WebRes.helga-o.com |
05.09.2021 - Hoeverdijk - Pijnven | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
H:04 | 4090 m | 1:12:29 | 17'43" | 25. (32) | ||
08.08.2021 - Regionale Rivierenhof - Rivierenhof | ||||||
H:3 | 3640 m | NCL | ||||
01.08.2021 - Indoor Fort Race - Fort VIII Hoboken | ||||||
H:02 | 1140 m | NCL | ||||
11.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 3 - St.Vith | ||||||
SD | 4130 m | 75 m | 1:41:04 | 24'28" | 18. (23) | |
10.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 2 - St.Vith | ||||||
SD | 4190 m | 50 m | 1:31:08 | 21'45" | 21. (28) | |
09.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 1 - St.Vith | ||||||
SD | 3450 m | 60 m | 1:06:35 | 19'18" | 3. (13) | |
23.06.2021 - Lenteloop Schorvoort - Turnhout | ||||||
H:01 | 5220 m | NCL | ||||
24.08.2020 - Training National Team - Banneux wijk Hasselt | ||||||
H:National Team | 4460 m | 0:34:04 | 7'38" | 18. (19) | ||
09.07.2020 - AOS #7 Rivierenhof - Rivierenhof Deurne | ||||||
2 | 3080 m | 0:30:52 | 10'01" | 11. (26) | ||
07.03.2020 - O serie Kempen 2 - ZILVERMEER MOL | ||||||
H:03 | 2010 m | 0:16:15 | 8'05" | 1. (10) | ||
19.01.2020 - Wintercriterium Gerhees-Wolputten - Ham | ||||||
H:07 | 2850 m | 0:29:19 | 10'17" | -- (27) | ||
12.01.2020 - Wintercriterium Witgoor - DESSEL | ||||||
H:06 | 2950 m | 0:51:24 | 17'25" | -- (21) | ||
24.11.2019 - Wintercriterium / NMBS-kampioenschap - Kolisbos - Pelt | ||||||
H:06 | 3070 m | 1:00:57 | 19'51" | -- (28) | ||
15.09.2019 - BK RELAY - GENK | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 5220 m | 1:30:43 | 17'22" | 8. (12) | ||
08.08.2019 - Antwerp Orienteering Series 8 - Kiel - Antwerpen | ||||||
H:Course 3 | 1220 m | 0:13:15 | 10'51" | 29. (36) | ||
30.05.2019 - O serie KEMPEN 5 - BLEUKENS - BALEN | ||||||
H:02 | 3000 m | NCL | ||||
19.05.2019 - BK Sprint - Overpelt | ||||||
H-14 | 2040 m | 0:22:27 | 11'00" | 8. (9) | ||
07.04.2019 - VK Sprint - Tessenderlo | ||||||
HESP | 2610 m | 0:23:08 | 8'51" | 4. (4) | ||
31.03.2019 - Nationale Sprint - Bobbejaanland | ||||||
H-14 | 1300 m | 0:18:46 | 14'26" | 5. (12) | ||
24.02.2019 - Stadspark (tvv Ploegen) - Turnhout | ||||||
H:05 | 3600 m | 0:37:23 | 10'23" | 2. (10) | ||
16.02.2019 - O series Kempen 1 - MOL - ZILVERMEER | ||||||
H:03 | 2020 m | 0:17:03 | 8'26" | 3. (3) | ||
07.02.2019 - AOS 2 - Antwerpen Wilrijkse Pleinen | ||||||
Kort | 2370 m | 0:25:16 | 10'39" | 5. (13) | ||
10.01.2019 - AOS 1 - Linkeroever - AOS 1 - Antwerpen Linkeroever | ||||||
H:Gemakkelijk | 2540 m | 0:34:09 | 13'26" | 5. (7) | ||
09.12.2018 - Wintercriterium De Beeltjes - Westerlo | ||||||
H:07 | 2090 m | 0:22:33 | 10'47" | 4. (10) | ||
18.11.2018 - Wintercriterium Keiheuvel - BALEN | ||||||
H:07 | 2050 m | 0:35:36 | 17'21" | 8. (16) | ||
04.10.2018 - Antwerp Orienteering Series 10 - Antwerpen Stadspark | ||||||
Gemakkelijk | 2010 m | NCL | ||||
30.09.2018 - Championnat de Belgique Sprint - Stavelot | ||||||
H-12 | 1820 m | 0:20:57 | 11'30" | 4. (13) | ||
23.09.2018 - VK lange afstand - Masy Meeuwen | ||||||
H-12 | 2670 m | 0:35:34 | 13'19" | 1. (6) | ||
06.09.2018 - Antwerp Orienteering Series 9 - Antwerpen Boekenbergpark | ||||||
Omloop 3 | 1200 m | 0:13:58 | 11'38" | 18. (26) | ||
Omloop 2 | 1300 m | 0:16:36 | 12'46" | 30. (40) | ||
13.06.2018 - Lenteloop - RULHEYDE | ||||||
H:04 | 3000 m | 0:45:21 | 15'06" | 2. (7) | ||
07.06.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 6 Boelaerpark - Antwerpen - Boelaerpark | ||||||
Moeilijk | 4200 m | 0:53:33 | 12'45" | 49. (70) | ||
16.05.2018 - Lenteloop Campus Vesta - Emblem | ||||||
H:04 | 2800 m | 0:27:42 | 9'53" | 3. (7) | ||
03.05.2018 - AOS 5 - Antwerpen Luchtbal | ||||||
H:Gemakkelijk | 2370 m | 0:22:03 | 9'18" | 3. (6) | ||
