index

Belgium 3 days - Day 1
Marche - en - Famenne 8.6.2019
Balise 10

clublogo
HELGA Orienteering Software © Michael Hock
Contact/Remarks: lucheuninckx@skynet.be Info
Check class and Sportident number, please
Veuillez vérifier catégorie et numéro de puce , svp.
Verifieer categorie en SI nummer aub.
Entrys are closed. Les inscriptions sont finies. Inschrijvingen zijn afgesloten.
Each day open courses, chaque jour inscriptions sur place, alle dagen dag inschrijvingen : SE, SD, LE en LD
Last updated: 06.06.2019 21:27:55

Classes D-10 D10B D-12 D-14 D-20 DE D21 DB D35 D40 D45 D50 D55 D60 D65 D70 D75 H-10 H10B H-12 H-14 H-16 H-20 HE H21 HB H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80
Clubs «» A B C D E F H I K L M N O P Q R S T U V Y
Stages ALL 1 2 3
Total

D-10 (6)

420Janne HILLENBELOmega#2107035#
289Lio LINTENBELK.O.L.#1428956#
262Violette MAYERESBELHermathenae#1421075#
246Emma Johanne RYGHNORHeming Orientering#7211778#
125Naïs SILLIENBELC.O. Pégase#1393029#
513Elin ZWIKKERNEDTROL#332116#
Top

D10B (7)

278Jana BRIESBELK.O.L.#1458663#
16Isis DEMARTEAUNEDARGUS#7211773#
20Valerie HUBERTNEDARGUS#222154#
248Karoline Marie RYGHNORHeming Orientering#7211764#
438Mila VAN DE MOORTELBELOmega#211622#
267Anne WILLEMSENSBELHermathenae#7212082#
238Ninthe WOLLESBELhamok#1428967#
Top

D-12 (11)

443Apolline CHARLIERFRAOSCM Charleville Mezières#304479#15:02:00
216Fin MYLLEBELhamok#1020080#15:16:00
455Laura MARTINFRAScapa Nancy#2054321#15:30:00
296Noa SMOLDERSBELK.O.L.#1428948#15:37:00
115Eloïse LOVENSBELC.O. Pégase#1041419#15:51:00
259Louise MATTARTBELHermathenae#242888#15:58:00
94Elvire PIERLOTBELC.O. Liège#2089828#16:38:00
421Kato HILLENBELOmega#2107031#16:44:00
245Anna Elisabeth RYGHNORHeming Orientering#7211762#17:01:00
429Kiara NIJSTBELOmega#8004761#17:05:00
18Maya DEMARTEAUNEDARGUS#7211775#17:10:00
Top

D-14 (6)

215Fee MYLLEBELhamok#1020060#15:44:00
524Romane SENCEFRAVALMO#8059009#15:56:00
484Noor DE MITSBELTROL#1001928#16:02:00
190Léa INSTALLEBELHainaut O.C.#7211782#16:20:00
514Marit ZWIKKERNEDTROL#2063357#16:42:00
80Marie GILLETBELC.O. Liège#8240505#16:57:00
Top

D-20 (1)

133Louise CLAUDEPIERREFRAC.O.Colmar#1680432#15:36:00
Top

DE (22)

164Louise GAEDEDENDK Military Team#681850#15:00:00
344Ellen LAPORTENEDNL Military Team#7003512#15:06:00
219Greet OEYENBELhamok#505585#15:09:00
165Pernille GYLINGDENDK Military Team#681680#15:18:00
56Christel CRAVATTEBELBE Military Team#7211826#15:24:00
343Marijke KLAASSENNEDNL Military Team#8051977#15:27:00
345Mijke MALLEKOOTENEDNL Military Team#8304220#15:36:00
347Linda SCHRADERNEDNL Military Team#8654990#15:39:00
418Kim GEYPENBELOmega#8308079#15:45:00
339Tjitske BREIMERNEDNL Military Team#8003888#15:48:00
30Béatrice DE LONGUEVILLEBELASUB#9890407#15:51:00
55Sophie CHRETIENBELBE Military Team#7212581#15:57:00
175Margaux AGIFRAFR Military Team#8040889#15:59:00
176Claire ANTONYFRAFR Military Team#1011311#16:05:00
60Aurélie DESCHEPPERBELBE Military Team#7554400#16:08:00
184Margot RANOUXFRAFR Military Team#8030416#16:11:00
182Victoria PICQUENDARFRAFR Military Team#9002023#16:20:00
541Daria MOSKALENKOUKRC.O. Liège#7208659#16:25:00
58Véronique DE BRIEYBELBE Military Team#8666027#16:30:00
102Fanny TILKINBELC.O. Liège#8664183#16:48:00
505Silke VAN ROOYBELTROL#8020116#16:54:00
138Cécile MARCUZZIFRAC.O.Colmar#8080494#16:59:00
Top

D21 (8)

402Annemieke BLOEMNEDOlifant#1428970#15:07:00
231Jolien VANDEBROEKBELhamok#8654986#15:18:00
144Kim TIREZBELC.O.Colmar#7211009#15:27:00
503Vanessa VAN BREEDAMBELTROL#1403131#15:34:00
149Ariane BÄTTIGSUICA Rosé#8021294#15:38:00
46Claire SANDEVOIRFRAASUB#921403#15:46:00
405Eva VAN BOVENNEDOlifant#271190#16:00:00
358Elisabeth HENKESBELO.L.G. St. Vith ARDOC#501923#17:06:00
Top

DB (5)

