clublogo
index

Sylvester 2019 - Dag 1
Hoge Mouw 26.12.2019
TROL

Last updated: 31.12.2019 14:08:43Contact/Remarks: info@sylvester5.be HELGA Orienteering Software © Michael Hock

Kinder-O D-10 D10B D-12 D-14 D-16 D-18 DE D21 DB D35 D40 D45 D50 D55 D60 D65 D70 H-10 H10B H-12 H-14 H-16 H-18 H-20 HE H21 HB H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 SE LE SD LD
Days 1 2 3 4 5 ALL
Total
 Splitsbrowser WinSplits Online

NCL niet geklasseerd   DNS niet gestart   NT zonder tijd   -- buiten wedstrijd   

Kinder-O   length 200m (13)

points[H:]M:Smin/km
NTAmrita VINAYAKGEROLG Breitsee0
NTBea BAKELANTS-SPIESSENSBELhamok0
NTCharlotte ROGGEBELTROL0
NTElodie VAN DER KLEIJBELhamok0
NTJakob VAN DER KLEIJBELhamok0
NTJames ROGGEBELTROL0
NTJonne VERHEYENBELTROL0
NTLily VAN DE MOORTELBELOmega0
NTLisa BENINIBELOmega0
NTLoe VERHEYENBELTROL0
NTMarie BAKELANTSBELK.O.L.0
NTMats VAN DE MOORTELBELOmega0
NTNikolas BOSISIOSLOOK Bovec0
Top

D-10   length 2500m (3)

points[H:]M:Smin/km
1.Elin ZWIKKERNEDTROL100030:4012'15"
2.Mila VAN DE MOORTELBELOmega69044:2817'47"+13:48
DNSMey ZAHNDSUIOLG Thun
Top

D10B   length 2500m (2)

points[H:]M:Smin/km
1.Ninthe WOLLESBELhamok100035:5214'20"
2.Rosie VAN PUYMBROECKBELOmega77346:2518'34"+10:33
Top

D-12   length 2900m (6)

points[H:]M:Smin/km
1.Jeanne RENARDBELhamok100035:3712'16"
2.Jeanne VAN PUYMBROECKBELOmega99035:5812'24"+0:21
3.Frida HOPENORModum OL72848:5516'52"+13:18
4.Fin MYLLEBELhamok71549:5017'11"+14:13
5.Viktoriya VALYAVKASVKCardinal4501:19:0827'17"+43:31
DNSLouise MATTARTBELHermathenae
Top

D-14   length 4000m (10)

points[H:]M:Smin/km
1.Sarah ROOMANBELTROL100033:418'25"
2.Sofie BOSMANSBELOmega91236:559'13"+3:14
3.Maya RENARDBELhamok86339:039'45"+5:22
4.Feike KERCKHOFSBELOmega72146:4411'41"+13:03
5.Lorena HOSNERSUIOLregioolten70547:4611'56"+14:05
6.Mette TIESTERSBELOmega65651:2312'50"+17:42
7.Hanne TIESTERSBELOmega64152:3413'08"+18:53
8.Fee MYLLEBELhamok61354:5613'44"+21:15
9.Noor DE MITSBELTROL57458:3814'39"+24:57
10.Marit ZWIKKERNEDTROL5421:02:1215'33"+28:31
Top

D-16   length 4000m (7)

points[H:]M:Smin/km
1.Jil MYLLEBELhamok100038:459'41"
2.Lotte VERHAEGENBELOmega93341:3210'22"+2:47
3.Mona INGRISANISUIOLregioolten90442:5210'42"+4:07
4.Lotte TIESTERSBELOmega81247:4311'55"+8:58
5.Tille DE SMULBELOmega74551:5912'59"+13:14
DNSChiara PFROMMGERWOLF Haltern
DNSLisa HARMSGERWOLF Haltern
Top

D-18   length 5000m (7)

points[H:]M:Smin/km
1.Mikaela GRAYAUSUgly Gully Orienteers100038:077'37"
2.Julia KREKELSBELTROL95939:467'57"+1:39
3.Kato KEUPPENSBELOmega91641:368'19"+3:29
4.Gaëlle FRONHOFFSBELASUB88543:048'36"+4:57
5.Emma MAESBELK.O.L.78048:539'46"+10:46
6.Diana Nora MARIASHUNMaccabi VAC71653:1310'38"+15:06
DNSSophie LÜSCHERSUIOLK Argus Lüscher
Top

DE   length 7000m (9)

points[H:]M:Smin/km
1.Greet OEYENBELhamok100046:536'41"
2.Anna MOILANENFINKuopion Suunnistajat98647:336'47"+0:40
3.Liesbeth VAN DE VELDEBELOmega91551:137'18"+4:20
4.Hannah THIELSBELHainaut O.C.89452:287'29"+5:35
5.Eva VAN BOVENNEDOlifant84055:487'58"+8:55
6.Maria PEREVERZINAIndiv.7541:02:128'53"+15:19
7.Elise VANELFRATout Azimut Fameck7451:02:588'59"+16:05
DNSAurelia PARISFRACRCO
DNSKim GEYPENBELOmega
Top

