WebRes.helga-o.com |
28.03.2024 - Wisselbeker Kamp van Beverlo - | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
D:06 | 3590 m | 0:41:11 | 11'28" | 2. (6) | ||
17.03.2024 - Nationale Moyenne Distance - Weris | ||||||
D60 | 3480 m | 100 m | 0:58:04 | 16'41" | 6. (11) | |
16.03.2024 - Championnat de Belgique de nuit - Weris | ||||||
D. Masters C | 3340 m | 75 m | NCL | |||
10.03.2024 - BK Middle - Achel | ||||||
D60 | 3940 m | 0:46:47 | 11'52" | 3. (10) | ||
02.03.2024 - VK avond Weyervlakte - Hechtel | ||||||
D. Masters C | 4010 m | 0:58:17 | 14'32" | 2. (5) | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | ||||||
D:05 | 3430 m | 0:42:39 | 12'26" | 3. (23) | ||
15.02.2024 - Militair regelmatigheidscriterium - Marche en Famenne | ||||||
D:06 | 5100 m | 150 m | NCL | |||
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
D:04 | 4480 m | 0:49:26 | 11'02" | 8. (22) | ||
14.01.2024 - Regionale - Hamont | ||||||
D:04 | 4000 m | 0:52:25 | 13'06" | 4. (10) | ||
08.12.2023 - Avondwedstrijd SAHARA - LOMMEL | ||||||
D:03 | 3310 m | 0:42:45 | 12'55" | 2. (13) | ||
06.12.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Hechtel | ||||||
D:06 | 4420 m | 0:48:41 | 11'01" | 2. (5) | ||
03.12.2023 - Sinterklaascross - Sanicol + Kamp Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
D:04 | 4000 m | 0:43:06 | 10'46" | 6. (21) | ||
01.12.2023 - VK Avond Prinsenpark - Retie | ||||||
D. Masters B | 3420 m | 0:59:20 | 17'21" | 3. (5) | ||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | ||||||
D:04 | 3920 m | 0:50:07 | 12'47" | 8. (19) | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | ||||||
D55 | 5190 m | 0:59:59 | 11'33" | 1. (7) | ||
17.10.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Arendonk | ||||||
D:06 | 4200 m | 1:01:21 | 14'36" | 1. (3) | ||
15.10.2023 - 41e Klompen-OL - Weerterbergen | ||||||
D:04 | 4140 m | 0:43:23 | 10'29" | 5. (17) | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | ||||||
D. Masters A | 4440 m | 1:02:36 | 14'06" | 6. (8) | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | ||||||
D55 | 4860 m | 1:01:53 | 12'44" | 3. (7) | ||
28.09.2023 - Wisselbeker Rik Thijs 2023 - Saanhoeve - Maasmechelen | ||||||
D. Open | 4800 m | 1:15:45 | 15'47" | 3. (4) | ||
17.09.2023 - Nederlands kampioenschap lange afstand - Oirschot | ||||||
D55 | 5120 m | 1:02:53 | 12'17" | -- (11) | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | ||||||
D55 | 3090 m | 0:32:49 | 10'37" | 4. (4) | ||
06.07.2023 - AOS #7 Stadspark - Antwerpen | ||||||
D:Lang | 4680 m | 0:35:54 | 7'40" | 4. (7) | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | ||||||
D55 | 4300 m | 80 m | 0:42:54 | 9'59" | 4. (19) | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | ||||||
D55 | 5100 m | 120 m | 1:08:29 | 13'26" | 5. (19) | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | ||||||
D55 | 3500 m | 55 m | 0:39:20 | 11'14" | 1. (20) | |
18.06.2023 - Nationale Sud-Ouest 2023 - Longue distance - Lit-et-Mixe | ||||||
J | 5000 m | 70 m | 0:58:23 | 11'41" | 9. (55) | |
17.06.2023 - Nationale Sud-Ouest - Moyenne Distance - Lit-et-Mixe | ||||||
J1 | 2720 m | 40 m | 0:34:28 | 12'40" | 3. (19) | |
11.06.2023 - VK Mixed Sprint Aflossing - Fort V Edegem | ||||||
OV Mixed Relay Open | 2860 m | 0:31:02 | 10'51" | 13. (17) | ||
04.06.2023 - City Cup Heeserbergen - Lommel | ||||||
D:04 | 4060 m | 0:45:36 | 11'14" | 4. (10) | ||
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | ||||||
D:04 | 3510 m | 0:34:11 | 9'44" | 2. (16) | ||
21.05.2023 - City - O cup 2 - 2023 - Bree - Beek | ||||||
D:04 | 3840 m | 0:35:46 | 9'19" | 3. (14) | ||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | ||||||
D55 | 1940 m | 50 m | NCL | |||
14.05.2023 - Scoreloop - Borgnool | ||||||
D55 | 0:24:57 | 1. (2) | ||||
20.04.2023 - 42è Challenge G.Autmans - Spa - Staneux | ||||||
Open | 5640 m | 1:20:49 | 14'20" | 53. (88) | ||
06.04.2023 - AOS #4 Boekenbergpark - Antwerpen | ||||||
D:Lang | 5240 m | NCL | ||||
26.03.2023 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Banneux | ||||||
D55 | 3170 m | 60 m | 0:34:30 | 10'53" | 3. (8) | |
22.03.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Plainevaux | ||||||
D:06 | 4900 m | 1:02:03 | 12'40" | 2. (5) | ||
19.03.2023 - Nationale - Long Distance Oosterlynck - Hoge Mouw | ||||||
D55 | 4910 m | 0:52:10 | 10'37" | 3. (9) | ||
18.03.2023 - BK Nacht - Hoge Rielen & Rulheyde | ||||||
D. Masters B | 3430 m | 0:41:47 | 12'11" | 2. (8) | ||
15.03.2023 - Militaire Regelmatigheidscriterium - Ursel | ||||||
D:03 | 6700 m | 1:13:03 | 10'54" | 3. (10) | ||
12.03.2023 - Nationale LD - Hèvremont | ||||||
D55 | 3390 m | 65 m | 0:44:05 | 13'00" | 3. (6) | |
26.02.2023 - Oostappense heide - Ommel | ||||||
D:IOF 2 | 4860 m | 1:06:17 | 13'38" | 3. (9) | ||
05.02.2023 - VK Aflossing (Wisselbeker Gilbert Staepelaere) - Gentbrugse Meersen | ||||||
Aflossing | 3800 m | 0:41:48 | 11'00" | 14. (44) | ||
29.01.2023 - Forest Cup Gerhees - Ham | ||||||
D:04 | 4680 m | 1:00:03 | 12'50" | 5. (18) | ||
22.01.2023 - NK Middle Distance Kootwijkerzand 22-01-23 - Kootwijkerzand | ||||||
D21 | 5730 m | 1:22:14 | 14'21" | -- (14) | ||
15.01.2023 - Regionale Lilse bergen - LILLE | ||||||
D:04 | 4110 m | 0:43:34 | 10'36" | 2. (21) | ||
06.01.2023 - Jenevercross - Kessel | ||||||
D:03 | 3200 m | 0:38:52 | 12'09" | 2. (10) | ||
18.12.2022 - Regionale Heidehuizen-Hutten - Mol | ||||||
D:04 | 4370 m | 0:47:12 | 10'48" | 1. (8) | ||
04.12.2022 - Kamp Beverlo (Sinterklaascross) - Leopoldsburg | ||||||
D:04 | 4190 m | 0:45:18 | 10'49" | 4. (19) | ||
27.11.2022 - Herfstwisselbeker - Dilsenerbos (Forest Cup) - Dilsen-Stokkem | ||||||
D:04 | 3900 m | 1:27:10 | 22'21" | 4. (10) | ||
20.11.2022 - Regionale - Hamont | ||||||
D:04 | 4580 m | 1:01:43 | 13'29" | 4. (8) | ||
18.11.2022 - Avondaflossing Tielenkamp - Tielen | ||||||
OPEN | 5000 m | 1:12:20 | 14'28" | 16. (17) | ||
13.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 3 - SCHIPSGAT DUINEN | ||||||
D55 | 4100 m | 1:17:24 | 18'53" | 7. (19) | ||
12.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 2 - KOKSIJDE DE STER | ||||||
D55 | 4410 m | 0:45:34 | 10'20" | 2. (19) | ||
11.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 1 - HET LIEFOORD | ||||||
D55 | 3240 m | 0:34:54 | 10'46" | 2. (19) | ||
06.11.2022 - 40e Klompen-OL - Scoreloop - Oostelbeersche heide | ||||||
01 | 2:37:52 | 22. (44) | ||||
01.11.2022 - Regionale Vriesel - Ranst | ||||||
D:04 | 3870 m | 0:45:47 | 11'50" | 2. (8) | ||
23.10.2022 - Forest Cup - Schootshei - Maaseik | ||||||
D:04 | 4070 m | 0:53:50 | 13'14" | 7. (20) | ||
16.10.2022 - Sprint 2: Lokeren Spoele - Lokeren | ||||||
D:03 | 1890 m | 0:16:38 | 8'48" | 2. (11) | ||
16.10.2022 - Sprint 1: Lokeren - Lokeren | ||||||
D:03 | 1950 m | 0:17:06 | 8'46" | 1. (11) | ||
09.10.2022 - Interclub - De Winner | ||||||
D55 | 4260 m | 0:56:51 | 13'21" | 2. (4) | ||
02.10.2022 - Forest cup Hechtelse Duinen Oost - Hechtel | ||||||
D:04 | 4590 m | 1:07:23 | 14'41" | 7. (20) | ||
30.09.2022 - Wisselbeker Rik Thijs 2022 - Leopoldsburg - Laakheide | ||||||
Open | 5200 m | 1:06:06 | 12'43" | 40. (108) | ||
25.09.2022 - Scoreloop - Geraardsbergen | ||||||
D:Max 30Min | 0:30:16 | 2. (10) | ||||
25.09.2022 - Nationale Sprint - Geraardsbergen | ||||||
D55 | 2980 m | 45 m | 0:24:22 | 8'11" | 1. (2) | |
24.09.2022 - Regionale Sprint - Geraardsbergen | ||||||
D:03 | 2430 m | 0:22:23 | 9'13" | 2. (9) | ||
11.09.2022 - City Cup Berchem - Berchem | ||||||
D:04 | 4460 m | 0:32:21 | 7'15" | 2. (10) | ||
04.09.2022 - BEL Meisterschaft Langdistanz - Schlierbach | ||||||
D55 | 3870 m | 120 m | 0:57:12 | 14'47" | 4. (9) | |
21.08.2022 - Nationale Lang - Weyervlakte | ||||||
D55 | 4530 m | 25 m | 0:58:47,414 | 12'59" | 6. (9) | |
