WebRes.helga-o.com |
28.03.2024 - Wisselbeker Kamp van Beverlo - | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
H:05 | 4780 m | 0:54:56 | 11'30" | 8. (26) | ||
24.03.2024 - Interland 2024 - Open race - Habay-la-Neuve | ||||||
14 | 4410 m | 40 m | 0:53:08 | 12'03" | 10. (31) | |
17.03.2024 - Nationale Moyenne Distance - Weris | ||||||
H75 | 2530 m | 60 m | 0:31:08 | 12'18" | 4. (12) | |
16.03.2024 - Championnat de Belgique de nuit - Weris | ||||||
H. Masters D | 3340 m | 75 m | 0:53:46 | 16'06" | 1. (13) | |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | ||||||
H75 | 3080 m | 0:33:17 | 10'48" | 3. (12) | ||
08.03.2024 - Avond - Ham | ||||||
H:03 | 3500 m | 0:50:11 | 14'20" | 3. (15) | ||
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | ||||||
H75 | 3650 m | 0:38:01 | 10'25" | 3. (15) | ||
02.03.2024 - VK avond Weyervlakte - Hechtel | ||||||
H. Masters D | 4010 m | 0:47:17 | 11'47" | 1. (11) | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | ||||||
H:05 | 3430 m | 0:39:31 | 11'31" | 11. (31) | ||
23.02.2024 - Avond-O Oostappense heide - Ommel | ||||||
H:IOF 3 | 3090 m | 0:54:46 | 17'43" | 6. (14) | ||
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
H:05 | 3420 m | 0:39:53 | 11'40" | 5. (22) | ||
04.02.2024 - Regionale - Merodes Bossen & Kruiskensberg | ||||||
H:Zwart middel | 6180 m | 1:20:58 | 13'06" | 36. (43) | ||
28.01.2024 - Regionale - Horensberg - As | ||||||
H:OH Zwart middel | 5000 m | 1:10:28 | 14'06" | 12. (15) | ||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | ||||||
H:04 | 4540 m | 1:06:02 | 14'33" | 11. (26) | ||
14.01.2024 - Regionale - Hamont | ||||||
H:04 | 4000 m | 0:53:07 | 13'17" | 10. (22) | ||
12.01.2024 - Avondwedstrijd Kelchterhoef - Houthalen | ||||||
H:03 | 3280 m | 0:37:24 | 11'24" | 3. (12) | ||
30.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 5 - Weelde Vliegveld | ||||||
H70 | 3460 m | 0:32:05 | 9'16" | 3. (15) | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | ||||||
H70 | 3410 m | 0:31:34 | 9'15" | 1. (15) | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | ||||||
H70 | 3610 m | 0:39:12 | 10'52" | 2. (15) | ||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | ||||||
H70 | 3390 m | 0:28:38 | 8'27" | 2. (15) | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | ||||||
H70 | 3330 m | 0:42:31 | 12'46" | 8. (15) | ||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | ||||||
H:Oro-Hydro 5 | 3380 m | 0:39:56 | 11'49" | 4. (14) | ||
08.12.2023 - Avondwedstrijd SAHARA - LOMMEL | ||||||
H:03 | 3310 m | 0:40:07 | 12'07" | 4. (23) | ||
06.12.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Hechtel | ||||||
H:05 | 5140 m | 1:11:35 | 13'56" | 5. (18) | ||
03.12.2023 - Sinterklaascross - Sanicol + Kamp Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
H:04 | 4000 m | 0:41:18 | 10'19" | 18. (33) | ||
01.12.2023 - VK Avond Prinsenpark - Retie | ||||||
H. Masters D | 3420 m | 0:55:49 | 16'19" | 3. (9) | ||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | ||||||
H:05 | 3250 m | 0:34:04 | 10'29" | 4. (29) | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | ||||||
H70 | 4220 m | 0:44:53 | 10'38" | 3. (12) | ||
17.11.2023 - Championnat de Défense Militaire - Militair Kampioenschap Defensie - Pelt | ||||||
H:Omloop 2 | 5000 m | 1:08:38 | 13'44" | 17. (31) | ||
10.11.2023 - Openingsaflossing Graafsbos - Merksplas | ||||||
Openingsavondaflossing | 4200 m | 1:17:35 | 18'28" | 18. (19) | ||
17.10.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Arendonk | ||||||
H:05 | 4900 m | 1:15:56 | 15'30" | 8. (21) | ||
15.10.2023 - 41e Klompen-OL - Weerterbergen | ||||||
H:04 | 4140 m | 0:44:40 | 10'47" | 12. (25) | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | ||||||
H. Masters D | 3280 m | NCL | ||||
05.10.2023 - BMOT - Rodenberg | ||||||
H:04 | 4500 m | 0:53:02 | 11'47" | 9. (23) | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | ||||||
H70 | 4220 m | 1:01:26 | 14'33" | 7. (13) | ||
28.09.2023 - Wisselbeker Rik Thijs 2023 - Saanhoeve - Maasmechelen | ||||||
Open | 5000 m | 1:12:39 | 14'32" | 59. (86) | ||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | ||||||
H70 | 2020 m | 0:37:28 | 18'33" | 5. (14) | ||
17.09.2023 - Fiets-O World Masters Series - Heeserbergen-Sahara | ||||||
M70 | 9960 m | 1:07:25 | 6'46" | 4. (10) | ||
16.09.2023 - Fiets-O World Masters Series - Kattenbos-Pijnven | ||||||
M70 | 16000 m | 1:38:51 | 6'11" | 5. (9) | ||
10.09.2023 - Belgian Club Relay - Elsenborn | ||||||
Belgian club Relay | 5000 m | 1:11:11 | 14'14" | 26. (52) | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | ||||||
H70 | 3090 m | 0:40:45 | 13'11" | 17. (24) | ||
27.08.2023 - CB Interclubs BK - Virton - Rabais | ||||||
H70 | 4170 m | 95 m | 1:46:35 | 25'34" | 10. (10) | |
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | ||||||
M70 | 4190 m | 1:12:13 | 17'14" | 5. (23) | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | ||||||
M70 | 3280 m | 1:00:36 | 18'29" | 15. (24) | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | ||||||
M70 | 3940 m | 0:50:51 | 12'54" | 7. (23) | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | ||||||
M70 | 4000 m | 0:51:56 | 12'59" | 8. (24) | ||
06.08.2023 - Holven - Pelt | ||||||
H:02 | 5870 m | 1:34:44 | 16'08" | 41. (44) | ||
29.07.2023 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:02 | 5570 m | 1:17:24 | 13'54" | 26. (34) | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | ||||||
H70 | 4000 m | 75 m | 0:44:36 | 11'09" | 6. (32) | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | ||||||
H70 | 4000 m | 100 m | 1:03:20 | 15'50" | 17. (32) | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | ||||||
H70 | 3100 m | 40 m | 0:51:17 | 16'33" | 17. (32) | |
25.06.2023 - Challenge Robert Wagener 2023 - Schönberg | ||||||
WAGENER | 1:40:04 | 23. (29) | ||||
21.06.2023 - Lenteloop Westerwijk - Son | ||||||
H:02 | 4850 m | 1:14:52 | 15'26" | 7. (14) | ||
18.06.2023 - City Cup 2023 - 2 forten - Borsbeek | ||||||
H:05 | 3580 m | 0:33:54 | 9'28" | 8. (26) | ||
11.06.2023 - VK Mixed Sprint Aflossing - Fort V Edegem | ||||||
OV Mixed Relay Masters+ | 2220 m | 0:25:04 | 11'17" | 3. (5) | ||
04.06.2023 - City Cup Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:05 | 3200 m | 0:42:35 | 13'18" | 6. (20) | ||
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | ||||||
H:05 | 2830 m | 0:34:00 | 12'01" | 8. (21) | ||
24.05.2023 - Lenteloop Vossemeren - Lommel | ||||||
H:02 | 4190 m | NCL | ||||
21.05.2023 - City - O cup 2 - 2023 - Bree - Beek | ||||||
H:05 | 3300 m | 0:31:40 | 9'36" | 5. (21) | ||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | ||||||
H70 | 1800 m | 40 m | 0:24:13 | 13'27" | 15. (18) | |
14.05.2023 - Scoreloop - Borgnool | ||||||
H70 | 0:27:23 | 1. (3) | ||||
30.04.2023 - City O Cup 1 - 2023 - MEERHOUT | ||||||
H:05 | 2870 m | 0:31:45 | 11'04" | 2. (18) | ||
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | ||||||
H. Masters D | 2220 m | 0:17:41,363 | 7'58" | 5. (20) | ||
19.04.2023 - Lenteloop - Park Molenheide - Helchteren | ||||||
H:02 | 4100 m | 0:43:18 | 10'34" | 17. (30) | ||
16.04.2023 - Nationale(r) LD - Dreihütten-St.Vith | ||||||
H70 | 4890 m | 145 m | 1:02:45 | 12'50" | 14. (25) | |
26.03.2023 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Banneux | ||||||
H70 | 3240 m | 70 m | 0:34:07 | 10'32" | 9. (26) | |
22.03.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Plainevaux | ||||||
H:05 | 5900 m | 1:15:06 | 12'44" | 3. (8) | ||
19.03.2023 - Nationale - Long Distance Oosterlynck - Hoge Mouw | ||||||
H70 | 3580 m | 0:42:10 | 11'47" | 6. (19) | ||
18.03.2023 - BK Nacht - Hoge Rielen & Rulheyde | ||||||
H. Masters D | 3180 m | 0:51:45 | 16'16" | 5. (14) | ||
12.03.2023 - Nationale LD - Hèvremont | ||||||
H70 | 4880 m | 100 m | 1:07:40 | 13'52" | 11. (17) | |
09.03.2023 - Wisselbeker Kamp van Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
05 | 5200 m | 1:04:13 | 12'21" | 5. (23) | ||
05.03.2023 - Regionale - Lommel | ||||||
H:12 | 4780 m | 0:54:39 | 11'26" | 11. (22) | ||
26.02.2023 - Oostappense heide - Ommel | ||||||
H:Orohydro 3 | 3830 m | 0:53:35 | 13'59" | 2. (10) | ||
12.02.2023 - Valentijn - Forest Cup - BUSF - Lommel Sahara | ||||||
H:05 | 3250 m | 0:33:17 | 10'14" | 4. (32) | ||
10.02.2023 - KOVZ Avond-O - Best | ||||||
H:02 | 4270 m | 0:58:57 | 13'48" | 12. (18) | ||
05.02.2023 - VK Aflossing (Wisselbeker Gilbert Staepelaere) - Gentbrugse Meersen | ||||||
Aflossing | 4000 m | 0:44:18 | 11'04" | 25. (44) | ||
03.02.2023 - Avondwedstrijd Fonteintje - KOERSEL | ||||||
H:03 | 3320 m | 0:44:45 | 13'29" | 2. (14) | ||
29.01.2023 - Forest Cup Gerhees - Ham | ||||||
H:05 | 3220 m | 0:40:34 | 12'36" | 5. (23) | ||
30.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 5 - Solterheide | ||||||
H70 | 3430 m | 0:39:48 | 11'36" | 1. (15) | ||
29.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 4 - Masy Zuid | ||||||
H70 | 3700 m | 0:33:26 | 9'02" | 4. (15) | ||
28.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 3 - Brouwhuisseheide | ||||||
H70 | 3200 m | 0:32:49 | 10'15" | 1. (15) | ||
27.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 2 - Weelde Depot | ||||||
H70 | 3440 m | 0:32:28 | 9'26" | 3. (15) | ||
26.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 1 - Waterschei | ||||||
H70 | 3300 m | 0:34:51 | 10'34" | 6. (15) | ||
18.12.2022 - Regionale Heidehuizen-Hutten - Mol | ||||||
H:04 | 4370 m | 0:48:11 | 11'02" | 7. (21) | ||
16.12.2022 - Meetshoven Nacht - Aarschot | ||||||
H:03 | 3650 m | 0:43:58 | 12'03" | 1. (10) | ||
11.12.2022 - Regionale MELBERG -ZILLEBOS - GENK | ||||||
H:04 | 4620 m | 1:01:05 | 13'13" | 9. (19) | ||
04.12.2022 - Kamp Beverlo (Sinterklaascross) - Leopoldsburg | ||||||
H:04 | 4190 m | 0:43:30 | 10'23" | 12. (25) | ||
02.12.2022 - Avond Congo - Mol | ||||||
H:03 | 3550 m | 0:48:52 | 13'46" | 1. (9) | ||
27.11.2022 - Herfstwisselbeker - Dilsenerbos (Forest Cup) - Dilsen-Stokkem | ||||||
H:05 | 3250 m | 0:50:11 | 15'26" | 4. (15) | ||
25.11.2022 - Avondwedstrijd Kelchterhoef - Houthalen | ||||||
H:03 | 3180 m | 1:00:35 | 19'03" | 3. (6) | ||
20.11.2022 - Regionale - Hamont | ||||||
H:03 | 5310 m | NCL | ||||
18.11.2022 - Avondaflossing Tielenkamp - Tielen | ||||||
OPEN | 3400 m | 0:58:06 | 17'05" | 10. (17) | ||
13.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 3 - SCHIPSGAT DUINEN | ||||||
H70 | 3570 m | 1:12:32 | 20'19" | 11. (21) | ||
12.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 2 - KOKSIJDE DE STER | ||||||
H70 | 4080 m | 0:47:31 | 11'39" | 8. (21) | ||
11.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 1 - HET LIEFOORD | ||||||
H70 | 3160 m | 0:38:18 | 12'07" | 4. (21) | ||
06.11.2022 - 40e Klompen-OL - Omlopen - Oostelbeersche heide | ||||||
H:04 | 4300 m | 0:49:26 | 11'30" | 6. (15) | ||
01.11.2022 - Regionale Vriesel - Ranst | ||||||
H:03 | 5450 m | 1:00:06 | 11'02" | 13. (22) | ||
23.10.2022 - Forest Cup - Schootshei - Maaseik | ||||||
H:05 | 3090 m | 0:32:25 | 10'29" | 7. (31) | ||
16.10.2022 - Sprint 2: Lokeren Spoele - Lokeren | ||||||
H:03 | 1890 m | 0:16:25 | 8'41" | 7. (25) | ||
16.10.2022 - Sprint 1: Lokeren - Lokeren | ||||||
H:03 | 1950 m | 0:19:00 | 9'45" | 7. (19) | ||
15.10.2022 - NMBS-kampioensschap Fiets-O - Waterschei | ||||||
H:03 | 15910 m | NCL | ||||
09.10.2022 - Interclub - De Winner | ||||||
H70 | 3330 m | 0:33:00 | 9'55" | 1. (16) | ||
02.10.2022 - Forest cup Hechtelse Duinen Oost - Hechtel | ||||||
H:05 | 3680 m | 0:40:09 | 10'55" | 2. (22) | ||
01.10.2022 - BK MTBO - Sprimont | ||||||
H. Masters D | 10840 m | 280 m | 1:08:43 | 6'20" | 2. (7) | |
25.09.2022 - Scoreloop - Geraardsbergen | ||||||
H:Max 45Min | 0:44:39 | 16. (19) | ||||
25.09.2022 - Nationale Sprint - Geraardsbergen | ||||||
H70 | 2850 m | 38 m | 0:24:22 | 8'33" | 5. (12) | |
24.09.2022 - Regionale Sprint - Geraardsbergen | ||||||
H:03 | 2430 m | 0:27:18 | 11'14" | 1. (6) | ||
24.09.2022 - MTBO - GERAARDSBERGEN | ||||||
03 | 9100 m | 1:08:15 | 7'30" | 3. (17) | ||
18.09.2022 - Championnat de Belgique de Relais - Bois du Beynert - Arlon | ||||||
H. Masters D | 2100 m | 0:25:41 | 12'14" | 2. (5) | ||
11.09.2022 - City Cup Berchem - Berchem | ||||||
H:05 | 3500 m | 0:24:48 | 7'05" | 3. (17) | ||
04.09.2022 - BEL Meisterschaft Langdistanz - Schlierbach | ||||||
H70 | 3870 m | 120 m | 0:50:22 | 13'01" | 9. (20) | |
28.08.2022 - Belgian Club Relay 2022 - Gives | ||||||
Belgian club Relay | 2740 m | 0:46:08 | 16'50" | 3. (32) | ||
21.08.2022 - Nationale Lang - Weyervlakte | ||||||
H70 | 3750 m | 0:38:12 | 10'11" | 2. (19) | ||
15.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 3 - ZWARTE WEG OOST | ||||||
H70 | 4090 m | 0:46:16 | 11'19" | 3. (26) | ||
14.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 2 - STALEYCKERHEIDE | ||||||
H70 | 4050 m | 0:47:19 | 11'41" | 6. (26) | ||
