WebRes.helga-o.com |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
H45 | 5090 m | 0:47:29 | 9'20" | 10. (16) | ||
07.03.2024 - AOS Groen Kwartier - Berchem | ||||||
H:LANG | 4630 m | 0:24:10 | 5'13" | 16. (49) | ||
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | ||||||
H45 | 7630 m | 1:15:17 | 9'52" | 11. (12) | ||
28.01.2024 - Regionale - Horensberg - As | ||||||
H:OH Zwart kort | 3000 m | 0:31:27 | 10'29" | 2. (8) | ||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | ||||||
SD | 4020 m | 0:35:38 | 8'52" | 3. (41) | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | ||||||
MM | 5570 m | 0:55:09 | 9'54" | 4. (32) | ||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | ||||||
H:Oro-Hydro 2 | 6860 m | NCL | ||||
17.11.2023 - Championnat de Défense Militaire - Militair Kampioenschap Defensie - Pelt | ||||||
H:Omloop 2 | 5000 m | 0:51:54 | 10'23" | 3. (31) | ||
12.10.2023 - AOS #10 - Galgenweel | ||||||
H:Lang | 4710 m | 0:25:37 | 5'26" | 11. (41) | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | ||||||
H. Masters A | 5090 m | 0:52:05 | 10'14" | 11. (13) | ||
05.10.2023 - BMOT - Rodenberg | ||||||
H:04 | 4500 m | 0:47:07 | 10'28" | -- (23) | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | ||||||
SD | 4470 m | 0:58:13 | 13'01" | 10. (29) | ||
28.09.2023 - Wisselbeker Rik Thijs 2023 - Saanhoeve - Maasmechelen | ||||||
Open | 4700 m | 0:48:39 | 10'21" | 28. (86) | ||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | ||||||
H45 | 4410 m | 1:07:01 | 15'12" | 3. (8) | ||
16.09.2023 - HOS Katarinawijk - Hasselt | ||||||
H:01 | 4590 m | 0:33:48 | 7'22" | 3. (11) | ||
09.09.2023 - LOS 2023-06 - Herent | ||||||
H:1 - Lang | 4470 m | 0:34:39 | 7'45" | 4. (31) | ||
07.09.2023 - AOS 9 Wilrijkse Plein - Antwerpen | ||||||
H:Lang | 5030 m | 0:27:42 | 5'30" | 13. (27) | ||
02.09.2023 - HOS -Kiewit - Hasselt | ||||||
H:01 | 4530 m | 0:47:09 | 10'25" | 7. (18) | ||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 2 - Ghent | ||||||
M VET | 3880 m | NCL | ||||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 1 - Ghent | ||||||
M VET | 3730 m | 0:21:34 | 5'47" | 12. (41) | ||
06.08.2023 - Holven - Pelt | ||||||
H:02 | 5870 m | 1:01:35 | 10'29" | 18. (44) | ||
29.07.2023 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:01 | 6420 m | 1:05:29 | 10'12" | 20. (45) | ||
10.06.2023 - HOS - Zonhoven - Zonhoven | ||||||
H:01 | 4630 m | 0:45:22 | 9'48" | 9. (28) | ||
01.06.2023 - AOS #6 Groenenborger - Antwerpen | ||||||
H:Lang | 5000 m | 0:29:12 | 5'50" | 6. (28) | ||
24.05.2023 - Lenteloop Vossemeren - Lommel | ||||||
H:02 | 4190 m | 0:47:10 | 11'15" | 4. (15) | ||
21.05.2023 - City - O cup 2 - 2023 - Bree - Beek | ||||||
H:02 | 4870 m | 0:38:09 | 7'50" | 5. (21) | ||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | ||||||
H45 | 2590 m | 65 m | 0:23:32 | 9'05" | 11. (15) | |
14.05.2023 - Scoreloop - Borgnool | ||||||
H45 | 0:18:35 | 4. (6) | ||||
10.05.2023 - Militaire Stadsloop Hasselt - Hasselt | ||||||
H:03 | 7000 m | 0:40:56 | 5'51" | 5. (27) | ||
30.04.2023 - City O Cup 1 - 2023 - MEERHOUT | ||||||
H:02 | 4510 m | 0:40:36 | 9'00" | 14. (27) | ||
10.04.2023 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:02 | 7050 m | 1:02:43 | 8'54" | 21. (36) | ||
06.04.2023 - AOS #4 Boekenbergpark - Antwerpen | ||||||
H:Lang | 5240 m | 0:33:32 | 6'24" | 7. (25) | ||
25.03.2023 - KOS ZILVERMEER - MOL | ||||||
H:04 | 4890 m | 0:45:44 | 9'21" | 6. (21) | ||
15.03.2023 - Militaire Regelmatigheidscriterium - Ursel | ||||||