15.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 3 - ZWARTE WEG OOST | ||||||
D55 | 4830 m | NCL | ||||
14.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 2 - STALEYCKERHEIDE | ||||||
D55 | 4560 m | 1:12:38 | 15'56" | 13. (18) | ||
31.07.2022 - Thuisblijverscross Peertsbos - Herentals | ||||||
D:03 | 4290 m | 1:23:09 | 19'23" | 5. (15) | ||
19.06.2022 - City Cup - Pelt City | ||||||
D:04 | 3340 m | 0:35:09 | 10'31" | 2. (11) | ||
12.06.2022 - VK Aflossing - Sint Anna Linkeroever | ||||||
VK Aflossing | 3230 m | 0:27:47 | 8'36" | 9. (41) | ||
06.06.2022 - City O cup 3 - BERINGEN MIJN | ||||||
D:04 | 3120 m | 0:35:29 | 11'22" | 5. (14) | ||
05.06.2022 - CITY O CUP 2 - Sprint 2 - LEOPOLDSBURG GELEEG OOST | ||||||
04 | 1830 m | 0:19:12 | 10'30" | 6. (21) | ||
05.06.2022 - CITY O CUP 2 - Sprint 1 - LEOPOLDSBURG GELEEG WEST | ||||||
04 | 1980 m | 0:20:11 | 10'12" | 7. (21) | ||
29.05.2022 - CITY RACE - WIJNEGEM | ||||||
D:04 | 3220 m | 0:33:58 | 10'33" | 3. (6) | ||
21.05.2022 - VK sprint - Kessel-Lo | ||||||
D. Masters B | 2680 m | 0:21:45 | 8'07" | 1. (5) | ||
15.05.2022 - CB Sprint 2022 - Couvin | ||||||
D55 | 1560 m | 0:16:58 | 10'53" | 2. (7) | ||
11.05.2022 - De Schorre - Boom | ||||||
D:02 | 3900 m | 0:48:55 | 12'33" | 3. (6) | ||
08.05.2022 - VK Sprintaflossing - Kapermolen | ||||||
OV Mixed Relay Masters+ | 1780 m | 0:14:16 | 8'01" | 2. (10) | ||
04.05.2022 - Lenteloop - Vorselaar | ||||||
D:02 | 3980 m | 0:38:44 | 9'44" | 3. (11) | ||
01.05.2022 - CUP-Sprint Citadelpark - GENT | ||||||
D55 | 2440 m | 0:27:36 | 11'19" | 2. (4) | ||
01.05.2022 - FUN-Sprint Kantienberg - GENT | ||||||
D:Kantienberg 4 | 1940 m | 0:31:51 | 16'25" | 2. (9) | ||
27.04.2022 - Lenteloop Ekeren - Ekeren | ||||||
D:2 | 4420 m | 0:48:26 | 10'57" | 5. (7) | ||
22.04.2022 - Challenge Autmans 2022 - Schönefeld (Eupen) | ||||||
OPEN | 5250 m | 1:28:57 | 16'57" | 57. (72) | ||
16.04.2022 - Regionaler 9 Bahnen - Rodt Skihütte | ||||||
D:Noir court | 3260 m | 50 m | 0:49:20 | 15'08" | 3. (6) | |
09.04.2022 - Régionale 9 couleurs - Vlessart - Loups bleus | ||||||
D:Bleu court | 4510 m | 0:45:21 | 10'03" | 1. (8) | ||
03.04.2022 - ASOM 2022 - SUN WRE Sprint & City Race - Merksem | ||||||
W SUPERVET | 6010 m | 0:45:26 | 7'34" | 9. (27) | ||
02.04.2022 - ASOM 2022 - SAT Sprint 2 - Antwerp Linkeroever | ||||||
W SUPERVET | 3050 m | 0:21:22 | 7'00" | 7. (25) | ||
02.04.2022 - ASOM 2022 - SAT Sprint 1 - Antwerp Linkeroever | ||||||
W SUPERVET | 2760 m | 0:18:50 | 6'49" | 8. (25) | ||
27.03.2022 - BK midden afstand - HELCHTERENBOS | ||||||
D55 | 3910 m | 0:50:41 | 12'58" | 6. (7) | ||
20.03.2022 - Nationale Moyenne Distance - La Houssière | ||||||
D55 | 3070 m | 60 m | 0:50:23 | 16'25" | 3. (9) | |
13.03.2022 - Nationale 2 LD SOFT - Ravels | ||||||
D55 | 4750 m | 0:54:37 | 11'30" | 5. (12) | ||
20.02.2022 - Nationale Longue Distance - Nomont - Famelette | ||||||
D55 | 4040 m | 80 m | 1:01:10 | 15'08" | 4. (5) | |
11.02.2022 - VK Avond - Molenheide | ||||||
D. Masters B | 3120 m | 0:32:36 | 10'27" | 1. (4) | ||
06.02.2022 - Vlaams Kampioenschap Middle Distance - Bel | ||||||
D. Masters B | 3820 m | 0:44:54 | 11'45" | 5. (14) | ||
30.01.2022 - Sledderlo - Genk | ||||||
D:04 | 4240 m | NCL | ||||
16.01.2022 - Regionale Hoge Rielen - LICHTAART | ||||||
D:04 | 4380 m | 0:47:07 | 10'45" | 5. (24) | ||
09.01.2022 - VK Lang - Wortel Kolonie | ||||||
D55 | 4820 m | 0:51:26 | 10'40" | 1. (4) | ||
07.01.2022 - Jenevercross - Kessel | ||||||
D:03 | 3100 m | 0:36:50 | 11'53" | 1. (12) | ||
26.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 1 - LOMMEL SAHARA | ||||||
D55 | 4040 m | 0:53:45 | 13'18" | 4. (10) | ||
21.11.2021 - Herfstwisselbeker - Hechtel/Eksel | ||||||
D:04 | 4100 m | 1:08:38 | 16'44" | 6. (11) | ||
14.11.2021 - Regionale dagwedstrijd - Molenheide Poppel - Poppel | ||||||
D:04 | 4000 m | 0:55:49 | 13'57" | 3. (13) | ||
31.10.2021 - Tweedaagse van de Veluwe - Dag 2 - Arnhemse Heide | ||||||
D55 | 3420 m | 0:38:45 | 11'20" | 6. (17) | ||
30.10.2021 - Tweedaagse van de Veluwe - Dag 1 - Kootwijkerzand | ||||||
D55 | 5600 m | 1:17:29 | 13'50" | 10. (17) | ||
17.10.2021 - VK Middle - 2021 - Kattenbos | ||||||
D. Masters B | 4170 m | 0:53:39 | 12'52" | 5. (10) | ||
10.10.2021 - City Race - Hulst - Hulst | ||||||
D:Course 3 | 3940 m | 0:39:28 | 10'01" | 2. (16) | ||
25.09.2021 - BK SPRINT - HOUTEM | ||||||
D55 | 1780 m | 0:16:42,781 | 9'23" | 5. (8) | ||
24.09.2021 - Aflossing Rik Thys - Opglabbeek | ||||||
H. Open | 5300 m | 1:06:22 | 12'31" | 31. (90) | ||
19.09.2021 - BK lange afstand - Helchterenbos - Koersel | ||||||
D55 | 4670 m | 1:01:26,886 | 13'09" | 7. (13) | ||
15.09.2021 - Militair Regelmatigheidscriterium - Hechtel-Eksel | ||||||
D:05 | 6200 m | 1:28:15 | 14'14" | 1. (6) | ||
05.09.2021 - FRSO-Mitteldistanz - Hinter den Sandgruben | ||||||
D. Masters B | 3140 m | 80 m | 1:05:32 | 20'52" | 5. (10) | |
27.06.2021 - VK SPRINT - TIVOLI - Mechelen | ||||||
D. Masters B | 2250 m | 0:21:18,894 | 9'28" | 2. (6) | ||
23.06.2021 - Lenteloop Schorvoort - Turnhout | ||||||
D:03 | 2860 m | 0:25:55,535 | 9'04" | 1. (4) | ||
10.10.2020 - BK Fiets-O / CB VTT-O - Lommel | ||||||
D. Masters B | 18490 m | 2:27:13 | 7'57" | 4. (5) | ||
04.10.2020 - Nationale Middle - De Witte Bergen - Kasterlee | ||||||
D55 | 2860 m | 20 m | 0:39:46 | 13'54" | 5. (8) | |
20.09.2020 - Nationale lang Hechtelse Duinen - Hechtel | ||||||
D55 | 5170 m | 1:28:24 | 17'05" | 6. (7) | ||
12.09.2020 - Fiets-O NMBS-BOC - Fiets-O - Kattenbos-Pijnven | ||||||
D:03 | 14670 m | 2:10:29 | 8'53" | 6. (6) | ||
06.03.2020 - VK AVOND - PRINSENPARK | ||||||
D. Masters B | 3640 m | 0:54:07 | 14'52" | 2. (5) | ||
23.02.2020 - Regionale - De Gentbrugse Meersen - Gentbrugge | ||||||
D:05 | 4040 m | 0:45:59 | 11'22" | 2. (12) | ||
16.02.2020 - Nationale 1 - Pijnven - Hechtel-Eksel | ||||||
D55 | 4200 m | 0:49:51 | 11'52" | 4. (8) | ||
09.02.2020 - Régionale 9 parcours - Eupen | ||||||
D:Rouge court | 3400 m | 125 m | 1:09:11 | 20'20" | 4. (10) | |
26.01.2020 - TROL-kampioenschap - Oostende Stad - Oostande | ||||||
01 | 3300 m | 0:28:29 | 8'37" | 18. (29) | ||
25.01.2020 - TROL-kampioenschap - Duinenkerk - Oostende | ||||||
01 | 2310 m | 0:26:48 | 11'36" | 24. (38) | ||
25.01.2020 - TROL-kampioenschap - Supersprint Park Napoleon - Oostende | ||||||
01 | 1350 m | 0:12:45 | 9'26" | 27. (39) | ||
25.01.2020 - TROL-kampioenschap - Lombardsijde Kamp - Lombardsijde | ||||||
01 | 3430 m | 0:42:07 | 12'16" | 24. (34) | ||
24.01.2020 - TROL-kampioenschap - Zee en Duin - Oostende | ||||||
01 | 680 m | 0:14:27 | 21'15" | 5. (34) | ||
19.01.2020 - Wintercriterium Gerhees-Wolputten - Ham | ||||||
D:06 | 4210 m | 1:02:52 | 14'55" | -- (22) | ||
15.12.2019 - Hertberg - Herselt | ||||||
D:06 | 3400 m | 0:47:38 | 14'00" | -- (18) | ||
08.12.2019 - Herfstwisselbeker - HECHTEL | ||||||
D:05 | 4070 m | 1:18:55 | 19'23" | 5. (10) | ||
11.11.2019 - North Sea Trophy - Day 3 - Koksijde - Bad | ||||||
D55 | 4510 m | 0:48:52 | 10'50" | 7. (24) | ||
10.11.2019 - North Sea Trophy - Day 2 - Plaats Duinen - Oostduinkerke | ||||||
D55 | 4320 m | 0:58:12 | 13'28" | 7. (24) | ||
09.11.2019 - North Sea Trophy - Day 1 - Koksijde - Schipsgatduinen | ||||||
D55 | 4010 m | 1:07:10 | 16'44" | 11. (24) | ||
01.11.2019 - Zolder Orienteering Meeting - Circuit Zolder | ||||||
D:6K | 6030 m | 0:52:04 | 8'38" | 7. (26) | ||
20.10.2019 - OV Kampioenschap Midden - De Elsakker | ||||||
D. Masters B | 3600 m | 0:39:12 | 10'53" | 3. (5) | ||
13.10.2019 - City Race Maastricht - Maastricht | ||||||
D55 | 4800 m | 0:39:20 | 8'11" | 2. (6) | ||
10.10.2019 - Antwerp Orienteering Series 10 - Linkeroever - Antwerpen | ||||||
Lang | 3370 m | 0:28:32 | 8'28" | 24. (31) | ||
