index

Belgium 3 days - Day 2
Marche - en - Famenne 9.6.2019
Balise 10

clublogo
HELGA Orienteering Software © Michael Hock
Contact/Remarks: lucheuninckx@skynet.be Info
Check class and Sportident number, please
Veuillez vérifier catégorie et numéro de puce , svp.
Verifieer categorie en SI nummer aub.
Entrys are closed. Les inscriptions sont finies. Inschrijvingen zijn afgesloten.
Each day open courses, chaque jour inscriptions sur place, alle dagen dag inschrijvingen : SE, SD, LE en LD
Last updated: 06.06.2019 21:29:07

Classes D-10 D10B D-12 D-14 D-20 DE D21 DB D35 D40 D45 D50 D55 D60 D65 D70 D75 H-10 H10B H-12 H-14 H-16 H-20 HE H21 HB H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80
Clubs «» A B C D E F H I K L M N O P Q R S T U V Y
Stages ALL 1 2 3
Total

D-10 (6)

420Janne HILLENBELOmega#2107035#
289Lio LINTENBELK.O.L.#1428956#
262Violette MAYERESBELHermathenae#1421075#
246Emma Johanne RYGHNORHeming Orientering#7211778#
125Naïs SILLIENBELC.O. Pégase#1393029#
513Elin ZWIKKERNEDTROL#332116#
Top

D10B (7)

278Jana BRIESBELK.O.L.#1458663#
16Isis DEMARTEAUNEDARGUS#7211773#
20Valerie HUBERTNEDARGUS#222154#
248Karoline Marie RYGHNORHeming Orientering#7211764#
438Mila VAN DE MOORTELBELOmega#211622#
267Anne WILLEMSENSBELHermathenae#7212082#
238Ninthe WOLLESBELhamok#1428967#
Top

D-12 (11)

421Kato HILLENBELOmega#2107031#10:10:00
115Eloïse LOVENSBELC.O. Pégase#1041419#10:25:00
94Elvire PIERLOTBELC.O. Liège#2089828#10:35:00
245Anna Elisabeth RYGHNORHeming Orientering#7211762#10:55:00
296Noa SMOLDERSBELK.O.L.#1428948#11:00:00
216Fin MYLLEBELhamok#1020080#11:05:00
455Laura MARTINFRAScapa Nancy#2054321#11:10:00
259Louise MATTARTBELHermathenae#242888#11:15:00
443Apolline CHARLIERFRAOSCM Charleville Mezières#304479#11:20:00
18Maya DEMARTEAUNEDARGUS#7211775#11:30:00
429Kiara NIJSTBELOmega#8004761#11:35:00
Top

D-14 (6)

524Romane SENCEFRAVALMO#8059009#10:36:00
80Marie GILLETBELC.O. Liège#8240505#10:45:00
484Noor DE MITSBELTROL#1001928#10:57:00
514Marit ZWIKKERNEDTROL#2063357#11:09:00
215Fee MYLLEBELhamok#1020060#11:15:00
190Léa INSTALLEBELHainaut O.C.#7211782#11:29:00
Top

D-20 (1)

133Louise CLAUDEPIERREFRAC.O.Colmar#1680432#11:40:00
Top

DE (22)

219Greet OEYENBELhamok#505585#10:04:00
505Silke VAN ROOYBELTROL#8020116#10:14:00
102Fanny TILKINBELC.O. Liège#8664183#10:17:00
176Claire ANTONYFRAFR Military Team#1011311#10:20:00
165Pernille GYLINGDENDK Military Team#681680#10:23:00
343Marijke KLAASSENNEDNL Military Team#8051977#10:26:00
175Margaux AGIFRAFR Military Team#8040889#10:36:00
30Béatrice DE LONGUEVILLEBELASUB#9890407#10:39:00
55Sophie CHRETIENBELBE Military Team#7212581#10:45:00
339Tjitske BREIMERNEDNL Military Team#8003888#10:51:00
345Mijke MALLEKOOTENEDNL Military Team#8304220#11:03:00
138Cécile MARCUZZIFRAC.O.Colmar#8080494#11:06:00
60Aurélie DESCHEPPERBELBE Military Team#7554400#11:09:00
344Ellen LAPORTENEDNL Military Team#7003512#11:12:00
541Daria MOSKALENKOUKRC.O. Liège#7208659#11:21:00
347Linda SCHRADERNEDNL Military Team#8654990#11:27:00
56Christel CRAVATTEBELBE Military Team#7211826#11:39:00
182Victoria PICQUENDARFRAFR Military Team#9002023#11:42:00
164Louise GAEDEDENDK Military Team#681850#11:48:00
184Margot RANOUXFRAFR Military Team#8030416#11:58:00
58Véronique DE BRIEYBELBE Military Team#8666027#12:01:00
418Kim GEYPENBELOmega#8308079#12:04:00
Top

D21 (8)

402Annemieke BLOEMNEDOlifant#1428970#10:20:00
231Jolien VANDEBROEKBELhamok#8654986#10:34:00
405Eva VAN BOVENNEDOlifant#271190#10:40:00
503Vanessa VAN BREEDAMBELTROL#1403131#10:50:00
144Kim TIREZBELC.O.Colmar#7211009#11:09:00
149Ariane BÄTTIGSUICA Rosé#8021294#11:16:00
358Elisabeth HENKESBELO.L.G. St. Vith ARDOC#501923#11:28:00
46Claire SANDEVOIRFRAASUB#921403#11:38:00
Top

DB (5)