13.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 1 - ZWARTE WEG WEST | ||||||
H70 | 3390 m | 0:37:37 | 11'06" | 4. (26) | ||
07.08.2022 - Challenge Wagener - Botrange | ||||||
Wagener | 2:07:00 | 21. (34) | ||||
31.07.2022 - Thuisblijverscross Peertsbos - Herentals | ||||||
H:02 | 5230 m | 1:15:10 | 14'22" | 14. (30) | ||
03.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 3 - Louveterie La Gileppe | ||||||
H70 | 2780 m | 100 m | 0:47:13 | 16'59" | 13. (27) | |
02.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 2 - La Gileppe | ||||||
H70 | 3390 m | 30 m | 0:39:44 | 11'43" | 12. (27) | |
01.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 1 - Eupen | ||||||
H70 | 2760 m | 45 m | 0:43:10 | 15'38" | 15. (26) | |
26.06.2022 - Nationale LD - Huy | ||||||
H70 | 4100 m | 45 m | 0:57:50 | 14'06" | 3. (14) | |
19.06.2022 - City Cup - Pelt City | ||||||
H:05 | 2490 m | 0:29:08 | 11'42" | 3. (25) | ||
12.06.2022 - VK Aflossing - Sint Anna Linkeroever | ||||||
VK Aflossing | 3220 m | 0:40:44 | 12'39" | 24. (41) | ||
08.06.2022 - Zwarte bergen - Luyksgestel | ||||||
H:02 | 5030 m | 1:21:54 | 16'17" | 15. (18) | ||
06.06.2022 - City O cup 3 - BERINGEN MIJN | ||||||
H:05 | 2820 m | 0:28:06 | 9'58" | 6. (26) | ||
05.06.2022 - CITY O CUP 2 - Sprint 2 - LEOPOLDSBURG GELEEG OOST | ||||||
05 | 1720 m | 0:16:29 | 9'35" | 7. (49) | ||
05.06.2022 - CITY O CUP 2 - Sprint 1 - LEOPOLDSBURG GELEEG WEST | ||||||
05 | 1530 m | 0:14:47 | 9'40" | 6. (47) | ||
29.05.2022 - CITY RACE - WIJNEGEM | ||||||
H:04 | 3220 m | 0:36:26 | 11'19" | 19. (24) | ||
21.05.2022 - VK sprint - Kessel-Lo | ||||||
H. Masters D | 2580 m | 0:22:20 | 8'39" | 3. (18) | ||
18.05.2022 - Lenteloop Raadsherenpark - Vosselaar | ||||||
H:Omloop 1 | 4310 m | 0:43:09 | 10'01" | 17. (28) | ||
15.05.2022 - CB Sprint 2022 - Couvin | ||||||
H70 | 1620 m | 0:18:08 | 11'12" | 6. (15) | ||
11.05.2022 - De Schorre - Boom | ||||||
H:02 | 3900 m | 0:51:27 | 13'12" | 7. (18) | ||
08.05.2022 - VK Sprintaflossing - Kapermolen | ||||||
OV Mixed Relay Masters+ | 1780 m | 0:15:15 | 8'34" | 3. (10) | ||
04.05.2022 - Lenteloop - Vorselaar | ||||||
H:02 | 3980 m | 0:41:42 | 10'29" | 9. (14) | ||
01.05.2022 - FUN-Sprint Kantienberg - GENT | ||||||
H:Kantienberg 4 | 1940 m | 0:37:25 | 19'17" | 8. (12) | ||
01.05.2022 - CUP-Sprint Citadelpark - GENT | ||||||
H70 | 1970 m | 0:22:04 | 11'12" | 3. (7) | ||
24.04.2022 - Zwarte Horst - Luyksgestel | ||||||
H:02 | 4570 m | 1:10:37 | 15'27" | 26. (35) | ||
18.04.2022 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:04 | 4070 m | 0:45:33 | 11'11" | 10. (27) | ||
16.04.2022 - Regionaler 9 Bahnen - Rodt Skihütte | ||||||
H:Noir moyen | 5210 m | 80 m | 1:17:50 | 14'56" | 14. (25) | |
09.04.2022 - Régionale 9 couleurs - Vlessart - Loups bleus | ||||||
H:Noir court | 4110 m | 0:46:12 | 11'14" | 7. (16) | ||
27.03.2022 - BK midden afstand - HELCHTERENBOS | ||||||
H70 | 3320 m | 0:34:34 | 10'25" | 12. (19) | ||
20.03.2022 - Nationale Moyenne Distance - La Houssière | ||||||
H70 | 2600 m | 70 m | 0:35:56 | 13'49" | 6. (16) | |
13.03.2022 - Nationale 2 LD SOFT - Ravels | ||||||
H70 | 3350 m | 0:35:51 | 10'42" | 8. (20) | ||
11.03.2022 - Avond-O Zwarte horst - Luyksgestel | ||||||
H:03 | 2900 m | 0:55:22 | 19'06" | 2. (9) | ||
06.03.2022 - Régionale 9 circuits - Schönberg | ||||||
H:Noir moyen | 5420 m | 170 m | 1:07:12 | 12'24" | 23. (39) | |
05.03.2022 - CB Nuit - Schönberg | ||||||
H. Masters D | 3450 m | 120 m | 0:39:06 | 11'20" | 2. (12) | |
27.02.2022 - Graafsbos - Merksplas | ||||||
H:05 | 3680 m | 0:44:24 | 12'04" | 3. (21) | ||
25.02.2022 - Avond openingsaflossing - HECHTEL | ||||||
H. Open | 3650 m | 0:57:33 | 15'46" | 0. (15) | ||
20.02.2022 - Nationale Longue Distance - Nomont - Famelette | ||||||
H70 | 3060 m | 70 m | 0:38:14 | 12'30" | 6. (21) | |
13.02.2022 - VALENTIJN - FOREST CUP - HECHTEL | ||||||
H:05 | 3470 m | 0:34:58 | 10'05" | 3. (30) | ||
11.02.2022 - VK Avond - Molenheide | ||||||
H. Masters D | 3120 m | 0:39:01 | 12'30" | 4. (12) | ||
06.02.2022 - Vlaams Kampioenschap Middle Distance - Bel | ||||||
H. Masters D | 3040 m | 0:34:59 | 11'30" | 5. (24) | ||
04.02.2022 - Avondwedstrijd HULSEN - BALEN - HULSEN | ||||||
H:03 | 3270 m | 0:51:48 | 15'50" | 4. (13) | ||
30.01.2022 - Sledderlo - Genk | ||||||
H:04 | 4240 m | 0:53:45 | 12'41" | 17. (34) | ||
16.01.2022 - Regionale Hoge Rielen - LICHTAART | ||||||
H:04 | 4380 m | 0:43:15 | 9'52" | 9. (31) | ||
09.01.2022 - VK Lang - Wortel Kolonie | ||||||
H70 | 4070 m | 0:42:24 | 10'25" | 5. (16) | ||
07.01.2022 - Jenevercross - Kessel | ||||||
H:03 | 3100 m | 0:40:50 | 13'10" | 9. (22) | ||
30.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 5 - HEESERBERGEN | ||||||
H70 | 3090 m | 0:31:24 | 10'10" | 3. (16) | ||
29.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 4 - SCHOOTSHEI | ||||||
H70 | 3700 m | 0:44:51 | 12'07" | 4. (14) | ||
28.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 3 - POSTEL | ||||||
H70 | 3540 m | 0:42:10 | 11'55" | 6. (15) | ||
26.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 1 - LOMMEL SAHARA | ||||||
H70 | 3460 m | 0:35:58 | 10'24" | 3. (15) | ||
19.12.2021 - Regionale - Heidehuizen - Balen | ||||||
H:04 | 4020 m | 0:50:46 | 12'38" | 11. (26) | ||
18.12.2021 - O serie KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
H:01 | 4570 m | 0:49:21 | 10'48" | 22. (29) | ||
12.12.2021 - Regionale DE BEELTJENS - WESTERLO | ||||||
H:04 | 4110 m | 0:49:12 | 11'58" | 8. (23) | ||
05.12.2021 - BOC#05 - Rhode-Saint-Genèse - Manège Merry Horse | ||||||
H:Noir moyen | 5600 m | 100 m | 1:13:51 | 13'11" | 24. (36) | |
04.12.2021 - BK Avond / CB Nuit - Ham | ||||||
H. Masters D | 3260 m | 0:57:31 | 17'39" | 3. (10) | ||
28.11.2021 - Regionale - Kolisbos | ||||||
H:04 | 3950 m | 0:43:46 | 11'05" | 10. (17) | ||
26.11.2021 - VK Avond 2021 - Sonnisheide noord | ||||||
H. Masters D | 3500 m | 0:44:05 | 12'36" | 1. (6) | ||
21.11.2021 - Herfstwisselbeker - Hechtel/Eksel | ||||||
H:05 | 3300 m | 0:44:58 | 13'38" | 4. (25) | ||
14.11.2021 - Regionale dagwedstrijd - Molenheide Poppel - Poppel | ||||||
H:05 | 2810 m | 0:31:56 | 11'22" | 2. (20) | ||
12.11.2021 - Nacht Sledderlo - Sledderlo | ||||||
H:03 | 3530 m | 1:03:33 | 18'00" | 5. (11) | ||
11.11.2021 - Regionale dagwedstrijd Gielsbos - Regionale dagwedstrijd - Vosselaar | ||||||
H:05 | 3260 m | 0:36:45 | 11'16" | 2. (20) | ||
07.11.2021 - Klompen-O 2021 - Galgenberg | ||||||
H:05 | 2900 m | 0:28:22 | 9'47" | 3. (20) | ||
06.11.2021 - Nationale Lange afstand - Dilsenerbos | ||||||
H70 | 4330 m | 120 m | 0:55:15 | 12'46" | 4. (20) | |
31.10.2021 - Tweedaagse van de Veluwe - Dag 2 - Arnhemse Heide | ||||||
H70 | 2890 m | 0:28:19 | 9'48" | 1. (14) | ||
30.10.2021 - Tweedaagse van de Veluwe - Dag 1 - Kootwijkerzand | ||||||
H70 | 4500 m | 0:50:54 | 11'19" | 1. (14) | ||
24.10.2021 - Brussels Orienteering Challenge #1 - Tervuren | ||||||
H:Noir moyen | 5700 m | 75 m | 1:09:26 | 12'11" | 14. (30) | |
17.10.2021 - VK Middle - 2021 - Kattenbos | ||||||
H. Masters D | 3380 m | 0:42:43 | 12'38" | 7. (18) | ||
13.10.2021 - Militair Regelmatigheidscriterium - Houthalen-Helchteren | ||||||
H:05 | 4960 m | 0:59:16 | 11'57" | 3. (39) | ||
10.10.2021 - City Race - Hulst - Hulst | ||||||
H:Course 2 | 4980 m | 0:55:20 | 11'07" | 19. (26) | ||
07.10.2021 - HOS Kuringen - Hasselt | ||||||
H:01 | 4940 m | NCL | ||||
03.10.2021 - BK Aflossing - Weyervlakte | ||||||
H. Masters D | 2600 m | 0:53:39 | 20'38" | 0. (8) | ||
26.09.2021 - BRES VK Sprint Mixed Relay - Antwerpen | ||||||
Masters 40+ | 3170 m | NCL | ||||
25.09.2021 - BK SPRINT - HOUTEM | ||||||
H70 | 1640 m | 0:15:06 | 9'12" | 3. (11) | ||
19.09.2021 - BK lange afstand - Helchterenbos - Koersel | ||||||
H70 | 4070 m | 0:49:56 | 12'16" | 10. (20) | ||
15.09.2021 - Militair Regelmatigheidscriterium - Hechtel-Eksel | ||||||
H:04 | 6600 m | 1:29:23 | 13'33" | 22. (39) | ||
12.09.2021 - Belgian Club Relay - Lagland | ||||||
Belgian club Relay | 2900 m | 0:38:46 | 13'22" | 7. (37) | ||
05.09.2021 - Hoeverdijk - Pijnven | ||||||
H:03 | 5730 m | 1:20:44 | 14'05" | 13. (20) | ||
04.09.2021 - Kempen O serie - Lommel sportvelden | ||||||
H:01 | 4050 m | 0:42:41 | 10'32" | 21. (24) | ||
29.08.2021 - Championnat de Belgique Interclub - Vivy - Rochehaut | ||||||
H70 | 3000 m | 125 m | 0:46:35 | 15'32" | 3. (10) | |
22.08.2021 - Challenge Wagener - Worriken | ||||||
Wagener | 1:34:05 | 0. (29) | ||||
21.08.2021 - GOS - Rozebroeken - Gent | ||||||
H:01 | 4450 m | 1:21:29 | 18'19" | 13. (24) | ||
15.08.2021 - Flanders 3 days - De Winner - Hechtel-Eksel | ||||||
H70 | 4000 m | 0:46:39 | 11'40" | 4. (18) | ||
14.08.2021 - Flanders 3 days - De Gorten - Hechtel-Eksel | ||||||
H70 | 4030 m | 0:58:07 | 14'25" | 6. (18) | ||
13.08.2021 - Flanders 3 days - De Groote Hof - Hechtel-Eksel | ||||||
H70 | 4520 m | 1:00:45 | 13'26" | 7. (18) | ||
08.08.2021 - Regionale Rivierenhof - Rivierenhof | ||||||
H:2 | 4770 m | 0:59:51 | 12'33" | 13. (21) | ||
05.08.2021 - AOS Linkeroever - Linkeroever | ||||||
H:Course 1 | 3940 m | 0:38:27 | 9'46" | 26. (39) | ||
01.08.2021 - Indoor Fort Race - Fort VIII Hoboken | ||||||
H:01 | 1650 m | 0:51:52 | 31'26" | 37. (43) | ||
01.08.2021 - Thuisblijverscross Sorghvliedt - Hoboken | ||||||
H:02 | 4770 m | 0:47:18,167 | 9'55" | 9. (15) | ||
24.07.2021 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:02 | 5820 m | 1:31:40 | 15'45" | 34. (47) | ||
17.07.2021 - GOS 7 - Gentbrugse Meersen - Gent | ||||||
H:04 | 4530 m | 1:42:24 | 22'36" | 1. (4) | ||
11.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 3 - St.Vith | ||||||
H70 | 3740 m | 60 m | 0:40:54 | 10'56" | 4. (19) | |
10.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 2 - St.Vith | ||||||
H70 | 3620 m | 25 m | 0:42:09 | 11'39" | 4. (19) | |
09.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 1 - St.Vith | ||||||
H70 | 3020 m | 50 m | 0:37:17 | 12'21" | 2. (19) | |
01.07.2021 - HOS Kermt - Hasselt | ||||||
H:01 | 3700 m | 0:38:34 | 10'25" | 9. (16) | ||
27.06.2021 - VK SPRINT - TIVOLI - Mechelen | ||||||
H. Masters D | 2090 m | 0:21:20 | 10'12" | 4. (13) | ||
26.06.2021 - Championnat de Belgique de Moyenne Distance - SPA NORD | ||||||
H70 | 2710 m | 55 m | 0:38:19 | 14'08" | 5. (18) | |
23.06.2021 - Lenteloop Schorvoort - Turnhout | ||||||
H:01 | 5220 m | 0:59:48 | 11'27" | 21. (36) | ||
20.06.2021 - Nationale Longue Distance - Botrange - Botrange | ||||||
H65 | 4100 m | 85 m | 1:07:09 | 16'23" | 15. (25) | |
13.06.2021 - Régionale Vlessart - Vlessart | ||||||
H:Noir Moyen | 6700 m | 85 m | 2:06:28 | 18'53" | 34. (40) | |
06.06.2021 - City O - LEOPOLDSBURG | ||||||
H:02 | 5970 m | 0:59:11 | 9'55" | 26. (29) | ||
02.06.2021 - Lent-O-loop - Thuisblijverscross - Vosselaar | ||||||
H:01 | 6110 m | 1:30:18 | 14'47" | 39. (44) | ||
29.05.2021 - O serie Galbergen - MOL | ||||||
H:04 | 3890 m | 0:48:07 | 12'22" | -- (13) | ||
26.05.2021 - LOS 2021-4 - De Kluis | ||||||
H:04 | 5310 m | 1:02:08 | 11'42" | 13. (21) | ||
18.10.2020 - BK midden - Weyervlakte - Hechtel-Eksel | ||||||
H70 | 3060 m | 0:38:26 | 12'33" | 3. (25) | ||
11.10.2020 - BK Interclub - LEOPOLDSBURG | ||||||
H70 | 4050 m | 0:42:01 | 10'22" | 5. (26) | ||
10.10.2020 - BK Fiets-O / CB VTT-O - Lommel | ||||||
H. Masters D | 15820 m | 1:39:28 | 6'17" | 3. (9) | ||
04.10.2020 - Nationale Middle - De Witte Bergen - Kasterlee | ||||||
H70 | 2020 m | 10 m | 0:21:46 | 10'46" | 6. (23) | |
27.09.2020 - Championnat de Belgique et FRSO Longue distance - Stambruges | ||||||
H70 | 3500 m | 35 m | 0:51:19 | 14'39" | 4. (19) | |
20.09.2020 - Nationale lang Hechtelse Duinen - Hechtel | ||||||
H70 | 3940 m | 0:45:31 | 11'33" | 3. (21) | ||
13.09.2020 - Nationale Sprint - Ville de Herve | ||||||
H70 | 1910 m | 85 m | 0:22:03 | 11'32" | 6. (15) | |
12.09.2020 - Fiets-O NMBS-BOC - Fiets-O - Kattenbos-Pijnven | ||||||
H:02 | 18340 m | 1:41:05 | 5'30" | 6. (16) | ||
06.09.2020 - Belgian Club Relay - Anlier - Les Loups Bleus | ||||||
Belgian club Relay | 2880 m | 0:34:20 | 11'55" | 14. (48) | ||
29.08.2020 - Nationale Moyenne Distance - Spa - Sources | ||||||
H70 | 3110 m | 60 m | 0:40:59 | 13'10" | 3. (20) | |
09.08.2020 - Challenge Wagener - Vielsalm | ||||||
Wagener | 1:19:18 | 25. (35) | ||||
25.07.2020 - Gerhagen - Gerhagen | ||||||
H:02 | 6000 m | 1:11:33 | 11'55" | 25. (42) | ||
19.07.2020 - Régionale 5 circuits - Bois des Manants | ||||||
H:Noir court | 5800 m | 220 m | 1:46:55 | 18'26" | 38. (60) | |
12.07.2020 - Régionale 5 circuits EUPEN - La SOOR | ||||||
H:Noir moyen | 5200 m | 200 m | 1:31:12 | 17'32" | 34. (55) | |
09.07.2020 - AOS #7 Rivierenhof - Rivierenhof Deurne | ||||||
1 | 5400 m | NCL | ||||
08.03.2020 - Nationale Longue Distance Baudour - Baudour | ||||||
H70 | 3600 m | 0:39:37 | 11'00" | 2. (7) | ||
06.03.2020 - VK AVOND - PRINSENPARK | ||||||
H. Masters D | 3640 m | 0:48:56 | 13'26" | 1. (3) | ||
