WebRes.helga-o.com |
17.03.2024 - Nationale Moyenne Distance - Weris | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
D45 | 3880 m | 105 m | 0:46:47 | 12'03" | 3. (10) | |
16.03.2024 - Championnat de Belgique de nuit - Weris | ||||||
D. Masters A | 5200 m | 150 m | 1:14:54 | 14'24" | 4. (7) | |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | ||||||
D45 | 4140 m | 0:40:15 | 9'43" | 2. (8) | ||
02.03.2024 - VK avond Weyervlakte - Hechtel | ||||||
D. Masters A | 5370 m | 1:09:21 | 12'55" | 4. (8) | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | ||||||
D:03 | 5380 m | 1:00:09 | 11'11" | 6. (19) | ||
04.02.2024 - Regionale - Merodes Bossen & Kruiskensberg | ||||||
D:Zwart middel | 6180 m | 1:04:34 | 10'27" | 3. (12) | ||
03.02.2024 - GOS Blaarmeersen - Gent | ||||||
D:Omloop 2 | 3280 m | 0:25:38,546 | 7'49" | 1. (16) | ||
21.01.2024 - Regionale 5 couleurs Groenendaal - Groenendaal | ||||||
D:Noir Moyen | 5500 m | 0:56:12 | 10'13" | 1. (12) | ||
20.01.2024 - GOS Malem / Groenvalleipark - Gent | ||||||
D:Omloop 1 | 4940 m | 0:39:50 | 8'04" | 4. (20) | ||
05.01.2024 - Jenevercross - Kesselse heide | ||||||
D:02 | 4620 m | 0:47:51 | 10'21" | 1. (5) | ||
30.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 5 - Weelde Vliegveld | ||||||
D40 | 4990 m | 0:41:26 | 8'18" | 2. (10) | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | ||||||
D40 | 4960 m | 0:44:05 | 8'53" | 5. (10) | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | ||||||
D40 | 4950 m | 0:56:01 | 11'19" | 6. (10) | ||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | ||||||
D40 | 4950 m | 0:42:02 | 8'29" | 3. (10) | ||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | ||||||
D:Oro-Hydro 3 | 5110 m | 0:57:42 | 11'17" | 3. (13) | ||
16.12.2023 - GOS Sint-Paulus - Gent | ||||||
D:Course 2 | 3210 m | 0:27:29 | 8'34" | 1. (10) | ||
08.12.2023 - Avondwedstrijd SAHARA - LOMMEL | ||||||
D:Oro - Hydro | 5260 m | 1:26:27 | 16'26" | 5. (6) | ||
06.12.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Hechtel | ||||||
D:04 | 6040 m | 0:59:10 | 9'48" | 1. (1) | ||
01.12.2023 - VK Avond Prinsenpark - Retie | ||||||
D. Masters A | 5200 m | 1:18:50 | 15'10" | 3. (6) | ||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | ||||||
D:03 | 5680 m | 0:52:35 | 9'15" | 4. (14) | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | ||||||
D40 | 6460 m | 1:08:17 | 10'34" | 4. (8) | ||
11.11.2023 - BOC #1 - Régionale Moyenne Distance - Varkensgat | ||||||
D:Noir Long | 5750 m | 190 m | 1:04:28 | 11'13" | 6. (16) | |
17.10.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Arendonk | ||||||
D:04 | 5900 m | 0:58:44 | 9'57" | 1. (4) | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | ||||||
D. Masters A | 4430 m | 0:49:22 | 11'09" | 4. (8) | ||
05.10.2023 - BMOT - Rodenberg | ||||||
D:03 | 5900 m | 1:10:12 | 11'54" | 3. (5) | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | ||||||
D40 | 8020 m | 1:30:19 | 11'16" | 3. (11) | ||
10.09.2023 - Belgian Club Relay - Elsenborn | ||||||
Belgian club Relay | 5000 m | 1:02:58 | 12'36" | 11. (52) | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | ||||||
D40 | 4750 m | 0:37:41 | 7'56" | 4. (12) | ||
27.08.2023 - CB Interclubs BK - Virton - Rabais | ||||||
D40 | 7770 m | 305 m | 2:18:39 | 17'51" | 1. (3) | |
26.08.2023 - Middle Speciale - Speciale Middle - Virton - Rabais | ||||||
D:Parcours 3 | 4860 m | 180 m | 1:10:52 | 14'35" | 3. (6) | |
20.08.2023 - ASOM 2023 - WRE & City Race - Ghent | ||||||
W VET | 7690 m | 0:49:24 | 6'25" | 6. (41) | ||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 2 - Ghent | ||||||
W VET | 2950 m | 0:18:13 | 6'11" | 6. (41) | ||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 1 - Ghent | ||||||
W VET | 2980 m | 0:21:20 | 7'10" | 8. (41) | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | ||||||
O-H_short | 4030 m | 1:06:50 | 16'35" | 14. (35) | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | ||||||
O-H_short | 4040 m | 1:19:35 | 19'42" | 22. (40) | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | ||||||
O-H_short | 3920 m | 1:15:07 | 19'10" | 26. (37) | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | ||||||
O-H_short | 4010 m | 1:10:35 | 17'36" | 19. (36) | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | ||||||
D40 | 5700 m | 125 m | 1:05:46 | 11'32" | 9. (19) | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | ||||||
D40 | 7000 m | 170 m | 1:32:21 | 13'12" | 10. (19) | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | ||||||
D40 | 4300 m | 60 m | 0:56:57 | 13'15" | 8. (19) | |
25.06.2023 - Challenge Robert Wagener 2023 - Schönberg | ||||||
WAGENER | 1:33:58 | 20. (29) | ||||
18.06.2023 - City Cup 2023 - 2 forten - Borsbeek | ||||||
D:03 | 5810 m | 0:39:11 | 6'45" | 1. (10) | ||
11.06.2023 - VK Mixed Sprint Aflossing - Fort V Edegem | ||||||
OV Mixed Relay Masters | 2790 m | 0:25:01 | 8'58" | 1. (14) | ||
04.06.2023 - City Cup Heeserbergen - Lommel | ||||||
D:03 | 5450 m | 0:54:38 | 10'01" | 3. (12) | ||
03.06.2023 - GOS Brusselse Poort - Gent | ||||||
D:Omloop 2 | 3180 m | 0:27:00 | 8'29" | 1. (21) | ||
21.05.2023 - City - O cup 2 - 2023 - Bree - Beek | ||||||
D:03 | 4520 m | 0:37:07 | 8'13" | 2. (13) | ||
17.05.2023 - Lenteloop - Stadspark & Blijkhoef Turnhout | ||||||
D:02 | 4340 m | 0:37:30 | 8'38" | 2. (10) | ||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | ||||||
D40 | 2210 m | 55 m | 0:21:58 | 9'56" | 2. (10) | |
06.05.2023 - GOS Schoonmeersen - Gent | ||||||
D:Omloop 1 | 4020 m | 0:38:18,097 | 9'32" | 2. (16) | ||
30.04.2023 - City O Cup 1 - 2023 - MEERHOUT | ||||||
D:03 | 3980 m | 0:32:35 | 8'11" | 2. (15) | ||
29.04.2023 - GOS Technologiepark - Gent | ||||||
D:Omloop 2 | 3640 m | 0:26:23,910 | 7'15" | 1. (7) | ||
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | ||||||
D. Masters A | 2830 m | 0:21:09,597 | 7'28" | 2. (12) | ||
20.04.2023 - 42è Challenge G.Autmans - Spa - Staneux | ||||||
Open | 5650 m | 0:57:50 | 10'14" | 43. (88) | ||
26.03.2023 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Banneux | ||||||
D40 | 4210 m | 105 m | 0:41:02 | 9'45" | 2. (13) | |
22.03.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Plainevaux | ||||||
D:05 | 5900 m | 1:13:33 | 12'28" | 2. (10) | ||
19.03.2023 - Nationale - Long Distance Oosterlynck - Hoge Mouw | ||||||
D40 | 7320 m | 1:17:10 | 10'33" | 4. (9) | ||
18.03.2023 - BK Nacht - Hoge Rielen & Rulheyde | ||||||
D. Masters A | 3850 m | 0:57:22 | 14'54" | 4. (6) | ||
15.03.2023 - Militaire Regelmatigheidscriterium - Ursel | ||||||
D:03 | 6700 m | 0:59:14 | 8'50" | 2. (10) | ||
09.03.2023 - Wisselbeker Kamp van Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
04 | 6100 m | 0:58:52 | 9'39" | 6. (43) | ||
05.03.2023 - Trail Gent - Sportaround - Gent | ||||||
D:Omloop 2 | 3860 m | 0:29:33 | 7'39" | 2. (15) | ||
26.02.2023 - Oostappense heide - Ommel | ||||||
D:Orohydro 2 | 4860 m | 1:08:25 | 14'05" | 2. (3) | ||
12.02.2023 - Valentijn - Forest Cup - BUSF - Lommel Sahara | ||||||
D:03 | 5500 m | 1:05:41 | 11'57" | 16. (26) | ||
09.02.2023 - Challenge Comdt Mil Prov HAINAUT - Baudour | ||||||
04 | 5600 m | 0:52:13 | 9'19" | 1. (28) | ||
05.02.2023 - VK Aflossing (Wisselbeker Gilbert Staepelaere) - Gentbrugse Meersen | ||||||
Aflossing | 4000 m | 0:36:32 | 9'08" | 12. (44) | ||
03.02.2023 - Avondwedstrijd Fonteintje - KOERSEL | ||||||
D:02 | 4570 m | 0:54:07 | 11'51" | 1. (7) | ||
29.01.2023 - Forest Cup Gerhees - Ham | ||||||
D:03 | 5210 m | 0:55:34 | 10'40" | 4. (23) | ||
21.01.2023 - GOS Malem - Park Halfweg - Gent | ||||||
D:Omloop 1 | 4550 m | 0:39:29,515 | 8'41" | 2. (9) | ||
06.01.2023 - Jenevercross - Kessel | ||||||
D:02 | 4500 m | 0:37:04 | 8'14" | 1. (4) | ||
30.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 5 - Solterheide | ||||||
D40 | 5080 m | 0:54:51 | 10'48" | 4. (13) | ||
29.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 4 - Masy Zuid | ||||||
D40 | 5350 m | 0:45:23 | 8'29" | 5. (13) | ||
28.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 3 - Brouwhuisseheide | ||||||
D40 | 5200 m | 0:52:41 | 10'08" | 6. (13) | ||
27.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 2 - Weelde Depot | ||||||
D40 | 4960 m | 0:40:13 | 8'06" | 4. (13) | ||
26.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 1 - Waterschei | ||||||
D40 | 5200 m | 0:49:07 | 9'27" | 4. (13) | ||