04.10.2019 - Militair Regelmatigheidscriterium 2019 - Tielenkamp | ||||||
D:05 | 5040 m | 1:06:18 | 13'09" | 1. (7) | ||
29.09.2019 - Wisselbeker Staepelaere - Masy Zuid | ||||||
H. Open | 4090 m | 0:41:07 | 10'03" | 40. (52) | ||
27.09.2019 - Wisselbeker ADC Rik Thys - Lommel Sahara | ||||||
NOIR | 5200 m | 0:59:21 | 11'24" | 80. (118) | ||
22.09.2019 - Nationale LD - Bois de la Vecquée Seraing | ||||||
D55 | 5000 m | 80 m | 1:10:10 | 14'01" | 6. (9) | |
15.09.2019 - BK RELAY - GENK | ||||||
D. Masters B | 5130 m | 1:17:08 | 15'02" | 4. (6) | ||
12.09.2019 - Antwerp Orienteering Series 9 - Antwerpen Centrum - Antwerpen | ||||||
Lang | 3250 m | 0:32:56 | 10'07" | 23. (33) | ||
08.09.2019 - BK lang - Dilsen-Stokkem | ||||||
D55 | 4700 m | 65 m | 0:58:56 | 12'32" | 5. (9) | |
25.08.2019 - Championnat de Belgique Interclubs - SPA - Sources | ||||||
D55 | 4700 m | 135 m | 1:17:39 | 16'31" | 5. (6) | |
04.08.2019 - Thuisblijverscross - Konijnenberg - Vosselaar | ||||||
D:Technisch - 4Km | 4110 m | 0:38:59 | 9'29" | 9. (25) | ||
30.06.2019 - ASOM - Sunday City Race - Oostende | ||||||
W SUPERVET 55+ | 4550 m | 0:38:30 | 8'27" | 12. (33) | ||
29.06.2019 - ASOM - Saturday Sprint 2 - Oostende | ||||||
W SUPERVET 55+ | 2370 m | 0:20:44 | 8'44" | 9. (31) | ||
29.06.2019 - ASOM - Saturday Sprint 1 - Oostende | ||||||
W SUPERVET 55+ | 2060 m | 0:16:58 | 8'14" | 10. (32) | ||
23.06.2019 - Belgian Club Relay - Vielsalm - So Bêchefa | ||||||
Belgian club Relay | 3300 m | 0:58:08 | 17'36" | 7. (42) | ||
02.06.2019 - 2 Daagse van Brabant - Vlierden | ||||||
D55 | 4500 m | 0:53:01 | 11'46" | 2. (11) | ||
01.06.2019 - 2 Daagse van Brabant - Vlierden | ||||||
D55 | 4600 m | 1:04:56 | 14'06" | 3. (11) | ||
19.05.2019 - BK Sprint - Overpelt | ||||||
D55 | 2040 m | 0:19:18 | 9'27" | 2. (7) | ||
12.05.2019 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Mer de Sable - Stambruges | ||||||
D55 | 2800 m | 50 m | 0:37:44 | 13'28" | 4. (11) | |
09.05.2019 - AOS 5 Boelaerpark - Antwerpen | ||||||
1 | 1570 m | 0:13:24 | 8'32" | 25. (61) | ||
3 | 1580 m | 0:13:53 | 8'47" | 28. (48) | ||
2 T | 1440 m | NCL | ||||
05.05.2019 - Stads-O Geel - Geel | ||||||
D:05 | 2500 m | 0:29:26 | 11'46" | 2. (16) | ||
01.05.2019 - Stads-O Turnhout - Turnhout | ||||||
D:05 | 4800 m | 0:40:49 | 8'30" | 1. (7) | ||
28.04.2019 - Nationaler MD - St.Vither Wald Süd | ||||||
D55 | 2860 m | 45 m | 0:32:39 | 11'24" | 4. (7) | |
25.04.2019 - Schifting Militair Kampioenschap - Hechtelse Duinen | ||||||
05 | 4700 m | 0:59:51 | 12'44" | 12. (26) | ||
14.04.2019 - City-O Sint-Niklaas - Sint-Niklaas | ||||||
D:05 | 3820 m | 0:33:38 | 8'48" | 2. (11) | ||
11.04.2019 - AOS 4 - Luchtbal - Antwerpen | ||||||
Moeilijk | 3150 m | 0:30:30 | 9'40" | 39. (63) | ||
07.04.2019 - VK Sprint - Tessenderlo | ||||||
DMB | 2440 m | 0:21:19 | 8'44" | 2. (5) | ||
31.03.2019 - Bobbejaanland Indoor O - Kinderland | ||||||
Course 1 | 970 m | 0:25:43 | 26'30" | 25. (44) | ||
31.03.2019 - Nationale Sprint - Bobbejaanland | ||||||
D55 | 1300 m | 0:17:26 | 13'24" | 2. (14) | ||
29.03.2019 - Wisselbeker Kamp van Beverlo - LEOPOLDSBURG | ||||||
05 | 4900 m | 1:01:46 | 12'36" | 16. (54) | ||
24.03.2019 - Regionale Sledderlo - Genk | ||||||
D:05 | 4200 m | 0:54:29 | 12'58" | 2. (15) | ||
21.03.2019 - Challenge Autmans 2019 - Eupen Schönefeld | ||||||
OPEN | 5800 m | 1:19:09 | 13'38" | 53. (98) | ||
07.03.2019 - Antwerp Orienteering Series 3 - Rivierenhof | ||||||
Lang | 4050 m | 0:47:51 | 11'48" | 30. (54) | ||
03.03.2019 - VK Lang - Kattenbos | ||||||
D55 | 4240 m | 0:52:34 | 12'23" | 5. (9) | ||
24.02.2019 - Stadspark (tvv Ploegen) - Turnhout | ||||||
D:05 | 3600 m | 0:38:44 | 10'45" | 6. (21) | ||
23.02.2019 - Championnat de Belgique MTB-O - La Gileppe | ||||||
DMB | 9050 m | 276 m | 1:16:37 | 8'27" | 3. (3) | |
22.02.2019 - BK avond - Opoeteren | ||||||
DMB | 5170 m | 1:19:24 | 15'21" | 2. (6) | ||
17.02.2019 - Nationale 1 LD - Schönefeld | ||||||
D55 | 4500 m | 50 m | 0:51:21 | 11'24" | 3. (12) | |
09.02.2019 - MTB Brecht - Brecht | ||||||
D:03 | 14920 m | 1:53:57 | 7'38" | 3. (4) | ||
08.02.2019 - VK avond - Leopoldsburg | ||||||
DMB | 3400 m | 0:38:04 | 11'11" | 2. (4) | ||
31.01.2019 - Militair Regelmatigheidscriterium Helchterenbos - Leopoldsburg | ||||||
05 | 5680 m | NCL | ||||
27.01.2019 - Wintercriterium - Mariemborg | ||||||
D:05 | 3660 m | 0:39:45 | 10'51" | 3. (15) | ||
10.01.2019 - AOS 1 - Linkeroever - AOS 1 - Antwerpen Linkeroever | ||||||
D:Moeilijk | 3570 m | 0:33:08 | 9'16" | 6. (13) | ||
06.01.2019 - Den Ijzeren Paal - Kerkhoven | ||||||
D:04 | 5600 m | 0:53:30 | 9'33" | 7. (18) | ||
04.01.2019 - AvondOL Kesselse Heide - Kesselse Heide | ||||||
D:03 | 3200 m | 0:37:05 | 11'35" | 1. (13) | ||
23.12.2018 - Wintercriterium - Witte Bergen | ||||||
D:05 | 4200 m | 0:53:24 | 12'42" | 8. (19) | ||
16.12.2018 - Herfstwisselbeker - Grobbendonk | ||||||
D:3 Oro-Hydro | 6500 m | 1:12:05 | 11'05" | 6. (7) | ||
08.12.2018 - BK/VK Nacht - Schrikkelberg - Sterrebeek | ||||||
DMB | 4640 m | 1:26:34 | 18'39" | 3. (5) | ||
30.11.2018 - Avondcriterium Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
D:03 | 3470 m | 0:53:31 | 15'25" | 1. (9) | ||
29.11.2018 - Interkorpsen 2018 - Leopoldsburg | ||||||
05 | 4370 m | 0:49:42 | 11'22" | 10. (33) | ||
25.11.2018 - Wintercriterium NMBS-kampioenschap - Kattenbos | ||||||
D:05 | 4500 m | 0:44:09 | 9'48" | 2. (24) | ||
23.11.2018 - Avondcriterium Hoge Mouw - Hoge Mouw | ||||||
D:03 | 3150 m | 0:53:16 | 16'54" | 2. (11) | ||
22.11.2018 - Militair Regelmatigheidscriterium - REGULARITE ZONHOVEN - ZONHOVEN | ||||||
06 | 4300 m | 0:54:55 | 12'46" | 3. (22) | ||
11.11.2018 - Klompen OL VVO - Oostelbeersche heide | ||||||
D:05 | 4200 m | 0:54:15 | 12'55" | 2. (15) | ||
09.11.2018 - Avondaflossing - Holven | ||||||
Open | 4320 m | 0:58:20 | 13'30" | 17. (25) | ||
04.11.2018 - VK middel - Gruitrode | ||||||
DMB | 3740 m | 1:13:34 | 19'40" | 8. (10) | ||
21.10.2018 - BK Interclub - Opglabbeek | ||||||
D50 | 4940 m | 1:11:11 | 14'24" | 4. (9) | ||
20.10.2018 - BK Fiets-O Stoppelbergen - Berendrecht | ||||||
DMB | 13300 m | 1:45:38 | 7'56" | 3. (5) | ||
07.10.2018 - Nationale lang Helchterenbos - HELCHTEREN | ||||||
D50 | 6190 m | 1:03:41 | 10'17" | 2. (10) | ||
04.10.2018 - Antwerp Orienteering Series 10 - Antwerpen Stadspark | ||||||
Moeilijk | 3750 m | 0:40:02 | 10'40" | 24. (55) | ||
30.09.2018 - Championnat de Belgique Sprint - Stavelot | ||||||
D50 | 2020 m | 0:24:41 | 12'13" | 4. (11) | ||
28.09.2018 - Aflossing Rik Thys - Pijnven | ||||||
Aflossing Rik Thys | 4980 m | 0:57:08 | 11'28" | 44. (98) | ||
23.09.2018 - VK lange afstand - Masy Meeuwen | ||||||
D50 | 4730 m | 0:58:20 | 12'19" | 2. (5) | ||
09.09.2018 - Championnat de Belgique de Relais - Les Fossés | ||||||
D. Masters B | 3320 m | 0:46:54 | 14'07" | -- (5) | ||
02.09.2018 - Chimay HOCup 2018 - Championnats de Belgique - Longue distance - Chimay - Bois Robert | ||||||
D50 | 5690 m | 175 m | 1:17:42 | 13'39" | 6. (13) | |
12.08.2018 - Challenge Wagener - Küchelscheid | ||||||
Challenge Wagener | 1:13:30 | 0. (36) | ||||
02.08.2018 - Antwerp Orienteering Series 8 - Antwerpen St. Anneke | ||||||
D:Moeilijk | 3730 m | 0:37:06 | 9'56" | 17. (26) | ||
05.07.2018 - Antwerp Orienteering Series 7 - Antwerpen Kielpark | ||||||
D:Moeilijk | 3700 m | 0:29:36 | 8'00" | 6. (10) | ||
01.07.2018 - ASOM - City Race - Ieper | ||||||
W VET | 5110 m | 0:58:34 | 11'27" | 20. (52) | ||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 2 - Kortrijk | ||||||
W VET | 2340 m | 0:27:12 | 11'37" | 22. (44) | ||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 1 WRE - Kortrijk | ||||||
W VET | 2380 m | 0:27:06 | 11'23" | 17. (46) | ||
24.06.2018 - VK Sprint - Hasselt | ||||||
