WebRes.helga-o.com |
29.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 4 - Koersel-Fonteintje | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
LD | 7950 m | 1:14:44 | 9'24" | 19. (42) | ||
26.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 1 - Hoge Mouw | ||||||
LD | 7300 m | 1:01:14 | 8'23" | 15. (30) | ||
08.12.2019 - Individueel herfstwisselbeker - HECHTEL | ||||||
D:Oro-Hydro 5 | 4070 m | 1:06:11 | 16'15" | -- (6) | ||
04.12.2019 - Memorial Day - Het Giels Bos | ||||||
D:01 | 6240 m | 1:08:19 | 10'56" | 5. (5) | ||
14.11.2019 - Antwerp Orienteering Series 11 - Stadspark - Antwerpen | ||||||
D:2 | 1390 m | 0:12:01 | 8'38" | 2. (8) | ||
D:1 | 1500 m | 0:16:38 | 11'05" | 1. (7) | ||
20.10.2019 - OV Kampioenschap Midden - De Elsakker | ||||||
D. Open | 5000 m | 0:52:09 | 10'25" | 2. (8) | ||
13.10.2019 - City Race Maastricht - Maastricht | ||||||
D21 | 7800 m | 0:48:00 | 6'09" | 4. (17) | ||
29.09.2019 - Wisselbeker Staepelaere - Masy Zuid | ||||||
H. Open | 5770 m | 0:37:26 | 6'29" | 22. (52) | ||
26.09.2019 - HOS6-Kiewit - Hasselt | ||||||
D:6km | 6000 m | 0:38:17 | 6'22" | 2. (3) | ||
15.09.2019 - BK RELAY - GENK | ||||||
D. Open | 6840 m | 1:02:09 | 9'05" | 1. (11) | ||
12.09.2019 - Antwerp Orienteering Series 9 - Antwerpen Centrum - Antwerpen | ||||||
Lang | 3250 m | 0:23:18 | 7'10" | 10. (33) | ||
Kort | 2300 m | 0:16:43 | 7'16" | 4. (14) | ||
29.08.2019 - HOS 5 - Centrum - Hasselt | ||||||
D:6km | 5920 m | 0:49:01 | 8'16" | 1. (7) | ||
25.08.2019 - Championnat de Belgique Interclubs - SPA - Sources | ||||||
DE | 9680 m | 285 m | NCL | |||
18.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
DE | 8020 m | 1:34:13 | 11'44" | 8. (8) | ||
17.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
DE | 8000 m | 1:17:51 | 9'43" | 5. (8) | ||
16.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
DE | 8240 m | 1:14:50 | 9'04" | 3. (8) | ||
15.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
DE | 6270 m | 1:18:02 | 12'26" | 6. (7) | ||
08.08.2019 - Antwerp Orienteering Series 8 - Kiel - Antwerpen | ||||||
D:Course 4 | 1390 m | 0:09:00 | 6'28" | 1. (9) | ||
D:Course 3 | 1220 m | 0:06:40 | 5'27" | 1. (10) | ||
D:Course 2 | 1300 m | 0:08:07 | 6'14" | 1. (13) | ||
D:Course 1 | 1290 m | 0:08:03 | 6'14" | 2. (12) | ||
04.08.2019 - Thuisblijverscross - Konijnenberg - Vosselaar | ||||||
D:Technisch - 6Km | 6110 m | 0:45:08 | 7'23" | 2. (8) | ||
11.07.2019 - Antwerp Orienteering Series 7 - Burcht - Burcht | ||||||
Course 1 | 2930 m | 0:28:33 | 9'44" | 8. (60) | ||
30.06.2019 - ASOM - Sunday City Race - Oostende | ||||||
W ELITE | 2580 m | 0:18:50 | 7'17" | 34. (55) | ||
29.06.2019 - ASOM - Saturday Sprint 2 - Oostende | ||||||
W ELITE | 2720 m | 0:17:54 | 6'34" | 8. (25) | ||
