clublogo
index

Belgium 3 days - Day 1
Marche - en - Famenne 8.6.2019
Balise 10

Last updated: 10.06.2019 13:18:01Contact/Remarks: lucheunincxskynet.be HELGA Orienteering Software © Michael Hock

D-10 D10B D-12 D-14 D-20 DE D21 DB D35 D40 D45 D50 D55 D60 D65 D70 D75 H-10 H10B H-12 H-14 H-16 H-20 HE H21 HB H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H85 H90
Days 1 2 3
Total
 Splitsbrowser WinSplits Online

NCL niet geklasseerd   -- buiten wedstrijd   

D-10   length 2290m (6)

[H:]M:Smin/km
1.Janne HILLENBELOmega22:249'46"
2.Violette MAYERESBELHermathenae30:0213'06"+7:38
3.Naïs SILLIENBELC.O. Pégase32:1314'04"+9:49
4.Elin ZWIKKERNEDTROL37:4916'30"+15:25
5.Emma Johanne RYGHNORHeming Orientering37:5316'32"+15:29
6.Lio LINTENBELK.O.L.49:4721'44"+27:23
Top

D10B   length 2290m (6)

[H:]M:Smin/km
1.Karoline Marie RYGHNORHeming Orientering33:3514'39"
2.Isis DEMARTEAUNEDARGUS37:2616'20"+3:51
3.Mila VAN DE MOORTELBELOmega40:2017'36"+6:45
4.Valerie HUBERTNEDARGUS50:4222'08"+17:07
5.Jana BRIESBELK.O.L.52:2322'52"+18:48
6.Ninthe WOLLESBELhamok52:3622'58"+19:01
Top

D-12   length 3600m (10)

[H:]M:Smin/km
1.Elvire PIERLOTBELC.O. Liège30:198'25"
2.Laura MARTINFRAScapa Nancy34:079'28"+3:48
3.Louise MATTARTBELHermathenae35:549'58"+5:35
4.Kiara NIJSTBELOmega36:0410'01"+5:45
5.Anna Elisabeth RYGHNORHeming Orientering41:5611'38"+11:37
6.Kato HILLENBELOmega42:3611'49"+12:17
7.Maya DEMARTEAUNEDARGUS46:2312'53"+16:04
8.Fin MYLLEBELhamok58:1616'11"+27:57
9.Eloïse LOVENSBELC.O. Pégase1:04:2117'52"+34:02
10.Apolline CHARLIERFRAOSCM Charleville Mezières7:24:24123'26"+6:54:05
Top

D-14   length 4330m (6)

[H:]M:Smin/km
1.Marie GILLETBELC.O. Liège42:339'49"
2.Romane SENCEFRAVALMO54:0112'28"+11:28
3.Noor DE MITSBELTROL1:10:5416'22"+28:21
4.Marit ZWIKKERNEDTROL1:28:0020'19"+45:27
5.Fee MYLLEBELhamok1:30:0120'47"+47:28
NCLLéa INSTALLEBELHainaut O.C.
Top

D-20   length 6620m (1)

[H:]M:Smin/km
1.Louise CLAUDEPIERREFRAC.O.Colmar1:41:4115'21"
Top

DE   length 8320m (22)

[H:]M:Smin/km
1.Greet OEYENBELhamok1:02:527'33"
2.Kim GEYPENBELOmega1:05:107'49"+2:18
3.Margot RANOUXFRAFR Military Team1:08:108'11"+5:18
4.Fanny TILKINBELC.O. Liège1:09:178'19"+6:25
5.Claire ANTONYFRAFR Military Team1:10:238'27"+7:31
6.Béatrice DE LONGUEVILLEBELASUB1:12:528'45"+10:00
7.Linda SCHRADERNEDNL Military Team1:18:259'25"+15:33
8.Tjitske BREIMERNEDNL Military Team1:18:519'28"+15:59
9.Aurélie DESCHEPPERBELBE Military Team1:20:289'40"+17:36
10.Daria MOSKALENKOUKRC.O. Liège1:20:489'42"+17:56
11.Pernille GYLINGDENDK Military Team1:22:089'52"+19:16
12.Mijke MALLEKOOTENEDNL Military Team1:25:2110'15"+22:29
13.Victoria PICQUENDARFRAFR Military Team1:25:3810'17"+22:46
14.Silke VAN ROOYBELTROL1:27:4610'32"+24:54
15.Véronique DE BRIEYBELBE Military Team1:28:4910'40"+25:57
16.Marijke KLAASSENNEDNL Military Team1:28:5310'40"+26:01
17.Margaux AGIFRAFR Military Team1:32:3311'07"+29:41
18.Sophie CHRETIENBELBE Military Team1:34:2011'20"+31:28
19.Cécile MARCUZZIFRAC.O.Colmar1:38:2311'49"+35:31
20.Ellen LAPORTENEDNL Military Team1:40:0212'01"+37:10
21.Louise GAEDEDENDK Military Team1:51:5513'27"+49:03
22.Christel CRAVATTEBELBE Military Team2:04:2514'57"+1:01:33
Top

D21   length 7070m (8)

[H:]M:Smin/km
1.Elisabeth HENKESBELO.L.G. St. Vith ARDOC59:598'29"
2.Claire SANDEVOIRFRAASUB1:01:028'37"+1:03
3.Ariane BÄTTIGSUICA Rosé1:03:589'02"+3:59
4.Eva VAN BOVENNEDOlifant1:15:1510'38"+15:16
5.Vanessa VAN BREEDAMBELTROL1:23:2211'47"+23:23
6.Jolien VANDEBROEKBELhamok1:33:0513'09"+33:06
NCLKim TIREZBELC.O.Colmar
NCLAnnemieke BLOEMNEDOlifant
Top

DB   length 5530m (5)

