clublogo
index

BK aflossing
Helchteren 29.9.2013
K.O.L.

Last updated: 29.09.2013 16:06:06Contact/Remarks: info@kempen-ol.be HELGA Orienteering Software © Michael Hock

D.Pup DESP DJUN DOPEN DMA DMB DMC DMD HPUP HESP HJUN HOPEN HMA HMB HMC HMD HME Total Splits

NCL niet geklasseerd   DNS niet gestart   -- buiten wedstrijd   
Top

D. Pupilles  (9)

[H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.K.O.L. (KOL 22)00:54:18
137.1Naomi VAN OPSTALD-1029:0410'45"29:04(2)
137.2Emma MAESD-1225:149'20"54:18(1)
2.Omega (OMEGA 34)00:58:01+3:43
140.1Kato KEUPPENSD-1224:199'21"24:19(1)
3.Omega (OMEGA 33)01:00:33+6:15
139.1Sophie BROUCKAERTD-1233:4512'30"33:45(4)
139.2Lotte WILLEMSD-1226:489'55"1:00:33(3)
4.Omega (OMEGA 36)01:03:03+8:45
142.1Janne VAN GELDERD-1232:0011'51"32:00(3)
142.2Julie SMEETSD-1231:0311'30"1:03:03(4)
5.ASUB (ASUB 15)01:03:39+9:21
136.1Laurence DEFRAIGNED-1240:1515'28"40:15(6)
136.2Laurine HERMAND-1223:248'40"1:03:39(5)
6.Omega (OMEGA 37)01:11:02+16:44
143.1Kato BROUCKAERTD-1037:0213'42"37:02(5)
143.2Tille DE SMULD-1034:0012'35"1:11:02(6)
--TROL (TROL 14)01:05:29+11:11
138.1Lisse CEULEMANSD-1227:1110'04"
138.2Sarah ROOMAND-1038:1814'43"
--Omega (OMEGA 39)01:08:55+14:37
145.1Feike KERCKHOFSD-1034:5712'56"
145.2Sofie BOSMANSD-1033:5812'34"
--Omega (OMEGA 38)01:35:19+41:01
144.1Evelien INDEHERBERGD-1044:2517'05"
144.2Anke JANSEND-1050:5418'51"
Top

D. Espoirs - Beloften  (5)

[H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.Omega (OMEGA 23)01:06:14
116.1Magalie GILLETD-1433:5711'18"33:57(1)
116.2Hannah THIELSD-1432:1710'45"1:06:14(1)
2.Omega (OMEGA 24)01:16:08+9:54
117.1Ems DE SMULD-1437:3712'32"37:37(2)
117.2Lisa ELSEND-1438:3113'16"1:16:08(2)
3.hamok (HAMOK 16)01:39:18+33:04
115.1Lies DEFERMED-1453:3217'50"53:32(5)
115.2Roxanne GELDOFD-1445:4615'46"1:39:18(3)
C.O. Pégase (PEGASE 4)NCL
114.1Marine SILLIEND-1448:1216'04"48:12(3)
114.2Jade VANDER DONCKTD-14NCL
Omega (OMEGA 25)NCL
118.1Lena BUEKENHOUTD-1448:2216'07"48:22(4)
118.2Lise CLAESD-14DNS
Top

D. Junioren - Juniores  (8)

[H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.O.L.G. St. Vith ARDOC (ARDOC 3)01:23:54
90.1Daniela MAUSEND-2040:199'09"40:19(1)
90.2Ronja FELLD-2043:359'28"1:23:54(1)
2.Omega (OMEGA 16)01:28:50+4:56
95.1Charlotte THEYSD-1849:3610'46"49:36(3)
95.2Elke VERDEYEND-1839:148'43"1:28:50(2)
3.C.O. Liège (COLG 7)01:33:15+9:21
93.1Louise NYSSEND-1852:1111'51"52:11(5)
93.2Coline CEULEMANSD-1841:048'55"1:33:15(3)
4.TROL (TROL 12)01:37:38+13:44
94.1Claudia ROOMAND-1846:2910'06"46:29(2)
94.2Anke GLASSÉED-1651:0911'37"1:37:38(4)
5.ASUB (ASUB 11)01:55:32+31:38
92.1Eleonore ROBINSOND-1852:0511'34"52:05(4)
92.2Gaëlle DEFRAIGNED-181:03:2713'47"1:55:32(5)
6.Omega (OMEGA 17)02:16:30+52:36
96.1Saar VAN EYGEND-181:16:2417'21"1:16:24(6)
96.2Annelien VAN GORPD-181:00:0613'03"2:16:30(6)
7.Omega (OMEGA 18)02:22:16+58:22
97.1Sietske BROECKXD-181:16:2816'59"1:16:28(7)
97.2Kato DENSD-181:05:4814'18"2:22:16(7)
--O.L.G. St. Vith ARDOC (ARDOC 4)01:27:33+3:39
91.1Maxime VON MONTIGNYD-1857:1212'26"
91.2Elisabeth HENKESD2130:216'53"
Top

