index

Belgium 3 days
8.6.2019 - 10.6.2019
Balise 10

clublogo
HELGA Orienteering Software © Michael Hock
Contact/Remarks: lucheuninckx@skynet.be Info
Check class and Sportident number, please
Veuillez vérifier catégorie et numéro de puce , svp.
Verifieer categorie en SI nummer aub.
Entrys are closed. Les inscriptions sont finies. Inschrijvingen zijn afgesloten.
Each day open courses, chaque jour inscriptions sur place, alle dagen dag inschrijvingen : SE, SD, LE en LD
Last updated: 06.06.2019 21:27:55

Classes D-10 D10B D-12 D-14 D-20 DE D21 DB D35 D40 D45 D50 D55 D60 D65 D70 D75 H-10 H10B H-12 H-14 H-16 H-20 HE H21 HB H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80
Clubs «» A B C D E F H I K L M N O P Q R S T U V Y
Stages 1 2 3
Total

A.C. Beauchamp (2)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
1Daniel COFFEFRA#8095002#H5515:38:0010:36:0009:57:00
2Marie Pierre COFFEFRA#8095001#D5515:53:0010:06:0010:40:00
Top

ADOC (1)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
3Christian VUILLETFRA#35602#H7017:32:0011:32:0009:40:00
Top

Altaïr C.O. (10)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
4Marie-Jeanne ARSACBEL#1451555#D6516:46:0010:00:0010:48:00
5Noëlle CHOPRIXBEL#320306#D6015:29:0010:03:0010:43:00
6Philippe CREFCOEURBEL#8633664#HE15:31:0010:46:0010:33:00
7Alan CROSSGBR#8655040#H6015:36:0010:40:0010:47:00
8Jeannie CROSSGBR#8643373#D6016:54:0010:24:0010:31:00
9Nelly FOCKEDEYBEL#1451566#D6515:46:0010:26:0011:12:00
10Eric HULLYBEL#4010#H6517:03:0010:17:0010:40:00
11Willy LAMONBEL#1451561#H6516:42:0010:08:0010:46:00
13Nicolas SPILIERSBEL#1000989#HE15:11:0010:58:0010:42:00
14Etienne VANDEGHINSTEBEL#1281956#H6016:00:0010:28:0010:39:00
Top

ANCO (1)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
15Alain JUANSUI#8201053#H6516:51:0010:47:0010:19:00
Top

ARGUS (5)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
16Isis DEMARTEAUNED#7211773#D10B
17Martell DEMARTEAUNED#7211774#H4515:05:0010:02:0009:39:00
18Maya DEMARTEAUNED#7211775#D-1217:10:0011:30:0011:22:00
19Philip HUBERTNED#222153#H10B
20Valerie HUBERTNED#222154#D10B
Top

AS Quetigny (4)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
21David DELOCHEFRA#1302176#H4516:38:0011:08:0011:45:00
22Christophe JACOTOTFRA#2125100#H4515:09:0011:00:0011:49:00
23Claire PRIOUFRA#334466#D4015:21:0010:10:0010:24:00
24Pierre TERZIFRA#31744#H5515:17:0010:57:0010:39:00
Top

ASUB (26)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
25Christophe AMERIJCKXBEL#9061683#H4515:25:0010:10:0011:27:00
26Laurence AUGHUETBEL#8220669#D5016:29:0011:07:0010:53:00
27Jenny BUELENSBEL#1960502#D5015:49:0010:23:0010:13:00
28Philippe CLAPUYTBEL#7700777#H6015:08:0010:16:0009:47:00
29Didier DARIMONTBEL#7211836#H5517:25:0010:21:0010:18:00
30Béatrice DE LONGUEVILLEBEL#9890407#DE15:51:0010:39:0011:34:00
31Gilles DE NEYERBEL#7211838#HE16:25:0010:07:0010:27:00
32An DUYCKBEL#1251959#D5016:09:0010:51:0011:03:00
33Jacques FLAMENTBEL#7211884#H7016:40:0010:18:0011:18:00
34An FREDERICKXBEL#1978121#D4015:51:0010:22:0010:30:00
35Christian GILLETBEL#7771119#H4517:00:0010:14:0009:47:00
36Bernadette GOVAERTSBEL#9011960#D5017:25:0010:31:0010:43:00
37Jacques HOFMANSBEL#9560310#H6015:00:0010:32:0011:03:00
38Tarmo KUUBEST#8101098#H3515:46:0010:35:0010:54:00
39Carine LAMBEAUBEL#7211783#D5015:53:0010:59:0011:18:00
40Dominique LUYTSBEL#7211850#D5016:45:0012:00:0010:33:00
41Vinciane MULPASBEL#7780924#D4016:11:0010:40:0010:18:00
42Joël POULAINFRA#1603777#H6016:46:0011:44:0010:31:00
43Nicole REVENCUBEL#7722227#D5015:13:0010:39:0010:28:00
44Richard ROBINSONBEL#8150622#H5016:16:0010:47:0010:57:00
45Annick ROUSEREZBEL#1001914#D5015:41:0010:19:0010:03:00
46Claire SANDEVOIRFRA#921403#D2115:46:0011:38:0010:26:00
47Philippe TAELEMANSBEL#7805907#H5515:26:0010:24:0010:06:00
48Jean-Pierre VAN DER CRUYSBEL#1393109#H7516:04:0010:16:0010:18:00
49Vladan VUJAKLIJASRB#7211784#H3515:16:0010:25:0010:38:00
50John WILHELMSFIN#7901104#H2115:48:0011:24:0010:14:00
Top

BAOC (2)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
51Kieran DEVINEGBR#8201224#H6517:06:0011:23:0010:28:00
52Colin HOLCOMBEGBR#347521#H6016:42:0011:24:0009:59:00
Top

BE Military Team (17)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
53Benjamin ANCIAUXBEL#8638375#HE16:35:0012:01:0011:33:00
54Michaël CAMPIONEBEL#8670510#HE15:21:0010:30:0010:18:00
55Sophie CHRETIENBEL#7212581#DE15:57:0010:45:0009:48:00
56Christel CRAVATTEBEL#7211826#DE15:24:0011:39:0009:39:00
57Sébastien DAELSBEL#7211837#HE16:17:0011:13:0010:57:00
58Véronique DE BRIEYBEL#8666027#DE16:30:0012:01:0011:50:00
59Anne-Marie DELANGHEBEL#1411001#D4516:38:0011:28:0009:21:00
60Aurélie DESCHEPPERBEL#7554400#DE16:08:0011:09:0010:03:00
61Serge DUSZABEL#1710808#HE16:29:0011:55:0010:51:00
62Sebastien GROSDENTBEL#8368491#HE15:45:0010:40:0010:09:00
63Tomy JANSSENSBEL#7208655#HE16:07:0012:10:0010:24:00
64Maxime LAVALBEL#7589310#HE15:49:0011:22:0009:54:00
65Jo LINTENBEL#1458660#HE15:53:0012:16:0011:42:00
66Jasper MOREELSBEL#1557799#HE15:29:0011:40:0010:03:00
67Nicolas PEERENBOOMSBEL#1428957#HE15:41:0010:10:0009:36:00
68Geert SIMKENSBEL#249920#HE16:23:0011:49:0011:09:00
69Sylvain STERCKXBEL#7211883#HE15:59:0010:55:0009:48:00
Top