88Judith LEYIMANGOYEGABC.O. Liège#2046059#15:02:00
196Wendy CAMPSTEYNBELhamok#1428959#15:06:00
271Larissa VAN DER HOUWENNEDInd (NL)#7211780#15:38:00
131Stéphanie HENRYFRAC.O. Strasbourg Europe#7002028#16:26:00
369Maike MULLENDERBELO.L.G. St. Vith ARDOC#1451675#16:46:00
Top

D35 (6)

203Tania HENDRICKXBELhamok#1428946#15:11:00
240Stephanie HEINFELDNERGERHansa Simmerath#1983069#15:16:00
255Leslie CRETTELSBELHermathenae#228346#15:31:00
207Ellen HOUBENBELhamok#1428953#15:41:00
213Ellen MOLSBELhamok#1428969#15:56:00
499Helena PLUYMERSBELTROL#9005175#17:01:00
Top

D40 (12)

523Marie Pierre SENCEFRAVALMO#1603773#
23Claire PRIOUFRAAS Quetigny#334466#15:21:00
223Elisabeth SCHUTJESBELhamok#4945#15:26:00
478Ellen BOURGONJONBELTROL#1001930#15:46:00
34An FREDERICKXBELASUB#1978121#15:51:00
515Olga ZWIKKERNEDTROL#1403443#16:01:00
83Aline HERMANSBELC.O. Liège#7211897#16:06:00
41Vinciane MULPASBELASUB#7780924#16:11:00
186Christelle DETHYBELHainaut O.C.#7211807#16:16:00
151Barbara HUGELSHOFERSUICA Rosé#8636063#16:21:00
520Marie DESRUMAUXFRAVALMO#8170577#16:31:00
542Rachel WINTHAGENBELHermathenae#114766#17:06:00
Top

D45 (14)

415Angelique DE GRANDEBELOmega#2067901#15:18:00
376Astrid KUPPERBELO.L.V. Eifel#8210473#15:26:00
498Geneviève MICHILSBELTROL#1428952#15:30:00
356Nicole GOENEN - ARENSBELO.L.G. St. Vith ARDOC#1011972#15:42:00
120Christel POULAINBELC.O. Pégase#10542#15:54:00
328Gabriella ZÀMBÓHUNLuxembourg Orienteering Club#7221017#16:02:00
73Florence BASTINBELC.O. Liège#300875#16:10:00
323Elisabet WIRTZGERLuxembourg Orienteering Club#49718#16:14:00
432Els SPILLEBEENBELOmega#1391731#16:18:00
199Karin DECLERCQBELhamok#8066700#16:22:00
257Véronique GOIREBELHermathenae#7211779#16:34:00
59Anne-Marie DELANGHEBELBE Military Team#1411001#16:38:00
368Caroline MARGREVEBELO.L.G. St. Vith ARDOC#7160571#16:42:00
395Ursula WEYSUIOLG Goldau#8221971#16:58:00
Top

D50 (26)

403Martine HOEKSMANEDOlifant#7690909#15:05:00
142Anja POTVINBELC.O.Colmar#421682#15:09:00
43Nicole REVENCUBELASUB#7722227#15:13:00
404Lina JASULAITYTELTUOlifant#1188775#15:17:00
137Véronique MAKOVICKAFRAC.O.Colmar#1603127#15:25:00
441Christine ANTOINEFRAOrientation Caennaise#9190664#15:29:00
474Sophie LOGÉFRATout Azimut Fameck#240308#15:33:00
466Marie MORLONFRATalant Sport Orientation#9001026#15:37:00
45Annick ROUSEREZBELASUB#1001914#15:41:00
148Godel ANNESUICA Rosé#8492104#15:45:00
27Jenny BUELENSBELASUB#1960502#15:49:00
39Carine LAMBEAUBELASUB#7211783#15:53:00
307Almut KAMMHOLZGERKölner O Team#2068664#15:57:00
192Geneviève NYSBELHainaut O.C.#7211861#16:01:00
172Christel PAULFRAEpernay nature et sport#2082274#16:05:00
32An DUYCKBELASUB#1251959#16:09:00
470Mietta GROENEVELDNEDThe Hague O runners#680203#16:13:00
314Masja VAN DE VENNEDKOVZ#7140266#16:17:00
169Marie COVIAUXFRAEpernay nature et sport#1510101#16:25:00
26Laurence AUGHUETBELASUB#8220669#16:29:00
263Marie-Agnès PIQUERAYBELHermathenae#300868#16:33:00
536Cécile PEYRARDFRACOORE#419130#16:37:00
233Marijs VANDEWEYERBELhamok#7515075#16:41:00
40Dominique LUYTSBELASUB#7211850#16:45:00
412Iris KOSCHGEROLV Steinberg#7141167#17:05:00
36Bernadette GOVAERTSBELASUB#9011960#17:25:00
Top

D55 (20)

