WebRes.helga-o.com |
14.01.2024 - Regionale - Hamont | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
H:05 | 3100 m | 1:10:29 | 22'44" | 11. (14) | ||
30.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 5 - Weelde Vliegveld | ||||||
H80 | 2990 m | 1:08:51 | 23'02" | 4. (5) | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | ||||||
H80 | 3030 m | 0:59:04 | 19'30" | 4. (5) | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | ||||||
H80 | 3180 m | 1:14:54 | 23'33" | 3. (5) | ||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | ||||||
H80 | 3040 m | 0:51:11 | 16'50" | 4. (5) | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | ||||||
H80 | 3290 m | 1:07:51 | 20'37" | 3. (5) | ||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | ||||||
H:Oro-Hydro 5 | 3380 m | 1:29:36 | 26'31" | 14. (14) | ||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | ||||||
H:05 | 3250 m | 0:59:09 | 18'12" | 24. (29) | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | ||||||
H80 | 3170 m | 0:56:33 | 17'50" | 3. (7) | ||
17.10.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Arendonk | ||||||
H:06 | 4200 m | 1:32:16 | 21'58" | 23. (27) | ||
15.10.2023 - 41e Klompen-OL - Weerterbergen | ||||||
H:06 | 3040 m | 0:54:32 | 17'56" | 3. (6) | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | ||||||
H. Masters D | 3290 m | 1:23:52 | 25'29" | 9. (11) | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | ||||||
H80 | 3180 m | 1:12:51 | 22'55" | 4. (5) | ||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | ||||||
H80 | 1800 m | 1:04:06 | 35'37" | 2. (3) | ||
17.09.2023 - Nederlands kampioenschap lange afstand - Oirschot | ||||||
H80 | 3550 m | 1:33:18 | 26'17" | -- (3) | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | ||||||
H80 | 2160 m | 0:39:44 | 18'24" | 4. (6) | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | ||||||
M80 | 3140 m | 1:34:34 | 30'07" | 4. (6) | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | ||||||
M80 | 3050 m | 1:35:13 | 31'13" | 4. (8) | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | ||||||
M80 | 2790 m | 1:02:50 | 22'31" | 4. (6) | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | ||||||
M80 | 3090 m | 1:03:14 | 20'28" | 5. (6) | ||
29.07.2023 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:03 | 3750 m | 1:17:17 | 20'37" | 41. (55) | ||
21.06.2023 - Lenteloop Westerwijk - Son | ||||||
H:03 | 3530 m | 1:32:36 | 26'14" | 12. (14) | ||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | ||||||
H80 | 1440 m | 35 m | 0:33:50 | 23'30" | 3. (4) | |
30.04.2023 - City O Cup 1 - 2023 - MEERHOUT | ||||||
H:06 | 2950 m | 0:49:01 | 16'37" | 4. (6) | ||
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | ||||||
H. Masters E | 2220 m | 0:35:14,386 | 15'52" | 2. (5) | ||
19.03.2023 - Nationale - Long Distance Oosterlynck - Hoge Mouw | ||||||
H80 | 2650 m | 0:49:34 | 18'42" | 4. (6) | ||
29.01.2023 - Forest Cup Gerhees - Ham | ||||||
H:Short Easy | 3650 m | 1:10:11 | 19'14" | 5. (8) | ||
15.01.2023 - Regionale Lilse bergen - LILLE | ||||||
H:05 | 2980 m | 1:30:12 | 30'16" | 23. (23) | ||
30.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 5 - Solterheide | ||||||
H80 | 2930 m | 1:17:05 | 26'18" | 4. (4) | ||
29.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 4 - Masy Zuid | ||||||
H80 | 3090 m | 0:46:48 | 15'09" | 3. (4) | ||
28.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 3 - Brouwhuisseheide | ||||||
H80 | 3200 m | 1:02:26 | 19'31" | 4. (4) | ||
27.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 2 - Weelde Depot | ||||||
H80 | 3080 m | 0:55:09 | 17'54" | 4. (4) | ||
26.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 1 - Waterschei | ||||||
H80 | 3000 m | 1:01:01 | 20'20" | 4. (4) | ||
11.12.2022 - Regionale MELBERG -ZILLEBOS - GENK | ||||||
H:05 | 4000 m | NCL | ||||
04.12.2022 - Kamp Beverlo (Sinterklaascross) - Leopoldsburg | ||||||
H:05 | 3180 m | 1:14:54 | 23'33" | 21. (21) | ||
27.11.2022 - Herfstwisselbeker - Dilsenerbos (Forest Cup) - Dilsen-Stokkem | ||||||
H:IOF 5 | 3250 m | 1:31:58 | 28'18" | 3. (4) | ||
20.11.2022 - Regionale - Hamont | ||||||
H:05 | 3420 m | 1:11:02 | 20'46" | 10. (13) | ||
13.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 3 - SCHIPSGAT DUINEN | ||||||
H80 | 2120 m | 1:05:16 | 30'47" | 2. (3) | ||
12.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 2 - KOKSIJDE DE STER | ||||||
H80 | 2800 m | 1:07:11 | 24'00" | 1. (3) | ||
11.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 1 - HET LIEFOORD | ||||||
H80 | 2110 m | 0:42:19 | 20'03" | 2. (3) | ||
06.11.2022 - 40e Klompen-OL - Omlopen - Oostelbeersche heide | ||||||
H:05 | 3200 m | 1:13:24 | 22'56" | 18. (19) | ||
01.11.2022 - Regionale Vriesel - Ranst | ||||||
H:03 | 5450 m | NCL | ||||
23.10.2022 - Forest Cup - Schootshei - Maaseik | ||||||
H:05 | 3090 m | 0:49:46 | 16'06" | 23. (31) | ||
16.10.2022 - Sprint 2: Lokeren Spoele - Lokeren | ||||||
H:03 | 1890 m | 0:25:10 | 13'19" | 18. (25) | ||
16.10.2022 - Sprint 1: Lokeren - Lokeren | ||||||
H:03 | 1950 m | 0:33:38 | 17'15" | 19. (19) | ||
09.10.2022 - Interclub - De Winner | ||||||
H80 | 3190 m | 0:53:41 | 16'50" | 2. (4) | ||
02.10.2022 - Forest cup Hechtelse Duinen Oost - Hechtel | ||||||
H:05 | 3680 m | 1:10:17 | 19'06" | 17. (22) | ||
25.09.2022 - Nationale Sprint - Geraardsbergen | ||||||
H80 | 2310 m | 25 m | NCL | |||