[H:]M:Smin/km
1.Maike MULLENDERBELO.L.G. St. Vith ARDOC1:26:1715'36"
2.Stéphanie HENRYFRAC.O. Strasbourg Europe1:41:1118'17"+14:54
3.Wendy CAMPSTEYNBELhamok2:31:2427'22"+1:05:07
4.Judith LEYIMANGOYEGABC.O. Liège2:50:2830'49"+1:24:11
NCLLarissa VAN DER HOUWENNEDInd (NL)
Top

D35   length 6620m (6)

[H:]M:Smin/km
1.Ellen MOLSBELhamok1:09:2610'29"
2.Helena PLUYMERSBELTROL1:11:0610'44"+1:40
3.Ellen HOUBENBELhamok1:14:4811'17"+5:22
4.Leslie CRETTELSBELHermathenae1:21:1112'15"+11:45
5.Stephanie HEINFELDNERGERHansa Simmerath1:32:0013'53"+22:34
6.Tania HENDRICKXBELhamok1:44:0015'42"+34:34
Top

D40   length 6620m (11)

[H:]M:Smin/km
1.Aline HERMANSBELC.O. Liège52:437'57"
2.Marie DESRUMAUXFRAVALMO54:168'11"+1:33
3.Vinciane MULPASBELASUB58:198'48"+5:36
4.Elisabeth SCHUTJESBELhamok1:01:269'16"+8:43
5.Barbara HUGELSHOFERSUICA Rosé1:09:1210'27"+16:29
6.An FREDERICKXBELASUB1:15:4311'26"+23:00
7.Olga ZWIKKERNEDTROL1:22:1112'24"+29:28
8.Ellen BOURGONJONBELTROL1:24:3712'46"+31:54
9.Claire PRIOUFRAAS Quetigny1:49:3916'33"+56:56
10.Christelle DETHYBELHainaut O.C.1:56:2817'35"+1:03:45
NCLRachel WINTHAGENBELHermathenae
Top

D45   length 5530m (14)

[H:]M:Smin/km
1.Astrid KUPPERBELO.L.V. Eifel57:0710'19"
2.Gabriella ZÀMBÓHUNLuxembourg Orienteering Club57:1410'20"+0:07
3.Caroline MARGREVEBELO.L.G. St. Vith ARDOC58:3810'36"+1:31
4.Florence BASTINBELC.O. Liège1:00:4010'58"+3:33
5.Angelique DE GRANDEBELOmega1:05:0611'46"+7:59
6.Véronique GOIREBELHermathenae1:11:0812'51"+14:01
7.Els SPILLEBEENBELOmega1:11:4812'59"+14:41
8.Ursula WEYSUIOLG Goldau1:19:3514'23"+22:28
9.Elisabet WIRTZGERLuxembourg Orienteering Club1:26:1915'36"+29:12
10.Anne-Marie DELANGHEBELBE Military Team1:28:0415'55"+30:57
11.Karin DECLERCQBELhamok1:50:2119'57"+53:14
12.Nicole GOENEN - ARENSBELO.L.G. St. Vith ARDOC2:00:0721'43"+1:03:00
13.Geneviève MICHILSBELTROL2:41:2129'10"+1:44:14
NCLChristel POULAINBELC.O. Pégase
Top

D50   length 4970m (25)

[H:]M:Smin/km
1.Marie MORLONFRATalant Sport Orientation39:498'00"
2.Mietta GROENEVELDNEDThe Hague O runners53:2010'43"+13:31
3.Christine ANTOINEFRAOrientation Caennaise53:3510'46"+13:46
4.Godel ANNESUICA Rosé53:4310'48"+13:54
5.Marijs VANDEWEYERBELhamok54:2010'55"+14:31
6.Geneviève NYSBELHainaut O.C.56:5011'26"+17:01
7.Véronique MAKOVICKAFRAC.O.Colmar58:2411'45"+18:35
8.Masja VAN DE VENNEDKOVZ58:4711'49"+18:58
9.Lina JASULAITYTELTUOlifant59:1911'56"+19:30
10.Laurence AUGHUETBELASUB1:01:3212'22"+21:43
11.Almut KAMMHOLZGERKölner O Team1:05:1713'08"+25:28
12.Bernadette GOVAERTSBELASUB1:07:5213'39"+28:03
13.Marie-Agnès PIQUERAYBELHermathenae1:08:1313'43"+28:24
14.Sophie LOGÉFRATout Azimut Fameck1:12:1514'32"+32:26
15.Annick ROUSEREZBELASUB1:17:0715'30"+37:18
16.Nicole REVENCUBELASUB1:18:5315'52"+39:04
17.Martine HOEKSMANEDOlifant1:25:1517'09"+45:26
18.Iris KOSCHGEROLV Steinberg1:27:4117'38"+47:52
19.Cécile PEYRARDFRACOORE1:29:3318'01"+49:44
20.Carine LAMBEAUBELASUB1:39:3320'01"+59:44
21.An DUYCKBELASUB1:45:0221'08"+1:05:13
22.Anja POTVINBELC.O.Colmar1:46:1321'22"+1:06:24
23.Jenny BUELENSBELASUB1:48:5421'54"+1:09:05
NCLMarie COVIAUXFRAEpernay nature et sport
NCLChristel PAULFRAEpernay nature et sport
Top

D55   length 4330m (20)