88Judith LEYIMANGOYEGABC.O. Liège#2046059#10:08:00
131Stéphanie HENRYFRAC.O. Strasbourg Europe#7002028#10:28:00
196Wendy CAMPSTEYNBELhamok#1428959#10:48:00
369Maike MULLENDERBELO.L.G. St. Vith ARDOC#1451675#11:04:00
271Larissa VAN DER HOUWENNEDInd (NL)#7211780#11:12:00
Top

D35 (6)

499Helena PLUYMERSBELTROL#9005175#10:04:00
240Stephanie HEINFELDNERGERHansa Simmerath#1983069#10:16:00
255Leslie CRETTELSBELHermathenae#228346#10:54:00
207Ellen HOUBENBELhamok#1428953#11:02:00
203Tania HENDRICKXBELhamok#1428946#11:08:00
213Ellen MOLSBELhamok#1428969#11:32:00
Top

D40 (12)

23Claire PRIOUFRAAS Quetigny#334466#10:10:00
34An FREDERICKXBELASUB#1978121#10:22:00
83Aline HERMANSBELC.O. Liège#7211897#10:28:00
478Ellen BOURGONJONBELTROL#1001930#10:34:00
41Vinciane MULPASBELASUB#7780924#10:40:00
523Marie Pierre SENCEFRAVALMO#1603773#10:44:00
515Olga ZWIKKERNEDTROL#1403443#10:58:00
520Marie DESRUMAUXFRAVALMO#8170577#11:16:00
223Elisabeth SCHUTJESBELhamok#4945#11:20:00
186Christelle DETHYBELHainaut O.C.#7211807#11:24:00
542Rachel WINTHAGENBELHermathenae#114766#11:28:00
151Barbara HUGELSHOFERSUICA Rosé#8636063#11:36:00
Top

D45 (14)

323Elisabet WIRTZGERLuxembourg Orienteering Club#49718#10:20:00
120Christel POULAINBELC.O. Pégase#10542#10:36:00
73Florence BASTINBELC.O. Liège#300875#10:44:00
328Gabriella ZÀMBÓHUNLuxembourg Orienteering Club#7221017#10:52:00
498Geneviève MICHILSBELTROL#1428952#10:56:00
199Karin DECLERCQBELhamok#8066700#11:00:00
257Véronique GOIREBELHermathenae#7211779#11:08:00
376Astrid KUPPERBELO.L.V. Eifel#8210473#11:16:00
432Els SPILLEBEENBELOmega#1391731#11:20:00
415Angelique DE GRANDEBELOmega#2067901#11:24:00
59Anne-Marie DELANGHEBELBE Military Team#1411001#11:28:00
395Ursula WEYSUIOLG Goldau#8221971#11:32:00
368Caroline MARGREVEBELO.L.G. St. Vith ARDOC#7160571#11:36:00
356Nicole GOENEN - ARENSBELO.L.G. St. Vith ARDOC#1011972#11:40:00
Top

D50 (26)

404Lina JASULAITYTELTUOlifant#1188775#10:07:00
466Marie MORLONFRATalant Sport Orientation#9001026#10:11:00
536Cécile PEYRARDFRACOORE#419130#10:15:00
45Annick ROUSEREZBELASUB#1001914#10:19:00
27Jenny BUELENSBELASUB#1960502#10:23:00
307Almut KAMMHOLZGERKölner O Team#2068664#10:27:00
36Bernadette GOVAERTSBELASUB#9011960#10:31:00
403Martine HOEKSMANEDOlifant#7690909#10:35:00
43Nicole REVENCUBELASUB#7722227#10:39:00
474Sophie LOGÉFRATout Azimut Fameck#240308#10:43:00
412Iris KOSCHGEROLV Steinberg#7141167#10:47:00
32An DUYCKBELASUB#1251959#10:51:00
233Marijs VANDEWEYERBELhamok#7515075#10:55:00
39Carine LAMBEAUBELASUB#7211783#10:59:00
26Laurence AUGHUETBELASUB#8220669#11:07:00
263Marie-Agnès PIQUERAYBELHermathenae#300868#11:11:00
142Anja POTVINBELC.O.Colmar#421682#11:15:00
169Marie COVIAUXFRAEpernay nature et sport#1510101#11:19:00
148Godel ANNESUICA Rosé#8492104#11:23:00
137Véronique MAKOVICKAFRAC.O.Colmar#1603127#11:27:00
192Geneviève NYSBELHainaut O.C.#7211861#11:31:00
172Christel PAULFRAEpernay nature et sport#2082274#11:35:00
441Christine ANTOINEFRAOrientation Caennaise#9190664#11:39:00
314Masja VAN DE VENNEDKOVZ#7140266#11:43:00
470Mietta GROENEVELDNEDThe Hague O runners#680203#11:47:00
40Dominique LUYTSBELASUB#7211850#12:00:00
Top

D55 (20)