18.09.2022 - Championnat de Belgique de Relais - Bois du Beynert - Arlon | ||||||
H. Masters D | 2100 m | 1:06:04 | 31'28" | 4. (5) | ||
11.09.2022 - City Cup Berchem - Berchem | ||||||
H:05 | 3500 m | 0:43:25 | 12'24" | 16. (17) | ||
04.09.2022 - BEL Meisterschaft Langdistanz - Schlierbach | ||||||
H80 | 2880 m | 75 m | 0:58:27 | 20'18" | 3. (4) | |
28.08.2022 - Belgian Club Relay 2022 - Gives | ||||||
Belgian club Relay | 2730 m | 0:24:31 | 8'59" | -- (32) | ||
21.08.2022 - Nationale Lang - Weyervlakte | ||||||
H80 | 2530 m | 10 m | 1:09:15 | 27'22" | 3. (4) | |
15.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 3 - ZWARTE WEG OOST | ||||||
H80 | 3020 m | 1:03:31 | 21'02" | 4. (5) | ||
14.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 2 - STALEYCKERHEIDE | ||||||
H80 | 3280 m | 1:01:10 | 18'39" | 4. (5) | ||
13.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 1 - ZWARTE WEG WEST | ||||||
H80 | 2570 m | 0:49:32 | 19'16" | 3. (5) | ||
07.08.2022 - Challenge Wagener - Botrange | ||||||
Wagener | 2:27:33 | 24. (34) | ||||
31.07.2022 - Thuisblijverscross Peertsbos - Herentals | ||||||
H:03 | 4290 m | NCL | ||||
27.07.2022 - Gerhagen - Tessenterlo | ||||||
H:03 | 3070 m | 1:20:29 | 26'13" | 27. (33) | ||
03.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 3 - Louveterie La Gileppe | ||||||
H80 | 2780 m | 60 m | 1:38:51 | 35'33" | 6. (8) | |
02.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 2 - La Gileppe | ||||||
H80 | 3230 m | 45 m | 1:16:32 | 23'42" | 8. (9) | |
01.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 1 - Eupen | ||||||
H80 | 2260 m | 25 m | 0:58:38 | 25'57" | 6. (9) | |
26.06.2022 - Nationale LD - Huy | ||||||
H80 | 2400 m | 30 m | 0:54:34 | 22'44" | 2. (4) | |
19.06.2022 - City Cup - Pelt City | ||||||
H:05 | 2490 m | 0:44:12 | 17'45" | 19. (25) | ||
12.06.2022 - VK Aflossing - Sint Anna Linkeroever | ||||||
VK Aflossing | 3210 m | 0:59:23 | 18'30" | 37. (41) | ||
06.06.2022 - City O cup 3 - BERINGEN MIJN | ||||||
H:05 | 2820 m | 0:42:16 | 14'59" | 21. (26) | ||
05.06.2022 - CITY O CUP 2 - Sprint 2 - LEOPOLDSBURG GELEEG OOST | ||||||
05 | 1720 m | 0:22:49 | 13'16" | 22. (49) | ||
05.06.2022 - CITY O CUP 2 - Sprint 1 - LEOPOLDSBURG GELEEG WEST | ||||||
05 | 1530 m | 0:22:21 | 14'36" | 30. (47) | ||
29.05.2022 - CITY RACE - WIJNEGEM | ||||||
H:05 | 2770 m | NCL | ||||
25.05.2022 - LenteLoop - Slagveld | ||||||
H:02 | 4500 m | 1:33:20 | 20'44" | 27. (30) | ||
15.05.2022 - CB Sprint 2022 - Couvin | ||||||
H80 | 1310 m | 0:23:09 | 17'40" | 1. (3) | ||
11.05.2022 - De Schorre - Boom | ||||||
H:02 | 3900 m | 1:18:56 | 20'14" | 17. (18) | ||
08.05.2022 - VK Sprintaflossing - Kapermolen | ||||||
OV Mixed Relay Masters | 2750 m | 0:41:52 | 15'13" | 13. (15) | ||
04.05.2022 - Lenteloop - Vorselaar | ||||||
H:03 | 2940 m | 0:49:27 | 16'49" | 11. (13) | ||
24.04.2022 - Zwarte Horst - Luyksgestel | ||||||
H:03 | 3610 m | 1:37:17 | 26'57" | 13. (18) | ||
27.03.2022 - BK midden afstand - HELCHTERENBOS | ||||||
H80 | 2620 m | 0:43:48 | 16'43" | 2. (5) | ||
20.03.2022 - Nationale Moyenne Distance - La Houssière | ||||||
H80 | 1920 m | 35 m | 0:58:28 | 30'27" | 1. (2) | |
16.01.2022 - Regionale Hoge Rielen - LICHTAART | ||||||
H:05 | 3760 m | 0:59:37 | 15'51" | 10. (21) | ||
09.01.2022 - VK Lang - Wortel Kolonie | ||||||
H80 | 3230 m | 1:08:20 | 21'09" | 2. (2) | ||
30.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 5 - HEESERBERGEN | ||||||
H80 | 2980 m | 0:55:13 | 18'32" | 5. (5) | ||
29.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 4 - SCHOOTSHEI | ||||||
H80 | 3000 m | 1:10:38 | 23'33" | 5. (6) | ||
28.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 3 - POSTEL | ||||||
H80 | 3060 m | 0:59:56 | 19'35" | 4. (5) | ||
26.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 1 - LOMMEL SAHARA | ||||||
H80 | 3020 m | 0:56:27 | 18'42" | 4. (6) | ||
05.12.2021 - BOC#05 - Rhode-Saint-Genèse - Manège Merry Horse | ||||||
H:Noir court | 3900 m | 55 m | 1:21:46 | 20'58" | 11. (14) | |
21.11.2021 - Herfstwisselbeker - Hechtel/Eksel | ||||||
H:05 | 3300 m | 1:08:04 | 20'38" | 22. (25) | ||
20.11.2021 - Kempen o-serie - ZILVERMEER MOL | ||||||
H:02 | 3020 m | 0:47:24 | 15'42" | 10. (13) | ||
14.11.2021 - Regionale dagwedstrijd - Molenheide Poppel - Poppel | ||||||
H:05 | 2810 m | 1:05:10 | 23'11" | 17. (20) | ||
11.11.2021 - Regionale dagwedstrijd Gielsbos - Regionale dagwedstrijd - Vosselaar | ||||||
H:05 | 3260 m | 1:07:46,753 | 20'47" | 13. (20) | ||
10.11.2021 - Militair regelmatigheidscriterium - Pijnven | ||||||
H:06 | 3900 m | NCL | ||||
07.11.2021 - Klompen-O 2021 - Galgenberg | ||||||
H:05 | 2900 m | 0:56:36 | 19'31" | 18. (20) | ||
06.11.2021 - Nationale Lange afstand - Dilsenerbos | ||||||
H80 | 2710 m | 70 m | 0:56:43 | 20'56" | 3. (4) | |
31.10.2021 - Tweedaagse van de Veluwe - Dag 2 - Arnhemse Heide | ||||||
H80 | 2450 m | 1:05:20 | 26'40" | 5. (7) | ||
30.10.2021 - Tweedaagse van de Veluwe - Dag 1 - Kootwijkerzand | ||||||
H80 | 3200 m | 0:52:59 | 16'33" | 4. (7) | ||
24.10.2021 - Brussels Orienteering Challenge #1 - Tervuren | ||||||
H:Noir court | 3500 m | 60 m | 1:23:35 | 23'53" | 18. (21) | |
10.10.2021 - City Race - Hulst - Hulst | ||||||
H:Course 3 | 3940 m | 1:05:27 | 16'37" | 16. (22) | ||
07.10.2021 - HOS Kuringen - Hasselt | ||||||
H:02 | 3060 m | 0:57:47 | 18'53" | 9. (11) | ||
03.10.2021 - BK Aflossing - Weyervlakte | ||||||
H. Masters C | 3200 m | 1:47:57 | 33'44" | 0. (11) | ||
