WebRes.helga-o.com |
01.04.2024 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
D:03 | 5340 m | 1:06:25 | 12'26" | 15. (18) | ||
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
D:03 | 5800 m | 1:24:06 | 14'30" | 11. (14) | ||
14.01.2024 - Regionale - Hamont | ||||||
D:05 | 3100 m | 0:47:05 | 15'11" | 2. (9) | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | ||||||
D-16 | 6140 m | 1:31:15 | 14'52" | 1. (1) | ||
20.08.2023 - ASOM 2023 - WRE & City Race - Ghent | ||||||
W YOUTH | 5220 m | 0:44:36 | 8'33" | 5. (6) | ||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 2 - Ghent | ||||||
W YOUTH | 2700 m | 0:20:43 | 7'40" | 5. (6) | ||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 1 - Ghent | ||||||
W YOUTH | 2570 m | 0:22:55 | 8'55" | 6. (6) | ||
04.06.2023 - City Cup Heeserbergen - Lommel | ||||||
D:03 | 5450 m | 1:10:26 | 12'55" | 10. (12) | ||
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | ||||||
D:03 | 4220 m | 0:51:42 | 12'15" | 14. (16) | ||
24.05.2023 - Lenteloop Vossemeren - Lommel | ||||||
D:03 | 3640 m | 1:03:38 | 17'29" | 13. (16) | ||
30.04.2023 - City O Cup 1 - 2023 - MEERHOUT | ||||||
D:03 | 3980 m | 0:53:37 | 13'28" | 13. (15) | ||
10.04.2023 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:03 | 5610 m | 1:36:25 | 17'11" | 18. (20) | ||
25.03.2023 - KOS ZILVERMEER - MOL | ||||||
D:04 | 4890 m | 1:11:09 | 14'33" | -- (6) | ||
05.03.2023 - Regionale - Lommel | ||||||
D:11 | 5910 m | 1:48:50 | 18'25" | 17. (17) | ||
12.02.2023 - Valentijn - Forest Cup - BUSF - Lommel Sahara | ||||||
D:03 | 5500 m | 1:30:55 | 16'32" | 26. (26) | ||
29.01.2023 - Forest Cup Gerhees - Ham | ||||||
D:03 | 5210 m | 2:03:10 | 23'38" | 22. (23) | ||
15.01.2023 - Regionale Lilse bergen - LILLE | ||||||
D:03 | 5700 m | 1:30:00 | 15'47" | 10. (11) | ||
27.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 2 - Weelde Depot | ||||||
SD | 4080 m | 0:52:40 | 12'55" | 15. (26) | ||
20.11.2022 - Regionale - Hamont | ||||||
D:03 | 5310 m | 1:51:42 | 21'02" | 6. (10) | ||
13.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 3 - SCHIPSGAT DUINEN | ||||||
D-16 | 4220 m | 1:31:23 | 21'39" | 16. (20) | ||
12.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 2 - KOKSIJDE DE STER | ||||||
D-16 | 4660 m | 1:06:23 | 14'15" | 13. (21) | ||
11.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 1 - HET LIEFOORD | ||||||
D-16 | 3160 m | 0:45:52 | 14'31" | 16. (20) | ||
23.10.2022 - Forest Cup - Schootshei - Maaseik | ||||||
D:04 | 4070 m | 1:21:39 | 20'04" | 17. (20) | ||
11.09.2022 - City Cup Berchem - Berchem | ||||||
D:03 | 5830 m | 0:56:26 | 9'41" | 9. (12) | ||
