WebRes.helga-o.com |
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MM | 5030 m | 0:43:48 | 8'42" | 6. (28) | Omega | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | |||||||
MM | 5570 m | 0:51:55 | 9'19" | 3. (32) | Omega | ||
10.09.2023 - Belgian Club Relay - Elsenborn | |||||||
Belgian club Relay | 7000 m | 1:19:42 | 11'23" | 28. (52) | Omega | ||
11.06.2023 - VK Mixed Sprint Aflossing - Fort V Edegem | |||||||
OV Mixed Relay Open | 2830 m | 0:23:04 | 8'09" | 7. (17) | Omega | ||
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | |||||||
D:03 | 4220 m | 0:38:38 | 9'09" | 8. (16) | Omega | ||
14.05.2023 - Scoreloop - Borgnool | |||||||
D-18 | CC | Omega | |||||
05.02.2023 - VK Aflossing (Wisselbeker Gilbert Staepelaere) - Gentbrugse Meersen | |||||||
Aflossing | 5600 m | 0:50:10 | 8'58" | 12. (44) | Omega | ||
21.01.2023 - Be Arrows Sprint Training - Leuven | |||||||
D:Spectators | 5000 m | 0:40:41 | 8'08" | 2. (6) | Omega | ||
30.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 5 - Solterheide | |||||||
D-18 | 5080 m | 0:47:56 | 9'26" | 1. (8) | Omega | ||
29.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 4 - Masy Zuid | |||||||
D-18 | 5350 m | 0:46:37 | 8'43" | 4. (8) | Omega | ||
28.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 3 - Brouwhuisseheide | |||||||
D-18 | 5200 m | 0:57:06 | 10'59" | 6. (8) | Omega | ||
27.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 2 - Weelde Depot | |||||||
D-18 | 4960 m | 0:40:53 | 8'15" | 3. (8) | Omega | ||
26.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 1 - Waterschei | |||||||
D-18 | 5200 m | NCL | Omega | ||||
18.09.2022 - Championnat de Belgique de Relais - Bois du Beynert - Arlon | |||||||
D. Junioren - Juniores | 3100 m | 0:34:54 | 11'15" | 2. (3) | Omega | ||
11.09.2022 - City Cup Berchem - Berchem | |||||||
D:03 | 5830 m | 0:36:31 | 6'16" | 1. (12) | Omega | ||
04.09.2022 - BEL Meisterschaft Langdistanz - Schlierbach | |||||||
D-18 | 5820 m | 175 m | 1:16:43 | 13'11" | 5. (7) | Omega | |
28.08.2022 - Belgian Club Relay 2022 - Gives | |||||||
Belgian club Relay | 3790 m | 0:55:19 | 14'36" | 11. (32) | Omega | ||
15.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 3 - ZWARTE WEG OOST | |||||||
D-18 | 5580 m | 1:18:26 | 14'03" | 2. (6) | Omega | ||
14.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 2 - STALEYCKERHEIDE | |||||||
D-18 | 5520 m | 1:12:22 | 13'07" | 1. (6) | Omega | ||
13.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 1 - ZWARTE WEG WEST | |||||||
D-18 | 4510 m | 0:55:31 | 12'19" | 1. (6) | Omega | ||
07.08.2022 - Challenge Wagener - Botrange | |||||||
Wagener | 1:16:38 | 17. (34) | Omega | ||||
27.07.2022 - Gerhagen - Tessenterlo | |||||||
D:02 | 4590 m | 1:16:08 | 16'35" | 20. (30) | Omega | ||
03.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 3 - Louveterie La Gileppe | |||||||