26.09.2021 - BRES VK Sprint Mixed Relay - Antwerpen | ||||||
Masters 40+ | 3100 m | 0:40:27 | 13'03" | 9. (12) | ||
19.09.2021 - BK lange afstand - Helchterenbos - Koersel | ||||||
H80 | 2770 m | 0:50:47,121 | 18'20" | 5. (7) | ||
15.09.2021 - Militair Regelmatigheidscriterium - Hechtel-Eksel | ||||||
H:05 | 6200 m | 2:24:34 | 23'19" | 14. (17) | ||
11.09.2021 - GOS Zuid Park - Brusselsepoort - Gent | ||||||
H:02 | 3710 m | 1:08:46 | 18'32" | 6. (10) | ||
04.09.2021 - Kempen O serie - Lommel sportvelden | ||||||
H:02 | 3050 m | 0:39:54 | 13'05" | 8. (14) | ||
21.08.2021 - GOS - Rozebroeken - Gent | ||||||
H:02 | 3150 m | 1:28:14 | 28'01" | 3. (6) | ||
14.08.2021 - Flanders 3 days - De Gorten - Hechtel-Eksel | ||||||
H80 | 3610 m | 1:33:12 | 25'49" | 4. (6) | ||
13.08.2021 - Flanders 3 days - De Groote Hof - Hechtel-Eksel | ||||||
H80 | 4220 m | 1:43:12 | 24'27" | 5. (6) | ||
08.08.2021 - Regionale Rivierenhof - Rivierenhof | ||||||
H:3 | 3640 m | 1:05:29 | 17'59" | 30. (34) | ||
01.08.2021 - Thuisblijverscross Sorghvliedt - Hoboken | ||||||
H:03 | 3810 m | 1:07:33,937 | 17'44" | 27. (34) | ||
24.07.2021 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:03 | 3070 m | 6:44:34 | 131'47" | 28. (31) | ||
23.06.2021 - Lenteloop Schorvoort - Turnhout | ||||||
H:02 | 3930 m | 1:40:03 | 25'27" | 11. (13) | ||
02.06.2021 - Lent-O-loop - Thuisblijverscross - Vosselaar | ||||||
H:02 | 4690 m | 1:43:30 | 22'04" | 15. (19) | ||
18.10.2020 - BK midden - Weyervlakte - Hechtel-Eksel | ||||||
H75 | 2660 m | 0:51:33 | 19'22" | 6. (9) | ||
11.10.2020 - BK Interclub - LEOPOLDSBURG | ||||||
H75 | 4050 m | 1:11:47 | 17'43" | 5. (6) | ||
04.10.2020 - Nationale Middle - De Witte Bergen - Kasterlee | ||||||
H75 | 2020 m | 10 m | 0:41:04 | 20'19" | 5. (6) | |
27.09.2020 - Championnat de Belgique et FRSO Longue distance - Stambruges | ||||||
H75 | 3500 m | 35 m | 1:10:13 | 20'03" | 4. (5) | |
20.09.2020 - Nationale lang Hechtelse Duinen - Hechtel | ||||||
H75 | 3940 m | 1:15:33 | 19'10" | 6. (8) | ||
12.09.2020 - Régionale 9 circuits - Amay | ||||||
H:Noir court | 3400 m | 100 m | 1:55:16 | 33'54" | 15. (15) | |
29.08.2020 - Nationale Moyenne Distance - Spa - Sources | ||||||
H75 | 3110 m | 60 m | 1:11:19 | 22'55" | 4. (6) | |
25.07.2020 - Gerhagen - Gerhagen | ||||||
H:03 | 4600 m | 1:21:42 | 17'45" | 15. (24) | ||
19.07.2020 - Régionale 5 circuits - Bois des Manants | ||||||
H:Noir court | 5800 m | 220 m | NCL | |||
19.01.2020 - Wintercriterium Gerhees-Wolputten - Ham | ||||||
H:06 | 4210 m | 1:35:26 | 22'40" | 19. (27) | ||
12.01.2020 - Wintercriterium Witgoor - DESSEL | ||||||
H:05 | 3740 m | 0:59:04 | 15'47" | 17. (24) | ||
30.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 5 - Helchterenbos | ||||||
H75 | 3410 m | 0:58:53 | 17'16" | 6. (9) | ||
29.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 4 - Koersel-Fonteintje | ||||||
H75 | 3060 m | 0:59:33 | 19'27" | 7. (9) | ||
28.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 3 - Opglabbeek | ||||||
H75 | 3340 m | 1:08:05 | 20'23" | 7. (9) | ||
27.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 2 - Solterheide | ||||||
H75 | 3200 m | 1:22:51 | 25'53" | 5. (9) | ||
26.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 1 - Hoge Mouw | ||||||
H75 | 3000 m | 0:50:08 | 16'42" | 8. (9) | ||
22.12.2019 - Boshoverheide - Weert | ||||||
H:05 | 4400 m | 1:00:22 | 13'43" | 16. (22) | ||
15.12.2019 - Hertberg - Herselt | ||||||
H:06 | 3400 m | NCL | ||||
08.12.2019 - Herfstwisselbeker - HECHTEL | ||||||
H:01 | 8760 m | NCL | ||||
01.12.2019 - Sinterklaascross - Beverlo | ||||||
H:05 | 4300 m | 1:04:26 | 14'59" | 24. (31) | ||
24.11.2019 - Wintercriterium / NMBS-kampioenschap - Kolisbos - Pelt | ||||||
H:06 | 3070 m | 0:54:48 | 17'51" | 11. (28) | ||
17.11.2019 - Brussels Orienteering Challenge #4 - La Hulpe | ||||||
H:Noir court | 3030 m | 1:06:23 | 21'54" | 15. (16) | ||
11.11.2019 - North Sea Trophy - Day 3 - Koksijde - Bad | ||||||
H75 | 3390 m | 1:04:21 | 18'58" | 4. (7) | ||
10.11.2019 - North Sea Trophy - Day 2 - Plaats Duinen - Oostduinkerke | ||||||
H75 | 3110 m | 0:57:10 | 18'22" | 3. (7) | ||
09.11.2019 - North Sea Trophy - Day 1 - Koksijde - Schipsgatduinen | ||||||
H75 | 2950 m | 1:05:13 | 22'06" | 3. (7) | ||
03.11.2019 - Brussels Orienteering Challenge #3 - Forêt de Soignes à Boitsfort | ||||||
H:Noir court | 3900 m | 80 m | 0:58:39 | 15'02" | 12. (22) | |
02.11.2019 - Regional - e /Oml. - Balen | ||||||
H:01 | 3980 m | 0:54:55 | 13'47" | 28. (36) | ||
20.10.2019 - OV Kampioenschap Midden - De Elsakker | ||||||
H. Masters D | 2700 m | 0:39:11 | 14'30" | 10. (13) | ||
13.10.2019 - City Race Maastricht - Maastricht | ||||||
H80 | 3000 m | 0:48:49 | 16'16" | -- (5) | ||
29.09.2019 - Wisselbeker Staepelaere - Masy Zuid | ||||||
H. Open | 4020 m | 0:26:57 | 6'42" | 42. (52) | ||
22.09.2019 - Nationale LD - Bois de la Vecquée Seraing | ||||||
H75 | 3800 m | 70 m | 1:00:31 | 15'55" | 4. (5) | |
15.09.2019 - Daginschrijving BK relay - Genk - Kattevenia | ||||||
H:02 | 4470 m | NCL | ||||
08.09.2019 - BK lang - Dilsen-Stokkem | ||||||
H75 | 3700 m | 30 m | 0:58:02 | 15'41" | 4. (7) | |
01.09.2019 - Nationale Longues Distances - Nassogne | ||||||
H75 | 3600 m | 85 m | 1:21:21 | 22'35" | 2. (4) | |
25.08.2019 - Championnat de Belgique Interclubs - SPA - Sources | ||||||
H75 | 4300 m | 135 m | 1:59:52 | 27'52" | 3. (4) | |