23.02.2020 - Regionale - De Gentbrugse Meersen - Gentbrugge | ||||||
H:04 | 5890 m | 1:07:21 | 11'26" | 11. (16) | ||
16.02.2020 - Nationale 1 - Pijnven - Hechtel-Eksel | ||||||
H70 | 4200 m | 0:41:59 | 9'59" | 2. (18) | ||
14.02.2020 - Avond-O - Zwarte Horst | ||||||
H:03 | 3700 m | 1:07:50 | 18'20" | 3. (7) | ||
09.02.2020 - Régionale 9 parcours - Eupen | ||||||
H:Noir moyen | 4800 m | 180 m | 1:31:27 | 19'03" | 33. (39) | |
02.02.2020 - VALENTIJN wedstrijd DE HOGE RIELEN - LICHTAART | ||||||
H:04 | 5950 m | 1:02:02 | 10'25" | 17. (35) | ||
31.01.2020 - Avond-O SportinGenk - Genk | ||||||
H:03 | 3050 m | 0:46:35 | 15'16" | 3. (7) | ||
26.01.2020 - TROL-kampioenschap - Oostende Stad - Oostande | ||||||
01 | 3300 m | 0:26:50 | 8'07" | 16. (29) | ||
25.01.2020 - TROL-kampioenschap - Duinenkerk - Oostende | ||||||
01 | 2310 m | 0:26:37 | 11'31" | 23. (38) | ||
25.01.2020 - TROL-kampioenschap - Supersprint Park Napoleon - Oostende | ||||||
01 | 1350 m | 0:14:31 | 10'45" | 31. (39) | ||
25.01.2020 - TROL-kampioenschap - Lombardsijde Kamp - Lombardsijde | ||||||
01 | 3430 m | 0:40:10 | 11'42" | 22. (34) | ||
24.01.2020 - TROL-kampioenschap - Zee en Duin - Oostende | ||||||
01 | 680 m | 0:24:58 | 36'42" | 24. (34) | ||
19.01.2020 - Wintercriterium Gerhees-Wolputten - Ham | ||||||
H:05 | 5580 m | 0:58:28 | 10'28" | 4. (23) | ||
17.01.2020 - Avondcriterium DON BOSCO - Hechtel | ||||||
H:03 | 3380 m | 0:35:08 | 10'23" | 1. (12) | ||
12.01.2020 - Wintercriterium Witgoor - DESSEL | ||||||
H:04 | 5540 m | 0:59:26 | 10'43" | 14. (43) | ||
03.01.2020 - Jenevercross 2020 - Kesselse Heide | ||||||
H:03 | 3100 m | 0:27:40 | 8'55" | 1. (23) | ||
30.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 5 - Helchterenbos | ||||||
H70 | 3560 m | 0:35:11 | 9'52" | 5. (19) | ||
29.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 4 - Koersel-Fonteintje | ||||||
H70 | 3800 m | 0:40:03 | 10'32" | 1. (19) | ||
28.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 3 - Opglabbeek | ||||||
H70 | 3520 m | 0:34:06 | 9'41" | 2. (19) | ||
27.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 2 - Solterheide | ||||||
H70 | 3400 m | 0:34:28 | 10'08" | 2. (19) | ||
26.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 1 - Hoge Mouw | ||||||
H70 | 3300 m | 0:30:25 | 9'13" | 3. (19) | ||
22.12.2019 - Boshoverheide - Weert | ||||||
H:04 | 5700 m | 0:53:52 | 9'27" | 12. (27) | ||
15.12.2019 - Hertberg - Herselt | ||||||
H:09 | 4300 m | 1:04:20 | 14'57" | -- (16) | ||
13.12.2019 - Avondcriterium - Houthalen - Kelchterhoef | ||||||
H:03 | 3340 m | 1:01:44 | 18'28" | 3. (11) | ||
08.12.2019 - Herfstwisselbeker - HECHTEL | ||||||
H:06 | 3070 m | 0:45:27 | 14'48" | 6. (13) | ||
04.12.2019 - Memorial Day - Het Giels Bos | ||||||
H:03 | 3220 m | 0:36:45 | 11'24" | 2. (11) | ||
01.12.2019 - Sinterklaascross - Beverlo | ||||||
H:05 | 4300 m | 0:39:36 | 9'12" | 3. (31) | ||
29.11.2019 - Avond - Galbergen | ||||||
H:03 | 3560 m | 0:54:11 | 15'13" | 4. (18) | ||
24.11.2019 - Wintercriterium / NMBS-kampioenschap - Kolisbos - Pelt | ||||||
H:05 | 4580 m | 1:03:00 | 13'45" | 8. (18) | ||
17.11.2019 - Brussels Orienteering Challenge #4 - La Hulpe | ||||||
H:Noir moyen | 6300 m | 1:19:18 | 12'35" | 28. (52) | ||
11.11.2019 - North Sea Trophy - Day 3 - Koksijde - Bad | ||||||
H70 | 3710 m | 0:37:22 | 10'04" | 2. (17) | ||
10.11.2019 - North Sea Trophy - Day 2 - Plaats Duinen - Oostduinkerke | ||||||
H70 | 3850 m | 0:43:42 | 11'21" | 1. (17) | ||
09.11.2019 - North Sea Trophy - Day 1 - Koksijde - Schipsgatduinen | ||||||
H70 | 3680 m | NCL | ||||
03.11.2019 - Brussels Orienteering Challenge #3 - Forêt de Soignes à Boitsfort | ||||||
H:Noir moyen | 5800 m | 120 m | 1:27:36 | 15'06" | 33. (50) | |
20.10.2019 - OV Kampioenschap Midden - De Elsakker | ||||||
H. Masters D | 2700 m | 0:25:56 | 9'36" | 1. (13) | ||
18.10.2019 - Openingsavondaflossing De Kluis - Sint-Joris-Weert | ||||||
Openingsavondaflossing | 3700 m | 0:36:30 | 9'51" | 13. (22) | ||
13.10.2019 - City Race Maastricht - Maastricht | ||||||
H55 | 6500 m | 0:53:14 | 8'11" | 8. (15) | ||
06.10.2019 - Nationaal Kampioenschap Belgische Spoorwegen MTB-O - Groot Ham | ||||||
H:02 | 18950 m | 2:06:47 | 6'41" | 4. (5) | ||
29.09.2019 - Wisselbeker Staepelaere - Masy Zuid | ||||||
H. Open | 3790 m | 0:32:26 | 8'33" | 16. (52) | ||
27.09.2019 - Wisselbeker ADC Rik Thys - Lommel Sahara | ||||||
NOIR | 5000 m | 0:49:53 | 9'58" | 62. (118) | ||
22.09.2019 - Nationale LD - Bois de la Vecquée Seraing | ||||||
H70 | 3800 m | 70 m | 0:38:20 | 10'05" | 2. (16) | |
18.09.2019 - Moev - Balen Hulsen | ||||||
H:02 | 4710 m | 0:59:08 | 12'33" | 4. (7) | ||
15.09.2019 - BK RELAY - GENK | ||||||
H. Masters D | 3910 m | 0:42:00 | 10'44" | 1. (8) | ||
08.09.2019 - BK lang - Dilsen-Stokkem | ||||||
H70 | 3700 m | 30 m | 0:39:06 | 10'34" | 4. (17) | |
01.09.2019 - Nationale Longues Distances - Nassogne | ||||||
H70 | 3600 m | 85 m | 0:45:56 | 12'45" | 2. (16) | |
25.08.2019 - Championnat de Belgique Interclubs - SPA - Sources | ||||||
H70 | 4300 m | 135 m | 0:55:00 | 12'47" | 2. (15) | |
18.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
H70 | 4320 m | 0:50:36 | 11'42" | 1. (20) | ||
17.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
H70 | 3610 m | 0:35:11 | 9'44" | 2. (22) | ||
16.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
H70 | 4260 m | 0:43:04 | 10'06" | 2. (23) | ||
15.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
H70 | 3350 m | 0:37:06 | 11'04" | 1. (22) | ||
11.08.2019 - Challenge Wagener - Hahnenberg/Schönberg | ||||||
Challenge Wagener | 1:20:45 | 24. (37) | ||||
08.08.2019 - Antwerp Orienteering Series 8 - Kiel - Antwerpen | ||||||
H:Course 2 | 1300 m | 0:11:50 | 9'06" | 23. (33) | ||
H:Course 1 | 1290 m | 0:12:15 | 9'29" | 22. (32) | ||
H:Course 4 | 1390 m | 0:12:06 | 8'42" | 20. (32) | ||
H:Course 3 | 1220 m | NCL | ||||
04.08.2019 - Thuisblijverscross - Konijnenberg - Vosselaar | ||||||
H:Technisch - 4Km | 4110 m | 0:43:50 | 10'39" | 31. (53) | ||
27.07.2019 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:02 | 5330 m | 1:03:05 | 11'50" | 14. (38) | ||
11.07.2019 - Antwerp Orienteering Series 7 - Burcht - Burcht | ||||||
Course 1 | 2930 m | 0:39:21 | 13'25" | 33. (60) | ||
30.06.2019 - ASOM - Sunday City Race - Oostende | ||||||
M ULTRAVET 65+ | 5950 m | 0:55:14 | 9'16" | 19. (42) | ||
29.06.2019 - ASOM - Saturday Sprint 2 - Oostende | ||||||
M ULTRAVET 65+ | 2260 m | 0:25:14 | 11'09" | 30. (42) | ||
29.06.2019 - ASOM - Saturday Sprint 1 - Oostende | ||||||
M ULTRAVET 65+ | 2110 m | 0:17:28 | 8'16" | 18. (44) | ||
23.06.2019 - Belgian Club Relay - Vielsalm - So Bêchefa | ||||||
Belgian club Relay | 3400 m | 0:43:36 | 12'49" | 13. (42) | ||
15.06.2019 - Kempen O serie 6 - Keiheuvel Balen | ||||||
H:05 | 3800 m | 1:06:19 | 17'27" | 7. (11) | ||
10.06.2019 - Belgium 3 days - Day 3 - Marche - en - Famenne | ||||||
H70 | 3320 m | 0:41:22 | 12'27" | 7. (25) | ||
09.06.2019 - Belgium 3 days - Day 2 - Marche - en - Famenne | ||||||
H70 | 3300 m | 0:30:34 | 9'15" | 3. (24) | ||
08.06.2019 - Belgium 3 days - Day 1 - Marche - en - Famenne | ||||||
H70 | 3330 m | 0:36:17 | 10'53" | 6. (26) | ||
02.06.2019 - 2 Daagse van Brabant - Vlierden | ||||||
H65 | 4500 m | 0:46:34 | 10'20" | 3. (13) | ||
01.06.2019 - 2 Daagse van Brabant - Vlierden | ||||||
H65 | 4600 m | 0:53:45 | 11'41" | 3. (14) | ||
19.05.2019 - BK Sprint - Overpelt | ||||||
H70 | 1880 m | 0:29:52 | 15'53" | 10. (14) | ||
15.05.2019 - Het Slagveld - Ham | ||||||
H:02 | 3960 m | 0:40:28 | 10'13" | 13. (33) | ||
12.05.2019 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Mer de Sable - Stambruges | ||||||
H70 | 2600 m | 30 m | 0:30:05 | 11'34" | 1. (17) | |
01.05.2019 - Stads-O Turnhout - Turnhout | ||||||
H:06 | 3500 m | 0:30:48 | 8'48" | 1. (20) | ||
28.04.2019 - Nationaler MD - St.Vither Wald Süd | ||||||
H70 | 2660 m | 45 m | 0:26:23 | 9'55" | 5. (20) | |
24.04.2019 - Lenteloop Hulsen - BALEN - HULSEN | ||||||
02 | 4760 m | 0:59:40 | 12'32" | 16. (29) | ||
14.04.2019 - City-O Sint-Niklaas - Sint-Niklaas | ||||||
H:06 | 2780 m | 0:27:16 | 9'48" | 2. (13) | ||
07.04.2019 - VK Sprint - Tessenderlo | ||||||
HMD | 2180 m | 0:18:33 | 8'30" | 1. (13) | ||
31.03.2019 - Nationale Sprint - Bobbejaanland | ||||||
H70 | 1290 m | 0:19:58 | 15'28" | 2. (19) | ||
24.03.2019 - Régionale 9 couleurs - Anthisnes | ||||||
H:Noir moyen | 5770 m | 225 m | 1:27:37 | 15'11" | 23. (32) | |
17.03.2019 - Nationale LD- Wisselbeker Oosterlynck - Lommel - Sahara | ||||||
H70 | 3590 m | 0:32:45 | 9'07" | 1. (18) | ||
03.03.2019 - VK Lang - Kattenbos | ||||||
H70 | 3280 m | 0:31:22 | 9'33" | 2. (10) | ||
24.02.2019 - Stadspark (tvv Ploegen) - Turnhout | ||||||
H:06 | 3390 m | 0:31:50 | 9'23" | 1. (15) | ||
23.02.2019 - Championnat de Belgique MTB-O - La Gileppe | ||||||
HMD | 10040 m | 271 m | 1:27:25 | 8'42" | 2. (6) | |
22.02.2019 - BK avond - Opoeteren | ||||||
HMD | 4270 m | 0:55:21 | 12'57" | 1. (6) | ||
17.02.2019 - Nationale 1 LD - Schönefeld | ||||||
H70 | 3600 m | 50 m | 0:46:41 | 12'58" | 4. (18) | |
15.02.2019 - Regional - Kolenspoor - Genk | ||||||
H:03 | 3110 m | 0:32:49 | 10'33" | 1. (8) | ||
10.02.2019 - Valentijn wintercriterium - Sonnis Noord Helchteren | ||||||
H:06 | 3590 m | NCL | ||||
09.02.2019 - MTB Brecht - Brecht | ||||||
H:04 | 11330 m | 1:06:48 | 5'53" | 1. (9) | ||
08.02.2019 - VK avond - Leopoldsburg | ||||||
HMD | 3400 m | 0:34:58 | 10'17" | 1. (5) | ||
03.02.2019 - Wintercriterium Geneberg - Ham | ||||||
H:06 | 4070 m | 0:44:38 | 10'57" | 1. (25) | ||
01.02.2019 - Nacht OL Einderheide - Riethoven | ||||||
H:03 | 3100 m | 0:42:23 | 13'40" | 2. (9) | ||
27.01.2019 - Wintercriterium - Mariemborg | ||||||
H:06 | 3350 m | 0:42:43 | 12'45" | 1. (14) | ||
20.01.2019 - Kepkensberg - Ham | ||||||
H:05 | 3220 m | 0:38:27 | 11'56" | 2. (21) | ||
18.01.2019 - Avondcriterium Desselse Heide - Witgoor - DESSEL | ||||||
H:03 | 3410 m | 1:06:29 | 19'29" | 2. (13) | ||
13.01.2019 - Wintercriterium Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | ||||||
H:06 | 3380 m | 0:42:55 | 12'41" | 6. (21) | ||
06.01.2019 - Den Ijzeren Paal - Kerkhoven | ||||||
H:06 | 2900 m | 0:29:39 | 10'13" | 1. (25) | ||
04.01.2019 - AvondOL Kesselse Heide - Kesselse Heide | ||||||
H:03 | 3200 m | 0:38:28 | 12'01" | 1. (15) | ||
30.12.2018 - Sylvester 2018 - day 5 - Vlierden | ||||||
H65 | 4300 m | 0:47:33 | 11'03" | 14. (20) | ||
29.12.2018 - Sylvester 2018 - day 4 - Houthalen | ||||||
H65 | 4180 m | 0:38:09 | 9'07" | 9. (23) | ||
28.12.2018 - Sylvester 2018 - day 3 - Houthalen | ||||||
H65 | 3960 m | 0:43:27 | 10'58" | 12. (23) | ||
27.12.2018 - Sylvester 2018 - day 2 - Heiderbos | ||||||
H65 | 3710 m | 0:34:17 | 9'14" | 6. (25) | ||
26.12.2018 - Sylvester 2018 - day 1 - Maasmechelen | ||||||
H65 | 4100 m | 70 m | 0:52:50 | 12'53" | 17. (24) | |
23.12.2018 - Wintercriterium - Witte Bergen | ||||||
H:05 | 4200 m | 0:43:27 | 10'20" | 8. (24) | ||
16.12.2018 - Herfstwisselbeker - Grobbendonk | ||||||
H:5 Oro-Hydro | 4000 m | 0:36:44 | 9'11" | 3. (13) | ||
08.12.2018 - BK/VK Nacht - Schrikkelberg - Sterrebeek | ||||||
HMC | 4640 m | 1:03:16 | 13'38" | 3. (13) | ||
02.12.2018 - Sinterklaascross - Kamp van Beverlo-Sanicol | ||||||
H:04 | 5650 m | 0:51:23 | 9'05" | 20. (42) | ||
30.11.2018 - Avondcriterium Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
H:03 | 3470 m | 0:45:53 | 13'13" | 1. (15) | ||
25.11.2018 - Wintercriterium NMBS-kampioenschap - Kattenbos | ||||||
H:04 | 6040 m | 0:59:56 | 9'55" | 10. (29) | ||
23.11.2018 - Avondcriterium Hoge Mouw - Hoge Mouw | ||||||
H:03 | 3150 m | 0:39:26 | 12'31" | 1. (6) | ||
18.11.2018 - Wintercriterium Keiheuvel - BALEN | ||||||
H:04 | 5940 m | 0:53:57 | 9'04" | 12. (46) | ||
11.11.2018 - Klompen OL VVO - Oostelbeersche heide | ||||||
H:04 | 5800 m | 1:04:26 | 11'06" | 16. (24) | ||
09.11.2018 - Avondaflossing - Holven | ||||||
Open | 5930 m | 1:17:30 | 13'04" | 0. (25) | ||
08.11.2018 - Antwerp Orienteering Series 11 - Antwerpen Nachtegalenpark | ||||||
H:Moeilijk | 4110 m | 0:47:08 | 11'28" | 13. (35) | ||
04.11.2018 - VK middel - Gruitrode | ||||||
HMC | 3740 m | 0:51:04 | 13'39" | 10. (28) | ||
21.10.2018 - BK Interclub - Opglabbeek | ||||||
H65 | 4070 m | 0:43:50 | 10'46" | 8. (20) | ||
20.10.2018 - BK Fiets-O Stoppelbergen - Berendrecht | ||||||
HMC | 13300 m | 1:23:49 | 6'18" | 9. (14) | ||
14.10.2018 - Nat Lang De Roeler - | ||||||
H65 | 4200 m | 0:49:41 | 11'49" | 9. (17) | ||
13.10.2018 - Fiets - O kattevenia - GENK | ||||||
H:02 | 15200 m | 1:24:57 | 5'35" | 7. (11) | ||
07.10.2018 - Nationale lang Helchterenbos - HELCHTEREN | ||||||
H65 | 4890 m | 0:45:01 | 9'12" | 3. (19) | ||
04.10.2018 - Antwerp Orienteering Series 10 - Antwerpen Stadspark | ||||||
Moeilijk | 3750 m | 0:42:03 | 11'12" | 25. (55) | ||
30.09.2018 - Championnat de Belgique Sprint - Stavelot | ||||||
