WebRes.helga-o.com |
24.03.2024 - Interland 2024 - Habay-la-Neuve | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
M21 | 10970 m | 220 m | 0:57:40 | 5'15" | 1. (16) | |
17.03.2024 - Nationale Moyenne Distance - Weris | ||||||
HE | 5970 m | 205 m | 0:39:31 | 6'37" | 3. (28) | |
16.03.2024 - Championnat de Belgique de nuit - Weris | ||||||
H. Open | 7220 m | 260 m | 0:56:42 | 7'51" | 3. (28) | |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | ||||||
HE | 6680 m | 0:38:38 | 5'47" | 5. (20) | ||
07.03.2024 - AOS Groen Kwartier - Berchem | ||||||
H:LANG | 4630 m | NCL | ||||
02.03.2024 - VK avond Weyervlakte - Hechtel | ||||||
H. Open | 6910 m | 0:41:50 | 6'03" | 2. (25) | ||
23.02.2024 - Avond-O Oostappense heide - Ommel | ||||||
H:Orohydro | 6190 m | 0:50:45 | 8'12" | 5. (17) | ||
04.02.2024 - Regionale - Merodes Bossen & Kruiskensberg | ||||||
H:Zwart XL | 11380 m | 1:19:38 | 7'00" | 2. (15) | ||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | ||||||
H:01 | 9310 m | NCL | ||||
12.01.2024 - Avondwedstrijd Kelchterhoef - Houthalen | ||||||
H:01 | 5990 m | 0:41:06 | 6'52" | 1. (15) | ||
05.01.2024 - Jenevercross - Kesselse heide | ||||||
H:01 | 6190 m | 0:38:01 | 6'08" | 2. (38) | ||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | ||||||
H:Oro-Hydro 1 | 8830 m | 0:56:35 | 6'24" | 2. (21) | ||
08.12.2023 - Avondwedstrijd SAHARA - LOMMEL | ||||||
H:Oro - Hydro | 5260 m | 0:33:47 | 6'25" | 6. (18) | ||
01.12.2023 - VK Avond Prinsenpark - Retie | ||||||
H. Open | 7240 m | 0:55:04 | 7'36" | 3. (13) | ||
10.11.2023 - Openingsaflossing Graafsbos - Merksplas | ||||||
Openingsavondaflossing | 5600 m | 0:34:57 | 6'14" | 6. (19) | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | ||||||
H. Open | 7650 m | 0:46:29 | 6'05" | 5. (18) | ||
10.09.2023 - Belgian Club Relay - Elsenborn | ||||||
Belgian club Relay | 6900 m | 0:43:02 | 6'14" | -- (52) | ||
07.09.2023 - AOS 9 Wilrijkse Plein - Antwerpen | ||||||
H:Lang | 5030 m | 0:18:59 | 3'46" | 2. (27) | ||
H:Kort | 2620 m | 0:11:36 | 4'26" | 4. (20) | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | ||||||
HE | 15590 m | 1:30:55 | 5'50" | 3. (19) | ||
20.08.2023 - ASOM 2023 - WRE & City Race - Ghent | ||||||
M ELITE | 4300 m | 0:16:20 | 3'48" | 53. (115) | ||
11.06.2023 - VK Mixed Sprint Aflossing - Fort V Edegem | ||||||
OV Mixed Relay Open | 3150 m | 0:17:47 | 5'39" | 1. (17) | ||
07.05.2023 - Sélections WOC 2023 ABSO LD - Jura | ||||||
01 | 12800 m | 1:55:33 | 9'02" | 4. (7) | ||
06.05.2023 - Sélections WOC 2023 ABSO MD - Jura | ||||||
HE | 4700 m | 0:41:05 | 8'44" | 7. (10) | ||
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | ||||||
H. Senioren - Séniors | 4340 m | 0:16:49,621 | 3'52" | 2. (27) | ||
22.04.2023 - Nord#20 Malonne - Hall Saint-Berthuin | ||||||
Challenge | 2800 m | 155 m | 0:20:51 | 7'27" | 1. (62) | |
22.04.2023 - FSUB/BUSF Championship Sprint - Malonne | ||||||
H. Open | 2400 m | 85 m | 0:15:07 | 6'18" | 1. (21) |