87Hedwige LEJEUNEBELC.O. Liège#2015923#15:09:00
161Gudrun ZWICKEGERDJK VfL Willich#1428955#15:13:00
187Pascale FLAMIONBELHainaut O.C.#7211781#15:23:00
195Myriam BRUYNINCKXBELhamok#703062#15:26:00
331Kay SEWARDESPMalarruta#2057672#15:35:00
2Marie Pierre COFFEFRAA.C. Beauchamp#8095001#15:53:00
477Alexandra BAESBELTROL#1837#15:59:00
306Hilde VERCAERENBELK.O.L.#1406597#16:08:00
425Mia KINNAERBELOmega#1428961#16:11:00
396Kirsten KÖNIGGEROLG Ortenau#8636991#16:14:00
208Hilde KROLSBELhamok#2031827#16:26:00
360Maria HENKESBELO.L.G. St. Vith ARDOC#8300008#16:29:00
440Leen WOUTERSBELOmega#211618#16:32:00
381Ingelise BADENDENOK HTF#8303046#16:35:00
317Rosàrio MATIASPORLisboa OK#2035553#16:38:00
214Greta MOLSBELhamok#1411915#16:48:00
96Françoise RENARDBELC.O. Liège#8664168#16:51:00
89Patricia MARCHAL-PIRARDBELC.O. Liège#246873#17:03:00
354Evelyn BÜSCHEMANNGERO.L.G. St. Vith ARDOC#8300851#17:07:00
146Isabelle WACKFRAC.O.Colmar#1680403#17:11:00
Top

D60 (11)

292Marie-Christine METTENBELK.O.L.#2037654#15:17:00
70Anita BAERTSBELBorasca#308548#15:20:00
5Noëlle CHOPRIXBELAltaïr C.O.#320306#15:29:00
234Julienne VANREUSELBELhamok#440482#15:32:00
384Lise NIELSENDENOK HTF#8303059#15:41:00
408Esther MOOSBERGERSUIOLregioolten#8333322#15:47:00
398Alexandra WANNERGEROLG Siegerland#1428951#15:50:00
104Bernadette VANDERMEULENBELC.O. Liège#8625774#16:17:00
320Maggie ROACHGBRLuxembourg Orienteering Club#8160257#16:45:00
8Jeannie CROSSGBRAltaïr C.O.#8643373#16:54:00
467Katie HILLGBRThames valley O.C.#8645282#17:00:00
Top

D65 (15)

517Ariane TESSIERFRAUnion sportive Melunaise#1515150#15:38:00
293Odette MORETBELK.O.L.#2037657#15:42:00
9Nelly FOCKEDEYBELAltaïr C.O.#1451566#15:46:00
282Lisette EYKMANSBELK.O.L.#6268#15:48:00
92Jacqueline MOREAU-SCUVEEBELC.O. Liège#49114#15:50:00
496Jane LEGROSCOLLARDBELTROL#2066948#15:58:00
476Régine MOUCHETTEFRATout Azimut Fameck#355230#16:08:00
95Agnès PONCELETBELC.O. Liège#7211806#16:10:00
335Viera FIALOVASVKN.S.V. Amel#2509#16:20:00
338Elisabeth VLIEGENBELN.S.V. Amel#1393088#16:26:00
4Marie-Jeanne ARSACBELAltaïr C.O.#1451555#16:46:00
417Lieve FEYSBELOmega#2067897#16:52:00
481Lily-Anne COLEBELTROL#250443#17:02:00
527Annick LECOYERFRAVervins Orientation#1020717#17:04:00
491Lieve GEENSBELTROL#8660035#17:08:00
Top

D70 (10)

511Christa ZWIKKERNEDTROL#2143421#15:00:00
388Edith BRANDSUIOLG Bern#8665845#15:28:00
141Marie - Reine OUDINFRAC.O.Colmar#1603107#15:40:00
530Martine ROBERTFRAVesoul Haute-Saône Orientation#7004013#15:45:00
453Nicole BASTIEN - FATHFRAScapa Nancy#2114315#16:02:00
154Nicole BLASCOFRAClub Athletique de Condat#1396346#16:14:00
113Monique DEFFENSEBELC.O. Pégase#8654992#16:16:00
218Danielle NOLENSBELhamok#236498#16:24:00
254Françoise CHATELAIN-NANOUXBELHermathenae#1396410#16:30:00
447Françoise FRANTZFRAQuimper Orientation#1603051#17:00:00
Top

D75 (3)

265Manon RENNOTTE-CHAUVEHEIDBELHermathenae#49034#15:12:00
400Erica HUGGLERSUIOLG Stäfa#8220022#15:22:00
386Marianne LYKKINGDENOK73 Gladsaxe#40508#16:44:00
Top

H-10 (8)

351Louis BASTINBELO.L.G. St. Vith ARDOC#2009362#
486Viek DE MITSBELTROL#1001929#
423Nathan JANSENBELOmega#2117842#
290Senne LINTENBELK.O.L.#249918#
100Ruben SEBABELC.O. Liège#49046#
124Hugo SILLIENBELC.O. Pégase#7211763#
325Matthias WIRTZGERLuxembourg Orienteering Club#1181209#
239Thor WOLLESBELhamok#1428965#
Top

H10B (10)

277Bram BRIESBELK.O.L.#1458652#
444Enzo CHARLIERFRAOSCM Charleville Mezières#304480#
200Jens DEFERMBELhamok#1428963#
201Kobe DEFERMBELhamok#1934#
79Félix GILLETBELC.O. Liège#228942#
19Philip HUBERTNEDARGUS#222153#
261Tom MAYERESBELHermathenae#1001089#
295Daan SMOLDERSBELK.O.L.#1428962#
437Mats VAN DE MOORTELBELOmega#1428947#
235Roan WEERTSBELhamok#1428964#
Top

H-12 (10)

