WebRes.helga-o.com |
17.03.2024 - Nationale Moyenne Distance - Weris | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
D45 | 3880 m | 105 m | 0:46:47 | 12'03" | 3. (10) | |
16.03.2024 - Championnat de Belgique de nuit - Weris | ||||||
D. Masters A | 5200 m | 150 m | 1:14:54 | 14'24" | 4. (7) | |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | ||||||
D45 | 4140 m | 0:40:15 | 9'43" | 2. (8) | ||
02.03.2024 - VK avond Weyervlakte - Hechtel | ||||||
D. Masters A | 5370 m | 1:09:21 | 12'55" | 4. (8) | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | ||||||
D:03 | 5380 m | 1:00:09 | 11'11" | 6. (19) | ||
04.02.2024 - Regionale - Merodes Bossen & Kruiskensberg | ||||||
D:Zwart middel | 6180 m | 1:04:34 | 10'27" | 3. (12) | ||
03.02.2024 - GOS Blaarmeersen - Gent | ||||||
D:Omloop 2 | 3280 m | 0:25:38,546 | 7'49" | 1. (16) | ||
21.01.2024 - Regionale 5 couleurs Groenendaal - Groenendaal | ||||||
D:Noir Moyen | 5500 m | 0:56:12 | 10'13" | 1. (12) | ||
20.01.2024 - GOS Malem / Groenvalleipark - Gent | ||||||
D:Omloop 1 | 4940 m | 0:39:50 | 8'04" | 4. (20) | ||
05.01.2024 - Jenevercross - Kesselse heide | ||||||
D:02 | 4620 m | 0:47:51 | 10'21" | 1. (5) | ||
30.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 5 - Weelde Vliegveld | ||||||
D40 | 4990 m | 0:41:26 | 8'18" | 2. (10) | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | ||||||
D40 | 4960 m | 0:44:05 | 8'53" | 5. (10) | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | ||||||
D40 | 4950 m | 0:56:01 | 11'19" | 6. (10) | ||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | ||||||
D40 | 4950 m | 0:42:02 | 8'29" | 3. (10) | ||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | ||||||
D:Oro-Hydro 3 | 5110 m | 0:57:42 | 11'17" | 3. (13) | ||
16.12.2023 - GOS Sint-Paulus - Gent | ||||||
D:Course 2 | 3210 m | 0:27:29 | 8'34" | 1. (10) | ||
08.12.2023 - Avondwedstrijd SAHARA - LOMMEL | ||||||
D:Oro - Hydro | 5260 m | 1:26:27 | 16'26" | 5. (6) | ||
06.12.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Hechtel | ||||||
D:04 | 6040 m | 0:59:10 | 9'48" | 1. (1) | ||
01.12.2023 - VK Avond Prinsenpark - Retie | ||||||
D. Masters A | 5200 m | 1:18:50 | 15'10" | 3. (6) | ||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | ||||||
D:03 | 5680 m | 0:52:35 | 9'15" | 4. (14) | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | ||||||
D40 | 6460 m | 1:08:17 | 10'34" | 4. (8) | ||
11.11.2023 - BOC #1 - Régionale Moyenne Distance - Varkensgat | ||||||
D:Noir Long | 5750 m | 190 m | 1:04:28 | 11'13" | 6. (16) | |
17.10.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Arendonk | ||||||
D:04 | 5900 m | 0:58:44 | 9'57" | 1. (4) | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | ||||||
D. Masters A | 4430 m | 0:49:22 | 11'09" | 4. (8) | ||
05.10.2023 - BMOT - Rodenberg | ||||||
D:03 | 5900 m | 1:10:12 | 11'54" | 3. (5) | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | ||||||
D40 | 8020 m | 1:30:19 | 11'16" | 3. (11) | ||
10.09.2023 - Belgian Club Relay - Elsenborn | ||||||
Belgian club Relay | 5000 m | 1:02:58 | 12'36" | 11. (52) | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | ||||||
