index

BELGIUM 3 DAYS - Day 2
Pussemange 20.5.2018
Balise 10

clublogo
HELGA Orienteering Software © Michael Hock
Contact/Remarks: lucheuninckx@skynet.be Info
Verifieer ecardnummer en categorie a.u.b.
Verifiez votre numéro de badge et votre catégories.v.p.
Check your class and ecard number, please.
We use EMIT, not SPORTIDENT !!!
Free starttimes for M/W-10 , M/W-10B, SE, SD, LE and LD
Départ libre por H/D-10, H/D-10 B, SE, SD, LE et LD
De deelnemers aan SD, SE, LE en LD zijn niet meer opgenomen in deze file. Ze zitten in de tweede PC. Ze hebbenook een nadere finish en registratie na de race.
Les participants aux courses LE, LD, SE en SD ne se trouvent plus dans ce fichier, mais dans un autre fichier. Ils ont aussi une arrivée différente.
The participants at the course LE, LD, SE and SD are no more in this file, but in an other one. The have also an other finsh.
Last updated: 17.05.2018 12:25:30

Classes D-10 D10B D-12 D-14 D-16 D-18 D-20 DE D21 DB D35 D40 D45 D50 D55 D60 D65 D70 D75 H-10 H10B H-12 H-14 H-16 H-18 H-20 HE H21 HB H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80
Clubs «» A B C D E F G H I K L M N O P Q R S T U V Y
Stages ALL 1 2 3
Total

D-10 (12)

227Fina BAATHGERTSV Jetzendorf#189454#00:00:00
228Lena BAATHGERTSV Jetzendorf#189461#00:00:00
292Aurore BRISEBOISBELHainaut O.C.#151679#00:00:00
511Janne HILLENBELOmega#225998#00:00:00
512Kato HILLENBELOmega#225997#00:00:00
242Marie Anne KOTECKÀFRAVALMO#189450#00:00:00
469Eloïse LOVENSBELC.O. Pégase#84481#00:00:00
179Laura MARTINFRAScapa Nancy Orientation#189437#00:00:00
374Anaïs MAZYBELC.O. Liège#198401#00:00:00
667Fin MYLLEBELhamok#232962#00:00:00
110Yara NATHOGEROC München#185177#00:00:00
322Charlotte PIRETBELHainaut O.C.#189381#00:00:00
Top

D10B (9)

556Jana BRIESBELK.O.L.#64449#00:00:00
542Ylva DAMMEIERGERSV Wannweil#232831#00:00:00
308Emilie LAMBERTBELHainaut O.C.#189377#00:00:00
577Lio LINTENBELK.O.L.#239346#00:00:00
272Violette MAYERESBELHermathenae#66913#00:00:00
217Loane SCHOULLERFRATout Azimut Fameck#233405#00:00:00
479Naïs SILLIENBELC.O. Pégase#231268#00:00:00
278Anne WILLEMSENSBELHermathenae#99027#00:00:00
736Ninthe WOLLESBELhamok#210568#00:00:00
Top

D-12 (18)

379Elvire PIERLOTBELC.O. Liège#198382#09:55:00
734Juliette VIDALBELTROL#185132#10:05:00
721Romane SENCEFRAVALMO#173005#10:07:00
731Juliette VANDEN DORPELBELHainaut O.C.#189384#10:09:00
426Lyna FRONHOFFSBELASUB#198159#10:13:00
129Katharina SASSGEROLF Mainz#189314#10:21:00
396Pauline PETITJEANBELHainaut O.C.#189380#10:25:00
534Lotta DAMMEIERGERSV Wannweil#227545#10:33:00
14Annkathrin KNOLLGERBielefelder TG#114900#10:37:00
611Noor DE MITSBELTROL#65045#10:43:00
108Leonie NATHOGEROC München#185147#11:01:00
694Zoé CORBIAUBELC.O. Liège#210242#11:03:00
270Louise MATTARTBELHermathenae#185190#11:07:00
519Kiara NIJSTBELOmega#64285#11:11:00
560Eline DEBAEREBELK.O.L.#220640#11:19:00
666Fee MYLLEBELhamok#183943#11:35:00
283Louise ARNOBELHainaut O.C.#210190#11:43:00
6Hanne MOURITSNEDARGUS#189487#12:03:00
Top

D-14 (16)

311Camille LAMBIOTTEBELHainaut O.C.#189257#10:07:00
668Jil MYLLEBELhamok#198943#10:43:00
566Lena GEENENBELK.O.L.#225995#10:47:00
313Clara LIPPOLISBELHainaut O.C.#189379#10:49:00
151Marlene FRITZGEROL-Team Filder#183355#10:53:00
149Julia FRITZGEROL-Team Filder#173641#10:57:00
65Hanaé GIROUFRAIndiv.#184815#11:11:00
318Ilenia MOLABELHainaut O.C.#189610#11:27:00
358Marie GILLETBELC.O. Liège#78470#11:33:00
394Camille PETITJEANBELHainaut O.C.#68827#11:39:00
8Nora MOURITSNEDARGUS#189485#11:49:00
306Léa INSTALLEBELHainaut O.C.#189376#11:53:00
587Maija TAILLIEUBELK.O.L.#204098#11:57:00
631Sarah ROOMANBELTROL#227465#12:05:00
730Lola PICHELGERGundelfinger Turnerschaft#239459#12:17:00
297Léane DE SMETBELHainaut O.C.#189595#12:25:00
Top

D-16 (11)

295Emma DE SMETBELHainaut O.C.#189609#10:16:00
417Laurence DEFRAIGNEBELASUB#198326#10:22:00
579Emma MAESBELK.O.L.#63676#10:56:00
279Emma WILLEMSENSBELHermathenae#185001#11:12:00
395Emma PETITJEANBELHainaut O.C.#151687#11:14:00
425Gaëlle FRONHOFFSBELASUB#198318#11:22:00
639Mit VAN BRUGGENBELTROL#185199#11:28:00
29Amandine MARIONSUICA Rosé#189474#11:30:00
707Florine DURIEUXBELAltaïr C.O.#224588#12:08:00
20Oriane HENRYFRAC.O. Strasbourg Europe#189543#12:16:00
656Anneleen KNOOPSBELhamok#199243#12:22:00
Top

D-18 (3)

326Emilie STREBELBELHainaut O.C.#198262#11:06:00
159Aude SANDEVOIRFRAOrientation Caennaise#210724#11:12:00
478Marine SILLIENBELC.O. Pégase#210548#11:52:00
Top

D-20 (2)

683Jolien VANDEBROEKBELhamok#225892#11:18:00
224Elise VANELFRATout Azimut Fameck#232987#11:22:00
Top

DE (15)

509Kim GEYPENBELOmega#239461#10:08:00
454Ronja FELLBELO.L.G. St. Vith ARDOC#130563#10:20:00
547Magalie MENDESFRANoyon course d' orientation#185055#10:32:00
385Fanny TILKINBELC.O. Liège#233295#10:36:00
671Greet OEYENBELhamok#183896#10:52:00
431Jessica LIMPACHBELASUB#198276#10:58:00
414Béatrice DE LONGUEVILLEBELASUB#233303#11:02:00
598Anna KRAJGEROLF Mainz#189279#11:08:00
124Beate MOESERGEROLF Mainz#189198#11:14:00
368Rosemonde LEONARDBELC.O. Liège#198146#11:30:00
365Dorota KOSINSKAPOLC.O. Liège#210246#11:34:00
328Hannah THIELSBELHainaut O.C.#185172#11:42:00
455Elisabeth HENKESBELO.L.G. St. Vith ARDOC#233287#12:00:00
388Severine VANDERMEULENBELC.O. Liège#224561#12:04:00
274Eléonore ROBINSONBELHermathenae#189571#12:18:00
Top