[H:]M:Smin/km
1.Maria HENKESBELO.L.G. St. Vith ARDOC45:3310'31"
2.Leen WOUTERSBELOmega46:5610'50"+1:23
3.Hilde KROLSBELhamok48:4311'15"+3:10
4.Isabelle WACKFRAC.O.Colmar50:4311'42"+5:10
5.Alexandra BAESBELTROL53:1612'18"+7:43
6.Greta MOLSBELhamok56:4913'07"+11:16
7.Kirsten KÖNIGGEROLG Ortenau57:5713'23"+12:24
8.Kay SEWARDESPMalarruta1:01:4014'14"+16:07
9.Hedwige LEJEUNEBELC.O. Liège1:02:1714'23"+16:44
10.Patricia MARCHAL-PIRARDBELC.O. Liège1:03:2414'38"+17:51
11.Mia KINNAERBELOmega1:03:5614'45"+18:23
12.Hilde VERCAERENBELK.O.L.1:05:5015'12"+20:17
13.Marie Pierre COFFEFRAA.C. Beauchamp1:10:4816'21"+25:15
14.Evelyn BÜSCHEMANNGERO.L.G. St. Vith ARDOC1:13:0916'53"+27:36
15.Pascale FLAMIONBELHainaut O.C.1:13:3717'00"+28:04
16.Françoise RENARDBELC.O. Liège1:18:5518'13"+33:22
17.Ingelise BADENDENOK HTF1:23:4619'20"+38:13
18.Rosàrio MATIASPORLisboa OK1:34:5521'55"+49:22
19.Gudrun ZWICKEGERDJK VfL Willich2:26:1733'47"+1:40:44
20.Myriam BRUYNINCKXBELhamok6:34:2391'04"+5:48:50
Top

D60   length 4330m (10)

[H:]M:Smin/km
1.Bernadette VANDERMEULENBELC.O. Liège55:4312'52"
2.Maggie ROACHGBRLuxembourg Orienteering Club59:4913'48"+4:06
3.Julienne VANREUSELBELhamok1:01:0314'05"+5:20
4.Alexandra WANNERGEROLG Siegerland1:05:3015'07"+9:47
5.Lise NIELSENDENOK HTF1:10:1216'12"+14:29
6.Marie-Christine METTENBELK.O.L.1:22:4319'06"+27:00
7.Anita BAERTSBELBorasca1:26:2619'57"+30:43
8.Jeannie CROSSGBRAltaïr C.O.1:35:0621'57"+39:23
9.Noëlle CHOPRIXBELAltaïr C.O.1:45:5024'26"+50:07
NCLKatie HILLGBRThames valley O.C.
Top

D65   length 3330m (13)

[H:]M:Smin/km
1.Lisette EYKMANSBELK.O.L.42:3312'46"
2.Odette MORETBELK.O.L.45:3713'41"+3:04
3.Elisabeth VLIEGENBELN.S.V. Amel46:2113'55"+3:48
4.Annick LECOYERFRAVervins Orientation52:4615'50"+10:13
5.Lily-Anne COLEBELTROL54:5016'27"+12:17
6.Viera FIALOVASVKN.S.V. Amel55:5216'46"+13:19
7.Agnès PONCELETBELC.O. Liège57:5417'23"+15:21
8.Jacqueline MOREAU-SCUVEEBELC.O. Liège1:02:5818'54"+20:25
9.Jane LEGROSCOLLARDBELTROL1:08:4220'37"+26:09
10.Ariane TESSIERFRAUnion sportive Melunaise1:18:0423'26"+35:31
11.Nelly FOCKEDEYBELAltaïr C.O.1:28:4926'40"+46:16
12.Lieve FEYSBELOmega1:29:4426'56"+47:11
NCLMarie-Jeanne ARSACBELAltaïr C.O.
Top

D70   length 3330m (10)

[H:]M:Smin/km
1.Monique DEFFENSEBELC.O. Pégase40:2012'06"
2.Marie - Reine OUDINFRAC.O.Colmar46:5714'05"+6:37
3.Christa ZWIKKERNEDTROL55:5416'47"+15:34
4.Françoise FRANTZFRAQuimper Orientation56:4417'02"+16:24
5.Françoise CHATELAIN-NANOUXBELHermathenae58:0317'25"+17:43
6.Danielle NOLENSBELhamok1:05:1719'36"+24:57
7.Nicole BLASCOFRAClub Athletique de Condat1:07:4320'20"+27:23
8.Edith BRANDSUIOLG Bern1:08:3120'34"+28:11
9.Nicole BASTIEN - FATHFRAScapa Nancy2:11:0039'20"+1:30:40
NCLMartine ROBERTFRAVesoul Haute-Saône Orientation
Top

D75   length 3330m (3)

[H:]M:Smin/km
1.Marianne LYKKINGDENOK73 Gladsaxe50:1815'06"
2.Erica HUGGLERSUIOLG Stäfa57:4217'19"+7:24
3.Manon RENNOTTE-CHAUVEHEIDBELHermathenae1:13:5722'12"+23:39
Top

H-10   length 2290m (8)

[H:]M:Smin/km
1.Nathan JANSENBELOmega22:109'40"
2.Louis BASTINBELO.L.G. St. Vith ARDOC29:1312'45"+7:03
3.Viek DE MITSBELTROL36:0815'46"+13:58
4.Ruben SEBABELC.O. Liège43:2218'56"+21:12
5.Thor WOLLESBELhamok45:1419'45"+23:04
6.Senne LINTENBELK.O.L.49:2521'34"+27:15
7.Hugo SILLIENBELC.O. Pégase1:06:0828'52"+43:58
NCLMatthias WIRTZGERLuxembourg Orienteering Club
Top

H10B   length 2290m (9)

[H:]M:Smin/km
1.Kobe DEFERMBELhamok25:1010'59"
2.Philip HUBERTNEDARGUS25:1311'00"+0:03
3.Jens DEFERMBELhamok32:0213'59"+6:52
4.Félix GILLETBELC.O. Liège32:3514'13"+7:25
Tom MAYERESBELHermathenae32:3514'13"+7:25
6.Mats VAN DE MOORTELBELOmega35:5315'40"+10:43
7.Enzo CHARLIERFRAOSCM Charleville Mezières39:2617'13"+14:16
8.Roan WEERTSBELhamok40:1417'34"+15:04
9.Bram BRIESBELK.O.L.52:1422'48"+27:04
Top