354Evelyn BÜSCHEMANNGERO.L.G. St. Vith ARDOC#8300851#10:00:00
2Marie Pierre COFFEFRAA.C. Beauchamp#8095001#10:06:00
96Françoise RENARDBELC.O. Liège#8664168#10:09:00
396Kirsten KÖNIGGEROLG Ortenau#8636991#10:12:00
187Pascale FLAMIONBELHainaut O.C.#7211781#10:18:00
317Rosàrio MATIASPORLisboa OK#2035553#10:27:00
89Patricia MARCHAL-PIRARDBELC.O. Liège#246873#10:42:00
87Hedwige LEJEUNEBELC.O. Liège#2015923#10:51:00
208Hilde KROLSBELhamok#2031827#10:54:00
425Mia KINNAERBELOmega#1428961#11:03:00
214Greta MOLSBELhamok#1411915#11:18:00
477Alexandra BAESBELTROL#1837#11:21:00
195Myriam BRUYNINCKXBELhamok#703062#11:23:00
146Isabelle WACKFRAC.O.Colmar#1680403#11:32:00
306Hilde VERCAERENBELK.O.L.#1406597#11:39:00
161Gudrun ZWICKEGERDJK VfL Willich#1428955#11:42:00
440Leen WOUTERSBELOmega#211618#11:45:00
331Kay SEWARDESPMalarruta#2057672#11:48:00
360Maria HENKESBELO.L.G. St. Vith ARDOC#8300008#11:52:00
381Ingelise BADENDENOK HTF#8303046#11:56:00
Top

D60 (11)

5Noëlle CHOPRIXBELAltaïr C.O.#320306#10:03:00
398Alexandra WANNERGEROLG Siegerland#1428951#10:15:00
234Julienne VANREUSELBELhamok#440482#10:21:00
8Jeannie CROSSGBRAltaïr C.O.#8643373#10:24:00
320Maggie ROACHGBRLuxembourg Orienteering Club#8160257#10:30:00
467Katie HILLGBRThames valley O.C.#8645282#10:39:00
104Bernadette VANDERMEULENBELC.O. Liège#8625774#10:48:00
384Lise NIELSENDENOK HTF#8303059#11:00:00
292Marie-Christine METTENBELK.O.L.#2037654#11:06:00
70Anita BAERTSBELBorasca#308548#11:26:00
408Esther MOOSBERGERSUIOLregioolten#8333322#11:36:00
Top

D65 (15)

4Marie-Jeanne ARSACBELAltaïr C.O.#1451555#10:00:00
95Agnès PONCELETBELC.O. Liège#7211806#10:12:00
9Nelly FOCKEDEYBELAltaïr C.O.#1451566#10:26:00
476Régine MOUCHETTEFRATout Azimut Fameck#355230#10:28:00
92Jacqueline MOREAU-SCUVEEBELC.O. Liège#49114#10:32:00
491Lieve GEENSBELTROL#8660035#10:34:00
481Lily-Anne COLEBELTROL#250443#10:42:00
527Annick LECOYERFRAVervins Orientation#1020717#10:44:00
496Jane LEGROSCOLLARDBELTROL#2066948#10:46:00
335Viera FIALOVASVKN.S.V. Amel#2509#11:08:00
282Lisette EYKMANSBELK.O.L.#6268#11:16:00
338Elisabeth VLIEGENBELN.S.V. Amel#1393088#11:46:00
293Odette MORETBELK.O.L.#2037657#11:52:00
417Lieve FEYSBELOmega#2067897#11:58:00
517Ariane TESSIERFRAUnion sportive Melunaise#1515150#12:24:00
Top

D70 (10)

154Nicole BLASCOFRAClub Athletique de Condat#1396346#10:14:00
453Nicole BASTIEN - FATHFRAScapa Nancy#2114315#10:24:00
113Monique DEFFENSEBELC.O. Pégase#8654992#10:30:00
447Françoise FRANTZFRAQuimper Orientation#1603051#10:38:00
254Françoise CHATELAIN-NANOUXBELHermathenae#1396410#11:00:00
218Danielle NOLENSBELhamok#236498#11:12:00
511Christa ZWIKKERNEDTROL#2143421#11:18:00
141Marie - Reine OUDINFRAC.O.Colmar#1603107#11:34:00
388Edith BRANDSUIOLG Bern#8665845#11:54:00
530Martine ROBERTFRAVesoul Haute-Saône Orientation#7004013#12:08:00
Top

D75 (3)

265Manon RENNOTTE-CHAUVEHEIDBELHermathenae#49034#10:48:00
386Marianne LYKKINGDENOK73 Gladsaxe#40508#11:38:00
400Erica HUGGLERSUIOLG Stäfa#8220022#12:16:00
Top

H-10 (8)

351Louis BASTINBELO.L.G. St. Vith ARDOC#2009362#
486Viek DE MITSBELTROL#1001929#
423Nathan JANSENBELOmega#2117842#
290Senne LINTENBELK.O.L.#249918#
100Ruben SEBABELC.O. Liège#49046#
124Hugo SILLIENBELC.O. Pégase#7211763#
325Matthias WIRTZGERLuxembourg Orienteering Club#1181209#
239Thor WOLLESBELhamok#1428965#
Top

H10B (10)

277Bram BRIESBELK.O.L.#1458652#
444Enzo CHARLIERFRAOSCM Charleville Mezières#304480#
200Jens DEFERMBELhamok#1428963#
201Kobe DEFERMBELhamok#1934#
79Félix GILLETBELC.O. Liège#228942#
19Philip HUBERTNEDARGUS#222153#
261Tom MAYERESBELHermathenae#1001089#
295Daan SMOLDERSBELK.O.L.#1428962#
437Mats VAN DE MOORTELBELOmega#1428947#
235Roan WEERTSBELhamok#1428964#
Top

H-12 (10)