D21 (14)

157Sonja BORNERSUIOLV Zug#210729#10:08:00
472Rebecca MOLLONBELC.O. Pégase#198267#10:16:00
440Claire SANDEVOIRFRAASUB#233306#10:22:00
147Linda SCHRADERNEDOlifant#165193#10:42:00
62Marijke KLAASSENNEDHOC'93#186577#10:46:00
636Vanessa VAN BREEDAMBELTROL#196828#10:58:00
24Ariane BAETTIGSUICA Rosé#189501#11:06:00
61Tjitske BREIMERNEDHOC'93#186632#11:16:00
655Ellen HOUBENBELhamok#183722#11:28:00
568Kelly GYSENBELK.O.L.#227434#11:32:00
726Sonja VULAKLIJASRBASUB#239466#11:36:00
377Louise NYSSENBELC.O. Liège#68994#11:44:00
1Michela MARZOLINIITAA.S.D. OC Appennino#184725#12:00:00
35Kim TIREZBELCO COLMAR#173628#12:08:00
Top

DB (6)

216Coralie SCHOULLERFRATout Azimut Fameck#233403#10:18:00
99Maike MULLENDERBELO.L.G. St. Vith ARDOC#233308#10:38:00
33Anja POTVINBELCO COLMAR#172957#10:42:00
644Annelies VERMONDENBELTROL#64216#11:38:00
13Qiyi SUGERBerliner TSC#114898#12:02:00
22Stéphanie HENRYFRAC.O. Strasbourg Europe#189546#12:06:00
Top

D35 (11)

329Emilie TIMMERMANSBELHainaut O.C.#403703#10:10:00
604Ellen BOURGONJONBELTROL#231389#10:22:00
443Marie THIENPONDTBELASUB#198252#10:38:00
585Natascha SPATHMANNBELK.O.L.#198855#10:46:00
363Véronique HOCHETFRAC.O. Liège#210296#10:50:00
693Charline SADZOTBELC.O. Liège#210243#10:56:00
264Leslie CRETTELSBELHermathenae#66914#11:14:00
429Catherine HOOFDBELASUB#224558#11:30:00
298Marie DESTREEBELHainaut O.C.#239751#11:54:00
664Ellen MOLSBELhamok#64847#12:04:00
650Ariane DECRAMERBELhamok#225840#12:26:00
Top

D40 (30)

397Anne TIMMERMANSBELHainaut O.C.#151683#10:02:00
131Maria SASSGEROLF Mainz#189317#10:06:00
361Aline HERMANSBELC.O. Liège#210722#10:08:00
231Katrin LORENZ - BAATHGERTSV Jetzendorf#189457#10:12:00
299Christelle DETHYBELHainaut O.C.#129888#10:18:00
78Inga AUSEKLELATLuxembourg Orienteering Club#233408#10:24:00
420Laurence DRABSBELASUB#68782#10:28:00
335Alexandra VANDEN EYNDEBELHainaut O.C.#189385#10:34:00
70Lina BULOVAITĖLTUKOVZ#184836#10:40:00
349Valérie CLISSENBELC.O. Liège#151559#10:44:00
223Virgenie STEINFRATout Azimut Fameck#189307#10:48:00
727Larissa RANDNEDOlifant#151288#10:52:00
243Michaela KOTECKÀFRAVALMO#189542#11:00:00
432Vinciane MULPASBELASUB#224560#11:04:00
240Marie DESRUMAUXFRAVALMO#233410#11:08:00
347Kerstin BUCHACKERGERC.O. Liège#239540#11:20:00
401Cécilia DRUZETICFRARaid Orientation Paris#227542#11:26:00
28Barbara HUGELSHOFERSUICA Rosé#189475#11:34:00
675Elisabeth SCHUTJESBELhamok#239247#11:38:00
526Katrien TALLOENBELOmega#239357#11:42:00
305Johanne INSTALLEBELHainaut O.C.#233298#11:46:00
571Sofie HEUNINCKXBELK.O.L.#172958#11:48:00
701Florence LAGRANGEFRAbalise77 Fontaibleau Avon#184787#11:50:00
700Sandra OLIVIERFRAbalise77 Fontaibleau Avon#148000#11:58:00
111Merethe FRANCISDENOK HTF#232534#12:02:00
233Evelyn WIRTHGERTV 1901 Beaumarais#189462#12:08:00
330Julie TIMMERMANSBELHainaut O.C.#210227#12:14:00
483Laurence HRYCKOFRANoyon course d' orientation#185122#12:18:00
423An FREDERICKXBELASUB#239755#12:24:00
158Christine ANTOINEFRAOrientation Caennaise#210726#12:30:00
Top

D45 (30)

530Veerle TULLENEERSBELOmega#199843#09:54:00
120Miriam FERRARIGEROLF Mainz#189206#10:08:00
168Magalie TOURNEUXFRAOSCM Charleville Mezières#189642#10:10:00
171Stine ARNTZENNORSandefjord Orienteringsklubb#208739#10:14:00
458Sylvia HENNESBELO.L.G. St. Vith ARDOC#198150#10:20:00
188Emmanuelle BELLEFRASki Club Barr#189551#10:26:00
16Caroline KNOLLGERBielefelder TG#116394#10:30:00
406Laurence AUGHUETBELASUB#210523#10:34:00
183Galyna KULIKOVAGERSILIN#189567#10:44:00
345Florence BASTINBELC.O. Liège#224542#10:46:00
43Sheralee BAILEYGBRDartford#184885#10:50:00
493Line NYBAKKENFINEspoon Suunta#185828#10:52:00
367Hedwige LEJEUNEBELC.O. Liège#224606#10:58:00
266Véronique GOIREBELHermathenae#89974#11:02:00
343Renee HELLERNEDARGUS#184714#11:06:00
384Martine TAFFEIRENBELC.O. Liège#77221#11:10:00
549Nathalie GUENINFRAAnimation Sillery Orientation#184786#11:16:00
255Anke TEMPLINERFRAIndiv.#184814#11:20:00
437Nicole REVENCUBELASUB#232692#11:26:00
273Marie-Agnès PIQUERAYBELHermathenae#66920#11:32:00
505Angelique DE GRANDEBELOmega#199845#11:34:00
535Johanna DAMMEIERGERSV Wannweil#227546#11:40:00
563Virginie DEHULLUBELK.O.L.#204153#11:44:00
7Kristine MOURITSNEDARGUS#64790#11:46:00
627Kristel MERTENSBELTROL#196755#11:58:00
474Christel POULAINBELC.O. Pégase#66977#12:04:00
673Sophie PAREEBELhamok#194892#12:14:00
219Agnès SEGONDYFRATout Azimut Fameck#233407#12:20:00
140Ursula WEYSUIOLG Goldau#189488#12:24:00
83Elisabet WIRTZGERLuxembourg Orienteering Club#189464#12:30:00
Top

