clublogo
index

Challenge Comd Prov Hainaut
Baudour 7.2.2019
St - EM Prov HAINAUT

Last updated: 07.02.2019 17:40:11Contact/Remarks: eddy.jansen@mil.be HELGA Orienteering Software © Michael Hock

01 02 03 04 05 06 07 08 Total Splitsbrowser

NCL niet geklasseerd   -- buiten wedstrijd   

01   length 9390m  climb 120m (49)

[H:]M:Smin/km
1.Maxime LAVALBELH2129 Bn Log1:01:346'33"
2.Serge DUSZA DOMABELH40ERM/KMS1:04:026'49"+2:28
3.Christophe RESTIVOBELH40Lt Bn 12/13 Li1:12:207'42"+10:46
4.Frederic VERCRUYSSEBELH354 Bn Log1:14:327'56"+12:58
5.Sven HERMANSBELH40Md Bn 1C/1Gr1:14:487'57"+13:14
6.Tanguy LALLEMANDBELH214 Bn Gn1:15:558'05"+14:21
7.Michael CAMPIONEBELH35IRMEP - KMILO1:16:228'07"+14:48
8.Nicolas PEERENBOOMSBELH21Bn ISTAR1:16:358'09"+15:01
9.Tomy JANSSENSBELH45TrgC Para1:19:528'30"+18:18
10.Ritchie SEDEYNBELH35DG Com1:20:258'33"+18:51
11.Robin RIJCKAERTBELH2111 BnGn1:21:588'43"+20:24
12.Ignace GELLENSBELH21ERM/KMS1:22:128'45"+20:38
13.Mathijs HERREMANSBELH21ERM/KMS1:22:258'46"+20:51
14.Glen VAN DEN BROECKBELH2111 BnGn1:24:379'00"+23:03
15.Gert MAESBELH2111 BnGn1:25:159'04"+23:41
16.Nicolas ABSILBELH35CC R&A1:27:179'17"+25:43
17.Philippe SOMVILLEBELH2111 BnGn1:27:199'17"+25:45
18.Bertrand NOBENBELH354 Gp CIS1:28:449'26"+27:10
19.Vincent GOBERTBELH354 Gp CIS1:28:499'27"+27:15
20.Jeremy MARCHALBELH352 Cdo1:29:249'31"+27:50
21.Sebastien DAELSBELH35Bn HK Def St QRE1:30:289'38"+28:54
22.Sylvain STERCKXBELH21Md Bn 1/3 L1:30:529'40"+29:18
23.Linda SCHRADERBELD35JFC Brunsum1:33:009'54"+31:26
24.Nick WILLEMSBELH21CBOS Noord1:33:019'54"+31:27
25.Dirk GENARBELH553 Para1:35:0510'07"+33:31
26.Marc TIMSONETBELH55CE Cdo1:36:2410'15"+34:50
27.Marc GELLENSBELH553 Para1:36:4010'17"+35:06
28.Wim VAN DER STEENBELH2111 BnGn1:37:1310'21"+35:39
29.Wannes VAN GRIEKENBELH-2011 BnGn1:38:0210'26"+36:28
30.Bert STERCKXBELH216 Gp CIS1:40:0910'39"+38:35
31.Martin TAYMANSBELH21ERM/KMS1:40:1810'40"+38:44
32.Rychon VAN PUTTENBELH21ERM/KMS1:40:3810'43"+39:04
33.Gil DE CLERCQBELH21ERM/KMS1:43:1510'59"+41:41
34.Jorick VAN KWIKENBORNEBELH21ERM/KMS1:44:0211'04"+42:28
35.Anthony BAYETBELH35Base Florennes1:46:1311'18"+44:39
36.Marc EVRARDBELH214 Bn Log1:46:3711'21"+45:03
37.Maxim LEMMENSBELH21ERM/KMS1:47:5611'29"+46:22
38.Pascal MARLIERBELH50CC MED2:00:5112'52"+59:17
39.Patrick SOLTYSIAKBELH50JFC Brunsum2:02:4913'04"+1:01:15
40.Artuur VERKINDERENBELH21ERM/KMS2:04:1213'13"+1:02:38
41.Romain SIMONISBELH214 Bn Gn2:14:3114'19"+1:12:57
42.Raphael TAISBELH21CC V&C2:15:2214'24"+1:13:48
43.Thierry MEUNIERBELH214 Bn Gn2:15:3414'26"+1:14:00
--Levi SPEECKAERTBELH2111 BnGn2:10:2913'53"+1:08:55
NCLSteve LERUITEBELH214 Bn Gn
NCLFlorent STAESBELH214 Bn Gn
NCLRoger SALPETEURBELH21CC Land Dept Gn
NCLRobert THEUNISSENBELH21ERM/KMS
NCLLoïc VAN LANCKERBELH35Md Bn 1/3 L
Top

