.Thor WOLLESBELhamok79025:2611'03"+5:20
4.Daan COOLSBELTROL62832:0113'55"+11:55
5.Tomass ANDERSONSLATTerrible Hedgehogs OFC62032:2514'05"+12:19
6.Viek DE MITSBELTROL45244:2719'19"+24:21
7.Rik VERHAEGENBELOmega44045:4419'53"+25:38
DNSDaan SMOLDERSBELK.O.L.
DNSSam MANGELSCHOTSBELOmega
Top

H10B   length 2300m (6)

points[H:]M:Smin/km
1.Max VAN PUYMBROECKBELOmega100027:2711'56"
2.Mats VAN DE MOORTELBELOmega85831:5913'54"+4:32
3.Kobe DEFERMBELhamok76635:4915'34"+8:22
4.Jens DEFERMBELhamok74137:0216'06"+9:35
5.Witse BOECKXBELOmega4511:00:5326'28"+33:26
DNSJakob VAN DER KLEIJBELhamok
Top

H-12   length 3000m (4)

points[H:]M:Smin/km
1.Tom BOSMANSBELOmega100028:309'30"
2.Thor DE MITSBELTROL92230:5410'18"+2:24
3.Lasse LIBERLOOBELK.O.L.86532:5810'59"+4:28
DNSStef MANGELSCHOTSBELOmega
Top

H-14   length 4500m (4)

points[H:]M:Smin/km
1.Jorn KENNISBELhamok100033:357'27"
2.Mats DE SMULBELOmega86638:468'36"+5:11
3.Oskar HOPENORModum OL57858:0912'55"+24:34
NCLMatias LILJESTRÖMFINHelsingin Suunnistajat
Top

H-16   length 5800m (7)

points[H:]M:Smin/km
1.Antoine MATTARTBELHermathenae100036:506'21"
2.Willem BAKELANTSBELOmega93839:176'46"+2:27
3.Merlijn VAN RUMSTBELOmega80545:477'53"+8:57
4.Jarne THIELSBELOmega78746:498'04"+9:59
5.Noé ZAHNDSUIOLG Thun67954:139'20"+17:23
6.Wolf DE MITSBELTROL6081:00:3710'27"+23:47
7.Lukas DASBELOmega6071:00:4310'28"+23:53
Top

H-18   length 7000m (4)

points[H:]M:Smin/km
1.Adam CONWAYGBRGuildford Orienteers100049:397'05"
2.Joppe VAN MIERLOBELOmega93553:077'35"+3:28
DNSJason VERLINDENBELIndiv.
DNSNick MEURSBELIndiv.
Top

H-20   length 8000m (2)

points[H:]M:Smin/km
1.Daniel GRAYAUSUgly Gully Orienteers100055:006'52"
2.Ryan GRAYAUSUgly Gully Orienteers92959:137'24"+4:13
Top

HE   length 9000m (19)

points[H:]M:Smin/km
1.Jeroen HOEKX DOMABELhamok100051:245'42"
2.Tomy JANSSENSBELOmega96053:345'57"+2:10
3.Joni SOLONENFINLahden Suunnistajat -3792755:266'09"+4:02
4.Niko VAENERBERGFINLahden Suunnistajat -3789157:426'24"+6:18
5.Joost TALLOENBELOmega8361:01:316'50"+10:07
6.Tom GEYPENBELOmega8111:03:217'02"+11:57
7.Jean-Claude JIMENEZBELhamok6821:15:208'22"+23:56
NCLTeemu NISKANENFINLahden Suunnistajat -37
NCLTapani MÄKINENFINTurun Metsänkävijät
DNSBenjamin ANCIAUXBELhamok
DNSFlorian STERCKXBELBalise 10
DNSFrederik MEYNENBELhamok
DNSJosep MORLA VANRELLESPAROMON Pontevedra
DNSKen PEETERSBELTROL
DNSMarvin GOERICKEGERBerliner TSC
DNSMathias BLAISEBELC.O. Liège
DNSRemco HEREIJGERSNEDOlifant
DNSSylvain STERCKXBELBalise 10
DNSTarmo KUUBESTASUB
Top