17.12.2022 - GOS Claeys Bouuaert Park Mariakerke - Gent | ||||||
D:Omloop 1 | 4790 m | 0:37:11 | 7'46" | 3. (8) | ||
02.12.2022 - Avond Congo - Mol | ||||||
D:02 | 4670 m | 0:52:43 | 11'17" | 1. (3) | ||
27.11.2022 - Herfstwisselbeker - Dilsenerbos (Forest Cup) - Dilsen-Stokkem | ||||||
D:03 | 5480 m | 1:51:36 | 20'22" | 6. (11) | ||
19.11.2022 - GOS Blaarmeersen - Gent | ||||||
D:Omloop 1 | 4530 m | 0:38:00 | 8'23" | 2. (15) | ||
18.11.2022 - Avondaflossing Tielenkamp - Tielen | ||||||
OPEN | 5000 m | 0:52:35 | 10'31" | 14. (17) | ||
13.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 3 - SCHIPSGAT DUINEN | ||||||
D40 | 4570 m | 1:06:47 | 14'37" | 6. (20) | ||
12.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 2 - KOKSIJDE DE STER | ||||||
D40 | 5680 m | 0:57:59 | 10'12" | 6. (21) | ||
11.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 1 - HET LIEFOORD | ||||||
D40 | 3480 m | 0:33:18 | 9'34" | 6. (21) | ||
23.10.2022 - Forest Cup - Schootshei - Maaseik | ||||||
D:03 | 5460 m | 1:00:04 | 11'00" | 6. (14) | ||
22.10.2022 - GOS Sint Paulus Zwijnaarde - Gent | ||||||
D:Omloop 2 | 3360 m | 0:33:47 | 10'03" | 1. (10) | ||
16.10.2022 - Sprint 2: Lokeren Spoele - Lokeren | ||||||
D:02 | 2670 m | 0:20:20 | 7'37" | 1. (2) | ||
16.10.2022 - Sprint 1: Lokeren - Lokeren | ||||||
D:02 | 2780 m | 0:23:07 | 8'19" | 1. (3) | ||
09.10.2022 - Interclub - De Winner | ||||||
D40 | 4900 m | 0:55:45 | 11'23" | 4. (7) | ||
06.10.2022 - Antwerp Orienteering Series #10 - Ekeren | ||||||
D:1 | 4900 m | 0:30:15 | 6'10" | 3. (6) | ||
02.10.2022 - Zolder Orienteering Meeting - Zolder | ||||||
D:4K | 4000 m | 0:36:35 | 9'09" | 1. (9) | ||
02.10.2022 - Forest cup Hechtelse Duinen Oost - Hechtel | ||||||
D:03 | 5880 m | 1:22:42 | 14'04" | 7. (13) | ||
25.09.2022 - Scoreloop - Geraardsbergen | ||||||
D:Max 60Min | 0:57:44 | 3. (8) | ||||
25.09.2022 - Nationale Sprint - Geraardsbergen | ||||||
D40 | 3650 m | 55 m | 0:26:29 | 7'15" | 4. (8) | |
24.09.2022 - Regionale Sprint - Geraardsbergen | ||||||
D:02 | 3370 m | 0:20:24 | 6'03" | 1. (9) | ||
24.09.2022 - MTBO - GERAARDSBERGEN | ||||||
03 | 9100 m | 1:45:57 | 11'39" | 12. (17) | ||
18.09.2022 - Championnat de Belgique de Relais - Bois du Beynert - Arlon | ||||||
D. Masters A | 3100 m | 0:38:05 | 12'17" | 3. (6) | ||
15.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 3 - ZWARTE WEG OOST | ||||||
D40 | 6250 m | 1:07:43 | 10'50" | 4. (8) | ||
14.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 2 - STALEYCKERHEIDE | ||||||
D40 | 6180 m | 1:13:39 | 11'55" | 4. (8) | ||
13.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 1 - ZWARTE WEG WEST | ||||||
D40 | 4980 m | 0:56:03 | 11'15" | 5. (8) | ||
07.08.2022 - Challenge Wagener - Botrange | ||||||
Wagener | 1:19:10 | 18. (34) | ||||
03.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 3 - Louveterie La Gileppe | ||||||
D40 | 5470 m | 180 m | 1:14:04 | 13'32" | 8. (19) | |
02.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 2 - La Gileppe | ||||||
D40 | 5750 m | 110 m | 1:05:16 | 11'21" | 6. (20) | |
01.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 1 - Eupen | ||||||
D40 | 4110 m | 100 m | 1:15:19 | 18'20" | 15. (19) | |
26.06.2022 - Nationale LD - Huy | ||||||
D40 | 3600 m | 50 m | 1:11:34 | 19'53" | 1. (6) | |
12.06.2022 - VK Aflossing - Sint Anna Linkeroever | ||||||
VK Aflossing | 5380 m | 0:49:24 | 9'11" | 27. (41) | ||
11.06.2022 - GOS Park Halfweg - Malem - Gent | ||||||
D:Omloop 3 | 1510 m | 0:09:41 | 6'25" | 2. (8) | ||
06.06.2022 - City O cup 3 - BERINGEN MIJN | ||||||
D:03 | 3980 m | 0:35:04 | 8'49" | 6. (15) | ||
21.05.2022 - VK sprint - Kessel-Lo | ||||||
D. Masters A | 2820 m | 0:18:53 | 6'42" | 3. (10) | ||
18.05.2022 - Lenteloop Raadsherenpark - Vosselaar | ||||||
D:Omloop 1 | 4310 m | 0:51:46 | 12'01" | 4. (8) | ||
15.05.2022 - CB Sprint 2022 - Couvin | ||||||
D40 | 1640 m | 0:17:43 | 10'48" | 2. (4) | ||
14.05.2022 - GOS Maaltebruggepark - WOD - GENT | ||||||
D:Omloop 2 | 3110 m | 0:28:33 | 9'11" | 1. (3) | ||
08.05.2022 - VK Sprintaflossing - Kapermolen | ||||||
OV Mixed Relay Masters | 2070 m | 0:14:46 | 7'08" | 6. (15) | ||
01.05.2022 - FUN-Sprint Kantienberg - GENT | ||||||
D:Kantienberg 3 | 2020 m | 0:30:46 | 15'14" | 9. (19) | ||
01.05.2022 - CUP-Sprint Citadelpark - GENT | ||||||
D40 | 2640 m | 0:24:07 | 9'08" | 2. (4) | ||
24.04.2022 - Zwarte Horst - Luyksgestel | ||||||
D:02 | 4570 m | 1:05:19 | 14'18" | 5. (14) | ||
22.04.2022 - Challenge Autmans 2022 - Schönefeld (Eupen) | ||||||
OPEN | 5230 m | NCL | ||||
02.04.2022 - ASOM 2022 - SAT Sprint 2 - Antwerp Linkeroever | ||||||
W VET | 3270 m | NCL | ||||
02.04.2022 - ASOM 2022 - SAT Sprint 1 - Antwerp Linkeroever | ||||||
W VET | 2840 m | 0:17:59 | 6'20" | 12. (40) | ||
27.03.2022 - BK midden afstand - HELCHTERENBOS | ||||||
D40 | 4570 m | 0:48:06 | 10'32" | 8. (14) | ||
20.03.2022 - Nationale Moyenne Distance - La Houssière | ||||||
D40 | 4300 m | 115 m | 0:51:18 | 11'56" | 2. (9) | |
13.03.2022 - Nationale 2 LD SOFT - Ravels | ||||||
D40 | 7160 m | 1:13:48 | 10'18" | 4. (8) | ||
11.03.2022 - Avond-O Zwarte horst - Luyksgestel | ||||||
D:02 | 4700 m | NCL | ||||
06.03.2022 - Régionale 9 circuits - Schönberg | ||||||
D:Noir moyen | 5420 m | 170 m | 1:14:14 | 13'42" | 8. (17) | |
05.03.2022 - CB Nuit - Schönberg | ||||||
D. Masters A | 5360 m | 130 m | 1:02:25 | 11'39" | 3. (4) | |
27.02.2022 - Graafsbos - Merksplas | ||||||
D:03 | 6020 m | 1:17:54 | 12'56" | 3. (9) | ||
25.02.2022 - Avond openingsaflossing - HECHTEL | ||||||
H. Open | 3590 m | NCL | ||||
20.02.2022 - Nationale Longue Distance - Nomont - Famelette | ||||||
D40 | 5240 m | 180 m | 1:10:32 | 13'28" | 2. (7) | |
13.02.2022 - VALENTIJN - FOREST CUP - HECHTEL | ||||||
D:03 | 5920 m | 0:57:25 | 9'42" | 2. (15) | ||
11.02.2022 - VK Avond - Molenheide | ||||||
D. Masters A | 4530 m | 0:40:33 | 8'57" | 3. (5) | ||
06.02.2022 - Vlaams Kampioenschap Middle Distance - Bel | ||||||
D. Masters A | 4100 m | 0:44:30 | 10'51" | 8. (12) | ||
29.01.2022 - GOS - Groenevalleipark - Gent | ||||||
D:Omloop 1 | 3870 m | 0:34:54 | 9'01" | 2. (13) | ||
09.01.2022 - VK Lang - Wortel Kolonie | ||||||
D40 | 6000 m | 0:54:51 | 9'08" | 2. (10) | ||
07.01.2022 - Jenevercross - Kessel | ||||||
D:02 | 4500 m | 0:39:03 | 8'41" | 2. (9) | ||
30.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 5 - HEESERBERGEN | ||||||
D40 | 6120 m | 1:02:30 | 10'13" | 2. (6) | ||
29.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 4 - SCHOOTSHEI | ||||||
D40 | 6000 m | 1:02:21 | 10'23" | 2. (9) | ||
28.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 3 - POSTEL | ||||||
D40 | 6010 m | 0:57:22 | 9'33" | 2. (9) | ||
26.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 1 - LOMMEL SAHARA | ||||||
D40 | 6110 m | 1:10:07 | 11'29" | 4. (11) | ||
18.12.2021 - GOS Claeys-Bouüaert park - Gent | ||||||
D:Omloop 2 | 3500 m | 0:31:08 | 8'54" | 1. (16) | ||
21.11.2021 - Herfstwisselbeker - Hechtel/Eksel | ||||||
D:03 | 5600 m | 1:06:55 | 11'57" | 7. (16) | ||
11.11.2021 - Regionale dagwedstrijd Gielsbos - Regionale dagwedstrijd - Vosselaar | ||||||
D:03 | 5340 m | 1:01:47,507 | 11'34" | 3. (6) | ||
07.11.2021 - Klompen-O 2021 - Galgenberg | ||||||
D:03 | 4800 m | 0:52:10 | 10'52" | 1. (5) | ||
31.10.2021 - Zolder Orienteering Meeting - Circuit Zolder | ||||||
D:6K | 6000 m | 0:53:14,125 | 8'52" | 2. (10) | ||
24.10.2021 - Brussels Orienteering Challenge #1 - Tervuren | ||||||
D:Noir moyen | 5700 m | 75 m | 0:57:19 | 10'03" | 4. (15) | |
17.10.2021 - VK Middle - 2021 - Kattenbos | ||||||
D. Masters A | 4560 m | 0:45:35 | 10'00" | 6. (12) | ||
16.10.2021 - GOS - St Paulus - Gent | ||||||
D:02 | 3260 m | 0:31:15 | 9'35" | 1. (13) | ||
10.10.2021 - City Race - Hulst - Hulst | ||||||
D:Course 2 | 4980 m | 0:42:24 | 8'31" | 1. (7) | ||
03.10.2021 - BK Aflossing - Weyervlakte | ||||||
D. Masters A | 3700 m | 0:59:52 | 16'11" | 2. (8) | ||
26.09.2021 - BRES VK Sprint Mixed Relay - Antwerpen | ||||||
Masters 40+ | 2850 m | 0:25:15 | 8'52" | 7. (12) | ||
25.09.2021 - BK SPRINT - HOUTEM | ||||||
D40 | 2440 m | 0:18:58,464 | 7'46" | 3. (10) | ||
19.09.2021 - BK lange afstand - Helchterenbos - Koersel | ||||||
D40 | 6590 m | 1:25:13 | 12'56" | 7. (12) | ||
15.09.2021 - Militair Regelmatigheidscriterium - Hechtel-Eksel | ||||||
D:04 | 6600 m | 1:15:24 | 11'25" | 1. (4) | ||
