clublogo
index

Rocky Orienteering Event - Militair Regelmatigheidscriterium
Eupen 14.2.2020
Nationaal Militair Team

Last updated: 14.02.2020 13:36:29Contact/Remarks: eddy.jansen@mil.be HELGA Orienteering Software © Michael Hock

M Open W Open M Master 1 M Master 2 Total Splitsbrowser

NCL niet geklasseerd   -- buiten wedstrijd   

M Open   length 7500m  climb 260m (59)

[H:]M:Smin/km
1.Guy TIREZBELH50Kamp BEVERLO1:10:339'24"
2.Nicolas IMPENSBELH35CC Land Dept Man1:14:369'56"+4:03
3.Ritchie SEDEYNBELH40DG Com1:15:1710'02"+4:44
4.Remco HEREIJGERSNEDH21NEDERLAND TEAM1:15:4310'05"+5:10
5.Marco SMULDERSNEDH50NEDERLAND TEAM1:16:5110'14"+6:18
6.William DIDIERBELH50Camp LAGLAND1:17:5010'22"+7:17
7.Frederic VERCRUYSSEBELH404 Bn Log1:17:5310'23"+7:20
8.Tim COPPENSBELH2110 Gp CIS1:18:1910'26"+7:46
9.Aubin LECOMTEBELH35Md Bn ChA1:20:1510'41"+9:42
10.Nick WILLEMSBELH35CBOS Noord1:20:5510'47"+10:22
11.Laurent DE CUBBERBELH35TrgC Para1:21:0610'48"+10:33
12.Michel VAN DONGENNEDH40NEDERLAND TEAM1:21:5210'54"+11:19
13.Nico VAN UYTSELBELH45Bn Aie1:22:0410'56"+11:31
14.Jeroen LIEFRINKNEDH45NEDERLAND TEAM1:22:5411'03"+12:21
15.Sebastien GERARDBELH21Md Bn ChA1:24:3311'16"+14:00
16.Johan PEFFERBELH212 Cdo1:25:2211'22"+14:49
17.Cedric BOECKXBELH21ERM/KMS1:25:4811'26"+15:15
18.Serge BAERTBELH55Md Bn Bvr/5Li1:27:0511'36"+16:32
19.Davy HEESAKKERSNEDH40NEDERLAND TEAM1:27:5511'43"+17:22
20.Brent VLEUGELSBELH2118 Bn Log1:28:2311'47"+17:50
21.Sebastien DAELSBELH35Bn HK Def St QRE1:29:0511'52"+18:32
22.José NICOLASBELH50CC Land Dept Man1:30:0412'00"+19:31
23.Thomas VENEMANEDH35NEDERLAND TEAM1:30:1212'01"+19:39
24.Andy HUYGHEBELH40Md Bn Bvr/5Li1:32:2012'18"+21:47
25.Tim VAN DEN BROECKBELH35CBOS Noord1:32:5612'23"+22:23
26.Mehdi GREGOIREBELH214 Bn Gn1:34:3512'36"+24:02
27.Arnaud FARCYBELH21ERSO-KSOO1:35:3012'44"+24:57
28.Benjamin BUISSERETBELH21Md Bn ChA1:38:4713'10"+28:14
29.David OLBRECHTSBELH21Md Bn ChA1:38:5513'11"+28:22
30.Yannick MARQUETBELH40CC R&A1:42:2913'39"+31:56
31.Pim NOUWELANTNEDH40NEDERLAND TEAM1:42:4513'41"+32:12
32.Davy DE BOELBELH45Kamp BEVERLO1:45:2714'03"+34:54
33.Martijn VANHAERENBELH21Md Bn Bvr/5Li1:51:4614'54"+41:13
34.Jietse FRICKXBELH21Md Bn Bvr/5Li1:52:4415'01"+42:11
35.Julien MOUGINBELH35CC Land Dept Gn1:53:0015'03"+42:27
36.Loic D' HOOGHEBELH212 Cdo1:57:3115'40"+46:58
37.Gil HEUSKINBELH212 Cdo2:03:5416'31"+53:21
38.Geoffrey TONNEAUBELH21Md Bn ChA2:06:0516'48"+55:32
39.Nicolas LAMBERTBELH35Md Bn ChA2:13:3817'49"+1:03:05
40.Jimmy ADAMBELH21Md Bn ChA2:14:3617'56"+1:04:03
NCLBenjamin STEENHAUTBELH21Md Bn Bvr/5Li
NCLReggie DEKOSTERBELH21Md Bn Bvr/5Li
NCLAlexander SCHEPERSBELH21Md Bn Bvr/5Li
NCLSerge DUSZABELH45ERM/KMS
NCLMichel RODRIGUEBELH21Md Bn Bvr/5Li
NCLSam HABRAKENBELH3529 Bn Log
NCLAurian LECOMTEBELH21CC Sp Dept Adm /CIS
NCLJordy FRANSSENSBELH21Md Bn Bvr/5Li
NCLChris BUVENSBELH21Md Bn Bvr/5Li
NCLAlex VANDEWYNCKELBELH214 Bn Log
NCLJan SWERTSBELH21Md Bn Bvr/5Li
NCLJelle VAN DER SCHOOTBELH40Md Bn Bvr/5Li
NCLLorenzo DESMADRYLBELH21Md Bn Bvr/5Li
NCLDaniel VANDEBEURIEBELH21Md Bn Bvr/5Li
NCLKenneth DE NOLFBELH21Md Bn Bvr/5Li
NCLBriek CARNOYBELH21Md Bn Bvr/5Li
NCLMatthias POTTIERBELH3511 BnGn
NCLAlexandre FICARROTTABELH214 Bn Gn
NCLJeremy MOTTETBELH354 Bn Gn
Top

