index

Belgium 3 days - Day 3
Marche - en - Famenne 10.6.2019
Balise 10

clublogo
HELGA Orienteering Software © Michael Hock
Contact/Remarks: lucheuninckx@skynet.be Info
Check class and Sportident number, please
Veuillez vérifier catégorie et numéro de puce , svp.
Verifieer categorie en SI nummer aub.
Entrys are closed. Les inscriptions sont finies. Inschrijvingen zijn afgesloten.
Each day open courses, chaque jour inscriptions sur place, alle dagen dag inschrijvingen : SE, SD, LE en LD
Last updated: 06.06.2019 21:29:56

Classes D-10 D10B D-12 D-14 D-20 DE D21 DB D35 D40 D45 D50 D55 D60 D65 D70 D75 H-10 H10B H-12 H-14 H-16 H-20 HE H21 HB H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80
Clubs «» A B C D E F H I K L M N O P Q R S T U V Y
Stages ALL 1 2 3
Total

D-10 (6)

420Janne HILLENBELOmega#2107035#
289Lio LINTENBELK.O.L.#1428956#
262Violette MAYERESBELHermathenae#1421075#
246Emma Johanne RYGHNORHeming Orientering#7211778#
125Naïs SILLIENBELC.O. Pégase#1393029#
513Elin ZWIKKERNEDTROL#332116#
Top

D10B (7)

278Jana BRIESBELK.O.L.#1458663#
16Isis DEMARTEAUNEDARGUS#7211773#
20Valerie HUBERTNEDARGUS#222154#
248Karoline Marie RYGHNORHeming Orientering#7211764#
438Mila VAN DE MOORTELBELOmega#211622#
267Anne WILLEMSENSBELHermathenae#7212082#
238Ninthe WOLLESBELhamok#1428967#
Top

D-12 (11)

296Noa SMOLDERSBELK.O.L.#1428948#09:36:00
421Kato HILLENBELOmega#2107031#09:46:00
429Kiara NIJSTBELOmega#8004761#09:58:00
94Elvire PIERLOTBELC.O. Liège#2089828#10:10:00
115Eloïse LOVENSBELC.O. Pégase#1041419#10:28:00
455Laura MARTINFRAScapa Nancy#2054321#10:34:00
245Anna Elisabeth RYGHNORHeming Orientering#7211762#10:58:00
443Apolline CHARLIERFRAOSCM Charleville Mezières#304479#11:06:00
216Fin MYLLEBELhamok#1020080#11:14:00
18Maya DEMARTEAUNEDARGUS#7211775#11:22:00
259Louise MATTARTBELHermathenae#242888#11:30:00
Top

D-14 (6)

190Léa INSTALLEBELHainaut O.C.#7211782#09:58:00
80Marie GILLETBELC.O. Liège#8240505#10:13:00
524Romane SENCEFRAVALMO#8059009#10:16:00
484Noor DE MITSBELTROL#1001928#11:16:00
215Fee MYLLEBELhamok#1020060#11:19:00
514Marit ZWIKKERNEDTROL#2063357#11:25:00
Top

D-20 (1)

133Louise CLAUDEPIERREFRAC.O.Colmar#1680432#10:06:00
Top

DE (22)

541Daria MOSKALENKOUKRC.O. Liège#7208659#
219Greet OEYENBELhamok#505585#09:27:00
165Pernille GYLINGDENDK Military Team#681680#09:33:00
505Silke VAN ROOYBELTROL#8020116#09:36:00
56Christel CRAVATTEBELBE Military Team#7211826#09:39:00
55Sophie CHRETIENBELBE Military Team#7212581#09:48:00
164Louise GAEDEDENDK Military Team#681850#09:54:00
184Margot RANOUXFRAFR Military Team#8030416#09:57:00
60Aurélie DESCHEPPERBELBE Military Team#7554400#10:03:00
418Kim GEYPENBELOmega#8308079#10:06:00
175Margaux AGIFRAFR Military Team#8040889#10:09:00
102Fanny TILKINBELC.O. Liège#8664183#10:12:00
176Claire ANTONYFRAFR Military Team#1011311#10:19:00
347Linda SCHRADERNEDNL Military Team#8654990#10:46:00
182Victoria PICQUENDARFRAFR Military Team#9002023#10:57:00
138Cécile MARCUZZIFRAC.O.Colmar#8080494#11:02:00
339Tjitske BREIMERNEDNL Military Team#8003888#11:06:00
344Ellen LAPORTENEDNL Military Team#7003512#11:14:00
345Mijke MALLEKOOTENEDNL Military Team#8304220#11:26:00
30Béatrice DE LONGUEVILLEBELASUB#9890407#11:34:00
343Marijke KLAASSENNEDNL Military Team#8051977#11:38:00
58Véronique DE BRIEYBELBE Military Team#8666027#11:50:00
Top

D21 (8)

358Elisabeth HENKESBELO.L.G. St. Vith ARDOC#501923#10:20:00
46Claire SANDEVOIRFRAASUB#921403#10:26:00
402Annemieke BLOEMNEDOlifant#1428970#10:44:00
405Eva VAN BOVENNEDOlifant#271190#10:52:00
144Kim TIREZBELC.O.Colmar#7211009#10:58:00
149Ariane BÄTTIGSUICA Rosé#8021294#11:06:00
503Vanessa VAN BREEDAMBELTROL#1403131#11:22:00
231Jolien VANDEBROEKBELhamok#8654986#11:28:00
Top

DB (5)

