index

Belgium 3 days
8.6.2019 - 10.6.2019
Balise 10

clublogo
HELGA Orienteering Software © Michael Hock
Contact/Remarks: lucheuninckx@skynet.be Info
Check class and Sportident number, please
Veuillez vérifier catégorie et numéro de puce , svp.
Verifieer categorie en SI nummer aub.
Entrys are closed. Les inscriptions sont finies. Inschrijvingen zijn afgesloten.
Each day open courses, chaque jour inscriptions sur place, alle dagen dag inschrijvingen : SE, SD, LE en LD
Last updated: 06.06.2019 21:27:55

Classes D-10 D10B D-12 D-14 D-20 DE D21 DB D35 D40 D45 D50 D55 D60 D65 D70 D75 H-10 H10B H-12 H-14 H-16 H-20 HE H21 HB H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80
Clubs «» A B C D E F H I K L M N O P Q R S T U V Y
Stages 1 2 3
Total

D-10 (6)

NrNameNatClubSICardStage 1Stage 2Stage 3
125Naïs SILLIENBELC.O. Pégase#1393029#
246Emma Johanne RYGHNORHeming Orientering#7211778#
262Violette MAYERESBELHermathenae#1421075#
289Lio LINTENBELK.O.L.#1428956#
420Janne HILLENBELOmega#2107035#
513Elin ZWIKKERNEDTROL#332116#
Top

D10B (7)

NrNameNatClubSICardStage 1Stage 2Stage 3
16Isis DEMARTEAUNEDARGUS#7211773#
20Valerie HUBERTNEDARGUS#222154#
238Ninthe WOLLESBELhamok#1428967#
248Karoline Marie RYGHNORHeming Orientering#7211764#
267Anne WILLEMSENSBELHermathenae#7212082#
278Jana BRIESBELK.O.L.#1458663#
438Mila VAN DE MOORTELBELOmega#211622#
Top

D-12 (11)

NrNameNatClubSICardStage 1Stage 2Stage 3
18Maya DEMARTEAUNEDARGUS#7211775#17:10:0011:30:0011:22:00
94Elvire PIERLOTBELC.O. Liège#2089828#16:38:0010:35:0010:10:00
115Eloïse LOVENSBELC.O. Pégase#1041419#15:51:0010:25:0010:28:00
216Fin MYLLEBELhamok#1020080#15:16:0011:05:0011:14:00
245Anna Elisabeth RYGHNORHeming Orientering#7211762#17:01:0010:55:0010:58:00
259Louise MATTARTBELHermathenae#242888#15:58:0011:15:0011:30:00
296Noa SMOLDERSBELK.O.L.#1428948#15:37:0011:00:0009:36:00
421Kato HILLENBELOmega#2107031#16:44:0010:10:0009:46:00
429Kiara NIJSTBELOmega#8004761#17:05:0011:35:0009:58:00
443Apolline CHARLIERFRAOSCM Charleville Mezières#304479#15:02:0011:20:0011:06:00
455Laura MARTINFRAScapa Nancy#2054321#15:30:0011:10:0010:34:00
Top

D-14 (6)

NrNameNatClubSICardStage 1Stage 2Stage 3
80Marie GILLETBELC.O. Liège#8240505#16:57:0010:45:0010:13:00
190Léa INSTALLEBELHainaut O.C.#7211782#16:20:0011:29:0009:58:00
215Fee MYLLEBELhamok#1020060#15:44:0011:15:0011:19:00
484Noor DE MITSBELTROL#1001928#16:02:0010:57:0011:16:00
514Marit ZWIKKERNEDTROL#2063357#16:42:0011:09:0011:25:00
524Romane SENCEFRAVALMO#8059009#15:56:0010:36:0010:16:00
Top

D-20 (1)

NrNameNatClubSICardStage 1Stage 2Stage 3
133Louise CLAUDEPIERREFRAC.O.Colmar#1680432#15:36:0011:40:0010:06:00
Top

DE (22)

NrNameNatClubSICardStage 1Stage 2Stage 3
30Béatrice DE LONGUEVILLEBELASUB#9890407#15:51:0010:39:0011:34:00
55Sophie CHRETIENBELBE Military Team#7212581#15:57:0010:45:0009:48:00
56Christel CRAVATTEBELBE Military Team#7211826#15:24:0011:39:0009:39:00
58Véronique DE BRIEYBELBE Military Team#8666027#16:30:0012:01:0011:50:00
60Aurélie DESCHEPPERBELBE Military Team#7554400#16:08:0011:09:0010:03:00
541Daria MOSKALENKOUKRC.O. Liège#7208659#16:25:0011:21:00
102Fanny TILKINBELC.O. Liège#8664183#16:48:0010:17:0010:12:00
138Cécile MARCUZZIFRAC.O.Colmar#8080494#16:59:0011:06:0011:02:00
164Louise GAEDEDENDK Military Team#681850#15:00:0011:48:0009:54:00
165Pernille GYLINGDENDK Military Team#681680#15:18:0010:23:0009:33:00
175Margaux AGIFRAFR Military Team#8040889#15:59:0010:36:0010:09:00
176Claire ANTONYFRAFR Military Team#1011311#16:05:0010:20:0010:19:00
182Victoria PICQUENDARFRAFR Military Team#9002023#16:20:0011:42:0010:57:00
184Margot RANOUXFRAFR Military Team#8030416#16:11:0011:58:0009:57:00
219Greet OEYENBELhamok#505585#15:09:0010:04:0009:27:00
339Tjitske BREIMERNEDNL Military Team#8003888#15:48:0010:51:0011:06:00
343Marijke KLAASSENNEDNL Military Team#8051977#15:27:0010:26:0011:38:00
344Ellen LAPORTENEDNL Military Team#7003512#15:06:0011:12:0011:14:00
345Mijke MALLEKOOTENEDNL Military Team#8304220#15:36:0011:03:0011:26:00
347Linda SCHRADERNEDNL Military Team#8654990#15:39:0011:27:0010:46:00
418Kim GEYPENBELOmega#8308079#15:45:0012:04:0010:06:00
505Silke VAN ROOYBELTROL#8020116#16:54:0010:14:0009:36:00
Top

D21 (8)

NrNameNatClubSICardStage 1Stage 2Stage 3
46Claire SANDEVOIRFRAASUB#921403#15:46:0011:38:0010:26:00
144Kim TIREZBELC.O.Colmar#7211009#15:27:0011:09:0010:58:00
149Ariane BÄTTIGSUICA Rosé#8021294#15:38:0011:16:0011:06:00
231Jolien VANDEBROEKBELhamok#8654986#15:18:0010:34:0011:28:00
358Elisabeth HENKESBELO.L.G. St. Vith ARDOC#501923#17:06:0011:28:0010:20:00
402Annemieke BLOEMNEDOlifant#1428970#15:07:0010:20:0010:44:00
405Eva VAN BOVENNEDOlifant#271190#16:00:0010:40:0010:52:00
503Vanessa VAN BREEDAMBELTROL#1403131#15:34:0010:50:0011:22:00
Top

DB (5)