D-18 | 5070 m | 180 m | 1:12:36 | 14'19" | 3. (4) | Omega | |
02.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 2 - La Gileppe | |||||||
D-18 | 4970 m | 75 m | 0:58:21 | 11'44" | 3. (5) | Omega | |
01.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 1 - Eupen | |||||||
D-18 | 4160 m | 90 m | 0:48:42 | 11'42" | 2. (5) | Omega | |
26.06.2022 - Nationale LD - Huy | |||||||
D-18 | 3600 m | 50 m | 1:26:21 | 23'59" | 1. (1) | Omega | |
06.06.2022 - City O cup 3 - BERINGEN MIJN | |||||||
D:03 | 3980 m | 0:30:56 | 7'46" | 2. (15) | Omega | ||
21.05.2022 - VK sprint - Kessel-Lo | |||||||
D. Junioren - Juniores | 2820 m | 0:18:24 | 6'31" | 6. (8) | Omega | ||
08.05.2022 - VK Sprintaflossing - Kapermolen | |||||||
OV Mixed Relay Open | 3160 m | 0:21:08 | 6'41" | 14. (15) | Omega | ||
01.05.2022 - FUN-Sprint Kantienberg - GENT | |||||||
D:Kantienberg 3 | 2020 m | 0:26:22 | 13'03" | 4. (19) | Omega | ||
01.05.2022 - CUP-Sprint Citadelpark - GENT | |||||||
D-18 | 2640 m | 0:20:49 | 7'53" | 2. (4) | Omega | ||
16.04.2022 - LOS1-Heuvelhof - Heuvelhof Leuven | |||||||
D:02 | 2340 m | 0:16:56 | 7'14" | 2. (11) | Omega | ||
03.04.2022 - ASOM 2022 - SUN WRE Sprint & City Race - Merksem | |||||||
W JUNIOR | 7450 m | 0:45:37 | 6'07" | 2. (9) | Omega | ||
02.04.2022 - ASOM 2022 - SAT Sprint 2 - Antwerp Linkeroever | |||||||
W JUNIOR | 3230 m | 0:17:41 | 5'28" | 6. (16) | Omega | ||
02.04.2022 - ASOM 2022 - SAT Sprint 1 - Antwerp Linkeroever | |||||||
W JUNIOR | 2600 m | 0:14:36 | 5'37" | 10. (16) | Omega | ||
27.03.2022 - BK midden afstand - HELCHTERENBOS | |||||||
D-18 | 4440 m | 0:38:52 | 8'45" | 5. (7) | Omega | ||
29.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 4 - SCHOOTSHEI | |||||||
D-16 | 5200 m | 0:54:16 | 10'26" | 3. (7) | Omega | ||
28.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 3 - POSTEL | |||||||
D-16 | 5020 m | 0:51:32 | 10'16" | 3. (11) | Omega | ||
26.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 1 - LOMMEL SAHARA | |||||||
D-16 | 5180 m | 0:53:16 | 10'17" | 4. (10) | Omega | ||
25.09.2021 - BK SPRINT - HOUTEM | |||||||
D-16 | 1920 m | 0:13:07,738 | 6'50" | 3. (6) | Omega | ||
24.09.2021 - Aflossing Rik Thys - Opglabbeek | |||||||
H. Open | 5000 m | 0:52:36 | 10'31" | 42. (90) | Omega | ||
29.08.2021 - Championnat de Belgique Interclub - Vivy - Rochehaut | |||||||
D-16 | 4300 m | 140 m | 0:55:14 | 12'51" | 2. (3) | Omega | |
22.08.2021 - City - O - BILZEN - BILZEN | |||||||
D:06 | 5150 m | 1:01:59 | 12'02" | 3. (4) | Omega | ||
15.08.2021 - Flanders 3 days - De Winner - Hechtel-Eksel | |||||||
D-16 | 5690 m | 0:57:13 | 10'03" | 2. (7) | Omega | ||
14.08.2021 - Flanders 3 days - De Gorten - Hechtel-Eksel | |||||||
D-16 | 5610 m | 1:00:33 | 10'48" | 2. (7) | Omega | ||
13.08.2021 - Flanders 3 days - De Groote Hof - Hechtel-Eksel | |||||||
D-16 | 5550 m | 1:13:08 | 13'11" | 2. (7) | Omega | ||