252Victor BROUWIERBELHermathenae#7080831#10:05:00
324Jakob WIRTZGERLuxembourg Orienteering Club#7207569#10:15:00
126Nathan SILLIENBELC.O. Pégase#8010105#10:20:00
522Axel SENCEFRAVALMO#8002078#10:30:00
482Bob DE CLEENEBELTROL#4951#10:40:00
448Ethan MOLLEFRARaid Orientation Paris#1603133#10:45:00
129Regis VANSCHUYTBROECKBELC.O. Pégase#502347#10:50:00
485Thor DE MITSBELTROL#1001927#11:25:00
471Odin GROENEVELDNEDThe Hague O runners#5151#11:40:00
424Thomas JANSENBELOmega#2117841#12:26:00
Top

H-14 (8)

250Mathis BROUWIERBELHermathenae#7050206#10:00:00
326Paul WIRTZGERLuxembourg Orienteering Club#2066956#10:04:00
116Florentin LOVENSBELC.O. Pégase#8190106#10:12:00
449Hugo MOLLEFRARaid Orientation Paris#1603147#10:16:00
91Arnaud MAZYBELC.O. Liège#235098#10:24:00
123Gauthier SILLIENBELC.O. Pégase#505600#10:40:00
391Loris WEYSUIOLG Goldau#8222006#11:44:00
460Celian BLONDEAUFRASports Orientation Lunéville#7012006#11:48:00
Top

H-16 (3)

487Wolf DE MITSBELTROL#1001931#11:00:00
191Mathias INSTALLEBELHainaut O.C.#7211876#11:22:00
394Timon WEYSUIOLG Goldau#8222004#11:33:00
Top

H-20 (1)

145Arnaud WACKFRAC.O.Colmar#1680445#11:01:00
Top

HE (49)

321Oleksandr RYBAKOVUKRLuxembourg Orienteering Club#895119#10:01:00
352Michel BASTINBELO.L.G. St. Vith ARDOC#7747586#10:04:00
31Gilles DE NEYERBELASUB#7211838#10:07:00
67Nicolas PEERENBOOMSBELBE Military Team#1428957#10:10:00
106Frederic VERCRUYSSEBELC.O. Liège#7211776#10:13:00
180Lionel MELINARDFRAFR Military Team#1022297#10:16:00
210Toon MELISBELhamok#501458#10:19:00
202Sam DEFERMBELhamok#1001017#10:22:00
346Roelof POSTHOUWERNEDNL Military Team#8130578#10:25:00
350Michel VAN DONGENNEDNL Military Team#8001976#10:28:00
54Michaël CAMPIONEBELBE Military Team#8670510#10:30:00
158Kai RÜCKERGERCTG Koblenz#8101017#10:32:00
537Paul Louis BUYTENSFRAFR Military Team#9018141#10:34:00
373Thomas BREDOBELO.L.V. Eifel#7092007#10:37:00
62Sebastien GROSDENTBELBE Military Team#8368491#10:40:00
166Jes Mose JENSENDENDK Military Team#8303061#10:42:00
349Pim VAN DEN NOUWELANTNEDNL Military Team#7001944#10:44:00
6Philippe CREFCOEURBELAltaïr C.O.#8633664#10:46:00
227Jeroen VAN DER KLEIJBELhamok#1428960#10:49:00
378Corentin TONNEAUBELO.L.V. Eifel#7121188#10:52:00
69Sylvain STERCKXBELBE Military Team#7211883#10:55:00
13Nicolas SPILIERSBELAltaïr C.O.#1000989#10:58:00
340Davy HEESAKKERSNEDNL Military Team#7703201#11:01:00
226Dries VAN DER KLEIJBELhamok#2111199#11:04:00
538Rodolphe GENITONIFRAFR Military Team#1210526#11:07:00
205Jeroen HOEKXBELhamok#7002030#11:10:00
57Sébastien DAELSBELBE Military Team#7211837#11:13:00
181Romain PACHERFRAFR Military Team#7060683#11:16:00
348Marco SMULDERSNEDNL Military Team#1411304#11:19:00
64Maxime LAVALBELBE Military Team#7589310#11:22:00
228Thomas VAN DER KLEIJBELhamok#850830#11:25:00
269Stephane WILLEMSENSBELHermathenae#1229362#11:28:00
342Remco HEREIJGERSNEDNL Military Team#7003511#11:31:00
540Tristan BLOEMENBELC.O. Liège#9101076#11:34:00
242Daniel STEIGERGERHansa Simmerath#7110664#11:37:00
66Jasper MOREELSBELBE Military Team#1557799#11:40:00
177Igor DANIELFRAFR Military Team#1201191#11:43:00
167Andreas MIKKELSENDENDK Military Team#8620973#11:46:00
68Geert SIMKENSBELBE Military Team#249920#11:49:00
178Nicolas GIRESFRAFR Military Team#8002075#11:52:00
61Serge DUSZABELBE Military Team#1710808#11:55:00
426Evert LEEUWSBELOmega#800028#11:58:00
53Benjamin ANCIAUXBELBE Military Team#8638375#12:01:00
163Jeppe ANDERSENDENDK Military Team#8640526#12:04:00
427Wouter LEEUWSBELOmega#211613#12:07:00
63Tomy JANSSENSBELBE Military Team#7208655#12:10:00
433Joost TALLOENBELOmega#830413#12:13:00
65Jo LINTENBELBE Military Team#1458660#12:16:00
492Jeremy GENARBELTROL#8201090#12:19:00
Top

H21 (13)