D. Open  (11)

[H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.Omega (OMEGA 10)01:57:05
65.1Liesbeth VAN DE VELDED2144:258'32"44:25(3)
65.2Federica MAGGIONID2138:597'47"1:23:24(2)
65.3Miek FABRÉD2133:416'36"1:57:05(1)
2.K.O.L. (KOL 11)02:07:57+10:52
61.1Mira SCHEIRD2140:478'09"40:47(2)
61.2Sofie HEUNINCKXD3544:538'48"1:25:40(4)
61.3Saartje SALLAERTSD2142:178'07"2:07:57(2)
3.C.O. Liège (COLG 5)02:09:36+12:31
60.1Aline HERMANSD3536:537'22"36:53(1)
60.2Fanny TILKIND-2035:547'02"1:12:47(1)
60.3Caroline BLOCKXD2156:4911'08"2:09:36(3)
4.hamok (HAMOK 9)02:12:01+14:56
57.1Nancy WENDERICKXD3544:388'45"44:38(4)
57.2Elisabeth SCHUTJESD3549:389'43"1:34:16(6)
57.3Greet OEYEND2137:457'24"2:12:01(4)
5.ASUB (ASUB 8)02:19:20+22:15
59.1Vinciane MULPASD3550:459'57"50:45(8)
59.2Annamari VIERIKKOD4541:548'22"1:32:39(5)
59.3Béatrice DE LONGUEVILLED4046:419'09"2:19:20(5)
6.TROL (TROL 7)02:24:45+27:40
63.1Whoopy FRANSSEND2145:588'50"45:58(5)
63.2Anna SERRALLONGAD2137:397'31"1:23:37(3)
63.3Annelies VERMONDEND211:01:0812'13"2:24:45(6)
7.K.O.L. (KOL 12)02:34:28+37:23
62.1Tina LINTEND3552:2010'15"52:20(9)
62.2Katrien BRUYNINCKXD2152:4710'09"1:45:07(8)
62.3Lieke VAN OPSTALD2149:2110'04"2:34:28(7)
8.ASUB (ASUB 18)03:04:06+1:07:01
67.1An FREDERICKXD3552:5610'35"52:56(10)
67.2Margot VANDEMEULEBROEKD2145:388'46"1:38:34(7)
67.3An DUYCKD501:25:3217'06"3:04:06(8)
9.TROL (TROL 8)03:08:29+1:11:24
64.1Vanessa BOLSENSD2156:4611'07"56:46(11)
64.2Leene JESPERSD3555:3011'06"1:52:16(9)
64.3Ellen BOURGONJOND211:16:1314'56"3:08:29(9)
10.hamok (HAMOK 10)03:19:27+1:22:22
58.1Sofie HERREMANSD2146:259'17"46:25(6)
58.2Ellen MOLSD211:17:2015'09"2:03:45(10)
58.3Ellen HOUBEND211:15:4214'50"3:19:27(10)
Omega (OMEGA 11)NCL
66.1Tinne BOSMANSD2148:239'40"48:23(7)
66.2An KESSELAERSD211:19:0215'29"2:07:25(11)
66.3* VACANT *-DNS
Top