29.06.2019 - ASOM - Saturday Sprint 1 - Oostende | ||||||
W ELITE | 2530 m | 0:18:43 | 7'23" | 3. (19) | ||
29.06.2019 - ASOM Knock Out Quali - Oostende | ||||||
Women Heat 1 | 1950 m | 0:14:38 | 7'30" | 6. (8) | ||
27.06.2019 - HOS 3 - Banneux - Hasselt | ||||||
D:3km | 3060 m | 0:22:42 | 7'25" | 1. (16) | ||
23.06.2019 - Belgian Club Relay - Vielsalm - So Bêchefa | ||||||
Belgian club Relay | 4900 m | 1:04:07 | 13'05" | 26. (42) | ||
13.06.2019 - AOS 6 Arena - Antwerpen | ||||||
3. Omloop | 1490 m | 0:11:29 | 7'42" | 8. (42) | ||
2. Omloop | 1500 m | 0:11:56 | 7'57" | 8. (43) | ||
1. Omloop | 1400 m | 0:10:14 | 7'18" | 12. (48) | ||
10.06.2019 - Belgium 3 days - Day 3 - Marche - en - Famenne | ||||||
DE | 5250 m | 1:04:41 | 12'19" | 13. (20) | ||
09.06.2019 - Belgium 3 days - Day 2 - Marche - en - Famenne | ||||||
DE | 7960 m | 1:43:04 | 12'56" | 17. (20) | ||
08.06.2019 - Belgium 3 days - Day 1 - Marche - en - Famenne | ||||||
DE | 8320 m | 1:27:46 | 10'32" | 14. (22) | ||
02.06.2019 - 2 Daagse van Brabant - Vlierden | ||||||
D21 | 6800 m | 1:16:44 | 11'17" | 7. (14) | ||
01.06.2019 - 2 Daagse van Brabant - Vlierden | ||||||
D21 | 7000 m | 1:17:54 | 11'07" | 7. (13) | ||
23.05.2019 - HOS 2 - Hasselt Orienteering Series - Heilig Hartwijk | ||||||
D:6km | 6030 m | 0:48:38 | 8'03" | 2. (11) | ||
19.05.2019 - Antwerpen City Run - Antwerpen | ||||||
City Run 10K | 9000 m | 0:49:43 | 5'31" | 14. (65) | ||
15.05.2019 - Het Slagveld - Ham | ||||||
D:01 | 5770 m | 0:58:38 | 10'09" | 2. (6) | ||
09.05.2019 - AOS 5 Boelaerpark - Antwerpen | ||||||
2 | 1680 m | 0:11:41 | 6'57" | 10. (54) | ||
3 | 1580 m | 0:11:46 | 7'26" | 15. (48) | ||
1 | 1570 m | 0:11:04 | 7'02" | 14. (61) | ||
08.05.2019 - Lenteloop Arenbergpark - Leuven | ||||||
D:01 | 6510 m | 1:03:21 | 9'43" | 1. (2) | ||
05.05.2019 - Stads-O Geel - Geel | ||||||
D:01 | 6000 m | 1:06:21 | 11'03" | 1. (1) | ||
04.05.2019 - O- series Kempen 4 - CONGO - BALEN | ||||||
D:01 | 4020 m | 0:41:04 | 10'12" | 4. (11) | ||
01.05.2019 - Stads-O Turnhout - Turnhout | ||||||
D:03 | 6500 m | 0:46:44 | 7'11" | 2. (5) | ||
25.04.2019 - HOS - Runkst | ||||||
D:5km | 5220 m | 0:44:50 | 8'35" | -- (3) | ||
22.04.2019 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:05 | 4250 m | 1:42:35 | 24'08" | -- (27) | ||
11.04.2019 - AOS 4 - Luchtbal - Antwerpen | ||||||
Moeilijk | 3150 m | 0:25:21 | 8'02" | 23. (63) | ||
06.04.2019 - O series KEMPEN 3 - MOL | ||||||
D:01 | 3780 m | 0:40:41 | 10'45" | 1. (3) | ||
07.03.2019 - Antwerp Orienteering Series 3 - Rivierenhof | ||||||
Lang | 4050 m | 1:08:09 | 16'49" | 43. (54) | ||
07.02.2019 - AOS 2 - Antwerpen Wilrijkse Pleinen | ||||||
Kort | 2370 m | 0:57:02 | 24'03" | 11. (13) |