WebRes.helga-o.com |
24.03.2024 - Interland 2024 - Open race - Habay-la-Neuve | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
04 | 6960 m | 190 m | 1:13:04 | 10'30" | 17. (20) | |
17.03.2024 - Nationale Moyenne Distance - Weris | ||||||
H50 | 4640 m | 125 m | 0:50:05 | 10'48" | 10. (19) | |
15.03.2024 - HOGENT Moonlight Pursuit - Blaarmeersen - Nacht-O - Gent | ||||||
H:Omloop 1 | 5300 m | 1:19:35 | 15'01" | 14. (25) | ||
10.03.2024 - BK Middle - Achel | ||||||
H50 | 4880 m | 0:42:37 | 8'44" | 13. (17) | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | ||||||
H:02 | 7470 m | 1:21:54 | 10'58" | 34. (43) | ||
18.02.2024 - 2 Jours du Hainaut - Moyenne distance - Baudour | ||||||
H:Noir Moyen | 5600 m | 0:51:29 | 9'12" | 6. (13) | ||
03.02.2024 - GOS Blaarmeersen - Gent | ||||||
H:Omloop 1 | 4650 m | 0:52:48,875 | 11'21" | 23. (50) | ||
28.01.2024 - Regionale - Horensberg - As | ||||||
H:Zwart lang | 7000 m | 1:10:12 | 10'02" | 10. (17) | ||
21.01.2024 - Regionale 5 couleurs Groenendaal - Groenendaal | ||||||
H:Noir Moyen | 5500 m | 0:59:08 | 10'45" | 10. (24) | ||
20.01.2024 - GOS Malem / Groenvalleipark - Gent | ||||||
H:Omloop 1 | 4940 m | 0:48:48 | 9'53" | 24. (48) | ||
14.01.2024 - Régionale 9 couleurs - Andenne | ||||||
Noir moyen | 5300 m | 145 m | 1:09:23 | 13'05" | 20. (54) | |
30.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 5 - Weelde Vliegveld | ||||||
H50 | 5560 m | 0:48:31 | 8'44" | 15. (21) | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | ||||||
H50 | 5740 m | 0:46:03 | 8'01" | 10. (21) | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | ||||||
H50 | 5610 m | 0:49:47 | 8'52" | 6. (21) | ||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | ||||||
H50 | 5670 m | 0:53:07 | 9'22" | 17. (21) | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | ||||||
H50 | 5690 m | 0:52:21 | 9'12" | 9. (21) | ||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | ||||||
H:IOF 2 | 6960 m | 1:07:46 | 9'44" | 2. (10) | ||
16.12.2023 - GOS Sint-Paulus - Gent | ||||||
H:Course 1 | 4460 m | 0:38:10 | 8'33" | 22. (39) | ||
03.12.2023 - Sinterklaascross - Sanicol + Kamp Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
H:02 | 8160 m | 1:15:39 | 9'16" | 8. (14) | ||
26.11.2023 - BOC#03 - Régionale Tumuli-Sapinière - Foret de Soignes | ||||||
H:Noir moyen | 5900 m | 125 m | 1:32:56 | 15'45" | 12. (20) | |
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | ||||||
H50 | 6740 m | 1:06:29 | 9'52" | 10. (14) | ||
04.11.2023 - GOS Gentbrugge - Gent | ||||||
Omloop 1 | 4830 m | 1:18:27,261 | 16'15" | 39. (52) | ||
15.10.2023 - 41e Klompen-OL - Weerterbergen | ||||||
H:02 | 7750 m | 1:04:11 | 8'17" | 15. (30) | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | ||||||
H. Masters B | 4440 m | 0:51:43 | 11'39" | 7. (12) | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | ||||||
H50 | 8020 m | 1:27:16 | 10'53" | 12. (18) | ||
28.09.2023 - Wisselbeker Rik Thijs 2023 - Saanhoeve - Maasmechelen | ||||||
Open | 4900 m | 0:54:25 | 11'06" | 47. (86) | ||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | ||||||
H50 | 4070 m | 1:02:39 | 15'24" | 8. (10) | ||
17.09.2023 - Nederlands kampioenschap lange afstand - Oirschot | ||||||
H50 | 7110 m | 1:12:13 | 10'09" | -- (12) | ||
16.09.2023 - Fiets-O World Masters Series - Kattenbos-Pijnven | ||||||
M50 | 22990 m | 2:07:09 | 5'32" | 5. (8) | ||
10.09.2023 - Belgian Club Relay - Elsenborn | ||||||
Belgian club Relay | 7000 m | 1:18:39 | 11'14" | 25. (52) | ||
20.08.2023 - ASOM 2023 - WRE & City Race - Ghent | ||||||
M VET | 9400 m | NCL | ||||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 2 - Ghent | ||||||
M VET | 3880 m | 0:26:06 | 6'44" | 26. (41) | ||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 1 - Ghent | ||||||
M VET | 3730 m | 0:26:45 | 7'10" | 34. (41) | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | ||||||
M50 | 7220 m | 1:35:37 | 13'15" | 10. (24) | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | ||||||
M50 | 4950 m | 0:49:05 | 9'55" | 2. (26) | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | ||||||
M50 | 7040 m | 1:20:20 | 11'25" | 16. (25) | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | ||||||
M50 | 7020 m | 1:20:09 | 11'25" | 17. (22) | ||
29.07.2023 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:02 | 5570 m | 0:58:04 | 10'25" | 10. (34) | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | ||||||
H50 | 6000 m | 145 m | 1:11:41 | 11'57" | 23. (30) | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | ||||||
H50 | 7400 m | 170 m | 1:18:55 | 10'40" | 19. (30) | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | ||||||
H50 | 4500 m | 55 m | 0:51:30 | 11'27" | 19. (30) | |
25.06.2023 - Challenge Robert Wagener 2023 - Schönberg | ||||||
WAGENER | 1:39:55 | 23. (29) | ||||
18.06.2023 - City Cup 2023 - 2 forten - Borsbeek | ||||||
H:01 | 9430 m | 1:09:17 | 7'21" | 20. (22) | ||
03.06.2023 - GOS Brusselse Poort - Gent | ||||||
H:Omloop 1 | 4570 m | 0:42:53 | 9'23" | 11. (29) | ||
14.05.2023 - Scoreloop - Borgnool | ||||||
H50 | 0:18:08 | 3. (4) | ||||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | ||||||
H50 | 2290 m | 45 m | 0:29:14 | 12'46" | 14. (18) | |
07.05.2023 - Nationale - Sprint - La Roche-en-Ardenne | ||||||
H50 | 2800 m | 0:31:49 | 11'22" | 6. (9) | ||
06.05.2023 - GOS Schoonmeersen - Gent | ||||||
H:Omloop 1 | 4020 m | 0:43:38,339 | 10'51" | 20. (46) | ||
16.04.2023 - Nationale(r) LD - Dreihütten-St.Vith | ||||||
H50 | 7370 m | 310 m | 1:31:33 | 12'25" | 10. (16) | |
10.04.2023 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:02 | 7050 m | 1:00:48 | 8'37" | 18. (36) | ||
26.03.2023 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Banneux | ||||||
H50 | 4470 m | 100 m | 0:39:53 | 8'55" | 15. (23) | |
19.03.2023 - Nationale - Long Distance Oosterlynck - Hoge Mouw | ||||||
H50 | 7320 m | 1:06:51 | 9'08" | 7. (15) | ||
15.03.2023 - Militaire Regelmatigheidscriterium - Ursel | ||||||
H:02 | 7800 m | 1:04:58 | 8'20" | 11. (30) | ||
12.03.2023 - Nationale LD - Hèvremont | ||||||
H50 | 7100 m | 240 m | 1:09:26 | 9'47" | 9. (17) | |
05.03.2023 - Trail Gent - Sportaround - Gent | ||||||
H:Omloop 1 | 5680 m | 1:53:10 | 19'55" | 15. (21) | ||
26.02.2023 - Oostappense heide - Ommel | ||||||
H:IOF 1 | 5920 m | 1:05:30 | 11'04" | 13. (20) | ||
29.01.2023 - Forest Cup Gerhees - Ham | ||||||
H:02 | 7050 m | 1:10:24 | 9'59" | 14. (32) | ||
21.01.2023 - GOS Malem - Park Halfweg - Gent | ||||||
H:Omloop 1 | 4550 m | 0:44:20 | 9'45" | 12. (29) | ||
15.01.2023 - BOC#5 - Rouge-Cloitre Arboretum - Jesus-Eik | ||||||
H:Noir moyen | 6000 m | 100 m | 0:57:49 | 9'38" | 11. (29) | |
06.01.2023 - Jenevercross - Kessel | ||||||
H:02 | 4500 m | 0:45:16 | 10'04" | 6. (22) | ||
30.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 5 - Solterheide | ||||||
H50 | 5720 m | 0:57:10 | 10'00" | 9. (24) | ||
29.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 4 - Masy Zuid | ||||||
H50 | 5660 m | 0:43:27 | 7'41" | 9. (24) | ||
28.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 3 - Brouwhuisseheide | ||||||
H50 | 5600 m | 0:43:40 | 7'48" | 6. (24) | ||
27.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 2 - Weelde Depot | ||||||
H50 | 5670 m | 0:44:30 | 7'51" | 13. (24) | ||
26.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 1 - Waterschei | ||||||
H50 | 5500 m | 0:50:40 | 9'13" | 9. (24) | ||
17.12.2022 - GOS Claeys Bouuaert Park Mariakerke - Gent | ||||||
H:Omloop 1 | 4790 m | 0:44:26 | 9'17" | 13. (25) | ||
11.12.2022 - Regionale MELBERG -ZILLEBOS - GENK | ||||||
H:02 | 7880 m | 1:30:24 | 11'28" | 11. (14) | ||
04.12.2022 - BOC#03 - Double-Sprint - Sprint 02 Constellations - Woluwe Saint-Lambert | ||||||
H:Noir Moyen | 2900 m | 0:27:08 | 9'21" | 10. (23) | ||
04.12.2022 - BOC#03 - Double-Sprint - Sprint 01 Alma - Woluwe Saint-Lambert | ||||||
H:Noir Moyen | 2500 m | 10 m | 0:39:36 | 15'50" | 17. (27) | |
27.11.2022 - Herfstwisselbeker - Dilsenerbos (Forest Cup) - Dilsen-Stokkem | ||||||
H:01 | 8440 m | 1:54:16 | 13'32" | 16. (20) | ||