D. Masters A  (9)

[H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.K.O.L. (KOL 16)02:16:14
85.1Kathleen REYNDERSD4545:129'49"45:12(2)
85.2Annemie JANSEND4543:569'45"1:29:08(1)
85.3Hilde VERCAEREND5047:0610'57"2:16:14(1)
2.Omega (OMEGA 13)02:23:22+7:08
87.1Els SPILLEBEEND4055:3412'04"55:34(6)
87.2Katleen VAN DE MOORTELD4545:3510'36"1:41:09(3)
87.3Els PUTD5042:139'22"2:23:22(2)
3.O.L.G. St. Vith ARDOC (ARDOC 2)02:41:58+25:44
83.1Maria HENKESD4545:239'39"45:23(3)
83.2Sylvia HENNESD4055:5813'00"1:41:21(5)
83.3Caroline MARGREVED401:00:3713'46"2:41:58(3)
4.ASUB (ASUB 10)02:46:38+30:24
84.1Geneviève NYSD4547:1310'43"47:13(4)
84.2Laurence AUGHUETD4054:0111'44"1:41:14(4)
84.3Claire ADAMD551:05:2414'32"2:46:38(4)
5.TROL (TROL 11)02:47:17+31:03
86.1Kristel MERTENSD4039:458'49"39:45(1)
86.2Betty DE MEYERD451:00:4513'30"1:40:30(2)
86.3Lily-Anne COLED551:06:4715'10"2:47:17(5)
6.hamok (HAMOK 12)03:05:04+48:50
82.1Marijs VANDEWEYERD4555:0211'57"55:02(5)
82.2Marijke DEBRUYNED401:19:3918'06"2:14:41(7)
82.3An VERBERNED4550:2311'27"3:05:04(6)
7.ASUB (ASUB 19)03:23:20+1:07:06
81.1Carine LAMBEAUD501:00:5113'49"1:00:51(8)
81.2Christine PARMENTIER-RENARDD601:14:4416'14"2:15:35(8)
81.3Corinne SERVAISD451:07:4515'03"3:23:20(7)
Omega (OMEGA 14)NCL
88.1Ellen DE BIED4059:3513'51"59:35(7)
88.2Kristel PALMANSD4559:1812'37"1:58:53(6)
88.3Natalie BEENAERTSD40NCL
Omega (OMEGA 15)NCL
89.1Lia LENAERSD401:20:3717'54"1:20:37(9)
89.2Marina DRIESEND50DNS
89.3Mia KINNAERD451:10:1215'35"
Top

D. Masters B  (5)

[H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.hamok (HAMOK 13)02:22:06
98.1Julienne VANREUSELD5549:0712'35"49:07(2)
98.2Greta MOLSD5035:319'20"1:24:38(1)
98.3Hilde KROLSD5057:2815'07"2:22:06(1)
2.C.O. Liège (COLG 8)02:25:54+3:48
99.1Muriel CHOUFFARTD5049:5113'07"49:51(4)
99.2Bernadette VANDERMEULEND5551:3913'35"1:41:30(2)
99.3Hedwige LEJEUNED5044:2411'41"2:25:54(2)
3.Omega (OMEGA 19)02:42:58+20:52
102.1Liset HENDRICKXD5549:2013'19"49:20(3)
102.2Paulette BLOMMEND6055:4014'38"1:45:00(3)
102.3Maria HENDRICKXD6057:5814'51"2:42:58(3)
4.K.O.L. (KOL 17)02:45:41+23:35
101.1Lisette EYKMANSD6044:2111'40"44:21(1)
101.2Marie-Christine METTEND551:07:5217'51"1:52:13(4)
101.3Simonne SILVID5553:2814'04"2:45:41(4)
Altaïr C.O. (ALTAIR 3)NCL
100.1Noëlle CHOPRIXD50NCL
100.2Francine SERRED451:21:4021'29"
100.3* VACANT *-DNS
Top

D. Masters C  (1)

[H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.TROL (TROL 13)02:37:04
113.1Lieve GEENSD6054:2918'47"54:29(1)
113.2Monica ROELINGD6055:0418'21"1:49:33(1)
113.3Christa ZWIKKERD6047:3115'19"2:37:04(1)
Top

D. Masters D  (1)

[H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.Omega (OMEGA 45)01:47:59
125.2Karl MOLSH801:04:4822'20"1:04:48(1)
Top