NrNameNatClubSICardStage 1Stage 2Stage 3
88Judith LEYIMANGOYEGABC.O. Liège#2046059#15:02:0010:08:0010:21:00
131Stéphanie HENRYFRAC.O. Strasbourg Europe#7002028#16:26:0010:28:0010:11:00
196Wendy CAMPSTEYNBELhamok#1428959#15:06:0010:48:0010:51:00
271Larissa VAN DER HOUWENNEDInd (NL)#7211780#15:38:0011:12:0009:51:00
369Maike MULLENDERBELO.L.G. St. Vith ARDOC#1451675#16:46:0011:04:0009:41:00
Top

D35 (6)

NrNameNatClubSICardStage 1Stage 2Stage 3
203Tania HENDRICKXBELhamok#1428946#15:11:0011:08:0010:54:00
207Ellen HOUBENBELhamok#1428953#15:41:0011:02:0011:00:00
213Ellen MOLSBELhamok#1428969#15:56:0011:32:0009:48:00
240Stephanie HEINFELDNERGERHansa Simmerath#1983069#15:16:0010:16:0011:28:00
255Leslie CRETTELSBELHermathenae#228346#15:31:0010:54:0011:18:00
499Helena PLUYMERSBELTROL#9005175#17:01:0010:04:0011:32:00
Top

D40 (12)

NrNameNatClubSICardStage 1Stage 2Stage 3
23Claire PRIOUFRAAS Quetigny#334466#15:21:0010:10:0010:24:00
34An FREDERICKXBELASUB#1978121#15:51:0010:22:0010:30:00
41Vinciane MULPASBELASUB#7780924#16:11:0010:40:0010:18:00
83Aline HERMANSBELC.O. Liège#7211897#16:06:0010:28:0010:12:00
151Barbara HUGELSHOFERSUICA Rosé#8636063#16:21:0011:36:0010:48:00
186Christelle DETHYBELHainaut O.C.#7211807#16:16:0011:24:0009:54:00
223Elisabeth SCHUTJESBELhamok#4945#15:26:0011:20:0011:06:00
542Rachel WINTHAGENBELHermathenae#114766#17:06:0011:28:0011:24:00
478Ellen BOURGONJONBELTROL#1001930#15:46:0010:34:0010:42:00
515Olga ZWIKKERNEDTROL#1403443#16:01:0010:58:0011:12:00
520Marie DESRUMAUXFRAVALMO#8170577#16:31:0011:16:0010:00:00
523Marie Pierre SENCEFRAVALMO#1603773#10:44:0010:36:00
Top

D45 (14)

NrNameNatClubSICardStage 1Stage 2Stage 3
59Anne-Marie DELANGHEBELBE Military Team#1411001#16:38:0011:28:0009:21:00
73Florence BASTINBELC.O. Liège#300875#16:10:0010:44:0010:56:00
120Christel POULAINBELC.O. Pégase#10542#15:54:0010:36:0010:31:00
199Karin DECLERCQBELhamok#8066700#16:22:0011:00:0010:16:00
257Véronique GOIREBELHermathenae#7211779#16:34:0011:08:0011:06:00
323Elisabet WIRTZGERLuxembourg Orienteering Club#49718#16:14:0010:20:0010:41:00
328Gabriella ZÀMBÓHUNLuxembourg Orienteering Club#7221017#16:02:0010:52:0010:01:00
356Nicole GOENEN - ARENSBELO.L.G. St. Vith ARDOC#1011972#15:42:0011:40:0009:16:00
368Caroline MARGREVEBELO.L.G. St. Vith ARDOC#7160571#16:42:0011:36:0009:26:00
376Astrid KUPPERBELO.L.V. Eifel#8210473#15:26:0011:16:0011:01:00
395Ursula WEYSUIOLG Goldau#8221971#16:58:0011:32:0009:11:00
415Angelique DE GRANDEBELOmega#2067901#15:18:0011:24:0011:18:00
432Els SPILLEBEENBELOmega#1391731#16:18:0011:20:0009:46:00
498Geneviève MICHILSBELTROL#1428952#15:30:0010:56:0009:36:00
Top

D50 (26)

NrNameNatClubSICardStage 1Stage 2Stage 3
26Laurence AUGHUETBELASUB#8220669#16:29:0011:07:0010:53:00
27Jenny BUELENSBELASUB#1960502#15:49:0010:23:0010:13:00
32An DUYCKBELASUB#1251959#16:09:0010:51:0011:03:00
36Bernadette GOVAERTSBELASUB#9011960#17:25:0010:31:0010:43:00
39Carine LAMBEAUBELASUB#7211783#15:53:0010:59:0011:18:00
40Dominique LUYTSBELASUB#7211850#16:45:0012:00:0010:33:00
43Nicole REVENCUBELASUB#7722227#15:13:0010:39:0010:28:00
45Annick ROUSEREZBELASUB#1001914#15:41:0010:19:0010:03:00
137Véronique MAKOVICKAFRAC.O.Colmar#1603127#15:25:0011:27:0011:23:00
142Anja POTVINBELC.O.Colmar#421682#15:09:0011:15:0010:18:00
148Godel ANNESUICA Rosé#8492104#15:45:0011:23:0009:38:00
536Cécile PEYRARDFRACOORE#419130#16:37:0010:15:0010:20:00
169Marie COVIAUXFRAEpernay nature et sport#1510101#16:25:0011:19:0011:38:00
172Christel PAULFRAEpernay nature et sport#2082274#16:05:0011:35:0011:08:00
192Geneviève NYSBELHainaut O.C.#7211861#16:01:0011:31:0011:29:00
233Marijs VANDEWEYERBELhamok#7515075#16:41:0010:55:0011:33:00
263Marie-Agnès PIQUERAYBELHermathenae#300868#16:33:0011:11:0011:13:00
307Almut KAMMHOLZGERKölner O Team#2068664#15:57:0010:27:0009:58:00
314Masja VAN DE VENNEDKOVZ#7140266#16:17:0011:43:0009:43:00
403Martine HOEKSMANEDOlifant#7690909#15:05:0010:35:0010:23:00
404Lina JASULAITYTELTUOlifant#1188775#15:17:0010:07:0010:48:00
412Iris KOSCHGEROLV Steinberg#7141167#17:05:0010:47:0010:08:00
441Christine ANTOINEFRAOrientation Caennaise#9190664#15:29:0011:39:0009:53:00
466Marie MORLONFRATalant Sport Orientation#9001026#15:37:0010:11:0010:58:00
470Mietta GROENEVELDNEDThe Hague O runners#680203#16:13:0011:47:0009:48:00
474Sophie LOGÉFRATout Azimut Fameck#240308#15:33:0010:43:0010:38:00
Top

D55 (20)

