WebRes.helga-o.com |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
H70 | 3080 m | NCL | ||||
01.03.2024 - Interkorpsen Defensie - Intercorps Défense - | ||||||
Civil 2 | 3900 m | 0:45:31 | 11'40" | 9. (30) | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | ||||||
H:04 | 4590 m | 0:58:16 | 12'42" | 15. (26) | ||
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
H:05 | 3420 m | 0:40:24 | 11'49" | 7. (22) | ||
03.12.2023 - Sinterklaascross - Sanicol + Kamp Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
H:05 | 3360 m | 0:32:20 | 9'37" | 3. (21) | ||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | ||||||
H:05 | 3250 m | 0:33:09 | 10'12" | 2. (29) | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | ||||||
H70 | 4220 m | 0:46:00 | 10'54" | 5. (12) | ||
17.11.2023 - Championnat de Défense Militaire - Militair Kampioenschap Defensie - Pelt | ||||||
H:Omloop 2 | 5000 m | 1:00:44 | 12'09" | 12. (31) | ||
17.10.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Arendonk | ||||||
H:05 | 4900 m | 0:59:19 | 12'06" | 2. (21) | ||
15.10.2023 - 41e Klompen-OL - Weerterbergen | ||||||
H:04 | 4140 m | 0:44:40 | 10'47" | 12. (25) | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | ||||||
H. Masters D | 3250 m | 0:39:25 | 12'08" | 4. (11) | ||
05.10.2023 - BMOT - Rodenberg | ||||||
H:04 | 4500 m | 0:50:46 | 11'17" | 7. (23) | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | ||||||
H70 | 4220 m | 0:49:55 | 11'50" | 5. (13) | ||
28.09.2023 - Wisselbeker Rik Thijs 2023 - Saanhoeve - Maasmechelen | ||||||
Open | 4900 m | 1:14:07 | 15'08" | 49. (86) | ||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | ||||||
H70 | 2020 m | 0:33:13 | 16'27" | 2. (14) | ||
17.09.2023 - Nederlands kampioenschap lange afstand - Oirschot | ||||||
H70 | 5120 m | 0:55:45 | 10'53" | -- (8) | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | ||||||
H70 | 3090 m | 0:32:24 | 10'29" | 7. (24) | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | ||||||
M70 | 4190 m | NCL | ||||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | ||||||
M70 | 3280 m | 0:44:28 | 13'33" | 3. (24) | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | ||||||
M70 | 3940 m | 1:06:29 | 16'52" | 15. (23) | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | ||||||
M70 | 4000 m | 0:49:41 | 12'25" | 5. (24) | ||
06.08.2023 - Holven - Pelt | ||||||
H:03 | 3530 m | 0:40:51 | 11'34" | 4. (34) | ||
29.07.2023 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:03 | 3750 m | 0:45:35 | 12'09" | 8. (55) | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | ||||||
H70 | 4000 m | 75 m | NCL | |||
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | ||||||
H70 | 4000 m | 100 m | 0:43:18 | 10'49" | 3. (32) | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | ||||||
H70 | 3100 m | 40 m | 0:31:54 | 10'17" | 2. (32) | |
25.06.2023 - Regionale Westerlo - WESTERLO | ||||||
H:02 | 3010 m | 0:30:11 | 10'02" | 13. (26) | ||
21.06.2023 - Lenteloop Westerwijk - Son | ||||||
H:03 | 3530 m | 0:39:33 | 11'12" | 1. (14) | ||
18.06.2023 - City Cup 2023 - 2 forten - Borsbeek | ||||||
H:04 | 3980 m | 0:32:10 | 8'05" | 7. (15) | ||
11.06.2023 - VK Mixed Sprint Aflossing - Fort V Edegem | ||||||
OV Mixed Relay Masters | 2820 m | 0:31:47 | 11'16" | 10. (14) | ||
04.06.2023 - City Cup Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:04 | 4060 m | 0:46:30 | 11'27" | 7. (19) | ||
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | ||||||
H:04 | 3510 m | 0:35:13 | 10'02" | 8. (19) | ||
24.05.2023 - Lenteloop Vossemeren - Lommel | ||||||
H:03 | 3640 m | 0:47:38 | 13'05" | 16. (25) | ||
21.05.2023 - City - O cup 2 - 2023 - Bree - Beek | ||||||
H:04 | 3840 m | 0:38:01 | 9'54" | 12. (19) | ||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | ||||||
H70 | 1800 m | 40 m | NCL | |||
30.04.2023 - City O Cup 1 - 2023 - MEERHOUT | ||||||
H:04 | 3630 m | NCL | ||||
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | ||||||
H. Masters D | 2220 m | 0:21:04,554 | 9'29" | 10. (20) | ||
19.04.2023 - Lenteloop - Park Molenheide - Helchteren | ||||||
H:02 | 4100 m | 0:40:40 | 9'55" | 11. (30) | ||
16.04.2023 - Nationale(r) LD - Dreihütten-St.Vith | ||||||
H70 | 4890 m | 145 m | 0:57:23 | 11'44" | 9. (25) | |
10.04.2023 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:04 | 4150 m | 0:46:33 | 11'13" | 15. (38) | ||
26.03.2023 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Banneux | ||||||
H70 | 3240 m | 70 m | 0:33:29 | 10'20" | 8. (26) |