index

ASOM 2022
1.4.2022 - 3.4.2022
Antwerp Orienteers

clublogo
HELGA Orienteering Software © Michael Hock
Contact/Remarks: jeremy@asom.be Info
Registration for ASOM 2022 is on www.asom.be .
This entry list will be updated regularly.
Contact us if you have any questions!
Last updated: 24.01.2022 14:23:20

Classes M ELITE W ELITE M CHILDREN W CHILDREN M YOUTH W YOUTH M JUNIOR W JUNIOR M VET W VET M SUPERVET W SUPERVET M ULTRAVET W ULTRAVET M HYPERVET
Clubs «» A B C D F H I K L N O R S T V W Y
Stages 1 2 3
Total

A C Beauchamp (5)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
32Daniel COFFEFRA#2#M SUPERVET20:00:0014:00:0010:00:00
28Marie-Pierre COFFEFRA#1#W SUPERVET20:00:0014:00:0010:00:00
3Gérard LEFRANÇOISFRA#8469502#M HYPERVET14:00:0010:00:00
51Matthieu RODIERFRA#7747700#M ELITE20:00:0014:00:0010:00:00
53Valérie TRUONGFRA#7432124#W ELITE20:00:0014:00:0010:00:00
Top

Altaïr C.O. (6)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
100Marie-Jeanne ARSACBEL#1451555#W ULTRAVET20:00:0014:00:0010:00:00
63Noëlle CHOPRIXBEL#8001083#W SUPERVET20:00:0014:00:0010:00:00
71Agnes HERMESZHUN#7208663#W VET14:00:0010:00:00
81Eric HULLYBEL#8040100#M ULTRAVET20:00:0014:00:0010:00:00
76Auke SCHILDERNED#7208664#M ELITE14:00:0010:00:00
57Etienne VANDEGHINSTEBEL#8001085#M ULTRAVET20:00:0014:00:0010:00:00
Top

ANCO (1)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
73Inès BERGERSUI#8653094#W ELITE20:00:0014:00:0010:00:00
Top

Antwerp Orienteers (8)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
155Ruben GRIETENSBEL#8231091#M ELITE20:00:0014:00:0010:00:00
21Remco HEREIJGERSNED#8103222#M ELITE20:00:0014:00:0010:00:00
126Peter KELCHTERMANSBEL#8180867#M SUPERVET20:00:0014:00:0010:00:00
65Evert LEEUWSBEL#8003491#M ELITE20:00:0014:00:0010:00:00
14Yannick MICHIELSBEL#8001827#M ELITE20:00:0014:00:0010:00:00
140Claudia ROOMANBEL#201880#W ELITE20:00:0014:00:0010:00:00
47Sarah ROOMANBEL#8660031#W JUNIOR14:00:00
13Silke VAN ROOYBEL#8020116#W ELITE20:00:0014:00:0010:00:00
Top

ARGUS (2)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
43Iris EGGELSNED#2143679#W ELITE20:00:0014:00:0010:00:00
36Sonny WESSELSNED#7212112#M ELITE20:00:0014:00:0010:00:00
Top

ASMBCO (1)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
18Guyonne PETITFRA#8010194#W ULTRAVET14:00:0010:00:00
Top

ASUB (1)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
147Philippe TAELEMANSBEL#7805907#M SUPERVET20:00:0014:00:0010:00:00
Top

Balise 10 (4)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
128Philippe DOFFIGNYBEL#8654991#M SUPERVET14:00:0010:00:00
62Alfred RAESBEL#7001738#M ULTRAVET14:00:0010:00:00
146Rene STEENSSENSBEL#8377535#M ULTRAVET14:00:0010:00:00
150Christiane TOEBINTEBEL#8318020#W ULTRAVET14:00:0010:00:00
Top

Bristol Orienteering (1)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
4David HUNTGBR#8641546#M SUPERVET14:00:0010:00:00
Top

Brive Corrèze CO (1)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
149Maëlle BEAUVIRFRA#8160397#W ELITE20:00:0014:00:0010:00:00
Top

Bækkelagets SK (1)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
148Øystein Kvaal ØSTERBØNOR#8640388#M ELITE20:00:0014:00:0010:00:00
Top