NrNameNatClubSICardStage 1Stage 2Stage 3
2Marie Pierre COFFEFRAA.C. Beauchamp#8095001#15:53:0010:06:0010:40:00
87Hedwige LEJEUNEBELC.O. Liège#2015923#15:09:0010:51:0010:25:00
89Patricia MARCHAL-PIRARDBELC.O. Liège#246873#17:03:0010:42:0011:01:00
96Françoise RENARDBELC.O. Liège#8664168#16:51:0010:09:0010:49:00
146Isabelle WACKFRAC.O.Colmar#1680403#17:11:0011:32:0011:34:00
161Gudrun ZWICKEGERDJK VfL Willich#1428955#15:13:0011:42:0009:51:00
187Pascale FLAMIONBELHainaut O.C.#7211781#15:23:0010:18:0010:52:00
195Myriam BRUYNINCKXBELhamok#703062#15:26:0011:23:0011:10:00
208Hilde KROLSBELhamok#2031827#16:26:0010:54:0011:28:00
214Greta MOLSBELhamok#1411915#16:48:0011:18:0011:37:00
306Hilde VERCAERENBELK.O.L.#1406597#16:08:0011:39:0011:22:00
317Rosàrio MATIASPORLisboa OK#2035553#16:38:0010:27:0010:28:00
331Kay SEWARDESPMalarruta#2057672#15:35:0011:48:0010:55:00
354Evelyn BÜSCHEMANNGERO.L.G. St. Vith ARDOC#8300851#17:07:0010:00:0009:55:00
360Maria HENKESBELO.L.G. St. Vith ARDOC#8300008#16:29:0011:52:0009:37:00
381Ingelise BADENDENOK HTF#8303046#16:35:0011:56:0010:01:00
396Kirsten KÖNIGGEROLG Ortenau#8636991#16:14:0010:12:0010:10:00
425Mia KINNAERBELOmega#1428961#16:11:0011:03:0010:04:00
440Leen WOUTERSBELOmega#211618#16:32:0011:45:0010:19:00
477Alexandra BAESBELTROL#1837#15:59:0011:21:0010:22:00
Top

D60 (11)

NrNameNatClubSICardStage 1Stage 2Stage 3
5Noëlle CHOPRIXBELAltaïr C.O.#320306#15:29:0010:03:0010:43:00
8Jeannie CROSSGBRAltaïr C.O.#8643373#16:54:0010:24:0010:31:00
70Anita BAERTSBELBorasca#308548#15:20:0011:26:0009:33:00
104Bernadette VANDERMEULENBELC.O. Liège#8625774#16:17:0010:48:0011:40:00
234Julienne VANREUSELBELhamok#440482#15:32:0010:21:0011:13:00
292Marie-Christine METTENBELK.O.L.#2037654#15:17:0011:06:0009:41:00
320Maggie ROACHGBRLuxembourg Orienteering Club#8160257#16:45:0010:30:0011:07:00
384Lise NIELSENDENOK HTF#8303059#15:41:0011:00:0011:31:00
398Alexandra WANNERGEROLG Siegerland#1428951#15:50:0010:15:0010:37:00
408Esther MOOSBERGERSUIOLregioolten#8333322#15:47:0011:36:0009:46:00
467Katie HILLGBRThames valley O.C.#8645282#17:00:0010:39:0010:46:00
Top

D65 (15)

NrNameNatClubSICardStage 1Stage 2Stage 3
4Marie-Jeanne ARSACBELAltaïr C.O.#1451555#16:46:0010:00:0010:48:00
9Nelly FOCKEDEYBELAltaïr C.O.#1451566#15:46:0010:26:0011:12:00
92Jacqueline MOREAU-SCUVEEBELC.O. Liège#49114#15:50:0010:32:0011:20:00
95Agnès PONCELETBELC.O. Liège#7211806#16:10:0010:12:0011:04:00
282Lisette EYKMANSBELK.O.L.#6268#15:48:0011:16:0010:28:00
293Odette MORETBELK.O.L.#2037657#15:42:0011:52:0010:20:00
335Viera FIALOVASVKN.S.V. Amel#2509#16:20:0011:08:0010:26:00
338Elisabeth VLIEGENBELN.S.V. Amel#1393088#16:26:0011:46:0010:38:00
417Lieve FEYSBELOmega#2067897#16:52:0011:58:0010:56:00
476Régine MOUCHETTEFRATout Azimut Fameck#355230#16:08:0010:28:0011:08:00
481Lily-Anne COLEBELTROL#250443#17:02:0010:42:0011:34:00
491Lieve GEENSBELTROL#8660035#17:08:0010:34:0011:40:00
496Jane LEGROSCOLLARDBELTROL#2066948#15:58:0010:46:0010:34:00
517Ariane TESSIERFRAUnion sportive Melunaise#1515150#15:38:0012:24:0010:04:00
527Annick LECOYERFRAVervins Orientation#1020717#17:04:0010:44:0011:48:00
Top

D70 (10)

NrNameNatClubSICardStage 1Stage 2Stage 3
113Monique DEFFENSEBELC.O. Pégase#8654992#16:16:0010:30:0011:00:00
141Marie - Reine OUDINFRAC.O.Colmar#1603107#15:40:0011:34:0012:00:00
154Nicole BLASCOFRAClub Athletique de Condat#1396346#16:14:0010:14:0010:52:00
218Danielle NOLENSBELhamok#236498#16:24:0011:12:0011:06:00
254Françoise CHATELAIN-NANOUXBELHermathenae#1396410#16:30:0011:00:0011:50:00
388Edith BRANDSUIOLG Bern#8665845#15:28:0011:54:0009:58:00
447Françoise FRANTZFRAQuimper Orientation#1603051#17:00:0010:38:0010:44:00
453Nicole BASTIEN - FATHFRAScapa Nancy#2114315#16:02:0010:24:0010:40:00
511Christa ZWIKKERNEDTROL#2143421#15:00:0011:18:0011:26:00
530Martine ROBERTFRAVesoul Haute-Saône Orientation#7004013#15:45:0012:08:0010:57:00
Top

D75 (3)

NrNameNatClubSICardStage 1Stage 2Stage 3
265Manon RENNOTTE-CHAUVEHEIDBELHermathenae#49034#15:12:0010:48:0011:22:00
386Marianne LYKKINGDENOK73 Gladsaxe#40508#16:44:0011:38:0011:38:00
400Erica HUGGLERSUIOLG Stäfa#8220022#15:22:0012:16:0009:50:00
Top

H-10 (8)

NrNameNatClubSICardStage 1Stage 2Stage 3
100Ruben SEBABELC.O. Liège#49046#
124Hugo SILLIENBELC.O. Pégase#7211763#
239Thor WOLLESBELhamok#1428965#
290Senne LINTENBELK.O.L.#249918#
325Matthias WIRTZGERLuxembourg Orienteering Club#1181209#
351Louis BASTINBELO.L.G. St. Vith ARDOC#2009362#
423Nathan JANSENBELOmega#2117842#
486Viek DE MITSBELTROL#1001929#
Top

H10B (10)

NrNameNatClubSICardStage 1Stage 2Stage 3
19Philip HUBERTNEDARGUS#222153#
79Félix GILLETBELC.O. Liège#228942#
200Jens DEFERMBELhamok#1428963#
201Kobe DEFERMBELhamok#1934#
235Roan WEERTSBELhamok#1428964#
261Tom MAYERESBELHermathenae#1001089#
277Bram BRIESBELK.O.L.#1458652#
295Daan SMOLDERSBELK.O.L.#1428962#
437Mats VAN DE MOORTELBELOmega#1428947#
444Enzo CHARLIERFRAOSCM Charleville Mezières#304480#
Top

H-12 (10)