H:02 | 7800 m | 1:23:49 | 10'45" | 17. (30) | ||
05.03.2023 - Regionale - Lommel | ||||||
H:11 | 5910 m | 0:57:07 | 9'40" | 21. (39) | ||
04.03.2023 - Training Interland - Pelt | ||||||
H:02 | 4530 m | 0:48:07 | 10'37" | 24. (42) | ||
12.02.2023 - Valentijn - Forest Cup - BUSF - Lommel Sahara | ||||||
H:02 | 7010 m | 1:00:57 | 8'42" | 25. (47) | ||
29.01.2023 - Forest Cup Gerhees - Ham | ||||||
H:03 | 5210 m | 0:58:20 | 11'12" | 14. (36) | ||
29.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 4 - Masy Zuid | ||||||
H45 | 6780 m | 1:21:03 | 11'57" | 16. (18) | ||
26.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 1 - Waterschei | ||||||
H45 | 6600 m | 1:13:07 | 11'05" | 15. (18) | ||
08.12.2022 - Militair Regelmatigheidscriterium - Baeckelandt | ||||||
H:03 | 7100 m | 1:03:32 | 8'57" | 6. (22) | ||
02.12.2022 - Avond Congo - Mol | ||||||
H:03 | 3550 m | 0:53:41 | 15'07" | -- (9) | ||
27.11.2022 - Herfstwisselbeker - Dilsenerbos (Forest Cup) - Dilsen-Stokkem | ||||||
H:Long Easy | 7400 m | 1:16:28 | 10'20" | 4. (5) | ||
06.11.2022 - 40e Klompen-OL - Scoreloop - Oostelbeersche heide | ||||||
01 | 1:01:40 | 36. (44) | ||||
01.11.2022 - Regionale Vriesel - Ranst | ||||||
H:03 | 5450 m | 0:53:23 | 9'48" | 9. (22) | ||
17.10.2022 - SLOK - Arenberg Leuven | ||||||
H:MEN | 5730 m | 0:57:46 | 10'05" | 21. (39) | ||
15.10.2022 - HOS 8 - Katarinawijk - Hasselt | ||||||
H:01 | 4900 m | 0:35:26 | 7'14" | 3. (22) | ||
30.09.2022 - Wisselbeker Rik Thijs 2022 - Leopoldsburg - Laakheide | ||||||
Open | 4900 m | 0:46:31 | 9'30" | 41. (108) | ||
13.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 1 - ZWARTE WEG WEST | ||||||
SD | 4070 m | 0:56:45 | 13'57" | 7. (22) | ||
27.07.2022 - Gerhagen - Tessenterlo | ||||||
H:02 | 4590 m | 1:00:54 | 13'16" | 20. (37) | ||
05.06.2022 - CITY O CUP 2 - Sprint 1 - LEOPOLDSBURG GELEEG WEST | ||||||
02 | 2540 m | 0:22:11 | 8'44" | 24. (41) | ||
18.04.2022 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:02 | 7070 m | 1:07:50 | 9'36" | 13. (26) | ||
09.04.2022 - HOS 2022 - HOS 1 - Corda Campus - Hasselt | ||||||
H:01 | 4850 m | 0:37:57 | 7'49" | 8. (33) | ||
02.04.2022 - ASOM 2022 - SAT Sprint 2 - Antwerp Linkeroever | ||||||
M VET | 4070 m | 0:22:14 | 5'28" | 28. (62) | ||
02.04.2022 - ASOM 2022 - SAT Sprint 1 - Antwerp Linkeroever | ||||||
M VET | 3350 m | 0:18:11 | 5'26" | 21. (62) | ||
13.02.2022 - VALENTIJN - FOREST CUP - HECHTEL | ||||||
H:03 | 5920 m | 1:00:31 | 10'13" | 25. (37) | ||
06.02.2022 - Vlaams Kampioenschap Middle Distance - Bel | ||||||
Long Difficult | 4560 m | 0:46:44 | 10'15" | 6. (21) | ||
30.01.2022 - Sledderlo - Genk | ||||||
H:03 | 5870 m | 0:52:23 | 8'55" | -- (36) | ||
26.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 1 - LOMMEL SAHARA | ||||||
H40 | 7540 m | 1:04:03 | 8'30" | 6. (14) | ||
05.12.2021 - Regional - Kamp Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
H:03 | 5600 m | 0:44:07 | 7'53" | 6. (20) | ||
28.11.2021 - Regionale - Kolisbos | ||||||
H:03 | 5450 m | 0:47:28 | 8'43" | -- (23) | ||
21.11.2021 - Herfstwisselbeker - Hechtel/Eksel | ||||||
H:IOF-4 | 4100 m | 0:41:27 | 10'07" | 1. (2) | ||
11.11.2021 - Regionale dagwedstrijd Gielsbos - Regionale dagwedstrijd - Vosselaar | ||||||
H:05 | 3260 m | 0:33:24,222 | 10'15" | -- (20) | ||
11.09.2021 - GOS Zuid Park - Brusselsepoort - Gent | ||||||
H:03 | 2360 m | 0:24:56 | 10'34" | 2. (8) | ||
02.09.2021 - HOS 6 - Ekkelgaarden - Hasselt | ||||||
