WebRes.helga-o.com |
07.03.2024 - AOS Groen Kwartier - Berchem | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
H:LANG | 4630 m | 0:27:27 | 5'56" | 22. (49) | ||
02.03.2024 - VK avond Weyervlakte - Hechtel | ||||||
H. Masters B | 5370 m | NCL | ||||
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
H:Middle Easy | 4350 m | 0:36:51 | 8'28" | 1. (6) | ||
01.02.2024 - AOS #2 Luchtbal - Antwerpen | ||||||
H:Lang | 4400 m | 0:29:30 | 6'42" | 20. (39) | ||
11.01.2024 - AOS #1 Edegem - Edegem | ||||||
H:Lang | 4800 m | 0:46:10 | 9'37" | 16. (20) | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | ||||||
MM | 5030 m | 1:04:13 | 12'46" | 18. (28) | ||
12.10.2023 - AOS #10 - Galgenweel | ||||||
H:Lang | 4710 m | 0:28:36 | 6'04" | 18. (41) | ||
07.09.2023 - AOS 9 Wilrijkse Plein - Antwerpen | ||||||
H:Kort | 2620 m | 0:16:06 | 6'09" | 12. (20) | ||
20.08.2023 - ASOM 2023 - WRE & City Race - Ghent | ||||||
M SUPERVET | 8460 m | NCL | ||||
10.08.2023 - AOS #8 Prieel - Berchem | ||||||
H:Lang | 4000 m | 0:28:07 | 7'02" | 23. (38) | ||
06.07.2023 - AOS #7 Stadspark - Antwerpen | ||||||
H:Kort | 3400 m | 0:21:20 | 6'16" | 6. (18) | ||
01.06.2023 - AOS #6 Groenenborger - Antwerpen | ||||||
H:Kort | 3020 m | 0:21:10 | 7'01" | 10. (18) | ||
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | ||||||
H:03 | 4220 m | 0:39:12 | 9'17" | 17. (31) | ||
04.05.2023 - AOS #5 Mastvest - Antwerpen | ||||||
H:Kort | 3000 m | 0:19:17 | 6'26" | 5. (11) | ||
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | ||||||
H. Masters B | 3430 m | 0:23:41,964 | 6'54" | 8. (16) | ||
02.03.2023 - AOS #3 Linkeroever - Antwerpen Linkeroever | ||||||
H:Kort | 2460 m | 0:30:33 | 12'25" | 8. (10) | ||
02.02.2023 - AOS Antwerpen Zuid - Antwerpen Zuid | ||||||
H:Kort | 3020 m | 0:21:40 | 7'10" | 11. (16) | ||
28.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 3 - Brouwhuisseheide | ||||||
H55 | 5200 m | 1:01:19 | 11'47" | 21. (26) | ||
27.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 2 - Weelde Depot | ||||||
H55 | 4960 m | 0:49:25 | 9'58" | 19. (26) | ||
03.03.2022 - Antwerp Orienteering Series #3 Sorghvliedt - Hoboken | ||||||
H:Omloop 2 | 3000 m | 0:21:08 | 7'03" | 9. (13) | ||
13.01.2022 - Antwerp Orienteering Series Brederode - Antwerpen | ||||||
H:Kort | 2600 m | 0:22:40 | 8'43" | 7. (16) | ||
09.09.2021 - AOS Groen Kwartier - Antwerpen | ||||||
H:2 | 2590 m | 0:22:22,886 | 8'38" | 3. (21) | ||
22.08.2021 - City - O - BILZEN - BILZEN | ||||||
H:03 | 2870 m | 0:30:55 | 10'46" | -- (18) | ||
19.08.2021 - O in A Mixed Relay - Bosuil | ||||||
H. Open | 1640 m | 0:11:14 | 6'51" | 6. (9) | ||
05.08.2021 - AOS Linkeroever - Linkeroever | ||||||
H:Course 2 | 2900 m | 0:19:51 | 6'51" | 3. (17) | ||
13.06.2021 - Dubbelsprint Bosuil - Deurne | ||||||
H:Sprint 1 Omloop 1 | 4120 m | NCL | ||||
H:Sprint 2 Omloop 2 | 2990 m | 0:24:28,910 | 8'11" | 12. (17) | ||
30.06.2019 - ASOM - Sunday City Race - Oostende | ||||||
M VET 40+ | 7360 m | 1:03:28 | 8'37" | 39. (55) | ||
13.06.2019 - AOS 6 Arena - Antwerpen | ||||||
2. Omloop | 1500 m | 0:15:32 | 10'21" | 17. (43) | ||
1. Omloop | 1400 m | 0:10:56 | 7'48" | 16. (48) | ||
3. Omloop | 1490 m | 0:15:35 | 10'27" | 25. (42) | ||
09.05.2019 - AOS 5 Boelaerpark - Antwerpen | ||||||
2 | 1680 m | 0:13:33 | 8'03" | 21. (54) | ||
3 | 1580 m | 0:12:02 | 7'36" | 17. (48) | ||
1 | 1570 m | 0:15:01 | 9'33" | 32. (61) | ||
07.04.2019 - VK Sprint - Tessenderlo | ||||||
LD | 3170 m | 0:22:12 | 7'00" | 6. (33) | ||
22.02.2019 - BK avond - Opoeteren | ||||||
SD | 3280 m | NCL | ||||
06.09.2018 - Antwerp Orienteering Series 9 - Antwerpen Boekenbergpark | ||||||
