WebRes.helga-o.com |
14.04.2024 - Nationaler Langdistanz - Challenge Oosterlynck - Schlierbach/St.Vith | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
D50 | 5580 m | 165 m | 1:22:38 | 14'49" | 4. (9) | Omega | |
24.03.2024 - Interland 2024 - Habay-la-Neuve | |||||||
W50 | 6090 m | 100 m | 1:06:46 | 10'58" | 10. (17) | OV | |
23.03.2024 - O2LUX #5 - Croix Rouge - Croix Rouge | |||||||
D:2 - Noir moyen | 5400 m | 165 m | NCL | Omega | |||
17.03.2024 - Nationale Moyenne Distance - Weris | |||||||
D50 | 3880 m | 105 m | 0:57:19 | 14'46" | 4. (6) | Omega | |
16.03.2024 - Championnat de Belgique de nuit - Weris | |||||||
D. Masters B | 4250 m | 105 m | 1:17:36 | 18'16" | 4. (10) | Omega | |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | |||||||
D50 | 4140 m | 0:43:58 | 10'37" | 2. (9) | Omega | ||
02.03.2024 - VK avond Weyervlakte - Hechtel | |||||||
D. Masters B | 4010 m | 0:56:46 | 14'09" | 1. (5) | Omega | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | |||||||
D:04 | 4590 m | 0:53:56 | 11'45" | 6. (20) | Omega | ||
23.02.2024 - Avond-O Oostappense heide - Ommel | |||||||
D:IOF 2 | 4550 m | 1:00:04 | 13'12" | 1. (5) | Omega | ||
18.02.2024 - 2 Jours du Hainaut - Moyenne distance - Baudour | |||||||
D:Noir Court | 4900 m | 0:55:16 | 11'17" | 4. (8) | Omega | ||
17.02.2024 - 2 Jours du Hainaut - Longue distance - Baudour | |||||||
D:Noir Court | 5800 m | 1:07:17 | 11'36" | 3. (10) | Omega | ||
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | |||||||
D:04 | 4480 m | 0:48:49 | 10'54" | 7. (22) | Omega | ||
04.02.2024 - Regionale - Merodes Bossen & Kruiskensberg | |||||||
D:Groen | 2080 m | 1:34:51 | 45'36" | 4. (4) | Omega | ||
28.01.2024 - Regionale - Horensberg - As | |||||||
D:OH Zwart middel | 5000 m | 1:06:39 | 13'20" | 1. (4) | Omega | ||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | |||||||
D:04 | 4540 m | 0:53:07 | 11'42" | 5. (22) | Omega | ||
12.01.2024 - Avondwedstrijd Kelchterhoef - Houthalen | |||||||
D:02 | 4490 m | 0:59:42 | 13'18" | 1. (7) | Omega | ||
05.01.2024 - Jenevercross - Kesselse heide | |||||||
D:02 | 4620 m | 0:52:32 | 11'22" | 2. (5) | Omega | ||
30.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 5 - Weelde Vliegveld | |||||||
D50 | 4530 m | 0:44:28 | 9'49" | 7. (13) | Omega | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | |||||||
D50 | 4690 m | 0:47:23 | 10'06" | 8. (13) | Omega | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | |||||||
D50 | 4770 m | 0:54:15 | 11'22" | 5. (13) | Omega | ||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | |||||||
D50 | 4590 m | 0:44:43 | 9'45" | 6. (13) | Omega | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | |||||||
D50 | 4680 m | 0:53:50 | 11'30" | 6. (13) | Omega | ||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | |||||||
D:Oro-Hydro 4 | 3960 m | 0:46:56 | 11'51" | 2. (11) | Omega 3 | ||
08.12.2023 - Avondwedstrijd SAHARA - LOMMEL | |||||||
D:03 | 3310 m | 0:40:51 | 12'20" | 1. (13) | Omega | ||
03.12.2023 - Régionale 10 ans LOST - Sprint 1 - Louvain-la-Neuve | |||||||