H-12   length 3600m (9)

[H:]M:Smin/km
1.Odin GROENEVELDNEDThe Hague O runners34:369'36"
2.Thomas JANSENBELOmega37:5610'32"+3:20
3.Jakob WIRTZGERLuxembourg Orienteering Club42:5411'55"+8:18
4.Victor BROUWIERBELHermathenae43:4312'08"+9:07
5.Regis VANSCHUYTBROECKBELC.O. Pégase49:5613'52"+15:20
6.Thor DE MITSBELTROL50:5914'09"+16:23
7.Bob DE CLEENEBELTROL1:01:1717'01"+26:41
8.Ethan MOLLEFRARaid Orientation Paris1:12:4920'13"+38:13
NCLNathan SILLIENBELC.O. Pégase
Top

H-14   length 5530m (8)

[H:]M:Smin/km
1.Celian BLONDEAUFRASports Orientation Lunéville50:319'08"
2.Arnaud MAZYBELC.O. Liège53:569'45"+3:25
3.Mathis BROUWIERBELHermathenae56:4510'15"+6:14
4.Florentin LOVENSBELC.O. Pégase1:00:0010'50"+9:29
5.Loris WEYSUIOLG Goldau1:11:3212'56"+21:01
6.Paul WIRTZGERLuxembourg Orienteering Club1:30:1016'18"+39:39
7.Hugo MOLLEFRARaid Orientation Paris1:46:2519'14"+55:54
NCLGauthier SILLIENBELC.O. Pégase
Top

H-16   length 7070m (3)

[H:]M:Smin/km
1.Mathias INSTALLEBELHainaut O.C.1:03:058'55"
2.Timon WEYSUIOLG Goldau1:24:1811'55"+21:13
3.Wolf DE MITSBELTROL1:29:5512'43"+26:50
Top

H-20   length 9130m (1)

[H:]M:Smin/km
1.Arnaud WACKFRAC.O.Colmar1:19:428'43"
Top

HE   length 10720m (45)

[H:]M:Smin/km
1.Tristan BLOEMENBELC.O. Liège59:195'31"
2.Benjamin ANCIAUXBELBE Military Team1:00:395'39"+1:20
3.Joost TALLOENBELOmega1:00:435'39"+1:24
4.Geert SIMKENSBELBE Military Team1:02:185'48"+2:59
5.Nicolas GIRESFRAFR Military Team1:03:585'58"+4:39
6.Tomy JANSSENSBELBE Military Team1:04:165'59"+4:57
7.Gilles DE NEYERBELASUB1:04:175'59"+4:58
8.Michel BASTINBELO.L.G. St. Vith ARDOC1:05:336'06"+6:14
Wouter LEEUWSBELOmega1:05:336'06"+6:14
10.Jeroen HOEKX DOMABELhamok1:06:186'11"+6:59
Thomas VAN DER KLEIJBELhamok1:06:186'11"+6:59
12.Evert LEEUWSBELOmega1:07:196'16"+8:00
13.Lionel MELINARDFRAFR Military Team1:08:046'20"+8:45
14.Igor DANIELFRAFR Military Team1:08:576'25"+9:38
15.Corentin TONNEAUBELO.L.V. Eifel1:08:596'26"+9:40
16.Dries VAN DER KLEIJBELhamok1:09:136'27"+9:54
17.Serge DUSZABELBE Military Team1:13:086'49"+13:49
18.Romain PACHERFRAFR Military Team1:16:267'07"+17:07
19.Remco HEREIJGERSNEDNL Military Team1:16:347'08"+17:15
20.Maxime LAVALBELBE Military Team1:17:107'11"+17:51
21.Paul Louis BUYTENSFRAFR Military Team1:18:197'18"+19:00
22.Jo LINTENBELBE Military Team1:18:417'20"+19:22
23.Sam DEFERMBELhamok1:18:597'22"+19:40
24.Marco SMULDERSNEDNL Military Team1:19:347'25"+20:15
25.Michaël CAMPIONEBELBE Military Team1:20:337'30"+21:14
26.Michel VAN DONGENNEDNL Military Team1:22:287'41"+23:09
27.Jes Mose JENSENDENDK Military Team1:22:297'41"+23:10
28.Jeroen VAN DER KLEIJBELhamok1:22:427'42"+23:23
29.Nicolas SPILIERSBELAltaïr C.O.1:22:477'43"+23:28
30.Oleksandr RYBAKOVUKRLuxembourg Orienteering Club1:22:527'43"+23:33
31.Sebastien GROSDENTBELBE Military Team1:23:287'47"+24:09
32.Andreas MIKKELSENDENDK Military Team1:23:587'49"+24:39
33.Toon MELISBELhamok1:24:387'53"+25:19
34.Jeppe ANDERSENDENDK Military Team1:25:588'01"+26:39
35.Thomas BREDOBELO.L.V. Eifel1:26:288'03"+27:09
36.Sylvain STERCKXBELBE Military Team1:32:198'36"+33:00
37.Roelof POSTHOUWERNEDNL Military Team1:33:218'42"+34:02
38.Pim VAN DEN NOUWELANTNEDNL Military Team1:36:048'57"+36:45
39.Nicolas PEERENBOOMSBELBE Military Team1:39:209'15"+40:01
40.Philippe CREFCOEURBELAltaïr C.O.1:39:339'17"+40:14
41.Stephane WILLEMSENSBELHermathenae1:39:359'17"+40:16
42.Daniel STEIGERGERHansa Simmerath1:42:119'31"+42:52
43.Kai RÜCKERGERCTG Koblenz1:47:029'59"+47:43
NCLJeremy GENARBELTROL
NCLRodolphe GENITONIFRAFR Military Team
Top

H21   length 10240m (12)