274Jelle BAKELANTSBELK.O.L.#7527565#
318Robert HEMBROWAUSLuxembourg Orienteering Club#8090090#10:02:00
490Winston FRANSSENBELTROL#851221#10:07:00
309Daniel SANCHEZ GARRIDOESPKölner O Team#1567890#10:24:00
390Florin WEYSUIOLG Goldau#8222002#10:32:00
193Francis ROULYBELHainaut O.C.#1451656#10:38:00
275Winand BERNAERSBELK.O.L.#1428942#10:46:00
229Rychon VAN PUTTENBELhamok#68194#10:54:00
147Xavier WACKFRAC.O.Colmar#1680444#11:03:00
480Dieter COENBELTROL#1403132#11:10:00
50John WILHELMSFINASUB#7901104#11:24:00
392Sven WEYSUIOLG Goldau#8222001#11:30:00
419Tom GEYPENBELOmega#8660037#11:34:00
Top

HB (9)

407Marc WAGENAARNEDOlifant#7211771#10:08:00
130Stephane HENRYFRAC.O. Strasbourg Europe#8002105#10:11:00
128Philippe VANSCHUYTBROECKBELC.O. Pégase#7553311#10:45:00
268Raphael WILLEMSENSBELHermathenae#7211242#10:59:00
153Stefan RELLSTABSUICA Rosé#940212#11:29:00
430Tino NIJSTBELOmega#8668567#11:32:00
371Konstantin WEDEKINDGERO.L.G. St. Vith ARDOC#501933#11:38:00
310Ivan BATCHEVNEDKOVZ#1428941#11:50:00
353Mike BRULSBELO.L.G. St. Vith ARDOC#1421074#11:56:00
Top

H35 (11)

461Luis MARTINEZESPStart-O#1428954#
77Sébastien FRANCQBELC.O. Liège#9830363#10:07:00
97Damien RIGABELC.O. Liège#7212095#10:15:00
49Vladan VUJAKLIJASRBASUB#7211784#10:25:00
38Tarmo KUUBESTASUB#8101098#10:35:00
298Ronald SOMERSNEDK.O.L.#7212116#10:43:00
279Wim BRIESBELK.O.L.#1458665#10:49:00
531Io Pan WONGHKGYouth Advance Orienteering club#8641520#10:55:00
472Romain LAGNYFRATous Azimuts Douai#9070183#11:07:00
291Bert MARIENBELK.O.L.#701728#11:15:00
510Koen WILSSENSBELTROL#7000067#12:03:00
Top

H40 (19)

251Michaël BROUWIERBELHermathenae#7120676#10:01:00
370Michel SEPULCHREBELO.L.G. St. Vith ARDOC#7212089#10:08:00
81Quentin GILLETBELC.O. Liège#9031075#10:11:00
450Mickaël MOLLEFRARaid Orientation Paris#8220976#10:29:00
90Alain MAZYBELC.O. Liège#7211791#10:32:00
127Vincent SILLIENBELC.O. Pégase#500786#10:42:00
525Stéphane SENCEFRAVALMO#8002069#10:48:00
260Patrick MAYERESBELHermathenae#2393#10:54:00
247Karl Even RYGHNORHeming Orientering#7211765#10:57:00
134Nicolas DALIBARDFRAC.O.Colmar#8290674#11:00:00
332Raimonds BRICISLATMeridians#1428958#11:15:00
224Stefaan SCHUTJESBELhamok#4944#11:18:00
237Kristof WOLLESBELhamok#1428945#11:24:00
135Jean - Luc LEGALLAISFRAC.O.Colmar#1680402#11:30:00
217Pascal MYLLEBELhamok#8066600#11:33:00
422Kim JANSENBELOmega#2067899#11:36:00
322Christopher SCOTTGBRLuxembourg Orienteering Club#8002548#11:45:00
367Jürgen LOOBELO.L.G. St. Vith ARDOC#1451677#11:51:00
189Cédric INSTALLEBELHainaut O.C.#7211906#11:55:00
Top

H45 (21)

17Martell DEMARTEAUNEDARGUS#7211774#10:02:00
112Pierre CIPARISSEBELC.O. Pégase#8654988#10:06:00
25Christophe AMERIJCKXBELASUB#9061683#10:10:00
35Christian GILLETBELASUB#7771119#10:14:00
297Roel SMOLDERSBELK.O.L.#1428950#10:17:00
355Olivier CHATTLAINBELO.L.G. St. Vith ARDOC#49086#10:20:00
336Guido LENGESBELN.S.V. Amel#1151163#10:24:00
78Julius GARRAYBELC.O. Liège#53518#10:28:00
488Yves DE MITSBELTROL#1001926#10:36:00
249Christophe BARBIERBELHermathenae#7711130#10:40:00
501Kurt SMETBELTROL#2045566#10:48:00
380Tiziano BOIANISUIO-92 Piano di Magadino#8150371#10:52:00
221Jur RINGERSNEDhamok#4940#10:56:00
22Christophe JACOTOTFRAAS Quetigny#2125100#11:00:00
439Roel VAN DE MOORTELBELOmega#1601504#11:04:00
21David DELOCHEFRAAS Quetigny#1302176#11:08:00
258Eric MATTARTBELHermathenae#1020734#11:12:00
156Pascal DAHINFRACRCO#7820309#11:20:00
362Patrick HOCKBELO.L.G. St. Vith ARDOC#8197401#11:24:00
312Eelco MULLERNEDKOVZ#5763#11:32:00
361Michael HOCKBELO.L.G. St. Vith ARDOC#1973213#11:36:00
Top

H50 (35)