NrNameNatClubSICardStage 1Stage 2Stage 3
126Nathan SILLIENBELC.O. Pégase#8010105#15:23:0010:20:0010:04:00
129Regis VANSCHUYTBROECKBELC.O. Pégase#502347#15:44:0010:50:0010:16:00
252Victor BROUWIERBELHermathenae#7080831#15:09:0010:05:0009:30:00
324Jakob WIRTZGERLuxembourg Orienteering Club#7207569#16:19:0010:15:0010:40:00
424Thomas JANSENBELOmega#2117841#16:12:0012:26:0011:18:00
448Ethan MOLLEFRARaid Orientation Paris#1603133#16:05:0010:45:0010:22:00
471Odin GROENEVELDNEDThe Hague O runners#5151#16:50:0011:40:0009:52:00
482Bob DE CLEENEBELTROL#4951#16:56:0010:40:0011:38:00
485Thor DE MITSBELTROL#1001927#16:32:0011:25:0010:52:00
522Axel SENCEFRAVALMO#8002078#10:30:0010:46:00
Top

H-14 (8)

NrNameNatClubSICardStage 1Stage 2Stage 3
91Arnaud MAZYBELC.O. Liège#235098#15:46:0010:24:0010:36:00
116Florentin LOVENSBELC.O. Pégase#8190106#15:50:0010:12:0010:06:00
123Gauthier SILLIENBELC.O. Pégase#505600#15:22:0010:40:0010:26:00
250Mathis BROUWIERBELHermathenae#7050206#15:10:0010:00:0009:06:00
326Paul WIRTZGERLuxembourg Orienteering Club#2066956#16:30:0010:04:0009:56:00
391Loris WEYSUIOLG Goldau#8222006#17:06:0011:44:0009:01:00
449Hugo MOLLEFRARaid Orientation Paris#1603147#15:58:0010:16:0010:46:00
460Celian BLONDEAUFRASports Orientation Lunéville#7012006#15:34:0011:48:0011:14:00
Top

H-16 (3)

NrNameNatClubSICardStage 1Stage 2Stage 3
191Mathias INSTALLEBELHainaut O.C.#7211876#16:21:0011:22:0010:00:00
394Timon WEYSUIOLG Goldau#8222004#17:00:0011:33:0009:34:00
487Wolf DE MITSBELTROL#1001931#15:53:0011:00:0011:14:00
Top

H-20 (1)

NrNameNatClubSICardStage 1Stage 2Stage 3
145Arnaud WACKFRAC.O.Colmar#1680445#17:04:0011:01:0011:16:00
Top

HE (49)

NrNameNatClubSICardStage 1Stage 2Stage 3
6Philippe CREFCOEURBELAltaïr C.O.#8633664#15:31:0010:46:0010:33:00
13Nicolas SPILIERSBELAltaïr C.O.#1000989#15:11:0010:58:0010:42:00
31Gilles DE NEYERBELASUB#7211838#16:25:0010:07:0010:27:00
53Benjamin ANCIAUXBELBE Military Team#8638375#16:35:0012:01:0011:33:00
54Michaël CAMPIONEBELBE Military Team#8670510#15:21:0010:30:0010:18:00
57Sébastien DAELSBELBE Military Team#7211837#16:17:0011:13:0010:57:00
61Serge DUSZABELBE Military Team#1710808#16:29:0011:55:0010:51:00
62Sebastien GROSDENTBELBE Military Team#8368491#15:45:0010:40:0010:09:00
63Tomy JANSSENSBELBE Military Team#7208655#16:07:0012:10:0010:24:00
64Maxime LAVALBELBE Military Team#7589310#15:49:0011:22:0009:54:00
65Jo LINTENBELBE Military Team#1458660#15:53:0012:16:0011:42:00
66Jasper MOREELSBELBE Military Team#1557799#15:29:0011:40:0010:03:00
67Nicolas PEERENBOOMSBELBE Military Team#1428957#15:41:0010:10:0009:36:00
68Geert SIMKENSBELBE Military Team#249920#16:23:0011:49:0011:09:00
69Sylvain STERCKXBELBE Military Team#7211883#15:59:0010:55:0009:48:00
540Tristan BLOEMENBELC.O. Liège#9101076#16:09:0011:34:00
106Frederic VERCRUYSSEBELC.O. Liège#7211776#15:55:0010:13:0010:39:00
158Kai RÜCKERGERCTG Koblenz#8101017#15:27:0010:32:0011:30:00
163Jeppe ANDERSENDENDK Military Team#8640526#15:23:0012:04:0009:42:00
166Jes Mose JENSENDENDK Military Team#8303061#16:11:0010:42:0010:06:00
167Andreas MIKKELSENDENDK Military Team#8620973#15:05:0011:46:0010:12:00
537Paul Louis BUYTENSFRAFR Military Team#9018141#15:51:0010:34:0009:51:00
177Igor DANIELFRAFR Military Team#1201191#15:57:0011:43:0009:39:00
538Rodolphe GENITONIFRAFR Military Team#1210526#15:19:0011:07:0010:30:00
178Nicolas GIRESFRAFR Military Team#8002075#16:15:0011:52:0009:57:00
180Lionel MELINARDFRAFR Military Team#1022297#16:01:0010:16:0009:33:00
181Romain PACHERFRAFR Military Team#7060683#15:43:0011:16:0010:45:00
202Sam DEFERMBELhamok#1001017#15:15:0010:22:0009:30:00
205Jeroen HOEKXBELhamok#7002030#16:19:0011:10:0011:45:00
210Toon MELISBELhamok#501458#15:01:0010:19:0011:21:00
226Dries VAN DER KLEIJBELhamok#2111199#16:33:0011:04:0011:06:00
227Jeroen VAN DER KLEIJBELhamok#1428960#16:03:0010:49:0011:00:00
228Thomas VAN DER KLEIJBELhamok#850830#15:37:0011:25:0011:27:00
242Daniel STEIGERGERHansa Simmerath#7110664#15:13:0011:37:0010:15:00
269Stephane WILLEMSENSBELHermathenae#1229362#16:38:0011:28:0011:15:00
321Oleksandr RYBAKOVUKRLuxembourg Orienteering Club#895119#15:47:0010:01:0010:54:00
340Davy HEESAKKERSNEDNL Military Team#7703201#15:17:0011:01:0011:18:00
342Remco HEREIJGERSNEDNL Military Team#7003511#15:25:0011:31:0011:03:00
346Roelof POSTHOUWERNEDNL Military Team#8130578#15:09:0010:25:0011:36:00
348Marco SMULDERSNEDNL Military Team#1411304#15:33:0011:19:0011:12:00
349Pim VAN DEN NOUWELANTNEDNL Military Team#7001944#15:03:0010:44:0011:24:00
350Michel VAN DONGENNEDNL Military Team#8001976#15:39:0010:28:0010:00:00
352Michel BASTINBELO.L.G. St. Vith ARDOC#7747586#15:35:0010:04:0009:45:00
373Thomas BREDOBELO.L.V. Eifel#7092007#16:27:0010:37:0011:48:00
378Corentin TONNEAUBELO.L.V. Eifel#7121188#16:13:0010:52:0011:39:00
426Evert LEEUWSBELOmega#800028#16:05:0011:58:0010:36:00
427Wouter LEEUWSBELOmega#211613#16:31:0012:07:0010:21:00
433Joost TALLOENBELOmega#830413#16:21:0012:13:0010:48:00
492Jeremy GENARBELTROL#8201090#15:07:0012:19:0011:51:00
Top

H21 (13)