[H:]M:Smin/km
1.Sven WEYSUIOLG Goldau1:05:126'22"
2.Florin WEYSUIOLG Goldau1:15:347'22"+10:22
3.Xavier WACKFRAC.O.Colmar1:17:137'32"+12:01
4.Winston FRANSSENBELTROL1:17:337'34"+12:21
5.John WILHELMSFINASUB1:17:437'35"+12:31
6.Dieter COENBELTROL1:33:069'05"+27:54
7.Tom GEYPENBELOmega1:49:1110'39"+43:59
8.Daniel SANCHEZ GARRIDOESPKölner O Team1:53:0211'02"+47:50
9.Winand BERNAERSBELK.O.L.2:00:4211'47"+55:30
10.Rychon VAN PUTTENBELhamok2:02:1211'56"+57:00
11.Francis ROULYBELHainaut O.C.2:09:1712'37"+1:04:05
12.Robert HEMBROWAUSLuxembourg Orienteering Club2:28:0714'27"+1:22:55
Top

HB   length 6970m (9)

[H:]M:Smin/km
1.Stephane HENRYFRAC.O. Strasbourg Europe1:05:349'24"
2.Tino NIJSTBELOmega1:06:139'30"+0:39
3.Ivan BATCHEVNEDKOVZ1:08:519'52"+3:17
4.Stefan RELLSTABSUICA Rosé1:09:389'59"+4:04
5.Raphael WILLEMSENSBELHermathenae1:28:4612'44"+23:12
6.Konstantin WEDEKINDGERO.L.G. St. Vith ARDOC1:31:4113'09"+26:07
7.Mike BRULSBELO.L.G. St. Vith ARDOC1:54:5616'29"+49:22
8.Marc WAGENAARNEDOlifant2:13:1419'06"+1:07:40
NCLPhilippe VANSCHUYTBROECKBELC.O. Pégase
Top

H35   length 9130m (11)

[H:]M:Smin/km
1.Bert MARIENBELK.O.L.1:09:597'39"
2.Romain LAGNYFRATous Azimuts Douai1:13:138'01"+3:14
3.Koen WILSSENSBELTROL1:17:128'27"+7:13
4.Tarmo KUUBESTASUB1:17:278'28"+7:28
5.Vladan VUJAKLIJASRBASUB1:25:219'20"+15:22
6.Wim BRIESBELK.O.L.1:31:3510'01"+21:36
7.Ronald SOMERSNEDK.O.L.1:37:3510'41"+27:36
8.Sébastien FRANCQBELC.O. Liège1:44:3111'26"+34:32
9.Io Pan WONGHKGYouth Advance Orienteering club1:57:4012'53"+47:41
10.Luis MARTINEZESPStart-O2:30:4116'30"+1:20:42
11.Damien RIGABELC.O. Liège2:46:0918'11"+1:36:10
Top

H40   length 8320m (16)

[H:]M:Smin/km
1.Alain MAZYBELC.O. Liège58:427'03"
2.Karl Even RYGHNORHeming Orientering58:527'04"+0:10
3.Kim JANSENBELOmega1:02:407'31"+3:58
4.Quentin GILLETBELC.O. Liège1:07:258'06"+8:43
5.Christopher SCOTTGBRLuxembourg Orienteering Club1:08:238'13"+9:41
6.Mickaël MOLLEFRARaid Orientation Paris1:09:238'20"+10:41
7.Jean - Luc LEGALLAISFRAC.O.Colmar1:13:488'52"+15:06
8.Vincent SILLIENBELC.O. Pégase1:15:239'03"+16:41
9.Stefaan SCHUTJESBELhamok1:16:449'13"+18:02
10.Kristof WOLLESBELhamok1:19:199'31"+20:37
11.Patrick MAYERESBELHermathenae1:21:369'48"+22:54
12.Pascal MYLLEBELhamok1:22:349'55"+23:52
13.Michaël BROUWIERBELHermathenae1:24:4010'10"+25:58
14.Jürgen LOOBELO.L.G. St. Vith ARDOC1:26:4910'26"+28:07
15.Michel SEPULCHREBELO.L.G. St. Vith ARDOC1:30:3310'53"+31:51
16.Cédric INSTALLEBELHainaut O.C.1:53:1813'37"+54:36
Top

H45   length 8060m (21)

[H:]M:Smin/km
1.Tiziano BOIANISUIO-92 Piano di Magadino51:196'22"
2.Roel VAN DE MOORTELBELOmega1:00:457'32"+9:26
3.Olivier CHATTLAINBELO.L.G. St. Vith ARDOC1:03:037'49"+11:44
4.David DELOCHEFRAAS Quetigny1:08:318'30"+17:12
5.Patrick HOCKBELO.L.G. St. Vith ARDOC1:11:318'52"+20:12
6.Michael HOCK DOMABELO.L.G. St. Vith ARDOC1:14:279'14"+23:08
7.Kurt SMETBELTROL1:14:329'14"+23:13
8.Guido LENGESBELN.S.V. Amel1:15:419'23"+24:22
9.Christophe BARBIERBELHermathenae1:16:149'27"+24:55
10.Christian GILLETBELASUB1:16:409'30"+25:21
11.Eric MATTARTBELHermathenae1:16:559'32"+25:36
12.Roel SMOLDERSBELK.O.L.1:20:299'59"+29:10
13.Pierre CIPARISSEBELC.O. Pégase1:22:0910'11"+30:50
14.Yves DE MITSBELTROL1:26:3610'44"+35:17
15.Pascal DAHINFRACRCO1:26:4010'45"+35:21
16.Jur RINGERSNEDhamok1:43:0612'47"+51:47
17.Eelco MULLERNEDKOVZ1:55:0514'16"+1:03:46
18.Christophe JACOTOTFRAAS Quetigny1:58:1914'40"+1:07:00
19.Julius GARRAYBELC.O. Liège2:02:1315'09"+1:10:54
20.Martell DEMARTEAUNEDARGUS2:12:1816'24"+1:20:59
--Christophe AMERIJCKX DOMABELASUB55:366'53"+4:17
Top