369Maike MULLENDERBELO.L.G. St. Vith ARDOC#1451675#09:41:00
271Larissa VAN DER HOUWENNEDInd (NL)#7211780#09:51:00
131Stéphanie HENRYFRAC.O. Strasbourg Europe#7002028#10:11:00
88Judith LEYIMANGOYEGABC.O. Liège#2046059#10:21:00
196Wendy CAMPSTEYNBELhamok#1428959#10:51:00
Top

D35 (6)

213Ellen MOLSBELhamok#1428969#09:48:00
203Tania HENDRICKXBELhamok#1428946#10:54:00
207Ellen HOUBENBELhamok#1428953#11:00:00
255Leslie CRETTELSBELHermathenae#228346#11:18:00
240Stephanie HEINFELDNERGERHansa Simmerath#1983069#11:28:00
499Helena PLUYMERSBELTROL#9005175#11:32:00
Top

D40 (12)

186Christelle DETHYBELHainaut O.C.#7211807#09:54:00
520Marie DESRUMAUXFRAVALMO#8170577#10:00:00
83Aline HERMANSBELC.O. Liège#7211897#10:12:00
41Vinciane MULPASBELASUB#7780924#10:18:00
23Claire PRIOUFRAAS Quetigny#334466#10:24:00
34An FREDERICKXBELASUB#1978121#10:30:00
523Marie Pierre SENCEFRAVALMO#1603773#10:36:00
478Ellen BOURGONJONBELTROL#1001930#10:42:00
151Barbara HUGELSHOFERSUICA Rosé#8636063#10:48:00
223Elisabeth SCHUTJESBELhamok#4945#11:06:00
515Olga ZWIKKERNEDTROL#1403443#11:12:00
542Rachel WINTHAGENBELHermathenae#114766#11:24:00
Top

D45 (14)

395Ursula WEYSUIOLG Goldau#8221971#09:11:00
356Nicole GOENEN - ARENSBELO.L.G. St. Vith ARDOC#1011972#09:16:00
59Anne-Marie DELANGHEBELBE Military Team#1411001#09:21:00
368Caroline MARGREVEBELO.L.G. St. Vith ARDOC#7160571#09:26:00
498Geneviève MICHILSBELTROL#1428952#09:36:00
432Els SPILLEBEENBELOmega#1391731#09:46:00
328Gabriella ZÀMBÓHUNLuxembourg Orienteering Club#7221017#10:01:00
199Karin DECLERCQBELhamok#8066700#10:16:00
120Christel POULAINBELC.O. Pégase#10542#10:31:00
323Elisabet WIRTZGERLuxembourg Orienteering Club#49718#10:41:00
73Florence BASTINBELC.O. Liège#300875#10:56:00
376Astrid KUPPERBELO.L.V. Eifel#8210473#11:01:00
257Véronique GOIREBELHermathenae#7211779#11:06:00
415Angelique DE GRANDEBELOmega#2067901#11:18:00
Top

D50 (26)

148Godel ANNESUICA Rosé#8492104#09:38:00
314Masja VAN DE VENNEDKOVZ#7140266#09:43:00
470Mietta GROENEVELDNEDThe Hague O runners#680203#09:48:00
441Christine ANTOINEFRAOrientation Caennaise#9190664#09:53:00
307Almut KAMMHOLZGERKölner O Team#2068664#09:58:00
45Annick ROUSEREZBELASUB#1001914#10:03:00
412Iris KOSCHGEROLV Steinberg#7141167#10:08:00
27Jenny BUELENSBELASUB#1960502#10:13:00
142Anja POTVINBELC.O.Colmar#421682#10:18:00
536Cécile PEYRARDFRACOORE#419130#10:20:00
403Martine HOEKSMANEDOlifant#7690909#10:23:00
43Nicole REVENCUBELASUB#7722227#10:28:00
40Dominique LUYTSBELASUB#7211850#10:33:00
474Sophie LOGÉFRATout Azimut Fameck#240308#10:38:00
36Bernadette GOVAERTSBELASUB#9011960#10:43:00
404Lina JASULAITYTELTUOlifant#1188775#10:48:00
26Laurence AUGHUETBELASUB#8220669#10:53:00
466Marie MORLONFRATalant Sport Orientation#9001026#10:58:00
32An DUYCKBELASUB#1251959#11:03:00
172Christel PAULFRAEpernay nature et sport#2082274#11:08:00
263Marie-Agnès PIQUERAYBELHermathenae#300868#11:13:00
39Carine LAMBEAUBELASUB#7211783#11:18:00
137Véronique MAKOVICKAFRAC.O.Colmar#1603127#11:23:00
192Geneviève NYSBELHainaut O.C.#7211861#11:29:00
233Marijs VANDEWEYERBELhamok#7515075#11:33:00
169Marie COVIAUXFRAEpernay nature et sport#1510101#11:38:00
Top

D55 (20)