H:02 | 2670 m | 0:20:00 | 7'29" | 4. (13) | ||
15.08.2021 - Flanders 3 days - De Winner - Hechtel-Eksel | ||||||
H40 | 8620 m | 1:31:22 | 10'36" | 7. (13) | ||
13.08.2021 - Flanders 3 days - De Groote Hof - Hechtel-Eksel | ||||||
H40 | 8450 m | 1:38:35 | 11'40" | 7. (13) | ||
08.08.2021 - Regionale Rivierenhof - Rivierenhof | ||||||
H:2 | 4770 m | 0:41:39,001 | 8'44" | 4. (21) | ||
01.08.2021 - Indoor Fort Race - Fort VIII Hoboken | ||||||
H:02 | 1140 m | 0:23:07 | 20'17" | 6. (20) | ||
01.08.2021 - Thuisblijverscross Sorghvliedt - Hoboken | ||||||
H:02 | 4770 m | NCL | ||||
24.07.2021 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:02 | 5820 m | 1:12:00 | 12'22" | 18. (47) | ||
26.06.2021 - Championnat de Belgique de Moyenne Distance - SPA NORD | ||||||
H40 | 5460 m | 200 m | 1:10:07 | 12'51" | 5. (9) | |
17.06.2021 - Hasselt O-series - Campus Diepenbeek - Diepenbeek | ||||||
H:01 | 4720 m | NCL | ||||
06.06.2021 - City O - LEOPOLDSBURG | ||||||
H:02 | 5970 m | NCL | ||||
26.05.2021 - LOS 2021-4 - De Kluis | ||||||
H:01 | 5310 m | 0:46:20 | 8'43" | 8. (29) | ||
15.05.2021 - LOS 2021-3 - Leuven | ||||||
H:01 | 3880 m | 60 m | 0:28:49 | 7'25" | 9. (51) | |
08.05.2021 - LOS 2021-2 - Leuven | ||||||
H:11 | 4120 m | 0:29:03 | 7'03" | 8. (34) | ||
18.10.2020 - BK midden - Weyervlakte - Hechtel-Eksel | ||||||
H40 | 5090 m | 0:58:05 | 11'24" | 14. (18) | ||
10.10.2020 - BK Fiets-O / CB VTT-O - Lommel | ||||||
H. Masters A | 23550 m | 2:14:19 | 5'42" | 10. (22) | ||
20.09.2020 - Nationale lang Hechtelse Duinen - Hechtel | ||||||
H40 | 8790 m | 1:34:13 | 10'43" | 10. (13) | ||
12.09.2020 - Fiets-O NMBS-BOC - Fiets-O - Kattenbos-Pijnven | ||||||
H:02 | 18340 m | 1:48:10 | 5'53" | 9. (16) | ||
05.09.2020 - O serie kempen KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
H:03 | 1940 m | 0:56:04 | 28'54" | 4. (5) | ||
12.07.2020 - Régionale 5 circuits EUPEN - La SOOR | ||||||
H:Noir long | 7200 m | 270 m | 2:02:13 | 16'58" | 57. (66) | |
01.03.2020 - Wintercriterium Geneberg - Ham | ||||||
H:04 | 6130 m | 0:52:55 | 8'37" | -- (30) | ||
16.02.2020 - Nationale 1 - Pijnven - Hechtel-Eksel | ||||||
SD | 4400 m | 0:38:08 | 8'40" | 2. (31) | ||
15.02.2020 - O Serie KEMPEN 1 - Balen - Keiheuvel | ||||||
H:04 | 3940 m | 0:32:29 | 8'14" | -- (14) | ||
26.01.2020 - Meetshoven - Aarschot | ||||||
H:06 | 3600 m | 0:33:41 | 9'21" | -- (17) | ||
30.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 5 - Helchterenbos | ||||||
SD | 4450 m | 0:34:05 | 7'39" | 3. (38) | ||
26.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 1 - Hoge Mouw | ||||||
SD | 4500 m | 0:42:38 | 9'28" | 6. (37) | ||
10.11.2019 - North Sea Trophy - Day 2 - Plaats Duinen - Oostduinkerke | ||||||
H40 | 6980 m | NCL | ||||
09.11.2019 - North Sea Trophy - Day 1 - Koksijde - Schipsgatduinen | ||||||
H40 | 5360 m | 1:16:20 | 14'14" | 20. (23) | ||
19.10.2019 - BOS #8: Balendijk - Lommel | ||||||
H:02 | 3280 m | 0:28:15 | 8'36" | 1. (14) | ||
13.10.2019 - City Race Maastricht - Maastricht | ||||||
H40 | 7800 m | NCL | ||||
27.09.2019 - Wisselbeker ADC Rik Thys - Lommel Sahara | ||||||
NOIR | 5000 m | 0:41:06 | 8'13" | 45. (118) | ||
26.09.2019 - HOS6-Kiewit - Hasselt | ||||||
H:4km | 4000 m | 0:25:02 | 6'15" | 1. (3) | ||
15.09.2019 - BK RELAY - GENK | ||||||
H. Masters A | 6450 m | 0:58:59 | 9'08" | 0. (12) | ||
07.09.2019 - O serie HULSEN - BALEN | ||||||
H:01 | 4330 m | 0:53:45 | 12'24" | 9. (11) | ||
18.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