H65 | 2020 m | 0:25:26 | 12'35" | 15. (21) | ||
29.09.2018 - Fiets-OL - Halen | ||||||
H:02 | 20000 m | 1:55:15 | 5'45" | 6. (7) | ||
23.09.2018 - VK lange afstand - Masy Meeuwen | ||||||
H65 | 4730 m | 0:47:53 | 10'07" | 4. (13) | ||
22.09.2018 - Régionale VTT-O - Seraing | ||||||
H:Rouge long | 10900 m | 2:44:34 | 15'05" | 6. (8) | ||
09.09.2018 - Championnat de Belgique de Relais - Les Fossés | ||||||
H. Masters C | 4090 m | 12:35:13 | 184'38" | 0. (9) | ||
06.09.2018 - Antwerp Orienteering Series 9 - Antwerpen Boekenbergpark | ||||||
Finale | 2000 m | 0:23:20 | 11'40" | 14. (42) | ||
02.09.2018 - Chimay HOCup 2018 - Championnats de Belgique - Longue distance - Chimay - Bois Robert | ||||||
H65 | 4660 m | 130 m | 0:46:37 | 10'00" | 9. (23) | |
26.08.2018 - BK Clubaflossing - Vierveld | ||||||
Belgian club Relay | 2140 m | 0:18:35 | 8'41" | 4. (36) | ||
19.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 3 - Hechtelse Duinen | ||||||
H65 | 4790 m | 0:58:17 | 12'10" | 12. (25) | ||
18.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - Day 2 - Spiekelspade | ||||||
H65 | 4590 m | 0:42:52 | 9'20" | 6. (25) | ||
17.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 1 - Don Bosco Fitometer | ||||||
H65 | 3770 m | 0:51:24 | 13'38" | 21. (26) | ||
12.08.2018 - Challenge Wagener - Küchelscheid | ||||||
Challenge Wagener | 1:19:53 | 0. (36) | ||||
05.08.2018 - Thuisblijverscross - Stadpark Turnhout | ||||||
H:02 | 4690 m | 0:45:10 | 9'37" | 20. (33) | ||
02.08.2018 - Antwerp Orienteering Series 8 - Antwerpen St. Anneke | ||||||
H:Moeilijk | 3730 m | 0:34:19 | 9'12" | 29. (46) | ||
28.07.2018 - Regionale - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:02 | 5400 m | 1:00:06 | 11'07" | 30. (43) | ||
05.07.2018 - Antwerp Orienteering Series 7 - Antwerpen Kielpark | ||||||
H:Moeilijk | 3700 m | 0:30:32 | 8'15" | 16. (36) | ||
24.06.2018 - Chapt FRSO longue distance - Erezée | ||||||
H60 | 4900 m | 230 m | 1:15:00 | 15'18" | 1. (6) | |
17.06.2018 - Challenge Jean-Damien Schenkelaars - Terril de la Batterie | ||||||
H:Noir Moyen | 4900 m | 300 m | 1:19:38 | 16'15" | 26. (44) | |
13.06.2018 - Lenteloop - RULHEYDE | ||||||
H:02 | 4400 m | 0:52:30 | 11'55" | 10. (31) | ||
10.06.2018 - NK relay - daginschrijving - Zwarte horst | ||||||
SD | 3800 m | 0:57:34 | 15'08" | 19. (43) | ||
07.06.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 6 Boelaerpark - Antwerpen - Boelaerpark | ||||||
Moeilijk | 4200 m | 0:40:22 | 9'36" | 33. (70) | ||
06.06.2018 - De Kluis - Sint-Joris-Weert | ||||||
H:02 | 4600 m | 0:49:17 | 10'42" | 14. (29) | ||
21.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Bouillon City | ||||||
H65 | 4300 m | 1:05:23 | 15'12" | 10. (37) | ||
20.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Pussemange | ||||||
H65 | 5400 m | 1:13:39 | 13'38" | 20. (42) | ||
19.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Sugny | ||||||
H65 | 3100 m | 0:30:33 | 9'51" | 10. (42) | ||
16.05.2018 - Lenteloop Campus Vesta - Emblem | ||||||
H:01 | 5800 m | 1:06:35 | 11'28" | 29. (31) | ||
09.05.2018 - Lenteloop Genk City - GENK | ||||||
H:01 | 6400 m | 1:28:47 | 13'52" | 12. (16) | ||
03.05.2018 - AOS 5 - Antwerpen Luchtbal | ||||||
H:Moeilijk | 3050 m | 0:29:59 | 9'49" | 23. (45) | ||
01.05.2018 - Vlaams kampioenschap Sprint - WESTERLO | ||||||
H. Masters C | 2000 m | 0:19:05 | 9'32" | 15. (28) | ||
29.04.2018 - Nationale midden afstand - Melberg - Zillebos - Genk | ||||||
H65 | 3500 m | 1:03:00 | 18'00" | 15. (21) | ||
25.04.2018 - Lenteloop Dommelhof-Pelter Rally - Neerpelt | ||||||
H:02 | 5220 m | 0:55:32 | 10'38" | 24. (47) | ||
22.04.2018 - Régionale La Julienne - La Julienne | ||||||
H:Noir moyen | 5100 m | 210 m | 1:25:21 | 16'44" | 37. (44) | |
19.04.2018 - MdBn 1C/1Gr - Leopoldsburg | ||||||
4 | 6100 m | 1:30:31 | 14'50" | 33. (106) | ||
15.04.2018 - Sledderlo - Genk | ||||||
H:04 | 5600 m | 1:08:05 | 12'09" | 28. (46) | ||
12.04.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 4 Antwerp Centrum - Antwerpen | ||||||
H:AOS | 3280 m | 0:31:58 | 9'44" | 47. (79) | ||
08.04.2018 - Camp O Ardenne - Rossart | ||||||
H:Noir Court | 4700 m | 75 m | 1:00:27 | 12'51" | 16. (42) | |
07.04.2018 - Camp O Ardenne - Straimont | ||||||
H:Noir Moyen | 5700 m | 265 m | 1:20:48 | 14'10" | 11. (30) | |
25.03.2018 - Nationale ABSO - Esneux-Sud | ||||||
H65 | 3800 m | 130 m | 0:46:18 | 12'11" | 15. (25) | |
18.03.2018 - Regionaler OL - Hahnenberg | ||||||
H:Noir- Moyen | 6180 m | 140 m | 1:20:39 | 13'03" | 15. (24) | |
17.03.2018 - BM Nacht - Hahnenberg | ||||||
H. Masters C | 4550 m | 100 m | 1:41:04 | 22'12" | 8. (11) | |
08.03.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 3 Galgenweel - Antwerpen | ||||||
H:Moeilijk | 2990 m | 0:40:59 | 13'42" | 31. (40) | ||
04.03.2018 - Nationale LD Challenge Oosterlynck - Lac des Vieilles Forges | ||||||
H65 | 5000 m | 110 m | 0:54:49 | 10'57" | 3. (20) | |
24.02.2018 - Vagevuurbos - Beernem | ||||||
H:03 | 0:23:01 | 4. (12) | ||||
23.02.2018 - Avondoriëntatie Sanicol - Leopoldsburg | ||||||
H:03 | 3700 m | 0:47:29 | 12'49" | 1. (12) | ||
18.02.2018 - VALENTIJN WINTERCRITERIUM - WITGOOR - DESSEL | ||||||
H:04 | 5400 m | 1:00:25 | 11'11" | 20. (35) | ||
11.02.2018 - Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:04 | 5320 m | 0:51:31 | 9'41" | 14. (44) | ||
08.02.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 2 Park Spoor Noord - Antwerpen | ||||||
H:Moeilijk | 3310 m | 0:33:22 | 10'04" | 23. (34) | ||
04.02.2018 - Hertberg - Herselt | ||||||
H:10 | 5100 m | 0:59:55 | 11'44" | 5. (15) | ||
28.01.2018 - Wintercriterium - De Klinge | ||||||
H:04 | 5600 m | 0:53:26 | 9'32" | 11. (23) | ||
26.01.2018 - Avondcriterium BRASEL - DESSEL | ||||||
H:02 | 4500 m | 0:49:04 | 10'54" | 11. (23) | ||
21.01.2018 - Geneberg - Ham | ||||||
H:04 | 5970 m | 1:06:28 | 11'08" | 20. (39) | ||
14.01.2018 - Wintercriterium Koersel 't Fonteintje - KOERSEL | ||||||
H:05 | 4200 m | 0:42:11 | 10'02" | 5. (34) | ||
11.01.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 1 - Antwerpen | ||||||
H:Moeilijk | 3350 m | 0:39:43 | 11'51" | 24. (30) | ||
07.01.2018 - Ploegenwedstrijd - Gerhagen | ||||||
H:04 | 6100 m | 1:13:39 | 12'04" | 13. (24) | ||
30.12.2017 - Sylvester 2017 - Herentals | ||||||
H65 | 3990 m | 0:45:36 | 11'25" | 15. (26) | ||
29.12.2017 - Sylvester 2017 - Hulst | ||||||
H65 | 2800 m | 0:31:13 | 11'08" | 12. (28) | ||
28.12.2017 - Sylvester 2017 - Leopoldsburg | ||||||
H65 | 4200 m | 0:41:38 | 9'54" | 4. (28) | ||
27.12.2017 - Sylvester 2017 - Kattenbos | ||||||
H65 | 3380 m | 0:34:20 | 10'09" | 7. (32) | ||
26.12.2017 - Sylvester 2017 - Genk | ||||||
H65 | 3970 m | 0:42:12 | 10'37" | 16. (30) | ||
17.12.2017 - Wintercriterium Kattevenia - GENK | ||||||
H:04 | 5900 m | 0:55:53 | 9'28" | 9. (32) | ||
10.12.2017 - Galbergen - Mol | ||||||
H:08 | 3990 m | 1:01:32 | 15'25" | 7. (12) | ||
03.12.2017 - Sinterklaascross - Leopoldsburg | ||||||
H:05 | 4500 m | 1:02:44 | 13'56" | 6. (19) | ||
01.12.2017 - Avondwedstrijd Bokrijk - Genk | ||||||
H:03 | 4100 m | 0:57:13 | 13'57" | 2. (15) | ||
26.11.2017 - Wintercriterium Willekensberg St Ferdinand - LUMMEN | ||||||
H:04 | 5800 m | 0:59:59 | 10'20" | 19. (40) | ||
24.11.2017 - Kepkensberg Avondwedstrijd - Ham | ||||||
H:03 | 3350 m | 0:47:32 | 14'11" | 2. (14) | ||
19.11.2017 - Herfstwisselbeker - Maasmechelen | ||||||
H:05 | 4300 m | 1:01:08 | 14'13" | 2. (18) | ||
17.11.2017 - Avond-O Prinsenpark - Prinsenpark | ||||||
H:03 | 3100 m | 0:38:38 | 12'27" | 1. (15) | ||
12.11.2017 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2017 - La Hulpe | ||||||
H:Noir moyen | 4610 m | 115 m | 0:55:55 | 12'07" | 12. (35) | |
11.11.2017 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2017 - Forêt de Soignes | ||||||
H:Noir moyen | 5000 m | 105 m | 1:01:06 | 12'13" | 12. (46) | |
10.11.2017 - VVO avondaflossing - Kelchterhoef | ||||||
H. Open | 3300 m | 0:31:03 | 9'24" | 6. (28) | ||
05.11.2017 - Meetshoven - Aarschot | ||||||
H:09 | 4400 m | 0:48:14 | 10'57" | -- (10) | ||
29.10.2017 - Tweedaagse van de Veluwe - Wekerom | ||||||
H65 | 3400 m | 0:31:19 | 9'12" | 3. (21) | ||
28.10.2017 - Tweedaagse van de Veluwe - Kootwijk | ||||||
H65 | 5100 m | 0:47:53 | 9'23" | 2. (22) | ||
22.10.2017 - NK Lang - Rucphense heide | ||||||
H:04 | 6000 m | 1:10:43 | 11'47" | 9. (15) | ||
21.10.2017 - Fiets-O Groot-Ham - Ham | ||||||
H:03 | 16030 m | 1:44:41 | 6'31" | 1. (5) | ||
15.10.2017 - Vlaams Kampioenschap Aflossing - Leopoldsburg | ||||||
H. Open | 5900 m | 1:00:33 | 10'15" | 47. (70) | ||
14.10.2017 - Kampioenschap NMBS - Lommel | ||||||
H:06 | 5300 m | 0:58:28 | 11'01" | 10. (15) | ||
08.10.2017 - Wintercriterium - Tielenkamp | ||||||
H:04 | 5600 m | 1:09:47 | 12'27" | 12. (23) | ||
01.10.2017 - Nationale lang Kelchterhoef - Sonnis - HOUTHALEN | ||||||
H65 | 5100 m | 0:59:29 | 11'39" | 9. (25) | ||
29.09.2017 - Aflossing Rik Thys - Maasmechelen | ||||||
H. Open | 5400 m | 1:12:04 | 13'20" | 51. (99) | ||
24.09.2017 - BK Lang - Heiderbos | ||||||
H65 | 4780 m | 35 m | 0:42:59 | 8'59" | 3. (25) | |
17.09.2017 - VK LANG - RAVELS ZUID | ||||||
H65 | 4500 m | 0:44:29 | 9'53" | 5. (16) | ||
16.09.2017 - Fiets-O Belse bossen - | ||||||
H:02 | 19400 m | 1:48:35 | 5'35" | 7. (9) | ||
10.09.2017 - BK aflossing - Gruitrode | ||||||
H. Masters C | 3800 m | 0:45:48 | 12'03" | 7. (12) | ||
03.09.2017 - Regionale Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | ||||||
H:04 | 5900 m | 1:04:23 | 10'54" | 15. (41) | ||
27.08.2017 - BM Interclubs - Hinter den Sandgruben | ||||||
H65 | 4390 m | 95 m | 1:11:52 | 16'22" | 20. (27) | |
19.08.2017 - Kayak-Bike-Run - Meer | ||||||
H:01 | 10800 m | 1:33:18 | 8'38" | 28. (48) | ||
15.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-Oost | ||||||
H65 | 3880 m | 0:49:20 | 12'42" | 4. (23) | ||
14.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-West | ||||||
H65 | 3820 m | 0:44:10 | 11'33" | 8. (24) | ||
13.08.2017 - 4 Days of Flanders - Oud-Waterschei | ||||||
H65 | 3310 m | 0:29:53 | 9'01" | 7. (24) | ||
12.08.2017 - 4 Days of Flanders - Kolenspoor | ||||||
H65 | 3340 m | 0:42:48 | 12'48" | 5. (23) | ||
06.08.2017 - Régionale 9 couleurs - Spa Sources | ||||||
Noir moyen | 6630 m | 185 m | 1:32:12 | 13'54" | 37. (67) | |
16.07.2017 - Thuisblijverscross - Gielsbos | ||||||
H:03 | 5600 m | 0:51:27 | 9'11" | 12. (31) | ||
02.07.2017 - Ostbelgische Meisterschaft - LD - Baugnez (Hauts-Sarts) | ||||||
H:Bahn 3 | 4100 m | 125 m | 0:44:54 | 10'57" | 5. (12) | |
25.06.2017 - Nationale MD - Bois des Manants | ||||||
H65 | 2800 m | 70 m | 0:43:08 | 15'24" | 11. (19) | |
24.06.2017 - CB VTT-O - Seraing | ||||||
H. Masters C | 14300 m | 1:34:40 | 6'37" | 3. (6) | ||
18.06.2017 - Balendijk - Lommel | ||||||
H:03 | 6580 m | 1:17:23 | 11'45" | 21. (26) | ||
11.06.2017 - Nationale long distance 3 - St - Hubert Les Abanages | ||||||
H65 | 5900 m | 1:09:12 | 11'43" | 3. (17) | ||
07.06.2017 - Lenteloop Rulheyde - Kasterlee | ||||||
H:02 | 5000 m | 1:03:39 | 12'43" | 13. (19) | ||
05.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL SAHARA | ||||||
H65 | 5300 m | 0:54:17 | 10'14" | 8. (44) | ||
04.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL KATTEBOS | ||||||
H65 | 4800 m | 0:55:08 | 11'29" | 14. (45) | ||
03.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL PIJNVEN | ||||||
H65 | 3300 m | 0:33:16 | 10'04" | 8. (45) | ||
24.05.2017 - Lenteloop Schoterse bossen World Orienteering Day - Tessenderlo | ||||||
H:01 | 5490 m | 1:13:02 | 13'18" | 36. (40) | ||
21.05.2017 - BK SPRINT - ARENDONK | ||||||
H65 | 2200 m | 0:25:48 | 11'43" | 8. (17) | ||
10.05.2017 - Memorial Jacky Sallaerts - Lenteloop - MOL ZILVERMEER | ||||||
H:05 | 6200 m | 1:08:20 | 11'01" | -- (24) | ||
03.05.2017 - Lenteloop Vossemeren - LOMMEL | ||||||
H:02 | 4600 m | 0:53:01 | 11'31" | 25. (40) | ||
30.04.2017 - VK SPRINT - TURNHOUT | ||||||
H. Masters C | 1600 m | 0:15:21 | 9'35" | 3. (20) | ||
23.04.2017 - Belgian Club Relay - Straimont | ||||||
BCR 2017 | 6990 m | 1:17:04 | 11'01" | 0. (30) | ||
22.04.2017 - Régionale pré-relais des clubs - Assenois | ||||||
H:Noir Moyen | 4400 m | 175 m | 1:04:53 | 14'44" | 9. (14) | |
15.04.2017 - Camp O Ardenne - Habay la Neuve - Habay | ||||||
H:02 | 5500 m | 0:58:21 | 10'36" | 15. (38) | ||
14.04.2017 - Camp O Ardenne - Smuid - Smuid | ||||||
H:Noir Moyen | 4600 m | 1:06:04 | 14'21" | 24. (45) | ||
13.04.2017 - Camp O Ardenne - Libramont - Libramont | ||||||
H:02 | 5500 m | 1:02:13 | 11'18" | 12. (31) | ||
09.04.2017 - Nationale L.D. - Küchelscheid | ||||||
H65 | 4090 m | 55 m | 0:42:13 | 10'19" | 2. (27) | |
02.04.2017 - Régionale Interland - Herbeumont | ||||||
H:6 | 5600 m | 245 m | 1:19:54 | 14'16" | 6. (17) | |
01.04.2017 - Entrainement Interland - Grandvoir | ||||||
H:2.Noir court | 4600 m | 120 m | 0:54:18 | 11'48" | 44. (61) | |
