index

BELGIUM 3 DAYS - Day 3
Bouillon City 21.5.2018
Balise 10

clublogo
HELGA Orienteering Software © Michael Hock
Contact/Remarks: lucheuninckx@skynet.be Info
Verifieer ecardnummer en categorie a.u.b.
Verifiez votre numéro de badge et votre catégories.v.p.
Check your class and ecard number, please.
We use EMIT, not SPORTIDENT !!!
Free starttimes for M/W-10 , M/W-10B, SE, SD, LE and LD
Départ libre por H/D-10, H/D-10 B, SE, SD, LE et LD
De deelnemers aan SD, SE, LE en LD zijn niet meer opgenomen in deze file. Ze zitten in de tweede PC. Ze hebbenook een nadere finish en registratie na de race.
Les participants aux courses LE, LD, SE en SD ne se trouvent plus dans ce fichier, mais dans un autre fichier. Ils ont aussi une arrivée différente.
The participants at the course LE, LD, SE and SD are no more in this file, but in an other one. The have also an other finish.
Last updated: 16.05.2018 15:40:48

Classes D-10 D10B D-12 D-14 D-16 D-18 D-20 DE D21 DB D35 D40 D45 D50 D55 D60 D65 D70 D75 H-10 H10B H-12 H-14 H-16 H-18 H-20 HE H21 HB H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80
Clubs «» A B C D E F G H I K L M N O P Q R S T U V Y
Stages ALL 1 2 3
Total

D-10 (12)

227Fina BAATHGERTSV Jetzendorf#189454#00:00:00
228Lena BAATHGERTSV Jetzendorf#189461#00:00:00
292Aurore BRISEBOISBELHainaut O.C.#151679#00:00:00
511Janne HILLENBELOmega#225998#00:00:00
512Kato HILLENBELOmega#225997#00:00:00
242Marie Anne KOTECKÀFRAVALMO#189450#00:00:00
469Eloïse LOVENSBELC.O. Pégase#84481#00:00:00
179Laura MARTINFRAScapa Nancy Orientation#189437#00:00:00
374Anaïs MAZYBELC.O. Liège#198401#00:00:00
667Fin MYLLEBELhamok#232962#00:00:00
110Yara NATHOGEROC München#185177#00:00:00
322Charlotte PIRETBELHainaut O.C.#189381#00:00:00
Top

D10B (9)

556Jana BRIESBELK.O.L.#64449#00:00:00
542Ylva DAMMEIERGERSV Wannweil#232831#00:00:00
308Emilie LAMBERTBELHainaut O.C.#189377#00:00:00
577Lio LINTENBELK.O.L.#239346#00:00:00
272Violette MAYERESBELHermathenae#66913#00:00:00
217Loane SCHOULLERFRATout Azimut Fameck#233405#00:00:00
479Naïs SILLIENBELC.O. Pégase#231268#00:00:00
278Anne WILLEMSENSBELHermathenae#99027#00:00:00
736Ninthe WOLLESBELhamok#210568#00:00:00
Top

D-12 (18)

611Noor DE MITSBELTROL#65045#09:13:00
129Katharina SASSGEROLF Mainz#189314#09:16:00
270Louise MATTARTBELHermathenae#185190#09:24:00
519Kiara NIJSTBELOmega#64285#09:27:00
666Fee MYLLEBELhamok#183943#09:36:00
283Louise ARNOBELHainaut O.C.#210190#09:39:00
534Lotta DAMMEIERGERSV Wannweil#227545#09:45:00
108Leonie NATHOGEROC München#185147#09:48:00
560Eline DEBAEREBELK.O.L.#220640#09:51:00
379Elvire PIERLOTBELC.O. Liège#198382#09:57:00
396Pauline PETITJEANBELHainaut O.C.#189380#10:00:00
694Zoé CORBIAUBELC.O. Liège#210242#10:06:00
731Juliette VANDEN DORPELBELHainaut O.C.#189384#10:09:00
14Annkathrin KNOLLGERBielefelder TG#114900#10:18:00
721Romane SENCEFRAVALMO#173005#10:27:00
6Hanne MOURITSNEDARGUS#189487#10:36:00
426Lyna FRONHOFFSBELASUB#198159#10:42:00
734Juliette VIDALBELTROL#185132#10:44:00
Top

D-14 (16)

730Lola PICHELGERGundelfinger Turnerschaft#239459#09:07:00
311Camille LAMBIOTTEBELHainaut O.C.#189257#09:11:00
149Julia FRITZGEROL-Team Filder#173641#09:17:00
566Lena GEENENBELK.O.L.#225995#09:20:00
668Jil MYLLEBELhamok#198943#09:24:00
65Hanaé GIROUFRAIndiv.#184815#09:25:00
306Léa INSTALLEBELHainaut O.C.#189376#09:29:00
587Maija TAILLIEUBELK.O.L.#204098#09:32:00
151Marlene FRITZGEROL-Team Filder#183355#09:34:00
318Ilenia MOLABELHainaut O.C.#189610#09:35:00
313Clara LIPPOLISBELHainaut O.C.#189379#09:46:00
631Sarah ROOMANBELTROL#227465#09:48:00
358Marie GILLETBELC.O. Liège#78470#09:49:00
394Camille PETITJEANBELHainaut O.C.#68827#09:51:00
8Nora MOURITSNEDARGUS#189485#09:56:00
297Léane DE SMETBELHainaut O.C.#189595#10:01:00
Top

D-16 (11)

279Emma WILLEMSENSBELHermathenae#185001#09:01:00
20Oriane HENRYFRAC.O. Strasbourg Europe#189543#09:10:00
29Amandine MARIONSUICA Rosé#189474#09:11:00
295Emma DE SMETBELHainaut O.C.#189609#09:14:00
707Florine DURIEUXBELAltaïr C.O.#224588#09:22:00
579Emma MAESBELK.O.L.#63676#09:28:00
395Emma PETITJEANBELHainaut O.C.#151687#09:34:00
639Mit VAN BRUGGENBELTROL#185199#09:39:00
425Gaëlle FRONHOFFSBELASUB#198318#09:46:00
656Anneleen KNOOPSBELhamok#199243#09:47:00
417Laurence DEFRAIGNEBELASUB#198326#09:56:00
Top

D-18 (3)

478Marine SILLIENBELC.O. Pégase#210548#09:11:00
326Emilie STREBELBELHainaut O.C.#198262#09:25:00
159Aude SANDEVOIRFRAOrientation Caennaise#210724#10:00:00
Top

D-20 (2)

683Jolien VANDEBROEKBELhamok#225892#09:00:00
224Elise VANELFRATout Azimut Fameck#232987#09:06:00
Top

DE (15)

328Hannah THIELSBELHainaut O.C.#185172#09:00:00
598Anna KRAJGEROLF Mainz#189279#09:04:00
455Elisabeth HENKESBELO.L.G. St. Vith ARDOC#233287#09:10:00
365Dorota KOSINSKAPOLC.O. Liège#210246#09:16:00
547Magalie MENDESFRANoyon course d' orientation#185055#09:20:00
124Beate MOESERGEROLF Mainz#189198#09:26:00
274Eléonore ROBINSONBELHermathenae#189571#09:34:00
671Greet OEYENBELhamok#183896#09:37:00
388Severine VANDERMEULENBELC.O. Liège#224561#09:42:00
454Ronja FELLBELO.L.G. St. Vith ARDOC#130563#09:46:00
368Rosemonde LEONARDBELC.O. Liège#198146#09:49:00
414Béatrice DE LONGUEVILLEBELASUB#233303#09:51:00
385Fanny TILKINBELC.O. Liège#233295#09:55:00
431Jessica LIMPACHBELASUB#198276#09:57:00
509Kim GEYPENBELOmega#239461#10:01:00
Top