25.06.2022 - Clubkampioenschap 2022 - HEUSDEN - ZOLDER | ||||||
D. Espoirs - Beloften | 0:41:52 | 2. (2) | ||||
06.06.2022 - City O cup 3 - BERINGEN MIJN | ||||||
D:03 | 3980 m | 0:50:40 | 12'44" | 14. (15) | ||
05.06.2022 - CITY O CUP 2 - Sprint 1 - LEOPOLDSBURG GELEEG WEST | ||||||
03 | 2390 m | 0:25:55 | 10'51" | 25. (31) | ||
18.05.2022 - Lenteloop Raadsherenpark - Vosselaar | ||||||
D:Omloop 2 | 3470 m | 0:50:51 | 14'39" | 4. (4) | ||
08.05.2022 - VK Sprintaflossing - Kapermolen | ||||||
OV Mixed Relay Masters | 2700 m | 0:22:52 | 8'28" | 9. (15) | ||
04.05.2022 - Lenteloop - Vorselaar | ||||||
D:02 | 3980 m | 0:45:17 | 11'23" | 7. (11) | ||
19.03.2022 - O serie kempen - Kempen O serie - MOL | ||||||
D:01 | 4720 m | 1:17:37 | 16'27" | 10. (13) | ||
13.03.2022 - Nationale 2 LD SOFT - Ravels | ||||||
SD | 4460 m | 1:26:18 | 19'21" | 8. (11) | ||
27.02.2022 - Graafsbos - Merksplas | ||||||
D:04 | 4140 m | 1:32:02 | 22'14" | -- (21) | ||
13.02.2022 - VALENTIJN - FOREST CUP - HECHTEL | ||||||
D:04 | 4530 m | 1:31:31 | 20'12" | 17. (23) | ||
09.01.2022 - VK Lang - Wortel Kolonie | ||||||
SD | 3950 m | 0:59:47 | 15'08" | 13. (15) | ||
28.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 3 - POSTEL | ||||||
D-14 | 3540 m | 1:00:56 | 17'13" | 7. (7) | ||
26.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 1 - LOMMEL SAHARA | ||||||
D-14 | 3460 m | 1:10:26 | 20'21" | 5. (6) | ||
18.12.2021 - O serie KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
D:01 | 4570 m | 1:14:44 | 16'21" | 14. (15) | ||
05.12.2021 - Regional - Kamp Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
D:Short Easy | 4600 m | 1:11:13 | 15'29" | 2. (3) | ||
20.11.2021 - Kempen o-serie - ZILVERMEER MOL | ||||||
D:01 | 4120 m | 0:51:43 | 12'33" | 8. (10) | ||
11.11.2021 - Regionale dagwedstrijd Gielsbos - Regionale dagwedstrijd - Vosselaar | ||||||
D:05 | 3260 m | 0:57:38,855 | 17'41" | -- (9) | ||
07.11.2021 - Klompen-O 2021 - Galgenberg | ||||||
D:07 | 4300 m | 1:01:43 | 14'21" | 1. (2) | ||
17.10.2021 - VK Middle - 2021 - Kattenbos | ||||||
Short Difficult | 4800 m | 2:00:48 | 25'10" | 16. (16) | ||
02.10.2021 - Kempen O serie Beringen - BERINGEN - MIJN | ||||||
D:02 | 3280 m | 0:54:35 | 16'38" | 7. (10) | ||
04.09.2021 - Kempen O serie - Lommel sportvelden | ||||||
D:01 | 4050 m | 0:44:03 | 10'53" | 6. (10) | ||
22.08.2021 - City - O - BILZEN - BILZEN | ||||||
D:03 | 2870 m | 0:36:55,976 | 12'52" | 9. (16) | ||
27.06.2021 - VK SPRINT - TIVOLI - Mechelen | ||||||
D. Espoirs - Beloften | 2250 m | 0:22:40,828 | 10'04" | 5. (10) | ||
06.06.2021 - City O - LEOPOLDSBURG | ||||||