D50 (23)

421An DUYCKBELASUB#68770#10:09:00
123Anne Katrin KLARGEROLF Mainz#189201#10:13:00
336Isabelle WATELETBELHainaut O.C.#78309#10:19:00
457Maria HENKESBELO.L.G. St. Vith ARDOC#210340#10:25:00
444Cécile VAN BRUSSELBELASUB#232974#10:29:00
198Mietta GROENEVELDNEDThe Hague Orienteering Runners#88617#10:35:00
685Marijs VANDEWEYERBELhamok#189410#10:45:00
724Dominique LUYTSBELASUB#158489#10:49:00
665Greta MOLSBELhamok#225895#10:53:00
153Elvira WEINGARDGEROLV Steinberg#224507#10:57:00
698Laurence ROBYNFRAVALMO#68886#11:07:00
610Betty DE MEYERBELTROL#225944#11:11:00
150Kristine FRITZGEROL-Team Filder#182136#11:15:00
40Marie MORLONFRACSAG METZ#189494#11:19:00
430Carine LAMBEAUBELASUB#90032#11:23:00
210Sophie LOGÉFRATout Azimut Fameck#232983#11:27:00
71Annie EDIARNEDKOVZ#500314#11:31:00
433Claire MUYLLAERTBELASUB#233397#11:37:00
156Kathrin BORNERSUIOLV Zug#211032#11:43:00
286Valérie AUGHUETBELHainaut O.C.#232659#11:49:00
381Françoise RENARDBELC.O. Liège#198111#11:59:00
146Lina JASULAITYTELTUOlifant#196918#12:05:00
516Mia KINNAERBELOmega#184603#12:09:00
Top

D55 (29)

371Patricia MARCHAL-PIRARDBELC.O. Liège#210409#10:03:00
114Maria LÄNNEVALLSWEOK Roslagen#184923#10:05:00
538Sybille SCHACHGERSV Wannweil#227547#10:09:00
523Els PUTBELOmega#199848#10:13:00
521Sonia NYSBELOmega#196804#10:21:00
372Pascale MARTINFRAC.O. Liège#210244#10:29:00
484Ingelise BADENDENOK HTF#200698#10:33:00
187Inger SIMONSENDENSilkeborg OK#208954#10:39:00
410Jenny BUELENSBELASUB#119738#10:45:00
599Jane LAMBERTGBRSouthdowns Orienteers#220341#10:51:00
301Pascale FLAMIONBELHainaut O.C.#68825#11:01:00
740Joli WEHRLISUISwiss O Tours#189566#11:05:00
44Julie COLLINSGBRDartford#195604#11:09:00
498Annick ROUSEREZBELASUB#89953#11:15:00
596Hilde VERCAERENBELK.O.L.#114918#11:23:00
185Tove JAKOBSENDENSilkeborg OK#231332#11:29:00
546Myriam CORDEIRO MENDESFRANoyon course d' orientation#185137#11:35:00
4Marie Pierre COFFEFRAAC Beauchamp#210578#11:37:00
706Noëlle CHOPRIXBELAltaïr C.O.#119783#11:43:00
206Mireille HOFFFRATout Azimut Fameck#189295#11:47:00
48Gudrun ZWICKEGERDJK Vfl Willich#186720#11:51:00
10Sue PARKERGBRBerkshireOrienteers#483191#11:59:00
172Kari CHRISTIANSENNORSandefjord Orienteringsklubb#501221#12:03:00
643Linda VERBRAKENBELTROL#182134#12:09:00
348Muriel CHOUFFARTBELC.O. Liège#239548#12:13:00
506Marina DRIESENBELOmega#239351#12:15:00
132Gitta WEBERGEROLF Mainz#189322#12:21:00
427Bernadette GOVAERTSBELASUB#189574#12:23:00
133Kaethi BURKHARDSUIOLG Cordoba#184206#12:29:00
Top

D60 (18)

165Marie Thérèse ROSEFRAOSCM Charleville Mezières#189647#10:11:00
607Lily-Anne COLEBELTROL#193753#10:17:00
499Anita BAERTSBELBorasca#199198#10:25:00
195Nataliia OSTROVSKAUKRTeam Ostrovsky#189570#10:27:00
733Caty COLSONBELASUB#78233#10:31:00
686Julienne VANREUSELBELhamok#225936#10:35:00
386Bernadette VANDERMEULENBELC.O. Liège#224541#10:41:00
42Evelyne THIEBAUTFRACSAG METZ#189492#10:55:00
237Ariane TESSIERFRAUnion Sportive Melunaise#189554#11:19:00
582Odette MORETBELK.O.L.#220620#11:41:00
581Marie-Christine METTENBELK.O.L.#198392#11:45:00
142Alexandra WANNERGEROLG Siegerland#196693#11:55:00
584Simonne SILVIBELK.O.L.#220232#12:01:00
212Régine MOUCHETTEFRATout Azimut Fameck#233412#12:07:00
203Anna COLOMBIFRATout Azimut Fameck#210564#12:11:00
38Sylvie MARCHESINFRACSAG METZ#189473#12:19:00
524Marie QUISTHOUDTBELOmega#94296#12:27:00
80Maggie ROACHGBRLuxembourg Orienteering Club#502310#12:31:00
Top

D65 (16)

90Viera FIALOVASVKN.S.V. Amel#232043#10:14:00
95Elisabeth VLIEGENBELN.S.V. Amel#171531#10:18:00
380Agnès PONCELETBELC.O. Liège#67056#10:34:00
376Jacqueline MOREAU-SCUVEEBELC.O. Liège#219072#10:40:00
181Paulette POGUFRAScapa Nancy Orientation#189389#10:46:00
564Lisette EYKMANSBELK.O.L.#225938#10:48:00
552Annick LECOYERFRAVervins Orientation#119832#10:52:00
202Marie José BERGERFRATout Azimut Fameck#189306#11:04:00
190Lisbeth DAMSGAARDDENSollerod OK#182157#11:18:00
508Lieve FEYSBELOmega#64938#11:28:00
628Monica ROELINGNEDTROL#173111#11:32:00
619Lieve GEENSBELTROL#220515#11:40:00
629Annie ROMBOUTNEDTROL#501604#12:00:00
75Foley-Fisher BARBARAIRLLagan Valley Orienteers#210567#12:04:00
263Françoise CHATELAIN-NANOUXBELHermathenae#66895#12:10:00
249Martine ROBERTFRAVesoul Haute Saône orientation#189443#12:24:00
Top

D70 (9)

31Nicole BLASCOFRAClub Athlétique de Condat#186460#10:04:00
670Danielle NOLENSBELhamok#209806#10:10:00
551Nicole RICHARDFRAVervins Orientation#189441#10:22:00
169Françoise FRANTZFRAQuimper Orientation#199225#11:00:00
176Nicole BASTIEN FATHFRAScapa Nancy Orientation#189387#11:10:00
117Marianne LYKKINGDENOK73 Gladsaxe#179244#11:24:00
468Monique DEFFENSEBELC.O. Pégase#210562#11:44:00
56Margrit EGGLISUIFuersten OK Ettingen#48723#11:52:00
409Marie-Christine BLANCHEBELASUB#233305#12:06:00
Top