360Maria HENKESBELO.L.G. St. Vith ARDOC#8300008#09:37:00
161Gudrun ZWICKEGERDJK VfL Willich#1428955#09:51:00
354Evelyn BÜSCHEMANNGERO.L.G. St. Vith ARDOC#8300851#09:55:00
381Ingelise BADENDENOK HTF#8303046#10:01:00
425Mia KINNAERBELOmega#1428961#10:04:00
396Kirsten KÖNIGGEROLG Ortenau#8636991#10:10:00
440Leen WOUTERSBELOmega#211618#10:19:00
477Alexandra BAESBELTROL#1837#10:22:00
87Hedwige LEJEUNEBELC.O. Liège#2015923#10:25:00
317Rosàrio MATIASPORLisboa OK#2035553#10:28:00
2Marie Pierre COFFEFRAA.C. Beauchamp#8095001#10:40:00
96Françoise RENARDBELC.O. Liège#8664168#10:49:00
187Pascale FLAMIONBELHainaut O.C.#7211781#10:52:00
331Kay SEWARDESPMalarruta#2057672#10:55:00
89Patricia MARCHAL-PIRARDBELC.O. Liège#246873#11:01:00
195Myriam BRUYNINCKXBELhamok#703062#11:10:00
306Hilde VERCAERENBELK.O.L.#1406597#11:22:00
208Hilde KROLSBELhamok#2031827#11:28:00
146Isabelle WACKFRAC.O.Colmar#1680403#11:34:00
214Greta MOLSBELhamok#1411915#11:37:00
Top

D60 (11)

70Anita BAERTSBELBorasca#308548#09:33:00
292Marie-Christine METTENBELK.O.L.#2037654#09:41:00
408Esther MOOSBERGERSUIOLregioolten#8333322#09:46:00
8Jeannie CROSSGBRAltaïr C.O.#8643373#10:31:00
398Alexandra WANNERGEROLG Siegerland#1428951#10:37:00
5Noëlle CHOPRIXBELAltaïr C.O.#320306#10:43:00
467Katie HILLGBRThames valley O.C.#8645282#10:46:00
320Maggie ROACHGBRLuxembourg Orienteering Club#8160257#11:07:00
234Julienne VANREUSELBELhamok#440482#11:13:00
384Lise NIELSENDENOK HTF#8303059#11:31:00
104Bernadette VANDERMEULENBELC.O. Liège#8625774#11:40:00
Top

D65 (15)

517Ariane TESSIERFRAUnion sportive Melunaise#1515150#10:04:00
293Odette MORETBELK.O.L.#2037657#10:20:00
335Viera FIALOVASVKN.S.V. Amel#2509#10:26:00
282Lisette EYKMANSBELK.O.L.#6268#10:28:00
496Jane LEGROSCOLLARDBELTROL#2066948#10:34:00
338Elisabeth VLIEGENBELN.S.V. Amel#1393088#10:38:00
4Marie-Jeanne ARSACBELAltaïr C.O.#1451555#10:48:00
417Lieve FEYSBELOmega#2067897#10:56:00
95Agnès PONCELETBELC.O. Liège#7211806#11:04:00
476Régine MOUCHETTEFRATout Azimut Fameck#355230#11:08:00
9Nelly FOCKEDEYBELAltaïr C.O.#1451566#11:12:00
92Jacqueline MOREAU-SCUVEEBELC.O. Liège#49114#11:20:00
481Lily-Anne COLEBELTROL#250443#11:34:00
491Lieve GEENSBELTROL#8660035#11:40:00
527Annick LECOYERFRAVervins Orientation#1020717#11:48:00
Top

D70 (10)

388Edith BRANDSUIOLG Bern#8665845#09:58:00
453Nicole BASTIEN - FATHFRAScapa Nancy#2114315#10:40:00
447Françoise FRANTZFRAQuimper Orientation#1603051#10:44:00
154Nicole BLASCOFRAClub Athletique de Condat#1396346#10:52:00
530Martine ROBERTFRAVesoul Haute-Saône Orientation#7004013#10:57:00
113Monique DEFFENSEBELC.O. Pégase#8654992#11:00:00
218Danielle NOLENSBELhamok#236498#11:06:00
511Christa ZWIKKERNEDTROL#2143421#11:26:00
254Françoise CHATELAIN-NANOUXBELHermathenae#1396410#11:50:00
141Marie - Reine OUDINFRAC.O.Colmar#1603107#12:00:00
Top

D75 (3)

400Erica HUGGLERSUIOLG Stäfa#8220022#09:50:00
265Manon RENNOTTE-CHAUVEHEIDBELHermathenae#49034#11:22:00
386Marianne LYKKINGDENOK73 Gladsaxe#40508#11:38:00
Top

H-10 (8)

351Louis BASTINBELO.L.G. St. Vith ARDOC#2009362#
486Viek DE MITSBELTROL#1001929#
423Nathan JANSENBELOmega#2117842#
290Senne LINTENBELK.O.L.#249918#
100Ruben SEBABELC.O. Liège#49046#
124Hugo SILLIENBELC.O. Pégase#7211763#
325Matthias WIRTZGERLuxembourg Orienteering Club#1181209#
239Thor WOLLESBELhamok#1428965#
Top

H10B (10)

277Bram BRIESBELK.O.L.#1458652#
444Enzo CHARLIERFRAOSCM Charleville Mezières#304480#
200Jens DEFERMBELhamok#1428963#
201Kobe DEFERMBELhamok#1934#
79Félix GILLETBELC.O. Liège#228942#
19Philip HUBERTNEDARGUS#222153#
261Tom MAYERESBELHermathenae#1001089#
295Daan SMOLDERSBELK.O.L.#1428962#
437Mats VAN DE MOORTELBELOmega#1428947#
235Roan WEERTSBELhamok#1428964#
Top

H-12 (10)