Borasca (2)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
70Anita BAERTSBEL#308548#D6015:20:0011:26:0009:33:00
71Ruud SCHONEWILLENED#364726#H7017:16:0011:30:0009:30:00
Top

C.O. Liège (38)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
72Jean BAISIPONTBEL#8080846#H7016:58:0012:30:0011:46:00
73Florence BASTINBEL#300875#D4516:10:0010:44:0010:56:00
540Tristan BLOEMENBEL#9101076#HE16:09:0011:34:00
74Pierre-Emmanuel DEMEUSEBEL#8664175#H5016:34:0010:17:0010:45:00
75Jean-Claude DUPONTBEL#1601691#H6515:51:0010:26:0010:25:00
76Jacques FLORINBEL#7005055#H5516:14:0010:12:0009:35:00
77Sébastien FRANCQBEL#9830363#H3517:00:0010:07:0009:32:00
78Julius GARRAYBEL#53518#H4515:53:0010:28:0010:35:00
79Félix GILLETBEL#228942#H10B
80Marie GILLETBEL#8240505#D-1416:57:0010:45:0010:13:00
81Quentin GILLETBEL#9031075#H4016:36:0010:11:0010:30:00
82Roger HENROTTAYBEL#7211830#H6517:09:0010:38:0010:43:00
83Aline HERMANSBEL#7211897#D4016:06:0010:28:0010:12:00
84Servais HICKBEL#8643366#H6516:27:0010:59:0010:58:00
85Jean-Marc HURDEBISEBEL#8026103#H5515:59:0010:02:0009:42:00
86Jean-Marie LEGROSBEL#7211904#H7015:10:0010:08:0010:16:00
87Hedwige LEJEUNEBEL#2015923#D5515:09:0010:51:0010:25:00
88Judith LEYIMANGOYEGAB#2046059#DB15:02:0010:08:0010:21:00
89Patricia MARCHAL-PIRARDBEL#246873#D5517:03:0010:42:0011:01:00
90Alain MAZYBEL#7211791#H4016:17:0010:32:0010:38:00
91Arnaud MAZYBEL#235098#H-1415:46:0010:24:0010:36:00
92Jacqueline MOREAU-SCUVEEBEL#49114#D6515:50:0010:32:0011:20:00
541Daria MOSKALENKOUKR#7208659#DE16:25:0011:21:00
93André PIERLOTBEL#7763014#H6016:04:0010:20:0010:07:00
94Elvire PIERLOTBEL#2089828#D-1216:38:0010:35:0010:10:00
95Agnès PONCELETBEL#7211806#D6516:10:0010:12:0011:04:00
96Françoise RENARDBEL#8664168#D5516:51:0010:09:0010:49:00
97Damien RIGABEL#7212095#H3515:34:0010:15:0009:54:00
98Robert SCUVEEBEL#49107#H6516:00:0010:44:0010:49:00
99Maurice SEBABEL#7211245#H7016:34:0010:20:0010:46:00
100Ruben SEBABEL#49046#H-10
101Jacques SILVESTREBEL#1229565#H6517:12:0010:50:0010:37:00
102Fanny TILKINBEL#8664183#DE16:48:0010:17:0010:12:00
103Michel TITTELBACHBEL#8664163#H6516:33:0010:32:0010:10:00
104Bernadette VANDERMEULENBEL#8625774#D6016:17:0010:48:0011:40:00
105Bruno VANDERMEULENBEL#8040953#H6016:35:0010:44:0011:27:00
106Frederic VERCRUYSSEBEL#7211776#HE15:55:0010:13:0010:39:00
107Stephan VISBEL#8240368#H5015:25:0011:35:0009:57:00
Top

C.O. Militaire Belge (3)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
108Daniel DANGRIAUXBEL#218188#H6515:03:0010:05:0011:07:00
109Eric NOBELSBEL#418612#H5515:08:0010:05:0010:21:00
110Fabien SCORNICIELBEL#218191#H5015:13:0010:14:0010:27:00
Top

C.O. Montceau Morvan (1)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
111Régis ANTOINEFRA#34013#H8015:02:0011:14:0009:38:00
Top

C.O. Pégase (18)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
112Pierre CIPARISSEBEL#8654988#H4516:13:0010:06:0010:23:00
113Monique DEFFENSEBEL#8654992#D7016:16:0010:30:0011:00:00
114Claude LEMASSONBEL#1451560#H6516:15:0010:29:0011:04:00
115Eloïse LOVENSBEL#1041419#D-1215:51:0010:25:0010:28:00
116Florentin LOVENSBEL#8190106#H-1415:50:0010:12:0010:06:00
117Jean Philippe LOVENSBEL#8140564#H5515:56:0010:27:0010:12:00
118Xavier MORISBEL#906849#H6017:07:0010:12:0010:59:00
119Patrick MOSSOUXBEL#53510#H5516:53:0010:42:0010:24:00
120Christel POULAINBEL#10542#D4515:54:0010:36:0010:31:00
121Michel POULAINBEL#1692#H7015:32:0010:36:0011:10:00
122Freddy SILLIENBEL#8290147#H7016:00:0011:10:0010:36:00
123Gauthier SILLIENBEL#505600#H-1415:22:0010:40:0010:26:00
124Hugo SILLIENBEL#7211763#H-10
125Naïs SILLIENBEL#1393029#D-10
126Nathan SILLIENBEL#8010105#H-1215:23:0010:20:0010:04:00
127Vincent SILLIENBEL#500786#H4016:45:0010:42:0010:34:00
128Philippe VANSCHUYTBROECKBEL#7553311#HB15:43:0010:45:0009:54:00
129Regis VANSCHUYTBROECKBEL#502347#H-1215:44:0010:50:0010:16:00
Top

C.O. Strasbourg Europe (2)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
130Stephane HENRYFRA#8002105#HB15:52:0010:11:0010:42:00
131Stéphanie HENRYFRA#7002028#DB16:26:0010:28:0010:11:00
Top

C.O. Tours SUD (1)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
132Bernard DARGENTONFRA#422606#H6515:45:0011:41:0009:34:00
Top