D21 (14)

472Rebecca MOLLONBELC.O. Pégase#198267#09:04:00
61Tjitske BREIMERNEDHOC'93#186632#09:06:00
440Claire SANDEVOIRFRAASUB#233306#09:08:00
147Linda SCHRADERNEDOlifant#165193#09:12:00
726Sonja VULAKLIJASRBASUB#239466#09:14:00
24Ariane BAETTIGSUICA Rosé#189501#09:22:00
568Kelly GYSENBELK.O.L.#227434#09:26:00
1Michela MARZOLINIITAA.S.D. OC Appennino#184725#09:28:00
157Sonja BORNERSUIOLV Zug#210729#09:32:00
62Marijke KLAASSENNEDHOC'93#186577#09:44:00
35Kim TIREZBELCO COLMAR#173628#09:48:00
655Ellen HOUBENBELhamok#183722#09:54:00
377Louise NYSSENBELC.O. Liège#68994#09:56:00
636Vanessa VAN BREEDAMBELTROL#196828#09:58:00
Top

DB (6)

216Coralie SCHOULLERFRATout Azimut Fameck#233403#09:02:00
13Qiyi SUGERBerliner TSC#114898#09:03:00
33Anja POTVINBELCO COLMAR#172957#09:05:00
99Maike MULLENDERBELO.L.G. St. Vith ARDOC#233308#09:37:00
22Stéphanie HENRYFRAC.O. Strasbourg Europe#189546#09:40:00
644Annelies VERMONDENBELTROL#64216#10:00:00
Top

D35 (11)

363Véronique HOCHETFRAC.O. Liège#210296#09:08:00
604Ellen BOURGONJONBELTROL#231389#09:12:00
264Leslie CRETTELSBELHermathenae#66914#09:13:00
429Catherine HOOFDBELASUB#224558#09:28:00
298Marie DESTREEBELHainaut O.C.#239751#09:32:00
585Natascha SPATHMANNBELK.O.L.#198855#09:38:00
650Ariane DECRAMERBELhamok#225840#09:44:00
693Charline SADZOTBELC.O. Liège#210243#09:47:00
329Emilie TIMMERMANSBELHainaut O.C.#403703#09:50:00
664Ellen MOLSBELhamok#64847#09:55:00
443Marie THIENPONDTBELASUB#198252#09:59:00
Top

D40 (30)

243Michaela KOTECKÀFRAVALMO#189542#09:01:00
299Christelle DETHYBELHainaut O.C.#129888#09:04:00
335Alexandra VANDEN EYNDEBELHainaut O.C.#189385#09:10:00
70Lina BULOVAITĖLTUKOVZ#184836#09:15:00
231Katrin LORENZ - BAATHGERTSV Jetzendorf#189457#09:16:00
28Barbara HUGELSHOFERSUICA Rosé#189475#09:17:00
330Julie TIMMERMANSBELHainaut O.C.#210227#09:18:00
701Florence LAGRANGEFRAbalise77 Fontaibleau Avon#184787#09:19:00
131Maria SASSGEROLF Mainz#189317#09:20:00
727Larissa RANDNEDOlifant#151288#09:22:00
423An FREDERICKXBELASUB#239755#09:24:00
675Elisabeth SCHUTJESBELhamok#239247#09:30:00
240Marie DESRUMAUXFRAVALMO#233410#09:34:00
305Johanne INSTALLEBELHainaut O.C.#233298#09:36:00
571Sofie HEUNINCKXBELK.O.L.#172958#09:41:00
347Kerstin BUCHACKERGERC.O. Liège#239540#09:42:00
401Cécilia DRUZETICFRARaid Orientation Paris#227542#09:43:00
223Virgenie STEINFRATout Azimut Fameck#189307#09:45:00
397Anne TIMMERMANSBELHainaut O.C.#151683#09:46:00
78Inga AUSEKLELATLuxembourg Orienteering Club#233408#09:48:00
349Valérie CLISSENBELC.O. Liège#151559#09:49:00
483Laurence HRYCKOFRANoyon course d' orientation#185122#09:51:00
158Christine ANTOINEFRAOrientation Caennaise#210726#09:52:00
700Sandra OLIVIERFRAbalise77 Fontaibleau Avon#148000#09:53:00
233Evelyn WIRTHGERTV 1901 Beaumarais#189462#09:54:00
420Laurence DRABSBELASUB#68782#09:56:00
526Katrien TALLOENBELOmega#239357#09:57:00
111Merethe FRANCISDENOK HTF#232534#10:01:00
432Vinciane MULPASBELASUB#224560#10:02:00
361Aline HERMANSBELC.O. Liège#210722#10:03:00
Top

D45 (30)

345Florence BASTINBELC.O. Liège#224542#09:00:00
168Magalie TOURNEUXFRAOSCM Charleville Mezières#189642#09:04:00
255Anke TEMPLINERFRAIndiv.#184814#09:08:00
474Christel POULAINBELC.O. Pégase#66977#09:15:00
367Hedwige LEJEUNEBELC.O. Liège#224606#09:16:00
188Emmanuelle BELLEFRASki Club Barr#189551#09:17:00
183Galyna KULIKOVAGERSILIN#189567#09:19:00
406Laurence AUGHUETBELASUB#210523#09:20:00
273Marie-Agnès PIQUERAYBELHermathenae#66920#09:23:00
7Kristine MOURITSNEDARGUS#64790#09:26:00
549Nathalie GUENINFRAAnimation Sillery Orientation#184786#09:27:00
16Caroline KNOLLGERBielefelder TG#116394#09:29:00
120Miriam FERRARIGEROLF Mainz#189206#09:30:00
535Johanna DAMMEIERGERSV Wannweil#227546#09:31:00
437Nicole REVENCUBELASUB#232692#09:32:00
83Elisabet WIRTZGERLuxembourg Orienteering Club#189464#09:33:00
673Sophie PAREEBELhamok#194892#09:35:00
505Angelique DE GRANDEBELOmega#199845#09:36:00
43Sheralee BAILEYGBRDartford#184885#09:41:00
140Ursula WEYSUIOLG Goldau#189488#09:42:00
563Virginie DEHULLUBELK.O.L.#204153#09:43:00
384Martine TAFFEIRENBELC.O. Liège#77221#09:48:00
493Line NYBAKKENFINEspoon Suunta#185828#09:50:00
171Stine ARNTZENNORSandefjord Orienteringsklubb#208739#09:51:00
266Véronique GOIREBELHermathenae#89974#09:52:00
343Renee HELLERNEDARGUS#184714#09:55:00
219Agnès SEGONDYFRATout Azimut Fameck#233407#09:58:00
627Kristel MERTENSBELTROL#196755#10:02:00
458Sylvia HENNESBELO.L.G. St. Vith ARDOC#198150#10:03:00
530Veerle TULLENEERSBELOmega#199843#10:04:00
Top