D21   length 5500m (10)

points[H:]M:Smin/km
1.Eveline HUSNERSUIOLK WIGGERTAL100042:537'47"
2.Jolien VANDEBROEKBELhamok88348:358'49"+5:42
3.Natalia PEREVERZINAIndiv.83451:249'20"+8:31
4.Stefanie WASSMERSUIOLG Suhr83451:259'20"+8:32
5.Vanessa VAN BREEDAMBELTROL82951:459'24"+8:52
6.Charlotte THEYSBELOmega74457:4010'29"+14:47
7.Mariya PEREPELYTSYAUKROC O-Kompas74357:4510'30"+14:52
8.Kim TIREZBELco colmar73558:2010'36"+15:27
DNSClaudia ROOMANBELASUB
DNSKatja BLUMEGERBerliner TSC
Top

DB   length 4000m (1)

points[H:]M:Smin/km
1.Clara COXBELOmega10001:07:4816'57"
Top

D35   length 5000m (9)

points[H:]M:Smin/km
1.Helena PLUYMERSBELTROL100042:538'34"
2.Lieke VAN OPSTALNEDK.O.L.96244:358'54"+1:42
3.Imke VAN OPSTALNEDK.O.L.89248:059'37"+5:12
4.Jennifer BOEYKENSBELOmega80253:3010'41"+10:37
5.Barbara GIUGANINOITACO276656:0011'11"+13:07
6.Tania HENDRICKXBELhamok6571:05:1613'03"+22:23
--Saskia KROONNEDOlifant051:4110'20"+8:48
DNSStephanie HEINFELDNERGERHansa Simmerath
DNSSéverine VANDERMEULENBELC.O. Liège
Top

D40   length 5000m (15)

points[H:]M:Smin/km
1.Elisabeth SCHUTJESBELhamok100039:497'57"
2.Meredith GRAYAUSUgly Gully Orienteers94442:118'26"+2:22
3.Nancy WENDERICKXBELhamok94342:148'26"+2:25
4.Metka UDOVICSLOOK Bovec87945:199'03"+5:30
5.f VASSILEVAITACO287845:209'03"+5:31
6.Laurence DRABSBELASUB84647:049'24"+7:15
7.Ellen BOURGONJONBELTROL83647:369'31"+7:47
8.Katja VAN OOSTERWIJCKBELOmega81548:509'45"+9:01
9.Olga ZWIKKERNEDTROL74053:4910'45"+14:00
10.Lies PROVOOSTBELOmega6081:05:3113'06"+25:42
11.Matyasné PASKUJHUNMaccabi VAC6061:05:4513'08"+25:56
12.Sofie D'HONDTBELOmega4461:29:1517'51"+49:26
DNSEva LÜSCHERSUIOLK Argus Lüscher
DNSHilde BREESCHBELTROL
DNSNadja ZAHNDSUIOLG Thun
Top

D45   length 4000m (13)

points[H:]M:Smin/km
1.Amber THYSBELhamok100028:097'02"
2.Veerle TULLENEERSBELOmega88131:577'59"+3:48
3.Evi DRESEGEROLV Uslar72139:039'45"+10:54
4.May Ingela HOPENORModum OL71739:179'49"+11:08
5.Els SPILLEBEENBELOmega69140:4610'11"+12:37
6.Ellen DE BIEBELOmega64743:3110'52"+15:22
7.Angelique DE GRANDEBELOmega57149:2012'19"+21:11
8.Marijke DEBRUYNEBELhamok53752:2313'05"+24:14
9.Karin DECLERCQBELhamok52353:5213'27"+25:43
10.Renate THYS MARCLAYSUICA Rosé4591:01:1615'18"+33:07
NCLJanni Anette HELWEGDENBallerup OK
DNSGalyna KULIKOVAGERSilin
DNSNatalia KUNITSKAYARUSTitan
Top

D50   length 4000m (16)

points[H:]M:Smin/km
1.Kristel MERTENSBELTROL100037:199'19"
2.Agnès SEGONDYFRATout Azimut Fameck97338:209'34"+1:01
3.Anne GODELSUICA Rosé95738:599'44"+1:40
4.Kristel PALMANSBELOmega94639:269'51"+2:07
5.Katleen VAN DE MOORTELBELOmega92740:1610'03"+2:57
6.Susanne MAIBACHSUIol norska91140:5810'14"+3:39
7.Valérie AUGHUETBELHainaut O.C.89341:4810'26"+4:29
8.Lina JASULAITYTELTUOlifant69853:2613'21"+16:07
9.Anja POTVINBELco colmar66755:5513'58"+18:36
10.Masja VAN DE VENNEDKOVZ6211:00:0615'01"+22:47
11.Martine MAMPAEYBELTROL5251:11:0317'45"+33:44
12.Marion VILZGERTV Eitelborn4901:16:0519'01"+38:46
DNSAn VERBERNEBELhamok
DNSElena KARPENKOVARUSIndiv.
DNSLaurence AUGHUETBELASUB
DNSMartine HOEKSMANEDOlifant
Top

D55   length 4000m (15)

points[H:]M:Smin/km
1.Lily HUSNERSUIOLK WIGGERTAL100035:438'55"
2.Ulla MOILANENFINKuopion Suunnistajat95237:319'22"+1:48
3.Catherine DICKBURTBELASUB93238:209'34"+2:37
4.Annette BONDEDENBallerup OK88940:1110'02"+4:28
5.Tamara DENYSENKOSVKCardinal87840:4110'10"+4:58
6.Hilde KROLSBELhamok84542:1510'33"+6:32
7.Greta MOLSBELhamok75547:1911'49"+11:36
8.Alexandra BAESBELTROL74248:0812'02"+12:25
9.Sonja NIJSBELOmega73348:4512'11"+13:02
10.Caroline MACKENZIEGBRDarlington Orienteers71749:4812'26"+14:05
11.Hilde VERCAERENBELK.O.L.70051:0212'45"+15:19
12.Keiko CONWAYGBRGuildford Orienteers69151:4212'55"+15:59
13.Myriam BRUYNINCKXBELhamok4951:12:1118'02"+36:28
DNSFrançoise RENARDBELC.O. Liège
DNSMaria HENKES-JOHANNSBELOLG Sankt Vith ARDOC
Top