02   length 8200m  climb 120m (27)

[H:]M:Smin/km
1.Bruno RASKINBELH45Base Florennes1:07:158'12"
2.Geoffrey LAMBERTBELH402 Cdo1:09:448'30"+2:29
3.Philip VERVENNEBELH45CC Sp Dept Adm /CIS1:10:108'33"+2:55
4.Patric MENGALBELH50CC Land Dept Man1:10:438'37"+3:28
5.Xavier BOUTYBELH5029 Bn Log1:12:508'52"+5:35
6.Marc GASPARDBELH55Indiv.1:17:449'28"+10:29
7.Hans VERVAETBELH50BEL PART BACA1:22:4110'04"+15:26
8.Olivier HERMANNBELH4515 W Lu Tpt1:23:3110'11"+16:16
9.Véronique DE BRIEYBELD21ERM/KMS1:24:3810'19"+17:23
10.Didier TERRITOBELH55Lt Bn 12/13 Li1:26:1210'30"+18:57
11.Kris LENAERSBELH45CC R&A1:26:3710'33"+19:22
12.Philippe ALBESSARDBELH554 Bn Log1:26:5110'35"+19:36
13.Didier DOHOGNEBELH45BPO1:29:4610'56"+22:31
14.Ronny LEMOINEBELH50ACOS O-T1:30:5611'05"+23:41
15.Jean-Pierre DERAMOUDTBELH50Base Beauvechain/ BKOKS1:31:3811'10"+24:23
16.David GILLETBELH40CC R&A1:38:0711'57"+30:52
17.Davy CUVELLIERBELH40CC V&C1:41:3112'22"+34:16
18.Denis VANBAELENBELH50Kamp BEVERLO1:50:3313'28"+43:18
19.Filip HELLEBOUTBELH50MRCI2:00:5114'44"+53:36
--Lauren NYSBELH21CC Sp Dept Adm /CIS1:21:509'58"+14:35
--Damien BRACKMANBELH214 Bn Log1:22:5110'06"+15:36
--Jannick FIDDELAERSBELH35Bn ISTAR1:24:0410'15"+16:49
--Maxime GOBLETBELH35Md Bn ChA1:29:5510'57"+22:40
--Gil HEUSKINBELH212 Cdo1:34:5311'34"+27:38
--Gaetan GUELTONBELH21Md Bn 1/3 L1:56:5014'14"+49:35
--Jelmer DEBAEKEBELH35Bn ISTAR1:59:2314'33"+52:08
NCLEddy JONCKERSBELH45Bn ISTAR
Top

03   length 7500m  climb 110m (77)