522Axel SENCEFRAVALMO#8002078#
252Victor BROUWIERBELHermathenae#7080831#15:09:00
126Nathan SILLIENBELC.O. Pégase#8010105#15:23:00
129Regis VANSCHUYTBROECKBELC.O. Pégase#502347#15:44:00
448Ethan MOLLEFRARaid Orientation Paris#1603133#16:05:00
424Thomas JANSENBELOmega#2117841#16:12:00
324Jakob WIRTZGERLuxembourg Orienteering Club#7207569#16:19:00
485Thor DE MITSBELTROL#1001927#16:32:00
471Odin GROENEVELDNEDThe Hague O runners#5151#16:50:00
482Bob DE CLEENEBELTROL#4951#16:56:00
Top

H-14 (8)

250Mathis BROUWIERBELHermathenae#7050206#15:10:00
123Gauthier SILLIENBELC.O. Pégase#505600#15:22:00
460Celian BLONDEAUFRASports Orientation Lunéville#7012006#15:34:00
91Arnaud MAZYBELC.O. Liège#235098#15:46:00
116Florentin LOVENSBELC.O. Pégase#8190106#15:50:00
449Hugo MOLLEFRARaid Orientation Paris#1603147#15:58:00
326Paul WIRTZGERLuxembourg Orienteering Club#2066956#16:30:00
391Loris WEYSUIOLG Goldau#8222006#17:06:00
Top

H-16 (3)

487Wolf DE MITSBELTROL#1001931#15:53:00
191Mathias INSTALLEBELHainaut O.C.#7211876#16:21:00
394Timon WEYSUIOLG Goldau#8222004#17:00:00
Top

H-20 (1)

145Arnaud WACKFRAC.O.Colmar#1680445#17:04:00
Top

HE (49)

210Toon MELISBELhamok#501458#15:01:00
349Pim VAN DEN NOUWELANTNEDNL Military Team#7001944#15:03:00
167Andreas MIKKELSENDENDK Military Team#8620973#15:05:00
492Jeremy GENARBELTROL#8201090#15:07:00
346Roelof POSTHOUWERNEDNL Military Team#8130578#15:09:00
13Nicolas SPILIERSBELAltaïr C.O.#1000989#15:11:00
242Daniel STEIGERGERHansa Simmerath#7110664#15:13:00
202Sam DEFERMBELhamok#1001017#15:15:00
340Davy HEESAKKERSNEDNL Military Team#7703201#15:17:00
538Rodolphe GENITONIFRAFR Military Team#1210526#15:19:00
54Michaël CAMPIONEBELBE Military Team#8670510#15:21:00
163Jeppe ANDERSENDENDK Military Team#8640526#15:23:00
342Remco HEREIJGERSNEDNL Military Team#7003511#15:25:00
158Kai RÜCKERGERCTG Koblenz#8101017#15:27:00
66Jasper MOREELSBELBE Military Team#1557799#15:29:00
6Philippe CREFCOEURBELAltaïr C.O.#8633664#15:31:00
348Marco SMULDERSNEDNL Military Team#1411304#15:33:00
352Michel BASTINBELO.L.G. St. Vith ARDOC#7747586#15:35:00
228Thomas VAN DER KLEIJBELhamok#850830#15:37:00
350Michel VAN DONGENNEDNL Military Team#8001976#15:39:00
67Nicolas PEERENBOOMSBELBE Military Team#1428957#15:41:00
181Romain PACHERFRAFR Military Team#7060683#15:43:00
62Sebastien GROSDENTBELBE Military Team#8368491#15:45:00
321Oleksandr RYBAKOVUKRLuxembourg Orienteering Club#895119#15:47:00
64Maxime LAVALBELBE Military Team#7589310#15:49:00
537Paul Louis BUYTENSFRAFR Military Team#9018141#15:51:00
65Jo LINTENBELBE Military Team#1458660#15:53:00
106Frederic VERCRUYSSEBELC.O. Liège#7211776#15:55:00
177Igor DANIELFRAFR Military Team#1201191#15:57:00
69Sylvain STERCKXBELBE Military Team#7211883#15:59:00
180Lionel MELINARDFRAFR Military Team#1022297#16:01:00
227Jeroen VAN DER KLEIJBELhamok#1428960#16:03:00
426Evert LEEUWSBELOmega#800028#16:05:00
63Tomy JANSSENSBELBE Military Team#7208655#16:07:00
540Tristan BLOEMENBELC.O. Liège#9101076#16:09:00
166Jes Mose JENSENDENDK Military Team#8303061#16:11:00
378Corentin TONNEAUBELO.L.V. Eifel#7121188#16:13:00
178Nicolas GIRESFRAFR Military Team#8002075#16:15:00
57Sébastien DAELSBELBE Military Team#7211837#16:17:00
205Jeroen HOEKXBELhamok#7002030#16:19:00
433Joost TALLOENBELOmega#830413#16:21:00
68Geert SIMKENSBELBE Military Team#249920#16:23:00
31Gilles DE NEYERBELASUB#7211838#16:25:00
373Thomas BREDOBELO.L.V. Eifel#7092007#16:27:00
61Serge DUSZABELBE Military Team#1710808#16:29:00
427Wouter LEEUWSBELOmega#211613#16:31:00
226Dries VAN DER KLEIJBELhamok#2111199#16:33:00
53Benjamin ANCIAUXBELBE Military Team#8638375#16:35:00
269Stephane WILLEMSENSBELHermathenae#1229362#16:38:00
Top

H21 (13)