18.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
H75 | 4320 m | 1:42:37 | 23'45" | 9. (12) | ||
17.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
H75 | 3610 m | 1:00:44 | 16'49" | 11. (12) | ||
16.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
H75 | 4260 m | 1:07:36 | 15'52" | 9. (12) | ||
15.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
H75 | 3350 m | 0:55:10 | 16'28" | 6. (12) | ||
11.08.2019 - Challenge Wagener - Hahnenberg/Schönberg | ||||||
Challenge Wagener | NCL | |||||
08.08.2019 - Antwerp Orienteering Series 8 - Kiel - Antwerpen | ||||||
H:Course 4 | 1390 m | 0:23:26 | 16'51" | 30. (32) | ||
H:Course 3 | 1220 m | 0:45:08 | 36'59" | 34. (36) | ||
27.07.2019 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:03 | 3150 m | 0:54:10 | 17'11" | 9. (23) | ||
11.07.2019 - Antwerp Orienteering Series 7 - Burcht - Burcht | ||||||
Course 1 | 2930 m | 1:04:36 | 22'02" | 54. (60) | ||
26.06.2019 - Vossemeren Lommel - Vossemeren | ||||||
H:03 | 3200 m | 0:54:26 | 17'00" | 8. (14) | ||
23.06.2019 - Belgian Club Relay - Vielsalm - So Bêchefa | ||||||
Belgian club Relay | 3300 m | 1:04:07 | 19'25" | 22. (42) | ||
19.06.2019 - Lenteloop Groote Cirkel - Reusel | ||||||
H:03 | 3400 m | 1:12:47 | 21'24" | 9. (10) | ||
16.06.2019 - Regionale Balendijk - Lommel | ||||||
H:06 | 3520 m | 1:23:00 | 23'34" | 12. (15) | ||
10.06.2019 - 3JO Belgique 2019 - Course du jour - Jour 3 - Marche-en-Famenne | ||||||
LD | 7300 m | 3:23:49 | 27'55" | 25. (26) | ||
08.06.2019 - 3JO Belgique 2019 - Course du jour - Jour 1 - Marche-en-Famenne | ||||||
SD | 4300 m | 1:31:43 | 21'19" | 17. (22) | ||
02.06.2019 - 2 Daagse van Brabant - Vlierden | ||||||
H75 | 3400 m | 1:04:25 | 18'56" | 3. (4) | ||
01.06.2019 - 2 Daagse van Brabant - Vlierden | ||||||
H75 | 3400 m | 1:13:44 | 21'41" | 5. (5) | ||
19.05.2019 - BK Sprint - Overpelt | ||||||
H75 | 1880 m | 0:33:18 | 17'42" | 4. (8) | ||
15.05.2019 - Het Slagveld - Ham | ||||||
H:03 | 3100 m | 0:54:40 | 17'38" | 10. (16) | ||
28.04.2019 - Nationaler MD - St.Vither Wald Süd | ||||||
H75 | 2660 m | 45 m | 0:54:04 | 20'19" | 10. (10) | |
24.04.2019 - Lenteloop Hulsen - BALEN - HULSEN | ||||||
03 | 3660 m | 1:23:05 | 22'42" | 15. (21) | ||
22.04.2019 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:05 | 4250 m | 1:23:08 | 19'33" | 22. (31) | ||
14.04.2019 - City-O Sint-Niklaas - Sint-Niklaas | ||||||
H:05 | 3820 m | 1:08:37 | 17'57" | 7. (8) | ||
24.03.2019 - Régionale 9 couleurs - Anthisnes | ||||||
H:Noir court | 3450 m | 115 m | 1:19:15 | 22'58" | 8. (9) | |
23.03.2019 - GOS 3 - Rozebroeken - Gent | ||||||
H:01 | 4010 m | 1:48:43 | 27'06" | 22. (31) | ||
27.01.2019 - Wintercriterium - Mariemborg | ||||||
H:05 | 3660 m | 1:05:02 | 17'46" | 11. (14) | ||
20.01.2019 - Kepkensberg - Ham | ||||||
H:05 | 3220 m | 1:05:29 | 20'20" | 15. (21) | ||
13.01.2019 - Wintercriterium Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | ||||||
H:06 | 3380 m | 1:00:02 | 17'45" | 16. (21) | ||
06.01.2019 - Den Ijzeren Paal - Kerkhoven | ||||||
H:06 | 2900 m | 0:41:10 | 14'11" | 12. (25) | ||
30.12.2018 - Sylvester 2018 - day 5 - Vlierden | ||||||
H75 | 2800 m | 0:41:05 | 14'40" | 4. (4) | ||
29.12.2018 - Sylvester 2018 - day 4 - Houthalen | ||||||
H75 | 2790 m | 0:49:13 | 17'38" | 4. (4) | ||
28.12.2018 - Sylvester 2018 - day 3 - Houthalen | ||||||
H75 | 2860 m | NCL | ||||
27.12.2018 - Sylvester 2018 - day 2 - Heiderbos | ||||||
H75 | 2950 m | 0:55:42 | 18'52" | 4. (4) | ||
26.12.2018 - Sylvester 2018 - day 1 - Maasmechelen | ||||||
H75 | 3100 m | 65 m | 1:04:55 | 20'56" | 4. (4) | |
23.12.2018 - Wintercriterium - Witte Bergen | ||||||
H:06 | 3500 m | 0:59:54 | 17'06" | 16. (26) | ||
16.12.2018 - Herfstwisselbeker - Grobbendonk | ||||||
H:6 Oro-Hydro | 3000 m | 0:48:04 | 16'01" | 11. (14) | ||
02.12.2018 - Sinterklaascross - Kamp van Beverlo-Sanicol | ||||||
H:06 | 3340 m | 0:55:40 | 16'40" | 12. (18) | ||
18.11.2018 - Wintercriterium Keiheuvel - BALEN | ||||||
H:06 | 3850 m | 1:01:21 | 15'56" | 12. (27) | ||
11.11.2018 - Klompen OL VVO - Oostelbeersche heide | ||||||
H:06 | 3100 m | 0:59:35 | 19'13" | 6. (14) | ||
08.11.2018 - Militair Regelmatigheidscriterium - Hechtel | ||||||
06 | 4240 m | 1:10:04 | 16'31" | 19. (34) | ||
04.11.2018 - VK middel - Gruitrode | ||||||
HMD | 2830 m | 1:32:49 | 32'47" | 15. (15) | ||
21.10.2018 - BK Interclub - Opglabbeek | ||||||
H75 | 3030 m | 0:50:08 | 16'32" | 4. (5) | ||
14.10.2018 - Nat Lang De Roeler - | ||||||
SD | 5000 m | 1:31:39 | 18'19" | 17. (25) | ||
07.10.2018 - Daginschrijvingen Nationale lang Helchterenbos - HELCHTEREN | ||||||
SD | 4330 m | NCL | ||||
30.09.2018 - Championnat de Belgique Sprint - Stavelot | ||||||
H75 | 1660 m | 0:31:22 | 18'53" | 3. (4) | ||
09.09.2018 - Championnat de Belgique de Relais - Les Fossés | ||||||
H. Masters C | 4080 m | NCL | ||||
06.09.2018 - Antwerp Orienteering Series 9 - Antwerpen Boekenbergpark | ||||||
Omloop 2 | 1300 m | 0:25:18 | 19'27" | 38. (40) | ||
02.09.2018 - Chimay HOCup 2018 - Championnats de Belgique - Longue distance - Chimay - Bois Robert | ||||||
H75 | 3600 m | 100 m | 1:00:03 | 16'40" | 3. (5) | |
26.08.2018 - BK Clubaflossing - Vierveld | ||||||
Belgian club Relay | 2180 m | 0:33:18 | 15'16" | 30. (36) | ||
19.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 3 - Hechtelse Duinen | ||||||
H75 | 2990 m | 1:14:37 | 24'57" | 6. (7) | ||