D50 (23)

286Valérie AUGHUETBELHainaut O.C.#232659#09:07:00
421An DUYCKBELASUB#68770#09:11:00
156Kathrin BORNERSUIOLV Zug#211032#09:19:00
724Dominique LUYTSBELASUB#158489#09:21:00
150Kristine FRITZGEROL-Team Filder#182136#09:25:00
433Claire MUYLLAERTBELASUB#233397#09:27:00
381Françoise RENARDBELC.O. Liège#198111#09:29:00
71Annie EDIARNEDKOVZ#500314#09:31:00
610Betty DE MEYERBELTROL#225944#09:33:00
198Mietta GROENEVELDNEDThe Hague Orienteering Runners#88617#09:35:00
336Isabelle WATELETBELHainaut O.C.#78309#09:37:00
146Lina JASULAITYTELTUOlifant#196918#09:41:00
430Carine LAMBEAUBELASUB#90032#09:43:00
40Marie MORLONFRACSAG METZ#189494#09:45:00
153Elvira WEINGARDGEROLV Steinberg#224507#09:47:00
210Sophie LOGÉFRATout Azimut Fameck#232983#09:49:00
665Greta MOLSBELhamok#225895#09:51:00
457Maria HENKESBELO.L.G. St. Vith ARDOC#210340#09:53:00
123Anne Katrin KLARGEROLF Mainz#189201#09:55:00
444Cécile VAN BRUSSELBELASUB#232974#09:57:00
685Marijs VANDEWEYERBELhamok#189410#09:59:00
516Mia KINNAERBELOmega#184603#10:01:00
698Laurence ROBYNFRAVALMO#68886#10:03:00
Top

D55 (29)

132Gitta WEBERGEROLF Mainz#189322#09:00:00
506Marina DRIESENBELOmega#239351#09:01:00
348Muriel CHOUFFARTBELC.O. Liège#239548#09:02:00
546Myriam CORDEIRO MENDESFRANoyon course d' orientation#185137#09:03:00
187Inger SIMONSENDENSilkeborg OK#208954#09:06:00
410Jenny BUELENSBELASUB#119738#09:09:00
48Gudrun ZWICKEGERDJK Vfl Willich#186720#09:10:00
185Tove JAKOBSENDENSilkeborg OK#231332#09:13:00
371Patricia MARCHAL-PIRARDBELC.O. Liège#210409#09:15:00
172Kari CHRISTIANSENNORSandefjord Orienteringsklubb#501221#09:16:00
44Julie COLLINSGBRDartford#195604#09:19:00
4Marie Pierre COFFEFRAAC Beauchamp#210578#09:21:00
10Sue PARKERGBRBerkshireOrienteers#483191#09:26:00
706Noëlle CHOPRIXBELAltaïr C.O.#119783#09:27:00
599Jane LAMBERTGBRSouthdowns Orienteers#220341#09:28:00
538Sybille SCHACHGERSV Wannweil#227547#09:33:00
206Mireille HOFFFRATout Azimut Fameck#189295#09:36:00
521Sonia NYSBELOmega#196804#09:37:00
114Maria LÄNNEVALLSWEOK Roslagen#184923#09:38:00
484Ingelise BADENDENOK HTF#200698#09:44:00
740Joli WEHRLISUISwiss O Tours#189566#09:47:00
301Pascale FLAMIONBELHainaut O.C.#68825#09:52:00
523Els PUTBELOmega#199848#09:53:00
427Bernadette GOVAERTSBELASUB#189574#09:58:00
372Pascale MARTINFRAC.O. Liège#210244#09:59:00
133Kaethi BURKHARDSUIOLG Cordoba#184206#10:00:00
596Hilde VERCAERENBELK.O.L.#114918#10:02:00
643Linda VERBRAKENBELTROL#182134#10:03:00
498Annick ROUSEREZBELASUB#89953#10:04:00
Top

D60 (19)

237Ariane TESSIERFRAUnion Sportive Melunaise#189554#09:04:00
686Julienne VANREUSELBELhamok#225936#09:05:00
165Marie Thérèse ROSEFRAOSCM Charleville Mezières#189647#09:08:00
80Maggie ROACHGBRLuxembourg Orienteering Club#502310#09:12:00
499Anita BAERTSBELBorasca#199198#09:14:00
178Sabine JEANNOTFRAScapa Nancy Orientation#189438#09:18:00
195Nataliia OSTROVSKAUKRTeam Ostrovsky#189570#09:22:00
42Evelyne THIEBAUTFRACSAG METZ#189492#09:23:00
212Régine MOUCHETTEFRATout Azimut Fameck#233412#09:30:00
386Bernadette VANDERMEULENBELC.O. Liège#224541#09:31:00
38Sylvie MARCHESINFRACSAG METZ#189473#09:39:00
733Caty COLSONBELASUB#78233#09:40:00
581Marie-Christine METTENBELK.O.L.#198392#09:42:00
142Alexandra WANNERGEROLG Siegerland#196693#09:43:00
607Lily-Anne COLEBELTROL#193753#09:45:00
203Anna COLOMBIFRATout Azimut Fameck#210564#09:50:00
582Odette MORETBELK.O.L.#220620#09:54:00
524Marie QUISTHOUDTBELOmega#94296#09:55:00
584Simonne SILVIBELK.O.L.#220232#09:57:00
Top

D65 (16)

508Lieve FEYSBELOmega#64938#09:40:00
249Martine ROBERTFRAVesoul Haute Saône orientation#189443#09:48:00
90Viera FIALOVASVKN.S.V. Amel#232043#09:52:00
628Monica ROELINGNEDTROL#173111#10:02:00
181Paulette POGUFRAScapa Nancy Orientation#189389#10:12:00
75Foley-Fisher BARBARAIRLLagan Valley Orienteers#210567#10:16:00
629Annie ROMBOUTNEDTROL#501604#10:20:00
202Marie José BERGERFRATout Azimut Fameck#189306#10:26:00
263Françoise CHATELAIN-NANOUXBELHermathenae#66895#10:52:00
190Lisbeth DAMSGAARDDENSollerod OK#182157#10:54:00
564Lisette EYKMANSBELK.O.L.#225938#10:58:00
552Annick LECOYERFRAVervins Orientation#119832#11:08:00
380Agnès PONCELETBELC.O. Liège#67056#11:12:00
376Jacqueline MOREAU-SCUVEEBELC.O. Liège#219072#11:16:00
619Lieve GEENSBELTROL#220515#11:18:00
95Elisabeth VLIEGENBELN.S.V. Amel#171531#11:26:00
Top

D70 (9)

56Margrit EGGLISUIFuersten OK Ettingen#48723#09:02:00
117Marianne LYKKINGDENOK73 Gladsaxe#179244#09:06:00
176Nicole BASTIEN FATHFRAScapa Nancy Orientation#189387#09:10:00
551Nicole RICHARDFRAVervins Orientation#189441#09:20:00
670Danielle NOLENSBELhamok#209806#09:46:00
31Nicole BLASCOFRAClub Athlétique de Condat#186460#10:04:00
169Françoise FRANTZFRAQuimper Orientation#199225#10:08:00
409Marie-Christine BLANCHEBELASUB#233305#10:48:00
468Monique DEFFENSEBELC.O. Pégase#210562#11:10:00
Top