Omloop 1 | 1200 m | 0:16:03 | 13'22" | 9. (25) | ||
Omloop 2 | 1300 m | 0:12:21 | 9'30" | 15. (40) | ||
05.07.2018 - Antwerp Orienteering Series 7 - Antwerpen Kielpark | ||||||
H:Moeilijk | 3700 m | 0:28:58 | 7'49" | 13. (36) | ||
01.07.2018 - ASOM - City Race - Ieper | ||||||
M VET | 7120 m | 1:10:13 | 9'51" | 55. (72) | ||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 2 - Kortrijk | ||||||
M VET | 2510 m | 0:25:09 | 10'01" | 42. (64) | ||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 1 WRE - Kortrijk | ||||||
M VET | 2530 m | 0:32:28 | 12'49" | 56. (64) | ||
29.06.2018 - ASOM Training - Zonnebeke | ||||||
H:02 | 2580 m | 0:22:20 | 8'39" | 9. (32) | ||
24.06.2018 - VK Sprint - Hasselt | ||||||
H. Masters B | 2800 m | 0:23:15 | 8'18" | 8. (12) | ||
20.06.2018 - Lenteloop - Boxtel | ||||||
H:03 | 3500 m | 0:25:52 | 7'23" | 3. (13) | ||
17.06.2018 - NK Sprint Nijmegen - Nijmegen | ||||||
H21 | 2500 m | 0:29:31 | 11'48" | -- (20) | ||
07.06.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 6 Boelaerpark - Antwerpen - Boelaerpark | ||||||
Moeilijk | 4200 m | 0:32:40 | 7'46" | 18. (70) | ||
01.05.2018 - Vlaams kampioenschap Sprint - WESTERLO | ||||||
H. Masters B | 2500 m | 0:20:45 | 8'18" | 6. (12) | ||
12.04.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 4 Antwerp Centrum - Antwerpen | ||||||
H:AOS | 3280 m | 0:25:22 | 7'44" | 23. (79) | ||
02.04.2018 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:04 | 5180 m | 0:56:22 | 10'52" | -- (42) | ||
08.03.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 3 Galgenweel - Antwerpen | ||||||
H:Moeilijk | 2990 m | 0:27:42 | 9'15" | 15. (40) | ||
08.02.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 2 Park Spoor Noord - Antwerpen | ||||||
H:Moeilijk | 3310 m | 0:25:16 | 7'38" | 16. (34) | ||
26.01.2018 - Avondcriterium BRASEL - DESSEL | ||||||
H:02 | 4500 m | 1:05:15 | 14'30" | 19. (23) | ||
11.01.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 1 - Antwerpen | ||||||
H:Moeilijk | 3350 m | 0:29:25 | 8'46" | 13. (30) | ||
05.01.2018 - JENEVERCROSS - KESSELSE HEIDE | ||||||
H:02 | 4600 m | NCL | ||||
17.11.2017 - Avond-O Prinsenpark - Prinsenpark | ||||||
H:03 | 3100 m | 1:11:00 | 22'54" | -- (15) | ||
27.05.2017 - 2-daagse van Brabant - 1e sprint 't Hool | ||||||
H50 | 2700 m | 0:23:11 | 8'35" | 3. (6) | ||
13.05.2017 - Competition 2 - Mastvest - Antwerp | ||||||
M Elite | 3360 m | 0:28:05 | 8'21" | 27. (28) | ||
13.05.2017 - Competition 1 - Kielpark - Antwerp | ||||||
M Elite | 3420 m | 0:31:10 | 9'06" | 25. (28) | ||
10.05.2017 - Memorial Jacky Sallaerts - Lenteloop - MOL ZILVERMEER | ||||||
H:02 | 4500 m | 0:33:44 | 7'29" | 5. (37) | ||
25.06.2016 - ASOM 2016 - Linkeroever Sprint 2 | ||||||
M. Veteran | 3200 m | 0:21:55 | 6'50" | 18. (42) | ||
25.06.2016 - ASOM 2016 - Linkeroever Sprint 1 | ||||||
M. Veteran | 2800 m | 0:21:19 | 7'36" | 23. (44) | ||
05.06.2016 - City-O Hasselt-Banneuxwijk - Hasselt | ||||||
H:03 | 4800 m | 0:44:38 | 9'17" | 19. (25) | ||
29.05.2016 - Championnat de Belgique de sprint - Flémalle | ||||||
SE | 2600 m | 40 m | 0:32:46 | 12'36" | 5. (8) | |
18.05.2016 - Lenteloop "Emblem" - Ranst | ||||||
H:01 | 5800 m | 0:51:52 | 8'56" | 14. (27) | ||
05.09.2015 - Sprint 2 - Luchtbal Noord | ||||||
M. Elite | 2900 m | 0:20:12 | 6'57" | 35. (40) | ||
05.09.2015 - Sprint 1 - Luchtbal Zuid | ||||||
M. Elite | 3000 m | 0:21:37 | 7'12" | 36. (39) | ||
28.05.2014 - Lenteloop BRASEL - DESSEL | ||||||
H:03 | 3500 m | 0:31:10 | 8'54" | 1. (21) | ||
18.12.2013 - Nacht Thomas Moore - Turnhout | ||||||
H:01 | 5800 m | 0:59:16 | 10'13" | 14. (23) |