252Victor BROUWIERBELHermathenae#7080831#09:30:00
471Odin GROENEVELDNEDThe Hague O runners#5151#09:52:00
126Nathan SILLIENBELC.O. Pégase#8010105#10:04:00
129Regis VANSCHUYTBROECKBELC.O. Pégase#502347#10:16:00
448Ethan MOLLEFRARaid Orientation Paris#1603133#10:22:00
324Jakob WIRTZGERLuxembourg Orienteering Club#7207569#10:40:00
522Axel SENCEFRAVALMO#8002078#10:46:00
485Thor DE MITSBELTROL#1001927#10:52:00
424Thomas JANSENBELOmega#2117841#11:18:00
482Bob DE CLEENEBELTROL#4951#11:38:00
Top

H-14 (8)

391Loris WEYSUIOLG Goldau#8222006#09:01:00
250Mathis BROUWIERBELHermathenae#7050206#09:06:00
326Paul WIRTZGERLuxembourg Orienteering Club#2066956#09:56:00
116Florentin LOVENSBELC.O. Pégase#8190106#10:06:00
123Gauthier SILLIENBELC.O. Pégase#505600#10:26:00
91Arnaud MAZYBELC.O. Liège#235098#10:36:00
449Hugo MOLLEFRARaid Orientation Paris#1603147#10:46:00
460Celian BLONDEAUFRASports Orientation Lunéville#7012006#11:14:00
Top

H-16 (3)

394Timon WEYSUIOLG Goldau#8222004#09:34:00
191Mathias INSTALLEBELHainaut O.C.#7211876#10:00:00
487Wolf DE MITSBELTROL#1001931#11:14:00
Top

H-20 (1)

145Arnaud WACKFRAC.O.Colmar#1680445#11:16:00
Top

HE (49)

540Tristan BLOEMENBELC.O. Liège#9101076#
202Sam DEFERMBELhamok#1001017#09:30:00
180Lionel MELINARDFRAFR Military Team#1022297#09:33:00
67Nicolas PEERENBOOMSBELBE Military Team#1428957#09:36:00
177Igor DANIELFRAFR Military Team#1201191#09:39:00
163Jeppe ANDERSENDENDK Military Team#8640526#09:42:00
352Michel BASTINBELO.L.G. St. Vith ARDOC#7747586#09:45:00
69Sylvain STERCKXBELBE Military Team#7211883#09:48:00
537Paul Louis BUYTENSFRAFR Military Team#9018141#09:51:00
64Maxime LAVALBELBE Military Team#7589310#09:54:00
178Nicolas GIRESFRAFR Military Team#8002075#09:57:00
350Michel VAN DONGENNEDNL Military Team#8001976#10:00:00
66Jasper MOREELSBELBE Military Team#1557799#10:03:00
166Jes Mose JENSENDENDK Military Team#8303061#10:06:00
62Sebastien GROSDENTBELBE Military Team#8368491#10:09:00
167Andreas MIKKELSENDENDK Military Team#8620973#10:12:00
242Daniel STEIGERGERHansa Simmerath#7110664#10:15:00
54Michaël CAMPIONEBELBE Military Team#8670510#10:18:00
427Wouter LEEUWSBELOmega#211613#10:21:00
63Tomy JANSSENSBELBE Military Team#7208655#10:24:00
31Gilles DE NEYERBELASUB#7211838#10:27:00
538Rodolphe GENITONIFRAFR Military Team#1210526#10:30:00
6Philippe CREFCOEURBELAltaïr C.O.#8633664#10:33:00
426Evert LEEUWSBELOmega#800028#10:36:00
106Frederic VERCRUYSSEBELC.O. Liège#7211776#10:39:00
13Nicolas SPILIERSBELAltaïr C.O.#1000989#10:42:00
181Romain PACHERFRAFR Military Team#7060683#10:45:00
433Joost TALLOENBELOmega#830413#10:48:00
61Serge DUSZABELBE Military Team#1710808#10:51:00
321Oleksandr RYBAKOVUKRLuxembourg Orienteering Club#895119#10:54:00
57Sébastien DAELSBELBE Military Team#7211837#10:57:00
227Jeroen VAN DER KLEIJBELhamok#1428960#11:00:00
342Remco HEREIJGERSNEDNL Military Team#7003511#11:03:00
226Dries VAN DER KLEIJBELhamok#2111199#11:06:00
68Geert SIMKENSBELBE Military Team#249920#11:09:00
348Marco SMULDERSNEDNL Military Team#1411304#11:12:00
269Stephane WILLEMSENSBELHermathenae#1229362#11:15:00
340Davy HEESAKKERSNEDNL Military Team#7703201#11:18:00
210Toon MELISBELhamok#501458#11:21:00
349Pim VAN DEN NOUWELANTNEDNL Military Team#7001944#11:24:00
228Thomas VAN DER KLEIJBELhamok#850830#11:27:00
158Kai RÜCKERGERCTG Koblenz#8101017#11:30:00
53Benjamin ANCIAUXBELBE Military Team#8638375#11:33:00
346Roelof POSTHOUWERNEDNL Military Team#8130578#11:36:00
378Corentin TONNEAUBELO.L.V. Eifel#7121188#11:39:00
65Jo LINTENBELBE Military Team#1458660#11:42:00
205Jeroen HOEKXBELhamok#7002030#11:45:00
373Thomas BREDOBELO.L.V. Eifel#7092007#11:48:00
492Jeremy GENARBELTROL#8201090#11:51:00
Top

H21 (13)