D60   length 4000m (11)

points[H:]M:Smin/km
1.Käthi KOHLERSUIOLG Dahsen100035:598'59"
2.Lotta VALENTINSWEGustavsbergs OK94937:559'28"+1:56
3.Odette MORETBELK.O.L.74948:0112'00"+12:02
4.Julienne VANREUSELBELhamok74048:3612'08"+12:37
5.Maria SULZERSUIOLG Skandia5901:01:0115'15"+25:02
6.Marie-Christine METTENBELK.O.L.5821:01:4715'26"+25:48
7.Liset HENDRICKXBELOmega5471:05:4716'26"+29:48
8.Marina DRIESENBELOmega5431:06:1516'33"+30:16
9.Alexandra WANNERGEROLG Siegerland4771:15:2518'51"+39:26
DNSBernadette VANDERMEULENBELC.O. Liège
DNSIrma COLLIENNEBELO.L.V. Eifel
Top

D65   length 3300m (10)

points[H:]M:Smin/km
1.Ulla ENGELBYSWEPan-Kristianstad100031:419'36"
2.Sirpa KOIVULAFINHelsingin Suunnistajat94733:2810'08"+1:47
3.Paulette BLOMMENBELOmega85237:1111'16"+5:30
4.Monica ROELINGNEDTROL83238:0511'32"+6:24
5.Margrith HOFERSUIOLG Breitsee72943:2813'10"+11:47
6.Nicole VANHEESBELhamok71644:1513'24"+12:34
7.Lieve GEENSBELTROL68746:0813'58"+14:27
8.Ursula WYSSSUIOLregioolten66347:4714'28"+16:06
9.Margrit WASSMERSUIOLG Suhr54658:0317'35"+26:22
DNSCaty DAWSONPORGAFANHORI
Top

D70   length 3000m (7)

points[H:]M:Smin/km
1.Margareta HARALDSSONSWEGustavsbergs OK100031:3810'32"
2.Christa ZWIKKERNEDTROL82338:2612'48"+6:48
3.Marie-Christine BLANCHEBELASUB82138:3112'50"+6:53
4.Gilberte MARIENBELK.O.L.61051:5117'16"+20:13
5.Danielle NOLENSBELhamok57255:1818'25"+23:40
6.Marianne SELLGRENSWESigtuna OK4091:17:1925'46"+45:41
NCLAnnie ROMBOUTNEDTROL
Top

H-10   length 2500m (9)

points[H:]M:Smin/km
1.Wout BOECKXBELOmega100019:177'42"
2.Thor WOLLESBELhamok89221:378'38"+2:20
3.Sascha KURTNEDKOVZ69527:4411'05"+8:27
4.Viek DE MITSBELTROL62630:4812'19"+11:31
5.Daan SMOLDERSBELK.O.L.47440:4016'15"+21:23
6.Rik VERHAEGENBELOmega43544:1817'43"+25:01
7.Tomass ANDERSONSLATTerrible Hedgehogs OFC2731:10:4528'17"+51:28
DNSDaan COOLSBELTROL
DNSSam MANGELSCHOTSBELOmega
Top

H10B   length 2500m (6)

points[H:]M:Smin/km
1.Kobe DEFERMBELhamok100022:339'01"
2.Max VAN PUYMBROECKBELOmega67233:3213'24"+10:59
3.Mats VAN DE MOORTELBELOmega64235:0714'02"+12:34
4.Jens DEFERMBELhamok52842:4117'04"+20:08
5.Witse BOECKXBELOmega51443:5117'32"+21:18
6.Jakob VAN DER KLEIJBELhamok46848:0919'15"+25:36
Top

H-12   length 2900m (4)

points[H:]M:Smin/km
1.Lasse LIBERLOOBELK.O.L.100033:0611'24"
2.Thor DE MITSBELTROL85538:4413'21"+5:38
3.Tom BOSMANSBELOmega83539:3913'40"+6:33
DNSStef MANGELSCHOTSBELOmega
Top

H-14   length 4000m (4)

points[H:]M:Smin/km
1.Jorn KENNISBELhamok100026:236'35"
2.Mats DE SMULBELOmega86630:287'37"+4:05
3.Matias LILJESTRÖMFINHelsingin Suunnistajat50352:2413'06"+26:01
4.Oskar HOPENORModum OL4361:00:3415'08"+34:11
Top

H-16   length 5500m (7)

points[H:]M:Smin/km
1.Willem BAKELANTSBELOmega100037:426'51"
2.Jarne THIELSBELOmega91441:157'30"+3:33
3.Merlijn VAN RUMSTBELOmega86643:317'54"+5:49
4.Wolf DE MITSBELTROL65557:3410'27"+19:52
DNSAntoine MATTARTBELHermathenae
DNSLukas DASBELOmega
DNSNoé ZAHNDSUIOLG Thun
Top

