WebRes.helga-o.com |
14.04.2024 - Nationaler Langdistanz - Challenge Oosterlynck - Schlierbach/St.Vith | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
H55 | 6330 m | 190 m | 1:00:17 | 9'31" | 4. (11) | OLV Eifel | |
13.04.2024 - Selections EYOC/JWOC/EOC - Open races - Lindscheid | |||||||
H:Course 1 | 5850 m | 210 m | 1:30:22 | 15'27" | 6. (6) | OLV Eifel | |
07.04.2024 - O2LUX #6 Rossart - Rossart | |||||||
H:Parcours 1 | 8800 m | 190 m | 1:28:23 | 10'03" | 14. (28) | OLV Eifel | |
06.04.2024 - Training Schönberg - Schönberg | |||||||
H:Long | 4400 m | NCL | OLV Eifel | ||||
17.03.2024 - Nationale Moyenne Distance - Weris | |||||||
H55 | 4070 m | 120 m | 0:41:49 | 10'16" | 6. (13) | OLV Eifel | |
16.03.2024 - Championnat de Belgique de nuit - Weris | |||||||
H. Masters B | 5200 m | 150 m | 1:20:43 | 15'31" | 14. (22) | OLV Eifel | |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | |||||||
H55 | 4560 m | 0:37:56 | 8'19" | 7. (21) | OLV Eifel | ||
08.03.2024 - Avond - Ham | |||||||
H:01 | 6120 m | 1:20:08 | 13'06" | 11. (13) | OLV Eifel | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | |||||||
H:01 | 8830 m | NCL | O.L.V. Eifel | ||||
23.02.2024 - Avond-O Oostappense heide - Ommel | |||||||
H:IOF 1 | 6190 m | 1:22:53 | 13'23" | 4. (11) | O.L.V. Eifel | ||
18.02.2024 - Training SO Bechefa - SO Bechefa | |||||||
H:Schwarz lang | 6080 m | 1:18:07 | 12'51" | 6. (9) | OLV Eifel | ||
11.02.2024 - Régionale 5 couleurs - Champlon | |||||||
H:Noir Long | 7700 m | 210 m | 1:19:18 | 10'18" | 21. (30) | OLV Eifel | |
10.02.2024 - O2LUX #3 - Virton-Rabais - Rabais - Zigomar | |||||||
H:Long | 7000 m | 305 m | 1:31:26 | 13'04" | 9. (17) | OLV Eifel | |
04.02.2024 - Regionale - Merodes Bossen & Kruiskensberg | |||||||
H:Zwart lang | 9020 m | 1:26:15 | 9'34" | 9. (14) | OLV Eifel | ||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | |||||||
H:01 | 9310 m | 1:20:57 | 8'42" | 13. (22) | OLV Eifel | ||
20.01.2024 - O2LUX #2 - Vlessart - Vlessart | |||||||
H:Long | 8200 m | 150 m | NCL | OLV Eifel | |||
14.01.2024 - Régionale 9 couleurs - Andenne | |||||||
Noir très long | 9300 m | 400 m | NCL | OLV Eifel | |||
12.01.2024 - Avondwedstrijd Kelchterhoef - Houthalen | |||||||
H:01 | 5990 m | 1:05:48 | 10'59" | 12. (15) | OLV Eifel | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | |||||||
LD | 7070 m | 0:57:46 | 8'10" | 11. (43) | OLV Eifel | ||
23.12.2023 - Weihnachtssprint - Sankt Vith Süd | |||||||
H:Lang schwer | 3300 m | NCL | O.L.V. Eifel | ||||
08.12.2023 - Avondwedstrijd SAHARA - LOMMEL | |||||||
H:01 | 6240 m | NCL | OLV Eifel | ||||
03.12.2023 - Sinterklaascross - Sanicol + Kamp Beverlo - Leopoldsburg | |||||||
H:01 | 9610 m | 1:15:35 | 7'52" | 11. (18) | O.L.V. Eifel | ||
02.12.2023 - Championnat de club Sud O Lux & LuxOC 2023 - Freylange - Bois du Beynert | |||||||
1-Long | 7700 m | 230 m | 1:33:53 | 12'12" | 11. (13) | Luxembourg Orienteering Club | |
01.12.2023 - VK Avond Prinsenpark - Retie | |||||||
H. Masters B | 5200 m | 1:08:37 | 13'12" | 5. (11) | OLV Eifel | ||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | |||||||
H:01 | 7940 m | 1:01:24 | 7'44" | 10. (14) | OLV Eifel | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | |||||||
H55 | 6460 m | 0:52:48 | 8'10" | 4. (12) | OLV Eifel | ||
10.11.2023 - Dagomlopen openingsaflossing Graafsbos - Merksplas | |||||||
LD | 5600 m | NCL | O.L.V. Eifel | ||||
17.10.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Arendonk | |||||||
H:01 | 9100 m | 1:17:32 | 8'31" | 5. (27) | OLVE | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | |||||||
H. Masters A | 5130 m | 0:48:43 | 9'30" | 10. (13) | OLV Eifel | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | |||||||
H55 | 7590 m | 1:00:16 | 7'56" | 3. (15) | OLV Eifel | ||
28.09.2023 - Wisselbeker Rik Thijs 2023 - Saanhoeve - Maasmechelen | |||||||
Open | 5000 m | 0:44:13 | 8'51" | 12. (86) | OLVE | ||
10.09.2023 - Belgian Club Relay - Individuels - Camp Elsenborn | |||||||
H:LD | 6500 m | 1:10:25 | 10'50" | 3. (10) | OLV Eifel | ||
09.09.2023 - Régionale - Camp Elsenborn | |||||||
H:Noir Long | 9460 m | 1:37:44 | 10'20" | 8. (16) | OLV Eifel | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | |||||||
H55 | 5720 m | 0:45:20 | 7'56" | 7. (14) | OLV Eifel | ||
27.08.2023 - CB Interclubs BK - Virton - Rabais | |||||||
H55 | 7770 m | 305 m | 1:47:33 | 13'51" | 3. (7) | OLV Eifel | |
26.08.2023 - Middle Speciale - Speciale Middle - Virton - Rabais | |||||||
H:Parcours 1 | 5710 m | 190 m | 0:58:36 | 10'16" | 11. (22) | OLV Eifel | |
20.08.2023 - ASOM 2023 - WRE & City Race - Ghent | |||||||
M SUPERVET | 8460 m | 0:54:04 | 6'23" | 13. (45) | O.L.V. Eifel | ||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 2 - Ghent | |||||||
M SUPERVET | 3390 m | 0:21:27 | 6'20" | 15. (43) | O.L.V. Eifel | ||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 1 - Ghent | |||||||
M SUPERVET | 3220 m | NCL | O.L.V. Eifel | ||||
06.08.2023 - Holven - Pelt | |||||||
H:01 | 8190 m | 1:07:58 | 8'18" | 7. (19) | OLV Eifel | ||
29.07.2023 - Gerhagen - Tessenderlo | |||||||
H:01 | 6420 m | 0:53:33 | 8'20" | 8. (45) | O.L.V. Eifel | ||
16.07.2023 - Training Am Schieferstollen - Hinter den Sandgruben, Recht | |||||||
H:Bahn A | 6000 m | 1:22:46 | 13'48" | 5. (7) | O.L.V. Eifel | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | |||||||
H55 | 5700 m | 135 m | 0:47:30 | 8'20" | 9. (34) | OLV Eifel | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | |||||||
H55 | 7000 m | 160 m | 0:58:33 | 8'22" | 4. (34) | OLV Eifel | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | |||||||
H55 | 4300 m | 65 m | 0:58:41 | 13'39" | 21. (34) | OLV Eifel | |
21.06.2023 - Lenteloop Westerwijk - Son | |||||||
H:01 | 5900 m | 0:54:54 | 9'18" | 11. (28) | O.L.V. Eifel | ||
11.06.2023 - Training Botrange - Botrange | |||||||
LD | 7000 m | 150 m | NCL | OLV Eifel | |||
10.06.2023 - HOS - Zonhoven - Zonhoven | |||||||
H:01 | 4630 m | 0:47:01 | 10'09" | 11. (28) | O.L.V. Eifel | ||
04.06.2023 - City Cup Heeserbergen - Lommel | |||||||
H:01 | 8340 m | 1:11:52 | 8'37" | 8. (19) | OLV Eifel | ||
24.05.2023 - Lenteloop Vossemeren - Lommel | |||||||
H:01 | 5500 m | 0:55:37 | 10'07" | 11. (21) | OLV Eifel | ||
21.05.2023 - City - O cup 2 - 2023 - Bree - Beek | |||||||
H:01 | 6970 m | 0:53:44 | 7'43" | 9. (16) | OLV Eifel | ||
17.05.2023 - Lenteloop - Stadspark & Blijkhoef Turnhout | |||||||
H:01 | 6250 m | 0:53:40 | 8'35" | 15. (23) | OLV Eifel | ||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | |||||||
H55 | 2360 m | 60 m | 0:24:22 | 10'19" | 11. (19) | OLV Eifel | |
14.05.2023 - Scoreloop - Borgnool | |||||||
H55 | 0:17:19 | 5. (5) | OLV Eifel | ||||
07.05.2023 - Nationale - Sprint - La Roche-en-Ardenne | |||||||
H55 | 2600 m | 0:26:38 | 10'15" | 5. (9) | OLV Eifel | ||
23.04.2023 - Régionale 5 parcours - Rochehaut - Vivy | |||||||
H:Noir Long | 7300 m | 290 m | 1:30:00 | 12'20" | 14. (23) | OLV Eifel | |
19.04.2023 - Lenteloop - Park Molenheide - Helchteren | |||||||
H:01 | 5630 m | 0:40:34 | 7'12" | 12. (27) | O.L.V. Eifel | ||
16.04.2023 - Nationale(r) LD - Dreihütten-St.Vith | |||||||
H55 | 6840 m | 280 m | 1:06:01 | 9'39" | 9. (19) | OLV Eifel | |
02.04.2023 - Training am Wegweiser - Emmels-Recht | |||||||
Bahn A | 6500 m | 70 m | 0:55:29 | 8'32" | 5. (10) | O.L.V. Eifel | |
26.03.2023 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Banneux | |||||||
H55 | 4210 m | 105 m | 0:39:26 | 9'22" | 14. (27) | OLV Eifel | |
19.03.2023 - Nationale - Long Distance Oosterlynck - Hoge Mouw | |||||||
H55 | 6850 m | 0:54:43 | 7'59" | 4. (13) | OLV Eifel | ||
18.03.2023 - BK Nacht - Hoge Rielen & Rulheyde | |||||||
H. Masters B | 4970 m | 0:50:01 | 10'04" | 3. (20) | OLV Eifel | ||
12.03.2023 - Nationale LD - Hèvremont | |||||||
H55 | 7100 m | 240 m | 1:05:42 | 9'15" | 4. (19) | OLV Eifel | |
05.03.2023 - Interland - Lommel | |||||||
M50 | 7030 m | 0:50:16 | 7'09" | 7. (18) | F.R.S.O. | ||
04.03.2023 - Régionale 5 couleurs Vitrival - Vitrival | |||||||
H:Noir Long | 7900 m | 130 m | 1:31:09 | 11'32" | 6. (15) | OLV Eifel | |
26.02.2023 - Score-Training Volmersberg - St. Vith | |||||||
A | 0:46:55 | 8. (20) | O.L.V. Eifel | ||||
12.02.2023 - Champlon Famenne - FRSO Régionale 9 Couleurs - Verdenne | |||||||
H:Noir très long | 8900 m | 260 m | 1:13:10 | 8'13" | 6. (11) | OLV Eifel | |
10.02.2023 - KOVZ Avond-O - Best | |||||||
H:01 | 6180 m | 1:00:28 | 9'47" | 11. (17) | O.L.V. Eifel | ||
03.02.2023 - Avondwedstrijd Fonteintje - KOERSEL | |||||||
H:01 | 6020 m | 0:59:35 | 9'54" | 12. (15) | OLV Eifel | ||
29.01.2023 - Régionale 9 parcours - Nomont | |||||||
H:Noir très long | 9700 m | 215 m | 1:50:16 | 11'22" | 10. (16) | OLV Eifel | |
22.01.2023 - Régionale Malonne - Gueule du loup - Malonne | |||||||
Noir très long | 7900 m | 375 m | 1:47:25 | 13'36" | 14. (22) | OLV Eifel | |
15.01.2023 - Regionale Lilse bergen - LILLE | |||||||
H:01 | 8670 m | 1:10:33 | 8'08" | 9. (15) | OLV Eifel | ||
08.01.2023 - Régionale 9 couleurs - Anthisnes - Comblain | |||||||
H:Noir très long | 9890 m | 405 m | 1:42:19 | 10'21" | 12. (23) | OLV Eifel | |
06.01.2023 - Jenevercross - Kessel | |||||||
H:01 | 6300 m | 0:53:23 | 8'28" | 13. (30) | OLV Eifel | ||
30.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 5 - Solterheide | |||||||
H55 | 5080 m | 0:40:59 | 8'04" | 4. (26) | OLV Eifel | ||
29.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 4 - Masy Zuid | |||||||
H55 | 5350 m | 0:45:13 | 8'27" | 13. (26) | OLV Eifel | ||
28.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 3 - Brouwhuisseheide | |||||||
H55 | 5200 m | 0:41:07 | 7'54" | 5. (26) | OLV Eifel | ||
27.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 2 - Weelde Depot | |||||||
H55 | 4960 m | 0:34:01 | 6'51" | 6. (26) | OLV Eifel | ||
26.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 1 - Waterschei | |||||||
H55 | 5200 m | NCL | OLV Eifel | ||||
11.12.2022 - Regionale MELBERG -ZILLEBOS - GENK | |||||||
H:01 | 8830 m | 1:35:04 | 10'46" | 6. (10) | OLV Eifel | ||
04.12.2022 - Kamp Beverlo (Sinterklaascross) - Leopoldsburg | |||||||
H:01 | 9070 m | 1:02:08 | 6'51" | 8. (16) | OLV Eifel | ||
03.12.2022 - O SERIE BERINGEN MIJN - BERINGEN - MIJN | |||||||
H:01 | 3950 m | 0:43:18 | 10'58" | 6. (24) | OLV Eifel | ||
02.12.2022 - Avond Congo - Mol | |||||||
H:01 | 6170 m | 1:14:10 | 12'01" | 6. (10) | OLV Eifel | ||
27.11.2022 - Herfstwisselbeker - Dilsenerbos (Forest Cup) - Dilsen-Stokkem | |||||||
H:IOF 1 | 8440 m | 1:19:06 | 9'22" | 1. (4) | OLV Eifel | ||
25.11.2022 - Avondwedstrijd Kelchterhoef - Houthalen | |||||||
H:01 | 6290 m | 1:04:58 | 10'20" | 6. (11) | OLV Eifel | ||
20.11.2022 - Regionale - Hamont | |||||||
H:03 | 5310 m | 0:43:11 | 8'08" | 1. (22) | OLV Eifel | ||
13.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 3 - SCHIPSGAT DUINEN | |||||||
H55 | 4570 m | 0:50:06 | 10'58" | 2. (32) | OLV Eifel | ||
12.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 2 - KOKSIJDE DE STER | |||||||
H55 | 5680 m | 0:42:03 | 7'24" | 3. (33) | OLV Eifel | ||
11.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 1 - HET LIEFOORD | |||||||
H55 | 3480 m | 0:29:04 | 8'21" | 6. (32) | OLV Eifel | ||
23.10.2022 - Forest Cup - Schootshei - Maaseik | |||||||
H:01 | 8580 m | 1:13:03 | 8'31" | 10. (15) | N.S.V. Amel | ||
16.10.2022 - LuxOC Club Champs - Drai Eechelen | |||||||
Course 1 | 5900 m | 210 m | 0:46:50 | 7'56" | 16. (37) | Luxembourg Orienteering Club | |
09.10.2022 - Interclub - De Winner | |||||||
H55 | 4900 m | 0:55:13 | 11'16" | 6. (10) | N.S.V. Amel | ||
02.10.2022 - Forest cup Hechtelse Duinen Oost - Hechtel | |||||||
H:01 | 8900 m | 1:25:36 | 9'37" | 14. (23) | NSV Amel | ||
18.09.2022 - Championnat de Belgique de Relais - Bois du Beynert - Arlon | |||||||
H. Masters A | 4400 m | 0:49:23 | 11'13" | 3. (10) | N.S.V. Amel | ||
11.09.2022 - City Cup Berchem - Berchem | |||||||
H:03 | 5830 m | 0:32:29 | 5'34" | 2. (15) | NSV Amel | ||
09.09.2022 - Militair Regelmatigheidscriterium - Pussemange | |||||||
H:01 | 7700 m | 210 m | 1:31:09 | 11'50" | 5. (13) | N.S.V. Amel | |
04.09.2022 - BEL Meisterschaft Langdistanz - Schlierbach | |||||||
H55 | 5640 m | 200 m | 0:50:01 | 8'52" | 6. (24) | N.S.V. Amel | |
28.08.2022 - BCR 2022 - Day courses - Gives | |||||||