[H:]M:Smin/km
1.Dirk GOOSSENSBELH55Bn Aie53:287'07"
2.Ivo JANNISBELH55Md Bn 1C/1Gr1:00:088'01"+6:40
3.Alain DE WILDEBELH50CBOS Noord1:01:138'09"+7:45
4.Jean-Pierre MOINYBELH504 Bn Log1:03:448'29"+10:16
5.Guy TIREZBELH50BELPART EUROCORPS1:04:068'32"+10:38
6.Patrick VANHAERENBELH50BPO1:05:088'41"+11:40
7.Ronald LEGRANDBELH452 Cdo1:05:298'43"+12:01
8.William DIDIERBELH50Camp LAGLAND1:06:098'49"+12:41
9.Andre DE VEIRMANBELH5011 BnGn1:06:358'52"+13:07
10.Hendrik VAN HOEYBELH5011 BnGn1:06:378'52"+13:09
11.Francis WATELETBELH55IRMEP - KMILO1:08:519'10"+15:23
12.Luc HANSENBELH50CC R&A1:10:459'26"+17:17
13.Patrick CLAESBELH4510 Gp CIS1:10:599'27"+17:31
14.Frederic PICARDBELH454 Bn Gn1:11:449'33"+18:16
15.Michel VAN LAARBELH50CC Land Dept Man1:12:059'36"+18:37
16.Vincent GREGOIREBELH45Md Bn 1/3 L1:13:419'49"+20:13
17.Steven LORNOYBELH45TrgC Para1:14:369'56"+21:08
18.Pedro WALLYNBELH453 Para1:16:0410'08"+22:36
19.Michel VAN LOONBELH55Bn Aie1:17:1910'18"+23:51
20.Piet NECKEBROECKBELH45CC Land Dept Gn1:23:2711'07"+29:59
21.Marc SCHERERBELH4515 W Lu Tpt1:23:4511'10"+30:17
22.Walter HUYBRECHTSBELH50Bn ISTAR1:28:4111'49"+35:13
23.Pascal BILLIAUXBELH454 Bn Log1:29:2311'55"+35:55
24.Michaël DUPRETBELH45Lt Bn 12/13 Li1:30:2512'03"+36:57
25.Pierre CIPARISSEBELH45ACOS IS1:31:0912'09"+37:41
26.Falonne NIZETBELD214 Bn Log1:32:2212'18"+38:54
27.Johan SWINNENBELH50ACOS O-T1:34:0212'32"+40:34
28.Stephi VANSTEENKISTEBELD21CC Land Dept Gn1:35:1612'42"+41:48
29.Michael VANSCHOUBROECKBELH45Kamp BEVERLO1:35:5112'46"+42:23
30.Christophe MAGNETTEBELH45Indiv.1:37:4313'01"+44:15
31.Christel CRAVATTEBELD211 W1:38:0013'03"+44:32
32.Mario SCULIERBELH452 Cdo1:39:3713'16"+46:09
33.Bart VANDENBROECKBELH4511 BnGn1:39:5613'19"+46:28
34.Laura HEYMANSBELD21ERM/KMS1:40:3213'24"+47:04
35.Egwin COESSENSBELH45Mil Prov Comdo Limburg1:41:3713'32"+48:09
36.Pascal THIJSBELH5010 Gp CIS1:42:4913'42"+49:21
37.Jan DE SOETEBELH55TROL1:43:4613'50"+50:18
38.Didier VINCENTBELH45CID Mat1:51:3314'52"+58:05