CO LIEGE (5)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
41Jacques FLORINBEL#7005055#W SUPERVET20:00:0014:00:0010:00:00
37Judith LEYIMANGOYEGAB#2046059#W VET20:00:0014:00:0010:00:00
35Pascale MARTINFRA#8196000#W SUPERVET20:00:0014:00:0010:00:00
40André PIERLOTBEL#8518935#M SUPERVET20:00:0014:00:0010:00:00
44Elvire PIERLOTBEL#8518936#W YOUTH20:00:0014:00:0010:00:00
Top

DEE (1)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
154Siobhan HENNGBR#8444400#W ELITE20:00:0014:00:0010:00:00
Top

DFOK (3)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
56Jake BENNETTGBR#8330710#M CHILDREN14:00:0010:00:00
60Keith BENNETTGBR#8252649#M VET14:00:0010:00:00
66Luke BENNETTGBR#8665483#M YOUTH14:00:0010:00:00
Top

DVO (2)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
78Liz GODFREEGBR#8491807#W ULTRAVET20:00:0014:00:0010:00:00
75Mike GODFREEGBR#8030249#M ULTRAVET20:00:0014:00:0010:00:00
Top

FFCO (6)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
142Isia BASSETFRA#8640390#W ELITE20:00:0014:00:0010:00:00
108Cécile CALANDRYFRA#8130201#W ELITE20:00:0014:00:0010:00:00
90Loïc CAPBERNFRA#0#M ELITE20:00:0014:00:0010:00:00
120Quentin MOULETFRA#8402517#M ELITE20:00:0014:00:0010:00:00
98Arnaud PERRINFRA#8280196#M ELITE14:00:0010:00:00
64Maxime RAUTURIERFRA#8277807#M ELITE20:00:0014:00:0010:00:00
Top

hamok (9)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
91Karin DECLERCQBEL#8066700#W VET14:00:0010:00:00
68Tomas HENDRICKXBEL#8361115#M ELITE14:00:0010:00:00
93Filip KENNISBEL#8668994#M VET14:00:0010:00:00
130Jorn KENNISBEL#8668961#M JUNIOR14:00:00
111Jorn KENNIS.BEL#866896100#M ELITE10:00:00
110Fee MYLLEBEL#1020060#W YOUTH14:00:0010:00:00
92Fin MYLLEBEL#1020080#W YOUTH14:00:0010:00:00
129Jil MYLLEBEL#8066800#W JUNIOR14:00:0010:00:00
109Pascal MYLLEBEL#8066600#M VET14:00:0010:00:00
Top

Hermathenae (8)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
106Mathis BROUWIERBEL#8020606#M YOUTH14:00:0010:00:00
87Michael BROUWIERBEL#7120676#M VET14:00:0010:00:00
125Victor BROUWIERBEL#8310808#M YOUTH14:00:0010:00:00
67Marie DESTRÉEBEL#782206#W VET14:00:0010:00:00
88Sabrina PALMBEL#1060478#W VET14:00:0010:00:00
61Anna PASQUASYBEL#7211828#W CHILDREN14:00:0010:00:00
55Emile PASQUASYBEL#7211896#M CHILDREN14:00:0010:00:00
39Jean THEATEBEL#1241331#M SUPERVET20:00:0014:00:0010:00:00
Top

IFK Lidingö (1)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
17Emma BJESSMOSWE#8620483#W ELITE20:00:0014:00:0010:00:00
Top

Indiv. (1)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
152Leo BLOMMERSNED#0#M VET20:00:0014:00:0010:00:00
Top

K.O.L. (5)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
12Warre DE CUYPERBEL#8001087#M ELITE20:00:0014:00:0010:00:00
145Luc HEUNINCKXBEL#1828061#M ULTRAVET14:00:0010:00:00
54Wouter HUSBEL#8001829#M ELITE20:00:0014:00:0010:00:00
119Lasse TAILLIEUBEL#8518926#M JUNIOR14:00:0010:00:00
105Maija TAILLIEUBEL#8518925#W JUNIOR20:00:0014:00:0010:00:00
Top

Koovee (1)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
11Tim ROBERTSONNZL#8050895#M ELITE20:00:0014:00:0010:00:00
Top

LeO-Team (2)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
70Olena BABYCHUKR#8654927#W ELITE20:00:0014:00:0010:00:00
59Serhiy BABYCHUKR#8044365#M ELITE20:00:0014:00:0010:00:00
Top

Notts Orienteering Club (1)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
7Robert PARKINSONGBR#8629998#M ULTRAVET14:00:0010:00:00
Top