HB | 7090 m | 1:48:39 | 15'19" | 3. (6) | ||
17.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
HB | 7130 m | 1:03:11 | 8'51" | 1. (7) | ||
16.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
HB | 7150 m | 1:16:40 | 10'43" | 2. (7) | ||
15.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
HB | 5200 m | 1:02:16 | 11'58" | 2. (7) | ||
11.08.2019 - Holven - Overpelt | ||||||
H:03 | 6190 m | 1:02:52 | 10'09" | -- (18) | ||
26.06.2019 - Vossemeren Lommel - Vossemeren | ||||||
H:02 | 4620 m | 0:43:26 | 9'24" | 2. (11) | ||
19.06.2019 - Lenteloop Groote Cirkel - Reusel | ||||||
H:03 | 3400 m | 0:52:48 | 15'31" | 3. (10) | ||
16.06.2019 - Regionale Balendijk - Lommel | ||||||
H:02 | 6690 m | 1:08:30 | 10'14" | 5. (22) | ||
15.06.2019 - Kempen O serie 6 - Keiheuvel Balen | ||||||
H:04 | 3300 m | 0:51:28 | 15'35" | 1. (6) | ||
02.06.2019 - 2 Daagse van Brabant - Vlierden | ||||||
SD | 3100 m | 0:34:02 | 10'58" | 3. (11) | ||
23.05.2019 - HOS 2 - Hasselt Orienteering Series - Heilig Hartwijk | ||||||
H:4km | 3910 m | 0:25:36 | 6'32" | 2. (13) | ||
19.05.2019 - BK Sprint - Overpelt | ||||||
H40 | 2750 m | 0:20:50 | 7'34" | 9. (12) | ||
05.05.2019 - Stads-O Geel - Geel | ||||||
H:03 | 3500 m | 0:37:18 | 10'39" | -- (16) | ||
04.05.2019 - O- series Kempen 4 - CONGO - BALEN | ||||||
H:01 | 4020 m | 0:31:55 | 7'56" | 5. (14) | ||
25.04.2019 - HOS - Runkst | ||||||
H:4km | 4450 m | 0:32:20 | 7'15" | -- (7) | ||
31.03.2019 - Bobbejaanland Indoor O - Kinderland | ||||||
Course 1 | 970 m | 0:14:28 | 14'54" | 5. (44) | ||
31.03.2019 - Bobbejaanland Mixed Relay - Bobbejaanland | ||||||
4 | 3790 m | NCL | ||||
31.03.2019 - Nationale Sprint - Bobbejaanland | ||||||
H40 | 2240 m | 0:29:55 | 13'21" | 11. (18) | ||
21.02.2019 - Militair Regelmatigheidscriterium - Dessel-Witgoor | ||||||
04 | 6180 m | 1:01:42 | 9'59" | 12. (97) | ||
10.02.2019 - Valentijn wintercriterium - Sonnis Noord Helchteren | ||||||
H:04 | 5690 m | 0:54:53 | 9'38" | -- (30) | ||
03.02.2019 - Wintercriterium Geneberg - Ham | ||||||
H:04 | 5800 m | 0:59:44 | 10'17" | -- (37) | ||
06.01.2019 - Den Ijzeren Paal - Kerkhoven | ||||||
H:04 | 5600 m | 0:38:06 | 6'48" | -- (31) | ||
29.12.2018 - Sylvester 2018 - day 4 - Houthalen | ||||||
SD | 4330 m | 0:38:45 | 8'56" | 4. (46) | ||
29.11.2018 - Interkorpsen 2018 - Leopoldsburg | ||||||
05 | 4370 m | 0:38:06 | 8'43" | 3. (33) | ||
25.11.2018 - Wintercriterium NMBS-kampioenschap - Kattenbos | ||||||
H:04 | 6040 m | 0:52:19 | 8'39" | -- (29) | ||
22.11.2018 - Militair Regelmatigheidscriterium - REGULARITE ZONHOVEN - ZONHOVEN | ||||||
03 | 7600 m | 1:16:22 | 10'02" | 39. (71) | ||
18.11.2018 - Wintercriterium Keiheuvel - BALEN | ||||||
H:03 | 7320 m | 1:13:31 | 10'02" | -- (24) | ||
08.11.2018 - Militair Regelmatigheidscriterium - Hechtel | ||||||
05 | 5630 m | 0:46:00 | 8'10" | 4. (29) | ||
21.10.2018 - BK Interclub - Opglabbeek | ||||||
LE | 6020 m | 1:00:21 | 10'01" | 2. (4) | ||
28.09.2018 - Aflossing Rik Thys - Pijnven | ||||||
Aflossing Rik Thys | 5100 m | 0:40:48 | 8'00" | 24. (98) | ||
19.09.2018 - Moev Mol Heidehuuizen - TISP Mol | ||||||
H:01 | 5110 m | 0:55:44 | 10'54" | 8. (16) | ||
16.09.2018 - Regionale - Bokrijk - Bokrijk | ||||||
H:03 | 6000 m | 0:53:25 | 8'54" | 6. (20) | ||
26.08.2018 - BK Clubaflossing - Vierveld | ||||||
Belgian club Relay | 6850 m | 1:08:14 | 9'57" | 25. (36) | ||
10.06.2018 - NK estafette - Zwarte horst | ||||||
NK | 4600 m | 0:51:00 | 11'05" | -- (36) | ||
03.06.2018 - Diest - Diest | ||||||