D. Masters B | 2400 m | 0:21:59 | 9'09" | 2. (8) | ||
20.06.2018 - Lenteloop - Boxtel | ||||||
D:02 | 4400 m | 0:45:18 | 10'17" | 5. (5) | ||
13.06.2018 - Lenteloop - RULHEYDE | ||||||
D:03 | 3100 m | 0:38:52 | 12'32" | 1. (18) | ||
07.06.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 6 Boelaerpark - Antwerpen - Boelaerpark | ||||||
Saucony O-run | 3360 m | 0:25:58 | 7'43" | 3. (28) | ||
03.06.2018 - Diest - Diest | ||||||
D:04 | 4400 m | 0:55:33 | 12'37" | 13. (24) | ||
21.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Bouillon City | ||||||
D50 | 4200 m | 1:11:31 | 17'01" | 11. (19) | ||
20.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Pussemange | ||||||
D50 | 5400 m | 1:34:37 | 17'31" | 13. (21) | ||
19.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Sugny | ||||||
D50 | 3500 m | 0:53:51 | 15'23" | 12. (20) | ||
16.05.2018 - Lenteloop Campus Vesta - Emblem | ||||||
D:02 | 4400 m | 0:50:37 | 11'30" | 4. (8) | ||
22.04.2018 - Rozebroeken - Gent | ||||||
D:03 | 3150 m | NCL | ||||
12.04.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 4 Antwerp Centrum - Antwerpen | ||||||
D:AOS | 3280 m | 0:57:23 | 17'29" | 31. (38) | ||
29.03.2018 - Challenge Autmans 2018 - EUPEN Schönefeld | ||||||
OPEN | 5800 m | 110 m | 1:25:25 | 14'43" | 68. (89) | |
25.03.2018 - Nationale ABSO - Esneux-Sud | ||||||
D50 | 5000 m | 165 m | 1:08:01 | 13'36" | 9. (13) | |
08.03.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 3 Galgenweel - Antwerpen | ||||||
D:Moeilijk | 2990 m | 0:29:38 | 9'54" | 5. (16) | ||
08.03.2018 - Régularité militaire regelmatigheid - Spa | ||||||
6 | 4400 m | 110 m | 1:02:34 | 14'13" | 5. (22) | |
04.03.2018 - Nationale LD Challenge Oosterlynck - Lac des Vieilles Forges | ||||||
D50 | 5800 m | 150 m | 1:30:04 | 15'31" | 4. (9) | |
08.02.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 2 Park Spoor Noord - Antwerpen | ||||||
D:Moeilijk | 3310 m | 0:35:16 | 10'39" | 8. (12) | ||
28.01.2018 - Wintercriterium - De Klinge | ||||||
D:05 | 4200 m | 0:49:37 | 11'48" | 3. (13) | ||
26.01.2018 - Avondcriterium BRASEL - DESSEL | ||||||
D:03 | 3100 m | NCL | ||||
14.01.2018 - Wintercriterium Koersel 't Fonteintje - KOERSEL | ||||||
D:05 | 4200 m | 0:57:16 | 13'38" | 9. (28) | ||
12.01.2018 - REGULARITE MILITAIRE HAMOIS - Hamois | ||||||
4 | 6400 m | 65 m | 1:52:35 | 17'35" | 40. (59) | |
05.01.2018 - JENEVERCROSS - KESSELSE HEIDE | ||||||
D:03 | 3200 m | 0:38:39 | 12'04" | 3. (11) | ||
30.12.2017 - Sylvester 2017 - Herentals | ||||||
SD | 4400 m | 0:44:50 | 10'11" | 5. (27) | ||
29.12.2017 - Sylvester 2017 - Hulst | ||||||
SD | 4000 m | 0:43:34 | 10'53" | 8. (24) | ||
10.12.2017 - Galbergen - Mol | ||||||
D:04 | 5060 m | 1:03:12 | 12'29" | 5. (13) | ||
08.12.2017 - Avond-O Thomas More - Turnhout | ||||||
D:03 | 4100 m | 0:40:05 | 9'46" | 3. (20) | ||
23.11.2017 - REGULARITE ZONHOVEN - ZONHOVEN | ||||||
5 | 5300 m | 1:00:46 | 11'27" | 9. (31) | ||
19.11.2017 - Herfstwisselbeker - Maasmechelen | ||||||
D:05 | 4300 m | 1:32:38 | 21'32" | 5. (9) | ||
17.11.2017 - Avond-O Prinsenpark - Prinsenpark | ||||||
D:03 | 3100 m | 0:48:15 | 15'33" | 1. (8) | ||
10.11.2017 - VVO avondaflossing - Kelchterhoef | ||||||
H. Open | 3500 m | 0:41:29 | 11'51" | 17. (28) | ||
29.10.2017 - Tweedaagse van de Veluwe - Wekerom | ||||||
D45 | 3900 m | 0:44:18 | 11'21" | 8. (11) | ||
28.10.2017 - Tweedaagse van de Veluwe - Kootwijk | ||||||
D45 | 6100 m | 1:05:35 | 10'45" | 6. (11) | ||
26.10.2017 - NKD- 1/2 finale Orientatie Cross Defensie - Brasschaat - Groot Schietveld | ||||||
Burg_Kort | 6800 m | 1:16:42 | 11'16" | 3. (13) | ||
22.10.2017 - NK Lang - Rucphense heide | ||||||
D:05 | 3600 m | 0:48:11 | 13'23" | 5. (10) | ||
15.10.2017 - Vlaams Kampioenschap Aflossing - Leopoldsburg | ||||||
H. Open | 4000 m | 0:46:48 | 11'41" | 29. (70) | ||
08.10.2017 - Wintercriterium - Tielenkamp | ||||||
D:05 | 4500 m | 0:51:57 | 11'32" | 2. (12) | ||
24.09.2017 - BK Lang - Heiderbos | ||||||
D50 | 5370 m | 35 m | 1:19:36 | 14'49" | 11. (18) | |
17.09.2017 - VK LANG - RAVELS ZUID | ||||||
D50 | 4500 m | 0:56:26 | 12'32" | 3. (5) | ||
16.09.2017 - Fiets-O Belse bossen - | ||||||
D:04 | 12400 m | 1:26:33 | 6'58" | 1. (4) | ||
15.09.2017 - Militaire regelmatigheid Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
D:05 | 5400 m | 1:00:40 | 11'14" | 1. (9) | ||
10.09.2017 - BK aflossing - Gruitrode | ||||||
D. Masters A | 4000 m | 0:57:25 | 14'21" | 5. (7) | ||
03.09.2017 - Regionale Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | ||||||
D:05 | 4900 m | 1:08:30 | 13'58" | 10. (25) | ||
27.08.2017 - BM Interclubs - Hinter den Sandgruben | ||||||
D50 | 4390 m | 95 m | 1:07:19 | 15'20" | 5. (9) | |
19.08.2017 - Kayak-Bike-Run - Meer | ||||||
D:01 | 10800 m | 1:43:07 | 9'32" | 18. (26) | ||
06.08.2017 - Régionale 9 couleurs - Spa Sources | ||||||
Noir court | 4240 m | 140 m | 1:12:01 | 16'59" | 38. (64) | |
02.07.2017 - Ostbelgische Meisterschaft - LD - Baugnez (Hauts-Sarts) | ||||||
D:Bahn 3 | 4100 m | 125 m | 0:54:16 | 13'14" | 8. (16) | |
25.06.2017 - Nationale MD - Bois des Manants | ||||||
D50 | 3300 m | 70 m | 0:45:03 | 13'39" | 4. (11) | |
24.06.2017 - CB VTT-O - Seraing | ||||||
D. Masters B | 14300 m | 1:48:14 | 7'34" | 3. (4) | ||
18.06.2017 - Balendijk - Lommel | ||||||
D:05 | 4710 m | 1:05:30 | 13'54" | 3. (10) | ||
14.06.2017 - Lenteloop Groote Cirkel - Reusel | ||||||
D:03 | 4200 m | 0:57:52 | 13'46" | 1. (10) | ||
11.06.2017 - Nationale long distance 3 - St - Hubert Les Abanages | ||||||
D50 | 6300 m | 1:53:12 | 17'58" | 1. (10) | ||
07.06.2017 - Lenteloop Rulheyde - Kasterlee | ||||||
D:03 | 4200 m | 0:52:06 | 12'24" | 2. (11) | ||
28.05.2017 - 2-daagse van Brabant - TU/e | ||||||
D50 | 4400 m | 0:45:16 | 10'17" | 2. (6) | ||
27.05.2017 - 2-daagse van Brabant - 2e sprint Henri Dunantpark | ||||||
D50 | 2300 m | 0:23:32 | 10'13" | 2. (7) | ||
27.05.2017 - 2-daagse van Brabant - 1e sprint 't Hool | ||||||
D50 | 2300 m | 0:21:09 | 9'11" | 3. (7) | ||
21.05.2017 - BK SPRINT - ARENDONK | ||||||
D50 | 2200 m | 0:27:16 | 12'23" | 4. (7) | ||
14.05.2017 - Competition 3 - Het Steen - Antwerp | ||||||
W Supervet. | 3920 m | 0:35:16 | 8'59" | 4. (23) | ||
13.05.2017 - Competition 2 - Mastvest - Antwerp | ||||||
W Supervet. | 2280 m | 0:23:07 | 10'08" | 8. (22) | ||
13.05.2017 - Competition 1 - Kielpark - Antwerp | ||||||
W Supervet. | 2260 m | 0:22:14 | 9'50" | 9. (22) | ||
10.05.2017 - Memorial Jacky Sallaerts - Lenteloop - MOL ZILVERMEER | ||||||
D:02 | 4500 m | 0:41:34 | 9'14" | 5. (19) | ||
07.05.2017 - Nationale sprint - Geel | ||||||
D50 | 3380 m | 0:31:20 | 9'16" | 7. (7) | ||
03.05.2017 - Lenteloop Vossemeren - LOMMEL | ||||||
D:02 | 4600 m | 0:54:00 | 11'44" | 7. (12) | ||
30.04.2017 - VK SPRINT - TURNHOUT | ||||||
D. Masters B | 1600 m | 0:16:22 | 10'13" | 2. (7) | ||
09.04.2017 - Nationale L.D. - Küchelscheid | ||||||
D50 | 4450 m | 70 m | 1:04:19 | 14'27" | 4. (7) | |
29.03.2017 - Ghent O-Event - Sprint 2 - De Sterre | ||||||
D:03 | 2110 m | 0:23:15 | 11'01" | 4. (10) | ||
26.03.2017 - De Klinge - De Klinge | ||||||
D:05 | 4100 m | 0:52:51 | 12'53" | 1. (12) | ||
19.03.2017 - Ghent O-Event - Sprint 1 - Schoonmeersen | ||||||
D:03 | 2050 m | 0:22:11 | 10'49" | 4. (11) | ||
12.03.2017 - Regionale HOGE RIELEN - KASTERLEE | ||||||
D:05 | 4500 m | 0:46:36 | 10'21" | 3. (22) | ||
11.03.2017 - BK Avond - Hoge Mouw | ||||||
D. Masters B | 2600 m | 0:34:59 | 13'27" | 2. (4) | ||
26.02.2017 - Nationale 1 - Schootshei | ||||||
D50 | 4600 m | 90 m | NCL | |||
24.02.2017 - Avondwedstrijd - Ham | ||||||
D:03 | 3430 m | 0:51:28 | 15'00" | 1. (8) | ||
19.02.2017 - Championnat BEL Middle Distance - Godinne | ||||||
D50 | 3300 m | 100 m | 0:45:25 | 13'45" | 5. (12) | |
17.02.2017 - VK Avond Masy Noord - MEEUWEN | ||||||