H21   length 8000m (14)

points[H:]M:Smin/km
1.Kilian BLAISESUICA Rosé10001:04:208'02"
2.Aleksander KOWALCZYKPOLTROL9941:04:458'05"+0:25
3.Tim COPPENSBELK.O.L.9871:05:128'08"+0:52
4.Winand BERNAERSBELK.O.L.9301:09:128'38"+4:52
5.Nico CEUNENBELhamok9031:11:138'54"+6:53
6.Dieter COENBELTROL8981:11:378'57"+7:17
7.Dries WOESTENBORGHSBELTROL8751:13:329'11"+9:12
8.Io Pan WONGHKGYouth Advance Orienteering Club7441:26:2810'48"+22:08
9.William TONNEAUBELO.L.V. Eifel7211:29:1211'08"+24:52
10.Marc WAGENAARNEDOlifant6331:41:4112'42"+37:21
DNSAlex DE ROECKBELOmega
DNSGert BRABANTSBELIndiv.
DNSSerhii MASHYNSKYIUKRKSO O-Kompas
DNSToon MELISBELhamok
Top

HB   length 5800m (5)

points[H:]M:Smin/km
1.Ronald SOMERS DOMANEDK.O.L.100047:558'15"
2.Jonas VAN PUYMBROECKBELOmega81758:4010'06"+10:45
3.Steven TIESTERSBELOmega7251:06:0511'23"+18:10
4.Matyas PASKUJHUNMaccabi VAC5861:21:4914'06"+33:54
DNSBruno VANDERMEULENBELC.O. Liège
Top

H35   length 8000m (9)

points[H:]M:Smin/km
1.Silvio ZAHNDSUIOLG Thun100059:087'23"
2.Toon PEETERSBELTROL9241:04:018'00"+4:53
3.Wiet LAENENBELTROL9031:05:318'11"+6:23
4.Wim BRIESBELK.O.L.7601:17:499'43"+18:41
5.Dieter SELSBELhamok7281:21:1410'09"+22:06
6.Frank MIESKEGERKaulsdorfer OLV Berlin7081:23:3010'26"+24:22
7.Michael HEINFELDNERGERHansa Simmerath6891:25:5010'43"+26:42
DNSDries VAN DER KLEIJBELhamok
DNSJeroen VAN DER KLEIJBELhamok
Top

H40   length 7000m (13)

points[H:]M:Smin/km
1.Jan OEYENBELOmega100040:275'46"
2.Pascal MYLLEBELhamok78351:417'23"+11:14
3.Tim DILENBELK.O.L.77752:037'26"+11:36
4.Koen BOSMANSBELOmega75753:287'38"+13:01
5.Davy HEESAKKERSNEDOlifant72955:277'55"+15:00
6.Dolf LEPPENSBELK.O.L.72156:058'00"+15:38
7.Kristof WOLLESBELhamok67759:478'32"+19:20
8.Jan BOECKXBELOmega6301:04:109'09"+23:43
9.Kristian BOSISIOSLOOK Bovec6281:04:259'12"+23:58
10.Jo DASBELOmega3971:41:5714'33"+1:01:30
NCLKim JANSENBELOmega
DNSSam DEFERMBELhamok
DNSStefaan SCHUTJESBELhamok
Top

H45   length 7000m (26)

points[H:]M:Smin/km
1.Fredrik NORDSTRÖMSWEOK Älgen100042:326'04"
2.Olivier DE SMULBELOmega93945:196'28"+2:47
3.Marc KERCKHOFSBELOmega91746:226'37"+3:50
4.Mats BERGENFURSWEIK Vikings OK86249:197'02"+6:47
5.Roland VAN LOONNEDKOVZ85849:337'04"+7:01
6.Eric MATTARTBELHermathenae81052:317'30"+9:59
7.Roel SMOLDERSBELK.O.L.80952:367'30"+10:04
8.Kimmo LILJESTRÖMFINHelsingin Suunnistajat79953:137'36"+10:41
9.Stefano BRAMBILLAITACO275656:158'02"+13:43
10.Kurt SMETBELTROL74956:458'06"+14:13
11.Ralph KURTGERTROL73657:468'15"+15:14
12.Kris WYNENBELK.O.L.73657:478'15"+15:15
13.Franky AERTSBELOmega71359:418'31"+17:09
14.Tuomas KIVELÄFINRaisu Lumous7001:00:458'40"+18:13
15.Koen VANGESTELBELOmega6981:00:588'42"+18:26
16.Yves GOMREEBELHainaut O.C.6681:03:419'05"+21:09
17.Jur RINGERSNEDhamok6671:03:459'06"+21:13
18.Steven LORNOYBELOmega6511:05:239'20"+22:51
19.Yves DE MITSBELTROL6461:05:489'24"+23:16
20.Jean-Marc GILLETBELOmega5881:12:1810'19"+29:46
21.Gunther DEFERMEBELhamok5441:18:1011'09"+35:38
DNSAttila DUDÁSHUNKecskeméti Önkormányzati Dolgozók Szabadidősport Klubja
DNSBen VERAARTBELK.O.L.
DNSGert MANGELSCHOTSBELOmega
DNSRonny TIMMERSBELhamok
Top

