WebRes.helga-o.com |
14.04.2024 - Nationaler Langdistanz - Challenge Oosterlynck - Schlierbach/St.Vith | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
H45 | 8760 m | 220 m | 1:26:53 | 9'55" | 9. (16) | hamok | |
01.04.2024 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
H:02 | 7510 m | 0:57:40 | 7'41" | 6. (39) | hamok | ||
24.03.2024 - Interland 2024 - Open race - Habay-la-Neuve | |||||||
02 | 8830 m | 160 m | 1:21:13 | 9'12" | 8. (17) | OV | |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | |||||||
H45 | 5090 m | 0:45:19 | 8'54" | 9. (16) | hamok | ||
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | |||||||
H45 | 7630 m | 0:58:41 | 7'41" | 5. (12) | hamok | ||
02.03.2024 - VK avond Weyervlakte - Hechtel | |||||||
H. Masters A | 5720 m | 1:19:00 | 13'49" | 5. (5) | hamok | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | |||||||
H:02 | 7470 m | 1:01:55 | 8'17" | 11. (43) | hamok | ||
23.02.2024 - Avond-O Oostappense heide - Ommel | |||||||
H:IOF 1 | 6190 m | NCL | hamok | ||||
04.02.2024 - Regionale - Merodes Bossen & Kruiskensberg | |||||||
H:Zwart lang | 9020 m | 1:18:24 | 8'42" | 5. (14) | hamok | ||
28.01.2024 - Regionale - Horensberg - As | |||||||
H:OH Zwart lang | 7000 m | 1:11:27 | 10'12" | 4. (7) | hamok | ||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | |||||||
H:02 | 7310 m | 1:11:19 | 9'45" | 18. (27) | hamok | ||
14.01.2024 - Regionale - Hamont | |||||||
H:02 | 7200 m | 1:00:46 | 8'26" | 6. (16) | hamok | ||
05.01.2024 - Jenevercross - Kesselse heide | |||||||
H:01 | 6190 m | 1:08:01 | 10'59" | 22. (38) | hamok | ||
30.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 5 - Weelde Vliegveld | |||||||
H45 | 6510 m | 0:44:06 | 6'46" | 6. (22) | hamok | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | |||||||
H45 | 6080 m | 1:02:52 | 10'20" | 20. (22) | hamok | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | |||||||
H45 | 6650 m | 0:58:26 | 8'47" | 11. (22) | hamok | ||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | |||||||
H45 | 6560 m | 0:47:11 | 7'12" | 10. (22) | hamok | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | |||||||
H45 | 6330 m | 0:49:18 | 7'47" | 10. (22) | hamok | ||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | |||||||
H:Oro-Hydro 2 | 6860 m | 1:17:58 | 11'22" | 10. (18) | hamok | ||
08.12.2023 - Avondwedstrijd SAHARA - LOMMEL | |||||||
H:Oro - Hydro | 5260 m | 1:14:58 | 14'15" | 16. (18) | hamok | ||
03.12.2023 - Sinterklaascross - Sanicol + Kamp Beverlo - Leopoldsburg | |||||||
H:02 | 8160 m | 1:00:55 | 7'28" | 5. (14) | hamok | ||
01.12.2023 - VK Avond Prinsenpark - Retie | |||||||
H. Masters A | 6040 m | NCL | hamok | ||||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | |||||||
H:02 | 6840 m | 0:51:28 | 7'31" | 6. (23) | hamok | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | |||||||
H45 | 7530 m | 1:02:35 | 8'19" | 4. (10) | hamok | ||
10.11.2023 - Openingsaflossing Graafsbos - Merksplas | |||||||
Openingsavondaflossing | 5500 m | 0:59:29 | 10'49" | 10. (19) | hamok | ||
15.10.2023 - 41e Klompen-OL - Weerterbergen | |||||||
H:02 | 7750 m | 1:05:23 | 8'26" | 17. (30) | hamok | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | |||||||
H. Masters A | 5190 m | 0:44:25 | 8'33" | 10. (13) | hamok | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | |||||||
H45 | 9580 m | 1:23:51 | 8'45" | 7. (15) | hamok | ||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | |||||||
H45 | 4410 m | NCL | hamok | ||||
17.09.2023 - Nederlands kampioenschap lange afstand - Oirschot | |||||||
H45 | 8050 m | 1:15:11 | 9'20" | -- (9) | hamok | ||
10.09.2023 - Belgian Club Relay - Elsenborn | |||||||
Belgian club Relay | 7000 m | 1:14:51 | 10'42" | 24. (52) | hamok | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | |||||||
H45 | 6940 m | 1:08:12 | 9'50" | 17. (19) | hamok | ||
26.08.2023 - Nord #1 - Malonne - Bois du Chepson | |||||||
Challenge | 3250 m | 0:48:18 | 14'52" | 6. (22) | hamok | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | |||||||
O-H_long | 7110 m | 2:40:52 | 22'38" | 26. (36) | hamok | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | |||||||
O-H_long | 6510 m | 2:16:47 | 21'01" | 29. (37) | hamok | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | |||||||
O-H_long | 7230 m | 1:45:19 | 14'34" | 22. (44) | hamok | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | |||||||
O-H_long | 7400 m | 2:24:21 | 19'30" | 28. (34) | hamok | ||
06.08.2023 - Holven - Pelt | |||||||
H:01 | 8190 m | 1:14:17 | 9'04" | 9. (19) | hamok | ||
29.07.2023 - Gerhagen - Tessenderlo | |||||||
H:01 | 6420 m | 1:03:53 | 9'57" | 19. (45) | hamok | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | |||||||
H45 | 6900 m | 220 m | 1:20:45 | 11'42" | 23. (29) | hamok | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | |||||||
H45 | 7900 m | 190 m | 1:32:12 | 11'40" | 16. (29) | hamok | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | |||||||
H45 | 4800 m | 80 m | 1:11:19 | 14'51" | 19. (30) | hamok | |
18.06.2023 - City Cup 2023 - 2 forten - Borsbeek | |||||||
H:02 | 7440 m | NCL | hamok | ||||
04.06.2023 - City Cup Heeserbergen - Lommel | |||||||
H:02 | 6930 m | 1:06:03 | 9'32" | 12. (16) | hamok | ||
03.06.2023 - Coppa del Segretario - Ham | |||||||
H:1 | 0:55:52 | 20. (27) | hamok | ||||
21.05.2023 - City - O cup 2 - 2023 - Bree - Beek | |||||||
H:02 | 4870 m | NCL | hamok | ||||
17.05.2023 - Lenteloop - Stadspark & Blijkhoef Turnhout | |||||||
H:01 | 6250 m | 0:55:59 | 8'57" | 16. (23) | hamok | ||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | |||||||
H45 | 2590 m | 65 m | 0:25:51 | 9'59" | 14. (15) | hamok | |
07.05.2023 - Nationale - Sprint - La Roche-en-Ardenne | |||||||
H45 | 2900 m | NCL | hamok | ||||
30.04.2023 - City O Cup 1 - 2023 - MEERHOUT | |||||||
H:02 | 4510 m | 0:36:42 | 8'08" | 6. (27) | hamok | ||
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | |||||||
H. Masters A | 3870 m | NCL | hamok |