20.11.2022 - BOC 2 # Groenendaal - Hotel Dolce La Hulpe | ||||||
H:Noir moyen | 6060 m | 105 m | 0:59:31 | 9'49" | 6. (29) | |
19.11.2022 - GOS Blaarmeersen - Gent | ||||||
H:Omloop 2 | 3400 m | 1:21:26 | 23'57" | 10. (12) | ||
13.11.2022 - NST Dagomlopen dag 3 - Schipsgat duinen | ||||||
H:LD | 5110 m | 1:15:01 | 14'41" | 8. (18) | ||
06.11.2022 - 40e Klompen-OL - Omlopen - Oostelbeersche heide | ||||||
H:02 | 7100 m | 1:03:40 | 8'58" | 4. (17) | ||
01.11.2022 - Regionale Vriesel - Ranst | ||||||
H:02 | 6930 m | 1:04:30 | 9'18" | 12. (23) | ||
23.10.2022 - Forest Cup - Schootshei - Maaseik | ||||||
H:02 | 6870 m | 1:11:53 | 10'28" | 11. (34) | ||
22.10.2022 - GOS Sint Paulus Zwijnaarde - Gent | ||||||
H:Omloop 1 | 4370 m | 0:41:09 | 9'25" | 9. (28) | ||
16.10.2022 - Sprint 2: Lokeren Spoele - Lokeren | ||||||
H:01 | 3040 m | 0:29:51 | 9'49" | 22. (28) | ||
16.10.2022 - Sprint 1: Lokeren - Lokeren | ||||||
H:01 | 3420 m | 0:32:06 | 9'23" | 18. (29) | ||
09.10.2022 - Interclub - De Winner | ||||||
H50 | 6780 m | 1:14:29 | 10'59" | 13. (17) | ||
02.10.2022 - Forest cup Hechtelse Duinen Oost - Hechtel | ||||||
H:02 | 7340 m | 1:13:05 | 9'57" | 9. (21) | ||
30.09.2022 - Wisselbeker Rik Thijs 2022 - Leopoldsburg - Laakheide | ||||||
Open | 5200 m | 0:41:03 | 7'54" | 20. (108) | ||
25.09.2022 - Nationale Sprint - Geraardsbergen | ||||||
H50 | 3300 m | 48 m | 0:20:58 | 6'21" | 3. (9) | |
24.09.2022 - MTBO - GERAARDSBERGEN | ||||||
01 | 20360 m | 2:58:04 | 8'45" | 14. (18) | ||
18.09.2022 - Championnat de Belgique de Relais - Bois du Beynert - Arlon | ||||||
H. Masters B | 3000 m | 0:37:36 | 12'32" | 4. (6) | ||
17.09.2022 - GOS 9 - Schoonmeersen - Gent | ||||||
H:02 | 3440 m | 1:03:08 | 18'21" | 8. (9) | ||
11.09.2022 - City Cup Berchem - Berchem | ||||||
H:02 | 6520 m | 0:46:42 | 7'10" | 15. (18) | ||
09.09.2022 - Militair Regelmatigheidscriterium - Pussemange | ||||||
H:03 | 6320 m | 190 m | 1:08:08 | 10'47" | 2. (19) | |
04.09.2022 - BEL Meisterschaft Langdistanz - Schlierbach | ||||||
H50 | 6800 m | 245 m | 1:13:09 | 10'45" | 12. (15) | |
28.08.2022 - Belgian Club Relay 2022 - Gives | ||||||
Belgian club Relay | 5810 m | 1:46:17 | 18'18" | 19. (32) | ||
21.08.2022 - Nationale Lang - Weyervlakte | ||||||
H50 | 7340 m | 35 m | 1:02:55 | 8'34" | 5. (9) | |
20.08.2022 - GOS 8 - Watersportbaan - Gent | ||||||
02 | 3030 m | 0:58:16 | 19'14" | 12. (19) | ||
15.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 3 - ZWARTE WEG OOST | ||||||
LD | 7540 m | 1:19:43 | 10'34" | 11. (28) | ||
04.08.2022 - AOS #8 Merksem - Merksem | ||||||
H:2 | 3400 m | 1:13:16 | 21'33" | 13. (13) | ||
27.07.2022 - Gerhagen - Tessenterlo | ||||||
H:02 | 4590 m | 0:54:52 | 11'57" | 14. (37) | ||
23.07.2022 - GOS 7 Gentbrugge - Gentbrugge | ||||||
H:01 | 5160 m | NCL | ||||
03.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 3 - Louveterie La Gileppe | ||||||
H50 | 6310 m | 230 m | 1:14:25 | 11'48" | 16. (31) | |
02.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 2 - La Gileppe | ||||||
H50 | 6210 m | 150 m | 0:58:22 | 9'24" | 17. (33) | |
01.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 1 - Eupen | ||||||
H50 | 4380 m | 75 m | 0:40:26 | 9'14" | 13. (33) | |
26.06.2022 - Nationale LD - Huy | ||||||
H50 | 5700 m | 170 m | 1:13:19 | 12'52" | 8. (12) | |
19.06.2022 - Championnat FRSO Longue Distance - Le Bochet | ||||||
H50 | 7300 m | 310 m | 2:13:00 | 18'13" | 8. (11) | |
24.04.2022 - Zwarte Horst - Luyksgestel | ||||||
H:02 | 4570 m | 0:46:46 | 10'14" | 2. (35) | ||
18.04.2022 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:02 | 7070 m | 1:10:51 | 10'01" | 17. (26) | ||
13.03.2022 - Nationale 2 LD SOFT - Ravels | ||||||
H50 | 7160 m | 1:13:58 | 10'20" | 10. (18) | ||
06.03.2022 - Régionale 5 circuits couleurs - Baudour | ||||||
H:Noir Moyen | 6700 m | 1:12:18 | 10'47" | 7. (16) | ||
27.02.2022 - Graafsbos - Merksplas | ||||||
H:02 | 7050 m | 1:06:29 | 9'26" | 14. (29) | ||
20.02.2022 - Nationale Longue Distance - Nomont - Famelette | ||||||
H50 | 7270 m | 110 m | 1:15:16 | 10'21" | 13. (20) | |
13.02.2022 - VALENTIJN - FOREST CUP - HECHTEL | ||||||
H:02 | 7520 m | 0:54:37 | 7'16" | 13. (40) | ||
12.02.2022 - GOS - Gentbrugge Noord - Gent | ||||||
H:Omloop 1 | 5100 m | 0:41:54 | 8'13" | 5. (17) | ||
11.02.2022 - VK Avond - Molenheide | ||||||
H. Masters B | 4830 m | 0:57:30 | 11'54" | 14. (18) | ||
30.01.2022 - Sledderlo - Genk | ||||||
H:02 | 7260 m | 1:21:14 | 11'11" | 15. (25) | ||
29.01.2022 - GOS - Groenevalleipark - Gent | ||||||
H:Omloop 1 | 3870 m | 0:38:01 | 9'49" | 13. (29) | ||
16.01.2022 - Regionale Hoge Rielen - LICHTAART | ||||||
H:02 | 7150 m | 1:00:22 | 8'27" | 10. (29) | ||
09.01.2022 - VK Lang - Wortel Kolonie | ||||||
H50 | 6550 m | 0:55:57 | 8'33" | 9. (19) | ||
07.01.2022 - Jenevercross - Kessel | ||||||
H:02 | 4500 m | 0:40:22 | 8'58" | 5. (18) | ||
30.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 5 - HEESERBERGEN | ||||||
H50 | 6120 m | 0:41:05 | 6'43" | 1. (7) | ||
29.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 4 - SCHOOTSHEI | ||||||
H50 | 6000 m | 0:54:05 | 9'01" | 2. (9) | ||
28.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 3 - POSTEL | ||||||
H50 | 6010 m | 0:55:46 | 9'17" | 5. (12) | ||
26.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 1 - LOMMEL SAHARA | ||||||
H50 | 6110 m | 0:52:54 | 8'39" | 6. (14) | ||
18.12.2021 - GOS Claeys-Bouüaert park - Gent | ||||||
H:Omloop 1 | 4830 m | 0:40:49 | 8'27" | 13. (34) | ||
12.12.2021 - Regionale DE BEELTJENS - WESTERLO | ||||||
H:02 | 7090 m | 1:17:49,457 | 10'59" | 15. (22) | ||
05.12.2021 - BOC#05 - Rhode-Saint-Genèse - Manège Merry Horse | ||||||
H:Noir moyen | 5600 m | 100 m | 1:08:48 | 12'17" | 20. (36) | |
28.11.2021 - Regionale - Kolisbos | ||||||
H:02 | 7150 m | 1:00:01 | 8'24" | 9. (24) | ||
21.11.2021 - Herfstwisselbeker - Hechtel/Eksel | ||||||
H:01 | 8600 m | 1:20:23 | 9'21" | 20. (28) | ||
20.11.2021 - GOS - Blaarmeersen - Gent | ||||||
H:Omloop 1 | 4220 m | 0:45:43 | 10'50" | 5. (13) | ||
14.11.2021 - Brussels Orienteering Challenge #4 - La Hulpe | ||||||
H:Noir moyen | 6200 m | 0:57:04 | 9'12" | 9. (45) | ||
12.11.2021 - Nacht Sledderlo - Sledderlo | ||||||
H:02 | 4700 m | 0:59:56 | 12'45" | 10. (18) | ||
11.11.2021 - BOC #02 - Watermael-Boitsfort - La Sapinière | ||||||
H:Noir moyen | 5200 m | 105 m | 1:06:25 | 12'46" | 19. (37) | |
07.11.2021 - Klompen-O 2021 - Galgenberg | ||||||
H:02 | 6500 m | 0:59:58 | 9'14" | 7. (22) | ||
06.11.2021 - Nationale Lange afstand - Dilsenerbos | ||||||
H50 | 7420 m | 190 m | 1:14:05 | 9'59" | 7. (11) | |
24.10.2021 - Brussels Orienteering Challenge #1 - Tervuren | ||||||
H:Noir moyen | 5700 m | 75 m | 1:00:19 | 10'35" | 7. (30) | |
17.10.2021 - VK Middle - 2021 - Kattenbos | ||||||
H. Masters B | 4560 m | 0:39:20 | 8'38" | 15. (33) | ||
16.10.2021 - GOS - St Paulus - Gent | ||||||
H:01 | 4680 m | 0:35:41 | 7'37" | 2. (16) | ||
10.10.2021 - City Race - Hulst - Hulst | ||||||
H:Course 1 | 7110 m | 1:07:31 | 9'30" | 12. (14) | ||
03.10.2021 - BK Aflossing - Weyervlakte | ||||||
H. Masters B | 4400 m | 0:48:19 | 10'59" | 4. (9) | ||
26.09.2021 - BRES VK Sprint Mixed Relay - Antwerpen | ||||||
Masters 40+ | 3140 m | 0:24:59 | 7'57" | 8. (12) | ||
25.09.2021 - BK SPRINT - HOUTEM | ||||||
H50 | 2170 m | 0:18:08 | 8'21" | 5. (11) | ||
19.09.2021 - BK lange afstand - Helchterenbos - Koersel | ||||||
H50 | 6970 m | 0:57:27 | 8'15" | 6. (18) | ||
11.09.2021 - GOS Zuid Park - Brusselsepoort - Gent | ||||||
H:01 | 4640 m | 0:52:11 | 11'15" | 8. (11) | ||
05.09.2021 - FRSO-Mitteldistanz - Hinter den Sandgruben | ||||||
H. Masters B | 4130 m | 110 m | 0:52:42 | 12'46" | 7. (12) | |
15.08.2021 - Flanders 3 days - De Winner - Hechtel-Eksel | ||||||
H50 | 7780 m | 1:09:01 | 8'52" | 8. (19) | ||
14.08.2021 - Flanders 3 days - De Gorten - Hechtel-Eksel | ||||||
H50 | 7480 m | 1:16:49 | 10'16" | 10. (19) | ||
13.08.2021 - Flanders 3 days - De Groote Hof - Hechtel-Eksel | ||||||
H50 | 7220 m | 1:39:57 | 13'51" | 16. (19) | ||
01.08.2021 - Indoor Fort Race - Fort VIII Hoboken | ||||||