W Open   length 4500m  climb 170m (7)

[H:]M:Smin/km
1.Tjitske BREIMERNEDD35NEDERLAND TEAM1:01:0013'33"
2.Mijke MALLEKOOTENEDD35NEDERLAND TEAM1:06:1214'42"+5:12
3.Linda SCHRADERNEDD35NEDERLAND TEAM1:06:4214'49"+5:42
4.Elvin ALDERS-STELNEDD35NEDERLAND TEAM1:13:3216'20"+12:32
5.Sabine DE BENBELD55ACOS O&T2:12:1129'22"+1:11:11
NCLAlicia BODARTBELD21Md Bn ChA
NCLPeter LEYSBELH55ACOS O&T
Top

M Master 1   length 6500m  climb 205m (52)

[H:]M:Smin/km
1.Olivier HERMANNBELH4515 W Lu Tpt58:499'02"
2.Patric MENGALBELH50CC Land Dept Man1:01:059'23"+2:16
3.Pierre MARCHALBELH60C.O. Liège1:02:189'35"+3:29
4.Wim PEERSBELH40TROL1:02:449'39"+3:55
5.Christophe DUSSARTBELH45CC Land Dept Gn1:07:0310'18"+8:14
6.Geoffrey LAMBERTBELH402 Cdo1:09:4110'43"+10:52
7.Andre DE VEIRMANBELH5511 BnGn1:09:5110'44"+11:02
8.Ronald SOMERSBELH40Kamp BEVERLO1:10:2610'50"+11:37
9.Franky AERTSBELH45TrgC Para1:14:4611'30"+15:57
10.Benoit EVRARDBELH40CC Land Dept Gn1:14:5911'32"+16:10
11.Patrick CHRISTODOULEASBELH55CC R&A1:15:0011'32"+16:11
12.Tim DILENBELH4010 Gp CIS1:15:4911'39"+17:00
13.Bert HAESENBELH45TrgC Para1:15:5911'41"+17:10
14.Arnaud PREVOTBELH404 Bn Gn1:16:3111'46"+17:42
15.Jean-Pierre DERAMOUDTBELH50Base Beauvechain/ BKOKS1:16:3211'46"+17:43
16.Dolf LEPPENSBELH40KOL1:16:3511'46"+17:46
17.Koen VANGESTELBELH50TrgC Para1:16:4611'48"+17:57
18.Eric MATTARTBELH45CC Land Dept Man1:16:5011'49"+18:01
19.Alain GENTENBELH504 Bn Log1:18:0412'00"+19:15
20.Xavier BOUTYBELH5029 Bn Log1:18:3412'05"+19:45
21.Hendrik VAN HOEYBELH5511 BnGn1:19:2212'12"+20:33
22.Jerome SOTTIAUXBELH40CC Sp Dept Adm /CIS1:21:1712'30"+22:28
23.Eric LECOQBELH40ERSO-KSOO1:23:4412'52"+24:55
24.Luc STEENSELSBELH5010 Gp CIS1:26:0913'15"+27:20
25.Kris LENAERSBELH45CC R&A1:27:1813'25"+28:29
26.Olivier BRASSEURBELH45Base Beauvechain/ BKOKS1:27:5213'31"+29:03
27.Michaël DUPRETBELH45Lt Bn 12/13 Li1:28:2013'35"+29:31
28.Didier CAVILLOTBELH55CC R&A1:28:2513'36"+29:36
29.Didier TERRITOBELH55Lt Bn 12/13 Li1:29:3613'47"+30:47
30.Alain AERTSBELH505 EMI1:30:0313'51"+31:14
31.Didier DOHOGNEBELH45BPO1:30:0513'51"+31:16
32.Damien JACQMINBELH40CC Land Dept Man1:31:2314'03"+32:34
33.Didier TOMASIBELH502 Cdo1:31:4114'06"+32:52
34.Philippe ALBESSARDBELH55Indiv.1:32:0614'10"+33:17
35.Serge VANHAMMEBELH505 EMI1:34:3414'32"+35:45
36.Eric GIAUXBELH60BALISE 101:35:5514'45"+37:06
37.Tim BAENSBELH40Md Bn Bvr/5Li1:36:1614'48"+37:27
38.Marc TIMSONETBELH55BALISE 101:36:4814'53"+37:59
39.Philippe DEVILLEBELH55BALISE 101:37:2514'59"+38:36
40.Philippe PISVINBELH55Lt Bn 12/13 Li1:39:0015'13"+40:11
41.Philip MOREAUBELH45Md Bn Bvr/5Li1:44:2016'03"+45:31
42.Eddy JONCKERSBELH45Bn ISTAR1:57:0818'01"+58:19
43.Thierry KELLNERBELH55Camp LAGLAND2:02:1318'48"+1:03:24
44.Egwin COESSENSBELH45Mil Prov Comdo Limburg2:04:5819'13"+1:06:09
45.Kurt WERBROUCKBELH55hamok2:06:5819'31"+1:08:09
46.Patrick VANDERWIELENBELH4010 W Tac2:10:1120'01"+1:11:22
47.Emmanuel VAN HULLEBUSBELH55hamok2:20:1821'35"+1:21:29
48.Alex LANCKRIETBELH55MRMP2:21:2321'45"+1:22:34
--Ludovic PAQUEBELH35CC Land Dept Gn1:26:1613'16"+27:27
--Nicolas ABSILBELH35CC R&A1:36:0414'46"+37:15
NCLGunther VREYSBELH40Md Bn Bvr/5Li
NCLEd JANSSENSNEDH55LO Sport Oirschot
Top