LD | 4500 m | 205 m | 1:11:04 | 15'48" | 2. (17) | NSV Amel | |
21.08.2022 - Nationale Lang - Weyervlakte | |||||||
H55 | 6530 m | 30 m | 0:47:23,640 | 7'15" | 3. (12) | N.S.V. Amel | |
15.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 3 - ZWARTE WEG OOST | |||||||
H55 | 6250 m | 0:56:03 | 8'58" | 3. (22) | NSV Amel | ||
14.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 2 - STALEYCKERHEIDE | |||||||
H55 | 6180 m | 0:54:00 | 8'44" | 3. (22) | NSV Amel | ||
13.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 1 - ZWARTE WEG WEST | |||||||
H55 | 4980 m | 0:38:31 | 7'44" | 1. (22) | NSV Amel | ||
07.08.2022 - Challenge Wagener - Botrange | |||||||
Wagener | 0:52:00 | 5. (34) | N.S.V. Amel | ||||
27.07.2022 - Gerhagen - Tessenterlo | |||||||
H:01 | 7100 m | 1:12:24 | 10'12" | 13. (31) | N.S.V. Amel | ||
03.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 3 - Louveterie La Gileppe | |||||||
H55 | 5470 m | 180 m | 0:59:21 | 10'51" | 14. (42) | NSV Amel | |
02.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 2 - La Gileppe | |||||||
H55 | 5750 m | 110 m | 0:58:33 | 10'11" | 12. (44) | NSV Amel | |
01.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 1 - Eupen | |||||||
H55 | 4110 m | 100 m | 0:42:06 | 10'15" | 11. (41) | NSV Amel | |
26.06.2022 - Nationale LD - Huy | |||||||
H55 | 5100 m | 150 m | 0:52:31 | 10'18" | 1. (12) | N.S.V. Amel | |
19.06.2022 - Championnat FRSO Longue Distance - Le Bochet | |||||||
H55 | 6300 m | 265 m | 1:04:05 | 10'10" | 2. (11) | NSV Amel | |
08.06.2022 - Zwarte bergen - Luyksgestel | |||||||
H:01 | 6620 m | 1:00:23 | 9'07" | 8. (23) | N.S.V. Amel | ||
06.06.2022 - City O cup 3 - BERINGEN MIJN | |||||||
H:03 | 3980 m | 0:31:24 | 7'53" | 7. (17) | NSV Amel | ||
05.06.2022 - CITY O CUP 2 - Sprint 2 - LEOPOLDSBURG GELEEG OOST | |||||||
03 | 2350 m | 0:15:59 | 6'48" | 5. (31) | NSV Amel | ||
05.06.2022 - CITY O CUP 2 - Sprint 1 - LEOPOLDSBURG GELEEG WEST | |||||||
03 | 2390 m | 0:16:22 | 6'51" | 4. (31) | NSV Amel | ||
01.06.2022 - LenteLoop - Basvelden | |||||||
H:01 | 4970 m | 0:34:19 | 6'54" | 10. (32) | N.S.V. Amel | ||
29.05.2022 - CITY RACE - WIJNEGEM | |||||||
H:01 | 7060 m | 0:54:56 | 7'47" | 7. (17) | N.S.V. Amel | ||
25.05.2022 - LenteLoop - Slagveld | |||||||
H:01 | 5840 m | 0:50:03 | 8'34" | 10. (34) | N.S.V. Amel | ||
22.05.2022 - Régionale urbaine Nivelles - Nivelles | |||||||
H:Très Long | 8300 m | 1:09:03 | 8'19" | 7. (16) | NSV Amel | ||
18.05.2022 - Lenteloop Raadsherenpark - Vosselaar | |||||||
H:Omloop 1 | 4310 m | 0:28:05 | 6'31" | 5. (28) | N.S.V. Amel | ||
15.05.2022 - CB Sprint 2022 - Couvin | |||||||
H55 | 1970 m | 0:17:48 | 9'02" | 6. (7) | N.S.V. Amel | ||
08.05.2022 - Championnat FRSO Sprint - AUVELAIS | |||||||
H. Masters B | 3000 m | 0:26:59 | 9'00" | 3. (7) | N.S.V. Amel | ||
04.05.2022 - Lenteloop - Vorselaar | |||||||
H:01 | 4680 m | 0:32:11 | 6'53" | 10. (25) | N.S.V. Amel | ||
24.04.2022 - Zwarte Horst - Luyksgestel | |||||||
H:01 | 7300 m | 1:26:06 | 11'48" | 21. (38) | N.S.V. Amel | ||
18.04.2022 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
H:01 | 8470 m | 0:59:55 | 7'04" | 7. (21) | N.S.V. Amel | ||
16.04.2022 - Regionaler 9 Bahnen - Rodt Skihütte | |||||||
H:Noir très long | 9130 m | 120 m | 1:43:58 | 11'23" | 8. (12) | N.S.V. Amel | |
09.04.2022 - Régionale 9 couleurs - Vlessart - Loups bleus | |||||||
H:Noir très long | 12230 m | NCL | N.S.V. Amel | ||||
27.03.2022 - BK midden afstand - HELCHTERENBOS | |||||||
H55 | 4570 m | 0:30:04 | 6'35" | 4. (18) | N.S.V. Amel | ||
20.03.2022 - Nationale Moyenne Distance - La Houssière | |||||||
H55 | 4300 m | 115 m | 0:37:13 | 8'39" | 2. (14) | N.S.V. Amel | |
13.03.2022 - Nationale 2 LD SOFT - Ravels | |||||||
H55 | 6570 m | 0:48:39 | 7'24" | 2. (17) | N.S.V. Amel | ||
11.03.2022 - Avond-O Zwarte horst - Luyksgestel | |||||||
H:01 | 5920 m | 1:15:15 | 12'43" | 9. (20) | N.S.V. Amel | ||
06.03.2022 - Régionale 9 circuits - Schönberg | |||||||
H:Noir très long | 7680 m | 270 m | 1:19:34 | 10'22" | 10. (16) | N.S.V. Amel | |
05.03.2022 - CB Nuit - Schönberg | |||||||
H. Masters B | 5360 m | 130 m | 1:02:56 | 11'44" | 11. (13) | N.S.V. Amel | |
20.02.2022 - Nationale Longue Distance - Nomont - Famelette | |||||||
H55 | 5240 m | 180 m | 0:50:05 | 9'33" | 3. (23) | N.S.V. Amel | |
13.02.2022 - VALENTIJN - FOREST CUP - HECHTEL | |||||||
H:01 | 9000 m | 1:09:22 | 7'42" | 13. (24) | N.S.V. Amel | ||
11.02.2022 - VK Avond - Molenheide | |||||||
H. Masters B | 4830 m | 0:43:50 | 9'05" | 7. (18) | N.S.V. Amel | ||
06.02.2022 - Vlaams Kampioenschap Middle Distance - Bel | |||||||
H. Masters B | 4100 m | 0:32:43 | 7'59" | -- (25) | N.S.V. Amel | ||
04.02.2022 - Avondwedstrijd HULSEN - BALEN - HULSEN | |||||||
H:01 | 6230 m | 0:57:06 | 9'10" | 9. (23) | N.S.V. Amel | ||
04.12.2021 - BK Avond / CB Nuit - Ham | |||||||
H. Masters B | 4860 m | 1:05:18 | 13'26" | 7. (19) | N.S.V. Amel | ||
26.11.2021 - VK Avond 2021 - Sonnisheide noord | |||||||
H. Masters B | 5800 m | 1:00:40 | 10'28" | 5. (22) | N.S.V. Amel | ||
21.11.2021 - Herfstwisselbeker - Hechtel/Eksel | |||||||
H:IOF-1 | 8500 m | 1:00:55 | 7'10" | 3. (6) | N.S.V. Amel | ||
12.11.2021 - Nacht Sledderlo - Sledderlo | |||||||
H:01 | 6010 m | 1:04:37 | 10'45" | 11. (17) | N.S.V. Amel | ||
07.11.2021 - Klompen-O 2021 - Galgenberg | |||||||
H:01 | 8400 m | 1:20:37 | 9'36" | 11. (15) | N.S.V. Amel | ||
06.11.2021 - Nationale Lange afstand - Dilsenerbos | |||||||
H55 | 6800 m | 170 m | 1:02:50,753 | 9'14" | 3. (16) | N.S.V. Amel | |
03.10.2021 - BK Aflossing - Weyervlakte | |||||||
H. Masters A | 5400 m | 1:00:32 | 11'13" | 6. (13) | N.S.V. Amel | ||
02.10.2021 - Kempen O serie Beringen - BERINGEN - MIJN | |||||||
H:01 | 4480 m | 0:41:18 | 9'13" | 14. (30) | N.S.V. Amel | ||
09.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 1 - St.Vith | |||||||
H55 | 4330 m | 60 m | 0:45:30 | 10'30" | 18. (33) | N.S.V. Amel | |
26.06.2021 - Championnat de Belgique de Moyenne Distance - SPA NORD | |||||||
H55 | 3990 m | 120 m | 0:39:16 | 9'50" | 8. (23) | N.S.V. Amel | |
20.06.2021 - Nationale Longue Distance - Botrange - Botrange | |||||||
H55 | 5800 m | 100 m | 0:54:50 | 9'27" | 5. (17) | N.S.V. Amel | |
09.06.2021 - Lenteloop Ham Centrum - Ham | |||||||
H:01 | 5050 m | 0:43:04 | 8'32" | 7. (37) | N.S.V. Amel | ||
06.06.2021 - City O - LEOPOLDSBURG | |||||||
H:01 | 7610 m | 0:52:57 | 6'57" | 16. (38) | N.S.V. Amel | ||
16.05.2021 - Deux Jours du Hainaut Etape 2 Moyenne Distance - Ghlin | |||||||
H:Noir Long | 5200 m | 0:37:29 | 7'13" | 4. (16) | N.S.V. Amel | ||
15.05.2021 - Deux Jours du Hainaut Etape 1- Longue Distance - Ghlin | |||||||
H:Noir Long | 8700 m | 1:21:01 | 9'19" | 4. (18) | N.S.V. Amel | ||
18.10.2020 - BK midden - Weyervlakte - Hechtel-Eksel | |||||||
H55 | 4530 m | 0:41:12 | 9'05" | 8. (22) | N.S.V. Amel | ||
11.10.2020 - BK Interclub - LEOPOLDSBURG | |||||||
H55 | 6390 m | 0:42:56 | 6'43" | 3. (22) | N.S.V. Amel | ||
10.10.2020 - BK Fiets-O / CB VTT-O - Lommel | |||||||
H. Masters B | 20740 m | 1:44:19 | 5'01" | 10. (19) | N.S.V. Amel | ||
20.09.2020 - Nationale lang Hechtelse Duinen - Hechtel | |||||||
H55 | 6430 m | 1:02:32 | 9'43" | 6. (21) | N.S.V. Amel | ||
13.09.2020 - Nationale Sprint - Ville de Herve | |||||||
H55 | 2740 m | 85 m | 0:23:15 | 8'29" | 5. (9) | N.S.V. Amel | |
12.09.2020 - Régionale 9 circuits - Amay | |||||||
H:Noir TL | 9000 m | 390 m | NCL | N.S.V. Amel | |||
11.09.2020 - Militair Regelmatigheidscriterium - Marche en Famenne | |||||||
H:01 | 9500 m | 1:16:04 | 8'00" | 4. (30) | Md Bn Bvr/5Li | ||
06.09.2020 - Belgian Club Relay - Anlier - Les Loups Bleus | |||||||
Belgian club Relay | 4770 m | 0:38:29 | 8'04" | 23. (48) | N.S.V. Amel | ||
05.09.2020 - Régionale Forêt d'Anlier - Vlessart | |||||||
H:Noir Long | 7000 m | 120 m | 1:01:27 | 8'46" | 6. (31) | N.S.V. Amel | |
23.08.2020 - Course au score Val Treko - Val Treko | |||||||
H:Parcours 1 | 0:59:07 | 12. (62) | N.S.V. Amel | ||||
09.08.2020 - Challenge Wagener - Vielsalm | |||||||
Wagener | 0:47:24 | 6. (35) | N.S.V. Amel | ||||
12.03.2020 - Challenge Autmans 2020 - Barrage Eupen | |||||||
OPEN | 5600 m | 0:47:49 | 8'32" | 35. (91) | Md Bn Bvr/5Li | ||
16.02.2020 - Nationale 1 - Pijnven - Hechtel-Eksel | |||||||
H55 | 6400 m | 0:53:20 | 8'19" | 4. (19) | N.S.V. Amel | ||
14.02.2020 - Avond-O - Zwarte Horst | |||||||
H:02 | 4700 m | NCL | N.S.V. Amel | ||||
14.02.2020 - Rocky Orienteering Event - Militair Regelmatigheidscriterium - Eupen | |||||||
M Open | 7500 m | 260 m | 1:27:05 | 11'36" | 18. (59) | Md Bn Bvr/5Li | |
09.02.2020 - Régionale 9 parcours - Eupen | |||||||
H:Noir long | 6700 m | 230 m | 1:15:29 | 11'15" | 21. (46) | N.S.V. Amel | |
06.02.2020 - Challenge Comd Prov Hainaut - Baudour | |||||||
H:NC | 6600 m | 0:54:41 | 8'17" | 5. (76) | Md Bn Bvr/5Li | ||
26.01.2020 - Régionale 6 PARCOURS ANDENNE - Bois de Hautebise Andenne | |||||||
H:Noir Long | 6750 m | 1:17:14 | 11'26" | 11. (41) | N.S.V. Amel | ||
25.01.2020 - Replay BK relay H Mas A - Leopoldsburg | |||||||
H. Masters A | 6800 m | 0:48:48 | 7'10" | 8. (12) | N.S.V. Amel | ||
12.01.2020 - Wintercriterium Witgoor - DESSEL | |||||||
H:02 | 7480 m | 1:07:14 | 8'59" | 20. (27) | N.S.V. Amel | ||
28.11.2019 - Intercorps - Interkorpsen 2019 - Marche-en-Famenne | |||||||
03 | 7000 m | 1:08:04 | 9'43" | 19. (71) | Bvr/5Li | ||
24.11.2019 - O'Run Viva For Life - Nivezé | |||||||
H:Noir Long | 7100 m | 1:04:06 | 9'01" | 13. (25) | N.S.V. Amel | ||
17.11.2019 - Brussels Orienteering Challenge #4 - La Hulpe | |||||||
H:Noir long | 8170 m | 1:20:09 | 9'48" | 21. (32) | N.S.V. Amel | ||
20.10.2019 - Brussels Orienteering Challenge #2 - Forêt de Soignies - Hoeilaert | |||||||
H:Noir long | 10000 m | 160 m | NCL | N.S.V. Amel | |||
13.10.2019 - City Race Maastricht - Maastricht | |||||||
H50 | 6500 m | 0:35:49 | 5'30" | 2. (16) | N.S.V. Amel | ||
04.10.2019 - Militair Regelmatigheidscriterium 2019 - Tielenkamp | |||||||
H:01 | 8770 m | NCL | Md Bn Bvr/5Li | ||||
27.09.2019 - Wisselbeker ADC Rik Thys - Lommel Sahara | |||||||
NOIR | 5100 m | 0:35:48 | 7'01" | 17. (118) | Bvr/5 Li | ||
22.09.2019 - Nationale LD - Bois de la Vecquée Seraing | |||||||
H50 | 7600 m | 100 m | 1:01:28 | 8'05" | 3. (17) | N.S.V. Amel | |
01.09.2019 - Nationale Longues Distances - Nassogne | |||||||
H50 | 7400 m | 220 m | 1:34:26 | 12'45" | 6. (14) | N.S.V. Amel | |
25.08.2019 - Championnat de Belgique Interclubs - SPA - Sources | |||||||
H50 | 7810 m | 235 m | 1:25:47 | 10'59" | 6. (15) | N.S.V. Amel | |
24.08.2019 - Ostbelgische Meisterschaft 2019 - Eiterbach | |||||||
H. Masters A | 6070 m | 175 m | 0:48:07 | 7'55" | 4. (13) | N.S.V. Amel | |
18.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | |||||||
H50 | 7090 m | 1:23:31 | 11'46" | 8. (18) | N.S.V. Amel | ||
17.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | |||||||
H50 | 7130 m | 0:51:28 | 7'13" | 6. (18) | N.S.V. Amel | ||
16.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | |||||||
H50 | 7150 m | 1:03:13 | 8'50" | 7. (17) | N.S.V. Amel | ||
15.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | |||||||
H50 | 5200 m | 0:48:28 | 9'19" | 5. (19) | N.S.V. Amel | ||
04.08.2019 - Thuisblijverscross - Konijnenberg - Vosselaar | |||||||
H:Technisch - 6Km | 6110 m | 0:41:51 | 6'50" | 16. (42) | N.S.V. Amel | ||
16.06.2019 - Régionale 9 couleurs Bois des Manants - Méry | |||||||
H:Noir très long | 9300 m | 400 m | 1:51:46 | 12'01" | 16. (19) | N.S.V. Amel | |
10.06.2019 - Belgium 3 days - Day 3 - Marche - en - Famenne | |||||||
H50 | 4540 m | 0:44:46 | 9'51" | 12. (30) | N.S.V. Amel | ||
09.06.2019 - Belgium 3 days - Day 2 - Marche - en - Famenne | |||||||
H50 | 6700 m | 1:06:07 | 9'52" | 15. (31) | N.S.V. Amel | ||
08.06.2019 - Belgium 3 days - Day 1 - Marche - en - Famenne | |||||||
H50 | 6970 m | 0:57:57 | 8'18" | 9. (34) | N.S.V. Amel | ||
06.06.2019 - Challenge régularité course d'orientation militaire - Libramont | |||||||
H:01 | 9000 m | 1:03:34 | 7'03" | 6. (31) | Md Bn Bvr/5Li | ||
02.06.2019 - 2 Daagse van Brabant - Vlierden | |||||||
H50 | 6800 m | 1:01:59 | 9'06" | 5. (11) | N.S.V. Amel | ||
01.06.2019 - 2 Daagse van Brabant - Vlierden | |||||||
H50 | 7000 m | 1:04:10 | 9'09" | 5. (13) | N.S.V. Amel | ||
16.05.2019 - Militair Kampioenschap 2019 - Brasschaat | |||||||