D:04 | 3160 m | 0:34:44 | 10'59" | 8. (18) | ||
29.05.2021 - O serie Galbergen - MOL | ||||||
D:02 | 4500 m | 1:04:28 | 14'20" | 7. (13) | ||
26.05.2021 - LOS 2021-4 - De Kluis | ||||||
D:02 | 3460 m | 1:01:50 | 17'52" | 10. (19) | ||
05.09.2020 - O serie kempen KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
D:02 | 3600 m | 1:08:59 | 19'09" | 20. (23) | ||
02.02.2020 - VALENTIJN wedstrijd DE HOGE RIELEN - LICHTAART | ||||||
D:06 | 3640 m | 1:16:19 | 20'57" | -- (12) | ||
15.12.2019 - Hertberg - Herselt | ||||||
D:06 | 3400 m | 1:37:04 | 28'32" | 10. (18) | ||
07.12.2019 - O serie ZILVERMEER - MOL | ||||||
D:speciaal 2 | 3210 m | 0:52:37 | 16'23" | 2. (2) | ||
24.11.2019 - Wintercriterium / NMBS-kampioenschap - Kolisbos - Pelt | ||||||
D:07 | 2310 m | NCL | ||||
16.11.2019 - BOS #9: Heeserbergen - Lommel | ||||||
D:03 | 2100 m | 0:31:15 | 14'52" | 1. (3) | ||
11.11.2019 - North Sea Trophy - Day 3 - Koksijde - Bad | ||||||
SE | 3710 m | 0:57:27 | 15'29" | 13. (26) | ||
09.11.2019 - North Sea Trophy - Day 1 - Koksijde - Schipsgatduinen | ||||||
SE | 3130 m | 1:06:11 | 21'08" | 6. (19) | ||
19.10.2019 - BOS #8: Balendijk - Lommel | ||||||
D:02 | 3280 m | 1:28:48 | 27'04" | 5. (8) | ||
05.10.2019 - O serie MOL city - MOL | ||||||
D:02 | 3110 m | 1:10:16 | 22'35" | 8. (9) | ||
15.09.2019 - BK RELAY - GENK | ||||||
D. Pupilles | 3580 m | 1:37:59 | 27'22" | 5. (5) | ||
07.09.2019 - O serie HULSEN - BALEN | ||||||
D:04 | 1480 m | NCL | ||||
16.06.2019 - Regionale Balendijk - Lommel | ||||||
D:07 | 2780 m | 0:57:15 | 20'35" | 2. (6) | ||
25.05.2019 - BOS #4: Kattenbos Lommel - Lommel | ||||||
D:02 | 3790 m | 1:07:40 | 17'51" | 17. (21) | ||
19.05.2019 - BK Sprint - Overpelt | ||||||
D-12 | 1350 m | 0:16:42 | 12'22" | 7. (12) | ||
05.05.2019 - Stads-O Geel - Geel | ||||||
D:06 | 2000 m | 0:38:59 | 19'29" | 4. (11) | ||
04.05.2019 - O- series Kempen 4 - CONGO - BALEN | ||||||
D:03 | 2110 m | 0:45:36 | 21'36" | 2. (9) | ||
22.04.2019 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:06 | 2930 m | 1:00:53 | 20'46" | 10. (21) | ||
06.04.2019 - O series KEMPEN 3 - MOL | ||||||
D:03 | 2010 m | 0:40:35 | 20'11" | 1. (3) | ||
23.03.2019 - O series KEMPEN 2 - MOL HEIDEHUIZEN | ||||||
D:02 | 3000 m | 0:51:06 | 17'01" | 6. (8) | ||
17.03.2019 - Nationale LD- Wisselbeker Oosterlynck - Lommel - Sahara | ||||||
D-12 | 3040 m | 1:12:16 | 23'46" | 6. (6) | ||
16.03.2019 - Bosland Orienteering Series: Pijnven - BOS1 - Hechtel-Eksel | ||||||
D:02 | 3510 m | 0:43:57 | 12'31" | 3. (13) | ||
16.02.2019 - O series Kempen 1 - MOL - ZILVERMEER | ||||||
D:02 | 3090 m | 0:57:38 | 18'39" | 5. (5) | ||