29.03.2017 - Ghent O-Event - Sprint 2 - De Sterre | ||||||
H:02 | 2530 m | 0:27:01 | 10'40" | 6. (9) | ||
26.03.2017 - De Klinge - De Klinge | ||||||
H:03 | 7000 m | 1:10:53 | 10'07" | 12. (20) | ||
19.03.2017 - Ghent O-Event - Sprint 1 - Schoonmeersen | ||||||
H:02 | 2470 m | 0:23:25 | 9'28" | 7. (9) | ||
12.03.2017 - Regionale HOGE RIELEN - KASTERLEE | ||||||
H:04 | 5900 m | 0:57:17 | 9'42" | 12. (25) | ||
11.03.2017 - BK Avond - Hoge Mouw | ||||||
H. Masters C | 3200 m | 0:37:58 | 11'51" | 1. (15) | ||
05.03.2017 - Regionaler Winterlauf - Rodt | ||||||
H:Schwarz mittel | 6600 m | 60 m | 1:11:43 | 10'51" | 20. (35) | |
26.02.2017 - Nationale 1 - Schootshei | ||||||
H65 | 4300 m | 80 m | 0:51:53 | 12'03" | 8. (23) | |
24.02.2017 - Avondwedstrijd - Ham | ||||||
H:02 | 4160 m | NCL | ||||
19.02.2017 - Championnat BEL Middle Distance - Godinne | ||||||
H65 | 3200 m | 90 m | 0:38:34 | 12'03" | 7. (26) | |
17.02.2017 - VK Avond Masy Noord - MEEUWEN | ||||||
H. Masters C | 4700 m | 1:01:52 | 13'09" | 3. (10) | ||
12.02.2017 - Valentijn wintercriterium - KOERSEL | ||||||
H:04 | 5100 m | 0:52:04 | 10'12" | 19. (34) | ||
10.02.2017 - Nacht OL - Vlierden | ||||||
H:03 | 3500 m | 0:35:57 | 10'16" | 1. (7) | ||
05.02.2017 - VK MD Geneberg - Ham | ||||||
H. Masters C | 3660 m | 0:33:08 | 9'03" | 16. (31) | ||
31.01.2017 - FRSO Régionale 9 Couleurs - Malonne | ||||||
H:Noir long | 6300 m | 230 m | 1:24:42 | 13'26" | 24. (49) | |
22.01.2017 - Regionale Gerhees - Ham | ||||||
H:04 | 5590 m | 0:56:43 | 10'08" | 10. (39) | ||
20.01.2017 - Avond Genk-Sportcentrum - Genk | ||||||
H:03 | 3500 m | 0:36:23 | 10'23" | 1. (12) | ||
15.01.2017 - Wintercriterium Helchterenbos - KOERSEL | ||||||
H:04 | 5700 m | 0:55:36 | 9'45" | 14. (34) | ||
08.01.2017 - Wintercriterium - Kamp Grobbendonk | ||||||
H:04 | 5400 m | 0:51:27 | 9'31" | 17. (36) | ||
06.01.2017 - Nachtcriterium - Kesselse Heide | ||||||
H:03 | 3100 m | 0:32:53 | 10'36" | 3. (12) | ||
30.12.2016 - Sylvester5-2016 - Meeuwen-Gruitrode | ||||||
H65 | 3900 m | 0:47:01 | 12'03" | 7. (20) | ||
29.12.2016 - Sylvester5-2016 - Ravels | ||||||
H65 | 2820 m | 0:27:05 | 9'36" | 8. (21) | ||
28.12.2016 - Sylvester5-2016 - Oostelbeers | ||||||
H65 | 4100 m | 0:37:29 | 9'08" | 4. (22) | ||
27.12.2016 - Sylvester5-2016 - Hechtel | ||||||
H65 | 3900 m | 0:40:16 | 10'19" | 9. (21) | ||
26.12.2016 - Sylvester5-2016 - Neerpelt | ||||||
H65 | 3960 m | 0:39:15 | 9'54" | 8. (22) | ||
18.12.2016 - Wintercriterium - Molenheide Poppel | ||||||
H:04 | 5600 m | 1:01:33 | 10'59" | 12. (33) | ||
11.12.2016 - Vlaams kampioenschap midden afstand - DESSEL-WITGOOR | ||||||
H. Masters C | 3600 m | 0:38:59 | 10'49" | 13. (27) | ||
09.12.2016 - Avondcriterium Willekensberg - LUMMEN | ||||||
H:03 | 3300 m | 0:37:44 | 11'26" | 2. (8) | ||
04.12.2016 - Sinterklaascross - Kamp van Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
H:04 | 5800 m | 0:59:27 | 10'15" | 20. (31) | ||
27.11.2016 - Regionale Kolenspoor - Genk | ||||||
H:04 | 5000 m | 0:58:09 | 11'37" | 18. (31) | ||
21.11.2016 - Meetshoven - Aarschot | ||||||
H:03 | 2900 m | 0:36:13 | 12'29" | 1. (6) | ||
18.11.2016 - Avondwedstrijd - Kepkensberg | ||||||
H:03 | 3050 m | 0:45:50 | 15'01" | 3. (11) | ||
13.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Tervueren | ||||||
H:Noir moyen | 5100 m | 95 m | 0:52:23 | 10'16" | 27. (74) | |
12.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Groenendael | ||||||
H:Noir moyen | 6010 m | 115 m | 1:00:35 | 10'04" | 20. (66) | |
11.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Bruxelles | ||||||
H:Noir moyen | 4400 m | 70 m | 0:44:00 | 10'00" | 22. (70) | |
06.11.2016 - Herfstwisselbeker - Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:ORO-HYDRO 5 | 3900 m | 20 m | 0:44:52 | 11'30" | 5. (20) | |
04.11.2016 - Nachtaflossing - Kasterlee | ||||||
OPEN | 5500 m | 1:05:17 | 11'52" | 0. (29) | ||
28.10.2016 - WISSELBEKER KAMP Beverlo - HECHTEL | ||||||
D20-40-45-50 | 5800 m | 1:08:04 | 11'44" | 2. (21) | ||
23.10.2016 - Regionale - Herenlaak - | ||||||
H:04 | 5200 m | 0:51:40 | 9'56" | 17. (31) | ||
22.10.2016 - Fiets-OL Bossen rond Averbode - | ||||||
H:02 | 14400 m | 1:43:46 | 7'12" | 10. (18) | ||
16.10.2016 - Nationale wedstrijd 4 - LANG - MASY - MEEUWEN | ||||||
H65 | 5000 m | 0:59:31 | 11'54" | 8. (20) | ||
15.10.2016 - Fiets-O - Ham | ||||||
H:02 | 17830 m | 2:04:17 | 6'58" | 4. (13) | ||
09.10.2016 - BK Interclub - Gruitrode | ||||||
H65 | 4200 m | 1:14:00 | 17'37" | 5. (15) | ||
02.10.2016 - Belgian Clubs Relay - Leopoldsburg | ||||||
Open | 5200 m | 1:01:55 | 11'54" | 24. (39) | ||
01.10.2016 - FIETS-O - KASTERLEE | ||||||
H:03 | 14700 m | 1:08:50 | 4'40" | 1. (13) | ||
25.09.2016 - BM Staffel - Emmels/Windräder | ||||||
H. Masters C | 3630 m | 0:39:50 | 10'58" | 1. (12) | ||
17.09.2016 - Fiets -O Kattenbos - Lommel | ||||||
H:02 | 20790 m | 2:12:50 | 6'23" | 13. (23) | ||
11.09.2016 - Nationale longue distance - Bertrix | ||||||
H65 | 5300 m | 0:51:52 | 9'47" | 11. (19) | ||
04.09.2016 - Champ. Belgique Longue Distance - Montenau | ||||||
H65 | 4870 m | 0:59:04 | 12'07" | 9. (22) | ||
27.08.2016 - Nationale Longue distance - Anlier | ||||||
H65 | 5200 m | 100 m | 0:54:38 | 10'30" | 3. (13) | |
15.08.2016 - 3 daagse van Limburg - Vierveld - Connecterra | ||||||
H65 | 5000 m | 120 m | 1:20:50 | 16'10" | 5. (19) | |
14.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve N - Connecterra | ||||||
H65 | 3600 m | 85 m | 0:47:15 | 13'07" | 6. (19) | |
13.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve Zuid | ||||||
H65 | 3800 m | 65 m | 0:50:35 | 13'18" | 7. (18) | |
07.08.2016 - Thuisblijverscross - Marienborgh | ||||||
H:03 | 3900 m | 0:47:09 | 12'05" | 6. (39) | ||
30.07.2016 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:02 | 5300 m | 1:07:18 | 12'41" | 30. (56) | ||
26.06.2016 - ASOM 2016 - Antwerpen City-O | ||||||
M. Ultraveteran | 4500 m | 0:44:28 | 9'52" | 9. (26) | ||
25.06.2016 - ASOM 2016 - Linkeroever Sprint 2 | ||||||
M. Ultraveteran | 2300 m | 0:20:09 | 8'45" | 9. (24) | ||
25.06.2016 - ASOM 2016 - Linkeroever Sprint 1 | ||||||
M. Ultraveteran | 2300 m | 0:16:56 | 7'21" | 5. (27) | ||
12.06.2016 - Regionale Zillebos - Melberg - GENK | ||||||
H:04 | 5800 m | 1:22:26 | 14'12" | 8. (26) | ||
05.06.2016 - City-O Hasselt-Banneuxwijk - Hasselt | ||||||
H:02 | 5900 m | 1:06:57 | 11'20" | 23. (26) | ||
29.05.2016 - Championnat de Belgique de sprint - Flémalle | ||||||
H65 | 2400 m | 35 m | 0:23:57 | 9'58" | 8. (17) | |
25.05.2016 - Lenteloop Engstraat - Meerhout | ||||||
H:01 | 5980 m | 1:05:57 | 11'01" | 33. (36) | ||
22.05.2016 - VK Aflossing - Ham | ||||||
H. Open | 5900 m | 1:08:59 | 11'41" | 0. (50) | ||
21.05.2016 - Stads-O - Hulst | ||||||
H:01 | 6400 m | 1:08:12 | 10'39" | 12. (15) | ||
16.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Herbeumont | ||||||
H65 | 3500 m | 215 m | 0:48:38 | 13'53" | 12. (48) | |
15.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing - Les Fossés | ||||||
H65 | 3000 m | 50 m | 0:28:33 | 9'30" | 9. (48) | |
14.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing | ||||||
H65 | 4100 m | 145 m | 0:45:10 | 11'00" | 18. (48) | |
11.05.2016 - Lenteloop Genk City - GENK | ||||||
H:01 | 6400 m | NCL | ||||
08.05.2016 - Sommerlauf - Sankt Vith | ||||||
H:Schwarz M | 5630 m | 110 m | 1:01:45 | 10'58" | 17. (35) | |
04.05.2016 - Lenteloop Konijnenberg - VOSSELAAR | ||||||
H:03 | 3300 m | 0:28:53 | 8'45" | 4. (21) | ||
01.05.2016 - Nationale - Sprint - Waimes | ||||||
H. Masters C | 2200 m | 0:22:37 | 10'16" | 10. (22) | ||
24.04.2016 - VK sprint - Mechelen | ||||||
H. Masters C | 2100 m | 0:23:16 | 11'04" | 19. (22) | ||
20.04.2016 - Lenteloop - Balendijk | ||||||
H:02 | 4530 m | 0:56:45 | 12'31" | 23. (37) | ||
17.04.2016 - Regionale BRASEL - DESSEL | ||||||
H:03 | 6900 m | 1:09:42 | 10'06" | 22. (32) | ||
10.04.2016 - De Witte Bergen - Lichtaart | ||||||
H65 | 3550 m | 0:39:25 | 11'06" | 8. (27) | ||
03.04.2016 - Nationale Competitie 3 - Einderheide | ||||||
H:03 | 6000 m | 1:03:30 | 10'34" | 26. (41) | ||
28.03.2016 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:03 | 6960 m | 1:10:20 | 10'06" | 13. (29) | ||
20.03.2016 - BK Middle distance - Plaatsduinen | ||||||
H65 | 2790 m | 0:26:21 | 9'26" | 3. (20) | ||
12.03.2016 - Championnat BEL Nuit - Acoz | ||||||
H. Masters C | 4400 m | 165 m | 1:26:35 | 19'40" | 10. (14) | |
04.03.2016 - VK Avond - Prinsenpark | ||||||
H. Masters C | 3200 m | 0:39:15 | 12'15" | 3. (9) | ||
28.02.2016 - 1e Nat De Roeler - | ||||||
H65 | 5500 m | 0:53:03 | 9'38" | 9. (28) | ||
26.02.2016 - Ijzeren paal - | ||||||
H:02 | 4600 m | 0:46:26 | 10'05" | 9. (20) | ||
21.02.2016 - Wintercriterium - Brasschaat | ||||||
H:05 | 4400 m | 0:42:00 | 9'32" | 2. (30) | ||
19.02.2016 - Criterium Regelmatigheid - Brasschaat | ||||||
5 | 5400 m | 0:50:51 | 9'24" | 8. (63) | ||
14.02.2016 - Borlon : le hêtre à viné - Borlon | ||||||
H:Noir long | 5400 m | 330 m | 1:16:52 | 14'14" | 26. (43) | |
12.02.2016 - KOVZ Nacht - De Grote Cirkel | ||||||
H:03 | 3600 m | 1:03:25 | 17'36" | 2. (14) | ||
07.02.2016 - Spring Cup manche 1 - Gileppe | ||||||
H:Noir long | 6200 m | 240 m | 1:11:34 | 11'32" | 14. (20) | |
05.02.2016 - Avondcriterium Masy Noord - MEEUWEN | ||||||
H:03 | 3200 m | 0:37:53 | 11'50" | 1. (6) | ||
31.01.2016 - VK lang - Weyervlakte | ||||||
H65 | 4830 m | 0:42:43 | 8'50" | 3. (16) | ||
29.01.2016 - Avondloop - Genemeer | ||||||
H:03 | 3490 m | 0:37:33 | 10'45" | 1. (7) | ||
24.01.2016 - Meetshoven - Aarschot | ||||||
H:09 | 5400 m | 1:09:22 | 12'50" | -- (20) | ||
17.01.2016 - Wintercriterium Staleyckerheide - STAL - KOERSEL | ||||||
H:04 | 6000 m | 0:54:49 | 9'08" | 23. (51) | ||
10.01.2016 - Wintercriterium - DE KLINGE | ||||||
H:05 | 4800 m | 0:37:20 | 7'46" | 4. (16) | ||
08.01.2016 - Jenevercross - Kesselse Heide | ||||||
H:03 | 3300 m | 0:26:31 | 8'02" | 1. (12) | ||
30.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Zuid | ||||||
H65 | 3900 m | 0:40:03 | 10'16" | 11. (22) | ||
29.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Noord | ||||||
H65 | 4000 m | 0:39:33 | 9'53" | 5. (23) | ||
28.12.2015 - Sylvester 2015 - Pijnven | ||||||
H65 | 3480 m | 0:30:59 | 8'54" | 4. (24) | ||
27.12.2015 - Sylvester 2015 - Ossendrecht | ||||||
H65 | 3800 m | 0:34:35 | 9'06" | 6. (27) | ||
26.12.2015 - Sylvester 2015 - Kattevenia | ||||||
H65 | 4300 m | 0:41:34 | 9'39" | 6. (25) | ||
11.12.2015 - Avondcriterium KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
H:03 | 3300 m | 0:39:51 | 12'04" | 1. (11) | ||
06.12.2015 - Sinterklaascross - Kam Beverlo | ||||||
H:04 | 6600 m | 1:01:50 | 9'22" | 18. (48) | ||
29.11.2015 - VK Middle Distance - Kesselse Heide | ||||||
H. Masters C | 3500 m | 0:25:58 | 7'25" | 9. (29) | ||
27.11.2015 - Avond Kepkensberg - Ham | ||||||
H:03 | 3420 m | 0:39:52 | 11'39" | 1. (16) | ||
22.11.2015 - Herfstwisselbeker - Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
H:05 | 3700 m | 0:52:31 | 14'11" | 13. (15) | ||
15.11.2015 - 3 Jours Forêt de Soignes 2015 - Tervueren - Duisburg | ||||||
H:04 | 5900 m | 120 m | 1:04:02 | 10'51" | 10. (43) | |
13.11.2015 - Openingsaflossing - Leopoldsburg | ||||||
H. Open | 5900 m | 1:05:26 | 11'05" | 21. (26) | ||
11.11.2015 - 3 Jours Forêt de Soignes 2015 - Groenendael | ||||||
H:02 | 4700 m | 160 m | 0:55:46 | 11'51" | 39. (56) | |
08.11.2015 - Aflossing wisselbeker Staepelaere - Balen - Keiheuvel | ||||||
6400 m | 0:54:44 | 8'33" | 33. (56) | |||
01.11.2015 - NC6/Interclub - Roekel | ||||||
H50 | 5890 m | 1:06:22 | 11'16" | 6. (9) | ||
28.10.2015 - Criterium regulariteit - Sonnisheide | ||||||
H:04 | 6500 m | 1:04:52 | 9'58" | 21. (72) | ||
18.10.2015 - Klompen OL - Oostappense heide | ||||||
H:04 | 5200 m | 1:06:03 | 12'42" | 16. (31) | ||
16.10.2015 - Memorial Jacky Sallaerts - Mazy | ||||||
H:04 | 6300 m | 0:57:40 | 9'09" | 9. (69) | ||
04.10.2015 - City-O Aarschor - Aarschot | ||||||
H:03 | 6700 m | 70 m | 1:04:48 | 9'40" | 16. (28) | |
27.09.2015 - VK Lang - Kolisbos | ||||||
H65 | 4900 m | 0:51:38 | 10'32" | 3. (13) | ||
26.09.2015 - CB VTT CO - Marche en Famenne | ||||||
H. Masters C | 11900 m | 1:11:04 | 5'58" | 1. (10) | ||
20.09.2015 - Rik Thys - Den ijzeren paal - Kerkhoven | ||||||
H:05 | 4700 m | 1:18:29 | 16'41" | 9. (21) | ||
19.09.2015 - Fiets-ol Bessemer - | ||||||
H:02 | 18200 m | 1:55:02 | 6'19" | 3. (7) | ||
13.09.2015 - BK LANG HECHTELSE DUINEN - HECHTEL | ||||||
H65 | 5400 m | 1:04:41 | 11'58" | 9. (31) | ||
06.09.2015 - City-O - Antwerpen centrum | ||||||
M. Ultraveteran | 4200 m | 0:36:26 | 8'40" | 4. (25) | ||
05.09.2015 - Sprint 2 - Luchtbal Noord | ||||||
M. Ultraveteran | 1900 m | 0:18:02 | 9'29" | 9. (17) | ||
05.09.2015 - Sprint 1 - Luchtbal Zuid | ||||||
M. Ultraveteran | 2200 m | 0:18:56 | 8'36" | 4. (17) | ||
30.08.2015 - Belgian Championship Middle Distance - Rechtervenn | ||||||