H50   length 5800m (29)

points[H:]M:Smin/km
1.Matti YLILUIKKIFINSuomusjärven Sisu100036:486'20"
2.Noël NIJSTENBELBorasca95838:266'37"+1:38
3.Mats LILJASWEOK Älgen92139:576'53"+3:09
4.Martin SCHAFFNERSUIOLK Piz Hasi87242:137'16"+5:25
5.Guy TIREZBELco colmar87142:167'17"+5:28
6.Bart MELLEBEEKBELhamok86442:367'20"+5:48
7.Jyrki NIEMINENFINLounais-Hämeen Rasti85942:517'23"+6:03
8.Koen NEYENSBELK.O.L.84643:317'30"+6:43
Martin NOLTEGERO.L.V. Eifel84643:317'30"+6:43
10.Blaise MARCLAYBELC.O. Liège77447:348'12"+10:46
11.Juha SUUTARIFINKuopion Suunnistajat76947:518'15"+11:03
Marko VIRTAFINTurun Suunnistajat76947:518'15"+11:03
13.Wim GEERTS DOMABELhamok76348:128'18"+11:24
14.Patrick KORSTJENSBELK.O.L.75848:348'22"+11:46
15.Andre DE VEIRMANBELTROL73949:498'35"+13:01
Jean-claude MARIONSUICA Rosé73949:498'35"+13:01
17.Alastair MACKENZIEGBRDarlington Orienteers72051:058'48"+14:17
18.Koen CROONSBELOmega65955:529'37"+19:04
19.Bart WILLEMSBELOmega64157:229'53"+20:34
20.Espen Fyhn NILSENNORStavanger Orienteringsklubb62259:0910'11"+22:21
21.Marc VANHERLEBELhamok61559:5210'19"+23:04
22.Denis COLLOMBFRAco amberieu4961:14:1412'47"+37:26
23.Pim VAN DER WIJKNEDOlifant4451:22:4414'15"+45:56
DNSAndreas MOHRENGERHansa Simmerath
DNSChristian HARMSGERWOLF Haltern
DNSFabian BIEVELEZBELbievelez
DNSPierre-Emmanuel DEMEUSEBELC.O. Liège
DNSRudy ROOMANBELTROL
DNSWim VERVOORTBELTROL
Top

H55   length 5200m (30)

points[H:]M:Smin/km
1.Luc MELISBELhamok100036:096'57"
2.Guido TIMMERSBELhamok99936:116'57"+0:02
3.Eric VANDEBROEKBELhamok98736:387'02"+0:29
4.Alex BORRUSTitan89140:337'47"+4:24
5.Steven JOCHEMSNEDKOVZ88141:017'53"+4:52
6.Gunnar HOPENORModum OL87941:087'54"+4:59
7.Bart VAN DE MOORTELBELOmega86741:418'00"+5:32
8.Jan TOELENBELK.O.L.85142:288'10"+6:19
9.Thomas HELLINGSUIIndiv.83543:188'19"+7:09
10.Hennie KENNISNEDOlifant82743:428'24"+7:33
11.Dirk CEULEMANSBELOmega82044:068'28"+7:57
12.Werner DRESEGEROLV Uslar79445:338'45"+9:24
13.Jan THEYSBELOmega75847:409'10"+11:31
14.Erik VAN DE WEIJERBELOmega73549:119'27"+13:02
15.Patrick VAN BOSCHBELTROL71550:339'43"+14:24
16.Peter VANDE LOOCKBELK.O.L.69252:1510'02"+16:06
17.Mathias LÜSCHERSUIOLK Argus Lüscher66254:3810'30"+18:29
18.Wolfgang VILZGERTV Eitelborn64256:2110'50"+20:12
19.Phil CONWAYGBRGuildford Orienteers5851:01:5011'53"+25:41
20.Ivan HEYNINCKBELhamok5771:02:4012'03"+26:31
21.Dirk SPIESSENSBELTROL4251:25:0816'22"+48:59
NCLNikolaj WANNERGEROLG Siegerland
NCLAir ANDERSSONLATTerrible Hedgehogs OFC
NCLBrenton GRAYAUSUgly Gully Orienteers
DNSDirk FABRÉBELOmega
DNSErik VAN DYCKBELTROL
DNSFrançois JACOBSBELOmega
DNSFreddy HENKESBELOLG Sankt Vith ARDOC
DNSPatrick BLEYENBELhamok
DNSPhilippe PAGEFRACharante Maritime Orientation
Top