193Francis ROULYBELHainaut O.C.#1451656#
392Sven WEYSUIOLG Goldau#8222001#09:34:00
275Winand BERNAERSBELK.O.L.#1428942#09:40:00
390Florin WEYSUIOLG Goldau#8222002#09:54:00
309Daniel SANCHEZ GARRIDOESPKölner O Team#1567890#10:06:00
50John WILHELMSFINASUB#7901104#10:14:00
274Jelle BAKELANTSBELK.O.L.#7527565#10:22:00
419Tom GEYPENBELOmega#8660037#10:32:00
318Robert HEMBROWAUSLuxembourg Orienteering Club#8090090#10:42:00
490Winston FRANSSENBELTROL#851221#11:20:00
147Xavier WACKFRAC.O.Colmar#1680444#11:26:00
229Rychon VAN PUTTENBELhamok#68194#11:32:00
480Dieter COENBELTROL#1403132#11:38:00
Top

HB (9)

353Mike BRULSBELO.L.G. St. Vith ARDOC#1421074#09:51:00
128Philippe VANSCHUYTBROECKBELC.O. Pégase#7553311#09:54:00
371Konstantin WEDEKINDGERO.L.G. St. Vith ARDOC#501933#10:03:00
310Ivan BATCHEVNEDKOVZ#1428941#10:09:00
430Tino NIJSTBELOmega#8668567#10:18:00
407Marc WAGENAARNEDOlifant#7211771#10:30:00
130Stephane HENRYFRAC.O. Strasbourg Europe#8002105#10:42:00
153Stefan RELLSTABSUICA Rosé#940212#11:18:00
268Raphael WILLEMSENSBELHermathenae#7211242#11:30:00
Top

H35 (11)

461Luis MARTINEZESPStart-O#1428954#
77Sébastien FRANCQBELC.O. Liège#9830363#09:32:00
510Koen WILSSENSBELTROL#7000067#09:42:00
531Io Pan WONGHKGYouth Advance Orienteering club#8641520#09:48:00
97Damien RIGABELC.O. Liège#7212095#09:54:00
279Wim BRIESBELK.O.L.#1458665#10:00:00
298Ronald SOMERSNEDK.O.L.#7212116#10:09:00
49Vladan VUJAKLIJASRBASUB#7211784#10:38:00
38Tarmo KUUBESTASUB#8101098#10:54:00
472Romain LAGNYFRATous Azimuts Douai#9070183#11:10:00
291Bert MARIENBELK.O.L.#701728#11:23:00
Top

H40 (19)

251Michaël BROUWIERBELHermathenae#7120676#09:30:00
370Michel SEPULCHREBELO.L.G. St. Vith ARDOC#7212089#09:42:00
367Jürgen LOOBELO.L.G. St. Vith ARDOC#1451677#09:45:00
134Nicolas DALIBARDFRAC.O.Colmar#8290674#09:51:00
189Cédric INSTALLEBELHainaut O.C.#7211906#10:00:00
332Raimonds BRICISLATMeridians#1428958#10:15:00
525Stéphane SENCEFRAVALMO#8002069#10:23:00
217Pascal MYLLEBELhamok#8066600#10:26:00
81Quentin GILLETBELC.O. Liège#9031075#10:30:00
127Vincent SILLIENBELC.O. Pégase#500786#10:34:00
90Alain MAZYBELC.O. Liège#7211791#10:38:00
322Christopher SCOTTGBRLuxembourg Orienteering Club#8002548#10:42:00
450Mickaël MOLLEFRARaid Orientation Paris#8220976#10:50:00
247Karl Even RYGHNORHeming Orientering#7211765#10:54:00
224Stefaan SCHUTJESBELhamok#4944#11:10:00
422Kim JANSENBELOmega#2067899#11:22:00
237Kristof WOLLESBELhamok#1428945#11:30:00
260Patrick MAYERESBELHermathenae#2393#11:42:00
135Jean - Luc LEGALLAISFRAC.O.Colmar#1680402#11:46:00
Top

H45 (21)

355Olivier CHATTLAINBELO.L.G. St. Vith ARDOC#49086#09:34:00
17Martell DEMARTEAUNEDARGUS#7211774#09:39:00
297Roel SMOLDERSBELK.O.L.#1428950#09:44:00
35Christian GILLETBELASUB#7771119#09:47:00
312Eelco MULLERNEDKOVZ#5763#09:55:00
362Patrick HOCKBELO.L.G. St. Vith ARDOC#8197401#09:59:00
439Roel VAN DE MOORTELBELOmega#1601504#10:03:00
336Guido LENGESBELN.S.V. Amel#1151163#10:11:00
361Michael HOCKBELO.L.G. St. Vith ARDOC#1973213#10:16:00
112Pierre CIPARISSEBELC.O. Pégase#8654988#10:23:00
488Yves DE MITSBELTROL#1001926#10:31:00
78Julius GARRAYBELC.O. Liège#53518#10:35:00
380Tiziano BOIANISUIO-92 Piano di Magadino#8150371#10:39:00
156Pascal DAHINFRACRCO#7820309#10:43:00
501Kurt SMETBELTROL#2045566#11:05:00
221Jur RINGERSNEDhamok#4940#11:21:00
25Christophe AMERIJCKXBELASUB#9061683#11:27:00
258Eric MATTARTBELHermathenae#1020734#11:33:00
249Christophe BARBIERBELHermathenae#7711130#11:41:00
21David DELOCHEFRAAS Quetigny#1302176#11:45:00
22Christophe JACOTOTFRAAS Quetigny#2125100#11:49:00
Top

H50 (35)