C.O.Colmar (15)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
133Louise CLAUDEPIERREFRA#1680432#D-2015:36:0011:40:0010:06:00
134Nicolas DALIBARDFRA#8290674#H4017:08:0011:00:0009:51:00
135Jean - Luc LEGALLAISFRA#1680402#H4016:27:0011:30:0011:46:00
136Libor MAKOVICKAFRA#1603126#H6515:27:0011:26:0010:55:00
137Véronique MAKOVICKAFRA#1603127#D5015:25:0011:27:0011:23:00
138Cécile MARCUZZIFRA#8080494#DE16:59:0011:06:0011:02:00
139André MERTZFRA#1680401#H6515:21:0011:11:0011:13:00
140Bernard OUDINFRA#1041252#H6515:33:0011:20:0011:31:00
141Marie - Reine OUDINFRA#1603107#D7015:40:0011:34:0012:00:00
142Anja POTVINBEL#421682#D5015:09:0011:15:0010:18:00
143Guy TIREZBEL#361251#H5015:40:0011:23:0011:27:00
144Kim TIREZBEL#7211009#D2115:27:0011:09:0010:58:00
145Arnaud WACKFRA#1680445#H-2017:04:0011:01:0011:16:00
146Isabelle WACKFRA#1680403#D5517:11:0011:32:0011:34:00
147Xavier WACKFRA#1680444#H2117:00:0011:03:0011:26:00
Top

CA Rosé (6)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
148Godel ANNESUI#8492104#D5015:45:0011:23:0009:38:00
149Ariane BÄTTIGSUI#8021294#D2115:38:0011:16:0011:06:00
150Denis CUCHESUI#8002101#H5516:21:0011:06:0010:57:00
151Barbara HUGELSHOFERSUI#8636063#D4016:21:0011:36:0010:48:00
152Jean Claude MARIONSUI#8257651#H5015:58:0011:17:0009:32:00
153Stefan RELLSTABSUI#940212#HB15:55:0011:29:0011:18:00
Top

Club Athletique de Condat (2)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
154Nicole BLASCOFRA#1396346#D7016:14:0010:14:0010:52:00
155Serge BLASCOFRA#1396342#H7516:42:0010:02:0011:02:00
Top

COORE (2)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
536Cécile PEYRARDFRA#419130#D5016:37:0010:15:0010:20:00
535Jean Marc PEYRARDFRA#612604#H5016:28:0010:00:0010:12:00
Top

CRCO (1)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
156Pascal DAHINFRA#7820309#H4515:57:0011:20:0010:43:00
Top

CSAG Metz (1)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
157Etienne BOUSSERFRA#500659#H7016:38:0012:34:0010:24:00
Top

CTG Koblenz (1)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
158Kai RÜCKERGER#8101017#HE15:27:0010:32:0011:30:00
Top

DJK Adler 07 Bottrop (2)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
159Steffen LANGEGER#891875#H5516:35:0010:48:0010:42:00
160Andreas MALTIGGER#8141269#H5016:22:0011:26:0011:06:00
Top

DJK VfL Willich (2)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
161Gudrun ZWICKEGER#1428955#D5515:13:0011:42:0009:51:00
162Michael ZWICKEGER#1580917#H6015:28:0011:36:0009:39:00
Top

DK Military Team (5)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
163Jeppe ANDERSENDEN#8640526#HE15:23:0012:04:0009:42:00
164Louise GAEDEDEN#681850#DE15:00:0011:48:0009:54:00
165Pernille GYLINGDEN#681680#DE15:18:0010:23:0009:33:00
166Jes Mose JENSENDEN#8303061#HE16:11:0010:42:0010:06:00
167Andreas MIKKELSENDEN#8620973#HE15:05:0011:46:0010:12:00
Top

Epernay nature et sport (4)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
168Etienne BENEDETTIFRA#2082275#H5016:25:0011:20:0011:09:00
169Marie COVIAUXFRA#1510101#D5016:25:0011:19:0011:38:00
171Antoine PAULFRA#1510104#H5016:55:0011:08:0011:36:00
172Christel PAULFRA#2082274#D5016:05:0011:35:0011:08:00
Top

Fingal Orienteers (2)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
173Tommy BURKEIRL#889775#H6515:54:0011:59:0009:50:00
174John ROWEIRL#818813#H5515:14:0011:41:0009:11:00
Top

FR Military Team (12)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
175Margaux AGIFRA#8040889#DE15:59:0010:36:0010:09:00
176Claire ANTONYFRA#1011311#DE16:05:0010:20:0010:19:00
537Paul Louis BUYTENSFRA#9018141#HE15:51:0010:34:0009:51:00
177Igor DANIELFRA#1201191#HE15:57:0011:43:0009:39:00
538Rodolphe GENITONIFRA#1210526#HE15:19:0011:07:0010:30:00
178Nicolas GIRESFRA#8002075#HE16:15:0011:52:0009:57:00
533Didier GROSHENSFRA#9546664#H5516:44:0011:00:0010:33:00
539Laurent LAINÉFRA#35485#H5015:19:0012:02:0009:39:00
180Lionel MELINARDFRA#1022297#HE16:01:0010:16:0009:33:00
181Romain PACHERFRA#7060683#HE15:43:0011:16:0010:45:00
182Victoria PICQUENDARFRA#9002023#DE16:20:0011:42:0010:57:00
184Margot RANOUXFRA#8030416#DE16:11:0011:58:0009:57:00
Top

Hainaut O.C. (9)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
186Christelle DETHYBEL#7211807#D4016:16:0011:24:0009:54:00
187Pascale FLAMIONBEL#7211781#D5515:23:0010:18:0010:52:00
188Philippe HECQBEL#7211832#H6515:36:0012:08:0010:04:00
189Cédric INSTALLEBEL#7211906#H4016:33:0011:55:0010:00:00
190Léa INSTALLEBEL#7211782#D-1416:20:0011:29:0009:58:00
191Mathias INSTALLEBEL#7211876#H-1616:21:0011:22:0010:00:00
192Geneviève NYSBEL#7211861#D5016:01:0011:31:0011:29:00
193Francis ROULYBEL#1451656#H2115:36:0010:38:00
534Claude VAN COLLIEBEL#1451562#H7517:22:0011:25:0011:17:00
Top