24.07.2021 - Gerhagen - Tessenderlo | |||||||
D:02 | 5820 m | 1:52:30 | 19'20" | 13. (22) | Omega | ||
11.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 3 - St.Vith | |||||||
D-16 | 4550 m | 80 m | 0:57:50 | 12'43" | 5. (9) | Omega | |
10.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 2 - St.Vith | |||||||
D-16 | 4730 m | 50 m | 0:44:50 | 9'29" | 3. (9) | Omega | |
09.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 1 - St.Vith | |||||||
D-16 | 3480 m | 50 m | 0:50:26 | 14'30" | 5. (9) | Omega | |
01.07.2021 - HOS Kermt - Hasselt | |||||||
D:01 | 3700 m | 0:36:21 | 9'49" | 4. (12) | Omega | ||
27.06.2021 - VK SPRINT - TIVOLI - Mechelen | |||||||
D. Espoirs - Beloften | 2250 m | 0:18:58 | 8'26" | 3. (10) | Omega | ||
26.06.2021 - Championnat de Belgique de Moyenne Distance - SPA NORD | |||||||
D-16 | 3720 m | 95 m | 0:52:59 | 14'15" | 5. (7) | Omega | |
26.05.2021 - LOS 2021-4 - De Kluis | |||||||
D:05 | 3460 m | 0:33:05 | 9'33" | 1. (3) | Omega | ||
15.05.2021 - LOS 2021-3 - Leuven | |||||||
D:02 | 2490 m | 35 m | 0:18:02 | 7'14" | 1. (17) | Omega | |
18.04.2021 - Team Belgium Selection Race - Zaventem | |||||||
D-16 | 2790 m | 0:20:03 | 7'11" | 6. (6) | Be Arrows - U16 | ||
11.04.2021 - Selection - Long Distance - Herbeumont | |||||||
D16 | 4400 m | 230 m | 0:53:42 | 12'12" | 4. (6) | Be Arrows - U16 | |
10.04.2021 - Selection - Middle Distance - Forêt d'Anlier | |||||||
D16 | 3500 m | 65 m | 0:27:47 | 7'56" | 2. (6) | Be Arrows - U16 | |
21.03.2021 - Alma - Haut niveau - Alma | |||||||
D:Noir long | 2100 m | 0:28:43 | 13'40" | 7. (11) | Be Arrows - U16 | ||
24.10.2020 - LOS 7 -Training Schaatsbaan - LOS 7 - Leuven | |||||||
D:03 | 3740 m | 1:01:04 | 16'19" | 6. (22) | Omega | ||
18.10.2020 - BK midden - Weyervlakte - Hechtel-Eksel | |||||||
D-16 | 3320 m | 1:00:10 | 18'07" | 12. (13) | Omega | ||
10.10.2020 - LOS 6 - Sportoase - Leuven | |||||||
D:02 | 1980 m | 0:16:08 | 8'08" | 3. (18) | Omega | ||
04.10.2020 - Nationale Middle - De Witte Bergen - Kasterlee | |||||||
D-16 | 3350 m | 20 m | 0:35:57 | 10'43" | 6. (8) | Omega | |
19.09.2020 - LOS 5 - Arenbergpark - Leuven | |||||||
D:01 | 4720 m | 0:47:20 | 10'01" | 13. (15) | Omega | ||
06.09.2020 - Belgian Club Relay - Anlier - Les Loups Bleus | |||||||
Belgian club Relay | 2890 m | 0:29:44 | 10'17" | 38. (48) | Omega | ||
29.08.2020 - Nationale Moyenne Distance - Spa - Sources | |||||||
D-16 | 4530 m | 105 m | 0:55:45 | 12'18" | 1. (4) | Omega | |
09.08.2020 - Challenge Wagener - Vielsalm | |||||||
Wagener | 1:04:47 | 18. (35) | Omega | ||||
12.07.2020 - Régionale 5 circuits EUPEN - La SOOR | |||||||
D:Rouge | 4300 m | 150 m | 1:19:37 | 18'30" | 8. (22) | Omega | |
14.02.2020 - Avond-O - Zwarte Horst | |||||||
D:02 | 4700 m | 1:51:10 | 23'39" | 2. (5) | Omega | ||
12.01.2020 - Wintercriterium Witgoor - DESSEL | |||||||
D:09 | 5230 m | NCL | Omega | ||||