H60   length 4900m (21)

points[H:]M:Smin/km
1.Adrie VAN OPSTALNEDK.O.L.100037:457'42"
2.Jackie VANDIJCKBELK.O.L.92140:588'21"+3:13
3.Patrick WALLAERTBELOmega90741:368'29"+3:51
4.Joergen PEDERSENDENAkademisk Skytteforening87843:018'46"+5:16
5.Arne KRISTENSENDENHerlufsholm85544:109'00"+6:25
6.Roger BOCKXBELK.O.L.83145:279'16"+7:42
7.Gregers JORGENSENDENBallerup OK80646:519'33"+9:06
8.Anne HEIKOOPNEDOlifant80347:029'35"+9:17
9.Ferdinand GEBOERSBELK.O.L.80147:079'36"+9:22
10.Markku SAVOLAINENFINKuopion Suunnistajat75150:1610'15"+12:31
11.Paul CORTHOUTSBELK.O.L.73351:2910'30"+13:44
12.Karel PEETERSBELK.O.L.67955:3611'20"+17:51
13.Chris ADDIERSBELOmega65657:3211'44"+19:47
14.Guus VAN BOVENNEDOlifant5761:05:2913'21"+27:44
15.Eddie GEYPENBELK.O.L.5481:08:5414'03"+31:09
16.Marc BUEKERSBELK.O.L.4861:17:3915'50"+39:54
NCLJulien VAN BOSCHBELTROL
DNSEddy GRESSENSBELK.O.L.
DNSGerrit VAN DE RIETNEDOlifant
DNSJean-Noël DEBEHOGNEBELASUB
DNSLeo BAEYENSBELOmega
Top

H65   length 4200m (27)

points[H:]M:Smin/km
1.Andre AERTSBELhamok100032:367'45"
2.Freddy SILLIENBELC.O. Pégase87937:058'49"+4:29
3.Rudy CANTREBELK.O.L.83039:169'20"+6:40
4.Servais HICKBELC.O. Liège81440:039'32"+7:27
5.Marc BRIERSBELK.O.L.80340:379'40"+8:01
6.Matz LARSSONSWEGustavsbergs OK79041:159'49"+8:39
7.Rogier VANAKENBELOmega78941:209'50"+8:44
8.Kalle LINDQVISTSWEVäxjö OK77142:1810'04"+9:42
9.Brian JOHNSONGBRWimborne orienteers72844:4610'39"+12:10
10.Helmut WOLLGARTENGERHansa Simmerath72544:5810'42"+12:22
11.Dominique SCHUTJESBELhamok68447:3911'20"+15:03
12.Vasil SILINGERSilin68047:5811'25"+15:22
13.Fritz SULZERSUIOLG Skandia64750:2211'59"+17:46
14.Guido CEUNENBELhamok64550:3412'02"+17:58
15.Hermann WOLLGARTENGERHansa Simmerath63051:4612'19"+19:10
16.Magnus HARALDSSONSWEGustavsbergs OK56158:0613'49"+25:30
17.Ivo TIMMERMANSBELK.O.L.56058:1513'52"+25:39
18.Heinrich GÖTTEGEROLF Mainz55958:1613'52"+25:40
19.Fernand SCHEELENBELhamok55958:1913'53"+25:43
20.Robert SCUVEEBELC.O. Liège5431:00:0514'18"+27:29
21.Eddie DE KERFNEDTROL5351:00:5314'29"+28:17
22.Jozef BELMANSBELK.O.L.4511:12:1417'11"+39:38
23.Léonard THIENPONDTBELASUB4231:17:0418'20"+44:28
NCLHansruedi KOHLERSUIOLG Dahsen
DNSAlfons BAKELANTSBELK.O.L.
DNSAnton BUYTAERTBELOmega
DNSLuc HEUNINCKXBELK.O.L.
Top

