WebRes.helga-o.com |
17.03.2024 - Nationale Moyenne Distance - Weris | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
H65 | 3480 m | 100 m | NCL | |||
10.03.2024 - BK Middle - Achel | ||||||
H65 | 3940 m | 0:40:42 | 10'20" | 6. (19) | ||
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | ||||||
H65 | 5560 m | NCL | ||||
01.03.2024 - Interkorpsen Defensie - Intercorps Défense - | ||||||
Civil 2 | 3900 m | 0:43:51 | 11'15" | 7. (30) | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | ||||||
H:04 | 4590 m | 0:50:25 | 10'59" | 10. (26) | ||
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
H:04 | 4480 m | 0:44:52 | 10'01" | 8. (31) | ||
28.01.2024 - OL Zypendaal-Sonsbeek - Arnhem | ||||||
5 KM | 4940 m | NCL | ||||
30.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 5 - Weelde Vliegveld | ||||||
H65 | 4750 m | 0:42:40 | 8'59" | 9. (22) | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | ||||||
H65 | 4520 m | 0:42:44 | 9'27" | 11. (22) | ||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | ||||||
H65 | 4590 m | 0:43:47 | 9'32" | 11. (22) | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | ||||||
H65 | 4530 m | 0:48:50 | 10'47" | 11. (21) | ||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | ||||||
H:Oro-Hydro 4 | 3960 m | 0:47:03 | 11'53" | 9. (14) | ||
03.12.2023 - Sinterklaascross - Sanicol + Kamp Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
H:04 | 4000 m | 0:36:06 | 9'01" | 9. (33) | ||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | ||||||
H:04 | 3920 m | 0:37:51 | 9'39" | 5. (23) | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | ||||||
H65 | 5190 m | 0:58:43 | 11'19" | 7. (20) | ||
17.11.2023 - Championnat de Défense Militaire - Militair Kampioenschap Defensie - Pelt | ||||||
H:Omloop 2 | 5000 m | 0:56:12 | 11'14" | 7. (31) | ||
17.10.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Arendonk | ||||||
H:05 | 4900 m | 1:01:37 | 12'34" | 3. (21) | ||
15.10.2023 - 41e Klompen-OL - Weerterbergen | ||||||
H:04 | 4140 m | 0:36:51 | 8'54" | 5. (25) | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | ||||||
H. Masters C | 4060 m | 0:43:05 | 10'37" | 3. (10) | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | ||||||
H65 | 4860 m | 1:08:54 | 14'11" | 12. (23) | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | ||||||
H65 | 4190 m | 0:41:52 | 10'00" | 9. (16) | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | ||||||
M65 | 4360 m | 0:53:03 | 12'10" | 12. (21) | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | ||||||
M65 | 4690 m | 0:56:47 | 12'06" | 11. (22) | ||
06.08.2023 - Holven - Pelt | ||||||
H:03 | 3530 m | 0:38:48 | 10'59" | 2. (34) | ||
29.07.2023 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:03 | 3750 m | 0:48:49 | 13'01" | 12. (55) | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | ||||||
H65 | 5000 m | 110 m | 1:11:37 | 14'19" | 30. (38) | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | ||||||
H65 | 6300 m | 115 m | 1:28:12 | 14'00" | 14. (38) | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | ||||||
H65 | 3800 m | 55 m | 0:54:51 | 14'26" | 24. (39) | |
24.05.2023 - Lenteloop Vossemeren - Lommel | ||||||
H:03 | 3640 m | 0:35:14 | 9'41" | 6. (25) | ||
21.05.2023 - City - O cup 2 - 2023 - Bree - Beek | ||||||
H:04 | 3840 m | 0:35:04 | 9'08" | 9. (19) | ||
17.05.2023 - Lenteloop - Stadspark & Blijkhoef Turnhout | ||||||
H:02 | 4340 m | 0:43:00 | 9'54" | 10. (29) | ||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | ||||||
H65 | 1940 m | 50 m | 0:25:08 | 12'57" | -- (11) | |
11.05.2023 - Avondsprint Utrecht Science Park - Utrecht | ||||||
02 | 4700 m | 0:30:17 | 6'27" | 3. (16) | ||
30.04.2023 - City O Cup 1 - 2023 - MEERHOUT | ||||||
H:04 | 3630 m | 0:31:42 | 8'44" | 5. (24) | ||
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | ||||||
H. Masters C | 2410 m | 0:19:45,507 | 8'12" | 10. (14) | ||
16.04.2023 - Nationale(r) LD - Dreihütten-St.Vith | ||||||
SE | 3850 m | 120 m | 0:45:17 | 11'46" | 1. (13) | |
10.04.2023 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:05 | 3170 m | 0:30:45 | 9'42" | 1. (18) |