39.Perle SOGBOSSI BOKONONBELD21CC Land Dept Gn1:57:3215'40"+1:04:04
40.Romane VERBEERENBELD21CC Land Dept Gn1:57:5315'43"+1:04:25
41.Chris POTBELH45CC Sp Dept Log1:58:4515'49"+1:05:17
42.Els DE JAEGHER-BRAETBELD21ERM/KMS1:59:5115'58"+1:06:23
43.Fabrice SALVATOBELH50CC Sp Dept Log2:51:1722'50"+1:57:49
44.Geoffrey SUDIROBELH45CC Sp Dept Log2:52:2422'59"+1:58:56
--Xavier GILBARTBELH21CC Sp Dept Log1:06:408'53"+13:12
--Sander VAN DEN AUWERABELH21CC Land Dept Gn1:10:269'23"+16:58
--Koen WELKENHUYSENBELH21CC Land Dept Gn1:12:249'39"+18:56
--Felix COGHEBELH21CC Land Dept Gn1:14:239'55"+20:55
--Maarten MAESBELH21CC Land Dept Gn1:15:2510'03"+21:57
--Arnaud FARCYBELH2115 W Lu Tpt1:15:4610'06"+22:18
--Lucas RICHELETBELH21CC Land Dept Gn1:19:5610'39"+26:28
--Aimery LAMBLOTBELH21CC Land Dept Gn1:20:3010'44"+27:02
--Lode LEMAITREBELH21CC Land Dept Gn1:22:5411'03"+29:26
--Jochen MAESBELH2111 BnGn1:24:4211'17"+31:14
--Amaury DEGIMBEBELH21CC Land Dept Gn1:26:2811'31"+33:00
--Kirian BAUMBELH3511 BnGn1:27:0711'36"+33:39
--Martin DUYSENSBELH21CC Land Dept Gn1:31:2512'11"+37:57
--Arnaud VERMERBELH21CC Land Dept Gn1:34:4812'38"+41:20
--Olivier LAMBERTBELH40CC Land Dept Gn1:36:0112'48"+42:33
--Marvin DEHAESELEERBELH214 Bn Gn1:42:4513'41"+49:17
--Vincent JACQUESBELH354 Bn Gn1:43:3213'48"+50:04
--Dominique ANSELMEBELH354 Bn Gn1:44:4613'58"+51:18
--Lionel CHARPENTIERBELH40SHAPE1:45:4414'05"+52:16
--Kilian BALTUSBELH2129 Bn Log1:45:4814'06"+52:20
--Roel DONCKERSBELH3511 BnGn1:47:0114'16"+53:33
--Jean-Marc DELREEBELH352 Cdo1:58:1615'46"+1:04:48
--Sacha JANSSENSBELH21CC Land Dept Gn2:04:5516'39"+1:11:27
--Robin DEBREMAEKERBELH21CC Land Dept Gn2:08:1317'05"+1:14:45
NCLBrecht WINDEYBELH21CC Land Dept Gn
NCLAndy LEROYBELH214 Bn Log
NCLLoïc HELLABELH214 Bn Gn
NCLGlenn VANDERHASTENBELH3511 BnGn
NCLMathieu SIMONBELH214 Gp CIS
NCLJorn THEYSBELH21CC Air
NCLMichel DECOLLEBELH50ERM/KMS
NCLVincent DEBROUXBELH504 Bn Log
NCLCeline GRANDCHAMPSBELD40NAVSUPPORT
Top