D75 (2)

254Ruth RHODESGBRMoledowns#221177#10:32:00
144Erica HUGGLERSUIOLG Stäfa#196834#11:34:00
Top

H-10 (9)

96Louis BASTINBELO.L.G. St. Vith ARDOC#233309#00:00:00
260Victor BROUWIERBELHermathenae#210551#00:00:00
562Thomas DEBAEREBELK.O.L.#211140#00:00:00
400Maxime DRUZETICFRARaid Orientation Paris#227538#00:00:00
514Nathan JANSENBELOmega#199866#00:00:00
515Thomas JANSENBELOmega#199861#00:00:00
241Jachym KOTECKYFRAVALMO#189449#00:00:00
222Victor STEINFRATout Azimut Fameck#233404#00:00:00
232Daniel WIRTHGERTV 1901 Beaumarais#189463#00:00:00
Top

H10B (14)

262Loïc CHATELAINBELHermathenae#66894#00:00:00
613Viek DE MITSBELTROL#231288#00:00:00
651Kobe DEFERMBELhamok#232830#00:00:00
19Axel HENRYFRAC.O. Strasbourg Europe#189458#00:00:00
74Sacha KURTNEDKOVZ#64771#00:00:00
739Numa LAMBERTBELHainaut O.C.#184889#00:00:00
578Senne LINTENBELK.O.L.#232833#00:00:00
319Emile PASQUASYBELHainaut O.C.#232662#00:00:00
323Mathias PIRETBELHainaut O.C.#189382#00:00:00
63Ronald ROOSNEDHOC'93#186571#00:00:00
637Cas VAN BRUGGENBELTROL#501481#00:00:00
236Tobias WIRTHGERTV 1901 Beaumarais#189504#00:00:00
85Matthias WIRTZGERLuxembourg Orienteering Club#189471#00:00:00
737Thor WOLLESBELhamok#225932#00:00:00
Top

H-12 (18)

612Thor DE MITSBELTROL#210023#10:01:00
84Jakob WIRTZGERLuxembourg Orienteering Club#189470#10:17:00
215Colin SCHOULLERFRATout Azimut Fameck#233413#10:29:00
290Oscar BOURGEOISBELHainaut O.C.#189452#10:41:00
229Ole Magnus BAATHGERTSV Jetzendorf#189456#10:45:00
477Gauthier SILLIENBELC.O. Pégase#189577#10:49:00
375Arnaud MAZYBELC.O. Liège#189585#10:53:00
293Colin BRISEBOISBELHainaut O.C.#130339#10:57:00
565Jarno GEENENBELK.O.L.#185053#11:05:00
470Florentin LOVENSBELC.O. Pégase#189581#11:15:00
325Titouan PIRETBELHainaut O.C.#189383#11:23:00
465Janoé SEPULCHREBELO.L.G. St. Vith ARDOC#233285#11:31:00
258Mathis BROUWIERBELHermathenae#210555#11:39:00
199Odin GROENEVELDNEDThe Hague Orienteering Runners#189556#11:47:00
136Loris WEYSUIOLG Goldau#189481#11:51:00
399Alexandre DRUZETICFRARaid Orientation Paris#210604#11:55:00
480Nathan SILLIENBELC.O. Pégase#189639#11:59:00
310Timothée LAMBERTBELHainaut O.C.#189378#12:07:00
Top

H-14 (13)

614Wolf DE MITSBELTROL#196867#10:02:00
214Thomas SCHOULLERFRATout Azimut Fameck#233402#10:12:00
127Jannik SASSGEROLF Mainz#189388#10:24:00
139Timon WEYSUIOLG Goldau#189489#10:28:00
234Jakob WIRTHGERTV 1901 Beaumarais#189460#10:32:00
15Anton KNOLLGERBielefelder TG#114907#10:36:00
280Jonas WILLEMSENSBELHermathenae#184945#10:48:00
641Toon VAN BRUGGENBELTROL#185128#10:54:00
317Everic MISTIAENBELHainaut O.C.#189596#11:00:00
289Louis BOURGEOISBELHainaut O.C.#119748#11:08:00
86Paul WIRTZGERLuxembourg Orienteering Club#189476#11:18:00
221Raphael STEINFRATout Azimut Fameck#232982#11:24:00
632Joris SMETBELTROL#148389#11:42:00
Top

H-16 (15)

529Liam THIELSBELOmega#227471#09:54:00
275Antoine VANSPAUWENBELHermathenae#184928#10:05:00
327Giulyan STREBELBELHainaut O.C.#189607#10:12:00
536Per DAMMEIERGERSV Wannweil#232937#10:28:00
288Louis BOLLAERTSBELHainaut O.C.#189483#10:50:00
404Gaël AMERIJCKXBELASUB#233401#10:54:00
135Florin WEYSUIOLG Goldau#189482#11:02:00
204Romain DISCHERFRATout Azimut Fameck#198432#11:10:00
268Antoine MATTARTBELHermathenae#185162#11:20:00
307Matthias INSTALLEBELHainaut O.C.#151663#11:24:00
66Mathurin GIROUFRAIndiv.#184822#11:40:00
312Donovan LERATBELHainaut O.C.#198263#11:50:00
586Lasse TAILLIEUBELK.O.L.#204101#11:54:00
485Louis HONORE JENSENDENOK HTF#201742#12:04:00
357Justin GILLETBELC.O. Liège#78471#12:16:00
Top

H-18 (13)

332Aurélien VAN AERSCHOTBELHainaut O.C.#189594#10:11:00
121Alexander GÖRKEGEROLF Mainz#210613#10:29:00
257Martin BARBIERBELHermathenae#233414#10:37:00
548Ben SCHWEIKERGERSV Wannweil#173535#10:41:00
125Maximilian POPPGEROLF Mainz#189193#10:45:00
130Kolya SASSGEROLF Mainz#189316#10:53:00
402Cédric AMERIJCKXBELASUB#232592#10:55:00
137Sven WEYSUIOLG Goldau#189480#11:03:00
518Matijs LOECKXBELOmega#198940#11:11:00
284Simon ARNOBELHainaut O.C.#210195#11:19:00
659Thomas KNOOPSBELhamok#173566#11:35:00
277Simon VANSPAUWENBELHermathenae#114895#11:45:00
355Guillaume EYENBELC.O. Liège#198144#11:57:00
Top

H-20 (1)

657Dimitry KNOOPSBELhamok#189301#10:31:00
Top

HE (29)