H:01 | 1650 m | 0:36:56 | 22'23" | 32. (43) | ||
01.08.2021 - Thuisblijverscross Sorghvliedt - Hoboken | ||||||
H:01 | 5810 m | 0:47:48,691 | 8'14" | 25. (36) | ||
11.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 3 - St.Vith | ||||||
H50 | 6510 m | 105 m | 0:59:05 | 9'05" | 6. (31) | |
10.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 2 - St.Vith | ||||||
H50 | 6640 m | 70 m | 1:03:35 | 9'35" | 10. (31) | |
09.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 1 - St.Vith | ||||||
H50 | 4270 m | 70 m | 0:44:11 | 10'21" | 13. (31) | |
04.07.2021 - Transforestière 2021 - Dimanche - Engreux | ||||||
E2 Solo | 4800 m | 205 m | 1:04:46 | 13'30" | 1. (5) | |
03.07.2021 - Transforestière 2021 - Samedi - Engreux | ||||||
E1 Solo | 4700 m | 165 m | 1:31:58 | 19'34" | 3. (5) | |
27.06.2021 - VK SPRINT - TIVOLI - Mechelen | ||||||
H. Masters B | 2590 m | 0:21:20,320 | 8'14" | 6. (9) | ||
12.06.2021 - GOS - Malem - Gent | ||||||
H:01 | 3820 m | NCL | ||||
29.05.2021 - GOS 29/05/2021 - Maalterbrugge Park - Gent | ||||||
H:04 | 4340 m | 0:40:55 | 9'26" | 1. (5) | ||
18.10.2020 - BK midden - Weyervlakte - Hechtel-Eksel | ||||||
H45 | 4910 m | 1:04:12 | 13'04" | 20. (31) | ||
17.10.2020 - Gent Orienteering Series 2020 - GOS 6 - Nieuw Gent - Gent | ||||||
01 | 4510 m | NCL | ||||
11.10.2020 - BK Interclub - LEOPOLDSBURG | ||||||
H45 | 7890 m | 1:03:32 | 8'03" | 13. (26) | ||
10.10.2020 - BK Fiets-O / CB VTT-O - Lommel | ||||||
H. Masters A | 23550 m | 2:32:00 | 6'27" | 17. (22) | ||
04.10.2020 - Nationale Middle - De Witte Bergen - Kasterlee | ||||||
H45 | 5030 m | 40 m | 0:48:32 | 9'38" | 16. (25) | |
27.09.2020 - Championnat de Belgique et FRSO Longue distance - Stambruges | ||||||
H45 | 8500 m | 75 m | 1:49:35 | 12'53" | 14. (23) | |
26.09.2020 - Gent Orienteering Series 2020 - GOS 5 - Gentbrugse Meersen - Gentbrugge | ||||||
H:01 | 4350 m | 0:37:31 | 8'37" | 9. (22) | ||
20.09.2020 - Nationale lang Hechtelse Duinen - Hechtel | ||||||
H45 | 8140 m | 1:18:03 | 9'35" | 13. (24) | ||
06.09.2020 - Belgian Club Relay - Anlier - Les Loups Bleus | ||||||
Belgian club Relay | 6520 m | 1:05:44 | 10'04" | 31. (48) | ||
29.08.2020 - Nationale Moyenne Distance - Spa - Sources | ||||||
H45 | 4920 m | 105 m | 0:47:07 | 9'34" | 6. (22) | |
25.07.2020 - Gerhagen - Gerhagen | ||||||
H:02 | 6000 m | 1:06:23 | 11'03" | 21. (42) | ||
08.03.2020 - Nationale Longue Distance Baudour - Baudour | ||||||
H45 | 7900 m | 1:09:16 | 8'46" | 8. (14) | ||
06.03.2020 - VK AVOND - PRINSENPARK | ||||||
H. Masters A | 5670 m | 0:53:38 | 9'27" | 2. (8) | ||
01.03.2020 - Wintercriterium Geneberg - Ham | ||||||
H:03 | 7250 m | 1:03:36 | 8'46" | 6. (20) | ||
23.02.2020 - Regionale - De Gentbrugse Meersen - Gentbrugge | ||||||
H:03 | 6510 m | 1:02:04 | 9'32" | 7. (18) | ||
16.02.2020 - Nationale 1 - Pijnven - Hechtel-Eksel | ||||||
H45 | 8100 m | 1:06:43 | 8'14" | 7. (16) | ||
09.02.2020 - Régionale 9 parcours - Eupen | ||||||
H:Noir moyen | 4800 m | 180 m | 0:52:07 | 10'51" | 4. (39) | |
08.02.2020 - Gent Orienteering Series - GOS 2 - Claeys-Bouüaertpark - Mariakerke | ||||||
01 | 4400 m | NCL | ||||
26.01.2020 - TROL-kampioenschap - Oostende Stad - Oostande | ||||||
01 | 3300 m | 0:22:22 | 6'46" | 5. (29) | ||
25.01.2020 - TROL-kampioenschap - Duinenkerk - Oostende | ||||||
01 | 2310 m | 0:21:03 | 9'06" | 9. (38) | ||
25.01.2020 - TROL-kampioenschap - Supersprint Park Napoleon - Oostende | ||||||
01 | 1350 m | 0:08:58 | 6'38" | 6. (39) | ||
25.01.2020 - TROL-kampioenschap - Lombardsijde Kamp - Lombardsijde | ||||||
01 | 3430 m | 0:28:08 | 8'12" | 4. (34) | ||
24.01.2020 - TROL-kampioenschap - Zee en Duin - Oostende | ||||||
01 | 680 m | 0:16:19 | 23'59" | 14. (34) | ||
19.01.2020 - BOC2019-2020 #06 - Linkebeek | ||||||
H:Noir Moyen | 4900 m | 150 m | 0:41:57 | 8'33" | 3. (51) | |
18.01.2020 - Gent Orienteering Series - GOS 1 - Technologiepark - Zwijnaarde | ||||||
01 | 4280 m | 0:35:53 | 8'23" | 5. (41) | ||
03.01.2020 - Jenevercross 2020 - Kesselse Heide | ||||||
H:02 | 4600 m | 0:45:29 | 9'53" | 8. (33) | ||
30.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 5 - Helchterenbos | ||||||
H45 | 6750 m | 0:48:33 | 7'11" | 6. (26) | ||
29.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 4 - Koersel-Fonteintje | ||||||
H45 | 6590 m | 0:54:39 | 8'17" | 5. (26) | ||
28.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 3 - Opglabbeek | ||||||
H45 | 6650 m | 1:00:25 | 9'05" | 17. (26) | ||
27.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 2 - Solterheide | ||||||
H45 | 7000 m | 0:56:45 | 8'06" | 10. (26) | ||
26.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 1 - Hoge Mouw | ||||||
H45 | 6600 m | 0:55:39 | 8'25" | 12. (26) | ||
13.12.2019 - Avondcriterium - Houthalen - Kelchterhoef | ||||||
H:03 | 3340 m | 1:00:08 | 18'00" | 2. (11) | ||
08.12.2019 - Herfstwisselbeker - HECHTEL | ||||||
H:03 | 6060 m | NCL | ||||
29.11.2019 - Avond - Galbergen | ||||||
H:02 | 4880 m | 1:07:30 | 13'49" | 10. (29) | ||
24.11.2019 - Wintercriterium / NMBS-kampioenschap - Kolisbos - Pelt | ||||||
H:03 | 6960 m | 1:03:26 | 9'06" | 4. (21) | ||
23.11.2019 - Gentbrugse Meersen - Gent | ||||||
01 | 5230 m | 0:50:26 | 9'38" | 11. (25) | ||
17.11.2019 - Brussels Orienteering Challenge #4 - La Hulpe | ||||||
H:Noir moyen | 6300 m | 1:04:34 | 10'14" | 13. (52) | ||
16.11.2019 - Regionale Aalter - Hooggoed | ||||||
H:COURSE 2 | 5980 m | 0:50:47 | 8'29" | 1. (8) | ||
11.11.2019 - North Sea Trophy - Day 3 - Koksijde - Bad | ||||||
H45 | 6570 m | 0:52:00 | 7'54" | 13. (21) | ||
10.11.2019 - North Sea Trophy - Day 2 - Plaats Duinen - Oostduinkerke | ||||||
H45 | 6630 m | 0:59:15 | 8'56" | 2. (21) | ||
09.11.2019 - North Sea Trophy - Day 1 - Koksijde - Schipsgatduinen | ||||||
H45 | 5080 m | 0:54:03 | 10'38" | 2. (21) | ||
03.11.2019 - Brussels Orienteering Challenge #3 - Forêt de Soignes à Boitsfort | ||||||
H:Noir moyen | 5800 m | 120 m | 1:01:02 | 10'31" | 10. (50) | |
01.11.2019 - Zolder Orienteering Meeting - Circuit Zolder | ||||||
H:8K | 8030 m | 0:59:26 | 7'24" | 33. (60) | ||
20.10.2019 - Brussels Orienteering Challenge #2 - Forêt de Soignies - Hoeilaert | ||||||
H:Noir moyen | 6200 m | 95 m | 1:26:32 | 13'57" | 18. (36) | |
06.10.2019 - Brussels Orienteering Challenge #1 - Woluwé | ||||||
H:Noir Long | 2600 m | 0:47:14 | 18'09" | 45. (63) | ||
29.09.2019 - Wisselbeker Staepelaere - Masy Zuid | ||||||
H. Open | 5560 m | 0:34:52 | 6'16" | 20. (52) | ||
22.09.2019 - Nationale LD - Bois de la Vecquée Seraing | ||||||
H45 | 8400 m | 190 m | 1:45:19 | 12'32" | 10. (12) | |
15.09.2019 - BK RELAY - GENK | ||||||
H. Masters A | 6790 m | 0:57:32 | 8'28" | 8. (12) | ||
01.09.2019 - Nationale Longues Distances - Nassogne | ||||||
H45 | 8200 m | 250 m | 1:47:25 | 13'05" | 10. (14) | |
25.08.2019 - Championnat de Belgique Interclubs - SPA - Sources | ||||||
H45 | 9090 m | 260 m | 1:44:07 | 11'27" | 8. (12) | |
18.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
H45 | 7550 m | 1:26:39 | 11'28" | 9. (14) | ||
17.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
H45 | 7350 m | 1:04:26 | 8'45" | 8. (15) | ||
16.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
H45 | 7610 m | 1:00:09 | 7'54" | 4. (14) | ||
15.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
H45 | 5770 m | 0:52:30 | 9'05" | 5. (17) | ||
11.08.2019 - Challenge Wagener - Hahnenberg/Schönberg | ||||||
Challenge Wagener | 0:49:38 | 6. (37) | ||||
13.07.2019 - GOS 7 - Groenevalleipark - Gent | ||||||
01 | 4070 m | NCL | ||||
23.06.2019 - Belgian Club Relay - Vielsalm - So Bêchefa | ||||||
Belgian club Relay | 5000 m | 0:49:44 | 9'56" | 13. (42) | ||
16.06.2019 - Regionale Balendijk - Lommel | ||||||
H:03 | 5430 m | 1:08:21 | 12'35" | 4. (11) | ||
15.06.2019 - GOS 6 - Claeys-Bouüaertdomein - Mariakerke | ||||||
01 | 4030 m | 0:36:48 | 9'07" | 18. (42) | ||
10.06.2019 - Belgium 3 days - Day 3 - Marche - en - Famenne | ||||||
H45 | 5120 m | 0:45:17 | 8'50" | 7. (20) | ||
09.06.2019 - Belgium 3 days - Day 2 - Marche - en - Famenne | ||||||
H45 | 7680 m | 1:16:03 | 9'54" | 8. (21) | ||