D75 (2)

254Ruth RHODESGBRMoledowns#221177#09:44:00
144Erica HUGGLERSUIOLG Stäfa#196834#11:06:00
Top

H-10 (9)

96Louis BASTINBELO.L.G. St. Vith ARDOC#233309#00:00:00
260Victor BROUWIERBELHermathenae#210551#00:00:00
562Thomas DEBAEREBELK.O.L.#211140#00:00:00
400Maxime DRUZETICFRARaid Orientation Paris#227538#00:00:00
514Nathan JANSENBELOmega#199866#00:00:00
515Thomas JANSENBELOmega#199861#00:00:00
241Jachym KOTECKYFRAVALMO#189449#00:00:00
222Victor STEINFRATout Azimut Fameck#233404#00:00:00
232Daniel WIRTHGERTV 1901 Beaumarais#189463#00:00:00
Top

H10B (14)

262Loïc CHATELAINBELHermathenae#66894#00:00:00
613Viek DE MITSBELTROL#231288#00:00:00
651Kobe DEFERMBELhamok#232830#00:00:00
19Axel HENRYFRAC.O. Strasbourg Europe#189458#00:00:00
74Sacha KURTNEDKOVZ#64771#00:00:00
739Numa LAMBERTBELHainaut O.C.#184889#00:00:00
578Senne LINTENBELK.O.L.#232833#00:00:00
319Emile PASQUASYBELHainaut O.C.#232662#00:00:00
323Mathias PIRETBELHainaut O.C.#189382#00:00:00
63Ronald ROOSNEDHOC'93#186571#00:00:00
637Cas VAN BRUGGENBELTROL#501481#00:00:00
236Tobias WIRTHGERTV 1901 Beaumarais#189504#00:00:00
85Matthias WIRTZGERLuxembourg Orienteering Club#189471#00:00:00
737Thor WOLLESBELhamok#225932#00:00:00
Top

H-12 (18)

399Alexandre DRUZETICFRARaid Orientation Paris#210604#09:01:00
258Mathis BROUWIERBELHermathenae#210555#09:04:00
465Janoé SEPULCHREBELO.L.G. St. Vith ARDOC#233285#09:07:00
612Thor DE MITSBELTROL#210023#09:10:00
565Jarno GEENENBELK.O.L.#185053#09:19:00
470Florentin LOVENSBELC.O. Pégase#189581#09:21:00
229Ole Magnus BAATHGERTSV Jetzendorf#189456#09:30:00
136Loris WEYSUIOLG Goldau#189481#09:33:00
375Arnaud MAZYBELC.O. Liège#189585#09:42:00
325Titouan PIRETBELHainaut O.C.#189383#09:54:00
477Gauthier SILLIENBELC.O. Pégase#189577#10:03:00
199Odin GROENEVELDNEDThe Hague Orienteering Runners#189556#10:12:00
293Colin BRISEBOISBELHainaut O.C.#130339#10:15:00
480Nathan SILLIENBELC.O. Pégase#189639#10:21:00
84Jakob WIRTZGERLuxembourg Orienteering Club#189470#10:24:00
215Colin SCHOULLERFRATout Azimut Fameck#233413#10:30:00
310Timothée LAMBERTBELHainaut O.C.#189378#10:33:00
290Oscar BOURGEOISBELHainaut O.C.#189452#10:39:00
Top

H-14 (13)

127Jannik SASSGEROLF Mainz#189388#09:06:00
280Jonas WILLEMSENSBELHermathenae#184945#09:07:00
234Jakob WIRTHGERTV 1901 Beaumarais#189460#09:09:00
614Wolf DE MITSBELTROL#196867#09:12:00
139Timon WEYSUIOLG Goldau#189489#09:18:00
641Toon VAN BRUGGENBELTROL#185128#09:21:00
632Joris SMETBELTROL#148389#09:24:00
15Anton KNOLLGERBielefelder TG#114907#09:38:00
317Everic MISTIAENBELHainaut O.C.#189596#09:44:00
214Thomas SCHOULLERFRATout Azimut Fameck#233402#09:49:00
86Paul WIRTZGERLuxembourg Orienteering Club#189476#09:54:00
289Louis BOURGEOISBELHainaut O.C.#119748#09:57:00
221Raphael STEINFRATout Azimut Fameck#232982#10:01:00
Top

H-16 (15)

275Antoine VANSPAUWENBELHermathenae#184928#09:02:00
327Giulyan STREBELBELHainaut O.C.#189607#09:10:00
536Per DAMMEIERGERSV Wannweil#232937#09:16:00
204Romain DISCHERFRATout Azimut Fameck#198432#09:18:00
135Florin WEYSUIOLG Goldau#189482#09:20:00
66Mathurin GIROUFRAIndiv.#184822#09:24:00
357Justin GILLETBELC.O. Liège#78471#09:30:00
288Louis BOLLAERTSBELHainaut O.C.#189483#09:34:00
485Louis HONORE JENSENDENOK HTF#201742#09:36:00
529Liam THIELSBELOmega#227471#09:38:00
586Lasse TAILLIEUBELK.O.L.#204101#09:40:00
268Antoine MATTARTBELHermathenae#185162#09:42:00
312Donovan LERATBELHainaut O.C.#198263#09:46:00
307Matthias INSTALLEBELHainaut O.C.#151663#09:50:00
404Gaël AMERIJCKXBELASUB#233401#09:52:00
Top

H-18 (13)

284Simon ARNOBELHainaut O.C.#210195#09:01:00
257Martin BARBIERBELHermathenae#233414#09:02:00
277Simon VANSPAUWENBELHermathenae#114895#09:33:00
332Aurélien VAN AERSCHOTBELHainaut O.C.#189594#09:41:00
548Ben SCHWEIKERGERSV Wannweil#173535#09:44:00
130Kolya SASSGEROLF Mainz#189316#09:45:00
402Cédric AMERIJCKXBELASUB#232592#09:47:00
125Maximilian POPPGEROLF Mainz#189193#09:50:00
518Matijs LOECKXBELOmega#198940#09:51:00
121Alexander GÖRKEGEROLF Mainz#210613#09:57:00
355Guillaume EYENBELC.O. Liège#198144#10:02:00
659Thomas KNOOPSBELhamok#173566#10:03:00
137Sven WEYSUIOLG Goldau#189480#10:04:00
Top

H-20 (1)

657Dimitry KNOOPSBELhamok#189301#09:37:00
Top

HE (29)