H:03 | 5500 m | 0:54:45 | 9'57" | 7. (19) | ||
23.05.2018 - World Orienteering Day - Tessenderlo | ||||||
H:03 | 3790 m | 0:31:59 | 8'26" | 1. (36) | ||
09.05.2018 - Lenteloop Genk City - GENK | ||||||
H:01 | 6400 m | 1:08:32 | 10'42" | 8. (16) | ||
25.04.2018 - Lenteloop Dommelhof-Pelter Rally - Neerpelt | ||||||
H:02 | 5220 m | 0:48:56 | 9'22" | -- (47) | ||
02.04.2018 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:04 | 5180 m | 0:42:02 | 8'06" | -- (42) | ||
11.02.2018 - Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:03 | 6420 m | 1:02:09 | 9'40" | -- (19) | ||
21.01.2018 - Geneberg - Ham | ||||||
H:05 | 5030 m | 0:40:38 | 8'04" | -- (28) | ||
03.12.2017 - Sinterklaascross - Leopoldsburg | ||||||
H:08 | 3900 m | 0:42:04 | 10'47" | 4. (18) | ||
14.10.2017 - Kampioenschap NMBS - Lommel | ||||||
H:09 | 4900 m | 0:42:06 | 8'35" | 3. (8) | ||
18.06.2017 - Balendijk - Lommel | ||||||
H:04 | 5400 m | 0:58:25 | 10'49" | -- (20) | ||
05.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL SAHARA | ||||||
H40 | 8400 m | 1:26:04 | 10'14" | 21. (24) | ||
04.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL KATTEBOS | ||||||
H40 | 8700 m | 1:23:31 | 9'35" | 13. (25) | ||
03.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL PIJNVEN | ||||||
H40 | 5700 m | 1:08:03 | 11'56" | 18. (25) | ||
28.05.2017 - 2-daagse van Brabant - TU/e | ||||||
H40 | 6700 m | 0:56:58 | 8'30" | 7. (13) | ||
17.05.2017 - Lenteloop - Banneuxwijk - Hasselt | ||||||
H:02 | 5000 m | 0:47:41 | 9'32" | 14. (27) | ||
10.05.2017 - Memorial Jacky Sallaerts - Lenteloop - MOL ZILVERMEER | ||||||
H:05 | 6200 m | 0:52:54 | 8'31" | -- (24) | ||
03.05.2017 - Lenteloop Vossemeren - LOMMEL | ||||||
H:01 | 6100 m | 0:48:32 | 7'57" | 15. (58) | ||
05.03.2017 - Regionale Holven - Overpelt | ||||||
H:03 | 6160 m | 0:54:52 | 8'54" | -- (30) | ||
12.02.2017 - Valentijn wintercriterium - KOERSEL | ||||||
H:03 | 6300 m | 0:50:48 | 8'03" | -- (28) | ||
05.02.2017 - VK MD Geneberg - Ham | ||||||
H. Masters A | 5840 m | 0:48:26 | 8'17" | 11. (22) | ||
30.12.2016 - Sylvester5-2016 - Meeuwen-Gruitrode | ||||||
SD | 4500 m | 0:43:19 | 9'37" | 3. (19) | ||
27.12.2016 - Sylvester5-2016 - Hechtel | ||||||
SD | 4400 m | 0:36:42 | 8'20" | 2. (39) | ||
26.12.2016 - Sylvester5-2016 - Neerpelt | ||||||
SD | 4420 m | 0:46:08 | 10'26" | 4. (24) | ||
16.11.2016 - SVS-Arenberg - | ||||||
H:06 | 5600 m | 0:49:54 | 8'54" | 7. (16) | ||
16.10.2016 - Nationale wedstrijd 4 - LANG - MASY - MEEUWEN | ||||||
SD | 4400 m | 0:48:56 | 11'07" | 3. (32) | ||
02.10.2016 - Belgian Clubs Relay - Leopoldsburg | ||||||
Open | 5100 m | 0:40:40 | 7'58" | 17. (39) | ||
30.09.2016 - Rik Thys 2016 - Weyervlakte | ||||||
OPEN | 5800 m | 1:06:41 | 11'29" | 68. (106) | ||
18.09.2016 - BOM - Louvain-La-Neuve | ||||||
H35 | 7600 m | 1:20:18 | 10'33" | 5. (5) | ||
17.09.2016 - Fiets -O Kattenbos - Lommel | ||||||
H:03 | 14430 m | 1:34:16 | 6'31" | -- (10) | ||
14.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve N - Connecterra | ||||||
LD | 7100 m | 180 m | 1:36:18 | 13'33" | 7. (28) | |
30.07.2016 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:02 | 5300 m | 0:56:13 | 10'36" | -- (56) | ||
19.06.2016 - NK Sprint 2016 - TU/e | ||||||
H:06 | 4000 m | 0:41:46 | 10'26" | 6. (27) | ||
16.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Herbeumont | ||||||
H35 | 8100 m | 335 m | NCL | |||
15.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing - Les Fossés | ||||||