18.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - Day 2 - Spiekelspade | ||||||
H75 | 3200 m | 0:53:31 | 16'43" | 6. (7) | ||
17.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 1 - Don Bosco Fitometer | ||||||
H75 | 3060 m | 0:50:24 | 16'28" | 5. (7) | ||
02.08.2018 - Antwerp Orienteering Series 8 - Antwerpen St. Anneke | ||||||
H:Gemakkelijk | 2940 m | 0:49:06 | 16'42" | 9. (13) | ||
24.06.2018 - Chapt FRSO longue distance - Erezée | ||||||
H75 | 3700 m | 135 m | 1:39:10 | 26'48" | 2. (2) | |
20.06.2018 - Lenteloop - Boxtel | ||||||
H:03 | 3500 m | 0:52:46 | 15'04" | 12. (13) | ||
17.06.2018 - Challenge Jean-Damien Schenkelaars - Terril de la Batterie | ||||||
H:Rouge | 3800 m | 190 m | NCL | |||
13.06.2018 - Lenteloop - RULHEYDE | ||||||
H:02 | 4400 m | 1:19:58 | 18'10" | 26. (31) | ||
10.06.2018 - NK relay - daginschrijving - Zwarte horst | ||||||
SE | 3500 m | DNF | ||||
07.06.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 6 Boelaerpark - Antwerpen - Boelaerpark | ||||||
Moeilijk | 4200 m | NCL | ||||
06.06.2018 - De Kluis - Sint-Joris-Weert | ||||||
H:03 | 3100 m | 0:44:30 | 14'21" | 6. (12) | ||
16.05.2018 - Lenteloop Campus Vesta - Emblem | ||||||
H:03 | 2900 m | 1:01:34 | 21'13" | 12. (15) | ||
29.04.2018 - Nationale midden afstand - Melberg - Zillebos - Genk | ||||||
SD | 3400 m | 1:40:00 | 29'24" | 19. (25) | ||
25.04.2018 - Lenteloop Dommelhof-Pelter Rally - Neerpelt | ||||||
H:03 | 3450 m | 1:20:47 | 23'24" | 17. (25) | ||
22.04.2018 - Régionale La Julienne - La Julienne | ||||||
H:Noir court | 3200 m | 170 m | 1:36:56 | 30'17" | 13. (15) | |
19.04.2018 - MdBn 1C/1Gr - Leopoldsburg | ||||||
6 | 4500 m | 1:51:54 | 24'52" | 33. (40) | ||
15.04.2018 - Sledderlo - Genk | ||||||
H:06 | 3000 m | 0:42:50 | 14'16" | 10. (18) | ||
12.04.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 4 Antwerp Centrum - Antwerpen | ||||||
H:AOS | 3280 m | 0:58:52 | 17'56" | 68. (79) | ||
02.04.2018 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:05 | 3960 m | 1:12:18 | 18'15" | 16. (22) | ||
25.03.2018 - Nationale ABSO - Esneux-Sud | ||||||
H75 | 3200 m | 75 m | 1:04:53 | 20'16" | 5. (5) | |
28.01.2018 - Wintercriterium - De Klinge | ||||||
H:05 | 4200 m | 1:17:27 | 18'26" | 12. (16) | ||
21.01.2018 - Geneberg - Ham | ||||||
H:06 | 4090 m | 1:22:35 | 20'11" | 19. (27) | ||
14.01.2018 - Wintercriterium Koersel 't Fonteintje - KOERSEL | ||||||
H:05 | 4200 m | 1:16:33 | 18'13" | 24. (34) | ||
28.12.2017 - Sylvester 2017 - Leopoldsburg | ||||||
H75 | 3300 m | 0:55:26 | 16'47" | 4. (5) | ||
27.12.2017 - Sylvester 2017 - Kattenbos | ||||||
H75 | 2350 m | 0:46:47 | 19'54" | 4. (5) | ||
26.12.2017 - Sylvester 2017 - Genk | ||||||
H75 | 3010 m | 0:45:30 | 15'06" | 4. (4) | ||
17.12.2017 - Wintercriterium Kattevenia - GENK | ||||||
H:06 | 3500 m | 1:21:00 | 23'08" | 9. (13) | ||
26.11.2017 - Wintercriterium Willekensberg St Ferdinand - LUMMEN | ||||||
H:05 | 4300 m | 1:15:00 | 17'26" | 12. (17) | ||
19.11.2017 - Herfstwisselbeker - Maasmechelen | ||||||
H:03 | 7400 m | 2:47:20 | 22'36" | 11. (14) | ||
22.10.2017 - NK Lang - Rucphense heide | ||||||
H:06 | 3500 m | 1:09:29 | 19'51" | 9. (12) | ||
15.10.2017 - Vlaams Kampioenschap Aflossing - Leopoldsburg | ||||||
H. Open | 4000 m | 1:12:29 | 18'07" | 60. (70) | ||
01.10.2017 - Nationale lang Kelchterhoef - Sonnis - HOUTHALEN | ||||||
H75 | 3800 m | 1:23:39 | 22'00" | 5. (5) | ||
24.09.2017 - BK Lang - Heiderbos | ||||||
H75 | 3560 m | 1:05:15 | 18'19" | 6. (6) | ||
17.09.2017 - VK LANG - RAVELS ZUID | ||||||
H75 | 3300 m | 1:03:28 | 19'13" | 3. (3) | ||
10.09.2017 - BK aflossing - Gruitrode | ||||||
H. Masters D | 3200 m | 1:28:07 | 27'32" | 5. (5) | ||
03.09.2017 - Regionale Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | ||||||
H:05 | 4900 m | 1:31:39 | 18'42" | 28. (33) | ||
27.08.2017 - BM Interclubs - Hinter den Sandgruben | ||||||
H75 | 2590 m | 60 m | 0:49:37 | 19'09" | 5. (7) | |
15.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-Oost | ||||||
H75 | 3030 m | 1:18:21 | 25'51" | 4. (5) | ||
14.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-West | ||||||
H75 | 2680 m | 1:13:49 | 27'32" | 5. (5) | ||
13.08.2017 - 4 Days of Flanders - Oud-Waterschei | ||||||
H75 | 2490 m | 0:37:39 | 15'07" | 4. (5) | ||
12.08.2017 - 4 Days of Flanders - Kolenspoor | ||||||
H75 | 2410 m | 0:50:37 | 21'00" | 3. (5) | ||
16.07.2017 - Thuisblijverscross - Gielsbos | ||||||
H:04 | 4200 m | 1:10:03 | 16'40" | 17. (34) | ||
18.06.2017 - Balendijk - Lommel | ||||||
H:06 | 2920 m | 1:00:11 | 20'36" | 8. (19) | ||
11.06.2017 - Nationale long distance 3 - St - Hubert Les Abanages | ||||||
H75 | 4200 m | 1:46:39 | 25'23" | 3. (3) | ||
14.05.2017 - Competition 3 - Het Steen - Antwerp | ||||||
M Ultravet. | 4430 m | 1:13:22 | 16'33" | 24. (26) | ||
13.05.2017 - Competition 2 - Mastvest - Antwerp | ||||||
M Ultravet. | 2540 m | 0:37:20 | 14'41" | 25. (27) | ||
13.05.2017 - Competition 1 - Kielpark - Antwerp | ||||||
M Ultravet. | 2430 m | NCL | ||||
10.05.2017 - Memorial Jacky Sallaerts - Lenteloop - MOL ZILVERMEER | ||||||
H:07 | 3200 m | 0:00:00 | -- (10) | |||
17.04.2017 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:05 | 3970 m | 1:08:04 | 17'08" | 16. (25) | ||
29.03.2017 - Ghent O-Event - Sprint 2 - De Sterre | ||||||
H:03 | 2110 m | 0:32:18 | 15'18" | 11. (15) | ||
26.03.2017 - De Klinge - De Klinge | ||||||
H:05 | 4100 m | 1:19:25 | 19'22" | 10. (12) | ||