NrNameNatClubSICardStage 1Stage 2Stage 3
50John WILHELMSFINASUB#7901104#15:48:0011:24:0010:14:00
147Xavier WACKFRAC.O.Colmar#1680444#17:00:0011:03:0011:26:00
193Francis ROULYBELHainaut O.C.#1451656#15:36:0010:38:00
229Rychon VAN PUTTENBELhamok#68194#15:42:0010:54:0011:32:00
274Jelle BAKELANTSBELK.O.L.#7527565#10:22:00
275Winand BERNAERSBELK.O.L.#1428942#15:12:0010:46:0009:40:00
309Daniel SANCHEZ GARRIDOESPKölner O Team#1567890#15:54:0010:24:0010:06:00
318Robert HEMBROWAUSLuxembourg Orienteering Club#8090090#15:00:0010:02:0010:42:00
390Florin WEYSUIOLG Goldau#8222002#17:04:0010:32:0009:54:00
392Sven WEYSUIOLG Goldau#8222001#16:56:0011:30:0009:34:00
419Tom GEYPENBELOmega#8660037#16:00:0011:34:0010:32:00
480Dieter COENBELTROL#1403132#15:24:0011:10:0011:38:00
490Winston FRANSSENBELTROL#851221#15:06:0010:07:0011:20:00
Top

HB (9)

NrNameNatClubSICardStage 1Stage 2Stage 3
128Philippe VANSCHUYTBROECKBELC.O. Pégase#7553311#15:43:0010:45:0009:54:00
130Stephane HENRYFRAC.O. Strasbourg Europe#8002105#15:52:0010:11:0010:42:00
153Stefan RELLSTABSUICA Rosé#940212#15:55:0011:29:0011:18:00
268Raphael WILLEMSENSBELHermathenae#7211242#15:22:0010:59:0011:30:00
310Ivan BATCHEVNEDKOVZ#1428941#16:49:0011:50:0010:09:00
353Mike BRULSBELO.L.G. St. Vith ARDOC#1421074#16:40:0011:56:0009:51:00
371Konstantin WEDEKINDGERO.L.G. St. Vith ARDOC#501933#17:07:0011:38:0010:03:00
407Marc WAGENAARNEDOlifant#7211771#15:07:0010:08:0010:30:00
430Tino NIJSTBELOmega#8668567#16:43:0011:32:0010:18:00
Top

H35 (11)

NrNameNatClubSICardStage 1Stage 2Stage 3
38Tarmo KUUBESTASUB#8101098#15:46:0010:35:0010:54:00
49Vladan VUJAKLIJASRBASUB#7211784#15:16:0010:25:0010:38:00
77Sébastien FRANCQBELC.O. Liège#9830363#17:00:0010:07:0009:32:00
97Damien RIGABELC.O. Liège#7212095#15:34:0010:15:0009:54:00
279Wim BRIESBELK.O.L.#1458665#15:40:0010:49:0010:00:00
291Bert MARIENBELK.O.L.#701728#15:58:0011:15:0011:23:00
298Ronald SOMERSNEDK.O.L.#7212116#15:22:0010:43:0010:09:00
461Luis MARTINEZESPStart-O#1428954#15:00:00
472Romain LAGNYFRATous Azimuts Douai#9070183#15:10:0011:07:0011:10:00
510Koen WILSSENSBELTROL#7000067#15:04:0012:03:0009:42:00
531Io Pan WONGHKGYouth Advance Orienteering club#8641520#15:52:0010:55:0009:48:00
Top

H40 (19)

NrNameNatClubSICardStage 1Stage 2Stage 3
81Quentin GILLETBELC.O. Liège#9031075#16:36:0010:11:0010:30:00
90Alain MAZYBELC.O. Liège#7211791#16:17:0010:32:0010:38:00
127Vincent SILLIENBELC.O. Pégase#500786#16:45:0010:42:0010:34:00
134Nicolas DALIBARDFRAC.O.Colmar#8290674#17:08:0011:00:0009:51:00
135Jean - Luc LEGALLAISFRAC.O.Colmar#1680402#16:27:0011:30:0011:46:00
189Cédric INSTALLEBELHainaut O.C.#7211906#16:33:0011:55:0010:00:00
217Pascal MYLLEBELhamok#8066600#15:33:0011:33:0010:26:00
224Stefaan SCHUTJESBELhamok#4944#15:42:0011:18:0011:10:00
237Kristof WOLLESBELhamok#1428945#16:51:0011:24:0011:30:00
247Karl Even RYGHNORHeming Orientering#7211765#16:39:0010:57:0010:54:00
251Michaël BROUWIERBELHermathenae#7120676#15:03:0010:01:0009:30:00
260Patrick MAYERESBELHermathenae#2393#15:21:0010:54:0011:42:00
322Christopher SCOTTGBRLuxembourg Orienteering Club#8002548#16:23:0011:45:0010:42:00
332Raimonds BRICISLATMeridians#1428958#16:02:0011:15:0010:15:00
367Jürgen LOOBELO.L.G. St. Vith ARDOC#1451677#15:54:0011:51:0009:45:00
370Michel SEPULCHREBELO.L.G. St. Vith ARDOC#7212089#15:12:0010:08:0009:42:00
422Kim JANSENBELOmega#2067899#15:30:0011:36:0011:22:00
450Mickaël MOLLEFRARaid Orientation Paris#8220976#16:14:0010:29:0010:50:00
525Stéphane SENCEFRAVALMO#8002069#10:48:0010:23:00
Top

H45 (21)

NrNameNatClubSICardStage 1Stage 2Stage 3
17Martell DEMARTEAUNEDARGUS#7211774#15:05:0010:02:0009:39:00
21David DELOCHEFRAAS Quetigny#1302176#16:38:0011:08:0011:45:00
22Christophe JACOTOTFRAAS Quetigny#2125100#15:09:0011:00:0011:49:00
25Christophe AMERIJCKXBELASUB#9061683#15:25:0010:10:0011:27:00
35Christian GILLETBELASUB#7771119#17:00:0010:14:0009:47:00
78Julius GARRAYBELC.O. Liège#53518#15:53:0010:28:0010:35:00
112Pierre CIPARISSEBELC.O. Pégase#8654988#16:13:0010:06:0010:23:00
156Pascal DAHINFRACRCO#7820309#15:57:0011:20:0010:43:00
221Jur RINGERSNEDhamok#4940#15:01:0010:56:0011:21:00
249Christophe BARBIERBELHermathenae#7711130#16:05:0010:40:0011:41:00
258Eric MATTARTBELHermathenae#1020734#16:01:0011:12:0011:33:00
297Roel SMOLDERSBELK.O.L.#1428950#15:13:0010:17:0009:44:00
312Eelco MULLERNEDKOVZ#5763#15:17:0011:32:0009:55:00
336Guido LENGESBELN.S.V. Amel#1151163#15:21:0010:24:0010:11:00
380Tiziano BOIANISUIO-92 Piano di Magadino#8150371#16:09:0010:52:0010:39:00
355Olivier CHATTLAINBELO.L.G. St. Vith ARDOC#49086#15:41:0010:20:0009:34:00
361Michael HOCKBELO.L.G. St. Vith ARDOC#1973213#16:17:0011:36:0010:16:00
362Patrick HOCKBELO.L.G. St. Vith ARDOC#8197401#15:33:0011:24:0009:59:00
439Roel VAN DE MOORTELBELOmega#1601504#15:29:0011:04:0010:03:00
488Yves DE MITSBELTROL#1001926#15:45:0010:36:0010:31:00
501Kurt SMETBELTROL#2045566#16:29:0010:48:0011:05:00
Top