274Jelle BAKELANTSBELK.O.L.#7527565#
318Robert HEMBROWAUSLuxembourg Orienteering Club#8090090#15:00:00
490Winston FRANSSENBELTROL#851221#15:06:00
275Winand BERNAERSBELK.O.L.#1428942#15:12:00
480Dieter COENBELTROL#1403132#15:24:00
193Francis ROULYBELHainaut O.C.#1451656#15:36:00
229Rychon VAN PUTTENBELhamok#68194#15:42:00
50John WILHELMSFINASUB#7901104#15:48:00
309Daniel SANCHEZ GARRIDOESPKölner O Team#1567890#15:54:00
419Tom GEYPENBELOmega#8660037#16:00:00
392Sven WEYSUIOLG Goldau#8222001#16:56:00
147Xavier WACKFRAC.O.Colmar#1680444#17:00:00
390Florin WEYSUIOLG Goldau#8222002#17:04:00
Top

HB (9)

407Marc WAGENAARNEDOlifant#7211771#15:07:00
268Raphael WILLEMSENSBELHermathenae#7211242#15:22:00
128Philippe VANSCHUYTBROECKBELC.O. Pégase#7553311#15:43:00
130Stephane HENRYFRAC.O. Strasbourg Europe#8002105#15:52:00
153Stefan RELLSTABSUICA Rosé#940212#15:55:00
353Mike BRULSBELO.L.G. St. Vith ARDOC#1421074#16:40:00
430Tino NIJSTBELOmega#8668567#16:43:00
310Ivan BATCHEVNEDKOVZ#1428941#16:49:00
371Konstantin WEDEKINDGERO.L.G. St. Vith ARDOC#501933#17:07:00
Top

H35 (11)

461Luis MARTINEZESPStart-O#1428954#15:00:00
510Koen WILSSENSBELTROL#7000067#15:04:00
472Romain LAGNYFRATous Azimuts Douai#9070183#15:10:00
49Vladan VUJAKLIJASRBASUB#7211784#15:16:00
298Ronald SOMERSNEDK.O.L.#7212116#15:22:00
97Damien RIGABELC.O. Liège#7212095#15:34:00
279Wim BRIESBELK.O.L.#1458665#15:40:00
38Tarmo KUUBESTASUB#8101098#15:46:00
531Io Pan WONGHKGYouth Advance Orienteering club#8641520#15:52:00
291Bert MARIENBELK.O.L.#701728#15:58:00
77Sébastien FRANCQBELC.O. Liège#9830363#17:00:00
Top

H40 (19)

525Stéphane SENCEFRAVALMO#8002069#
251Michaël BROUWIERBELHermathenae#7120676#15:03:00
370Michel SEPULCHREBELO.L.G. St. Vith ARDOC#7212089#15:12:00
260Patrick MAYERESBELHermathenae#2393#15:21:00
422Kim JANSENBELOmega#2067899#15:30:00
217Pascal MYLLEBELhamok#8066600#15:33:00
224Stefaan SCHUTJESBELhamok#4944#15:42:00
367Jürgen LOOBELO.L.G. St. Vith ARDOC#1451677#15:54:00
332Raimonds BRICISLATMeridians#1428958#16:02:00
450Mickaël MOLLEFRARaid Orientation Paris#8220976#16:14:00
90Alain MAZYBELC.O. Liège#7211791#16:17:00
322Christopher SCOTTGBRLuxembourg Orienteering Club#8002548#16:23:00
135Jean - Luc LEGALLAISFRAC.O.Colmar#1680402#16:27:00
189Cédric INSTALLEBELHainaut O.C.#7211906#16:33:00
81Quentin GILLETBELC.O. Liège#9031075#16:36:00
247Karl Even RYGHNORHeming Orientering#7211765#16:39:00
127Vincent SILLIENBELC.O. Pégase#500786#16:45:00
237Kristof WOLLESBELhamok#1428945#16:51:00
134Nicolas DALIBARDFRAC.O.Colmar#8290674#17:08:00
Top

H45 (21)

221Jur RINGERSNEDhamok#4940#15:01:00
17Martell DEMARTEAUNEDARGUS#7211774#15:05:00
22Christophe JACOTOTFRAAS Quetigny#2125100#15:09:00
297Roel SMOLDERSBELK.O.L.#1428950#15:13:00
312Eelco MULLERNEDKOVZ#5763#15:17:00
336Guido LENGESBELN.S.V. Amel#1151163#15:21:00
25Christophe AMERIJCKXBELASUB#9061683#15:25:00
439Roel VAN DE MOORTELBELOmega#1601504#15:29:00
362Patrick HOCKBELO.L.G. St. Vith ARDOC#8197401#15:33:00
355Olivier CHATTLAINBELO.L.G. St. Vith ARDOC#49086#15:41:00
488Yves DE MITSBELTROL#1001926#15:45:00
78Julius GARRAYBELC.O. Liège#53518#15:53:00
156Pascal DAHINFRACRCO#7820309#15:57:00
258Eric MATTARTBELHermathenae#1020734#16:01:00
249Christophe BARBIERBELHermathenae#7711130#16:05:00
380Tiziano BOIANISUIO-92 Piano di Magadino#8150371#16:09:00
112Pierre CIPARISSEBELC.O. Pégase#8654988#16:13:00
361Michael HOCKBELO.L.G. St. Vith ARDOC#1973213#16:17:00
501Kurt SMETBELTROL#2045566#16:29:00
21David DELOCHEFRAAS Quetigny#1302176#16:38:00
35Christian GILLETBELASUB#7771119#17:00:00
Top

H50 (35)