hamok (47)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
194Andre AERTSBEL#1720934#H6515:24:0011:17:0011:43:00
195Myriam BRUYNINCKXBEL#703062#D5515:26:0011:23:0011:10:00
196Wendy CAMPSTEYNBEL#1428959#DB15:06:0010:48:0010:51:00
197Guido CEUNENBEL#1418619#H6515:39:0011:29:0011:34:00
198Johan CLAESBEL#1403167#H6015:04:0011:28:0010:03:00
532Bonaventure CLOOSTERMANSBEL#9201780#H8015:24:0012:36:0010:58:00
199Karin DECLERCQBEL#8066700#D4516:22:0011:00:0010:16:00
200Jens DEFERMBEL#1428963#H10B
201Kobe DEFERMBEL#1934#H10B
202Sam DEFERMBEL#1001017#HE15:15:0010:22:0009:30:00
203Tania HENDRICKXBEL#1428946#D3515:11:0011:08:0010:54:00
204Ivan HEYNINCKBEL#1428949#H5516:08:0011:29:0009:51:00
205Jeroen HOEKXBEL#7002030#HE16:19:0011:10:0011:45:00
206Wim HOEKXBEL#7212338#H6016:28:0011:08:0011:23:00
207Ellen HOUBENBEL#1428953#D3515:41:0011:02:0011:00:00
208Hilde KROLSBEL#2031827#D5516:26:0010:54:0011:28:00
209Luc MELISBEL#1414471#H5516:47:0011:09:0011:00:00
210Toon MELISBEL#501458#HE15:01:0010:19:0011:21:00
211Bart MELLEBEEKBEL#9150398#H5015:31:0011:11:0011:12:00
212Phil MELLEBEEKBEL#415595#H7515:44:0011:22:0011:32:00
213Ellen MOLSBEL#1428969#D3515:56:0011:32:0009:48:00
214Greta MOLSBEL#1411915#D5516:48:0011:18:0011:37:00
215Fee MYLLEBEL#1020060#D-1415:44:0011:15:0011:19:00
216Fin MYLLEBEL#1020080#D-1215:16:0011:05:0011:14:00
217Pascal MYLLEBEL#8066600#H4015:33:0011:33:0010:26:00
218Danielle NOLENSBEL#236498#D7016:24:0011:12:0011:06:00
219Greet OEYENBEL#505585#DE15:09:0010:04:0009:27:00
220Jean OOMSBEL#1424625#H7517:06:0011:28:0011:24:00
221Jur RINGERSNED#4940#H4515:01:0010:56:0011:21:00
222Dominique SCHUTJESBEL#236106#H6515:15:0011:02:0011:28:00
223Elisabeth SCHUTJESBEL#4945#D4015:26:0011:20:0011:06:00
224Stefaan SCHUTJESBEL#4944#H4015:42:0011:18:0011:10:00
225Jos THYSBEL#63841#H7014:58:0010:58:0011:58:00
226Dries VAN DER KLEIJBEL#2111199#HE16:33:0011:04:0011:06:00
227Jeroen VAN DER KLEIJBEL#1428960#HE16:03:0010:49:0011:00:00
228Thomas VAN DER KLEIJBEL#850830#HE15:37:0011:25:0011:27:00
229Rychon VAN PUTTENBEL#68194#H2115:42:0010:54:0011:32:00
230Eric VANDEBROEKBEL#8638374#H5515:29:0010:33:0011:06:00
231Jolien VANDEBROEKBEL#8654986#D2115:18:0010:34:0011:28:00
232Vic VANDERSTRAETENBEL#230756#H7015:08:0011:20:0011:42:00
233Marijs VANDEWEYERBEL#7515075#D5016:41:0010:55:0011:33:00
234Julienne VANREUSELBEL#440482#D6015:32:0010:21:0011:13:00
235Roan WEERTSBEL#1428964#H10B
236Eddy WINTERSBEL#1428943#H5516:38:0010:54:0010:51:00
237Kristof WOLLESBEL#1428945#H4016:51:0011:24:0011:30:00
238Ninthe WOLLESBEL#1428967#D10B
239Thor WOLLESBEL#1428965#H-10
Top

Hansa Simmerath (5)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
240Stephanie HEINFELDNERGER#1983069#D3515:16:0010:16:0011:28:00
241Hans Peter MINGERSGER#7211777#H7516:11:0012:26:0010:02:00
242Daniel STEIGERGER#7110664#HE15:13:0011:37:0010:15:00
243Helmut WOLLGARTENGER#2777#H6516:39:0011:56:0010:00:00
244Hermann WOLLGARTENGER#780150#H6515:12:0012:05:0009:42:00
Top

Heming Orientering (4)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
245Anna Elisabeth RYGHNOR#7211762#D-1217:01:0010:55:0010:58:00
246Emma Johanne RYGHNOR#7211778#D-10
247Karl Even RYGHNOR#7211765#H4016:39:0010:57:0010:54:00
248Karoline Marie RYGHNOR#7211764#D10B
Top

Hermathenae (22)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
249Christophe BARBIERBEL#7711130#H4516:05:0010:40:0011:41:00
250Mathis BROUWIERBEL#7050206#H-1415:10:0010:00:0009:06:00
251Michaël BROUWIERBEL#7120676#H4015:03:0010:01:0009:30:00
252Victor BROUWIERBEL#7080831#H-1215:09:0010:05:0009:30:00
253Guy CHATELAINBEL#49033#H7016:22:0010:50:0012:02:00
254Françoise CHATELAIN-NANOUXBEL#1396410#D7016:30:0011:00:0011:50:00
255Leslie CRETTELSBEL#228346#D3515:31:0010:54:0011:18:00
256Stephane DMYTERKOBEL#1450715#H7015:16:0010:10:0009:34:00
257Véronique GOIREBEL#7211779#D4516:34:0011:08:0011:06:00
258Eric MATTARTBEL#1020734#H4516:01:0011:12:0011:33:00
259Louise MATTARTBEL#242888#D-1215:58:0011:15:0011:30:00
260Patrick MAYERESBEL#2393#H4015:21:0010:54:0011:42:00
261Tom MAYERESBEL#1001089#H10B
262Violette MAYERESBEL#1421075#D-10
263Marie-Agnès PIQUERAYBEL#300868#D5016:33:0011:11:0011:13:00
264Georges RENNOTTEBEL#49131#H7515:20:0011:42:0011:54:00
265Manon RENNOTTE-CHAUVEHEIDBEL#49034#D7515:12:0010:48:0011:22:00
266Frank VANSPAUWENBEL#300869#H5016:52:0011:05:0011:39:00
267Anne WILLEMSENSBEL#7212082#D10B
268Raphael WILLEMSENSBEL#7211242#HB15:22:0010:59:0011:30:00
269Stephane WILLEMSENSBEL#1229362#HE16:38:0011:28:0011:15:00
542Rachel WINTHAGENBEL#114766#D4017:06:0011:28:0011:24:00
Top

Ind (NL) (1)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
271Larissa VAN DER HOUWENNED#7211780#DB15:38:0011:12:0009:51:00
Top