30.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 5 - Helchterenbos | |||||||
D-14 | 3980 m | 0:33:51 | 8'30" | 2. (10) | Omega | ||
29.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 4 - Koersel-Fonteintje | |||||||
D-14 | 4370 m | 0:52:21 | 11'58" | 2. (10) | Omega | ||
28.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 3 - Opglabbeek | |||||||
D-14 | 4080 m | 0:40:41 | 9'58" | 2. (10) | Omega | ||
27.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 2 - Solterheide | |||||||
D-14 | 4200 m | 0:42:10 | 10'02" | 1. (10) | Omega | ||
26.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 1 - Hoge Mouw | |||||||
D-14 | 4000 m | 0:52:34 | 13'08" | 7. (10) | Omega | ||
13.11.2019 - SVS kampioenschap - Provinciaal domein Kessel-lo | |||||||
D:03 | 3500 m | 0:31:48 | 9'05" | 2. (9) | Campus Redingenhof Leuven | ||
18.10.2019 - Openingsavondaflossing - Daginschrijving - De Kluis | |||||||
SD | 4300 m | 1:20:20 | 18'40" | 6. (10) | Omega | ||
29.09.2019 - Wisselbeker Staepelaere - Masy Zuid | |||||||
H. Open | 4050 m | 0:30:00 | 7'24" | 9. (52) | Omega | ||
15.09.2019 - BK RELAY - GENK | |||||||
D. Espoirs - Beloften | 4520 m | 0:41:58 | 9'17" | 4. (8) | Omega | ||
08.09.2019 - BK lang - Dilsen-Stokkem | |||||||
D-14 | 4700 m | 65 m | 0:45:12 | 9'37" | 3. (14) | Omega | |
18.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | |||||||
D-14 | 5090 m | 1:14:28 | 14'37" | 3. (9) | Omega | ||
17.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | |||||||
D-14 | 4800 m | 0:47:40 | 9'55" | 2. (8) | Omega | ||
16.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | |||||||
D-14 | 5110 m | 0:51:26 | 10'03" | 2. (8) | Omega | ||
15.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | |||||||
D-14 | 3720 m | 1:10:03 | 18'49" | 4. (8) | Omega | ||
27.07.2019 - Gerhagen - Tessenderlo | |||||||
D:03 | 3150 m | 0:53:34 | 17'00" | 6. (13) | Omega | ||
27.06.2019 - HOS 3 - Banneux - Hasselt | |||||||
D:3km | 3060 m | 0:35:21 | 11'33" | 2. (16) | Omega | ||
19.05.2019 - BK Sprint - Overpelt | |||||||
D-14 | 2040 m | 0:18:40 | 9'09" | 3. (12) | Omega | ||
28.04.2019 - Nationaler MD - St.Vither Wald Süd | |||||||
D-14 | 2660 m | 45 m | 0:24:05 | 9'03" | 2. (8) | Omega | |
14.04.2019 - City-O Sint-Niklaas - Sint-Niklaas | |||||||
D:05 | 3820 m | 0:35:48 | 9'22" | 3. (11) | Omega | ||
31.03.2019 - Nationale Sprint - Bobbejaanland | |||||||
D-14 | 1290 m | 0:20:39 | 16'00" | 5. (18) | Omega | ||
24.03.2019 - Regionale Sledderlo - Genk | |||||||
D:05 | 4200 m | 0:57:58 | 13'48" | 4. (15) | Omega | ||
03.03.2019 - VK Lang - Kattenbos | |||||||
SD | 4010 m | 0:52:02 | 12'58" | 15. (34) | Omega | ||
24.02.2019 - Stadspark (tvv Ploegen) - Turnhout | |||||||
D:05 | 3600 m | 1:00:02 | 16'40" | 17. (21) | Omega | ||
15.02.2019 - ISF-MOEV Aarschot - Aarschot | |||||||
D:03 | 3060 m | 0:41:55 | 13'41" | 19. (30) | Omega | ||