618Winston FRANSSENBELTROL#199035#10:02:00
525Joost TALLOENBELOmega#239460#10:06:00
723Thibaut DERENNEBELHermathenae#114762#10:11:00
369François LETAWEBELC.O. Liège#210245#10:19:00
418Gilles DELMEEBELASUB#224559#10:23:00
352Clément DEMEUSEBELC.O. Liège#198110#10:27:00
154François BORNERSUIOLV Zug#211061#10:31:00
681Thomas VAN DER KLEIJBELhamok#198856#10:35:00
81Oleksandr RYBAKOVUKRLuxembourg Orienteering Club#189465#10:39:00
597Karsten BLUMEGERBerliner TSC#114747#10:43:00
436Yannick POULAINFRAASUB#67035#10:51:00
573Martijn HUSBELK.O.L.#227433#10:55:00
446François VAN DER OUDERAABELASUB#232588#10:59:00
663Victor MELLEBEEKBELhamok#199233#11:03:00
715Benjamin HOFMANSBELASUB#90031#11:07:00
654Jeroen HOEKXBELhamok#172941#11:11:00
340Sébastien HENROTTEBELSUD O LUX#219082#11:19:00
267Maxime LAVALBELHermathenae#85869#11:25:00
449Christian BASTINBELO.L.G. St. Vith ARDOC#219087#11:29:00
346Tristan BLOEMENBELC.O. Liège#168950#11:33:00
161Luc SANDEVOIRFRAOrientation Caennaise#210074#11:37:00
580Bert MARIENBELK.O.L.#63670#11:41:00
617Desmond FRANSSENBELTROL#173446#11:45:00
337Jean-François DEBENBELSUD O LUX#189569#11:55:00
155Joël BORNERSUIOLV Zug#211056#11:59:00
320Fabien PASQUASYBELHainaut O.C.#239754#12:03:00
696Marvin GOERICKEGERBerliner TSC#222528#12:07:00
364Jérôme JACOBSBELC.O. Liège#198145#12:11:00
679Dries VAN DER KLEIJBELhamok#199247#12:19:00
Top

H21 (11)

540Jonathan SCHACHGERSV Wannweil#232942#10:12:00
69Daniel SANCHEZ GARRIDOGERKölner O team#184834#10:30:00
475Toulouse SEBASTIANBELC.O. Pégase#198271#10:34:00
510Tom GEYPENBELOmega#63674#10:38:00
692Sebastiaan KOUWENHOVENNEDIndiv.#184810#10:42:00
539Jacob SCHACHGERSV Wannweil#232955#10:50:00
101Thomas BREDOBELO.L.V. Eifel#186566#10:54:00
606Dieter COENBELTROL#173478#11:06:00
467Julien DACHEBELC.O. Pégase#210455#11:12:00
351Florian DEMBLONBELC.O. Liège#232596#11:16:00
544Bruno NADELSTRUMPFGERSV Wannweil#189484#11:38:00
Top

HB (12)

281Raphael WILLEMSENSBELHermathenae#184941#10:11:00
291Sébastien BOURGEOISBELHainaut O.C.#189459#10:19:00
451Mike BRULSBELO.L.G. St. Vith ARDOC#224510#10:31:00
714Laurent BERNARDBELASUB#232654#10:39:00
21Stephane HENRYFRAC.O. Strasbourg Europe#189544#10:45:00
218Olivier SCHOULLERFRATout Azimut Fameck#232988#10:49:00
520Tino NIJSTBELOmega#185197#11:11:00
2Davide VALPIANIITAA.S.D. OC Appennino#183940#11:23:00
717Ivan BATCHEVNEDKOVZ#185120#11:45:00
106William TONNEAUBELO.L.V. Eifel#68754#11:55:00
448John WILHELMSFINASUB#233307#12:15:00
25Michael BAETTIGSUICA Rosé#189499#12:21:00
Top

H35 (21)

162Holger KOHRGEROLG SAAR#505340#10:15:00
680Jeroen VAN DER KLEIJBELhamok#232832#10:23:00
557Wim BRIESBELK.O.L.#185111#10:27:00
12Tobias SCHWARTZGERBerliner TSC#114751#10:35:00
466Michel SEPULCHREBELO.L.G. St. Vith ARDOC#219088#10:39:00
624Igor KISELEVRUSTROL#93456#10:45:00
716Ronald SOMERSNEDK.O.L.#239355#10:49:00
439Mathieu ROTHBELASUB#198253#10:55:00
271Patrick MAYERESBELHermathenae#66915#11:01:00
569Dries HEUNINCKXBELK.O.L.#209750#11:07:00
109Ronny NATHOGEROC München#185152#11:11:00
412Jean-Baptiste COLOMBFRAASUB#90119#11:15:00
200Romain LAGNYFRATous Azimuts Douai#189557#11:19:00
408Christophe BERNARDBELASUB#233304#11:27:00
677Dieter SELSBELhamok#184086#11:35:00
688Thomas ENGELBEENBELK.O.L.#227464#11:39:00
738François VELDEKENSBELASUB#232657#11:45:00
92Stephan HANSBELN.S.V. Amel#67145#11:49:00
725Vladan VUJAKLIJASRBASUB#239465#12:17:00
537Sacha DAMMEIERGERSV Wannweil#227552#12:25:00
239Guillem COQUELETFRAVALMO#189541#12:29:00
Top

H40 (31)

97Michel BASTINBELO.L.G. St. Vith ARDOC#198151#09:50:00
282Stephane WILLEMSENSBELHermathenae#114808#10:02:00
735Kristof WOLLESBELhamok#239250#10:06:00
481Nicolas SILLIENBELC.O. Pégase#232670#10:10:00
497Simo MARTOMAAFINKalevan Rasti#502839#10:12:00
373Alain MAZYBELC.O. Liège#210356#10:22:00
259Michaël BROUWIERBELHermathenae#184936#10:24:00
296Frédéric DE SMETBELHainaut O.C.#198258#10:26:00
424Alistair FRONHOFFSDENASUB#68783#10:34:00
36Nelson MOTAPORC.C.Orientaçao do Minho#114734#10:40:00
324Olivier PIRETBELHainaut O.C.#151686#10:44:00
359Quentin GILLETBELC.O. Liège#198216#10:50:00
460Patrick HOCKBELO.L.G. St. Vith ARDOC#233391#10:54:00
575Dolf LEPPENSBELK.O.L.#196943#11:00:00
676Stefaan SCHUTJESBELhamok#225933#11:06:00
711Roelof POSTHOUWERNEDMINOR#239463#11:10:00
561Filiep DEBAEREBELK.O.L.#240694#11:12:00
59Mathieu POTTIERFRAGuyancourt Orientation 78#186574#11:18:00
720Stephane SENCEFRAVALMO#172972#11:22:00
669Pascal MYLLEBELhamok#198407#11:26:00
285Yves ARNOBELHainaut O.C.#189611#11:32:00
728Michel VAN DONGENNEDOlifant#172218#11:38:00
513Kim JANSENBELOmega#199856#11:46:00
93Freddy SCHWALLBELN.S.V. Amel#171542#11:52:00
17Thies KNOLLGERBielefelder TG#114903#11:56:00
482Vincent SILLIENBELC.O. Pégase#130118#12:06:00
703Stéphane GALLYFRAbalise77 Fontaibleau Avon#184785#12:10:00
304Cédric INSTALLEBELHainaut O.C.#130340#12:16:00
309François LAMBERTBELHainaut O.C.#189605#12:22:00
82Christopher SCOTTGBRLuxembourg Orienteering Club#219084#12:26:00
244Ondrej KOTECKYFRAVALMO#189453#12:30:00
Top

H45 (32)