03 | 7120 m | 0:54:26 | 7'38" | 2. (59) | Md Bn Bvr/5Li | ||
12.05.2019 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Mer de Sable - Stambruges | |||||||
H50 | 4500 m | 65 m | 0:52:42 | 11'42" | 8. (17) | N.S.V. Amel | |
11.05.2019 - Régionale 5 couleurs - Baudour | |||||||
H:Noir Long | 7200 m | 1:15:31 | 10'29" | 4. (12) | N.S.V. Amel | ||
08.05.2019 - Massastart Arenbergpark - Leuven | |||||||
1aab | 6510 m | 0:51:49 | 7'57" | 5. (5) | N.S.V. Amel | ||
01.05.2019 - Régionale semi-urbaine Jette - Jette | |||||||
H:Noir Long | 5300 m | 135 m | 0:54:55 | 10'21" | 29. (53) | N.S.V. Amel | |
28.04.2019 - Nationaler MD - St.Vither Wald Süd | |||||||
H50 | 4570 m | 85 m | 0:32:30 | 7'06" | 6. (20) | N.S.V. Amel | |
27.04.2019 - Multi-Technik Training - St.Vither Wald Nord | |||||||
H:Special 6,5 km | 6530 m | 130 m | 1:08:37 | 10'30" | 9. (16) | N.S.V. Amel | |
25.04.2019 - Schifting Militair Kampioenschap - Hechtelse Duinen | |||||||
03 | 6540 m | 0:44:35 | 6'49" | 1. (72) | Md Bn Bvr/5Li | ||
24.04.2019 - Lenteloop Hulsen - BALEN - HULSEN | |||||||
01 | 6750 m | 1:01:16 | 9'04" | 10. (22) | N.S.V. Amel | ||
22.04.2019 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
H:01 | 8940 m | 1:06:34 | 7'26" | 9. (21) | N.S.V. Amel | ||
14.04.2019 - Régionale 5 couleurs - CO Ardenne - Etape 3 - ROSSART | |||||||
H:1 NOIR LONG | 8650 m | 150 m | 1:37:13 | 11'14" | 17. (24) | N.S.V. Amel | |
13.04.2019 - Régionale 5 couleurs - CO Ardenne - Etape 2 - CHINY (Le Ha) | |||||||
H:1 NOIR LONG | 8420 m | 260 m | 1:19:22 | 9'25" | 10. (16) | N.S.V. Amel | |
12.04.2019 - Régionale 5 couleurs - CO Ardenne - Etape 1 - Habay la Neuve | |||||||
H:Noir Long | 8800 m | 145 m | 1:11:35 | 8'08" | 2. (10) | N.S.V. Amel | |
07.04.2019 - Régionale - 5 circuits - Küchelscheid | |||||||
H:Noir Long | 8300 m | 230 m | 1:33:43 | 11'17" | 23. (42) | N.S.V. Amel | |
31.03.2019 - Nationale Sprint - Bobbejaanland | |||||||
H50 | 1720 m | 0:27:57 | 16'15" | 14. (26) | N.S.V. Amel | ||
29.03.2019 - Wisselbeker Kamp van Beverlo - LEOPOLDSBURG | |||||||
01 | 9100 m | 1:02:59 | 6'55" | 10. (72) | Md Bn Bvr/5Li | ||
24.03.2019 - Régionale 9 couleurs - Anthisnes | |||||||
H:Noir très long | 9340 m | 405 m | 1:18:10 | 8'22" | 9. (22) | N.S.V. Amel | |
23.03.2019 - Régionale 5 circuits - Jurbise | |||||||
H:Noir Long | 6000 m | NCL | N.S.V. Amel | ||||
21.03.2019 - Challenge Autmans 2019 - Eupen Schönefeld | |||||||
OPEN | 5800 m | 0:44:01 | 7'35" | 13. (98) | Md Bn Bvr/5Li | ||
17.03.2019 - Nationale LD- Wisselbeker Oosterlynck - Lommel - Sahara | |||||||
H50 | 6710 m | 0:52:10 | 7'46" | 6. (15) | N.S.V. Amel | ||
03.03.2019 - HOCup 2019 - Championnat FRSO Moyenne Distance - Virelles | |||||||
HMB | 4600 m | 60 m | 0:40:20 | 8'46" | 6. (22) | N.S.V. Amel | |
02.03.2019 - HOCup 2019 - Championnat FRSO de Sprint - Virelles | |||||||
HMB | 1900 m | 45 m | 0:15:00 | 7'53" | 5. (15) | N.S.V. Amel | |
24.02.2019 - Stadspark (tvv Ploegen) - Turnhout | |||||||
H:01 | 7430 m | 0:52:51 | 7'06" | 10. (19) | N.S.V. Amel | ||
23.02.2019 - Championnat de Belgique MTB-O - La Gileppe | |||||||
HMB | 13250 m | 375 m | 1:29:00 | 6'43" | 3. (7) | N.S.V. Amel | |
22.02.2019 - BK avond - Opoeteren | |||||||
HMB | 5700 m | 0:55:19 | 9'42" | 5. (15) | N.S.V. Amel | ||
21.02.2019 - Militair Regelmatigheidscriterium - Dessel-Witgoor | |||||||
01 | 8980 m | 1:05:34 | 7'18" | 6. (70) | Md Bn Bvr/5Li | ||
19.01.2019 - Hivernale 5 couleurs - Godinne | |||||||
H:Noir Long | 7300 m | 295 m | NCL | N.S.V. Amel | |||
18.01.2019 - Avondcriterium Desselse Heide - Witgoor - DESSEL | |||||||
H:02 | 4710 m | NCL | N.S.V. Amel | ||||
18.01.2019 - Militair Regelmatigheidscriterium 4 Gp CIS - Godinne | |||||||
01 | 7400 m | 290 m | 1:14:09 | 10'01" | 17. (63) | Md Bn Bvr/5Li | |
13.01.2019 - Wintercriterium Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | |||||||
H:01 | 9280 m | 1:06:15 | 7'08" | 9. (19) | N.S.V. Amel | ||
12.01.2019 - Brussels Orienteering Challenge #6 - Forêt de Soignes - Uccle | |||||||
H:Noir Long | 7600 m | 140 m | 1:02:42 | 8'15" | 15. (43) | N.S.V. Amel | |
06.01.2019 - Den Ijzeren Paal - Kerkhoven | |||||||
H:01 | 9040 m | 1:00:30 | 6'41" | 6. (14) | N.S.V. Amel | ||
04.01.2019 - AvondOL Kesselse Heide - Kesselse Heide | |||||||
H:01 | 6100 m | 0:44:30 | 7'17" | 10. (24) | N.S.V. Amel | ||
30.12.2018 - Sylvester 2018 - day 5 - Vlierden | |||||||
H50 | 5300 m | 0:43:59 | 8'17" | 9. (22) | N.S.V. Amel | ||
29.12.2018 - Sylvester 2018 - day 4 - Houthalen | |||||||
H50 | 5550 m | 0:37:47 | 6'48" | 3. (22) | N.S.V. Amel | ||
28.12.2018 - Sylvester 2018 - day 3 - Houthalen | |||||||
H50 | 5360 m | NCL | N.S.V. Amel | ||||
27.12.2018 - Sylvester 2018 - day 2 - Heiderbos | |||||||
H50 | 5850 m | 0:38:46 | 6'37" | 4. (23) | N.S.V. Amel | ||
26.12.2018 - Sylvester 2018 - day 1 - Maasmechelen | |||||||
H50 | 5600 m | 100 m | 0:53:36 | 9'34" | 10. (21) | N.S.V. Amel | |
09.12.2018 - Brussels Orienteering Challenge #4 - Boitsfort - 3 Tilleuls | |||||||
H:Noir Long | 5400 m | 90 m | 0:51:55 | 9'36" | 20. (46) | N.S.V. Amel | |
08.12.2018 - BK/VK Nacht - Schrikkelberg - Sterrebeek | |||||||
HMB | 5250 m | 0:54:52 | 10'27" | 6. (13) | N.S.V. Amel | ||
02.12.2018 - O'Run Viva For Life Nivezé - Spa Fraineuse | |||||||
H:Noir Long | 8100 m | 290 m | 1:18:47 | 9'43" | 9. (15) | N.S.V. Amel | |
30.11.2018 - Avondcriterium Hoge Rielen - Lichtaart | |||||||
H:01 | 6470 m | 1:08:18 | 10'33" | 6. (21) | N.S.V. Amel | ||
29.11.2018 - Interkorpsen 2018 - Leopoldsburg | |||||||
01 | 9020 m | 1:05:09 | 7'13" | 20. (79) | Md Bn Bvr/5Li | ||
25.11.2018 - Régionale 50 ans de CO de Jacques Silvestre - Val de La Julienne | |||||||
H:Noir Long | 10100 m | 410 m | 1:44:30 | 10'20" | 12. (30) | N.S.V. Amel | |
23.11.2018 - Avondcriterium Hoge Mouw - Hoge Mouw | |||||||
H:01 | 5980 m | 0:57:34 | 9'37" | 13. (18) | N.S.V. Amel | ||
22.11.2018 - Militair Regelmatigheidscriterium - REGULARITE ZONHOVEN - ZONHOVEN | |||||||
01 | 9200 m | 1:03:22 | 6'53" | 7. (69) | Md Bn Bvr/5Li | ||
18.11.2018 - Wintercriterium Keiheuvel - BALEN | |||||||
H:01 | 9240 m | 1:05:51 | 7'07" | 8. (18) | N.S.V. Amel | ||
15.11.2018 - Avond-O Genk-Sportcentrum - Genk | |||||||
H:01 | 5580 m | 0:47:05 | 8'26" | 9. (14) | N.S.V. Amel | ||
11.11.2018 - Klompen OL VVO - Oostelbeersche heide | |||||||
H:01 | 9000 m | 1:12:32 | 8'03" | 5. (11) | N.S.V. Amel | ||
08.11.2018 - Militair Regelmatigheidscriterium - Hechtel | |||||||
01 | 9330 m | 1:04:09 | 6'52" | 9. (57) | Md Bn Bvr/5Li | ||
07.10.2018 - Nationale lang Helchterenbos - HELCHTEREN | |||||||
H50 | 7140 m | 0:54:36 | 7'38" | 3. (12) | N.S.V. Amel | ||
30.09.2018 - Championnat de Belgique Sprint - Stavelot | |||||||
H50 | 2400 m | 0:20:12 | 8'25" | 9. (20) | N.S.V. Amel | ||
29.09.2018 - Regional - Régionale Forêt de Soignes - 3 Espinettes | |||||||
H:Noir Long | 9200 m | 280 m | 1:13:55 | 8'02" | 4. (26) | N.S.V. Amel | |
28.09.2018 - Aflossing Rik Thys - Pijnven | |||||||
Aflossing Rik Thys | 5250 m | 0:37:48 | 7'11" | 22. (98) | Md Bn Bvr/5 Li | ||
15.09.2018 - Ostbelgische Meisterschaft - Sprint - Deidenberg (Dorf) | |||||||
H:02 | 2300 m | 0:16:28 | 7'09" | 3. (15) | N.S.V. Amel | ||
13.09.2018 - Militair Kampioenschap OC - 1/2 finale - Oostduinkerke | |||||||
H:03 | 7050 m | NCL | MD BN BVR/5LI | ||||
09.09.2018 - Championnat de Belgique de Relais - Les Fossés | |||||||
H. Masters A | 6330 m | 1:00:38 | 9'34" | 4. (14) | N.S.V. Amel | ||
07.09.2018 - CO des vendredis - Embourg (Long Pré) | |||||||
H:01 | 5400 m | 0:47:41 | 8'49" | 4. (16) | N.S.V. Amel | ||
02.09.2018 - Chimay HOCup 2018 - Championnats de Belgique - Longue distance - Chimay - Bois Robert | |||||||
H50 | 8110 m | 205 m | NCL | N.S.V. Amel | |||
01.09.2018 - Chimay HOCup 2018 - Double Sprint / 1 - Chimay - Ville | |||||||
H:Difficile | 2700 m | 95 m | 0:24:07 | 8'55" | 14. (78) | N.S.V. Amel | |
01.09.2018 - Chimay HOCup 2018 - Double Sprint / 2 - Chimay - Ville | |||||||
H:Difficile | 3000 m | 120 m | 0:28:46 | 9'35" | 15. (76) | N.S.V. Amel | |
26.08.2018 - BCR - Daginschrijving - Maasmechelen | |||||||
LD | 6680 m | 1:16:29 | 11'26" | 12. (26) | N.S.V. Amel | ||
12.08.2018 - Challenge Wagener - Küchelscheid | |||||||
Challenge Wagener | 1:02:13 | 0. (36) | N.S.V. Amel | ||||
05.08.2018 - Thuisblijverscross - Stadpark Turnhout | |||||||
H:01 | 6170 m | 0:46:00 | 7'27" | 16. (36) | N.S.V. Amel | ||
03.06.2018 - Diest - Diest | |||||||
H:01 | 7600 m | NCL | N.S.V. Amel | ||||
21.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Bouillon City | |||||||
H50 | 4700 m | 0:58:22 | 12'25" | 10. (52) | N.S.V. Amel | ||
20.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Pussemange | |||||||
H50 | 7500 m | 1:07:05 | 8'56" | 7. (53) | N.S.V. Amel | ||
19.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Sugny | |||||||
H50 | 4600 m | 0:39:05 | 8'29" | 10. (52) | N.S.V. Amel | ||
16.05.2018 - Lenteloop Campus Vesta - Emblem | |||||||
H:01 | 5800 m | 0:44:17 | 7'38" | 8. (31) | N.S.V. Amel | ||
09.05.2018 - Lenteloop Genk City - GENK | |||||||
H:01 | 6400 m | 1:06:34 | 10'24" | 7. (16) | N.S.V. Amel | ||
22.04.2018 - Régionale La Julienne - La Julienne | |||||||
H:Noir très long | 8700 m | 410 m | 1:26:35 | 9'57" | 10. (18) | N.S.V. Amel | |
19.04.2018 - MdBn 1C/1Gr - Leopoldsburg | |||||||
1 | 9200 m | 1:16:51 | 8'21" | 10. (74) | Md Bn Bvr/5li | ||
15.04.2018 - FRSO Middle - St.Vith Volmersberg | |||||||
H. Open | 6790 m | 195 m | 0:55:33 | 8'10" | 8. (19) | N.S.V. Amel | |
08.04.2018 - Camp O Ardenne - Rossart | |||||||
H:Noir Long | 9300 m | 150 m | NCL | N.S.V. Amel | |||
07.04.2018 - Camp O Ardenne - Straimont | |||||||
H:Noir Long | 8000 m | 315 m | 1:16:54 | 9'36" | 6. (19) | N.S.V. Amel | |
02.04.2018 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
H:03 | 6760 m | 0:51:21 | 7'35" | 4. (36) | N.S.V. Amel | ||
29.03.2018 - Challenge Autmans 2018 - EUPEN Schönefeld | |||||||
OPEN | 5900 m | 110 m | 0:48:36 | 8'14" | 3. (89) | Md Bn Bvr/5li | |
25.03.2018 - Nationale ABSO - Esneux-Sud | |||||||
H50 | 6400 m | 220 m | 0:54:27 | 8'30" | 3. (14) | N.S.V. Amel | |
24.03.2018 - Régionale Sprint nocturne Esneux - Domaine du Rond Chêne | |||||||
H:3200 | 3200 m | 0:34:49 | 10'52" | 11. (17) | N.S.V. Amel | ||
24.03.2018 - Régionale 5 Couleurs - Nord | |||||||
H:Noir Long | 5900 m | 235 m | 1:15:06 | 12'43" | 16. (36) | N.S.V. Amel | |
22.03.2018 - Wisselbeker Kamp van Beverlo - LEOPOLDSBURG | |||||||
3 | 7300 m | 0:50:11 | 6'52" | 3. (82) | Md Bn Bvr/5li | ||
18.03.2018 - Regionaler OL - Hahnenberg | |||||||
H:Noir- Long | 9160 m | 290 m | 1:23:23 | 9'06" | 9. (13) | N.S.V. Amel | |
17.03.2018 - BM Nacht - Hahnenberg | |||||||
H. Masters B | 5280 m | 100 m | 0:51:03 | 9'40" | 4. (14) | N.S.V. Amel | |
08.03.2018 - Régularité militaire regelmatigheid - Spa | |||||||
2 | 7800 m | 230 m | 1:03:32 | 8'08" | 2. (38) | Md Bn Bvr/5li | |
04.03.2018 - Nationale LD Challenge Oosterlynck - Lac des Vieilles Forges | |||||||
H50 | 6500 m | 250 m | 0:54:44 | 8'25" | 5. (22) | N.S.V. Amel | |
25.02.2018 - BK Middle - Hooggoed - Aalter | |||||||
H50 | 4900 m | 0:41:52 | 8'32" | 5. (15) | N.S.V. Amel | ||
23.02.2018 - Avondoriëntatie Sanicol - Leopoldsburg | |||||||
H:02 | 4700 m | 0:46:02 | 9'47" | 3. (24) | N.S.V. Amel | ||
18.02.2018 - Régionale 5 couleurs à Borlon - Borlon | |||||||
H:Noir Long | 8930 m | 325 m | 1:31:02 | 10'11" | 10. (21) | N.S.V. Amel | |
11.02.2018 - Deux Jours du Hainaut - Bois d'Enghien - Silly | |||||||
H:Noir Long | 9100 m | 1:26:26 | 9'29" | 11. (17) | N.S.V. Amel | ||
10.02.2018 - Deux Jours du Hainaut - Bois de Silly - Silly | |||||||
H:Noir Long | 7100 m | 1:19:41 | 11'13" | 9. (18) | N.S.V. Amel | ||
04.02.2018 - Régionale Chevetogne - Chevetogne | |||||||
H:Noir long | 6700 m | 0:58:00 | 8'39" | 1. (19) | N.S.V. Amel | ||
03.02.2018 - Championnat Frso Nuit - Chevetogne | |||||||
H:02 | 4200 m | 0:51:45 | 12'19" | 1. (11) | N.S.V. Amel | ||
03.02.2018 - Championnat Frso de Sprint - Chevetogne | |||||||
H:03 | 3100 m | 80 m | 0:25:27 | 8'12" | 2. (12) | N.S.V. Amel | |
14.01.2018 - Régionale 9 circuits - Achet Miécret - Hamois | |||||||
H:Noir long | 9400 m | 105 m | 1:27:08 | 9'16" | 9. (27) | N.S.V. Amel | |
12.01.2018 - REGULARITE MILITAIRE HAMOIS - Hamois | |||||||