H65 | 3540 m | 85 m | NCL | |||
29.08.2015 - IK2015 - WOLFSBUSCH | ||||||
H65 | 4310 m | 145 m | 0:50:30 | 11'43" | 5. (22) | |
16.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
H65 | 4800 m | 0:44:06 | 9'11" | 1. (25) | ||
15.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
H65 | 4500 m | 0:52:28 | 11'39" | 7. (26) | ||
14.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
H65 | 4000 m | 0:41:45 | 10'26" | 7. (27) | ||
09.08.2015 - SCORELOOP VOSSELAAR - VOSSELAAR | ||||||
H:03 | 0:27:25 | 11. (22) | ||||
19.07.2015 - RaidO Lux 2015 - Baraque de Fraiture | ||||||
H:Court | 7800 m | NCL | ||||
18.07.2015 - RaidO Lux 2015 - Libin | ||||||
H:Court | 8700 m | 2:53:31 | 19'56" | 17. (31) | ||
28.06.2015 - Belgian Clubs Relay - Felenne | ||||||
Open | 3830 m | 1:01:15 | 15'59" | 9. (37) | ||
21.06.2015 - Nationale Longue Distance - Wéris | ||||||
H65 | 3750 m | 160 m | 0:53:49 | 14'21" | 10. (24) | |
14.06.2015 - Nationale sprint - | ||||||
H65 | 2200 m | 0:23:43 | 10'46" | 7. (17) | ||
03.06.2015 - Lenteloop Lommel sportvelden - LOMMEL | ||||||
H:01 | 5900 m | 0:59:27 | 10'04" | 30. (42) | ||
24.05.2015 - Regionale CITY - O Bilzen - BILZEN | ||||||
H:03 | 5200 m | 1:05:22 | 12'34" | 9. (18) | ||
17.05.2015 - Zwarte Bergen (NC3) - Zwarte Bergen | ||||||
H:03 | 6100 m | 1:00:48 | 9'58" | 20. (48) | ||
10.05.2015 - BK Sprint - Tongeren | ||||||
H65 | 2100 m | 0:15:04 | 7'10" | 5. (21) | ||
06.05.2015 - Lenteloop DE VOSSEMEREN - LOMMEL | ||||||
H:01 | 6800 m | 1:16:55 | 11'18" | 40. (44) | ||
03.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
H65 | 3600 m | 65 m | 0:47:33 | 13'12" | 10. (32) | |
02.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
H65 | 3400 m | 85 m | 0:34:17 | 10'04" | 7. (37) | |
01.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
H65 | 4200 m | 115 m | 0:40:38 | 9'40" | 10. (36) | |
26.04.2015 - Estival - FRSO - OLVE - SCHÖNBERG | ||||||
H:04 | 5500 m | 160 m | 1:14:44 | 13'35" | 10. (18) | |
19.04.2015 - STADSPARK BLIJKHOEF - TURNHOUT | ||||||
H:05 | 4400 m | 0:40:17 | 9'09" | 1. (17) | ||
12.04.2015 - Nationale Longue Distance - Olloy-sur-Viroin | ||||||
H65 | 4300 m | 205 m | 0:45:33 | 10'35" | 3. (18) | |
11.04.2015 - MTBO Wechelderzande - Wechelderzande | ||||||
H:03 | 14800 m | 0:59:51 | 4'02" | 1. (13) | ||
29.03.2015 - BK Aflossing - Kasterlee | ||||||
H. Masters C | 3800 m | 0:36:35 | 9'37" | 9. (17) | ||
22.03.2015 - Fond d'Oxhe - Fond d'Oxhe | ||||||
H:04 | 5000 m | 215 m | 1:03:51 | 12'46" | 8. (25) | |
21.03.2015 - MTBO - Berendrecht | ||||||
H:03 | 11800 m | 1:00:05 | 5'05" | 1. (6) | ||
15.03.2015 - Regionale wedstrijd 't FONTEINTJE - KOERSEL | ||||||
H:03 | 0:52:51 | 7. (26) | ||||
14.03.2015 - Belgisch kampioenschap AVOND - Koersel 't Fonteintje | ||||||
H. Masters C | 5200 m | 1:03:47 | 12'15" | 3. (19) | ||
08.03.2015 - Nationale 2 - Zonhoven | ||||||
H65 | 5100 m | 0:43:42 | 8'34" | 3. (28) | ||
06.03.2015 - VK avond - Gruitroderbos | ||||||
H. Masters C | 3400 m | 0:42:06 | 12'22" | 1. (10) | ||
01.03.2015 - Nationale 1 - Dilsenerbos | ||||||
H65 | 4100 m | 110 m | 0:45:41 | 11'08" | 4. (23) | |
22.02.2015 - Nationale MD - Jurbise | ||||||
H65 | 3400 m | NCL | ||||
15.02.2015 - VALENTIJN - Wintercriterium - Lommel - SAHARA | ||||||
H:04 | 5700 m | 0:58:05 | 10'11" | 18. (51) | ||
13.02.2015 - Avond-O St. Martensberg - St. Martensberg | ||||||
H:02 | 4800 m | 0:56:29 | 11'46" | 13. (23) | ||
01.02.2015 - Regionale - Ham | ||||||
H:04 | 6000 m | 1:01:40 | 10'16" | 11. (38) | ||
25.01.2015 - MERODESE BOSSEN - MERODESE BOSSEN | ||||||
H:05 | 4600 m | 0:46:00 | 10'00" | 2. (20) | ||
23.01.2015 - Avondloop - Teunenberg | ||||||
H:03 | 2920 m | 0:28:32 | 9'46" | 1. (7) | ||
18.01.2015 - Bos van Hees - Schaffen - Zelem | ||||||
H:04 | 5100 m | 0:49:55 | 9'47" | 7. (40) | ||
11.01.2015 - WINTERCRITERIUM - DE KLINGE | ||||||
H:05 | 4600 m | 0:44:04 | 9'34" | 1. (19) | ||
04.01.2015 - Wintercriterium SPIEKELSPADE - HECHTEL | ||||||
H:05 | 4600 m | 0:49:09 | 10'41" | 7. (27) | ||
30.12.2014 - Sylvester5-2014 - Gerhees | ||||||
H65 | 3250 m | 0:31:57 | 9'49" | 3. (23) | ||
29.12.2014 - Sylvester5-2014 - De Roeler | ||||||
H65 | 4100 m | 0:39:56 | 9'44" | 4. (19) | ||
28.12.2014 - Sylvester5-2014 - Weyervlakte | ||||||
H65 | 4000 m | 0:36:11 | 9'02" | 1. (19) | ||
27.12.2014 - Sylvester5-2014 - Witte Bergen | ||||||
H65 | 4100 m | 0:49:02 | 11'57" | 5. (19) | ||
26.12.2014 - Sylvester5-2014 - Brouwhuisseheide | ||||||
H65 | 4200 m | 0:43:30 | 10'21" | 8. (22) | ||
21.12.2014 - Wintercriterium WILLEKENSBERG - LUMMEN | ||||||
H:04 | 6000 m | 0:55:01 | 9'10" | 16. (48) | ||
14.12.2014 - Rodenberg - Tessenderlo | ||||||
H:03 | 5680 m | 1:03:43 | 11'13" | 16. (35) | ||
11.12.2014 - Criterium Regulariteit - Leopoldsburg | ||||||
H:04 | 7000 m | 1:05:36 | 9'22" | 29. (60) | ||
07.12.2014 - Sinterklaascross "Kamp van Beverlo" - Leopoldsburg | ||||||
H:04 | 5600 m | 0:47:08 | 8'25" | 17. (53) | ||
05.12.2014 - Avondcriterium - Retie | ||||||
H:03 | 3000 m | 0:57:11 | 19'03" | 5. (12) | ||
30.11.2014 - Wintercriterium - Ravels Noord | ||||||
H:05 | 4390 m | 0:44:43 | 10'11" | 5. (25) | ||
28.11.2014 - Avondwedstrijd LILSE BERGEN - LILLE | ||||||
H:02 | 4400 m | 1:11:25 | 16'13" | 14. (20) | ||
23.11.2014 - Memorial day Bos van Hees - Zelem | ||||||
H:05 | 3600 m | 0:57:54 | 16'05" | 7. (24) | ||
16.11.2014 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Helchterenbos - koersel | ||||||
H65 | 5000 m | 0:42:00 | 8'23" | 2. (17) | ||
14.11.2014 - Avondwedstrijd "Bokrijk" - Bokrijk | ||||||
H:02 | 4600 m | 0:58:42 | 12'45" | 15. (27) | ||
11.11.2014 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2014 - Chevalerie | ||||||
H:04 | 4900 m | 70 m | 0:45:12 | 9'13" | 4. (35) | |
09.11.2014 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2014 - Groenendael | ||||||
H:04 | 5600 m | 115 m | 0:53:18 | 9'31" | 5. (50) | |
08.11.2014 - Regionale De Winner - Eksel | ||||||
H:08 | 6400 m | 1:14:47 | 11'41" | 22. (26) | ||
02.11.2014 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2014 - Forêt de Soignes | ||||||
H:04 | 5700 m | 100 m | 0:56:40 | 9'56" | 6. (34) | |
25.10.2014 - Herfstwisselbeker (Ploegen) - Bosbergen | ||||||
H:05 | 5000 m | 60 m | 0:59:57 | 11'59" | 5. (14) | |
24.10.2014 - VVO Nachtaflossing - Galbergen | ||||||
Open | 3390 m | 0:37:27 | 11'02" | 5. (20) | ||
19.10.2014 - BK Middle - Kamp Grobbendonk | ||||||
H65 | 3640 m | 0:30:25 | 8'21" | 10. (21) | ||
12.10.2014 - BK Clubaflossing - Dilsenerbos | ||||||
Clubaflossing | 4400 m | 0:48:33 | 11'02" | 15. (39) | ||
11.10.2014 - BK MTBO - Lichtaart | ||||||
H. Masters C | 14400 m | NCL | ||||
05.10.2014 - JEC Spectators - Sahara | ||||||
H:05 | 5100 m | 0:48:54 | 9'35" | 4. (20) | ||
04.10.2014 - JEC Spectators - Weyervlakte | ||||||
H:05 | 3600 m | 0:41:48 | 11'36" | 9. (21) | ||
28.09.2014 - BK Interclub - Kattenbos | ||||||
H65 | 4760 m | 0:43:07 | 9'03" | 1. (20) | ||
27.09.2014 - Fiets-ol Gerhagen - | ||||||
H:02 | 17200 m | NCL | ||||
20.09.2014 - MTBO Pijnven - Lommel | ||||||
H:02 | 17760 m | 1:42:50 | 5'47" | 6. (16) | ||
14.09.2014 - Championnat de Belgique Longue Distance - Kampioenschap van België Lange Afstand - Chiny sur Semois | ||||||
H65 | 2960 m | 30 m | 0:31:03 | 10'29" | 4. (20) | |
13.09.2014 - Fiets- O KESSELBERG - HOLSBEEK | ||||||
H:02 | 16500 m | 1:42:04 | 6'11" | 4. (15) | ||
07.09.2014 - Championnat de Belgique de relais - Baraque Fraiture | ||||||
H. Masters C | 3800 m | 85 m | 0:43:40 | 11'29" | 4. (14) | |
06.09.2014 - Fiets_ol Halen - Halen | ||||||
H:02 | 18400 m | 1:37:28 | 5'17" | 9. (14) | ||
17.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
H65 | 3960 m | 55 m | 0:38:51 | 9'48" | 4. (21) | |
16.08.2014 - FL3D - 2 - MTB-O - Kolenspoor | ||||||
H:02 | 17600 m | 2:05:43 | 7'08" | 5. (12) | ||
16.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
H65 | 2640 m | 0:29:31 | 11'10" | 6. (21) | ||
15.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
H65 | 4000 m | 0:42:55 | 10'43" | 3. (20) | ||
10.08.2014 - Thuisblijverscross - Te Boelaer & Boekenbergpark | ||||||
H:02 | 5670 m | 0:52:07 | 9'11" | 18. (45) | ||
29.06.2014 - Pelter Rally - Dommelhof - Pelter Rally - Dommelhof | ||||||
H:03 | 7150 m | 1:12:11 | 10'05" | 7. (13) | ||
25.06.2014 - Lenteloop PULDERBOS - Zandhoven | ||||||
H:01 | 6700 m | 1:06:14 | 9'53" | 16. (23) | ||
15.06.2014 - CITY-O HERENTALS - HERENTALS | ||||||
H:02 | 5800 m | 0:50:45 | 8'45" | 13. (46) | ||
09.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Fourneau Saint-Michel | ||||||
H65 | 3400 m | 70 m | 0:29:35 | 8'42" | 1. (37) | |
08.06.2014 - FUN-O sprint - Fourneau St Michel | ||||||
H:01 | 3000 m | 0:32:49 | 10'56" | 21. (31) | ||
08.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Fourneau Saint-Michel | ||||||
H65 | 3500 m | 40 m | 0:31:27 | 8'59" | 8. (37) | |
07.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Libramont | ||||||
H65 | 4400 m | 45 m | 0:41:47 | 9'29" | 11. (38) | |
01.06.2014 - Vlaams kampioenschap SPRINT - GENK CITY ZUID | ||||||
H. Masters C | 2200 m | 0:22:12 | 10'05" | 6. (18) | ||
28.05.2014 - Lenteloop BRASEL - DESSEL | ||||||
H:02 | 5300 m | 0:46:52 | 8'50" | 14. (30) | ||
25.05.2014 - VVO Dagwedstrijd - Einderheide | ||||||
H:03 | 6100 m | 1:01:29 | 10'04" | 12. (34) | ||
21.05.2014 - Lenteloop Basvelden - Zonhoven | ||||||
H:01 | 5630 m | 1:03:12 | 11'13" | 33. (34) | ||
18.05.2014 - Championnat de Belgique SPRINT - DURBUY | ||||||
H65 | 2100 m | 0:25:14 | 12'00" | 2. (15) | ||
14.05.2014 - De Schorre - Boom | ||||||
H:01 | 6000 m | 1:21:37 | 13'36" | 24. (30) | ||
11.05.2014 - Nationale Longue distance - Martelange | ||||||
H65 | 3300 m | 140 m | 0:47:31 | 14'23" | 4. (18) | |
27.04.2014 - NATIONALE MIDDLE DISTANCE - HOGE RIELEN- LICHTAART | ||||||
H65 | 4500 m | 0:35:44 | 7'56" | 2. (24) | ||
21.04.2014 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:05 | 4620 m | 1:06:40 | 14'25" | 9. (23) | ||
13.04.2014 - Wisselbeker Gilbert Staepelaere - De Mosten | ||||||
Open | 5970 m | 0:48:16 | 8'05" | 28. (40) | ||
06.04.2014 - Regionale - Turnhout | ||||||
H:05 | 4000 m | 0:29:50 | 7'27" | 2. (30) | ||
23.03.2014 - Nationaler LD Oosterlynck - St.Vith-Dreihütten | ||||||
H65 | 4790 m | 130 m | 0:44:56 | 9'22" | 5. (24) | |
16.03.2014 - Estival FRSO- Manche 1 - Heyd - Wéris | ||||||
H:04 | 4900 m | 220 m | 1:04:39 | 13'11" | 11. (32) | |
15.03.2014 - Championnat de Belgique de Nuit - Erezée | ||||||
H. Masters C | 3500 m | 110 m | 0:46:14 | 13'12" | 7. (17) | |
09.03.2014 - VK middel - Sledderlo | ||||||
H. Masters C | 3500 m | 0:34:03 | 9'43" | 5. (23) | ||
07.03.2014 - VK Avond - Ham | ||||||
H. Masters C | 2960 m | 0:38:39 | 13'03" | 2. (7) | ||
02.03.2014 - Nationale 2 Long distance - Hechtel | ||||||
H65 | 4700 m | 0:42:13 | 8'58" | 5. (27) | ||
23.02.2014 - Nationale 1 / 2014 - Saanhoeve | ||||||
H65 | 4200 m | 80 m | 0:40:41 | 9'41" | 1. (25) | |
16.02.2014 - Valentijn wintercriterium - Balen - Keiheuvel | ||||||
H:03 | 6900 m | NCL | ||||
14.02.2014 - Avond-O KOVZ - Zwarte Bergen | ||||||
H:03 | 2900 m | 0:30:26 | 10'29" | 1. (8) | ||
09.02.2014 - Régionale d'hiver - Marchin | ||||||
H:04 | 5300 m | 160 m | 1:04:09 | 12'06" | 11. (36) | |
07.02.2014 - Nacht Ijzeren paal - Kerkhoven | ||||||
H:03 | 3780 m | 0:33:03 | 8'44" | 1. (8) | ||
02.02.2014 - Den Heuvel - Den Heuvel | ||||||
H:03 | 7330 m | 1:02:19 | 8'30" | 19. (42) | ||
31.01.2014 - VVO Avondcriterium - HOGE MOUW | ||||||
H:03 | 3200 m | 0:37:57 | 11'51" | 1. (8) | ||
26.01.2014 - Regionale "Gerhagen" - Tessendelo | ||||||
H:05 | 4300 m | 0:40:27 | 9'24" | 1. (27) | ||
19.01.2014 - Wintercriterium 't Fonteintje - Koersel | ||||||
H:04 | 5700 m | 0:55:26 | 9'43" | 7. (54) | ||
12.01.2014 - Régionale d'hiver Andenne - Andenne | ||||||
H:04 | 4810 m | 170 m | 1:05:58 | 13'42" | 8. (33) | |
05.01.2014 - Wintercriterium - Tielenkamp | ||||||
H:05 | 4300 m | NCL | ||||
03.01.2014 - Nachtcriterium VVO - Kesselse Heide | ||||||
H:03 | 3200 m | 0:24:05 | 7'31" | 1. (9) | ||
30.12.2013 - Sylvester day 5 Zwarte Weg - Leopoldsburg | ||||||
H60 | 4600 m | 0:44:10 | 9'36" | 10. (24) | ||
29.12.2013 - Sylvester Dag 4 Staleyckerheide - Leopoldsburg | ||||||
H60 | 4700 m | 0:39:48 | 8'28" | 5. (25) | ||
28.12.2013 - Sylvester Dag 3 Heeserbergen - Lommel | ||||||
H60 | 4650 m | 0:39:10 | 8'25" | 7. (24) | ||
27.12.2013 - Sylvester Dag 2 Vierveld (WRE) - Maasmechelen | ||||||
H60 | 3750 m | 75 m | 0:40:36 | 10'49" | 6. (23) | |
26.12.2013 - Sylvester - Weelde | ||||||
H60 | 4500 m | 0:39:06 | 8'41" | 8. (25) | ||
22.12.2013 - Ultra longues distances - Watermael Boitsfort | ||||||
3 | 8940 m | 155 m | 1:19:06 | 8'50" | 28. (126) | |
18.12.2013 - Nacht Thomas Moore - Turnhout | ||||||
H:02 | 4600 m | 0:45:54 | 9'58" | 6. (25) | ||
15.12.2013 - Wintercriterium - Kruiskensberg | ||||||
