WebRes.helga-o.com |
30.12.2018 - Sylvester 2018 - day 5 - Vlierden | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
H70 | 3300 m | 0:51:07 | 15'29" | 14. (16) | ||
29.12.2018 - Sylvester 2018 - day 4 - Houthalen | ||||||
H70 | 3390 m | 0:47:52 | 14'07" | 13. (17) | ||
28.12.2018 - Sylvester 2018 - day 3 - Houthalen | ||||||
H70 | 3340 m | 1:00:09 | 18'00" | 13. (16) | ||
27.12.2018 - Sylvester 2018 - day 2 - Heiderbos | ||||||
H70 | 3260 m | 0:59:21 | 18'12" | 17. (17) | ||
26.12.2018 - Sylvester 2018 - day 1 - Maasmechelen | ||||||
H70 | 3300 m | 65 m | 0:54:05 | 16'23" | 15. (18) | |
23.12.2018 - Wintercriterium - Witte Bergen | ||||||
H:06 | 3500 m | 0:56:25 | 16'07" | 15. (26) | ||
16.12.2018 - Herfstwisselbeker - Grobbendonk | ||||||
H:5 IOF | 3900 m | 1:02:34 | 16'02" | 4. (6) | ||
13.12.2018 - Antwerp Orienteering Series 12 - Park Spoor Noord | ||||||
Moeilijk | 3800 m | 1:03:22 | 16'40" | 26. (30) | ||
02.12.2018 - Sinterklaascross - Kamp van Beverlo-Sanicol | ||||||
H:06 | 3340 m | 0:47:05 | 14'05" | 8. (18) | ||
30.11.2018 - Avondcriterium Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
H:03 | 3470 m | 1:46:32 | 30'42" | 10. (15) | ||
29.11.2018 - Interkorpsen 2018 - Leopoldsburg | ||||||
05 | 4370 m | 1:17:47 | 17'47" | 25. (33) | ||
25.11.2018 - Wintercriterium NMBS-kampioenschap - Kattenbos | ||||||
H:06 | 3300 m | 0:48:14 | 14'36" | 10. (23) | ||
22.11.2018 - Militair Regelmatigheidscriterium - REGULARITE ZONHOVEN - ZONHOVEN | ||||||
06 | 4300 m | 1:18:00 | 18'08" | 14. (22) | ||
18.11.2018 - Wintercriterium Keiheuvel - BALEN | ||||||
H:06 | 3850 m | 0:56:16 | 14'36" | 8. (27) | ||
15.11.2018 - Avond-O Genk-Sportcentrum - Genk | ||||||
H:03 | 3330 m | 1:09:27 | 20'51" | 6. (8) | ||
14.11.2018 - Regional - MOEV wedstrijd - De Kluis | ||||||
H:03 | 2900 m | NCL | ||||
11.11.2018 - Klompen OL VVO - Oostelbeersche heide | ||||||
H:06 | 3100 m | 0:57:13 | 18'27" | 5. (14) | ||
09.11.2018 - Daginschrijving Avondaflossing - Holven | ||||||
H:02 | 4030 m | 1:41:23 | 25'09" | 8. (8) | ||
08.11.2018 - Antwerp Orienteering Series 11 - Antwerpen Nachtegalenpark | ||||||
H:Moeilijk | 4110 m | 1:23:48 | 20'23" | 28. (35) | ||
08.11.2018 - Militair Regelmatigheidscriterium - Hechtel | ||||||
06 | 4240 m | 1:32:02 | 21'42" | 27. (34) | ||
04.11.2018 - VK middel - Gruitrode | ||||||
HMD | 2830 m | 1:02:31 | 22'05" | 8. (15) | ||
21.10.2018 - BK Interclub - Opglabbeek | ||||||
H70 | 3030 m | 0:59:36 | 19'40" | 12. (13) | ||
20.10.2018 - BK Fiets-O Stoppelbergen - Berendrecht | ||||||
HMD | 13300 m | 2:05:45 | 9'27" | 6. (8) | ||
14.10.2018 - Nat Lang De Roeler - | ||||||
SD | 5000 m | 1:52:10 | 22'25" | 18. (25) | ||
13.10.2018 - Fiets - O kattevenia - GENK | ||||||
H:04 | 11320 m | 1:53:53 | 10'03" | 2. (3) | ||
07.10.2018 - Nationale lang Helchterenbos - HELCHTEREN | ||||||
H70 | 3980 m | 0:54:53 | 13'47" | 9. (15) | ||
04.10.2018 - Antwerp Orienteering Series 10 - Antwerpen Stadspark | ||||||