08.06.2019 - Belgium 3 days - Day 1 - Marche - en - Famenne | ||||||
H45 | 8060 m | 1:14:32 | 9'14" | 7. (21) | ||
19.05.2019 - BK Sprint - Overpelt | ||||||
H45 | 2750 m | 0:21:49 | 7'56" | 14. (17) | ||
12.05.2019 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Mer de Sable - Stambruges | ||||||
H45 | 4900 m | 65 m | 0:59:04 | 12'03" | 13. (16) | |
01.05.2019 - Régionale semi-urbaine Jette - Jette | ||||||
H:Noir Moyen | 3800 m | 100 m | 0:39:22 | 10'21" | 1. (25) | |
28.04.2019 - Nationaler MD - St.Vither Wald Süd | ||||||
H45 | 5070 m | 105 m | 0:42:43 | 8'25" | 9. (16) | |
27.04.2019 - Multi-Technik Training - St.Vither Wald Nord | ||||||
H:Special 5 km | 4960 m | 70 m | 1:01:51 | 12'28" | 5. (16) | |
31.03.2019 - Bobbejaanland Indoor O - Kinderland | ||||||
Course 1 | 970 m | 0:21:39 | 22'19" | 21. (44) | ||
31.03.2019 - Nationale Sprint - Bobbejaanland | ||||||
H45 | 2080 m | NCL | ||||
24.03.2019 - Regionale Sledderlo - Genk | ||||||
H:03 | 7200 m | 1:04:49 | 9'00" | 8. (32) | ||
17.03.2019 - Nationale LD- Wisselbeker Oosterlynck - Lommel - Sahara | ||||||
H45 | 8150 m | 1:11:56 | 8'49" | 13. (17) | ||
24.02.2019 - Stadspark (tvv Ploegen) - Turnhout | ||||||
H:03 | 5370 m | 0:42:32 | 7'55" | 11. (26) | ||
22.02.2019 - BK avond - Opoeteren | ||||||
HMA | 6250 m | 1:24:55 | 13'35" | 12. (14) | ||
17.02.2019 - Nationale 1 LD - Schönefeld | ||||||
H45 | 7900 m | 150 m | 1:13:41 | 9'19" | 9. (16) | |
10.02.2019 - Valentijn wintercriterium - Sonnis Noord Helchteren | ||||||
H:03 | 6520 m | 0:53:54 | 8'16" | 9. (31) | ||
08.02.2019 - VK avond - Leopoldsburg | ||||||
HMA | 5600 m | 1:08:26 | 12'13" | 10. (11) | ||
27.01.2019 - Wintercriterium - Mariemborg | ||||||
H:03 | 5150 m | 0:51:09 | 9'55" | 11. (21) | ||
19.01.2019 - Hivernale 5 couleurs - Godinne | ||||||
H:Noir Moyen | 5000 m | 220 m | 1:03:30 | 12'41" | 15. (48) | |
18.01.2019 - Avondcriterium Desselse Heide - Witgoor - DESSEL | ||||||
H:02 | 4710 m | NCL | ||||
13.01.2019 - Wintercriterium Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | ||||||
H:03 | 7140 m | 1:05:57 | 9'14" | 11. (33) | ||
12.01.2019 - GOS Technologiepark - Zwijnaarde | ||||||
H:01 | 4150 m | 0:34:15 | 8'15" | 7. (22) | ||
12.01.2019 - Brussels Orienteering Challenge #6 - Forêt de Soignes - Uccle | ||||||
H:Noir Moyen | 4900 m | 105 m | 0:42:27 | 8'39" | 9. (34) | |
06.01.2019 - Régionale fin de stage FRSO - Chiny sur Semois | ||||||
H:Noir Moyen | 6630 m | 300 m | 1:24:03 | 12'40" | 13. (28) | |
04.01.2019 - AvondOL Kesselse Heide - Kesselse Heide | ||||||
H:02 | 4600 m | 0:59:42 | 12'58" | 22. (31) | ||
30.12.2018 - Sylvester 2018 - day 5 - Vlierden | ||||||
H45 | 6500 m | 1:03:55 | 9'50" | 20. (22) | ||
29.12.2018 - Sylvester 2018 - day 4 - Houthalen | ||||||
H45 | 6900 m | 0:53:48 | 7'47" | 13. (24) | ||
28.12.2018 - Sylvester 2018 - day 3 - Houthalen | ||||||
H45 | 6590 m | 0:59:20 | 9'00" | 5. (20) | ||
27.12.2018 - Sylvester 2018 - day 2 - Heiderbos | ||||||
H45 | 6400 m | 0:50:17 | 7'51" | 8. (22) | ||
26.12.2018 - Sylvester 2018 - day 1 - Maasmechelen | ||||||
H45 | 6700 m | 125 m | 1:05:01 | 9'42" | 14. (24) | |
23.12.2018 - Wintercriterium - Witte Bergen | ||||||
H:03 | 7300 m | 1:02:02 | 8'29" | 10. (27) | ||
09.12.2018 - Wintercriterium De Beeltjes - Westerlo | ||||||
H:03 | 6830 m | 0:58:30 | 8'33" | 9. (19) | ||
02.12.2018 - Sinterklaascross - Kamp van Beverlo-Sanicol | ||||||
H:03 | 7010 m | 0:46:21 | 6'36" | 7. (27) | ||
25.11.2018 - Wintercriterium NMBS-kampioenschap - Kattenbos | ||||||
H:03 | 6900 m | 0:52:54 | 7'40" | 8. (27) | ||
11.11.2018 - Klompen OL VVO - Oostelbeersche heide | ||||||
H:03 | 7100 m | 0:59:58 | 8'26" | 3. (14) | ||
04.11.2018 - VK middel - Gruitrode | ||||||
HMA | 5560 m | 1:23:40 | 15'02" | 20. (22) | ||
21.10.2018 - BK Interclub - Opglabbeek | ||||||
H45 | 7310 m | 1:06:26 | 9'05" | 6. (14) | ||
14.10.2018 - Nat Lang De Roeler - | ||||||
H45 | 6500 m | 0:58:21 | 8'58" | 7. (8) | ||
07.10.2018 - Nationale lang Helchterenbos - HELCHTEREN | ||||||
H45 | 7990 m | 0:58:13 | 7'17" | 4. (12) | ||
30.09.2018 - Championnat de Belgique Sprint - Stavelot | ||||||
H45 | 2640 m | 0:22:34 | 8'32" | 11. (18) | ||
29.09.2018 - Regional - Régionale Forêt de Soignes - 3 Espinettes | ||||||
H:Noir Long | 9200 m | 280 m | 2:01:16 | 13'10" | 19. (26) | |
23.09.2018 - VK lange afstand - Masy Meeuwen | ||||||
H45 | 7230 m | 1:00:02 | 8'18" | 4. (15) | ||
19.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 3 - Hechtelse Duinen | ||||||
H45 | 7510 m | 1:09:10 | 9'12" | 8. (18) | ||
18.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - Day 2 - Spiekelspade | ||||||
H45 | 7370 m | 1:05:02 | 8'49" | 10. (19) | ||
17.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 1 - Don Bosco Fitometer | ||||||
H45 | 5290 m | 0:43:37 | 8'14" | 15. (20) | ||
12.08.2018 - Challenge Wagener - Küchelscheid | ||||||
Challenge Wagener | 1:21:46 | 14. (36) | ||||
02.08.2018 - Antwerp Orienteering Series 8 - Antwerpen St. Anneke | ||||||
H:Moeilijk | 3730 m | 0:29:11 | 7'49" | 18. (46) | ||
28.07.2018 - Regionale - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:01 | 7500 m | 1:31:40 | 12'13" | 18. (23) | ||
01.07.2018 - ASOM - City Race - Ieper | ||||||
M VET | 7120 m | 0:58:29 | 8'12" | 26. (72) | ||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 2 - Kortrijk | ||||||
M VET | 2510 m | 0:27:48 | 11'04" | 52. (64) | ||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 1 WRE - Kortrijk | ||||||
M VET | 2530 m | 0:21:42 | 8'34" | 32. (64) | ||
29.06.2018 - ASOM Training - Zonnebeke | ||||||
H:01 | 3350 m | 0:29:28 | 8'47" | 55. (83) | ||
24.06.2018 - VK Sprint - Hasselt | ||||||
H. Masters A | 3000 m | 0:23:40 | 7'53" | 10. (21) | ||
17.06.2018 - Challenge Jean-Damien Schenkelaars - Terril de la Batterie | ||||||
H:Noir Moyen | 4900 m | 300 m | 0:58:40 | 11'58" | 4. (44) | |
10.06.2018 - NK relay - daginschrijving - Zwarte horst | ||||||
SD | 3800 m | 0:47:23 | 12'28" | 7. (43) | ||
03.06.2018 - Diest - Diest | ||||||
H:03 | 5500 m | 0:59:47 | 10'52" | 13. (19) | ||
21.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Bouillon City | ||||||
H45 | 5100 m | NCL | ||||
20.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Pussemange | ||||||
H45 | 7900 m | 1:28:25 | 11'11" | 16. (29) | ||
19.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Sugny | ||||||
H45 | 4700 m | 0:39:32 | 8'24" | 8. (29) | ||
06.05.2018 - Nationale Sprint Mons - Mons | ||||||
H45 | 3100 m | 0:34:06 | 10'59" | 4. (9) | ||
29.04.2018 - Nationale midden afstand - Melberg - Zillebos - Genk | ||||||
H45 | 5100 m | 0:47:42 | 9'21" | 6. (12) | ||
22.04.2018 - Rozebroeken - Gent | ||||||
H:02 | 4210 m | 0:35:34 | 8'26" | 3. (15) | ||
15.04.2018 - Sledderlo - Genk | ||||||
H:03 | 7300 m | 1:04:24 | 8'49" | 5. (35) | ||
12.04.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 4 Antwerp Centrum - Antwerpen | ||||||
H:AOS | 3280 m | 0:25:36 | 7'48" | 27. (79) | ||
02.04.2018 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:03 | 6760 m | 1:05:15 | 9'39" | 15. (36) | ||
18.03.2018 - Regionale Be-Mine - Beringen Mijn | ||||||
H:02 | 5000 m | 0:42:25 | 8'29" | 9. (26) | ||
08.03.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 3 Galgenweel - Antwerpen | ||||||
H:Moeilijk | 2990 m | NCL | ||||
04.03.2018 - Nationale LD Challenge Oosterlynck - Lac des Vieilles Forges | ||||||
H45 | 6900 m | 200 m | 1:05:56 | 9'33" | 7. (20) | |
25.02.2018 - BK Middle - Hooggoed - Aalter | ||||||
H45 | 5040 m | 0:43:22 | 8'36" | 6. (16) | ||
18.02.2018 - VALENTIJN WINTERCRITERIUM - WITGOOR - DESSEL | ||||||
H:03 | 6500 m | 0:57:33 | 8'51" | 11. (28) | ||
11.02.2018 - Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:03 | 6420 m | 0:52:12 | 8'07" | 6. (19) | ||
21.01.2018 - Geneberg - Ham | ||||||
H:03 | 7370 m | 1:09:56 | 9'29" | 14. (32) | ||
14.01.2018 - Wintercriterium Koersel 't Fonteintje - KOERSEL | ||||||
H:03 | 7200 m | 0:59:52 | 8'18" | 8. (36) | ||
07.01.2018 - Ploegenwedstrijd - Gerhagen | ||||||
H:03 | 7200 m | 1:02:02 | 8'36" | 6. (30) | ||