382Arne BERTELSENDENOK HTF#8201024#15:04:00
462Espen Fyhn NILSENNORStavanger Orienteringsklubb#8657105#15:10:00
110Fabien SCORNICIELBELC.O. Militaire Belge#218191#15:13:00
406Pim VAN DER WIJKNEDOlifant#7110266#15:16:00
539Laurent LAINÉFRAFR Military Team#35485#15:19:00
107Stephan VISBELC.O. Liège#8240368#15:25:00
383Lars Tykaer JENSENDENOK HTF#8303002#15:28:00
211Bart MELLEBEEKBELhamok#9150398#15:31:00
446Stefano BOVERIITAPunto Nord#205690#15:34:00
272Frédéric ROBINETBELIndividual (BE)#7211766#15:37:00
143Guy TIREZBELC.O.Colmar#361251#15:40:00
543Martin NOLTEGERO.L.V. Eifel#8222100#15:46:00
327Jonas WOLFFFINLuxembourg Orienteering Club#1601914#15:49:00
152Jean Claude MARIONSUICA Rosé#8257651#15:58:00
456Pascal MARTINFRAScapa Nancy#9003567#16:01:00
473Robert LOGÉFRATout Azimut Fameck#2020846#16:04:00
416Geert DEBYSERBELOmega#1428966#16:07:00
337Robert THEISSBELN.S.V. Amel#8196532#16:10:00
287Patrick KORSTJENSBELK.O.L.#7005039#16:13:00
44Richard ROBINSONBELASUB#8150622#16:16:00
459Martin SCHAFFNERSUISPOBO#8630850#16:19:00
160Andreas MALTIGGERDJK Adler 07 Bottrop#8141269#16:22:00
168Etienne BENEDETTIFRAEpernay nature et sport#2082275#16:25:00
535Jean Marc PEYRARDFRACOORE#612604#16:28:00
334Serge BAERTBELN.S.V. Amel#8448449#16:31:00
74Pierre-Emmanuel DEMEUSEBELC.O. Liège#8664175#16:34:00
463Marc DEPAUEBELSUD O LUX#7450685#16:37:00
469Olaf BINSCHNEDThe Hague O runners#690128#16:46:00
266Frank VANSPAUWENBELHermathenae#300869#16:52:00
171Antoine PAULFRAEpernay nature et sport#1510104#16:55:00
308Michael MARGOLINGERKölner O Team#1965105#16:58:00
506Wim VERVOORTBELTROL#8630901#17:01:00
411Christian KOSCHGEROLV Steinberg#7220666#17:04:00
393Thomas WEYSUIOLG Goldau#8221968#17:10:00
410Klaus HELFRICHGEROLV Steinberg#1415#17:14:00
Top

H55 (35)

109Eric NOBELSBELC.O. Militaire Belge#418612#15:08:00
273Eric YERNAUXBELIndividual (BE)#7211767#15:11:00
174John ROWEIRLFingal Orienteers#818813#15:14:00
24Pierre TERZIFRAAS Quetigny#31744#15:17:00
516Gerhard GARBASGERTurnvereinigung Oberbexbach 1894e.v.#7196425#15:20:00
47Philippe TAELEMANSBELASUB#7805907#15:26:00
230Eric VANDEBROEKBELhamok#8638374#15:29:00
509Frank WEYLERBELTROL#1451616#15:32:00
363Werner HOFFMANNBELO.L.G. St. Vith ARDOC#8196106#15:35:00
1Daniel COFFEFRAA.C. Beauchamp#8095002#15:38:00
521Pascal LEGEREFRAVALMO#1600583#15:41:00
442Benoit SANDEVOIRFRAOrientation Caennaise#9050263#15:44:00
397Stefan KÖNIGGEROLG Ortenau#8632428#15:50:00
526Konstantin SMIRNOVFRAVALMO#1181260#15:53:00
117Jean Philippe LOVENSBELC.O. Pégase#8140564#15:56:00
85Jean-Marc HURDEBISEBELC.O. Liège#8026103#15:59:00
399Nikolaj WANNERGEROLG Siegerland#8625747#16:02:00
434Jan THEYSBELOmega#7886331#16:05:00
204Ivan HEYNINCKBELhamok#1428949#16:08:00
76Jacques FLORINBELC.O. Liège#7005055#16:14:00
150Denis CUCHESUICA Rosé#8002101#16:21:00
359Freddy HENKESBELO.L.G. St. Vith ARDOC#8196288#16:23:00
497Marc MEEUWSSENBELTROL#8101015#16:26:00
413Rudi AERTSBELOmega#1601505#16:29:00
435Bart VAN DE MOORTELBELOmega#211616#16:32:00
159Steffen LANGEGERDJK Adler 07 Bottrop#891875#16:35:00
236Eddy WINTERSBELhamok#1428943#16:38:00
504Erik VAN DYCKBELTROL#8321201#16:41:00
533Didier GROSHENSFRAFR Military Team#9546664#16:44:00
209Luc MELISBELhamok#1414471#16:47:00
311Steven JOCHEMSNEDKOVZ#7300315#16:50:00
119Patrick MOSSOUXBELC.O. Pégase#53510#16:53:00
357Dirk HARTMANNGERO.L.G. St. Vith ARDOC#2045577#16:56:00
495Wiet LAENENBELTROL#8001964#16:59:00
29Didier DARIMONTBELASUB#7211836#17:25:00
Top

H60 (27)