D:Noir Moyen | 2800 m | 0:36:47 | 13'08" | 14. (30) | Omega | ||
03.12.2023 - Régionale 10 ans LOST - Sprint 2 - Louvain-La-Neuve | |||||||
D:2 Noir Moyen | 2400 m | 20 m | 0:24:55 | 10'23" | 10. (27) | Omega | |
03.12.2023 - Régionale LOST 10 ans - AmphiO - Louvain-La-Neuve | |||||||
D:Amphi-O Long | 99900 m | 0:30:54 | 0'19" | 15. (51) | Omega | ||
26.11.2023 - BOC#03 - Régionale Tumuli-Sapinière - Foret de Soignes | |||||||
D:Noir court | 4400 m | 115 m | 1:27:52 | 19'58" | 4. (11) | Omega | |
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | |||||||
D50 | 6140 m | 1:01:58 | 10'06" | 1. (4) | Omega | ||
12.11.2023 - BOC #2 - Double Sprint - Sprint 2 - Les Trois Tilleuls | |||||||
D:Noir Court | 3100 m | 0:37:14 | 12'01" | 6. (28) | Omega | ||
12.11.2023 - BOC #2 - Double Sprint - Sprint 1 - Les Trois Tilleuls | |||||||
D:Noir Court | 3100 m | 0:32:25 | 10'27" | 7. (24) | Omega | ||
21.10.2023 - LOS 2023-08 - Arenberg | |||||||
D:02 | 3830 m | 0:33:24 | 8'43" | 2. (25) | Omega | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | |||||||
D. Masters B | 4130 m | 0:45:50 | 11'06" | 1. (2) | Omega | ||
23.09.2023 - LOS 2023-07 - Tielt-Winge | |||||||
D:Short Difficult | 2930 m | 0:40:02 | 13'40" | 2. (13) | Omega | ||
10.09.2023 - Belgian Club Relay - Elsenborn | |||||||
Belgian club Relay | 5100 m | 1:04:14 | 12'36" | 25. (52) | Omega | ||
09.09.2023 - LOS 2023-06 - Herent | |||||||
D:2 -Kort | 2490 m | NCL | Omega | ||||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | |||||||
D50 | 4190 m | 0:39:37 | 9'27" | 2. (8) | Omega | ||
27.08.2023 - CB Interclubs BK - Virton - Rabais | |||||||
D50 | 5700 m | 165 m | 1:36:15 | 16'53" | 1. (5) | Omega | |
20.08.2023 - ASOM 2023 - WRE & City Race - Ghent | |||||||
W VET | 7690 m | 0:56:05 | 7'18" | 11. (41) | Omega | ||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 2 - Ghent | |||||||
W VET | 2950 m | 0:20:01 | 6'47" | 9. (41) | Omega | ||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 1 - Ghent | |||||||
W VET | 2980 m | 0:22:27 | 7'32" | 11. (41) | Omega | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | |||||||
O-H_short | 4030 m | 1:09:04 | 17'08" | 15. (35) | Omega | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | |||||||
O-H_short | 4040 m | 1:28:30 | 21'54" | 25. (40) | Omega | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | |||||||
O-H_short | 3920 m | 1:06:46 | 17'02" | 22. (37) | Omega | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | |||||||
O-H_short | 4010 m | 1:43:13 | 25'44" | 26. (36) | Omega | ||
03.06.2023 - LOS 2023-05 Toverberg - LOS 2023-05 - Egenhoven | |||||||
D:02 | 2490 m | 0:26:08 | 10'30" | 2. (47) | Omega | ||
20.05.2023 - LOS 2023-04 - provinciaal domein | |||||||
D:02 | 3030 m | 0:31:46 | 10'29" | 3. (28) | Omega | ||
06.05.2023 - LOS 2023-03 - Park Belle-Vue | |||||||
D:02 | 2720 m | 1:20:57 | 29'46" | 20. (26) | Omega | ||
29.04.2023 - LOS 2023-02 - Sportoqse | |||||||
D:02 | 3020 m | 0:29:13 | 9'40" | 1. (17) | Omega | ||
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | |||||||
D. Masters B | 2410 m | 0:16:07 | 6'41" | 1. (9) | Omega |