index

Belgium 3 days - Day 1
Marche - en - Famenne 8.6.2019
Balise 10

clublogo
HELGA Orienteering Software © Michael Hock
Contact/Remarks: lucheuninckx@skynet.be Info
Check class and Sportident number, please
Veuillez vérifier catégorie et numéro de puce , svp.
Verifieer categorie en SI nummer aub.
Entrys are closed. Les inscriptions sont finies. Inschrijvingen zijn afgesloten.
Each day open courses, chaque jour inscriptions sur place, alle dagen dag inschrijvingen : SE, SD, LE en LD
Last updated: 06.06.2019 21:27:55

Classes ALL
Clubs «» A C D E F H I K L N O P S T
Stages ALL 1 2 3
Total

ASUB (1)

44Richard ROBINSONBEL#8150622#16:16:00H50
Top

C.O. Liège (2)

74Pierre-Emmanuel DEMEUSEBEL#8664175#16:34:00H50
107Stephan VISBEL#8240368#15:25:00H50
Top

C.O. Militaire Belge (1)

110Fabien SCORNICIELBEL#218191#15:13:00H50
Top

C.O.Colmar (1)

143Guy TIREZBEL#361251#15:40:00H50
Top

CA Rosé (1)

152Jean Claude MARIONSUI#8257651#15:58:00H50
Top

COORE (1)

535Jean Marc PEYRARDFRA#612604#16:28:00H50
Top

DJK Adler 07 Bottrop (1)

160Andreas MALTIGGER#8141269#16:22:00H50
Top

Epernay nature et sport (2)

168Etienne BENEDETTIFRA#2082275#16:25:00H50
171Antoine PAULFRA#1510104#16:55:00H50
Top

FR Military Team (1)

539Laurent LAINÉFRA#35485#15:19:00H50
Top

hamok (1)

211Bart MELLEBEEKBEL#9150398#15:31:00H50
Top

Hermathenae (1)

266Frank VANSPAUWENBEL#300869#16:52:00H50
Top

Individual (BE) (1)

272Frédéric ROBINETBEL#7211766#15:37:00H50
Top

K.O.L. (1)

287Patrick KORSTJENSBEL#7005039#16:13:00H50
Top

Kölner O Team (1)

308Michael MARGOLINGER#1965105#16:58:00H50
Top

Luxembourg Orienteering Club (1)

327Jonas WOLFFFIN#1601914#15:49:00H50
Top

N.S.V. Amel (2)

334Serge BAERTBEL#8448449#16:31:00H50
337Robert THEISSBEL#8196532#16:10:00H50
Top

O.L.V. Eifel (1)

543Martin NOLTEGER#8222100#15:46:00H50
Top

OK HTF (2)

382Arne BERTELSENDEN#8201024#15:04:00H50
383Lars Tykaer JENSENDEN#8303002#15:28:00H50
Top

OLG Goldau (1)

393Thomas WEYSUI#8221968#17:10:00H50
Top

Olifant (1)

406Pim VAN DER WIJKNED#7110266#15:16:00H50
Top

OLV Steinberg (2)

410Klaus HELFRICHGER#1415#17:14:00H50
411Christian KOSCHGER#7220666#17:04:00H50
Top

Omega (1)

416Geert DEBYSERBEL#1428966#16:07:00H50
Top

Punto Nord (1)

446Stefano BOVERIITA#205690#15:34:00H50
Top

Scapa Nancy (1)

456Pascal MARTINFRA#9003567#16:01:00H50
Top

SPOBO (1)

459Martin SCHAFFNERSUI#8630850#16:19:00H50
Top

Stavanger Orienteringsklubb (1)

462Espen Fyhn NILSENNOR#8657105#15:10:00H50
Top

SUD O LUX (1)

463Marc DEPAUEBEL#7450685#16:37:00H50
Top

The Hague O runners (1)

469Olaf BINSCHNED#690128#16:46:00H50
Top

Tout Azimut Fameck (1)

473Robert LOGÉFRA#2020846#16:04:00H50
Top

TROL (1)

506Wim VERVOORTBEL#8630901#17:01:00H50
Top

Total

C.O. Liège2
Epernay nature et sport2
N.S.V. Amel2
OK HTF2
OLV Steinberg2
ASUB1
C.O. Militaire Belge1
C.O.Colmar1
CA Rosé1
COORE1
DJK Adler 07 Bottrop1
FR Military Team1
hamok1
Hermathenae1
Individual (BE)1
K.O.L.1
Kölner O Team1
Luxembourg Orienteering Club1
O.L.V. Eifel1
OLG Goldau1
Olifant1
Omega1
Punto Nord1
Scapa Nancy1
SPOBO1
Stavanger Orienteringsklubb1
SUD O LUX1
The Hague O runners1
Tout Azimut Fameck1
TROL1
Total: 35