04   length 6260m  climb 100m (59)

[H:]M:Smin/km
1.Eric VANDEBROEKBELH55COMOPSLAND46:587'30"
2.Albert LOUISBELH55Indiv.55:458'54"+8:47
3.Luc WERKXBELH60BALISE 1056:058'57"+9:07
4.Benoit LEBLANCBELH50Base Florennes57:539'14"+10:55
5.Michel LIONBELH50Indiv.1:01:069'45"+14:08
6.Chris THIJSSENBELH5010 Gp CIS1:01:559'53"+14:57
7.Francis GLASSÉEBELH50DisC WS1:03:2610'07"+16:28
8.Dirk SMITSBELH5518 Bn Log1:04:1310'15"+17:15
9.Hans DE WITNEDH55LO Sport Oirschot1:04:4410'20"+17:46
10.Dany MATHUESBELH502 Cdo1:08:3410'57"+21:36
11.Reginald FORGETBELH502 Cdo1:10:5611'19"+23:58
12.Rudy LAMOLLEBELH50CIBE sud1:11:2211'24"+24:24
13.Rudi CORSTJENSBELH50TrgC Para1:11:4311'27"+24:45
14.Thierry KELLNERBELH50Camp LAGLAND1:12:2911'34"+25:31
15.Yves SOLBREUXBELH55CC V&C1:12:5111'38"+25:53
16.Didier CAVILLOTBELH55CC R&A1:13:4111'46"+26:43
17.Guy DECKXBELH60CC Infra Noord1:14:0811'50"+27:10
18.Jean-Luc MULLERBELH55BALISE 101:14:3511'54"+27:37
19.Philippe DOFFIGNYBELH55BALISE 101:15:3312'04"+28:35
20.Alfons DOLENECBELH502 Cdo1:17:4112'24"+30:43
21.Pascal PARTHOENSBELH50Md Bn ChA1:17:4312'24"+30:45
22.Luc AUBLYBELH50Bn ISTAR1:18:0812'28"+31:10
23.Christophe CRENBELH50Md Bn ChA1:18:1312'29"+31:15
24.Patrick BLEYENBELH5510 W Tac1:18:5812'36"+32:00
25.Serge VANHAMMEBELH505 EMI1:19:4612'44"+32:48
26.Serge BARTEBELH50CC Sp Dept Log1:22:0613'06"+35:08
27.Jean THEATEBELH50Md Bn 1/3 L1:22:4113'12"+35:43
28.Paul BILLENBELH55CID Mat1:24:1813'27"+37:20
29.Jean-Marc BARTIAUXBELH502 Cdo1:26:4513'51"+39:47
30.Bernard DUBOISBELH65H.O.C.1:29:4614'20"+42:48
31.Michel LEJEUNEBELH50CC R&A1:32:2814'46"+45:30
32.Vincent BORDIGNONBELH50DG Com1:32:3714'47"+45:39
33.Dimitri DE VILLEBELH45DG Com1:35:2515'14"+48:27
34.Christian SMOLDERSBELH55ACOS IS1:36:2815'24"+49:30
35.Emmanuel VAN HULLEBUSBELH55hamok1:40:0115'58"+53:03
36.Luc VETSBELH50BPO1:40:1916'01"+53:21
37.Jan TROMPETBELH55BPO1:40:2016'01"+53:22
38.Patrick DURANTBELH505 EMI1:40:3416'03"+53:36
39.Dominique BERNIERBELH50CIBE sud1:41:4516'15"+54:47
40.Didier MERCIERBELH55HMRA1:42:2616'21"+55:28
41.Christophe GEVAERTBELH5018 Bn Log1:46:4117'02"+59:43
42.Alex LANCKRIETBELH50MRMP1:48:0317'15"+1:01:05
43.Jean-Manuel VERPOORTENBELH55CC R&A1:53:2918'07"+1:06:31
44.Serge BULTHUISBELH504 Gp CIS1:55:4818'29"+1:08:50
45.Marc SIJSMANSBELH50Indiv.1:59:2719'04"+1:12:29
46.Lievin CHEVALIERBELH502 Cdo1:59:4219'07"+1:12:44
47.Stephane LOQUETBELH50Base Florennes2:12:0921'06"+1:25:11
48.Stéphane DELOBBEBELH505 EMI2:31:5324'15"+1:44:55
--Yannick MARQUETBELH35CC R&A1:22:5813'15"+36:00
--Adrien POLIARTBELH21Base Florennes1:26:1913'47"+39:21
--Olivier BRASSEURBELH45Base Beauvechain/ BKOKS1:27:4614'01"+40:48
--Nicolas DEPLANQUEBELH45DG Com1:33:3014'56"+46:32
--Bruno LAHYBELH40CC V&C1:36:4315'26"+49:45
--Xavier LETORBELH40CC R&A1:37:4415'36"+50:46
--Virginie DESPLANQUEBELD21IRMEP - KMILO1:53:2818'07"+1:06:30
--Bernard PHILIPPEBELH454 Gp CIS1:54:0018'12"+1:07:02
NCLEric LORENTBELH50CIBE sud
NCLNicolas GRAINDORGEBELH21Base Florennes
NCLYannick GRUIELLEBELH50CC V&C
Top

05   length 5240m  climb 90m (19)

[H:]M:Smin/km
1.André VANHULSTBELH60BALISE 101:05:5412'34"
2.Erick OOSTERLINCKBELH70+KOL1:21:5015'37"+15:56
3.Ferdinand MAENENBELH70+KOL1:23:2315'54"+17:29
4.Pierre HARMEGNIESBELH65C.O.M.B.1:37:3218'36"+31:38
5.Jean-Pierre DEVAUXBELH70+Indiv.1:38:1318'44"+32:19
--Mathieu NADINBELH45CC Land Dept Gn1:07:5012'56"+1:56
--Jean-Paul DARRASBELH354 Bn Gn1:12:5713'55"+7:03
--Cédric MINNENBELH35CC Land Dept Gn1:17:4414'50"+11:50
--Frederic BECKERBELH45DGJM1:33:1417'47"+27:20
--Marie CHANOINEBELD35DGJM1:34:2818'01"+28:34
--Valery DE SAEDELEERBELH40DGJM1:35:0618'08"+29:12
--Joseph SAVARISBELH554 Bn Gn2:52:4232'57"+1:46:48
NCLAlexandra BAESBELD55CASA-ERSO
NCLNathalie ZAPPITELLIBELD40SHAPE
NCLJason HERBINIABELH21Md Bn 1/3 L
NCLJeremy LAMBERTBELH21Md Bn 1/3 L
NCLThomas MANDERLIERBELH21Md Bn 1/3 L
NCLAnthony LACOYERBELH21Md Bn 1/3 L
NCLAntoine RASORTBELH21Md Bn 1/3 L
Top