D. Masters B | 3500 m | 0:51:36 | 14'44" | 2. (4) | ||
10.02.2017 - Nacht OL - Vlierden | ||||||
D:03 | 3500 m | 0:45:26 | 12'58" | 2. (8) | ||
22.01.2017 - Regionale Gerhees - Ham | ||||||
D:05 | 3800 m | 0:47:10 | 12'24" | 3. (15) | ||
08.01.2017 - Wintercriterium - Kamp Grobbendonk | ||||||
D:05 | 4100 m | 0:45:55 | 11'11" | 5. (19) | ||
06.01.2017 - Nachtcriterium - Kesselse Heide | ||||||
D:03 | 3100 m | 0:31:41 | 10'13" | 1. (7) | ||
18.12.2016 - Wintercriterium - Molenheide Poppel | ||||||
D:05 | 4100 m | 0:51:16 | 12'30" | 3. (14) | ||
11.12.2016 - Vlaams kampioenschap midden afstand - DESSEL-WITGOOR | ||||||
D. Masters B | 3600 m | 0:40:40 | 11'17" | 3. (8) | ||
04.12.2016 - Sinterklaascross - Kamp van Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
D:05 | 3800 m | 0:40:21 | 10'37" | 5. (27) | ||
24.11.2016 - Wisselbeker Comd Prov Limburg - Zonhoven | ||||||
4 | 6400 m | 1:21:36 | 12'45" | 41. (60) | ||
21.11.2016 - Meetshoven - Aarschot | ||||||
D:03 | 2900 m | 0:40:25 | 13'56" | 1. (7) | ||
13.11.2016 - 35e Klompen-OL - Vlierden | ||||||
D:05 | 4100 m | 0:56:48 | 13'51" | 5. (11) | ||
12.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Groenendael | ||||||
D:Noir court | 3510 m | 75 m | 0:57:04 | 16'15" | 9. (18) | |
11.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Bruxelles | ||||||
D:Noir court | 2700 m | 50 m | 0:38:54 | 14'24" | 4. (27) | |
06.11.2016 - Herfstwisselbeker - Heeserbergen - Lommel | ||||||
D:ORO-HYDRO 5 | 3900 m | 20 m | 0:47:54 | 12'16" | 6. (17) | |
04.11.2016 - Nachtaflossing - Kasterlee | ||||||
OPEN | 5500 m | 1:24:07 | 15'17" | 23. (29) | ||
28.10.2016 - WISSELBEKER KAMP Beverlo - HECHTEL | ||||||
ANDERE | 4900 m | 1:19:30 | 16'13" | 7. (23) | ||
23.10.2016 - Regionale - Herenlaak - | ||||||
D:04 | 5200 m | 0:57:49 | 11'07" | 13. (24) | ||
22.10.2016 - Fiets-OL Bossen rond Averbode - | ||||||
D:03 | 12800 m | 1:39:52 | 7'48" | 1. (4) | ||
16.10.2016 - Nationale wedstrijd 4 - LANG - MASY - MEEUWEN | ||||||
D50 | 5400 m | 1:17:06 | 14'16" | 6. (13) | ||
15.10.2016 - Fiets-O - Ham | ||||||
D:03 | 13120 m | 1:56:24 | 8'52" | 1. (5) | ||
02.10.2016 - Belgian Clubs Relay - Leopoldsburg | ||||||
Open | 3200 m | 0:33:58 | 10'36" | 16. (39) | ||
01.10.2016 - FIETS-O - KASTERLEE | ||||||
D:03 | 14700 m | 1:27:45 | 5'58" | 2. (9) | ||
30.09.2016 - Rik Thys 2016 - Weyervlakte | ||||||
OPEN | 5800 m | 1:12:49 | 12'33" | 75. (106) | ||
25.09.2016 - BM Staffel - Emmels/Windräder | ||||||
D. Masters B | 2530 m | 0:46:33 | 18'23" | 4. (5) | ||
15.09.2016 - REGELMATIGHEIDSCRITERIUM - KOERSEL | ||||||
D:06 | 5100 m | 1:10:55 | 13'54" | 1. (6) | ||
11.09.2016 - Nationale longue distance - Bertrix | ||||||
D50 | 5900 m | 1:06:07 | 11'12" | 6. (15) | ||
04.09.2016 - Champ. Belgique Longue Distance - Montenau | ||||||
D50 | 5280 m | 1:26:58 | 16'28" | 10. (19) | ||
28.08.2016 - City-O Leuven - Leuven | ||||||
D:04 | 3030 m | 0:56:29 | 18'38" | 11. (12) | ||
27.08.2016 - Nationale Longue distance - Anlier | ||||||
D50 | 5900 m | 115 m | 1:25:21 | 14'27" | 5. (12) | |
21.08.2016 - Regionale Hoge Vijvers - De Wauwers - ARENDONK | ||||||
D:04 | 5400 m | 1:13:26 | 13'35" | 9. (15) | ||
07.08.2016 - Thuisblijverscross - Marienborgh | ||||||
D:03 | 3900 m | 0:51:20 | 13'09" | 7. (35) | ||
26.06.2016 - ASOM 2016 - Antwerpen City-O | ||||||
W. Superveteran | 4500 m | 0:49:09 | 10'55" | 18. (39) | ||
25.06.2016 - ASOM 2016 - Linkeroever Sprint 2 | ||||||
W. Superveteran | 2200 m | 0:19:28 | 8'50" | 15. (33) | ||
25.06.2016 - ASOM 2016 - Linkeroever Sprint 1 | ||||||
W. Superveteran | 2100 m | 0:25:41 | 12'13" | 20. (34) | ||
22.06.2016 - Hemptinne - Heverlee | ||||||
D:03 | 3100 m | 10 m | 0:39:46 | 12'49" | 4. (12) | |
19.06.2016 - NK Sprint 2016 - TU/e | ||||||
D:06 | 4000 m | 0:57:00 | 14'15" | 4. (5) | ||
12.06.2016 - Regionale Zillebos - Melberg - GENK | ||||||
D:05 | 4800 m | 1:00:04 | 12'30" | 3. (13) | ||
05.06.2016 - City-O Hasselt-Banneuxwijk - Hasselt | ||||||
D:04 | 4100 m | 0:44:28 | 10'50" | 12. (34) | ||
01.06.2016 - Sonse bos - Son | ||||||
D:02 | 4600 m | 1:06:35 | 14'28" | 2. (6) | ||
29.05.2016 - Championnat de Belgique de sprint - Flémalle | ||||||
D50 | 2400 m | 35 m | 0:24:08 | 10'03" | 4. (10) | |
25.05.2016 - Lenteloop Engstraat - Meerhout | ||||||
D:02 | 4020 m | 0:48:55 | 12'10" | 6. (12) | ||
22.05.2016 - VK Aflossing - Ham | ||||||
H. Open | 5900 m | NCL | ||||
21.05.2016 - Stads-O - Hulst | ||||||
D:04 | 3500 m | 0:44:57 | 12'50" | 3. (6) | ||
16.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Herbeumont | ||||||
D50 | 4000 m | 205 m | 1:08:31 | 17'07" | 16. (30) | |
15.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing - Les Fossés | ||||||
D50 | 3300 m | 55 m | 0:49:05 | 14'52" | 20. (31) | |
14.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing | ||||||
D50 | 4400 m | 175 m | 1:07:59 | 15'27" | 17. (30) | |
04.05.2016 - Lenteloop Konijnenberg - VOSSELAAR | ||||||
D:03 | 3300 m | 0:34:29 | 10'26" | 3. (20) | ||
01.05.2016 - Nationale - Sprint - Waimes | ||||||
D. Masters B | 2200 m | 0:26:53 | 12'13" | 4. (9) | ||
24.04.2016 - VK sprint - Mechelen | ||||||
D. Masters B | 2100 m | 0:19:44 | 9'23" | 4. (12) | ||
17.04.2016 - Regionale BRASEL - DESSEL | ||||||
D:05 | 4800 m | 0:52:10 | 10'52" | 4. (7) | ||
10.04.2016 - De Witte Bergen - Lichtaart | ||||||
D50 | 3030 m | 0:38:00 | 12'32" | 6. (10) | ||
03.04.2016 - Nationale Competitie 3 - Einderheide | ||||||
D:04 | 4500 m | 0:58:04 | 12'54" | 14. (35) | ||
20.03.2016 - BK Middle distance - Plaatsduinen | ||||||
D50 | 2710 m | 0:51:37 | 19'02" | 9. (15) | ||
06.03.2016 - Regionale DE BEELTJES - WESTERLO | ||||||
D:05 | 4200 m | 0:53:01 | 12'37" | 5. (18) | ||
04.03.2016 - VK Avond - Prinsenpark | ||||||
D. Masters B | 3200 m | 1:00:00 | 18'45" | 2. (5) | ||
28.02.2016 - 1e Nat De Roeler - | ||||||
D50 | 6000 m | 1:13:40 | 12'16" | 6. (9) | ||
26.02.2016 - Ijzeren paal - | ||||||
D:03 | 3300 m | 0:39:12 | 11'52" | 1. (11) | ||
21.02.2016 - Wintercriterium - Brasschaat | ||||||
D:06 | 3900 m | 1:03:20 | 16'14" | 3. (11) | ||
14.02.2016 - Valentijn Wintercriterium - Kechterhoef - Houthalen | ||||||
D:05 | 4700 m | 0:52:53 | 11'15" | 6. (19) | ||
12.02.2016 - KOVZ Nacht - De Grote Cirkel | ||||||
D:03 | 3600 m | 0:58:28 | 16'14" | 1. (6) | ||
07.02.2016 - Regionale - Brustem | ||||||
D:05 | 4380 m | 0:48:05 | 10'58" | 7. (15) | ||
31.01.2016 - VK lang - Weyervlakte | ||||||
D50 | 4830 m | 0:54:10 | 11'12" | 7. (11) | ||
29.01.2016 - Avondloop - Genemeer | ||||||
D:03 | 3490 m | 0:44:31 | 12'45" | 1. (6) | ||
24.01.2016 - Meetshoven - Aarschot | ||||||
D:05 | 4000 m | 0:55:31 | 13'52" | 7. (22) | ||
17.01.2016 - Wintercriterium Staleyckerheide - STAL - KOERSEL | ||||||
D:05 | 4800 m | 1:01:18 | 12'46" | 9. (21) | ||
10.01.2016 - Wintercriterium - DE KLINGE | ||||||
D:05 | 4800 m | 0:49:02 | 10'12" | 5. (7) | ||
08.01.2016 - Jenevercross - Kesselse Heide | ||||||
D:03 | 3300 m | 0:33:29 | 10'08" | 2. (8) | ||
20.12.2015 - Kolenspoor - Genk | ||||||
D:05 | 3870 m | 0:44:18 | 11'26" | 4. (16) | ||
11.12.2015 - Avondcriterium KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
D:03 | 3300 m | 0:51:34 | 15'37" | 1. (6) | ||
06.12.2015 - Sinterklaascross - Kam Beverlo | ||||||
D:05 | 5400 m | 0:59:26 | 11'00" | 8. (33) | ||
29.11.2015 - VK Middle Distance - Kesselse Heide | ||||||
D. Masters B | 3500 m | 0:31:26 | 8'58" | 7. (12) | ||
27.11.2015 - Avond Kepkensberg - Ham | ||||||
D:03 | 3420 m | 0:57:23 | 16'46" | 1. (6) | ||
22.11.2015 - Herfstwisselbeker - Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
D:05 | 3700 m | 0:48:07 | 13'00" | 8. (14) | ||
15.11.2015 - Ploegenwedstrijd - Gerhees | ||||||
D:05 | 4100 m | 0:49:52 | 12'09" | 2. (24) | ||