446Stefano BOVERIITAPunto Nord#205690#
152Jean Claude MARIONSUICA Rosé#8257651#09:32:00
393Thomas WEYSUIOLG Goldau#8221968#09:36:00
539Laurent LAINÉFRAFR Military Team#35485#09:39:00
416Geert DEBYSERBELOmega#1428966#09:42:00
308Michael MARGOLINGERKölner O Team#1965105#09:45:00
272Frédéric ROBINETBELIndividual (BE)#7211766#09:48:00
107Stephan VISBELC.O. Liège#8240368#09:57:00
287Patrick KORSTJENSBELK.O.L.#7005039#10:00:00
469Olaf BINSCHNEDThe Hague O runners#690128#10:06:00
535Jean Marc PEYRARDFRACOORE#612604#10:12:00
410Klaus HELFRICHGEROLV Steinberg#1415#10:15:00
463Marc DEPAUEBELSUD O LUX#7450685#10:21:00
334Serge BAERTBELN.S.V. Amel#8448449#10:24:00
110Fabien SCORNICIELBELC.O. Militaire Belge#218191#10:27:00
327Jonas WOLFFFINLuxembourg Orienteering Club#1601914#10:33:00
406Pim VAN DER WIJKNEDOlifant#7110266#10:36:00
382Arne BERTELSENDENOK HTF#8201024#10:39:00
74Pierre-Emmanuel DEMEUSEBELC.O. Liège#8664175#10:45:00
473Robert LOGÉFRATout Azimut Fameck#2020846#10:48:00
337Robert THEISSBELN.S.V. Amel#8196532#10:51:00
411Christian KOSCHGEROLV Steinberg#7220666#10:54:00
44Richard ROBINSONBELASUB#8150622#10:57:00
459Martin SCHAFFNERSUISPOBO#8630850#11:00:00
456Pascal MARTINFRAScapa Nancy#9003567#11:03:00
160Andreas MALTIGGERDJK Adler 07 Bottrop#8141269#11:06:00
168Etienne BENEDETTIFRAEpernay nature et sport#2082275#11:09:00
211Bart MELLEBEEKBELhamok#9150398#11:12:00
383Lars Tykaer JENSENDENOK HTF#8303002#11:15:00
506Wim VERVOORTBELTROL#8630901#11:21:00
462Espen Fyhn NILSENNORStavanger Orienteringsklubb#8657105#11:24:00
143Guy TIREZBELC.O.Colmar#361251#11:27:00
543Martin NOLTEGERO.L.V. Eifel#8222100#11:33:00
171Antoine PAULFRAEpernay nature et sport#1510104#11:36:00
266Frank VANSPAUWENBELHermathenae#300869#11:39:00
Top

H55 (35)

273Eric YERNAUXBELIndividual (BE)#7211767#09:05:00
174John ROWEIRLFingal Orienteers#818813#09:11:00
311Steven JOCHEMSNEDKOVZ#7300315#09:14:00
516Gerhard GARBASGERTurnvereinigung Oberbexbach 1894e.v.#7196425#09:17:00
363Werner HOFFMANNBELO.L.G. St. Vith ARDOC#8196106#09:26:00
359Freddy HENKESBELO.L.G. St. Vith ARDOC#8196288#09:29:00
76Jacques FLORINBELC.O. Liège#7005055#09:35:00
442Benoit SANDEVOIRFRAOrientation Caennaise#9050263#09:38:00
85Jean-Marc HURDEBISEBELC.O. Liège#8026103#09:42:00
397Stefan KÖNIGGEROLG Ortenau#8632428#09:45:00
413Rudi AERTSBELOmega#1601505#09:48:00
204Ivan HEYNINCKBELhamok#1428949#09:51:00
435Bart VAN DE MOORTELBELOmega#211616#09:54:00
1Daniel COFFEFRAA.C. Beauchamp#8095002#09:57:00
504Erik VAN DYCKBELTROL#8321201#10:00:00
434Jan THEYSBELOmega#7886331#10:03:00
47Philippe TAELEMANSBELASUB#7805907#10:06:00
117Jean Philippe LOVENSBELC.O. Pégase#8140564#10:12:00
509Frank WEYLERBELTROL#1451616#10:15:00
29Didier DARIMONTBELASUB#7211836#10:18:00
109Eric NOBELSBELC.O. Militaire Belge#418612#10:21:00
119Patrick MOSSOUXBELC.O. Pégase#53510#10:24:00
399Nikolaj WANNERGEROLG Siegerland#8625747#10:30:00
533Didier GROSHENSFRAFR Military Team#9546664#10:33:00
495Wiet LAENENBELTROL#8001964#10:36:00
24Pierre TERZIFRAAS Quetigny#31744#10:39:00
159Steffen LANGEGERDJK Adler 07 Bottrop#891875#10:42:00
497Marc MEEUWSSENBELTROL#8101015#10:45:00
521Pascal LEGEREFRAVALMO#1600583#10:48:00
236Eddy WINTERSBELhamok#1428943#10:51:00
526Konstantin SMIRNOVFRAVALMO#1181260#10:54:00
150Denis CUCHESUICA Rosé#8002101#10:57:00
209Luc MELISBELhamok#1414471#11:00:00
357Dirk HARTMANNGERO.L.G. St. Vith ARDOC#2045577#11:03:00
230Eric VANDEBROEKBELhamok#8638374#11:06:00
Top

H60 (27)