06   length 4540m  climb 90m (5)

[H:]M:Smin/km
1.Sylvie VAN DE BROECKBELD35CC Sp Dept Log2:33:1333'44"
2.Nora POTBELD-14CC Sp Dept Log2:33:3133'48"+0:18
--Christian BEAUVALBELH40SHAPE58:0112'46"-1:35:12
--Marc ARNARDIBELH50ERM/KMS1:02:4613'49"-1:30:27
NCLBram DE SPRIETBELH21CC Land Dept Gn
Top

07   length 7450m  climb 80m (39)

[H:]M:Smin/km
1.Guillaume FALLABELH21CC Land Dept Gn1:09:349'20"
2.Winter BUSEYNEBELH21CC Land Dept Gn1:16:4410'17"+7:10
3.Samuel DUPONTBELH21CC Land Dept Gn1:18:2710'31"+8:53
4.Gilles KAISINBELH21CC Land Dept Gn1:18:4210'33"+9:08
5.Flavian LEPIEMMEBELH21CC Land Dept Gn1:23:4511'14"+14:11
6.Ruben DECRAMERBELH21CC Land Dept Gn1:28:5611'56"+19:22
7.Arnaud HOYOUXBELH21CC Land Dept Gn1:29:0311'57"+19:29
8.Igor DUCHATEAUBELH21CC Land Dept Gn1:30:3812'09"+21:04
9.Gertjan MILOBELH21CC Land Dept Gn1:31:4012'18"+22:06
10.Nicolas VANDERREYDTBELH21CC Land Dept Gn1:33:4712'35"+24:13
11.Jason LEFEBVREBELH21CC Land Dept Gn1:34:0412'37"+24:30
12.Morgan PAGNANINIBELH21CC Land Dept Gn1:34:1112'38"+24:37
13.Bruno DOOMSBELH35CC Land Dept Gn1:35:1612'47"+25:42
14.Kristof IVENSBELH21CC Land Dept Gn1:36:2012'55"+26:46
15.Hans VAN DEN BERGHBELH35CC Land Dept Gn1:36:2212'56"+26:48
16.Aymeric HANOTEAUBELH40DG Com1:39:0613'18"+29:32
17.Tom VANTWEMBEKEBELH35CC Land Dept Gn1:40:5613'32"+31:22
18.Benoit DENEUBOURGBELH21CC Land Dept Gn1:42:2513'44"+32:51
19.Simon ARENSBELH21CC Land Dept Gn1:44:1413'59"+34:40
20.David FERROBELH21CC Land Dept Gn1:44:4514'03"+35:11
21.Dennis MERTENSBELH21CC Land Dept Gn1:45:0014'05"+35:26
22.Alexandre CLETTEBELH-20CC Land Dept Gn1:45:3814'10"+36:04
23.Lain VAN HEGHEBELH21CC Land Dept Gn1:47:1614'23"+37:42
24.Wim VAN BELLEGHEMBELH40CC V&C1:56:5615'41"+47:22
25.Johan TAFFEIRENBELH50CC V&C1:56:5715'41"+47:23
26.Philippe DEVILLETBELH50Camp LAGLAND2:21:1518'57"+1:11:41
27.Vito DE SANTISBELH21CC Land Dept Gn2:23:1219'13"+1:13:38
28.Andre DUPONTBELH552 W Tac2:26:0719'36"+1:16:33
Dimitri VRAIEBELH35Base Florennes2:26:0719'36"+1:16:33
--Frederic CUVELIERBELH50Indiv.1:20:0010'44"+10:26
--Nicolas GODARTBELH2129 Bn Log2:23:3219'15"+1:13:58
--Alexandre LIEBENSBELH2129 Bn Log2:23:5919'19"+1:14:25
--David GUELTONBELH352 W Tac2:26:2319'38"+1:16:49
NCLEveline SOETEBELD45Bn ISTAR
NCLAlexandre PERROTIBELH21CC Land Dept Gn
NCLYves BREELSBELH40CC Land Dept Gn
NCLTresor SUDI ASSUMANIBELH21CC Land Dept Gn
NCLLucas RAYMACKERSBELH21CC Land Dept Gn
NCLJean-Yves NUSSBAUMBELH40CC Land Dept Gn
Top