H-18   length 6600m (4)

points[H:]M:Smin/km
1.Adam CONWAYGBRGuildford Orienteers100041:516'20"
2.Joppe VAN MIERLOBELOmega83450:127'36"+8:21
DNSJason VERLINDENBELIndiv.
DNSNick MEURSBELIndiv.
Top

H-20   length 7400m (2)

points[H:]M:Smin/km
1.Daniel GRAYAUSUgly Gully Orienteers100046:496'19"
2.Ryan GRAYAUSUgly Gully Orienteers97248:106'30"+1:21
Top

HE   length 8500m (19)

points[H:]M:Smin/km
1.Jeroen HOEKX DOMABELhamok100050:275'56"
2.Tomy JANSSENSBELOmega99350:495'58"+0:22
3.Niko VAENERBERGFINLahden Suunnistajat -3789356:286'38"+6:01
4.Teemu NISKANENFINLahden Suunnistajat -3786758:106'50"+7:43
5.Joni SOLONENFINLahden Suunnistajat -3786158:376'53"+8:10
6.Tom GEYPENBELOmega8381:00:147'05"+9:47
7.Tarmo KUUBESTASUB7871:04:067'32"+13:39
8.Frederik MEYNENBELhamok7171:10:218'16"+19:54
9.Jean-Claude JIMENEZBELhamok6731:14:568'48"+24:29
DNSBenjamin ANCIAUXBELhamok
DNSFlorian STERCKXBELBalise 10
DNSJoost TALLOENBELOmega
DNSJosep MORLA VANRELLESPAROMON Pontevedra
DNSKen PEETERSBELTROL
DNSMarvin GOERICKEGERBerliner TSC
DNSMathias BLAISEBELC.O. Liège
DNSRemco HEREIJGERSNEDOlifant
DNSSylvain STERCKXBELBalise 10
DNSTapani MÄKINENFINTurun Metsänkävijät
Top

H21   length 7400m (14)

points[H:]M:Smin/km
1.Aleksander KOWALCZYKPOLTROL100053:437'15"
2.Kilian BLAISESUICA Rosé96155:537'33"+2:10
3.Winand BERNAERSBELK.O.L.94856:417'39"+2:58
4.Alex DE ROECKBELOmega8861:00:388'11"+6:55
5.Nico CEUNENBELhamok8521:03:018'30"+9:18
6.Tim COPPENSBELK.O.L.8231:05:168'49"+11:33
7.Dieter COENBELTROL8171:05:438'52"+12:00
8.Io Pan WONGHKGYouth Advance Orienteering Club7661:10:089'28"+16:25
9.Dries WOESTENBORGHSBELTROL7271:13:529'58"+20:09
10.Marc WAGENAARNEDOlifant7181:14:4810'06"+21:05
NCLGert BRABANTSBELIndiv.
DNSSerhii MASHYNSKYIUKRKSO O-Kompas
DNSToon MELISBELhamok
DNSWilliam TONNEAUBELO.L.V. Eifel
Top

HB   length 5500m (5)

points[H:]M:Smin/km
1.Ronald SOMERSNEDK.O.L.100043:307'54"
2.Jonas VAN PUYMBROECKBELOmega86450:219'09"+6:51
3.Steven TIESTERSBELOmega76556:5310'20"+13:23
4.Matyas PASKUJHUNMaccabi VAC6771:04:1811'41"+20:48
DNSBruno VANDERMEULENBELC.O. Liège
Top

H35   length 7400m (9)

points[H:]M:Smin/km
1.Jeroen VAN DER KLEIJBELhamok100050:496'52"
2.Wiet LAENENBELTROL99950:536'52"+0:04
3.Dries VAN DER KLEIJBELhamok91855:207'28"+4:31
4.Toon PEETERSBELTROL8251:01:378'19"+10:48
5.Wim BRIESBELK.O.L.8211:01:548'21"+11:05
6.Frank MIESKEGERKaulsdorfer OLV Berlin7641:06:298'59"+15:40
7.Dieter SELSBELhamok7391:08:489'17"+17:59
DNSMichael HEINFELDNERGERHansa Simmerath
DNSSilvio ZAHNDSUIOLG Thun
Top

H40   length 6600m (13)

points[H:]M:Smin/km
1.Jan OEYENBELOmega100039:345'59"
2.Kim JANSENBELOmega85046:327'03"+6:58
3.Stefaan SCHUTJESBELhamok79749:407'31"+10:06
4.Pascal MYLLEBELhamok78650:217'37"+10:47
5.Dolf LEPPENSBELK.O.L.77750:557'42"+11:21
6.Davy HEESAKKERSNEDOlifant77651:017'43"+11:27
7.Koen BOSMANSBELOmega74253:198'04"+13:45
8.Tim DILENBELK.O.L.74053:278'05"+13:53
9.Kristian BOSISIOSLOOK Bovec68357:548'46"+18:20
10.Jan BOECKXBELOmega5961:06:2410'03"+26:50
NCLKristof WOLLESBELhamok
DNSJo DASBELOmega
DNSSam DEFERMBELhamok
Top