20.01.2019 - Kepkensberg - Ham | |||||||
D:05 | 3220 m | 0:54:44 | 16'59" | 7. (20) | Omega | ||
13.01.2019 - Wintercriterium Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | |||||||
D:05 | 4310 m | 1:03:00 | 14'37" | 8. (20) | Omega | ||
06.01.2019 - Den Ijzeren Paal - Kerkhoven | |||||||
D:05 | 4690 m | 0:49:43 | 10'36" | 3. (18) | Omega | ||
30.12.2018 - Sylvester 2018 - day 5 - Vlierden | |||||||
D-14 | 4300 m | 0:38:00 | 8'50" | 1. (7) | Omega | ||
29.12.2018 - Sylvester 2018 - day 4 - Houthalen | |||||||
D-14 | 4180 m | 0:57:44 | 13'48" | 8. (10) | Omega | ||
28.12.2018 - Sylvester 2018 - day 3 - Houthalen | |||||||
D-14 | 3960 m | 0:41:55 | 10'35" | 1. (7) | Omega | ||
27.12.2018 - Sylvester 2018 - day 2 - Heiderbos | |||||||
D-14 | 3710 m | 0:42:18 | 11'24" | 6. (9) | Omega | ||
26.12.2018 - Sylvester 2018 - day 1 - Maasmechelen | |||||||
D-14 | 4100 m | 70 m | 0:59:55 | 14'36" | 5. (7) | Omega | |
22.12.2018 - Indoor - Outdoor individueel - Ham | |||||||
D:05 | 460 m | 0:34:15 | 74'27" | 1. (4) | Omega | ||
24.11.2018 - ISF Selectie Pijnven - Pijnven Noord | |||||||
D:W2.1 | 4490 m | 1:26:16 | 19'12" | 15. (24) | Redingenhof - Leuven | ||
18.11.2018 - Wintercriterium Keiheuvel - BALEN | |||||||
D:05 | 4740 m | 1:02:18 | 13'08" | 5. (22) | Omega | ||
11.11.2018 - 3ème étape du Brussels Orienteering Challenge - Groenendaal | |||||||
D:Rouge | 3100 m | 95 m | 1:00:26 | 19'29" | 15. (28) | Omega | |
04.11.2018 - VK middel - Gruitrode | |||||||
DESP | 3740 m | 0:55:52 | 14'56" | 5. (8) | Omega | ||
21.10.2018 - BK Interclub - Opglabbeek | |||||||
SE | 3210 m | 1:10:29 | 21'57" | 11. (20) | Omega | ||
14.10.2018 - Nat Lang De Roeler - | |||||||
SE | 3000 m | 0:52:01 | 17'20" | 2. (15) | Omega | ||
16.09.2018 - Regionale - Bokrijk - Bokrijk | |||||||
D:05 | 3900 m | 0:39:37 | 10'09" | 3. (22) | Omega | ||
26.08.2018 - BK Clubaflossing - Vierveld | |||||||
Belgian club Relay | 2130 m | 0:22:13 | 10'25" | 22. (36) | Omega | ||
12.08.2018 - Hoevenzavel - Genk | |||||||
D:04 | 3530 m | 1:03:16 | 17'55" | 11. (15) | Omega | ||
01.07.2018 - ASOM - City Race - Ieper | |||||||
W YOUTH -16 | 3360 m | 0:36:37 | 10'53" | 4. (10) | Omega | ||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 2 - Kortrijk | |||||||
W YOUTH -16 | 1930 m | 0:15:26 | 7'59" | 3. (12) | Omega | ||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 1 WRE - Kortrijk | |||||||
W YOUTH -16 | 1910 m | 0:16:44 | 8'45" | 3. (12) | Omega | ||
24.06.2018 - VK Sprint - Hasselt | |||||||
D. Espoirs - Beloften | 2400 m | 0:20:37 | 8'35" | 4. (12) | Omega | ||
06.06.2018 - De Kluis - Sint-Joris-Weert | |||||||
D:03 | 3100 m | 0:33:22 | 10'45" | 1. (10) | Omega | ||
03.06.2018 - Diest - Diest | |||||||
D:05 | 3700 m | 0:49:17 | 13'19" | 10. (29) | Omega | ||
13.05.2018 - Départementale Longue Distance - Les Lhuys | |||||||