618Winston FRANSSENBELTROL#199035#09:00:00
340Sébastien HENROTTEBELSUD O LUX#219082#09:03:00
715Benjamin HOFMANSBELASUB#90031#09:05:00
337Jean-François DEBENBELSUD O LUX#189569#09:07:00
436Yannick POULAINFRAASUB#67035#09:09:00
580Bert MARIENBELK.O.L.#63670#09:11:00
267Maxime LAVALBELHermathenae#85869#09:13:00
364Jérôme JACOBSBELC.O. Liège#198145#09:15:00
573Martijn HUSBELK.O.L.#227433#09:17:00
154François BORNERSUIOLV Zug#211061#09:19:00
654Jeroen HOEKXBELhamok#172941#09:21:00
696Marvin GOERICKEGERBerliner TSC#222528#09:23:00
681Thomas VAN DER KLEIJBELhamok#198856#09:25:00
369François LETAWEBELC.O. Liège#210245#09:27:00
81Oleksandr RYBAKOVUKRLuxembourg Orienteering Club#189465#09:29:00
679Dries VAN DER KLEIJBELhamok#199247#09:31:00
418Gilles DELMEEBELASUB#224559#09:33:00
352Clément DEMEUSEBELC.O. Liège#198110#09:35:00
597Karsten BLUMEGERBerliner TSC#114747#09:37:00
663Victor MELLEBEEKBELhamok#199233#09:39:00
346Tristan BLOEMENBELC.O. Liège#168950#09:41:00
161Luc SANDEVOIRFRAOrientation Caennaise#210074#09:43:00
449Christian BASTINBELO.L.G. St. Vith ARDOC#219087#09:45:00
617Desmond FRANSSENBELTROL#173446#09:49:00
446François VAN DER OUDERAABELASUB#232588#09:51:00
155Joël BORNERSUIOLV Zug#211056#09:53:00
320Fabien PASQUASYBELHainaut O.C.#239754#09:55:00
525Joost TALLOENBELOmega#239460#09:59:00
723Thibaut DERENNEBELHermathenae#114762#10:01:00
Top

H21 (11)

539Jacob SCHACHGERSV Wannweil#232955#09:04:00
475Toulouse SEBASTIANBELC.O. Pégase#198271#09:08:00
540Jonathan SCHACHGERSV Wannweil#232942#09:12:00
101Thomas BREDOBELO.L.V. Eifel#186566#09:16:00
351Florian DEMBLONBELC.O. Liège#232596#09:20:00
510Tom GEYPENBELOmega#63674#09:24:00
544Bruno NADELSTRUMPFGERSV Wannweil#189484#09:28:00
467Julien DACHEBELC.O. Pégase#210455#09:32:00
69Daniel SANCHEZ GARRIDOGERKölner O team#184834#09:36:00
692Sebastiaan KOUWENHOVENNEDIndiv.#184810#09:40:00
606Dieter COENBELTROL#173478#09:44:00
Top

HB (12)

218Olivier SCHOULLERFRATout Azimut Fameck#232988#09:00:00
281Raphael WILLEMSENSBELHermathenae#184941#09:02:00
714Laurent BERNARDBELASUB#232654#09:15:00
717Ivan BATCHEVNEDKOVZ#185120#09:21:00
520Tino NIJSTBELOmega#185197#09:25:00
2Davide VALPIANIITAA.S.D. OC Appennino#183940#09:31:00
25Michael BAETTIGSUICA Rosé#189499#09:48:00
21Stephane HENRYFRAC.O. Strasbourg Europe#189544#09:49:00
291Sébastien BOURGEOISBELHainaut O.C.#189459#09:54:00
448John WILHELMSFINASUB#233307#09:56:00
451Mike BRULSBELO.L.G. St. Vith ARDOC#224510#09:58:00
106William TONNEAUBELO.L.V. Eifel#68754#10:03:00
Top

H35 (21)

688Thomas ENGELBEENBELK.O.L.#227464#09:06:00
725Vladan VUJAKLIJASRBASUB#239465#09:08:00
12Tobias SCHWARTZGERBerliner TSC#114751#09:11:00
162Holger KOHRGEROLG SAAR#505340#09:13:00
557Wim BRIESBELK.O.L.#185111#09:15:00
537Sacha DAMMEIERGERSV Wannweil#227552#09:17:00
412Jean-Baptiste COLOMBFRAASUB#90119#09:19:00
239Guillem COQUELETFRAVALMO#189541#09:21:00
738François VELDEKENSBELASUB#232657#09:23:00
92Stephan HANSBELN.S.V. Amel#67145#09:25:00
716Ronald SOMERSNEDK.O.L.#239355#09:27:00
680Jeroen VAN DER KLEIJBELhamok#232832#09:29:00
677Dieter SELSBELhamok#184086#09:31:00
109Ronny NATHOGEROC München#185152#09:35:00
439Mathieu ROTHBELASUB#198253#09:43:00
466Michel SEPULCHREBELO.L.G. St. Vith ARDOC#219088#09:45:00
200Romain LAGNYFRATous Azimuts Douai#189557#09:49:00
408Christophe BERNARDBELASUB#233304#09:51:00
271Patrick MAYERESBELHermathenae#66915#09:55:00
569Dries HEUNINCKXBELK.O.L.#209750#09:57:00
624Igor KISELEVRUSTROL#93456#09:59:00
Top

H40 (31)

720Stephane SENCEFRAVALMO#172972#09:02:00
282Stephane WILLEMSENSBELHermathenae#114808#09:05:00
676Stefaan SCHUTJESBELhamok#225933#09:06:00
309François LAMBERTBELHainaut O.C.#189605#09:08:00
735Kristof WOLLESBELhamok#239250#09:11:00
497Simo MARTOMAAFINKalevan Rasti#502839#09:12:00
259Michaël BROUWIERBELHermathenae#184936#09:13:00
304Cédric INSTALLEBELHainaut O.C.#130340#09:14:00
36Nelson MOTAPORC.C.Orientaçao do Minho#114734#09:15:00
82Christopher SCOTTGBRLuxembourg Orienteering Club#219084#09:18:00
424Alistair FRONHOFFSDENASUB#68783#09:22:00
93Freddy SCHWALLBELN.S.V. Amel#171542#09:28:00
296Frédéric DE SMETBELHainaut O.C.#198258#09:29:00
481Nicolas SILLIENBELC.O. Pégase#232670#09:30:00
669Pascal MYLLEBELhamok#198407#09:32:00
513Kim JANSENBELOmega#199856#09:36:00
373Alain MAZYBELC.O. Liège#210356#09:39:00
17Thies KNOLLGERBielefelder TG#114903#09:40:00
324Olivier PIRETBELHainaut O.C.#151686#09:41:00
575Dolf LEPPENSBELK.O.L.#196943#09:43:00
359Quentin GILLETBELC.O. Liège#198216#09:45:00
728Michel VAN DONGENNEDOlifant#172218#09:47:00
59Mathieu POTTIERFRAGuyancourt Orientation 78#186574#09:48:00
703Stéphane GALLYFRAbalise77 Fontaibleau Avon#184785#09:50:00
285Yves ARNOBELHainaut O.C.#189611#09:52:00
711Roelof POSTHOUWERNEDMINOR#239463#09:53:00
460Patrick HOCKBELO.L.G. St. Vith ARDOC#233391#09:58:00
482Vincent SILLIENBELC.O. Pégase#130118#09:59:00
561Filiep DEBAEREBELK.O.L.#240694#10:00:00
97Michel BASTINBELO.L.G. St. Vith ARDOC#198151#10:02:00
244Ondrej KOTECKYFRAVALMO#189453#10:03:00
Top

H45 (32)