19.03.2017 - Ghent O-Event - Sprint 1 - Schoonmeersen | ||||||
H:03 | 2050 m | 0:34:38 | 16'53" | 10. (13) | ||
30.12.2016 - Sylvester5-2016 - Meeuwen-Gruitrode | ||||||
H75 | 3000 m | 0:56:18 | 18'45" | 4. (6) | ||
29.12.2016 - Sylvester5-2016 - Ravels | ||||||
H75 | 2430 m | 0:35:47 | 14'43" | 4. (5) | ||
28.12.2016 - Sylvester5-2016 - Oostelbeers | ||||||
H75 | 3100 m | 0:59:19 | 19'08" | 6. (7) | ||
27.12.2016 - Sylvester5-2016 - Hechtel | ||||||
H75 | 3000 m | 0:46:03 | 15'20" | 5. (6) | ||
26.12.2016 - Sylvester5-2016 - Neerpelt | ||||||
H75 | 2950 m | 0:40:01 | 13'33" | 3. (6) | ||
18.12.2016 - Wintercriterium - Molenheide Poppel | ||||||
H:06 | 3000 m | 0:46:29 | 15'29" | 5. (10) | ||
11.12.2016 - Vlaams kampioenschap midden afstand - DESSEL-WITGOOR | ||||||
H. Masters D | 2700 m | 0:36:01 | 13'20" | 7. (14) | ||
04.12.2016 - Sinterklaascross - Kamp van Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
H:05 | 3800 m | 0:53:14 | 14'00" | 17. (26) | ||
27.11.2016 - Regionale Kolenspoor - Genk | ||||||
H:05 | 3820 m | 1:33:37 | 24'30" | 19. (23) | ||
13.11.2016 - 35e Klompen-OL - Vlierden | ||||||
H:05 | 4100 m | 1:13:39 | 17'57" | 11. (13) | ||
06.11.2016 - Herfstwisselbeker - Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:ORO-HYDRO 5 | 3900 m | 20 m | 1:03:38 | 16'18" | 15. (20) | |
28.10.2016 - WISSELBEKER KAMP Beverlo - HECHTEL | ||||||
ANDERE | 4900 m | 1:23:32 | 17'02" | 10. (23) | ||
22.10.2016 - NZC3 Zijpendall - Arnhem | ||||||
4,5 km | 4210 m | 1:11:16 | 16'55" | 17. (25) | ||
16.10.2016 - Nationale wedstrijd 4 - LANG - MASY - MEEUWEN | ||||||
SD | 4400 m | 1:37:51 | 22'14" | 25. (32) | ||
09.10.2016 - BK Interclub - Gruitrode | ||||||
H75 | 3100 m | 1:23:05 | 26'48" | 5. (7) | ||
02.10.2016 - Belgian Clubs Relay - Leopoldsburg | ||||||
Open | 5300 m | 1:37:19 | 18'21" | 39. (39) | ||
11.09.2016 - Nationale longue distance - Bertrix | ||||||
SD | 4100 m | 1:09:29 | 16'56" | 8. (17) | ||
04.09.2016 - Champ. Belgique Longue Distance - Montenau | ||||||
H75 | 3890 m | 0:56:53 | 14'37" | 3. (8) | ||
27.08.2016 - Nationale Longue distance - Anlier | ||||||
H75 | 3400 m | 70 m | 1:35:58 | 28'13" | 3. (3) | |
21.08.2016 - Regionale Hoge Vijvers - De Wauwers - ARENDONK | ||||||
H:05 | 4300 m | 1:15:37 | 17'35" | 15. (18) | ||
15.08.2016 - 3 daagse van Limburg - Vierveld - Connecterra | ||||||
SD | 4100 m | 150 m | 2:07:33 | 31'06" | 20. (29) | |
14.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve N - Connecterra | ||||||
SD | 3400 m | 85 m | 1:22:30 | 24'15" | 30. (37) | |
13.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve Zuid | ||||||
SD | 4100 m | 75 m | 1:31:28 | 22'18" | 18. (20) | |
07.08.2016 - Thuisblijverscross - Marienborgh | ||||||
H:03 | 3900 m | 1:29:28 | 22'56" | 27. (39) | ||
19.06.2016 - NK Sprint 2016 - TU/e | ||||||
H:01 | 2600 m | 0:47:48 | 18'23" | 13. (17) | ||
01.06.2016 - Sonse bos - Son | ||||||
H:03 | 3100 m | NCL | ||||
25.05.2016 - Lenteloop Engstraat - Meerhout | ||||||
H:03 | 2990 m | 0:50:33 | 16'54" | 9. (15) | ||
22.05.2016 - VK Aflossing - Ham | ||||||
H. Open | 4500 m | NCL | ||||
21.05.2016 - Stads-O - Hulst | ||||||
H:05 | 3100 m | 0:53:26 | 17'14" | 4. (4) | ||
16.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Herbeumont | ||||||
H75 | 2700 m | 95 m | 0:51:37 | 19'07" | 8. (10) | |
15.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing - Les Fossés | ||||||
H75 | 2800 m | 55 m | 0:40:28 | 14'27" | 2. (11) | |
14.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing | ||||||
H75 | 3100 m | 90 m | 0:46:23 | 14'57" | 5. (11) | |
20.04.2016 - Lenteloop - Balendijk | ||||||
H:03 | 3030 m | 0:44:14 | 14'35" | 4. (19) | ||
17.04.2016 - Regionale BRASEL - DESSEL | ||||||
H:05 | 4800 m | 1:06:29 | 13'51" | 20. (21) | ||
03.04.2016 - Nationale Competitie 3 - Einderheide | ||||||
H:04 | 4500 m | 1:04:34 | 14'20" | 33. (39) | ||
20.03.2016 - BK Middle distance - Plaatsduinen | ||||||
H75 | 2120 m | 0:46:02 | 21'42" | 4. (6) | ||
31.01.2016 - VK lang - Weyervlakte | ||||||
H70 | 3470 m | 0:59:39 | 17'11" | 10. (14) | ||
30.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Zuid | ||||||
H70 | 3300 m | 0:46:13 | 14'00" | 11. (14) | ||
28.12.2015 - Sylvester 2015 - Pijnven | ||||||
H70 | 2800 m | 0:44:57 | 16'03" | 14. (15) | ||
27.12.2015 - Sylvester 2015 - Ossendrecht | ||||||
H70 | 3400 m | 1:07:09 | 19'45" | 14. (14) | ||
26.12.2015 - Sylvester 2015 - Kattevenia | ||||||
H70 | 3700 m | 1:00:15 | 16'17" | 14. (14) | ||
29.11.2015 - VK Middle Distance - Kesselse Heide | ||||||
H. Masters D | 2700 m | 0:39:19 | 14'33" | 8. (8) | ||
22.11.2015 - Herfstwisselbeker - Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
H:05 | 3700 m | 0:51:15 | 13'51" | 12. (15) | ||
18.11.2015 - NCD Orïentatielopen Interkorpsen 2015 - Leopoldsburg | ||||||
4 | 4500 m | 1:23:53 | 18'38" | 42. (46) | ||
28.10.2015 - Criterium regulariteit - Sonnisheide | ||||||
H:06 | 5100 m | 1:12:26 | 14'12" | 14. (36) | ||
18.10.2015 - Klompen OL - Oostappense heide | ||||||
H:05 | 4300 m | 1:19:09 | 18'24" | 18. (19) | ||
16.10.2015 - Memorial Jacky Sallaerts - Mazy | ||||||
H:05 | 5400 m | 1:09:41 | 12'54" | 14. (29) | ||
13.09.2015 - BK LANG HECHTELSE DUINEN - HECHTEL | ||||||
SD | 4600 m | NCL | ||||
30.08.2015 - Belgian Championship Middle Distance - Rechtervenn | ||||||
H70 | 2560 m | 45 m | 0:50:54 | 19'52" | 10. (12) | |