Jaune | 3070 m | 95 m | 0:27:23 | 8'55" | 1. (24) | Omega | |
29.04.2018 - Nationale midden afstand - Melberg - Zillebos - Genk | |||||||
D-14 | 3500 m | 0:57:00 | 16'17" | 3. (5) | Omega | ||
25.02.2018 - BK Middle - Hooggoed - Aalter | |||||||
D-14 | 3310 m | 0:57:04 | 17'14" | 7. (11) | Omega | ||
11.02.2018 - Heeserbergen - Lommel | |||||||
D:05 | 3800 m | 0:46:56 | 12'21" | 5. (10) | Omega | ||
21.01.2018 - Geneberg - Ham | |||||||
D:05 | 5030 m | 0:52:23 | 10'24" | 4. (26) | Omega | ||
14.01.2018 - Wintercriterium Koersel 't Fonteintje - KOERSEL | |||||||
D:05 | 4200 m | NCL | Omega | ||||
05.01.2018 - JENEVERCROSS - KESSELSE HEIDE | |||||||
D:03 | 3200 m | 1:10:56 | 22'10" | 6. (11) | Omega | ||
30.12.2017 - Sylvester 2017 - Herentals | |||||||
D11-12 | 2850 m | 0:39:00 | 13'41" | 1. (7) | Omega | ||
29.12.2017 - Sylvester 2017 - Hulst | |||||||
D11-12 | 2300 m | 0:19:56 | 8'39" | 1. (6) | Omega | ||
28.12.2017 - Sylvester 2017 - Leopoldsburg | |||||||
D11-12 | 2300 m | 0:31:22 | 13'38" | 5. (7) | Omega | ||
27.12.2017 - Sylvester 2017 - Kattenbos | |||||||
D11-12 | 2670 m | 0:42:38 | 15'58" | 2. (7) | Omega | ||
26.12.2017 - Sylvester 2017 - Genk | |||||||
D11-12 | 2670 m | 0:31:03 | 11'37" | 2. (6) | Omega | ||
23.12.2017 - INDOOR WEDSTRIJD KRISTOFFELHEEM - OOSTHAM | |||||||
D:04 | 800 m | 0:42:20 | 52'54" | 5. (14) | Omega | ||
23.12.2017 - SCORE INDOOR - OOSTHAM | |||||||
D:01 | 0:12:38 | 2. (35) | Omega | ||||
17.12.2017 - Wintercriterium Kattevenia - GENK | |||||||
D:06 | 3500 m | 0:58:12 | 16'37" | 5. (12) | Omega | ||
03.12.2017 - Régionale Moyenne Distance - Louvain-la-Neuve | |||||||
D:Bleu | 3200 m | 0:47:08 | 14'43" | 3. (14) | Omega | ||
19.11.2017 - Herfstwisselbeker - Maasmechelen | |||||||
D:16 | 2600 m | 0:32:36 | 12'32" | -- (2) | Omega | ||
12.11.2017 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2017 - La Hulpe | |||||||
D:Bleu court | 2720 m | 50 m | 0:46:07 | 16'57" | 13. (16) | Omega | |
05.11.2017 - Meetshoven - Aarschot | |||||||
D:06 | 3200 m | 0:46:01 | 14'22" | 3. (9) | Omega | ||
15.10.2017 - Vlaams Kampioenschap Aflossing - Leopoldsburg | |||||||
H. Open | 3900 m | 1:14:26 | 19'05" | 65. (70) | Omega | ||
08.10.2017 - Sprint 2 - Stade Fallon | |||||||
D:03 | 1300 m | 30 m | 0:24:17 | 18'40" | 19. (26) | Omega | |
08.10.2017 - Championnat FRSO Sprint - RVOS Sprint Meisterschaft - Alma - Louvain-en-Woluwe | |||||||
D. Pupilles | 1000 m | 0:13:40 | 13'40" | 4. (17) | Omega | ||
10.09.2017 - BK aflossing - Gruitrode | |||||||
D. Pupilles | 2200 m | 0:19:34 | 8'53" | 1. (8) | Omega | ||
03.09.2017 - Regionale Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | |||||||
D:07 | 2300 m | 0:23:55 | 10'23" | 2. (10) | Omega | ||
15.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-Oost | |||||||
D-12 | 2190 m | 0:26:16 | 11'59" | 1. (9) | Omega | ||