504Koen CROONSBELOmega#239352#09:57:00
226Michael BIALLYGERTSV Ipsheim#189553#10:01:00
719Gerald SOUWEINEBELASUB#68956#10:05:00
77Frédéric ROBINETBELLES CROS#185142#10:09:00
269Eric MATTARTBELHermathenae#185045#10:15:00
640Rik VAN BRUGGENBELTROL#196906#10:19:00
128Jorn SASSGEROLF Mainz#189436#10:21:00
459Michael HOCKBELO.L.G. St. Vith ARDOC#189616#10:25:00
47Andreas MALTIGGERDJK Adler 07 Bottrop#186512#10:31:00
453Olivier CHATTLAINBELO.L.G. St. Vith ARDOC#198152#10:35:00
398Stephane DRUZETICFRARaid Orientation Paris#227463#10:43:00
403Christophe AMERIJCKXBELASUB#232656#10:49:00
73Ralph KURTGERKOVZ#181405#10:57:00
615Yves DE MITSBELTROL#231224#10:59:00
517Frederik LOECKXBELOmega#227468#11:01:00
699Romuald CHARLIERFRAOSCM Charleville Mezières#189197#11:07:00
658Steffen KNOOPSBELhamok#158480#11:15:00
314David LIPPOLISBELHainaut O.C.#233300#11:27:00
256Christophe BARBIERBELHermathenae#210514#11:29:00
107Tiziano BOIANISUIO-92 Piano di Magadino#184942#11:31:00
302Yves GOMREEBELHainaut O.C.#210196#11:33:00
112Kenneth G. PETERSENDENOK HTF#232533#11:37:00
5Marco MENSINKNEDARGUS#64791#11:39:00
633Kurt SMETBELTROL#408029#11:43:00
220Nicolas STEINFRATout Azimut Fameck#189299#11:47:00
646Wim VERVOORTBELTROL#220614#11:51:00
543Werner LUTZGERSV Wannweil#239464#11:53:00
197Olaf BINSCHNEDThe Hague Orienteering Runners#88618#11:55:00
630Rudy ROOMANBELTROL#220613#11:59:00
180Pascal MARTINFRAScapa Nancy Orientation#189641#12:03:00
732Pierre CIPARISSEBELC.O. Pégase#67194#12:09:00
729Rolf WÜSTENHAGENSUIGundelfinger Turnerschaft#2400693#12:13:00
Top

H50 (54)

339Marc DEPAUEBELSUD O LUX#67080#10:03:00
235Robert WIRTHGERTV 1901 Beaumarais#189505#10:05:00
471Jean-Philippe LOVENSBELC.O. Pégase#210550#10:07:00
138Thomas WEYSUIOLG Goldau#189490#10:09:00
353Pierre-Emmanuel DEMEUSEBELC.O. Liège#198028#10:13:00
230Veikko BAATHGERTSV Jetzendorf#189503#10:17:00
342Iwan VISBELSUD O LUX#90090#10:21:00
405Marc ARNARDIBELASUB#233400#10:23:00
722Martin GENTGERIndiv.#178378#10:25:00
416Benoît DEFRAIGNEBELASUB#232701#10:27:00
68Michael MARGOLINGERKölner O team#184832#10:35:00
492Fabien SCORNICIELBELC.O. Militaire Belge#92664#10:37:00
438Richard ROBINSONBELASUB#171371#10:41:00
718Steven JOCHEMSNEDKOVZ#181037#10:43:00
9Simon PARKERGBRBerkshireOrienteers#114906#10:47:00
246Philippe PAPINFRAVALMO#189448#10:51:00
276Frank VANSPAUWENBELHermathenae#114764#10:53:00
209Robert LOGEFRATout Azimut Fameck#189283#10:55:00
251Fabien GRUSELLEFRAAssociation Sportive de l 'IGN#184809#10:57:00
126Stefan RÖHLGEROLF Mainz#189194#10:59:00
660Henrik LISBYDENhamok#66451#11:01:00
119Eyke DIEHRGEROLF Mainz#189199#11:03:00
507Roger DULIEUBELOmega#94350#11:05:00
697Marc GEIRNARTFRAVALMO#189447#11:07:00
645Karl VERVOORTBELTROL#225887#11:15:00
689Klemens JANISCHOWSKYGEROLG Regensburg#158476#11:17:00
713Martin NOLTEGERO.L.V. Eifel#211141#11:19:00
550Olivier GUENINFRAAnimation Sillery Orientation#184784#11:21:00
51Antoine PAULFRAEpernay Nature et Sport#210241#11:25:00
708Pierre-Michel DURIEUXBELAltaïr C.O.#232667#11:27:00
193Christian WEHRLISUISwiss O Tours#189550#11:29:00
91Alain GENTENBELN.S.V. Amel#78468#11:31:00
294Jean-Pol BRISEBOISBELHainaut O.C.#189606#11:35:00
134Martin BURKHARDSUIOLG Cordoba#184205#11:39:00
30Jean Claude MARIONSUICA Rosé#189478#11:43:00
189Pascal BELLEFRASki Club Barr#189548#11:47:00
620Francis GLASSÉEBELTROL#77608#11:49:00
163Thierry JAUVAINFRAOSCM Charleville Mezières#189196#11:51:00
642Erik VAN DYCKBELTROL#501371#11:53:00
333Jean-Bernard VAN AERSCHOTBELHainaut O.C.#198261#11:57:00
682Eric VANDEBROEKBELhamok#81586#11:59:00
67Jan BOUWMANGERKölner O team#502522#12:01:00
148Michael BOHSMANGEROL-Team Filder#173627#12:03:00
621Dirk GOOSSENSBELTROL#408484#12:05:00
58Mario ALVARESPORGD4C#186593#12:07:00
502Rudi AERTSBELOmega#184931#12:09:00
225Luc VANELFRATout Azimut Fameck#233406#12:11:00
173Trond FOSSNORSandefjord Orienteringsklubb#205484#12:13:00
702Martin SCHAFFNERSUIOLK Piz Hasi#173563#12:17:00
88Serge BAERTBELN.S.V. Amel#65190#12:19:00
174Oskar KAALOYNORSandefjord Orienteringsklubb#174874#12:23:00
87Jonas WOLFFFINLuxembourg Orienteering Club#231336#12:27:00
94Robert THEISSBELN.S.V. Amel#232051#12:29:00
34Guy TIREZBELCO COLMAR#184759#12:31:00
Top

H55 (48)