13.11.2015 - Openingsaflossing - Leopoldsburg | ||||||
H. Open | 3800 m | 0:54:47 | 14'25" | 19. (26) | ||
08.11.2015 - Aflossing wisselbeker Staepelaere - Balen - Keiheuvel | ||||||
4200 m | 0:38:34 | 9'10" | 22. (56) | |||
22.10.2015 - Régionale /Parc. - Zonhoven | ||||||
D:05 | 5800 m | 1:13:44 | 12'42" | 2. (9) | ||
18.10.2015 - Klompen OL - Oostappense heide | ||||||
D:05 | 4300 m | 1:01:36 | 14'19" | 4. (14) | ||
04.10.2015 - City-O Aarschor - Aarschot | ||||||
D:05 | 4000 m | 50 m | 0:38:58 | 9'44" | 2. (19) | |
01.10.2015 - Regelmatigheid criterieum - Tielen | ||||||
6 | 4800 m | 0:54:11 | 11'17" | 4. (17) | ||
27.09.2015 - VK Lang - Kolisbos | ||||||
D50 | 6300 m | NCL | ||||
26.09.2015 - CB VTT CO - Marche en Famenne | ||||||
D. Masters B | 9400 m | 1:06:42 | 7'05" | 4. (5) | ||
20.09.2015 - Rik Thys - Den ijzeren paal - Kerkhoven | ||||||
D:05 | 4700 m | 1:42:44 | 21'51" | 6. (18) | ||
13.09.2015 - BK LANG HECHTELSE DUINEN - HECHTEL | ||||||
D50 | 6100 m | 1:18:30 | 12'52" | 6. (11) | ||
06.09.2015 - City-O - Antwerpen centrum | ||||||
W. Superveteran | 4300 m | 0:37:38 | 8'45" | 6. (27) | ||
05.09.2015 - Sprint 2 - Luchtbal Noord | ||||||
W. Superveteran | 1900 m | 0:16:11 | 8'31" | 9. (27) | ||
05.09.2015 - Sprint 1 - Luchtbal Zuid | ||||||
W. Superveteran | 2200 m | 0:21:04 | 9'34" | 12. (27) | ||
30.08.2015 - Belgian Championship Middle Distance - Rechtervenn | ||||||
D50 | 3130 m | 65 m | 0:45:40 | 14'35" | 3. (8) | |
29.08.2015 - IK2015 - WOLFSBUSCH | ||||||
D50 | 4760 m | 155 m | 1:30:29 | 19'00" | 7. (8) | |
23.08.2015 - Regionale - Hertberg - Hertberg | ||||||
D:04 | 5740 m | 1:19:21 | 13'49" | 14. (17) | ||
09.08.2015 - SCORELOOP VOSSELAAR - VOSSELAAR | ||||||
D:03 | 0:30:43 | 4. (13) | ||||
23.06.2015 - Engstraat - Meerhout | ||||||
D:03 | 2720 m | 0:30:12 | 11'06" | 4. (17) | ||
14.06.2015 - Nationale sprint - | ||||||
D50 | 2200 m | 0:23:27 | 10'39" | 5. (8) | ||
10.05.2015 - BK Sprint - Tongeren | ||||||
D50 | 2100 m | 0:18:27 | 8'47" | 8. (11) | ||
26.04.2015 - Ghent O-Event - VK Sprint Citadelpark | ||||||
D. Masters B | 1800 m | 0:19:30 | 10'49" | 3. (7) | ||
19.04.2015 - STADSPARK BLIJKHOEF - TURNHOUT | ||||||
D:05 | 4400 m | 0:45:34 | 10'21" | 4. (15) | ||
12.04.2015 - Nationale Longue Distance - Olloy-sur-Viroin | ||||||
D50 | 5000 m | 240 m | 1:51:12 | 22'14" | 5. (8) | |
11.04.2015 - MTBO Wechelderzande - Wechelderzande | ||||||
D:03 | 14800 m | 1:16:18 | 5'09" | 1. (4) | ||
04.04.2015 - Fiets O Kesselbergen - HOLSBEEK | ||||||
D:03 | 10500 m | 1:32:34 | 8'48" | 2. (7) | ||
21.03.2015 - MTBO - Berendrecht | ||||||
D:03 | 11800 m | 1:19:57 | 6'46" | 1. (3) | ||
14.03.2015 - Belgisch kampioenschap AVOND - Koersel 't Fonteintje | ||||||
D. Masters B | 4300 m | 1:10:36 | 16'25" | 2. (4) | ||
08.03.2015 - Nationale 2 - Zonhoven | ||||||
D50 | 5920 m | 1:14:41 | 12'36" | 8. (11) | ||
06.03.2015 - VK avond - Gruitroderbos | ||||||
D. Masters B | 3400 m | 1:14:34 | 21'55" | 1. (5) | ||
01.03.2015 - Nationale 1 - Dilsenerbos | ||||||
D50 | 4570 m | 150 m | 1:25:45 | 18'45" | 10. (12) | |
22.02.2015 - Nationale MD - Jurbise | ||||||
D50 | 4100 m | 1:17:46 | 18'58" | 4. (10) | ||
15.02.2015 - VALENTIJN - Wintercriterium - Lommel - SAHARA | ||||||
D:05 | 4100 m | 0:50:09 | 12'13" | 4. (30) | ||
13.02.2015 - Avond-O St. Martensberg - St. Martensberg | ||||||
D:03 | 3300 m | 0:50:25 | 15'16" | 2. (7) | ||
25.01.2015 - MERODESE BOSSEN - MERODESE BOSSEN | ||||||
D:05 | 4600 m | 1:06:43 | 14'30" | 9. (18) | ||
23.01.2015 - Avondloop - Teunenberg | ||||||
D:03 | 2920 m | 0:35:06 | 12'01" | 1. (9) | ||
11.01.2015 - WINTERCRITERIUM - DE KLINGE | ||||||
D:05 | 4600 m | 0:53:42 | 11'40" | 5. (14) | ||
04.01.2015 - Wintercriterium SPIEKELSPADE - HECHTEL | ||||||
D:05 | 4600 m | 0:58:38 | 12'44" | 14. (30) | ||
02.01.2015 - Jenevercross - GEMEENTEPARK | ||||||
D:03 | 2900 m | 0:37:54 | 13'04" | 2. (5) | ||
21.12.2014 - Wintercriterium WILLEKENSBERG - LUMMEN | ||||||
D:05 | 4600 m | 0:54:44 | 11'53" | 10. (22) | ||
14.12.2014 - Rodenberg - Tessenderlo | ||||||
D:04 | 4400 m | 1:06:35 | 15'07" | 25. (38) | ||
12.12.2014 - Nightorientation Thomas More - Turnhout | ||||||
D:03 | 3900 m | 0:49:06 | 12'35" | 3. (10) | ||
05.12.2014 - Avondcriterium - Retie | ||||||
D:03 | 3000 m | 0:54:33 | 18'10" | 2. (12) | ||
28.11.2014 - Avondwedstrijd LILSE BERGEN - LILLE | ||||||
D:03 | 3300 m | 0:51:16 | 15'32" | 2. (7) | ||
23.11.2014 - Memorial day Bos van Hees - Zelem | ||||||
D:09 | 4100 m | 0:54:38 | 13'19" | -- (19) | ||
16.11.2014 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Helchterenbos - koersel | ||||||
D50 | 6300 m | 1:23:07 | 13'11" | 8. (8) | ||
08.11.2014 - Regionale De Winner - Eksel | ||||||
D:05 | 4070 m | 0:59:31 | 14'37" | 5. (16) | ||
24.10.2014 - VVO Nachtaflossing - Galbergen | ||||||
Open | 3400 m | NCL | ||||
19.10.2014 - BK Middle - Kamp Grobbendonk | ||||||
D50 | 3230 m | 0:32:47 | 10'08" | 8. (10) | ||
11.10.2014 - BK MTBO - Lichtaart | ||||||
D. Masters B | 16900 m | NCL | ||||
28.09.2014 - BK Interclub - Kattenbos | ||||||
D50 | 5660 m | 1:14:32 | 13'10" | 9. (9) | ||
13.09.2014 - Fiets- O KESSELBERG - HOLSBEEK | ||||||
D:03 | 12300 m | 1:37:27 | 7'55" | 3. (5) | ||
07.09.2014 - Championnat de Belgique de relais - Baraque Fraiture | ||||||
D. Masters A | 3500 m | 100 m | 0:46:31 | 13'17" | -- (10) | |
31.08.2014 - Leuven - Leuven | ||||||
D:04 | 4090 m | 0:51:09 | 12'30" | 15. (40) | ||
24.08.2014 - Pijnven - | ||||||
D:05 | 3900 m | NCL | ||||
16.08.2014 - FL3D - 2 - MTB-O - Kolenspoor | ||||||
D:03 | 12500 m | 2:01:29 | 9'43" | 3. (8) | ||
25.06.2014 - Lenteloop PULDERBOS - Zandhoven | ||||||
D:03 | 3500 m | 0:43:15 | 12'21" | 2. (16) | ||
15.06.2014 - CITY-O HERENTALS - HERENTALS | ||||||
D:03 | 3800 m | 0:38:26 | 10'06" | 3. (30) | ||
09.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Fourneau Saint-Michel | ||||||
D50 | 4400 m | 85 m | NCL | |||
08.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Fourneau Saint-Michel | ||||||
D50 | 3700 m | 75 m | 1:04:35 | 17'27" | 25. (32) | |
07.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Libramont | ||||||
D50 | 5600 m | 110 m | 1:28:05 | 15'43" | 26. (32) | |
01.06.2014 - Vlaams kampioenschap SPRINT - GENK CITY ZUID | ||||||
D. Masters B | 1800 m | 0:28:55 | 16'03" | 7. (11) | ||
25.05.2014 - VVO Dagwedstrijd - Einderheide | ||||||
D:05 | 4400 m | 1:11:07 | 16'09" | 6. (17) | ||
18.05.2014 - Championnat de Belgique SPRINT - DURBUY | ||||||
D50 | 2100 m | 0:30:12 | 14'22" | 5. (8) | ||
11.05.2014 - Nationale Longue distance - Martelange | ||||||
D50 | 4400 m | 170 m | 1:24:50 | 19'16" | 6. (7) | |
01.05.2014 - CITY-O TURNHOUT - TURNHOUT | ||||||
D:05 | 2600 m | 0:29:49 | 11'28" | 1. (13) | ||
27.04.2014 - NATIONALE MIDDLE DISTANCE - HOGE RIELEN- LICHTAART | ||||||
D50 | 4000 m | 0:42:07 | 10'31" | 5. (9) | ||
13.04.2014 - Wisselbeker Gilbert Staepelaere - De Mosten | ||||||
Open | 4460 m | 0:47:28 | 10'38" | 30. (40) | ||
06.04.2014 - Regionale - Turnhout | ||||||
D:05 | 4000 m | 0:39:20 | 9'49" | 2. (13) | ||
23.03.2014 - Nationaler LD Oosterlynck - St.Vith-Dreihütten | ||||||
D50 | 5630 m | 130 m | 1:37:38 | 17'20" | 11. (14) | |
15.03.2014 - Championnat de Belgique de Nuit - Erezée | ||||||
D. Masters B | 2700 m | 75 m | 0:46:12 | 17'06" | 1. (4) | |
23.02.2014 - Nationale 1 / 2014 - Saanhoeve | ||||||
D50 | 4800 m | 80 m | 1:07:52 | 14'08" | 7. (13) | |
16.02.2014 - Valentijn wintercriterium - Balen - Keiheuvel | ||||||
D:05 | 4900 m | 0:56:56 | 11'37" | 7. (27) | ||
09.02.2014 - Wintercriterium - De Klinge | ||||||
D:05 | 4000 m | 0:49:25 | 12'21" | 4. (10) | ||
07.02.2014 - Nacht Ijzeren paal - Kerkhoven | ||||||
D:03 | 3780 m | 0:50:58 | 13'28" | 3. (8) | ||