H50 (35)

NrNameNatClubSICardStage 1Stage 2Stage 3
44Richard ROBINSONBELASUB#8150622#16:16:0010:47:0010:57:00
74Pierre-Emmanuel DEMEUSEBELC.O. Liège#8664175#16:34:0010:17:0010:45:00
107Stephan VISBELC.O. Liège#8240368#15:25:0011:35:0009:57:00
110Fabien SCORNICIELBELC.O. Militaire Belge#218191#15:13:0010:14:0010:27:00
143Guy TIREZBELC.O.Colmar#361251#15:40:0011:23:0011:27:00
152Jean Claude MARIONSUICA Rosé#8257651#15:58:0011:17:0009:32:00
535Jean Marc PEYRARDFRACOORE#612604#16:28:0010:00:0010:12:00
160Andreas MALTIGGERDJK Adler 07 Bottrop#8141269#16:22:0011:26:0011:06:00
168Etienne BENEDETTIFRAEpernay nature et sport#2082275#16:25:0011:20:0011:09:00
171Antoine PAULFRAEpernay nature et sport#1510104#16:55:0011:08:0011:36:00
539Laurent LAINÉFRAFR Military Team#35485#15:19:0012:02:0009:39:00
211Bart MELLEBEEKBELhamok#9150398#15:31:0011:11:0011:12:00
266Frank VANSPAUWENBELHermathenae#300869#16:52:0011:05:0011:39:00
272Frédéric ROBINETBELIndividual (BE)#7211766#15:37:0010:56:0009:48:00
287Patrick KORSTJENSBELK.O.L.#7005039#16:13:0011:41:0010:00:00
308Michael MARGOLINGERKölner O Team#1965105#16:58:0011:53:0009:45:00
327Jonas WOLFFFINLuxembourg Orienteering Club#1601914#15:49:0010:38:0010:33:00
334Serge BAERTBELN.S.V. Amel#8448449#16:31:0010:20:0010:24:00
337Robert THEISSBELN.S.V. Amel#8196532#16:10:0010:41:0010:51:00
543Martin NOLTEGERO.L.V. Eifel#8222100#15:46:0012:04:0011:33:00
382Arne BERTELSENDENOK HTF#8201024#15:04:0010:35:0010:39:00
383Lars Tykaer JENSENDENOK HTF#8303002#15:28:0010:53:0011:15:00
393Thomas WEYSUIOLG Goldau#8221968#17:10:0011:47:0009:36:00
406Pim VAN DER WIJKNEDOlifant#7110266#15:16:0010:26:0010:36:00
410Klaus HELFRICHGEROLV Steinberg#1415#17:14:0010:32:0010:15:00
411Christian KOSCHGEROLV Steinberg#7220666#17:04:0010:44:0010:54:00
416Geert DEBYSERBELOmega#1428966#16:07:0011:44:0009:42:00
446Stefano BOVERIITAPunto Nord#205690#15:34:0010:02:00
456Pascal MARTINFRAScapa Nancy#9003567#16:01:0010:29:0011:03:00
459Martin SCHAFFNERSUISPOBO#8630850#16:19:0011:14:0011:00:00
462Espen Fyhn NILSENNORStavanger Orienteringsklubb#8657105#15:10:0010:50:0011:24:00
463Marc DEPAUEBELSUD O LUX#7450685#16:37:0010:23:0010:21:00
469Olaf BINSCHNEDThe Hague O runners#690128#16:46:0011:59:0010:06:00
473Robert LOGÉFRATout Azimut Fameck#2020846#16:04:0010:05:0010:48:00
506Wim VERVOORTBELTROL#8630901#17:01:0011:02:0011:21:00
Top

H55 (35)

NrNameNatClubSICardStage 1Stage 2Stage 3
1Daniel COFFEFRAA.C. Beauchamp#8095002#15:38:0010:36:0009:57:00
24Pierre TERZIFRAAS Quetigny#31744#15:17:0010:57:0010:39:00
29Didier DARIMONTBELASUB#7211836#17:25:0010:21:0010:18:00
47Philippe TAELEMANSBELASUB#7805907#15:26:0010:24:0010:06:00
76Jacques FLORINBELC.O. Liège#7005055#16:14:0010:12:0009:35:00
85Jean-Marc HURDEBISEBELC.O. Liège#8026103#15:59:0010:02:0009:42:00
109Eric NOBELSBELC.O. Militaire Belge#418612#15:08:0010:05:0010:21:00
117Jean Philippe LOVENSBELC.O. Pégase#8140564#15:56:0010:27:0010:12:00
119Patrick MOSSOUXBELC.O. Pégase#53510#16:53:0010:42:0010:24:00
150Denis CUCHESUICA Rosé#8002101#16:21:0011:06:0010:57:00
159Steffen LANGEGERDJK Adler 07 Bottrop#891875#16:35:0010:48:0010:42:00
174John ROWEIRLFingal Orienteers#818813#15:14:0011:41:0009:11:00
533Didier GROSHENSFRAFR Military Team#9546664#16:44:0011:00:0010:33:00
204Ivan HEYNINCKBELhamok#1428949#16:08:0011:29:0009:51:00
209Luc MELISBELhamok#1414471#16:47:0011:09:0011:00:00
230Eric VANDEBROEKBELhamok#8638374#15:29:0010:33:0011:06:00
236Eddy WINTERSBELhamok#1428943#16:38:0010:54:0010:51:00
273Eric YERNAUXBELIndividual (BE)#7211767#15:11:0010:15:0009:05:00
311Steven JOCHEMSNEDKOVZ#7300315#16:50:0011:35:0009:14:00
357Dirk HARTMANNGERO.L.G. St. Vith ARDOC#2045577#16:56:0012:02:0011:03:00
359Freddy HENKESBELO.L.G. St. Vith ARDOC#8196288#16:23:0011:50:0009:29:00
363Werner HOFFMANNBELO.L.G. St. Vith ARDOC#8196106#15:35:0011:44:0009:26:00
397Stefan KÖNIGGEROLG Ortenau#8632428#15:50:0010:39:0009:45:00
399Nikolaj WANNERGEROLG Siegerland#8625747#16:02:0010:30:0010:30:00
413Rudi AERTSBELOmega#1601505#16:29:0011:53:0009:48:00
434Jan THEYSBELOmega#7886331#16:05:0011:47:0010:03:00
435Bart VAN DE MOORTELBELOmega#211616#16:32:0011:26:0009:54:00
442Benoit SANDEVOIRFRAOrientation Caennaise#9050263#15:44:0011:38:0009:38:00
495Wiet LAENENBELTROL#8001964#16:59:0011:32:0010:36:00
497Marc MEEUWSSENBELTROL#8101015#16:26:0011:23:0010:45:00
504Erik VAN DYCKBELTROL#8321201#16:41:0011:12:0010:00:00
509Frank WEYLERBELTROL#1451616#15:32:0011:03:0010:15:00
516Gerhard GARBASGERTurnvereinigung Oberbexbach 1894e.v.#7196425#15:20:0011:59:0009:17:00
521Pascal LEGEREFRAVALMO#1600583#15:41:0010:51:0010:48:00
526Konstantin SMIRNOVFRAVALMO#1181260#15:53:0010:45:0010:54:00
Top