H35 | 4900 m | 145 m | 1:04:09 | 13'05" | 19. (23) | |
14.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing | ||||||
H35 | 8800 m | 370 m | 2:18:15 | 15'42" | 16. (22) | |
11.05.2016 - Lenteloop Genk City - GENK | ||||||
H:02 | 4700 m | 0:46:07 | 9'48" | -- (37) | ||
20.04.2016 - Lenteloop - Balendijk | ||||||
H:01 | 6550 m | 0:59:17 | 9'03" | 32. (62) | ||
03.04.2016 - Nationale Competitie 3 - Einderheide | ||||||
H:04 | 4500 m | 0:42:45 | 9'30" | 3. (39) | ||
30.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Zuid | ||||||
SE | 4700 m | NCL | ||||
28.12.2015 - Sylvester 2015 - Pijnven | ||||||
SD | 4700 m | 0:34:38 | 7'22" | 2. (31) | ||
26.12.2015 - Sylvester 2015 - Kattevenia | ||||||
LD | 7300 m | 1:08:06 | 9'19" | 14. (28) | ||
06.12.2015 - Sinterklaascross - Kam Beverlo | ||||||
H:04 | 6600 m | 0:55:40 | 8'26" | -- (48) | ||
18.11.2015 - SVS Wedstrijd - Halve maan | ||||||
H:06 | 4600 m | 0:35:41 | 7'45" | 5. (15) | ||
04.10.2015 - City-O Aarschor - Aarschot | ||||||
H:02 | 7700 m | 110 m | 1:03:30 | 8'14" | 14. (23) | |
30.09.2015 - SVS BRASEL DESSEL - BRASEL | ||||||
H:04 | 5000 m | 0:44:48 | 8'57" | 5. (16) | ||
20.09.2015 - Rik Thys - Den ijzeren paal - Kerkhoven | ||||||
H:04 | 5800 m | 1:12:18 | 12'27" | 3. (32) | ||
06.09.2015 - City-O - Antwerpen centrum | ||||||
M. Veteran | 7000 m | 0:54:09 | 7'44" | 40. (58) | ||
15.08.2015 - Daginschrijving 2 3D vd KEMPEN - Houthalen | ||||||
H:02 | 7600 m | 1:17:34 | 10'12" | 6. (20) | ||
14.08.2015 - Daginschrijving 1 3D vd KEMPEN - Houthalen | ||||||
H:01 | 4500 m | 0:42:18 | 9'23" | 1. (11) | ||
09.08.2015 - SCORELOOP VOSSELAAR - VOSSELAAR | ||||||
H:02 | 0:46:55 | 7. (45) | ||||
25.07.2015 - Regionale-Gerhagen Bosmuseum - Tessenderlo | ||||||
H:02 | 5800 m | 1:11:29 | 12'19" | -- (35) | ||
13.06.2015 - Mol Heidehuizen - | ||||||
H:02 | 4600 m | 0:55:10 | 11'59" | -- (15) | ||
20.05.2015 - Lenteloop "Diest" - Diest | ||||||
H:02 | 4900 m | 0:49:21 | 10'04" | -- (42) | ||
17.05.2015 - Zwarte Bergen (NC3) - Zwarte Bergen | ||||||
H:03 | 6100 m | 0:00:00 | -- (48) | |||
10.05.2015 - BK Sprint - Tongeren | ||||||
H35 | 3200 m | 0:22:50 | 7'08" | 11. (12) | ||
06.05.2015 - Lenteloop DE VOSSEMEREN - LOMMEL | ||||||
H:02 | 4700 m | 0:44:26 | 9'27" | 9. (43) | ||
22.04.2015 - Lenteloop - Ham | ||||||
H:02 | 3810 m | 0:26:54 | 7'03" | -- (28) | ||
22.03.2015 - Regionale Pelter Rally - Neerpelt | ||||||
H:03 | 6670 m | 0:55:21 | 8'17" | -- (26) | ||
15.03.2015 - Regionale wedstrijd 't FONTEINTJE - KOERSEL | ||||||
H:05 | 0:42:17 | 4. (36) | ||||
15.02.2015 - VALENTIJN - Wintercriterium - Lommel - SAHARA | ||||||
H:04 | 5700 m | 0:49:00 | 8'35" | -- (51) | ||
18.01.2015 - Bos van Hees - Schaffen - Zelem | ||||||
H:04 | 5100 m | 0:45:01 | 8'49" | -- (40) | ||
04.01.2015 - Wintercriterium SPIEKELSPADE - HECHTEL | ||||||
H:04 | 5700 m | 0:47:02 | 8'15" | -- (57) | ||
30.12.2014 - Daginschrijving Sylvester 2014 - Dag 5 - Gerhees | ||||||
H:03 | 5100 m | 0:47:34 | 9'19" | 1. (9) | ||
26.12.2014 - Daginschrijvingen Sylvester 2015 dag 1 - Brouwhuisseheide | ||||||
H:01 | 7500 m | 1:06:04 | 8'48" | 7. (20) | ||
07.12.2014 - Sinterklaascross "Kamp van Beverlo" - Leopoldsburg | ||||||
H:03 | 7500 m | 1:08:19 | 9'06" | -- (29) | ||
16.11.2014 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Helchterenbos - koersel | ||||||
LD | 7100 m | 0:55:59 | 7'53" | 8. (30) | ||
09.11.2014 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2014 - Groenendael | ||||||