H:04 | 5800 m | 1:02:44 | 10'48" | 17. (37) | ||
08.12.2013 - Wintercriterium MASY NOORD - MEEUWEN | ||||||
H:04 | 5800 m | 0:48:06 | 8'17" | 7. (49) | ||
06.12.2013 - Avondcriterium - Prinsenpark | ||||||
H:02 | 4400 m | 0:52:02 | 11'49" | 6. (16) | ||
01.12.2013 - Sinterklaascross 'Kamp van Beverlo' - Leopoldsburg | ||||||
H:04 | 5900 m | 0:54:10 | 9'10" | 17. (48) | ||
29.11.2013 - Nacht "Hertberg" - Herselt | ||||||
H:02 | 4400 m | 0:43:49 | 9'57" | 6. (22) | ||
24.11.2013 - Klompen OL - Boshoverheide | ||||||
H:04 | 5800 m | 0:48:17 | 8'19" | 12. (35) | ||
21.11.2013 - Congo - Congo | ||||||
H:02 | 4460 m | 0:46:37 | 10'27" | 2. (18) | ||
17.11.2013 - Herfstwisselbeker - Neeroeteren | ||||||
H:03 | 7000 m | 1:20:12 | 11'27" | 7. (18) | ||
15.11.2013 - VVO Avondaflossing De Beeltjens - Westerlo | ||||||
OPEN | 0:40:07 | 10'33" | 7. (18) | |||
11.11.2013 - Sprint Uccle-Homborch - Uccle - Brussels | ||||||
2 | 2510 m | 60 m | 0:30:26 | 12'07" | 21. (59) | |
11.11.2013 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Tumuli | ||||||
H:04 | 4030 m | 125 m | 0:40:17 | 9'59" | 6. (34) | |
10.11.2013 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - La Hulpe | ||||||
H:04 | 4900 m | 0:47:57 | 9'47" | 4. (32) | ||
09.11.2013 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Flossendelle | ||||||
H:04 | 5300 m | 105 m | 0:52:22 | 9'52" | 7. (37) | |
03.11.2013 - Ploegenwedstrijd - Zutendaal | ||||||
H:04 | 5900 m | 0:59:07 | 10'01" | 14. (32) | ||
27.10.2013 - Wintercriterium Spiekelspade - Hechtel | ||||||
H:04 | 5800 m | 0:53:51 | 9'17" | 7. (29) | ||
20.10.2013 - VVO Kampioenschap Middle Distance - Kepkensberg | ||||||
H. Masters C | 3550 m | 30 m | 0:42:59 | 12'06" | 3. (26) | |
12.10.2013 - Regionale Ossendrecht - Ossendrecht | ||||||
H:01 | 6300 m | 1:13:07 | 11'36" | 21. (28) | ||
12.10.2013 - Wintercriterium - Ravels | ||||||
H:04 | 5600 m | 1:09:02 | 12'19" | 16. (27) | ||
06.10.2013 - VK Aflossing "Bos van Hees" - Schaffen | ||||||
Open | 0:40:19 | 10'36" | 11. (51) | |||
29.09.2013 - BK aflossing - Helchteren | ||||||
H. Masters C | 0:45:00 | 10'00" | 3. (12) | |||
27.09.2013 - Wisselbeker Rik Thys - Dilsenerbos | ||||||
OPEN | 6000 m | 1:21:25 | 13'20" | 61. (111) | ||
22.09.2013 - Vlaams Kampioenschap Lang - Gielsbos | ||||||
H60 | 6300 m | 1:00:47 | 9'38" | 3. (11) | ||
15.09.2013 - BK Lang - Kattenbos | ||||||
H60 | 6510 m | 0:54:09 | 8'19" | 7. (29) | ||
08.09.2013 - Nationale 4 - Gruitroderbos | ||||||
H60 | 5100 m | 1:02:08 | 12'10" | 5. (27) | ||
01.09.2013 - Regionale wedstrijd - TIELEN | ||||||
H:02 | 6900 m | 1:19:23 | 11'30" | 15. (48) | ||
28.08.2013 - Zomerloop Duitse Basis - Arendonk | ||||||
H:01 | 6400 m | 1:14:05 | 11'34" | 34. (39) | ||
18.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Rijksbos | ||||||
H60 | 6030 m | 1:06:08 | 10'58" | 9. (15) | ||
17.08.2013 - MTB Pijnven- Rijksbos - Lommel | ||||||
H:02 | 12700 m | 1:11:06 | 5'35" | 5. (10) | ||
17.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Vlasmeer | ||||||
H60 | 5590 m | 0:53:41 | 9'36" | 6. (15) | ||
16.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Einderheide | ||||||
H60 | 4170 m | 0:57:36 | 13'48" | 11. (16) | ||
15.08.2013 - Regionale DON BOSCO FITOMETER - Hechtel | ||||||
H:02 | 5100 m | 0:46:11 | 9'03" | 8. (29) | ||
10.08.2013 - Wiet Special - Kasterlee | ||||||
H:01 | 12200 m | 2:01:53 | 9'59" | 41. (51) | ||
04.08.2013 - Bosbergen - Herentals | ||||||
H:03 | 6200 m | 1:19:03 | 12'45" | 18. (29) | ||
30.06.2013 - Raid-O-Lux - Smuid | ||||||
H:03 | 8700 m | 340 m | 2:19:14 | 16'00" | 9. (31) | |
29.06.2013 - Raid O Lux - Chiny | ||||||
3 | 8100 m | 310 m | 2:52:50 | 21'20" | 34. (52) | |
26.06.2013 - Memorial Jacky Sallaerts - Lichtaart | ||||||
H:05 | 7000 m | 1:26:28 | 12'21" | 20. (31) | ||
23.06.2013 - Nationale Longue Distance - Wéris | ||||||
H60 | 4810 m | 125 m | 1:13:22 | 15'15" | 16. (26) | |
15.06.2013 - Championnat de Be VTTO - Noiseux | ||||||
H. Masters C | 13100 m | 1:08:19 | 5'12" | 1. (9) | ||
09.06.2013 - Nationale van Nederland (NC3) - Grote heide (zuid) | ||||||
H:05 | 5700 m | 1:10:37 | 12'23" | 6. (12) | ||
08.06.2013 - Fiets-OL - Oeterdal | ||||||
H:02 | 17900 m | 1:36:44 | 5'24" | 4. (13) | ||
02.06.2013 - Relais des clubs - Martelange | ||||||
OPEN | 1:09:08 | 13'17" | 15. (33) | |||
26.05.2013 - 3 daagse van Brabant - Oostelbeersche heide | ||||||
H60 | 5400 m | 0:58:28 | 10'49" | 6. (16) | ||
25.05.2013 - 3 daagse van Brabant - Straatsche heide | ||||||
H60 | 5100 m | 0:46:17 | 9'04" | 4. (18) | ||
24.05.2013 - 3 daagse van Brabant - RvS Kazerne | ||||||
H60 | 3800 m | 0:29:10 | 7'40" | 6. (11) | ||
20.05.2013 - 3 Days of Belgium - Kattevenia | ||||||
H60 | 5470 m | 0:49:24 | 9'01" | 6. (43) | ||
19.05.2013 - 3 Days of Belgium - Zwarte Bergen | ||||||
H60 | 4400 m | 0:45:46 | 10'24" | 11. (45) | ||
18.05.2013 - 3 Days of Belgium - Melberg-Zillebos | ||||||
H60 | 5480 m | 1:02:19 | 11'22" | 9. (45) | ||
17.05.2013 - 3 Days of Belgium "Sprint" - Genk | ||||||
H:04 | 2500 m | 0:27:09 | 10'51" | 4. (15) | ||
12.05.2013 - BK Sprint - Vosselaar | ||||||
H60 | 2300 m | 40 m | 0:22:11 | 9'38" | 10. (22) | |
05.05.2013 - Rik Thys - Diest | ||||||
H:03 | 5400 m | 1:13:14 | 13'33" | 1. (28) | ||
01.05.2013 - Stads-O - Stad Turnhout | ||||||
H:02 | 4900 m | 0:47:33 | 9'42" | 7. (14) | ||
21.04.2013 - Régionale d'été - Libin | ||||||
H60 | 4500 m | 1:03:37 | 14'08" | 9. (18) | ||
17.04.2013 - Lenteloop - Wilrijk | ||||||
H:01 | 6300 m | 1:07:31 | 10'43" | 17. (21) | ||
14.04.2013 - Vlaams Kampioenschap Sprint - Meerminnen | ||||||
H. Masters C | 2000 m | 0:16:39 | 8'19" | 6. (20) | ||
07.04.2013 - BM Mitteldistanz - Vielsalm | ||||||
H60 | 4400 m | 195 m | 0:52:03 | 11'49" | 16. (32) | |
01.04.2013 - Pâques en Alsace - Thannenkirch | ||||||
H60 | 5800 m | 280 m | 1:07:28 | 11'37" | 8. (49) | |
31.03.2013 - Pâques en Alsace - St Hyppolyte | ||||||
H60 | 5200 m | 245 m | 0:57:16 | 11'00" | 18. (53) | |
30.03.2013 - Pâques en Alsace - Thannenkirch | ||||||
H60 | 4200 m | 115 m | 0:56:19 | 13'24" | 14. (52) | |
24.03.2013 - Course Nationale M.D. - Baudour | ||||||
H60 | 4000 m | 40 m | 0:45:57 | 11'29" | 14. (21) | |
17.03.2013 - Championnat estival FRSO - Manche 1 - Bois d'Esneux | ||||||
H60 | 4600 m | 160 m | 1:04:55 | 14'06" | 3. (11) | |
09.03.2013 - Régionale FRSO - Rouge- Cloïtre | ||||||
H:01 | 8800 m | 175 m | 1:28:18 | 10'02" | 18. (28) | |
03.03.2013 - Nationale 2 - Gerhees | ||||||
H60 | 5680 m | 0:51:37 | 9'05" | 10. (32) | ||
01.03.2013 - Vlaams avondkampioenschap - Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
H. Masters C | 3500 m | 0:36:15 | 10'21" | 8. (12) | ||
24.02.2013 - Nationale Pégase Felenne - Felenne | ||||||
H60 | 3900 m | 125 m | 0:44:09 | 11'19" | 4. (13) | |
17.02.2013 - Course Régionale - Hampteau - Hampteau. | ||||||
H:04 | 5200 m | 1:14:14 | 14'16" | 3. (17) | ||
16.02.2013 - BK NACHT - Lichtaart | ||||||
H. Masters C | 5100 m | 1:15:47 | 14'51" | 9. (16) | ||
10.02.2013 - Valentijn Wintercriterium - Koersel | ||||||
H:04 | 6000 m | 1:02:06 | 10'20" | 13. (39) | ||
08.02.2013 - Nacht - Aquabest | ||||||
H:02 | 4750 m | 1:04:45 | 13'37" | 2. (8) | ||
27.01.2013 - Regionale - Ham | ||||||
H:04 | 5710 m | 1:11:15 | 12'28" | 15. (32) | ||
20.01.2013 - Den Ijzeren Paal - Kerkhoven | ||||||
H:04 | 5500 m | 0:52:08 | 9'28" | 8. (25) | ||
06.01.2013 - Wintercriterium Kelchterhoef WEST - Houthalen - Kelchterhoef | ||||||
H:04 | 5600 m | 0:48:50 | 8'43" | 6. (46) | ||
04.01.2013 - Jenevercross - Kesselse Heide | ||||||
H:02 | 4780 m | 0:53:44 | 11'14" | 16. (20) | ||
30.12.2012 - Sylvester 2012 - Oirschotseheide | ||||||
H60 | 4000 m | 0:42:34 | 10'38" | 10. (30) | ||
29.12.2012 - Sylvester 2012 - Sonnisheide | ||||||
H60 | 3500 m | 0:28:11 | 8'03" | 6. (33) | ||
28.12.2012 - Sylvester 2012 - De Schrikkelberg | ||||||
H60 | 4010 m | 0:38:08 | 9'30" | 8. (31) | ||
27.12.2012 - Sylvester 2012 - De Lietteberg | ||||||
H60 | 4200 m | 0:37:31 | 8'55" | 14. (30) | ||
26.12.2012 - Sylvester 2012 - Solterheide | ||||||
H60 | 4300 m | 0:46:37 | 10'50" | 10. (30) | ||
23.12.2012 - Wintercriterium Molenheide-Poppel - Molenheide | ||||||
H:04 | 5300 m | 0:46:55 | 8'51" | 5. (21) | ||
21.12.2012 - Nacht ZILVERMEER - MOL | ||||||
H:02 | 4300 m | 0:41:49 | 9'43" | 3. (16) | ||
16.12.2012 - Hengelhoef - Hengelhoef | ||||||
H:04 | 5630 m | 0:45:47 | 8'07" | 10. (36) | ||
08.12.2012 - Wintercriterium Ravels Noord - Ravels Noord | ||||||
H:08 | 6500 m | 1:16:59 | 11'50" | -- (11) | ||
30.11.2012 - Nacht Prinsenpark - Retie | ||||||
H:02 | 4800 m | 0:51:01 | 10'37" | 5. (21) | ||
25.11.2012 - Memorial Day BRASEL - DESSEL | ||||||
H:04 | 5400 m | 0:48:03 | 8'53" | 12. (37) | ||
23.11.2012 - Nacht-O Balen-Congo - Congo | ||||||
H:02 | 4340 m | 1:00:42 | 13'59" | 13. (17) | ||
18.11.2012 - Rik Thijs "De Saenhoeve" - Maasmechelen | ||||||
H:04 | 5600 m | 80 m | 1:18:45 | 14'03" | 10. (22) | |
17.11.2012 - Halen-Kloosterberg MTB-O - Halen-Diest | ||||||
H:02 | 17900 m | 1:48:27 | 6'03" | 6. (19) | ||
11.11.2012 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Rouge-Cloître | ||||||
H:04 | 5000 m | 0:57:39 | 11'31" | 14. (36) | ||
09.11.2012 - Nacht "Meetshoven" - Aarschot | ||||||
H:02 | 5000 m | 0:58:07 | 11'37" | 11. (17) | ||
04.11.2012 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Groenendael | ||||||
H:04 | 4100 m | 75 m | 0:47:41 | 11'37" | 4. (26) | |
01.11.2012 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Tervueren - Arboretum | ||||||
H:04 | 5500 m | 0:56:08 | 10'12" | 6. (40) | ||
21.10.2012 - VVO kampioenschap MIDDEN afstand - LOMMEL SAHARA | ||||||
H. Masters C | 4400 m | 0:47:57 | 10'53" | 16. (30) | ||
19.10.2012 - openings aflossing - Herentals | ||||||
H. Open | 1:23:54 | 16'27" | 10. (26) | |||
07.10.2012 - BK INTERCLUB 2012 - HOUTHALEN | ||||||
H60 | 6800 m | 1:12:53 | 10'43" | 8. (23) | ||
30.09.2012 - Championnat de Belgique de Relais 2012 - Watermael-Boitsfort | ||||||
H. Masters C | 3960 m | 0:48:11 | 11'45" | 3. (11) | ||
16.09.2012 - Nationale 4 - Houterenberg | ||||||
H60 | 5790 m | 1:18:37 | 13'34" | 17. (23) | ||
09.09.2012 - Championnat de Belgique 2012 - MONTENAU | ||||||
H60 | 5610 m | 135 m | 0:56:58 | 10'09" | 16. (28) | |
02.09.2012 - Régionale GrandHan - Grandhan - Ecole | ||||||
H60 | 5200 m | 0:52:14 | 10'02" | 6. (13) | ||
01.09.2012 - MTB-O - De Twee Kolonies | ||||||
H:02 | 21000 m | 1:35:38 | 4'33" | 5. (15) | ||
26.08.2012 - Leuven oriënteert - Leuven | ||||||
H:03 | 5950 m | 1:04:33 | 10'50" | 19. (34) | ||
12.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Koersel Fonteintje | ||||||
H60 | 5500 m | 1:00:22 | 10'58" | 7. (34) | ||
11.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Grauwensteen | ||||||
H60 | 5600 m | 0:47:24 | 8'27" | 7. (36) | ||
10.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Helchterenbos | ||||||
H60 | 4600 m | 0:45:55 | 9'58" | 10. (35) | ||
05.08.2012 - Thuisblijverscross - BOSBERGEN | ||||||
H:03 | 6900 m | 120 m | 1:08:32 | 9'55" | 16. (37) | |
15.07.2012 - Zomercross - Den Heuvel | ||||||
H:03 | 7030 m | 1:01:17 | 8'43" | 10. (24) | ||
08.07.2012 - Thuisblijverscross - VRIESEL | ||||||
H:02 | 5600 m | 0:56:09 | 10'01" | 13. (26) | ||
02.07.2012 - 3 days of Belgium - Wéris | ||||||
H60 | 4600 m | 135 m | 1:00:11 | 13'05" | 12. (29) | |
01.07.2012 - 3 days of Belgium - Nallogne | ||||||
H60 | 4400 m | 105 m | 0:59:01 | 13'24" | 14. (29) | |
30.06.2012 - 3 days of Belgium - Wéris | ||||||
H60 | 4500 m | 150 m | 0:58:48 | 13'03" | 13. (31) | |
16.06.2012 - BK FIETS-O ; CB VTTO - LEOPOLDSBURG | ||||||
H. Masters C | 14800 m | 1:13:29 | 4'57" | 1. (14) | ||
10.06.2012 - Regionale - Stadspark / Blijkhoef | ||||||
H:02 | 5750 m | 0:51:31 | 8'57" | 19. (46) | ||
03.06.2012 - Bruges Weekend - Brugge | ||||||
H. Masters C | 4320 m | 0:36:25 | 8'25" | 12. (41) | ||
27.05.2012 - Championnats de Belgique Sprint - Thuin | ||||||
H. Masters C | 2000 m | 95 m | 0:27:42 | 13'51" | 10. (27) | |
23.05.2012 - Lenteloop DON BOSCO fitometer - Hechtel | ||||||
H:01 | 6200 m | 1:01:48 | 9'58" | 45. (69) | ||
13.05.2012 - Oostapperseheide - Ommels | ||||||
H:04 | 5500 m | 0:47:14 | 8'35" | 7. (27) | ||
11.05.2012 - MEMORIAL Jacky Sallaerts - Leopoldsburg | ||||||
H:05 | 7500 m | 1:25:39 | 11'25" | 13. (29) | ||
06.05.2012 - Regionale Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
H:03 | 7000 m | 0:56:30 | 8'04" | 11. (24) | ||
01.05.2012 - Stadsorientatie - Stad Turnhout | ||||||
H:02 | 4940 m | 0:40:59 | 8'17" | 17. (37) | ||
18.04.2012 - Lenteloop Lommel Sportvelden - Lommel | ||||||
H:01 | 6500 m | 0:58:15 | 8'57" | 26. (42) | ||
15.04.2012 - Nationale MD Maasvallei - Maasmechelen | ||||||
H. Masters C | 3500 m | 80 m | 0:45:47 | 13'04" | 26. (36) | |
01.04.2012 - Sommerlauf - Gross und Klein Bohlscheid | ||||||
H60 | 5550 m | 170 m | 0:59:33 | 10'43" | 8. (12) | |