719Gerald SOUWEINEBELASUB#68956#09:03:00
112Kenneth G. PETERSENDENOK HTF#232533#09:05:00
47Andreas MALTIGGERDJK Adler 07 Bottrop#186512#09:07:00
226Michael BIALLYGERTSV Ipsheim#189553#09:09:00
220Nicolas STEINFRATout Azimut Fameck#189299#09:10:00
543Werner LUTZGERSV Wannweil#239464#09:11:00
615Yves DE MITSBELTROL#231224#09:13:00
640Rik VAN BRUGGENBELTROL#196906#09:14:00
459Michael HOCKBELO.L.G. St. Vith ARDOC#189616#09:15:00
314David LIPPOLISBELHainaut O.C.#233300#09:17:00
256Christophe BARBIERBELHermathenae#210514#09:21:00
453Olivier CHATTLAINBELO.L.G. St. Vith ARDOC#198152#09:23:00
658Steffen KNOOPSBELhamok#158480#09:25:00
633Kurt SMETBELTROL#408029#09:27:00
5Marco MENSINKNEDARGUS#64791#09:29:00
269Eric MATTARTBELHermathenae#185045#09:32:00
73Ralph KURTGERKOVZ#181405#09:35:00
128Jorn SASSGEROLF Mainz#189436#09:36:00
699Romuald CHARLIERFRAOSCM Charleville Mezières#189197#09:37:00
180Pascal MARTINFRAScapa Nancy Orientation#189641#09:39:00
107Tiziano BOIANISUIO-92 Piano di Magadino#184942#09:42:00
504Koen CROONSBELOmega#239352#09:43:00
732Pierre CIPARISSEBELC.O. Pégase#67194#09:46:00
302Yves GOMREEBELHainaut O.C.#210196#09:48:00
77Frédéric ROBINETBELLES CROS#185142#09:49:00
517Frederik LOECKXBELOmega#227468#09:55:00
729Rolf WÜSTENHAGENSUIGundelfinger Turnerschaft#2400693#09:56:00
630Rudy ROOMANBELTROL#220613#09:58:00
403Christophe AMERIJCKXBELASUB#232656#09:59:00
197Olaf BINSCHNEDThe Hague Orienteering Runners#88618#10:00:00
646Wim VERVOORTBELTROL#220614#10:01:00
398Stephane DRUZETICFRARaid Orientation Paris#227463#10:05:00
Top

H50 (54)

235Robert WIRTHGERTV 1901 Beaumarais#189505#09:01:00
251Fabien GRUSELLEFRAAssociation Sportive de l 'IGN#184809#09:03:00
30Jean Claude MARIONSUICA Rosé#189478#09:04:00
173Trond FOSSNORSandefjord Orienteringsklubb#205484#09:05:00
193Christian WEHRLISUISwiss O Tours#189550#09:06:00
189Pascal BELLEFRASki Club Barr#189548#09:07:00
342Iwan VISBELSUD O LUX#90090#09:08:00
94Robert THEISSBELN.S.V. Amel#232051#09:09:00
682Eric VANDEBROEKBELhamok#81586#09:10:00
87Jonas WOLFFFINLuxembourg Orienteering Club#231336#09:11:00
405Marc ARNARDIBELASUB#233400#09:12:00
718Steven JOCHEMSNEDKOVZ#181037#09:13:00
134Martin BURKHARDSUIOLG Cordoba#184205#09:14:00
276Frank VANSPAUWENBELHermathenae#114764#09:16:00
126Stefan RÖHLGEROLF Mainz#189194#09:17:00
507Roger DULIEUBELOmega#94350#09:18:00
416Benoît DEFRAIGNEBELASUB#232701#09:19:00
353Pierre-Emmanuel DEMEUSEBELC.O. Liège#198028#09:20:00
58Mario ALVARESPORGD4C#186593#09:22:00
660Henrik LISBYDENhamok#66451#09:23:00
550Olivier GUENINFRAAnimation Sillery Orientation#184784#09:24:00
333Jean-Bernard VAN AERSCHOTBELHainaut O.C.#198261#09:26:00
148Michael BOHSMANGEROL-Team Filder#173627#09:27:00
642Erik VAN DYCKBELTROL#501371#09:28:00
438Richard ROBINSONBELASUB#171371#09:29:00
492Fabien SCORNICIELBELC.O. Militaire Belge#92664#09:30:00
697Marc GEIRNARTFRAVALMO#189447#09:32:00
713Martin NOLTEGERO.L.V. Eifel#211141#09:33:00
645Karl VERVOORTBELTROL#225887#09:34:00
702Martin SCHAFFNERSUIOLK Piz Hasi#173563#09:35:00
119Eyke DIEHRGEROLF Mainz#189199#09:36:00
67Jan BOUWMANGERKölner O team#502522#09:37:00
163Thierry JAUVAINFRAOSCM Charleville Mezières#189196#09:38:00
230Veikko BAATHGERTSV Jetzendorf#189503#09:39:00
471Jean-Philippe LOVENSBELC.O. Pégase#210550#09:40:00
294Jean-Pol BRISEBOISBELHainaut O.C.#189606#09:41:00
68Michael MARGOLINGERKölner O team#184832#09:42:00
209Robert LOGEFRATout Azimut Fameck#189283#09:43:00
339Marc DEPAUEBELSUD O LUX#67080#09:44:00
138Thomas WEYSUIOLG Goldau#189490#09:45:00
689Klemens JANISCHOWSKYGEROLG Regensburg#158476#09:46:00
621Dirk GOOSSENSBELTROL#408484#09:47:00
51Antoine PAULFRAEpernay Nature et Sport#210241#09:50:00
225Luc VANELFRATout Azimut Fameck#233406#09:51:00
620Francis GLASSÉEBELTROL#77608#09:52:00
246Philippe PAPINFRAVALMO#189448#09:53:00
91Alain GENTENBELN.S.V. Amel#78468#09:55:00
9Simon PARKERGBRBerkshireOrienteers#114906#09:57:00
34Guy TIREZBELCO COLMAR#184759#09:59:00
174Oskar KAALOYNORSandefjord Orienteringsklubb#174874#10:00:00
722Martin GENTGERIndiv.#178378#10:01:00
708Pierre-Michel DURIEUXBELAltaïr C.O.#232667#10:02:00
88Serge BAERTBELN.S.V. Amel#65190#10:04:00
502Rudi AERTSBELOmega#184931#10:05:00
Top

H55 (48)

