WebRes.helga-o.com |
14.04.2024 - Nationaler Langdistanz - Challenge Oosterlynck - Schlierbach/St.Vith | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
H85 | 2600 m | 45 m | 0:41:32 | 15'58" | 1. (3) | Omega | |
13.04.2024 - HOS 2024 - HOS 1 Runkst - Hasselt | |||||||
H:02 | 2660 m | 0:54:20 | 20'26" | 8. (12) | Omega | ||
01.04.2024 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
H:05 | 3010 m | 0:44:03 | 14'38" | 6. (24) | Omega | ||
24.03.2024 - Interland 2024 - Open race - Habay-la-Neuve | |||||||
14 | 4410 m | 40 m | NCL | Omega | |||
16.03.2024 - Championnat de Belgique de nuit - Weris | |||||||
H. Masters E | 2940 m | 60 m | 1:15:57 | 25'50" | 1. (3) | Omega | |
08.03.2024 - Avond - Ham | |||||||
H:03 | 3500 m | 1:28:08 | 25'11" | 12. (15) | Omega | ||
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | |||||||
H85 | 3310 m | 0:58:00 | 17'31" | 1. (3) | Omega | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | |||||||
H:05 | 3430 m | 0:56:07 | 16'22" | 28. (31) | Omega | ||
23.02.2024 - Avond-O Oostappense heide - Ommel | |||||||
H:IOF 3 | 3090 m | 0:56:37 | 18'19" | 9. (14) | Omega | ||
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | |||||||
H:05 | 3420 m | 0:53:13 | 15'34" | 18. (22) | Omega | ||
04.02.2024 - Regionale - Merodes Bossen & Kruiskensberg | |||||||
H:Zwart kort | 3400 m | 1:08:58 | 20'17" | 23. (25) | Omega | ||
28.01.2024 - Regionale - Horensberg - As | |||||||
H:Zwart kort | 3000 m | 0:50:26 | 16'49" | 9. (14) | Omega | ||
30.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 5 - Weelde Vliegveld | |||||||
H85 Koningsklasse | 2990 m | 0:45:21 | 15'10" | 1. (3) | Omega | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | |||||||
H85 Koningsklasse | 3030 m | 0:50:30 | 16'40" | 1. (3) | Omega | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | |||||||
H85 Koningsklasse | 3180 m | 0:56:55 | 17'54" | 1. (3) | Omega | ||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | |||||||
H85 Koningsklasse | 3040 m | 0:36:00 | 11'51" | 1. (3) | Omega | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | |||||||
H85 Koningsklasse | 3290 m | 0:50:10 | 15'15" | 1. (2) | Omega | ||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | |||||||
H:IOF 6 | 2970 m | 0:58:27 | 19'41" | 3. (5) | Omega | ||
08.12.2023 - Avondwedstrijd SAHARA - LOMMEL | |||||||
H:03 | 3310 m | 1:21:40 | 24'40" | 21. (23) | Omega | ||
03.12.2023 - Sinterklaascross - Sanicol + Kamp Beverlo - Leopoldsburg | |||||||
H:05 | 3360 m | 1:05:08 | 19'23" | 19. (21) | Omega | ||
01.12.2023 - VK Avond Prinsenpark - Retie | |||||||
H. Masters E | 3420 m | 1:55:59 | 33'55" | 2. (3) | Omega | ||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | |||||||
H:05 | 3250 m | 0:48:31 | 14'56" | 17. (29) | Omega | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | |||||||
H85 | 3170 m | 0:46:00 | 14'31" | 1. (2) | Omega | ||
10.11.2023 - Dagomlopen openingsaflossing Graafsbos - Merksplas | |||||||
SD | 4000 m | 2:16:04 | 34'01" | 7. (11) | Omega | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | |||||||
H. Masters C | 4120 m | 1:26:16 | 20'56" | 10. (10) | Omega | ||
07.10.2023 - HOS - Bokrijk - Hasselt | |||||||
H:02 | 3050 m | 0:43:22 | 14'13" | 8. (14) | Omega | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | |||||||
H85 | 3180 m | 0:59:37 | 18'45" | 1. (3) | Omega | ||
28.09.2023 - Wisselbeker Rik Thijs 2023 - Saanhoeve - Maasmechelen | |||||||
Open | 4600 m | 2:06:39 | 27'32" | 64. (86) | OMEGA | ||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | |||||||