D40 | 4750 m | 0:37:41 | 7'56" | 4. (12) | ||
27.08.2023 - CB Interclubs BK - Virton - Rabais | ||||||
D40 | 7770 m | 305 m | 2:18:39 | 17'51" | 1. (3) | |
26.08.2023 - Middle Speciale - Speciale Middle - Virton - Rabais | ||||||
D:Parcours 3 | 4860 m | 180 m | 1:10:52 | 14'35" | 3. (6) | |
20.08.2023 - ASOM 2023 - WRE & City Race - Ghent | ||||||
W VET | 7690 m | 0:49:24 | 6'25" | 6. (41) | ||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 2 - Ghent | ||||||
W VET | 2950 m | 0:18:13 | 6'11" | 6. (41) | ||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 1 - Ghent | ||||||
W VET | 2980 m | 0:21:20 | 7'10" | 8. (41) | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | ||||||
O-H_short | 4030 m | 1:06:50 | 16'35" | 14. (35) | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | ||||||
O-H_short | 4040 m | 1:19:35 | 19'42" | 22. (40) | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | ||||||
O-H_short | 3920 m | 1:15:07 | 19'10" | 26. (37) | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | ||||||
O-H_short | 4010 m | 1:10:35 | 17'36" | 19. (36) | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | ||||||
D40 | 5700 m | 125 m | 1:05:46 | 11'32" | 9. (19) | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | ||||||
D40 | 7000 m | 170 m | 1:32:21 | 13'12" | 10. (19) | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | ||||||
D40 | 4300 m | 60 m | 0:56:57 | 13'15" | 8. (19) | |
25.06.2023 - Challenge Robert Wagener 2023 - Schönberg | ||||||
WAGENER | 1:33:58 | 20. (29) | ||||
18.06.2023 - City Cup 2023 - 2 forten - Borsbeek | ||||||
D:03 | 5810 m | 0:39:11 | 6'45" | 1. (10) | ||
11.06.2023 - VK Mixed Sprint Aflossing - Fort V Edegem | ||||||
OV Mixed Relay Masters | 2790 m | 0:25:01 | 8'58" | 1. (14) | ||
04.06.2023 - City Cup Heeserbergen - Lommel | ||||||
D:03 | 5450 m | 0:54:38 | 10'01" | 3. (12) | ||
03.06.2023 - GOS Brusselse Poort - Gent | ||||||
D:Omloop 2 | 3180 m | 0:27:00 | 8'29" | 1. (21) | ||
21.05.2023 - City - O cup 2 - 2023 - Bree - Beek | ||||||
D:03 | 4520 m | 0:37:07 | 8'13" | 2. (13) | ||
17.05.2023 - Lenteloop - Stadspark & Blijkhoef Turnhout | ||||||
D:02 | 4340 m | 0:37:30 | 8'38" | 2. (10) | ||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | ||||||
D40 | 2210 m | 55 m | 0:21:58 | 9'56" | 2. (10) | |
06.05.2023 - GOS Schoonmeersen - Gent | ||||||
D:Omloop 1 | 4020 m | 0:38:18,097 | 9'32" | 2. (16) | ||
30.04.2023 - City O Cup 1 - 2023 - MEERHOUT | ||||||
D:03 | 3980 m | 0:32:35 | 8'11" | 2. (15) | ||
29.04.2023 - GOS Technologiepark - Gent | ||||||
D:Omloop 2 | 3640 m | 0:26:23,910 | 7'15" | 1. (7) | ||
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | ||||||
D. Masters A | 2830 m | 0:21:09,597 | 7'28" | 2. (12) | ||
20.04.2023 - 42è Challenge G.Autmans - Spa - Staneux | ||||||
Open | 5650 m | 0:57:50 | 10'14" | 43. (88) | ||
26.03.2023 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Banneux | ||||||
D40 | 4210 m | 105 m | 0:41:02 | 9'45" | 2. (13) | |
22.03.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Plainevaux | ||||||
D:05 | 5900 m | 1:13:33 | 12'28" | 2. (10) |