WebRes.helga-o.com |
28.03.2024 - Wisselbeker Kamp van Beverlo - | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
H:03 | 5660 m | 0:57:09 | 10'06" | 8. (30) | ||
24.03.2024 - Interland 2024 - Habay-la-Neuve | ||||||
M60 | 5730 m | 80 m | 0:43:01 | 7'30" | 5. (18) | |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | ||||||
H60 | 4140 m | 0:30:04 | 7'16" | 2. (15) | ||
08.03.2024 - Avond - Ham | ||||||
H:02 | 4430 m | 0:44:24 | 10'01" | 4. (23) | ||
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | ||||||
H60 | 6090 m | 0:45:54 | 7'32" | 2. (15) | ||
02.03.2024 - VK avond Weyervlakte - Hechtel | ||||||
H. Masters C | 4010 m | 0:36:06 | 9'00" | 1. (15) | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | ||||||
H:03 | 5380 m | 0:44:53 | 8'21" | 3. (40) | ||
23.02.2024 - Avond-O Oostappense heide - Ommel | ||||||
H:IOF 2 | 4550 m | 0:42:24 | 9'19" | 1. (21) | ||
21.02.2024 - Militair Regelmatigheidscriterium - Amay | ||||||
H:02 | 6700 m | 170 m | 1:07:35 | 10'05" | 1. (18) | |
15.02.2024 - Militair regelmatigheidscriterium - Marche en Famenne | ||||||
H:04 | 6500 m | 190 m | 0:52:19 | 8'03" | 2. (40) | |
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
H:03 | 5800 m | 0:45:01 | 7'46" | 9. (40) | ||
06.02.2024 - Militair Regelmatigheidscriterium - Tilff | ||||||
H:03 | 6700 m | 1:10:25 | 10'31" | 2. (29) | ||
28.01.2024 - Regionale - Horensberg - As | ||||||
H:OH Zwart middel | 5000 m | NCL | ||||
14.01.2024 - Regionale - Hamont | ||||||
H:03 | 5500 m | 0:43:32 | 7'55" | 1. (19) | ||
12.01.2024 - Avondwedstrijd Kelchterhoef - Houthalen | ||||||
H:02 | 4490 m | 0:37:59 | 8'28" | 1. (18) | ||
05.01.2024 - Jenevercross - Kesselse heide | ||||||
H:02 | 4620 m | 0:42:10 | 9'08" | 3. (24) | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | ||||||
H60 | 4520 m | NCL | ||||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | ||||||
H60 | 4590 m | 0:30:28 | 6'38" | 3. (26) | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | ||||||
H60 | 4530 m | 0:38:04 | 8'24" | 3. (25) | ||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | ||||||
H:Oro-Hydro 3 | 5110 m | 0:44:49 | 8'46" | 2. (19) | ||
01.12.2023 - VK Avond Prinsenpark - Retie | ||||||
H. Masters C | 3420 m | 0:33:03 | 9'40" | 1. (10) | ||
10.11.2023 - Openingsaflossing Graafsbos - Merksplas | ||||||
Openingsavondaflossing | 5500 m | 0:52:34 | 9'33" | 8. (19) | ||
13.10.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Marche en Famenne | ||||||
H:04 | 5400 m | 0:54:23 | 10'04" | 6. (26) | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | ||||||
H. Masters B | 4480 m | 0:40:30 | 9'02" | 5. (12) | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | ||||||
H60 | 5890 m | 0:47:38 | 8'05" | 3. (16) | ||
28.09.2023 - Wisselbeker Rik Thijs 2023 - Saanhoeve - Maasmechelen | ||||||
Open | 4900 m | 0:47:40 | 9'44" | 22. (86) | ||
10.09.2023 - Belgian Club Relay - Elsenborn | ||||||
Belgian club Relay | 5000 m | 0:41:55 | 8'23" | 2. (52) | ||
09.09.2023 - Régionale - Camp Elsenborn | ||||||
H:Noir Moyen | 6250 m | 0:46:58 | 7'31" | 2. (47) | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | ||||||
H60 | 4750 m | 0:33:46 | 7'07" | 3. (21) | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | ||||||
O-H_long | 7110 m | 1:15:44 | 10'39" | 12. (36) | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | ||||||
O-H_long | 6510 m | 1:07:38 | 10'23" | 9. (37) | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | ||||||
O-H_long | 7230 m | 1:09:22 | 9'36" | 11. (44) | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | ||||||
O-H_long | 7400 m | 1:21:37 | 11'02" | 15. (34) | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | ||||||
H60 | 5400 m | 125 m | 0:37:47 | 7'00" | 1. (34) | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | ||||||
H60 | 6800 m | 140 m | 0:52:19 | 7'42" | 2. (34) | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | ||||||
H60 | 4000 m | 50 m | 0:35:47 | 8'57" | 3. (34) | |
25.06.2023 - Challenge Robert Wagener 2023 - Schönberg | ||||||
WAGENER | 0:57:29 | 8. (29) | ||||
21.06.2023 - Lenteloop Westerwijk - Son | ||||||
H:01 | 5900 m | 0:49:26 | 8'23" | 6. (28) | ||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | ||||||
H60 | 2050 m | 50 m | 0:26:11 | 12'46" | 6. (11) | |
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | ||||||
H. Masters C | 2410 m | 0:13:43,906 | 5'41" | 1. (14) | ||
20.04.2023 - 42è Challenge G.Autmans - Spa - Staneux | ||||||
Open | 5850 m | 0:40:14 | 6'53" | 12. (88) |