H. Pupilles  (11)

[H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.hamok (HAMOK 21)00:40:19
126.1Piet DEFERMEH-1218:166'45"18:16(3)
126.2Thomas KNOOPSH-1222:038'09"40:19(1)
2.Omega (OMEGA 26)00:43:13+2:54
129.1Liam THIELSH-1218:146'45"18:14(2)
129.2Tibo GILLETH-1224:599'15"43:13(2)
3.K.O.L. (KOL 21)00:54:57+14:38
128.1Dries VAN LOMMELH-1224:539'34"24:53(4)
128.2Tuur MAESH-1030:0411'08"54:57(3)
4.ASUB (ASUB 14)01:03:35+23:16
127.1Cédric AMERIJCKXH-1226:539'57"26:53(5)
127.2Gaël AMERIJCKXH-1036:4214'06"1:03:35(4)
5.Omega (OMEGA 30)01:19:39+39:20
133.1Anders WYNANTSH-1235:2913'08"35:29(6)
133.2Jarne CLAESH-1244:1016'21"1:19:39(5)
6.Omega (OMEGA 29)01:25:56+45:37
132.1Nisse VAN GELDERH-1036:5714'12"36:57(7)
132.2Tuur KAELENH-1048:5918'08"1:25:56(6)
7.Omega (OMEGA 42)02:49:08+2:08:49
146.1Chivas CLAESH-1254:5920'21"54:59(8)
146.2Bjarne VANDEBROEKH-121:54:0943'54"2:49:08(7)
--Omega (OMEGA 32)01:03:56+23:37
135.1Ernst WYNANTSH-1035:2313'06"
135.2Door WYNANTSH-1028:3310'58"
--Omega (OMEGA 31)01:41:48+1:01:29
134.1Rube ELSENH-1052:3719'29"
134.2Tom BOSMANSH-1049:1118'12"
Omega (OMEGA 27)NCL
130.1Jonas JANSENH-1018:046'41"18:04(1)
130.2Joran DAEMSH-12NCL
Omega (OMEGA 28)NCL
131.1Tibo STANSH-12NCL
131.2Senne STANSH-10NCL
Top

H. Espoirs - Beloften  (9)

[H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.hamok (HAMOK 15)01:00:20
104.1Klaas MELLEBEEKH-1628:217'27"28:21(1)
104.2Miel DEFERMEH-1631:598'25"1:00:20(1)
2.C.O. Liège (COLG 9)01:18:27+18:07
106.1Guillaume EYENH-1445:0911'52"45:09(3)
106.2Stephane WATHELETH-1633:188'32"1:18:27(2)
3.Omega (OMEGA 20)01:30:39+30:19
110.1Robbe VAN GORPH-141:01:5516'17"1:01:55(7)
110.2Wout KEUPPENSH-1628:447'22"1:30:39(3)
4.Altaïr C.O. (ALTAIR 4)01:33:29+33:09
107.1Liévin CREFCOEURH-1449:5213'07"49:52(4)
107.2Grégoire VANDEGHINSTEH-1443:3711'11"1:33:29(4)
5.K.O.L. (KOL 18)01:37:12+36:52
109.1Jens VAN LOMMELH-1437:509'57"37:50(2)
109.2Eske AERDEND-1459:2215'37"1:37:12(5)
6.ASUB (ASUB 12)02:03:47+1:03:27
105.1Sandrine DEFRAIGNED-1456:5614'58"56:56(5)
105.2Thibault HERMANH-141:06:5117'08"2:03:47(6)
7.hamok (HAMOK 22)02:12:52+1:12:32
103.1Dimitry KNOOPSH-141:10:0018'25"1:10:00(8)
103.2Sophie PAREED401:02:5216'32"2:12:52(7)
8.Omega (OMEGA 22)02:36:04+1:35:44
112.1Daan KAELENH-1459:1215'34"59:12(6)
112.2Jasper TEUNENH-141:36:5224'50"2:36:04(8)
9.Omega (OMEGA 21)02:53:40+1:53:20
111.1Manu KINTH-141:28:3823'19"1:28:38(9)
111.2Lennard GHEYSELSH-141:25:0221'48"2:53:40(9)
Top

H. Junioren - Juniors  (5)

[H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.ASUB (ASUB 5)01:17:02
35.1Thomas GILLETH-1840:466'05"40:46(1)
35.2Julien GILLETH-2036:165'24"1:17:02(1)
2.Omega (OMEGA 6)01:20:50+3:48
38.1Arno KEUPPENSH-1844:556'48"44:55(2)
38.2Evert LEEUWSH-1835:555'21"1:20:50(2)
3.C.O. Liège (COLG 10)01:27:07+10:05
36.1Clément DEMEUSEH-2050:047'28"50:04(4)
36.2Tristan BLOEMENH-2037:035'31"1:27:07(3)
4.ASUB (ASUB 4)02:05:28+48:26
34.1Ian GELDOFH-1854:348'16"54:34(5)
34.2Thibaut COLSONH-181:10:5410'34"2:05:28(4)
TROL (TROL 5)NCL
37.1Michael ROOMANH-1848:577'25"48:57(3)
37.2Kristof VAN BOUWELH-20NCL
Top