02.02.2014 - Den Heuvel - Den Heuvel | ||||||
D:05 | 4300 m | 0:50:01 | 11'37" | 8. (27) | ||
31.01.2014 - VVO Avondcriterium - HOGE MOUW | ||||||
D:03 | 3200 m | 1:05:04 | 20'19" | 5. (15) | ||
26.01.2014 - Regionale "Gerhagen" - Tessendelo | ||||||
D:04 | 5000 m | 1:17:03 | 15'24" | 31. (38) | ||
19.01.2014 - Wintercriterium 't Fonteintje - Koersel | ||||||
D:05 | 4700 m | 0:57:53 | 12'18" | 10. (36) | ||
12.01.2014 - Wintercriterium - Hengelhoef | ||||||
D:05 | 4420 m | 0:52:40 | 11'54" | 8. (36) | ||
03.01.2014 - Nachtcriterium VVO - Kesselse Heide | ||||||
D:03 | 3200 m | 0:35:07 | 10'58" | 1. (6) | ||
26.12.2013 - Sylvester - Weelde | ||||||
D45 | 4100 m | 0:48:11 | 11'45" | 6. (10) | ||
21.12.2013 - Wintercriterium - Rodenberg | ||||||
D:04 | 4090 m | 1:00:08 | 14'42" | 11. (21) | ||
18.12.2013 - Nacht Thomas Moore - Turnhout | ||||||
D:03 | 3200 m | 0:42:30 | 13'16" | 2. (10) | ||
15.12.2013 - Wintercriterium - Kruiskensberg | ||||||
D:04 | 5800 m | 1:30:46 | 15'38" | 12. (15) | ||
06.12.2013 - Avondcriterium - Prinsenpark | ||||||
D:03 | 2900 m | 0:54:12 | 18'41" | 1. (9) | ||
01.12.2013 - Sinterklaascross 'Kamp van Beverlo' - Leopoldsburg | ||||||
D:04 | 5900 m | 1:19:58 | 13'33" | 10. (20) | ||
24.11.2013 - Klompen OL - Boshoverheide | ||||||
D:04 | 5800 m | 1:10:46 | 12'12" | 12. (16) | ||
21.11.2013 - Congo - Congo | ||||||
D:03 | 3090 m | 0:48:12 | 15'35" | 2. (9) | ||
17.11.2013 - Herfstwisselbeker - Neeroeteren | ||||||
D:04 | 5400 m | 1:54:25 | 21'11" | 6. (8) | ||
15.11.2013 - VVO Avondaflossing De Beeltjens - Westerlo | ||||||
OPEN | 1:20:11 | 21'06" | 0. (18) | |||
20.10.2013 - VVO Kampioenschap Middle Distance - Kepkensberg | ||||||
D. Masters A | 4480 m | 35 m | 1:09:15 | 15'27" | 7. (15) | |
12.10.2013 - Wintercriterium - Ravels | ||||||
D:04 | 5600 m | 1:10:44 | 12'37" | 6. (9) | ||
06.10.2013 - VK Aflossing "Bos van Hees" - Schaffen | ||||||
Open | 0:54:14 | 14'16" | 27. (51) | |||
29.09.2013 - BK aflossing - Helchteren | ||||||
D. Masters A | 1:00:45 | 13'30" | 2. (9) | |||
22.09.2013 - Vlaams Kampioenschap Lang - Gielsbos | ||||||
D45 | 6300 m | 1:33:07 | 14'46" | 8. (8) | ||
15.09.2013 - BK Lang - Kattenbos | ||||||
D45 | 5820 m | 1:08:13 | 11'43" | 9. (15) | ||
08.09.2013 - Nationale 4 - Gruitroderbos | ||||||
D45 | 5100 m | 1:37:30 | 19'07" | 8. (11) | ||
01.09.2013 - Regionale wedstrijd - TIELEN | ||||||
D:02 | 6900 m | 1:48:50 | 15'46" | 7. (11) | ||
17.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Vlasmeer | ||||||
D45 | 5590 m | 1:26:13 | 15'25" | 10. (10) | ||
16.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Einderheide | ||||||
D45 | 4170 m | 1:03:33 | 15'14" | 8. (10) | ||
15.08.2013 - Regionale DON BOSCO FITOMETER - Hechtel | ||||||
D:03 | 3700 m | 0:41:43 | 11'16" | 3. (12) | ||
10.08.2013 - Wiet Special - Kasterlee | ||||||
D:01 | 12200 m | 2:19:53 | 11'27" | 12. (23) | ||
30.06.2013 - VVO Dagwedstrijd - Molenheide | ||||||
D:04 | 5800 m | 1:21:01 | 13'58" | 8. (9) | ||
23.06.2013 - Nationale Longue Distance - Wéris | ||||||
D45 | 6050 m | 200 m | NCL | |||
15.06.2013 - Championnat de Be VTTO - Noiseux | ||||||
D. Masters A | 13100 m | 1:38:11 | 7'29" | 3. (3) | ||
09.06.2013 - Nationale van Nederland (NC3) - Grote heide (zuid) | ||||||
D:04 | 4700 m | 1:02:51 | 13'22" | 2. (13) | ||
02.06.2013 - Relais des clubs - Martelange | ||||||
OPEN | 1:45:06 | 20'12" | 20. (33) | |||
29.05.2013 - Lenteloop - de Basvelden | ||||||
D:02 | 4140 m | 0:31:36 | 7'37" | 5. (14) | ||
26.05.2013 - 3 daagse van Brabant - Oostelbeersche heide | ||||||
D45 | 5400 m | 1:08:19 | 12'39" | 6. (11) | ||
25.05.2013 - 3 daagse van Brabant - Straatsche heide | ||||||
D45 | 5100 m | 1:18:04 | 15'18" | 5. (7) | ||
24.05.2013 - 3 daagse van Brabant - RvS Kazerne | ||||||
D45 | 3800 m | 0:34:34 | 9'05" | 4. (6) | ||
22.05.2013 - Lenteloop - St.Jozefscollege | ||||||
D:02 | 4300 m | 0:47:11 | 10'58" | 2. (12) | ||
19.05.2013 - 3 daagse van België - dag 2 - Zwarte Bergen | ||||||
D:04 | 3900 m | 1:02:29 | 16'01" | 4. (15) | ||
12.05.2013 - BK Sprint - Vosselaar | ||||||
D45 | 2600 m | 50 m | 0:31:30 | 12'06" | 6. (9) | |
01.05.2013 - Stads-O - Stad Turnhout | ||||||
D:04 | 3500 m | 0:39:32 | 11'17" | 10. (26) | ||
21.04.2013 - Horensbergdam - Horensbergdam | ||||||
D:04 | 5300 m | 1:03:26 | 11'58" | 10. (11) | ||
17.04.2013 - Lenteloop - Wilrijk | ||||||
D:02 | 4600 m | 1:00:21 | 13'07" | 3. (8) | ||
14.04.2013 - Vlaams Kampioenschap Sprint - Meerminnen | ||||||
D. Masters A | 2100 m | 0:17:14 | 8'12" | 4. (7) | ||
07.04.2013 - BM Mitteldistanz - Vielsalm | ||||||
D45 | 4100 m | 155 m | 0:57:28 | 14'00" | 8. (13) | |
24.03.2013 - Course Nationale M.D. - Baudour | ||||||
D45 | 4000 m | 40 m | 1:02:37 | 15'39" | 6. (7) | |
23.03.2013 - De Ster - De Ster | ||||||
D:03 | 5100 m | 0:53:22 | 10'27" | 4. (9) | ||
03.03.2013 - Nationale 2 - Gerhees | ||||||
D45 | 5600 m | 1:09:14 | 12'21" | 7. (10) | ||
01.03.2013 - Vlaams avondkampioenschap - Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
D. Masters A | 4500 m | 0:56:09 | 12'28" | 5. (5) | ||
24.02.2013 - Nationale Pégase Felenne - Felenne | ||||||
D45 | 3500 m | 110 m | 1:05:11 | 18'37" | 5. (7) | |
22.02.2013 - Nacht Genk Sportcentrum - Genk | ||||||
D:03 | 3030 m | 0:35:30 | 11'42" | 1. (8) | ||
17.02.2013 - Sanicole - www.olomega.be | ||||||
D:04 | 5200 m | 1:07:34 | 12'59" | 12. (23) | ||
08.02.2013 - Nacht - Aquabest | ||||||
D:03 | 2780 m | 0:41:17 | 14'51" | 2. (4) | ||
03.02.2013 - WINTERCRITERIUM - WEELDE | ||||||
D:04 | 5700 m | 1:03:50 | 11'11" | 6. (10) | ||
27.01.2013 - Regionale - Ham | ||||||
D:04 | 5710 m | 1:27:50 | 15'22" | 9. (13) | ||
13.01.2013 - Oost-Vlaams Kampioenschap - De Klinge | ||||||
D:04 | 5670 m | 1:01:44 | 10'53" | 4. (7) | ||
06.01.2013 - Wintercriterium Kelchterhoef WEST - Houthalen - Kelchterhoef | ||||||
D:04 | 5600 m | 1:05:02 | 11'36" | 11. (18) | ||
04.01.2013 - Jenevercross - Kesselse Heide | ||||||
D:03 | 3090 m | 0:35:49 | 11'35" | 2. (10) | ||
30.12.2012 - Sylvester 2012 - Oirschotseheide | ||||||
D45 | 4600 m | 1:01:39 | 13'24" | 10. (15) | ||
23.12.2012 - Wintercriterium Molenheide-Poppel - Molenheide | ||||||
D:04 | 5300 m | 1:04:23 | 12'08" | 10. (14) | ||
21.12.2012 - Nacht ZILVERMEER - MOL | ||||||
D:03 | 3200 m | 0:37:52 | 11'49" | 1. (9) | ||
16.12.2012 - Hengelhoef - Hengelhoef | ||||||
D:04 | 5630 m | 0:59:07 | 10'30" | 6. (13) | ||
30.11.2012 - Nacht Prinsenpark - Retie | ||||||
D:03 | 3000 m | 0:52:25 | 17'28" | 4. (11) | ||
25.11.2012 - Memorial Day BRASEL - DESSEL | ||||||
D:04 | 5400 m | 1:01:30 | 11'23" | 9. (17) | ||
17.11.2012 - Halen-Kloosterberg MTB-O - Halen-Diest | ||||||
D:03 | 14500 m | 2:00:08 | 8'17" | 1. (4) | ||
09.11.2012 - Nacht "Meetshoven" - Aarschot | ||||||
D:03 | 3000 m | 0:32:39 | 10'53" | 2. (11) | ||
21.10.2012 - VVO kampioenschap MIDDEN afstand - LOMMEL SAHARA | ||||||
D. Masters A | 5100 m | NCL | ||||
19.10.2012 - openings aflossing - Herentals | ||||||
H. Open | 1:12:50 | 20'13" | 13. (26) | |||
07.10.2012 - BK INTERCLUB 2012 - HOUTHALEN | ||||||
D45 | 5500 m | 1:14:12 | 13'29" | 5. (8) | ||
30.09.2012 - Championnat de Belgique de relais - Inscriptions sur place - Tumuli | ||||||
2 | 4520 m | 120 m | 1:06:21 | 14'40" | 10. (36) | |
23.09.2012 - dagomlopen clubaflossing - Brasschaat | ||||||
D:02 | 3800 m | 0:57:58 | 15'15" | 3. (5) | ||
16.09.2012 - Nationale 4 - Houterenberg | ||||||
D45 | 5790 m | 1:31:49 | 15'51" | 7. (10) | ||
05.08.2012 - Thuisblijverscross - BOSBERGEN | ||||||
D:04 | 5600 m | 105 m | 1:09:01 | 12'19" | 9. (12) | |
08.07.2012 - Thuisblijverscross - VRIESEL | ||||||
D:02 | 5600 m | 1:06:36 | 11'53" | 6. (9) | ||
02.07.2012 - 3 days of Belgium - Wéris | ||||||
D45 | 4200 m | 160 m | 1:21:21 | 19'22" | 12. (17) | |