12.09.2021 - Belgian Club Relay - Lagland | ||||||
Belgian club Relay | 5100 m | 1:08:45 | 13'29" | 20. (37) | ||
29.08.2021 - Championnat de Belgique Interclub - Vivy - Rochehaut | ||||||
D40 | 5500 m | 170 m | 1:30:21 | 16'26" | 4. (6) | |
28.08.2021 - Régionale 5 couleurs - Vivy | ||||||
D:Noir Moyen | 4300 m | 155 m | 1:07:40 | 15'44" | 5. (22) | |
22.08.2021 - Challenge Wagener - Worriken | ||||||
Wagener | 1:32:31 | 17. (29) | ||||
21.08.2021 - GOS - Rozebroeken - Gent | ||||||
D:02 | 3150 m | NCL | ||||
19.08.2021 - O in A Mixed Relay - Bosuil | ||||||
H. Open | 1640 m | 0:12:38 | 7'42" | 7. (9) | ||
15.08.2021 - Flanders 3 days - De Winner - Hechtel-Eksel | ||||||
D40 | 6860 m | 1:33:04 | 13'34" | 8. (9) | ||
14.08.2021 - Flanders 3 days - De Gorten - Hechtel-Eksel | ||||||
D40 | 6600 m | 1:21:07 | 12'17" | 3. (9) | ||
13.08.2021 - Flanders 3 days - De Groote Hof - Hechtel-Eksel | ||||||
D40 | 6830 m | 1:43:52 | 15'12" | 6. (9) | ||
01.08.2021 - Indoor Fort Race - Fort VIII Hoboken | ||||||
D:01 | 1650 m | 0:32:37 | 19'46" | 9. (17) | ||
01.08.2021 - Thuisblijverscross Sorghvliedt - Hoboken | ||||||
D:03 | 3810 m | 0:35:44,753 | 9'23" | 1. (17) | ||
11.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 3 - St.Vith | ||||||
D40 | 5580 m | 80 m | 1:13:28 | 13'10" | 12. (16) | |
10.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 2 - St.Vith | ||||||
D40 | 5430 m | 50 m | 1:18:21 | 14'26" | 11. (16) | |
09.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 1 - St.Vith | ||||||
D40 | 4120 m | 70 m | 0:55:37 | 13'30" | 9. (15) | |
27.06.2021 - VK SPRINT - TIVOLI - Mechelen | ||||||
D. Masters A | 2260 m | 0:25:17,726 | 11'11" | 11. (13) | ||
26.06.2021 - Championnat de Belgique de Moyenne Distance - SPA NORD | ||||||
D40 | 3990 m | 120 m | 1:15:55 | 19'02" | 8. (12) | |
20.06.2021 - Nationale Longue Distance - Botrange - Botrange | ||||||
D40 | 5800 m | 100 m | NCL | |||
29.05.2021 - GOS 29/05/2021 - Maalterbrugge Park - Gent | ||||||
D:04 | 4340 m | 0:54:25 | 12'32" | 3. (7) | ||
18.10.2020 - BK midden - Weyervlakte - Hechtel-Eksel | ||||||
D40 | 3980 m | 0:47:46 | 12'00" | 4. (15) | ||
17.10.2020 - Gent Orienteering Series 2020 - GOS 6 - Nieuw Gent - Gent | ||||||
01 | 4510 m | NCL | ||||
11.10.2020 - BK Interclub - LEOPOLDSBURG | ||||||
D40 | 6390 m | 1:20:41 | 12'37" | 9. (13) | ||
04.10.2020 - Nationale Middle - De Witte Bergen - Kasterlee | ||||||
D40 | 4200 m | 35 m | 0:59:37 | 14'11" | 7. (8) | |
27.09.2020 - Championnat de Belgique et FRSO Longue distance - Stambruges | ||||||
D40 | 6100 m | 70 m | 1:22:59 | 13'36" | 4. (14) | |
24.09.2020 - Antwerp Orienteering Series #9 - Berchem | ||||||
Lang | 4300 m | 0:29:04 | 6'45" | 35. (41) | ||
20.09.2020 - Nationale lang Hechtelse Duinen - Hechtel | ||||||
D40 | 6430 m | 1:17:13 | 12'00" | 6. (12) | ||
06.09.2020 - Belgian Club Relay - Anlier - Les Loups Bleus | ||||||
Belgian club Relay | 4570 m | 0:54:06 | 11'50" | 36. (48) | ||
29.08.2020 - Nationale Moyenne Distance - Spa - Sources | ||||||
D40 | 4570 m | 125 m | 1:14:07 | 16'13" | 9. (16) | |
28.08.2020 - Régionale 9 couleurs - Spa - Nord | ||||||
D:Noir moyen | 5580 m | 190 m | 1:41:08 | 18'07" | 14. (19) | |
09.08.2020 - Challenge Wagener - Vielsalm | ||||||
Wagener | 0:57:53 | 14. (35) | ||||
18.07.2020 - Gent Orienteering Series - GOS 3 - Rozebroeken - Rozebroeken | ||||||
D:01 | 4430 m | 0:56:34 | 12'46" | 5. (9) | ||
12.07.2020 - Régionale 5 circuits EUPEN - La SOOR | ||||||
D:Noir moyen | 5200 m | 200 m | 1:50:17 | 21'12" | 17. (22) | |
06.03.2020 - VK AVOND - PRINSENPARK | ||||||
D. Masters A | 5150 m | 1:05:02 | 12'37" | 1. (2) | ||
02.02.2020 - VALENTIJN wedstrijd DE HOGE RIELEN - LICHTAART | ||||||
D:04 | 5950 m | 0:55:59 | 9'24" | 5. (17) | ||
26.01.2020 - TROL-kampioenschap - Oostende Stad - Oostande | ||||||
01 | 3300 m | 0:23:49 | 7'13" | 10. (29) | ||
25.01.2020 - TROL-kampioenschap - Duinenkerk - Oostende | ||||||
01 | 2310 m | 0:23:08 | 10'00" | 13. (38) | ||
25.01.2020 - TROL-kampioenschap - Supersprint Park Napoleon - Oostende | ||||||
01 | 1350 m | 0:10:40 | 7'54" | 20. (39) | ||
25.01.2020 - TROL-kampioenschap - Lombardsijde Kamp - Lombardsijde | ||||||
01 | 3430 m | 0:33:46 | 9'50" | 16. (34) | ||
24.01.2020 - TROL-kampioenschap - Zee en Duin - Oostende | ||||||
01 | 680 m | 0:15:38 | 22'59" | 11. (34) | ||
18.01.2020 - Gent Orienteering Series - GOS 1 - Technologiepark - Zwijnaarde | ||||||
01 | 4280 m | 0:38:00 | 8'52" | 8. (41) | ||
07.01.2020 - AOS 1 Brilschans - Antwerp | ||||||
1 | 3050 m | 0:31:34 | 10'20" | 10. (50) | ||
03.01.2020 - Jenevercross 2020 - Kesselse Heide | ||||||
D:02 | 4600 m | 0:36:53 | 8'01" | 3. (13) | ||
30.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 5 - Helchterenbos | ||||||
D40 | 5230 m | 0:45:13 | 8'38" | 4. (15) | ||
29.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 4 - Koersel-Fonteintje | ||||||
D40 | 5140 m | 0:54:31 | 10'36" | 6. (15) | ||
28.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 3 - Opglabbeek | ||||||
D40 | 4960 m | 0:48:17 | 9'44" | 6. (15) | ||
27.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 2 - Solterheide | ||||||
D40 | 5200 m | 0:48:05 | 9'14" | 7. (15) | ||
26.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 1 - Hoge Mouw | ||||||
D40 | 5000 m | 0:47:36 | 9'31" | 7. (15) | ||
22.12.2019 - Boshoverheide - Weert | ||||||
D:04 | 5700 m | 0:55:36 | 9'45" | 5. (15) | ||
14.12.2019 - GOS 12 - Brielmeersen - Brielmeersen - Deinze | ||||||
omloop 1 | 5460 m | NCL | ||||
13.12.2019 - Avondcriterium - Houthalen - Kelchterhoef | ||||||
D:03 | 3340 m | 1:04:38 | 19'21" | 3. (7) | ||
08.12.2019 - Herfstwisselbeker - HECHTEL | ||||||
D:04 | 5370 m | NCL | ||||
04.12.2019 - Memorial Day - Het Giels Bos | ||||||
D:02 | 4550 m | 0:48:55 | 10'45" | 2. (4) | ||
29.11.2019 - Avond - Galbergen | ||||||
D:02 | 4880 m | 1:09:39 | 14'16" | 4. (4) | ||
23.11.2019 - Gentbrugse Meersen - Gent | ||||||
01 | 5230 m | 0:46:38 | 8'54" | 8. (25) | ||
17.11.2019 - Brussels Orienteering Challenge #4 - La Hulpe | ||||||
D:Noir moyen | 6300 m | 1:05:30 | 10'23" | 4. (29) | ||
16.11.2019 - Regionale Aalter - Hooggoed | ||||||
D:COURSE 2 | 5980 m | 1:01:32 | 10'17" | 1. (6) | ||
11.11.2019 - North Sea Trophy - Day 3 - Koksijde - Bad | ||||||
D40 | 5750 m | 0:52:15 | 9'05" | 4. (15) | ||
10.11.2019 - North Sea Trophy - Day 2 - Plaats Duinen - Oostduinkerke | ||||||
D40 | 6050 m | 1:05:30 | 10'49" | 4. (15) | ||
09.11.2019 - North Sea Trophy - Day 1 - Koksijde - Schipsgatduinen | ||||||
D40 | 4650 m | 1:03:54 | 13'44" | 4. (15) | ||
03.11.2019 - Brussels Orienteering Challenge #3 - Forêt de Soignes à Boitsfort | ||||||
D:Noir long | 7600 m | 145 m | 1:51:08 | 14'37" | 6. (7) | |
01.11.2019 - Zolder Orienteering Meeting - Circuit Zolder | ||||||
D:6K | 6030 m | 0:46:37 | 7'43" | 3. (26) | ||
20.10.2019 - OV Kampioenschap Midden - De Elsakker | ||||||
D. Masters A | 4100 m | 0:38:30 | 9'23" | 2. (6) | ||
18.10.2019 - Openingsavondaflossing De Kluis - Sint-Joris-Weert | ||||||
Openingsavondaflossing | 5100 m | 0:48:35 | 9'31" | 10. (22) | ||
10.10.2019 - Antwerp Orienteering Series 10 - Linkeroever - Antwerpen | ||||||
Lang | 3370 m | 0:24:53 | 7'23" | 13. (31) | ||
29.09.2019 - Wisselbeker Staepelaere - Masy Zuid | ||||||
H. Open | 5780 m | 0:53:14 | 9'12" | 41. (52) | ||
22.09.2019 - Nationale LD - Bois de la Vecquée Seraing | ||||||
D40 | 6700 m | 100 m | 1:15:00 | 11'11" | 3. (5) | |
15.09.2019 - BK RELAY - GENK | ||||||
D. Masters A | 5560 m | 1:05:36 | 11'47" | 2. (6) | ||
08.09.2019 - BK lang - Dilsen-Stokkem | ||||||
D40 | 6800 m | 150 m | 1:30:52 | 13'21" | 7. (13) | |
07.09.2019 - GOS 9 - Citadelpark - Gent | ||||||
02 | 1740 m | 0:13:44 | 7'53" | 6. (38) | ||
03 | 1650 m | 0:14:20 | 8'41" | 11. (30) | ||
01.09.2019 - Nationale Longues Distances - Nassogne | ||||||
D40 | 6800 m | 180 m | 1:34:53 | 13'57" | 3. (7) | |
25.08.2019 - Championnat de Belgique Interclubs - SPA - Sources | ||||||
D40 | 7280 m | 200 m | 1:21:32 | 11'11" | 3. (8) | |
18.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
D Oro 5 | 5010 m | 1:15:04 | 14'59" | 4. (11) | ||
17.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
D Oro 5 | 4980 m | 1:05:01 | 13'03" | 4. (11) | ||
16.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
D Oro 5 | 5300 m | 1:25:10 | 16'04" | 7. (10) | ||