H50   length 6970m (34)

[H:]M:Smin/km
1.Robert THEISSBELN.S.V. Amel43:506'17"
2.Wim VERVOORTBELTROL46:466'42"+2:56
3.Guy TIREZBELC.O.Colmar51:167'21"+7:26
4.Pierre-Emmanuel DEMEUSEBELC.O. Liège52:117'29"+8:21
5.Stephan VISBELC.O. Liège52:157'29"+8:25
6.Martin NOLTEGERO.L.V. Eifel54:207'47"+10:30
7.Martin SCHAFFNERSUISPOBO54:537'52"+11:03
8.Frank VANSPAUWENBELHermathenae55:447'59"+11:54
9.Serge BAERTBELN.S.V. Amel57:578'18"+14:07
10.Klaus HELFRICHGEROLV Steinberg58:568'27"+15:06
11.Olaf BINSCHNEDThe Hague O runners59:258'31"+15:35
12.Christian KOSCHGEROLV Steinberg59:388'33"+15:48
13.Laurent LAINÉFRAFR Military Team1:00:188'39"+16:28
14.Jonas WOLFFFINLuxembourg Orienteering Club1:01:128'46"+17:22
15.Marc DEPAUEBELSUD O LUX1:01:498'52"+17:59
16.Robert LOGÉFRATout Azimut Fameck1:02:378'59"+18:47
17.Pascal MARTINFRAScapa Nancy1:03:429'08"+19:52
18.Jean Claude MARIONSUICA Rosé1:05:279'23"+21:37
19.Richard ROBINSONBELASUB1:13:0310'28"+29:13
20.Michael MARGOLINGERKölner O Team1:14:0610'37"+30:16
21.Thomas WEYSUIOLG Goldau1:15:3710'50"+31:47
22.Patrick KORSTJENSBELK.O.L.1:15:4910'52"+31:59
23.Antoine PAULFRAEpernay nature et sport1:18:3911'17"+34:49
24.Espen Fyhn NILSENNORStavanger Orienteringsklubb1:19:1211'21"+35:22
25.Pim VAN DER WIJKNEDOlifant1:20:2911'32"+36:39
26.Jean Marc PEYRARDFRACOORE1:22:0511'46"+38:15
27.Lars Tykaer JENSENDENOK HTF1:22:4111'51"+38:51
28.Frédéric ROBINETBELIndividual (BE)1:22:5511'53"+39:05
29.Arne BERTELSENDENOK HTF1:25:0912'12"+41:19
30.Fabien SCORNICIELBELC.O. Militaire Belge1:41:5114'36"+58:01
31.Geert DEBYSERBELOmega2:12:3319'01"+1:28:43
32.Etienne BENEDETTIFRAEpernay nature et sport2:25:3120'52"+1:41:41
NCLAndreas MALTIGGERDJK Adler 07 Bottrop
NCLStefano BOVERIITAPunto Nord
Top

H55   length 6070m (35)

[H:]M:Smin/km
1.Marc MEEUWSSENBELTROL41:256'49"
2.Dirk HARTMANNGERO.L.G. St. Vith ARDOC44:087'16"+2:43
3.Luc MELISBELhamok44:307'19"+3:05
4.Bart VAN DE MOORTELBELOmega47:067'45"+5:41
5.Patrick MOSSOUXBELC.O. Pégase47:127'46"+5:47
6.Jean Philippe LOVENSBELC.O. Pégase49:078'05"+7:42
7.Didier GROSHENSFRAFR Military Team49:408'10"+8:15
8.Denis CUCHESUICA Rosé50:488'22"+9:23
9.Benoit SANDEVOIRFRAOrientation Caennaise52:148'36"+10:49
10.Konstantin SMIRNOVFRAVALMO52:208'37"+10:55
11.Philippe TAELEMANSBELASUB53:008'43"+11:35
12.Nikolaj WANNERGEROLG Siegerland53:598'53"+12:34
13.Freddy HENKESBELO.L.G. St. Vith ARDOC54:248'57"+12:59
14.Eric VANDEBROEKBELhamok55:139'05"+13:48
15.Rudi AERTSBELOmega55:359'09"+14:10
16.Eddy WINTERSBELhamok55:439'10"+14:18
17.Pierre TERZIFRAAS Quetigny55:459'11"+14:20
18.Werner HOFFMANNBELO.L.G. St. Vith ARDOC55:569'12"+14:31
19.Steven JOCHEMSNEDKOVZ56:359'19"+15:10
20.Stefan KÖNIGGEROLG Ortenau57:419'30"+16:16
21.Steffen LANGEGERDJK Adler 07 Bottrop58:569'42"+17:31
22.Jan THEYSBELOmega1:01:3110'08"+20:06
23.Frank WEYLERBELTROL1:05:4910'50"+24:24
24.Eric YERNAUXBELIndividual (BE)1:18:1612'53"+36:51
25.Ivan HEYNINCKBELhamok1:20:1713'13"+38:52
26.Gerhard GARBASGERTurnvereinigung Oberbexbach 1894e.v.1:22:0613'31"+40:41
27.Pascal LEGEREFRAVALMO1:24:2613'54"+43:01
28.Didier DARIMONTBELASUB1:26:2014'13"+44:55
29.Eric NOBELSBELC.O. Militaire Belge1:29:2514'43"+48:00
30.Jean-Marc HURDEBISEBELC.O. Liège1:30:3414'55"+49:09
31.Daniel COFFEFRAA.C. Beauchamp1:38:3316'14"+57:08
32.Jacques FLORINBELC.O. Liège1:42:4316'55"+1:01:18
33.John ROWEIRLFingal Orienteers1:57:0219'16"+1:15:37
NCLWiet LAENENBELTROL
NCLErik VAN DYCKBELTROL
Top