H. Open  (19)

[H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.K.O.L. (KOL 1)02:01:41
11.1Geert SIMKENSH2141:405'16"41:40(1)
11.2Tomas HENDRICKXH2141:335'19"1:23:13(1)
11.3Yannick MICHIELSH2138:284'48"2:01:41(1)
2.hamok (HAMOK 1)02:10:03+8:22
3.1Benjamin ANCIAUXH2145:335'45"45:33(3)
3.2Thomas VAN DER KLEIJH2143:565'33"1:29:29(2)
3.3Jeroen HOEKXH2140:345'08"2:10:03(2)
3.TROL (TROL 2)02:25:28+23:47
17.1Winston FRANSSENH2149:156'14"49:15(7)
17.2Jeremy GENARH2145:315'50"1:34:46(3)
17.3Adriaan PELCKMANSH2150:426'25"2:25:28(3)
4.K.O.L. (KOL 2)02:40:43+39:02
12.1Dries HEUNINCKXH2149:276'15"49:27(8)
12.2Filiep DEBAEREH3555:376'57"1:45:04(5)
12.3Wannes HENDRICKXH3555:397'08"2:40:43(4)
5.hamok (HAMOK 2)02:41:41+40:00
4.1Jeroen VAN DER KLEIJH2148:396'14"48:39(6)
4.2Peter KRAMPILTZH3551:566'34"1:40:35(4)
4.3Ronny TIMMERSH351:01:067'44"2:41:41(5)
6.ASUB (ASUB 1)02:45:22+43:41
7.1François VAN DER OUDERAAH2157:007'18"57:00(13)
7.2François CLAPUYTH2158:427'25"1:55:42(8)
7.3Quentin DE NEYERH2149:406'12"2:45:22(6)
7.C.O. Pégase (PEGASE 1)02:57:14+55:33
1.1Nicolas SILLIENH3548:276'03"48:27(5)
1.2Vincent SILLIENH3558:027'20"1:46:29(6)
1.3Julien DACHEH-201:10:459'04"2:57:14(7)
8.K.O.L. (KOL 3)03:06:37+1:04:56
13.1Kris WYNENH351:10:538'51"1:10:53(18)
13.2Serge BAERTH4559:587'41"2:10:51(12)
13.3Sandro GRASSOH2155:467'03"3:06:37(8)
9.Hainaut O.C. (HOC 1)03:09:45+1:08:04
6.1Tom DRYGALSKIH-1850:596'27"50:59(9)
6.2Benoît EVRARDH211:19:2610'03"2:10:25(11)
6.3Joël DRYGALSKIH4559:207'30"3:09:45(9)
10.K.O.L. (KOL 5)03:13:51+1:12:10
15.1Niels BOCKXH211:00:117'37"1:00:11(14)
15.2Jelle BAKELANTSH2158:357'24"1:58:46(9)
15.3Wim BRIESH211:15:059'30"3:13:51(10)
11.Omega (OMEGA 2)03:22:04+1:20:23
19.1Tim HILLENH351:10:498'51"1:10:49(17)
19.2Koen BOSMANSH351:13:019'14"2:23:50(14)
19.3Wouter TALLOENH2158:147'27"3:22:04(11)
12.C.O. Liège (COLG 1)03:39:20+1:37:39
9.1Alain MAZYH3551:036'27"51:03(10)
9.2Frédéric PASCONH401:23:4110'43"2:14:44(13)
9.3Franciscus CEULEMANSH451:24:3610'34"3:39:20(12)
13.K.O.L. (KOL 4)03:45:35+1:43:54
14.1Dolf LEPPENSH351:11:058'59"1:11:05(19)
14.2Dennis SCHOTSH211:13:569'21"2:25:01(15)
14.3Hans MERKENH211:20:3410'11"3:45:35(13)
TROL (TROL 1)NCL
16.1Ken PEETERSH2144:345'34"44:34(2)
16.2Desmond FRANSSENH21NCL
16.3Michael VAN BAELENH2143:225'29"
ASUB (ASUB 2)NCL
8.1Tarmo KUUBH3553:386'52"53:38(11)
8.2Steen PIILH21NCL
8.3Benjamin HOFMANSH2150:076'20"
Omega (OMEGA 1)NCL
18.1Marc KERCKHOFSH401:07:198'31"1:07:19(15)
18.2Jan OEYENH3545:275'45"1:52:46(7)
18.3Wouter LEEUWSH21NCL
Altaïr C.O. (ALTAIR 1)NCL
10.1Philippe CREFCOEURH4555:397'02"55:39(12)
10.2Nicolas SPILIERSH211:12:449'05"2:08:23(10)
10.3Etienne VANDEGHINSTEH55NCL
hamok (HAMOK 3)NCL
5.1Toon MELISH2146:195'51"46:19(4)
5.2Dries VAN DER KLEIJH21NCL
5.3Stefaan SCHUTJESH35DNS
Omega (OMEGA 44)NCL
20.1Pierre BROUCKAERTH351:10:478'57"1:10:47(16)
20.2* VACANT *-DNS
20.3* VACANT *-DNS
Top