30.12.2017 - Sylvester 2017 - Herentals | ||||||
H45 | 6290 m | 1:02:35 | 9'56" | 15. (18) | ||
29.12.2017 - Sylvester 2017 - Hulst | ||||||
H45 | 4900 m | 0:41:15 | 8'25" | 13. (17) | ||
28.12.2017 - Sylvester 2017 - Leopoldsburg | ||||||
H45 | 6400 m | 0:49:53 | 7'47" | 9. (21) | ||
27.12.2017 - Sylvester 2017 - Kattenbos | ||||||
H45 | 5530 m | 0:49:22 | 8'55" | 14. (23) | ||
26.12.2017 - Sylvester 2017 - Genk | ||||||
H45 | 6450 m | 1:04:14 | 9'57" | 16. (19) | ||
10.12.2017 - Galbergen - Mol | ||||||
H:03 | 6860 m | 1:14:52 | 10'54" | 8. (22) | ||
03.12.2017 - Sinterklaascross - Leopoldsburg | ||||||
H:03 | 7400 m | 1:58:33 | 16'01" | 19. (21) | ||
19.11.2017 - 3 jours de la Forêt de Soignes - Sprint - Homborch | ||||||
2 | 2600 m | 60 m | 0:32:06 | 12'20" | 10. (33) | |
19.11.2017 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2017 - Linkebeek | ||||||
H:Noir long | 4700 m | 185 m | 1:00:21 | 12'50" | 26. (40) | |
12.11.2017 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2017 - La Hulpe | ||||||
H:Noir long | 6940 m | 140 m | 1:19:27 | 11'26" | 32. (56) | |
11.11.2017 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2017 - Forêt de Soignes | ||||||
H:Noir long | 7200 m | 105 m | 1:21:29 | 11'19" | 25. (52) | |
05.11.2017 - Meetshoven - Aarschot | ||||||
H:03 | 7100 m | 1:11:43 | 10'06" | 8. (15) | ||
22.10.2017 - NK Lang - Rucphense heide | ||||||
H:03 | 7100 m | 1:03:08 | 8'53" | 6. (11) | ||
15.10.2017 - Vlaams Kampioenschap Aflossing - Leopoldsburg | ||||||
H. Open | 4000 m | 0:34:12 | 8'33" | 1. (70) | ||
08.10.2017 - Wintercriterium - Tielenkamp | ||||||
H:03 | 6500 m | 1:13:00 | 11'13" | 4. (24) | ||
01.10.2017 - Nationale lang Kelchterhoef - Sonnis - HOUTHALEN | ||||||
H45 | 7800 m | 1:21:59 | 10'30" | 4. (13) | ||
24.09.2017 - BK Lang - Heiderbos | ||||||
H45 | 8030 m | 140 m | 1:13:57 | 9'12" | 12. (20) | |
17.09.2017 - VK LANG - RAVELS ZUID | ||||||
H45 | 7200 m | 1:04:51 | 9'00" | 5. (13) | ||
27.08.2017 - BM Interclubs - Hinter den Sandgruben | ||||||
H45 | 7850 m | 170 m | 1:28:01 | 11'12" | 8. (16) | |
19.08.2017 - Kayak-Bike-Run - Meer | ||||||
H:01 | 10800 m | 1:30:01 | 8'20" | 19. (48) | ||
15.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-Oost | ||||||
H45 | 6860 m | 1:24:27 | 12'18" | 10. (16) | ||
14.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-West | ||||||
H45 | 7530 m | 1:16:03 | 10'05" | 7. (17) | ||
13.08.2017 - 4 Days of Flanders - Oud-Waterschei | ||||||
H45 | 5990 m | 0:50:48 | 8'28" | 12. (17) | ||
12.08.2017 - 4 Days of Flanders - Kolenspoor | ||||||
H45 | 4800 m | 0:54:40 | 11'23" | 9. (18) | ||
16.07.2017 - Thuisblijverscross - Gielsbos | ||||||
H:02 | 7100 m | 0:52:14 | 7'21" | 11. (38) | ||
25.06.2017 - Nationale MD - Bois des Manants | ||||||
H45 | 4000 m | 100 m | 0:44:04 | 11'00" | 6. (18) | |
18.06.2017 - Balendijk - Lommel | ||||||
H:03 | 6580 m | 0:57:57 | 8'48" | 3. (26) | ||
11.06.2017 - Nationale long distance 3 - St - Hubert Les Abanages | ||||||
H45 | 8000 m | 2:07:51 | 15'58" | 6. (10) | ||
05.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL SAHARA | ||||||
H45 | 7900 m | 1:02:57 | 7'58" | 8. (19) | ||
04.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL KATTEBOS | ||||||
H45 | 8100 m | 1:25:00 | 10'29" | 13. (20) | ||
03.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL PIJNVEN | ||||||
H45 | 5000 m | 0:45:34 | 9'06" | 9. (21) | ||
14.05.2017 - Competition 3 - Het Steen - Antwerp | ||||||
M Vet. | 7200 m | 1:05:41 | 9'07" | 41. (59) | ||
13.05.2017 - Competition 2 - Mastvest - Antwerp | ||||||
M Vet. | 2990 m | 0:25:09 | 8'24" | 39. (54) | ||
13.05.2017 - Competition 1 - Kielpark - Antwerp | ||||||
M Vet. | 3150 m | 0:24:26 | 7'45" | 35. (54) | ||
23.04.2017 - Belgian Club Relay - Straimont | ||||||
BCR 2017 | 7030 m | 1:01:36 | 8'45" | 16. (30) | ||
09.04.2017 - Nationale L.D. - Küchelscheid | ||||||
H45 | 7250 m | 190 m | 1:05:53 | 9'05" | 8. (19) | |
26.03.2017 - De Klinge - De Klinge | ||||||
H:03 | 7000 m | 1:03:36 | 9'05" | 10. (20) | ||
12.03.2017 - Regionale HOGE RIELEN - KASTERLEE | ||||||
H:03 | 7000 m | 1:11:05 | 10'09" | 18. (28) | ||
05.03.2017 - Regionale Holven - Overpelt | ||||||
H:03 | 6160 m | 1:05:20 | 10'36" | 12. (30) | ||
22.01.2017 - Regionale Gerhees - Ham | ||||||
H:03 | 6720 m | 1:10:19 | 10'27" | 18. (32) | ||
08.01.2017 - Wintercriterium - Kamp Grobbendonk | ||||||
H:03 | 7100 m | 1:15:00 | 10'33" | 27. (38) | ||
30.12.2016 - Sylvester5-2016 - Meeuwen-Gruitrode | ||||||
H45 | 6300 m | 1:09:59 | 11'06" | 9. (18) | ||
29.12.2016 - Sylvester5-2016 - Ravels | ||||||
H45 | 5570 m | 0:49:23 | 8'51" | 12. (19) | ||
28.12.2016 - Sylvester5-2016 - Oostelbeers | ||||||
H45 | 6300 m | 0:55:58 | 8'53" | 13. (24) | ||
27.12.2016 - Sylvester5-2016 - Hechtel | ||||||
H45 | 6800 m | 0:51:49 | 7'37" | 12. (23) | ||
26.12.2016 - Sylvester5-2016 - Neerpelt | ||||||
H45 | 6500 m | 1:07:19 | 10'21" | 19. (22) | ||
11.12.2016 - Vlaams kampioenschap midden afstand - DESSEL-WITGOOR | ||||||
H. Masters A | 5300 m | 0:50:50 | 9'35" | 13. (21) | ||
04.12.2016 - Sinterklaascross - Kamp van Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
H:03 | 7600 m | 1:08:15 | 8'58" | 17. (33) | ||
13.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Tervueren | ||||||
H:Noir long | 7600 m | 110 m | 1:12:35 | 9'33" | 43. (74) | |
12.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Groenendael | ||||||
H:Noir long | 8500 m | 135 m | 1:18:21 | 9'13" | 29. (49) | |
11.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Bruxelles | ||||||
H:Noir long | 5500 m | 135 m | 0:49:05 | 8'55" | 34. (69) | |
11.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Sprint - Bruxelles | ||||||
H:Noir Long | 3400 m | 95 m | 0:53:49 | 15'49" | 36. (46) | |
06.11.2016 - Herfstwisselbeker - Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:ORO-HYDRO 3 | 7200 m | 35 m | 1:36:15 | 13'22" | 19. (22) | |
23.10.2016 - Regionale - Herenlaak - | ||||||
H:03 | 6300 m | 0:52:23 | 8'18" | 7. (27) | ||
16.10.2016 - Nationale wedstrijd 4 - LANG - MASY - MEEUWEN | ||||||
H45 | 7700 m | 1:13:59 | 9'36" | 7. (11) | ||
09.10.2016 - BK Interclub - Gruitrode | ||||||
H45 | 8000 m | 2:15:57 | 16'59" | 11. (15) | ||
02.10.2016 - Belgian Clubs Relay - Leopoldsburg | ||||||
Open | 6700 m | 0:55:45 | 8'19" | 34. (39) | ||
18.09.2016 - BOM - Louvain-La-Neuve | ||||||
H45 | 6300 m | 1:10:43 | 11'13" | 5. (11) | ||
17.09.2016 - Brussels Urban Middle - Parc Duden - Forest | ||||||
H:Noir Long | 4500 m | 215 m | 1:38:48 | 21'57" | 32. (34) | |
11.09.2016 - Nationale longue distance - Bertrix | ||||||
H45 | 8200 m | 1:54:03 | 13'54" | 13. (16) | ||
27.08.2016 - Nationale Longue distance - Anlier | ||||||
H45 | 7300 m | 140 m | 1:19:43 | 10'55" | 9. (10) | |
21.08.2016 - Regionale Hoge Vijvers - De Wauwers - ARENDONK | ||||||
H:03 | 6400 m | 1:01:36 | 9'37" | 3. (18) | ||
15.08.2016 - 3 daagse van Limburg - Vierveld - Connecterra | ||||||
H45 | 7700 m | 250 m | 2:37:51 | 20'30" | 8. (13) | |
14.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve N - Connecterra | ||||||
H45 | 5400 m | 150 m | 1:00:39 | 11'13" | 7. (12) | |
13.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve Zuid | ||||||
H45 | 5600 m | 65 m | 1:23:23 | 14'53" | 10. (12) | |
30.07.2016 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:02 | 5300 m | 1:04:01 | 12'04" | 27. (56) | ||
10.07.2016 - Galbergen - Mol | ||||||
H:03 | 6570 m | 1:08:15 | 10'23" | 10. (21) | ||
26.06.2016 - ASOM 2016 - Antwerpen City-O | ||||||
M. Veteran | 7800 m | 1:15:24 | 9'40" | 41. (50) | ||
25.06.2016 - ASOM 2016 - Linkeroever Sprint 2 | ||||||
M. Veteran | 3200 m | 0:28:16 | 8'49" | 36. (42) | ||
25.06.2016 - ASOM 2016 - Linkeroever Sprint 1 | ||||||
M. Veteran | 2800 m | 0:31:19 | 11'11" | 40. (44) | ||
22.05.2016 - VK Aflossing - Ham | ||||||
H. Open | 5900 m | 1:00:22 | 10'13" | 22. (50) | ||
21.05.2016 - Stads-O - Hulst | ||||||
H:03 | 4200 m | 0:40:03 | 9'32" | 5. (7) | ||
16.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Herbeumont | ||||||
H45 | 5800 m | 235 m | 0:57:57 | 9'59" | 10. (30) | |