H:05 | 4300 m | 80 m | 0:43:43 | 10'10" | -- (40) | |
08.11.2014 - Regionale De Winner - Eksel | ||||||
H:09 | 4410 m | 0:49:42 | 11'16" | 8. (11) | ||
26.10.2014 - Championnat FRSO de sprint - Jodoigne | ||||||
LD | 2800 m | 0:26:38 | 9'30" | 3. (18) | ||
05.10.2014 - JEC Spectators - Sahara | ||||||
H:02 | 8160 m | 1:11:17 | 8'44" | 13. (16) | ||
04.10.2014 - JEC Spectators - Weyervlakte | ||||||
H:02 | 5510 m | 0:48:32 | 8'48" | 14. (24) | ||
03.10.2014 - JEC Spectators - Lommel | ||||||
H:01 | 2800 m | 0:20:19 | 7'15" | 13. (24) | ||
26.09.2014 - Wisselbeker Rik Thys 2014 - Kattevenia | ||||||
OPEN | 5600 m | 0:52:55 | 9'26" | 49. (123) | ||
20.09.2014 - MTBO Pijnven - Lommel | ||||||
H:03 | 12340 m | 1:12:18 | 5'51" | -- (7) | ||
06.07.2014 - HTC O-Run - Eindhoven | ||||||
H:04 | 5600 m | 0:47:28 | 8'28" | 3. (11) | ||
09.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Fourneau Saint-Michel | ||||||
HB | 5700 m | 130 m | 1:30:08 | 15'48" | 2. (10) | |
08.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Fourneau Saint-Michel | ||||||
HB | 4300 m | 80 m | 0:54:16 | 12'37" | 8. (10) | |
07.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Libramont | ||||||
HB | 7000 m | 150 m | 1:22:23 | 11'46" | 6. (11) | |
01.06.2014 - Vlaams kampioenschap SPRINT - GENK CITY ZUID | ||||||
H. Open | 2700 m | 0:23:30 | 8'42" | 15. (19) | ||
02.03.2014 - Nationale 2 Long distance - Hechtel | ||||||
SD | 4500 m | 0:37:30 | 8'19" | 2. (27) | ||
23.02.2014 - Nationale 1 / 2014 - Saanhoeve | ||||||
SD | 4000 m | 70 m | 0:51:02 | 12'45" | 11. (25) | |
30.12.2013 - Sylvester day 5 Zwarte Weg - Leopoldsburg | ||||||
SD | 4300 m | 0:37:59 | 8'49" | 4. (28) | ||
28.12.2013 - Sylvester Dag 3 Heeserbergen - Lommel | ||||||
SD | 4690 m | 0:47:22 | 10'05" | 7. (28) | ||
27.12.2013 - Sylvester Dag 2 Vierveld (WRE) - Maasmechelen | ||||||
SD | 4620 m | 75 m | 1:10:22 | 15'13" | 6. (16) | |
05.12.2013 - Interkorps kampioenschap Defensie 2013 - Leopoldsburg | ||||||
4 | 6400 m | 0:55:58 | 8'44" | 22. (122) | ||
01.12.2013 - Sinterklaascross 'Kamp van Beverlo' - Leopoldsburg | ||||||
H:04 | 5900 m | 0:47:08 | 7'59" | -- (48) | ||
09.11.2013 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Flossendelle | ||||||
H:03 | 6300 m | 125 m | 1:01:43 | 9'47" | -- (47) | |
27.10.2013 - Wintercriterium Spiekelspade - Hechtel | ||||||
H:06 | 3600 m | 0:32:24 | 9'00" | 2. (16) | ||
15.09.2013 - BK Lang - Kattenbos | ||||||
SD | 4620 m | 0:42:08 | 9'07" | 1. (24) | ||
07.07.2013 - Pelter Rally - Dommelhof | ||||||
H:03 | 6660 m | 1:07:48 | 10'10" | -- (22) | ||
16.06.2013 - Balendijk - Balendijk | ||||||
H:04 | 4610 m | 0:43:54 | 9'31" | -- (24) | ||
05.06.2013 - Lenteloop ZILVERMEER - MOL | ||||||
H:02 | 4400 m | 0:36:34 | 8'18" | -- (48) | ||
20.05.2013 - 3 daagse van België - dag 3 - Kattevenia | ||||||
H:04 | 4800 m | 0:50:24 | 10'30" | 2. (9) | ||
28.04.2013 - SBS Skillbuilders Ghent O-Event - Gent-Centrum | ||||||
H:01 | 2910 m | 0:25:00 | 8'35" | 16. (23) | ||
28.04.2013 - SBS Skillbuilders Ghent O-Event - Citadelpark | ||||||
H:02 | 2510 m | NCL | ||||
27.04.2013 - SBS Skillbuilders Ghent O-Event - Blaarmeersen | ||||||
H:03 | 4350 m | 0:41:43 | 9'35" | 2. (6) | ||
06.01.2013 - Wintercriterium Kelchterhoef WEST - Houthalen - Kelchterhoef | ||||||
H:04 | 5600 m | 0:46:21 | 8'16" | -- (46) | ||
29.12.2012 - Sylvester 2012 - Sonnisheide | ||||||
SD | 3500 m | 0:44:46 | 12'47" | 11. (28) | ||
26.12.2012 - Sylvester 2012 - Solterheide | ||||||