01.07.2012 - 3 days of Belgium - Nallogne | ||||||
D45 | 4100 m | 90 m | 1:27:04 | 21'14" | 16. (17) | |
30.06.2012 - 3 days of Belgium - Wéris | ||||||
D45 | 4100 m | 150 m | 1:16:51 | 18'44" | 14. (17) | |
16.06.2012 - BK FIETS-O ; CB VTTO - LEOPOLDSBURG | ||||||
D. Masters A | 14800 m | 1:53:15 | 7'39" | 6. (7) | ||
10.06.2012 - Regionale - Stadspark / Blijkhoef | ||||||
D:02 | 5750 m | 1:06:38 | 11'35" | 16. (20) | ||
13.05.2012 - Oostapperseheide - Ommels | ||||||
D:04 | 5500 m | 0:57:11 | 10'23" | 8. (13) | ||
11.05.2012 - MEMORIAL Jacky Sallaerts - Leopoldsburg | ||||||
D:04 | 4300 m | 0:58:30 | 13'36" | 3. (17) | ||
06.05.2012 - Regionale Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
D:04 | 5500 m | 0:57:47 | 10'30" | 15. (18) | ||
01.05.2012 - Stadsorientatie - Stad Turnhout | ||||||
D:02 | 4940 m | 0:47:07 | 9'32" | 10. (15) | ||
18.04.2012 - Lenteloop Lommel Sportvelden - Lommel | ||||||
D:02 | 5000 m | 0:53:47 | 10'45" | 8. (11) | ||
15.04.2012 - Nationale MD Maasvallei - Maasmechelen | ||||||
D. Masters A | 3500 m | 80 m | 0:55:35 | 15'52" | 17. (21) | |
30.03.2012 - Wisselbeker Comd Kamp Beverlo - Hechtelse Heide | ||||||
D:05 | 4600 m | 1:04:28 | 14'00" | 7. (12) | ||
25.03.2012 - Nationaler - Petit-Thier | ||||||
D45 | 4700 m | 120 m | 1:05:52 | 14'00" | 15. (19) | |
24.03.2012 - Oostvlaams kampioenschap - De Ster | ||||||
D:02 | 5200 m | 0:49:17 | 9'28" | 3. (8) | ||
18.03.2012 - Nationale longue distance - La Hulpe | ||||||
D45 | 5200 m | 120 m | 1:14:11 | 14'15" | 15. (16) | |
12.02.2012 - Valentijn - Keiheuvel | ||||||
D:05 | 5100 m | 0:57:50 | 11'20" | 6. (11) | ||
15.01.2012 - Oost-Vlaams Kampioenschap - De Klinge | ||||||
D:04 | 5270 m | 1:17:29 | 14'42" | 10. (13) | ||
27.12.2011 - Sylvester 2011 - Rodenberg | ||||||
D45 | 3780 m | 0:47:32 | 12'34" | 8. (11) | ||
11.12.2011 - Memorial Day Gielsbos - Gielsbos | ||||||
D:04 | 5500 m | 0:59:48 | 10'52" | 11. (20) | ||
26.11.2011 - BK Fiets BEL - Geel | ||||||
D. Masters A | 15500 m | 1:30:07 | 5'48" | 4. (7) | ||
20.11.2011 - Herfstwisselbeker - Lommel Sahara | ||||||
D:04 | 5800 m | 1:42:43 | 17'42" | 12. (13) | ||
13.11.2011 - Klompen Ol - Oostelbeers | ||||||
D:04 | 5400 m | 1:41:30 | 18'47" | 15. (19) | ||
21.08.2011 - Regionale wedstrijd - LILLE | ||||||
D:05 | 0:26:49 | 1. (14) | ||||
15.08.2011 - Flanders 3 days - Heeserbergen | ||||||
D45 | 4800 m | 1:14:53 | 15'36" | 12. (13) | ||
13.08.2011 - Flanders 3 days - Kattenbos-Zuid | ||||||
D45 | 5180 m | 1:01:46 | 11'55" | 8. (15) | ||
03.07.2011 - Nationale BABA - Martelange | ||||||
D45 | 5740 m | 250 m | 1:48:16 | 18'51" | 5. (9) | |
13.06.2011 - Felenne parcours du jour 3 - Felenne | ||||||
2 | 3900 m | 95 m | 1:37:16 | 24'56" | 11. (17) | |
25.05.2011 - Lenteloop HOGE RIELEN - Lichtaart | ||||||
D:02 | 4800 m | 1:06:24 | 13'50" | 9. (13) | ||
04.05.2011 - Lenteloop PULDERBOS - ZANDHOVEN | ||||||
D:03 | 4400 m | 0:51:17 | 11'39" | 2. (6) | ||
17.04.2011 - Belgische Meisterschaft Middle Distance - Grandvoir | ||||||
D. Masters A | 3800 m | 90 m | 0:45:45 | 12'02" | 11. (17) | |
10.04.2011 - Regionale De kimpel - Stad bilzen - Bilzen | ||||||
D:03 | 4100 m | 0:50:00 | 12'11" | 3. (19) | ||
13.03.2011 - Regionale ARENDONK - DE Wouwers - Hoge Vijvers | ||||||
D:04 | 6000 m | 1:20:25 | 13'24" | 10. (13) | ||
13.02.2011 - Wintercriterium - VALENTIJN - Kelchterhoef West | ||||||
D:04 | 5700 m | 1:09:56 | 12'16" | 18. (30) | ||
04.02.2011 - Nachtcriterium Sonnisheide - Helchteren | ||||||
D:03 | 3200 m | 0:47:57 | 14'59" | 1. (5) | ||
23.01.2011 - Brustem Vliegveld - Brustem | ||||||
D:04 | 5700 m | 1:01:18 | 10'45" | 13. (23) | ||
16.01.2011 - Wintercriterium Spiekelspade - Hechtel | ||||||
D:04 | 5600 m | 0:58:39 | 10'28" | 15. (28) | ||
08.01.2011 - Schootshei - | ||||||
D:04 | 5370 m | 110 m | 1:23:47 | 15'36" | 14. (18) | |
30.12.2010 - Sylvester - Pijnven Noord | ||||||
D45 | 4800 m | 1:08:04 | 14'10" | 9. (10) | ||
29.12.2010 - Sylvester - De Bosbergen | ||||||
D45 | 4700 m | 0:59:08 | 12'34" | 7. (9) | ||
28.12.2010 - Sylvester - Grote Heide | ||||||
D45 | 4600 m | 1:01:08 | 13'17" | 7. (11) | ||
27.12.2010 - Sylvester - De Keiheuvel | ||||||
D45 | 4600 m | 0:54:13 | 11'47" | 7. (11) | ||
17.10.2010 - Championnat de Belgique Sprint - Eupen | ||||||
D. Masters A | 2500 m | 30 m | 0:25:02 | 10'01" | 11. (17) | |
03.10.2010 - Championnat de Belgique Middle Distance - Lommel | ||||||
D. Masters A | 4400 m | 1:01:27 | 13'58" | 24. (28) | ||
09.05.2010 - Nationale 4 Longue Distance - Saint-Léger | ||||||
D45 | 5800 m | 145 m | 1:13:16 | 12'38" | 4. (8) | |
25.04.2010 - Nationale Longue Distance - Recht | ||||||
D45 | 4600 m | 140 m | 1:22:42 | 17'59" | 12. (12) | |
13.03.2010 - Championnat de Belgique de Nuit - Chevetogne | ||||||
D. Masters A | 5200 m | 225 m | 1:23:26 | 16'03" | 4. (4) | |
11.11.2009 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 3 - Auderghem | ||||||
05 | 4400 m | 0:59:29 | -- (39) | |||
11.10.2009 - Championnat de Belgique Sprint - NAMUR | ||||||
D. Veteranen A - Vétérans A | 2390 m | 0:19:29 | 8'09" | 9. (22) | ||
07.06.2009 - Nationale Longue Distance - Elsenborn | ||||||
D45 | 4880 m | 45 m | 1:02:32 | 12'49" | 3. (8) | |
26.04.2009 - Championnat Belgique Moyenne Distance - Recht | ||||||
D. Veteranen A - Vétérans A | 3600 m | 75 m | 0:51:09 | 14'13" | 18. (27) | |
05.04.2009 - Régionale - Rodt | ||||||
D45 | 4600 m | 75 m | 0:53:21 | 11'36" | 2. (10) | |
29.03.2009 - Nationale Longue Distance - VLESSART | ||||||
D45 | 5580 m | 1:10:58 | 12'43" | 5. (7) | ||
15.03.2009 - Nationale Moyenne Distance - Weelde Station | ||||||
D. Veteranen A - Vétérans A | 5400 m | 0:59:25 | 11'00" | 11. (23) | ||
08.03.2009 - Régionale - Esneux | ||||||
D35 | 6100 m | 200 m | 1:53:01 | 18'32" | 8. (12) | |
01.03.2009 - Nationale - Waterschei | ||||||
D45 | 5200 m | 1:11:14 | 13'42" | 5. (9) | ||
01.02.2009 - Régionale - Liège | ||||||
04 | 5300 m | 1:02:38 | 11'49" | 15. (51) | ||
07.09.2008 - Championnat de Belgique Longue Distance - Recht | ||||||
D40 | 6000 m | 160 m | 1:14:10 | 12'22" | 13. (16) | |
06.07.2008 - Nationale - BEHEME | ||||||
D40 | 5410 m | 225 m | 1:55:33 | 21'22" | 10. (11) | |
22.06.2008 - Régionale - Marche-en-Famenne | ||||||
D40 | 5200 m | 1:10:43 | 13'36" | 2. (6) | ||
11.05.2008 - 3 Jours de Belgique - Inscriptions sur place Jour 2 - Arlon | ||||||
02 | 4400 m | 45 m | 0:56:37 | 12'52" | 4. (18) | |
27.04.2008 - Nationale moyenne distance - Ronquières | ||||||
D. Veteranen A - Vétérans A | 4800 m | 130 m | 1:29:27 | 18'38" | 22. (25) | |
14.10.2007 - Championnat de Belgique Sprint - Marche en Famenne | ||||||
D. Veteranen A - Vétérans A | 2300 m | 0:16:10 | 7'02" | 4. (16) | ||
07.10.2007 - Nationale - Lommel | ||||||
D40 | 6300 m | 1:04:54 | 10'18" | 5. (11) | ||
09.09.2007 - Championnat de Belgique Longue Distance - Brasschaat | ||||||
D40 | 6210 m | 1:23:25 | 13'26" | 7. (14) | ||
15.07.2007 - Championnat de Belgique Interclubs - Lommersweiler | ||||||
D40 | 6100 m | 170 m | 2:23:49 | 23'35" | 3. (3) | |
03.06.2007 - Nationale 3 - Borlon | ||||||
D40 | 5990 m | 190 m | 1:30:44 | 15'09" | 8. (14) | |
22.04.2007 - Nationale 2 Challenge SOFT - Betâne | ||||||
D40 | 5480 m | 220 m | 1:34:18 | 17'12" | 9. (11) | |
25.03.2007 - Championnat de Belgique Middle Distance - Erezee | ||||||
D. Vétérans A | 3300 m | 130 m | 0:42:53 | 13'00" | 9. (21) | |
03.09.2006 - Championnat de Belgique Longue Distance - Louftémont | ||||||
D40 | 6080 m | 140 m | 2:04:22 | 20'27" | 13. (14) | |
02.07.2006 - Nationale 3 - Schönberg | ||||||
D40 | 5790 m | 110 m | 1:13:26 | 12'41" | 7. (9) | |
19.02.2006 - Nationale 1 + Challenge SOFT - Hechtel | ||||||
D40 | 6680 m | 35 m | 1:22:32 | 12'21" | 15. (19) |