WebRes.helga-o.com |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
H40 | 5190 m | 0:37:26 | 7'13" | 2. (12) | Antwerp Orienteers | ||
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | |||||||
H40 | 8070 m | 0:56:42 | 7'02" | 4. (9) | Antwerp Orienteers | ||
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | |||||||
H:02 | 7290 m | 0:48:49 | 6'42" | 4. (41) | Antwerp Orienteers | ||
04.02.2024 - Regionale - Merodes Bossen & Kruiskensberg | |||||||
H:Rood lang | 7070 m | 0:53:23 | 7'33" | 1. (15) | Antwerp Orienteers | ||
12.01.2024 - Avondwedstrijd Kelchterhoef - Houthalen | |||||||
H:01 | 5990 m | 0:52:48 | 8'49" | 8. (15) | Antwerp Orienteers | ||
05.01.2024 - Jenevercross - Kesselse heide | |||||||
H:01 | 6190 m | 0:47:09 | 7'37" | 10. (38) | Antwerp Orienteers | ||
10.12.2023 - BOC04 - Ultra-longues Distances - Rouge-Cloître / 3 Fontaines | |||||||
Rouge | 5300 m | 0:38:43 | 7'18" | 1. (46) | Antwerp Orienteers | ||
12.11.2023 - BOC #2 - Double Sprint - Sprint 1 - Les Trois Tilleuls | |||||||
H:Noir Long | 4000 m | 0:30:59 | 7'45" | 17. (44) | Antwerp Orienteers | ||
12.11.2023 - BOC #2 - Double Sprint - Sprint 2 - Les Trois Tilleuls | |||||||
H:Noir Long | 4000 m | 0:35:21 | 8'50" | 17. (46) | Antwerp Orienteers | ||
04.11.2023 - LOS 2023-09 - Schaatsbaan | |||||||
H:01 | 5490 m | 0:44:09 | 8'03" | 3. (43) | Antwerp Orienteers | ||
12.10.2023 - AOS #10 - Galgenweel | |||||||
H:Lang | 4710 m | 0:24:54 | 5'17" | 9. (41) | Antwerp Orienteers | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | |||||||
H. Masters A | 5050 m | 0:41:35 | 8'14" | 5. (13) | Antwerp Orienteers | ||
28.09.2023 - Wisselbeker Rik Thijs 2023 - Saanhoeve - Maasmechelen | |||||||
Open | 4900 m | 0:47:03 | 9'36" | 5. (86) | Antwerp Orienteers | ||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | |||||||
LD | 4500 m | 0:45:10 | 10'02" | 3. (17) | Antwerp Orienteers | ||
23.09.2023 - LOS 2023-07 - Tielt-Winge | |||||||
H:Long Difficult | 5620 m | 180 m | 1:02:17 | 11'05" | 11. (44) | Antwerp Orienteers | |
07.09.2023 - AOS 9 Wilrijkse Plein - Antwerpen | |||||||
H:Lang | 5030 m | 0:25:42 | 5'07" | 10. (27) | Antwerp Orienteers | ||
02.09.2023 - Regionale City - O - VORSELAAR | |||||||
H:03 | 3640 m | 0:24:43 | 6'47" | 2. (13) | Antwerp Orienteers | ||
29.08.2023 - Start 2 O - Rivierenhof | |||||||
H:Finale | 4510 m | 0:29:46 | 6'36" | 2. (9) | Antwerp Orienteers | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | |||||||
O-H_short | 3920 m | 1:00:54 | 15'32" | 19. (37) | VACANT | ||
10.08.2023 - AOS #8 Prieel - Berchem | |||||||
H:Lang | 4000 m | 0:21:59 | 5'30" | 13. (38) | Antwerp Orienteers | ||
H:Kort | 1650 m | 0:08:14 | 4'59" | 10. (22) | Antwerp Orienteers | ||
11.06.2023 - VK Mixed Sprint Aflossing - Fort V Edegem | |||||||
OV Mixed Relay Open | 3170 m | 0:24:56 | 7'52" | 4. (17) | Antwerp Orienteers | ||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | |||||||
H40 | 2760 m | 70 m | 0:24:06 | 8'44" | 2. (9) | Antwerp Orienteers | |
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | |||||||
H. Masters A | 3870 m | 0:17:57,085 | 4'38" | 2. (11) | Antwerp Orienteers |