535Jean Marc PEYRARDFRACOORE#612604#10:00:00
446Stefano BOVERIITAPunto Nord#205690#10:02:00
473Robert LOGÉFRATout Azimut Fameck#2020846#10:05:00
110Fabien SCORNICIELBELC.O. Militaire Belge#218191#10:14:00
74Pierre-Emmanuel DEMEUSEBELC.O. Liège#8664175#10:17:00
334Serge BAERTBELN.S.V. Amel#8448449#10:20:00
463Marc DEPAUEBELSUD O LUX#7450685#10:23:00
406Pim VAN DER WIJKNEDOlifant#7110266#10:26:00
456Pascal MARTINFRAScapa Nancy#9003567#10:29:00
410Klaus HELFRICHGEROLV Steinberg#1415#10:32:00
382Arne BERTELSENDENOK HTF#8201024#10:35:00
327Jonas WOLFFFINLuxembourg Orienteering Club#1601914#10:38:00
337Robert THEISSBELN.S.V. Amel#8196532#10:41:00
411Christian KOSCHGEROLV Steinberg#7220666#10:44:00
44Richard ROBINSONBELASUB#8150622#10:47:00
462Espen Fyhn NILSENNORStavanger Orienteringsklubb#8657105#10:50:00
383Lars Tykaer JENSENDENOK HTF#8303002#10:53:00
272Frédéric ROBINETBELIndividual (BE)#7211766#10:56:00
506Wim VERVOORTBELTROL#8630901#11:02:00
266Frank VANSPAUWENBELHermathenae#300869#11:05:00
171Antoine PAULFRAEpernay nature et sport#1510104#11:08:00
211Bart MELLEBEEKBELhamok#9150398#11:11:00
459Martin SCHAFFNERSUISPOBO#8630850#11:14:00
152Jean Claude MARIONSUICA Rosé#8257651#11:17:00
168Etienne BENEDETTIFRAEpernay nature et sport#2082275#11:20:00
143Guy TIREZBELC.O.Colmar#361251#11:23:00
160Andreas MALTIGGERDJK Adler 07 Bottrop#8141269#11:26:00
107Stephan VISBELC.O. Liège#8240368#11:35:00
287Patrick KORSTJENSBELK.O.L.#7005039#11:41:00
416Geert DEBYSERBELOmega#1428966#11:44:00
393Thomas WEYSUIOLG Goldau#8221968#11:47:00
308Michael MARGOLINGERKölner O Team#1965105#11:53:00
469Olaf BINSCHNEDThe Hague O runners#690128#11:59:00
539Laurent LAINÉFRAFR Military Team#35485#12:02:00
543Martin NOLTEGERO.L.V. Eifel#8222100#12:04:00
Top

H55 (35)

85Jean-Marc HURDEBISEBELC.O. Liège#8026103#10:02:00
109Eric NOBELSBELC.O. Militaire Belge#418612#10:05:00
76Jacques FLORINBELC.O. Liège#7005055#10:12:00
273Eric YERNAUXBELIndividual (BE)#7211767#10:15:00
29Didier DARIMONTBELASUB#7211836#10:21:00
47Philippe TAELEMANSBELASUB#7805907#10:24:00
117Jean Philippe LOVENSBELC.O. Pégase#8140564#10:27:00
399Nikolaj WANNERGEROLG Siegerland#8625747#10:30:00
230Eric VANDEBROEKBELhamok#8638374#10:33:00
1Daniel COFFEFRAA.C. Beauchamp#8095002#10:36:00
397Stefan KÖNIGGEROLG Ortenau#8632428#10:39:00
119Patrick MOSSOUXBELC.O. Pégase#53510#10:42:00
526Konstantin SMIRNOVFRAVALMO#1181260#10:45:00
159Steffen LANGEGERDJK Adler 07 Bottrop#891875#10:48:00
521Pascal LEGEREFRAVALMO#1600583#10:51:00
236Eddy WINTERSBELhamok#1428943#10:54:00
24Pierre TERZIFRAAS Quetigny#31744#10:57:00
533Didier GROSHENSFRAFR Military Team#9546664#11:00:00
509Frank WEYLERBELTROL#1451616#11:03:00
150Denis CUCHESUICA Rosé#8002101#11:06:00
209Luc MELISBELhamok#1414471#11:09:00
504Erik VAN DYCKBELTROL#8321201#11:12:00
497Marc MEEUWSSENBELTROL#8101015#11:23:00
435Bart VAN DE MOORTELBELOmega#211616#11:26:00
204Ivan HEYNINCKBELhamok#1428949#11:29:00
495Wiet LAENENBELTROL#8001964#11:32:00
311Steven JOCHEMSNEDKOVZ#7300315#11:35:00
442Benoit SANDEVOIRFRAOrientation Caennaise#9050263#11:38:00
174John ROWEIRLFingal Orienteers#818813#11:41:00
363Werner HOFFMANNBELO.L.G. St. Vith ARDOC#8196106#11:44:00
434Jan THEYSBELOmega#7886331#11:47:00
359Freddy HENKESBELO.L.G. St. Vith ARDOC#8196288#11:50:00
413Rudi AERTSBELOmega#1601505#11:53:00
516Gerhard GARBASGERTurnvereinigung Oberbexbach 1894e.v.#7196425#11:59:00
357Dirk HARTMANNGERO.L.G. St. Vith ARDOC#2045577#12:02:00
Top

H60 (27)

