WebRes.helga-o.com |
14.04.2024 - Nationaler Langdistanz - Challenge Oosterlynck - Schlierbach/St.Vith | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
D60 | 4860 m | 150 m | 1:17:15 | 15'54" | 4. (6) | Omega | |
13.04.2024 - HOS 2024 - HOS 1 Runkst - Hasselt | |||||||
D:02 | 2660 m | 0:27:29 | 10'20" | 2. (16) | Omega | ||
07.04.2024 - Delft City Sprint/ODSK - Delft | |||||||
SD | 4180 m | 0:32:13 | 7'42" | 5. (14) | Omega | ||
06.04.2024 - Campus Sprint/NSK TU Delft - Delft | |||||||
Open 4 km | 4000 m | 0:31:14 | 7'49" | 2. (11) | Omega | ||
01.04.2024 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
D:04 | 3910 m | 0:54:40 | 13'59" | 16. (30) | Omega | ||
24.03.2024 - Interland 2024 - Open race - Habay-la-Neuve | |||||||
08 | 4970 m | 60 m | 1:11:16 | 14'20" | 2. (7) | Omega | |
23.03.2024 - O2LUX #5 - Croix Rouge - Croix Rouge | |||||||
D:4 - Rouge | 5300 m | 125 m | 2:06:36 | 23'53" | 14. (26) | Omega | |
17.03.2024 - Nationale Moyenne Distance - Weris | |||||||
D60 | 3480 m | 100 m | 0:58:07 | 16'42" | 7. (11) | Omega | |
16.03.2024 - Championnat de Belgique de nuit - Weris | |||||||
D. Masters C | 3340 m | 75 m | 1:20:06 | 23'59" | 6. (9) | Omega | |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | |||||||
D60 | 3940 m | 0:56:30 | 14'20" | 7. (10) | Omega | ||
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | |||||||
D60 | 4550 m | 1:14:42 | 16'25" | 4. (6) | Omega | ||
02.03.2024 - VK avond Weyervlakte - Hechtel | |||||||
D. Masters C | 4010 m | 1:49:57 | 27'25" | 5. (5) | Omega | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | |||||||
D:05 | 3430 m | 0:51:41 | 15'04" | 10. (23) | Omega | ||
18.02.2024 - 2 Jours du Hainaut - Moyenne distance - Baudour | |||||||
D:Rouge Court | 3600 m | 0:46:48 | 13'00" | 4. (11) | Omega | ||
17.02.2024 - 2 Jours du Hainaut - Longue distance - Baudour | |||||||
D:Rouge Court | 3900 m | NCL | Omega | ||||
30.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 5 - Weelde Vliegveld | |||||||
D55 | 4300 m | 0:53:11 | 12'22" | 10. (17) | Omega | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | |||||||
D55 | 4360 m | 0:57:26 | 13'10" | 11. (17) | Omega | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | |||||||
D55 | 4090 m | 1:11:42 | 17'32" | 10. (17) | Omega | ||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | |||||||
D55 | 4160 m | 0:46:56 | 11'17" | 10. (17) | Omega | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | |||||||
D55 | 4100 m | 1:03:56 | 15'36" | 11. (17) | Omega | ||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | |||||||
D:04 | 3920 m | 0:54:47 | 13'59" | 11. (19) | Omega | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | |||||||
D55 | 5190 m | 1:09:15 | 13'21" | 6. (7) | Omega | ||
11.11.2023 - BOC #1 - Régionale Moyenne Distance - Varkensgat | |||||||
D:Rouge | 3920 m | 125 m | 1:22:01 | 20'55" | 16. (28) | Omega | |
15.10.2023 - 41e Klompen-OL - Weerterbergen | |||||||
D:04 | 4140 m | 0:58:10 | 14'03" | 10. (17) | Omega | ||
20.08.2023 - ASOM 2023 - WRE & City Race - Ghent | |||||||
W SUPERVET | 6080 m | 0:57:23 | 9'26" | 25. (39) | Omega | ||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 2 - Ghent | |||||||
W SUPERVET | 2870 m | NCL | Omega | ||||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 1 - Ghent | |||||||
W SUPERVET | 2800 m | 0:23:51 | 8'31" | 25. (38) | Omega | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | |||||||
W55 | 4620 m | 1:52:55 | 24'26" | 10. (16) | Omega | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | |||||||
W55 | 3680 m | 1:00:58 | 16'34" | 6. (16) | Omega | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | |||||||
W55 | 4360 m | 1:16:52 | 17'38" | 14. (16) | Omega | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | |||||||
W55 | 4690 m | 1:11:43 | 15'17" | 13. (16) | Omega | ||
06.08.2023 - Holven - Pelt | |||||||
D:03 | 3530 m | 0:48:43 | 13'48" | 2. (19) | Omega | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | |||||||
D55 | 4300 m | 80 m | 1:06:17 | 15'25" | 13. (19) | Omega | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | |||||||
D55 | 5100 m | 120 m | 1:31:14 | 17'53" | 15. (19) | Omega | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | |||||||
D55 | 3500 m | 55 m | 1:03:03 | 18'01" | 13. (20) | Omega | |
25.06.2023 - Challenge Robert Wagener 2023 - Schönberg | |||||||
WAGENER | 1:44:53 | 24. (29) | Omega | ||||
21.06.2023 - Lenteloop Westerwijk - Son | |||||||
D:03 | 3530 m | 1:02:27 | 17'41" | 5. (6) | Omega | ||
18.06.2023 - City Cup 2023 - 2 forten - Borsbeek | |||||||
D:04 | 3980 m | 0:32:53 | 8'16" | 4. (11) | Omega | ||
11.06.2023 - VK Mixed Sprint Aflossing - Fort V Edegem | |||||||
OV Mixed Relay Masters | 2820 m | 0:34:54 | 12'23" | 6. (14) | Omega | ||
04.06.2023 - City Cup Heeserbergen - Lommel | |||||||
D:04 | 4060 m | 0:59:22 | 14'37" | 8. (10) | Omega | ||
03.06.2023 - LOS 2023-05 Toverberg - LOS 2023-05 - Egenhoven | |||||||
D:02 | 2490 m | CC | Omega | ||||
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | |||||||
D:04 | 3510 m | 0:36:56 | 10'31" | 7. (16) | Omega | ||
24.05.2023 - Lenteloop Vossemeren - Lommel | |||||||
D:04 | 2230 m | 0:28:57 | 12'59" | 1. (4) | Omega | ||
21.05.2023 - City - O cup 2 - 2023 - Bree - Beek | |||||||
D:04 | 3840 m | 0:45:31 | 11'51" | 6. (14) | Omega | ||
20.05.2023 - LOS 2023-04 - provinciaal domein | |||||||
D:02 | 3030 m | 0:46:28 | 15'20" | 11. (28) | Omega | ||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | |||||||
D55 | 1940 m | 50 m | 0:28:37 | 14'45" | 5. (8) | Omega | |
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | |||||||
D. Masters B | 2410 m | 0:22:59,167 | 9'32" | 7. (9) | Omega | ||
19.04.2023 - Lenteloop - Park Molenheide - Helchteren | |||||||
D:02 | 4100 m | 0:54:43 | 13'21" | 6. (10) | Omega |