3 | 7400 m | 80 m | 0:56:47 | 7'40" | 2. (90) | Md Bn Bvr/5li | |
07.01.2018 - CO Régionale 5 Circuits - Ghlin | |||||||
H:Noir Moyen | 5300 m | 90 m | 0:46:42 | 8'48" | 1. (22) | N.S.V. Amel | |
30.12.2017 - Sylvester 2017 - Herentals | |||||||
H50 | 5260 m | 0:42:03 | 7'59" | 11. (28) | N.S.V. Amel | ||
29.12.2017 - Sylvester 2017 - Hulst | |||||||
H50 | 4300 m | 0:35:08 | 8'10" | 14. (27) | N.S.V. Amel | ||
28.12.2017 - Sylvester 2017 - Leopoldsburg | |||||||
H50 | 5600 m | 0:48:55 | 8'44" | 18. (33) | N.S.V. Amel | ||
27.12.2017 - Sylvester 2017 - Kattenbos | |||||||
H50 | 4840 m | 0:41:37 | 8'35" | 11. (29) | N.S.V. Amel | ||
26.12.2017 - Sylvester 2017 - Genk | |||||||
H50 | 5540 m | 0:44:24 | 8'00" | 7. (26) | N.S.V. Amel | ||
23.12.2017 - INDOOR WEDSTRIJD KRISTOFFELHEEM - OOSTHAM | |||||||
H:01 | 800 m | 0:31:13 | 39'01" | 9. (15) | N.S.V. Amel | ||
23.12.2017 - SCORE INDOOR - OOSTHAM | |||||||
H:01 | 0:16:32 | 27. (40) | N.S.V. Amel | ||||
03.12.2017 - Régionale Moyenne Distance - Louvain-la-Neuve | |||||||
H:Noir Moyen | 5100 m | 0:51:55 | 10'10" | 11. (37) | N.S.V. Amel | ||
01.12.2017 - Avondwedstrijd Bokrijk - Genk | |||||||
H:02 | 5400 m | 0:54:26 | 10'04" | 7. (33) | N.S.V. Amel | ||
30.11.2017 - Finale championnat militaire LD - Stockem | |||||||
H:03 | 8000 m | 260 m | 1:04:08 | 8'00" | 6. (66) | Md Bn Bvr/5li | |
26.11.2017 - Wintercriterium Willekensberg St Ferdinand - LUMMEN | |||||||
H:03 | 7100 m | 0:51:39 | 7'16" | 7. (26) | N.S.V. Amel | ||
24.11.2017 - Kepkensberg Avondwedstrijd - Ham | |||||||
H:02 | 4380 m | 0:50:08 | 11'26" | 4. (25) | N.S.V. Amel | ||
19.11.2017 - Herfstwisselbeker - Maasmechelen | |||||||
H:03 | 7400 m | NCL | N.S.V. Amel | ||||
17.11.2017 - Avond-O Prinsenpark - Prinsenpark | |||||||
H:02 | 4800 m | 0:49:46 | 10'22" | 6. (23) | N.S.V. Amel | ||
12.11.2017 - Wintercriterium - Kolisbos | |||||||
H:01 | 9410 m | 1:13:22 | 7'47" | 5. (10) | N.S.V. Amel | ||
05.11.2017 - Luxembourg City Race 2017 - Luxembourg | |||||||
SuperVet Men (H50-64) | 2780 m | 100 m | 0:44:21 | 15'57" | 19. (42) | N.S.V. Amel | |
26.10.2017 - NKD- 1/2 finale Orientatie Cross Defensie - Brasschaat - Groot Schietveld | |||||||
Masters 50+ | 6800 m | 0:47:57 | 7'03" | 2. (86) | Md Bn Bvr/5 Li | ||
22.10.2017 - NK Lang - Rucphense heide | |||||||
H:02 | 8000 m | 1:17:30 | 9'41" | 6. (11) | N.S.V. Amel | ||
21.10.2017 - Fiets-O Groot-Ham - Ham | |||||||
H:03 | 16030 m | 1:51:26 | 6'57" | -- (5) | N.S.V. Amel | ||
14.10.2017 - Kampioenschap NMBS - Lommel | |||||||
H:08 | 7000 m | 0:59:50 | 8'32" | 4. (6) | N.S.V. Amel | ||
08.10.2017 - Championnat FRSO Sprint - RVOS Sprint Meisterschaft - Alma - Louvain-en-Woluwe | |||||||
H. Masters A | 2100 m | 0:37:15 | 17'44" | 15. (27) | N.S.V. Amel | ||
08.10.2017 - Sprint 2 - Stade Fallon | |||||||
H:01 | 3300 m | 75 m | 0:28:56 | 8'46" | 35. (53) | N.S.V. Amel | |
01.10.2017 - Nationale lang Kelchterhoef - Sonnis - HOUTHALEN | |||||||
H50 | 7000 m | 0:56:12 | 8'01" | 3. (11) | N.S.V. Amel | ||
29.09.2017 - Aflossing Rik Thys - Maasmechelen | |||||||
H. Open | 5400 m | 0:50:26 | 9'20" | 12. (99) | Md Bn Bvr/5 Li | ||
24.09.2017 - BK Lang - Heiderbos | |||||||
H50 | 6860 m | 95 m | 0:57:04 | 8'19" | 9. (24) | N.S.V. Amel | |
21.09.2017 - Challenge Autmans 2017 - Elsenborn | |||||||
OPEN | 6300 m | 60 m | 0:53:54 | 8'33" | 2. (86) | Md Bn Bvr/5li | |
17.09.2017 - VK LANG - RAVELS ZUID | |||||||
LD | 8100 m | 1:08:22 | 8'26" | 1. (16) | N.S.V. Amel | ||
16.09.2017 - Régionale 5 couleurs - Chiny | |||||||
H:Noir Long | 6690 m | 1:32:39 | 13'50" | 17. (29) | N.S.V. Amel | ||
27.08.2017 - BM Interclubs - Hinter den Sandgruben | |||||||
H50 | 6450 m | 150 m | 1:37:48 | 15'09" | 16. (19) | N.S.V. Amel | |
15.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-Oost | |||||||
H50 | 6490 m | 1:00:53 | 9'22" | 3. (15) | N.S.V. Amel | ||
14.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-West | |||||||
H50 | 6520 m | 0:58:47 | 9'00" | 5. (15) | N.S.V. Amel | ||
13.08.2017 - 4 Days of Flanders - Oud-Waterschei | |||||||
H50 | 5840 m | 0:41:50 | 7'09" | 6. (16) | N.S.V. Amel | ||
12.08.2017 - 4 Days of Flanders - Kolenspoor | |||||||
H50 | 4610 m | 0:42:34 | 9'14" | 4. (16) | N.S.V. Amel | ||
06.08.2017 - Régionale 9 couleurs - Spa Sources | |||||||
Noir long | 8640 m | 255 m | 1:29:54 | 10'24" | 24. (50) | N.S.V. Amel | |
08.07.2017 - Finale - Ostbelgische Meisterschaft - Schönberg | |||||||
H:02 | 4100 m | 150 m | 0:38:59 | 9'30" | 3. (5) | N.S.V. Amel | |
02.07.2017 - Ostbelgische Meisterschaft - LD - Baugnez (Hauts-Sarts) | |||||||
H:Bahn 1 | 6780 m | 170 m | NCL | N.S.V. Amel | |||
30.06.2017 - Ostbelgische Meisterschaft SPRINT - St.Vith | |||||||
H:01 | 2700 m | NCL | N.S.V. Amel | ||||
25.06.2017 - Nationale MD - Bois des Manants | |||||||
H50 | 3900 m | 100 m | 0:45:14 | 11'35" | 4. (15) | N.S.V. Amel | |
24.06.2017 - CB VTT-O - Seraing | |||||||
H. Masters B | 16900 m | 1:47:01 | 6'19" | 7. (14) | N.S.V. Amel | ||
18.06.2017 - Regionaler Lauf Hunnert/Recht 5 couleurs - Recht | |||||||
H:Schwarz lang | 7570 m | 200 m | 1:03:46 | 8'25" | 12. (34) | N.S.V. Amel | |
05.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL SAHARA | |||||||
H50 | 7400 m | 0:57:44 | 7'48" | 9. (33) | N.S.V. Amel | ||
04.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL KATTEBOS | |||||||
H50 | 7700 m | 1:01:23 | 7'58" | 5. (34) | N.S.V. Amel | ||
03.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL PIJNVEN | |||||||
H50 | 4700 m | 0:39:08 | 8'19" | 4. (32) | N.S.V. Amel | ||
02.06.2017 - Prologue BELGIUM 3 days De Winner - Hechtel Eksel | |||||||
H:01 | 5730 m | 0:59:05 | 10'18" | 11. (23) | N.S.V. Amel | ||
10.05.2017 - Memorial Jacky Sallaerts - Lenteloop - MOL ZILVERMEER | |||||||
H:01 | 6200 m | 0:40:55 | 6'35" | 5. (47) | N.S.V. Amel | ||
09.05.2017 - Training - Marche en Famenne | |||||||
1 | 8600 m | 1:13:11 | 8'30" | 12. (49) | Md Bn Bvr/5li | ||
30.04.2017 - Moyenne distance urbaine - Ciney | |||||||
H:01 | 6400 m | 0:52:41 | 8'13" | 9. (28) | N.S.V. Amel | ||
25.04.2017 - LenteLoop - Ham Centrum | |||||||
H:01 | 5250 m | 0:43:06 | 8'12" | 9. (42) | N.S.V. Amel | ||
17.04.2017 - Camp O Ardenne - Lierneux - Lierneux | |||||||
H:Noir Long | 7500 m | 250 m | 1:25:20 | 11'22" | 18. (27) | N.S.V. Amel | |
16.04.2017 - Camp O Ardenne - Chiny - Chiny | |||||||
H:Noir Long | 8500 m | 150 m | 1:06:27 | 7'49" | 8. (30) | N.S.V. Amel | |
15.04.2017 - Camp O Ardenne - Habay la Neuve - Habay | |||||||
H:01 | 7300 m | 1:00:04 | 8'13" | 15. (28) | N.S.V. Amel | ||
14.04.2017 - Camp O Ardenne - Smuid - Smuid | |||||||
H:Noir Long | 10000 m | 1:34:50 | 9'29" | 11. (21) | N.S.V. Amel | ||
13.04.2017 - Militaire regelmatigheid - LIBRAMONT | |||||||
H:01 | 8200 m | 0:59:09 | 7'12" | 6. (32) | Md Bn Bvr/5li | ||
09.04.2017 - Nationale L.D. - Küchelscheid | |||||||
H50 | 6810 m | 140 m | 0:52:13 | 7'40" | 4. (17) | N.S.V. Amel | |
02.04.2017 - Régionale Interland - Herbeumont | |||||||
H:Noir long | 8000 m | 385 m | 1:25:56 | 10'44" | 6. (17) | N.S.V. Amel | |
01.04.2017 - Entrainement Interland - Grandvoir | |||||||
H:1.Noir Long | 6100 m | 155 m | 0:49:22 | 8'05" | 22. (38) | N.S.V. Amel | |
31.03.2017 - Wisselbeker Comd Kamp BEVERLO - HEPPEN | |||||||
3 | 6900 m | 0:53:12 | 7'42" | 5. (86) | Md Bn Bvr/5li | ||
16.03.2017 - Interkorpsen - Intercorps 2017 - NEERPELT | |||||||
H:03 | 6600 m | 0:42:24 | 6'25" | 1. (85) | Md Bn Bvr/5li | ||
12.03.2017 - Régionale 9 couleurs et O-Trail - Ferrières | |||||||
Noir long | 7800 m | 230 m | 1:06:11 | 8'29" | 6. (45) | N.S.V. Amel | |
11.03.2017 - BK Avond - Hoge Mouw | |||||||
H. Masters B | 5000 m | 0:49:31 | 9'54" | 3. (14) | N.S.V. Amel | ||
05.03.2017 - Regionaler Winterlauf - Rodt | |||||||
H:Schwarz lang | 8620 m | 90 m | 1:01:38 | 7'09" | 8. (23) | N.S.V. Amel | |
26.02.2017 - Nationale 1 - Schootshei | |||||||
H50 | 7400 m | 170 m | 1:10:23 | 9'30" | 8. (13) | N.S.V. Amel | |
24.02.2017 - Avondwedstrijd - Ham | |||||||
H:02 | 4160 m | 0:51:45 | 12'26" | 4. (21) | N.S.V. Amel | ||
19.02.2017 - Championnat BEL Middle Distance - Godinne | |||||||
H50 | 3600 m | 125 m | 0:31:10 | 8'39" | 3. (21) | N.S.V. Amel | |
17.02.2017 - VK Avond Masy Noord - MEEUWEN | |||||||
H. Masters B | 5900 m | 0:59:39 | 10'06" | 6. (12) | N.S.V. Amel | ||
16.02.2017 - Challenge Comd Prov Hainaut - Baudour | |||||||
3 | 6400 m | 70 m | 0:50:00 | 7'48" | 3. (68) | Md Bn Bvr/5li | |
28.01.2017 - Jeugdtraining Kristoffelheem - OOSTHAM | |||||||
H:01 | 800 m | 0:25:11 | 31'28" | 3. (16) | N.S.V. Amel | ||
27.01.2017 - Régularité Militaire - Malonne | |||||||
1 | 8500 m | 270 m | NCL | Md Bn Bvr/5li | |||
20.01.2017 - Avond Genk-Sportcentrum - Genk | |||||||
H:02 | 4400 m | 0:34:58 | 7'56" | 3. (21) | N.S.V. Amel | ||
15.01.2017 - Wintercriterium Helchterenbos - KOERSEL | |||||||
H:01 | 9000 m | 1:20:10 | 8'54" | 6. (11) | N.S.V. Amel | ||
08.01.2017 - Wintercriterium - Kamp Grobbendonk | |||||||
H:02 | 8000 m | 0:56:34 | 7'04" | 6. (14) | N.S.V. Amel | ||
18.12.2016 - Wintercriterium - Molenheide Poppel | |||||||
H:03 | 6800 m | 0:53:05 | 7'48" | 5. (22) | K.O.L. | ||
03.12.2016 - HERMA O'RELAY RUN - parc de Wégimont | |||||||
O'Relay | 10600 m | 0:59:58 | 5'39" | 9. (43) | N.S.V. Amel | ||
27.11.2016 - Regionale Kolenspoor - Genk | |||||||
H:01 | 6290 m | 0:52:05 | 8'16" | 10. (35) | K.O.L. | ||
24.11.2016 - Wisselbeker Comd Prov Limburg - Zonhoven | |||||||
1 | 9500 m | 1:12:17 | 7'36" | 2. (48) | Md Bn Bvr/5li | ||
21.11.2016 - Meetshoven - Aarschot | |||||||
H:01 | 6300 m | 1:01:57 | 9'49" | 11. (19) | K.O.L. | ||
19.11.2016 - NMBS kampioenschap - Gerhees | |||||||
H:04 | 7290 m | 1:08:34 | 9'24" | 6. (14) | K.O.L. | ||
18.11.2016 - Avondwedstrijd - Kepkensberg | |||||||
H:01 | 5460 m | 0:56:06 | 10'16" | 15. (19) | K.O.L. | ||
13.11.2016 - 35e Klompen-OL - Vlierden | |||||||
H:01 | 8600 m | 1:09:00 | 8'01" | 5. (8) | K.O.L. | ||
12.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Groenendael | |||||||
H:Noir très long | 11020 m | 195 m | 1:46:49 | 9'41" | 27. (43) | K.O.L. | |
11.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Bruxelles | |||||||
H:Noir long | 5500 m | 135 m | NCL | K.O.L. | |||
11.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Sprint - Bruxelles | |||||||
H:Noir Long | 3400 m | 95 m | 0:43:28 | 12'47" | 30. (46) | K.O.L. | |
08.11.2016 - NK Defensie - CN Défense - Koksijde | |||||||
Finale A Vet B | 7200 m | 1:14:07 | 10'17" | 11. (39) | Md Bn Bvr/5li | ||
06.11.2016 - OBM Middle - Rodt | |||||||
H. Masters B | 3900 m | 0:31:42 | 8'07" | 2. (10) | K.O.L. | ||
04.11.2016 - Nachtaflossing - Kasterlee | |||||||
OPEN | 5500 m | 0:46:24 | 8'26" | 13. (29) | K.O.L. | ||
28.10.2016 - WISSELBEKER KAMP Beverlo - HECHTEL | |||||||
H45 D21-35 | 7500 m | 0:55:19 | 7'22" | 3. (62) | Md Bn Bvr/5li | ||
23.10.2016 - Tihange 2016 - Tihange | |||||||
H:02 | 6360 m | 160 m | 1:10:29 | 11'04" | 3. (22) | K.O.L. | |
20.10.2016 - Schiftingen Defensie Kampioenschap - Lommel | |||||||
6 | 6500 m | 0:48:56 | 7'31" | 3. (40) | Md Bn Bvr/5li | ||
16.10.2016 - Nationale wedstrijd 4 - LANG - MASY - MEEUWEN | |||||||
H50 | 6400 m | 0:50:41 | 7'55" | 1. (18) | K.O.L. | ||
15.10.2016 - Fiets-O - Ham | |||||||
H:02 | 17830 m | NCL | K.O.L. | ||||
09.10.2016 - BK Interclub - Gruitrode | |||||||
H50 | 6200 m | 0:51:40 | 8'20" | 1. (16) | K.O.L. | ||
02.10.2016 - Belgian Clubs Relay - Leopoldsburg | |||||||
Open | 6600 m | 0:47:56 | 7'15" | 28. (39) | K.O.L. | ||
30.09.2016 - Rik Thys 2016 - Weyervlakte | |||||||
OPEN | 5800 m | 0:46:11 | 7'57" | 11. (106) | Md Bn Bvr/5li | ||
25.09.2016 - BM Staffel - Emmels/Windräder | |||||||
H. Open | 6790 m | 0:59:01 | 8'41" | 11. (14) | K.O.L. | ||
17.09.2016 - Fiets -O Kattenbos - Lommel | |||||||
H:02 | 20790 m | 2:31:46 | 7'17" | 14. (23) | K.O.L. | ||
15.09.2016 - REGELMATIGHEIDSCRITERIUM - KOERSEL | |||||||
H:04 | 6700 m | 1:02:09 | 9'16" | 1. (57) | Md Bn Bvr/5li | ||
10.07.2016 - Galbergen - Mol | |||||||
H:01 | 8030 m | 1:09:01 | 8'35" | 5. (19) | K.O.L. | ||
19.06.2016 - Régional 9 circuits Harzée - Harzée | |||||||
H:Noir très long | 10900 m | 240 m | 1:49:29 | 10'02" | 11. (16) | K.O.L. | |
18.06.2016 - Spring O cup 3_2016 - Saint-Roch Ferrières | |||||||
H:Noir Long | 7800 m | 310 m | 1:50:03 | 14'06" | 8. (17) | K.O.L. | |