H45   length 6600m (26)

points[H:]M:Smin/km
1.Olivier DE SMULBELOmega100043:046'31"
2.Fredrik NORDSTRÖMSWEOK Älgen95445:096'50"+2:05
3.Roland VAN LOONNEDKOVZ91746:587'06"+3:54
4.Mats BERGENFURSWEIK Vikings OK91047:217'10"+4:17
5.Roel SMOLDERSBELK.O.L.89648:057'17"+5:01
6.Stefano BRAMBILLAITACO286949:347'30"+6:30
7.Kimmo LILJESTRÖMFINHelsingin Suunnistajat85950:077'35"+7:03
8.Tuomas KIVELÄFINRaisu Lumous80253:408'07"+10:36
9.Koen VANGESTELBELOmega79454:158'13"+11:11
10.Kris WYNENBELK.O.L.78355:008'19"+11:56
11.Ralph KURTGERTROL77455:378'25"+12:33
12.Kurt SMETBELTROL77455:398'25"+12:35
13.Franky AERTSBELOmega77155:538'28"+12:49
14.Yves DE MITSBELTROL75557:018'38"+13:57
15.Jean-Marc GILLETBELOmega6771:03:369'38"+20:32
16.Yves GOMREEBELHainaut O.C.6671:04:329'46"+21:28
17.Jur RINGERSNEDhamok6501:06:1510'02"+23:11
18.Steven LORNOYBELOmega6001:11:4710'52"+28:43
19.Ben VERAARTBELK.O.L.5731:15:0811'23"+32:04
20.Gunther DEFERMEBELhamok5421:19:3012'02"+36:26
--Marc KERCKHOFSBELOmega043:166'33"+0:12
DNSAttila DUDÁSHUNKecskeméti Önkormányzati Dolgozók Szabadidősport Klubja
DNSEric MATTARTBELHermathenae
DNSGert MANGELSCHOTSBELOmega
DNSRonny TIMMERSBELhamok
Top

H50   length 5500m (29)

points[H:]M:Smin/km
1.Matti YLILUIKKIFINSuomusjärven Sisu100035:436'29"
2.Noël NIJSTENBELBorasca96137:116'45"+1:28
3.Mats LILJASWEOK Älgen96037:126'45"+1:29
4.Koen NEYENSBELK.O.L.94237:566'53"+2:13
5.Bart MELLEBEEKBELhamok93838:056'55"+2:22
6.Wim GEERTS DOMABELhamok91539:037'05"+3:20
7.Guy TIREZBELco colmar90139:397'12"+3:56
8.Martin NOLTEGERO.L.V. Eifel88140:337'22"+4:50
9.Martin SCHAFFNERSUIOLK Piz Hasi83542:487'46"+7:05
10.Jyrki NIEMINENFINLounais-Hämeen Rasti82343:257'53"+7:42
11.Jean-claude MARIONSUICA Rosé81643:477'57"+8:04
12.Marko VIRTAFINTurun Suunnistajat81443:547'58"+8:11
13.Juha SUUTARIFINKuopion Suunnistajat81243:597'59"+8:16
14.Bart WILLEMSBELOmega76246:518'31"+11:08
15.Alastair MACKENZIEGBRDarlington Orienteers71250:109'07"+14:27
16.Blaise MARCLAYBELC.O. Liège71250:119'07"+14:28
17.Espen Fyhn NILSENNORStavanger Orienteringsklubb70850:289'10"+14:45
18.Patrick KORSTJENSBELK.O.L.70051:039'16"+15:20
19.Andre DE VEIRMANBELTROL69751:139'18"+15:30
20.Koen CROONSBELOmega61658:0010'32"+22:17
DNSAndreas MOHRENGERHansa Simmerath
DNSChristian HARMSGERWOLF Haltern
DNSDenis COLLOMBFRAco amberieu
DNSFabian BIEVELEZBELbievelez
DNSMarc VANHERLEBELhamok
DNSPierre-Emmanuel DEMEUSEBELC.O. Liège
DNSPim VAN DER WIJKNEDOlifant
DNSRudy ROOMANBELTROL
DNSWim VERVOORTBELTROL
Top

H55   length 5000m (30)

points[H:]M:Smin/km
1.Guido TIMMERSBELhamok100033:366'43"
2.Eric VANDEBROEKBELhamok95935:027'00"+1:26
3.Luc MELISBELhamok94035:447'08"+2:08
4.Nikolaj WANNERGEROLG Siegerland86338:567'47"+5:20
5.Gunnar HOPENORModum OL86039:037'48"+5:27
6.Alex BORRUSTitan85539:177'51"+5:41
7.Steven JOCHEMSNEDKOVZ85239:267'53"+5:50
8.Thomas HELLINGSUIIndiv.83940:028'00"+6:26
9.François JACOBSBELOmega83040:288'05"+6:52
10.Bart VAN DE MOORTELBELOmega81941:028'12"+7:26
11.Dirk CEULEMANSBELOmega81041:288'17"+7:52
12.Wolfgang VILZGERTV Eitelborn76444:008'48"+10:24
13.Werner DRESEGEROLV Uslar73845:309'06"+11:54
14.Jan TOELENBELK.O.L.72946:079'13"+12:31
15.Ivan HEYNINCKBELhamok69848:099'37"+14:33
16.Jan THEYSBELOmega69248:339'42"+14:57
17.Brenton GRAYAUSUgly Gully Orienteers67749:389'55"+16:02
18.Patrick VAN BOSCHBELTROL67249:599'59"+16:23
19.Air ANDERSSONLATTerrible Hedgehogs OFC66750:2210'04"+16:46
20.Erik VAN DE WEIJERBELOmega64651:5910'23"+18:23
21.Peter VANDE LOOCKBELK.O.L.60855:1511'03"+21:39
22.Phil CONWAYGBRGuildford Orienteers58657:1811'27"+23:42
23.Dirk SPIESSENSBELTROL3631:32:3118'30"+58:55
NCLPatrick BLEYENBELhamok
DNSDirk FABRÉBELOmega
DNSErik VAN DYCKBELTROL
DNSFreddy HENKESBELOLG Sankt Vith ARDOC
DNSHennie KENNISNEDOlifant
DNSMathias LÜSCHERSUIOLK Argus Lüscher
DNSPhilippe PAGEFRACharante Maritime Orientation
Top