H70   length 3400m (19)

points[H:]M:Smin/km
1.Franz WYSSSUIOLregioolten100034:0310'00"
2.Frans WENSBELTROL98834:2810'08"+0:25
3.Roy DAWSONPORGAFANHORI96135:2610'25"+1:23
4.Hans Chr. STRIBDENHerlufsholm95235:4610'31"+1:43
5.Mike IN 'T GROENNEDTROL93136:3410'45"+2:31
6.Dirk ZWIKKERNEDTROL91837:0510'54"+3:02
7.Georges TIMMERMANSBELK.O.L.76744:2213'02"+10:19
8.Jouko KOIVULAFINHelsingin Suunnistajat76444:3313'06"+10:30
9.Errol PITTETSUIOLG Breitsee76344:3713'07"+10:34
10.Vic VANDERSTRAETENBELhamok73446:2513'39"+12:22
11.Anders SELLGRENSWESigtuna OK72047:1613'54"+13:13
12.Eddie DESMEDTBELTROL66451:1715'04"+17:14
13.Jos THYSBELhamok65452:0515'19"+18:02
14.Ruud SCHONEWILLENEDBorasca58957:4817'00"+23:45
15.Jean BAISIPONTBELC.O. Liège58358:2617'11"+24:23
NCLÅge LILJESTRÖMFINHelsingin Suunnistajat
DNSFerdy NIJSTBELK.O.L.
DNSJos BYLEMANSBELK.O.L.
DNSMark VAN BRUGGENBELTROL
Top

H75   length 3200m (9)

points[H:]M:Smin/km
1.Phil MELLEBEEKBELhamok100038:5312'09"
2.Chris NEYENSBELK.O.L.91642:2613'15"+3:33
3.Heinz KELLERSUIol.biel.seeland91642:2813'16"+3:35
4.Jean OOMSBELhamok86544:5814'03"+6:05
5.Alfons BOSCHBELTROL4691:22:5125'53"+43:58
DNSAlex COURSIERBELTROL
DNSBert GEUDENSBELK.O.L.
DNSJean Pierre VAN DER CRUYSBELASUB
DNSWilly VAN CAELENBERGEBELhamok
Top

H80   length 3200m (8)

points[H:]M:Smin/km
1.Michel OOMSBELOmega100044:4013'57"
2.Frans VAN DE MOORTELBELOmega86951:2516'04"+6:45
3.Henri VANDENBERKBELK.O.L.7031:03:3219'51"+18:52
4.Peo BENGTSSONSWEPan-Kristianstad5761:17:2924'12"+32:49
NCLJan VAN HEESBELK.O.L.
DNSAndre DE RIJKBELK.O.L.
DNSBonaventuur CLOOSTERMANSBELhamok
DNSGeorges CEUNENBELK.O.L.
Top

SE   length 4800m (12)

points[H:]M:Smin/km
1.Nils KUIPERSNEDKOVZ040:388'27"
2.Maud KUIPERSNEDKOVZ040:588'32"+0:20
3.Marcel KUIPERSNEDKOVZ041:148'35"+0:36
4.Michel RYSENAERBELSUD O LUX056:5011'50"+16:12
5.Dagmar KORSTJENSBELK.O.L.01:01:0012'42"+20:22
6.Hazel VAN RUMDTBELOmega01:03:5313'18"+23:15
7.Odin COESSENSBELK.O.L.01:08:2114'14"+27:43
8.Thor COESSENSBELK.O.L.01:08:3414'17"+27:56
9.Emiel VANHERWEGENOmega01:45:5422'03"+1:05:16
NCLMartha Miranda MIESKEGERKaulsdorfer OLV Berlin
DNSEgwin COESSENSBELK.O.L.
DNSMaryline DEMEUSEBELC.O. Liège
Top

LE   length 2500m (8)

points[H:]M:Smin/km
1.Anton HUSNERSUIOLK WIGGERTAL024:489'55"
2.Sid LEEUWSBELOmega029:3711'50"+4:49
3.Maria HENDRICKXBELOmega042:2216'56"+17:34
4.Lucas BENINIBELOmega050:0520'01"+25:17
5.Saar GORISBELK.O.L.01:08:1327'17"+43:25
6.Aron REITSEMANEDARGUS01:08:5227'32"+44:04
NCLIrma LILJESTRÖMFINHelsingin Suunnistajat
NCLEvy POLEUNISBELOmega
Top