O.L.V. Eifel (2)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
151Magali RAUWBEL#7001077#W ELITE20:00:0014:00:0010:00:00
52William TONNEAUBEL#8110985#M ELITE20:00:0014:00:0010:00:00
Top

Olifant (2)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
10Davy HEESAKKERSNED#7703201#M VET14:00:0010:00:00
15Lina JASULAITYTELTU#8188775#W SUPERVET20:00:0014:00:0010:00:00
Top

OLV Uslar (1)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
49Karl-Heinz SEEFELDGER#531606#M ULTRAVET20:00:0014:00:0010:00:00
Top

Omega (33)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
79Willem BAKELANTSBEL#8000689#M JUNIOR20:00:0014:00:00
118Willem BAKELANTS.BEL#800068900#M ELITE10:00:00
102Koen BOSMANSBEL#7139193#M VET14:00:00
121Sofie BOSMANSBEL#7139084#W JUNIOR14:00:00
124Clara COXBEL#2117843#W VET14:00:0010:00:00
46Ellen DE BIEBEL#800038#W VET14:00:0010:00:00
22Angelique DE GRANDEBEL#8000675#W VET20:00:0014:00:0010:00:00
45Ems DE SMULBEL#8643046#W ELITE20:00:0014:00:0010:00:00
38Mats DE SMULBEL#0#M YOUTH14:00:0010:00:00
6Olivier DE SMULBEL#8281070#M VET20:00:0014:00:0010:00:00
42Tille DE SMULBEL#8448000#W JUNIOR14:00:0010:00:00
112Marina DRIESENBEL#7139190#W SUPERVET14:00:0010:00:00
25Kim JANSENBEL#8000688#M VET20:00:0014:00:0010:00:00
24Nathan JANSENBEL#8310934#M CHILDREN20:00:0014:00:0010:00:00
23Thomas JANSENBEL#8003985#M YOUTH20:00:0014:00:0010:00:00
77Kiara NIJSTBEL#8004761#W YOUTH14:00:0010:00:00
72Tino NIJSTBEL#8668567#M VET14:00:0010:00:00
80Liam THIELSBEL#8000692#M JUNIOR20:00:0014:00:00
74Stefan THIELSBEL#4551#M VET20:00:0014:00:0010:00:00
137Liam THIELS.BEL#800069200#M ELITE10:00:00
136Hanne TIESTERSBEL#8004985#W JUNIOR14:00:0010:00:00
138Lotte TIESTERSBEL#8004976#W JUNIOR20:00:0014:00:00
117Steven TIESTERSBEL#8004990#M VET14:00:0010:00:00
143Lotte TIESTERS.BEL#800497600#W ELITE10:00:00
99Katja VAN OOSTERWIJCKBEL#8004995#W VET14:00:0010:00:00
139Merlijn VAN RUMSTBEL#8000693#M JUNIOR20:00:0014:00:00
141Merlijn VAN RUMST.BEL#800069300#M ELITE10:00:00
86Annabelle VERHAEGENBEL#800032#W YOUTH14:00:0010:00:00
104Lotte VERHAEGENBEL#1020001#W JUNIOR14:00:0010:00:00
103Magalie VERSTREPENBEL#7139189#W ELITE14:00:0010:00:00
123Robin VERSTREPENBEL#7002795#M ELITE14:00:0010:00:00
85Vincent VERSTREPENBEL#7139081#M ELITE14:00:0010:00:00
131Patrick WALLAERTBEL#8660040#M ULTRAVET14:00:0010:00:00
Top

Roxburgh Reivers Scotland (3)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
97Eileen MAXWELLGBR#8260486#W SUPERVET14:00:0010:00:00
115Ian MAXWELLGBR#8290460#M SUPERVET20:00:0014:00:0010:00:00
132Kirstin MAXWELLGBR#8240892#W ELITE20:00:0014:00:0010:00:00
Top

Samnanger (1)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
2Arne ERDALNOR#338721#M VET20:00:0014:00:0010:00:00
Top

Spain (1)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
116Marta GUIJO ALONSOESP#8650859#W ELITE20:00:0014:00:0010:00:00
Top

Stavanger Orienteringsklubb (1)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
9Espen Fyhn NILSENNOR#8657105#M VET20:00:0014:00:0010:00:00
Top

SYOUK (1)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
156Bill HANLEYGBR#8632903#M ULTRAVET14:00:0010:00:00
Top