10.02.2019 - Valentijn wintercriterium - Sonnis Noord Helchteren | ||||||
D:07 | 2560 m | 1:03:17 | 24'43" | 3. (8) | ||
03.02.2019 - Wintercriterium Geneberg - Ham | ||||||
D:07 | 2770 m | 1:08:30 | 24'43" | 3. (8) | ||
13.01.2019 - Wintercriterium Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | ||||||
D:06 | 3380 m | 1:17:07 | 22'48" | 7. (9) | ||
16.12.2018 - Herfstwisselbeker - Grobbendonk | ||||||
D:6 IOF | 3000 m | 0:44:30 | 14'49" | -- (3) | ||
25.11.2018 - Wintercriterium NMBS-kampioenschap - Kattenbos | ||||||
D:06 | 3300 m | 0:59:06 | 17'54" | 3. (13) | ||
21.10.2018 - BK Interclub - Opglabbeek | ||||||
D-12 | 2650 m | NT | ||||
Kinder-O | 1000 m | NT | ||||
07.10.2018 - Nationale lang Helchterenbos - HELCHTEREN | ||||||
D-12 | 2740 m | 1:00:05 | 21'55" | 4. (5) | ||
16.09.2018 - Regionale - Bokrijk - Bokrijk | ||||||
D:08 | 1000 m | NT | ||||
D:07 | 1400 m | 0:30:54 | 22'04" | 3. (8) | ||
24.06.2018 - VK Sprint - Hasselt | ||||||
D. Pupilles | 2000 m | 0:34:18 | 17'08" | 9. (10) | ||
13.06.2018 - Lenteloop - RULHEYDE | ||||||
D:04 | 3000 m | 1:09:10 | 23'03" | 7. (9) | ||
01.05.2018 - Vlaams kampioenschap Sprint - WESTERLO | ||||||
D. Pupilles | 1500 m | 0:27:08 | 18'05" | 9. (11) | ||
29.04.2018 - Nationale midden afstand - Melberg - Zillebos - Genk | ||||||
D10B | 1900 m | 0:47:22 | 24'55" | 2. (3) | ||
02.04.2018 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:07 | 2240 m | 0:55:15 | 24'39" | 4. (9) | ||
18.03.2018 - Regionale Be-Mine - Beringen Mijn | ||||||
D:05 | 1900 m | 0:26:15 | 13'48" | 4. (8) | ||
18.02.2018 - VALENTIJN WINTERCRITERIUM - WITGOOR - DESSEL | ||||||
D:07 | 2600 m | 0:42:25 | 16'18" | 3. (9) | ||
11.02.2018 - Heeserbergen - Lommel | ||||||
D:07 | 2330 m | 0:26:44 | 11'28" | 2. (5) | ||
03.02.2018 - Clubkampioenschap 2018 - ZILVERMEER - MOL | ||||||
D. Pupilles | 0:29:00 | 2. (3) | ||||
27.12.2017 - Sylvester 2017 - Kattenbos | ||||||
D10 | 2190 m | 0:51:43 | 23'36" | 7. (8) | ||
23.12.2017 - SCORE INDOOR - OOSTHAM | ||||||
D:01 | 0:27:17 | 9. (35) | ||||
23.12.2017 - INDOOR WEDSTRIJD KRISTOFFELHEEM - OOSTHAM | ||||||
D:05 | 400 m | 0:39:17 | 98'12" | 1. (3) | ||
10.12.2017 - Galbergen - Mol | ||||||
D:07 | 2590 m | 0:53:47 | 20'45" | 2. (2) | ||
03.12.2017 - Sinterklaascross - Leopoldsburg | ||||||
D:10 | 1000 m | NT | ||||
D:07 | 2500 m | 1:02:19 | 24'55" | 9. (11) | ||
08.10.2017 - Wintercriterium - Tielenkamp | ||||||
D:08 | 400 m | 0:10:00 | 25'00" | 1. (7) | ||
20.09.2017 - SVS - Balen Hulsen | ||||||
D:04 | 2200 m | 0:44:19 | 20'08" | 3. (7) | ||
17.09.2017 - VK LANG - RAVELS ZUID | ||||||
D-10 | 3300 m | 1:58:46 | 35'59" | 4. (4) | ||