29.08.2015 - IK2015 - WOLFSBUSCH | ||||||
SD | 2840 m | 80 m | 0:54:28 | 19'10" | 11. (12) | |
H70 | 2580 m | 70 m | 0:54:28 | 21'06" | 8. (8) | |
23.08.2015 - Regionale - Hertberg - Hertberg | ||||||
H:05 | 3940 m | 1:22:29 | 20'56" | 16. (21) | ||
16.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
H70 | 3700 m | 1:01:08 | 16'31" | 12. (13) | ||
15.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
H70 | 3700 m | 1:23:10 | 22'28" | 13. (13) | ||
14.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
H70 | 3400 m | 0:55:05 | 16'12" | 9. (13) | ||
17.05.2015 - Zwarte Bergen (NC3) - Zwarte Bergen | ||||||
H:04 | 4700 m | 1:27:27 | 18'36" | 43. (50) | ||
25.01.2015 - MERODESE BOSSEN - MERODESE BOSSEN | ||||||
H:05 | 4600 m | 1:23:37 | 18'10" | 17. (20) | ||
11.01.2015 - WINTERCRITERIUM - DE KLINGE | ||||||
H:05 | 4600 m | 1:16:21 | 16'35" | 13. (19) | ||
30.12.2014 - Sylvester5-2014 - Gerhees | ||||||
H70 | 2500 m | 0:57:57 | 23'10" | 8. (9) | ||
29.12.2014 - Sylvester5-2014 - De Roeler | ||||||
H70 | 3300 m | 0:56:54 | 17'14" | 8. (10) | ||
28.12.2014 - Sylvester5-2014 - Weyervlakte | ||||||
H70 | 3300 m | 0:50:02 | 15'09" | 8. (11) | ||
27.12.2014 - Sylvester5-2014 - Witte Bergen | ||||||
H70 | 3200 m | 1:45:54 | 33'05" | 12. (12) | ||
26.12.2014 - Sylvester5-2014 - Brouwhuisseheide | ||||||
H70 | 3300 m | 0:58:07 | 17'36" | 11. (11) | ||
14.09.2014 - Championnat de Belgique Longue Distance - Kampioenschap van België Lange Afstand - Chiny sur Semois | ||||||
H70 | 2630 m | 25 m | 0:46:41 | 17'45" | 6. (8) | |
23.08.2014 - Klompen OL - Bestse bos | ||||||
H:03 | 4800 m | 1:31:02 | 18'57" | 22. (27) | ||
17.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
H70 | 2970 m | 50 m | 0:48:22 | 16'17" | 6. (7) | |
16.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
H70 | 2760 m | 0:53:56 | 19'32" | 7. (7) | ||
15.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
H70 | 3640 m | 1:52:15 | 30'50" | 8. (8) | ||
06.07.2014 - HTC O-Run - Eindhoven | ||||||
H:05 | 4500 m | 1:07:29 | 14'59" | 20. (23) | ||
25.06.2014 - Lenteloop PULDERBOS - Zandhoven | ||||||
H:03 | 3500 m | 1:04:49 | 18'31" | 10. (16) | ||
15.06.2014 - CITY-O HERENTALS - HERENTALS | ||||||
H:03 | 3800 m | 1:10:07 | 18'27" | 19. (27) | ||
09.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Fourneau Saint-Michel | ||||||
H70 | 3300 m | 25 m | 0:47:48 | 14'29" | 18. (27) | |
08.06.2014 - FUN-O sprint - Fourneau St Michel | ||||||
H:04 | 2200 m | 0:57:04 | 25'56" | -- (15) | ||
08.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Fourneau Saint-Michel | ||||||
H70 | 3200 m | 70 m | 0:56:05 | 17'31" | 30. (31) | |
07.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Libramont | ||||||
H70 | 3500 m | 45 m | 0:54:13 | 15'29" | 26. (31) | |
28.05.2014 - Lenteloop BRASEL - DESSEL | ||||||
H:03 | 3500 m | 1:11:28 | 20'25" | 15. (21) | ||
25.05.2014 - VVO Dagwedstrijd - Einderheide | ||||||
H:05 | 4400 m | 1:37:30 | 22'09" | 21. (26) | ||
02.03.2014 - Nationale 2 Long distance - Hechtel | ||||||
SD | 4500 m | 1:29:13 | 19'49" | 23. (27) | ||
23.02.2014 - Nationale 1 / 2014 - Saanhoeve | ||||||
H70 | 3500 m | 75 m | 1:27:15 | 24'55" | 7. (7) | |
05.01.2014 - Wintercriterium - Tielenkamp | ||||||
H:06 | 3300 m | 0:42:47 | 12'57" | 7. (14) | ||
30.12.2013 - Sylvester day 5 Zwarte Weg - Leopoldsburg | ||||||
H70 | 3500 m | 1:03:54 | 18'15" | 8. (9) | ||
29.12.2013 - Sylvester Dag 4 Staleyckerheide - Leopoldsburg | ||||||
H70 | 3300 m | 0:43:52 | 13'17" | 6. (8) | ||
28.12.2013 - Sylvester Dag 3 Heeserbergen - Lommel | ||||||
H70 | 3380 m | 0:47:13 | 13'58" | 6. (8) | ||
27.12.2013 - Sylvester Dag 2 Vierveld (WRE) - Maasmechelen | ||||||
H70 | 2470 m | 20 m | 0:40:30 | 16'23" | 5. (5) | |
26.12.2013 - Sylvester - Weelde | ||||||
H70 | 3300 m | 0:45:16 | 13'43" | 7. (7) | ||
15.12.2013 - Wintercriterium - Kruiskensberg | ||||||
H:05 | 4900 m | 1:52:40 | 22'59" | 19. (24) | ||
01.12.2013 - Sinterklaascross 'Kamp van Beverlo' - Leopoldsburg | ||||||
H:05 | 4700 m | 1:20:59 | 17'13" | 20. (30) | ||
20.10.2013 - VVO Kampioenschap Middle Distance - Kepkensberg | ||||||
H. Masters C | 3550 m | 30 m | 0:58:03 | 16'21" | 18. (26) | |
12.10.2013 - Wintercriterium - Ravels | ||||||
H:05 | 4300 m | 1:05:34 | 15'14" | 11. (17) | ||
15.09.2013 - BK Lang - Kattenbos | ||||||
H70 | 4400 m | 1:05:24 | 14'51" | 6. (8) | ||
01.09.2013 - Regionale wedstrijd - TIELEN | ||||||
H:03 | 4100 m | 1:18:48 | 19'13" | 21. (31) | ||
28.08.2013 - Zomerloop Duitse Basis - Arendonk | ||||||
H:03 | 3400 m | 1:06:35 | 19'35" | 9. (9) | ||
30.06.2013 - VVO Dagwedstrijd - Molenheide | ||||||
H:06 | 3900 m | NCL | ||||
09.06.2013 - Nationale van Nederland (NC3) - Grote heide (zuid) | ||||||
H:04 | 4700 m | 1:17:33 | 16'30" | 24. (31) | ||
22.05.2013 - Lenteloop - St.Jozefscollege | ||||||
H:03 | 3600 m | 0:52:39 | 14'37" | 8. (13) | ||
20.05.2013 - 3 Days of Belgium - Kattevenia | ||||||
H70 | 3910 m | 0:57:53 | 14'48" | 13. (16) | ||
19.05.2013 - 3 Days of Belgium - Zwarte Bergen | ||||||
H70 | 3280 m | 0:56:45 | 17'18" | 12. (17) | ||
18.05.2013 - 3 Days of Belgium - Melberg-Zillebos | ||||||
H70 | 3830 m | 1:13:47 | 19'15" | 15. (16) | ||
03.03.2013 - Nationale 2 - Gerhees | ||||||
LD | 6410 m | 1:31:48 | 14'19" | 47. (48) | ||
03.02.2013 - WINTERCRITERIUM - WEELDE | ||||||
H:05 | 4200 m | 0:53:02 | 12'37" | 16. (21) | ||
13.01.2013 - Oost-Vlaams Kampioenschap - De Klinge | ||||||