37Jacques HOFMANSBELASUB#9560310#15:00:00
198Johan CLAESBELhamok#1403167#15:04:00
28Philippe CLAPUYTBELASUB#7700777#15:08:00
330David SEWARDESPMalarruta#2096999#15:12:00
301Albert VAN CANEGHEMBELK.O.L.#2037656#15:16:00
341Anne HEIKOOPNEDNL Military Team#1301730#15:20:00
162Michael ZWICKEGERDJK VfL Willich#1580917#15:28:00
7Alan CROSSGBRAltaïr C.O.#8655040#15:36:00
502Julien VAN BOSCHBELTROL#8660036#15:44:00
319David ROACHGBRLuxembourg Orienteering Club#8020556#15:48:00
284Eddie GEYPENBELK.O.L.#6605#15:52:00
494Herman JANSSENBELTROL#7208653#15:56:00
14Etienne VANDEGHINSTEBELAltaïr C.O.#1281956#16:00:00
93André PIERLOTBELC.O. Liège#7763014#16:04:00
452Paul ALLEFRAScapa Nancy#8002080#16:12:00
465Jean François MORLONFRATalant Sport Orientation#9001022#16:16:00
276Roger BOCKXBELK.O.L.#336085#16:20:00
206Wim HOEKXBELhamok#7212338#16:28:00
304Jackie VANDIJCKBELK.O.L.#440442#16:32:00
105Bruno VANDERMEULENBELC.O. Liège#8040953#16:35:00
457Michael MERRITTGBRSouthdowns Orienteers#220296#16:38:00
52Colin HOLCOMBEGBRBAOC#347521#16:42:00
42Joël POULAINFRAASUB#1603777#16:46:00
281Etienne DE WITBELK.O.L.#1411005#16:50:00
519Bertrand VUILLAUMEFRAVallée de l' Ouche Orientation#355198#16:58:00
365Uwe KRAUSBAUERGERO.L.G. St. Vith ARDOC#8300850#17:02:00
118Xavier MORISBELC.O. Pégase#906849#17:07:00
Top

H65 (42)

377Ernest PELTIERBELO.L.V. Eifel#7211877#15:00:00
108Daniel DANGRIAUXBELC.O. Militaire Belge#218188#15:03:00
483Eddie DE KERFNEDTROL#8201902#15:06:00
372Jean BREDOBELO.L.V. Eifel#7131951#15:09:00
244Hermann WOLLGARTENGERHansa Simmerath#780150#15:12:00
222Dominique SCHUTJESBELhamok#236106#15:15:00
305Jef VANHOUTBELK.O.L.#1458653#15:18:00
139André MERTZFRAC.O.Colmar#1680401#15:21:00
194Andre AERTSBELhamok#1720934#15:24:00
136Libor MAKOVICKAFRAC.O.Colmar#1603126#15:27:00
280Rudy CANTREBELK.O.L.#2037651#15:30:00
140Bernard OUDINFRAC.O.Colmar#1041252#15:33:00
188Philippe HECQBELHainaut O.C.#7211832#15:36:00
197Guido CEUNENBELhamok#1418619#15:39:00
375Klaus HELDBELO.L.V. Eifel#8270952#15:42:00
132Bernard DARGENTONFRAC.O. Tours SUD#422606#15:45:00
288Juliaan LINTENBELK.O.L.#406304#15:48:00
75Jean-Claude DUPONTBELC.O. Liège#1601691#15:51:00
173Tommy BURKEIRLFingal Orienteers#889775#15:54:00
98Robert SCUVEEBELC.O. Liège#49107#16:00:00
409Max MOOSBERGERSUIOLregioolten#8222233#16:06:00
387Heinrich GÖTTEGEROLF Mainz#1428944#16:12:00
114Claude LEMASSONBELC.O. Pégase#1451560#16:15:00
364Ludwig KAUTBELO.L.G. St. Vith ARDOC#49096#16:18:00
479Marc CEULEMANSBELTROL#8334651#16:21:00
300Ivo TIMMERMANSBELK.O.L.#1458664#16:24:00
84Servais HICKBELC.O. Liège#8643366#16:27:00
316Manel DIASPORLisboa OK#8035553#16:30:00
103Michel TITTELBACHBELC.O. Liège#8664163#16:33:00
454Jean-Marie FATHFRAScapa Nancy#9888544#16:36:00
243Helmut WOLLGARTENGERHansa Simmerath#2777#16:39:00
11Willy LAMONBELAltaïr C.O.#1451561#16:42:00
475Alain MOUCHETTEFRATout Azimut Fameck#35866#16:45:00
414Anton BUYTAERTBELOmega#8002098#16:48:00
15Alain JUANSUIANCO#8201053#16:51:00
528Régis LECOYERFRAVervins Orientation#1020721#16:54:00
468Peter HILLGBRThames valley O.C.#8645281#17:00:00
10Eric HULLYBELAltaïr C.O.#4010#17:03:00
51Kieran DEVINEGBRBAOC#8201224#17:06:00
82Roger HENROTTAYBELC.O. Liège#7211830#17:09:00
101Jacques SILVESTREBELC.O. Liège#1229565#17:12:00
286Jean-Pierre KELLENSBELK.O.L.#522222#17:19:00
Top

H70 (27)