H60   length 4500m (21)

points[H:]M:Smin/km
1.Gerrit VAN DE RIETNEDOlifant100033:567'32"
2.Adrie VAN OPSTALNEDK.O.L.93136:278'06"+2:31
3.Arne KRISTENSENDENHerlufsholm91936:558'12"+2:59
4.Joergen PEDERSENDENAkademisk Skytteforening89737:498'24"+3:53
5.Anne HEIKOOPNEDOlifant85739:368'47"+5:40
6.Jackie VANDIJCKBELK.O.L.84440:118'55"+6:15
7.Patrick WALLAERTBELOmega84040:258'58"+6:29
8.Gregers JORGENSENDENBallerup OK82441:129'09"+7:16
9.Ferdinand GEBOERSBELK.O.L.82141:209'11"+7:24
10.Jean-Noël DEBEHOGNEBELASUB80342:149'23"+8:18
11.Roger BOCKXBELK.O.L.79842:309'26"+8:34
12.Leo BAEYENSBELOmega75844:469'56"+10:50
13.Paul CORTHOUTSBELK.O.L.74145:4910'10"+11:53
14.Markku SAVOLAINENFINKuopion Suunnistajat73646:0810'15"+12:12
15.Karel PEETERSBELK.O.L.73046:2910'19"+12:33
16.Chris ADDIERSBELOmega71447:3010'33"+13:34
17.Guus VAN BOVENNEDOlifant64352:4811'44"+18:52
18.Marc BUEKERSBELK.O.L.62154:3912'08"+20:43
19.Eddie GEYPENBELK.O.L.57559:0113'06"+25:05
NCLEddy GRESSENSBELK.O.L.
DNSJulien VAN BOSCHBELTROL
Top

H65   length 4000m (27)

points[H:]M:Smin/km
1.Rudy CANTREBELK.O.L.100032:198'04"
2.Andre AERTSBELhamok98232:558'13"+0:36
3.Hansruedi KOHLERSUIOLG Dahsen94934:038'30"+1:44
4.Matz LARSSONSWEGustavsbergs OK92135:068'46"+2:47
5.Kalle LINDQVISTSWEVäxjö OK87836:489'11"+4:29
6.Servais HICKBELC.O. Liège87736:509'12"+4:31
7.Rogier VANAKENBELOmega87037:099'17"+4:50
8.Marc BRIERSBELK.O.L.82839:019'45"+6:42
9.Freddy SILLIENBELC.O. Pégase78641:0610'16"+8:47
10.Heinrich GÖTTEGEROLF Mainz77841:3110'22"+9:12
11.Brian JOHNSONGBRWimborne orienteers77741:3610'23"+9:17
12.Dominique SCHUTJESBELhamok75242:5810'44"+10:39
13.Fritz SULZERSUIOLG Skandia73444:0111'00"+11:42
14.Magnus HARALDSSONSWEGustavsbergs OK71345:1811'19"+12:59
15.Fernand SCHEELENBELhamok61252:5013'12"+20:31
16.Robert SCUVEEBELC.O. Liège60353:3813'24"+21:19
17.Ivo TIMMERMANSBELK.O.L.59654:1113'32"+21:52
18.Guido CEUNENBELhamok57156:3614'08"+24:17
19.Léonard THIENPONDTBELASUB54059:5114'57"+27:32
20.Jozef BELMANSBELK.O.L.4561:10:5417'43"+38:35
21.Eddie DE KERFNEDTROL1872:53:0143'15"+2:20:42
DNSAlfons BAKELANTSBELK.O.L.
DNSAnton BUYTAERTBELOmega
DNSHelmut WOLLGARTENGERHansa Simmerath
DNSHermann WOLLGARTENGERHansa Simmerath
DNSLuc HEUNINCKXBELK.O.L.
DNSVasil SILINGERSilin
Top

H70   length 3300m (19)

points[H:]M:Smin/km
1.Jouko KOIVULAFINHelsingin Suunnistajat100029:338'57"
2.Hans Chr. STRIBDENHerlufsholm97730:159'10"+0:42
3.Frans WENSBELTROL97230:259'13"+0:52
4.Åge LILJESTRÖMFINHelsingin Suunnistajat95930:489'19"+1:15
5.Franz WYSSSUIOLregioolten95331:019'23"+1:28
6.Mike IN 'T GROENNEDTROL89832:549'58"+3:21
7.Dirk ZWIKKERNEDTROL88233:3010'09"+3:57
8.Georges TIMMERMANSBELK.O.L.81336:2111'00"+6:48
9.Eddie DESMEDTBELTROL81236:2411'01"+6:51
10.Jos THYSBELhamok79936:5911'12"+7:26
11.Vic VANDERSTRAETENBELhamok75838:5911'48"+9:26
12.Mark VAN BRUGGENBELTROL73640:1012'10"+10:37
13.Errol PITTETSUIOLG Breitsee67144:0313'20"+14:30
14.Jos BYLEMANSBELK.O.L.63746:2514'03"+16:52
15.Jean BAISIPONTBELC.O. Liège57451:2815'35"+21:55
16.Ruud SCHONEWILLENEDBorasca4711:02:4719'01"+33:14
NCLAnders SELLGRENSWESigtuna OK
NCLFerdy NIJSTBELK.O.L.
DNSRoy DAWSONPORGAFANHORI
Top