14.06.2016 - Championnat Défense Intercorps 2016 - St HUBERT | |||||||
1 | 8600 m | 1:24:50 | 9'51" | 10. (62) | Md Bn Bvr/5li | ||
12.06.2016 - Regionale Zillebos - Melberg - GENK | |||||||
H:01 | 8900 m | 1:26:12 | 9'41" | 5. (16) | K.O.L. | ||
01.06.2016 - Sonse bos - Son | |||||||
H:01 | 6000 m | 1:08:56 | 11'29" | 17. (28) | K.O.L. | ||
18.05.2016 - Lenteloop "Emblem" - Ranst | |||||||
H:01 | 5800 m | 0:48:41 | 8'23" | 11. (27) | K.O.L. | ||
16.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Herbeumont | |||||||
H50 | 5700 m | 295 m | 0:50:58 | 8'56" | 1. (47) | K.O.L. | |
15.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing - Les Fossés | |||||||
H50 | 3900 m | 60 m | 0:40:12 | 10'18" | 30. (47) | K.O.L. | |
14.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing | |||||||
H50 | 6300 m | 270 m | 0:57:51 | 9'10" | 5. (49) | K.O.L. | |
08.05.2016 - Sommerlauf - Sankt Vith | |||||||
H:Schwarz L | 8510 m | 215 m | 1:01:04 | 7'10" | 4. (30) | K.O.L. | |
24.04.2016 - Régionale 9 couleurs - Seraing | |||||||
H:Noir très long | 10500 m | 1:30:23 | 8'36" | 12. (16) | K.O.L. | ||
20.04.2016 - Lenteloop - Balendijk | |||||||
H:01 | 6550 m | 0:49:35 | 7'34" | 11. (62) | K.O.L. | ||
10.04.2016 - De Witte Bergen - Lichtaart | |||||||
H50 | 5250 m | 0:43:52 | 8'21" | 5. (17) | K.O.L. | ||
03.04.2016 - Nationale Competitie 3 - Einderheide | |||||||
H:02 | 8000 m | 0:58:36 | 7'19" | 8. (30) | K.O.L. | ||
30.03.2016 - Camp-O - Grandvoir - Granvoir | |||||||
H:Noir Long | 8000 m | 160 m | 0:57:13 | 7'09" | 7. (14) | K.O.L. | |
29.03.2016 - Camp-O - Poix - St Hubert - Poix - St Hubert | |||||||
H:Noir Long | 8700 m | 410 m | 1:27:30 | 10'03" | 7. (14) | K.O.L. | |
28.03.2016 - Camp-O - Neuchateau - NEUCHATEAU | |||||||
H:Noir Long | 6300 m | 1:00:02 | 9'31" | 4. (16) | K.O.L. | ||
27.03.2016 - Camp-O - Libramont - Libramont | |||||||
H:Noir Long | 9800 m | 125 m | 1:23:03 | 8'28" | 11. (16) | K.O.L. | |
26.03.2016 - Camp-O - ATHUS - Athus | |||||||
H:Noir Long | 6500 m | 1:05:25 | 10'03" | 9. (11) | K.O.L. | ||
20.03.2016 - BK Middle distance - Plaatsduinen | |||||||
H50 | 3890 m | 0:37:00 | 9'30" | 12. (25) | K.O.L. | ||
13.03.2016 - Sledderlo - Genk | |||||||
H:01 | 9100 m | 1:05:17 | 7'10" | 6. (12) | K.O.L. | ||
12.03.2016 - Championnat BEL Nuit - Acoz | |||||||
H. Masters B | 5200 m | 210 m | 1:16:26 | 14'41" | 5. (16) | K.O.L. | |
06.03.2016 - Regionale DE BEELTJES - WESTERLO | |||||||
H:08 | 7600 m | 1:13:54 | 9'43" | 9. (10) | K.O.L. | ||
04.03.2016 - VK Avond - Prinsenpark | |||||||
H. Masters B | 4700 m | 0:58:10 | 12'22" | 5. (11) | K.O.L. | ||
28.02.2016 - 1e Nat De Roeler - | |||||||
H50 | 6700 m | 0:46:09 | 6'53" | 3. (20) | K.O.L. | ||
26.02.2016 - Ijzeren paal - | |||||||
H:01 | 6500 m | 0:45:27 | 6'59" | 6. (19) | K.O.L. | ||
21.02.2016 - Interland - Brasschaat | |||||||
M50 | 8100 m | 1:03:50 | 7'52" | 6. (15) | VVO | ||
20.02.2016 - Training voor Interland - Brasschaat | |||||||
H:01 | 5000 m | 1:03:42 | 12'44" | 27. (32) | VVO | ||
19.02.2016 - Criterium Regelmatigheid - Brasschaat | |||||||
3 | 7700 m | 0:59:48 | 7'45" | 6. (64) | Md Bn Bvr/5li | ||
14.02.2016 - Borlon : le hêtre à viné - Borlon | |||||||
H:Noir très long | 7000 m | 395 m | 1:18:22 | 11'11" | 18. (28) | K.O.L. | |
12.02.2016 - KOVZ Nacht - De Grote Cirkel | |||||||
H:01 | 6200 m | 1:03:11 | 10'11" | 5. (11) | K.O.L. | ||
07.02.2016 - Spring Cup manche 1 - Gileppe | |||||||
H:Noir très long | 8000 m | 250 m | 1:04:18 | 8'02" | 8. (16) | K.O.L. | |
05.02.2016 - Avondcriterium Masy Noord - MEEUWEN | |||||||
H:01 | 6000 m | NCL | K.O.L. | ||||
31.01.2016 - VK lang - Weyervlakte | |||||||
H50 | 7000 m | 0:45:16 | 6'28" | 1. (20) | K.O.L. | ||
10.01.2016 - Course Régionale d'hiver à Elsenborn - Elsenborn | |||||||
H:Noir Long | 8300 m | 80 m | 1:05:00 | 7'49" | 14. (47) | K.O.L. | |
08.01.2016 - Jenevercross - Kesselse Heide | |||||||
H:01 | 6100 m | 0:44:52 | 7'21" | 16. (21) | K.O.L. | ||
30.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Zuid | |||||||
H50 | 5300 m | 0:32:12 | 6'04" | 2. (18) | K.O.L. | ||
29.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Noord | |||||||
H50 | 5600 m | 0:40:20 | 7'12" | 2. (17) | K.O.L. | ||
28.12.2015 - Sylvester 2015 - Pijnven | |||||||
H50 | 5000 m | 0:33:21 | 6'40" | 2. (25) | K.O.L. | ||
27.12.2015 - Sylvester 2015 - Ossendrecht | |||||||
H50 | 5500 m | 0:37:17 | 6'46" | 3. (24) | K.O.L. | ||
26.12.2015 - Sylvester 2015 - Kattevenia | |||||||
H50 | 5700 m | 0:42:20 | 7'25" | 7. (21) | K.O.L. | ||
20.12.2015 - Kolenspoor - Genk | |||||||
H:01 | 8660 m | 1:00:43 | 7'00" | 1. (10) | K.O.L. | ||
11.12.2015 - Avondcriterium KEIHEUVEL - BALEN | |||||||
H:01 | 6200 m | 1:12:56 | 11'45" | 17. (22) | K.O.L. | ||
29.11.2015 - VK Middle Distance - Kesselse Heide | |||||||
Long Difficult | 5100 m | 0:29:04 | 5'41" | 1. (40) | K.O.L. | ||
27.11.2015 - Avond Kepkensberg - Ham | |||||||
H:01 | 6020 m | 0:59:17 | 9'50" | 14. (24) | K.O.L. | ||
22.11.2015 - Herfstwisselbeker - Hoge Rielen - Lichtaart | |||||||
H:02 | 7300 m | 0:55:21 | 7'34" | 7. (20) | KOL2 | ||
18.11.2015 - NCD Orïentatielopen Interkorpsen 2015 - Leopoldsburg | |||||||
1 | 9000 m | 1:01:48 | 6'52" | 6. (83) | Md Bn Bvr/5li | ||
13.11.2015 - Openingsaflossing - Leopoldsburg | |||||||
H. Open | 3700 m | NCL | K.O.L. | ||||
11.11.2015 - 3 Jours Forêt de Soignes 2015 - Groenendael | |||||||
H:01 | 5500 m | 180 m | 0:40:35 | 7'22" | 16. (71) | K.O.L. | |
28.10.2015 - Criterium regulariteit - Sonnisheide | |||||||
H:01 | 8800 m | 1:15:31 | 8'34" | 11. (59) | Md Bn Bvr/5li | ||
22.10.2015 - Régionale /Parc. - Zonhoven | |||||||
H:01 | 9300 m | 1:04:43 | 6'57" | 5. (46) | Md Bn Bvr/5li | ||
18.10.2015 - Klompen OL - Oostappense heide | |||||||
H:01 | 8900 m | 1:22:24 | 9'15" | 11. (15) | K.O.L. | ||
17.10.2015 - NMBS kampioenschap SASOR - MOL - ZILVERMEER | |||||||
H:04 | 7000 m | 0:39:47 | 5'41" | 3. (17) | K.O.L. | ||
16.10.2015 - Memorial Jacky Sallaerts - Mazy | |||||||
H:01 | 9300 m | 1:20:51 | 8'41" | 19. (50) | Md Bn Bvr/5li | ||
04.10.2015 - City-O Aarschor - Aarschot | |||||||
H:01 | 8800 m | 110 m | 1:07:28 | 7'39" | 12. (25) | K.O.L. | |
01.10.2015 - Regelmatigheid criterieum - Tielen | |||||||
1 | 9300 m | 1:13:46 | 7'55" | 6. (48) | Md Bn Bvr/5li | ||
27.09.2015 - VK Lang - Kolisbos | |||||||
H50 | 6950 m | 1:01:45 | 8'53" | -- (14) | K.O.L. | ||
26.09.2015 - CB VTT CO - Marche en Famenne | |||||||
H. Masters B | 14300 m | 1:19:13 | 5'32" | 6. (14) | K.O.L. | ||
25.09.2015 - Wisselbeker Rik Thijs - Gruitrode | |||||||
OPEN | 5800 m | 0:57:38 | 9'56" | 6. (121) | Md Bn Bvr/5li | ||
20.09.2015 - Rik Thys - Den ijzeren paal - Kerkhoven | |||||||
H:03 | 7000 m | 1:41:54 | 14'33" | 7. (30) | K.O.L. | ||
19.09.2015 - Fiets-ol Bessemer - | |||||||
H:02 | 18200 m | 1:57:29 | 6'27" | 4. (7) | K.O.L. | ||
13.09.2015 - BK LANG HECHTELSE DUINEN - HECHTEL | |||||||
H50 | 7500 m | 1:00:19 | 8'02" | 9. (27) | K.O.L. | ||
06.09.2015 - Régionale FRSO - Chiny sur Semois | |||||||
H:Noir Long | 9060 m | 150 m | 1:20:24 | 8'52" | 3. (23) | K.O.L. | |
30.08.2015 - Belgian Championship Middle Distance - Rechtervenn | |||||||
H50 | 4230 m | 115 m | 0:49:50 | 11'46" | 11. (24) | K.O.L. | |
29.08.2015 - IK2015 - WOLFSBUSCH | |||||||
H50 | 6600 m | 215 m | 0:57:32 | 8'43" | 2. (14) | K.O.L. | |
09.08.2015 - SCORELOOP VOSSELAAR - VOSSELAAR | |||||||
H:01 | 0:58:38 | 27. (36) | K.O.L. | ||||
30.06.2015 - Championnat Défense 2015 Kampioenschap Defensie - Saint Hubert | |||||||
3 | 7400 m | 1:04:42 | 8'44" | 3. (37) | Md Bn Bvr/5li | ||
28.06.2015 - Belgian Clubs Relay - Felenne | |||||||
Open | 5590 m | 0:59:13 | 10'35" | 14. (37) | K.O.L. | ||
23.06.2015 - Engstraat - Meerhout | |||||||
H:01 | 6510 m | 1:02:22 | 9'34" | 26. (45) | K.O.L. | ||
21.06.2015 - Nationale Longue Distance - Wéris | |||||||
H50 | 6060 m | 245 m | 1:02:41 | 10'20" | 5. (17) | K.O.L. | |
19.06.2015 - Tour préliminaire Championnat Défense 2015 - Bertrix | |||||||
5 | 6900 m | 0:51:06 | 7'24" | 1. (35) | Md Bn Bvr/5li | ||
14.06.2015 - Nationale sprint - | |||||||
H50 | 2400 m | 0:17:36 | 7'20" | 2. (4) | K.O.L. | ||
07.06.2015 - Regionale Zillebos & Melberg - GENK | |||||||
H:01 | 8600 m | 1:25:03 | 9'53" | 7. (14) | K.O.L. | ||
03.06.2015 - Lenteloop Lommel sportvelden - LOMMEL | |||||||
H:01 | 5900 m | 0:42:06 | 7'08" | 10. (42) | K.O.L. | ||
27.05.2015 - Lenteloop Kessel-Lo - Kessel-Lo | |||||||
H:02 | 4400 m | NCL | K.O.L. | ||||
24.05.2015 - Regionale CITY - O Bilzen - BILZEN | |||||||
H:01 | 7400 m | 1:06:08 | 8'56" | 3. (9) | K.O.L. | ||
20.05.2015 - Lenteloop "Diest" - Diest | |||||||
H:02 | 4900 m | 0:55:01 | 11'13" | 8. (42) | K.O.L. | ||
17.05.2015 - Zwarte Bergen (NC3) - Zwarte Bergen | |||||||
H:01 | 9600 m | 1:13:40 | 7'40" | 15. (50) | K.O.L. | ||
10.05.2015 - BK Sprint - Tongeren | |||||||
H50 | 2100 m | 0:13:47 | 6'33" | 6. (16) | K.O.L. | ||
06.05.2015 - Lenteloop DE VOSSEMEREN - LOMMEL | |||||||
H:02 | 4700 m | 0:36:31 | 7'46" | 1. (43) | K.O.L. | ||
03.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | |||||||
H50 | 6100 m | 105 m | 0:52:09 | 8'32" | 6. (41) | K.O.L. | |
02.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | |||||||
H50 | 5100 m | 140 m | 0:50:41 | 9'56" | 16. (41) | K.O.L. | |
01.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | |||||||
H50 | 7200 m | 165 m | 0:51:58 | 7'13" | 3. (42) | K.O.L. | |
30.04.2015 - Challenge AUTMANS - Eupen | |||||||
OPEN | 6100 m | 175 m | 0:51:09 | 8'23" | 19. (114) | Md Bn Bvr/5li | |
26.04.2015 - Estival - FRSO - OLVE - SCHÖNBERG | |||||||
H:01 | 9000 m | 300 m | 1:22:34 | 9'10" | 6. (12) | K.O.L. | |
22.04.2015 - Lenteloop - Ham | |||||||
H:01 | 4760 m | 0:31:46 | 6'40" | 8. (60) | K.O.L. | ||
19.04.2015 - FRSO Middle - Schlierbach | |||||||
H. Masters B | 4670 m | 175 m | 0:41:24 | 8'51" | 4. (30) | K.O.L. | |
18.04.2015 - Chpt FRSO Longues distances - Bertogne | |||||||
H50 | 6280 m | 290 m | 1:25:36 | 13'37" | 6. (17) | K.O.L. | |
12.04.2015 - Nationale Longue Distance - Olloy-sur-Viroin | |||||||
H50 | 6000 m | 300 m | 1:04:32 | 10'45" | 4. (24) | K.O.L. | |
03.04.2015 - Wisselbeker Comd Kamp BEVERLO - De Weyervlakte | |||||||
H:03 | 7300 m | 0:49:30 | 6'46" | 7. (99) | Md Bn Bvr/5li | ||
29.03.2015 - BK Aflossing - Kasterlee | |||||||
H. Masters B | 4700 m | 0:35:08 | 7'28" | 3. (21) | K.O.L. | ||
26.03.2015 - Critérium Régularité - La Haie du Cerf | |||||||
H:01 | 9000 m | 1:03:03 | 7'00" | 7. (72) | Md Bn Bvr/5li | ||
22.03.2015 - Fond d'Oxhe - Fond d'Oxhe | |||||||
H:02 | 8300 m | 300 m | 1:17:05 | 9'17" | 2. (17) | K.O.L. | |
15.03.2015 - Regionale wedstrijd 't FONTEINTJE - KOERSEL | |||||||
H:04 | 0:56:40 | 4. (28) | K.O.L. | ||||
14.03.2015 - Belgisch kampioenschap AVOND - Koersel 't Fonteintje | |||||||
H. Masters B | 6100 m | 0:52:09 | 8'32" | 2. (21) | K.O.L. | ||
13.03.2015 - Criterium Regulariteit - Sterrebeek | |||||||
H:04 | 6500 m | 1:03:37 | 9'47" | 17. (80) | Md Bn Bvr/5li | ||
08.03.2015 - Nationale 2 - Zonhoven | |||||||
H50 | 7590 m | 0:48:59 | 6'27" | 3. (24) | K.O.L. | ||
06.03.2015 - VK avond - Gruitroderbos | |||||||
H. Masters B | 4400 m | 0:48:39 | 11'03" | 3. (15) | K.O.L. | ||
01.03.2015 - Nationale 1 - Dilsenerbos | |||||||
H50 | 7430 m | 185 m | 0:51:47 | 6'58" | 1. (26) | K.O.L. | |
22.02.2015 - Nationale MD - Jurbise | |||||||
H50 | 4700 m | 0:45:45 | 9'44" | 8. (17) | K.O.L. | ||
15.02.2015 - VALENTIJN - Wintercriterium - Lommel - SAHARA | |||||||
H:01 | 9100 m | 1:02:54 | 6'54" | 10. (24) | K.O.L. | ||
13.02.2015 - Avond-O St. Martensberg - St. Martensberg | |||||||
H:01 | 6400 m | 0:54:06 | 8'27" | 9. (22) | K.O.L. | ||
01.02.2015 - Regionale - Ham | |||||||
H:03 | 7160 m | NCL | K.O.L. | ||||
29.01.2015 - Challenge Comdt Prov Hainaut - Baudour | |||||||
1 | 8900 m | 1:25:59 | 9'39" | 18. (52) | Md Bn Bvr/5li | ||
18.01.2015 - Bos van Hees - Schaffen - Zelem | |||||||
H:01 | 8100 m | 1:04:24 | 7'57" | 5. (16) | K.O.L. | ||
30.12.2014 - Sylvester5-2014 - Gerhees | |||||||
H45 | 5120 m | 0:44:23 | 8'40" | 7. (18) | K.O.L. | ||
29.12.2014 - Sylvester5-2014 - De Roeler | |||||||
H45 | 6600 m | NCL | K.O.L. | ||||
28.12.2014 - Sylvester5-2014 - Weyervlakte | |||||||
H45 | 6600 m | 0:48:06 | 7'17" | 3. (20) | K.O.L. | ||
27.12.2014 - Sylvester5-2014 - Witte Bergen | |||||||