225Jos THYSBELhamok#63841#14:58:00
518Daniel TESSIERFRAUnion sportive Melunaise#1415160#15:04:00
232Vic VANDERSTRAETENBELhamok#230756#15:08:00
86Jean-Marie LEGROSBELC.O. Liège#7211904#15:10:00
489Eddie DESMEDTBELTROL#1202023#15:14:00
256Stephane DMYTERKOBELHermathenae#1450715#15:16:00
389Hans Rudolf BRANDSUIOLG Bern#8642215#15:18:00
512Dirk ZWIKKERNEDTROL#2143422#15:26:00
121Michel POULAINBELC.O. Pégase#1692#15:32:00
333Michael WHITEGBRMole Valley O.C.#223326#15:52:00
508Frans WENSBELTROL#1421073#15:54:00
285Jos HOUBENBELK.O.L.#1458657#15:56:00
529Christian ROBERTFRAVesoul Haute-Saône Orientation#7004014#15:59:00
122Freddy SILLIENBELC.O. Pégase#8290147#16:00:00
299Georges TIMMERMANSBELK.O.L.#222657#16:06:00
253Guy CHATELAINBELHermathenae#49033#16:22:00
445Guy TAILLANDIERFRAOSCM Charleville Mezières#9001005#16:32:00
99Maurice SEBABELC.O. Liège#7211245#16:34:00
157Etienne BOUSSERFRACSAG Metz#500659#16:38:00
33Jacques FLAMENTBELASUB#7211884#16:40:00
507Georges VONCKBELTROL#1458669#16:50:00
366Christian KRINGSBELO.L.G. St. Vith ARDOC#8664151#16:56:00
72Jean BAISIPONTBELC.O. Liège#8080846#16:58:00
374Serge DERYBELO.L.V. Eifel#7020447#17:10:00
313Co TOPSNEDKOVZ#1458672#17:12:00
71Ruud SCHONEWILLENEDBorasca#364726#17:16:00
3Christian VUILLETFRAADOC#35602#17:32:00
Top

H75 (12)

264Georges RENNOTTEBELHermathenae#49131#15:20:00
294Chris NEYENSBELK.O.L.#31387#15:30:00
464Gerrit KRAUSEGERSV bayer Wuppertal#7211011#15:36:00
212Phil MELLEBEEKBELhamok#415595#15:44:00
48Jean-Pierre VAN DER CRUYSBELASUB#1393109#16:04:00
241Hans Peter MINGERSGERHansa Simmerath#7211777#16:11:00
283Bert GEUDENSBELK.O.L.#1406593#16:18:00
155Serge BLASCOFRAClub Athletique de Condat#1396342#16:42:00
220Jean OOMSBELhamok#1424625#17:06:00
385Knud LYKKINGDENOK73 Gladsaxe#9200942#17:20:00
534Claude VAN COLLIEBELHainaut O.C.#1451562#17:22:00
458Kurt HUBERSUISPOBO#8113485#17:30:00
Top

H80 (10)

111Régis ANTOINEFRAC.O. Montceau Morvan#34013#15:02:00
401Klaus HUGGLERSUIOLG Stäfa#8001022#15:06:00
532Bonaventure CLOOSTERMANSBELhamok#9201780#15:24:00
315Adolf KEMPFSUIKTV Altdorf#2043928#15:34:00
428Karl MOLSGEROmega#2085660#16:12:00
303Henri VANDENBERKBELK.O.L.#1458662#16:28:00
436Frans VAN DE MOORTELBELOmega#249906#16:36:00
431Michel OOMSBELOmega#1428968#16:48:00
379Lucien TONNEAUBELO.L.V. Eifel#2136552#16:54:00
451Abdelkader KENANEFRASAV Verdunois#9550138#17:14:00
Top

Total

hamok47
C.O. Liège38
TROL37
K.O.L.32
Omega28
ASUB26
Hermathenae22
O.L.G. St. Vith ARDOC21
C.O. Pégase18
BE Military Team17
C.O.Colmar15
FR Military Team12
NL Military Team12
Luxembourg Orienteering Club11
Altaïr C.O.10
Hainaut O.C.9
O.L.V. Eifel9
VALMO7
CA Rosé6
OLG Goldau6
Olifant6
ARGUS5
DK Military Team5
Hansa Simmerath5
KOVZ5
N.S.V. Amel5
Scapa Nancy5
AS Quetigny4
Epernay nature et sport4
Heming Orientering4
OK HTF4
Tout Azimut Fameck4
C.O. Militaire Belge3
Kölner O Team3
OLV Steinberg3
OSCM Charleville Mezières3
Raid Orientation Paris3
The Hague O runners3
A.C. Beauchamp2
BAOC2
Borasca2
C.O. Strasbourg Europe2
Club Athletique de Condat2
COORE2
DJK Adler 07 Bottrop2
DJK VfL Willich2
Fingal Orienteers2
Individual (BE)2
Lisboa OK2
Malarruta2
OK73 Gladsaxe2
OLG Bern2
OLG Ortenau2
OLG Siegerland2
OLG Stäfa2
OLregioolten2
Orientation Caennaise2
SPOBO2
Talant Sport Orientation2
Thames valley O.C.2
Union sportive Melunaise2
Vervins Orientation2
Vesoul Haute-Saône Orientation2
ADOC1
ANCO1
C.O. Montceau Morvan1
C.O. Tours SUD1
CRCO1
CSAG Metz1
CTG Koblenz1
Ind (NL)1
KTV Altdorf1
Meridians1
Mole Valley O.C.1
O-92 Piano di Magadino1
OLF Mainz1
Punto Nord1
Quimper Orientation1
SAV Verdunois1
Southdowns Orienteers1
Sports Orientation Lunéville1
Start-O1
Stavanger Orienteringsklubb1
SUD O LUX1
SV bayer Wuppertal1
Tous Azimuts Douai1
Turnvereinigung Oberbexbach 1894e.v.1
Vallée de l' Ouche Orientation1
Youth Advance Orienteering club1
Total: 533