H. Masters A  (13)

[H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.TROL (TROL 3)02:09:57
28.1Donald VAN BOVENH4045:436'55"45:43(2)
28.2Rudy ROOMANH4042:586'13"1:28:41(1)
28.3Frank BUYTAERTH4041:166'20"2:09:57(1)
2.N.S.V. Amel (NSVA 1)02:19:12+9:15
22.1Alain GENTENH4548:267'13"48:26(6)
22.2Thorsten LANGERH4048:367'15"1:37:02(4)
22.3Robert THEISSH4542:106'17"2:19:12(2)
3.C.O. Liège (COLG 2)02:20:24+10:27
26.1Pierre-Emmanuel DEMEUSEH4547:147'02"47:14(5)
26.2Luc CLOOSTERMANSH5050:517'42"1:38:05(5)
26.3Stephan VISH4542:196'18"2:20:24(3)
4.K.O.L. (KOL 6)02:25:44+15:47
27.1Guy TIREZH4546:076'52"46:07(3)
27.2Patrick VANHAERENH4547:157'09"1:33:22(2)
27.3Eddy JANSENH4552:227'48"2:25:44(4)
5.hamok (HAMOK 4)02:27:02+17:05
23.1Gunther DEFERMEH4040:056'09"40:05(1)
23.2Johan MAESH4555:118'06"1:35:16(3)
23.3Sven FRANCETH4551:467'43"2:27:02(5)
6.ASUB (ASUB 3)02:39:07+29:10
25.1Christophe AMERIJCKXH4046:186'48"46:18(4)
25.2Christian GILLETH4553:248'05"1:39:42(6)
25.3Serge HERMANH4059:258'52"2:39:07(6)
7.Omega (OMEGA 3)02:51:13+41:16
30.1Stefan THIELSH4055:198'15"55:19(8)
30.2Bart WILLEMSH4558:398'45"1:53:58(9)
30.3Roger DULIEUH4557:158'40"2:51:13(7)
8.hamok (HAMOK 5)02:54:16+44:19
24.1Koen MEYNENH4548:437'29"48:43(7)
24.2Ronald MENSH4059:288'44"1:48:11(8)
24.3Steffen KNOOPSH401:06:059'51"2:54:16(8)
9.TROL (TROL 4)03:00:13+50:16
29.1Eric GLASSÉEH401:05:119'35"1:05:11(10)
29.2Yves DE MITSH401:00:109'06"2:05:21(11)
29.3Nico MESKENSH3554:528'18"3:00:13(9)
10.ASUB (ASUB 17)03:11:33+1:01:36
33.1Benoît DEFRAIGNEH451:06:2610'13"1:06:26(11)
33.2Pierre PARMENTIERH6557:348'35"2:04:00(10)
33.3Dominique BRUYLANTH551:07:339'56"3:11:33(10)
11.C.O. Pégase (PEGASE 2)03:44:07+1:34:10
21.1J-Philippe LOVENSH451:00:008'49"1:00:00(9)
21.2Freddy SILLIENH6544:456'46"1:44:45(7)
21.3Christophe VANDER DONCKTH401:59:2218'05"3:44:07(11)
Omega (OMEGA 4)NCL
31.1Tino NIJSTH40NCL
31.2Roman ELSENH401:05:329'55"
31.3Tom KAELENH401:11:1810'38"
Omega (OMEGA 5)NCL
32.1Dirk FABRÉH501:33:2114'21"1:33:21(12)
32.2* VACANT *-DNS
32.3* VACANT *-DNS
Top