H45 | 6400 m | 0:56:01 | 8'45" | 8. (17) | K.O.L. | ||
26.12.2014 - Sylvester5-2014 - Brouwhuisseheide | |||||||
H45 | 6600 m | 0:39:10 | 5'56" | 1. (20) | K.O.L. | ||
21.12.2014 - Wintercriterium WILLEKENSBERG - LUMMEN | |||||||
H:01 | 9100 m | 1:02:25 | 6'51" | 6. (18) | K.O.L. | ||
14.12.2014 - Rodenberg - Tessenderlo | |||||||
H:01 | 7210 m | 0:57:08 | 7'55" | 14. (31) | K.O.L. | ||
12.12.2014 - Nightorientation Thomas More - Turnhout | |||||||
H:01 | 5500 m | NCL | K.O.L. | ||||
11.12.2014 - Criterium Regulariteit - Leopoldsburg | |||||||
H:01 | 9500 m | 1:09:21 | 7'17" | 17. (79) | Md Bn Bvr/5li | ||
07.12.2014 - Triple Sprint Saint Nicolas - Fléron 2 + 3 | |||||||
H. Masters A | 5400 m | NCL | K.O.L. | ||||
07.12.2014 - Triple Sprint Saint Nicolas - Fléron 1 | |||||||
H. Masters A | 2800 m | 0:24:06 | 8'36" | 2. (11) | K.O.L. | ||
30.11.2014 - Wintercriterium - Ravels Noord | |||||||
H:03 | 6880 m | 0:48:43 | 7'04" | 3. (30) | K.O.L. | ||
28.11.2014 - Avondwedstrijd LILSE BERGEN - LILLE | |||||||
H:01 | 6000 m | 0:58:46 | 9'47" | 16. (28) | K.O.L. | ||
27.11.2014 - Wisselbeker Comd Prov Limburg - Hengelhoef | |||||||
H:01 | 9600 m | 1:07:27 | 7'01" | 10. (73) | Md Bn Bvr/5li | ||
16.11.2014 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Helchterenbos - koersel | |||||||
H45 | 8600 m | 0:54:26 | 6'19" | 3. (12) | K.O.L. | ||
14.11.2014 - Avondwedstrijd "Bokrijk" - Bokrijk | |||||||
H:01 | 6200 m | 0:59:40 | 9'37" | 13. (18) | K.O.L. | ||
11.11.2014 - Wintercriterium ZILVERMEER - MOL | |||||||
H:01 | 9500 m | 1:11:00 | 7'28" | 8. (17) | K.O.L. | ||
02.11.2014 - Horensberg - Genk | |||||||
H:01 | 9200 m | 1:13:20 | 7'58" | 6. (10) | K.O.L. | ||
31.10.2014 - Wisselbeker Comd Kamp Beverlo - Meeuwen | |||||||
H:03 | 7500 m | 0:59:44 | 7'57" | 5. (90) | Md Bn Bvr/5li | ||
25.10.2014 - Herfstwisselbeker (Ploegen) - Bosbergen | |||||||
H:03 | 6900 m | 85 m | 0:47:42 | 6'54" | 3. (20) | KOL 1 | |
24.10.2014 - VVO Nachtaflossing - Galbergen | |||||||
Open | 4840 m | 0:48:52 | 10'05" | 9. (20) | K.O.L. | ||
19.10.2014 - BK Middle - Kamp Grobbendonk | |||||||
H45 | 5280 m | 0:34:32 | 6'32" | 10. (26) | K.O.L. | ||
17.10.2014 - Criterium Regulariteit - Zillebos Mellberg | |||||||
H:01 | 8900 m | 1:13:08 | 8'13" | 6. (72) | Md Bn Bvr/5li | ||
12.10.2014 - BK Clubaflossing - Dilsenerbos | |||||||
Clubaflossing | 5900 m | 0:53:27 | 9'03" | 8. (39) | K.O.L. | ||
11.10.2014 - BK MTBO - Lichtaart | |||||||
H. Masters A | 21200 m | NCL | K.O.L. | ||||
09.10.2014 - Kampioenschap IK Defensie 2014 - Koksijde | |||||||
2 | 7900 m | NCL | Md Bn Bvr/5li | ||||
01.10.2014 - Championnat Biathlon Défense 2014 - Baudour | |||||||
2 | 3500 m | 0:40:08 | 11'28" | 15. (45) | Md Bn Bvr/5li | ||
27.09.2014 - Fiets-ol Gerhagen - | |||||||
H:02 | 17200 m | 1:44:03 | 6'02" | 8. (12) | K.O.L. | ||
20.09.2014 - MTBO Pijnven - Lommel | |||||||
H:02 | 17760 m | NCL | K.O.L. | ||||
14.09.2014 - Championnat de Belgique Longue Distance - Kampioenschap van België Lange Afstand - Chiny sur Semois | |||||||
H45 | 7210 m | 140 m | NCL | K.O.L. | |||
13.09.2014 - Fiets- O KESSELBERG - HOLSBEEK | |||||||
H:03 | 12300 m | 1:16:43 | 6'14" | 1. (6) | K.O.L. | ||
17.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | |||||||
H45 | 6950 m | 200 m | 1:05:00 | 9'21" | 7. (18) | K.O.L. | |
16.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | |||||||
H45 | 4760 m | 0:38:44 | 8'08" | 8. (18) | K.O.L. | ||
15.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | |||||||
H45 | 7090 m | 1:04:35 | 9'06" | 9. (19) | K.O.L. | ||
06.07.2014 - HTC O-Run - Eindhoven | |||||||
H:02 | 6700 m | 0:49:21 | 7'21" | 1. (15) | K.O.L. | ||
29.06.2014 - Estivale FRSO - Ferrières | |||||||
H:02 | 8300 m | 235 m | 1:19:50 | 9'37" | 3. (19) | K.O.L. | |
22.06.2014 - Stads-O te Hasselt - Hasselt | |||||||
H:01 | 5800 m | 0:43:03 | 7'25" | 8. (26) | K.O.L. | ||
15.06.2014 - CITY-O HERENTALS - HERENTALS | |||||||
H:01 | 7200 m | 0:46:47 | 6'29" | 6. (37) | K.O.L. | ||
12.06.2014 - Kampioenschap Defensie 2014 - Championnat Défense 2014 - Oirschot | |||||||
2 | 8600 m | 1:09:40 | 8'06" | 2. (44) | Md Bn Bvr/5li | ||
09.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Fourneau Saint-Michel | |||||||
H45 | 6500 m | 140 m | 1:10:23 | 10'49" | 9. (29) | K.O.L. | |
08.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Fourneau Saint-Michel | |||||||
H45 | 4600 m | 90 m | 0:37:30 | 8'09" | 8. (33) | K.O.L. | |
07.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Libramont | |||||||
H45 | 8000 m | 160 m | 0:52:45 | 6'35" | 2. (32) | K.O.L. | |
25.05.2014 - VVO Dagwedstrijd - Einderheide | |||||||
H:02 | 8100 m | 0:57:15 | 7'04" | 4. (35) | K.O.L. | ||
21.05.2014 - Schiftingen kampioenschap Defensie 2014 Eliminatoires championnat Défense 2014 - Leopoldsburg | |||||||
H:04 | 7800 m | 0:54:10 | 6'56" | 4. (49) | Md Bn Bvr/5li | ||
18.05.2014 - Championnat de Belgique SPRINT - DURBUY | |||||||
H45 | 2800 m | 0:41:46 | 14'55" | 14. (16) | K.O.L. | ||
14.05.2014 - De Schorre - Boom | |||||||
H:01 | 6000 m | 1:01:00 | 10'10" | 10. (30) | K.O.L. | ||
11.05.2014 - Nationale Longue distance - Martelange | |||||||
H45 | 7900 m | 325 m | 1:25:40 | 10'50" | 6. (11) | K.O.L. | |
07.05.2014 - Challenge Autmans 2014 - Eupen | |||||||
OPEN | 6400 m | 0:55:22 | 8'15" | 11. (119) | Md Bn 1C/1Gr | ||
27.04.2014 - NATIONALE MIDDLE DISTANCE - HOGE RIELEN- LICHTAART | |||||||
H45 | 6300 m | 0:38:01 | 6'02" | 3. (19) | K.O.L. | ||
23.04.2014 - Lenteloop "Genk" - Genk | |||||||
H:01 | 5800 m | 0:37:12 | 6'24" | 6. (43) | K.O.L. | ||
21.04.2014 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
H:01 | 8850 m | 1:00:35 | 6'50" | 6. (32) | K.O.L. | ||
13.04.2014 - Wisselbeker Gilbert Staepelaere - De Mosten | |||||||
Open | 6010 m | 0:36:20 | 6'02" | 8. (40) | K.O.L. | ||
06.04.2014 - Regionaler Sommerlauf - Vielsalm | |||||||
H:02 | 8700 m | 265 m | 1:08:17 | 7'50" | 3. (23) | K.O.L. | |
23.03.2014 - Nationaler LD Oosterlynck - St.Vith-Dreihütten | |||||||
H45 | 8920 m | 230 m | 1:09:35 | 7'48" | 7. (22) | K.O.L. | |
16.03.2014 - Estival FRSO- Manche 1 - Heyd - Wéris | |||||||
H:01 | 9290 m | 375 m | 1:40:23 | 10'48" | 15. (18) | K.O.L. | |
15.03.2014 - Championnat de Belgique de Nuit - Erezée | |||||||
H. Masters A | 5200 m | 205 m | 0:55:03 | 10'35" | 3. (18) | K.O.L. | |
15.03.2014 - Relais Sprint FRSO - Rome - Durbuy | |||||||
2400 m | 1:03:39 | 26'31" | 13. (43) | K.O.L. | |||
09.03.2014 - Regionaler Winterlauf - Galhausen | |||||||
H:01 | 9340 m | 240 m | 1:27:43 | 9'23" | 11. (18) | K.O.L. | |
07.03.2014 - VK Avond - Ham | |||||||
H. Masters A | 5530 m | 0:48:40 | 8'48" | 1. (12) | K.O.L. | ||
07.03.2014 - Criterium Régularité - Brasschaat | |||||||
H:01 | 10400 m | 1:22:01 | 7'53" | 12. (58) | Md Bn Bvr/5li | ||
23.02.2014 - Nationale 1 / 2014 - Saanhoeve | |||||||
H45 | 8400 m | 160 m | 1:05:09 | 7'45" | 8. (17) | K.O.L. | |
16.02.2014 - Valentijn wintercriterium - Balen - Keiheuvel | |||||||
H:02 | 8200 m | 0:59:03 | 7'12" | 8. (25) | K.O.L. | ||
13.02.2014 - Challenge Comdt Mil Prov Hainaut - Baudour | |||||||
H:03 | 7100 m | 100 m | 0:51:10 | 7'12" | 1. (88) | Md Bn Bvr/5li | |
09.02.2014 - Régionale d'hiver - Marchin | |||||||
H:02 | 7900 m | 270 m | 1:13:49 | 9'20" | 9. (39) | K.O.L. | |
07.02.2014 - Nacht Ijzeren paal - Kerkhoven | |||||||
H:02 | 4910 m | 0:37:41 | 7'40" | 1. (19) | K.O.L. | ||
02.02.2014 - Den Heuvel - Den Heuvel | |||||||
H:03 | 7330 m | NCL | K.O.L. | ||||
01.02.2014 - KOL clubkampioenschap 2014 - BRASEL - DESSEL | |||||||
H:02 | 0:25:10 | 3. (7) | K.O.L. | ||||
30.01.2014 - Criterium Régularité 2014 - Erezée | |||||||
H:01 | 9000 m | 1:04:54 | 7'12" | 20. (94) | Md Bn Bvr/5li | ||
12.01.2014 - Régionale d'hiver Andenne - Andenne | |||||||
H:01 | 8900 m | 330 m | 1:31:24 | 10'16" | 17. (46) | K.O.L. | |
29.12.2013 - Sylvester Dag 4 Staleyckerheide - Leopoldsburg | |||||||
H45 | 6500 m | NCL | K.O.L. | ||||
28.12.2013 - Sylvester Dag 3 Heeserbergen - Lommel | |||||||
H45 | 6570 m | 0:47:08 | 7'10" | 4. (25) | K.O.L. | ||
27.12.2013 - Sylvester Dag 2 Vierveld (WRE) - Maasmechelen | |||||||
H45 | 5140 m | 110 m | 0:41:22 | 8'02" | 1. (23) | K.O.L. | |
26.12.2013 - Sylvester - Weelde | |||||||
H45 | 6500 m | NCL | K.O.L. | ||||
22.12.2013 - Course de Noël - Kerstloop - Dolhain | |||||||
1 | 7300 m | 0:54:32 | 7'28" | 7. (35) | KOL | ||
18.12.2013 - Nacht Thomas Moore - Turnhout | |||||||
H:01 | 5800 m | NCL | K.O.L. | ||||
08.12.2013 - Wintercriterium MASY NOORD - MEEUWEN | |||||||
H:02 | 8400 m | 1:01:06 | 7'16" | 9. (29) | K.O.L. | ||
06.12.2013 - Avondcriterium - Prinsenpark | |||||||
H:02 | 4400 m | 0:38:07 | 8'39" | 1. (16) | K.O.L. | ||
05.12.2013 - Interkorps kampioenschap Defensie 2013 - Leopoldsburg | |||||||
2 | 7600 m | 0:51:14 | 6'44" | 1. (117) | Md Bn Bvr/5li | ||
01.12.2013 - Sinterklaascross 'Kamp van Beverlo' - Leopoldsburg | |||||||
H:01 | 9200 m | 1:01:48 | 6'43" | 6. (17) | K.O.L. | ||
29.11.2013 - Nacht "Hertberg" - Herselt | |||||||
H:01 | 5800 m | 0:53:41 | 9'15" | 17. (22) | K.O.L. | ||
24.11.2013 - Klompen OL - Boshoverheide | |||||||
H:01 | 8800 m | 0:58:44 | 6'40" | 14. (31) | K.O.L. | ||
21.11.2013 - Congo - Congo | |||||||
H:01 | 5750 m | 0:58:05 | 10'06" | 9. (43) | K.O.L. | ||
21.11.2013 - Military Regularity Criterium - Marche-En-Famenne | |||||||
H:01 | 9000 m | 0:59:22 | 6'35" | 13. (69) | Md Bn Bvr/5li | ||
17.11.2013 - Herfstwisselbeker - Neeroeteren | |||||||
H:02 | 7800 m | 1:23:27 | 10'41" | 8. (22) | K.O.L. 2 | ||
15.11.2013 - VVO Avondaflossing De Beeltjens - Westerlo | |||||||
OPEN | 0:42:51 | 11'16" | 5. (18) | K.O.L. | |||
10.11.2013 - Wintercriterium - Galbergen | |||||||
H:01 | 8250 m | 0:55:13 | 6'41" | 2. (13) | K.O.L. | ||
03.11.2013 - Ploegenwedstrijd - Zutendaal | |||||||
H:01 | 9800 m | 1:11:35 | 7'18" | 10. (21) | K.O.L. | ||
24.10.2013 - Regelsmatigheid criterium - Helchterenbos | |||||||
1 | 8900 m | 0:59:11 | 6'38" | 8. (99) | Md Bn Bvr/5li | ||
20.10.2013 - VVO Kampioenschap Middle Distance - Kepkensberg | |||||||
H. Masters A | 5650 m | 35 m | 0:47:09 | 8'20" | 2. (25) | K.O.L. | |
10.10.2013 - Championnat Biathlon Defense 2013 - Mons | |||||||
2 | 4200 m | 0:42:04 | 10'00" | 12. (62) | Md Bn Bvr/5li | ||
06.10.2013 - Daginschrijving VK Aflossing "Bos van Hees" - Schaffen | |||||||
1 | 6800 m | 0:50:02 | 7'21" | 3. (38) | K.O.L. | ||
29.09.2013 - BK aflossing - Helchteren | |||||||
H. Open | 0:59:58 | 7'41" | 12. (19) | K.O.L. | |||
27.09.2013 - Wisselbeker Rik Thys - Dilsenerbos | |||||||
OPEN | 6000 m | 1:10:42 | 11'24" | 17. (111) | Md Bn Bvr/5li | ||
22.09.2013 - Vlaams Kampioenschap Lang - Gielsbos | |||||||
H45 | 8400 m | 0:59:46 | 7'06" | 4. (11) | K.O.L. | ||
15.09.2013 - BK Lang - Kattenbos | |||||||
H45 | 9220 m | 1:02:15 | 6'45" | 9. (24) | K.O.L. | ||
08.09.2013 - Nationale 4 - Gruitroderbos | |||||||
H45 | 8000 m | 1:30:43 | 11'20" | 8. (22) | K.O.L. | ||
28.08.2013 - Zomerloop Duitse Basis - Arendonk | |||||||
H:01 | 6400 m | 0:48:20 | 7'33" | 11. (39) | K.O.L. | ||
18.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Rijksbos | |||||||
H45 | 7770 m | 0:58:37 | 7'32" | 1. (6) | K.O.L. | ||
17.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Vlasmeer | |||||||
H45 | 7360 m | 0:54:00 | 7'20" | 2. (8) | K.O.L. | ||
16.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Einderheide | |||||||
H45 | 5680 m | 0:41:26 | 7'17" | 2. (8) | K.O.L. | ||
15.08.2013 - Regionale DON BOSCO FITOMETER - Hechtel | |||||||
H:01 | 6500 m | 0:44:09 | 6'47" | 17. (56) | K.O.L. | ||
10.08.2013 - Wiet Special - Kasterlee | |||||||
H:01 | 12200 m | 2:12:20 | 10'50" | 46. (51) | K.O.L. | ||
04.08.2013 - Bosbergen - Herentals | |||||||
H:02 | 7500 m | 1:11:17 | 9'30" | 5. (20) | K.O.L. | ||
07.07.2013 - Pelter Rally - Dommelhof | |||||||
H:01 | 8610 m | 1:13:41 | 8'33" | 10. (20) | K.O.L. | ||
30.06.2013 - Raid-O-Lux - Smuid | |||||||
H:02 | 13000 m | 410 m | 2:11:56 | 10'08" | 5. (38) | K.O.L. | |
29.06.2013 - Raid O Lux - Chiny | |||||||
2 | 13100 m | 380 m | 2:26:53 | 11'12" | 5. (43) | K.O.L. | |
28.06.2013 - Florenville - Sprint - Florenville | |||||||
1 | 4200 m | 0:52:04 | 12'23" | 6. (18) | K.O.L. | ||
26.06.2013 - Memorial Jacky Sallaerts - Lichtaart | |||||||