14.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-West | |||||||
D-12 | 2620 m | 0:30:39 | 11'41" | 3. (8) | Omega | ||
13.08.2017 - 4 Days of Flanders - Oud-Waterschei | |||||||
D-12 | 2660 m | 0:29:19 | 11'01" | 3. (9) | Omega | ||
12.08.2017 - 4 Days of Flanders - Kolenspoor | |||||||
D-12 | 2190 m | 0:33:41 | 15'22" | 3. (9) | Omega | ||
23.06.2017 - Lenteloop - Kessel-Lo - Kessel-Lo | |||||||
D:03 | 3100 m | 0:35:53 | 11'34" | 1. (8) | Omega | ||
05.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL SAHARA | |||||||
D-12 | 2700 m | 0:34:14 | 12'40" | 4. (8) | Omega | ||
04.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL KATTEBOS | |||||||
D-12 | 3300 m | 1:17:25 | 23'27" | 7. (8) | Omega | ||
03.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL PIJNVEN | |||||||
D-12 | 2200 m | 0:32:00 | 14'32" | 5. (7) | Omega | ||
24.05.2017 - Lenteloop Schoterse bossen World Orienteering Day - Tessenderlo | |||||||
D:03 | 3190 m | 0:47:54 | 15'00" | 7. (24) | Omega | ||
12.03.2017 - Regionale HOGE RIELEN - KASTERLEE | |||||||
D:06 | 3100 m | 0:53:59 | 17'24" | 6. (16) | Omega | ||
11.03.2017 - BK Avond - Hoge Mouw | |||||||
SE | 2500 m | 1:16:13 | 30'29" | 11. (12) | VVO Stage | ||
26.02.2017 - Nationale 1 - Schootshei | |||||||
Kinder-O | 1000 m | 20 m | NT | Omega | |||
D-12 | 3200 m | 65 m | 0:52:07 | 16'17" | 4. (8) | Omega | |
22.01.2017 - Regionale Gerhees - Ham | |||||||
D:06 | 3100 m | 0:58:18 | 18'48" | 5. (15) | Omega | ||
15.01.2017 - Wintercriterium Helchterenbos - KOERSEL | |||||||
D:06 | 3500 m | 0:56:49 | 16'14" | 2. (11) | Omega | ||
30.12.2016 - Sylvester5-2016 - Meeuwen-Gruitrode | |||||||
D-12 | 2600 m | 0:48:32 | 18'39" | 5. (7) | Omega | ||
27.12.2016 - Sylvester5-2016 - Hechtel | |||||||
D-12 | 2700 m | 0:35:21 | 13'05" | 4. (10) | Omega | ||
26.12.2016 - Sylvester5-2016 - Neerpelt | |||||||
D-12 | 2700 m | 0:32:38 | 12'05" | 5. (9) | Omega | ||
20.11.2016 - Rik Thys Bokrijk - Genk | |||||||
D:06 | 2700 m | 1:02:28 | 23'08" | 8. (11) | Omega | ||
06.11.2016 - Herfstwisselbeker - Heeserbergen - Lommel | |||||||
D:IOF 6 | 2900 m | 15 m | 0:35:29 | 12'14" | 1. (4) | Omega | |
28.08.2016 - City-O Leuven - Leuven | |||||||
D:06 | 2070 m | 0:45:56 | 22'11" | 3. (12) | Omega | ||
15.08.2016 - 3 daagse van Limburg - Vierveld - Connecterra | |||||||
D-12 | 3300 m | 50 m | 1:08:37 | 20'47" | 7. (8) | Omega | |
Kinder-O | NT | Omega | |||||
14.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve N - Connecterra | |||||||
D-12 | 3000 m | 60 m | 0:51:47 | 17'15" | 6. (8) | Omega | |
13.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve Zuid | |||||||
D-12 | 3100 m | 10 m | 0:50:29 | 16'17" | 6. (8) | Omega | |
12.06.2016 - Regionale Zillebos - Melberg - GENK | |||||||
D:07 | 2000 m | 0:29:56 | 14'57" | 2. (10) | Omega | ||
04.10.2015 - City-O Aarschor - Aarschot | |||||||
D:06 | 3000 m | 10 m | 0:40:51 | 13'36" | 9. (18) | Omega | |