08   length 6480m  climb 60m (45)

[H:]M:Smin/km
1.Jeremy - Samuel DRUAUX - DESPLATBELH-18AR Vauban Charleroi48:517'32"
2.Giulyan-Timeo STREBEL-TAZIAUXBELH-14AR Vauban Charleroi59:189'09"+10:27
3.Lucas-Benjamin BRUXELMANE-RIEZBELH-20AR St Ghislain1:01:329'29"+12:41
4.Einstine-Everic OKOA-MISTIAENBELH-14AR Vauban Charleroi1:02:079'35"+13:16
5.Gaelle-Emma NEUWELS-DE SMETBELD-18AR Vauban Charleroi1:02:509'41"+13:59
6.Camille-Leane LAMBIOTTE-DE SMETBELH-16AR Vauban Charleroi1:05:5310'10"+17:02
7.Joshua-Justin NOVIELLO-COGEZBELH-20Institut Sainte Union Dour1:07:5710'29"+19:06
8.Maximilian-Eloi OTLET-DIAZ DIAZBELH-20St Luc Mons1:11:3211'02"+22:41
9.Philippe-Anthon ASVESTARIS-MOULINBELH-18AR St Ghislain1:11:4111'03"+22:50
10.Jarod-Valentin TRECAT-LEIRENSBELH-20St Luc Mons1:14:3311'30"+25:42
11.Idriss-Leo MEKKERI-MICHELBELH-16AR Vauban Charleroi1:15:1111'36"+26:20
12.Martin-Thomas DUBOIS-MULPASBELH-18Institut Sainte Union Dour1:15:4611'41"+26:55
13.Dorius-Alexandr DI ZENZO-FORTBELH-18Institut Sainte Union Dour1:16:1111'45"+27:20
14.Clara-Saintete FROMONT-IRERABELD-14AR Vauban Charleroi1:18:4712'09"+29:56
15.Anthony-Linea HALLOT-BILLYBELH-20St Luc Mons1:20:2312'24"+31:32
16.Thomas-Lucas WALLEZ-TERRIRBELH-20AR St Ghislain1:23:4812'55"+34:57
17.Isia-Gael RATENI-NACHTERBELH-18St Luc Mons1:24:2513'01"+35:34
18.Ethon-Alessi LOYENS-PUSCEDOTUBELH-18Institut Saint-Stanislas Mons1:26:0813'17"+37:17
19.Archibald-Yanis LECLERCQ-MEKKERIBELH-14AR Vauban Charleroi1:30:3313'58"+41:42
20.Aurelien-Quenti DECHEVRES-DECHEVREBELH-20Institut Saint-Joseph Saint-Ghislain1:35:2414'43"+46:33
21.Faiza-Tania BELGHEZLI-RAIABELD21AR St Ghislain1:39:1715'19"+50:26
22.Angel-Ilenia AKHILE-MOLABELD-14AR Vauban Charleroi1:40:1115'27"+51:20
23.Laina-Antony MUTRI-ROLANDBELH-18Institut Saint-Stanislas Mons1:41:1915'38"+52:28
24.Donovan-Lucy LERAT-BOGAERTBELH-16AR Vauban Charleroi1:44:1016'04"+55:19
25.Lara-Youne OBEE-BENABDEBELD-18Institut Saint-Stanislas Mons1:44:2316'06"+55:32
26.Dorianna - Mery CASTRILLI-HAUGEMANBELD-18Institut Saint-Joseph Saint-Ghislain1:48:0716'41"+59:16
27.Angèle-Nadeline COSZACH - DUPONTBELD-18Institut Saint-Stanislas Mons1:49:0216'49"+1:00:11
28.Lore-Setphine STENVITE-DUVREEBELD-20Institut Saint-Joseph Saint-Ghislain1:53:0617'27"+1:04:15
29.Antoine-Dorian CROMPOT-DIEUBELH-20Institut Sainte Union Dour1:57:1018'04"+1:08:19
30.Constance-Marin COTILS-CHUPINBELH-18Institut Sainte Union Dour2:00:1018'32"+1:11:19
31.Aline-Perinne BLOTHIAUX-SADOINEBELD-18Institut Sainte Union Dour2:04:1319'10"+1:15:22
32.Alessio-Anna D'ANGELO-DESEVAUXBELH-18Institut Sainte Union Dour2:06:1419'28"+1:17:23
33.Grezialla-Romai FUCCIO-BOULARDBELH-20Institut Sainte Union Dour2:09:1019'55"+1:20:19
34.Randy-Alexis ACHOUR-ACHOURBELH21Institut Saint-Joseph Saint-Ghislain2:10:3620'09"+1:21:45
35.Manon-Elise COLAN-WAGRETBELD-18Institut Saint-Joseph Saint-Ghislain2:21:5121'53"+1:33:00
36.Emilie-Charlott HARMEGNIES-RYCKSBELH-18Institut Sainte Union Dour2:23:3722'09"+1:34:46
37.Ophelie-Julie BLONDIAU-VAN PUYENBRBELD-18Institut Saint-Joseph Saint-Ghislain2:27:4422'47"+1:38:53
NCLAdrien-Alexandr PLACE-DE STEFANOBELH-20Institut Sainte Union Dour
NCLThomas-Lucas WALLEZ-TERRIERBELH-18AR St Ghislain
NCLKiona-Fiona FINET-PUSCEDDUBELD-18Institut Saint-Stanislas Mons
NCLLucas-Attlio FABRION_GIACONIABELH-14AR Vauban Charleroi
NCLAli-Theo EL BAYYAD-DELENSBELH-14AR Vauban Charleroi
NCLSophie-Any GAILLET-BOCCHIOBELD-18Institut Saint-Joseph Saint-Ghislain
NCLEmilie-Livia DUBRUVILLE-MANGIONNEBELD-18Institut Saint-Joseph Saint-Ghislain
NCLLoubmila-Ines ARIB-DJEMALBELD-18Institut Sainte Union Dour
Top