378André PIERLOTBELC.O. Liège#189583#09:55:00
393Michel DICKBURTFRAVALMO#68623#10:02:00
356Julius GARRAYBELC.O. Liège#98937#10:05:00
113Lennart KARLSSONSWEOK Roslagen#196793#10:07:00
72Per FORSBERGSWEKOVZ#500236#10:11:00
3Daniel COFFEFRAAC Beauchamp#210569#10:17:00
456Freddy HENKESBELO.L.G. St. Vith ARDOC#189612#10:23:00
491Eric NOBELSBELC.O. Militaire Belge#197918#10:25:00
591Marc VAN DE MAELEBELK.O.L.#204152#10:27:00
661Luc MELISBELhamok#183962#10:31:00
441Philippe TAELEMANSBELASUB#210456#10:33:00
387Bruno VANDERMEULENBELC.O. Liège#210348#10:35:00
473Patrick MOSSOUXBELC.O. Pégase#66428#10:39:00
341Jean-Pol HOULMONTBELSUD O LUX#219083#10:43:00
486Arne BERTELSENDENOK HTF#185185#10:47:00
45Mark COLLINSGBRDartford#186457#10:49:00
487Peter JUHLDENOK HTF#169832#10:53:00
653Ivan HEYNINCKBELhamok#239248#10:57:00
626Marc MEEUWSSENBELTROL#220615#11:01:00
245Pascal LEGEREFRAVALMO#233409#11:05:00
407Milan BELESSVKASUB#151563#11:09:00
186Morten KJAERDENSilkeborg OK#208948#11:11:00
710Rudy HUSBELK.O.L.#209890#11:13:00
415Jean-Noël DEBEHOGNEBELASUB#189636#11:15:00
652Dirk DEIJGERSBELhamok#209997#11:19:00
592Peter VANDE LOOCKBELK.O.L.#197603#11:21:00
447Marc VANDEMEULEBROEKBELASUB#233399#11:23:00
55John ROWEIRLFingal Orienteers#186719#11:25:00
389Alain WATHELETBELC.O. Liège#68820#11:27:00
435Joël POULAINFRAASUB#68784#11:29:00
461Werner HOFFMANNBELO.L.G. St. Vith ARDOC#189615#11:31:00
315Felipe MARTOS SANCHEZESPHainaut O.C.#171421#11:33:00
166Albert SEGUINOTFRAOSCM Charleville Mezières#189645#11:35:00
26Dennis CUCHESUICA Rosé#189498#11:37:00
207Olivier HOFFFRATout Azimut Fameck#189296#11:39:00
531Bart VAN DE MOORTELBELOmega#232958#11:43:00
488Jens Peder JENSENDENOK HTF#201740#11:47:00
527Marc TALLOENBELOmega#79376#11:51:00
413Didier DARIMONTBELASUB#198156#11:53:00
160Benoit SANDEVOIRFRAOrientation Caennaise#19905#11:59:00
39Jean François MORLONFRACSAG METZ#189495#12:03:00
98Dirk HARTMANNGERO.L.G. St. Vith ARDOC#224616#12:05:00
152Vadim NIGEROLV Steinberg#224506#12:07:00
528Jan THEYSBELOmega#77223#12:09:00
115x LÄNNEVALLSWEOK Roslagen#184808#12:11:00
625Wiet LAENENBELTROL#500253#12:13:00
143Nikolaj WANNERGEROLG Siegerland#130105#12:15:00
247Konstantin SMIRNOVFRAVALMO#68779#12:17:00
Top

H60 (33)

11Brian SEWELLGBRBerkshireOrienteers#413163#10:06:00
494Bernard PRESSONFRAClub Orientation Compiègne#186511#10:10:00
545Christian BOTTEMERFRAC.O. Strasbourg Europe#189545#10:12:00
603Paul BOLSENSBELTROL#196967#10:16:00
705Etienne VANDEGHINSTEBELAltaïr C.O.#232665#10:20:00
495Frank BUTTINFRAClub Orientation Compiègne#184869#10:24:00
635Julien VAN BOSCHBELTROL#227461#10:26:00
442Léonard THIENPONDTBELASUB#68640#10:30:00
303Philippe HECQBELHainaut O.C.#68905#10:34:00
463Uwe KRAUSBAUERGERO.L.G. St. Vith ARDOC#151539#10:42:00
300Bernard DUBOISBELHainaut O.C.#189600#10:48:00
360Roger HENROTTAYBELC.O. Liège#210566#10:52:00
250Franck GUERINFRAYcone Sens#189445#10:56:00
253Ian DITCHFIELDGBRMoledowns#413208#11:00:00
54Tommy BURKEIRLFingal Orienteers#186578#11:04:00
555Roger BOCKXBELK.O.L.#220511#11:08:00
118Frank CZIOSKAGEROLF Mainz#189321#11:12:00
594Jackie VANDIJCKBELK.O.L.#199227#11:14:00
177Jean Marie FATHFRAScapa Nancy Orientation#189386#11:18:00
428Jacques HOFMANSBELASUB#67037#11:20:00
49Michael ZWICKEGERDJK Vfl Willich#186573#11:24:00
411Philippe CLAPUYTBELASUB#198278#11:28:00
500Johan CLAESBELBorasca#199212#11:32:00
434Pierre PARMENTIERBELASUB#189622#11:36:00
649Andre AERTSBELhamok#225835#11:40:00
590Albert VAN CANEGHEMBELK.O.L.#183793#11:44:00
370Pierre MARCHALBELC.O. Liège#239549#11:48:00
79David ROACHGBRLuxembourg Orienteering Club#502204#11:52:00
559Etienne DE WITBELK.O.L.#185058#11:56:00
182Philippe POGUFRAScapa Nancy Orientation#189435#12:00:00
533Patrick WALLAERTBELOmega#198853#12:04:00
623Herman JANSSENBELTROL#227466#12:06:00
205Jean Luc DUBOISFRATout Azimut Fameck#198456#12:12:00
Top

H65 (42)

208Robert LOCUSSEFRATout Azimut Fameck#189284#10:04:00
104Ernest PELTIERBELO.L.V. Eifel#209995#10:08:00
595Jef VANHOUTBELK.O.L.#210756#10:12:00
211Alain MOUCHETTEFRATout Azimut Fameck#233411#10:16:00
382Robert SCUVEEBELC.O. Liège#210314#10:18:00
490Daniel DANGRIAUXBELC.O. Militaire Belge#197652#10:22:00
383Jacques SILVESTREBELC.O. Liège#67059#10:26:00
287Jacques BASTIENBELHainaut O.C.#151682#10:28:00
23Bernard DARGENTONFRAC.O. Tours Sud#184867#10:30:00
164Jean Bernard ROSEFRAOSCM Charleville Mezières#198429#10:32:00
464Christian KRINGSBELO.L.G. St. Vith ARDOC#233390#10:36:00
170Carl MALLINGDENRanders OK#483044#10:38:00
76Nigel FOLEY- FISHERIRLLagan Valley Orienteers#189491#10:42:00
122Heinrich GÖTTEGEROLF Mainz#189205#10:46:00
100Jean BREDOBELO.L.V. Eifel#189650#10:50:00
354Jean-Claude DUPONTBELC.O. Liège#224543#10:52:00
103Klaus HELDBELO.L.V. Eifel#68859#10:56:00
89Milan FIALACZEN.S.V. Amel#232063#11:00:00
366Jean-Marie LEGROSBELC.O. Liège#68922#11:04:00
576Juliaan LINTENBELK.O.L.#185164#11:06:00
196Volodymyr OSTROVSKYIUKRTeam Ostrovsky#189643#11:08:00
709Claude PIERRONFRAPZ Chat'O1311#184821#11:12:00
616Eddie DESMEDTBELTROL#197407#11:15:00
50Bill GRIFFITHSGBREborienteers#186618#11:18:00
589Ivo TIMMERMANSBELK.O.L.#173769#11:21:00
605Marc CEULEMANSBELTROL#407142#11:26:00
462Ludwig KAUTBELO.L.G. St. Vith ARDOC#224615#11:30:00
503Anton BUYTAERTBELOmega#186741#11:32:00
60Hermann WOLLGARTENGERHansa Simmerath#68938#11:36:00
674Dominique SCHUTJESBELhamok#210765#11:40:00
558Rudy CANTREBELK.O.L.#220617#11:44:00
609Eddie DE KERFNEDTROL#501463#11:46:00
184Vasil SILINGERSILIN#189568#11:48:00
362Servais HICKBELC.O. Liège#233293#11:52:00
419Georges DICKERBELASUB#89992#11:54:00
553Régis LECOYERFRAVervins Orientation#119831#11:58:00
648Frans WENSBELTROL#239467#12:02:00
450Hubert BASTINBELO.L.G. St. Vith ARDOC#151612#12:06:00
574Jean-Pierre KELLENSBELK.O.L.#182147#12:08:00
331Paul TIMMERMANSBELHainaut O.C.#67098#12:12:00
541Walter SCHACHGERSV Wannweil#227571#12:14:00
570Luc HEUNINCKXBELK.O.L.#232835#12:18:00
Top