Individual (BE) (2)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
272Frédéric ROBINETBEL#7211766#H5015:37:0010:56:0009:48:00
273Eric YERNAUXBEL#7211767#H5515:11:0010:15:0009:05:00
Top

K.O.L. (32)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
274Jelle BAKELANTSBEL#7527565#H2110:22:00
275Winand BERNAERSBEL#1428942#H2115:12:0010:46:0009:40:00
276Roger BOCKXBEL#336085#H6016:20:0011:12:0010:43:00
277Bram BRIESBEL#1458652#H10B
278Jana BRIESBEL#1458663#D10B
279Wim BRIESBEL#1458665#H3515:40:0010:49:0010:00:00
280Rudy CANTREBEL#2037651#H6515:30:0011:35:0010:16:00
281Etienne DE WITBEL#1411005#H6016:50:0011:40:0011:07:00
282Lisette EYKMANSBEL#6268#D6515:48:0011:16:0010:28:00
283Bert GEUDENSBEL#1406593#H7516:18:0012:14:0011:30:00
284Eddie GEYPENBEL#6605#H6015:52:0011:32:0010:35:00
285Jos HOUBENBEL#1458657#H7015:56:0011:56:0009:56:00
286Jean-Pierre KELLENSBEL#522222#H6517:19:0012:11:0011:51:00
287Patrick KORSTJENSBEL#7005039#H5016:13:0011:41:0010:00:00
288Juliaan LINTENBEL#406304#H6515:48:0011:50:0010:31:00
289Lio LINTENBEL#1428956#D-10
290Senne LINTENBEL#249918#H-10
291Bert MARIENBEL#701728#H3515:58:0011:15:0011:23:00
292Marie-Christine METTENBEL#2037654#D6015:17:0011:06:0009:41:00
293Odette MORETBEL#2037657#D6515:42:0011:52:0010:20:00
294Chris NEYENSBEL#31387#H7515:30:0012:06:0009:48:00
295Daan SMOLDERSBEL#1428962#H10B
296Noa SMOLDERSBEL#1428948#D-1215:37:0011:00:0009:36:00
297Roel SMOLDERSBEL#1428950#H4515:13:0010:17:0009:44:00
298Ronald SOMERSNED#7212116#H3515:22:0010:43:0010:09:00
299Georges TIMMERMANSBEL#222657#H7016:06:0010:40:0011:14:00
300Ivo TIMMERMANSBEL#1458664#H6516:24:0010:20:0011:25:00
301Albert VAN CANEGHEMBEL#2037656#H6015:16:0011:20:0009:43:00
303Henri VANDENBERKBEL#1458662#H8016:28:0010:56:0010:12:00
304Jackie VANDIJCKBEL#440442#H6016:32:0010:48:0010:55:00
305Jef VANHOUTBEL#1458653#H6515:18:0010:56:0009:46:00
306Hilde VERCAERENBEL#1406597#D5516:08:0011:39:0011:22:00
Top

Kölner O Team (3)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
307Almut KAMMHOLZGER#2068664#D5015:57:0010:27:0009:58:00
308Michael MARGOLINGER#1965105#H5016:58:0011:53:0009:45:00
309Daniel SANCHEZ GARRIDOESP#1567890#H2115:54:0010:24:0010:06:00
Top

KOVZ (5)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
310Ivan BATCHEVNED#1428941#HB16:49:0011:50:0010:09:00
311Steven JOCHEMSNED#7300315#H5516:50:0011:35:0009:14:00
312Eelco MULLERNED#5763#H4515:17:0011:32:0009:55:00
313Co TOPSNED#1458672#H7017:12:0012:18:0009:32:00
314Masja VAN DE VENNED#7140266#D5016:17:0011:43:0009:43:00
Top

KTV Altdorf (1)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
315Adolf KEMPFSUI#2043928#H8015:34:0011:24:0010:50:00
Top

Lisboa OK (2)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
316Manel DIASPOR#8035553#H6516:30:0010:23:0010:22:00
317Rosàrio MATIASPOR#2035553#D5516:38:0010:27:0010:28:00
Top

Luxembourg Orienteering Club (11)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
318Robert HEMBROWAUS#8090090#H2115:00:0010:02:0010:42:00
319David ROACHGBR#8020556#H6015:48:0010:56:0010:23:00
320Maggie ROACHGBR#8160257#D6016:45:0010:30:0011:07:00
321Oleksandr RYBAKOVUKR#895119#HE15:47:0010:01:0010:54:00
322Christopher SCOTTGBR#8002548#H4016:23:0011:45:0010:42:00
323Elisabet WIRTZGER#49718#D4516:14:0010:20:0010:41:00
324Jakob WIRTZGER#7207569#H-1216:19:0010:15:0010:40:00
325Matthias WIRTZGER#1181209#H-10
326Paul WIRTZGER#2066956#H-1416:30:0010:04:0009:56:00
327Jonas WOLFFFIN#1601914#H5015:49:0010:38:0010:33:00
328Gabriella ZÀMBÓHUN#7221017#D4516:02:0010:52:0010:01:00
Top

Malarruta (2)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
330David SEWARDESP#2096999#H6015:12:0011:16:0011:11:00
331Kay SEWARDESP#2057672#D5515:35:0011:48:0010:55:00
Top

Meridians (1)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
332Raimonds BRICISLAT#1428958#H4016:02:0011:15:0010:15:00
Top

Mole Valley O.C. (1)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
333Michael WHITEGBR#223326#H7015:52:0012:20:0009:46:00
Top

N.S.V. Amel (5)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
334Serge BAERTBEL#8448449#H5016:31:0010:20:0010:24:00
335Viera FIALOVASVK#2509#D6516:20:0011:08:0010:26:00
336Guido LENGESBEL#1151163#H4515:21:0010:24:0010:11:00
337Robert THEISSBEL#8196532#H5016:10:0010:41:0010:51:00
338Elisabeth VLIEGENBEL#1393088#D6516:26:0011:46:0010:38:00
Top

NL Military Team (12)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
339Tjitske BREIMERNED#8003888#DE15:48:0010:51:0011:06:00
340Davy HEESAKKERSNED#7703201#HE15:17:0011:01:0011:18:00
341Anne HEIKOOPNED#1301730#H6015:20:0010:52:0010:11:00
342Remco HEREIJGERSNED#7003511#HE15:25:0011:31:0011:03:00
343Marijke KLAASSENNED#8051977#DE15:27:0010:26:0011:38:00
344Ellen LAPORTENED#7003512#DE15:06:0011:12:0011:14:00
345Mijke MALLEKOOTENED#8304220#DE15:36:0011:03:0011:26:00
346Roelof POSTHOUWERNED#8130578#HE15:09:0010:25:0011:36:00
347Linda SCHRADERNED#8654990#DE15:39:0011:27:0010:46:00
348Marco SMULDERSNED#1411304#HE15:33:0011:19:0011:12:00
349Pim VAN DEN NOUWELANTNED#7001944#HE15:03:0010:44:0011:24:00
350Michel VAN DONGENNED#8001976#HE15:39:0010:28:0010:00:00
Top