H60   length 5620m (27)

[H:]M:Smin/km
1.Jean François MORLONFRATalant Sport Orientation44:588'00"
2.Joël POULAINFRAASUB45:238'04"+0:25
3.Paul ALLEFRAScapa Nancy49:048'43"+4:06
4.David SEWARDESPMalarruta49:068'44"+4:08
5.André PIERLOTBELC.O. Liège49:168'45"+4:18
6.Roger BOCKXBELK.O.L.50:599'04"+6:01
7.Jackie VANDIJCKBELK.O.L.51:069'05"+6:08
8.Uwe KRAUSBAUERGERO.L.G. St. Vith ARDOC53:029'26"+8:04
9.Bertrand VUILLAUMEFRAVallée de l' Ouche Orientation55:479'55"+10:49
10.Wim HOEKXBELhamok56:2610'02"+11:28
11.Herman JANSSENBELTROL56:3410'03"+11:36
12.Etienne DE WITBELK.O.L.57:4710'16"+12:49
13.Julien VAN BOSCHBELTROL1:01:2410'55"+16:26
14.Philippe CLAPUYTBELASUB1:02:4211'09"+17:44
15.Michael ZWICKEGERDJK VfL Willich1:06:2411'48"+21:26
16.David ROACHGBRLuxembourg Orienteering Club1:06:5511'54"+21:57
17.Albert VAN CANEGHEM DOMABELK.O.L.1:07:0211'55"+22:04
18.Bruno VANDERMEULENBELC.O. Liège1:07:3812'02"+22:40
19.Anne HEIKOOPNEDNL Military Team1:08:3212'11"+23:34
20.Johan CLAESBELhamok1:09:3012'21"+24:32
21.Michael MERRITTGBRSouthdowns Orienteers1:14:0413'10"+29:06
22.Alan CROSSGBRAltaïr C.O.1:18:1713'55"+33:19
23.Colin HOLCOMBEGBRBAOC1:22:3214'41"+37:34
24.Xavier MORISBELC.O. Pégase1:22:4014'42"+37:42
25.Jacques HOFMANSBELASUB1:34:4216'51"+49:44
26.Etienne VANDEGHINSTEBELAltaïr C.O.1:36:0717'06"+51:09
NCLEddie GEYPENBELK.O.L.
Top

H65   length 4560m (38)

[H:]M:Smin/km
1.Alain JUANSUIANCO34:057'28"
2.Servais HICKBELC.O. Liège39:358'40"+5:30
3.Andre AERTSBELhamok40:348'53"+6:29
4.Jean-Marie FATHFRAScapa Nancy40:398'54"+6:34
5.Manuel DIASPORLisboa OK41:149'02"+7:09
6.Klaus HELDBELO.L.V. Eifel41:289'05"+7:23
7.Philippe HECQBELHainaut O.C.44:389'47"+10:33
8.Jacques SILVESTREBELC.O. Liège45:309'58"+11:25
9.Helmut WOLLGARTENGERHansa Simmerath45:349'59"+11:29
10.Ivo TIMMERMANSBELK.O.L.45:5710'04"+11:52
11.Jean BREDOBELO.L.V. Eifel46:4710'15"+12:42
12.Heinrich GÖTTEGEROLF Mainz49:3110'51"+15:26
13.Rudy CANTREBELK.O.L.50:2811'04"+16:23
14.Jean-Pierre KELLENSBELK.O.L.50:5311'09"+16:48
15.Ludwig KAUTBELO.L.G. St. Vith ARDOC53:2311'42"+19:18
16.Dominique SCHUTJESBELhamok55:0812'05"+21:03
17.Willy LAMONBELAltaïr C.O.55:5712'16"+21:52
18.Libor MAKOVICKAFRAC.O.Colmar56:2312'21"+22:18
19.Juliaan LINTENBELK.O.L.57:4012'38"+23:35
20.Eric HULLYBELAltaïr C.O.57:5212'41"+23:47
21.Hermann WOLLGARTENGERHansa Simmerath57:5712'42"+23:52
22.Jean-Claude DUPONTBELC.O. Liège58:0312'43"+23:58
23.Kieran DEVINEGBRBAOC58:3412'50"+24:29
24.Tommy BURKEIRLFingal Orienteers1:00:3513'17"+26:30
25.Marc CEULEMANSBELTROL1:01:1813'26"+27:13
26.Roger HENROTTAYBELC.O. Liège1:02:2713'41"+28:22
27.Anton BUYTAERTBELOmega1:03:1813'52"+29:13
28.Ernest PELTIERBELO.L.V. Eifel1:04:3514'09"+30:30
29.Bernard OUDINFRAC.O.Colmar1:04:5214'13"+30:47
30.Bernard DARGENTONFRAC.O. Tours SUD1:06:3814'36"+32:33
31.Guido CEUNENBELhamok1:07:2214'46"+33:17
32.Robert SCUVEEBELC.O. Liège1:08:1514'58"+34:10
33.Peter HILLGBRThames valley O.C.1:12:2515'52"+38:20
34.André MERTZFRAC.O.Colmar1:15:0516'27"+41:00
35.Régis LECOYERFRAVervins Orientation1:19:4817'30"+45:43
36.Jef VANHOUTBELK.O.L.1:24:5318'36"+50:48
37.Eddie DE KERFNEDTROL1:34:3720'44"+1:00:32
NCLClaude LEMASSONBELC.O. Pégase
Top

H70   length 3330m (26)