M Master 2   length 4900m  climb 165m (75)

[H:]M:Smin/km
1.Paul GOOSSENSBELH5010 W Tac47:549'46"
2.Eric ACHTENBELH55ERSO-KSOO50:0210'12"+2:08
3.Jorran VAN DER HEIJDENNEDH50TROL52:2810'42"+4:34
4.Luc MELISBELH55hamok54:5811'13"+7:04
5.Hans DE WITNEDH55LO Sport Oirschot56:1311'28"+8:19
6.Marc CUYVERSBELH5510 W Tac56:5211'36"+8:58
7.Louis ALBERTBELH55Indiv.59:3212'08"+11:38
8.Eric LORENTBELH50Camp MARCHE59:5512'13"+12:01
9.Hennie KENNISNEDH60LO Sport Oirschot1:00:1412'17"+12:20
10.Andre AERTSBELH65hamok1:00:2612'20"+12:32
11.Alain VANDERCAMMENBELH55Indiv.1:02:4612'48"+14:52
12.Jos BULLENBELH5510 W Tac1:02:5512'50"+15:01
13.Curd SPILLEBEENBELH55TrgC Para1:03:1612'54"+15:22
14.Jean-Pierre MOINYBELH504 Bn Log1:04:5213'14"+16:58
15.Freddy HENKESBELH55ARDOC1:04:5513'14"+17:01
16.Frank TOUSSAINTBELH50Ci-MEG1:05:1613'19"+17:22
17.Benoit LEBLANCBELH502 W Tac1:06:1213'30"+18:18
18.Patrick VANDERSANDENBELH5010 W Tac1:06:3913'36"+18:45
19.Francis GLASSÉEBELH50DisC WS1:06:5013'38"+18:56
20.Maria HENKESBELD55ARDOC1:07:2413'45"+19:30
21.Erik SEGERSBELH5010 W Tac1:07:3613'47"+19:42
Reginald FORGETBELH502 Cdo1:07:3613'47"+19:42
23.Anne HEIKOOPNEDH60LO Sport Oirschot1:10:2114'21"+22:27
24.Eddy JANSENBELH50Kamp BEVERLO1:10:4614'26"+22:52
25.Ronald POULISSENNEDH55NEDERLAND TEAM1:11:0114'29"+23:07
26.Luc AUBLYBELH55Bn ISTAR1:11:4914'39"+23:55
27.Michel VAN LOONBELH55Bn Aie1:11:5714'41"+24:03
28.Patrick BLEYEN DOMABELH55hamok1:14:2315'10"+26:29
29.Fabian BIEVELEZBELH504 Bn Gn1:14:5815'17"+27:04
30.Johan SWINNENBELH50CC R&A1:15:0215'18"+27:08
31.Johan VANNESTEBELH55N.S.V. Amel1:15:1715'21"+27:23
32.Peter HOOGSTRATENEDH55hamok1:16:2315'35"+28:29
33.Rudi CORSTJENSBELH50TrgC Para1:16:3815'38"+28:44
34.Mario VAN HOEIJBELH50Kamp BEVERLO1:16:5215'41"+28:58
35.Marc ARNARDIBELH50ERM/KMS1:17:3315'49"+29:39
36.Walter HUYBRECHTSBELH50Bn ISTAR1:18:4516'04"+30:51
37.André VANHULSTBELH60BALISE 101:19:0516'08"+31:11
38.Christophe CRENBELH50Md Bn ChA1:19:3416'14"+31:40
39.Philippe DOFFIGNYBELH55BALISE 101:20:0016'19"+32:06
40.Jean-Marc BARTIAUXBELH502 Cdo1:20:1716'23"+32:23
41.Michel NICKMANSBELH55Md Bn ChA1:20:1816'23"+32:24
42.Alexandra BAESBELD55TROL1:20:2716'25"+32:33