447Marc VANDEMEULEBROEKBELASUB#233399#09:00:00
378André PIERLOTBELC.O. Liège#189583#09:03:00
661Luc MELISBELhamok#183962#09:05:00
247Konstantin SMIRNOVFRAVALMO#68779#09:07:00
441Philippe TAELEMANSBELASUB#210456#09:08:00
491Eric NOBELSBELC.O. Militaire Belge#197918#09:09:00
407Milan BELESSVKASUB#151563#09:10:00
115x LÄNNEVALLSWEOK Roslagen#184808#09:11:00
393Michel DICKBURTFRAVALMO#68623#09:13:00
626Marc MEEUWSSENBELTROL#220615#09:15:00
415Jean-Noël DEBEHOGNEBELASUB#189636#09:16:00
625Wiet LAENENBELTROL#500253#09:19:00
245Pascal LEGEREFRAVALMO#233409#09:21:00
461Werner HOFFMANNBELO.L.G. St. Vith ARDOC#189615#09:22:00
413Didier DARIMONTBELASUB#198156#09:23:00
592Peter VANDE LOOCKBELK.O.L.#197603#09:24:00
487Peter JUHLDENOK HTF#169832#09:25:00
341Jean-Pol HOULMONTBELSUD O LUX#219083#09:27:00
186Morten KJAERDENSilkeborg OK#208948#09:29:00
456Freddy HENKESBELO.L.G. St. Vith ARDOC#189612#09:31:00
55John ROWEIRLFingal Orienteers#186719#09:33:00
152Vadim NIGEROLV Steinberg#224506#09:34:00
591Marc VAN DE MAELEBELK.O.L.#204152#09:35:00
45Mark COLLINSGBRDartford#186457#09:37:00
486Arne BERTELSENDENOK HTF#185185#09:39:00
98Dirk HARTMANNGERO.L.G. St. Vith ARDOC#224616#09:41:00
531Bart VAN DE MOORTELBELOmega#232958#09:42:00
653Ivan HEYNINCKBELhamok#239248#09:43:00
160Benoit SANDEVOIRFRAOrientation Caennaise#19905#09:44:00
207Olivier HOFFFRATout Azimut Fameck#189296#09:45:00
143Nikolaj WANNERGEROLG Siegerland#130105#09:46:00
710Rudy HUSBELK.O.L.#209890#09:47:00
315Felipe MARTOS SANCHEZESPHainaut O.C.#171421#09:48:00
3Daniel COFFEFRAAC Beauchamp#210569#09:49:00
26Dennis CUCHESUICA Rosé#189498#09:50:00
387Bruno VANDERMEULENBELC.O. Liège#210348#09:51:00
113Lennart KARLSSONSWEOK Roslagen#196793#09:53:00
435Joël POULAINFRAASUB#68784#09:54:00
488Jens Peder JENSENDENOK HTF#201740#09:55:00
39Jean François MORLONFRACSAG METZ#189495#09:56:00
72Per FORSBERGSWEKOVZ#500236#09:57:00
527Marc TALLOENBELOmega#79376#09:58:00
652Dirk DEIJGERSBELhamok#209997#09:59:00
528Jan THEYSBELOmega#77223#10:00:00
473Patrick MOSSOUXBELC.O. Pégase#66428#10:01:00
356Julius GARRAYBELC.O. Liège#98937#10:02:00
166Albert SEGUINOTFRAOSCM Charleville Mezières#189645#10:03:00
389Alain WATHELETBELC.O. Liège#68820#10:04:00
Top

H60 (33)

635Julien VAN BOSCHBELTROL#227461#09:00:00
533Patrick WALLAERTBELOmega#198853#09:01:00
182Philippe POGUFRAScapa Nancy Orientation#189435#09:02:00
54Tommy BURKEIRLFingal Orienteers#186578#09:04:00
495Frank BUTTINFRAClub Orientation Compiègne#184869#09:06:00
300Bernard DUBOISBELHainaut O.C.#189600#09:08:00
118Frank CZIOSKAGEROLF Mainz#189321#09:10:00
500Johan CLAESBELBorasca#199212#09:12:00
177Jean Marie FATHFRAScapa Nancy Orientation#189386#09:14:00
555Roger BOCKXBELK.O.L.#220511#09:18:00
545Christian BOTTEMERFRAC.O. Strasbourg Europe#189545#09:20:00
205Jean Luc DUBOISFRATout Azimut Fameck#198456#09:22:00
360Roger HENROTTAYBELC.O. Liège#210566#09:24:00
463Uwe KRAUSBAUERGERO.L.G. St. Vith ARDOC#151539#09:26:00
494Bernard PRESSONFRAClub Orientation Compiègne#186511#09:28:00
705Etienne VANDEGHINSTEBELAltaïr C.O.#232665#09:30:00
411Philippe CLAPUYTBELASUB#198278#09:32:00
250Franck GUERINFRAYcone Sens#189445#09:34:00
428Jacques HOFMANSBELASUB#67037#09:36:00
442Léonard THIENPONDTBELASUB#68640#09:40:00
623Herman JANSSENBELTROL#227466#09:42:00
370Pierre MARCHALBELC.O. Liège#239549#09:44:00
49Michael ZWICKEGERDJK Vfl Willich#186573#09:46:00
603Paul BOLSENSBELTROL#196967#09:48:00
253Ian DITCHFIELDGBRMoledowns#413208#09:50:00
79David ROACHGBRLuxembourg Orienteering Club#502204#09:52:00
594Jackie VANDIJCKBELK.O.L.#199227#09:54:00
11Brian SEWELLGBRBerkshireOrienteers#413163#09:56:00
434Pierre PARMENTIERBELASUB#189622#09:58:00
559Etienne DE WITBELK.O.L.#185058#09:59:00
303Philippe HECQBELHainaut O.C.#68905#10:01:00
590Albert VAN CANEGHEMBELK.O.L.#183793#10:02:00
649Andre AERTSBELhamok#225835#10:04:00
Top

H65 (42)

419Georges DICKERBELASUB#89992#09:00:00
553Régis LECOYERFRAVervins Orientation#119831#09:02:00
541Walter SCHACHGERSV Wannweil#227571#09:04:00
103Klaus HELDBELO.L.V. Eifel#68859#09:06:00
595Jef VANHOUTBELK.O.L.#210756#09:07:00
331Paul TIMMERMANSBELHainaut O.C.#67098#09:08:00
354Jean-Claude DUPONTBELC.O. Liège#224543#09:10:00
23Bernard DARGENTONFRAC.O. Tours Sud#184867#09:12:00
366Jean-Marie LEGROSBELC.O. Liège#68922#09:14:00
60Hermann WOLLGARTENGERHansa Simmerath#68938#09:16:00
464Christian KRINGSBELO.L.G. St. Vith ARDOC#233390#09:18:00
100Jean BREDOBELO.L.V. Eifel#189650#09:20:00
170Carl MALLINGDENRanders OK#483044#09:22:00
609Eddie DE KERFNEDTROL#501463#09:23:00
589Ivo TIMMERMANSBELK.O.L.#173769#09:24:00
122Heinrich GÖTTEGEROLF Mainz#189205#09:26:00
709Claude PIERRONFRAPZ Chat'O1311#184821#09:27:00
382Robert SCUVEEBELC.O. Liège#210314#09:29:00
164Jean Bernard ROSEFRAOSCM Charleville Mezières#198429#09:32:00
383Jacques SILVESTREBELC.O. Liège#67059#09:33:00
490Daniel DANGRIAUXBELC.O. Militaire Belge#197652#09:34:00
503Anton BUYTAERTBELOmega#186741#09:36:00
50Bill GRIFFITHSGBREborienteers#186618#09:38:00
287Jacques BASTIENBELHainaut O.C.#151682#09:40:00
211Alain MOUCHETTEFRATout Azimut Fameck#233411#09:41:00
648Frans WENSBELTROL#239467#09:42:00
616Eddie DESMEDTBELTROL#197407#09:43:00
208Robert LOCUSSEFRATout Azimut Fameck#189284#09:44:00
462Ludwig KAUTBELO.L.G. St. Vith ARDOC#224615#09:47:00
576Juliaan LINTENBELK.O.L.#185164#09:48:00
605Marc CEULEMANSBELTROL#407142#09:49:00
76Nigel FOLEY- FISHERIRLLagan Valley Orienteers#189491#09:50:00
674Dominique SCHUTJESBELhamok#210765#09:51:00
104Ernest PELTIERBELO.L.V. Eifel#209995#09:52:00
184Vasil SILINGERSILIN#189568#09:53:00
196Volodymyr OSTROVSKYIUKRTeam Ostrovsky#189643#09:54:00
89Milan FIALACZEN.S.V. Amel#232063#09:55:00
574Jean-Pierre KELLENSBELK.O.L.#182147#09:57:00
450Hubert BASTINBELO.L.G. St. Vith ARDOC#151612#09:58:00
558Rudy CANTREBELK.O.L.#220617#09:59:00
362Servais HICKBELC.O. Liège#233293#10:01:00
570Luc HEUNINCKXBELK.O.L.#232835#10:02:00
Top