H. Masters B  (16)

[H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.Omega (OMEGA 41)01:58:04
53.1Guido VERDEYENH5035:306'57"35:30(1)
53.2Bart VAN DE MOORTELH5036:527'13"1:12:22(1)
53.3François JACOBSH5045:428'57"1:58:04(1)
2.K.O.L. (KOL 8)02:00:04+2:00
49.1Eddy GRESSENSH5541:208'06"41:20(4)
49.2Marc VAN DE MAELEH5042:198'08"1:23:39(2)
49.3Anne HEIKOOPH5536:257'17"2:00:04(2)
3.O.L.G. St. Vith ARDOC (ARDOC 1)02:01:31+3:27
44.1Freddy HENKESH5037:517'25"37:51(2)
44.2Werner HOFFMANNH5047:049'03"1:24:55(3)
44.3Dirk HARTMANNH5036:367'19"2:01:31(3)
4.hamok (HAMOK 6)02:07:21+9:17
41.1Luc BOUVEH5547:009'02"47:00(6)
41.2Wim HOEKXH5539:467'57"1:26:46(4)
41.3Dirk DEIJGERSH5040:357'57"2:07:21(4)
5.ASUB (ASUB 6)02:21:37+23:33
45.1Jean-Noël DEBEHOGNEH5045:549'00"45:54(5)
45.2Philippe TAELEMANSH5043:228'40"1:29:16(5)
45.3Dominique STASH5052:2110'15"2:21:37(5)
6.hamok (HAMOK 7)02:24:34+26:30
42.1Eddy WINTERSH5039:447'56"39:44(3)
42.2Jos GOVENH501:02:2512'14"1:42:09(9)
42.3Luc HERMANSH5042:258'19"2:24:34(6)
7.O.L.V. Eifel (OLVE 1)02:32:55+34:51
40.1Guy WULLEPITH5556:1611'01"56:16(13)
40.2Jean BREDOH6045:488'58"1:42:04(8)
40.3Klaus HELDH6050:5110'10"2:32:55(7)
8.K.O.L. (KOL 9)02:34:26+36:22
50.1Gerard PLESSERSH5553:3210'06"53:32(9)
50.2Roger BOCKXH5550:5010'09"1:44:22(11)
50.3Etienne DE WITH5550:0410'13"2:34:26(8)
9.K.O.L. (KOL 10)02:38:29+40:25
51.1Jackie VANDIJCKH5554:5210'45"54:52(10)
51.2Ferdinand GEBOERSH5547:539'34"1:42:45(10)
51.3Marc BUEKERSH5555:4410'55"2:38:29(9)
10.C.O. Liège (COLG 4)02:40:12+42:08
47.1Julius GARRAYH5556:1811'02"56:18(14)
47.2Michel TILKINH5558:0711'37"1:54:25(13)
47.3Alain WATHELETH5045:478'58"2:40:12(10)
11.TROL (TROL 6)02:52:40+54:36
52.1Herman JANSSENH5549:109'38"49:10(7)
52.2William NICQUEH5547:059'03"1:36:15(6)
52.3Paul BOLSENSH551:16:2515'16"2:52:40(11)
12.hamok (HAMOK 8)03:00:25+1:02:21
43.1Henri VAN BRIELH5055:0111'00"55:01(11)
43.2Lucien BOSMANSH551:07:1513'11"2:02:16(14)
43.3Patrick BLEYENH5058:0911'24"3:00:25(12)
13.Omega (OMEGA 9)03:05:03+1:06:59
55.1Chris ADDIERSH5557:4011'18"57:40(15)
55.2Patrick WALLAERTH5542:308'40"1:40:10(7)
55.3Guy SMEETSH501:24:5316'19"3:05:03(13)
Omega (OMEGA 8)NCL
54.1Dirk CEULEMANSH50NCL
54.2Jan THEYSH5049:279'30"
54.3Jorge Manu MARQUESH551:25:2917'05"
K.O.L. (KOL 7)NCL
48.1Albert VAN CANEGHEMH5555:1911'17"55:19(12)
48.2Adrie VAN OPSTALH55NCL
48.3Jos GILOTH5550:469'34"
C.O. Pégase (PEGASE 3)NCL
39.1Claude LEMASSONH5549:349'31"49:34(8)
39.2Bertrand VERCAUTERENH5057:5611'21"1:47:30(12)
39.3Luc MOUREAUH50DNS
Top