H60 (27)

NrNameNatClubSICardStage 1Stage 2Stage 3
7Alan CROSSGBRAltaïr C.O.#8655040#15:36:0010:40:0010:47:00
14Etienne VANDEGHINSTEBELAltaïr C.O.#1281956#16:00:0010:28:0010:39:00
28Philippe CLAPUYTBELASUB#7700777#15:08:0010:16:0009:47:00
37Jacques HOFMANSBELASUB#9560310#15:00:0010:32:0011:03:00
42Joël POULAINFRAASUB#1603777#16:46:0011:44:0010:31:00
52Colin HOLCOMBEGBRBAOC#347521#16:42:0011:24:0009:59:00
93André PIERLOTBELC.O. Liège#7763014#16:04:0010:20:0010:07:00
105Bruno VANDERMEULENBELC.O. Liège#8040953#16:35:0010:44:0011:27:00
118Xavier MORISBELC.O. Pégase#906849#17:07:0010:12:0010:59:00
162Michael ZWICKEGERDJK VfL Willich#1580917#15:28:0011:36:0009:39:00
198Johan CLAESBELhamok#1403167#15:04:0011:28:0010:03:00
206Wim HOEKXBELhamok#7212338#16:28:0011:08:0011:23:00
276Roger BOCKXBELK.O.L.#336085#16:20:0011:12:0010:43:00
281Etienne DE WITBELK.O.L.#1411005#16:50:0011:40:0011:07:00
284Eddie GEYPENBELK.O.L.#6605#15:52:0011:32:0010:35:00
301Albert VAN CANEGHEMBELK.O.L.#2037656#15:16:0011:20:0009:43:00
304Jackie VANDIJCKBELK.O.L.#440442#16:32:0010:48:0010:55:00
319David ROACHGBRLuxembourg Orienteering Club#8020556#15:48:0010:56:0010:23:00
330David SEWARDESPMalarruta#2096999#15:12:0011:16:0011:11:00
341Anne HEIKOOPNEDNL Military Team#1301730#15:20:0010:52:0010:11:00
365Uwe KRAUSBAUERGERO.L.G. St. Vith ARDOC#8300850#17:02:0010:00:0010:15:00
452Paul ALLEFRAScapa Nancy#8002080#16:12:0010:36:0011:15:00
457Michael MERRITTGBRSouthdowns Orienteers#220296#16:38:0011:00:0009:55:00
465Jean François MORLONFRATalant Sport Orientation#9001022#16:16:0010:04:0009:51:00
494Herman JANSSENBELTROL#7208653#15:56:0011:04:0011:19:00
502Julien VAN BOSCHBELTROL#8660036#15:44:0010:24:0009:35:00
519Bertrand VUILLAUMEFRAVallée de l' Ouche Orientation#355198#16:58:0011:52:0010:51:00
Top

H65 (42)

NrNameNatClubSICardStage 1Stage 2Stage 3
10Eric HULLYBELAltaïr C.O.#4010#17:03:0010:17:0010:40:00
11Willy LAMONBELAltaïr C.O.#1451561#16:42:0010:08:0010:46:00
15Alain JUANSUIANCO#8201053#16:51:0010:47:0010:19:00
51Kieran DEVINEGBRBAOC#8201224#17:06:0011:23:0010:28:00
75Jean-Claude DUPONTBELC.O. Liège#1601691#15:51:0010:26:0010:25:00
82Roger HENROTTAYBELC.O. Liège#7211830#17:09:0010:38:0010:43:00
84Servais HICKBELC.O. Liège#8643366#16:27:0010:59:0010:58:00
98Robert SCUVEEBELC.O. Liège#49107#16:00:0010:44:0010:49:00
101Jacques SILVESTREBELC.O. Liège#1229565#17:12:0010:50:0010:37:00
103Michel TITTELBACHBELC.O. Liège#8664163#16:33:0010:32:0010:10:00
108Daniel DANGRIAUXBELC.O. Militaire Belge#218188#15:03:0010:05:0011:07:00
114Claude LEMASSONBELC.O. Pégase#1451560#16:15:0010:29:0011:04:00
132Bernard DARGENTONFRAC.O. Tours SUD#422606#15:45:0011:41:0009:34:00
136Libor MAKOVICKAFRAC.O.Colmar#1603126#15:27:0011:26:0010:55:00
139André MERTZFRAC.O.Colmar#1680401#15:21:0011:11:0011:13:00
140Bernard OUDINFRAC.O.Colmar#1041252#15:33:0011:20:0011:31:00
173Tommy BURKEIRLFingal Orienteers#889775#15:54:0011:59:0009:50:00
188Philippe HECQBELHainaut O.C.#7211832#15:36:0012:08:0010:04:00
194Andre AERTSBELhamok#1720934#15:24:0011:17:0011:43:00
197Guido CEUNENBELhamok#1418619#15:39:0011:29:0011:34:00
222Dominique SCHUTJESBELhamok#236106#15:15:0011:02:0011:28:00
243Helmut WOLLGARTENGERHansa Simmerath#2777#16:39:0011:56:0010:00:00
244Hermann WOLLGARTENGERHansa Simmerath#780150#15:12:0012:05:0009:42:00
280Rudy CANTREBELK.O.L.#2037651#15:30:0011:35:0010:16:00
286Jean-Pierre KELLENSBELK.O.L.#522222#17:19:0012:11:0011:51:00
288Juliaan LINTENBELK.O.L.#406304#15:48:0011:50:0010:31:00
300Ivo TIMMERMANSBELK.O.L.#1458664#16:24:0010:20:0011:25:00
305Jef VANHOUTBELK.O.L.#1458653#15:18:0010:56:0009:46:00
316Manel DIASPORLisboa OK#8035553#16:30:0010:23:0010:22:00
364Ludwig KAUTBELO.L.G. St. Vith ARDOC#49096#16:18:0011:47:0010:07:00
372Jean BREDOBELO.L.V. Eifel#7131951#15:09:0010:11:0011:19:00
375Klaus HELDBELO.L.V. Eifel#8270952#15:42:0010:53:0011:55:00
377Ernest PELTIERBELO.L.V. Eifel#7211877#15:00:0010:41:0011:16:00
387Heinrich GÖTTEGEROLF Mainz#1428944#16:12:0011:53:0009:55:00
409Max MOOSBERGERSUIOLregioolten#8222233#16:06:0011:38:0009:38:00
414Anton BUYTAERTBELOmega#8002098#16:48:0011:44:0010:34:00
454Jean-Marie FATHFRAScapa Nancy#9888544#16:36:0010:35:0010:52:00
468Peter HILLGBRThames valley O.C.#8645281#17:00:0011:05:0011:01:00
475Alain MOUCHETTEFRATout Azimut Fameck#35866#16:45:0010:14:0010:13:00
479Marc CEULEMANSBELTROL#8334651#16:21:0011:08:0011:37:00
483Eddie DE KERFNEDTROL#8201902#15:06:0011:14:0011:10:00
528Régis LECOYERFRAVervins Orientation#1020721#16:54:0011:32:0011:40:00
Top

H70 (27)