15.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
D Oro 5 | 4080 m | 0:44:26 | 10'53" | 1. (10) | ||
04.08.2019 - Thuisblijverscross - Konijnenberg - Vosselaar | ||||||
D:Technisch - 6Km | 6110 m | 0:53:36 | 8'46" | 7. (8) | ||
27.07.2019 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
D:02 | 5330 m | 1:03:51 | 11'58" | 3. (23) | ||
30.06.2019 - ASOM - Sunday City Race - Oostende | ||||||
W VET 40+ | 5370 m | 0:50:33 | 9'24" | 12. (47) | ||
29.06.2019 - ASOM - Saturday Sprint 2 - Oostende | ||||||
W VET 40+ | 2480 m | 0:20:15 | 8'09" | 14. (40) | ||
29.06.2019 - ASOM - Saturday Sprint 1 - Oostende | ||||||
W VET 40+ | 2340 m | 0:17:01 | 7'16" | 10. (41) | ||
15.06.2019 - GOS 6 - Claeys-Bouüaertdomein - Mariakerke | ||||||
02 | 3120 m | 0:32:06 | 10'17" | 4. (21) | ||
01 | 4030 m | 0:37:12 | 9'13" | 20. (42) | ||
10.06.2019 - Belgium 3 days - Day 3 - Marche - en - Famenne | ||||||
D40 | 4470 m | 1:06:50 | 14'57" | 8. (11) | ||
09.06.2019 - Belgium 3 days - Day 2 - Marche - en - Famenne | ||||||
D40 | 6360 m | 1:33:13 | 14'39" | 10. (12) | ||
08.06.2019 - Belgium 3 days - Day 1 - Marche - en - Famenne | ||||||
D40 | 6620 m | 1:24:37 | 12'46" | 8. (11) | ||
19.05.2019 - BK Sprint - Overpelt | ||||||
D40 | 2310 m | 0:20:53 | 9'02" | 5. (11) | ||
12.05.2019 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Mer de Sable - Stambruges | ||||||
D40 | 3800 m | 50 m | 1:23:14 | 21'54" | 10. (11) | |
04.05.2019 - GOS 5 - Maaltebruggepark - Gent | ||||||
01 | 4410 m | NCL | ||||
01.05.2019 - Stads-O Turnhout - Turnhout | ||||||
D:04 | 5500 m | 0:37:30 | 6'49" | 1. (7) | ||
28.04.2019 - Nationaler MD - St.Vither Wald Süd | ||||||
D40 | 4180 m | 80 m | 0:42:21 | 10'07" | 8. (13) | |
27.04.2019 - Multi-Technik Training - St.Vither Wald Nord | ||||||
D:Special 5 km | 4960 m | 70 m | 1:16:25 | 15'24" | 5. (7) | |
22.04.2019 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:04 | 5470 m | NCL | ||||
20.04.2019 - GOS 4 - Blaarmeersen - Gent | ||||||
01 | 4500 m | 0:53:38 | 11'55" | 9. (47) | ||
14.04.2019 - City-O Sint-Niklaas - Sint-Niklaas | ||||||
D:04 | 5000 m | 0:41:42 | 8'20" | 4. (13) | ||
13.04.2019 - Régionale 5 couleurs - CO Ardenne - Etape 2 - CHINY (Le Ha) | ||||||
D:2 NOIR COURT | 6580 m | 165 m | 1:23:13 | 12'38" | 1. (3) | |
12.04.2019 - Régionale 5 couleurs - CO Ardenne - Etape 1 - Habay la Neuve | ||||||
D:Noir Moyen | 5800 m | 80 m | 1:01:07 | 10'32" | 4. (6) | |
31.03.2019 - Bobbejaanland Indoor O - Kinderland | ||||||
Course 2 | 1160 m | 0:33:54 | 29'13" | 34. (38) | ||
31.03.2019 - Nationale Sprint - Bobbejaanland | ||||||
D40 | 1720 m | 0:24:37 | 14'18" | 7. (15) | ||
03.03.2019 - VK Lang - Kattenbos | ||||||
D40 | 6080 m | 1:16:20 | 12'33" | 7. (8) | ||
24.02.2019 - Stadspark (tvv Ploegen) - Turnhout | ||||||
D:09 | 5870 m | 0:50:20 | 8'34" | 1. (5) | ||
23.02.2019 - Championnat de Belgique MTB-O - La Gileppe | ||||||
DMA | 10040 m | 271 m | 1:36:56 | 9'39" | 5. (6) | |
22.02.2019 - BK avond - Opoeteren | ||||||
DMA | 5700 m | 1:06:22 | 11'38" | 3. (7) | ||
17.02.2019 - Nationale 1 LD - Schönefeld | ||||||
D40 | 6200 m | 150 m | 1:06:08 | 10'39" | 3. (6) | |
16.02.2019 - GOS 2 - De Sterre - Gent | ||||||
D:01 | 4500 m | 0:39:59 | 8'53" | 3. (17) | ||
09.02.2019 - MTB Brecht - Brecht | ||||||
D:03 | 14920 m | 1:38:51 | 6'37" | 2. (4) | ||
08.02.2019 - VK avond - Leopoldsburg | ||||||
DMA | 4600 m | 0:44:44 | 9'43" | 2. (4) | ||
27.01.2019 - Wintercriterium - Mariemborg | ||||||
D:04 | 4520 m | 0:40:14 | 8'54" | 1. (14) | ||
18.01.2019 - Avondcriterium Desselse Heide - Witgoor - DESSEL | ||||||
D:02 | 4710 m | 1:14:58 | 15'54" | 1. (3) | ||
12.01.2019 - GOS Technologiepark - Zwijnaarde | ||||||
D:01 | 4150 m | 0:35:04 | 8'26" | 2. (11) | ||
10.01.2019 - AOS 1 - Linkeroever - AOS 1 - Antwerpen Linkeroever | ||||||
D:Moeilijk | 3570 m | 0:26:44 | 7'29" | 2. (13) | ||
04.01.2019 - AvondOL Kesselse Heide - Kesselse Heide | ||||||
D:02 | 4600 m | 0:41:41 | 9'03" | 2. (14) | ||
30.12.2018 - Sylvester 2018 - day 5 - Vlierden | ||||||
D35 | 5000 m | 0:44:02 | 8'48" | 2. (6) | ||
29.12.2018 - Sylvester 2018 - day 4 - Houthalen | ||||||
D35 | 5010 m | 0:45:21 | 9'03" | 5. (7) | ||
28.12.2018 - Sylvester 2018 - day 3 - Houthalen | ||||||
D35 | 5080 m | 0:49:07 | 9'40" | 5. (5) | ||
27.12.2018 - Sylvester 2018 - day 2 - Heiderbos | ||||||
D35 | 5100 m | 0:54:50 | 10'45" | 5. (5) | ||
26.12.2018 - Sylvester 2018 - day 1 - Maasmechelen | ||||||
D35 | 4900 m | 75 m | 1:01:24 | 12'31" | 5. (5) | |
23.12.2018 - Wintercriterium - Witte Bergen | ||||||
D:04 | 5700 m | 0:57:54 | 10'09" | 4. (15) | ||
16.12.2018 - Herfstwisselbeker - Grobbendonk | ||||||
D:4 Oro-Hydro | 5500 m | 0:52:40 | 9'34" | 3. (4) | ||
30.11.2018 - Avondcriterium Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
D:01 | 6470 m | NCL | ||||
23.11.2018 - Avondcriterium Hoge Mouw - Hoge Mouw | ||||||
D:02 | 4480 m | NCL | ||||
11.11.2018 - 3ème étape du Brussels Orienteering Challenge - Groenendaal | ||||||
D:Noir Moyen | 5200 m | 165 m | 1:01:20 | 11'47" | 11. (18) | |
09.11.2018 - Avondaflossing - Holven | ||||||
Open | 5930 m | 1:04:57 | 10'57" | 12. (25) | ||
04.11.2018 - VK middel - Gruitrode | ||||||
DOPEN | 5020 m | 1:09:51 | 13'54" | 9. (9) | ||
21.10.2018 - BK Interclub - Opglabbeek | ||||||
D35 | 6480 m | 1:14:45 | 11'32" | 4. (7) | ||
20.10.2018 - BK Fiets-O Stoppelbergen - Berendrecht | ||||||
DOPEN | 20470 m | 2:59:37 | 8'46" | 3. (6) | ||
14.10.2018 - Nat Lang De Roeler - | ||||||
D35 | 5000 m | 0:58:21 | 11'40" | 1. (3) | ||
07.10.2018 - Nationale lang Helchterenbos - HELCHTEREN | ||||||
D35 | 6430 m | 0:55:53 | 8'41" | 2. (5) | ||
30.09.2018 - Championnat de Belgique Sprint - Stavelot | ||||||
D35 | 2400 m | 0:21:48 | 9'04" | 2. (6) | ||
23.09.2018 - VK lange afstand - Masy Meeuwen | ||||||
D35 | 6130 m | 1:27:37 | 14'17" | 3. (4) | ||
09.09.2018 - Championnat de Belgique de Relais - Les Fossés | ||||||
D. Open | 5470 m | 1:01:44 | 11'17" | 6. (9) | ||
06.09.2018 - Antwerp Orienteering Series 9 - Antwerpen Boekenbergpark | ||||||
Finale | 2000 m | 0:22:41 | 11'20" | 13. (42) | ||
Omloop 1 | 1200 m | NCL | ||||
02.09.2018 - Chimay HOCup 2018 - Championnats de Belgique - Longue distance - Chimay - Bois Robert | ||||||
D35 | 6500 m | 175 m | 1:17:13 | 11'52" | 2. (4) | |
01.09.2018 - Chimay HOCup 2018 - Double Sprint / 1 - Chimay - Ville | ||||||
D:Difficile | 2700 m | 95 m | NCL | |||
01.09.2018 - Chimay HOCup 2018 - Double Sprint / 2 - Chimay - Ville | ||||||
D:Difficile | 3000 m | 120 m | NCL | |||
26.08.2018 - BK Clubaflossing - Vierveld | ||||||
Belgian club Relay | 5750 m | 1:20:02 | 13'55" | 0. (36) | ||
12.08.2018 - Challenge Wagener - Küchelscheid | ||||||
Challenge Wagener | 1:19:35 | 11. (36) | ||||
05.08.2018 - Thuisblijverscross - Stadpark Turnhout | ||||||
D:02 | 4690 m | 0:40:22 | 8'36" | 3. (14) | ||
02.08.2018 - Antwerp Orienteering Series 8 - Antwerpen St. Anneke | ||||||
D:Moeilijk | 3730 m | 0:28:35 | 7'39" | 3. (26) | ||
01.07.2018 - ASOM - City Race - Ieper | ||||||
W ELITE | 5750 m | 1:01:56 | 10'46" | 28. (40) | ||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 2 - Kortrijk | ||||||
W ELITE | 2500 m | NCL | ||||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 1 WRE - Kortrijk | ||||||
W ELITE | 2560 m | 0:25:15 | 9'51" | 26. (44) | ||
29.06.2018 - ASOM Training - Zonnebeke | ||||||
D:01 | 3350 m | 0:28:48 | 8'35" | 13. (31) | ||
24.06.2018 - VK Sprint - Hasselt | ||||||
D. Open | 2800 m | 0:24:45 | 8'50" | 8. (12) | ||
13.06.2018 - Lenteloop - RULHEYDE | ||||||
D:02 | 4400 m | 0:47:31 | 10'47" | 1. (11) | ||
20.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Pussemange | ||||||
D35 | 6500 m | NCL | ||||
19.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Sugny | ||||||
D35 | 4100 m | 1:03:58 | 15'36" | 6. (8) | ||
01.05.2018 - Vlaams kampioenschap Sprint - WESTERLO | ||||||
D. Open | 2500 m | 0:20:28 | 8'11" | 2. (11) | ||
29.04.2018 - Nationale midden afstand - Melberg - Zillebos - Genk | ||||||
D35 | 4600 m | 0:58:30 | 12'43" | 1. (4) | ||
22.04.2018 - Rozebroeken - Gent | ||||||
D:02 | 4210 m | 0:38:24 | 9'07" | 3. (12) | ||
12.04.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 4 Antwerp Centrum - Antwerpen | ||||||
D:AOS | 3280 m | 0:26:30 | 8'04" | 6. (38) | ||
09.04.2018 - Camp O Ardenne - Herbeumont | ||||||
D:Noir court | 4100 m | 205 m | 0:56:24 | 13'45" | 3. (5) | |