43.Luc HANSENBELH50ERSO-KSOO1:20:5116'30"+32:57
44.Christian GOHYBELH55Camp ELSENBORN1:21:0116'32"+33:07
45.Pascal PARTHOENSBELH50Md Bn ChA1:22:0016'44"+34:06
46.Paul BILLENBELH55CID Mat1:22:0416'44"+34:10
47.Roger HEUSEBELH504 Bn Log1:24:0517'09"+36:11
48.Erik VAN DEN BOERBELH50Kamp BEVERLO1:24:5817'20"+37:04
49.Guido CEUNENBELH65hamok1:26:0417'33"+38:10
50.Eric GODEFROIDBELH55Lt Bn 12/13 Li1:26:1117'35"+38:17
51.Erick OOSTERLINCKBELH70+KOL1:27:3617'52"+39:42
52.Vincent DEBROUXBELH554 Bn Log1:27:5417'56"+40:00
53.Ronny LEMOINEBELH50ACOS O&T1:34:4619'20"+46:52
54.Ferdinand MAENENBELH70+KOL1:37:1719'51"+49:23
55.Wil ALARDSNEDH55LO Sport Oirschot1:39:0320'12"+51:09
56.Ivo TIMMERMANSBELH70+KOL1:41:0720'38"+53:13
57.Georges TIMMERMANSBELH70+KOL1:51:4222'47"+1:03:48
58.Stephane DMYTERKOBELH70+Amicale IRMEP1:59:0024'17"+1:11:06
59.Lieve THIERSBELD50CC Sp Dept Adm /CIS2:09:4126'27"+1:21:47
--Natascha SPATHMANNBELD35KOL59:0812'04"+11:14
--Jean-Francois DASYBELH404 Bn Log1:18:2816'00"+30:34
--Fred TOSSERAMSBELH45TROL1:26:2417'37"+38:30
--David MOYSONBELH45HQ Mot Bde1:26:2917'38"+38:35
--Dimitri DEVILLEBELH45DG Com1:30:5318'32"+42:59
--Nicolas DEPLANQUEBELH45DG Com1:31:5318'45"+43:59
--Brent CROESBELH21Kamp BEVERLO1:34:4619'20"+46:52
--David SCHYNSBELH214 Bn Log1:35:3919'31"+47:45
--Pascal BILLIAUXBELH454 Bn Log1:42:4820'58"+54:54
NCLMarc MEEUWSSENBELH55hamok
NCLPhilip VERVENNEBELH50CC Sp Dept Adm /CIS
NCLGery DELANGHEBELH55Kamp BEVERLO
NCLRiebe VANDERSTEENBELH-18ERSO-KSOO
NCLThibaut VERNIERSBELH-20ERSO-KSOO
NCLBrecht CRAEGHSBELH21CASA-ERSO
NCLMarijs VANDEWEYERBELD50hamok
Top

Total

Md Bn Bvr/5Li19
NEDERLAND TEAM12
Md Bn ChA11
4 Bn Log9
hamok9
Kamp BEVERLO8
2 Cdo7
10 W Tac6
CC R&A6
ERSO-KSOO6
KOL6
TrgC Para6
4 Bn Gn5
BALISE 105
CC Land Dept Man5
LO Sport Oirschot5
CC Land Dept Gn4
CC Sp Dept Adm /CIS4
Lt Bn 12/13 Li4
TROL4
10 Gp CIS3
11 BnGn3
ACOS O&T3
Bn ISTAR3
DG Com3
ERM/KMS3
Indiv.3
29 Bn Log2
5 EMI2
ARDOC2
Base Beauvechain/ BKOKS2
Bn Aie2
CBOS Noord2
Camp LAGLAND2
15 W Lu Tpt1
18 Bn Log1
2 W Tac1
Amicale IRMEP1
BPO1
Bn HK Def St QRE1
C.O. Liège1
CASA-ERSO1
CID Mat1
Camp ELSENBORN1
Camp MARCHE1
Ci-MEG1
DisC WS1
HQ Mot Bde1
MRMP1
Mil Prov Comdo Limburg1
N.S.V. Amel1
Total: 193