O-92 Piano di Magadino (1)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
380Tiziano BOIANISUI#8150371#H4516:09:0010:52:0010:39:00
Top

O.L.G. St. Vith ARDOC (21)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
351Louis BASTINBEL#2009362#H-10
352Michel BASTINBEL#7747586#HE15:35:0010:04:0009:45:00
353Mike BRULSBEL#1421074#HB16:40:0011:56:0009:51:00
354Evelyn BÜSCHEMANNGER#8300851#D5517:07:0010:00:0009:55:00
355Olivier CHATTLAINBEL#49086#H4515:41:0010:20:0009:34:00
356Nicole GOENEN - ARENSBEL#1011972#D4515:42:0011:40:0009:16:00
357Dirk HARTMANNGER#2045577#H5516:56:0012:02:0011:03:00
358Elisabeth HENKESBEL#501923#D2117:06:0011:28:0010:20:00
359Freddy HENKESBEL#8196288#H5516:23:0011:50:0009:29:00
360Maria HENKESBEL#8300008#D5516:29:0011:52:0009:37:00
361Michael HOCKBEL#1973213#H4516:17:0011:36:0010:16:00
362Patrick HOCKBEL#8197401#H4515:33:0011:24:0009:59:00
363Werner HOFFMANNBEL#8196106#H5515:35:0011:44:0009:26:00
364Ludwig KAUTBEL#49096#H6516:18:0011:47:0010:07:00
365Uwe KRAUSBAUERGER#8300850#H6017:02:0010:00:0010:15:00
366Christian KRINGSBEL#8664151#H7016:56:0010:06:0010:00:00
367Jürgen LOOBEL#1451677#H4015:54:0011:51:0009:45:00
368Caroline MARGREVEBEL#7160571#D4516:42:0011:36:0009:26:00
369Maike MULLENDERBEL#1451675#DB16:46:0011:04:0009:41:00
370Michel SEPULCHREBEL#7212089#H4015:12:0010:08:0009:42:00
371Konstantin WEDEKINDGER#501933#HB17:07:0011:38:0010:03:00
Top

O.L.V. Eifel (9)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
372Jean BREDOBEL#7131951#H6515:09:0010:11:0011:19:00
373Thomas BREDOBEL#7092007#HE16:27:0010:37:0011:48:00
374Serge DERYBEL#7020447#H7017:10:0010:52:0011:28:00
375Klaus HELDBEL#8270952#H6515:42:0010:53:0011:55:00
376Astrid KUPPERBEL#8210473#D4515:26:0011:16:0011:01:00
543Martin NOLTEGER#8222100#H5015:46:0012:04:0011:33:00
377Ernest PELTIERBEL#7211877#H6515:00:0010:41:0011:16:00
378Corentin TONNEAUBEL#7121188#HE16:13:0010:52:0011:39:00
379Lucien TONNEAUBEL#2136552#H8016:54:0011:44:0010:30:00
Top

OK HTF (4)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
381Ingelise BADENDEN#8303046#D5516:35:0011:56:0010:01:00
382Arne BERTELSENDEN#8201024#H5015:04:0010:35:0010:39:00
383Lars Tykaer JENSENDEN#8303002#H5015:28:0010:53:0011:15:00
384Lise NIELSENDEN#8303059#D6015:41:0011:00:0011:31:00
Top

OK73 Gladsaxe (2)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
385Knud LYKKINGDEN#9200942#H7517:20:0011:50:0012:05:00
386Marianne LYKKINGDEN#40508#D7516:44:0011:38:0011:38:00
Top

OLF Mainz (1)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
387Heinrich GÖTTEGER#1428944#H6516:12:0011:53:0009:55:00
Top

OLG Bern (2)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
388Edith BRANDSUI#8665845#D7015:28:0011:54:0009:58:00
389Hans Rudolf BRANDSUI#8642215#H7015:18:0012:04:0010:14:00
Top

OLG Goldau (6)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
390Florin WEYSUI#8222002#H2117:04:0010:32:0009:54:00
391Loris WEYSUI#8222006#H-1417:06:0011:44:0009:01:00
392Sven WEYSUI#8222001#H2116:56:0011:30:0009:34:00
393Thomas WEYSUI#8221968#H5017:10:0011:47:0009:36:00
394Timon WEYSUI#8222004#H-1617:00:0011:33:0009:34:00
395Ursula WEYSUI#8221971#D4516:58:0011:32:0009:11:00
Top

OLG Ortenau (2)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
396Kirsten KÖNIGGER#8636991#D5516:14:0010:12:0010:10:00
397Stefan KÖNIGGER#8632428#H5515:50:0010:39:0009:45:00
Top

OLG Siegerland (2)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
398Alexandra WANNERGER#1428951#D6015:50:0010:15:0010:37:00
399Nikolaj WANNERGER#8625747#H5516:02:0010:30:0010:30:00
Top

OLG Stäfa (2)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
400Erica HUGGLERSUI#8220022#D7515:22:0012:16:0009:50:00
401Klaus HUGGLERSUI#8001022#H8015:06:0012:00:0009:44:00
Top

Olifant (6)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
402Annemieke BLOEMNED#1428970#D2115:07:0010:20:0010:44:00
403Martine HOEKSMANED#7690909#D5015:05:0010:35:0010:23:00
404Lina JASULAITYTELTU#1188775#D5015:17:0010:07:0010:48:00
405Eva VAN BOVENNED#271190#D2116:00:0010:40:0010:52:00
406Pim VAN DER WIJKNED#7110266#H5015:16:0010:26:0010:36:00
407Marc WAGENAARNED#7211771#HB15:07:0010:08:0010:30:00
Top

OLregioolten (2)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
408Esther MOOSBERGERSUI#8333322#D6015:47:0011:36:0009:46:00
409Max MOOSBERGERSUI#8222233#H6516:06:0011:38:0009:38:00
Top

OLV Steinberg (3)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
410Klaus HELFRICHGER#1415#H5017:14:0010:32:0010:15:00
411Christian KOSCHGER#7220666#H5017:04:0010:44:0010:54:00
412Iris KOSCHGER#7141167#D5017:05:0010:47:0010:08:00
Top