H70 (27)

238Daniel TESSIERFRAUnion Sportive Melunaise#189564#09:16:00
588Georges TIMMERMANSBELK.O.L.#184325#09:22:00
684Vic VANDERSTRAETENBELhamok#225893#09:24:00
647Georges VONCKBELTROL#231795#09:26:00
678Jos THYSBELhamok#194493#09:28:00
572Jos HOUBENBELK.O.L.#225999#09:30:00
501Ruud SCHONEWILLENEDBorasca#210995#09:32:00
704Michel POULAINBELC.O. Pégase#66974#09:34:00
102Serge DERYBELO.L.V. Eifel#198434#09:38:00
622Mike IN 'T GROENNEDTROL#233121#09:58:00
191Ron MCGRAILDENSollerod OK#139477#10:10:00
248Christian ROBERTFRAVesoul Haute Saône orientation#189442#10:14:00
602André VLIEGENBELO.L.V. Eifel#157631#10:18:00
167Guy TAILLANDIERFRAOSCM Charleville Mezières#189648#10:22:00
37Etienne BOUSSERFRACSAG METZ#67179#10:32:00
344Jean BAISIPONTBELC.O. Liège#198109#10:34:00
316Serge MINEURBELHainaut O.C.#239753#10:36:00
634Oswald VAN BOCKSTALBELTROL#88898#10:38:00
261Guy CHATELAINBELHermathenae#66892#10:42:00
265Stephane DMYTERKOBELHermathenae#185048#10:44:00
57Roland EGGLISUIFuersten OK Ettingen#144547#10:46:00
638Mark VAN BRUGGENBELTROL#407401#10:50:00
422Jacques FLAMENTBELASUB#232700#11:00:00
567Bert GEUDENSBELK.O.L.#179165#11:02:00
489Per HENRIKSENDENOK HTF#174755#11:04:00
496Bertrand PATURETFRAClub Orientation Compiègne#186459#11:14:00
476Freddy SILLIENBELC.O. Pégase#119855#11:24:00
Top

H75 (12)

445Jean-Pierre VAN DER CRUYSBELASUB#232699#09:00:00
64Ton ROOSNEDHOC'93#186712#09:04:00
690Bernard PONCEBELHainaut O.C.#210226#09:08:00
672Jean OOMSBELhamok#232957#09:12:00
662Phil MELLEBEEKBELhamok#225942#09:36:00
583Chris NEYENSBELK.O.L.#64359#09:42:00
18Régis ANTOINEFRAC.O. Montceau Morvan#114787#09:50:00
116Knud LYKKINGDENOK73 Gladsaxe#174805#09:56:00
192Gerrit KRAUSEGERSV Bayer Wuppertal#189549#10:30:00
32Serge BLASCOFRAClub Athlétique de Condat#186458#10:40:00
213Georges RENNOTTEBELTout Azimut Fameck#210559#11:20:00
334Claude VAN COLLIEBELHainaut O.C.#151681#11:22:00
Top

H80 (9)

175Abdelkader KENANEFRASAVCO VERDUN 55#227440#09:14:00
593Henri VANDENBERKBELK.O.L.#227540#09:18:00
105Lucien TONNEAUBELO.L.V. Eifel#66907#09:54:00
145Klaus HUGGLERSUIOLG Stäfa#196962#10:00:00
252Michael HODSONGBRScapa Nancy Orientation#189440#10:06:00
522Michel OOMSBELOmega#210531#10:24:00
532Frans VAN DE MOORTELBELOmega#226001#10:28:00
338Jean-Marie DEMEUSEBELSUD O LUX#97053#10:56:00
712André LUXENBELBalise 10#66863#11:28:00
Top

Total

Hainaut O.C.60
ASUB56
C.O. Liège47
TROL46
K.O.L.45
hamok41
Omega32
Hermathenae28
Tout Azimut Fameck24
O.L.G. St. Vith ARDOC21
C.O. Pégase18
OLF Mainz16
VALMO14
SV Wannweil12
Luxembourg Orienteering Club10
O.L.V. Eifel9
N.S.V. Amel8
OK HTF8
Scapa Nancy Orientation8
KOVZ7
OSCM Charleville Mezières7
CA Rosé6
OLG Goldau6
SUD O LUX6
ARGUS5
C.O. Strasbourg Europe5
CSAG METZ5
Indiv.5
TSV Jetzendorf5
TV 1901 Beaumarais5
Altaïr C.O.4
Berliner TSC4
Bielefelder TG4
HOC'934
OL-Team Filder4
Olifant4
OLV Zug4
Orientation Caennaise4
Raid Orientation Paris4
Sandefjord Orienteringsklubb4
balise77 Fontaibleau Avon3
BerkshireOrienteers3
Borasca3
C.O. Militaire Belge3
Club Orientation Compiègne3
CO COLMAR3
Dartford3
Kölner O team3
Noyon course d' orientation3
OC München3
OK Roslagen3
Silkeborg OK3
The Hague Orienteering Runners3
Vervins Orientation3
A.S.D. OC Appennino2
AC Beauchamp2
Animation Sillery Orientation2
Club Athlétique de Condat2
DJK Vfl Willich2
Fingal Orienteers2
Fuersten OK Ettingen2
Gundelfinger Turnerschaft2
Lagan Valley Orienteers2
Moledowns2
OK73 Gladsaxe2
OLG Cordoba2
OLG Siegerland2
OLG Stäfa2
OLV Steinberg2
SILIN2
Ski Club Barr2
Sollerod OK2
Swiss O Tours2
Team Ostrovsky2
Union Sportive Melunaise2
Vesoul Haute Saône orientation2
Association Sportive de l 'IGN1
Balise 101
C.C.Orientaçao do Minho1
C.O. Montceau Morvan1
C.O. Tours Sud1
DJK Adler 07 Bottrop1
Eborienteers1
Epernay Nature et Sport1
Espoon Suunta1
GD4C1
Guyancourt Orientation 781
Hansa Simmerath1
Kalevan Rasti1
LES CROS1
MINOR1
O-92 Piano di Magadino1
OLG Regensburg1
OLG SAAR1
OLK Piz Hasi1
PZ Chat'O13111
Quimper Orientation1
Randers OK1
SAVCO VERDUN 551
Southdowns Orienteers1
SV Bayer Wuppertal1
Tous Azimuts Douai1
TSV Ipsheim1
Ycone Sens1
Total: 719