H75   length 3000m (9)

points[H:]M:Smin/km
1.Heinz KELLERSUIol.biel.seeland100033:5511'18"
2.Chris NEYENSBELK.O.L.97434:4911'36"+0:54
3.Bert GEUDENSBELK.O.L.87838:3912'53"+4:44
4.Jean OOMSBELhamok87738:4112'53"+4:46
5.Alex COURSIERBELTROL83340:4413'34"+6:49
6.Phil MELLEBEEKBELhamok80042:2514'08"+8:30
7.Willy VAN CAELENBERGEBELhamok77943:3214'30"+9:37
8.Alfons BOSCHBELTROL67750:0816'42"+16:13
9.Jean Pierre VAN DER CRUYSBELASUB64352:4517'35"+18:50
Top

H80   length 3000m (8)

points[H:]M:Smin/km
1.Michel OOMSBELOmega100035:3111'50"
2.Peo BENGTSSONSWEPan-Kristianstad87640:3313'30"+5:02
3.Andre DE RIJKBELK.O.L.82043:2014'26"+7:49
4.Frans VAN DE MOORTELBELOmega74147:5715'59"+12:26
5.Bonaventuur CLOOSTERMANSBELhamok62656:4418'54"+21:13
6.Jan VAN HEESBELK.O.L.5401:05:4621'55"+30:15
NCLHenri VANDENBERKBELK.O.L.
DNSGeorges CEUNENBELK.O.L.
Top

SE   length 5000m (13)

points[H:]M:Smin/km
1.Lien ADDIERSBELOmega045:589'11"
2.Tony PAULYBELTROL01:11:4914'21"+25:51
3.Philip MARYNISSENBELIndiv.01:13:1614'39"+27:18
4.Charlotte PEETERSBELIndiv.01:13:2514'40"+27:27
5.Nils HUYSMANSBELK.O.L.01:15:2715'05"+29:29
6.Anja STYNENBELhamok01:19:1115'50"+33:13
7.Philip EYCKMANSBELhamok01:22:5916'35"+37:01
Vic EYCKMANSBELhamok01:22:5916'35"+37:01
9.Lotte VAN BOVENBELTROL01:26:0517'13"+40:07
10.Odin COESSENSBELK.O.L.01:43:0820'37"+57:10
11.Thor COESSENSBELK.O.L.01:43:1620'39"+57:18
12.Leo ADRIAENSSENSBELhamok01:55:2423'04"+1:09:26
DNSMaryline DEMEUSEBELC.O. Liège
Top

LE   length 2500m (11)

points[H:]M:Smin/km
1.Janne HILLENBELOmega024:419'52"
2.Anton HUSNERSUIOLK WIGGERTAL028:1111'16"+3:30
3.Lander VERDUYCKTBELOmega032:0912'51"+7:28
4.Vincent RIGOUTSBELTROL046:0618'26"+21:25
5.Bram BRIESBELK.O.L.049:5519'58"+25:14
6.Lotte MOENSBELOmega050:0020'00"+25:19
7.Lucas BENINIBELOmega051:4320'41"+27:02
8.Jana BRIESBELK.O.L.01:18:1031'15"+53:29
9.Lucas EYCKMANSBELhamok01:21:1832'31"+56:37
10.Kobe CAPPAERTBELTROL013:27:11322'52"+13:02:30
DNSMartha Miranda MIESKEGERKaulsdorfer OLV Berlin
Top

SD   length 4500m (37)

points[H:]M:Smin/km
1.Daria MOSKALENKOUKRC.O. Liège036:028'00"
2.Filip KENNISBELhamok037:188'17"+1:16
3.Jan CAPPAERTBELTROL040:188'57"+4:16
4.Lien VANDERLINDENBELOmega040:509'04"+4:48
5.Olaf WOERTELNEDKOVZ042:269'25"+6:24
6.Kris VERDUYCKTBELOmega042:389'28"+6:36
7.Herman MOOIJNEDARGUS044:079'48"+8:05
8.Clare LONERGANAUSASUB044:559'58"+8:53
9.Marieke ADDIERSBELOmega045:4710'10"+9:45
10.Kieran MACDONELLAUSASUB047:0610'27"+11:04
11.Luuk MAASSENNEDIndiv.048:2510'45"+12:23
12.Jean-Pierre KELLENSBELK.O.L.048:3310'47"+12:31
13.An KESSELAERSBELOmega048:4110'49"+12:39
14.Flore TOELENBELK.O.L.050:3011'13"+14:28
15.Marc ARNARDIBELBalise 10051:1111'22"+15:09
16.Annemie JANSENBELK.O.L.051:4311'29"+15:41
17.Francis KRIERBELASUB052:0611'34"+16:04
18.Jean-Pierre DE ROECKBELOmega055:1712'17"+19:15
19.Giel PARDOELNEDTROL055:2712'19"+19:25
20.André PEETERSBELTROL055:3612'21"+19:34
21.Etienne VANDEGHINSTEBELAltaïr C.O.056:1812'30"+20:16
22.Patrick BONNÉNEDKOVZ057:0812'41"+21:06
23.Fred TOSSERAMSNEDTROL057:3612'47"+21:34
24.Vanessa BOLSENSBELTROL057:5112'51"+21:49
25.Leene JESPERSBELTROL057:5312'51"+21:51
26.Adriaan BURGMANSNEDKOVZ01:00:1713'23"+24:15
27.Igor LIBERLOOBELK.O.L.01:00:2913'26"+24:27
28.Danny SWERTSBELhamok01:06:2014'44"+30:18
29.Dirk BERWAERTSBELTROL01:06:3714'48"+30:35
30.Willeke VAN WERVENNEDARGUS01:08:5015'17"+32:48
31.Ideke VAN HOOFNEDKOVZ01:10:3615'41"+34:34
32.William NICQUEBELTROL01:13:0816'15"+37:06
33.Jaqueline MOREAUBELC.O. Liège01:23:2218'31"+47:20
34.Charlotte LOOTSBELTROL013:28:32179'40"+12:52:30
NCLEtienne DE CANNEBELOmega
NCLRoger AERTSBELOmega
NCLGeneviève MICHILSBELTROL
Top