NrNameNatClubSICardStage 1Stage 2Stage 3
3Christian VUILLETFRAADOC#35602#17:32:0011:32:0009:40:00
33Jacques FLAMENTBELASUB#7211884#16:40:0010:18:0011:18:00
71Ruud SCHONEWILLENEDBorasca#364726#17:16:0011:30:0009:30:00
72Jean BAISIPONTBELC.O. Liège#8080846#16:58:0012:30:0011:46:00
86Jean-Marie LEGROSBELC.O. Liège#7211904#15:10:0010:08:0010:16:00
99Maurice SEBABELC.O. Liège#7211245#16:34:0010:20:0010:46:00
121Michel POULAINBELC.O. Pégase#1692#15:32:0010:36:0011:10:00
122Freddy SILLIENBELC.O. Pégase#8290147#16:00:0011:10:0010:36:00
157Etienne BOUSSERFRACSAG Metz#500659#16:38:0012:34:0010:24:00
225Jos THYSBELhamok#63841#14:58:0010:58:0011:58:00
232Vic VANDERSTRAETENBELhamok#230756#15:08:0011:20:0011:42:00
253Guy CHATELAINBELHermathenae#49033#16:22:0010:50:0012:02:00
256Stephane DMYTERKOBELHermathenae#1450715#15:16:0010:10:0009:34:00
285Jos HOUBENBELK.O.L.#1458657#15:56:0011:56:0009:56:00
299Georges TIMMERMANSBELK.O.L.#222657#16:06:0010:40:0011:14:00
313Co TOPSNEDKOVZ#1458672#17:12:0012:18:0009:32:00
333Michael WHITEGBRMole Valley O.C.#223326#15:52:0012:20:0009:46:00
366Christian KRINGSBELO.L.G. St. Vith ARDOC#8664151#16:56:0010:06:0010:00:00
374Serge DERYBELO.L.V. Eifel#7020447#17:10:0010:52:0011:28:00
389Hans Rudolf BRANDSUIOLG Bern#8642215#15:18:0012:04:0010:14:00
445Guy TAILLANDIERFRAOSCM Charleville Mezières#9001005#16:32:0011:40:0011:56:00
489Eddie DESMEDTBELTROL#1202023#15:14:0010:54:0009:52:00
507Georges VONCKBELTROL#1458669#16:50:0011:02:0011:52:00
508Frans WENSBELTROL#1421073#15:54:0012:10:0010:42:00
512Dirk ZWIKKERNEDTROL#2143422#15:26:0011:06:0010:06:00
518Daniel TESSIERFRAUnion sportive Melunaise#1415160#15:04:0012:32:0009:42:00
529Christian ROBERTFRAVesoul Haute-Saône Orientation#7004014#15:59:0012:22:0010:49:00
Top

H75 (12)

NrNameNatClubSICardStage 1Stage 2Stage 3
48Jean-Pierre VAN DER CRUYSBELASUB#1393109#16:04:0010:16:0010:18:00
155Serge BLASCOFRAClub Athletique de Condat#1396342#16:42:0010:02:0011:02:00
534Claude VAN COLLIEBELHainaut O.C.#1451562#17:22:0011:25:0011:17:00
212Phil MELLEBEEKBELhamok#415595#15:44:0011:22:0011:32:00
220Jean OOMSBELhamok#1424625#17:06:0011:28:0011:24:00
241Hans Peter MINGERSGERHansa Simmerath#7211777#16:11:0012:26:0010:02:00
264Georges RENNOTTEBELHermathenae#49131#15:20:0011:42:0011:54:00
283Bert GEUDENSBELK.O.L.#1406593#16:18:0012:14:0011:30:00
294Chris NEYENSBELK.O.L.#31387#15:30:0012:06:0009:48:00
385Knud LYKKINGDENOK73 Gladsaxe#9200942#17:20:0011:50:0012:05:00
458Kurt HUBERSUISPOBO#8113485#17:30:0011:48:0010:32:00
464Gerrit KRAUSEGERSV bayer Wuppertal#7211011#15:36:0011:04:0011:36:00
Top

H80 (10)

NrNameNatClubSICardStage 1Stage 2Stage 3
111Régis ANTOINEFRAC.O. Montceau Morvan#34013#15:02:0011:14:0009:38:00
532Bonaventure CLOOSTERMANSBELhamok#9201780#15:24:0012:36:0010:58:00
303Henri VANDENBERKBELK.O.L.#1458662#16:28:0010:56:0010:12:00
315Adolf KEMPFSUIKTV Altdorf#2043928#15:34:0011:24:0010:50:00
379Lucien TONNEAUBELO.L.V. Eifel#2136552#16:54:0011:44:0010:30:00
401Klaus HUGGLERSUIOLG Stäfa#8001022#15:06:0012:00:0009:44:00
428Karl MOLSGEROmega#2085660#16:12:0012:28:0010:10:00
431Michel OOMSBELOmega#1428968#16:48:0012:02:0009:54:00
436Frans VAN DE MOORTELBELOmega#249906#16:36:0012:12:0010:22:00
451Abdelkader KENANEFRASAV Verdunois#9550138#17:14:0010:22:0010:54:00
Top

Total

hamok47
C.O. Liège38
TROL37
K.O.L.32
Omega28
ASUB26
Hermathenae22
O.L.G. St. Vith ARDOC21
C.O. Pégase18
BE Military Team17
C.O.Colmar15
FR Military Team12
NL Military Team12
Luxembourg Orienteering Club11
Altaïr C.O.10
Hainaut O.C.9
O.L.V. Eifel9
VALMO7
CA Rosé6
OLG Goldau6
Olifant6
ARGUS5
DK Military Team5
Hansa Simmerath5
KOVZ5
N.S.V. Amel5
Scapa Nancy5
AS Quetigny4
Epernay nature et sport4
Heming Orientering4
OK HTF4
Tout Azimut Fameck4
C.O. Militaire Belge3
Kölner O Team3
OLV Steinberg3
OSCM Charleville Mezières3
Raid Orientation Paris3
The Hague O runners3
A.C. Beauchamp2
BAOC2
Borasca2
C.O. Strasbourg Europe2
Club Athletique de Condat2
COORE2
DJK Adler 07 Bottrop2
DJK VfL Willich2
Fingal Orienteers2
Individual (BE)2
Lisboa OK2
Malarruta2
OK73 Gladsaxe2
OLG Bern2
OLG Ortenau2
OLG Siegerland2
OLG Stäfa2
OLregioolten2
Orientation Caennaise2
SPOBO2
Talant Sport Orientation2
Thames valley O.C.2
Union sportive Melunaise2
Vervins Orientation2
Vesoul Haute-Saône Orientation2
ADOC1
ANCO1
C.O. Montceau Morvan1
C.O. Tours SUD1
CRCO1
CSAG Metz1
CTG Koblenz1
Ind (NL)1
KTV Altdorf1
Meridians1
Mole Valley O.C.1
O-92 Piano di Magadino1
OLF Mainz1
Punto Nord1
Quimper Orientation1
SAV Verdunois1
Southdowns Orienteers1
Sports Orientation Lunéville1
Start-O1
Stavanger Orienteringsklubb1
SUD O LUX1
SV bayer Wuppertal1
Tous Azimuts Douai1
Turnvereinigung Oberbexbach 1894e.v.1
Vallée de l' Ouche Orientation1
Youth Advance Orienteering club1
Total: 533