Belgium 3 days | ||
Contact/Remarks: lucheuninckx@skynet.be Check class and Sportident number, please Veuillez vérifier catégorie et numéro de puce , svp. Verifieer categorie en SI nummer aub. Entrys are closed. Les inscriptions sont finies. Inschrijvingen zijn afgesloten. Each day open courses, chaque jour inscriptions sur place, alle dagen dag inschrijvingen : SE, SD, LE en LD | Last updated: 06.06.2019 21:27:55 |
A.C. Beauchamp (2) | ||||||||
Nr | Name | Nat | SICard | Class | Stage 1 | Stage 2 | Stage 3 | |
1 | Daniel COFFE | FRA | #8095002# | H55 | 15:38:00 | 10:36:00 | 09:57:00 | |
Top | ||||||||
AS Quetigny (4) | ||||||||
Nr | Name | Nat | SICard | Class | Stage 1 | Stage 2 | Stage 3 | |
24 | Pierre TERZI | FRA | #31744# | H55 | 15:17:00 | 10:57:00 | 10:39:00 | |
Top | ||||||||
ASUB (26) | ||||||||
Nr | Name | Nat | SICard | Class | Stage 1 | Stage 2 | Stage 3 | |
29 | Didier DARIMONT | BEL | #7211836# | H55 | 17:25:00 | 10:21:00 | 10:18:00 | |
47 | Philippe TAELEMANS | BEL | #7805907# | H55 | 15:26:00 | 10:24:00 | 10:06:00 | |
Top | ||||||||
C.O. Liège (38) | ||||||||
Nr | Name | Nat | SICard | Class | Stage 1 | Stage 2 | Stage 3 | |
76 | Jacques FLORIN | BEL | #7005055# | H55 | 16:14:00 | 10:12:00 | 09:35:00 | |
85 | Jean-Marc HURDEBISE | BEL | #8026103# | H55 | 15:59:00 | 10:02:00 | 09:42:00 | |
Top | ||||||||
C.O. Militaire Belge (3) | ||||||||
Nr | Name | Nat | SICard | Class | Stage 1 | Stage 2 | Stage 3 | |
109 | Eric NOBELS | BEL | #418612# | H55 | 15:08:00 | 10:05:00 | 10:21:00 | |
Top | ||||||||
C.O. Pégase (18) | ||||||||
Nr | Name | Nat | SICard | Class | Stage 1 | Stage 2 | Stage 3 | |
117 | Jean Philippe LOVENS | BEL | #8140564# | H55 | 15:56:00 | 10:27:00 | 10:12:00 | |
119 | Patrick MOSSOUX | BEL | #53510# | H55 | 16:53:00 | 10:42:00 | 10:24:00 | |
Top | ||||||||
CA Rosé (6) | ||||||||
Nr | Name | Nat | SICard | Class | Stage 1 | Stage 2 | Stage 3 | |
150 | Denis CUCHE | SUI | #8002101# | H55 | 16:21:00 | 11:06:00 | 10:57:00 | |
Top | ||||||||
DJK Adler 07 Bottrop (2) | ||||||||
Nr | Name | Nat | SICard | Class | Stage 1 | Stage 2 | Stage 3 | |
159 | Steffen LANGE | GER | #891875# | H55 | 16:35:00 | 10:48:00 | 10:42:00 | |
Top | ||||||||
Fingal Orienteers (2) | ||||||||
Nr | Name | Nat | SICard | Class | Stage 1 | Stage 2 | Stage 3 | |
174 | John ROWE | IRL | #818813# | H55 | 15:14:00 | 11:41:00 | 09:11:00 | |
Top | ||||||||
FR Military Team (12) | ||||||||
Nr | Name | Nat | SICard | Class | Stage 1 | Stage 2 | Stage 3 | |
533 | Didier GROSHENS | FRA | #9546664# | H55 | 16:44:00 | 11:00:00 | 10:33:00 | |
Top | ||||||||
hamok (47) | ||||||||
Nr | Name | Nat | SICard | Class | Stage 1 | Stage 2 | Stage 3 | |
204 | Ivan HEYNINCK | BEL | #1428949# | H55 | 16:08:00 | 11:29:00 | 09:51:00 | |