SD | 4700 m | 0:55:10 | 11'44" | 3. (19) | ||
21.10.2012 - VVO kampioenschap MIDDEN afstand - LOMMEL SAHARA | ||||||
Short Difficult | 4500 m | 0:37:02 | 8'13" | 1. (23) | ||
26.08.2012 - Leuven oriënteert - Leuven | ||||||
H:03 | 5950 m | 0:47:55 | 8'03" | -- (34) | ||
12.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Koersel Fonteintje | ||||||
H35 | 9200 m | NCL | ||||
10.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Helchterenbos | ||||||
H35 | 6600 m | 1:20:09 | 12'08" | 13. (13) | ||
15.07.2012 - Zomercross - Den Heuvel | ||||||
H:04 | 5890 m | 0:53:15 | 9'02" | -- (41) | ||
23.05.2012 - Lenteloop DON BOSCO fitometer - Hechtel | ||||||
H:01 | 6200 m | 0:58:07 | 9'22" | 38. (69) | ||
18.04.2012 - Lenteloop Lommel Sportvelden - Lommel | ||||||
H:02 | 5000 m | 0:35:37 | 7'07" | 4. (35) | ||
30.03.2012 - Wisselbeker Comd Kamp Beverlo - Hechtelse Heide | ||||||
H:05 | 4600 m | 0:36:59 | 8'02" | 2. (24) | ||
24.03.2012 - Oostvlaams kampioenschap - De Ster | ||||||
H:02 | 5200 m | 0:34:53 | 6'42" | -- (18) | ||
12.02.2012 - Valentijn - Keiheuvel | ||||||
H:03 | 7300 m | 0:53:45 | 7'21" | 6. (25) | ||
08.01.2012 - Wintercriterium Zwarte Weg - Leopoldsburg | ||||||
H:04 | 5700 m | 0:47:24 | 8'18" | -- (51) | ||
30.12.2011 - Sylvester 2011 - Ravels Zuid | ||||||
HB | 5570 m | 0:52:25 | 9'24" | 3. (4) | ||
29.12.2011 - Sylvester 2011 - Boshoverheide | ||||||
HB | 5600 m | 0:50:08 | 8'57" | 3. (5) | ||
28.12.2011 - Sylvester 2011 - Hechtelse Duinen | ||||||
HB | 5600 m | 0:56:02 | 10'00" | 3. (6) | ||
27.12.2011 - Sylvester 2011 - Rodenberg | ||||||
HB | 4330 m | 0:41:07 | 9'29" | 2. (5) | ||
13.11.2011 - Klompen Ol - Oostelbeers | ||||||
H:04 | 5400 m | 0:57:25 | 10'37" | 9. (33) | ||
02.10.2011 - Nationale 4 - Masy Noord | ||||||
SD | 3800 m | 0:29:52 | 7'51" | 1. (16) | ||
15.08.2011 - Flanders 3 days - Heeserbergen | ||||||
HB | 6690 m | 1:01:44 | 9'13" | 4. (12) | ||
14.08.2011 - Flanders 3 days - Kattenbos-Noord | ||||||
HB | 6700 m | 0:58:47 | 8'46" | 1. (12) | ||
13.08.2011 - Flanders 3 days - Kattenbos-Zuid | ||||||
HB | 7200 m | 0:59:36 | 8'16" | 1. (13) | ||
24.06.2011 - MEMORIAL Jacky Sallaerts - Sonnisheide Noord | ||||||
H:03 | 6800 m | 1:06:18 | 9'45" | -- (37) | ||
13.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Felenne - Days 3 - L.D. | ||||||
HB | 5500 m | 165 m | 0:58:05 | 10'33" | 7. (20) | |
12.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Beauraing - Sprint | ||||||
HB | 2500 m | 35 m | 0:19:54 | 7'57" | 7. (21) | |
12.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Felenne - Days 2 - Middle. | ||||||
HB | 4400 m | 110 m | 0:59:38 | 13'33" | 11. (20) | |
11.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Felenne - Days 1 - L.D.- WRE | ||||||
HB | 7300 m | 255 m | 1:42:36 | 14'03" | 11. (21) | |
10.04.2011 - Regionale De kimpel - Stad bilzen - Bilzen | ||||||
H:02 | 6200 m | 0:59:28 | 9'35" | 9. (36) | ||
16.01.2011 - Wintercriterium Spiekelspade - Hechtel | ||||||
H:04 | 5600 m | 0:39:19 | 7'01" | -- (55) | ||
29.12.2010 - Sylvester - De Bosbergen | ||||||
HB | 5600 m | 0:51:33 | 9'12" | 3. (4) | ||
28.12.2010 - Sylvester - Grote Heide | ||||||
HB | 5600 m | 0:56:32 | 10'05" | 4. (5) | ||
27.12.2010 - Sylvester - De Keiheuvel | ||||||
HB | 5800 m | 0:52:01 | 8'58" | 2. (4) | ||
26.12.2010 - Sylvester - Houterenberg | ||||||
HB | 4300 m | 0:58:17 | 13'33" | 2. (2) | ||
03.10.2010 - Championnat de Belgique Middle Distance - Lommel | ||||||
H. Open | 7600 m | 1:03:19 | 8'20" | 47. (59) |