07.06.2015 - Regionale Zillebos & Melberg - GENK | |||||||
D:07 | 1900 m | 0:31:53 | 16'46" | 6. (17) | Omega | ||
D:08 | 1100 m | 0:00:10 | 0'09" | -- (10) | Omega | ||
27.05.2015 - Lenteloop Kessel-Lo - Kessel-Lo | |||||||
D:03 | 3000 m | 0:52:07 | 17'22" | 5. (12) | Omega | ||
30.12.2014 - Sylvester5-2014 - Gerhees | |||||||
D-10 | 2570 m | 0:41:12 | 16'01" | 4. (7) | Omega | ||
30.12.2014 - Daginschrijving Sylvester 2014 - Dag 5 - Gerhees | |||||||
D:04 | 1000 m | NT | Omega | ||||
29.12.2014 - Sylvester5-2014 - De Roeler | |||||||
D-10 | 2400 m | 1:34:36 | 39'24" | 6. (6) | Omega | ||
28.12.2014 - Daginschrijving Sylvester 2014 - Dag 3 - | |||||||
D:05 | NT | Omega | |||||
28.12.2014 - Sylvester5-2014 - Weyervlakte | |||||||
D-10 | 2600 m | 0:53:20 | 20'30" | 9. (11) | Omega | ||
27.12.2014 - Sylvester5-2014 - Witte Bergen | |||||||
D-10 | 2500 m | 0:41:45 | 16'42" | 3. (6) | Omega | ||
21.12.2014 - Wintercriterium WILLEKENSBERG - LUMMEN | |||||||
D:06 | 3100 m | 0:45:21 | 14'37" | 7. (17) | Omega | ||
07.12.2014 - Sinterklaascross "Kamp van Beverlo" - Leopoldsburg | |||||||
D:07 | 2200 m | 0:35:28 | 16'07" | 7. (18) | Omega | ||
23.11.2014 - Memorial day Bos van Hees - Zelem | |||||||
D:07 | 3100 m | 0:50:30 | 16'17" | 8. (11) | Omega | ||
31.08.2014 - Leuven - Leuven | |||||||
D:05 | 2820 m | 0:44:36 | 15'48" | 15. (41) | Omega | ||
24.08.2014 - Pijnven - | |||||||
D:07 | 2100 m | 0:30:31 | 14'31" | 3. (4) | Omega | ||
17.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | |||||||
D-10 | 2450 m | 30 m | 0:34:08 | 13'55" | -- (12) | Omega | |
17.08.2014 - FL3D - 3 - Daginschrijving - Waterschei | |||||||
:04 | 1000 m | NT | Omega | ||||
16.08.2014 - FL3D - 2 - Daginschrijving - Kolenspoor | |||||||
:04 | 4000 m | NT | Omega | ||||
16.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | |||||||
D-10 | 2280 m | 0:34:11 | 14'59" | -- (11) | Omega | ||
15.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | |||||||
D-10 | 2980 m | 0:48:12 | 16'10" | -- (10) | Omega | ||
06.10.2013 - Daginschrijving VK Aflossing "Bos van Hees" - Schaffen | |||||||
3 | 2000 m | 0:30:39 | 15'19" | 3. (21) | Omega | ||
4 | 4200 m | NT | Omega | ||||
18.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Rijksbos | |||||||
D-10 | 2120 m | 0:37:24 | 17'38" | 8. (11) | Omega | ||
Kinder-O | NT | Omega | |||||
17.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Vlasmeer | |||||||
Kinder-O | NT | Omega | |||||
D-10 | 2020 m | 0:32:38 | 16'09" | 5. (10) | Omega | ||
16.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Einderheide | |||||||
D-10 | 1980 m | 0:37:22 | 18'52" | 9. (10) | Omega | ||
20.05.2013 - 3 daagse van België - dag 3 - Kattevenia | |||||||
D:05 | 1000 m | 0:00:00 | 0'00" | 0. (16) | Omega | ||
26.08.2012 - Leuven oriënteert - Leuven | |||||||
D:07 | 2420 m | 0:53:47 | 22'13" | 5. (6) | Omega |