[H:]M:Smin/km
1.Etienne BOUSSERFRACSAG Metz26:508'03"
2.Freddy SILLIENBELC.O. Pégase30:179'05"+3:27
3.Guy TAILLANDIERFRAOSCM Charleville Mezières32:479'50"+5:57
4.Hans Rudolf BRANDSUIOLG Bern33:079'56"+6:17
5.Christian KRINGSBELO.L.G. St. Vith ARDOC33:3810'06"+6:48
6.Frans WENSBELTROL36:1710'53"+9:27
7.Daniel TESSIERFRAUnion sportive Melunaise37:0311'07"+10:13
8.Christian ROBERTFRAVesoul Haute-Saône Orientation42:3112'46"+15:41
9.Christian VUILLETFRAADOC43:2913'03"+16:39
10.Georges VONCKBELTROL43:4013'06"+16:50
11.Eddie DESMEDTBELTROL44:0513'14"+17:15
12.Jos THYSBELhamok44:2513'20"+17:35
13.Georges TIMMERMANSBELK.O.L.45:1613'35"+18:26
14.Dirk ZWIKKERNEDTROL47:0914'09"+20:19
15.Vic VANDERSTRAETENBELhamok48:2814'33"+21:38
16.Jacques FLAMENTBELASUB55:0916'33"+28:19
17.Ruud SCHONEWILLENEDBorasca56:0716'51"+29:17
18.Stephane DMYTERKOBELHermathenae58:2517'32"+31:35
19.Serge DERYBELO.L.V. Eifel58:3217'34"+31:42
20.Jos HOUBENBELK.O.L.58:3817'36"+31:48
21.Michel POULAINBELC.O. Pégase1:05:0719'33"+38:17
22.Guy CHATELAINBELHermathenae1:06:0919'51"+39:19
23.Jean BAISIPONTBELC.O. Liège1:10:4921'15"+43:59
24.Jean-Marie LEGROSBELC.O. Liège1:21:3824'30"+54:48
25.Maurice SEBABELC.O. Liège1:36:1928'55"+1:09:29
NCLMichael WHITEGBRMole Valley O.C.
Top

H75   length 3330m (10)

[H:]M:Smin/km
1.Kurt HUBERSUISPOBO40:4212'13"
2.Phil MELLEBEEKBELhamok42:1712'41"+1:35
3.Knud LYKKINGDENOK73 Gladsaxe45:2313'37"+4:41
4.Gerrit KRAUSEGERSV bayer Wuppertal49:1414'47"+8:32
5.Chris NEYENSBELK.O.L.49:5114'58"+9:09
6.Serge BLASCOFRAClub Athletique de Condat52:4115'49"+11:59
7.Georges RENNOTTEBELHermathenae53:2516'02"+12:43
8.Hans Peter MINGERSGERHansa Simmerath56:0716'51"+15:25
9.Jean-Pierre VAN DER CRUYSBELASUB1:14:1422'17"+33:32
10.Bert GEUDENSBELK.O.L.1:17:0123'07"+36:19
Top

H80   length 3330m (8)

[H:]M:Smin/km
1.Michel OOMSBELOmega45:0513'32"
2.Abdelkader KENANEFRASAV Verdunois49:3114'52"+4:26
3.Frans VAN DE MOORTELBELOmega54:2016'18"+9:15
4.Lucien TONNEAUBELO.L.V. Eifel1:03:4719'09"+18:42
5.Klaus HUGGLERSUIOLG Stäfa1:04:4419'26"+19:39
6.Henri VANDENBERKBELK.O.L.1:06:1619'53"+21:11
7.Régis ANTOINEFRAC.O. Montceau Morvan1:08:1920'30"+23:14
8.Bonaventure CLOOSTERMANSBELhamok1:15:5022'46"+30:45
Top

H85   length 3330m (1)

[H:]M:Smin/km
NCLKarl MOLSGEROmega
Top

H90   length 3330m (1)

[H:]M:Smin/km
1.Adolf KEMPFSUIKTV Altdorf1:24:1225'17"
Top

Total

hamok45
C.O. Liège36
TROL36
K.O.L.29
Omega28
ASUB25
Hermathenae21
O.L.G. St. Vith ARDOC21
C.O. Pégase18
BE Military Team15
C.O.Colmar14
FR Military Team12
Luxembourg Orienteering Club11
NL Military Team11
Altaïr C.O.10
O.L.V. Eifel9
Hainaut O.C.8
CA Rosé6
OLG Goldau6
Olifant6
ARGUS5
DK Military Team5
Hansa Simmerath5
N.S.V. Amel5
Scapa Nancy5
AS Quetigny4
Epernay nature et sport4
Heming Orientering4
KOVZ4
OK HTF4
VALMO4
Kölner O Team3
OLV Steinberg3
OSCM Charleville Mezières3
Raid Orientation Paris3
The Hague O runners3
A.C. Beauchamp2
BAOC2
Borasca2
C.O. Militaire Belge2
C.O. Strasbourg Europe2
COORE2
Club Athletique de Condat2
DJK Adler 07 Bottrop2
DJK VfL Willich2
Fingal Orienteers2
Individual (BE)2
Lisboa OK2
Malarruta2
OK73 Gladsaxe2
OLG Bern2
OLG Ortenau2
OLG Siegerland2
OLG Stäfa2
Orientation Caennaise2
SPOBO2
Talant Sport Orientation2
Thames valley O.C.2
Tout Azimut Fameck2
Union sportive Melunaise2
Vervins Orientation2
Vesoul Haute-Saône Orientation2
ADOC1
ANCO1
C.O. Montceau Morvan1
C.O. Tours SUD1
CRCO1
CSAG Metz1
CTG Koblenz1
Ind (NL)1
KTV Altdorf1
Mole Valley O.C.1
O-92 Piano di Magadino1
OLF Mainz1
Punto Nord1
Quimper Orientation1
SAV Verdunois1
SUD O LUX1
SV bayer Wuppertal1
Southdowns Orienteers1
Sports Orientation Lunéville1
Start-O1
Stavanger Orienteringsklubb1
Tous Azimuts Douai1
Turnvereinigung Oberbexbach 1894e.v.1
Vallée de l' Ouche Orientation1
Youth Advance Orienteering club1
Total: 508