08.04.2018 - Camp O Ardenne - Rossart | ||||||
D:Noir Court | 4700 m | 75 m | 1:16:28 | 16'16" | 11. (20) | |
07.04.2018 - Camp O Ardenne - Straimont | ||||||
D:Noir Moyen | 5700 m | 265 m | 1:31:09 | 15'59" | 3. (10) | |
02.04.2018 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:04 | 5180 m | 0:48:03 | 9'16" | 1. (27) | ||
25.03.2018 - Nationale ABSO - Esneux-Sud | ||||||
D35 | 5800 m | 215 m | 1:19:33 | 13'42" | 1. (2) | |
24.03.2018 - TTT maart 2018 - Gent | ||||||
D:18 | 12210 m | NCL | ||||
17.03.2018 - BM Nacht - Hahnenberg | ||||||
D. Open | 6170 m | 210 m | 1:22:17 | 13'20" | 4. (6) | |
04.03.2018 - Nationale LD Challenge Oosterlynck - Lac des Vieilles Forges | ||||||
D35 | 6000 m | 180 m | 1:18:08 | 13'01" | 1. (3) | |
25.02.2018 - BK Middle - Hooggoed - Aalter | ||||||
D35 | 4420 m | 0:47:55 | 10'50" | 2. (4) | ||
24.02.2018 - Vagevuurbos - Beernem | ||||||
D:02 | 0:39:56 | 1. (6) | ||||
28.01.2018 - Wintercriterium - De Klinge | ||||||
D:04 | 5600 m | 0:55:06 | 9'50" | 6. (11) | ||
26.01.2018 - Avondcriterium BRASEL - DESSEL | ||||||
D:02 | 4500 m | 0:49:16 | 10'56" | 1. (4) | ||
05.01.2018 - JENEVERCROSS - KESSELSE HEIDE | ||||||
D:02 | 4600 m | 0:41:48 | 9'05" | 2. (6) | ||
30.12.2017 - Sylvester 2017 - Herentals | ||||||
D35 | 5140 m | 0:46:48 | 9'06" | 4. (7) | ||
29.12.2017 - Sylvester 2017 - Hulst | ||||||
D35 | 4000 m | 0:36:03 | 9'00" | 3. (7) | ||
28.12.2017 - Sylvester 2017 - Leopoldsburg | ||||||
D35 | 5400 m | 0:53:43 | 9'56" | 8. (12) | ||
27.12.2017 - Sylvester 2017 - Kattenbos | ||||||
D35 | 4540 m | 0:53:17 | 11'44" | 6. (11) | ||
26.12.2017 - Sylvester 2017 - Genk | ||||||
D35 | 5190 m | 0:50:54 | 9'48" | 2. (11) | ||
23.12.2017 - SCORE INDOOR - OOSTHAM | ||||||
D:01 | 0:19:28 | 32. (35) | ||||
23.12.2017 - INDOOR WEDSTRIJD KRISTOFFELHEEM - OOSTHAM | ||||||
D:01 | 800 m | NCL | ||||
19.11.2017 - Herfstwisselbeker - Maasmechelen | ||||||
D:04 | 5700 m | 1:26:43 | 15'12" | 4. (13) | ||
17.11.2017 - Avond-O Prinsenpark - Prinsenpark | ||||||
D:02 | 4800 m | 0:47:46 | 9'57" | 1. (8) | ||
12.11.2017 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2017 - La Hulpe | ||||||
D:Noir moyen | 4610 m | 115 m | 0:54:12 | 11'45" | 11. (37) | |
10.11.2017 - VVO avondaflossing - Kelchterhoef | ||||||
H. Open | 5600 m | 1:01:43 | 11'01" | 12. (28) | ||
15.10.2017 - Vlaams Kampioenschap Aflossing - Leopoldsburg | ||||||
H. Open | 5900 m | 0:56:56 | 9'38" | 36. (70) | ||
08.10.2017 - Wintercriterium - Tielenkamp | ||||||
D:04 | 5600 m | 1:07:56 | 12'07" | 1. (17) | ||
01.10.2017 - Nationale lang Kelchterhoef - Sonnis - HOUTHALEN | ||||||
D35 | 6500 m | 1:22:28 | 12'41" | 5. (5) | ||
24.09.2017 - BK Lang - Heiderbos | ||||||
D35 | 6710 m | 85 m | 1:13:44 | 10'59" | 5. (10) | |
17.09.2017 - VK LANG - RAVELS ZUID | ||||||
D35 | 6200 m | 1:08:52 | 11'06" | 2. (6) | ||
10.09.2017 - BK aflossing - Gruitrode | ||||||
D. Open | 5100 m | 1:09:41 | 13'39" | 10. (12) | ||
27.08.2017 - BM Interclubs - Hinter den Sandgruben | ||||||
D35 | 5770 m | 150 m | 1:17:40 | 13'27" | 3. (4) | |
19.08.2017 - Kayak-Bike-Run - Meer | ||||||
D:01 | 10800 m | 1:40:06 | 9'16" | 15. (26) | ||
15.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-Oost | ||||||
D35 | 6490 m | 1:15:45 | 11'40" | 3. (8) | ||
14.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-West | ||||||
D35 | 6520 m | 1:14:16 | 11'23" | 3. (7) | ||
13.08.2017 - 4 Days of Flanders - Oud-Waterschei | ||||||
D35 | 5840 m | 0:52:16 | 8'56" | 5. (8) | ||
12.08.2017 - 4 Days of Flanders - Kolenspoor | ||||||
D35 | 4610 m | 0:51:17 | 11'07" | 2. (8) | ||
06.08.2017 - Régionale 9 couleurs - Spa Sources | ||||||
Noir moyen | 6630 m | 185 m | 1:18:46 | 11'52" | 18. (67) | |
16.07.2017 - Thuisblijverscross - Gielsbos | ||||||
D:03 | 5600 m | 0:47:18 | 8'26" | 3. (20) | ||
25.06.2017 - Nationale MD - Bois des Manants | ||||||
D35 | 3800 m | 80 m | 1:05:22 | 17'12" | 4. (6) | |
24.06.2017 - CB VTT-O - Seraing | ||||||
D. Open | 17500 m | NCL | ||||
18.06.2017 - Balendijk - Lommel | ||||||
D:04 | 5400 m | 1:11:28 | 13'14" | 6. (12) | ||
11.06.2017 - Nationale long distance 3 - St - Hubert Les Abanages | ||||||
D35 | 7000 m | 1:34:35 | 13'30" | 4. (6) | ||
07.06.2017 - Lenteloop Rulheyde - Kasterlee | ||||||
D:02 | 5000 m | 0:51:56 | 10'23" | 2. (13) | ||
05.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL SAHARA | ||||||
D35 | 7000 m | 1:24:38 | 12'05" | 10. (12) | ||
04.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL KATTEBOS | ||||||
D35 | 6800 m | 1:27:04 | 12'48" | 10. (12) | ||
03.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL PIJNVEN | ||||||
D35 | 4600 m | 1:07:30 | 14'40" | 12. (12) | ||
21.05.2017 - BK SPRINT - ARENDONK | ||||||
D35 | 2400 m | 0:31:42 | 13'12" | 8. (14) | ||
13.05.2017 - Competition 2 - Mastvest - Antwerp | ||||||
W Vet. | 2790 m | 0:24:35 | 8'48" | 9. (30) | ||
13.05.2017 - Competition 1 - Kielpark - Antwerp | ||||||
W Vet. | 2760 m | 0:23:55 | 8'39" | 13. (31) | ||
07.05.2017 - Nationale sprint - Geel | ||||||
D35 | 3770 m | 0:26:40 | 7'04" | 6. (7) | ||
30.04.2017 - VK SPRINT - TURNHOUT | ||||||
D. Open | 2100 m | 0:18:52 | 8'59" | 5. (10) | ||
23.04.2017 - Belgian Club Relay - Straimont | ||||||
BCR 2017 | 7020 m | 1:37:22 | 13'52" | 19. (30) | ||
16.04.2017 - Camp O Ardenne - Chiny - Chiny | ||||||
D:Noir Court | 5000 m | 100 m | 1:03:17 | 12'39" | 7. (18) | |
15.04.2017 - Camp O Ardenne - Habay la Neuve - Habay | ||||||
D:02 | 5500 m | 1:09:24 | 12'37" | 13. (23) | ||
14.04.2017 - Camp O Ardenne - Smuid - Smuid | ||||||
D:Noir Moyen | 4600 m | 0:57:11 | 12'25" | 14. (37) | ||
13.04.2017 - Camp O Ardenne - Libramont - Libramont | ||||||
D:02 | 5500 m | 0:57:29 | 10'27" | 6. (14) | ||
09.04.2017 - Nationale L.D. - Küchelscheid | ||||||
D35 | 5610 m | 120 m | 1:00:51 | 10'50" | 2. (2) | |
02.04.2017 - Régionale Interland - Herbeumont | ||||||
D:Noir moyen | 6000 m | 310 m | 1:44:42 | 17'26" | 3. (4) | |
01.04.2017 - Entrainement Interland - Grandvoir | ||||||
D:2.Noir court | 4600 m | 120 m | 0:58:21 | 12'41" | 23. (33) | |
26.03.2017 - De Klinge - De Klinge | ||||||
D:04 | 5400 m | 0:52:39 | 9'45" | 3. (10) | ||
19.03.2017 - Ghent O-Event - Sprint 1 - Schoonmeersen | ||||||
D:01 | 2980 m | 0:26:59 | 9'03" | 2. (6) | ||
12.03.2017 - Regionale HOGE RIELEN - KASTERLEE | ||||||
D:04 | 5900 m | 0:55:36 | 9'25" | 8. (19) | ||
11.03.2017 - BK Avond - Hoge Mouw | ||||||
D. Open | 5000 m | 1:17:27 | 15'29" | 7. (8) | ||
26.02.2017 - Nationale 1 - Schootshei | ||||||
D35 | 5300 m | 125 m | 1:06:07 | 12'28" | 4. (5) | |
19.02.2017 - Championnat BEL Middle Distance - Godinne | ||||||
D35 | 3400 m | 100 m | 0:40:23 | 11'52" | 6. (9) | |
17.02.2017 - VK Avond Masy Noord - MEEUWEN | ||||||
D. Open | 5900 m | 1:08:34 | 11'37" | 6. (7) | ||
05.02.2017 - VK MD Geneberg - Ham | ||||||
D. Open | 5210 m | 0:50:34 | 9'42" | 6. (9) | ||
20.01.2017 - Avond Genk-Sportcentrum - Genk | ||||||
D:02 | 4400 m | 0:52:07 | 11'50" | 5. (8) | ||
08.01.2017 - Wintercriterium - Kamp Grobbendonk | ||||||
D:04 | 5400 m | 0:53:01 | 9'49" | 13. (30) | ||
06.01.2017 - Nachtcriterium - Kesselse Heide | ||||||
D:02 | 4700 m | 0:48:37 | 10'20" | 5. (10) | ||
30.12.2016 - Sylvester5-2016 - Meeuwen-Gruitrode | ||||||
D35 | 5000 m | 0:49:01 | 9'48" | 5. (12) | ||
29.12.2016 - Sylvester5-2016 - Ravels | ||||||
D35 | 4030 m | 0:41:51 | 10'23" | 6. (9) | ||
28.12.2016 - Sylvester5-2016 - Oostelbeers | ||||||
D35 | 4900 m | 0:48:26 | 9'53" | 5. (12) | ||
27.12.2016 - Sylvester5-2016 - Hechtel | ||||||
D35 | 5000 m | 0:49:46 | 9'57" | 7. (13) | ||
26.12.2016 - Sylvester5-2016 - Neerpelt | ||||||
D35 | 5010 m | 0:56:17 | 11'14" | 7. (13) | ||
11.12.2016 - Vlaams kampioenschap midden afstand - DESSEL-WITGOOR | ||||||
D. Open | 5100 m | 0:59:19 | 11'37" | 7. (9) | ||
09.12.2016 - Avondcriterium Willekensberg - LUMMEN | ||||||
D:02 | 4700 m | 0:58:00 | 12'20" | 2. (2) | ||
13.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Tervueren | ||||||
D:Noir moyen | 5100 m | 95 m | 0:52:18 | 10'15" | 10. (52) | |
12.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Groenendael | ||||||
D:Noir moyen | 6010 m | 115 m | 1:13:47 | 12'16" | 19. (37) | |
11.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Sprint - Bruxelles | ||||||
D:Noir Court | 2900 m | 65 m | 0:38:13 | 13'10" | 11. (27) | |