H70 (27)

634Oswald VAN BOCKSTALBELTROL#88898#10:02:00
496Bertrand PATURETFRAClub Orientation Compiègne#186459#10:08:00
422Jacques FLAMENTBELASUB#232700#10:20:00
248Christian ROBERTFRAVesoul Haute Saône orientation#189442#10:26:00
37Etienne BOUSSERFRACSAG METZ#67179#10:30:00
678Jos THYSBELhamok#194493#10:36:00
57Roland EGGLISUIFuersten OK Ettingen#144547#10:42:00
261Guy CHATELAINBELHermathenae#66892#10:56:00
638Mark VAN BRUGGENBELTROL#407401#11:02:00
501Ruud SCHONEWILLENEDBorasca#210995#11:06:00
238Daniel TESSIERFRAUnion Sportive Melunaise#189564#11:08:00
167Guy TAILLANDIERFRAOSCM Charleville Mezières#189648#11:12:00
588Georges TIMMERMANSBELK.O.L.#184325#11:16:00
567Bert GEUDENSBELK.O.L.#179165#11:22:00
344Jean BAISIPONTBELC.O. Liège#198109#11:26:00
265Stephane DMYTERKOBELHermathenae#185048#11:30:00
622Mike IN 'T GROENNEDTROL#233121#11:36:00
572Jos HOUBENBELK.O.L.#225999#11:46:00
647Georges VONCKBELTROL#231795#11:50:00
316Serge MINEURBELHainaut O.C.#239753#11:56:00
476Freddy SILLIENBELC.O. Pégase#119855#12:02:00
102Serge DERYBELO.L.V. Eifel#198434#12:08:00
489Per HENRIKSENDENOK HTF#174755#12:12:00
684Vic VANDERSTRAETENBELhamok#225893#12:16:00
704Michel POULAINBELC.O. Pégase#66974#12:20:00
602André VLIEGENBELO.L.V. Eifel#157631#12:22:00
191Ron MCGRAILDENSollerod OK#139477#12:28:00
Top

H75 (12)

64Ton ROOSNEDHOC'93#186712#10:00:00
690Bernard PONCEBELHainaut O.C.#210226#10:06:00
445Jean-Pierre VAN DER CRUYSBELASUB#232699#10:12:00
672Jean OOMSBELhamok#232957#10:16:00
583Chris NEYENSBELK.O.L.#64359#10:28:00
213Georges RENNOTTEBELTout Azimut Fameck#210559#10:44:00
116Knud LYKKINGDENOK73 Gladsaxe#174805#10:50:00
18Régis ANTOINEFRAC.O. Montceau Morvan#114787#10:54:00
662Phil MELLEBEEKBELhamok#225942#10:58:00
192Gerrit KRAUSEGERSV Bayer Wuppertal#189549#12:14:00
32Serge BLASCOFRAClub Athlétique de Condat#186458#12:18:00
334Claude VAN COLLIEBELHainaut O.C.#151681#12:26:00
Top

H80 (9)

145Klaus HUGGLERSUIOLG Stäfa#196962#10:24:00
712André LUXENBELBalise 10#66863#10:38:00
175Abdelkader KENANEFRASAVCO VERDUN 55#227440#11:14:00
338Jean-Marie DEMEUSEBELSUD O LUX#97053#11:20:00
252Michael HODSONGBRScapa Nancy Orientation#189440#11:38:00
532Frans VAN DE MOORTELBELOmega#226001#11:42:00
522Michel OOMSBELOmega#210531#11:48:00
593Henri VANDENBERKBELK.O.L.#227540#11:54:00
105Lucien TONNEAUBELO.L.V. Eifel#66907#11:58:00
Top

Total

Hainaut O.C.60
ASUB56
C.O. Liège47
TROL46
K.O.L.45
hamok41
Omega32
Hermathenae28
Tout Azimut Fameck24
O.L.G. St. Vith ARDOC21
C.O. Pégase18
OLF Mainz16
VALMO14
SV Wannweil12
Luxembourg Orienteering Club10
O.L.V. Eifel9
N.S.V. Amel8
OK HTF8
KOVZ7
OSCM Charleville Mezières7
Scapa Nancy Orientation7
CA Rosé6
OLG Goldau6
SUD O LUX6
ARGUS5
C.O. Strasbourg Europe5
CSAG METZ5
Indiv.5
TSV Jetzendorf5
TV 1901 Beaumarais5
Altaïr C.O.4
Berliner TSC4
Bielefelder TG4
HOC'934
OL-Team Filder4
Olifant4
OLV Zug4
Orientation Caennaise4
Raid Orientation Paris4
Sandefjord Orienteringsklubb4
balise77 Fontaibleau Avon3
BerkshireOrienteers3
Borasca3
C.O. Militaire Belge3
Club Orientation Compiègne3
CO COLMAR3
Dartford3
Kölner O team3
Noyon course d' orientation3
OC München3
OK Roslagen3
Silkeborg OK3
The Hague Orienteering Runners3
Vervins Orientation3
A.S.D. OC Appennino2
AC Beauchamp2
Animation Sillery Orientation2
Club Athlétique de Condat2
DJK Vfl Willich2
Fingal Orienteers2
Fuersten OK Ettingen2
Gundelfinger Turnerschaft2
Lagan Valley Orienteers2
Moledowns2
OK73 Gladsaxe2
OLG Cordoba2
OLG Siegerland2
OLG Stäfa2
OLV Steinberg2
SILIN2
Ski Club Barr2
Sollerod OK2
Swiss O Tours2
Team Ostrovsky2
Union Sportive Melunaise2
Vesoul Haute Saône orientation2
Association Sportive de l 'IGN1
Balise 101
C.C.Orientaçao do Minho1
C.O. Montceau Morvan1
C.O. Tours Sud1
DJK Adler 07 Bottrop1
Eborienteers1
Epernay Nature et Sport1
Espoon Suunta1
GD4C1
Guyancourt Orientation 781
Hansa Simmerath1
Kalevan Rasti1
LES CROS1
MINOR1
O-92 Piano di Magadino1
OLG Regensburg1
OLG SAAR1
OLK Piz Hasi1
PZ Chat'O13111
Quimper Orientation1
Randers OK1
SAVCO VERDUN 551
Southdowns Orienteers1
SV Bayer Wuppertal1
Tous Azimuts Douai1
TSV Ipsheim1
Ycone Sens1
Total: 718