H:05 | 7000 m | 1:13:26 | 10'29" | 18. (31) | K.O.L. | ||
23.06.2013 - Nationale Longue Distance - Wéris | |||||||
H45 | 7920 m | 300 m | 1:25:39 | 10'48" | 4. (15) | K.O.L. | |
20.05.2013 - 3 Days of Belgium - Kattevenia | |||||||
H45 | 7050 m | 0:53:01 | 7'31" | 4. (20) | K.O.L. | ||
19.05.2013 - 3 Days of Belgium - Zwarte Bergen | |||||||
H45 | 7840 m | 0:59:27 | 7'34" | 5. (25) | K.O.L. | ||
18.05.2013 - 3 Days of Belgium - Melberg-Zillebos | |||||||
H45 | 7330 m | 0:51:21 | 7'00" | 1. (25) | K.O.L. | ||
08.05.2013 - Lenteloop Heidehuizen - Heidehuizen | |||||||
H:02 | 4530 m | 0:31:05 | 6'51" | 2. (46) | K.O.L. | ||
25.04.2013 - Challenge AUTMANS - Plombières | |||||||
OPEN | 0:46:04 | 6'52" | 6. (136) | Md Bn Bvr/5li | |||
17.04.2013 - Lenteloop - Wilrijk | |||||||
H:01 | 6300 m | 0:46:33 | 7'23" | 6. (21) | K.O.L. | ||
10.04.2013 - Wisselbeker Comd Kamp Beverlo - De Zwarte Weg | |||||||
H:03 | 7300 m | 0:46:08 | 6'19" | 2. (84) | Md Bn Bvr/5li | ||
07.04.2013 - BM Mitteldistanz - Vielsalm | |||||||
H45 | 5500 m | 220 m | 0:50:09 | 9'07" | 8. (19) | K.O.L. | |
01.04.2013 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
H:01 | 9090 m | 0:56:11 | 6'10" | 9. (24) | K.O.L. | ||
17.03.2013 - Regionale Lilse Bergen - Lille | |||||||
H:01 | 0:51:40 | 19. (70) | K.O.L. | ||||
03.03.2013 - Nationale 2 - Gerhees | |||||||
H45 | 7890 m | 0:54:17 | 6'52" | 6. (23) | K.O.L. | ||
01.03.2013 - Vlaams avondkampioenschap - Hoge Rielen - Lichtaart | |||||||
H. Masters A | 5100 m | 0:40:24 | 7'55" | 4. (11) | K.O.L. | ||
24.02.2013 - Nationale Pégase Felenne - Felenne | |||||||
H45 | 6300 m | 200 m | 0:52:14 | 8'17" | 5. (15) | K.O.L. | |
22.02.2013 - Nacht Genk Sportcentrum - Genk | |||||||
H:02 | 4520 m | 0:43:49 | 9'41" | 7. (18) | K.O.L. | ||
17.02.2013 - Sanicole - www.olomega.be | |||||||
H:01 | 9200 m | 1:05:30 | 7'07" | 18. (31) | K.O.L. | ||
16.02.2013 - BK NACHT - Lichtaart | |||||||
H. Masters A | 6900 m | 0:57:59 | 8'24" | 5. (18) | K.O.L. | ||
03.02.2013 - WINTERCRITERIUM - WEELDE | |||||||
H:01 | 8900 m | 0:56:40 | 6'22" | 9. (17) | K.O.L. | ||
24.01.2013 - Challenge Comd Prov Hainaut - Ghlin | |||||||
H:01 | 9200 m | 0:57:04 | 6'12" | 15. (88) | Md Bn Bvr/5li | ||
20.01.2013 - Den Ijzeren Paal - Kerkhoven | |||||||
H:03 | 7600 m | 0:59:33 | 7'50" | 6. (18) | K.O.L. | ||
04.01.2013 - Jenevercross - Kesselse Heide | |||||||
H:01 | 5970 m | 0:40:12 | 6'44" | 9. (28) | K.O.L. | ||
30.12.2012 - Sylvester 2012 - Oirschotseheide | |||||||
H45 | 6500 m | 0:45:02 | 6'55" | 5. (23) | K.O.L. | ||
29.12.2012 - Sylvester 2012 - Sonnisheide | |||||||
H45 | 5200 m | 0:38:47 | 7'27" | 12. (22) | K.O.L. | ||
28.12.2012 - Sylvester 2012 - De Schrikkelberg | |||||||
H45 | 6030 m | 0:40:45 | 6'45" | 2. (20) | K.O.L. | ||
27.12.2012 - Sylvester 2012 - De Lietteberg | |||||||
H45 | 7000 m | 0:44:46 | 6'23" | 1. (23) | K.O.L. | ||
26.12.2012 - Sylvester 2012 - Solterheide | |||||||
H45 | 6700 m | 1:05:44 | 9'48" | 15. (24) | K.O.L. | ||
23.12.2012 - Wintercriterium Molenheide-Poppel - Molenheide | |||||||
H:01 | 8400 m | 0:52:54 | 6'17" | 7. (16) | K.O.L. | ||
21.12.2012 - Nacht ZILVERMEER - MOL | |||||||
H:01 | 6400 m | 0:50:27 | 7'52" | 12. (20) | K.O.L. | ||
20.12.2012 - Intercorps Défense 2012 - Silly | |||||||
2 | 7400 m | 165 m | 0:54:14 | 7'19" | 1. (108) | Md Bn Bvr/5li | |
02.12.2012 - Sinterklaascross - www.olomega.be | |||||||
H:03 | 7200 m | 0:54:01 | 7'30" | 7. (35) | K.O.L. | ||
29.11.2012 - Wisselbeker Comd Prov Limburg - Hengelhoef | |||||||
H:01 | 9100 m | 1:00:16 | 6'37" | 11. (79) | Md Bn Bvr/5li | ||
25.11.2012 - Memorial Day BRASEL - DESSEL | |||||||
H:01 | 8500 m | 0:56:04 | 6'35" | 15. (32) | K.O.L. | ||
23.11.2012 - Nacht-O Balen-Congo - Congo | |||||||
H:01 | 5900 m | 0:47:44 | 8'05" | 8. (17) | K.O.L. | ||
08.11.2012 - Mil Regelmatigheid - De Winner | |||||||
H:01 | 9400 m | 1:02:13 | 6'37" | 3. (85) | Md Bn Bvr/5li | ||
01.11.2012 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Tervueren - Arboretum | |||||||
H:01 | 10100 m | 1:26:11 | 8'31" | 29. (44) | K.O.L. | ||
28.10.2012 - VVO PLOEGENWEDSTRIJD - BALEN - KEIHEUVEL | |||||||
H:01 | 9800 m | 1:08:35 | 6'59" | 13. (31) | K.O.L. | ||
21.10.2012 - VVO kampioenschap MIDDEN afstand - LOMMEL SAHARA | |||||||
H. Masters A | 6000 m | 0:42:44 | 7'07" | 4. (28) | K.O.L. | ||
19.10.2012 - openings aflossing - Herentals | |||||||
H. Open | 0:42:17 | 11'44" | 6. (26) | K.O.L. | |||
07.10.2012 - BK INTERCLUB 2012 - HOUTHALEN | |||||||
H45 | 8800 m | 1:02:15 | 7'04" | 2. (15) | K.O.L. | ||
30.09.2012 - Championnat de Belgique de Relais 2012 - Watermael-Boitsfort | |||||||
H. Masters A | 5940 m | 0:55:12 | 9'11" | 6. (15) | K.O.L. | ||
28.09.2012 - Wisselbeker Rik Thijs - 21 Editie - Hechtelse duinen | |||||||
OPEN | 0:53:21 | 7'50" | 0. (128) | Md Bn Bvr/5li | |||
23.09.2012 - Klub Aflossing 2012 - Kleine Schietveld | |||||||
OPEN | 0:54:01 | 7'17" | 11. (35) | K.O.L. | |||
16.09.2012 - Nationale 4 - Houterenberg | |||||||
H45 | 7570 m | 1:07:12 | 8'52" | 5. (10) | K.O.L. | ||
12.09.2012 - Sprint Biathlon - Baudour | |||||||
H:01 | 4000 m | 0:45:32 | 11'22" | 5. (49) | Md Bn Bvr/5li | ||
09.09.2012 - Championnat de Belgique 2012 - MONTENAU | |||||||
H45 | 8900 m | 260 m | 1:08:42 | 7'43" | 6. (21) | K.O.L. | |
02.09.2012 - Regionale Hoge Vijvers - ARENDONK | |||||||
H:01 | 10600 m | 1:42:00 | 9'37" | 6. (13) | K.O.L. | ||
26.08.2012 - Leuven oriënteert - Leuven | |||||||
H:01 | 8550 m | 0:58:26 | 6'50" | 12. (28) | K.O.L. | ||
12.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Koersel Fonteintje | |||||||
H45 | 7500 m | 1:09:45 | 9'18" | -- (25) | K.O.L. | ||
11.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Grauwensteen | |||||||
H45 | 7500 m | 0:50:52 | 6'46" | 2. (24) | K.O.L. | ||
10.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Helchterenbos | |||||||
H45 | 5800 m | 0:37:27 | 6'27" | 1. (26) | K.O.L. | ||
15.07.2012 - Zomercross - Den Heuvel | |||||||
H:01 | 9230 m | 1:00:11 | 6'31" | 5. (26) | K.O.L. | ||
08.07.2012 - Thuisblijverscross - VRIESEL | |||||||
H:01 | 7300 m | 1:11:24 | 9'46" | 20. (32) | K.O.L. | ||
02.07.2012 - 3 days of Belgium - Wéris | |||||||
H45 | 6800 m | 270 m | 1:11:09 | 10'27" | 6. (22) | K.O.L. | |
01.07.2012 - 3 days of Belgium - Nallogne | |||||||
H45 | 4800 m | 145 m | 0:44:11 | 9'12" | 3. (23) | K.O.L. | |
30.06.2012 - 3 days of Belgium - Wéris | |||||||
H45 | 7000 m | 210 m | 1:17:42 | 11'05" | 11. (25) | K.O.L. | |
26.06.2012 - Championnat Défense 2012 - Felenne | |||||||
2 | 7600 m | 1:42:55 | 13'32" | 30. (55) | Md Bn Bvr/5li | ||
17.06.2012 - Championnat FRSO de Sprint - Trois Tilleuls - Boitsfort | |||||||
H. Open | 3610 m | 48 m | 0:36:45 | 10'10" | 15. (28) | K.O.L. | |
17.06.2012 - Sprint - Ten Reuken - Ten Reuken | |||||||
H:01 | 2780 m | 45 m | 0:21:36 | 7'46" | 16. (36) | K.O.L. | |
06.06.2012 - Lenteloop Complex Zuid - Leopoldsburg | |||||||
H:01 | 5800 m | 0:36:07 | 6'13" | 11. (60) | K.O.L. | ||
03.06.2012 - Bruges Weekend - Brugge | |||||||
H. Masters A | 7560 m | 0:56:50 | 7'31" | 15. (33) | K.O.L. | ||
02.06.2012 - Bruges Weekend - Ter Groene Poorte | |||||||
H. Masters A | 2660 m | 0:18:26 | 6'55" | 9. (25) | K.O.L. | ||
02.06.2012 - Bruges Weekend - Veltembosje | |||||||
H. Masters A | 3130 m | 0:16:13 | 5'10" | 10. (22) | K.O.L. | ||
27.05.2012 - Championnats de Belgique Sprint - Thuin | |||||||
H. Masters A | 2140 m | 120 m | 0:22:04 | 10'18" | 9. (21) | K.O.L. | |
24.05.2012 - Eliminatoires Championnat Defense 2012 - Elsenborn | |||||||
3 | 8700 m | 60 m | 1:13:12 | 8'24" | 10. (64) | Md Bn Bvr/5li | |
23.05.2012 - Lenteloop DON BOSCO fitometer - Hechtel | |||||||
H:01 | 6200 m | 1:00:38 | 9'46" | 41. (69) | K.O.L. | ||
06.05.2012 - Regionale Hoge Rielen - Lichtaart | |||||||
H:01 | 8900 m | 0:55:30 | 6'14" | 6. (21) | K.O.L. | ||
22.04.2012 - Régionale Habay-La-Neuve - Habay-La-Neuve | |||||||
H:03 | 8200 m | 260 m | 1:28:59 | 10'51" | 1. (1) | K.O.L. | |
21.04.2012 - Championnat FRSO de Moyenne Distance - Montmedy | |||||||
H. Master A | 4600 m | 215 m | 1:18:20 | 17'01" | 36. (51) | K.O.L. | |
18.04.2012 - Lenteloop Lommel Sportvelden - Lommel | |||||||
H:01 | 6500 m | 0:46:56 | 7'13" | 15. (42) | K.O.L. | ||
15.04.2012 - Nationale MD Maasvallei - Maasmechelen | |||||||
H. Masters A | 4300 m | 180 m | 0:44:26 | 10'20" | 6. (37) | K.O.L. | |
30.03.2012 - Wisselbeker Comd Kamp Beverlo - Hechtelse Heide | |||||||
H:03 | 7100 m | 0:42:43 | 6'00" | 2. (136) | Md Bn Bvr/5li | ||
25.03.2012 - Nationaler - Petit-Thier | |||||||
H45 | 9070 m | 220 m | 1:01:32 | 6'47" | 6. (23) | K.O.L. | |
18.03.2012 - Nationale longue distance - La Hulpe | |||||||
H45 | 8500 m | 235 m | 0:55:54 | 6'34" | 2. (25) | K.O.L. | |
11.03.2012 - Championnat Été Martelange - Martelange | |||||||
H35 | 9600 m | 395 m | NCL | K.O.L. | |||
10.03.2012 - Championnat Belgique de Nuit - Martelange | |||||||
H. Masters A | 5700 m | 220 m | 1:20:03 | 14'02" | 9. (11) | K.O.L. | |
10.03.2012 - Sprint - Martelange | |||||||
LE | 3400 m | 0:28:42 | 8'26" | 13. (21) | K.O.L. | ||
02.03.2012 - Training MIL - Spa | |||||||
H:01 | 8700 m | 200 m | 1:02:46 | 7'12" | 5. (97) | Md Bn Bvr/5li | |
28.01.2012 - Clubkampioenschap - Hulsen | |||||||
H:15 | 0:57:32 | 1. (6) | K.O.L. | ||||
26.01.2012 - Challenge Comd Prov Hainaut - La Ronde Maison | |||||||
3 | 6800 m | 0:51:04 | 7'30" | 2. (94) | Md Bn Bvr/5li | ||
22.01.2012 - Winterlauf - Elsenborn | |||||||
H:02 | 7530 m | 80 m | 0:58:44 | 7'47" | 7. (29) | K.O.L. | |
15.01.2012 - Hivernale FRSO - La Gileppe | |||||||
H:02 | 8200 m | 255 m | 1:05:10 | 7'56" | 6. (40) | K.O.L. | |
08.01.2012 - Wintercriterium Zwarte Weg - Leopoldsburg | |||||||
H:01 | 9200 m | 1:04:13 | 6'58" | 23. (30) | K.O.L. | ||
30.12.2011 - Sylvester 2011 - Ravels Zuid | |||||||
H45 | 6410 m | 0:42:32 | 6'38" | 3. (17) | K.O.L. | ||
29.12.2011 - Sylvester 2011 - Boshoverheide | |||||||
H45 | 6600 m | 0:42:18 | 6'24" | 2. (25) | K.O.L. | ||
28.12.2011 - Sylvester 2011 - Hechtelse Duinen | |||||||
H45 | 6500 m | 0:42:25 | 6'31" | 1. (27) | K.O.L. | ||
27.12.2011 - Sylvester 2011 - Rodenberg | |||||||
H45 | 5450 m | 0:39:01 | 7'09" | 6. (24) | K.O.L. | ||
26.12.2011 - Sylvester 2011 - Geuzenbaan | |||||||
H45 | 6600 m | 0:43:07 | 6'31" | 2. (28) | K.O.L. | ||
11.12.2011 - Memorial Day Gielsbos - Gielsbos | |||||||
H:01 | 9100 m | 0:55:17 | 6'04" | 9. (27) | K.O.L. | ||
08.12.2011 - intercorps 2011 - La Rouge Fontaine | |||||||
1 | 9200 m | 140 m | 1:15:46 | 8'14" | 20. (82) | Md Bn Bvr/5li | |
24.11.2011 - Mil Comd Limburg - Zonhoven | |||||||
H:01 | 8900 m | 1:04:49 | 7'16" | 21. (72) | Md Bn Bvr/5li | ||
20.11.2011 - Herfstwisselbeker - Lommel Sahara | |||||||
H:02 | 7700 m | 0:55:40 | 7'13" | 10. (27) | KOL 1 | ||
13.11.2011 - Klompen Ol - Oostelbeers | |||||||
H:01 | 9700 m | 1:12:07 | 7'26" | 4. (24) | K.O.L. | ||
12.11.2011 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Groenendael | |||||||
H:01 | 9600 m | 190 m | 1:21:41 | 8'30" | 22. (41) | K.O.L. | |
11.11.2011 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Les 3 Fontaines | |||||||
H:01 | 6870 m | 160 m | 0:49:24 | 7'11" | 32. (68) | K.O.L. | |
11.11.2011 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Sprint - Auderghem - Tenreuken | |||||||
1 | 2850 m | 85 m | 0:29:34 | 10'22" | 55. (83) | K.O.L. | |
06.11.2011 - NK Long Distance EDE - EDE | |||||||
H:02 | 9500 m | 1:04:35 | 6'47" | 3. (19) | K.O.L. | ||
27.10.2011 - Regelmatigheid 18 Bn Log - Zwarte weg | |||||||
H:01 | 8900 m | 0:55:55 | 6'16" | 3. (59) | Md Bn Bvr/5li | ||
02.10.2011 - Nationale 4 - Masy Noord | |||||||
H45 | 8200 m | 0:55:30 | 6'46" | 5. (24) | K.O.L. | ||
18.09.2011 - Nationale Moyenne distance - Saint-Léger | |||||||
H. Masters A | 4890 m | 100 m | 0:42:13 | 8'37" | 6. (30) | K.O.L. | |
17.09.2011 - Régionale Moyenne distance - Saint-Léger | |||||||
H:01 | 6390 m | 155 m | 1:03:44 | 9'58" | 19. (32) | K.O.L. | |
04.09.2011 - BM Interclubs - Hasselbach | |||||||
H45 | 8600 m | 240 m | 1:15:54 | 8'49" | 8. (19) | K.O.L. | |
21.08.2011 - Regionale wedstrijd - LILLE | |||||||
H:01 | 1:08:48 | 19. (24) | K.O.L. | ||||
15.08.2011 - Flanders 3 days - Heeserbergen | |||||||
H45 | 6750 m | 0:49:25 | 7'19" | 5. (13) | K.O.L. | ||
14.08.2011 - Flanders 3 days - Kattenbos-Noord | |||||||