Tatran Jablonec nad Nisou (5)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
30Jan ŠTEMBERACZE#8655375#M VET20:00:0014:00:0010:00:00
34Oskar ŠTEMBERACZE#7300183#M CHILDREN14:00:0010:00:00
31Vítek ŠTEMBERACZE#8662690#M YOUTH20:00:0014:00:0010:00:00
27Bára ŠTEMBEROVÁCZE#8662736#W YOUTH20:00:0014:00:0010:00:00
33Iva ŠTEMBEROVÁCZE#416039#W VET20:00:0014:00:0010:00:00
Top

Tous Azimuts Douai (1)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
94Benjamin LEPOUTREFRA#8059011#M ELITE20:00:0014:00:0010:00:00
Top

TROL (25)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
50Jean BAISIPONTBEL#8080846#M HYPERVET14:00:0010:00:00
58Paul BOLSENSBEL#8518903#M ULTRAVET20:00:0014:00:0010:00:00
95Hilde BREESCHBEL#8373990#W VET20:00:0014:00:0010:00:00
153Corneel CASIERBEL#0#M ELITE10:00:00
1Dieter COENBEL#8654996#M ELITE20:00:0014:00:0010:00:00
69Lily-Anne COLEBEL#8518902#W ULTRAVET20:00:0014:00:0010:00:00
133Daan COOLSBEL#8518909#M CHILDREN20:00:0014:00:0010:00:00
96Jan COOLSBEL#8303311#M VET14:00:00
114Lina COOLSBEL#0#W YOUTH14:00:0010:00:00
83Sien DE BECKBEL#8644889#W ELITE20:00:00
134Bob DE CLEENEBEL#8518919#M YOUTH20:00:0014:00:0010:00:00
89Rune DE CLERCQBEL#8383240#M JUNIOR20:00:0014:00:00
144Rune DE CLERCQ.BEL#838324000#M ELITE10:00:00
5Betty DE MEYERBEL#8499499#W SUPERVET14:00:0010:00:00
127Ellen DESCHEPPERBEL#0#W VET20:00:0014:00:0010:00:00
19Eddie DESMEDTBEL#1202023#M ULTRAVET14:00:0010:00:00
101Desmond FRANSSENBEL#8050553#M ELITE20:00:0010:00:00
135Lieve GEENSBEL#8660035#W ULTRAVET20:00:0014:00:0010:00:00
26Dirk GOOSSENSBEL#8625757#M SUPERVET20:00:0014:00:0010:00:00
113Julia KREKELSBEL#8003550#W JUNIOR20:00:0014:00:0010:00:00
29Simon KREKELSBEL#8333943#M ELITE14:00:0010:00:00
84Joris SMETBEL#8484701#M JUNIOR20:00:0014:00:0010:00:00
82Kurt SMETBEL#8294023#M VET20:00:0014:00:0010:00:00
8Vanessa VAN BREEDAMBEL#8655044#W ELITE20:00:0014:00:0010:00:00
20Linda VERBRAKENBEL#8643047#W SUPERVET14:00:0010:00:00
Top

TuS Luebbecke (1)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
107Christophe PRUNSCHEGER#8647299#M ELITE14:00:0010:00:00
Top

Västerviks OK (1)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
48Eef VAN DONGENNED#8624492#W ELITE20:00:0014:00:0010:00:00
Top

WSX (1)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
16Gavin CLEGGGBR#8270655#M ULTRAVET14:00:0010:00:00
Top

Yekaterinburg (1)

NrNameNatSICardClassStage 1Stage 2Stage 3
122Andrei PAVLOVRUS#8658599#M VET14:00:0010:00:00
Top

Total

Omega33
TROL25
hamok9
Antwerp Orienteers8
Hermathenae8
Altaïr C.O.6
FFCO6
A C Beauchamp5
CO LIEGE5
K.O.L.5
Tatran Jablonec nad Nisou5
Balise 104
DFOK3
Roxburgh Reivers Scotland3
ARGUS2
DVO2
LeO-Team2
O.L.V. Eifel2
Olifant2
ANCO1
ASMBCO1
ASUB1
Bristol Orienteering1
Brive Corrèze CO1
Bækkelagets SK1
DEE1
IFK Lidingö1
Indiv.1
Koovee1
Notts Orienteering Club1
OLV Uslar1
Samnanger1
Spain1
Stavanger Orienteringsklubb1
SYOUK1
Tous Azimuts Douai1
TuS Luebbecke1
Västerviks OK1
WSX1
Yekaterinburg1
Total: 156