LD   length 7300m (30)

points[H:]M:Smin/km
1.Tristan BLOEMENBELC.O. Liège037:185'06"
2.Simon KREKELSBELTROL041:485'43"+4:30
3.Klaas MELLEBEEKBELhamok049:156'44"+11:57
4.Sebastiaan LOOSENBELOmega051:547'06"+14:36
5.Lennert LENSBELhamok052:217'10"+15:03
6.Adriaan PELCKMANSBELTROL052:437'13"+15:25
7.Raf THYSBELhamok052:527'14"+15:34
8.Jeroen LIEFRINKNEDOlifant054:177'26"+16:59
9.Jorran VAN DER HEIJDENNEDTROL056:177'42"+18:59
10.Jan MARIENBELK.O.L.059:558'12"+22:37
11.Marc CLAESBELhamok01:00:078'14"+22:49
12.Marc MERTENSBELhamok01:00:258'16"+23:07
13.Nico VAN UYTSELBELTROL01:00:348'17"+23:16
14.Dries VAN GESTELTROL01:01:018'21"+23:43
15.Silke VAN ROOYBELTROL01:01:148'23"+23:56
16.Greet PERSOONBELTROL01:03:318'42"+26:13
17.Donald VAN BOVENBELTROL01:04:118'47"+26:53
18.Bert VERVECKENBELTROL01:05:418'59"+28:23
19.Ludwig WILLEMSBELTROL01:06:279'06"+29:09
20.Patrick BLEYENSBELTROL01:06:579'10"+29:39
21.Tom KENISBELK.O.L.01:07:399'16"+30:21
22.Steven NOELSBELIndiv.01:09:279'30"+32:09
23.Albert Jan KUIPERNEDKOVZ01:15:4610'22"+38:28
24.Edouard ROGGEBELTROL01:16:4110'30"+39:23
25.Sietske PEETERSBELTROL01:18:5210'48"+41:34
26.Daniëlle DEWICKEREBELTROL01:22:2711'17"+45:09
27.John DE CLERCQBELTROL01:27:1511'57"+49:57
28.Luc VERWAESTBELhamok01:28:2112'06"+51:03
29.Sven FRANCETBELhamok09:38:2979'14"+9:01:11
30.Mechiel BELLEKOMNEDTROL012:54:55106'09"+12:17:37
Top

Total

Omega92
TROL79
hamok77
K.O.L.58
C.O. Liège14
ASUB13
Olifant13
Indiv.11
KOVZ9
Hansa Simmerath5
Helsingin Suunnistajat5
Ugly Gully Orienteers5
CA Rosé4
Gustavsbergs OK4
Kuopion Suunnistajat4
Modum OL4
OLG Thun4
OLregioolten4
Balise 103
Ballerup OK3
CO23
Guildford Orienteers3
Hainaut O.C.3
Hermathenae3
Lahden Suunnistajat -373
Maccabi VAC3
O.L.V. Eifel3
OK Bovec3
OLG Breitsee3
OLK Argus Lüscher3
OLK WIGGERTAL3
WOLF Haltern3
co colmar3
ARGUS2
Berliner TSC2
Borasca2
Cardinal2
Darlington Orienteers2
GAFANHORI2
Herlufsholm2
Kaulsdorfer OLV Berlin2
OK Älgen2
OLG Dahsen2
OLG Sankt Vith ARDOC2
OLG Siegerland2
OLG Skandia2
OLG Suhr2
OLV Uslar2
Pan-Kristianstad2
Sigtuna OK2
Silin2
TV Eitelborn2
Terrible Hedgehogs OFC2
Titan2
Tout Azimut Fameck2
AROMON Pontevedra1
Akademisk Skytteforening1
Altaïr C.O.1
C.O. Pégase1
CRCO1
Charante Maritime Orientation1
IK Vikings OK1
KSO O-Kompas1
Kecskeméti Önkormányzati Dolgozók Szabadidősport Klubja1
Lounais-Hämeen Rasti1
OC O-Kompas1
OLF Mainz1
OLK Piz Hasi1
Raisu Lumous1
Stavanger Orienteringsklubb1
Suomusjärven Sisu1
Turun Metsänkävijät1
Turun Suunnistajat1
Växjö OK1
Wimborne orienteers1
Youth Advance Orienteering Club1
bievelez1
co amberieu1
ol norska1
ol.biel.seeland1
Total: 519