15.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing - Les Fossés | ||||||
H45 | 4200 m | 80 m | 0:37:25 | 8'54" | 13. (31) | |
14.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing | ||||||
H45 | 6900 m | 335 m | 1:26:34 | 12'32" | 16. (32) | |
08.05.2016 - Sommerlauf - Sankt Vith | ||||||
H:Schwarz M | 5630 m | 110 m | 1:54:03 | 20'15" | 31. (35) | |
17.04.2016 - Regionale BRASEL - DESSEL | ||||||
H:03 | 6900 m | 1:06:45 | 9'40" | 18. (32) | ||
28.03.2016 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:03 | 6960 m | 1:02:50 | 9'01" | 9. (29) | ||
20.03.2016 - BK Middle distance - Plaatsduinen | ||||||
H45 | 4330 m | 0:49:49 | 11'30" | 12. (17) | ||
13.03.2016 - Sledderlo - Genk | ||||||
H:08 | 1000 m | 0:46:30 | 46'30" | -- (5) | ||
06.03.2016 - Regionale DE BEELTJES - WESTERLO | ||||||
H:03 | 7000 m | 1:11:43 | 10'14" | 14. (24) | ||
28.02.2016 - 1e Nat De Roeler - | ||||||
H45 | 7200 m | 1:04:39 | 8'58" | 12. (17) | ||
14.02.2016 - Valentijn Wintercriterium - Kechterhoef - Houthalen | ||||||
H:02 | 8100 m | 1:15:22 | 9'18" | 13. (16) | ||
31.01.2016 - VK lang - Weyervlakte | ||||||
H45 | 8340 m | 1:27:20 | 10'28" | 8. (10) | ||
10.01.2016 - Wintercriterium - DE KLINGE | ||||||
H:03 | 5800 m | 1:15:20 | 12'59" | 15. (21) | ||
30.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Zuid | ||||||
H40 | 6500 m | 0:54:42 | 8'24" | 5. (9) | ||
29.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Noord | ||||||
H40 | 6100 m | 1:00:57 | 9'59" | 10. (11) | ||
28.12.2015 - Sylvester 2015 - Pijnven | ||||||
H40 | 5440 m | 0:45:57 | 8'26" | 9. (14) | ||
27.12.2015 - Sylvester 2015 - Ossendrecht | ||||||
H40 | 6500 m | 0:59:13 | 9'06" | 9. (13) | ||
26.12.2015 - Sylvester 2015 - Kattevenia | ||||||
H40 | 6500 m | 0:59:38 | 9'10" | 12. (16) | ||
13.12.2015 - Sprint - Imagipark | ||||||
1 | 2300 m | 0:20:49 | 9'03" | 18. (35) | ||
06.12.2015 - Sinterklaascross - Kam Beverlo | ||||||
H:02 | 8400 m | 1:05:49 | 7'50" | 12. (22) | ||
29.11.2015 - VK Middle Distance - Kesselse Heide | ||||||
Long Difficult | 5100 m | 0:40:01 | 7'50" | 12. (40) | ||
15.11.2015 - 3 Jours Forêt de Soignes 2015 - Tervueren - Duisburg | ||||||
H:02 | 8700 m | 160 m | 1:35:31 | 10'58" | 39. (57) | |
11.11.2015 - 3 Jours Forêt de Soignes 2015 - Groenendael | ||||||
H:02 | 4700 m | 160 m | 0:50:55 | 10'50" | 32. (56) | |
08.11.2015 - 3 Jours Forêt de Soignes 2015 - Les Tumuli | ||||||
H:02 | 8200 m | 200 m | 1:37:01 | 11'49" | 43. (56) | |
18.10.2015 - Klompen OL - Oostappense heide | ||||||
H:02 | 8000 m | 1:15:25 | 9'25" | 11. (16) | ||
27.09.2015 - VK Lang - Kolisbos | ||||||
H40 | 9800 m | 1:34:27 | 9'38" | 5. (7) | ||
13.09.2015 - BK LANG HECHTELSE DUINEN - HECHTEL | ||||||
H40 | 8700 m | 1:35:08 | 10'56" | 16. (19) | ||
06.09.2015 - City-O - Antwerpen centrum | ||||||
M. Veteran | 7000 m | 0:55:04 | 7'51" | 42. (58) | ||
05.09.2015 - Sprint 1 - Luchtbal Zuid | ||||||
M. Veteran | 2900 m | 0:21:57 | 7'34" | 39. (50) | ||
05.09.2015 - Sprint 2 - Luchtbal Noord | ||||||
M. Veteran | 2500 m | 0:19:23 | 7'45" | 39. (48) | ||
30.08.2015 - Belgian Championship Middle Distance - Rechtervenn | ||||||
H40 | 5470 m | 140 m | 1:05:09 | 11'54" | 20. (28) | |
29.08.2015 - IK2015 - WOLFSBUSCH | ||||||
H40 | 8390 m | 320 m | 1:28:16 | 10'31" | 11. (15) | |
16.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
H40 | 8300 m | 1:28:27 | 10'39" | 16. (20) | ||
15.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
H40 | 8500 m | 1:23:21 | 9'48" | 11. (20) | ||
14.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
H40 | 6300 m | 0:57:48 | 9'10" | 15. (17) | ||
09.08.2015 - SCORELOOP VOSSELAAR - VOSSELAAR | ||||||
H:01 | 0:59:26 | 23. (36) | ||||
25.07.2015 - Regionale-Gerhagen Bosmuseum - Tessenderlo | ||||||
H:01 | 7400 m | 1:44:44 | 14'09" | 18. (24) | ||
21.06.2015 - Nationale Longue Distance - Wéris | ||||||
H40 | 7690 m | 370 m | 1:27:12 | 11'20" | 9. (21) | |
17.05.2015 - Zwarte Bergen (NC3) - Zwarte Bergen | ||||||
H:02 | 8200 m | 1:13:59 | 9'01" | 15. (40) | ||
03.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
H40 | 7900 m | 180 m | 1:34:43 | 11'59" | 13. (24) | |
02.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
H40 | 5400 m | 140 m | 0:57:31 | 10'39" | 13. (27) | |
01.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
H40 | 9400 m | 210 m | 1:35:49 | 10'11" | 16. (26) | |
29.03.2015 - BK Aflossing - Kasterlee | ||||||
H. Masters A | 5600 m | 0:50:15 | 8'58" | 10. (18) | ||
22.03.2015 - Fond d'Oxhe - Fond d'Oxhe | ||||||
H:02 | 8300 m | 300 m | 1:33:43 | 11'17" | 9. (17) | |
22.02.2015 - Nationale MD - Jurbise | ||||||
H40 | 5800 m | 1:03:43 | 10'59" | 9. (12) | ||
15.02.2015 - VALENTIJN - Wintercriterium - Lommel - SAHARA | ||||||
H:02 | 7900 m | 1:10:19 | 8'54" | 22. (30) | ||
01.02.2015 - Regionale - Ham | ||||||
H:02 | 8230 m | 1:27:47 | 10'39" | 10. (14) | ||
25.01.2015 - MERODESE BOSSEN - MERODESE BOSSEN | ||||||
H:02 | 8000 m | 1:23:19 | 10'24" | 16. (22) | ||
18.01.2015 - Bos van Hees - Schaffen - Zelem | ||||||
H:02 | 7100 m | 1:04:26 | 9'04" | 15. (26) | ||
11.01.2015 - WINTERCRITERIUM - DE KLINGE | ||||||
H:02 | 7800 m | 1:08:42 | 8'48" | 8. (12) | ||
04.01.2015 - Wintercriterium SPIEKELSPADE - HECHTEL | ||||||
H:02 | 8000 m | 1:06:38 | 8'19" | 14. (27) | ||
30.12.2014 - Sylvester5-2014 - Gerhees | ||||||
H40 | 5120 m | 1:02:09 | 12'08" | 22. (23) | ||
29.12.2014 - Sylvester5-2014 - De Roeler | ||||||
H40 | 6600 m | 1:03:52 | 9'40" | 18. (21) | ||
28.12.2014 - Sylvester5-2014 - Weyervlakte | ||||||
H40 | 6600 m | 1:01:24 | 9'18" | 10. (25) | ||
27.12.2014 - Sylvester5-2014 - Witte Bergen | ||||||
H40 | 6400 m | 1:07:23 | 10'31" | 20. (24) | ||
26.12.2014 - Sylvester5-2014 - Brouwhuisseheide | ||||||
H40 | 6600 m | 0:52:23 | 7'56" | 14. (21) | ||
14.12.2014 - Rodenberg - Tessenderlo | ||||||
H:02 | 6360 m | 0:59:34 | 9'21" | 20. (30) | ||
23.11.2014 - Memorial day Bos van Hees - Zelem | ||||||
H:02 | 6500 m | 1:15:03 | 11'32" | 9. (19) | ||
16.11.2014 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Helchterenbos - koersel | ||||||
H40 | 9400 m | 1:16:31 | 8'08" | 13. (16) | ||
02.11.2014 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2014 - Forêt de Soignes | ||||||
H:06 | 2900 m | 60 m | 0:48:33 | 16'44" | -- (11) | |
31.10.2014 - Wisselbeker Comd Kamp Beverlo - Meeuwen | ||||||
H:02 | 8400 m | 1:15:53 | 9'02" | 19. (60) | ||
19.10.2014 - BK Middle - Kamp Grobbendonk | ||||||
H40 | 5750 m | NCL | ||||
12.10.2014 - BK Clubaflossing - Dilsenerbos | ||||||
Clubaflossing | 5900 m | 1:04:04 | 10'51" | 24. (39) | ||
28.09.2014 - BK Interclub - Kattenbos | ||||||
H40 | 10200 m | 1:27:23 | 8'34" | 8. (15) | ||
21.09.2014 - Brussels O-meeting - Brussels City | ||||||
H40 | 7000 m | 1:00:15 | 8'36" | 17. (19) | ||
20.09.2014 - Brussels Urban Middle - Bruxelles | ||||||
H:02 | 5000 m | 95 m | 0:59:24 | 11'52" | 22. (35) | |
07.09.2014 - Championnat de Belgique de relais - Baraque Fraiture | ||||||
H. Masters A | 6300 m | 175 m | 1:03:32 | 10'05" | 11. (13) | |
31.08.2014 - Leuven - Leuven | ||||||
H:02 | 7250 m | 1:22:48 | 11'25" | 26. (33) | ||
23.08.2014 - Klompen OL - Bestse bos | ||||||
H:02 | 6800 m | 1:05:00 | 9'33" | 8. (23) | ||
17.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
H40 | 8790 m | 270 m | 1:27:28 | 9'57" | 14. (23) | |
16.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
H40 | 5660 m | 1:07:25 | 11'54" | 20. (23) | ||
15.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
H40 | 8640 m | 1:40:59 | 11'41" | 18. (23) | ||
10.08.2014 - Thuisblijverscross - Te Boelaer & Boekenbergpark | ||||||
H:02 | 5670 m | 0:54:03 | 9'31" | -- (45) | ||
26.07.2014 - Regionale Gerhagen - Gerhagen | ||||||
H:05 | 5000 m | NCL | ||||
06.07.2014 - HTC O-Run - Eindhoven | ||||||
H:05 | 4500 m | 0:40:39 | 9'02" | 2. (23) | ||
29.06.2014 - Estivale FRSO - Ferrières | ||||||
H:02 | 8300 m | 235 m | 1:48:37 | 13'05" | 10. (19) | |
15.06.2014 - CITY-O HERENTALS - HERENTALS | ||||||
H:01 | 7200 m | 1:04:14 | 8'55" | 32. (37) | ||