30.03.2012 - Wisselbeker Comd Kamp Beverlo - Hechtelse Heide | ||||||
H:03 | 7100 m | 1:05:34 | 9'14" | 43. (136) | ||
25.03.2012 - Nationaler - Petit-Thier | ||||||
H60 | 4700 m | 120 m | 0:46:26 | 9'52" | 15. (33) | |
18.03.2012 - Nationale longue distance - La Hulpe | ||||||
H60 | 5200 m | 120 m | 0:58:39 | 11'16" | 23. (27) | |
11.03.2012 - Championnat Été Martelange - Martelange | ||||||
H60 | 4300 m | 210 m | 0:52:57 | 12'18" | 4. (9) | |
10.03.2012 - Championnat Belgique de Nuit - Martelange | ||||||
H. Masters C | 3200 m | 125 m | 0:40:10 | 12'33" | 1. (13) | |
24.02.2012 - Nacht DE BEELTJES - WESTERLO _ - DE BEELTJS | ||||||
H:02 | 4600 m | 0:55:30 | 12'03" | 7. (15) | ||
19.02.2012 - Régionale d'hiver - Chevetogne | ||||||
H:04 | 5150 m | 205 m | 0:53:09 | 10'19" | 3. (18) | |
12.02.2012 - Valentijn - Keiheuvel | ||||||
H:09 | 4100 m | 0:34:23 | 8'23" | 2. (3) | ||
22.01.2012 - Winterlauf - Elsenborn | ||||||
H:03 | 5840 m | 55 m | 1:07:09 | 11'29" | 14. (34) | |
15.01.2012 - Hivernale FRSO - La Gileppe | ||||||
H:04 | 5900 m | 240 m | 0:56:40 | 9'36" | 4. (32) | |
08.01.2012 - Wintercriterium Zwarte Weg - Leopoldsburg | ||||||
H:04 | 5700 m | 0:47:58 | 8'24" | 10. (51) | ||
30.12.2011 - Sylvester 2011 - Ravels Zuid | ||||||
H60 | 4240 m | 0:37:59 | 8'57" | 5. (17) | ||
29.12.2011 - Sylvester 2011 - Boshoverheide | ||||||
H60 | 4000 m | 0:35:05 | 8'46" | 6. (21) | ||
28.12.2011 - Sylvester 2011 - Hechtelse Duinen | ||||||
H60 | 4300 m | 0:45:22 | 10'33" | 10. (23) | ||
27.12.2011 - Sylvester 2011 - Rodenberg | ||||||
H60 | 3100 m | 0:29:25 | 9'29" | 5. (21) | ||
26.12.2011 - Sylvester 2011 - Geuzenbaan | ||||||
H60 | 4000 m | 0:35:46 | 8'56" | 5. (20) | ||
16.12.2011 - Nachtcriterium Kelchterhoef - Kelchterhoef | ||||||
H:02 | 4400 m | 1:00:58 | 13'51" | 5. (6) | ||
11.12.2011 - Memorial Day Gielsbos - Gielsbos | ||||||
H:04 | 5500 m | 0:49:23 | 8'58" | 16. (38) | ||
26.11.2011 - BK Fiets BEL - Geel | ||||||
H. Masters C | 15500 m | 1:21:16 | 5'14" | 2. (9) | ||
20.11.2011 - Herfstwisselbeker - Lommel Sahara | ||||||
H:04 | 5800 m | 0:56:06 | 9'40" | 11. (22) | ||
13.11.2011 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Les Tumuli | ||||||
H:04 | 5390 m | 100 m | 0:51:19 | 9'31" | 5. (38) | |
12.11.2011 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Groenendael | ||||||
H:04 | 5200 m | 110 m | 0:48:05 | 9'14" | 5. (35) | |
11.11.2011 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Les 3 Fontaines | ||||||
H:04 | 4030 m | 85 m | 0:44:15 | 10'58" | 19. (36) | |
02.10.2011 - Nationale 4 - Masy Noord | ||||||
H60 | 5200 m | 0:41:20 | 7'56" | 2. (27) | ||
18.09.2011 - Nationale Moyenne distance - Saint-Léger | ||||||
H. Masters C | 3480 m | 60 m | NCL | |||
15.08.2011 - Flanders 3 days - Heeserbergen | ||||||
H60 | 4800 m | 0:42:04 | 8'45" | 4. (18) | ||
14.08.2011 - Flanders 3 days - Kattenbos-Noord | ||||||
H60 | 5250 m | 0:55:21 | 10'32" | 6. (21) | ||
13.08.2011 - Flanders 3 days - Kattenbos-Zuid | ||||||
H60 | 5180 m | 0:48:59 | 9'27" | 4. (18) | ||
03.07.2011 - Nationale BABA - Martelange | ||||||
H60 | 5740 m | 250 m | 1:11:19 | 12'25" | 8. (20) | |
24.06.2011 - MEMORIAL Jacky Sallaerts - Sonnisheide Noord | ||||||
H:06 | 7000 m | 1:21:59 | 11'42" | -- (28) | ||
19.06.2011 - FRSO régionale d'été - Medell | ||||||
H60 | 5390 m | 145 m | 0:48:51 | 9'03" | 4. (14) | |
13.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Felenne - Days 3 - L.D. | ||||||
H60 | 4400 m | 100 m | 0:46:40 | 10'36" | 11. (36) | |
12.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Beauraing - Sprint | ||||||
H60 | 2300 m | 30 m | 0:20:49 | 9'03" | 10. (34) | |
12.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Felenne - Days 2 - Middle. | ||||||
H60 | 3300 m | 105 m | 0:43:05 | 13'03" | 19. (37) | |
11.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Felenne - Days 1 - L.D.- WRE | ||||||
H60 | 5400 m | 150 m | 1:09:53 | 12'56" | 21. (37) | |
05.06.2011 - Sommer-OL - Elsenborn | ||||||
H60 | 5080 m | 1:02:16 | 12'15" | 3. (13) | ||
29.05.2011 - BK Sprint Sint-Truiden - Stad Sint-Truiden | ||||||
H. Masters C | 2300 m | 0:23:33 | 10'14" | 7. (26) | ||
25.05.2011 - Lenteloop HOGE RIELEN - Lichtaart | ||||||
H:01 | 6100 m | 0:59:29 | 9'45" | 38. (54) | ||
04.05.2011 - Lenteloop PULDERBOS - ZANDHOVEN | ||||||
H:01 | 6900 m | 1:01:55 | 8'58" | 26. (43) | ||
01.05.2011 - Régionale été - Bouillon | ||||||
H60 | 4400 m | 160 m | 0:56:12 | 12'46" | 2. (11) | |
17.04.2011 - Belgische Meisterschaft Middle Distance - Grandvoir | ||||||
H. Masters C | 3800 m | 85 m | 0:38:34 | 10'08" | 18. (33) | |
10.04.2011 - Sommerlauf - Hinter den Sandgruben | ||||||
H60 | 4500 m | 0:39:15 | 8'43" | 2. (18) | ||
27.03.2011 - Nationale de Stoumont - Stoumont | ||||||
H60 | 5000 m | 120 m | 0:52:03 | 10'24" | 8. (25) | |
20.03.2011 - Champ FRSO MD - HOCup 2011 - Matagne-la-Grande | ||||||
H. Masters C | 3100 m | 100 m | 0:34:34 | 11'09" | 3. (17) | |
13.03.2011 - Régionale d'été - Chevetogne | ||||||
H60 | 4900 m | 195 m | 0:49:07 | 10'01" | 2. (11) | |
25.02.2011 - Régional Hiver 2011. - LIBRAMONT | ||||||
H:04 | 5700 m | 105 m | 0:45:37 | 8'00" | 2. (15) | |
20.02.2011 - Bois de Hautebise Andenne - Andenne | ||||||
H:04 | 5350 m | 215 m | 1:00:21 | 11'16" | 5. (35) | |
04.02.2011 - Nachtcriterium Sonnisheide - Helchteren | ||||||
H:02 | 4600 m | 0:54:29 | 11'50" | 10. (21) | ||
23.01.2011 - Brustem Vliegveld - Brustem | ||||||
H:04 | 5700 m | 0:46:17 | 8'07" | 8. (65) | ||
16.01.2011 - Wintercriterium Spiekelspade - Hechtel | ||||||
H:04 | 5600 m | 0:50:07 | 8'56" | 22. (55) | ||
08.01.2011 - Schootshei - | ||||||
H:04 | 5370 m | 110 m | 0:56:05 | 10'26" | 8. (43) | |
30.12.2010 - Sylvester - Pijnven Noord | ||||||
H60 | 4000 m | 0:43:38 | 10'54" | 7. (20) | ||
29.12.2010 - Sylvester - De Bosbergen | ||||||
H60 | 4000 m | 0:39:53 | 9'58" | 9. (25) | ||
28.12.2010 - Sylvester - Grote Heide | ||||||
H60 | 4200 m | 0:48:30 | 11'32" | 8. (19) | ||
27.12.2010 - Sylvester - De Keiheuvel | ||||||
H60 | 4200 m | 0:36:33 | 8'42" | 2. (20) | ||
26.12.2010 - Sylvester - Houterenberg | ||||||
H60 | 3200 m | 0:31:20 | 9'47" | 4. (25) | ||
01.11.2010 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 2 - Watermael-Boitsfort | ||||||
03 | 6400 m | 190 m | 1:15:48 | 11'51" | 30. (74) | |
03.10.2010 - Championnat de Belgique Middle Distance - Lommel | ||||||
H. Masters C | 4500 m | 0:35:54 | 7'59" | 3. (41) | ||
29.08.2010 - Championnat de Belgique Longue Distance - Stoumont | ||||||
H60 | 4610 m | 150 m | 0:57:07 | 12'23" | 12. (29) | |
18.07.2010 - Ultra longues distances - Libin | ||||||
04 | 9400 m | 265 m | 2:13:24 | 14'11" | 9. (13) | |
25.04.2010 - Nationale Longue Distance - Recht | ||||||
H60 | 4600 m | 140 m | 0:43:30 | 9'27" | 7. (25) | |
18.04.2010 - HOCup 2010 - Dourbes | ||||||
H60 | 3820 m | 150 m | 1:01:58 | 16'13" | 2. (9) | |
13.03.2010 - Championnat de Belgique de Nuit - Chevetogne | ||||||
H. Masters C | 4400 m | 195 m | 1:02:51 | 14'17" | 4. (7) | |
11.11.2009 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 3 - Auderghem | ||||||
04 | 5300 m | 0:51:46 | 9'46" | 9. (74) | ||
08.11.2009 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 2 - Groenendael | ||||||
04 | 6120 m | 1:09:19 | 11'20" | 11. (57) | ||
01.11.2009 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 1 - Uccle | ||||||
04 | 5400 m | 1:02:58 | 11'40" | 9. (49) | ||
20.09.2009 - Régionale - Banneux | ||||||
H60 | 4900 m | 135 m | 1:03:13 | 12'54" | 4. (13) | |
21.06.2009 - Régionale - Medell | ||||||
H60 | 5790 m | 125 m | 0:54:12 | 9'22" | 3. (7) | |
07.06.2009 - Nationale Longue Distance - Elsenborn | ||||||
H60 | 4880 m | 45 m | 0:49:33 | 10'09" | 3. (23) | |
03.05.2009 - Régionale - Sart Hulet | ||||||
H60 | 5030 m | 110 m | 0:59:11 | 11'46" | 2. (5) | |
26.04.2009 - Championnat Belgique Moyenne Distance - Recht | ||||||
H. Veteranen C - Vétérans C | 3100 m | 60 m | 0:33:33 | 10'49" | 9. (28) | |
05.04.2009 - Régionale - Rodt | ||||||
H60 | 4600 m | 75 m | 0:49:03 | 10'40" | 6. (9) | |
29.03.2009 - Nationale Longue Distance - VLESSART | ||||||
H60 | 5580 m | 1:03:54 | 11'27" | 10. (13) | ||
15.03.2009 - Nationale Moyenne Distance - Weelde Station | ||||||
H. Veteranen C - Vétérans C | 4500 m | 0:41:19 | 9'11" | 10. (27) | ||
08.03.2009 - Régionale - Esneux | ||||||
H60 | 4900 m | 170 m | 1:18:27 | 16'01" | 3. (4) | |
01.03.2009 - Nationale - Waterschei | ||||||
H60 | 5200 m | 0:54:18 | 10'27" | 6. (21) | ||
09.11.2008 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 3 - Auderghem | ||||||
03 | 6600 m | 1:03:47 | 9'40" | 31. (83) | ||
02.11.2008 - Régionale - Groenendael | ||||||
03 | 5970 m | 135 m | 1:26:05 | 14'25" | 20. (68) | |
01.11.2008 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 1 - Tervuren | ||||||
03 | 6400 m | 85 m | 1:07:16 | 10'31" | 29. (77) | |
07.09.2008 - Championnat de Belgique Longue Distance - Recht | ||||||
H55 | 6000 m | 160 m | 0:55:27 | 9'15" | 16. (37) | |
06.07.2008 - Nationale - BEHEME | ||||||
H55 | 5410 m | 225 m | 1:20:51 | 14'57" | 15. (19) | |
22.06.2008 - Régionale - Marche-en-Famenne | ||||||
H50 | 7100 m | 1:27:56 | 12'23" | 9. (18) | ||
27.04.2008 - Nationale moyenne distance - Ronquières | ||||||
H. Veteranen B - Vétérans B | 4900 m | 130 m | 0:50:08 | 10'14" | 25. (48) | |
16.03.2008 - Nationale 2 - Challenge Oosterlynck - Esneux | ||||||
H55 | 5600 m | 135 m | 1:07:06 | 11'59" | 23. (32) | |
16.12.2007 - Régionale d'hiver - Bon-Secours | ||||||
03 | 6270 m | 1:16:05 | 12'08" | 12. (49) | ||
04.11.2007 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 3 - Watermael Boitsfort | ||||||
03 | 6360 m | 125 m | 1:07:08 | 10'33" | 29. (74) | |
01.11.2007 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 2 - Tervuren | ||||||
03 | 5980 m | 0:55:19 | 9'15" | 41. (92) | ||
28.10.2007 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 1 - Hoeilaart | ||||||
03 | 4600 m | 145 m | 1:00:05 | 13'04" | 42. (59) | |
07.10.2007 - Nationale - Lommel | ||||||
H55 | 6300 m | 1:00:55 | 9'40" | 16. (27) | ||
09.09.2007 - Championnat de Belgique Longue Distance - Brasschaat | ||||||
H55 | 6610 m | 1:20:22 | 12'10" | 20. (31) | ||
15.07.2007 - Championnat de Belgique Interclubs - Lommersweiler | ||||||
H55 | 6100 m | 170 m | 1:10:10 | 11'30" | 14. (16) | |
03.06.2007 - Nationale 3 - Borlon | ||||||
H55 | 5990 m | 190 m | 1:10:33 | 11'47" | 18. (32) | |
29.04.2007 - Régionale FRSO - Elsenborn | ||||||
H40 | 7380 m | 1:14:40 | 10'07" | 8. (9) | ||
22.04.2007 - Nationale 2 Challenge SOFT - Betâne | ||||||
H55 | 5480 m | 220 m | 1:01:51 | 11'17" | 12. (33) | |
25.03.2007 - Championnat de Belgique Middle Distance - Erezee | ||||||
H. Vétérans B | 4600 m | 170 m | 1:03:35 | 13'49" | 40. (54) | |
18.02.2007 - Régionale d'hiver FRSO - Silly | ||||||
03 | 6320 m | 95 m | 1:03:41 | 10'05" | 13. (34) | |
03.12.2006 - Régionale d'hiver FRSO - Angleur | ||||||
09 | 5290 m | 130 m | 1:20:24 | 15'12" | 6. (16) | |
05.11.2006 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 3 - Rhode-Saint-Genèse | ||||||
03 | 6300 m | 0:58:55 | 9'21" | 24. (61) | ||
01.11.2006 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 2 - Auderghem | ||||||
03 | 6110 m | 180 m | 1:15:01 | 12'17" | 33. (71) | |
29.10.2006 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 1 - Auderghem | ||||||
03 | 6850 m | 135 m | 1:22:15 | 12'00" | 31. (61) | |
03.09.2006 - Championnat de Belgique Longue Distance - Louftémont | ||||||
H55 | 6080 m | 140 m | 1:26:35 | 14'14" | 18. (25) | |
02.07.2006 - Nationale 3 - Schönberg | ||||||
H55 | 5790 m | 110 m | 1:05:45 | 11'21" | 18. (24) | |
18.06.2006 - Championnat FRSO - Hünningen | ||||||
H55 | 5690 m | 65 m | 1:02:12 | 10'56" | 10. (16) | |
03.06.2006 - 3 Jours de Belgique 2006 - Jour 2 - Marche-en-Famenne | ||||||
H55 | 4090 m | 50 m | 0:40:57 | 10'01" | 17. (49) | |
03.06.2006 - 3 Jours de Belgique 2006 - Jour 1 - Marche-en-Famenne | ||||||
H55 | 4040 m | 175 m | 0:40:45 | 10'05" | 18. (50) | |
03.06.2006 - 3 Jours de Belgique 2006 - Jour 3 - Marche-en-Famenne | ||||||
H55 | 4050 m | 25 m | 0:39:55 | 9'51" | 21. (48) | |
29.04.2006 - Nationale 2 Challenge Oosterlynck - Büllingen | ||||||
H55 | 7610 m | 235 m | 1:18:23 | 10'18" | 15. (26) | |
23.04.2006 - Championnat d'été FRSO Manche 4 - Eupen | ||||||
H55 | 5400 m | 200 m | 1:14:56 | 13'53" | 13. (16) | |
19.02.2006 - Nationale 1 + Challenge SOFT - Hechtel | ||||||
H55 | 6680 m | 35 m | 1:14:03 | 11'05" | 30. (41) | |
06.11.2005 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 3 - Groenendael | ||||||
03 | 6200 m | 1:14:42 | 12'03" | 37. (75) | ||
01.11.2005 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 2 - Auderghem | ||||||
03 | 6650 m | 1:09:33 | 10'28" | 44. (69) | ||
24.07.2005 - Championnat FRSO Manche 2 - Rodt | ||||||
H55 | 5750 m | 85 m | 1:29:53 | 15'38" | 9. (16) |