WebRes.helga-o.com |
17.03.2024 - Nationale Moyenne Distance - Weris | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
D45 | 3880 m | 105 m | 0:49:00 | 12'38" | 4. (10) | |
16.03.2024 - Championnat de Belgique de nuit - Weris | ||||||
D. Masters A | 5200 m | 150 m | 1:17:33 | 14'55" | 5. (7) | |
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | ||||||
D45 | 6650 m | 0:58:35 | 8'49" | 1. (6) | ||
02.03.2024 - VK avond Weyervlakte - Hechtel | ||||||
D. Masters A | 5370 m | 1:12:58 | 13'35" | 5. (8) | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | ||||||
D:02 | 7470 m | 1:12:17 | 9'41" | 4. (7) | ||
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
D:02 | 7290 m | 1:07:19 | 9'14" | 3. (8) | ||
06.02.2024 - Militair Regelmatigheidscriterium - Tilff | ||||||
D:02 | 7400 m | 1:14:59 | 10'08" | 1. (3) | ||
04.02.2024 - Karrim’HOC 2024 - J2 - Louette | ||||||
A2 | 18380 m | 3:18:46 | 10'49" | 7. (47) | ||
03.02.2024 - Karrim’HOC 2024 - J1 - Louette | ||||||
A1 | 17350 m | 2:53:50 | 10'01" | 12. (51) | ||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | ||||||
D:03 | 6000 m | 1:08:09 | 11'22" | 4. (16) | ||
05.01.2024 - Jenevercross - Kesselse heide | ||||||
D:01 | 6190 m | 1:01:05 | 9'52" | 3. (3) | ||
30.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 5 - Weelde Vliegveld | ||||||
D21 | 6510 m | 0:52:00 | 7'59" | 4. (11) | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | ||||||
D21 | 6080 m | 0:49:59 | 8'13" | 4. (11) | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | ||||||
D21 | 6650 m | 1:05:00 | 9'46" | 3. (11) | ||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | ||||||
D21 | 6560 m | 0:51:32 | 7'51" | 2. (11) | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | ||||||
D21 | 6330 m | 1:00:39 | 9'35" | 4. (11) | ||
08.12.2023 - Avondwedstrijd SAHARA - LOMMEL | ||||||
D:01 | 6240 m | 1:04:53 | 10'24" | 2. (6) | ||
06.12.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Hechtel | ||||||
D:02 | 8190 m | 1:08:25 | 8'21" | 1. (2) | ||
01.12.2023 - VK Avond Prinsenpark - Retie | ||||||
D. Masters A | 5200 m | 1:03:05 | 12'08" | 1. (6) | ||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | ||||||
D:03 | 5680 m | 0:48:49 | 8'36" | 2. (14) | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | ||||||
D45 | 6460 m | 1:03:29 | 9'50" | 2. (3) | ||
15.10.2023 - 41e Klompen-OL - Weerterbergen | ||||||
D:02 | 7750 m | NCL | ||||
13.10.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Marche en Famenne | ||||||
D:02 | 7800 m | 1:25:16 | 10'56" | 1. (1) | ||
05.10.2023 - BMOT - Rodenberg | ||||||
D:02 | 7900 m | 1:19:11 | 10'01" | 2. (2) | ||
28.09.2023 - Wisselbeker Rik Thijs 2023 - Saanhoeve - Maasmechelen | ||||||
D. Open | 4800 m | 0:46:00 | 9'35" | 1. (4) | ||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | ||||||
D45 | 3440 m | 0:38:49 | 11'17" | 1. (2) | ||
17.09.2023 - Nederlands kampioenschap lange afstand - Oirschot | ||||||
D21 | 8050 m | 1:15:08 | 9'20" | -- (7) | ||
16.09.2023 - Fiets-O World Masters Series - Kattenbos-Pijnven | ||||||
W45 | 22990 m | 1:48:52 | 4'44" | 1. (5) | ||
10.09.2023 - Belgian Club Relay - Individuels - Camp Elsenborn | ||||||
D:LD | 6500 m | 1:23:49 | 12'54" | 1. (4) | ||
09.09.2023 - Régionale - Camp Elsenborn | ||||||
D:Noir Long | 9460 m | 1:46:07 | 11'13" | 2. (2) | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | ||||||
D45 | 4750 m | 0:36:30 | 7'41" | 2. (8) | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | ||||||
O-H_long | 7110 m | 2:13:54 | 18'50" | 25. (36) | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | ||||||
O-H_long | 6510 m | 1:47:09 | 16'28" | 24. (37) | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | ||||||
O-H_long | 7230 m | NCL | ||||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | ||||||
O-H_long | 7400 m | 1:34:05 | 12'43" | 20. (34) | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | ||||||
D45 | 5000 m | 100 m | 0:58:44 | 11'45" | 10. (19) | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | ||||||
D45 | 6800 m | 155 m | 1:06:22 | 9'46" | 3. (19) | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | ||||||
D45 | 4200 m | 55 m | 0:44:18 | 10'33" | 5. (19) | |
18.06.2023 - Nationale Sud-Ouest 2023 - Longue distance - Lit-et-Mixe | ||||||
H | 6320 m | 100 m | 1:00:02 | 9'30" | 2. (48) | |
17.06.2023 - Nationale Sud-Ouest - Moyenne Distance - Lit-et-Mixe | ||||||
H | 3500 m | 55 m | 0:40:46 | 11'39" | 11. (54) | |
03.06.2023 - Coppa del Segretario - Ham | ||||||
D:1 | 1:02:44 | 6. (19) | ||||
10.05.2023 - Militaire Stadsloop Hasselt - Hasselt | ||||||
D:01 | 8200 m | 0:51:13 | 6'15" | 1. (3) | ||
20.04.2023 - 42è Challenge G.Autmans - Spa - Staneux | ||||||
Open | 5750 m | 0:46:03 | 8'01" | 27. (88) | ||
16.04.2023 - Nationale(r) LD - Dreihütten-St.Vith | ||||||
D45 | 5880 m | 220 m | 0:52:59 | 9'01" | 2. (6) | |
26.03.2023 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Banneux | ||||||
D45 | 3830 m | 110 m | 0:35:15 | 9'12" | 4. (10) |