01.05.2018 - Vlaams kampioenschap Sprint - WESTERLO | ||||||
H. Pupilles | 1500 m | 0:13:24 | 8'56" | 2. (10) | ||
12.04.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 4 Antwerp Centrum - Antwerpen | ||||||
H:AOS | 3280 m | 0:40:36 | 12'22" | 60. (79) | ||
02.04.2018 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:06 | 2750 m | 0:37:13 | 13'32" | 2. (19) | ||
25.02.2018 - BK Middle - Hooggoed - Aalter | ||||||
H-12 | 2000 m | 0:27:53 | 13'56" | 3. (7) | ||
18.02.2018 - VALENTIJN WINTERCRITERIUM - WITGOOR - DESSEL | ||||||
H:07 | 2600 m | NCL | ||||
08.02.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 2 Park Spoor Noord - Antwerpen | ||||||
H:Gemakkelijk | 2690 m | 0:27:44 | 10'18" | 2. (7) | ||
03.02.2018 - Clubkampioenschap 2018 - ZILVERMEER - MOL | ||||||
H. Pupilles | 0:18:31 | 5. (5) | ||||
29.10.2017 - Tweedaagse van de Veluwe - Wekerom | ||||||
H-12 | 2400 m | 0:38:48 | 16'09" | 3. (3) | ||
28.10.2017 - Tweedaagse van de Veluwe - Kootwijk | ||||||
H-12 | 3000 m | 0:58:24 | 19'28" | 3. (3) | ||
24.09.2017 - BK Lang - Heiderbos | ||||||
H-12 | 3470 m | 0:59:24 | 17'07" | 7. (8) | ||
10.09.2017 - BK aflossing - Gruitrode | ||||||
H. Pupilles | 2200 m | 0:32:31 | 14'46" | 3. (8) | ||
27.08.2017 - BM Interclubs - Hinter den Sandgruben | ||||||
SE | 3530 m | 80 m | 1:02:44 | 17'46" | 6. (28) | |
23.06.2017 - Lenteloop - Kessel-Lo - Kessel-Lo | ||||||
H:03 | 3100 m | NCL | ||||
21.05.2017 - BK SPRINT - ARENDONK | ||||||
H-12 | 2000 m | NCL | ||||
29.03.2017 - Training - Arendonk | ||||||
H:02 | 2100 m | 0:20:13 | 9'37" | 7. (10) | ||
12.03.2017 - Regionale HOGE RIELEN - KASTERLEE | ||||||
H:07 | 2100 m | 0:35:09 | 16'44" | 7. (16) | ||
11.12.2016 - Vlaams kampioenschap midden afstand - DESSEL-WITGOOR | ||||||
H. Pupilles | 2000 m | 0:23:23 | 11'41" | -- (13) | ||
21.09.2016 - Regionale /Oml. - TISP Mol | ||||||
H:03 | 3200 m | 0:57:47 | 18'03" | 8. (12) | ||
21.08.2016 - Regionale Hoge Vijvers - De Wauwers - ARENDONK | ||||||
H:07 | 2100 m | 0:33:43 | 16'03" | 2. (5) | ||
07.08.2016 - Thuisblijverscross - Marienborgh | ||||||
H:04 | 2500 m | 0:41:25 | 16'34" | 1. (9) | ||
04.05.2016 - Lenteloop Konijnenberg - VOSSELAAR | ||||||
H:04 | 3000 m | 0:39:01 | 13'00" | 2. (5) | ||
17.04.2016 - Regionale BRASEL - DESSEL | ||||||
H:07 | 2100 m | 0:25:28 | 12'07" | 1. (7) | ||
29.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Noord | ||||||
SE | 5000 m | NCL | ||||
22.11.2015 - Herfstwisselbeker - Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
H:07 | 2600 m | 0:36:12 | 13'55" | 4. (7) | ||
08.11.2015 - Wsselbeker Staepelaere Individueel - Balen Keiheuvel | ||||||
H:04 | 1900 m | 0:24:53 | 13'05" | 4. (6) | ||
30.09.2015 - SVS BRASEL DESSEL - BRASEL | ||||||
H:01 | 2000 m | 0:30:34 | 15'17" | 2. (11) | ||
20.09.2015 - Rik Thys - Den ijzeren paal - Kerkhoven | ||||||
H:10 | NT | |||||
17.05.2015 - Zwarte Bergen (NC3) - Zwarte Bergen | ||||||
H:08 | 1250 m | 1:00:00 | 48'00" | 1. (14) | ||
27.12.2014 - Dagomlopen Sylvester 2014 dag 2 - Lichtaart | ||||||
H:17 | 0:00:00 | 0. (12) | ||||
11.11.2014 - Wintercriterium ZILVERMEER - MOL | ||||||
H:08 | 500 m | 0:10:00 | 20'00" | 1. (23) | ||
24.08.2014 - Pijnven - | ||||||
:08 | 1000 m | 1:00:00 | 60'00" | 1. (17) | ||
28.05.2014 - Lenteloop BRASEL - DESSEL | ||||||
H:03 | 3500 m | 1:29:32 | 25'34" | 16. (21) | ||
29.12.2013 - Sylvester Dag 4 Staleyckerheide - Leopoldsburg | ||||||
Kinder-O | 900 m | 0:00:01 | 0'01" | 1. (34) | ||
22.09.2013 - Vlaams Kampioenschap Lang - Gielsbos | ||||||
SD | 4000 m | NCL | ||||
28.08.2013 - Zomerloop Duitse Basis - Arendonk | ||||||
H:07 | 2000 m | 0:45:36 | 22'47" | 3. (4) | ||
03.03.2013 - Nationale 2 - Gerhees | ||||||
Kinder-O | 1000 m | 1:00:00 | 60'00" | -- (17) |