Moeilijk | 3750 m | 1:03:48 | 17'00" | 41. (55) | ||
30.09.2018 - Championnat de Belgique Sprint - Stavelot | ||||||
H70 | 1660 m | 0:29:47 | 17'56" | 15. (17) | ||
29.09.2018 - Fiets-OL - Halen | ||||||
H:04 | 12000 m | 2:02:03 | 10'10" | 2. (2) | ||
28.09.2018 - Aflossing Rik Thys - Pijnven | ||||||
Aflossing Rik Thys | 5070 m | 1:22:47 | 16'19" | 66. (98) | ||
23.09.2018 - VK lange afstand - Masy Meeuwen | ||||||
H70 | 4320 m | 1:07:27 | 15'36" | 9. (12) | ||
22.09.2018 - Régionale VTT-O - Seraing | ||||||
H:Bleu moyen | 7300 m | 2:39:17 | 21'49" | 8. (9) | ||
19.09.2018 - Moev Mol Heidehuuizen - TISP Mol | ||||||
H:03 | 3110 m | 0:59:32 | 19'08" | 2. (9) | ||
16.09.2018 - Regionale - Bokrijk - Bokrijk | ||||||
H:05 | 3900 m | 1:06:45 | 17'06" | 14. (17) | ||
09.09.2018 - Relais Inscriptions sur place - Les Fossés | ||||||
H:Short Difficult | 3920 m | 50 m | 1:10:54 | 18'05" | 7. (14) | |
06.09.2018 - Antwerp Orienteering Series 9 - Antwerpen Boekenbergpark | ||||||
Finale | 2000 m | 0:40:36 | 20'17" | 33. (42) | ||
06.09.2018 - Régularité militaire - Marche-en-Famenne | ||||||
05 | 4900 m | 1:25:28 | 17'26" | 15. (22) | ||
02.09.2018 - Chimay HOCup 2018 - Championnats de Belgique - Longue distance - Chimay - Bois Robert | ||||||
H70 | 3600 m | 100 m | 1:04:14 | 17'50" | 10. (14) | |
01.09.2018 - Chimay HOCup 2018 - Double Sprint / 1 - Chimay - Ville | ||||||
H:Moyen | 2100 m | 85 m | 0:32:45 | 15'35" | 20. (34) | |
01.09.2018 - Chimay HOCup 2018 - Double Sprint / 2 - Chimay - Ville | ||||||
H:Moyen | 1900 m | 80 m | 0:42:57 | 22'36" | 27. (34) | |
26.08.2018 - BK Clubaflossing - Vierveld | ||||||
Belgian club Relay | 2560 m | 0:37:49 | 14'46" | 0. (36) | ||
19.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 3 - Hechtelse Duinen | ||||||
H70 | 3870 m | 1:09:42 | 18'00" | 15. (18) | ||
18.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - Day 2 - Spiekelspade | ||||||
H70 | 3820 m | 0:58:18 | 15'15" | 14. (17) | ||
17.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 1 - Don Bosco Fitometer | ||||||
H70 | 3240 m | 0:49:26 | 15'15" | 15. (18) | ||
12.08.2018 - Hoevenzavel - Genk | ||||||
H:04 | 3530 m | 0:43:20 | 12'16" | 15. (21) | ||
05.08.2018 - Thuisblijverscross - Stadpark Turnhout | ||||||
H:03 | 3350 m | 0:45:35 | 13'36" | 12. (27) | ||
02.08.2018 - Antwerp Orienteering Series 8 - Antwerpen St. Anneke | ||||||
H:Moeilijk | 3730 m | 0:50:20 | 13'29" | 40. (46) | ||
28.07.2018 - Regionale - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:03 | 3500 m | 1:04:56 | 18'33" | 13. (20) | ||
01.07.2018 - ASOM - City Race - Ieper | ||||||
M ULTRAVET | 4830 m | 1:13:50 | 15'17" | 37. (48) | ||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 2 - Kortrijk | ||||||
M ULTRAVET | 2220 m | 0:33:06 | 14'54" | 34. (45) | ||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 1 WRE - Kortrijk | ||||||
M ULTRAVET | 2150 m | 0:32:08 | 14'56" | 38. (47) | ||