H:05 | 4610 m | 1:28:53 | 19'16" | 11. (16) | ||
23.12.2012 - Wintercriterium Molenheide-Poppel - Molenheide | ||||||
H:05 | 3700 m | 0:56:48 | 15'21" | 12. (14) | ||
12.10.2012 - Training MIL - Helchteren | ||||||
H:05 | 4500 m | NCL | ||||
07.10.2012 - BK INTERCLUB 2012 - HOUTHALEN | ||||||
H70 | 4700 m | 1:11:31 | 15'12" | 7. (7) | ||
28.09.2012 - Wisselbeker Rik Thijs - 21 Editie - Hechtelse duinen | ||||||
OPEN | 2:00:46 | 17'45" | 82. (128) | |||
23.09.2012 - Klub Aflossing 2012 - Kleine Schietveld | ||||||
OPEN | 0:41:28 | 12'11" | -- (35) | |||
16.09.2012 - Nationale 4 - Houterenberg | ||||||
H70 | 3920 m | 0:57:35 | 14'41" | 3. (10) | ||
02.09.2012 - Regionale Hoge Vijvers - ARENDONK | ||||||
H:05 | 4100 m | 1:04:43 | 15'47" | 10. (23) | ||
19.08.2012 - Thuisblijverscross - TIELENKAMP | ||||||
H:05 | 4200 m | 1:46:45 | 25'24" | 6. (9) | ||
12.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Koersel Fonteintje | ||||||
H70 | 4200 m | 1:05:21 | 15'33" | 4. (10) | ||
11.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Grauwensteen | ||||||
H70 | 4200 m | 1:02:45 | 14'56" | 7. (10) | ||
10.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Helchterenbos | ||||||
H70 | 3400 m | 0:52:43 | 15'30" | 6. (10) | ||
05.08.2012 - Thuisblijverscross - BOSBERGEN | ||||||
H:05 | 4300 m | 90 m | 0:59:11 | 13'45" | 14. (22) | |
08.07.2012 - Thuisblijverscross - VRIESEL | ||||||
H:03 | 3200 m | 1:00:56 | 19'02" | 6. (10) | ||
11.05.2012 - MEMORIAL Jacky Sallaerts - Leopoldsburg | ||||||
H:04 | 4300 m | 1:11:21 | 16'35" | 21. (28) | ||
12.02.2012 - Valentijn - Keiheuvel | ||||||
H:06 | 4000 m | 1:01:25 | 15'21" | 9. (14) | ||
08.01.2012 - Wintercriterium Zwarte Weg - Leopoldsburg | ||||||
H:05 | 4600 m | 1:00:33 | 13'09" | 9. (16) | ||
30.12.2011 - Sylvester 2011 - Ravels Zuid | ||||||
H70 | 4090 m | 1:06:39 | 16'17" | 4. (4) | ||
29.12.2011 - Sylvester 2011 - Boshoverheide | ||||||
H70 | 3200 m | 0:40:21 | 12'36" | 2. (4) | ||
28.12.2011 - Sylvester 2011 - Hechtelse Duinen | ||||||
H70 | 3500 m | 0:54:45 | 15'38" | 3. (4) | ||
27.12.2011 - Sylvester 2011 - Rodenberg | ||||||
H70 | 2700 m | 0:33:03 | 12'14" | 2. (4) | ||
26.12.2011 - Sylvester 2011 - Geuzenbaan | ||||||
H70 | 3200 m | 0:44:36 | 13'56" | 3. (4) | ||
11.12.2011 - Memorial Day Gielsbos - Gielsbos | ||||||
H:05 | 4300 m | 1:14:14 | 17'15" | 14. (20) | ||
20.11.2011 - Herfstwisselbeker - Lommel Sahara | ||||||
H:05 | 4000 m | 1:00:28 | 15'07" | 14. (19) | ||
13.11.2011 - Klompen Ol - Oostelbeers | ||||||
H:05 | 4400 m | 1:02:49 | 14'16" | 10. (16) | ||
25.05.2011 - Lenteloop HOGE RIELEN - Lichtaart | ||||||
H:03 | 3300 m | 0:44:46 | 13'33" | 12. (17) | ||
04.05.2011 - Lenteloop PULDERBOS - ZANDHOVEN | ||||||
H:03 | 4400 m | 1:21:05 | 18'25" | 21. (21) | ||
16.01.2011 - Wintercriterium Spiekelspade - Hechtel | ||||||
H:05 | 4200 m | 0:44:34 | 10'36" | 7. (20) | ||
29.12.2010 - Sylvester - De Bosbergen | ||||||
SD | 4100 m | 1:14:34 | 18'11" | 23. (27) | ||
28.12.2010 - Sylvester - Grote Heide | ||||||
SD | 3800 m | 1:16:37 | 20'09" | 4. (7) | ||
27.12.2010 - Sylvester - De Keiheuvel | ||||||
SD | 4300 m | 1:28:18 | 20'32" | 9. (11) | ||
03.10.2010 - Championnat de Belgique Middle Distance - Lommel | ||||||
H. Masters C | 4500 m | 0:55:37 | 12'22" | 29. (41) | ||
09.05.2010 - Nationale 4 Longue Distance - Saint-Léger | ||||||
H65 | 4500 m | 110 m | 1:06:40 | 14'49" | 5. (8) | |
08.05.2010 - Championnat FRSO de Moyenne Distance - Vance | ||||||
H. Masters C | 4300 m | 75 m | 0:58:55 | 13'42" | 4. (10) | |
25.04.2010 - Nationale Longue Distance - Recht | ||||||
H65 | 3550 m | 125 m | 0:44:56 | 12'39" | 7. (9) | |
07.06.2009 - Nationale Longue Distance - Elsenborn | ||||||
H65 | 4210 m | 40 m | 1:17:56 | 18'31" | 8. (8) | |
03.05.2009 - Régionale - Sart Hulet | ||||||
H65 | 4280 m | 80 m | 1:14:24 | 17'23" | 4. (7) | |
01.02.2009 - Régionale - Liège | ||||||
04 | 5300 m | 1:41:46 | 19'12" | 34. (51) | ||
31.08.2008 - Compétition publique de la Longue Distance JEC - Châtillon | ||||||
H65 | 4500 m | 45 m | 1:05:18 | 14'31" | 3. (6) | |
22.06.2008 - Régionale - Marche-en-Famenne | ||||||
H55 | 6100 m | NCL | ||||
27.04.2008 - Nationale moyenne distance - Ronquières | ||||||
H. Veteranen C - Vétérans C | 3600 m | 115 m | 0:45:37 | 12'40" | 17. (22) | |
16.03.2008 - Nationale 2 - Challenge Oosterlynck - Esneux | ||||||
SD | 3800 m | 140 m | 1:14:51 | 19'42" | 7. (16) | |
04.11.2007 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 3 - Watermael Boitsfort | ||||||
04 | 4630 m | 80 m | 1:03:32 | 13'43" | 36. (66) | |
29.04.2007 - Régionale FRSO - Elsenborn | ||||||
H55 | 5910 m | 1:08:05 | 11'31" | 10. (13) | ||
03.09.2006 - Championnat de Belgique Longue Distance - Louftémont | ||||||
H65 | 4430 m | 135 m | 1:33:20 | 21'04" | 6. (10) | |
18.06.2006 - Championnat FRSO - Hünningen | ||||||
H55 | 5690 m | 65 m | 1:19:46 | 14'01" | 16. (16) | |
03.06.2006 - 3 Jours de Belgique 2006 - Jour 1 - Marche-en-Famenne | ||||||
H65 | 2880 m | 85 m | 0:35:44 | 12'24" | 12. (20) | |
03.06.2006 - 3 Jours de Belgique 2006 - Jour 3 - Marche-en-Famenne | ||||||
H65 | 3510 m | 20 m | 0:47:42 | 13'35" | 13. (20) | |
03.06.2006 - 3 Jours de Belgique 2006 - Jour 2 - Marche-en-Famenne | ||||||
H65 | 3380 m | 30 m | 0:48:34 | 14'22" | 8. (20) | |
19.02.2006 - Nationale 1 + Challenge SOFT - Hechtel | ||||||
H65 | 4930 m | 25 m | 0:52:58 | 10'45" | 4. (14) |