H. Masters C  (12)

[H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.K.O.L. (KOL 13)01:43:52
74.1Alfred SIMKENSH6034:478'05"34:47(1)
74.2Rudy CANTREH6039:068'19"1:13:53(1)
74.3Roger HENDRICKXH6029:596'48"1:43:52(1)
2.hamok (HAMOK 11)02:13:02+29:10
70.1Georges DEFERMEH6539:369'12"39:36(3)
70.2Dominique SCHUTJESH6048:3010'19"1:28:06(2)
70.3Vic VANDERSTRAETENH6544:5610'12"2:13:02(2)
3.TROL (TROL 9)02:16:12+32:20
77.1Georges VONCKH6541:389'03"41:38(4)
77.2Mike IN T GROENH6549:3411'15"1:31:12(3)
77.3Frans WENSH6045:0010'00"2:16:12(3)
4.C.O. Liège (COLG 6)02:25:07+41:15
72.1Servais HICKH6051:1411'23"51:14(8)
72.2Jean-Claude DUPONTH6046:3710'35"1:37:51(6)
72.3Bruno VANDERMEULENH6047:1610'30"2:25:07(4)
5.Altaïr C.O. (ALTAIR 2)02:27:41+43:49
73.1Sven-Ake ASKLANDERH6050:2310'57"50:23(7)
73.2Eric HULLYH6042:579'59"1:33:20(4)
73.3Willy LAMONH6054:2112'04"2:27:41(5)
6.K.O.L. (KOL 14)02:31:56+48:04
75.1Bert GEUDENSH6556:0411'55"56:04(9)
75.2Ferdy NIJSTH6051:0911'37"1:47:13(9)
75.3Ivo TIMMERMANSH6044:4310'23"2:31:56(6)
7.TROL (TROL 10)02:34:40+50:48
78.1Eddie DESMEDTH6048:5411'22"48:54(5)
78.2Dirk ZWIKKERH6545:249'52"1:34:18(5)
78.3Oswald VAN BOCKSTALH651:00:2213'24"2:34:40(7)
8.Balise 10 (BAL10 2)02:34:54+51:02
68.1René STEENSSENSH6038:328'33"38:32(2)
68.2Serge JEANMENNEH651:01:3313'40"1:40:05(7)
68.3Serge DERYH6554:4912'10"2:34:54(8)
9.ASUB (ASUB 9)03:16:25+1:32:33
71.1Francis KRIERH6049:3811'01"49:38(6)
71.2Georges BARBIERH601:18:0517'21"2:07:43(10)
71.3Jacques FLAMENTH651:08:4215'15"3:16:25(9)
Borasca (BORASCA 1)NCL
80.1Ludo MILISSENH50NCL
80.2Johan CLAESH5555:3012'36"
80.3Anita BAERTSD551:29:5319'32"
Balise 10 (BAL10 3)NCL
69.1Sindy SAGGIORATOD3558:2712'42"58:27(10)
69.2Aurélie DESCHEPPERD2147:1911'00"1:45:46(8)
69.3Monique DEFFENSED65NCL
K.O.L. (KOL 15)NCL
76.1Jean-Pierre KELLENSH60DNS
76.2Jos HOUBENH6554:2512'05"
76.3* VACANT *-DNS
Top

H. Masters D  (7)

[H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.K.O.L. (KOL 19)01:21:36
123.1Georges CEUNENH7540:1113'23"40:11(1)
123.2Adrianus DE RIJKH7541:2514'16"1:21:36(1)
Omega (OMEGA 45)01:47:59+26:23
125.1Michel OOMSH7543:1114'23"43:11(3)
2.ASUB (ASUB 13)01:26:33+4:57
122.1Jean-Pierre VAN DER CRUYSH7043:2114'26"43:21(4)
122.2Freddy HERMANH7543:1214'24"1:26:33(2)
3.hamok (HAMOK 19)01:37:16+15:40
121.1Roger PLEESH7042:1714'05"42:17(2)
121.2Bonaventur CLOOSTERMANSH7554:5918'57"1:37:16(3)
5.K.O.L. (KOL 20)01:51:01+29:25
124.1Henri VANDENBERKH7549:3816'32"49:38(5)
124.2Denis REYNDERSH801:01:2320'27"1:51:01(4)
6.hamok (HAMOK 18)02:06:49+45:13
120.1Pierre THEUNKENSH751:16:4924'46"1:16:49(6)
120.2Willy VAN CAELENBERGEH7050:0017'14"2:06:49(5)
hamok (HAMOK 17)NCL
119.1Phil MELLEBEEKH70NCL
119.2Jean OOMSH7032:2311'10"
Top

H. Master E  (1)

[H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
hamok (HAMOK 23)NCL
147.1August NIJSH801:09:3223'10"1:09:32(1)
147.2Jozef DUCHESNEH80DNS
Top

Total

Omega88
K.O.L.59
hamok53
ASUB44
TROL39
C.O. Liège24
Altaïr C.O.10
C.O. Pégase10
O.L.G. St. Vith ARDOC10
Balise 106
Borasca3
Hainaut O.C.3
N.S.V. Amel3
O.L.V. Eifel3
Total: 355