11.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Bruxelles | ||||||
D:Noir moyen | 4400 m | 70 m | 0:58:24 | 13'16" | 27. (39) | |
06.11.2016 - Herfstwisselbeker - Heeserbergen - Lommel | ||||||
D:ORO-HYDRO 4 | 5500 m | 25 m | 1:02:27 | 11'21" | 6. (19) | |
16.10.2016 - Nationale wedstrijd 4 - LANG - MASY - MEEUWEN | ||||||
D35 | 5700 m | 1:33:55 | 16'28" | 8. (9) | ||
09.10.2016 - BK Interclub - Gruitrode | ||||||
D35 | 5900 m | 1:24:15 | 14'16" | 4. (9) | ||
02.10.2016 - Belgian Clubs Relay - Leopoldsburg | ||||||
Open | 3200 m | 0:33:41 | 10'31" | 19. (39) | ||
01.10.2016 - FIETS-O - KASTERLEE | ||||||
D:03 | 14700 m | 1:56:59 | 7'57" | -- (9) | ||
25.09.2016 - BM Staffel - Emmels/Windräder | ||||||
D. Open | 4930 m | 1:08:50 | 13'57" | 12. (12) | ||
11.09.2016 - Nationale longue distance - Bertrix | ||||||
D35 | 6500 m | 1:20:27 | 12'22" | 6. (7) | ||
04.09.2016 - Champ. Belgique Longue Distance - Montenau | ||||||
D35 | 6430 m | 1:31:39 | 14'15" | 11. (13) | ||
15.08.2016 - 3 daagse van Limburg - Vierveld - Connecterra | ||||||
D35 | 6400 m | 210 m | 1:55:46 | 18'05" | 5. (10) | |
14.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve N - Connecterra | ||||||
D35 | 4500 m | 100 m | 1:01:18 | 13'37" | 7. (10) | |
13.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve Zuid | ||||||
D35 | 4700 m | 65 m | 1:00:44 | 12'55" | 7. (10) | |
26.06.2016 - ASOM 2016 - Antwerpen City-O | ||||||
W. Veteran | 6100 m | 0:52:53 | 8'40" | 9. (32) | ||
25.06.2016 - ASOM 2016 - Linkeroever Sprint 2 | ||||||
W. Veteran | 2800 m | 0:23:11 | 8'16" | 15. (32) | ||
25.06.2016 - ASOM 2016 - Linkeroever Sprint 1 | ||||||
W. Veteran | 2400 m | NCL | ||||
29.05.2016 - Championnat de Belgique de sprint - Flémalle | ||||||
D35 | 3300 m | 55 m | 0:32:06 | 9'43" | 5. (7) | |
22.05.2016 - VK Aflossing - Ham | ||||||
H. Open | 5900 m | 1:33:13 | 15'47" | 45. (50) | ||
21.05.2016 - Stads-O - Hulst | ||||||
D:04 | 3500 m | 0:33:59 | 9'42" | 2. (6) | ||
16.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Herbeumont | ||||||
D35 | 5100 m | 290 m | NCL | |||
15.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing - Les Fossés | ||||||
D35 | 3600 m | 70 m | 0:37:11 | 10'19" | 8. (19) | |
14.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing | ||||||
D35 | 5400 m | 220 m | 1:15:46 | 14'01" | 12. (19) | |
04.05.2016 - Lenteloop Konijnenberg - VOSSELAAR | ||||||
D:02 | 4200 m | 0:45:05 | 10'44" | 9. (14) | ||
01.05.2016 - Nationale - Sprint - Waimes | ||||||
D. Open | 2600 m | 0:26:21 | 10'08" | 3. (12) | ||
24.04.2016 - VK sprint - Mechelen | ||||||
D. Open | 2800 m | 0:21:43 | 7'45" | 9. (15) | ||
17.04.2016 - Regionale BRASEL - DESSEL | ||||||
D:04 | 5500 m | 0:50:20 | 9'09" | 6. (22) | ||
16.04.2016 - Championnat Universitaire - Auderghem | ||||||
D:Moyen | 6600 m | 130 m | NCL | |||
10.04.2016 - De Witte Bergen - Lichtaart | ||||||
D35 | 4250 m | 0:51:50 | 12'11" | 5. (9) | ||
30.03.2016 - Camp-O - Grandvoir - Granvoir | ||||||
D:Rouge | 4400 m | 110 m | 0:40:52 | 9'17" | 2. (17) | |
28.03.2016 - Camp-O - Neuchateau - NEUCHATEAU | ||||||
D:Rouge | 4500 m | 0:56:00 | 12'26" | 7. (22) | ||
27.03.2016 - Camp-O - Libramont - Libramont | ||||||
D:Rouge | 4800 m | 55 m | 0:54:09 | 11'16" | 5. (19) | |
26.03.2016 - Camp-O - ATHUS - Athus | ||||||
D:Rouge | 3700 m | 0:54:34 | 14'44" | 4. (15) | ||
20.03.2016 - BK Middle distance - Plaatsduinen | ||||||
D35 | 3220 m | 0:50:50 | 15'47" | 11. (15) | ||
12.03.2016 - Championnat BEL Nuit - Acoz | ||||||
D. Open | 5200 m | 210 m | 2:10:22 | 25'04" | 8. (10) | |
04.03.2016 - VK Avond - Prinsenpark | ||||||
D. Open | 5300 m | 1:16:06 | 14'21" | 4. (5) | ||
28.02.2016 - 1e Nat De Roeler - | ||||||
D35 | 6300 m | 1:21:13 | 12'53" | 5. (7) | ||
21.02.2016 - Wintercriterium - Brasschaat | ||||||
D:04 | 5500 m | NCL | ||||
12.02.2016 - KOVZ Nacht - De Grote Cirkel | ||||||
D:02 | 4700 m | 1:12:46 | 15'28" | 2. (3) | ||
10.01.2016 - Wintercriterium - DE KLINGE | ||||||
D:04 | 5700 m | 0:48:02 | 8'25" | 4. (9) | ||
08.01.2016 - Jenevercross - Kesselse Heide | ||||||
D:02 | 4600 m | 0:40:05 | 8'42" | 3. (6) | ||
30.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Zuid | ||||||
D35 | 5000 m | 0:47:35 | 9'30" | 2. (6) | ||
29.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Noord | ||||||
D35 | 5000 m | 1:03:40 | 12'44" | 4. (6) | ||
28.12.2015 - Sylvester 2015 - Pijnven | ||||||
D35 | 4650 m | 0:56:18 | 12'06" | 7. (8) | ||
27.12.2015 - Sylvester 2015 - Ossendrecht | ||||||
D35 | 5700 m | 0:53:21 | 9'21" | 3. (8) | ||
26.12.2015 - Sylvester 2015 - Kattevenia | ||||||
D35 | 5500 m | 0:53:33 | 9'44" | 4. (8) | ||
29.11.2015 - VK Middle Distance - Kesselse Heide | ||||||
D. Seniors | 5000 m | 0:36:16 | 7'15" | 8. (13) | ||
27.11.2015 - Avond Kepkensberg - Ham | ||||||
D:02 | 5040 m | 1:01:35 | 12'13" | 2. (5) | ||
22.11.2015 - Herfstwisselbeker - Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
D:03 | 6200 m | 1:31:33 | 14'45" | 10. (11) | ||
15.11.2015 - 3 Jours Forêt de Soignes 2015 - Tervueren - Duisburg | ||||||
D:03 | 6400 m | 140 m | 1:05:42 | 10'15" | 8. (17) | |
13.11.2015 - Openingsaflossing - Leopoldsburg | ||||||
H. Open | 6000 m | 1:05:56 | 10'59" | 13. (26) | ||
11.11.2015 - 3 Jours Forêt de Soignes 2015 - Groenendael | ||||||
D:03 | 4200 m | 115 m | 0:43:48 | 10'25" | 3. (27) | |
08.11.2015 - Aflossing wisselbeker Staepelaere - Balen - Keiheuvel | ||||||
6400 m | 0:59:07 | 9'14" | 43. (56) | |||
27.09.2015 - VK Lang - Kolisbos | ||||||
D35 | 6950 m | 1:33:02 | 13'23" | 5. (6) | ||
26.09.2015 - CB VTT CO - Marche en Famenne | ||||||
D. Open | 15900 m | 2:08:52 | 8'06" | 5. (7) | ||
13.09.2015 - BK LANG HECHTELSE DUINEN - HECHTEL | ||||||
D35 | 6900 m | 1:21:22 | 11'47" | 6. (10) | ||
06.09.2015 - City-O - Antwerpen centrum | ||||||
W. Veteran | 5800 m | 0:49:30 | 8'32" | 8. (26) | ||
05.09.2015 - Sprint 1 - Luchtbal Zuid | ||||||
W. Veteran | 2600 m | 0:21:37 | 8'18" | 8. (23) | ||
05.09.2015 - Sprint 2 - Luchtbal Noord | ||||||
W. Veteran | 2100 m | 0:19:21 | 9'12" | 11. (23) | ||
30.08.2015 - Belgian Championship Middle Distance - Rechtervenn | ||||||
D35 | 3540 m | 85 m | 0:58:26 | 16'30" | 9. (16) | |
29.08.2015 - IK2015 - WOLFSBUSCH | ||||||
D35 | 5230 m | 180 m | 1:06:48 | 12'46" | 5. (9) | |
16.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
D35 | 5800 m | 1:08:27 | 11'48" | 9. (14) | ||
15.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
D35 | 6000 m | NCL | ||||
14.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
D35 | 5400 m | 0:58:19 | 10'47" | 6. (14) | ||
09.08.2015 - SCORELOOP VOSSELAAR - VOSSELAAR | ||||||
D:02 | 0:47:00 | 11. (20) | ||||
28.06.2015 - Belgian Clubs Relay - Felenne | ||||||
Open | 3670 m | 0:55:05 | 15'00" | 25. (37) | ||
21.06.2015 - Nationale Longue Distance - Wéris | ||||||
D35 | 5930 m | 210 m | 1:39:58 | 16'51" | 4. (8) | |
14.06.2015 - Nationale sprint - | ||||||
D35 | 2700 m | 0:27:30 | 10'11" | 4. (7) | ||
24.05.2015 - Regionale CITY - O Bilzen - BILZEN | ||||||
D:04 | 4700 m | 1:03:57 | 13'36" | 7. (17) | ||
17.05.2015 - Zwarte Bergen (NC3) - Zwarte Bergen | ||||||
D:03 | 6100 m | 1:24:03 | 13'46" | 15. (21) | ||
10.05.2015 - BK Sprint - Tongeren | ||||||
D35 | 2300 m | 0:15:51 | 6'53" | 2. (12) | ||
03.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
D35 | 4900 m | 85 m | 0:56:39 | 11'33" | 4. (12) | |
02.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
D35 | 4400 m | 115 m | 0:58:38 | 13'19" | 8. (12) | |
01.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
D35 | 6000 m | 155 m | 1:07:33 | 11'15" | 4. (13) | |
26.04.2015 - Ghent O-Event - Gent-Zuid | ||||||
D:03 | 5200 m | 0:43:47 | 8'25" | 5. (10) | ||
26.04.2015 - Ghent O-Event - VK Sprint Citadelpark | ||||||
D. Senioren - Séniors | 2300 m | 0:21:07 | 9'10" | 7. (11) | ||
25.04.2015 - Ghent O-Event - De Sterre | ||||||
D:03 | 2200 m | 0:23:44 | 10'47" | 4. (7) | ||
25.04.2015 - Ghent O-Event - Schoonmeersen | ||||||
D:03 | 2300 m | NCL | ||||
19.04.2015 - STADSPARK BLIJKHOEF - TURNHOUT | ||||||
D:04 | 5200 m | 0:43:25 | 8'20" | 3. (15) | ||
12.04.2015 - Nationale Longue Distance - Olloy-sur-Viroin | ||||||
D35 | 5300 m | 240 m | 1:35:53 | 18'05" | 5. (6) | |
11.04.2015 - MTBO Wechelderzande - Wechelderzande | ||||||
D:02 | 17400 m | 1:32:17 | 5'18" | 1. (1) | ||