H45 | 8260 m | 0:54:20 | 6'34" | 2. (16) | K.O.L. | ||
13.08.2011 - Flanders 3 days - Kattenbos-Zuid | |||||||
H45 | 8230 m | 1:01:43 | 7'29" | 6. (17) | K.O.L. | ||
03.07.2011 - Nationale BABA - Martelange | |||||||
H45 | 8540 m | 310 m | 1:34:13 | 11'01" | 4. (12) | K.O.L. | |
24.06.2011 - MEMORIAL Jacky Sallaerts - Sonnisheide Noord | |||||||
H:06 | 7000 m | 0:50:32 | 7'13" | -- (28) | Md Bn Bvr/5li | ||
21.06.2011 - Biathlon orientation - Mer de sable | |||||||
2 | 6900 m | 1:41:51 | 14'45" | 6. (39) | Md Bn Bvr/5li | ||
13.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Felenne - Days 3 - L.D. | |||||||
H45 | 6200 m | 175 m | 0:58:19 | 9'24" | 15. (32) | K.O.L. | |
12.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Beauraing - Sprint | |||||||
H45 | 2700 m | 30 m | 0:18:38 | 6'54" | 8. (29) | K.O.L. | |
12.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Felenne - Days 2 - Middle. | |||||||
H45 | 4800 m | 140 m | 0:39:58 | 8'19" | 5. (34) | K.O.L. | |
11.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Felenne - Days 1 - L.D.- WRE | |||||||
H45 | 7800 m | 265 m | 1:05:36 | 8'24" | 5. (33) | K.O.L. | |
08.06.2011 - Championnat Défense 2011 - MARENNE | |||||||
4 | 9400 m | 0:58:18 | 6'12" | 2. (28) | Md Bn Bvr/5li | ||
05.06.2011 - Sommer-OL - Elsenborn | |||||||
HE | 11490 m | 1:44:35 | 9'06" | 5. (8) | K.O.L. | ||
29.05.2011 - BK Sprint Sint-Truiden - Stad Sint-Truiden | |||||||
H. Masters A | 2800 m | 0:23:05 | 8'14" | 14. (36) | K.O.L. | ||
25.05.2011 - Lenteloop HOGE RIELEN - Lichtaart | |||||||
H:01 | 6100 m | 0:43:38 | 7'09" | 17. (54) | K.O.L. | ||
19.05.2011 - Eliminatoires Champ Def - Schiftingen Def Kamp - Fond d'Oxhé | |||||||
4 | 7000 m | 145 m | 1:03:17 | 9'02" | 5. (52) | Md Bn Bvr/5li | |
04.05.2011 - Lenteloop PULDERBOS - ZANDHOVEN | |||||||
H:01 | 6900 m | NCL | K.O.L. | ||||
01.05.2011 - Régionale été - Bouillon | |||||||
HE | 11080 m | 650 m | 2:30:22 | 13'34" | 4. (5) | K.O.L. | |
17.04.2011 - Belgische Meisterschaft Middle Distance - Grandvoir | |||||||
H. Masters A | 4600 m | 120 m | NCL | K.O.L. | |||
10.04.2011 - Regionale De kimpel - Stad bilzen - Bilzen | |||||||
H:01 | 8100 m | 1:10:50 | 8'44" | 14. (28) | K.O.L. | ||
08.04.2011 - Wisselbeker Comd Kamp Beverlo - Weyervlakte | |||||||
H:03 | 7300 m | 0:40:14 | 5'30" | 1. (114) | Md Bn Bvr/5li | ||
27.03.2011 - Nationale de Stoumont - Stoumont | |||||||
H45 | 9000 m | 210 m | 1:10:01 | 7'46" | 4. (23) | K.O.L. | |
20.03.2011 - Champ FRSO MD - HOCup 2011 - Matagne-la-Grande | |||||||
LD | 3300 m | 115 m | 0:46:05 | 13'57" | 4. (19) | K.O.L. | |
18.03.2011 - Militaire regelmatigheid - Opglabbeek | |||||||
H:03 | 7300 m | NCL | Md Bn Bvr/5li | ||||
13.03.2011 - Regionale ARENDONK - DE Wouwers - Hoge Vijvers | |||||||
H:01 | 8900 m | 1:01:45 | 6'56" | 8. (21) | K.O.L. | ||
12.03.2011 - Oro-Hydro - Chevetogne | |||||||
H:02 | 7200 m | 320 m | 1:00:50 | 8'26" | 2. (22) | K.O.L. | |
20.02.2011 - Bois de Hautebise Andenne - Andenne | |||||||
H:01 | 9010 m | 330 m | 1:37:06 | 10'46" | 24. (44) | K.O.L. | |
17.02.2011 - Challenge Md Bn 1/3L - Le chêne à l'image | |||||||
H:01 | 8900 m | 1:02:35 | 7'01" | 13. (65) | Md Bn Bvr/5li | ||
13.02.2011 - Wintercriterium - VALENTIJN - Kelchterhoef West | |||||||
H:08 | 8000 m | 1:12:16 | 9'02" | -- (12) | K.O.L. | ||
06.02.2011 - La Houssière - La Houssière | |||||||
H:01 | 8100 m | 240 m | 1:01:01 | 7'31" | 9. (45) | K.O.L. | |
04.02.2011 - Nachtcriterium Sonnisheide - Helchteren | |||||||
H:01 | 6500 m | 1:04:11 | 9'52" | 22. (32) | K.O.L. | ||
27.01.2011 - Challenge Comd Prov Hainaut - Ghlin | |||||||
H:03 | 6600 m | NCL | Md Bn Bvr/5li | ||||
23.01.2011 - Brustem Vliegveld - Brustem | |||||||
H:01 | 9800 m | 1:02:00 | 6'19" | 7. (34) | K.O.L. | ||
16.01.2011 - Wintercriterium Spiekelspade - Hechtel | |||||||
H:01 | 9300 m | 0:49:17 | 5'17" | 7. (36) | K.O.L. | ||
08.01.2011 - Schootshei - | |||||||
H:01 | 8480 m | 160 m | 1:07:35 | 7'58" | 6. (20) | K.O.L. | |
30.12.2010 - Sylvester - Pijnven Noord | |||||||
H45 | 6700 m | 0:49:04 | 7'19" | 4. (22) | K.O.L. | ||
29.12.2010 - Sylvester - De Bosbergen | |||||||
H45 | 6500 m | 0:43:52 | 6'44" | 4. (22) | K.O.L. | ||
28.12.2010 - Sylvester - Grote Heide | |||||||
H45 | 6400 m | 0:43:35 | 6'48" | 2. (22) | K.O.L. | ||
27.12.2010 - Sylvester - De Keiheuvel | |||||||
H45 | 6500 m | 0:49:44 | 7'39" | 8. (27) | K.O.L. | ||
26.12.2010 - Sylvester - Houterenberg | |||||||
H45 | 5100 m | 0:33:37 | 6'35" | 2. (24) | K.O.L. | ||
01.11.2010 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 2 - Watermael-Boitsfort | |||||||
01 | 8900 m | 260 m | 1:08:45 | 7'43" | 10. (52) | K.O.L. | |
17.10.2010 - Championnat de Belgique Sprint - Eupen | |||||||
H. Masters A | 2800 m | 30 m | 0:18:33 | 6'37" | 14. (47) | K.O.L. | |
03.10.2010 - Championnat de Belgique Middle Distance - Lommel | |||||||
H. Masters A | 6200 m | 0:43:01 | 6'56" | 14. (54) | K.O.L. | ||
29.08.2010 - Championnat de Belgique Longue Distance - Stoumont | |||||||
H45 | 8600 m | 330 m | NCL | K.O.L. | |||
06.06.2010 - Régionale d'été Manche 5 - Bertrix | |||||||
HE | 11100 m | 330 m | 1:32:38 | 8'21" | 5. (9) | K.O.L. | |
09.05.2010 - Nationale 4 Longue Distance - Saint-Léger | |||||||
H45 | 7900 m | 210 m | 1:15:26 | 9'33" | 10. (20) | K.O.L. | |
25.04.2010 - Nationale Longue Distance - Recht | |||||||
H45 | 7940 m | 245 m | 0:56:15 | 7'05" | 6. (24) | K.O.L. | |
11.04.2010 - Régionale d'été - Elsenborn | |||||||
H45 | 8080 m | 80 m | 1:09:16 | 8'34" | 5. (14) | K.O.L. | |
28.03.2010 - Régionale - Esneux | |||||||
H35 | 10000 m | 350 m | 1:42:04 | 10'12" | 10. (15) | K.O.L. | |
14.03.2010 - Régionale d'été - Hampteau | |||||||
HE | 11200 m | 1:48:51 | 9'43" | 8. (9) | K.O.L. | ||
24.01.2010 - Régionale Hivernale - Bourdon | |||||||
01 | 8800 m | 0:53:50 | 6'07" | 6. (31) | K.O.L. | ||
11.11.2009 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 3 - Auderghem | |||||||
01 | 9200 m | 1:09:17 | 7'32" | 29. (66) | K.O.L. | ||
20.09.2009 - Régionale - Banneux | |||||||
HE | 10400 m | 460 m | 2:00:59 | 11'38" | 7. (11) | K.O.L. | |
14.06.2009 - Régionale FRSO Manche 5 - Marche-en-Famenne | |||||||
HE | 11800 m | 1:46:02 | 8'59" | 7. (8) | K.O.L. | ||
07.06.2009 - Nationale Longue Distance - Elsenborn | |||||||
H40 | 9230 m | 100 m | 1:14:20 | 8'03" | 3. (17) | K.O.L. | |
17.05.2009 - Championnat FRSO de moyenne distance - Inscriptions sur place - Seraing | |||||||
H. Open | 6100 m | 250 m | 1:15:38 | 12'24" | 1. (8) | K.O.L. | |
29.03.2009 - Nationale Longue Distance - VLESSART | |||||||
H40 | 9480 m | 1:07:35 | 7'08" | 5. (14) | K.O.L. | ||
22.03.2009 - HOCup 2009 - Nismes | |||||||
HE | 9840 m | 500 m | 1:55:38 | 11'45" | 8. (12) | K.O.L. | |
15.03.2009 - Nationale Moyenne Distance - Weelde Station | |||||||
H. Veteranen A - Vétérans A | 6500 m | 0:43:09 | 6'38" | 8. (40) | K.O.L. | ||
08.03.2009 - Régionale - Esneux | |||||||
HE | 11400 m | 400 m | 2:08:17 | 11'15" | 8. (12) | K.O.L. | |
01.03.2009 - Nationale - Waterschei | |||||||
H40 | 7600 m | 175 m | 1:04:44 | 8'31" | 5. (17) | K.O.L. | |
16.11.2008 - Régionale - Seraing | |||||||
02 | 7400 m | 185 m | 1:19:14 | 10'42" | 12. (47) | K.O.L. | |
01.11.2008 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 1 - Tervuren | |||||||
02 | 7800 m | 110 m | 0:51:33 | 6'37" | 8. (71) | K.O.L. | |
07.09.2008 - Championnat de Belgique Longue Distance - Recht | |||||||
H40 | 10080 m | 400 m | 1:13:09 | 7'15" | 5. (19) | K.O.L. | |
27.04.2008 - Nationale moyenne distance - Ronquières | |||||||
H. Veteranen A - Vétérans A | 5800 m | 145 m | 0:44:14 | 7'38" | 14. (48) | K.O.L. | |
30.03.2008 - Championnat d'été FRSO - Sankt Vith | |||||||
H40 | 8700 m | 215 m | 1:01:40 | 7'05" | 3. (13) | K.O.L. | |
16.03.2008 - Nationale 2 - Challenge Oosterlynck - Esneux | |||||||
H40 | 8400 m | 265 m | NCL | K.O.L. | |||
06.01.2008 - Régionale d'hiver - Born | |||||||
01 | 8990 m | 125 m | 1:11:08 | 7'55" | 11. (36) | K.O.L. | |
16.12.2007 - Régionale d'hiver - Bon-Secours | |||||||
01 | 9430 m | 1:25:26 | 9'04" | 9. (31) | K.O.L. | ||
09.12.2007 - Régionale d'hiver - Silly | |||||||
01 | 9310 m | 1:24:52 | 9'07" | 11. (31) | K.O.L. | ||
01.11.2007 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 2 - Tervuren | |||||||
01 | 8220 m | 1:04:42 | 7'52" | 42. (83) | K.O.L. | ||
28.10.2007 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 1 - Hoeilaart | |||||||
01 | 7400 m | 245 m | 0:56:52 | 7'41" | 16. (54) | K.O.L. | |
09.09.2007 - Championnat de Belgique Longue Distance - Brasschaat | |||||||
H40 | 9280 m | 1:14:30 | 8'02" | 7. (27) | K.O.L. | ||
15.07.2007 - Championnat de Belgique Interclubs - Lommersweiler | |||||||
H40 | 8900 m | 240 m | 1:13:41 | 8'17" | 8. (21) | K.O.L. | |
14.07.2007 - Régionale Middle Distance - Sankt Vith | |||||||
01 | 5000 m | 155 m | 0:39:40 | 7'56" | 14. (54) | K.O.L. | |
22.04.2007 - Nationale 2 Challenge SOFT - Betâne | |||||||
H40 | 8990 m | 330 m | 1:22:57 | 9'14" | 11. (25) | K.O.L. | |
25.03.2007 - Championnat de Belgique Middle Distance - Erezee | |||||||
H. Vétérans A | 4800 m | 185 m | 0:38:46 | 8'05" | 10. (57) | K.O.L. | |
18.03.2007 - Championnat FRSO d'été Manche 2 - Libin | |||||||
HE | 11600 m | 480 m | 1:40:34 | 8'40" | 20. (30) | K.O.L. | |
18.02.2007 - Régionale d'hiver FRSO - Silly | |||||||
01 | 9120 m | 175 m | 1:08:56 | 7'34" | 13. (26) | K.O.L. | |
21.01.2007 - Régionale d'hiver FRSO - Bon-Secours | |||||||
01 | 9300 m | 1:24:49 | 9'07" | 15. (34) | K.O.L. | ||
14.01.2007 - Longues distances hivernales - Chevetogne | |||||||
01 | 17870 m | 735 m | 2:14:38 | 7'32" | 1. (26) | K.O.L. | |
10.12.2006 - Régionale d'hiver FRSO - LOUFTEMONT | |||||||
01 | 8810 m | 195 m | 1:17:05 | 8'45" | 13. (20) | K.O.L. | |
26.11.2006 - Régionale Citadelle de Namur - Namur | |||||||
01 | 7970 m | 390 m | 1:19:41 | 10'00" | 20. (34) | K.O.L. | |
19.11.2006 - Régionale d'hiver FRSO - Spa | |||||||
01 | 9600 m | NCL | K.O.L. | ||||
05.11.2006 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 3 - Rhode-Saint-Genèse | |||||||
01 | 9340 m | 1:15:10 | 8'03" | 27. (44) | K.O.L. | ||
01.11.2006 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 2 - Auderghem | |||||||
01 | 9590 m | 220 m | 1:16:00 | 7'55" | 28. (58) | K.O.L. | |
17.09.2006 - Régionale FRSO - Membach | |||||||
HE | 10900 m | NCL | K.O.L. | ||||
03.09.2006 - Championnat de Belgique Longue Distance - Louftémont | |||||||
H40 | 9210 m | 210 m | 1:16:53 | 8'21" | 5. (29) | K.O.L. | |
18.06.2006 - Championnat FRSO - Hünningen | |||||||
HE | 13520 m | 170 m | 1:45:44 | 7'49" | 4. (13) | K.O.L. | |
03.06.2006 - 3 Jours de Belgique 2006 - Jour 3 - Marche-en-Famenne | |||||||
H40 | 7190 m | 35 m | 0:50:06 | 6'58" | 5. (41) | K.O.L. | |
03.06.2006 - 3 Jours de Belgique 2006 - Jour 2 - Marche-en-Famenne | |||||||
H40 | 6950 m | 60 m | 0:53:13 | 7'39" | 10. (44) | K.O.L. | |
03.06.2006 - 3 Jours de Belgique 2006 - Jour 1 - Marche-en-Famenne | |||||||
H40 | 5660 m | 245 m | 0:46:57 | 8'18" | 11. (43) | K.O.L. | |
29.04.2006 - Nationale 2 Challenge Oosterlynck - Büllingen | |||||||
H40 | 9380 m | 285 m | 1:07:16 | 7'10" | 10. (23) | K.O.L. | |
23.04.2006 - Championnat d'été FRSO Manche 4 - Eupen | |||||||
HE | 12530 m | 350 m | 2:06:41 | 10'07" | 9. (14) | K.O.L. | |
02.04.2006 - Challenge Moïse - Ferrières | |||||||
09 | 7320 m | 285 m | NCL | K.O.L. | |||
19.02.2006 - Nationale 1 + Challenge SOFT - Hechtel | |||||||
H40 | 8460 m | 45 m | 0:50:55 | 6'01" | 2. (40) | K.O.L. | |
12.02.2006 - Régionale d'hiver - Seraing | |||||||
01 | 9010 m | 170 m | 1:06:30 | 7'23" | 16. (34) | K.O.L. | |
05.02.2006 - Régionale d'Hiver - Vlessart | |||||||
01 | 9750 m | 1:21:56 | 8'24" | 10. (20) | K.O.L. | ||
08.01.2006 - Régionale d'hiver - Rodt | |||||||
01 | 9560 m | 160 m | 1:17:23 | 8'06" | 15. (32) | K.O.L. | |
04.12.2005 - Régionale d'hiver - Malonne | |||||||
01 | 7970 m | 340 m | 1:03:40 | 7'59" | 8. (33) | K.O.L. | |
06.11.2005 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 3 - Groenendael | |||||||
01 | 9280 m | 1:30:47 | 9'47" | 37. (57) | K.O.L. | ||
24.07.2005 - Championnat FRSO Manche 2 - Rodt | |||||||
H21 | 9150 m | 165 m | 1:20:11 | 8'46" | 6. (17) | K.O.L. | |
10.04.2005 - Championnat FRSO Manche 3 - Bütgenbach | |||||||
HE | 13100 m | 1:30:15 | 6'53" | 3. (3) | K.O.L. |