29.06.2018 - ASOM Training - Zonnebeke | ||||||
H:02 | 2580 m | 0:35:25 | 13'43" | 27. (32) | ||
24.06.2018 - VK Sprint - Hasselt | ||||||
H. Masters D | 2300 m | 0:29:14 | 12'42" | 8. (13) | ||
20.06.2018 - Lenteloop - Boxtel | ||||||
H:03 | 3500 m | 0:49:49 | 14'13" | 11. (13) | ||
17.06.2018 - Challenge Jean-Damien Schenkelaars - Terril de la Batterie | ||||||
H:Rouge | 3800 m | 190 m | 1:34:56 | 24'58" | 30. (36) | |
13.06.2018 - Lenteloop - RULHEYDE | ||||||
H:03 | 3100 m | 1:04:38 | 20'50" | 11. (16) | ||
10.06.2018 - NK relay - daginschrijving - Zwarte horst | ||||||
SD | 3800 m | 1:10:05 | 18'26" | 27. (43) | ||
07.06.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 6 Boelaerpark - Antwerpen - Boelaerpark | ||||||
Moeilijk | 4200 m | 0:54:01 | 12'51" | 52. (70) | ||
06.06.2018 - De Kluis - Sint-Joris-Weert | ||||||
H:03 | 3100 m | 0:50:22 | 16'14" | 8. (12) | ||
03.06.2018 - Diest - Diest | ||||||
H:05 | 3700 m | 1:03:12 | 17'04" | 17. (25) | ||
27.05.2018 - VVO-aflossing - Dagomlopen - Gent - Blaarmeersen | ||||||
H:02 | 4300 m | 1:22:35 | 19'12" | 6. (8) | ||
23.05.2018 - World Orienteering Day - Tessenderlo | ||||||
H:04 | 2940 m | 0:48:26 | 16'28" | 17. (18) | ||
21.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Bouillon City | ||||||
H70 | 3100 m | 1:06:32 | 21'27" | 21. (27) | ||
20.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Pussemange | ||||||
H70 | 4000 m | 1:01:00 | 15'15" | 18. (27) | ||
19.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Sugny | ||||||
H70 | 2800 m | 0:48:39 | 17'22" | 23. (27) | ||
16.05.2018 - Lenteloop Campus Vesta - Emblem | ||||||
H:03 | 2900 m | 1:00:40 | 20'55" | 11. (15) | ||
09.05.2018 - Lenteloop Genk City - GENK | ||||||
H:03 | 3200 m | 1:08:29 | 21'24" | 6. (12) | ||
06.05.2018 - Nationale Sprint Mons - Mons | ||||||
H70 | 2000 m | 0:40:31 | 20'15" | 7. (11) | ||
05.05.2018 - Spéciale - Ghlin - Ghlin | ||||||
H:Rouge - Bleu | 3600 m | 0:45:39 | 12'40" | 5. (12) | ||
03.05.2018 - AOS 5 - Antwerpen Luchtbal | ||||||
H:Moeilijk | 3050 m | 0:52:54 | 17'20" | 38. (45) | ||
01.05.2018 - Vlaams kampioenschap Sprint - WESTERLO | ||||||
H. Masters D | 1800 m | 0:22:31 | 12'30" | 7. (11) | ||
29.04.2018 - Nationale midden afstand - Melberg - Zillebos - Genk | ||||||
H70 | 3500 m | 1:11:39 | 20'28" | 9. (16) | ||
25.04.2018 - Lenteloop Dommelhof-Pelter Rally - Neerpelt | ||||||
H:03 | 3450 m | 1:05:09 | 18'53" | 12. (25) | ||
22.04.2018 - Régionale La Julienne - La Julienne | ||||||
H:Noir court | 3200 m | 170 m | 1:15:40 | 23'38" | 11. (15) | |
19.04.2018 - MdBn 1C/1Gr - Leopoldsburg | ||||||
6 | 4500 m | 1:55:44 | 25'43" | 35. (40) | ||
15.04.2018 - Sledderlo - Genk | ||||||
H:05 | 4100 m | 1:08:14 | 16'38" | 18. (24) | ||
12.04.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 4 Antwerp Centrum - Antwerpen | ||||||
H:AOS | 3280 m | 0:48:13 | 14'42" | 64. (79) | ||
09.04.2018 - Camp O Ardenne - Herbeumont | ||||||