H85 | 1800 m | 1:11:55 | 39'57" | 2. (3) | Omega | ||
23.09.2023 - LOS 2023-07 - Tielt-Winge | |||||||
H:Short Difficult | 2930 m | 1:18:37 | 26'50" | 8. (21) | Omega | ||
17.09.2023 - Fiets-O World Masters Series - Heeserbergen-Sahara | |||||||
M85 | 7360 m | 1:12:12 | 9'49" | 1. (1) | Omega | ||
16.09.2023 - Fiets-O World Masters Series - Kattenbos-Pijnven | |||||||
M85 | 13830 m | 2:01:32 | 8'47" | 1. (1) | Omega | ||
15.09.2023 - Fiets-O World Masters Series - Lommel Sahara | |||||||
M85 | 4100 m | 1:43:43 | 25'18" | 1. (1) | Omega | ||
10.09.2023 - Belgian Club Relay - Individuels - Camp Elsenborn | |||||||
H:SD | 3400 m | 1:46:52 | 31'26" | 5. (8) | Omega | ||
09.09.2023 - LOS 2023-06 - Herent | |||||||
H:2 -Kort | 2490 m | 0:41:28 | 16'39" | 18. (33) | Omega | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | |||||||
H85 | 1810 m | 0:26:31 | 14'39" | 2. (3) | Omega | ||
02.09.2023 - HOS -Kiewit - Hasselt | |||||||
H:02 | 2270 m | NCL | Omega | ||||
27.08.2023 - CB Interclubs BK - Virton - Rabais | |||||||
SE | 4510 m | 85 m | 2:13:00 | 29'29" | 6. (8) | Omega | |
06.08.2023 - Holven - Pelt | |||||||
H:03 | 3530 m | 1:10:05 | 19'51" | 28. (34) | Omega | ||
29.07.2023 - Gerhagen - Tessenderlo | |||||||
H:03 | 3750 m | 1:06:52 | 17'50" | 33. (55) | Omega | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | |||||||
H85 | 3100 m | 60 m | 0:53:17 | 17'11" | 3. (4) | Omega | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | |||||||
H85 | 3500 m | 70 m | 1:08:09 | 19'28" | 3. (4) | Omega | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | |||||||
H85 | 2700 m | 40 m | 0:55:58 | 20'44" | 1. (4) | Omega | |
25.06.2023 - Challenge Robert Wagener 2023 - Schönberg | |||||||
WAGENER | 1:30:56 | 19. (29) | Omega | ||||
21.06.2023 - Lenteloop Westerwijk - Son | |||||||
H:03 | 3530 m | 1:06:16 | 18'46" | 10. (14) | Omega | ||
18.06.2023 - City Cup 2023 - 2 forten - Borsbeek | |||||||
H:06 | 3480 m | 0:57:13 | 16'26" | 3. (8) | Omega | ||
11.06.2023 - VK Mixed Sprint Aflossing - Fort V Edegem | |||||||
OV Mixed Relay Open | 3160 m | NCL | Omega | ||||
10.06.2023 - HOS - Zonhoven - Zonhoven | |||||||
H:02 | 3100 m | 0:47:59 | 15'29" | 3. (5) | Omega | ||
04.06.2023 - City Cup Heeserbergen - Lommel | |||||||
H:05 | 3200 m | 1:00:01 | 18'45" | 16. (20) | Omega | ||
03.06.2023 - LOS 2023-05 Toverberg - LOS 2023-05 - Egenhoven | |||||||
H:02 | 2490 m | 0:41:33 | 16'41" | 19. (54) | Omega | ||
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | |||||||
H:05 | 2830 m | 0:42:49 | 15'08" | 14. (21) | Omega | ||
24.05.2023 - Lenteloop Vossemeren - Lommel | |||||||
H:03 | 3640 m | 0:53:13 | 14'37" | 21. (25) | Omega | ||
21.05.2023 - City - O cup 2 - 2023 - Bree - Beek | |||||||
H:05 | 3300 m | 0:44:34 | 13'30" | 13. (21) | Omega | ||
20.05.2023 - LOS 2023-04 - provinciaal domein | |||||||
H:02 | 3030 m | NCL | Omega | ||||
17.05.2023 - Lenteloop - Stadspark & Blijkhoef Turnhout | |||||||
H:03 | 3100 m | 1:14:08 | 23'55" | 12. (13) | Omega | ||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | |||||||
H85 | 1440 m | 35 m | 0:31:11 | 21'39" | 1. (1) | Omega | |
10.05.2023 - Militaire Stadsloop Hasselt - Hasselt | |||||||
H:06 | 5000 m | 0:58:47 | 11'45" | 7. (13) | OMEGA | ||
06.05.2023 - LOS 2023-03 - Park Belle-Vue | |||||||
H:02 | 2720 m | 0:38:22 | 14'06" | 18. (31) | Omega | ||
30.04.2023 - City O Cup 1 - 2023 - MEERHOUT | |||||||
H:05 | 2870 m | 0:46:47 | 16'18" | 9. (18) | Omega | ||
29.04.2023 - LOS 2023-02 - Sportoqse | |||||||
H:02 | 3020 m | 0:47:55 | 15'52" | 13. (18) | Omega |