09.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Fourneau Saint-Michel | ||||||
H40 | 7100 m | 185 m | 1:28:22 | 12'26" | 13. (23) | |
08.06.2014 - FUN-O sprint - Fourneau St Michel | ||||||
H:01 | 3000 m | 0:58:50 | 19'36" | 27. (31) | ||
08.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Fourneau Saint-Michel | ||||||
H40 | 4700 m | 105 m | 0:47:02 | 10'00" | 17. (25) | |
07.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Libramont | ||||||
H40 | 8800 m | 130 m | 2:17:27 | 15'37" | 23. (27) | |
03.05.2014 - Ghent O-Event - Rozenbroeken Oost | ||||||
H:03 | 2040 m | 0:00:00 | -- (8) | |||
01.05.2014 - CITY-O TURNHOUT - TURNHOUT | ||||||
H:02 | 5700 m | 0:59:37 | 10'27" | 11. (18) | ||
27.04.2014 - NATIONALE MIDDLE DISTANCE - HOGE RIELEN- LICHTAART | ||||||
H40 | 6500 m | 0:54:13 | 8'20" | 7. (11) | ||
21.04.2014 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:02 | 7230 m | 1:09:56 | 9'40" | 15. (31) | ||
13.04.2014 - Wisselbeker Gilbert Staepelaere - De Mosten | ||||||
Open | 6090 m | 0:41:11 | 6'45" | 19. (40) | ||
06.04.2014 - Regionale - Turnhout | ||||||
H:02 | 7700 m | NCL | ||||
16.03.2014 - Brielmeersen - Deinze | ||||||
H:01 | 6000 m | 0:56:10 | 9'21" | 13. (32) | ||
09.03.2014 - VK middel - Sledderlo | ||||||
H. Masters A | 5500 m | 0:51:05 | 9'17" | 12. (16) | ||
02.03.2014 - Nationale 2 Long distance - Hechtel | ||||||
H40 | 9000 m | 1:24:47 | 9'25" | 12. (15) | ||
23.02.2014 - Nationale 1 / 2014 - Saanhoeve | ||||||
H40 | 9500 m | 250 m | 1:38:57 | 10'24" | 14. (19) | |
16.02.2014 - Valentijn wintercriterium - Balen - Keiheuvel | ||||||
H:02 | 8200 m | 1:16:16 | 9'18" | 22. (25) | ||
02.02.2014 - Den Heuvel - Den Heuvel | ||||||
H:02 | 8230 m | 1:08:50 | 8'21" | 14. (22) | ||
26.01.2014 - Regionale "Gerhagen" - Tessendelo | ||||||
H:02 | 8100 m | NCL | ||||
19.01.2014 - Wintercriterium 't Fonteintje - Koersel | ||||||
H:02 | 8100 m | NCL | ||||
12.01.2014 - Wintercriterium - Hengelhoef | ||||||
H:05 | 4420 m | 0:54:19 | 12'17" | -- (37) | ||
05.01.2014 - Wintercriterium - Tielenkamp | ||||||
H:02 | 8100 m | 1:20:45 | 9'58" | 23. (26) | ||
30.12.2013 - Sylvester day 5 Zwarte Weg - Leopoldsburg | ||||||
H40 | 7600 m | 0:55:43 | 7'19" | 7. (17) | ||
29.12.2013 - Sylvester Dag 4 Staleyckerheide - Leopoldsburg | ||||||
H40 | 7000 m | 0:56:20 | 8'02" | 13. (21) | ||
28.12.2013 - Sylvester Dag 3 Heeserbergen - Lommel | ||||||
H40 | 6940 m | 0:57:25 | 8'16" | 14. (20) | ||
27.12.2013 - Sylvester Dag 2 Vierveld (WRE) - Maasmechelen | ||||||
H40 | 5330 m | 120 m | 1:16:53 | 14'25" | 17. (20) | |
26.12.2013 - Sylvester - Weelde | ||||||
H40 | 7100 m | 1:07:03 | 9'26" | 12. (16) | ||
21.12.2013 - Wintercriterium - Rodenberg | ||||||
H:05 | 3740 m | 0:57:25 | 15'21" | -- (22) | ||
15.12.2013 - Wintercriterium - Kruiskensberg | ||||||
H:02 | 8500 m | 1:22:26 | 9'41" | 20. (26) | ||
08.12.2013 - Wintercriterium MASY NOORD - MEEUWEN | ||||||
H:02 | 8400 m | 1:15:38 | 9'00" | 20. (29) | ||
01.12.2013 - Sinterklaascross 'Kamp van Beverlo' - Leopoldsburg | ||||||
H:02 | 8500 m | 1:30:49 | 10'41" | 26. (28) | ||
24.11.2013 - Klompen OL - Boshoverheide | ||||||
H:02 | 7800 m | 1:09:24 | 8'53" | 14. (21) | ||
17.11.2013 - Herfstwisselbeker - Neeroeteren | ||||||
H:02 | 7800 m | 1:37:45 | 12'31" | 13. (22) | ||
10.11.2013 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - La Hulpe | ||||||
H:02 | 7100 m | 1:19:18 | 11'10" | 19. (39) | ||
20.10.2013 - VVO Kampioenschap Middle Distance - Kepkensberg | ||||||
H. Masters A | 5650 m | 35 m | 1:27:13 | 15'26" | 19. (25) | |
12.10.2013 - Wintercriterium - Ravels | ||||||
H:02 | 8200 m | 1:09:57 | 8'31" | 4. (15) | ||
06.10.2013 - VK Aflossing "Bos van Hees" - Schaffen | ||||||
Open | 0:50:20 | 8'40" | 23. (51) | |||
22.09.2013 - Vlaams Kampioenschap Lang - Gielsbos | ||||||
H40 | 8900 m | 1:27:59 | 9'53" | 10. (16) | ||
15.09.2013 - BK Lang - Kattenbos | ||||||
H40 | 9570 m | 1:42:15 | 10'41" | 12. (17) | ||
08.09.2013 - Nationale 4 - Gruitroderbos | ||||||
H40 | 9000 m | 2:36:38 | 17'24" | 13. (18) | ||
18.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Rijksbos | ||||||
H40 | 8280 m | 1:12:04 | 8'42" | 8. (12) | ||
17.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Vlasmeer | ||||||
H40 | 7770 m | 1:16:16 | 9'48" | 8. (12) | ||
16.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Einderheide | ||||||
H40 | 6280 m | 1:16:11 | 12'07" | 13. (13) | ||
15.08.2013 - Regionale DON BOSCO FITOMETER - Hechtel | ||||||
H:03 | 3700 m | 0:53:33 | 14'28" | 16. (21) | ||
10.08.2013 - Wiet Special - Kasterlee | ||||||
H:01 | 12200 m | 2:00:13 | 9'51" | 36. (51) | ||
04.08.2013 - Bosbergen - Herentals | ||||||
H:06 | 3500 m | 1:05:30 | 18'42" | 5. (18) | ||
27.07.2013 - Regionale-Gerhagen - | ||||||
H:05 | 0:00:00 | -- (5) | ||||
07.07.2013 - Pelter Rally - Dommelhof | ||||||
H:05 | 4050 m | 1:10:48 | 17'28" | -- (19) | ||
30.06.2013 - VVO Dagwedstrijd - Molenheide | ||||||
H:02 | 8300 m | 1:58:01 | 14'13" | 11. (11) | ||
23.06.2013 - Nationale Longue Distance - Wéris | ||||||
H40 | 8100 m | 325 m | 2:07:31 | 15'44" | 10. (12) | |
16.06.2013 - Balendijk - Balendijk | ||||||
H:02 | 6400 m | 1:12:40 | 11'21" | 27. (31) | ||
09.06.2013 - Nationale van Nederland (NC3) - Grote heide (zuid) | ||||||
H:02 | 7900 m | 1:23:00 | 10'30" | 18. (23) | ||
02.06.2013 - Relais des clubs - Martelange | ||||||
OPEN | 1:21:16 | 11'26" | 18. (33) | |||
26.05.2013 - 3 daagse van Brabant - Oostelbeersche heide | ||||||
H40 | 8300 m | 1:28:07 | 10'36" | 8. (16) | ||
25.05.2013 - 3 daagse van Brabant - Straatsche heide | ||||||
H40 | 7100 m | 1:25:00 | 11'58" | 13. (13) | ||
24.05.2013 - 3 daagse van Brabant - RvS Kazerne | ||||||
H40 | 4700 m | 0:34:09 | 7'15" | 11. (14) | ||
20.05.2013 - 3 Days of Belgium - Kattevenia | ||||||
H40 | 8250 m | 1:27:57 | 10'39" | 9. (16) | ||
19.05.2013 - 3 Days of Belgium - Zwarte Bergen | ||||||
H40 | 8260 m | 1:26:20 | 10'27" | 11. (16) | ||
17.05.2013 - 3 Days of Belgium "Sprint" - Genk | ||||||
H:02 | 3000 m | 0:26:32 | 8'50" | 10. (15) | ||
12.05.2013 - BK Sprint - Vosselaar | ||||||
H40 | 3000 m | 55 m | 0:25:06 | 8'22" | 8. (13) | |
01.05.2013 - Stads-O - Stad Turnhout | ||||||
H:01 | 5300 m | 0:47:59 | 9'03" | 16. (23) | ||
21.04.2013 - Régionale d'été - Libin | ||||||
H40 | 8500 m | 1:48:39 | 12'46" | 7. (8) | ||
14.04.2013 - Vlaams Kampioenschap Sprint - Meerminnen | ||||||
H. Masters A | 2500 m | 0:17:44 | 7'05" | 9. (18) | ||
10.04.2013 - Wisselbeker Comd Kamp Beverlo - De Zwarte Weg | ||||||
H:06 | 4700 m | 0:58:47 | 12'30" | 48. (85) | ||
07.04.2013 - BM Mitteldistanz - Vielsalm | ||||||
H40 | 6000 m | 240 m | 1:03:21 | 10'33" | 11. (17) | |
01.04.2013 - Pâques en Alsace - Thannenkirch | ||||||
H40 | 7600 m | 390 m | 1:38:06 | 12'54" | 42. (56) | |
31.03.2013 - Pâques en Alsace - St Hyppolyte | ||||||
H40 | 8500 m | 395 m | 1:49:41 | 12'54" | 38. (57) | |
30.03.2013 - Pâques en Alsace - Thannenkirch | ||||||
H40 | 6300 m | 210 m | 1:32:22 | 14'39" | 44. (60) | |
24.03.2013 - Course Nationale M.D. - Baudour | ||||||
H40 | 6000 m | 60 m | 1:07:06 | 11'11" | 7. (8) | |
17.03.2013 - Championnat estival FRSO - Manche 1 - Bois d'Esneux | ||||||
H40 | 8000 m | 350 m | 2:26:00 | 18'15" | 7. (9) | |
09.03.2013 - Régionale FRSO - Rouge- Cloïtre | ||||||
H:02 | 6000 m | 140 m | 1:38:33 | 16'25" | 40. (57) | |
03.03.2013 - Nationale 2 - Gerhees | ||||||
H40 | 8410 m | 1:18:39 | 9'21" | 12. (15) | ||
24.02.2013 - Nationale Pégase Felenne - Felenne | ||||||
H40 | 6900 m | 195 m | 1:52:43 | 16'20" | 7. (7) | |
23.02.2013 - OVK 2013 - Het Leen - Eeklo | ||||||
H:05 | 5400 m | 0:52:49 | 9'46" | 1. (5) | ||
17.02.2013 - Sanicole - www.olomega.be | ||||||
H:05 | 4200 m | 1:24:10 | 20'02" | -- (23) | ||
10.02.2013 - Valentijn Wintercriterium - Koersel | ||||||
H:02 | 8300 m | 1:23:20 | 10'02" | 14. (16) | ||
03.02.2013 - WINTERCRITERIUM - WEELDE | ||||||
H:02 | 8000 m | 1:09:53 | 8'44" | 13. (18) | ||
27.01.2013 - Regionale - Ham | ||||||
H:02 | 8220 m | 1:25:31 | 10'24" | 15. (20) | ||
20.01.2013 - Den Ijzeren Paal - Kerkhoven | ||||||