365Uwe KRAUSBAUERGERO.L.G. St. Vith ARDOC#8300850#10:00:00
465Jean François MORLONFRATalant Sport Orientation#9001022#10:04:00
118Xavier MORISBELC.O. Pégase#906849#10:12:00
28Philippe CLAPUYTBELASUB#7700777#10:16:00
93André PIERLOTBELC.O. Liège#7763014#10:20:00
502Julien VAN BOSCHBELTROL#8660036#10:24:00
14Etienne VANDEGHINSTEBELAltaïr C.O.#1281956#10:28:00
37Jacques HOFMANSBELASUB#9560310#10:32:00
452Paul ALLEFRAScapa Nancy#8002080#10:36:00
7Alan CROSSGBRAltaïr C.O.#8655040#10:40:00
105Bruno VANDERMEULENBELC.O. Liège#8040953#10:44:00
304Jackie VANDIJCKBELK.O.L.#440442#10:48:00
341Anne HEIKOOPNEDNL Military Team#1301730#10:52:00
319David ROACHGBRLuxembourg Orienteering Club#8020556#10:56:00
457Michael MERRITTGBRSouthdowns Orienteers#220296#11:00:00
494Herman JANSSENBELTROL#7208653#11:04:00
206Wim HOEKXBELhamok#7212338#11:08:00
276Roger BOCKXBELK.O.L.#336085#11:12:00
330David SEWARDESPMalarruta#2096999#11:16:00
301Albert VAN CANEGHEMBELK.O.L.#2037656#11:20:00
52Colin HOLCOMBEGBRBAOC#347521#11:24:00
198Johan CLAESBELhamok#1403167#11:28:00
284Eddie GEYPENBELK.O.L.#6605#11:32:00
162Michael ZWICKEGERDJK VfL Willich#1580917#11:36:00
281Etienne DE WITBELK.O.L.#1411005#11:40:00
42Joël POULAINFRAASUB#1603777#11:44:00
519Bertrand VUILLAUMEFRAVallée de l' Ouche Orientation#355198#11:52:00
Top

H65 (42)

108Daniel DANGRIAUXBELC.O. Militaire Belge#218188#10:05:00
11Willy LAMONBELAltaïr C.O.#1451561#10:08:00
372Jean BREDOBELO.L.V. Eifel#7131951#10:11:00
475Alain MOUCHETTEFRATout Azimut Fameck#35866#10:14:00
10Eric HULLYBELAltaïr C.O.#4010#10:17:00
300Ivo TIMMERMANSBELK.O.L.#1458664#10:20:00
316Manel DIASPORLisboa OK#8035553#10:23:00
75Jean-Claude DUPONTBELC.O. Liège#1601691#10:26:00
114Claude LEMASSONBELC.O. Pégase#1451560#10:29:00
103Michel TITTELBACHBELC.O. Liège#8664163#10:32:00
454Jean-Marie FATHFRAScapa Nancy#9888544#10:35:00
82Roger HENROTTAYBELC.O. Liège#7211830#10:38:00
377Ernest PELTIERBELO.L.V. Eifel#7211877#10:41:00
98Robert SCUVEEBELC.O. Liège#49107#10:44:00
15Alain JUANSUIANCO#8201053#10:47:00
101Jacques SILVESTREBELC.O. Liège#1229565#10:50:00
375Klaus HELDBELO.L.V. Eifel#8270952#10:53:00
305Jef VANHOUTBELK.O.L.#1458653#10:56:00
84Servais HICKBELC.O. Liège#8643366#10:59:00
222Dominique SCHUTJESBELhamok#236106#11:02:00
468Peter HILLGBRThames valley O.C.#8645281#11:05:00
479Marc CEULEMANSBELTROL#8334651#11:08:00
139André MERTZFRAC.O.Colmar#1680401#11:11:00
483Eddie DE KERFNEDTROL#8201902#11:14:00
194Andre AERTSBELhamok#1720934#11:17:00
140Bernard OUDINFRAC.O.Colmar#1041252#11:20:00
51Kieran DEVINEGBRBAOC#8201224#11:23:00
136Libor MAKOVICKAFRAC.O.Colmar#1603126#11:26:00
197Guido CEUNENBELhamok#1418619#11:29:00
528Régis LECOYERFRAVervins Orientation#1020721#11:32:00
280Rudy CANTREBELK.O.L.#2037651#11:35:00
409Max MOOSBERGERSUIOLregioolten#8222233#11:38:00
132Bernard DARGENTONFRAC.O. Tours SUD#422606#11:41:00
414Anton BUYTAERTBELOmega#8002098#11:44:00
364Ludwig KAUTBELO.L.G. St. Vith ARDOC#49096#11:47:00
288Juliaan LINTENBELK.O.L.#406304#11:50:00
387Heinrich GÖTTEGEROLF Mainz#1428944#11:53:00
243Helmut WOLLGARTENGERHansa Simmerath#2777#11:56:00
173Tommy BURKEIRLFingal Orienteers#889775#11:59:00
244Hermann WOLLGARTENGERHansa Simmerath#780150#12:05:00
188Philippe HECQBELHainaut O.C.#7211832#12:08:00
286Jean-Pierre KELLENSBELK.O.L.#522222#12:11:00
Top

H70 (27)