209 | Luc MELIS | BEL | #1414471# | H55 | 16:47:00 | 11:09:00 | 11:00:00 | |
230 | Eric VANDEBROEK | BEL | #8638374# | H55 | 15:29:00 | 10:33:00 | 11:06:00 | |
236 | Eddy WINTERS | BEL | #1428943# | H55 | 16:38:00 | 10:54:00 | 10:51:00 | |
Top | ||||||||
Individual (BE) (2) | ||||||||
Nr | Name | Nat | SICard | Class | Stage 1 | Stage 2 | Stage 3 | |
273 | Eric YERNAUX | BEL | #7211767# | H55 | 15:11:00 | 10:15:00 | 09:05:00 | |
Top | ||||||||
KOVZ (5) | ||||||||
Nr | Name | Nat | SICard | Class | Stage 1 | Stage 2 | Stage 3 | |
311 | Steven JOCHEMS | NED | #7300315# | H55 | 16:50:00 | 11:35:00 | 09:14:00 | |
Top | ||||||||
O.L.G. St. Vith ARDOC (21) | ||||||||
Nr | Name | Nat | SICard | Class | Stage 1 | Stage 2 | Stage 3 | |
357 | Dirk HARTMANN | GER | #2045577# | H55 | 16:56:00 | 12:02:00 | 11:03:00 | |
359 | Freddy HENKES | BEL | #8196288# | H55 | 16:23:00 | 11:50:00 | 09:29:00 | |
363 | Werner HOFFMANN | BEL | #8196106# | H55 | 15:35:00 | 11:44:00 | 09:26:00 | |
Top | ||||||||
OLG Ortenau (2) | ||||||||
Nr | Name | Nat | SICard | Class | Stage 1 | Stage 2 | Stage 3 | |
397 | Stefan KÖNIG | GER | #8632428# | H55 | 15:50:00 | 10:39:00 | 09:45:00 | |
Top | ||||||||
OLG Siegerland (2) | ||||||||
Nr | Name | Nat | SICard | Class | Stage 1 | Stage 2 | Stage 3 | |
399 | Nikolaj WANNER | GER | #8625747# | H55 | 16:02:00 | 10:30:00 | 10:30:00 | |
Top | ||||||||
Omega (28) | ||||||||
Nr | Name | Nat | SICard | Class | Stage 1 | Stage 2 | Stage 3 | |
413 | Rudi AERTS | BEL | #1601505# | H55 | 16:29:00 | 11:53:00 | 09:48:00 | |
434 | Jan THEYS | BEL | #7886331# | H55 | 16:05:00 | 11:47:00 | 10:03:00 | |
435 | Bart VAN DE MOORTEL | BEL | #211616# | H55 | 16:32:00 | 11:26:00 | 09:54:00 | |
Top | ||||||||
Orientation Caennaise (2) | ||||||||
Nr | Name | Nat | SICard | Class | Stage 1 | Stage 2 | Stage 3 | |
442 | Benoit SANDEVOIR | FRA | #9050263# | H55 | 15:44:00 | 11:38:00 | 09:38:00 | |
Top | ||||||||
TROL (37) | ||||||||
Nr | Name | Nat | SICard | Class | Stage 1 | Stage 2 | Stage 3 | |
495 | Wiet LAENEN | BEL | #8001964# | H55 | 16:59:00 | 11:32:00 | 10:36:00 | |
497 | Marc MEEUWSSEN | BEL | #8101015# | H55 | 16:26:00 | 11:23:00 | 10:45:00 | |
504 | Erik VAN DYCK | BEL | #8321201# | H55 | 16:41:00 | 11:12:00 | 10:00:00 | |
509 | Frank WEYLER | BEL | #1451616# | H55 | 15:32:00 | 11:03:00 | 10:15:00 | |
Top | ||||||||
Turnvereinigung Oberbexbach 1894e.v. (1) | ||||||||
Nr | Name | Nat | SICard | Class | Stage 1 | Stage 2 | Stage 3 | |
516 | Gerhard GARBAS | GER | #7196425# | H55 | 15:20:00 | 11:59:00 | 09:17:00 | |
Top | ||||||||
VALMO (7) | ||||||||
Nr | Name | Nat | SICard | Class | Stage 1 | Stage 2 | Stage 3 | |
521 | Pascal LEGERE | FRA | #1600583# | H55 | 15:41:00 | 10:51:00 | 10:48:00 | |
526 | Konstantin SMIRNOV | FRA | #1181260# | H55 | 15:53:00 | 10:45:00 | 10:54:00 | |
Top |