502Julien VAN BOSCHBELTROL#8660036#09:35:00
162Michael ZWICKEGERDJK VfL Willich#1580917#09:39:00
301Albert VAN CANEGHEMBELK.O.L.#2037656#09:43:00
28Philippe CLAPUYTBELASUB#7700777#09:47:00
465Jean François MORLONFRATalant Sport Orientation#9001022#09:51:00
457Michael MERRITTGBRSouthdowns Orienteers#220296#09:55:00
52Colin HOLCOMBEGBRBAOC#347521#09:59:00
198Johan CLAESBELhamok#1403167#10:03:00
93André PIERLOTBELC.O. Liège#7763014#10:07:00
341Anne HEIKOOPNEDNL Military Team#1301730#10:11:00
365Uwe KRAUSBAUERGERO.L.G. St. Vith ARDOC#8300850#10:15:00
319David ROACHGBRLuxembourg Orienteering Club#8020556#10:23:00
42Joël POULAINFRAASUB#1603777#10:31:00
284Eddie GEYPENBELK.O.L.#6605#10:35:00
14Etienne VANDEGHINSTEBELAltaïr C.O.#1281956#10:39:00
276Roger BOCKXBELK.O.L.#336085#10:43:00
7Alan CROSSGBRAltaïr C.O.#8655040#10:47:00
519Bertrand VUILLAUMEFRAVallée de l' Ouche Orientation#355198#10:51:00
304Jackie VANDIJCKBELK.O.L.#440442#10:55:00
118Xavier MORISBELC.O. Pégase#906849#10:59:00
37Jacques HOFMANSBELASUB#9560310#11:03:00
281Etienne DE WITBELK.O.L.#1411005#11:07:00
330David SEWARDESPMalarruta#2096999#11:11:00
452Paul ALLEFRAScapa Nancy#8002080#11:15:00
494Herman JANSSENBELTROL#7208653#11:19:00
206Wim HOEKXBELhamok#7212338#11:23:00
105Bruno VANDERMEULENBELC.O. Liège#8040953#11:27:00
Top

H65 (42)

132Bernard DARGENTONFRAC.O. Tours SUD#422606#09:34:00
409Max MOOSBERGERSUIOLregioolten#8222233#09:38:00
244Hermann WOLLGARTENGERHansa Simmerath#780150#09:42:00
305Jef VANHOUTBELK.O.L.#1458653#09:46:00
173Tommy BURKEIRLFingal Orienteers#889775#09:50:00
387Heinrich GÖTTEGEROLF Mainz#1428944#09:55:00
243Helmut WOLLGARTENGERHansa Simmerath#2777#10:00:00
188Philippe HECQBELHainaut O.C.#7211832#10:04:00
364Ludwig KAUTBELO.L.G. St. Vith ARDOC#49096#10:07:00
103Michel TITTELBACHBELC.O. Liège#8664163#10:10:00
475Alain MOUCHETTEFRATout Azimut Fameck#35866#10:13:00
280Rudy CANTREBELK.O.L.#2037651#10:16:00
15Alain JUANSUIANCO#8201053#10:19:00
316Manel DIASPORLisboa OK#8035553#10:22:00
75Jean-Claude DUPONTBELC.O. Liège#1601691#10:25:00
51Kieran DEVINEGBRBAOC#8201224#10:28:00
288Juliaan LINTENBELK.O.L.#406304#10:31:00
414Anton BUYTAERTBELOmega#8002098#10:34:00
101Jacques SILVESTREBELC.O. Liège#1229565#10:37:00
10Eric HULLYBELAltaïr C.O.#4010#10:40:00
82Roger HENROTTAYBELC.O. Liège#7211830#10:43:00
11Willy LAMONBELAltaïr C.O.#1451561#10:46:00
98Robert SCUVEEBELC.O. Liège#49107#10:49:00
454Jean-Marie FATHFRAScapa Nancy#9888544#10:52:00
136Libor MAKOVICKAFRAC.O.Colmar#1603126#10:55:00
84Servais HICKBELC.O. Liège#8643366#10:58:00
468Peter HILLGBRThames valley O.C.#8645281#11:01:00
114Claude LEMASSONBELC.O. Pégase#1451560#11:04:00
108Daniel DANGRIAUXBELC.O. Militaire Belge#218188#11:07:00
483Eddie DE KERFNEDTROL#8201902#11:10:00
139André MERTZFRAC.O.Colmar#1680401#11:13:00
377Ernest PELTIERBELO.L.V. Eifel#7211877#11:16:00
372Jean BREDOBELO.L.V. Eifel#7131951#11:19:00
300Ivo TIMMERMANSBELK.O.L.#1458664#11:25:00
222Dominique SCHUTJESBELhamok#236106#11:28:00
140Bernard OUDINFRAC.O.Colmar#1041252#11:31:00
197Guido CEUNENBELhamok#1418619#11:34:00
479Marc CEULEMANSBELTROL#8334651#11:37:00
528Régis LECOYERFRAVervins Orientation#1020721#11:40:00
194Andre AERTSBELhamok#1720934#11:43:00
286Jean-Pierre KELLENSBELK.O.L.#522222#11:51:00
375Klaus HELDBELO.L.V. Eifel#8270952#11:55:00
Top

H70 (27)