366Christian KRINGSBELO.L.G. St. Vith ARDOC#8664151#10:06:00
86Jean-Marie LEGROSBELC.O. Liège#7211904#10:08:00
256Stephane DMYTERKOBELHermathenae#1450715#10:10:00
33Jacques FLAMENTBELASUB#7211884#10:18:00
99Maurice SEBABELC.O. Liège#7211245#10:20:00
121Michel POULAINBELC.O. Pégase#1692#10:36:00
299Georges TIMMERMANSBELK.O.L.#222657#10:40:00
253Guy CHATELAINBELHermathenae#49033#10:50:00
374Serge DERYBELO.L.V. Eifel#7020447#10:52:00
489Eddie DESMEDTBELTROL#1202023#10:54:00
225Jos THYSBELhamok#63841#10:58:00
507Georges VONCKBELTROL#1458669#11:02:00
512Dirk ZWIKKERNEDTROL#2143422#11:06:00
122Freddy SILLIENBELC.O. Pégase#8290147#11:10:00
232Vic VANDERSTRAETENBELhamok#230756#11:20:00
71Ruud SCHONEWILLENEDBorasca#364726#11:30:00
3Christian VUILLETFRAADOC#35602#11:32:00
445Guy TAILLANDIERFRAOSCM Charleville Mezières#9001005#11:40:00
285Jos HOUBENBELK.O.L.#1458657#11:56:00
389Hans Rudolf BRANDSUIOLG Bern#8642215#12:04:00
508Frans WENSBELTROL#1421073#12:10:00
313Co TOPSNEDKOVZ#1458672#12:18:00
333Michael WHITEGBRMole Valley O.C.#223326#12:20:00
529Christian ROBERTFRAVesoul Haute-Saône Orientation#7004014#12:22:00
72Jean BAISIPONTBELC.O. Liège#8080846#12:30:00
518Daniel TESSIERFRAUnion sportive Melunaise#1415160#12:32:00
157Etienne BOUSSERFRACSAG Metz#500659#12:34:00
Top

H75 (12)

155Serge BLASCOFRAClub Athletique de Condat#1396342#10:02:00
48Jean-Pierre VAN DER CRUYSBELASUB#1393109#10:16:00
464Gerrit KRAUSEGERSV bayer Wuppertal#7211011#11:04:00
212Phil MELLEBEEKBELhamok#415595#11:22:00
534Claude VAN COLLIEBELHainaut O.C.#1451562#11:25:00
220Jean OOMSBELhamok#1424625#11:28:00
264Georges RENNOTTEBELHermathenae#49131#11:42:00
458Kurt HUBERSUISPOBO#8113485#11:48:00
385Knud LYKKINGDENOK73 Gladsaxe#9200942#11:50:00
294Chris NEYENSBELK.O.L.#31387#12:06:00
283Bert GEUDENSBELK.O.L.#1406593#12:14:00
241Hans Peter MINGERSGERHansa Simmerath#7211777#12:26:00
Top

H80 (10)

451Abdelkader KENANEFRASAV Verdunois#9550138#10:22:00
303Henri VANDENBERKBELK.O.L.#1458662#10:56:00
111Régis ANTOINEFRAC.O. Montceau Morvan#34013#11:14:00
315Adolf KEMPFSUIKTV Altdorf#2043928#11:24:00
379Lucien TONNEAUBELO.L.V. Eifel#2136552#11:44:00
401Klaus HUGGLERSUIOLG Stäfa#8001022#12:00:00
431Michel OOMSBELOmega#1428968#12:02:00
436Frans VAN DE MOORTELBELOmega#249906#12:12:00
428Karl MOLSGEROmega#2085660#12:28:00
532Bonaventure CLOOSTERMANSBELhamok#9201780#12:36:00
Top

Total

hamok47
C.O. Liège38
TROL37
K.O.L.32
Omega28
ASUB26
Hermathenae22
O.L.G. St. Vith ARDOC21
C.O. Pégase18
BE Military Team17
C.O.Colmar15
FR Military Team12
NL Military Team12
Luxembourg Orienteering Club11
Altaïr C.O.10
Hainaut O.C.9
O.L.V. Eifel9
VALMO7
CA Rosé6
OLG Goldau6
Olifant6
ARGUS5
DK Military Team5
Hansa Simmerath5
KOVZ5
N.S.V. Amel5
Scapa Nancy5
AS Quetigny4
Epernay nature et sport4
Heming Orientering4
OK HTF4
Tout Azimut Fameck4
C.O. Militaire Belge3
Kölner O Team3
OLV Steinberg3
OSCM Charleville Mezières3
Raid Orientation Paris3
The Hague O runners3
A.C. Beauchamp2
BAOC2
Borasca2
C.O. Strasbourg Europe2
Club Athletique de Condat2
COORE2
DJK Adler 07 Bottrop2
DJK VfL Willich2
Fingal Orienteers2
Individual (BE)2
Lisboa OK2
Malarruta2
OK73 Gladsaxe2
OLG Bern2
OLG Ortenau2
OLG Siegerland2
OLG Stäfa2
OLregioolten2
Orientation Caennaise2
SPOBO2
Talant Sport Orientation2
Thames valley O.C.2
Union sportive Melunaise2
Vervins Orientation2
Vesoul Haute-Saône Orientation2
ADOC1
ANCO1
C.O. Montceau Morvan1
C.O. Tours SUD1
CRCO1
CSAG Metz1
CTG Koblenz1
Ind (NL)1
KTV Altdorf1
Meridians1
Mole Valley O.C.1
O-92 Piano di Magadino1
OLF Mainz1
Punto Nord1
Quimper Orientation1
SAV Verdunois1
Southdowns Orienteers1
Sports Orientation Lunéville1
Start-O1
Stavanger Orienteringsklubb1
SUD O LUX1
SV bayer Wuppertal1
Tous Azimuts Douai1
Turnvereinigung Oberbexbach 1894e.v.1
Vallée de l' Ouche Orientation1
Youth Advance Orienteering club1
Total: 533