06.04.2015 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:04 | 5680 m | 0:59:15 | 10'25" | 15. (35) | ||
29.03.2015 - BK Aflossing - Kasterlee | ||||||
D. Open | 5200 m | 1:01:06 | 11'45" | 7. (11) | ||
14.03.2015 - Belgisch kampioenschap AVOND - Koersel 't Fonteintje | ||||||
D. Open | 6100 m | 1:43:33 | 16'58" | 10. (12) | ||
08.03.2015 - Nationale 2 - Zonhoven | ||||||
D35 | 7040 m | 1:14:23 | 10'33" | 6. (9) | ||
06.03.2015 - VK avond - Gruitroderbos | ||||||
D. Open | 5700 m | 1:24:15 | 14'46" | 3. (6) | ||
01.03.2015 - Nationale 1 - Dilsenerbos | ||||||
D35 | 5050 m | 150 m | 1:02:19 | 12'20" | 4. (8) | |
22.02.2015 - Nationale MD - Jurbise | ||||||
D35 | 4400 m | 0:51:54 | 11'47" | 2. (3) | ||
13.02.2015 - Avond-O St. Martensberg - St. Martensberg | ||||||
D:02 | 4800 m | 0:53:20 | 11'06" | 1. (4) | ||
01.02.2015 - Regionale - Ham | ||||||
D:04 | 6000 m | 1:10:34 | 11'45" | 9. (26) | ||
25.01.2015 - MERODESE BOSSEN - MERODESE BOSSEN | ||||||
D:04 | 5700 m | 0:53:10 | 9'19" | 2. (17) | ||
23.01.2015 - Avondloop - Teunenberg | ||||||
D:02 | 4450 m | 0:52:17 | 11'44" | 4. (6) | ||
11.01.2015 - WINTERCRITERIUM - DE KLINGE | ||||||
D:04 | 5700 m | 0:54:55 | 9'38" | 3. (9) | ||
02.01.2015 - Jenevercross - GEMEENTEPARK | ||||||
D:02 | 4400 m | 0:50:15 | 11'25" | 5. (8) | ||
30.12.2014 - Sylvester5-2014 - Gerhees | ||||||
D35 | 4200 m | 0:47:31 | 11'18" | 3. (5) | ||
29.12.2014 - Sylvester5-2014 - De Roeler | ||||||
D35 | 4900 m | 0:50:42 | 10'20" | 3. (6) | ||
28.12.2014 - Sylvester5-2014 - Weyervlakte | ||||||
D35 | 5200 m | 1:02:25 | 12'00" | 6. (8) | ||
27.12.2014 - Sylvester5-2014 - Witte Bergen | ||||||
D35 | 5700 m | 1:05:09 | 11'25" | 5. (11) | ||
26.12.2014 - Sylvester5-2014 - Brouwhuisseheide | ||||||
D35 | 5100 m | 0:50:41 | 9'56" | 6. (7) | ||
14.12.2014 - Rodenberg - Tessenderlo | ||||||
D:04 | 4400 m | 0:45:15 | 10'17" | 4. (38) | ||
12.12.2014 - Nightorientation Thomas More - Turnhout | ||||||
D:02 | 4700 m | NCL | ||||
05.12.2014 - Avondcriterium - Retie | ||||||
D:02 | 4500 m | 0:46:09 | 10'15" | 1. (2) | ||
30.11.2014 - Wintercriterium - Ravels Noord | ||||||
D:04 | 5610 m | 0:53:36 | 9'33" | 4. (10) | ||
28.11.2014 - Avondwedstrijd LILSE BERGEN - LILLE | ||||||
D:02 | 4400 m | 0:50:57 | 11'34" | 1. (8) | ||
16.11.2014 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Helchterenbos - koersel | ||||||
D35 | 7400 m | 1:21:46 | 11'02" | 8. (9) | ||
14.11.2014 - Avondwedstrijd "Bokrijk" - Bokrijk | ||||||
D:02 | 4600 m | 0:54:15 | 11'47" | 1. (5) | ||
11.11.2014 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2014 - Chevalerie | ||||||
D:03 | 5900 m | 80 m | 1:00:47 | 10'18" | 2. (10) | |
25.10.2014 - Herfstwisselbeker (Ploegen) - Bosbergen | ||||||
D:04 | 6000 m | 60 m | 1:12:26 | 12'04" | 6. (10) | |
24.10.2014 - VVO Nachtaflossing - Galbergen | ||||||
Open | 4860 m | 1:04:25 | 13'15" | 16. (20) | ||
19.10.2014 - BK Middle - Kamp Grobbendonk | ||||||
D35 | 4160 m | 0:37:06 | 8'55" | 10. (13) | ||
12.10.2014 - BK Clubaflossing - Dilsenerbos | ||||||
Clubaflossing | 4400 m | 1:12:52 | 16'33" | 21. (39) | ||
11.10.2014 - BK MTBO - Lichtaart | ||||||
D. Open | 21200 m | 3:06:04 | 8'46" | 6. (10) | ||
05.10.2014 - JEC Spectators - Sahara | ||||||
D:04 | 6200 m | 0:57:29 | 9'16" | 8. (37) | ||
04.10.2014 - JEC Spectators - Weyervlakte | ||||||
D:04 | 4250 m | 0:53:01 | 12'28" | 21. (38) | ||
28.09.2014 - BK Interclub - Kattenbos | ||||||
D35 | 6500 m | 1:02:54 | 9'40" | 3. (6) | ||
21.09.2014 - Brussels O-meeting - Brussels City | ||||||
D35 | 6400 m | 1:00:55 | 9'31" | 2. (5) | ||
20.09.2014 - Brussels Urban Middle - Bruxelles | ||||||
D:02 | 5000 m | 95 m | 0:58:31 | 11'42" | 8. (24) | |
14.09.2014 - Championnat de Belgique Longue Distance - Kampioenschap van België Lange Afstand - Chiny sur Semois | ||||||
D35 | 5570 m | 90 m | 1:14:08 | 13'18" | 5. (9) | |
07.09.2014 - Championnat de Belgique de relais - Baraque Fraiture | ||||||
D. Open | 5200 m | 170 m | 1:09:49 | 13'25" | 0. (11) | |
31.08.2014 - Leuven - Leuven | ||||||
D:04 | 4090 m | 0:43:52 | 10'43" | 7. (40) | ||
17.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
D35 | 5940 m | 95 m | 1:09:03 | 11'37" | 7. (8) | |
16.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
D35 | 4400 m | 0:58:08 | 13'12" | 7. (7) | ||
15.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
D35 | 6210 m | 1:25:22 | 13'44" | 7. (7) | ||
10.08.2014 - Thuisblijverscross - Te Boelaer & Boekenbergpark | ||||||
D:02 | 5670 m | 0:59:23 | 10'28" | 14. (18) | ||
26.07.2014 - Regionale Gerhagen - Gerhagen | ||||||
D:02 | 5100 m | 1:16:37 | 15'01" | 8. (27) | ||
15.06.2014 - CITY-O HERENTALS - HERENTALS | ||||||
D:02 | 5800 m | 0:53:45 | 9'16" | 5. (22) | ||
09.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Fourneau Saint-Michel | ||||||
D35 | 5300 m | 140 m | 1:37:14 | 18'20" | 13. (17) | |
08.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Fourneau Saint-Michel | ||||||
D35 | 4100 m | 85 m | 0:40:00 | 9'45" | 3. (19) | |
07.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Libramont | ||||||
D35 | 6700 m | 110 m | 1:10:15 | 10'29" | 6. (19) | |
01.06.2014 - Vlaams kampioenschap SPRINT - GENK CITY ZUID | ||||||
D. Open | 2600 m | 0:30:25 | 11'41" | 7. (8) | ||
14.05.2014 - De Schorre - Boom | ||||||
D:02 | 4700 m | NCL | ||||
11.05.2014 - Nationale Longue distance - Martelange | ||||||
D35 | 6000 m | 180 m | 1:42:49 | 17'08" | 5. (5) | |
04.05.2014 - Ghent O-Event - Technologiepark | ||||||
D:02 | 2810 m | 0:31:11 | 11'05" | 6. (9) | ||
04.05.2014 - Ghent O-Event - Gent-centrum | ||||||
D:02 | 2630 m | 0:20:33 | 7'48" | 4. (10) | ||
03.05.2014 - Ghent O-Event - Rozenbroeken Oost | ||||||
D:02 | 2540 m | 0:36:42 | 14'26" | 2. (4) | ||
03.05.2014 - Ghent O-Event - Rozenbroeken West | ||||||
D:02 | 2890 m | 0:27:04 | 9'21" | 3. (5) | ||
01.05.2014 - CITY-O TURNHOUT - TURNHOUT | ||||||
D:04 | 3700 m | 0:41:16 | 11'09" | 3. (18) | ||
27.04.2014 - NATIONALE MIDDLE DISTANCE - HOGE RIELEN- LICHTAART | ||||||
D35 | 5400 m | 0:55:19 | 10'14" | 6. (7) | ||
21.04.2014 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:04 | 5260 m | NCL | ||||
13.04.2014 - Wisselbeker Gilbert Staepelaere - De Mosten | ||||||
Open | 6160 m | 0:57:47 | 9'22" | 37. (40) | ||
06.04.2014 - Regionale - Turnhout | ||||||
D:04 | 5200 m | 0:48:01 | 9'14" | 3. (22) | ||
16.03.2014 - Brielmeersen - Deinze | ||||||
D:02 | 4000 m | 0:45:10 | 11'17" | 2. (10) | ||
15.03.2014 - Championnat de Belgique de Nuit - Erezée | ||||||
D. Open | 4800 m | 160 m | 1:12:56 | 15'11" | 10. (12) | |
09.03.2014 - VK middel - Sledderlo | ||||||
D. Open | 5000 m | 1:02:14 | 12'26" | 12. (15) | ||
07.03.2014 - VK Avond - Ham | ||||||
D. Open | 5530 m | 1:13:44 | 13'19" | 3. (4) | ||
02.03.2014 - Nationale 2 Long distance - Hechtel | ||||||
D35 | 7000 m | 1:25:27 | 12'12" | 8. (11) | ||
23.02.2014 - Nationale 1 / 2014 - Saanhoeve | ||||||
D35 | 6400 m | 100 m | 1:21:49 | 12'47" | 8. (10) | |
14.02.2014 - Avond-O KOVZ - Zwarte Bergen | ||||||
D:02 | 4500 m | 1:04:34 | 14'20" | 1. (3) | ||
09.02.2014 - Wintercriterium - De Klinge | ||||||
D:04 | 5800 m | 0:58:07 | 10'01" | 1. (10) | ||
07.02.2014 - Nacht Ijzeren paal - Kerkhoven | ||||||
D:02 | 4910 m | 1:14:35 | 15'11" | 3. (5) | ||
31.01.2014 - VVO Avondcriterium - HOGE MOUW | ||||||
D:02 | 4500 m | 1:15:55 | 16'52" | 1. (1) | ||
05.01.2014 - Wintercriterium - Tielenkamp | ||||||
D:04 | 5500 m | 0:49:14 | 8'57" | 5. (22) | ||
03.01.2014 - Nachtcriterium VVO - Kesselse Heide | ||||||
D:02 | 4600 m | 0:45:55 | 9'58" | 3. (6) | ||
15.12.2013 - Wintercriterium - Kruiskensberg | ||||||
D:03 | 7700 m | 1:23:45 | 10'52" | 3. (6) | ||
06.12.2013 - Avondcriterium - Prinsenpark | ||||||
D:02 | 4400 m | 0:53:57 | 12'15" | 1. (2) | ||
29.11.2013 - Nacht "Hertberg" - Herselt | ||||||
D:02 | 4400 m | 0:46:34 | 10'34" | 2. (6) | ||
21.11.2013 - Congo - Congo | ||||||
D:02 | 4460 m | 0:56:25 | 12'38" | 2. (7) | ||
17.11.2013 - Herfstwisselbeker - Neeroeteren | ||||||
D:02 | 7800 m | 2:19:39 | 17'54" | 1. (1) | ||
15.11.2013 - VVO Avondaflossing De Beeltjens - Westerlo | ||||||
OPEN | 1:23:41 | 15'47" | 14. (18) | |||
11.11.2013 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Tumuli | ||||||
D:02 | 5760 m | 185 m | 1:33:03 | 16'09" | 14. (18) | |
10.11.2013 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - La Hulpe | ||||||
D:02 | 7100 m | 1:38:49 | 13'55" | 10. (10) | ||