Kinder-O | 1000 m | 0:10:00 | 10'00" | 1. (17) | ||
03.09.2017 - Regionale Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | ||||||
D:08 | 1900 m | NCL | ||||
14.06.2017 - Lenteloop Groote Cirkel - Reusel | ||||||
D:04 | 3100 m | 0:53:50 | 17'21" | 2. (7) | ||
21.05.2017 - BK SPRINT - ARENDONK | ||||||
D10B | 1800 m | 0:35:35 | 19'46" | 4. (4) | ||
17.04.2017 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:07 | 1710 m | 0:23:30 | 13'44" | 4. (11) | ||
29.03.2017 - Training - Arendonk | ||||||
D:02 | 2100 m | 0:28:08 | 13'23" | 8. (8) | ||
29.03.2017 - Ghent O-Event - Sprint 2 - De Sterre | ||||||
D:04 | 1580 m | 0:37:02 | 23'26" | 3. (8) | ||
19.03.2017 - Ghent O-Event - Sprint 1 - Schoonmeersen | ||||||
D:04 | 1650 m | 0:25:40 | 15'33" | 5. (8) | ||
12.03.2017 - Regionale HOGE RIELEN - KASTERLEE | ||||||
D:07 | 2100 m | 0:34:43 | 16'31" | 2. (12) | ||
12.02.2017 - Valentijn wintercriterium - KOERSEL | ||||||
D:07 | 2100 m | 0:35:03 | 16'41" | 4. (11) | ||
05.02.2017 - VK MD Geneberg - Ham | ||||||
D. Pupillen B | 1970 m | 0:31:32 | 16'00" | 1. (6) | ||
04.02.2017 - Clubkampioenschap - Balen Hulsen | ||||||
D. Pupilles | 2300 m | 0:34:45 | 15'06" | 2. (5) | ||
08.01.2017 - Wintercriterium - Kamp Grobbendonk | ||||||
D:07 | 1900 m | 0:29:32 | 15'32" | 2. (5) | ||
11.12.2016 - Vlaams kampioenschap midden afstand - DESSEL-WITGOOR | ||||||
Short Easy | 4000 m | 1:44:27 | 26'06" | 13. (14) | ||
04.12.2016 - Sinterklaascross - Kamp van Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
D:08 | 1000 m | NT | ||||
D:07 | 1900 m | 1:04:24 | 33'53" | 9. (11) | ||
06.11.2016 - Herfstwisselbeker - Heeserbergen - Lommel | ||||||
D:IOF 7 | 2700 m | 10 m | 1:02:22 | 23'05" | 11. (12) | |
16.10.2016 - Nationale wedstrijd 4 - LANG - MASY - MEEUWEN | ||||||
Kinder-O | 1000 m | 0:10:10 | 10'10" | 1. (40) | ||
12.06.2016 - Regionale Zillebos - Melberg - GENK | ||||||
D:07 | 2000 m | 0:47:44 | 23'52" | 8. (10) | ||
D:08 | 1000 m | 0:10:10 | 10'10" | -- (4) | ||
17.04.2016 - Regionale BRASEL - DESSEL | ||||||
D:08 | 1600 m | 0:44:50 | 28'01" | 3. (4) | ||
28.03.2016 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:07 | 2720 m | 0:55:14 | 20'18" | 5. (8) | ||
28.02.2016 - 1e Nat De Roeler - | ||||||
Kinder-O | 0:00:01 | 1. (16) | ||||
14.02.2016 - Valentijn Wintercriterium - Kechterhoef - Houthalen | ||||||
D:08 | 2400 m | 0:39:39 | 16'31" | 3. (3) | ||
24.01.2016 - Meetshoven - Aarschot | ||||||
D:07 | 2100 m | 0:32:36 | 15'31" | 3. (7) | ||
17.01.2016 - Wintercriterium Staleyckerheide - STAL - KOERSEL | ||||||
D:07 | 1900 m | 0:45:34 | 23'58" | 4. (5) |