Omega (28)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
413Rudi AERTSBEL#1601505#H5516:29:0011:53:0009:48:00
414Anton BUYTAERTBEL#8002098#H6516:48:0011:44:0010:34:00
415Angelique DE GRANDEBEL#2067901#D4515:18:0011:24:0011:18:00
416Geert DEBYSERBEL#1428966#H5016:07:0011:44:0009:42:00
417Lieve FEYSBEL#2067897#D6516:52:0011:58:0010:56:00
418Kim GEYPENBEL#8308079#DE15:45:0012:04:0010:06:00
419Tom GEYPENBEL#8660037#H2116:00:0011:34:0010:32:00
420Janne HILLENBEL#2107035#D-10
421Kato HILLENBEL#2107031#D-1216:44:0010:10:0009:46:00
422Kim JANSENBEL#2067899#H4015:30:0011:36:0011:22:00
423Nathan JANSENBEL#2117842#H-10
424Thomas JANSENBEL#2117841#H-1216:12:0012:26:0011:18:00
425Mia KINNAERBEL#1428961#D5516:11:0011:03:0010:04:00
426Evert LEEUWSBEL#800028#HE16:05:0011:58:0010:36:00
427Wouter LEEUWSBEL#211613#HE16:31:0012:07:0010:21:00
428Karl MOLSGER#2085660#H8016:12:0012:28:0010:10:00
429Kiara NIJSTBEL#8004761#D-1217:05:0011:35:0009:58:00
430Tino NIJSTBEL#8668567#HB16:43:0011:32:0010:18:00
431Michel OOMSBEL#1428968#H8016:48:0012:02:0009:54:00
432Els SPILLEBEENBEL#1391731#D4516:18:0011:20:0009:46:00
433Joost TALLOENBEL#830413#HE16:21:0012:13:0010:48:00
434Jan THEYSBEL#7886331#H5516:05:0011:47:0010:03:00
435Bart VAN DE MOORTELBEL#211616#H5516:32:0011:26:0009:54:00
436Frans VAN DE MOORTELBEL#249906#H8016:36:0012:12:0010:22:00
437Mats VAN DE MOORTELBEL#1428947#H10B
438Mila VAN DE MOORTELBEL#211622#D10B
439Roel VAN DE MOORTELBEL#1601504#H4515:29:0011:04:0010:03:00
440Leen WOUTERSBEL#211618#D5516:32:0011:45:0010:19:00
Top

Orientation Caennaise (2)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
441Christine ANTOINEFRA#9190664#D5015:29:0011:39:0009:53:00
442Benoit SANDEVOIRFRA#9050263#H5515:44:0011:38:0009:38:00
Top

OSCM Charleville Mezières (3)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
443Apolline CHARLIERFRA#304479#D-1215:02:0011:20:0011:06:00
444Enzo CHARLIERFRA#304480#H10B
445Guy TAILLANDIERFRA#9001005#H7016:32:0011:40:0011:56:00
Top

Punto Nord (1)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
446Stefano BOVERIITA#205690#H5015:34:0010:02:00
Top

Quimper Orientation (1)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
447Françoise FRANTZFRA#1603051#D7017:00:0010:38:0010:44:00
Top

Raid Orientation Paris (3)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
448Ethan MOLLEFRA#1603133#H-1216:05:0010:45:0010:22:00
449Hugo MOLLEFRA#1603147#H-1415:58:0010:16:0010:46:00
450Mickaël MOLLEFRA#8220976#H4016:14:0010:29:0010:50:00
Top

SAV Verdunois (1)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
451Abdelkader KENANEFRA#9550138#H8017:14:0010:22:0010:54:00
Top

Scapa Nancy (5)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
452Paul ALLEFRA#8002080#H6016:12:0010:36:0011:15:00
453Nicole BASTIEN - FATHFRA#2114315#D7016:02:0010:24:0010:40:00
454Jean-Marie FATHFRA#9888544#H6516:36:0010:35:0010:52:00
455Laura MARTINFRA#2054321#D-1215:30:0011:10:0010:34:00
456Pascal MARTINFRA#9003567#H5016:01:0010:29:0011:03:00
Top

Southdowns Orienteers (1)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
457Michael MERRITTGBR#220296#H6016:38:0011:00:0009:55:00
Top

SPOBO (2)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
458Kurt HUBERSUI#8113485#H7517:30:0011:48:0010:32:00
459Martin SCHAFFNERSUI#8630850#H5016:19:0011:14:0011:00:00
Top

Sports Orientation Lunéville (1)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
460Celian BLONDEAUFRA#7012006#H-1415:34:0011:48:0011:14:00
Top

Start-O (1)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
461Luis MARTINEZESP#1428954#H3515:00:00
Top

Stavanger Orienteringsklubb (1)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
462Espen Fyhn NILSENNOR#8657105#H5015:10:0010:50:0011:24:00
Top

SUD O LUX (1)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
463Marc DEPAUEBEL#7450685#H5016:37:0010:23:0010:21:00
Top

SV bayer Wuppertal (1)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
464Gerrit KRAUSEGER#7211011#H7515:36:0011:04:0011:36:00
Top

Talant Sport Orientation (2)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
465Jean François MORLONFRA#9001022#H6016:16:0010:04:0009:51:00
466Marie MORLONFRA#9001026#D5015:37:0010:11:0010:58:00
Top

Thames valley O.C. (2)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
467Katie HILLGBR#8645282#D6017:00:0010:39:0010:46:00
468Peter HILLGBR#8645281#H6517:00:0011:05:0011:01:00
Top

The Hague O runners (3)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
469Olaf BINSCHNED#690128#H5016:46:0011:59:0010:06:00
470Mietta GROENEVELDNED#680203#D5016:13:0011:47:0009:48:00
471Odin GROENEVELDNED#5151#H-1216:50:0011:40:0009:52:00
Top

Tous Azimuts Douai (1)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
472Romain LAGNYFRA#9070183#H3515:10:0011:07:0011:10:00
Top

Tout Azimut Fameck (4)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
473Robert LOGÉFRA#2020846#H5016:04:0010:05:0010:48:00
474Sophie LOGÉFRA#240308#D5015:33:0010:43:0010:38:00
475Alain MOUCHETTEFRA#35866#H6516:45:0010:14:0010:13:00
476Régine MOUCHETTEFRA#355230#D6516:08:0010:28:0011:08:00
Top