09.11.2013 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Flossendelle | ||||||
D:02 | 7800 m | 150 m | 1:56:14 | 14'54" | 9. (10) | |
06.10.2013 - VK Aflossing "Bos van Hees" - Schaffen | ||||||
Open | 0:57:33 | 10'05" | 43. (51) | |||
29.09.2013 - BK aflossing - Helchteren | ||||||
D. Open | 1:16:13 | 14'56" | 9. (11) | |||
22.09.2013 - Vlaams Kampioenschap Lang - Gielsbos | ||||||
D21 | 8400 m | 1:30:36 | 10'47" | 11. (14) | ||
08.09.2013 - Nationale 4 - Gruitroderbos | ||||||
DB | 4500 m | NCL | ||||
25.08.2013 - Interclubs - BERTRIX | ||||||
D21 | 6100 m | 1:37:44 | 16'01" | 4. (4) | ||
18.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Rijksbos | ||||||
D21 | 7310 m | 1:42:24 | 14'00" | 11. (12) | ||
17.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Vlasmeer | ||||||
D21 | 6640 m | 1:28:25 | 13'18" | 11. (12) | ||
16.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Einderheide | ||||||
D21 | 5020 m | 1:24:43 | 16'52" | 11. (11) | ||
04.08.2013 - Bosbergen - Herentals | ||||||
D:03 | 6200 m | 1:44:58 | 16'55" | 7. (9) | ||
20.05.2013 - 3 Days of Belgium - Kattevenia | ||||||
D21 | 6880 m | NCL | ||||
19.05.2013 - 3 Days of Belgium - Zwarte Bergen | ||||||
D21 | 6200 m | 1:12:56 | 11'45" | 11. (15) | ||
18.05.2013 - 3 Days of Belgium - Melberg-Zillebos | ||||||
D21 | 6500 m | 1:48:57 | 16'45" | 14. (15) | ||
05.05.2013 - Rik Thys - Diest | ||||||
D:02 | 6600 m | 2:40:19 | 24'17" | 9. (11) | ||
01.05.2013 - Stads-O - Stad Turnhout | ||||||
D:03 | 4200 m | 0:41:54 | 9'58" | 1. (6) | ||
27.04.2013 - SBS Skillbuilders Ghent O-Event - Blaarmeersen | ||||||
D:02 | 6170 m | 0:55:51 | 9'03" | 2. (6) | ||
17.04.2013 - Lenteloop - Wilrijk | ||||||
D:03 | 3500 m | 0:41:18 | 11'48" | 1. (10) | ||
14.04.2013 - Vlaams Kampioenschap Sprint - Meerminnen | ||||||
D. Senioren - Séniors | 2200 m | 0:19:06 | 8'40" | 7. (9) | ||
23.03.2013 - De Ster - De Ster | ||||||
D:02 | 6700 m | 1:09:21 | 10'21" | 3. (5) | ||
09.03.2013 - Régionale FRSO - Rouge- Cloïtre | ||||||
D:02 | 6000 m | 140 m | 1:01:43 | 10'17" | 3. (20) | |
23.02.2013 - OVK 2013 - Het Leen - Eeklo | ||||||
D:02 | 7500 m | 1:17:17 | 10'18" | 2. (3) | ||
16.02.2013 - BK NACHT - Lichtaart | ||||||
D. Open | 6900 m | 1:33:14 | 13'30" | 3. (4) | ||
03.02.2013 - WINTERCRITERIUM - WEELDE | ||||||
D:03 | 7500 m | 1:10:50 | 9'26" | 5. (8) | ||
13.01.2013 - Oost-Vlaams Kampioenschap - De Klinge | ||||||
D:03 | 6930 m | 1:15:49 | 10'56" | 4. (8) | ||
04.01.2013 - Jenevercross - Kesselse Heide | ||||||
D:02 | 4780 m | 0:47:01 | 9'50" | 2. (4) | ||
28.12.2012 - Sylvester 2012 - De Schrikkelberg | ||||||
LD | 7090 m | 1:22:31 | 11'38" | 20. (34) | ||
30.11.2012 - Nacht Prinsenpark - Retie | ||||||
D:02 | 4800 m | 1:23:58 | 17'29" | 3. (3) | ||
11.11.2012 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Rouge-Cloître | ||||||
D:02 | 7300 m | 1:28:40 | 12'08" | 12. (16) | ||
09.11.2012 - Nacht "Meetshoven" - Aarschot | ||||||
D:02 | 5000 m | 0:56:36 | 11'19" | 1. (1) | ||
04.11.2012 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Groenendael | ||||||
D:02 | 6100 m | 95 m | 1:49:12 | 17'54" | 7. (7) | |
01.11.2012 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Tervueren - Arboretum | ||||||
D:02 | 7800 m | 1:45:30 | 13'31" | 10. (13) | ||
19.10.2012 - openings aflossing - Herentals | ||||||
H. Open | NCL | |||||
30.09.2012 - Championnat de Belgique de Relais 2012 - Watermael-Boitsfort | ||||||
D. Open | 5940 m | 1:13:49 | 12'30" | 8. (12) | ||
23.09.2012 - Klub Aflossing 2012 - Kleine Schietveld | ||||||
OPEN | 1:10:51 | 13'37" | -- (35) | |||
16.09.2012 - Nationale 4 - Houterenberg | ||||||
D21 | 7130 m | 1:49:39 | 15'22" | 9. (14) | ||
19.08.2012 - Thuisblijverscross - TIELENKAMP | ||||||
D:03 | 5500 m | 1:40:51 | 18'20" | 2. (4) | ||
12.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Koersel Fonteintje | ||||||
D21 | 6800 m | NCL | ||||
11.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Grauwensteen | ||||||
D21 | 7200 m | 1:14:24 | 10'20" | 9. (19) | ||
10.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Helchterenbos | ||||||
D21 | 5000 m | 1:03:46 | 12'45" | 9. (18) | ||
05.08.2012 - Thuisblijverscross - BOSBERGEN | ||||||
D:03 | 6900 m | 120 m | 1:14:17 | 10'45" | 4. (8) | |
02.07.2012 - 3 days of Belgium - Wéris | ||||||
D21 | 5500 m | 210 m | 1:54:21 | 20'47" | 11. (13) | |
01.07.2012 - 3 days of Belgium - Nallogne | ||||||
D21 | 4600 m | 155 m | 1:24:46 | 18'25" | 13. (15) | |
30.06.2012 - 3 days of Belgium - Wéris | ||||||
D21 | 5500 m | 180 m | 1:48:55 | 19'48" | 12. (15) | |
02.06.2012 - Bruges Weekend - Ter Groene Poorte | ||||||
SD | 2330 m | 0:24:10 | 10'22" | 8. (12) | ||
05.05.2012 - Oost-Vlaams Kampioenschap - Brielmeersen - Deinze | ||||||
D:02 | 4530 m | 0:38:59 | 8'36" | 1. (3) | ||
01.05.2012 - Stadsorientatie - Stad Turnhout | ||||||
D:02 | 4940 m | 0:39:20 | 7'57" | 2. (15) | ||
22.04.2012 - Oost-Vlaams Kampioenschap - Citadelpark - Gent | ||||||
D:02 | 4220 m | 0:38:15 | 9'03" | 1. (9) | ||
15.04.2012 - Nationale MD Maasvallei - Maasmechelen | ||||||
D. Open | 4200 m | 170 m | 1:19:31 | 18'55" | 16. (19) | |
24.03.2012 - Oostvlaams kampioenschap - De Ster | ||||||
D:02 | 5200 m | 0:42:09 | 8'06" | 1. (8) | ||
11.03.2012 - Oost-Vlaams Kampioenschap - De Blaarmeersen - De Blaarmeersen | ||||||
D:03 | 5990 m | 1:01:05 | 10'11" | 1. (6) | ||
15.01.2012 - Oost-Vlaams Kampioenschap - De Klinge | ||||||
D:03 | 6920 m | 1:12:15 | 10'26" | 4. (8) | ||
29.12.2011 - Sylvester 2011 - Boshoverheide | ||||||
LD | 7000 m | 1:44:04 | 14'52" | 24. (28) | ||
26.12.2011 - Sylvester 2011 - Geuzenbaan | ||||||
LD | 7000 m | 1:23:22 | 11'54" | 29. (32) | ||
13.11.2011 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Les Tumuli | ||||||
D:02 | 7610 m | 120 m | 1:51:35 | 14'39" | 10. (16) | |
11.11.2011 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Sprint - Auderghem - Tenreuken | ||||||
2 | 2450 m | 85 m | 0:38:48 | 15'50" | 52. (63) | |
11.11.2011 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Les 3 Fontaines | ||||||
D:02 | 6030 m | 130 m | 1:09:09 | 11'28" | 11. (14) | |
15.08.2011 - Flanders 3 days - Heeserbergen | ||||||
D21 | 6690 m | 1:41:13 | 15'07" | 12. (12) | ||
14.08.2011 - Flanders 3 days - Kattenbos-Noord | ||||||
D21 | 6700 m | 1:44:29 | 15'35" | 12. (12) | ||
13.08.2011 - Flanders 3 days - Kattenbos-Zuid | ||||||
D21 | 7200 m | 2:01:02 | 16'48" | 9. (11) | ||
13.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Felenne - Days 3 - L.D. | ||||||
DE | 6900 m | 185 m | NCL | |||
12.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Beauraing - Sprint | ||||||
DE | 2800 m | 35 m | 0:31:44 | 11'19" | 17. (17) | |
12.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Felenne - Days 2 - Middle. | ||||||
DE | 4800 m | 140 m | 1:27:51 | 18'18" | 17. (17) | |
11.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Felenne - Days 1 - L.D.- WRE | ||||||
DE | 9300 m | 260 m | NCL | |||
11.11.2009 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 3 - Auderghem | ||||||
02 | 7800 m | 1:33:58 | 12'03" | 59. (67) | ||
08.11.2009 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 2 - Groenendael | ||||||
02 | 7620 m | 1:40:30 | 13'11" | 52. (74) | ||
01.11.2009 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 1 - Uccle | ||||||
02 | 8100 m | 1:55:40 | 14'17" | 29. (45) | ||
18.10.2009 - Double Sprint - Sprint 1 Constellations - Woluwe-Saint-Lambert | ||||||
01 | 2920 m | 0:42:49 | 14'40" | 51. (64) | ||
18.10.2009 - Double Sprint - Sprint 2 Stade Fallon - Woluwe-Saint-Lambert | ||||||
01 | 2780 m | 0:36:31 | 13'08" | 47. (60) | ||
11.10.2009 - Championnat de Belgique Sprint - NAMUR | ||||||
D. Open | 2810 m | 0:26:18 | 9'22" | 23. (29) | ||
09.11.2008 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 3 - Auderghem | ||||||
02 | 7800 m | 1:47:24 | 13'46" | 54. (64) | ||
02.11.2008 - Régionale - Groenendael | ||||||
03 | 5970 m | 135 m | 2:20:26 | 23'31" | 48. (68) | |
01.11.2008 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 1 - Tervuren | ||||||
02 | 7800 m | 110 m | 1:53:02 | 14'29" | 54. (71) | |
05.11.2006 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 3 - Rhode-Saint-Genèse | ||||||
04 | 5070 m | NCL | ||||
29.10.2006 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 1 - Auderghem | ||||||
03 | 6850 m | 135 m | NCL |