H:02 | 8300 m | 1:09:07 | 8'19" | 9. (14) | ||
13.01.2013 - Oost-Vlaams Kampioenschap - De Klinge | ||||||
H:08 | 5500 m | 0:00:00 | -- (3) | |||
06.01.2013 - Wintercriterium Kelchterhoef WEST - Houthalen - Kelchterhoef | ||||||
H:02 | 8200 m | 1:11:45 | 8'45" | 14. (21) | ||
30.12.2012 - Sylvester 2012 - Oirschotseheide | ||||||
H40 | 7400 m | 1:04:45 | 8'45" | 9. (14) | ||
29.12.2012 - Sylvester 2012 - Sonnisheide | ||||||
H40 | 6200 m | 0:48:35 | 7'50" | 8. (20) | ||
28.12.2012 - Sylvester 2012 - De Schrikkelberg | ||||||
H40 | 6770 m | 1:01:19 | 9'03" | 9. (16) | ||
27.12.2012 - Sylvester 2012 - De Lietteberg | ||||||
H40 | 7700 m | 1:14:24 | 9'39" | 13. (14) | ||
26.12.2012 - Sylvester 2012 - Solterheide | ||||||
H40 | 7400 m | 1:28:05 | 11'54" | 14. (17) | ||
16.12.2012 - Hengelhoef - Hengelhoef | ||||||
H:02 | 8060 m | 1:20:26 | 9'58" | 9. (12) | ||
08.12.2012 - Wintercriterium Ravels Noord - Ravels Noord | ||||||
H:02 | 8000 m | 1:50:17 | 13'47" | 7. (10) | ||
02.12.2012 - Sinterklaascross - www.olomega.be | ||||||
H:02 | 8100 m | 1:09:25 | 8'34" | 20. (30) | ||
25.11.2012 - Memorial Day BRASEL - DESSEL | ||||||
H:02 | 7500 m | 1:12:20 | 9'38" | 11. (15) | ||
11.11.2012 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Rouge-Cloître | ||||||
H:02 | 7300 m | 1:25:27 | 11'42" | 28. (42) | ||
04.11.2012 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Groenendael | ||||||
H:05 | 3200 m | 50 m | 1:55:30 | 36'05" | -- (9) | |
21.10.2012 - VVO kampioenschap MIDDEN afstand - LOMMEL SAHARA | ||||||
H. Masters A | 6000 m | 0:56:33 | 9'25" | 14. (28) | ||
07.10.2012 - BK INTERCLUB 2012 - HOUTHALEN | ||||||
H40 | 9500 m | 1:34:00 | 9'53" | 13. (15) | ||
30.09.2012 - Championnat de Belgique de relais - Inscriptions sur place - Tumuli | ||||||
2 | 4520 m | 120 m | 2:36:54 | 34'42" | 31. (36) | |
30.09.2012 - Championnat de Belgique de Relais 2012 - Watermael-Boitsfort | ||||||
H. Masters A | 5940 m | 0:53:41 | 9'05" | 11. (15) | ||
23.09.2012 - Klub Aflossing 2012 - Kleine Schietveld | ||||||
OPEN | 1:10:41 | 9'33" | 24. (35) | |||
16.09.2012 - Nationale 4 - Houterenberg | ||||||
H40 | 8390 m | 1:43:58 | 12'23" | 17. (22) | ||
09.09.2012 - Championnat de Belgique 2012 - MONTENAU | ||||||
H40 | 9840 m | 315 m | 1:35:26 | 9'41" | 15. (26) | |
02.09.2012 - Regionale Hoge Vijvers - ARENDONK | ||||||
H:02 | 8600 m | 1:35:14 | 11'04" | 10. (14) | ||
26.08.2012 - Leuven oriënteert - Leuven | ||||||
H:02 | 7330 m | 1:09:45 | 9'30" | 18. (23) | ||
12.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Koersel Fonteintje | ||||||
H40 | 8900 m | 2:12:20 | 14'52" | 11. (14) | ||
11.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Grauwensteen | ||||||
H40 | 8300 m | 1:35:49 | 11'32" | 16. (17) | ||
10.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Helchterenbos | ||||||
H40 | 6100 m | 1:04:20 | 10'32" | 11. (17) | ||
05.08.2012 - Thuisblijverscross - BOSBERGEN | ||||||
H:02 | 7900 m | 130 m | 1:51:31 | 14'06" | 15. (17) | |
15.07.2012 - Zomercross - Den Heuvel | ||||||
H:02 | 8260 m | 1:21:58 | 9'55" | 18. (25) | ||
08.07.2012 - Thuisblijverscross - VRIESEL | ||||||
H:01 | 7300 m | 1:12:51 | 9'58" | 23. (32) | ||
02.07.2012 - 3 days of Belgium - Wéris | ||||||
H40 | 7500 m | 300 m | 1:30:15 | 12'02" | 12. (18) | |
01.07.2012 - 3 days of Belgium - Nallogne | ||||||
H40 | 4700 m | 155 m | 1:17:37 | 16'30" | 16. (20) | |
30.06.2012 - 3 days of Belgium - Wéris | ||||||
H40 | 7300 m | 290 m | 1:39:39 | 13'39" | 13. (19) | |
10.06.2012 - Regionale - Stadspark / Blijkhoef | ||||||
H:01 | 7320 m | 1:00:13 | 8'13" | 29. (43) | ||
03.06.2012 - Bruges Weekend - Brugge | ||||||
H. Masters A | 7560 m | 1:02:40 | 8'17" | 21. (33) | ||
13.05.2012 - Oostapperseheide - Ommels | ||||||
H:02 | 8100 m | 1:18:50 | 9'43" | 13. (16) | ||
01.05.2012 - Stadsorientatie - Stad Turnhout | ||||||
H:02 | 4940 m | 0:38:35 | 7'48" | -- (37) | ||
22.04.2012 - Oost-Vlaams Kampioenschap - Citadelpark - Gent | ||||||
H:04 | 3380 m | NCL | ||||
15.04.2012 - Nationale MD Maasvallei - Maasmechelen | ||||||
Short Difficult | 2500 m | 100 m | 0:43:13 | 17'17" | 3. (12) | |
25.03.2012 - Nationaler - Petit-Thier | ||||||
SD | 3780 m | 0:45:35 | 12'03" | 2. (12) | ||
18.03.2012 - Nationale longue distance - La Hulpe | ||||||
SD | 4000 m | 90 m | 0:46:24 | 11'36" | 3. (32) | |
12.11.2011 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Groenendael | ||||||
H:06 | 3100 m | 75 m | 1:19:07 | 25'31" | -- (15) | |
04.09.2011 - BM Interclubs - Hasselbach | ||||||
H40 | 9200 m | 370 m | 1:44:52 | 11'23" | 14. (20) | |
21.08.2011 - Regionale wedstrijd - LILLE | ||||||
H:05 | 0:23:16 | 1. (8) | ||||
15.08.2011 - Flanders 3 days - Heeserbergen | ||||||
H40 | 6860 m | 1:02:05 | 9'03" | 9. (16) | ||
14.08.2011 - Flanders 3 days - Kattenbos-Noord | ||||||
H40 | 8520 m | 1:13:56 | 8'40" | 12. (17) | ||
13.08.2011 - Flanders 3 days - Kattenbos-Zuid | ||||||
H40 | 9040 m | 1:23:13 | 9'12" | 14. (17) | ||
13.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Felenne - Days 3 - L.D. | ||||||
H40 | 6900 m | 185 m | 0:56:59 | 8'15" | 7. (31) | |
12.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Beauraing - Sprint | ||||||
H40 | 2800 m | 35 m | 0:20:41 | 7'23" | 17. (27) | |
12.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Felenne - Days 2 - Middle. | ||||||
H40 | 4800 m | 140 m | 1:03:58 | 13'19" | 24. (31) | |
11.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Felenne - Days 1 - L.D.- WRE | ||||||
H40 | 8100 m | 265 m | 1:43:18 | 12'45" | 24. (32) | |
27.03.2011 - Nationale de Stoumont - Stoumont | ||||||
H40 | 9800 m | 290 m | 2:15:10 | 13'47" | 22. (25) | |
20.02.2011 - Bois de Hautebise Andenne - Andenne | ||||||
H:01 | 9010 m | 330 m | 1:31:59 | 10'12" | 18. (44) | |
13.02.2011 - Wintercriterium - VALENTIJN - Kelchterhoef West | ||||||
H:08 | 8000 m | 2:07:54 | 15'59" | -- (12) | ||
06.02.2011 - La Houssière - La Houssière | ||||||
H:01 | 8100 m | 240 m | 1:19:31 | 9'49" | 31. (45) | |
23.01.2011 - Brustem Vliegveld - Brustem | ||||||
H:01 | 9800 m | 1:11:51 | 7'19" | 20. (34) | ||
16.01.2011 - Malonne - Malonne | ||||||
H:01 | 9000 m | 265 m | 1:22:04 | 9'07" | 15. (41) | |
08.01.2011 - Schootshei - | ||||||
H:01 | 8480 m | 160 m | 1:20:38 | 9'30" | 10. (20) | |
30.12.2010 - Sylvester - Pijnven Noord | ||||||
H35 | 7600 m | 1:14:16 | 9'46" | 9. (11) | ||
29.12.2010 - Sylvester - De Bosbergen | ||||||
H35 | 7500 m | 1:00:09 | 8'01" | 6. (10) | ||
28.12.2010 - Sylvester - Grote Heide | ||||||
H35 | 7400 m | 1:07:17 | 9'05" | 3. (5) | ||
27.12.2010 - Sylvester - De Keiheuvel | ||||||
H35 | 7500 m | 1:15:56 | 10'07" | 4. (8) | ||
26.12.2010 - Sylvester - Houterenberg | ||||||
H35 | 5600 m | 1:08:32 | 12'14" | 9. (10) | ||
12.12.2010 - Régionale Hiver - Bon Secours | ||||||
H:01 | 8810 m | 165 m | 1:17:41 | 8'49" | 6. (21) | |
01.11.2010 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 2 - Watermael-Boitsfort | ||||||
05 | 3900 m | 135 m | 1:34:06 | -- (31) | ||
03.10.2010 - Championnat de Belgique Middle Distance - Lommel | ||||||
H. Open | 7600 m | 1:15:11 | 9'54" | 55. (59) | ||
09.05.2010 - Nationale 4 Longue Distance - Saint-Léger | ||||||
H35 | 10100 m | 270 m | 2:23:25 | 14'12" | 11. (13) | |
25.04.2010 - Nationale Longue Distance - Recht | ||||||
H35 | 9370 m | 265 m | 1:29:48 | 9'35" | 11. (15) | |
08.11.2009 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 2 - Groenendael | ||||||
06 | 2940 m | 0:00:00 | -- (26) | |||
18.10.2009 - Double Sprint - Sprint 1 Constellations - Woluwe-Saint-Lambert | ||||||
01 | 2920 m | 0:59:31 | 20'23" | 59. (64) | ||
18.10.2009 - Double Sprint - Sprint 2 Stade Fallon - Woluwe-Saint-Lambert | ||||||
01 | 2780 m | 0:33:57 | 12'13" | 42. (60) | ||
11.10.2009 - Championnat de Belgique Sprint - NAMUR | ||||||
H. Open | 3060 m | 0:22:44 | 7'26" | 58. (62) | ||
19.02.2006 - Nationale 1 + Challenge SOFT - Hechtel | ||||||
H35 | 9390 m | 50 m | 1:16:11 | 8'07" | 12. (13) | |
06.11.2005 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 3 - Groenendael | ||||||
01 | 9280 m | 1:27:07 | 9'23" | 35. (57) |