TROL (37)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
477Alexandra BAESBEL#1837#D5515:59:0011:21:0010:22:00
478Ellen BOURGONJONBEL#1001930#D4015:46:0010:34:0010:42:00
479Marc CEULEMANSBEL#8334651#H6516:21:0011:08:0011:37:00
480Dieter COENBEL#1403132#H2115:24:0011:10:0011:38:00
481Lily-Anne COLEBEL#250443#D6517:02:0010:42:0011:34:00
482Bob DE CLEENEBEL#4951#H-1216:56:0010:40:0011:38:00
483Eddie DE KERFNED#8201902#H6515:06:0011:14:0011:10:00
484Noor DE MITSBEL#1001928#D-1416:02:0010:57:0011:16:00
485Thor DE MITSBEL#1001927#H-1216:32:0011:25:0010:52:00
486Viek DE MITSBEL#1001929#H-10
487Wolf DE MITSBEL#1001931#H-1615:53:0011:00:0011:14:00
488Yves DE MITSBEL#1001926#H4515:45:0010:36:0010:31:00
489Eddie DESMEDTBEL#1202023#H7015:14:0010:54:0009:52:00
490Winston FRANSSENBEL#851221#H2115:06:0010:07:0011:20:00
491Lieve GEENSBEL#8660035#D6517:08:0010:34:0011:40:00
492Jeremy GENARBEL#8201090#HE15:07:0012:19:0011:51:00
494Herman JANSSENBEL#7208653#H6015:56:0011:04:0011:19:00
495Wiet LAENENBEL#8001964#H5516:59:0011:32:0010:36:00
496Jane LEGROSCOLLARDBEL#2066948#D6515:58:0010:46:0010:34:00
497Marc MEEUWSSENBEL#8101015#H5516:26:0011:23:0010:45:00
498Geneviève MICHILSBEL#1428952#D4515:30:0010:56:0009:36:00
499Helena PLUYMERSBEL#9005175#D3517:01:0010:04:0011:32:00
501Kurt SMETBEL#2045566#H4516:29:0010:48:0011:05:00
502Julien VAN BOSCHBEL#8660036#H6015:44:0010:24:0009:35:00
503Vanessa VAN BREEDAMBEL#1403131#D2115:34:0010:50:0011:22:00
504Erik VAN DYCKBEL#8321201#H5516:41:0011:12:0010:00:00
505Silke VAN ROOYBEL#8020116#DE16:54:0010:14:0009:36:00
506Wim VERVOORTBEL#8630901#H5017:01:0011:02:0011:21:00
507Georges VONCKBEL#1458669#H7016:50:0011:02:0011:52:00
508Frans WENSBEL#1421073#H7015:54:0012:10:0010:42:00
509Frank WEYLERBEL#1451616#H5515:32:0011:03:0010:15:00
510Koen WILSSENSBEL#7000067#H3515:04:0012:03:0009:42:00
511Christa ZWIKKERNED#2143421#D7015:00:0011:18:0011:26:00
512Dirk ZWIKKERNED#2143422#H7015:26:0011:06:0010:06:00
513Elin ZWIKKERNED#332116#D-10
514Marit ZWIKKERNED#2063357#D-1416:42:0011:09:0011:25:00
515Olga ZWIKKERNED#1403443#D4016:01:0010:58:0011:12:00
Top

Turnvereinigung Oberbexbach 1894e.v. (1)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
516Gerhard GARBASGER#7196425#H5515:20:0011:59:0009:17:00
Top

Union sportive Melunaise (2)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
517Ariane TESSIERFRA#1515150#D6515:38:0012:24:0010:04:00
518Daniel TESSIERFRA#1415160#H7015:04:0012:32:0009:42:00
Top

Vallée de l' Ouche Orientation (1)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
519Bertrand VUILLAUMEFRA#355198#H6016:58:0011:52:0010:51:00
Top

VALMO (7)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
520Marie DESRUMAUXFRA#8170577#D4016:31:0011:16:0010:00:00
521Pascal LEGEREFRA#1600583#H5515:41:0010:51:0010:48:00
522Axel SENCEFRA#8002078#H-1210:30:0010:46:00
523Marie Pierre SENCEFRA#1603773#D4010:44:0010:36:00
524Romane SENCEFRA#8059009#D-1415:56:0010:36:0010:16:00
525Stéphane SENCEFRA#8002069#H4010:48:0010:23:00
526Konstantin SMIRNOVFRA#1181260#H5515:53:0010:45:0010:54:00
Top

Vervins Orientation (2)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
527Annick LECOYERFRA#1020717#D6517:04:0010:44:0011:48:00
528Régis LECOYERFRA#1020721#H6516:54:0011:32:0011:40:00
Top

Vesoul Haute-Saône Orientation (2)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
529Christian ROBERTFRA#7004014#H7015:59:0012:22:0010:49:00
530Martine ROBERTFRA#7004013#D7015:45:0012:08:0010:57:00
Top

Youth Advance Orienteering club (1)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
531Io Pan WONGHKG#8641520#H3515:52:0010:55:0009:48:00
Top

Total

hamok47
C.O. Liège38
TROL37
K.O.L.32
Omega28
ASUB26
Hermathenae22
O.L.G. St. Vith ARDOC21
C.O. Pégase18
BE Military Team17
C.O.Colmar15
FR Military Team12
NL Military Team12
Luxembourg Orienteering Club11
Altaïr C.O.10
Hainaut O.C.9
O.L.V. Eifel9
VALMO7
CA Rosé6
OLG Goldau6
Olifant6
ARGUS5
DK Military Team5
Hansa Simmerath5
KOVZ5
N.S.V. Amel5
Scapa Nancy5
AS Quetigny4
Epernay nature et sport4
Heming Orientering4
OK HTF4
Tout Azimut Fameck4
C.O. Militaire Belge3
Kölner O Team3
OLV Steinberg3
OSCM Charleville Mezières3
Raid Orientation Paris3
The Hague O runners3
A.C. Beauchamp2
BAOC2
Borasca2
C.O. Strasbourg Europe2
Club Athletique de Condat2
COORE2
DJK Adler 07 Bottrop2
DJK VfL Willich2
Fingal Orienteers2
Individual (BE)2
Lisboa OK2
Malarruta2
OK73 Gladsaxe2
OLG Bern2
OLG Ortenau2
OLG Siegerland2
OLG Stäfa2
OLregioolten2
Orientation Caennaise2
SPOBO2
Talant Sport Orientation2
Thames valley O.C.2
Union sportive Melunaise2
Vervins Orientation2
Vesoul Haute-Saône Orientation2
ADOC1
ANCO1
C.O. Montceau Morvan1
C.O. Tours SUD1
CRCO1
CSAG Metz1
CTG Koblenz1
Ind (NL)1
KTV Altdorf1
Meridians1
Mole Valley O.C.1
O-92 Piano di Magadino1
OLF Mainz1
Punto Nord1
Quimper Orientation1
SAV Verdunois1
Southdowns Orienteers1
Sports Orientation Lunéville1
Start-O1
Stavanger Orienteringsklubb1
SUD O LUX1
SV bayer Wuppertal1
Tous Azimuts Douai1
Turnvereinigung Oberbexbach 1894e.v.1
Vallée de l' Ouche Orientation1
Youth Advance Orienteering club1
Total: 533