H:Noir court | 4100 m | 205 m | 1:26:13 | 21'01" | 13. (20) | |
08.04.2018 - Camp O Ardenne - Rossart | ||||||
H:Bleu | 3400 m | 45 m | 0:44:51 | 13'11" | 4. (9) | |
07.04.2018 - Camp O Ardenne - Straimont | ||||||
H:Bleu | 3700 m | 100 m | 1:00:08 | 16'15" | 2. (7) | |
02.04.2018 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:06 | 2750 m | 0:49:32 | 18'00" | 8. (19) | ||
29.03.2018 - Challenge Autmans 2018 - EUPEN Schönefeld | ||||||
OPEN | 5800 m | 110 m | NCL | |||
25.03.2018 - Nationale ABSO - Esneux-Sud | ||||||
H70 | 3200 m | 75 m | 1:01:22 | 19'10" | 11. (16) | |
24.03.2018 - Régionale 5 Couleurs - Nord | ||||||
H:Bleu | 2600 m | 90 m | 0:47:35 | 18'18" | 3. (7) | |
22.03.2018 - Wisselbeker Kamp van Beverlo - LEOPOLDSBURG | ||||||
6 | 4200 m | 1:18:04 | 18'35" | 14. (41) | ||
18.03.2018 - Regionale Be-Mine - Beringen Mijn | ||||||
H:04 | 2800 m | 0:51:32 | 18'24" | 11. (18) | ||
17.03.2018 - BM Nacht - Hahnenberg | ||||||
H. Masters D | 2940 m | 70 m | 0:00:00 | -- (6) | ||
08.03.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 3 Galgenweel - Antwerpen | ||||||
H:Gemakkelijk | 2650 m | 0:40:44 | 15'22" | 9. (13) | ||
08.03.2018 - Régularité militaire regelmatigheid - Spa | ||||||
6 | 4400 m | 110 m | 1:27:43 | 19'56" | 17. (22) | |
25.02.2018 - BK Middle - Hooggoed - Aalter | ||||||
H70 | 3310 m | 0:48:20 | 14'36" | -- (13) | ||
24.02.2018 - Vagevuurbos - Beernem | ||||||
H:03 | 0:24:34 | 9. (12) | ||||
23.02.2018 - Avondoriëntatie Sanicol - Leopoldsburg | ||||||
H:03 | 3700 m | 1:27:45 | 23'42" | 11. (12) | ||
18.02.2018 - VALENTIJN WINTERCRITERIUM - WITGOOR - DESSEL | ||||||
H:06 | 3500 m | 0:51:21 | 14'40" | 7. (19) | ||
11.02.2018 - Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:06 | 2770 m | 0:35:35 | 12'50" | 5. (15) | ||
08.02.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 2 Park Spoor Noord - Antwerpen | ||||||
H:Gemakkelijk | 2690 m | 0:35:13 | 13'05" | 6. (7) | ||
04.02.2018 - Hertberg - Herselt | ||||||
H:06 | 3200 m | 0:56:45 | 17'44" | 8. (15) | ||
28.01.2018 - Wintercriterium - De Klinge | ||||||
H:06 | 3600 m | 0:48:49 | 13'33" | 10. (14) | ||
26.01.2018 - Avondcriterium BRASEL - DESSEL | ||||||
H:03 | 3100 m | 1:07:28 | 21'45" | 9. (12) | ||
25.01.2018 - challenge Comd Prov Hainaut - baudour | ||||||
6 | 4500 m | 1:09:27 | 15'25" | 7. (10) | ||
21.01.2018 - Geneberg - Ham | ||||||
H:06 | 4090 m | 1:03:34 | 15'32" | 12. (27) | ||
14.01.2018 - Wintercriterium Koersel 't Fonteintje - KOERSEL | ||||||
H:06 | 3200 m | 0:46:40 | 14'35" | 4. (24) | ||
12.01.2018 - REGULARITE MILITAIRE HAMOIS - Hamois | ||||||
6 | 4000 m | 60 m | 1:09:08 | 17'16" | 5. (12) | |
11.01.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 1 - Antwerpen | ||||||
H:Moeilijk | 3350 m | 0:55:29 | 16'33" | 29. (30) | ||
07.01.2018 - Ploegenwedstrijd - Gerhagen | ||||||
H:06 | 2900 m | 0:36:44 | 12'40" | 6. (20) | ||
05.01.2018 - JENEVERCROSS - KESSELSE HEIDE | ||||||
H:03 | 3200 m | 0:44:11 | 13'48" | 7. (14) |