Total

CC Land Dept Gn50
ERM/KMS15
11 BnGn14
4 Bn Gn12
AR Vauban Charleroi12
2 Cdo11
Institut Sainte Union Dour11
Md Bn 1/3 L10
4 Bn Log9
CC R&A9
Institut Saint-Joseph Saint-Ghislain8
Base Florennes7
Bn ISTAR7
CC Sp Dept Log7
CC V&C7
Indiv.7
29 Bn Log5
4 Gp CIS5
AR St Ghislain5
DG Com5
Institut Saint-Stanislas Mons5
BALISE 104
BPO4
St Luc Mons4
10 Gp CIS3
15 W Lu Tpt3
3 Para3
5 EMI3
CIBE sud3
Camp LAGLAND3
DGJM3
IRMEP - KMILO3
Lt Bn 12/13 Li3
Md Bn ChA3
SHAPE3
TrgC Para3
18 Bn Log2
2 W Tac2
ACOS IS2
ACOS O-T2
Base Beauvechain/ BKOKS2
Bn Aie2
CBOS Noord2
CC Land Dept Man2
CC Sp Dept Adm /CIS2
CID Mat2
JFC Brunsum2
KOL2
Kamp BEVERLO2
Md Bn 1C/1Gr2
1 W1
10 W Tac1
6 Gp CIS1
BEL PART BACA1
BELPART EUROCORPS1
Bn HK Def St QRE1
C.O.M.B.1
CASA-ERSO1
CC Air1
CC Infra Noord1
CC MED1
CE Cdo1
COMOPSLAND1
DisC WS1
H.O.C.1
HMRA1
LO Sport Oirschot1
MRCI1
MRMP1
Mil Prov Comdo Limburg1
NAVSUPPORT1
TROL1
hamok1
Total: 320