SD   length 4700m (19)

points[H:]M:Smin/km
1.Jorran VAN DER HEIJDENNEDTROL036:097'41"
2.Olaf WOERTELNEDKOVZ043:029'09"+6:53
3.Ivan BATCHEVNEDKOVZ043:359'16"+7:26
4.Peter REITSEMAARGUS047:4710'10"+11:38
5.Annemie JANSENBELK.O.L.052:3711'11"+16:28
6.Marieke ADDIERSBELOmega053:2211'21"+17:13
7.Francis KRIERBELASUB055:2211'46"+19:13
8.Dag DESTREELBELOmega055:5711'54"+19:48
9.Ludo MILISSENBELBorasca057:2412'12"+21:15
10.Tjitske BREIMERNEDHOC'93057:4312'16"+21:34
11.Jorge Manu MARQUESBELOmega058:5712'32"+22:48
12.Jan BOUWMANGERLölner OL-Team01:06:1014'04"+30:01
13.Lina GORISBELK.O.L.01:07:1614'18"+31:07
14.Annika MOMMAERTSBELOmega01:10:0914'55"+34:00
15.Jaqueline MOREAUBELC.O. Liège01:20:2317'06"+44:14
16.Etienne DE CANNEBELOmega01:29:5719'08"+53:48
17.Roger AERTSBELOmega01:40:2521'21"+1:04:16
NCLFred TOSSERAMSNEDTROL
DNSLien VANDERLINDENBELOmega
Top

LD   length 7800m (12)

points[H:]M:Smin/km
1.Garnt SWINKELSNEDTROL052:426'45"
2.Richard ROBINSONBELASUB01:03:158'06"+10:33
3.Clare LONERGANAUSASUB01:03:448'10"+11:02
4.Bricis RAIMONDSLATMeridians01:09:518'57"+17:09
5.Michael MARGOLINGERGSV Düsseldorf01:14:209'31"+21:38
6.Philip EYCKMANSBELhamok01:14:449'34"+22:02
7.Etienne VANDEGHINSTEBELAltaïr C.O.01:25:2510'57"+32:43
8.Ideke VAN HOOFNEDKOVZ01:26:5111'08"+34:09
9.Robbe VAN HAVERBEKEBELK.O.L.01:30:1211'33"+37:30
10.Manu VAN HAVERBEKEBELK.O.L.01:30:2211'35"+37:40
11.Patrick DE BRUYCKERNEDKOVZ02:02:2015'41"+1:09:38
NCLKieran MACDONELLAUSASUB
Top

Total

Omega93
hamok61
K.O.L.55
TROL48
ASUB14
C.O. Liège12
Olifant12
KOVZ11
Indiv.7
Helsingin Suunnistajat6
Hansa Simmerath5
Ugly Gully Orienteers5
Borasca4
CA Rosé4
Gustavsbergs OK4
Kinder-O4
Kuopion Suunnistajat4
Modum OL4
OLG Thun4
OLregioolten4
Ballerup OK3
CO23
Guildford Orienteers3
Hainaut O.C.3
Hermathenae3
Lahden Suunnistajat -373
Maccabi VAC3
O.L.V. Eifel3
OK Bovec3
OLG Breitsee3
OLK Argus Lüscher3
OLK WIGGERTAL3
WOLF Haltern3
co colmar3
ARGUS2
Balise 102
Berliner TSC2
Cardinal2
Darlington Orienteers2
GAFANHORI2
Herlufsholm2
Kaulsdorfer OLV Berlin2
OK Älgen2
OLG Dahsen2
OLG Sankt Vith ARDOC2
OLG Siegerland2
OLG Skandia2
OLG Suhr2
OLV Uslar2
Pan-Kristianstad2
Sigtuna OK2
Silin2
TV Eitelborn2
Terrible Hedgehogs OFC2
Titan2
Tout Azimut Fameck2
AROMON Pontevedra1
Akademisk Skytteforening1
Altaïr C.O.1
C.O. Pégase1
CRCO1
Charante Maritime Orientation1
GSV Düsseldorf1
HOC'931
IK Vikings OK1
KSO O-Kompas1
Kecskeméti Önkormányzati Dolgozók Szabadidősport Klubja1
Lounais-Hämeen Rasti1
Lölner OL-Team1
Meridians1
OC O-Kompas1
OLF Mainz1
OLK Piz Hasi1
Raisu Lumous1
SUD O LUX1
Stavanger Orienteringsklubb1
Suomusjärven Sisu1
Turun Metsänkävijät1
Turun Suunnistajat1
Växjö OK1
Wimborne orienteers1
Youth Advance Orienteering Club1
bievelez1
co amberieu1
ol norska1
ol.biel.seeland1
Total: 477