71Ruud SCHONEWILLENEDBorasca#364726#09:30:00
313Co TOPSNEDKOVZ#1458672#09:32:00
256Stephane DMYTERKOBELHermathenae#1450715#09:34:00
3Christian VUILLETFRAADOC#35602#09:40:00
518Daniel TESSIERFRAUnion sportive Melunaise#1415160#09:42:00
333Michael WHITEGBRMole Valley O.C.#223326#09:46:00
489Eddie DESMEDTBELTROL#1202023#09:52:00
285Jos HOUBENBELK.O.L.#1458657#09:56:00
366Christian KRINGSBELO.L.G. St. Vith ARDOC#8664151#10:00:00
512Dirk ZWIKKERNEDTROL#2143422#10:06:00
389Hans Rudolf BRANDSUIOLG Bern#8642215#10:14:00
86Jean-Marie LEGROSBELC.O. Liège#7211904#10:16:00
157Etienne BOUSSERFRACSAG Metz#500659#10:24:00
122Freddy SILLIENBELC.O. Pégase#8290147#10:36:00
508Frans WENSBELTROL#1421073#10:42:00
99Maurice SEBABELC.O. Liège#7211245#10:46:00
529Christian ROBERTFRAVesoul Haute-Saône Orientation#7004014#10:49:00
121Michel POULAINBELC.O. Pégase#1692#11:10:00
299Georges TIMMERMANSBELK.O.L.#222657#11:14:00
33Jacques FLAMENTBELASUB#7211884#11:18:00
374Serge DERYBELO.L.V. Eifel#7020447#11:28:00
232Vic VANDERSTRAETENBELhamok#230756#11:42:00
72Jean BAISIPONTBELC.O. Liège#8080846#11:46:00
507Georges VONCKBELTROL#1458669#11:52:00
445Guy TAILLANDIERFRAOSCM Charleville Mezières#9001005#11:56:00
225Jos THYSBELhamok#63841#11:58:00
253Guy CHATELAINBELHermathenae#49033#12:02:00
Top

H75 (12)

294Chris NEYENSBELK.O.L.#31387#09:48:00
241Hans Peter MINGERSGERHansa Simmerath#7211777#10:02:00
48Jean-Pierre VAN DER CRUYSBELASUB#1393109#10:18:00
458Kurt HUBERSUISPOBO#8113485#10:32:00
155Serge BLASCOFRAClub Athletique de Condat#1396342#11:02:00
534Claude VAN COLLIEBELHainaut O.C.#1451562#11:17:00
220Jean OOMSBELhamok#1424625#11:24:00
283Bert GEUDENSBELK.O.L.#1406593#11:30:00
212Phil MELLEBEEKBELhamok#415595#11:32:00
464Gerrit KRAUSEGERSV bayer Wuppertal#7211011#11:36:00
264Georges RENNOTTEBELHermathenae#49131#11:54:00
385Knud LYKKINGDENOK73 Gladsaxe#9200942#12:05:00
Top

H80 (10)

111Régis ANTOINEFRAC.O. Montceau Morvan#34013#09:38:00
401Klaus HUGGLERSUIOLG Stäfa#8001022#09:44:00
431Michel OOMSBELOmega#1428968#09:54:00
428Karl MOLSGEROmega#2085660#10:10:00
303Henri VANDENBERKBELK.O.L.#1458662#10:12:00
436Frans VAN DE MOORTELBELOmega#249906#10:22:00
379Lucien TONNEAUBELO.L.V. Eifel#2136552#10:30:00
315Adolf KEMPFSUIKTV Altdorf#2043928#10:50:00
451Abdelkader KENANEFRASAV Verdunois#9550138#10:54:00
532Bonaventure CLOOSTERMANSBELhamok#9201780#10:58:00
Top

Total

hamok47
C.O. Liège38
TROL37
K.O.L.32
Omega28
ASUB26
Hermathenae22
O.L.G. St. Vith ARDOC21
C.O. Pégase18
BE Military Team17
C.O.Colmar15
FR Military Team12
NL Military Team12
Luxembourg Orienteering Club11
Altaïr C.O.10
Hainaut O.C.9
O.L.V. Eifel9
VALMO7
CA Rosé6
OLG Goldau6
Olifant6
ARGUS5
DK Military Team5
Hansa Simmerath5
KOVZ5
N.S.V. Amel5
Scapa Nancy5
AS Quetigny4
Epernay nature et sport4
Heming Orientering4
OK HTF4
Tout Azimut Fameck4
C.O. Militaire Belge3
Kölner O Team3
OLV Steinberg3
OSCM Charleville Mezières3
Raid Orientation Paris3
The Hague O runners3
A.C. Beauchamp2
BAOC2
Borasca2
C.O. Strasbourg Europe2
Club Athletique de Condat2
COORE2
DJK Adler 07 Bottrop2
DJK VfL Willich2
Fingal Orienteers2
Individual (BE)2
Lisboa OK2
Malarruta2
OK73 Gladsaxe2
OLG Bern2
OLG Ortenau2
OLG Siegerland2
OLG Stäfa2
OLregioolten2
Orientation Caennaise2
SPOBO2
Talant Sport Orientation2
Thames valley O.C.2
Union sportive Melunaise2
Vervins Orientation2
Vesoul Haute-Saône Orientation2
ADOC1
ANCO1
C.O. Montceau Morvan1
C.O. Tours SUD1
CRCO1
CSAG Metz1
CTG Koblenz1
Ind (NL)1
KTV Altdorf1
Meridians1
Mole Valley O.C.1
O-92 Piano di Magadino1
OLF Mainz1
Punto Nord1
Quimper Orientation1
SAV Verdunois1
Southdowns Orienteers1
Sports Orientation Lunéville1
Start-O1
Stavanger Orienteringsklubb1
SUD O LUX1
SV bayer Wuppertal1
Tous Azimuts Douai1
Turnvereinigung Oberbexbach 1894e.v.1
Vallée de l' Ouche Orientation1
Youth Advance Orienteering club1
Total: 533